-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 CsAlÁdFa ArGeNtIn MóDrA!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
CsAlÁdFa ArGeNtIn MóDrA! Cl0te53000/65000CsAlÁdFa ArGeNtIn MóDrA! 29y5sib  (53000/65000)

CsAlÁdFa ArGeNtIn MóDrA! _
TémanyitásTárgy: CsAlÁdFa ArGeNtIn MóDrA!   CsAlÁdFa ArGeNtIn MóDrA! EmptyPént. Márc. 06, 2009 3:47 am

Az egyik chat-es marhulás alkalmával megszületett az oldal Bleach családfája! Mindenki készüljön fel idegileg, mert ez kész argentin szappanopera! Szal kaját piát elrakni a fenébe és bekészíteni egy Baywatch-os életmentőt, ha megfulladnál a nyáladtól...


Sok röhögés és kiválóbbnál kiválóbb ötletek után elég furcsán alakult a dolog...például még mindig lövésünk sincs kitől eredünk...meg a rókafej a dédpapám! Legalább nem fázom télen...höhö! *gyorsan bemászik az ágy alá, mielőtt Komamura megtalálná*

A maffia család


Kezdjük az elején...mondjuk magammal!*egoizmus mintaszobra*
Van egy gyönyörű feleségem, aki nem más mint a legszebb szőke nő és mellesleg kiváló shinigami Matsumoto Rangiku!
Gyerekek terén se panaszkodhatunk van négy poronytunk, akiktől mentem elhalálozok,ha két percnél több ideig kell egy légtérben lennem...Szóval a kölkök: A legidősebb Yasu, Az ikrek Lala és Lily és a legkisebb Amaya. Hát nem csodálatos? *tépi a haját*
A gyönyörű feleségemmel együtt a nyakamba szakadt a legborzasztóbb anyósis, Sierra Montero személyében. Minden találkozásnál erősen próbálkozom eltenni láb alól,de eddig még nem jártam sikerrel...*lemondó fej* (Megjegyezném, hogy egy ilyen abnormális családot nehéz kibírni, ezért beálltam a szeretőket tartók sorába és az angyali Hanabi Shiori mellett igyekszem túlélni a hátralévő napjaimat...igaz az anyósom mindig kommandózik, de "MÉG" nem buktam le)

Megrázó információ: Tulajdonképen én nő voltam és Kurosaki Masaki névre hallgattam. Gondolom a többségnek le is esett, hogy ki lehettem. Bizony! A Bleach koronázatlan királyának Kurosaki Ichigo-nak vagyok az anyukája! Természetesen ő halottnak hisz. Elég megrázó hír lenne, ha közölném vele: "Ichigo! Én vagyok az anyád!"

Az én drága anyukám Alegra Alameda, aki mellesleg Stark felesége, szóval jobb ha meghúzom magam,ha családlátogatásra indulok, mert egyenként is kilyuggatnák a seggemet, nem hogy egyesített erővel... Az egész sztoriban az a szép, hogy a vér szerinti fatherom az ágról szakadt dilinyós Urahara Kisuke! Kössz, anya, hogy egy ekkora idiótától estél teherbe*szemrehányóan néz és bekészíti a kötelet*

Újabb hír: Megoldódott a rejtély az apám személyét illetően! Kiderült, hogy nem Urahara Kisuke a vér szerinti apám, hanem Dr. Shamel vagyis Hayashi Yuuta! A szemét firkász, alig egy éves korunkban hagyott el minket. Anya, hogy mentse a menthetőt bepalizta a flúgos Urahara-t, hogy tőle vagyok. Azóta is azt hiszi még mindig ő fatherom.- -"

Aztán van két tesóm is. Az okostojás, minden szituban számíthatok rá báttyó, Ukitake Jyuushirou és az örökbe fogadott folyton aggódó hugicám Kawazoe Hanae. (Ukitake már egy ideje házas. A felesége Kuro Umes, aki félrekettyintett már párszor Abarai Renji-vel és tőle van az uncsitesóm Ninomiya Mitsuko is. Emellett Hanae is boldog feleség már. Ő Ulquiorra Schiffer szívszerelme...még mindigxD)

Mindamellett, hogy házasságon kívüli gyerek vagyok, még egy olyan keresztapát is sikerült nekem választani, aki még arra se emlékszik, hogy mikor született, hát még arra, hogy milyen rokonom is lenne...*gyilkos szemekkel néz az anyjára* Szóval a kereszt szüleim Hirako Shinji és Orihime Innue. Legalább a kereszt mami normális. Csak ne mélázna el folyton és motyogná az orra alatt, hogy Kurosaki-kun...*vakarássza a fejét* Ez még semmi ahhoz képest, hogy a gyerekük a világ legidegbetegebb, legszadistább, legiszákosabb embere...Madarame Ikkaku! *hurkot köt a kötél végére*

Van még egy unokatesóm, akiről nem hajlandók elmondani, hogy kinek is a kije, bár ennyi félrekefélés után már tök mindegy lenne...Nah, a személy nem más, mint a mindig pattogó gyenge idegzetű Lilinette!

Haladjunk végre feljebb a családban, mert ennyivel még nem fújt ki a dolog! A nagyszüleimről semmit se tudok, csak abban reménykedem, hogy nem Aizen vagy Gin, mert az már tényleg SOKK lenne! Annyi biztos, hogy anyu egyke gyerek...már ha lehet hinni a vén banya szavában!*hátsón szúrja Alegra a kötőtűvel*

Már csak a dédik hiányoznak...kár, hogy még mindig élnek*most Akane-től kap egyet a fejére sodrófával* KÉSZ TERROR EZ A CSALÁD!!!!!*fejét fogva rohangászik*
A dédik: Komamura Sajin, hogy ne fázz a téli napokon! Felesége pedig Akiyama Akane! Illetve a róka dédi tesója Tousen Kaname!

ENNYI VOLT A CSALÁD! ÉS ÜZENJÜNK MINDENKINEK AZ OLDALON:
A család mindent lát, úgyhogy óvatosan a mozdulataiddal, öcsisajt!
Vissza az elejére Go down
 

CsAlÁdFa ArGeNtIn MóDrA!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-