-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Shobai játékterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te13500/15000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 24, 2009 3:37 am

Továbbra is lelkesen ültem, az asztalon hagyott dealer zsetonnal játszottam. Az ujjaim között forgattam végig kisujjtól a mutatóig és vissza. Épp a gyűrűs ujjamnál tartott a zseton,amikor valaki oda szólt.
-Hello, Yurenai Mistique vagyok a 10. osztagbol. Nem bánod ha csatlakozom? -mondta.
Ragyogó tekintetem helyeselt, bemutatkoztam.
-Üdv! Én Eisei Oki Vagyok a 12. osztagból. Foglalj helyet nyugodtan.- leült, velem szemben. Egy ideig még csendben ültem.
-Ööö.. Head's up-oljunk, vagy várjunk még egy picit, hátha valaki még beszáll?- kérdeztem tőle
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te19800/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 24, 2009 4:18 am

Na jo erre most mit feleljek lebukás nélkul? Talán probáljunk meg épeszuen gondolkodni. Nincsenek itt tul sokan, kozuluk a fele ismer és tudja, hogy irto jo pokeros vagyok ezért bizotsan nem jon ide, hacsak nem akarja lebeszélni az ujoncot. Esetleg addig kiszshetnék belole valamit, mivel egyenlore a nevén kívul szinte semmit nem tudok rola. Nem érzékeltem semmi furcsát, esetleg annyit, hogy holnap jobb ha ovatos lesz a szakéval...
-Szerintem várjunk pár percet, hátha lesz még kedve valakinek csatlakozni. De ha akarod el is kezdhetjuk, és aki akar kozben száll be. A jobb pokerosok általában csak este felé néznek be ide... - addig meg van még egy kis ido...
Vissza az elejére Go down
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te13500/15000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 24, 2009 4:37 am

"A jobb pokerosok általában csak este felé néznek be ide...".Ez a mondat keringett a fejemben. ~Most olyan nagy gond, hogy csak most vettem észre ezt játékbarlangot? "A jobb pokerosok ". Azért nem kell egyből lenézni~
-Rendben, akkor head's up. 5 lapos vagy Texas? Ha rám hallgatsz akkor texas, azt jobban kedvelem,meg hát sokkal több benne az észjáték is. Szóval? -kérdeztem, miközben valahonnan előkerült egy pakli kártya - Na ezt már szeretem.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te19800/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 24, 2009 5:02 am

Uuu a fene az arckifejezésébol ítélve valami nem tetszik neki. Na ennyit a jo játékrol...
-Most miért nézel így? Valamivel megsértettelek? - erre kíváncsi voltam, mivel nem akartam kapásbol osszeveszni vele. - Kulnoben pedig nekem teljesen mindegy. Mindegyikkel tudok játszani. Viszont ha továbbra is így meg fognak látszani az arcodon az érzelmeid, akkor nem lesz olyan nehéz a játék számomra... - bár így is, nagy eséllyel akaratlanul csalni fogok. De errol tényleg nem tehetek, ha hozzá érek a lapokhoz tudok milyen sorrendben vannak, és mik...
Vissza az elejére Go down
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te13500/15000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 24, 2009 10:49 pm

-Csak kicsit szíven ütött ez az este jönnek a jobb játékosok mondat. Nos akkor osztás.- kevertem a lapokat- Hopsz egy leesett.- Lehajoltam érte, majd ügyesen bevettem egy pirulát. A pirula vallatások ellen lett kifejlesztve, tökéletes semmisséget okoz annak, aki beveszi.- Nos meg is van, bocs ügyetlen voltam. - mondtam negédes mosollyal. Leosztottam a lapokat. Egy pillantás a párosra. Rendben.
- Amúgy mivel foglalkozol, amikor nem egy küldetésen vagy?- furcsa, hogy a kapszula vallatásra is jó, mert semmi hanglejtést nem tudtam létrehozni, így olyan jó shinigami rossz shinigami hűvös hangvételben kérdeztem mindezt.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te19800/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyKedd Aug. 25, 2009 6:03 am

Nicsak, ezek szerint nem csak én csalok. Na jo, akkor már nem lesz akkora buntudatom, amiért nem említem meg neki a képességemet.
- Bocsi, azt nem sértésnek szántam. Csak tájékoztatásnak. Mostanában eléggé sok shinigami jár ide, de akinek tehetsége van és jo játékos, az este találkozik a hozzá hasonlokkal. Ilyenkor probálják ki magukat egymás ellen. Hát ha ugy vesszuk én torzsvendégnek számítok, így ismerem az ilyen dolgokat. Téged azonban nem láttalak még erre, vagy az is lehet, hogy egyszeruen csak nem játszottam veled... - az utolso mondatot kicsit elgondolkodva mondtam. Biztosan nem játszottam még vele, kulonben nem vállalna be egyedul...
- Valojában lenne munkám is, de amikor csak lehet igyekszem meguszni. Mint gondolom rájottél sokat járok ide, vagy valamelyik parkba, edzotermekbe. És te? Gondolom mivel a 12 osztag tagja vagy, inkább a laboratoriumot és a konyvtárat látogatod... - ezt nem tudom, még nem értem hozzá. Kozben láttam magam elott kártyáit. Sokkal jobbak voltak az enyémeknél, nincs az a bloff amivel megnyerem a menetet. Akkor ideje bedobni...
Vissza az elejére Go down
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te13500/15000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyKedd Aug. 25, 2009 6:40 am

-Hát részben a laboratóriumban vagyok, de sokat vagyok terepen, hollow tanulmányozás céljából, vagy növények beszerzése miatt. Sokat játszadozok befogott hollowkal, akik valamiféle méreganyagot termelnek.- mondtam, miközben továbbra is merev tekintettel bámultam felé. ~Jó kis beszélgetés, emóciós kitörés nulla, én a robot ~
Dobta a lapjait. Új leosztás. Gyorsan megnéztem a lapjaimat.
-Hát nekem ez az első alkalmam itt, csak most vettem észre erre jövet, úgyhogy nem csoda, hogy még nem játszottunk. Épp beszerző útra indultam, de magán célú, hát ráértem egy kicsit zsugázni.
Rossz lapok, egyből dobtam.
- A könyvtár meg sok újjal nem szolgál, kísérletezek, nem felidézek. Most célom, hogy valahogy visszanyerjem az eredeti bőrszínemet. T'od az emberek világában sajna még a pót test is bekékül és nincs az az emberi betegség,amire ráfoghatnád. Így meg nehézkes az elvegyülés, mert sikítozó lányok jelzik utam, vagy nagy tömeg vesz körbe.
Új lapok, megjátszhatóak.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te19800/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyKedd Aug. 25, 2009 7:09 am

Fura modon beszél, de meg lehet szokni. Ha jol látom a pislogása azért valamennyire elárulja az érzéseit. De farkaszemet nézni vele nem tudok hosszu ideig, így jobb ha csak akkor figyelek rá, mikor beszél.
-Érdekes lehet, bár én valojában soha nem leltem igazán oromomet a kínzásban és kísérletezésben. Viszont tudnék neked akkor mutatni valami érdekeset. - gondolok a toromre. Azt még mindig nem sikerult kiderítenem pontosan mi is van rajta. Kozben o eldobta a lapjait, majd ujra osztott. Ezuttal hozzá értem a paklihoz és tudtam melyik lapok hiányoznak belole. Nálam voltak a legerosebbek. Ezt ha jol számolom, megnyerem.
-Aha így már értem. Nekem jo kis rutinom van itt, így tudom mikor kell jonni. Kovire probálj 10 korul ide érni. Akkor van a legjobb társaság... - koztuk én is elég gyakran.
-Az emberi világban az elvegyulés sokaknak gondot okoz. Viszont ha így áll a dolog, mindig hatásos modszer, ha jelmeznek álcázod. Csak van ott valami kék figura...Jut eszembe, ugye nem baj, ha Okinak szolítalak? - Ha nemet mond, akkor is így fogom hívni ebben biztos vagyok. Na lássuk mennyire rizikos Oki. Meddig hajlando emelni a tétet?
Vissza az elejére Go down
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te13500/15000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyKedd Aug. 25, 2009 7:33 am

-Mutasd csak.
Kicsit emeltem. A floppot azért még megvárom ezekkel.
-Hát igen, volt már példa a "Épp egy sci-fi filmet forgatunk és én egy idegent játszok"-ra, de hidd el, hogy a tömeg csak jobban gyűlik, mert hát hol vannak a kamerák és hátha valaki épp felfedezi őket. Akkor volt még a vegyünk fel egy orvosi maszkot, mintha valami fertőző betegség áldozata lennék, de csak a mentőket hívták ki, majd két shinigaminak sikerült megszöktetnie. Szóval kalandos. Nekem az is jó, ha itt kék vagyok. Így amúgy is jobban kitudom mutatni a kardom iránti megbecsülésemet, csak odaát legyek fehér bőrű. A tetkók meg a kék haj miatt max punknak néznek, de semmi egyéb.
Visszaemelt, de még megadható volt. Jöjjön a flop.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te19800/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyKedd Aug. 25, 2009 7:58 am

Hát eddig nem vettem észre ezt. Talán csak a fény miatt van, de a velem szemben ulo alak bore, egyszeruen fehérnek tunt. Most, hogy jobban megnézem már kezdem észrevenni a kék árnyalatot, amirol állandoan beszél. Furcsa, hogy eddig fel sem tunt. Bár igaz, jobban érdekelt a játék, mint az ellenfelem kinézete. Most azonben már el kell kezdenem komolyan venni mindent. Mindegy mit csinál, bármekkora tétet is ad megadom. A lapjaim jol tudom, hogy erosebbek az ovénél, de szerintem reméli, hogy csak bloffolok. Na majd mekkora csalodásban lesz része.
-Koszi, ezen jot nevettem. Szerintem eloszor fejezzuk be a játékot. Van egy olyan érzésem, hogy ez le fog kotni egy idore. Viszont már engem is nagyon érdekelne, mi is az pontosan...- persze, mert nem éppen gyakori ez a méreg. Valojában eddig egy konyvben sem találtam rola vagy hozzá hasonlorol semmit. Valamint fogalmam sincs rola, hogyan kerult a késemre...
Vissza az elejére Go down
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te13500/15000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 31, 2009 12:07 am

-Hát így első ránézésre van egy tippem, de majd tüzetesebben átvizsgálom, ha lejátszottuk a partyt. Hát a flop nem volt valami hű de kedvező számomra, egy remélt lap se jött le, de hogy ne mutatkozzak gyengének egy minimálisat emeltem, amire valószínűleg vissza emel. Ha így járok akkor dobom a lapomat, mert (gyors fejszámolás...igen..igen...hááát..igen nem éri meg) elég kicsi a százalékolt esélyem.
- Amúgy hogy került rá az anyag? Illetve hol? Mert ahogy mondtam, van pár hollow, akik ilyen méreggel köpködnek, de biztos találkoztál már ilyenekkel.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te19800/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 31, 2009 10:18 pm

Oki ujra emelt, eszerint még bízik a gyozelemben. Nem akarom nagyon lkeseríteni, de imádok játszani, ezért csak tartom a tétet. Az sokkal konyebb modszer, és ki is találhatom belole, hogy mit mer bevállalni.
-Sok sikert a tippeléshez. Én már feladtam. Van jo pár ismerosom a 4. és 12. osztagtol, de nekik sem sikerult ép magyarázatot találni a dologra. - kozben kihuztam a toromet a tokjábol, és az asztalra tettem. - Ha jobban megnézed te is láthatod rajta azt az átlátszo valamit. Nem tudom, hogyan kerult rá, mert valojában mindig is rajta volt. Annyit tudok, hogy valami novényi készítmény, és nem engedi jo ideig a sebeket behegedni. Pontosabban ahol a megsebez, ott mindig megmarad a heg. Egyedul az én véremre immunis. - na jo, ez kegyes hazugság. Nem mondhatok senkinek semmit Ciarárol. Az arcán még mindig ott a pokerarc, de biztosan felkeltette az érdeklodését a torom. Pechje van, mivel leszedni se lehet rola tul sokat. Már nem egyszer probálták felhasználni.
Vissza az elejére Go down
Eisei Oki
12. Osztag
12. Osztag
Eisei Oki

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 66
Age : 33
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te13500/15000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (13500/15000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyKedd Szept. 08, 2009 7:24 am

Feljött a flop, nagyjából a semmivel egyenlő eredménnyel, ha a saját lapjaimmal akarnám kombinálni őket, viszont a sor lehetősége megér egy blöfföt. A zsetonokhoz nyúltam és emeltem.
- Növényi készítmény? Hát akkor emberek világából nem nagyon származhat, mert onnan az összes gyógyfüvet és méreganyagot tartalmazó növényt ismerjük az osztagnál. A lehetőség amire tippelek, hogy vagy Hueco-i vagy abból a külső rukongai területről származhat, amit a múltkor fedeztünk fel. Akkora növények vannak ott, mint egy ház és annyi ismeretlen, hogy az adatbázis most egy alapos feltöltésen megy át. Majd térj be az osztagunkhoz és akkor megnézzük, hátha passzol valamelyikhez. A képessége legalábbis elég figyelem felkeltő.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te19800/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptySzer. Szept. 09, 2009 2:36 am

Bloffolni probál??? Na jo, érdekes kis menet lesz ez. Nekem mindegy mennyit emel, szemrebbenés nélkul fogom megadni. De vajon mit remél, a kártyák jelenlegi állása szerint menthetetlenul vesztett. Talán sorra erosít? Ez így nem lesz tul érdekes, mivel arra nagyjábol annyi esélye van mint nekem, hogy elveszítsem a képességemet...
-Hát az érdekes lehet, meg fogom tenni. Bár nem hiszem, hogy sokkal messzebb jutunk, mint elozoleg. Valojában ez a tor egy családi erekje, és van vagy 900 éves. A méreg mindig is rajta volt. Azonban nem sokat tudtam meg rola én sem, és a 7. tisztnek az osztagodbol valamint a 4. osztag elozo hadnagyának is meggyult vele a baja. Annyit még esetleg mondhatok, hogy senki nem ellenorizte eddig pontosan hány alkotoeleme van a méregnek. Konnyen el tudnám képzelni, hogy egyszeruen csak egy jol elkészített keverék. Mindenesetre a titokzatosságának hála nem egy ember járkál a kozelben eltuntethetetlen hegekkel...
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te7300/15000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptySzer. Jún. 22, 2011 10:58 am

Tényleg te vagy az??
- alias játszol velem egyet? Very Happy -

~ Keiko, ne ábrándozz, idefigyelj...!! - hallom a kiabálást még...
- Hogy mi....? - már csak ezt tudtam kinyögni, utána egy éles fájdalom és elsötétül minden.
A következő kép ez, hogy Kyouaku kelteget és kérdezi, hogy jól vagyok-e. Mért ne lennék jól... hol vagyok? Mért fekszem a földön? Hát ez aztán a jó kérdés. Na, kapom a választ, az előbb frizbiztünk, én egy kicsit elkalandoztam és fejbe talált a játékszerrel, erre elájultam és most itt vagyok. Akkor ezért sajog a fejem. Tényleg mi kijöttünk játszani, mert nem tudott már a fenekén maradni és ellenni a belső világában, az ő elmondása szerint sokkal érdekesebb Soul Society, mármint az ahol én élek.
~ Keiko, Keiko jól vagy? Nem oda akartam és amikor eldobtam még figyeltél! De nem lehetsz ilyen rosszul egy ilyen kis ütéstől! Shinigami vagy, nem egy nyámnyila alak! - kapom a verbálisan közölt seggbe rugdosást, hogy keljek már fel, de azért hallatszódik az aggódás a hangjában ami azért megnyugtat, minimum ennyit várok el tőle. Smile
- Jól van, megvagyok, túlélem. Fáradt vagyok én ehhez most, bocsi. - nyögöm ki nagy nehezen miközben Kyouaku segít feltápászkodni.
~ Oké, oké, értem, ne is fáradozz, beviszlek majd mindjárt... - felkap a nyakába és bevisz a házba, majd letesz az ágyamra.
- Nem vagyok én olyan rosszul, be tudtam volna jönni egyedül is... - kelek fel az ágy széléről, majd gyors visszahuppanok, megszédültem egy kicsit. Ajjajjajj, ez így nem lesz jó...
~ Már hoztam is egy kakaót, mert az a kedvenced! Nem túl hideg, nem túl meleg? - kérdi aggódóan és egy kicsit ügyetlenül drága zanpum.
- Nem vagyok halálos beteg, sőt még beteg sem, de... a kakaó tökéletes lett ^^, de tudod hogy a szaké a kedvencem... Razz - fejezem ki tetszésem a kis őrangyalomnak. - Na, de elég volt az egyeztetésből, menjünk el valahova szórakozni egy kicsit! Mit szólnál a Shobai Játékteremhez?
Mivel elkezdett "juppíí"-t kiáltozva pattogni, ezért gondolom, hogy jó lesz neki, ha odamegyünk és kikapcsolódunk. Ott legalább semmi sem fenyegeti a fejemet és nem vonzza, hogy csak azért is beleverjem a kis buksimat. Na, fel kéne kelni... óóó már nem is szédülök, tök jó. Viszont valami normális ruhába kéne akkor bújni talán. Asszem ez a sötét kék, arany és piros színű, fehér virágos kimonó jó lesz. Indulhatunk is, várjunk csak, merre is van? Ja, tudom, tegnap pont az mellett mentem el hazafelé jövet. Balra... jobbra... jaj, itt nem szabad lefordulni... viszont itt már megint jobbra, és már ott is vagyunk, ez az. Belépek a fő ajtón és egyből shinigamik tömkelege fogad a különböző játékoknál és az egész épület belülről köbö így nézhetett ki. Teljesen elragadott a látvány, soha nem voltam még ilyen helyen...
~ Ez igen, ez aztán pöpec egy hely... - mondta Kyoaku a belépésünket követően.
Én csak néztem tátott szájjal, majd megláttam a tánc gépet vagy micsodát és megrohamoztam, mivel üres volt. A Dance Dance Revolution program volt rajta és a kedvenc számom belőle. Na, figyelj Kyouaku... Csak lépkedek előre-hátra jobbra-balra a zenére, néha kihagyok egy-két nyilat, de ez nem ront a kedvemből, csinálom tovább. És... majdnem maximális pontszám, rekord döntés! Elsőre! Very Happy
- Na ki a profi? - kérdem Kyouaku-tól nagyképűen, van miért. Very Happy - Ezt csináld utánam!
~ Megcsinálnám, csak egy a bökkenő; nincs ritmusérzékem...
Ekkor hátrafordulok, hogy kiöltsem rá a nyelvem, amikor meglátok valakit. Olyan ismerős, nagyon is ismerős, mintha már találkoztunk volna, csak nem tudom, hogy hol. Magas, vékony és sötétlila haj... Megvan! A shinigami, aki átküldött Rukongai-ba! Hogy is hívják....hogy is... asszem... Kojiro! Kojiro Kuroda! Igen emlékszem! Mondta, hogy reméli, még találkozunk (én is mondtam volna, de nem volt időm), hát itt az alkalom, nem szalaszthatom el. Még az utolsó pillantások, hogy megbizonyosodjam róla, tényleg ő az és nem valami idegen nyakában landolok... Tuti ő az! Nincs vesztegetni való időm, nagy levegő... futás...ééés, sikeres landolás a hátán. Megérkezés után rögtön ezt kiabálom örömittasan:
- Kojiro! Kojiro Kuroda! Aki átküldött Rukongai-ba! Tényleg te vagy az? Aki megmentett a lidérctől! El sem hiszem, hogy találkozunk! Emlékszel még rám? Én vagyok az, Hishikawa Keiko! Nincs kedved kiállni ellenem a Dance Dance Revolution-ben? Vagy kérsz egy szakét? Annyira boldog vagyok, hogy újra találkozunk, azt hittem, soha többé nem lesz ilyen alkalom! - rohamozom meg hirtelen kérdéseimmel, na meg persze egyáltalán magammal szegényt.


A hozzászólást Hishikawa Keiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 15, 2011 12:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te15900/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 5:37 am

Igen, Én vagyok az
- alias, játszom veled Very Happy

Munka, munka és munka. Szeretem a munkámat, nem annyira stresszes, csak ülnöm kell, pecsételni, kiosztani pár feladatot és nagyjából ennyi. Persze hébe-hóba Én is viszek ki leveleket, mint most. Ez egy kis jelentéktelen apróság. Ezért vállaltam el, a fontosabb leveleket inkább rábízom másokra. Ezzel is növelve a felelősség tudatukat. Ha komoly munka van rájuk bízva, akkor komolyan is járnak el. S egy fontos levél egy kapitánynak egy kapitánytól az komoly dolog lehet. Nem pedig egy egyszerű havilap, amire előrendeltek. Hm, tényleg, még mindig nem érkezett meg az havi ponyvaregényem, ez hogy lehetséges? Hiszen mindennek Nálam kell keresztül futnia, ez csak annyit jelenthet, hogy még nem jelent meg. Vagy valaki lopná? Az túl kegyetlen lenne és igazságtalan velem szemben. Kevés örömöm egyike ez, hogy képtelen történeteket olvasok nem létező személyekről. Akik azzal oldják meg a problémájukat, amit az élet adott nekik. A kedvenceim közzé tartoznak a régi detektíves regények. Olyan megkapó a világuk. Néha elképzelem milyen is lehet ott, vagyis akkor élni. Dohányfüstben úszó iroda, hatalmas kerek ablak, amin a bűnös városra nézhettek, az asztalomon lenne egy régi írógép mellette egy félpohárnyi whisky. Az a fajta ajtó, amin egy üveglap van rajta fekete betűkel a nevem. Egy remekbe szabott öltöny, és egy hozzáillő kalap. Micsoda egy remek munka lenne. Száguldozni a régi kocsikkal szívni a szivarokat és inni az ihatatlan italokat, olcsó nőkkel hetyegni. Bár ez nem annyira fontos, de úgy éreztem meg kell említenem ezt is. Ezek után azért itt az ideje visszatérni a munkához is, felkapom a levelet és indulok. Shobai játékterem a cél, irány hát akkor. Jó lesz látni a sok vidám shinigamit, remélem nem fogok majd a savanyú ábrázatommal rosszkedvet vinni. Megjelenésnél a szokásos egyenruha és kész, természetesen a pipa is a számban van. Nem sietős a dolgom, lassan és ráérősen sétálok a címzetthez. Megérkezve nem foglalkozok a bennlévőkkel, az irodába megyek, átadom amit kellet, majd távoznék, csak ebben valami megakadályoz, vagyis inkább valaki. Nem hiszem hogy Takeo lenne, mert akkor nem éreznék a hátamban melleket. S talán nem is kiabálna bele a fülembe, összepréselődnek a fogaim, meglepő volt. Mint az is, hogy ismer, tudja a nevemet. Kérdeznék rá, hogy honnan is, de megtudom a válasz. Én voltam az aki ide küldte még régen. Nem sok mindenkin végeztem el a lélektemetést, ezért emlékszem mindenkire akivel megtettem.

- Üdvözöllek Keiko, igen emlékszem rád. Hogy megy a sorod azóta? – egyetlen szemem szemöldökét felhúzom. – Dance micsodában? A szakét köszönöm nem, jelenleg szólgáltában vagyok, de akkor az a Dance valamiben benne vagyok, csak mi az? Miért ne lehetne, ha beszélni szerettél volna, csak keresned kell. Jelenleg a 2. osztagnak vagyok a tagja. S te merre vagy?
Vele valamiért most tudok beszélni, de talán csak azért, mert nekem köszönheti hogy itt van. Valami kapcsolat van köztünk.

Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te7300/15000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyHétf. Jún. 27, 2011 10:09 am

Van mit mesélnem... Smile
- alias biztos akarsz ellenem játszani? Very Happy -

Te jó ég, de furcsa újra találkozni vele! Ha ő nem lett volna, akkor én sem lennék most itt és nem tudnék min meglepődni. Úgyhogy nagyon nagy köszönettel tartozom neki, inkább lettem shinigami, mint valami szar, sötét, utálatos hollow. Mondjuk, ha amaz történt volna, tuti az ellenkezőjét mondanám. De mért jó hollow-nak lenni? Szerintem, amíg meg nem tapasztalom, tuti, hogy nem fogom megérteni, igaz, valahogy nem nagyon vágyom erre a tudásra, nem akarok hollow bőrbe bújni sehogyan sem, örülök, hogy shinigami vagyok. Amilyen jók meg ügyesek vagyunk, tuti már halott lennék. Na, meg nincsen semmi extra dolog abban, hogy lidérc az illető. Folyton abban a sötétségben ülni, vagy verekedni vagy mit tudom én, nem nagyon ismerem az ilyen helyeket. nem is akarom megismerni. Tiszta unalmas lenne, barátok se vennének körül és a szerelmet sem tapasztalhattam volna meg. Borzalmas egy élet lenne, úgyhogy tényleg rengeteg köszönettel tartozom Kojiro-nak, muszáj majd meghívnom valamire, ez a minimum. Azta, emlékszik a nevemre! Haladás...
- Hát, szerintem nagyon jól megvagyok, vannak barátaim, elég sok. Very Happy - mondjuk nem annyira különösen sok, csak kedvelnek szerencsére az emberek, legalább is ezt vettem észre. - Dance Dance Revolution! Az a gép ott! Az egy ilyen táncos játék. Megy a zene és a monitoron mennek a nyilacskák, hogy mikor melyikre kell lépned, persze ritmusra, akkor ér sok pontot. Csak hát tudod elfelejtettem e pár év alatt, hogy melyik osztagba tartoztál. Én a 6. osztag 6. tisztje vagyok. Nagyon jól érzem ott magam. Akkor ha benne vagy, játékra fel! Majd közbe meg utána is dumálhatunk! - biztatom Kojiro-t és elkezdem erőteljesen, de nem erőszakosan a játék felé tuszkolni szegényt. Porig fogom alázni, haha! Very Happy Na, de azért ne bízzuk el magunkat, lehet olyan villámlábai vannak, hogy olyat a világ nem látott még, vagy legalább is én tuti nem. Felállok az én helyemre, elhelyezkedek, kiválasztom a számot (természetesen a kedvenc japán számomat) és startra készen állok.
- Mellesleg van ritmus érzéked? Meg sem kérdeztem, csak belerángattalak.
Várom válaszát, közben megnyomom a start gombot, pittyeg hármat ami a játék indulását jelzi, majd elindul. Kezdődjék a játék... Very Happy


A hozzászólást Hishikawa Keiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 15, 2011 12:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te15900/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 11:18 am

Nekem annyira nincs, maradtam szürke egér
- alias tényleg akarok.
Very Happy -
Mosolyogva nézek végig rajta, mi is lett belőle. Nem gondoltam volna, hogy belép majd közénk. De megválasztotta a sorsát és az útját. Annyit tehetek, hogy sok sikert kívánok neki ehhez az élethez.
- Ennek örülök, akkor nem volt haszontalan, hogy ideküldtelek Téged. Az külön jó, hogy van már valakid, becsüld meg és tarts ki mellette, akkor is ha nincs jelenleg itt. Ragaszkodj hozzá, igaz, hogy a kötelékeink miatt szenvedünk, de ha nincsenek nem vagyunk egyebek, csak félemberek, kevesen vagyunk akiknek az a jó ha egyedül vannak. De még nekik is kell valami amibe kapaszkodhatnak.
Azt kell gondolnom, hogy nem teljesen ezt kellet volna mondanom. Helyette talán valami olyasminek kellet volna elhagyni az ajkaimat, hogy „Örülök ennek, jó hogy betudtál illeszkedni és csak így tovább”. De mit csináltam? Azt hiszem, hogy inkább elijesztem magamtól, persze lehet csak Ő járna jól, nem vagyok egy igazán üdítő társaság, inkább csak egy pohár citromlé vagyok, ami után fintorognak az emberek. De zavarjam el inkább ezeket a ködös gondolatokat, és fordítsam a figyelmemet arra a gépre, ami már elsőnek is egy kínzóeszköznek tűnik. Hogy kell azt használni, meg mi az egyáltalán, hogy lehet élvezni? Aha, tehát táncolni kell? De jó hogy nem tudok, lehetséges, hogy szükségem lesz majd pár pohár alkoholra, hogy eloldozzam a lelkemben lévő láncokat, amik lekötözik a szabadságomat, ami megengedi a felszabadult szórakozást. Kis gyanakvással nézem meg magamnak ezt a…. valamit, nem láttam eddig ilyet.
- Értem, tehát amolyan ügyességi verseny? Inkább a Sugorokut szeretem, de azt hiszem ezzel is fogok majd boldogulni valahogyan. És nincsen semmi baj belőle. Régebben a 8. osztagnak voltam egy egyszerű tagja, most pedig a 2. osztag 5. tisztje vagyok. Nem túl nagy beosztás, de teljesen tökéletes nekem is, jól érzem benne Én is magamat. Nos, akkor rendben van, játszunk egyet. – bár úgy érzem, hogy a szemem miatt hátrányban leszek majd, bár valószínűleg teljesen abban leszek, életemben most először vagyok ilyen gépen. Tehát a lábak a nyilakra, zene berakva, khm, érdekes egy zene.
- Ritmusérzékem? Pár üveg után van valamennyi. – akkor start, nézzem a nyilakat, legalábbis próbálom és lépkedni is, de boldog vagyok ha minden másodikat eltalálok. S ez nem kellemes, sőt, kicsit idegesítő is, ha tovább bénázok előveszem a zanpaktoumat és darabokra verem ezt a gépet. Az izzadság is kezd a homlokomon folyni, le az orromra, aminek a hegyéről pedig lecseppen, rá a nyilakra, megint elrontottam a lépést és itt akadtam ki, egyensúly elvesztve, hátralépés, korlátnak neki, át rajta és paff egy szép esés. Közönyös arccal fekszek a hátamon, miközben majdnem nyögök egyet, mert elég fájdalmas.
- Mond csak, mennyien haltak már meg a gép ez a gép miatt?
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te15000/26000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 11:37 am

Találkozás ritoru Sárkányocskával! *3*
Vidáman mendegéltem Uraura-bához the mai sukuuru után. Szóltam the Raizereknek, hogy no ueitoljanak, mert hív the Rabugyár. Persze ők ezt no knowolhatják, még no ismerik the rabut, but majd ha wan ideális párt találnak, akkor jön Aoidité, majd szól Mii~nee-channak vagy Serpenyőpuff-mesuta~nak and összeboronálják őket! *3* Tényleg, Purinsesu-samanak lassan saachini kell wan purinsuet, aki megmenti őt! °o° Sőt mintha mesélt volna wan igazi szőke purinsuről, akiről olyan big happiian sayelte the dolgokat, meg kell majd találnunk őt the többiekkel and elhozni hozzá! *o* Na, but now Uraura-bát meg kell kérnem, hogy küldjön át the Rabugyárhoz előtte! *w*
Amint beléptem ritoru shoppube szinte rögtön knowolta kosuchuumuemből mit is szeretnék. The sutooriit sem kellett volna elkezdenem, buuut I akkor is elárultam neki miféle eget rengető ok miatt kell elmennem Mii~nee-chanhoz. Szerencsére Uraura-bá nyomban megértette, I pedig már száguldhattam is át azon the bigkapun abba the shiteiiba, ahol the Rabugyár is van. Azonban valami idegen helyen kötöttem ki, ugyanis még sosem jártam erre. Ha yes akkor, pedig no emlékszem… jajj, Uraura-bá, hová küldtél? T_T
Pánikolva veszem le hátamról Miyavi-nyant and kezdem el nyomorgatni handomben, miközben félve elindultam the földes sutoriiton, hátha látok valami jelet sutoriito közben and eltalálhatok oda, ahova eredetileg tartottam. Sok hausu között bolyongtam, but the Rabugyárhoz vezető utat egyáltalán no találtam. Pedig már látni szerettem volna the ritoru baniikat, meg chokoreetot eatelni, meg találkozni Mii~nee-channal and Serpenyőpuff-mesuta~val, szóval már igazán ueitoltam the remek geemukat, but ha no találok oda, akkor no lesz belőle semmi. T-T”
Szomorkásan lépek párat, mielőtt elhatároznám magam, hogy now igenis bevetem Aoitson, Holmes-mesuta~ hasznos herupujének detekuteibupawaajét, hogy ez által eltaláljak the Rabugyárhoz. Kezdetnek the uindoirányt veszem aizuügyre, majd az elárulja merre is kell mennem pontosan. I akár órákig is képes lettem volna itt állni wan ritoru uindoért, but sokkal hamarabb elért az, mint hittem. Így annak irányába indultam meg big supiidon ranningulva – olyannal, amit elsősorban ranninguontesutoken kellene alkalmaznom –, minek eredményeképpen belebotlottam valakibe, akarom sayelni beleranningultam and emiatt megrukkuzhettem the földet közelebbről. T3T
- Áucs… - simogatom meg beütött buksimat, miközben felállok the földről. - Soorrryy!!! TwT No akartam, csak saachintem the Rabugyárat and szimatot fogtam, ami hamis volt, aztán no találtam ez miatt oda. Viszont jött wan biiiiig aisumaunten az, ami elsüllyesztette the Titanicot is and no engedett tovább menni! T^T But nekem sikerült elranningulnom tőle and úgy kerültem ide, no volt szándékos, but tényleg! – próbálom megmagyarázni, hogy miféle katasztrófa miatt is ranningultam neki, mert igenis no állt szándékomban ezt tenni. Miközben sorryt kértem igyekeztem ehhez szükséges big illedelmességgel sorryyy~kérően meghajolni előtte. Ez közben ötlött fel bennem Aoitsonságomra utaló éleseszűség jeleként wan hatalmas ötlet! *3*
- Wááá! *w* - óriási vigyor jelent meg arcomon and big lelkesedéssel rukkuztem rá. - No akarod elkísérni Aoiditét the Rabugyárba véletlenül? *_* - lelkes rukkuzésem hamar átvált the csillogó – villogó könyörgő pillantássá, hogy minél hatásosabb legyen meggyőzésem felé, mert ennek ugyebár no lehet ellenállni. The mangákban is mindig bejön, I pedig elég guddo akutaa vagyok ahhoz, hogy sikerüljön, mert ugye azaz doriimum, hogy egyszer I is híres akutaanő lehessek! *3* Szóval biztos, hogy sikerül, ugye? Surprised
- Amúgy yuu ki vagy? *w* And mit csinálsz erre? - sétálom körbe happiin, hogy jobban aizuügyre vehessem, majd kíváncsian rukkuzve rá álltam meg ismét előtte and döntöttem kérdőn oldalra the buksimat. Emlékeztet valakire, csak no knowolom, hogy kire. Az is lehet, hogy csak beképzelem and no is igaz, amire gondolok, but engem mégis lefoglal ez the gondolat and töröm is rajta fejecskémet, hátha rájövök ki is lehet az, akivel összefüggésbe hozhatnám. Mint valami big rejtély, amit meg kell oldani! *3*
- Jaaaj! Amúgy az I neemum Aoi, but now Aoidité vagyok. He’s pedig Miyavi-nyan! – emelem fel Miyavi-nyant, hogy guddol láthassa the buryuu kyattot, miközben bemutatkoztam. Nehogy véletlenül elmaradjon, mert mostanában egyre többször megesik velem, hogy megfeledkezek arról, hogy elsayeljem the neemumet! °o°” Pedig milyen illetlenség no elsayelni másnak the neemudat! T-T I no akarok ilyen lenni, mert nekem Holmes-mesuta~ megtanította, hogy ez no illik! :3
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te15600/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyPént. Ápr. 20, 2012 7:09 am

Találka E.Tellel! Shobai játékterem - Page 2 Mystery-1

Csapjunk lecsóba! Itt volt az ideje stílusosan lazítani. Rám fért, de nagyon. Lóvé herdálási időszak van! Ne maradjak cikiben, egyedül én csúszok le róla. Szigorú bankó szórást rendezek az éhes népnek! Most mondja valaki nem vagyok adakozó! Csomó zsozsit hagyok a közösséget szórakáztató központok kasszájában! Adok lehetőséget egy még frankóbb komplexum építésére. Tiszta király üzletember vagyok! Még, hogy a gazdagok nem törődnek másokkal. Egész életben azt teszem, angyalom! Adok és adok! Azért ne engem szídjanak, sunnyer üzletvezetők gatya széfbe csúsztatják a bevételt. Őket tessék kifosztani, ne engem! Est végére, így is csóróbb leszek az utcán fekvő csövesnél. Nekik legalább van konzerv dobozuk. Gondolkodtam rajta, benyúlom az ötletet. Kanyarítok egyet a nyakamba. Aztán, ha húzom a lóbőr kapitányt, matt részegen valamelyik ház falának dőlve, bezsebeltek néhány szánalom zsetont. Ennyi az egész! Vigyázni kell Ji’pó szeme fényére. Egyszer gyűjtést is rendezek a szem műtétére. Esmeralda-nak bejött, nekünk annál zsírabbul fog gördülni. Fel kell tölteni az öreg nyugdíj pénztárát! Véletlen kezdem túlzottan látni a kamra alját. Totális para!O_O Nem kérdéses, TARTHATATLAN az állapot! Gyorsan ki kell valamit eszelnem, vagy gázban lesz a boxerom.
Agyalás, viszont fájdalmas. Zen megmondta a frankót, „ne gondolkodj, cselekedj”! Én mindig azt teszem! Kész buddhista szerzetes lehetnék, de nem áll jól a csuha. Meg minek pattogjak, ha alhatok? Áh! Nem értik ezek az élet értelmét. Kaja, pia, nők, ALVÁS, alvás…és alvás! Semmi több! Nem kell ebbe semmi többet belemagyarázni. Ha már itt tartunk, én hol is tartok? Ja, meg van! Partiszekérnél! Ideje lesz húznom a nyúlcipőt. Mindjárt őrségváltás. Menő, mi? Szerintem gáz, hogy itt mindenféle műszakos díszőrség fel meg levonulás van. Kész Buckingham-palota. És MI EZ MÁR?!O_O Ebben a néhány percben több általános intelligencia felmérőt döntöttem dugába. Hova a fenébe példázok ennyi emberi vacakkal?O_O Hihetetlen! Tutira kell Fortuna, vagy lesüllyedek az átlagosan művelt emberek szintjére! NEM AKAROK! Szeretek zülleni. Meg kezd a köldököm viszketni az egész napos „daddy’s son” póló nyúzástól. Elég lesz belőle! Végén bekebelez a kötött pulcsi, bivalyverő lencsés szemüveg kor, aztán félre vonulva olvasok Konfuciuszt! Blőeh! Az kéne! Elég volt a tanulásnak nevezett emberkínzásból! Én, ti ellenetek fellázadok! Ez miben is volt? Tököm se tudja, de most passzolt a helyzetbe. Na, de le veled kvíz tíz és tényleg húzok. Fecsegek itt baromságokról, amikor ezerszer fontosabb dolgom lenne. Vár a nagy világ! Végtelen éjszakák pezsgése. Előre bizsereg a tenyerem. Érzem, nyerni fogok.
Hej, de mellé fogtam. Miért nem lepődök meg?! Alig verettem ki a birtokról lélekszakadva, hogy betérhessek a játékterembe egy kis fel meg levezető edzésre, már beütött a vész. Nekem, ÉRTED?! NEKEM jött valami. Akkora menetszelet generált bárki izomból megfejelte volna az előtte pofátlankodó épületet. Én, viszont nem vagyok akárkicsoda. Bennem buzognak a ragadozó reflexek. Néha elhagyom őket, de nem ma! Hogy mehetnék bulizni dudorral a homlokomon?O_O A-aa! Kicsukva! Csodálatosan betámasztottam karmokkal a falat és elborult cölöpként lestem hátra, milyen félkegyelmű vakegér nézett stop táblának. Az eredményen forgathattam a szemem.
Tudtam! Ki kellett volna ezeregy éjszaka óta kérnem azt a távol tartási papírt. Ezek a mini terroristák tapadnak rám. Elhiszem, egyszer, hangsúlyozom EGYSZER és TALÁN dögös bébik lesznek, de addig felejtsenek el! Nem csípem a kölyköket és ember, TE MILYEN NYELVEN BESZÉLSZ?O_O Hajam sikítva fut világgá! Eskü nem értettem miről zagyvál, mert járt a szája a tutkó! Anyád! Bírja ám szuflával. Lehet, ha befognám az orrát szedné a vidéki sanzont fülön keresztül. Tök poén! Igaz, kukkot se értek, de minek azt?! Secpec lehet kapcsolatot teremteni. A szövegelés amúgy is uncsi és arra szolgál eltereljen az ágytáji teendőktől. Ebből a csibéből tuti szájtépős csitri lesz, aki állandóan kéreti magát, lyukat beszél a hasadba és önkéntesen lemondasz a napi hancurról. Gyilkos bige!
-Ahh~ah! Bizto~s! Nem téma, ETelke! Pacsit rá! -Lazán, mintha totál tisztában lennél a szituval, amibe keveredtél. Árva szavát nem értettem, de minek keressek Titanic-ot az űrállomáson?! Gyorsan adjon az ütközet elsimítására egy cimbi ötöst, aztán béke veled idegen. Dolgom van! Aprót kell kerítenem a retek nyerőgépbe. Fenéért nincsenek papírről fémre váltós bukszák. Legalább lehetne kiket körbe udvarolni zsozsi váltás alatt. Kellemest a hasznossal!
–Öhe~m…NEM! -Ötletem sincs mi a rák az a rabu, rabló, ragu vagy fene gyár, de nem leszek önkéntes tehén a boncasztalon. Húztam! Én szelelek elfelé! Ez valami csel! Tuti a kockáimon akar sakkozni. HÁH! Nem versz át! Jössz ezzel az ártatlan gyerek külsővel, aztán kibújik a szög a zsákból! Vérszomjas szívólaként szippantod ki belőlem az életet! Atom jó! Főleg, mert eleve hulla vagyok! Höhö! Szívás! De jut eszembe! Van egy eget rengető problémám! Megoldást! MOST! Tudom is hogyan! Befékezve kukkantok le erre a pincsiként követő kotnyeles asztroNellire. Tegye magát hasznossá, ha már a seggemben koslat. Kitartó! Nem adja fel könnyedén. Kis bestia!
-Van apród? Fel tod váltani ezt? Váá-ne~h! Kárpótlásból megdobhatnál némi suskával…- Ki mondta nem vagyok szemét?! Senki. Na, de járt a fájdalomdíj! Egyéb kategóriás szolgáltatást nem kérhettem tőle. Fúj! Nem vagyok pedofil! A történetet ezzel le is zárhatjuk. Tovább se akarom bonyolítani. Begyűjtöm a szenvedés űző díjat, űrlányka lelke megkönnyebbülhet és tovább ügethet a végtelenbe. Mehetne! Tényleg! Huss-huss! Repülj madárka! Egy kölyökkel az oldalamon nem bulizhatok. Ne már! Behisztizek! Nem ér keresztbe tenni a nagyszabású mindennapos éjszakai életemnek, ami gyakran nappalra csúszik! Sose lehet elég korán kezdeni. Én csak erősítem a szabályt!
-Ryuu! Masachika Ryuutarou.- Úgy! Foghegyről! Nem megy lelkesebben. Akadályozzák a szórakázásom. Alap unottan dünnyögök. Nem osztom ingyen a jó fejséget. Előbb adjanak valami kerekbe dinnyével megáldott motivációs csomagot. Főleg, ha szakad az értelem. Édes egy mekka, miért dobálsz datolyákkal?! Küld az egész mecsetet, vagy hirdess dzsihádot! Hamarabb vége lesz! Eskü megváltás lenne!
–Melyik galaxis találkáról csöppentél ide? Nézz körbe, csöpi!- Laza eleganciával rábökök a játékterem bazi nagy táblájára. Tessék-lássék, közönséges segítség! Kérem a nyeremény kilencven százalékát!–Mit csinálok? Csupa klassz dolgot, fülemüle! Kulturáltan pénzt herdálok. Diszkréten alkoholizálok. Körbe dongok néhány bögyöst és valamelyik sarki padra kidőlve durmolok.-
Ne érje a családi birtokot alaptalanul terjedő vád, amikor édes egy Ji’pó ősöm tökéletesen kivitelezett fia vagyok. Néha megfordul a fejemben, tényleg ő hozott e össze, de ebbe ne pöttyenjünk bele. Az a gáz, hogy nagyon gáz van! Mi ez a név?!O_O Te jó ég! Ez a liba nem normális. Erre komolyan nem tudok mit reagálni, csak azt: MIHIÉRT ÉN?! Nem lehetett volna máshol és mást fellöknie? Fene vigye el!
-Aoidité?-Vágok egy „mi a szarról beszélsz te” fejet.- Sárga színű épületben születtél?- Manyika! Könyike! Majd bekajálom a görög dögös pipi született benne újjá. Persze! Teljesen! Frászt! Viccnek is rossz. Ezek a tizesek kajak túlzásba viszik a csöpögős Sailor moon koslatást. Jó, hogy nincs igazság jogara örök szív támadással spékelve.
-Okké~h! Egészségedre! Fogadjunk beszél és eszméletlen menő szuperképessége van! Semmi vész! Kinövöd, csibe!-
Vagy se! Nem akarok barom lenni megríkatom az idő közben játéktermi színhely közepén. Oda lenne a kúlságom és a formatervezett kasznik elkullognának tőlem. Nem hagyhatom! Messze még az a nap, lemondjanak rólam az éhes női tömegek. Azt mondjuk nem tom, minek jött be ide. Nem gyereknek való hely. ANYÁS!O_O Másokkal foglalkozom. Erre sürgősen inni kéne, vagy bajok lesznek! De kiskorúval a nyakamon nem vedelhetek! Ezt a kicseszést! Nem igaz! Ilyen nincs és mégis van! Alap keservesen porzó májjal fejeltem be a nyerőautomatát. Végem van!
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te15000/26000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 9:44 am

Találkozás ritoru Sárkányocskával! *3*

Nagyon megkönnyebbültem mikor jelét adta annak, hogy no haragszik rám. Ezért is csaptam bele happiin the handojába, tisztára mintha Amerikában lennék, mert ott vannak ilyen laza booik, mint ő. *w* But örömöm azonnal elszállt, amikor azt sayelte, hogy no knowolja, merre van the Rabugyár. NoooT_T But ha ő se and I se knowolom, hogy merre van the Rabugyár, akkor az azt jelenti, hogy eltévedtem? °o° Oh, no! Akkor, akkor biztosabb, hogyha mellette maradok, mert no knowolom, mi hol van, but ő valószínűleg yes, ezért követem.
Biztosabb, ha valaki olyan mellett vagyok, aki ismeri the helyet and no tűnik veszélyesnek and ezért megbízhatok benne. Talán majd találkozok Mii~nee-channal vagy Serpenyőpuff-mesuta~val the sutoriito közben. Surprised Kérdőn döntöm oldalra the fejemet, miközben maneet kér tőlem. Rajtam ne múljék maradt nálam apró, but vajon mire kell neki? O.o” Ugye no valami baddo shiifu eredetileg, aki guddonak álcázza magát, viszont közben megshiifuli the szegényeket?! °o°”
- Van, but… ugye no wan baddo shiifu vagy, aki meg akar shiifulni?! >3> - karba tett handokkel, felfújt arccal ueitolom magyarázatát. Csak akkor adok neki maneet, hogyha alapos oka van rá, hogy megkapja. Ki knowolja, mondjuk… ezzel knowol csak felszállni the legközelebb jövő basura vagy… vagy no knowolom! >o< Mert Karakura Raizer Tuxedo-cat kötelessége, hogy herupuzön the rászorulókon, még ha Aoiditéként is van now jelen! Surprised
Neemujére meglepetten pislogok, amint elárulta azt and rögtön rá is jövök arra, hogy honnan is ilyen ismerés hála Aoitsonos remek felismerésemnek! *w* Hatalmas vigyor terül el ismét arcomon, majd csimpaszkodok karjára, ahogy azt Sárkányocskánál is szoktam.
- Wháháhá! Ritoru Sárkányocska! *3* Sárkányocska no is sayelte, hogy van wan fia! *^* - lelkesen csimpaszkodom, mert ez olyan fuanii, közben waarudogá kürtölöm the biggu felfedezést. Különben se lógassa így az orrát, hiszen találkozhatott velem! Tsukatani Aoival, the mellékállásban super hero Karakura Raizer Tuxedo-catel, the Rabugyár alkalmazottjával Aoiditével and végül, but no utolsó sorban Holmes-mesuta~ herupujével Aoitsonnal! *o*
- Ino knowolom mi van odaírva… T^T – ismerem be hatalmas biggu letargiával, hogy no knowolom elolvasni azokat the bigyókat, amik oda vannak írva, mert egyszerűen képtelenség, hogy az lenne kiírva oda, amit I hiszek, hogy ott van, mert általában sosem az van, amit I gondolok, hogy lenne, hanem mindig más. T-T Tanaka-sensei is folyton emiatt háborodik fel and kiabál the sukuuruban. TwT - B-but Miyavi-nyan knowolja, csak no sayeli el. Szóval yuu igazán elsayelhetnéd, ritoru Sárkányocska! Surprisedrukkuzok rá kyattomosollyal, miközben arra ueitolok, hogy elsayelje nekem mit is jelent the táblán villogó szöveg.
- Tényleg, mivel yuu Sárkányocska fia vagy ezért azt hiszem, adhatok neked maneet. Surprised – eresztem el karját, majd levéve hátamról Miyavi-nyant kezdem el saachilni benne the kyattos maneetárcámat, hogy kivéve belőle azt the kevés aprót, amim van, nekiadjam. - Tessék, csak 10 yen van nálam... Surprised – nyújtom neki the maneet, majd visszarakom the tárcát Miyavi-nyanba and visszahúzom the hátamra. - Mit akarsz csinálni vele? Herupuzöl the szegényeken? *w* – kíváncsian rukkuzok rá, miközben oldalra döntöm buksimat and próbálom kibogarászni, hogy akkor no pontosan mit is csinál itt and mit no.
- Yes, yesI am Aoidité! *3* - még the pinku, haatoes pompont is megmutatom neki, ami az egyik handomon van, hogy milyen kuuru the furu felszerelésem. - Ieroo karaa épület? °o° - értetlenül pislogva rukkuzok, amiért no knowolom, hogy mire is akar ezzel utalni. Miyavi-nyant érő rágalomra, viszont elbizonytalanodok… ritoru Sárkányocska no hisz nekem? T_T
- Bbut hát Miyavi-nyan igenis super hero and kuuru superpawaaja van! T^T – magyarázom szipogva. - Ha… ha akarod, megmutatom! TwT Rakkut hoz! – eleinte azt se knowolom mivel bizonyíthatnám, but amint megláttam azt the rakkugépet rögtön rájöttem az ügy megoldására! *_* The gépezetre mutatok közben, bár no knowolom, hogy ritoru Sárkányocskának miért kellett ehhez lefejelnie, no fáj ez neki? O.o
- Anou… próbáld ki, tuti, hogy yuu uin!! *w* - bíztatom geemura, miközben the fejére rakom Miyavi-nyant, hogy tényleg rakkut hozzon neki, majd ueitolom az eredményt. Nekem mindig beválik! *w* Viszont… ritoru Sárkányocskának no. Arcomról lefagy the mosoly and no knowolom hirtelen, hogy vajon miért no hatott Miyavi-nyan majikkupawaaja. O.o
- Talán az the puroburemu, hogy no hittél benne, hogy Miyavi-nyan rakkut hozz, próbáld meg még egyszer, but úgy, hogy bízol Miyavi-nyanba! Surprisedbiggu Aoitsonosan jövök rá the biztos megoldásra and ueitolom, hogy ismét nekiugorjon the misshonnak, but ismét no sikerült neki. - Hehehe… elfelejtettem, hogy Miyavi-nyannak chuuzudeenként no működik the majikkupawaaja. ^3^” – vakarom meg the tarkómat zavartan, miközben megpróbálom megmagyarázni neki miért is no sikerült neki így sem. Remélem, ritoru Sárkányocska ezért no fog haragudni… annyira. Embarassed

Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te15600/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 29, 2012 5:15 am

Találka E.Tellel! Shobai játékterem - Page 2 Mystery-1

Ez a kölyök! Ki fog csinálni. Nem egyszer, nem kétszer, nem százszor, ezerszer! Csúnya halált fogok halni tőle, ami nagyon nem passzolna napirendbe. Inkompatibilis vagyok a témában! Hozzám nem simulnak a hosszas, fájdalmas, teljes szedációval járó kifikkanások. Hékás-hékás! Vágjuk meg a szalagot! Nekem sok dolgom van! Rengeteget kell aludnom, aludnom és aludnom. Ja, és csajoznom! Temérdek szépséges kólás üveg vár rá, felfedezzem. Érted? Behatóan! Szóval, lehet másik balekot keresni. Különben se vágom, mit shifuu-zik? Okés, elég sensei fejem van, de mióta tolja mandarin nyelven? Valami agyalapi mirigy kihágás? Rikítana rólam arról felől szalasztott le a hegyomlás? Tudtommal, nincs a homlokomra gravírozva, miben verekszem. Hogy lenne?O_O Húztam én már el bárki nótáját, nyilvánosan? Nem sűrűn! A tökös legénykéknek csak a szájuk méretes. Még a gatyájuk is zoknival van kitömve. Szánalom! Picsámat se sűrűn kellett megemelnem. Belekoccintottam azt az agyalágyult buksijukat az asztalba, aztán nesze! Elszunyókáltak zárásig. Most mi van? Megspóroltam a károk kicsengetését. Kár, hogy nincs valami speckós altatós fogás. Ja, az van, csak én nem tanultam meg. Franc! Most bekábíthatnám csöpit! Vésztartalék tipp! Van büdös zoknim?O-o Nincs! Az istenit! Most kénytelen leszek megtűrni az Uránusz legeldugottabb csücskéből idepottyant ETelkét. Jaj, csipi csapi csapó! Ha már Aoidité vagy ki a flancolós fittyfene és olyan jól téptem a gondolati szám mindenféle Sailor Moon-os spinéről, akkor marad Vénuszka! Szigorúan kicsinyítő képzővel, mert ember! Ha a szerelem istennőjére gondolsz, valami durván XXL mértes szuper modell üget végig a kijelző kifutón, nem?! Ne hazudj! Tudom, vágod a témát, csak nem mered kimondani, mert fejbe csap a házi csibe elnyomás. Gondolatban, öcskös! Elméleti síkon bólogass. Amiről nem tudnak a vérszívó pióca pipik az nem fáj nekik. Már, csak azt tudnám ez a pattogó Bolygóhollandi mit tud. Kész röhej! Az ő korában nem tud olvasni. Kölcsön adom neki Kyo-t. Egy hetet se adok neki, kívülről fogja fújni az ’a’-t, ’b’-t dupla wc-t.
-Ehhe~h! Kérdezd a Kung fu Pandát! Nem ismerek semmilyen jó meg rossz shifuu-t!- Szakadjon le rólam ezzel a szöveggel. Akkor se veszem be a tanoncok közé. Távol állok a vén mester tata kortól. Nem őszülök, szőkülök a napozástól! Világos?! Ajánlom! Erre a témára, meg csak vállat rántok. Nem értem, nem értem és nem érdekel! Ugorjuk, valami tutibb vízszintre. Mondjuk arra, ad végre aprót, aztán elmegy megkeresni azt a Rablóhús gyárat. Haladjunk, haladjunk! Ketyeg az óra és még csomó költőpénzem van! Nem szégyenülhetek meg, nyakamon marad több ezer ryou! Ha kell odaadom valakinek, vagy bedobom valami alapítványi perselybe! Nincs az a fővesztés terhével járó elfogató parancs, hazavigyem! Azért, ha választhatok, ne kelljen már olyan mélyre süllyednem, jótékonykodjak! Pont elég kiakasztó ez a takonypózna fanatikusan visított fel a nevemre. Remek! Még egy Ji’pó rajongó! Örvendek a balszerencsének! Bocsesz, de ez annyira gázosan röhejes, muszáj homlokon csapva végigmarnom az arcom. A fal szimpibb ajánlat volt, de ne sokkoljuk Vénuszkát azzal, lendületesen megfejelem a vakolatot. Odáig el kéne mennem. A kezem itt pihen helyközelben.
-Micsoda meglepetés nem dicsekedett vele…- Elhúzom a szám, még szép! Ji’pó valami rejtélyes oknál fogva remekül fogadott némaságot arról, léteznék. Biztos ott hagyná a háreme. Szegény pára! Úgy sajnálom, amikor otthon várja Kyo. Ideje lenne észre vennie, orra előtt dekkol egy tök jó bőr! -Sárkányocska? Pfe~h! Ez baromi jó! Komolyan azt gondolod hasonlít egy sárkányra?- Bocsesz, öreg! Ez marha poénos! Be se próbálkozom nem derülni a lúzerségeden. Kicsike térdcsapkodással meghintett hahota nem árthatnak a hírnevednek. Eskü, röhögött a vakbelem! Ekkora idióta nevet aggassanak rád! Passzol! Frankón illik hozzád! Fogadd mélységes gratulációm, egy tíz éves, így hív. -Honnan ismered, Ji’pót? Játszótéren alakította a bébicsőszt?-
Gyorsan levakarom azt a néhány könnycseppet. Ne legyen gázban a haza, erre téved SS felső kategóriásan formatervezett tömören gyönyör álomlánya. Jobb félni, mint megijedni. Most, pedig irány a fárasztó pénzköltés! Sok időt pocsékoltam a napból. Le vagyok maradva! Be kell hozni a huszonnégy órára lebontott szórási rátát. Mínuszban vagyok! Ez tarthatatlan! A kísérőm, meg kategórián aluli. Minek tapad rám még mindig? Aprót se adott! Skót Vénuszka! Örök harag! Elátkozlak tíz generációra, meg bla, bla bla! Most mehetsz bűnhődni! Hess-hess!
-Játékterem!- Röviden, tömören, ennyi volt! Nem tudsz olvasni, menj vissza elemibe. Rögtön kezdheted. -Hohaa~h! Kézifék! Nincs Sárkányocskázás!- Nem kell feltűnősködni. Könnyedén lepillantok ufónautára egy mutatóujj jelzéssel. Be lehet fejezni! Többet hallani se akarom. Más normális alak, valami „sárkányt legyőző Ivánnak” nevezné el a kölykét! Erre én mit kapok? Ji’pó önfényezést! Tököm se érti ezt a rendszert. Még jó, pont időben nyomták ki a szemem a régóta remélt apróval.
-Na végre! Kössze!- Nyomultam ezerrel a géphez. Löktem volna szorgosan a likba, had forogjon a szerkentyű, amikor koppant a fémpénz széle. Mi a pont, pont, pontot kezdek YEN-nel?! Csessze meg! Már azt hittem kicsit szívembe zárom ezt a görögösen elfuserált istennőt, erre kiszúr velem. Ekkora aljas húzást! Menten sípolni kezdett a teaforraló! Pipa lettem, de nem gyengén. Azt se tudtam, hogy szuszkoljam kifelé a szöveget a nélkül, ne tekerjem ki a nyakát. Kész vészmegoldás kéznél volt a gép! Jól megküldtem egy öklössel, csak úgy haverok közötti agresszor véleménycsere gyanánt.
-Eheeee~h! Yen?...YEN?...YEN?! Te most viccelsz?! Aranybogár! EZZEL! Nem, hogy a szegényeken, de még magamon se segítek!-
Ez az! Számoljunk el úgy ötvenmillióig, hátha lenyugszunk. Nem förmedhetek rá. Besír ezen a cinkes helyen, fülcimpáig süppedek a mocsárba. Tűrni kell! Gyerünk! Menni fog! Nagyon célra tartó fószerként túlteszem magam ezen az idegesítő bakin, aztán uccu neki! Vár a sok pénz, nők, csillogás! Egyenesen előre! A duplán durvás lufik lebegjenek előttem! Így bizony! Érzem, megyeget a cucc. Kezdek leereszteni. Átmenetileg. Minek kell visszatornázni a paprikás hangulatom, ha egyszer megszabadulok tőle? Nincs vész! Átbukfencezek rajta! Elő a fapofával! Csak lazán, mintha nem a világ legégőbb dolga lenne rád tukmálnak egy szakadt plüss állatot.
-Fekete szőrzsák pont szerencsétlenséget hoz, nem?- Megkocogtatom a fejét, hátha bekattan valami csoda. Lehet az eldugott csücsökben fordított napot tartanak, de errefelé nem valami frankó, ha fekete bolhások sétafikálnak előtted. –Fuu~h, de nem várt fordulat! Meg persze, csak este, amikor senki se látja…Keh, bütyök! Könyi, nőjj fel gyorsan, mielőtt valaki öngyilkos lesz a közeledben…-
Paskolom meg a kukótojás fejét. Ez a kőkemény valóság! Meg az, most lepasszolom neki egy hanyag dobással a plüssét és ajánlom, ne sózza rám többet. Nem szórakozni vagyok itt. Komoly küldetéset kell végrehajtanom. Ehhez le kéne pattintani űregeret! Totál leszívja a koncentrációm. Így nem lehet lóvettát villantani.
-Nem vagy kitikkadva? Vadássz magadnak üccsit a pultnál!- Legyezek neki a zsozsóval, húzza a sarut. Még kedves mosollyal bele is csúsztatom tenyerébe, had virulhasson. Vágja, mekkora önzetlen jó fej vagyok. Most pedig söpörhetett odáig. Addig sincs láb alatt. Nyertem pár percet a bankó ropogtató hadműveletre. Tudnám az izomkolosszusok, mit kacsintgatnak felém. Nem tettem semmi gyanusat. Ne húzzanak fel az előbbi ütésért pécéztek ki? Simítás volt! Érted? Alig horpadt be az oldala. Meg üzemel, ember! Nincs riasztás! Téves hívás! Pattanás rólam! Most meglepődöm, elszúrtam? Dehogy! Alap nem az én saram, háttérből növelték a feszkóm és amikor benyelte a zsémet ez a bádogdoboz, kedvesen kijelzőn suhintottam. Idős lehetett már! Tuti ez a magyarázata, olyan könnyen betört és elfüstölt! Nem sóztam rá ekkora erővel! Megbuherálhatták! Az egész erre ment ki! Be akartak húzni a csőbe! Hát, sikerült! Jó néhány kemény legény trappol felém.
-Ohoo~h! VÉNUSZKA!- Csettintgetek a töpszlinek, kotorjon idefelé! –Lépünk…de AZONNAL! -Távozás volt! Gyorsan! Sebesen kellett elhúzni a csíkot. És minek viszem? Jó kérdés! Megszállhatott valami! A FENE!O_O Sose szoktam másokkal foglalkozni. Na jó! Az se pálya, kis porbafingót vegyék elő a bakimért. Gyerkőcöket, csak ne tángáljanak. Kisebbet könnyű bántani. Balhé van, belém kötögessék a pacsker bajszot. És minek iszkolok? Este buli jelenésem van. Nem tántoroghatok be felszakadt képpel. Azoknak az izomagyaknak meg hiába magyarázhatom, ne a fejem üsd!
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te15000/26000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptySzomb. Jún. 02, 2012 3:01 am

Találkozás ritoru Sárkányocskával! *3*
Tanácstalanul vakarom meg kobakomat, amiért no knowolom, hogy jött ide the Kung fu Panda, mit knowolhat ő the shiifukról? I the shiifukról sayelek no pedig Shifu – mesutaaról! O_o But no knowolok emiatt felszólalni, mert megknowoltam, hogy ő Sárkányocska fia, szóval ritoru Sárkányocska. Rájuk pedig no szabad haragudni, mert olyan doragonok. Surprised
- Persze, hogy hasonlít! Surprised Miért szerinted no? Még the neemuja is tiszta doragonos! *3* – áradozok Sárkányocskáról, ritoru Sárkányocska kérdését hallva. No is knowolom, hogy miért érdeklődött ezután, szerintem Sárkányocska valóban olyan bigu doragonnak látszik, csak rá kell rukkuzni. Egyszerűen rá van írva, hogyhogy ritoru Sárkányocska eddig no is vette észre? Lehet, hogy Sárkányocskák no is látják, milyen doragonok valójában? Surprised
- Honnan knowoltad, hogy the pureigurandon találkoztam Sárkányocskával? °o° – meglepetten emelem haatocskékkel kirakott, pinku pompon alá bújtatott handoimat. Micsoda majikkukat ismer ritoru Sárkányocska, igazi fuoochunteraa! Vajon Sárkányocska is knowol ilyet? Miért no sayelte el? T3T - Meg vitt engem vidámpaakuba, nagyon fuanii volt! *o* Mond, mond, ritoru Sárkányocska now yuu viszel el valahova, ugye? Biztos fuanii lenne! *w* – lelkesen ugrabugrálok körülötte, akárcsak the Kogumanopu-sanban the Taigaa. Ráadásul még sohasem voltam geemuruumuben! Hogyhogy ilyen nincs the sukuuruban? Hiszen kurasuruumu, geemuruumu… egyre megy! Surprised And amekkora the sukuuru biztos elférne benne wan ilyen is.
- Wohhóóó, okeyok, rettsugo, rettsugo the geemuruumube! *o* – miután handoébe adtam the kevéske yent, ami volt nálam, no haboztam követni, mert knowolom, hogy the szegényeknek gyűjti the maneet and szeretnék herupuzni neki the guddo tett elérésében, mert ugye nekik gyűjti? Surprised
- Igazad van, now no ritoru Sárkányocska vagy, hanem Ryuu Hood, ki megherupuzi the szegényeket! *w* – húzom ki magamat, bigu happii sumairuval, amint rájöttem, miért is hibádzik now az elnevezése. Milyen guddo, hogy ritoru Sárkányocska felhívta rá the figyelmemet. Majdnem annyi volt az álcánknak! Surprised - And mivel yuu vagy Ryuu Hood, így I leszek Little Aoidité, aki herupuz Ryuu Hoodnak adakozni the szegényeknek. *o* – osztom meg vele the pontos szereposztást the akushonhoz.
- Miért, mi the puroburemu the Yennel? T3T – motyogom értetlenül, hiszen mifelénk egész sok mindent lehet már kapni ennyiért. Például őőőnow hirtelen no is knowolom, but biztos lehet pár dolgot! *w* But now no knowolom, hogy ezzel miért no knowolunk herupuzni ritoru Sárkányocskával the szegényeken. Na, sebaj, majd Miyavi-nyan megmutatja, hogy milyen fából is faragták, hogy aztán neki van the waarudon the legszuperebb pawaaja! *o*
- Hajrá Miyavi-nyan, yuu vagy the super hero, mutasd meg mindenkinek! *w* – biztatom the buryuu kyattot handomben szorongatva, miközben Ryuu Hoodra bíznám, hogy próbálja meg így, mert tuti rakkuja lesz. - Miyavi-nyan csak részben burakku, nagyobbik fele neebiiburyuu, ha megrukkuzod. Látod? Ez the waarudo legeslegszebb karaa! Surprised – emelem aizuje elé, hogy jobban láthassa Miyavi-nyan karaaját. Persze véletlenül elfelejtettem, hogy ma no olyan dei van, hogy Miyavi-nyan superheroskodjon, azok the fránya deiek, sosem lehet őket számon tartani! :/
- But Miyavi-nyan yes is knowol majikkulni, csak neki is megvan the gyengepontja! T_T Számtalanszor megseebulta már ő is Karakurát the Raizerekkel, knowold meg! – hangoztatom hősies hőstettét, hiszen ez valóban megtörtént, mert igenis megtörtént. Szóval, ha hiszi, ha no, Miyavi-nyan akkor is hero. And majd, amikor látja Miyavi-nyant paawaja tejében, akkor csak ámulni and bámulni fog! >o>
Kérdőn pillantok handombe helyezett maneera. Biztos Ryuu Hood megbíz minket azzal the misshonal, hogy adjuk the szegényeknek the maneet. Nyomban is megyek az említett Ji-sanhoz the pulthoz, kinek oda kell adni, majd bigu happiin átadom neki the maneet.
- Ryuu Hood küldi, ajándék! *3*sayelem neki röviden tömören, amint sikerült átfurakodnom the pultnál sorakozó bigu társaság között. - Heh? Tessék, Ryuu Hood?! Surprised Knowolod now Little Aoidité vagyok, vigyázz, mert lejön az álcánk! – sűrű sorrykérés közepette megyek át visszafelé the tömegen Miyavi-nyannal, amint hallottuk ritoru Sárkányocskát kiabálni. - Hova megyünk? Áh! Herupuzünk the többi szegénynek is, ugye? *o* – tanácstalanul torpanok meg előtte pár pillanatig, majd lelkesen ugrálom körbe ritoru Sárkányocskát, hogy milyen hősies is, now rögtön akar menni herupuzni the szegényeken. Bár no knowolom miért kell ehhez rohanni, ráadásul ilyen supiidon! T_T Lehet, hogy I vagyok the sukuuruban az egyik dobogós ranninguló, but bigu hosszútávon azért már I is kifulladok. @_@
- But Ryuu Hoooood~, Little Aoidité no bír ilyen sokat ranningulni. T3T – győzöm követni and no lehagyni the sok – sok kanyarban ritoru Sárkányocskát. - Amúgy miért ranningulnk, and miért követnek minket? Baddo János purinsu küldte ránk őket? Meg akarják shiffulni the szegényeket? Vagy minket akarnak elkapni, hogy no herupuzhessünk nekik? °o° – sorakoztatom kérdéseimet, miközben megfogom rongu heaajanak the végét, nehogy lehagyjon itt the biggu uindosebes ranningulásban ritoru Sárkányocska.
- Nyehehe, Ryuu Hoodot and Little Aoiditét sosem kapják el the baddo János purinsu emberei! Mi akkor is herupuzünk the szegényeken! – adom az üldözők tudtára, hogy reménytelen, amit csinálnak, ugyanis mi ezerszer jobbak vagyunk náluk and simán le fogjuk hagyni őket, mert lefogjuk… ugye? Surprised
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te15600/30000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptySzer. Jún. 06, 2012 3:08 am

Találka E.Tellel! Shobai játékterem - Page 2 Mystery-1

Pár pislantásra lefagy a processzor kajak játsziról szedte össze a kölyköt. Ősatya! Te lúzer! Most úgy letagadnálak, mint a sicc. Visszaszívom, hogy probléma lenne nem dicsekedsz velem. Pont jó! Szóba se hozz! Ne égjek már budikefeként a domestos kacsa szellentésétől! Ez ultra gázos! Eskü tréfa répa dózisnak szántam, erre kiderül Ji’pó téll betondöngető fellelő helyeken csapatja a pipi felszedő műszakot. Mekkora osztás! Azért ajánlom annak a kriplinek, ne valami tripla „d”-s négy, de ötven felé iszkoló porontyos bigét kaparásszon össze. Nem leszek az ingyen bébihajcsárja, csak, mert beveszteget némi suskával. Baromira nem érne beleszakadjak a felvigyázó papika lázba, míg ők a mézes mázos nyali fali ponyvaregényt forgatják le. Tesó se kell! Attól mentsen a tifusz! Szenvedjek még egy suhanc kiképzésével, legyen menő naplopó utánpótlás? Hagyjanak már! Így is fárasztó az életem. Nem hiányzik tizenkét óra alá essen a durmolási napszakom. Ezután a űrvidéki buckalakó után két hét szabira kell mennem. Olyanokat nyög be fülem kettéáll! Be se lepődök, akkora fintor pofákat ugrasztok ki nyuszika mellől, Kalapmágus már térden csúszva könyörög lőjem magam képen zsibbasztó frásszal.
-Heh?! Hogy, hogy honnan? Kábeles jövő csatornán bámulom a kristálygömböt! Szerinted?- Most komolyan! Mit hitt? Kiszipuztam az ujjamból? Ne már a mai skacok ennyire üres koponyával pottyanjanak napfényre. Ha már közöm van, ahhoz a félszemű rablóhoz, csak vágom mit művel a szabaddá nyilvánított idejében. Rossz példa! Sose tudom hol lézeng. Tényleg! Merre lehet? Mióta nem láttam? Hát, erre tolok titánok harca matricát! Passzolom a kérdést! -Persze~h! Visz a lábad hazáig! Dolgom van. Nincs időm fundamenta alapot lehelyezni, vagy mi az isten csapásáról járatod a szádat…-
Cipeli a fene futurisztikus ragu gyárba meg tudja a plafonról leszakadt vakolat még hova! Nem paliz be! Ji’póval ellenben nem adom a szűkös napirendem kölyök navigálásra. Inkább bőgök sarokban nem jött össze a napi csibe vizit limit, mint leszedáljon egy pattogó, idegesítő, rohangászó, követelőző görcs! Max tárgyalhatunk a témáról, nem tudom ellőni a zsozsim. Visszakanyarodunk rá pár óra múlva. Akkor lecsapathatjuk a szabályokat. Mittom, állom mazsi randalírozását. Mondom perkálok, nem kísérgetek! Nyissad kifelé a cipáid! Kicsengetek neki mindenféle vacakra zöldséges papírost, de fog a fene retina kivéreztető szőrös állatkás csoda puha Mr. szeretgetnivaló kacatok között szlalomozni. Á-ááá! Távozz tőlem világvégére és azon túlra! Potyautasként felmarkolhatnád ezt a Nasa szondát is! Kiborít! Le fog szedálni! Nem elég a kódolhatatlan marsi szövege még beújítja a nevemet. Marha poénos! Szakad a len vászon gatya madzagom! Tudnám, melyik mikróba dugta fejét, ennyire durcásan bedurrantak az agysejtjei.
-A~z! Reme~k! Meg szűz lányok önzetlen védelmezője és VAPE a gúnynevem, mint egy elcseszett szúnyog riasztónak...-
Morgok hát! Mi ez már?! Akar a fene szűk naciba szorult kókler lenni! Majd mentem a hülyék seggét, hogy üldözzön a törvény? Persze! Frászt! A nélkül köröznek ingyen güriznék csori népekért. Életélvező csibefasírt hajhász vagyok. Nem zár szívébe a büntető egyházatya sityakja. Pont jó, hóhér baltája kacsingat rám. Visszatolom a pitét, még szotyi mamikat és papikat húzzak ki a slamasztikából. Ezt Milkyway csöpinek nem kell kaparásznia. Hiányzik a fenének behisztizzen. Ezek a makacs giliszták sose kattannak le arról, amire totál ráakasztják bajusz elvtársat. Valami kell nekik földre vetődnek és sokkosan rángatóznak. Agybeteg pattanások! Baj van velük. Különösen ezzel a galaxis kalózzal. Befejelek a kínos szituba. Kitüntetést érdemlő balekként morzézok neki, tipegjen idefelé a lakkozott cipőcskéjében, mert suhanás van, erre mit csinál?! Terem közepén ossza a ráérős szegény megmentős világmegváltó tervezetét. Agyvérzést kapok!
-Fogyatékos! Az álarc jön le nem az álca!- Marom végig a képem, gördüljön túl a szájkoptatón és tempósan másszon vissza. Beválhatott! Csodák csodájának kürtöskalács lakókocsijára, beizzította a motort. Komótosan beügetett. Pattogatott kukoricát játszott én meg kapkodhattam utána. Holnaptól cihelek magammal lepke hálót! Több csillagközi cirkáló nem szúr ki velem. -Eee~h! Jah! Bevillant lóvét akarok széthajigálni a főtéren összeverődő csóróknak…ö~h, pontban MOST!-
Bocsi, szívi! Pácban Rodger nyúl! Ideje volt elegánsan jobbra elkanyarodni. Nyösztess csak, minek rántalak ki a karodnál fogva. Nem izgat! Rajtad múlt volna most aranykalitkában csicsereghetnék Bach klasszikusokat. Arra be nem paliznak! A kacsaszellentő pintyőkét vihetik! Kidumálná a nemesi hátsójukat a selyem bugyogójukból. Vagy kiirtaná őket! Ej, még a végén lenne haszna. Kéne egy próba pudingot csendíteni. Elküldeni valamelyik felvágottas famíliának, had bújhassam széles vigyorral a gyászjelentéseket. Valahogy jobban csípném ezt a verziót, mint azt, engem fikkant ki. Ketyerém akad ki, mit le nem hadovál. Csoda nem bírja szuflával? Aranyalma! Ennyi karattyolás mellett az lenne a villantós horgász csali, ha maratont nyernél! Úgy se vágtam, miféle Kukorica Jancsi bádogos purgatóriumáról zagyvált. Azt hinné a naiv ember palántája, minél több időt szenved egy űrparadicsom mellett, annál könnyebben becserkészi a zagyvája fonalát. Baromság! Mennyiséggel csak még nagyobb halandzsa az egész!
-HEJLÓ! NE~H! Ne hergeld a gorillákat!- Kapok zöldellő liliomként a képéhez. –Jóarcok nem vágnak fel!- Az hiányzik jobban berágjanak! Klassz dolog a gyermeki agyatlanság, de majd akkor vesse be, ha nem az én bőrömet akarják kilyukasztani. Behalok rajta! Vágom nagyon felszívta magát igazság bajnok vitaminnal. Remek cucc lehet! Tényleg pöpec, de nem ma! Bőven sok nem haladunk. Azok a négyajtós dobermannok közeledtek és közeledtek. Anyás! Nem kéne ezeknek kidögleni?! Fárasztó lehet azt a sok koksz tuning izmot cipelni. Érzem én pihenni szeretnének! Gyerünk már! Fulladjatok ki! Beátkozok én mindent, ha kell! Villantom a bankót! Erre mi történik? Kifogy törpe tacskóból a kraft! Csak ez hiányzott! Büntess még, te hálátlan cafka, Fortuna! Többet se kártyázom! Merész kijelentés! Enyhítsük a büntit egy hétre! Utána megtárgyaljuk a további feltételeimet. Addig jöhetett Vénuszka. Kezdenem kellett vele valamit. Sürgetősen megoldás kellett, vagy szégyen szemre lebuldózerolnak.
-Kevesebbet csipognál, tovább húznád! Pfe~h! Egye fene!- Naná, megforgatom a szemem fintorogva. Mentek egy purgyét! ÉN! Kihúzok a pácból egy KÖLYKÖT! Szörnyű! Ajánlom neki tartsa róla a lepcses száját. Kap rá fájdalom díjat. Heti zsebpénz, vagy tudom is én, minden hónapban szülinapom van meglepi. Letárgyaljuk! Előkapjuk a témát, miután kievickéltünk innen. Ahhoz előbb fel kell lökni háti tatyónak. Bajos szitu. Nem kézi fékezhetek felcsörtessen a hátamra. Haladás közbe kell villantani. Ezt mennyire utálom. Mozgás közben mozogjak. Tiszta erőltetett menet! Se gáz! Megoldom, mert muszáj. Pocsék az élet! Szégyen, hova süllyedek. Több indok inni és vigasztaló kebelre ölelést keresni! Szal, uccu neki! Magam elé kanalaztam csivitelő galaktikát, azt adjad neki! Csuklóinál fogva fellendítettem a hátamra. Biztos élvezhette krumplis zsákként lendítem fel. Ez van! Legalább kipipálhatja a vidámparki szédelgést.
–Ke~h! Le ne pottyanj, Vénuszka! Látványosan se élvezkedj, cihelem a hátsód! NEM vagyok málhás szamár és NEM teszem meg többször!-
Tisztázzuk lefelé a helyzetet, mielőtt elkapná a csicskáztatás. Vissza nem térő alkalomban terpeszkedik. Így meg rákapcsolhatok. Csibefasírt letétbe helyezésével lazán tolhattam villám cikázással. Kivételesen a túlélés győzedelmeskedett a lustaság felett. Mevan? A lét a tét! Naná, kotrok! Izomagynak meg szivacs! Nem vágták kibe kötöttetek bele. Tudok olyan tempóval haladni, hátra maradtok utca sepregetőnek. Ráérek siratni a sajgó tagjaim néhány természeti adomány koszorújában. Most meló van! Beizzítom szerkentyűt, aztán fel a tetőre. Milyen frankó széthagynak minden vackos dobozt! Pöpec ugródeszkák!
-Héj, potyacsomag! Csimpaszkodj rendesen! Témát váltok!-
Nyögöm hátra űrdeszkának. Bekímélném a fülem ijedtében telibe szaggassa a dobhártyám, merre repülök. Frászt, mert mászok. Kövér gázzal kell neki rohanni és gyak felnyargalsz rajta. Tudom, klassz vagyok! Lazán bemászok egy sík felületű falat.
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Shobai játékterem - Page 2 Cl0te15000/26000Shobai játékterem - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 EmptySzomb. Aug. 04, 2012 9:10 am

Találkozás ritoru Sárkányocskával! *3*

Tökkuuru, hogy ritoru Sárkányocska Ryuu Hood and herupuzik the szegényeken and herupuzhetek neki herupuzni rajtuk. Olyan nagyon happii vagyok! Csak knowolnám, miért kell ehhez ennyire sietni? Amúgy merre van the főtér? Mert I no knowolom. Remélem ritoru Sárkányocska knowolja, különben bigu bajban leszünk. Legalábbis úgy vélem, mert hát mennyien követnek minket? Tuti, hogy János purinsu küldte ránk őket, hogy no herupuzhessünk the szegényeken. Baddo, baddo János purinsu! But minket no állíthat meg, ugye?
- Miért no, Ryuu Hood? Hiszen knowoljuk, mi az igazság, no? Surprised Ezért sem győzhetnek!sayelem ritoru Sárkányocskának pár levegővétel közben the bigu ranningulásban. Egyre nehezebb sayelni, miközben ranningulunk. No is lenne szabad, mert úgy több enaajii maradna the ranningulásra, but ilyen helyzetben szabad kivételt tenni, no?
Ritoru Sárkányocska azonban elmagyarázza, vagyis elsayeli, hogy no illik, mert az no guddo booikra illő viselkedés. Nyomban el is hallgatok, and no sértegetem az utánunk ranningulokat, akik tuti, hogy János purinsu emberei. But egyre közelednek and közelednek and ez így olyan ijesztő. T^T No fogunk kiállni ellenük? Miért csak ranningulunk?
- Ryuu Hood I tényleg no knowolok sokáig ranningulni már. T_T Miért no győzöd le őket? – alig, hogy feltettem the kérdést I and Miyavi-nyan már ritoru Sárkányocska hátán voltunk. Olyan supiidon szaladt, mintha autóban ülnék, lehúzott uindokkal, mert pontosan úgy jött rám the uindo. Nevetve rukkuztem hátrafelé the vállam fölött. Olyan nagyon fuanii volt látni, hogy elkezdenek lemaradni János purinsu emberei. But no örülhettem sokáig, mert hirtelen újabbak bukkantak fel, akik János purinsu szolgálataiban állnak and vettek üldözőbe minket.
- EeeeRyuu Hood! Puroburemu van, többen jönnek… nagyon sokan! – rángatom meg vállánál the doresut, miközben aggódó pillantásokat vetek hátra – hátrafele. - No knowolsz supiidobban menni? – kérdezem kisebb csend után, amikor már szinte the sarkunkban vannak János purinsu emberei. Miért ilyen elszántak? Miért no akarják, hogy the szegényeknek maneet adjunk? Olyan, but olyan baddok! T_T
- Ueito, ritoru Sárkányocska, ritoru Sárkányocska! Miért no repülsz, hiszen yuu wan doragon vagy no? The doragonok knowolnak repülni is! Ha repülünk, akkor no knowolnak elkapni minket! *w* – hozakodok elő wan fuantasuteikku ötlettel. Holmes-mesuta~ biztos nagyon örült volna, ha hallotta volna, hogy herupuje Aoitson micsoda furfangos tervvel állt elő! *-*
- Wúhú, but guddo, repülünk!! *o* – kapaszkodok meg erősen, ahogy ritoru Sárkányocska repülni kezd, vagyis valami olyasmibe, but akkor is lehengerlő, simán otthagyjuk János purinsu embereit. Ők már tuti no fognak elkapni minket! - Ügyes vagy Ryuu Hood, simán lehagytad őket! *w*sayelem lelkesen, integetve the le-lemaradóknak, hogy lássák, fölösleges volt velünk kikezdeniük, mert csak meg lettek alázva, nyehehe. Twisted Evil
- Úúú, rukkuzd, ritoru Sárkányocska, ott van the Rabugyár! *o* – rángatom meg ismét felsőjét, közben lelkesen mutatok előre, ahol látom kibontakozni the bárhonnan felismerhető Rabugyár tetejét. - Vigyél oda engem and Miyavi-nyant, puriizu, puriizu! *-* – kérlelem byuuteifurun ritoru Sárkányocskát. Remélem, elvisz minket oda, mert mi Miyavi-nyannal no knowolunk the tetőnk közlekedni and tuti, hogy eltévednénk, ahogy ismét the kesze-kusza utcára kerülnénk.
- The Rabugyár előtt van wan bigu tér, ahol adhatunk maneet the szegényeknek! – hangoztatom érvemet ritoru Sárkányocskának, amiért mindenképp arra kell mennie, mivel mi vagyunk the szegények megherupulöje and azt sayelte, hogy the téren szeretné szétosztani the maneet. Eleget is tesz the szavának, ugye? And no csak sayelte? Biztosan, hiszen ő Ryuu Hood! *w*
Ha odavisz”, miket gondolok? Biztos, hogy odavisz… Mii~nii-channak nyomban lejelentem ritoru Sárkányocskát the Rabugyárban, mivel ilyen bátor, kedves fiatalembernek mindenképpen kell furendonő, no? Surprised Ritoru Sárkányocska is biztosan nagyon fog örülni neki. *o*
- Sankyuu ritoru Sárkányocska! *.* – szállok le the hátáról, mint valami kantárt, úgy fogva the haját utána. - Olyan nagyon fuanii volt ez! – körülrukkuzek, but csak pár embert látok itt the bigu téren the Rabugyár előtt. - Adjuk the maneet the szegényeknek, hallod? Ritoru Sárkányocska! – húzogatom meg the haját, közben az illetőkre mutatok, akiknek adakozni lehet. Tartom the handomet wan kevés maneert, hogy I is knowoljak nekik adni no csak ritoru Sárkányocska, aztán elkezdek neki mesélni the Rabugyárról, mert hát meg kell ismernie! *o*
- Ritoru Sárkányocska, itt dolgozik the bigu Mii~nii-san and Serpenyőpuff-mesuta~! Hálám jeléül, hogy elhoztál ide, I Aoidité elsayelem hőstettedet nekik! Cserébe találkozni fogsz életed bigu rabujével! *w* Légy felkészülve, ritoru Sárkányocska! But now sietek, mert már így is késésben vagyok. Ugye ritoru Sárkányocska no haragszik ezért? Surprised – búcsúajándékképpen odaadom neki az egyik pinku, haato mintás ponponomat, hogy no távozzon üres handoval, majd integetve sietek el Miyavi-nyannal the Rabugyárba. Annyira happii vagyok, hogy megismerhettem ritoru Sárkányocskát. Remélem, még fogok vele találkozni! *.*

// Köszönöm a játékot! ^.^ Remélem, nem gond, hogy zárót írtam. >.< //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Shobai játékterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shobai játékterem   Shobai játékterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Shobai játékterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-