-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Taiki-lak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Taiki-lak - Page 2 Cl0te4000/10000A Taiki-lak - Page 2 29y5sib  (4000/10000)

A Taiki-lak - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A Taiki-lak   A Taiki-lak - Page 2 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 6:02 am

*Mereven bámultam ki a szobám ablakán. Magam sem tudtam, mi változott meg az utóbbi időkben. Jobban mondva tudtam, de mégis...úgy éreztem, hogy valami más is megváltozott. Valami itt belül, ami nem hagy nyugodni.*
~Érzem, hogy különös vonzalom köt ahhoz a shinigamihoz. És én egyáltalán nem próbáltam ellenkezni...mert nem is akartam és most sem akarok. Bár még mindig nem merem bevallani magamnak sem, hogy...hát tudjátok.~
*Felálltam az ágyamról, s az ablakhoz détálva elhúztam a függönyt. Így a szobám szinte teljes sötétségbe borult. De ez nem zavart. Nayon is jól tájékozódtam itthon még teljes sötétben is. így hát céltudatosan kisétáltam a szobaajtómon, le a konyhába. Ott körülnéztem, de nem találtam semmi ehetőt. Így hát fogtam magam, kivettem egy is pénzt a tárcámból, majd zsebre vágtam, s kiléptem az ajtón. Épp alkonyodott. Az emberek kezdtek egyre kevesebben lenni. Ez így pont jó volt. Legalább nem kellett minden harmadik embernek nekimennem a nagy tömeg miatt. Szép lassan sétáltam...igazából nem voltam éhes, de mégis úgy éreztem, el kell mennem otthonról.*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
 

A Taiki-lak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-