-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te25500/30000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 10:55 pm

//Ha megengeded ide írom a ténylegesen nyitó post-ot. Addig se pocsékolom a hozzászólásokat...//

Arra eszméltem fel, hogy fejemet lógatva sétálok. Riadtan kaptam az ég felé tekintetem. Érdeklődve néztem körbe a horizonton. Mindenhol a tűzforró barna takaró és a felette sötéten kavargó üresség. Nem is értettem, hogy kerültem ide. Időnyerés gyanánt megálltam és mélyen beszívtam a gőzölgő levegőt. Vissza akartam emlékezni a dolog miértjére.
Bevillant a kép, hogy egy újabb veszekedésbe csöppentem. Rosszul viseltem a presztízs csatározást, ezért sarkon fordultam és szinten kirohantam a márványfalak közül. Céltalanul bolyongtam a sivatagban. Távol akartam lenni minden létformától, már ha az itt lévő lidérceket élőnek lehet egyáltalán titulálni. Saját bevallásom szerint nem mennénk át egy ilyen teszten. Legtöbbet a szó fogalmával sem vannak tisztában. Egy itt ragadt érzések vagyunk. A bánat és bosszú megtestesült vázlatai. Vérengzünk, minden további gondolkodás nélkül.
Megint rávettem a lábaimat, hogy mozduljanak meg. Legnagyobb sajnálatomra vissza kellett térnem az oroszlán barlangjába. Nem is érdemeltem márt, ha a saját démonaimmal sem vagyok képes megküzdeni. Alig pár lépésre jutottam, amikor érzékeltem, hogy valaki közeledik felém. Lassan az energia irányába fordítottam a fejemet és vártam. Összesen egy pillanatra akartam a szemeimmel is érzékelni a másikat.
Kifejezetten nem örültem a lila hajkoronának, főleg, hogy ennyiből tudtam is a hozzá tartozó személy kilétét. Olyan arrancar-ról volt szó, akinek a kicsinyes szájtépése még számomra is irritáló tudott lenni.
-Szép napot, Naito Suisen!-köszöntem oda, visszafordulva Las Noches irányába.


A hozzászólást Tadeo Dellomeurtre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 19, 2009 2:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hayashi
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Hayashi

Hozzászólások száma : 39
Tartózkodási hely : 5.OSZTAGi szállásán
Registration date : 2009. Feb. 27.
Hírnév : -7

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 12. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te5000/10000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (5000/10000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyVas. Márc. 22, 2009 10:23 am

Na szia én jelentkeznék ellened szolj ha kezdhetünk, ryuuja te is jösz?
Vissza az elejére Go down
Ryuu
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott


Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2009. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te5000/10000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (5000/10000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyVas. Márc. 22, 2009 10:24 am

Hayashi írta:
Na szia én jelentkeznék ellened szolj ha kezdhetünk, ryuuja te is jösz?


Jövök én is ha már Hayashi ennyire hív XD
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te0/0Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (0/0)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyHétf. Márc. 23, 2009 5:04 am

/nem jelentkezés/
bocs, hogy belepofátlankodom, de hayasi nem lenne ez neked egy kicsit túl nehéz feladat? mármint, tadeo ellen minimum egy bankai használónak kéne mennie......
még ryuu erősítésével sem lenne esélyed
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te25500/30000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyHétf. Márc. 23, 2009 11:00 pm

Suzumiya Shoko írta:
/nem jelentkezés/
bocs, hogy belepofátlankodom, de hayasi nem lenne ez neked egy kicsit túl nehéz feladat? mármint, tadeo ellen minimum egy bankai használónak kéne mennie......
még ryuu erősítésével sem lenne esélyed

Valóban igaza van Shoko-nak! Nem akarlak titeket elszomorítani, de erő terén nem kevés differencia van közöttünk. Természetesen meggyőzhető vagyok az ellenkezőjéről, de addig is elutasítanám a jelentkezéseteket. Sajnálom!
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te9000/15000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (9000/15000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyVas. Ápr. 12, 2009 10:21 pm

Khm.. *elindul a fal felől, és félretolja a többieket* Én is jelentkezem!!
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te9000/15000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (9000/15000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyVas. Ápr. 19, 2009 3:18 am

Egész nap csak keringtem a sivatagban, ami már iszonyatosan bosszantott, hiszen sehol sem leltem meg Cande-t, akivel aznap fontos megbeszélni valóm lett volna a következő héten megrendezésre kerülő kiruccanásunkról.
Feladtam a kutatást, és úgy döntöttem, hazamegyek és lezuhanyzok, mivel szokás szerint dög meleg volt Las Nochesben.
~Előtte még benézek a palotába, hátha oda ment... -indultam meg, de egy nálam erősebb lény lélekenergiáját éreztem, s mikor közelebb értem egy ismerős, vörös espada állt előttem, aki elég furán nézett vissza rám, mikor köszönt.

-Szép napot, Naito Suisen!
-Neked is, Tadeo Dellomeurtre! -emeltem rá a tekintetem, és megpróbáltam kivételesen udvarias lenni.- Egészen véletlenül nem láttad Candet?
Továbbra is a semmibe meredt, még arra sem méltatott, hogy rámnézzen, miközben válaszolt.
-Nem, nem láttam. -szólt kimérten, amivel engem csak felidegesített. Nem voltam hozzászokva ahhoz, hogy valaki ennyire ridegen viselkedjen velem, ezért valami fondorlaton törtem a fejem, hátha megváltozik a viselkedése velem szemben.
~Talán egy hozzám illő beszólással kicsit fel tudnám őt hergelni.. Nagyon fárasztó lehet állandóan ilyennek lenni.. -mosolyodtam el, de mielőtt kitört volna belőlem az állat, megszólalt.
-Talán valamit még szeretnél? -folytatta ugyanolyan kimérten, mint eddig, engem pedig már a frász kerülgetett, de nem hagytam szó nélkül a dolgot.
-Igen, hogy őszinte legyek. Szeretnélek felidegesíteni, de úgy, ahogy még soha nem láttad magad. Remélem nem okozok csalódást.. -léptem egyet felé, és vártam a folytatást.


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 22, 2009 9:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te25500/30000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptySzer. Ápr. 22, 2009 7:43 pm

Alig néhány másodperc lepergése után, már érkezett is a reakciója. Feltűnően erőlködött az illendő forma megtartásával, amiből arra következtettem vagy túlzottan fáradt a megszokott szótépésre vagy tart tőlem. Őt ismerve inkább az első feltevésem állná meg a helyét.
-Nem, nem láttam.-válaszoltam még mindig elfordulva tőle. "A sors iróniája talán, hogy ilyen gyönyörűen egymásra talált a két legrondább szájú nőszemély Las Noches falai között? Talán igen, talán csak érdek kapcsolat. Így mindketten kiélhetik a felnagyított érzéseiket. Csupán egymás társasága szükséges hozzá." Bámultam továbbra is a messzi világos pontként feltűnő 'otthonunkra'. Viszont a nem kívánatos partnerem még mindig itt volt.
-Talán valamit még szeretnél?-kérdeztem tőle teljes nyugalommal, még mindig rá se hederítve. Ha ez netán felháborítaná és lesből le akarna támadni, csak tessék! Nem fogok zavarba jönni egy idegproblémákkal küzdő arrancar-tól, aki a szavaival igyekszik elterelni a problémáiról és hiányosságairól a figyelmet.
Ahogy ott álltam támadt egy kósza gondolatom. "Mi lenne, ha eljátszanám neki önmagát? Hogyan reagálna rá?" Kezdtem vészesen koncentrálni és felidézni, hogy pontosan milyen is Naito Suisen. Amennyit elemezgetni szoktam nem volt nehéz rábukkanni, már csak a színészi játékom volt kérdéses.
"Remek! Láthatóan meglepődött, bár mutatja a kemény arcát!" Húztam ki lassan hüvelyéből Kárhozott lelket és emeltem felé fenyegetően. Mivel nem egyszerű katana-t forgatok a penge vége majd nem elérte a másik orrát. A tekintetem viszont visszaváltozott a megszokott üveges, színtelen, élettelen pillantássá.
-Naito Suisen! Milyen érzés lenne önmagadba botlanod?-álltam továbbra is kitartóan egy helyben. Egyenlőre csak annyi állt szándékomban, hogy megmutatom neki a zanpakutou-mat, megkapom a válaszom és elmegyek.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te9000/15000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (9000/15000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 3:51 am

Csak arra figyeltem fel, hogy erősen koncentrál valamire, s ezen leplezetlenül meg is lepődtem. Próbáltam éber maradni, mert tudtam, valami nagy szenyaságot eszelt ki, de álmomban sem jutott volna eszembe az, amire valójában készült. Elővette zanpakutóját, ami eléggé a közelembe férkőzött. Ő ugyanolyan nyugalommal és ürességgel állt velem szemben, mint ahogy az tőle megszokott.
-Naito Suisen! Milyen érzés lenne önmagadba botlanod? -tette fel a számomra meghökkentő kérdést, hiszen nem tudtam, ez mit takar. Hebegtem egy sort magamban, majd elővettem Kishut és ellenfelem zanpakutójához feszítettem.
-Állok elébe. Tudod, láttam már életemben tükröt, ez sem lehet rosszabb annál! -próbáltam lazának tűnni, de legbelül nagyon is pörögtek a kerekek, hiszen nem ismertem őt eléggé ahhoz, hogy kiszámítsam a lépéseit.
-Ez nagyon buta húzás volt tőled! Egyáltalán nem akartam veled harcolni, de ha már ennyire szeretnéd! Amúgy is ígértem, hogy megmutatlak önmagadnak! -vigyorodott el, ami tőle teljesen szokatlan volt, sőt, rémisztő!- Na mi az? Ennyire nem tetszik, amit látsz? Egy kis mitugrász, aki nem fél. Legalábbis ezt mutatja.. De vajon mi lakozik legbelül? Ugyanolyan kemény vagy, mint amit mutatsz? -feszítette nekem jobban a zanpakutóját, és a szemembe nézett.
Borzongás futott át rajtam, hiszen ez az espada egyáltalán nem ilyen.
~Mindig is magának való volt, nem érdekelte mások dolga. És most itt áll velem szemben, harcra készen és arra vár, hogy valami butaságot csináljak.

-Neked meg csak a szád jár, kivételesen... Szópárbajt akarsz, vagy a kardodat is használod?
-sonidoztam kissé hátrébb, és vártam a választ.
A zsigereimben éreztem, életem leghülyébb döntése volt ez, de már nem volt visszaút. Ki kell hoznom magamból mindent, ha túl akarom élni!!
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te25500/30000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 9:00 pm

Szokatlanul kellemes érzés volt ennyire szókimondónak lenni. Bármennyire is mutatta a mondataival szilárd keménységét, a szemei és mozdulatai teljesen mást árultak el. Zavart tekintet. Valószínűleg a meglepetésem hatására. Nem tudott hova tenni. Aztán az alig észrevehetően remegő kezei. Egy bizonytalan döntés következményeként. "Lám-lám! Ugyanolyan sebezhető lény vagy mint bárki más...Naito Suisen."
Nem tűrte sokáig a közelségem. Hátrébb menekült. Egy űzött vad volt, aki tisztességes távolságba akar kerülni a puska csövétől. Csalódottan eleresztettem egy "cöh"-t, majd keresztbe vágtam a levegőben és visszahúztam magam mellé Kárhozott lelket. Oldalra biccentve a fejem egyenesen a másik szemébe néztem.
-Inkább te értesz jobban a szájtépéshez....Várj! Nem is! Te az elszelelés mestere vagy! Gyáva féreg! Miért nem támadtál,ha már ennyire nagy a pofád?!- pillantottam rajta végig lenézően, mintha azt adnám a tudomására, hogy egy nagy nulla hozzám képest.
Egész jól ment a stílusa, bár lehet csak én gondoltam így. Egyenlőre még nem nevetett, szóval valamit eltalálhattam. Nem akartam túl sok időt hagyni gondolkozni vagy tervezgetni, helyette inkább beköszöntem egy sonido-val. A két penge nagyot csattant, ahogy egymásnak feszültek.
-Készen állsz, hogy meghalj, Naito Suisen?- kérdeztem ugyanazon a kimért és rideg hangomon, amit mindenki megszokott tőlem. Azért egy fagyos pillantást így is kapott. Ha eddig nem zaklattam volna fel eléggé, most láthatta a meggyilkolása nem fog érzékenyen érinteni. Egy lesz a sok közül. Tömegtermék. Jelentéktelen senki.
Amíg a válaszra vártam közelebb engedtem a pengéket, egészen addig, amíg hozzá nem értek a vállamhoz. Ezután könnyed mozdulattal löktem el magamtól a másikat. Szerencsémre a látszat ellenére nem szenvedtem hátrányt fizikai erő terén.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te9000/15000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (9000/15000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyKedd Ápr. 28, 2009 12:53 am

A félelmem kis része dühvé alakult. Gyávának nevezett.. Ezt senkinek sem engedtem meg! Már a visszatámadáson gondolkoztam, mikor elém sonidozott és teljesen nekifeszült Kishinek.
-Készen állsz, hogy meghalj, Naito Suisen? -kérdezte a szokásos kimért hangján, és lenézően rám bámult.
Lassan ott tartottam, hogy minden félelmem elhagy. Már az sem érdekelt, ha meghalok. Úgyse sok értelme van ennek az életnek. Csak Punot sajnálnám itt hagyni.
Hirtelen ellökött magától, aminek hatására elég nagy sebességgel száguldottam hátra, de még mielőtt a földön landoltam volna sikerült lefékeznem magam.
~Azt hiszed nagymenő vagy? Majd én megmutatom neked, hogy nem vagyok egy törékeny porcelánbaba, akit el tudsz taposni! -sonidoztam vissza elé, de hagytam köztünk egy kis távolságot.

-Nem akarok, és nem is fogok meghalni! Csak reménykedj tovább! Lehet, hogy nem vagyok olyan erős, mint te, de nem fogok sem elrohanni, sem feladni a küzdelmet! -emeltem ismét magam elé a zanpakutot.
-Akkor miért menekülsz? Elég passzív voltál eddig.
-Cöh.. Oroshi uta! -indítottam el az első támadást Teo ellen.
Tudtam, erősebb nálam, de muszáj valamit megpróbálnom, hátha sikerül őt megsebesítenem.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te25500/30000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 1:53 am

"Kitartóbb mint vártam." jegyeztem meg magamban és hunyorogtam egy kicsit, hátha látok valami árulkodó dolgot, amiből következtethetek arra, hogyan érzi magát. Mindenesetre nem tűnt halálra rémültnek, inkább méltóságteljesen viselte a lekezelő stílusom. Még a végén kiderül, hogy a felszínesen ocsmány szavai mögött egy igazi értékes lélek húzódik meg.
Az érkező szavai elnyerték a tetszésem. A büszkeség talán az egyetlen dolog, ami még Hueco Mundo-ban is ritkaság számba megy. Leginkább a felvágás kedvéért dobálják a hasonló mondatokat. Üres szavak, amik a sértett fél egoizmusát hivatottak tovább emelni a csillagos éghez. Ebben az esetben, azonban erről szó sem volt. Naito Suisen ténylegesen így érezte és gondolta, már-már megdöbbentően emberi volt, ahogy beszélt. Magamban el is könyveltem, átment a vizsgán. Legyőzné önmagát, mert tisztában van azzal ki is ő. Irigyeltem is érte. Az én történetem valószínűleg véget érne. Egy üvegtest távozna az értéktelen világból.
-Értem.-válaszoltam szinte teljesen hangtalanul.-Akkor miért menekülsz? -"ki vagy mi elől futsz?" tettem hozzá fejben. -Elég passzív voltál eddig.-erre csak egy támadást kaptam ajándékba.
Eleinte nem értettem mi a lényege. Egyáltalán nem láttam vagy hallottam bármit is, aztán egyre erősebben kezdett lüktetni a fejem. Úgy éreztem, mintha egy hatalmas és kellően súlyos tárggyal ütögetné valaki a fejemet. Közben meg egy lufi növekszik egyre elviselhetetlenül a koponyám alatt. Sürgősen ki kellett találnom, hogyan szüntessem meg, mert kezdett komoly hatása lenni. A látásom homályos lett, aztán hirtelen kitisztult. A végtagjaim pedig maguktól meg-meg rándultak.
Próbáltam a másikat nézni. Nyitva volt a szája,de hang még mindig nem ütötte meg a füleimet. Nem volt időm hezitálni, hogy melyik a legjobb módszer a megszüntetésére. Összeszedtem a maradék józan eszem és egyetlen támadásba sűrítettem. Sonido-val mellé kerültem és lendítettem a jobb karom, amiből már időközben kitoltam a pengéket. Szerencséjére csak karcolták a nyakát, mert hátra távolodott. Viszont a támadása is megszűnt ezzel. A térdeimre támaszkodva igyekeztem magamhoz térni. Szédültem, akár egy tengeri beteg viharban. Az orromból és fülemből pedig egyre több vér csöpögött kifelé.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te9000/15000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (9000/15000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyCsüt. Május 07, 2009 11:11 am

Látszott az arcán, hogy fogalma sincs, mire készülök. Mikor a torkomból előtört az ének, eltorzult mimikája a fájdalmát tükrözte. Egyszer azonban eltűnt. Arra eszméltem, hogy meglibben a hajam, így tudtam: mellettem van, és támadni fog! A lélekenergia felé fordultam, és egy felém közeledő kardáradatra lettem figyelmes. Hátrébb húzódtam, de így is sikerült a bőrt felsértenie. Gyorsan odakaptam, de szerencsére nem volt komoly a seb.
Visszatettem a kardot a hüvelyébe, majd megnyaltam a tenyerem, hogy elinduljon a regenerálódási folyamat, majd a nyakamra is hasonló sors várt.
Mikor visszafordítottam a tekintetemet, a térdére támaszkodva kapkodta a levegőt. A homokba cseppekben hullott a vér, ami a füléből és az orrából tört elő.
~Mégis csak sikerült. A támadásomat nem tudta kivédeni, pedig erősebb nálam. Vagy csak hagyta magát? Mi van, ha azt akarja, hogy elbízzam magam? Nem szabad egy percre sem levennem róla a szemem! Egy rossz mozdulat, és biztosan kihasználja. -sonidoztam hátrébb, és nem vártam meg míg felkel, túlságosan kockázatos lett volna.- Elő kellene hívnom a ressurreccionomat, hiszen nem sokáig marad ilyen állapotban, és akkor nekem végem! -vettem elő Kishit, és lenyeltem.
Mikor visszatettem a fejem alaphelyzetébe, megláttam Tadeot, aki már felegyenesedett és engem bámult.

-Egyre rusnyább vagy! -folytatta az "Utánozzuk Naito stílusát" showműsort, de nem vettem magamra.
-Tudod a szépség belülről fakad! -vigyorogtam, miközben szemeimmel a kezeit néztem, készül-e valamivel.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te25500/30000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyPént. Május 29, 2009 4:44 am

Övön alulinak éreztem, hogy ilyen módszerekkel bír térdre kényszeríteni. Jobban szerettem ha valaki felvállalja szemtől szemben a küzdelmet, még ha ez egyenesen az élete elvesztésével is jár. Ha van esélyünk hősi halálra, miért ne tennénk meg?! Erre inkább nem adok most választ. Túl hosszasan lehetne elmélkedni róla. Bár az ő szempontjából nézve a dolgok állását igaza van. Valahogy el kell érnie a közöttünk lévő erőkülönbség csökkenését. Ennek egyik legnagyszerűbb módszere pedig a kifárasztás, illetve váratlan támadás, ami lehetőleg elvesz egy kisebb energiát a megtámadottból.
Az elmélkedésből visszatérve a valóságba megköszöntem a szerencsémnek, hogy még időben leállítottam a támadását. Még egy kicsit tovább tart keresztet vethettem volna a további espada pályafutásomra. Így is perceket vett igénybe, mire rendesen látni és hallani kezdtem a körülöttem zajló monoton világot. Ráadásul a szédülés és hányinger még mindig nem akart elmúlni. Valahogy sejtettem nem úszom meg hosszútávú probléma nélkül, de pont ezek elviselését gyűlöltem a leginkább. Mutatták ugyanolyan sebezhető és gyenge vagyok mint, amikor még emberként tengettem a napjaimat. Emlékként kísértett, amitől csak még pocsékabbul éreztem magam. Utáltam átélni. Utáltam rágondolni. "Naito Suisen elérted, hogy gyűlöljelek!" A saját undoromat kivetítettem rá. Tisztában voltam vele nem hibás ezért, mégis őt vádoltam. Még mindig különös esemény számba ment nálam, ha az eszem csődöt mond. Viszont nem csak ebből a szemszögből lehettem rá dühös, hiszen azzal, hogy fizikálisan nem tudtam maximumot adni jelentősen fog lassulni a mozgásom és reakcióidőm. Ez viszont már szép munkának tekinthető, ami dicséretet érdemel. Más helyzetben meg is említeném ezt neki, de most csak az érdekel, hogy túl legyek ezen az egész felhajtáson. Pontosan emiatt nem riadtam vissza attól sem, hogy egy aljas technikát vessek be.
Vettem egy mély levegőt és felkészítettem magam lelkiekben arra a támadásra, amit szinte soha nem szoktam használni primitív volta miatt. Ráadásul, ha nagy a kísértés pillanatok alatt eltűntethetem az egész áldozatom, ami nem szerepelt semmilyen formában a terveim között. Szép lassan kifújtam az elhasználódott oxigént és az ellenfelemre pillantottam.
-Nem kérem, hogy megbocsáss ezért...-kezdtem el megint egy mély lélegzetet venni. Ez azonban különbözött az előzőtől, amire hamarosan Naito Suisen-nek is rá kellett jönnie. Kegyetlen módon gonzui-t használtam ellene. Szép fokozatosan elszívva minden erejét. Remélhetőleg sürgősen kitalál valamit, különben megfosztom annyi energiától, hogy felállni se sikerüljön neki a homokból.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te9000/15000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (9000/15000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptyPént. Május 29, 2009 11:11 pm

Soha nem érzett mennyiségű félelem öntött el. Hirtelen megcsappant a lélekenergiám, és tudtam, ő szívja el. Hiába próbáltam szabadulni egy sonidoval, mellettem termett és folytatta a szívást. Nem volt más ötletem, mint hogy egy technikámat vessem be, feltéve, ha maradt még annyi energiám.
-Soyokaze kemuri! -mondtam zihálva. Szerencsére sikerült véghez vinnem, így apró szemcsékké alakultam át.
Tadeo arcán meglepődést láttam, de nem esett kétségbe. Továbbra is folytatta, amit elkezdett, én pedig megpróbáltam kikerülni a közeléből, de folyton a nyomomban volt. Tudtam, teljesen felesleges menekülnöm, még ez a technika sem tudja megakadályozni tervében.
Leállítottam magam, visszanyertem a resu alakomat és vártam.

-Tudom, hogy feleslegesen menekülök előled, erősebb vagy, mint én. Bármilyen támadást hívok elő, kitalálsz valamit, amivel semlegesíted, vagy éppen engem gyengítesz le. -térdeltem a homokban, és szinte már suttogtam ezeket a szavakat. Homlokom verejtékben úszott, már felkészültem a teljes megsemmisülésre.- Talán könnyebb is lesz így. Távol mindentől, és szenvedések nélkül. A magam uraként vetek véget mindennek. És nem egy balesetben leszek az enyészeté, hanem egy méltó küzdelemben.
Ekkor azonban valami megváltozott. Újra éreztem az erőmet, igaz, csak lassan töltődött. Felpillantottam az espadara, akinek szája csukva volt. Befejezte a támadást, mielőtt megölt volna.
-Nem akarlak megölni. Már rég megtehettem volna. -fonta maga előtt össze karjait.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Cl0te25500/30000Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptySzomb. Május 30, 2009 1:29 am

Az ereje fogyasztását nem vittem túlzásba. Egyrészt esélyt akartam hagyni neki menekülésre. Épp eléggé undorító húzás volt ezt a lépést választanom, tartoztam ennyivel. Meg akartam hagyni a menekülés illúzióját, ezzel magamat is becsapva. Bolondként reméltem talál utat kitörni a csapdámból. Szánalmas lettem. El akartam pusztítani, de valamim mégis hitt benne nem sikerül. Egy mély törés húzódott bennem és nem tudtam eldönteni a keletkezett oldalak közül hova is tartozom igazából.
Rá nézve láttam fél a haláltól. Küzdött makacsul, bizonygatva érdemes megtartani az eddigi sorsát. Csodálatos megnyilvánulása volt mindannak, amit egy igazi harcos szeretett volna elérni. Ezen felbuzdulva látni szerettem volna meddig képes kitartani. Meg akartam érinteni a határt és kicsit megismerni őt. Ez már nem arról szólt, hogy elpusztítsam. Tudni akartam róla milyen emberi tulajdonságokat rejt önmagában. Mi is valójában Naito Suisen. Önző módon akartam felhasználni a saját kíváncsiságom kielégítésére, de nem tudtam nemet parancsolni magamnak. Esendő volt a józan eszem és behódolt a vágyamnak. Ennek érdekében hűségesen követtem az alakot váltott áldozatom. Őszintén szólva még engem is megizzasztott követni azt a rengeteg részecskét. Kicsit meg is lepődtem azon, hogy ezután megszólalt. A hangja kimért volt és csordultig tele büszkeséggel. Hiába rettegett nem adta meg az örömöt nekem, hogy hallhassam a szavaiban.
Az utolsó mondata megállás nélkül cikázott a fejeimben. "Szóval ilyen ember lennél, Naito Suisen." Szüntettem meg pillanatok alatt a támadásomat. Megkaptam a kérdésemre a választ és tovább sem akartam kínozni. Lehunyva a szemeimet válaszoltam neki. Azt hiszem ezek után másképp fogok gondolni erre a személyre. Elérte nálam, hogy felnézzek rá és tiszteljem. Ő tudja kicsoda és fel is vállalta az utolsó pillanatban. Nem lenne jogom megölni őt, mert sokkal többet ér nálam.
-Gratulálok, legyőztél.-
-Hogy..an?-kérdezte hitetlenkedve. Látszott rajta nem érti mit akarok ezzel mondani. Nekem pedig eszem ágában sem volt elmagyarázni neki. Számomra ez a küzdelem nem fizikálisan zajlott le. Pontosan ezért élt még mindig.
Lassan elindultam felé. Újra zavarodottan tekintett rám. Talán még hátrébb is húzódott. Odaérve elé viszont nem tettem egyebet csak lenyújtottam az arca elé a kezemet. Reméltem elfogadja. Szerettem volna valamivel megköszönni neki a harcot és biztonságba helyezni. A sivatagban mégsem hagyhattam.
-Ne hidd ennyivel el van intézve az eset vörös hatos!-landolt a saját keze az enyémen némi habozás után. Óvatosan felsegítettem és hagytam rám tudjon nehezedni.
-Értettem!-válaszoltam halkan, majd sonido-t használva közelítettem meg minél gyorsabban a hófehér tornyokat.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen EmptySzomb. Május 30, 2009 1:49 am

Gratulálok mindkettőtöknek, szép harc volt, ajándékotok pedig 1500 ryou. ^^ További kellemes játékot!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen   Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tadeo Dellomeurtre vs Naito Suisen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-