-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Shoko VS Kitsu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 5:46 am

Mostanában elég sok szabadidővel rendelkezem, ezt javarészt a többi arrancar-nak köszönhetem, ezért megkértem Shoko-t, hogy kicsit gyakoroljunk, edzünk, harcoljunk.
Megbeszéltük hogy találkozzunk az egyik küzdőtéren egy jó kis összecsapás erejéig. Természetesen késtem, hiszen az út Las Nochesből kicsit hosszúra sikeredett, a szabadon mászkáló hollow-k miatt, akik állandóan az utamba álltak, az átjáróban.
15 pernyi késéssel, de végül is megérkeztem. Igaz az út utolsó felét már futva tettem meg. Shoko pedig ott várt a placc közepén, mosolyogva, amolyan, már vártalak arccal. Lihegve megálltam előtte, vettem pár mély levegőt, hogy újra visszaálljon a légzésem normálra, s köszöntem neki.
- Üdv Shoko! - kihúztam magam. - Szórakozzunk kicsit! - fejemet megbillentve rámosolyogtam.
Megvártam, míg Shoko is felkészül, majd hamarosna el is kezdődött a harc.


A hozzászólást Momichi Kitsune összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 24, 2009 6:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 6:03 am

Kitsune, egy ismerősöm megkért, hogy edzünk egy kicsit. Nem tudtam neki nemet mondani, így nyugodt szívvel rábólintottam a dologra. Kibaktattam a küzdőterekhez és vártam, hogy megérkezzen. Már legalább negyed órája vártam, mikor végre megnyílt egy átjáró és kiugrott belőle Kitsune. Odajött hozzám és köszönt:
-Üdv Shoko!-kihúzta magát-Szórakozzunk egy kicsit!-szólt, s rám mosolygott.
-Végre itt vagy! Már vártalak.-szóltam és visszamosolyogtam.-Akkor szerintem el is kezdhetnénk.
-Igen! Kezdjük!-mondta, majd felálltunk egymással szembe, olyan 8 méter távolságra.
-Erős ellenfél, remélem túl fogom élni a dolgot.
Zanpakutomra tettem a kezem, majd a jobb kezemmel megfogtam a markolatát és lassan előhúztam a tokjából. Magam elé tartottam és láttam, hogy Kitsune is készen áll.


A hozzászólást Suzumiya Shoko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 24, 2009 7:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 6:09 am

Láttam, hogy Shoko előhúzta kardját. kicsit hátra léptem, de saját kardomat nem húztam még elő, csak a csizmámban tartott tőrt. Az éppen elég ahhoz, hogy kivédjek egy vagy két támadást, s nagyjából tudjam mire számítsak. Igaz azért gondoskodtam megfelelő védelemről is. A sonidot mindig egyfajta gyors védésnek tudtam be, amivel könnyen ki lehet cselezni az ellenfelet, s utána egy könnyed mozdulattal megadni neki az első ütést. Most is ezt terveztem. Pusztakezes harc sokkal jobban hozzám illet.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 6:20 am

Megindultam felé, majd pár lépéssel előtte felugrottam a levegőbe és lesújtottam, de még mielőtt elérte volna a karom az ő tőrjét, odashunpoztam a háta mögé és ott akartam levágni. Mire oda értem, már nem is állt ott. A hátam mögött volt és suhintott felém a tőrrel, amit sikeresen kivédtem. Próbáltuk egymást lenyomni és ő tűnt az erősebbnek. Majdnem térdre kényszerített, mikor megszólaltam:
-Ragyogj! Hikarikabe!-a kardom fénylő pontokká esett szét, amik elkezdték visszanyomni Kitsunét, aki abbahagyta a nyomást és hátrább ugrott.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 6:38 am

Shoko lecsapott... szerencsére a bevett módszerrel a háta mögé kerültem, hiszen sikeresen kikerültem a támadását. A tőrömmel már majdnem megsebesítettem, de a zanpakuto-jával erősen ellene állt. Már majdnem sikerült is térdre kényszerítenem, de ekkor egy mondattal kicsit változtatott az addigi fölényemen.
-Ragyogj! Hikarikabe! - a karja pengéje kis fénygömbökké esett szét, amik mintha furcsa kis lángok lennének, úgy lebegtek körülötte. Hátra ugrottam. Nem ismertem ezt a technikát, ezért kíváncsian figyeltem a shinigamit, s érdekes kardját.
- Érdekes technika... - mosolyogtam. - Egyre jobban élvezem! - Pár pillanatig még a gömböket néztem, azután, próba szerencse alapon tőrömmel megpróbáltam megtámadni. Ha másért nem is, a gömbök funkciója véget.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 7:17 am

-Érdekes technika...-mosolygott-Egyre jobban élvezem!-mondta, majd felém rontott és megpróbált szemből támadni. Olyan 3 méterre lehetett tőlem, mikor lélekenergiát koncentrált a tőrjébe. Kinyújtotta felém, de én magam elé gyűjtöttem a fénypontjaimat, amik védték a támadást. Felemeltek a jobb karom, majd Kitsune felé mutattam és kiáltottam:
-Hadou 4. Byakuray!-és egy gyengébb lövedéket lőttem feléje. Kitsune felugrott a levegőbe és kikerülte a sugarat, majd mögém érkezve egy gyors fordulat után ismét támadott. A fénypontjaimmal kivédtem ezt is, de odébb shunpoztam pár méterrel.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 7:44 am

- Huh! - mondtam, kicsit morcosan, miután a támadásom sikertelen lett, s majdnem eltalált egy kidou. Shoko mögé kerültem a sonidoval, de a fény azt a támadásomat is kivédte, amivel reményeim szerint a földbe tiprom. A gyors reagálás után, messzebb került tőlem. Nagyos sóhajtottam, majd eltettem a tőrömet.
- Látom, így csak esztelen és értelmetlen harc lenne kettőnk között.. ideje kicsit bekeményítenem... - a kardom után nyúltam. Shoko-ra néztem, majd folytattam. - Most szabadon engedem a kardom erejét... - szélesen vigyorogtam. - Készülj fel. Most jön csak a java... - előrántottam kardomat. Hatalmas erő tört elő belőle. Felemeltem, majd magamba döftem. - Unaru! Kizuna kitsune! - Ezzel nem csak vér, de zöldes füst is előtört a sebből. A füst beborított teljesen, majd másodpercekkel később ott álltam, újabb, erősebb alakomban. A testem alsó felét bunda borította, vörös és fekete, lábaim rókalábakra hasonlítottak, csak nagyobban voltak,három rókafarok járt föl-alá hátul, hosszabb lett a karom, amiknek a végén zöldeskék karmok éktelenkedtek, felől egy vöröses fűzős viseltem és a maszkom az arcomon összeért az orrom fölött, védve homlokomat, rókafüleim is megnőttek, már sokkal jobban az arcom részévé váltak.
- Sajnálom, de nem szeretném, ha túl sokáig elhúzódna ez a kis küzdelem...
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 8:06 am

Resurrectiont hajtott végre, így megláttam az igazi alakját. Hát igen, így jobban hasonlított egy rókára. A hatalmas előtörő lélekenergia óriási súlyként nehezedett rám. A sebessége is megnőtt, két pillantás közben már nem is láttam magam előtt. Jobbról támadt és a fénypontjaimat könnyedén elverte maga elől és máris felém suhintott a karmaival. Sikerült megvágnia a szemem alatt. Hátrahőköltem, majd megálltam és koncentráltam.
-Azt hiszem itt az ideje, hogy én is támadásra váltsak!
-Lássuk!-szólt és kíváncsian figyelt.
-Hikariouji!-kiáltottam és a fénypontok újra kard formába rendeződtek. Megfogtam a markolatát és a pengéje izzani kezdett.
Suhintottam felé egyet és a pengéből egy tűzgolyó vált ki. Kitsune sonidoval kikerülte, majd hirtelen ott termett előttem és megfogta a nyakamnál a ruhát. A bal kezével arcon vágott, majd eldobott. Nem vártam meg, hogy földet érjek, shunpoval előtte termettem és belevágtam a levegőbe és a tűzgolyó eltalálta. A lángörvényből gyorsan kiugrott, majd felém sonidozott cikk-cakkban. Ekkor összecsaptunk és ismét próbáltuk legyűrni egymást. Nem bírtam el vele, így jobb híján ismét egy tűzgolyóval válaszoltam, ami elnyomta a közelemből.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 8:40 am

Látszott Shokon, hogy érti a dolgát. Miután a fény gömböket sikerült hárítanom, egy újabb meglepetést tartogatott számomra.
-Lássuk! -szóltam és kíváncsian figyeltem.
-Hikariouji! - A fény újra karddá vált, amivel jókora tűzgömböket halyigált felém. Az első párat sikerült is kivédenem, gyorsan, a sonidom megnőtt sebességét kihasználva elé kerültem, megragadtam, majd jól képen vágtam, ám ezután sikeresen be is kaptam egy tűzgolyót, amit az esés kivédése után rám lőtt. Néhol megperzselte a bundámat, de sikerült kiugranom belőle. Cik-cakban elindultam fel, s megint összecsaptunk. Érezhető volt az erőnk közti különbség. Mikor már elég közel kerültem hozzá, egy újabb tűzgolyó távolabb kényszerített.
- Nagyon ügyes vagy. - mosolyogtam rá. Igaz ez most kicsit ijesztően nézett ki, mivel a szemem zölden izzott, és az agyaraim is megcsillantak a napfényben. - Akkor jöjjön valami más.... - stabilan megálltam. - Ezt már tényleg rég használtam. - farkaim kicsit fölemelkedtek, s sok kicsi zöldeskék lángocska jelent meg körülöttem, miközben az erőmet egyre csak koncentráltam karmaimba. a sebhelyek a testemen kicsit izzani kezdtek. - Renard vortex! - nekitámadtam. A kis lángok mint egy pajzs bevinták a testem, karmaim izzottak, s így kezdtem el erőből ütni a kardot. Shoko megpróbált megállni, de egyre hátrább és hátrább csúszott a lába, felszántva így a teret.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 9:04 am

Francba, mióta használja azt a képességet, az ereje ugrásszerűen megnőtt.
Nem bírtam visszatartani, egyre jobban tolt maga előtt és az ütései egyre pontosabbak lettek. Nem bírok el vele! Erőt koncentráltam a kardomba, amitől az ragyogni kezdett és ez megzavarta Kitsunét. Ezt kihasználva sok lélekenergia felszabadítása után egy hatalmas tűzgolyót indítottam meg, ami elnyelte őt. Nem sokkal később kitört a belőle és sonidoval a közelembe kerülve egy ideig odacsapok-visszavágok játékba kezdtünk, majd ezt megunva begyorsított és belerúgott az oldalamba, amitől elvesztettem az egyensúlyom. Mért még két ütést a mellkasomra is, amitől hátraestem és megpördültem párszor a földön. Az erőm határán, nagy levegőket véve nem igazán láttam nagy esélyt a győzelemre, de nem akartam ilyen könnyen feladni. Felálltam és a kardom markolatát mindkét kezemmel megfogtam. Elindultam felé és felemeltem a kardom, majd suhintottam vele és a tűzgolyóm máris Kitsune felé tartott.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 9:27 am

Kitartó volt. Soroztam, ütöttem, de mindig talpra állt. a tűzgolyói el is találtak párszor, de valahogy mindig kijutottam belőlük. Mikor más az ereje határát súrolta, összeszedte magát, fölkelt a földről, s kardját két kézzel szorongatva nekem rontott. egy meglehetően nagy tűzgömböt küldött felém.
- Ezt most telibe fogja találni! - Állt lihegve Shoko. Az arcán a horzsolások egyre jobban kezdtek vérezni. Reménykedve nézett a tűzgömb felé, ami elnyelt.
- Sajnálom... - szóltam ki. - Ez még mindig kevés ellenem.. - a vöröslő lángok zöldesbe csaptak át, hasonlóvá téve az előbbi támadásommal. - A vörös rókák a tűzben születnek... nem halottad még ezt a mondást? - Nyugodt léptekkel elindultam felé. Közeledett a csata vége. Egyértelmű volt az erőfölény. Igaz a vortex engem is kicsit megviselt. Nehéz annyi tüzet normálisan kordában tartani.
Sonidoval elé kerültem. - Itt a vége Shoko... - néztem le rá. - Nincs értelme tovább folytatni a harcot. Elérted a korlátaidat...
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 9:42 am

Tágra nyílt szemekkel álltam és őt néztem. Folyt rólam a víz és már a kezem is remegett. Nem lepődtem meg a szavain, éreztem, hogy nem lennék képes egy újabb támadásra. Végignéztem magamon. Szaporábban vettem a levegőt és már nem is láttam olyan jól. Itt lenne a vége? Megint visszatért rá a tekintetem és ő rám mosolygott. Úgy éreztem, mintha egy mázsás súly húzna lefelé. Észre sem vettem és már hátrafelé dőltem.
-Igen, azt hiszem te nyertél........-préseltem ki magamból a szavakat, majd egy kisebb huppanás után megérkeztem a földre.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Márc. 24, 2009 9:56 am

Igazam volt.. Shoko tényleg kimerült. Remegett, kiverte a víz, s már beszélni is alig bírt.
-Igen, azt hiszem te nyertél........- nyögte, majd elterült a földön. Aggódva néztem le rá, majd visszaváltoztam a rendes alakomba. letérdeltem mellé a porba, s megpróbáltam felsegíteni. Bűntudatom támadt.
- Sajnálom, kicsit túlzásba vittem. Rég harcoltam, és kicsit elszaladt velem a ló. - felsegítettem. Szomorkásan néztem rá, de megpróbáltam mosolyogni. Így ballagtunk el a küzdőtérről... a győzelmemmel.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyCsüt. Márc. 26, 2009 3:03 am

Vége a harcnak!
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyPént. Márc. 27, 2009 3:07 am

Gratulálok Kitsune a győzelemhez. ^^ Mindkettőtök ajándéka 1000 ryou. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 9:40 pm

Hát igen. Megint rám jött az őrület, hogy harcolni szeretnék.. hát igen. Ez a fránya tavasz. Kihozza belőlem az állatot. ^^
Tudomásomra jutott, hogy Shoko-moko erősebb lett, sőt, kapitányi rangra emelkedett.
- Végre valami izgalom!!! - kaptam össze magam, majd a lehető leggyorsabb úton, telefonon értesítettem a kaptönt, hogy szeretném letesztelni az erejét. Még szerencse, hogy volt nála telefon. Mire nem jó Urahara sokszor....
Sikerült lebeszélnem vele egy kis edzést az egyik küzdőtéren SSben, sőt, még ő maga vállalt kezességet értem. Igaz sohase értettem, h minek az egész fölhajtás, mikor csak egy kicsit játszani fogunk... fene nagy elővigyázatosság.. minta el akarnám pusztítani egész SS-t.
Végül is egy senkaion át elkísért egy shinigami a helyre, ahol volt a megbeszélt harc.
Út közben az engem kísérgető shinigami megpróbált beszélgetést kezdeményezni.
- Honnan ismeri ön a kapitányurat? - kicsit felém fordult.
- Én? - pislogtam kedvesen. - Nyugodtan tegezhetsz, nem vagyok én annyi idős, sem annyira magas rangú.^^ - elgondolkoztam. - Hogy őszinte legyek, nem emlékszem.^^" De semmi baj, nem bajt keverni jöttem ide. Mindössze csak egy kicsit szórakozni Shoko-mokoval ^^ - utána már kicsit jobb kedvel mentünk tovább. A shinigami is megnyugodni látszott.
Shoko ott várta a küzdőtéren, a háttérben még egy tisztel aki valószínűleg az osztagából érkezett. Elkezdtem futni felé, mire a két Shinigami kardot rántott. Nem igazán foglalkoztam velük. Csonttőrömet előrántva, mint egy köszöntésképen. Ő is előrántotta a kardját, hogy kivédje, majd mosolyogva néztünk egymásra.
- Üdv Shoko-moko! Látom, tényleg sokkal gyorsabb vagy! Ilyenkor tényleg hasznos a LN-i hírszerzés. ^^
- Neked is szia Kitsune! - elugrott ő is, meg én is. Kb. 3 méterre álltunk egymástól. Körbenéztem.
- Letehetnétek a kardotokat! Veletek nincs kedvem játszani! - kicsit villámokat szórt a szemem. Shoko-mokora néztem, s vártam, hogy rájuk szóljon a biztonság kedvéért, és hogy végre elkezdhessük a harcunkat.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 10:00 pm

Mióta Kapitány lettem, még nem is harcoltam senkivel úgy isten igazából. Aztán Kitsu felajánlotta, hogy neki is megjött hozzá a kedve, menjünk harcolni. Rábólintottam a dologra és küldtem valakit, hogy kísérje ide, miközben és kisétáltam pár emberem társaságában az egyik küzdőtérre. Nemsokára Kitsune is megérkezett és szokásához híven a tőrrel kezdte a harcot, de a hirtelen mozdulatot az embereim nem díjazták.
- Üdv Shoko-moko! Látom, tényleg sokkal gyorsabb vagy! Ilyenkor tényleg hasznos a LN-i hírszerzés.-szólt, miközben mosolygott.
-Neked is szia Kitsune!-majd hátrább kerültünk egymástól.
- Letehetnétek a kardotokat! Veletek nincs kedvem játszani!-kiáltott a körülöttünk álló tisztekre nézve, majd rám nézett, gondolom valami reakciót várt tőlem.
-Hallottátok a hölgyet! És tűnés még a környékről is, nem akarom, hogy a felszabaduló erők kiüssenek titeket.-erre meghajoltak, majd távoztak.
-Kitsune, most már minden csak rajtunk áll... Hikarikabe!-és a kardom fénypontokra esett szét, jelezve Kitsunak, hogy belevethetjük magunkat a dolgok sűrűjébe...


A hozzászólást Suzumiya Shoko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 13, 2009 11:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 11:01 pm

Miután mindenkit elküldött, felém fordult.
- Kitsune, most már minden csak rajtunk áll... hikarikabe-! - kardja "gyengébbik" formáját szabadon engedte.
- Oh! Jéé! szentjánosbogarak! De aranyosak! - tört elő belőlem a hülye gyerekesség. A tavasz kezdett az agyamra menni. Még jó, hogy nem ültem le a fűbe virágokból koszorút fonni. Volt már rá példa. Sajnálatos módon... Ezt elkerülendően, kicsit szabadjára engedtem némi szellemi energiát. Egy kissé perzselő adagot, hogy a növényeket a talpam alatt letaroljam, és h egy kicsit felpiszkáljam Shoko-mokot. Meg, hogy leplezzem a libabőrömet, amit a megnőtt szellemi erejének köszönhettem.
- Akkor ne is pazaroljuk tovább az időt! - és kicsit vadabbul nekimentem a tőrrel. Nagyon szerettem azzal támadni először. Az mindenre jó volt. minden aljas technikát képes voltam vele kikerülni, csak sajnos a csont minden alkalommal egy kicsit kopott.
A kis bogárkák most eléggé keményen állták sarak, ami annyit tesz, akármennyire is ütöttem, nem naon ment a dolog. Már kezdtem kicsit aggódni. A józan eszem még a helyén volt, ezért, mikor nagyjából felmértem a helyzetet, inkább taktikát váltottam. Gyorsan cikázva, szabálytalan időközönként csaptam le. Mégsem ment a dolog... Egyre többet filóztam azon, hogy Ressura kéne váltanom. Shoko sokkal erősebb lett. Már a hátam is borsódzott az erejétől néha.
Mikor már kezdtem unni a dolgokat, megálltam, elraktam a tőrömet, majd kardot rántottam.
- Most akkor kénytelen leszek kicsit erősebb fegyvert használni... - ritkán használom a kardomat harcra. Általában csak a ressum előhívásakor húzom elő. - Látom, sokkal táposabb lették kedves Shoko-moko! De én sem vagyok azért nattóból! - nekirontottam ismét.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 11:26 pm

Kitsune folyamatosan nekem jött, újból és újból nekem rontott. A fénypont falam viszont bírta a strapát. Kitsune, fogalmad sincs arról, hogy milyen hatalmasat nőtt az erőm... Gondolom rájött, hogy a tőrjével nem fog semmire sem menni, szóval előkapta a kardját és ismét felém tartott.
-Azt hiszem akkor én is bekeményítek.-mondtam, miközben rámosolyogtam. Szabadjára engedtem a reitsum egy részét, ami megállásra kényszerítette felém loholó ellenfelemet. -Itt az idő, Hikariouji!-A fénypontok újra karddá rendeződtek és izzani kezdett a penge. Kitsune összeszedte magát és folytatta útját felém, meg felém suhintott, de én egy könnyed mozdulattal hárítottam, majd ezzel a lendülettel el is löktem magamtól. Hátrált egy kicsit, de én már a shunpo segítségével ott álltam a háta mögött. Rám nézett és egy kicsit meg is ijedt, majd sonidoval távolabb ment, de már két tűzgolyó tartott felé. -Nem tudsz legyőzni, most már Én vagyok az, aki elől Te menekülsz.-mondtam ezt nyugodt szavakkal, majd vártam, hogy mit lép a támadásomra...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Ápr. 14, 2009 1:08 am

Kezdtem egy csöppet ideges lenni. A bennem lévő állat kezdett megvadulni, és sajnos semmit sem tehettem ellene. Talán nem is szerettem volna. A hollow énem, ahogy én hívom a kis rókám eléggé vérengzővé válik néha és ha heccelik, akkor főleg.
- Shoko-moko. Azt hiszem, most fog elborulni az agyam, előre is bocsi érte, de nincs más választásom! Unaru! Kizuna Kitsune! - fölvettem a ressumat. Morogtam, a szőrömet is felborzoltam, folyt a nyálam, minden bajom volt. Kicsit veszett hatást keltettem. ^^" - Most jön a legjobb rész! -nekirontottam. Karmaimmal csak úgy martam föl alólam a földet. kezemen lévő karmok izzottak szeme is zölden világított. Elmebeteg módon rohantam a felém repülő tűzgömbök felé, amik eltaláltak. Megtorpantam, mivel a tűz teljesen körülvett. - Renard Vortex!!! - a lángok színt váltottak, majd újra nekiiramodtam. Egy hatalmas, gyors tűzgömb rohant felé, iszonyatosan üvöltve és vicsorogva. Shoko-moko pedig, már nem küldött több tűzgömböt felé, hiszen az idő közben érkezőket is elnyelte a nagy. Félreugrott, mivel már télleg sokkal gyorsabb lett. Mögém került, s a kardjával lesújtott. A tűz egy része oda lett, és még meg is sebesített a jobb karomon. Kezdett a dühöm is kcsit elszállni, de még nem voltam önmagam. Farkammal odacsaptam, ami el is találta, de csak hátrébb lökte. Vagyis semmi komolyabb sérülés. Igaz a haoija alját megperzseltem. ^^
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Ápr. 14, 2009 3:25 am

Egy kisebb őrjöngést követően resurrectionre váltott, de még így sem volt sokkal több esélye. A tűzgolyókat áttörve nagyon komolyra vette a figurát. A tűzgolyókat összegyúrva még nagyobb támadással jött felém. Nem volt kedvem azt visszatartani, így shunpoval odébb léptem, majd megvágtam az egyik karját. Ellentámadásba kezdett, de csak a haorim alját perzselte meg. Távolabb kerültünk egymástól, olyan 10 méterre és kezdett megnyugodni. Hát Kitsu, nálad erősebb ellenféllel eddig még nem találkoztam, de immáron rajtad is túl léptem.
-Itt az idő, hogy megmutassam neked azt, amit még nagyon keveset láttak...
-a kardom magam elé tartottam, majd köröztem vele párszor és kimondtam:
-Ban-kai!-a kardom szétesett kis fénylő pontokká, amik beterítettek, majd pár másodperccel később teljes vértezetben, az izzó Hikariouji a kezemben jelentem meg. Körülöttem rengeteg fénylő pont lebegett.-Hikarininnou. A harcnak nemsokára vége...-belevágtam a levegőbe és rengeteg tűzgolyó csak úgy záporozott Kitsune felé. Nagy tűzrobbanások rázták meg a környéket, ahogy a támadásaim a földbe, néhol pedig Kitsuba csapódtak. Láttam, amint kikecmereg egy lángcsóvából és odashunpoztam hozzá.
-Hol van most az a tűzben születő róka?-felemeltem a kezem és egy Byakurayt elsütöttem, de Kitsu maga elé kapta a karjait és kivédte, de mikor felemelte a fejét, már újabb felé közeledő tűzgolyókat látott, plusz ellőttem még egy byakurayt is...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te9000/15000Shoko VS Kitsu 29y5sib  (9000/15000)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyKedd Ápr. 14, 2009 7:58 pm

Már kezdtem lenyugodni, s a vérengző ösztönt is sikerült magamba fojtani. Már csak a győzni akarásomat kellett megtartani.
Elég sok támadást bekaptam, az egyre jobban vérző karommal is sokszor meggyűlt a bajom. S sajnos idő közben Shoko-moko a bankai-ához nyúlt. Izzó vért, fénylő pontok, lángoló kard...
- Baz... - körbenéztem. Mindenhonnan tűzgolyók záporoztak, s a sok kerülgetésbe még egy Byakuray-al is majdnem komolyabb sérüléseket okozott. Kezemmel sikerült kivédenem azt nagyjából, bár a sebem még jobban szétnyílt. Kicsit megtántorodtam, a támadástól. Shoko felé néztem. Megannyi tüzes gömb és egy újabb villám közeledett felém.
- Hogy hol van a tűzben születő róka? - próbáltam kihúzni magam. Tudtam már, hogy nem győzhetek, de sajnos a harci kedv újabb támadásra késztetett. A legerősebb és a legutolsó volt. Még mindig volt egy adum. - Hát itt!!! - felszakítottam sebhelyeimet nyakamnál. Üvöltöttem iszonyatos hangon a rettenetes fájdalomtól. A gyorsan kiömlő vér egy része befolyt a lyukba a mellkasomon. Shoko értetlenül nézte a történéseket.
- Nem tudsz nekem ártani! Még a páncélomat sem fogod tudni megkarcolni! - kiáltotta nekem. Ügyet sem vetve a szóra, a tűzgömbök felé rohantam. Az utolsó képességem lényege az volt, hogy képes volt elnyelni mind a tűz, mind a jég típusú támadásokat, igaz már elég gyengécskén működött. Nem úszhattam meg komolyabb sérülések nélkül, plusz kevés energiát tudtam elnyelni.
A byakurai-t sonidoval kikerültem, a tűzgömbökön pedig átgázoltam. Újra izzó aura vett körül, sokkal kisebb, sokkal gyengébb.
Sikerült áttörnöm a fénypontjain, de már csak annyira futotta, hogy a páncéljába vájjam karmaim, megcáfolva ezzel a fenti állítását.
- Látod, mégiscsak sikerült megkarcolnom ezt a vacakot... - elterültem a földön. Ressuból újra Kitsune lettem.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shoko VS Kitsu Cl0te0/0Shoko VS Kitsu 29y5sib  (0/0)

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptySzer. Ápr. 15, 2009 8:40 am

Folyamatosan soroztam véget nem érő támadásokkal, amikor látszólag sikerült összeszednie magát:
- Hogy hol van a tűzben születő róka?-szólt, majd megint szabadjára engedett egy kis reiatsut, de úgy saccoltam, már az ereje végén jár.
- Hát itt!!!-kiáltott, majd egy hirtelen mozdulattal megsebesítette magát, amitől látszólag még erősebb is lett. Bármire is készülsz, engem nem bírsz legyőzni...-gondoltam, majd kommentáltam az eseményeket:
- Nem tudsz nekem ártani! Még a páncélomat sem fogod tudni megkarcolni!
Látszólag megint elöntötte valami, mert ismét fejvesztve rohant nekem. Támadássorozataimon áttörve tartott felém, de olyan elszánt volt, hogy nem volt szívem a fénypontoknál megállítani, így tovább engedtem. Az utolsó fél méteren viszont már csak "sétált" és csak egy karcolásra futotta az erejéből.
- Látod, mégiscsak sikerült megkarcolnom ezt a vacakot...-elterült a földön. Mosolyogtam egy sort, Kitsu ereje pedig szertefoszlott.
-Mégis sikerült elérned hozzám...
Elzártam a bankaim és felvettem Kitsut, majd egy HM-be vezető átjárónál odaadtam egy megjelenő espadanak.
// Köszi a harcot! Very Happy //
Vége a harcnak!
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 3:03 am

Gratulálok, mindketten kaptok 1000 ryout.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Shoko VS Kitsu _
TémanyitásTárgy: Re: Shoko VS Kitsu   Shoko VS Kitsu Empty

Vissza az elejére Go down
 

Shoko VS Kitsu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-