-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te5500/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyKedd Márc. 29, 2011 9:42 am

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o


Oké, én eddig is tudtam, hogy a nőstények fejében nincs sok dolog, de úgy tűnik, ebben erősen foghíjas minden, ami kapcsolatos a felfogással, megértéssel és az érzékeléssel. Szemmel láthatóan azért vannak alapvető életfunkciói, legalábbis légzés biztosan, anélkül meg megfulladt volna, azt is végig nézhettem, hogy mozogni tud, bár a kéz és láb reflexei majdnem olyan rosszak mint egy kisbabáé, és tekintve, hogy egy arrancar önfenntartó lény, arra fogadok, hogy érzékeli is a környezetét és tudja mikor kell ennie, innia. Ugyanakkor szerintem itt, ebben a pillanatban és valahol a játékok szomszédságában megáll a teljes tudománya, mivel mást eddig tőle nem sikerült kitapasztalnom, pedig el lehet hinni, hogy keményen próbálkoztam. Legalábbis figyeltem, és próbáltam a szövegeit dekódolni, de eddig nem nagyon lehet mondani, hogy bármi értelmes is volt a válaszaiban, leszámítva a nevét. Arra meg már nem is emlékszem, de őt elnézve szerintem ez nem probléma, mivel akkora észlény, teszem hozzá jó nagy iróniával, hogy az enyémet eddig eszébe sem jutott megkérdezni. Nem mintha megmondanám neki különben, elvagyok anélkül is, hogy képen röhögjön, amiért furcsa nevem van, persze amennyiben egyáltalán veszi a fáradtságot rá, hogy magában elismételje és egy mélyrepüléses tantusz után az értelmét is dekódolni tudja. Ahogy elnézem, neki nem fog egyhamar leesni az értelme sehogy sem, akkor meg minek próbálkoznék bármivel is. Ellesz ez a maga kis saját világában, sok sikert és jó étvágyat hozzá neki, tőlem aztán ott is maradhat a világ végéig, amennyiben megteszi, hogy engem nem rángat oda magával. Ha meg megteszi, akkor piszok gyorsan rúgom el a holdig, hátha az helyre tudja tenni a zavart a fejében, vagy csak simán megérteti vele, hogy engem békén kéne hagynia jó sokáig. Egyébként más téma, de ez a bige hol a fenében látott az én szövegemben bókot. Az egyetlen, amit a fejéhez vágtam, hogy hülye, zakkant, nem komplett meg minden más is, de ebben szerintem semmi olyan nem volt, amit kicsit is dicséretnek tudott volna venni. De ha annak veszi, akkor a kelleténél is nagyobb az űr a fejében, és akkor ez is magasztalás lesz számára. De inkább nem mondok semmit, nem nagyon fogná fel, ráadásul pedig még a végén valami jótétléleknek nézne, akit tud idegelni, pedig az hiányzik a mai napomból a legkevésbé.
- Mi az isten?!? - néztem rá idegesen, mikor kinyögte, hogy ugyanaz az idegesítő liba a főnökünk, akitől az én hajam minden egyes szó után, ami elhagyja a száját, szabályosan az eget mereszti. Ne már, ez nem lehet igaz, miért van az, hogy ez a nő oda került, ahova én nem akartam. Mondjuk Slarin biztos megérdemli, hogy megkapta, elvégre Aizen-sama igazságos, de nekem akkor is büntetés, hogy még a szokásosnál is eggyel több arrancar van, akit kerülnöm kéne, ha élni akarok. Bár, őt anélkül is kerülném, mert kifejezetten idegesítő, ráadásul kezdetnek ott van az a hibája, hogy hülye nőnek született, és ezt aztán nem fogja egykönnyen kompenzálni senki és semmi. Egyébként nem tudom minek akarja, hogy felálljak, ha egyszer most ültem le, de egyszerűen semmi kedvem hozzá, így meg sem mozdultam. Jól elvagyok az árnyékban, ráadásul ha azt vesszük, ez sokkal kellemesebb, mint az a hatalmas fény, így a halál fog egy pattogós fruska miatt odébb menni és nem én. Persze ez is csak addig tartott, amíg ki nem lőtt valamit a koponyára, mert ebben a pillanatban a háttámaszom megszűnt, minta szerűen leföldeltem a homokba, ráadásul a fejemre zúdult egy nagy csomó csontpor. Köhögve emelkedtem fel, hogy közelebbről is megnézzem, hogy lett faforgács az egyetlen árnyéknak nevezhető dologból a környéken.
- Teljesen meg van te húzatva? - néztem rá gyilkosan, hiszen most hála neki én mehetek új helyet keresni, ahol senki nem gondolná, hogy oda fogok bújni. Pedig ez tökéletes hely volt. Vagyis majdnem, de a belsőleg teljesen sötét csajt simán ki tudnám rúgni, ha kell. - Ezt mégis miért kellett? - fordultam felé dühösen, miközben reméltem, hogy nem gondolja komolyan, hogy ezt ki is magyarázza a bénája...
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te40550/65000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (40550/65000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyKedd Márc. 29, 2011 5:16 pm

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o

*A kártya vár természetesen darabokra hullott. Szóval nem kellett újra csinálnom a Barámat. Pedig ha belegondolok, lehet, hogy azzal eltaláltam volna a dörmit. De nem, nem ez volt a célom, szóval ezzel inkább nem is szabad eljátszadozni. Pedig az se lenne rossz játék. Elnevetem magam a reakcióira. Csípőre is teszem a kezemet és beletörődően tekintek rá.*
- Én szóltam, hogy mennyj arébb!
*Kacsintok rá. Na igen, még kedvesebb is voltam a jól megszokottnál mert szóltam neki. Pedig nem mindig szoktam. Gondoljuk csak el, hogy ha bentebb fekszik és ráomlik ez az egész. Huh, az durva lett volna szóval nem omlott rá szerencsére. De amint látom nincs valami jó kedvébe, mert megint pattogni kezd. Habár tudom én, hogy most boldog igazán. Vannak itt biza furcsa lények is, akik úgy érzik reálisnak, ha dörmögnek és akkor az a jó. Nekem végül is mindegy mert így is kedvelem őket. Szóval ahelyett, hogy elgondolkodnék az indulatos kérdésén inkább kitalálok most valami már elfoglaltságot.*
- Nem, de te igen!
*Nézek rá egészen sejtetősen. Nem akarom ezt neki egyenlőre megmagyarázni. De valahogy az az én megérzésem perpillanatban, hogy stratégiát kell váltanom ha jól akarom vele érezni magamat. Sajnabajna nem adja meg magát olyan könnyen, pedig jaj de jókat játszanánk. De hát ugyanez az eset az anya és a néma gyermek esetében is. Csak itt sajnos inkább az indulatokra helyezném a hangsúlyt. Majd beírom Belt a szépség és a szörnyetegbe. Nyílván az utóbbinak.*
- Neked tetszik Slarin? furcsán viselkedtél mikor megmondtam az Espadam nevét...
*Billentem oldalra a fejemet. Sosem tudhatom éppen kivel hozott össze a sors. S a legegyszerűbb kérdezni ugyebár. Mindig is ez bizonyosult a legegyszerűbb stratégiának. Bár ki tudja, hogy ő milyen választ ad. Ettől izgalmas. Sunyi vigyor lesz rajtam urrá, ha belegondolok, hogy ez akár lehet egy szójáték is. Ezért kényelmesen leszögezem magam képletesen a homokba és fürkészni kezdem Bel reakcióit. Minden egyes apró rezdülése elmondhat akár regényeket is amiket tuti nem fogok soha megérteni, de azért erőlködni lehet. Közben a nap citromos ontású fényéből veszít és a délutáni homályos, meleg narancsos beütés csapja fel tenyerét. A horizont lassacskán surlódik. Bár lehet ez is csak egy hatás, hogy azt higgyük van délután is itt Las Nochesben, amit erősen lehet kétségek közé vonni. Ez nem az emberek világa, vagy éppen a shiniké, ez csak egy mesterséges valami. Én játszótérnek mondanám, akárhogyan is nézné valaki. Tényleg az. S nekem még tetszik is. A legtöbb arrancar, meg igazából örülhet, hogy van ilyen is. Vagy inkább "élnék" tovább az életüket, holmi porhalmazként? Hollowokra aligha mondhatnék mást...*
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te5500/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptySzer. Márc. 30, 2011 6:10 am

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o


Méghogy ez a nő szólt nekem, hogy menjek arrébb. Köszönöm szépen, ennyit fel is tudnék fogni, de semmivel nem jelezte előre, hogy mire készül, azt meg már ne várja el tőlem ez a szemmel láthatóan csökkent értelmi képességekkel rendelkező lény, hogy komolyan minden szavára ugorjak. Nekem egy ilyen lény nem parancsolhat, eszem ágában sincs hallgatni rá, még Slarinnak sem teszem ezt meg, pedig az a boszorkány már jóval erősebb ennél a pehelybabánál, akit nyilván csak viccből változtattak arrancarrá, nehogy véletlenül máshova kerüljön, mint kéne. Fujj, az ember gyomra egyszerűen háborogni kezd, ha ránéz ezekre az üresfejű babákra, akiknek nincs céljuk, teljesen értelmetlenül léteznek, ráadásul pedig mintha nem is fognák fel, hogy mennyire feleslegesek. Bár szinte majdnem minden nőstény errefelé olyan, és ezen az sem segít, hogy egyesek néha értenek a szép szóból, mivel a többi erősen a belül szőke emberek szintjén van. Ezek után már már senkinek nem kell azon meglepődnie, hogy egy érzelmesebb arrancar egyszerűen csak fogja magát és elengedi a füle mellett az ilyenek kéréseit. Meg a kevésbé érzelmesebbek is megteszik, főleg ha tudják, hogy valaki ráadásul nem csak ennyire üresfejű, hanem sokkal gyengébb is náluk. Komolyan, ezek után még gondolná valaki, hogy van olyan élő és gondolkodó férfi Las Noches falain belül, akit ezek tudnak ugráltatni, mert szerintem az a fajta ritkább még a fehér hollónál, vagy minél is, amit az emberek világában gondolnak létezőnek.
- És? Már már megtette, hogy engedelmeskedett is neked? - néztem rá hidegen, hiszen én voltam az, aki mögül felrobbantott egy jókora koponyát, méghozzá minden jelentősebb ok nélkül. Vagyis biztos volt valami ok, amit ő fontosnak is gondolt, de szerintem senki nincs, aki most elfogadná azt tényleg lényegre törőnek. Ráadásul még az is csak most ütött szöget a fejembe, hogy mi van, ha a bénája a csont helyett engem talál telibe? Nincs rá garancia, hogy lőni is tud, egy vaktában elküldött barát meg azért megéreznék, ha rajtam csapódna be, igaz, akkor utána már nem élne az, aki küldte. Nem harcolok, eszemben sincs, tudom, hogy így a legtöbb férfi jobb nálam, de már csak nem fogom hagyni, hogy egy ekkora liba engem nézzen ki a napi céltáblájának. Nem, az már tényleg a vége lenne mindennek, amit ismerek. Meg az életének is teszem hozzá, ráadásul amilyen szerencsétlen szerzet, szerintem még nem is hiányozna az ég világon senkinek, nemhogy még meg is jegyezze valaki.
- Mégis miből gondolod ezt? - néztem rá sértettem, hiszen egészen biztos, hogy ha itt valakinek komoly gondok vannak a fejével kettőnk közül, az csakis ő lehet meg a nem normális ötleteinek tárháza. Komolyan, ez a tyúk olyan kattant, hogy a pszichiáter, akihez beutalják elmevizsgálatra sírva megy ki a rendelőjéből, és saját magát utalja szanatóriumi pihenésre, nehogy még egyszer össze találkozzon ezzel a ritka "értelmes" lénnyel.
- Hogy mi? Tetszeni? Slarin? Előbb tépem ki a szívemet... Te meg vagy húzatva... - kész, vége. Kizárt, hogy ebben a nőben egy cseppnyi értelem is legyen, amit képes lenne felhasználni. Méghogy én és a házi sárkány? Nem, ez rossz vicc. Sőt, mit vicc, kapásból a legszörnyűbb rémálom kategóriába tartozik, amit azt illeti. Nagyon is köszönöm Natalie, hála neked, ma éjjel biztosan nem fogok aludni. Nagyon gyorsan találnom kell valakit, aki elfeledteti velem ezt a két hibbantat, a főnökömet és az itt lévő hülyét, mert a végén még fel találok robbanni. Nem tudom honnan szed ilyen ötleteket, de komolyan mondom, hogy mindjárt hányok. Már kavarog a gyomrom a gondolatától is, hogy mi minden fordulhat meg abban az üres fejében. Valaki mentsen meg tőle, vagy a végén megöl a szövege...
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te40550/65000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (40550/65000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptySzer. Márc. 30, 2011 7:05 am

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o

*Elég csak ránéznem Belre. Már rellik róla egy furcsa különös aura. Én most elképzelek szépen egy hatalmas rózsaszínfelhőt amely közül veszi és ettől nem látni semmit. Csak is egy kívül álló lát át rajta és ennyi. Vagy lehet, hogy most a saját képességemre gondolok? Mindegy a buborék felhő mely anime formájában pálcikákkal jelzi mire is gondolok szétpukkan és ismét értetlenül nézek rá. Nem igaz, hogy nem érti meg pedig azt hittem, hogy érti. Hajaj, lesznek itt gondok, de most olyan de olyan elhatározott lettem, hogy egy rágógumi sem tud megállítani, az már egyszer biztos. Szóval készülj Bel most kieszeltem olyan dolgot, hogy ha meghallod ketté áll a füled. Bár nem, gyenlőre nem árulom el, de gyanusan pillantok rá. De meg kell mondanom igen csak elgondolkodtató a Dörmi szavai.*
- Hah...hát nem is tudom furcsán reagáltál...
*Ez aztán egy príma válasz. S olyan karizmatikus is volt, hogy eget lehetne vele hódítani. Majd felcsapom a mese könyvemet, mert tuti találok benne olyan hőst aki hasonlít rám. Szerintem én valami ultra hííííper hősre hasonlítanék aki a szavaival megment egy egész nemzetet majd a végén csupa játékos társa akad és átáll a söét oldalra. Egy viccnek még el is menne. Majd talán egyszer írok valami frappáns kis történetet ezekről a találkozásokról. Természetesen elég erőteljesen kiegészítve. Ha kiadnám akár még a többiek is élvezhetnék. Kíváncsi lennék ki ismerne magára. Belt pl egy sültpisztránggal hasonlítanám össze mint a halember vagy valami hasonló. Lenne belőle story, ő meg sztárrá válna. Nem is olyan rossz üzlet. De honnan szedek másoló gépet és sok mást. Karakura lenne erre a legjobb hely, csak ahhoz ugye talizni kell Luzbellel. Na mindegy is, tipegek hátra párat és végig nézek Belen. Nem valami érdek feszító az öltözete. Bizonyára ezért nem figyelt még fel rá Nagycicis-chan. Vagy is hogyha átalakítanám rózsaszínre az öltözetét már is feltűnőbb lenne. Hozzá egy fekete easy rider napellenző és meg lenne a totális hatás. Tuti hódítana vele, szóval az államat vakargatva morfondírozok elég erőteljesen még a kiindulására fel nem figyelek. Hoppácska, na most le is bukott. Felnevetek.*
- Szóval kitépnéd a szívedet, hogy neki add... tudtam én Dörmi hogy igazi rominin típus vagy...
*Kis cuki fejet vágok ehhez a beszédhez, még én már magamban rég az esküvőjükön járok. Ojaj, ezt mindenkinek el kell újságolnom, hogy Dörmi kibe is szerelmes valójában. Huh, talán még segítenének is nekem összehozni őket. szerintem össze is illenének, talán némi csajos kultúrát is csempészne bele az én király kisasszony espadam. Erre a gondolatra ki is dőlök a homokban és megint "X" szemes effektus. Csak tegyük hozzá, hogy nyáladzok is. Túl sok volt nekem ez így egyszerre. Túl sok a csodálatos információ. Az agyam kezd ettől kisülni. Boldog vagyok...hát boldog vagyok...most visítani lenne kedvem az örömtől...*
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te5500/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 1:16 am

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o


Valahogy olyan furán nézett rám ez a hibbant tyúk, hogy rögtön, amint a szemébe néztem elkapott egy megmagyarázhatatlan félelem. Nem tudom, valahogy olyan érzésem volt tőle, mintha bármelyik pillanatban képes lenne olyat tenni, amitől ezt az egész helyet tönkre teszi. Persze nem pont abban az értelemben, mint Aizen-sama, hiszen neki nagyon nem esne nehezére, hogy mindenkit eltegyen láb alól egy atomkatasztrófával megegyező erejű robbanással, hanem inkább azzal, hogy művel valami olyat, ami mindenkit rávesz, hogy most azonnal meneküljön a közeléből, és ha még élni akar, akkor soha az életben ne térjen vissza hozzá. Mondjuk ez utóbbit szerintem bárki megteszi, aki egynél több szót váltott vele, mert ahogy kinéz, az még ugyan elmegy egyeseknek az ízléses kategóriába, persze csak ha nem arrancar egyenruhában van, de miután megszólal, mindenki számára világossá teszi, hogy az egyetlen dolog, ami a fején belül van az pár hajtő. Szerintem legalábbis teljesen felesleges dolog egy csomó eret arra pazarolni, hogy vért kapjon az agy, amikor szemmel láthatóan az ilyen nevű szervétől már akkor elbúcsúzott, amikor megszületett, és ami jelenleg működik neki, az valószínűleg Sayel képességei, a hülyeség, és az ösztönök nagyon rossz arányban kiállított összessége. Csodálom, hogy neki magának még nem tűnt fel, hogy tök feleslegesen hordja azt a dísztököt a nyakán, mert egyrészt átok rondán néz ki ebből a szemszögből, meg minden másból is, másrészt meg amit tárolnia kéne benne, az nincs. De én nem fogom lerombolni az ábrándjait és közölni vele, hogy ez az igazság, inkább megadom a lehetőséget a nálam erősebbeknek, addig meg simán elmozizok rajta, hogy mennyi hülyeséget csinál. Persze csak ha nem húz fel nagyon egy újabb barával, mert akkor nem fogja megélni, hogy ezt mindet közöljék vele.
- Furcsán reagáltam? Még szép, az a nőstény dinoszaurusz rosszabb mint egy atomkatasztrófa, ráadásul a főnököm... - jegyzem meg idegesen, mert még szép, hogy minden szál hajam égnek áll attól a libától. Nem elég, hogy nő létére főnökösködni akar felettem, de még el is várná, hogy közben engedelmeskedjek és úgy tegyek, mintha nagyon tetszene a viselkedése. Pedig elég komoly problémái vannak a dühkezeléssel, a múltkor egyetlen kérdés miatt meg akart tanítani repülni, hát köszönöm, nekem ennyi egy életre, meg még pár száz évre elég volt belőle, azt se bánnám, ha soha többé nem látnám sehol.
- Te teljesen megkattantál? Én Slarinnak adok valamit? - oké, itt már tényleg szakad bennem a cérna, és mindjárt robbanok, ha ez a fruska nem fogja be. Méghogy Slarin, még a legrosszabb rémálmom is kellemesebb társaság lenne, mint az az espada. Fogadni mernék, hogy ő sem erő, hanem mellbőség alapján kapta a rangot, ami miatt most engem csicskáztat, már amikor tud. Egyébként az egyetlen, amit én hajlandó lennék átadni Slarinnal, az a felmondólevele, minden mással valamelyik másik rabszolgája futkosson, mert én meg nem mozdulok. - Egyébként nem tudom neked mennyire tűnt fel, de a fiúkat szeretem... - néztem rá a szöszire és adtam meg neki a kegyelemdöfést, mielőtt még neki áll valami randi szerűséget a számunkra megtervezni. Tegye csak meg, a kardommal fogom elvágni a saját torkomat örömömben...


//Bocsi, tudom, hogy rövid, de sietek!//
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te40550/65000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (40550/65000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 9:25 am

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o

*Lassan egy bárány felhő halad el a fejünk fölött s a táj kissé melankolikussá válik, a fenti napviszonyok szempontja miatt. A horizontot kezdi sújtani élétnvesztő sarlóival a hatalmas műcsillag, melyet még Aizen vizualizált oda fentre. Az eget kémlelve sok minden az eszembe jut. Leginkább az idő, amely ugyanúgy folyik mint a felhő áradat, amely időnként itt is jellemző. Ettől eltérően még, mindig oly sivár és kietlen táj ez. Csak homok buckák és dűnék láthatóak mindenhol. Itt, ott elvétve talán feltűnik egy- egy hollow, de amúgy semmi különös nincs benne, csak ez az irgalmatlan hőség ami nem akar megszűnni. Olyan folyamatos és meleg, mintha valamit egyöntetűen akarna kifejezni. Nem is érteni miért van itt ilyen hőség, de még is ilyen itt az idő. Hosszútávon pdig bizony nem ajánlatos itt maradni, mert ki tudja milyen káros lehet a szervezetünkre. Fel pattanok szépen lassan a homokból és mosolyogva pillantok Belre. Kis gizda srác, de attól még szerethető a maga dörmögése ellenében. Én még ezt is kedvelem benne.*
- Mivel rosszabb?
*Billentem oldalra a fejemet. Mindig olyanokat tud ez a szegény kis Bel mondani, amit nem tudok egész egyszerűen nyílván valóan megérteni. Ez pedig mindig kérdezésre sarkal. Valami egészen furcsa nyelvezettel bír. De ismételten kiindult, ami csak is azt jelentheti, hogy igazak a gyanujaim. vagy is akkor kezdhetek rendezvényt szervezni. Nem is bánnám, hisz akkor születne kis Slarin-chanés akkor mehetek babázni. Oda vagyok a kis pöttömökért, ráadásul a legcukibb játszó társak. Bár ha ikrek születnének azt se bánná senki. Bár pocakos espadat ritkán vagy talán soha sem látni. Ki tudja mit szólna hozzá Aizen-sama. Billegetni kezdem a kezemben a kaszámat. Hümmögni kezdek Bel férfiakat jellemző szavaira.*
- Persze...engem is... milyen öltönyt kérsz? rózsaszín esetleg? majd megkeresem azt az espadat amelyik varrni szokott...
*Látszik, hogy gondolataim valahol egészen máshol járnak. Egész egyszerűen kezdem magam frontálisan beleélni ebbe az egészbe, ami nem feltétlen rossz, hisz lesz mit csinálnom és még ha nem is játszok lesz mivel elfoglalnom magam. Kár, hogy érzelmeiket kevesen mondják ki, pedig akkor olyan kis kis plüssnek valók. Épp úgy mint Bel is.*
- Mikor kéred meg a kezét?
*Közben jól hátba vágom Belt, hogy erőteljesen reagálhasson majd. Ne hogy már, valami jót akarok látni mikor kimondja, hogy "minél előbb". De a gondolatok a felezőnél elharapódnak. Hisz van egy kis bibi. Egy egészen aprócska probléma amit nekem mint fő szervezőnek, kötelességem elsimítani. Egy gyenge kis erőltetett pír jelenik meg az arcomon. Közelebb is állok hozzá, hogy ne kelljen ordibálnom.*
- Na és mit tervezel a nászéjszakára? kik lesznek a meghívottak?
*Ez aztán a fordulat. Belőlem úgy törnek fel a kérdések, mint stricimaci bödömjéből az édes méz. Mindig jó hamar beszokta falni. Szerintem a mostani esküvői tortának is ez lesz a sorsa. Ugyebár az arrancarok csak zabálni tudnak, nem pedig finoman, arisztokratikusan enni...*
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te5500/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 11, 2011 9:29 am

Nem tudom mennyit sikerült a libának megértenie abból, amit mondtam, remélem az egész eljutott a tudatáig. Bár ez eleve halva született remény, hiszen látszatra a feje belülről kopárabb, mint a Szahara ötven év szárazság után, és még akkor esetleg adtam egy esélyt a nem létező agysejtjeinek is. Mindenesetre ez már nagyon unalmas kezd lenni, bármit mondok neki, az egyik fülén be, jó esetben a másikon ki, ha meg pechem van, akkor vákuumban nem terjed a hang alapon ott is marad eltűnőfélben, de a lényeg az, hogy ahhoz a részhez, ahonnan ezeket a hülyeségeket előszedi, biztosan nem fog eljutni. Jaj, de jó nekem, most már csak azt az egyet kezdtem nagyon nem érteni, hogy mi a fenének szenvedek itt jó ideje a szám elkoptatásával, mikor szemmel láthatóan nagyjából olyan eredményt értem el vele, mintha valamelyik ajtót próbáltak volna arról meggyőzni, hogy előttem mindig ki kell nyílnia, ha a közelben járok. Nem, még az is értelmesebb dolog, mert az ajtó talán még nem próbál meg visszabeszélni, hogy milyen fura dolgokat állítok, csak hallgat és nyikorog és a rózsaszín plüssmániáshoz képest ugyanolyan sebességgel reagál a szövegemre. Komolyan, lehet, hogy visszamegyek, és megteszem. Á nem, egyenlőre túl jó itt, ahol senki nem keres, hogy csináljak ezt, vigyek el valahova azt és a többi vidám feladat, amit persze csak rám akarnak sózni. Nem, akkor inkább a pink tyúk, őt el lehet viselni valamennyire, szerintem. Bár fogadni mernék, hogy ez a rossz nőutánzat egészen eddig soha az életben nem tudta elérni, hogy komolyan vegyék, és ennek most én iszom meg a levét, mert azt hiszi, hogy figyelek is rá. Pedig ez nem mondhatnám, hogy igaz, mikor a szokásos visszakérdezését mutatta be, olyan könnyen suhant el a fülem mellett, mintha ott sem lett volna, és helyette én is átvettem azt a jó szokását, hogy az eget kezdtem el tanulmányozni. Pontosabban azt a felét, amelyiken éppen nem a napkorong volt, mivel szemüveget persze nem hoztam és kiégetni a látóidegeimet nem akartam. Helyette nézhettem a nagy semmit, amit csak néha tört meg egy-egy fa ágainak vége, vagy éppen a ritkának nevezhető bárányfelhők egyike. Egyébként nagy semmi, csak a sivatag, meg persze a peremhatár. Komolyan mondom, ezt nézve kezdem érteni, miért is kellett régen a tengerészeknek óriási tűrőképesség, csak ezt bámulni hónapokig minden irányban kifejezetten frusztráló lehet. Bár, egy hajón egy csomó férfi összezárva nem is hangzik olyan nagyon rosszul nekem. Inkább ott lennék, mint ezzel a nővel...
Egyébként néha nem ártana a nőre is figyelni, mert már megint valami rózsaszín cuccról, meg a varró espadáról dumál. Biztos Cephalusra gondol, és tőle akar magának valami furcsa cuccot kérni. Hát sok sikert, igaz, hogy jó a kézügyessége, de divatérzéke nem nagyon van, ha azt vesszük. Ráadásul pedig elég furcsán dolgozik, de ennek itt biztos jó lesz. Remélem az arrancar szerelése helyett akar valamit csináltatni, mert az vagy húsz éve szúrja az emberek szemét. Már ha egyáltalán megtalálja az ezermestert, elvégre van pár eltűnőművész a közelben. Remélem hamarosan indul kikutatni, és engem végre békén hagy. Mert amíg ez itt csiripel, egészen biztosan nem fogok tudni kikapcsolni, pedig az volt a rejtett célom. Hiába, ez a némber lefárasztana bárkit.
- Kezét? Kinek? - néztem rá csodálkozva, hogy mégis miről dumál ez, merthogy nem rólam, az biztos. Nem fogom én az életben senkinek megkérni a kezét, még akkor sem, ha az lenne az egyetlen megoldás, elvégre még mindig pasi párti vagyok, azok meg egymás között elvannak az ilyen mindenféle nőies giccsek nélkül. Kinek kell papír, az össze nem tart, csak van, hogy birtokot fejezzen ki. Az meg idegesítő egyedül. Erről ennyit.
- Milyen nászéjszakáról van szó? - tettem fel a kérdést, miközben a kezemet a szemem elé emeltem, hogy egyrészt ne kelljen ezt a görcsöt látnom, másrészt pedig végre tudjak kicsit pihenni. Inkább nem fogom fel mit dumál Natliba, akkor talán nem fog a fejem ennyire fájni, meg a maradék türelmem is élni fog. Igen, ez lesz a jó módszer...


//bocsi a késésért, nagyon nem értem még magamat utol -.-" //
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te21950/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyVas. Okt. 16, 2011 4:48 am

..::Zűrzavar a homokozóban::..


Hosszú napok óta végre volt egy nyugodt estém. Ennek oka egyrészt az volt, már mint a nyugtalan éjszakáknak, hogy a Kami-kunnal való harc sokat kivett belőlem. Többet mint amit vártam. A másik dolog egy sokkal fájdalmasabb történés volt. A testem átalakult teljesen. Persze ezt senki sem láthatta, hisz még a visszaérkezésünkkor éreztem, hogy valami nincs rendben így kiutasítottam Ángelt és megtiltottam, hogy további parancsig betegye a lábát. Pár pillanat múlva pedig elkezdődött a napokig tartó kínszenvedésem. A földön hemperegve a fájdalomtól alig tudtam eldönteni, hogy most élek-e vagy már meghaltam. A bőröm lassan hasadt felfelé és mintha valami ki akart volna bújni belőlem. Végezetül úgymond kiszabadultam a saját testem börtönéből és rögvest elveszítve az eszméletemet álomba merültem. Kipihentem a szenvedéseket.
- Itt vagyok. Hívtál? - lépett be az ajtón Ángel, miután üzentem neki. Én épp a reggeli tisztálkodásomat végeztem, hisz volt mit lemosnom magamról bőven.
- Igen. - válaszoltam tömören.
- Itt meg mi történt? Jól vagy? - lepődött meg mikor a szeme hozzászokott a szobában uralkodó félhomályhoz és meglátta a szoba kissé romossá vált állapotát.
- Kutya bajom. De megkérnélek, hogy takarítsd majd ki a szobámat. Nem árt neki. - vettem fel az újdonsült uniformisomat amit még a reggel fabrikáltam a régiből. Szó mi szó azért valamennyire értek a kézimunkához, mert eléggé jól sikerült. Már ha a tükör nem hazudik.
- Szent szűzanyám! - kiáltott fel a fraccionom miután kilépve a fürdőből meglátott. Arra számítottam, hogy meglepődik, de arra nem, hogy ilyen heves reakcióval.
- Mi van? Úgy csinálsz, mintha szellemet láttál volna. Neutral - teszem csípőre a kezeimet, majd egyetlen intéssel jeleztem az ágyamon pihenő láncaimnak, hogy most már nyugodtan rám tekeredhetnek.
- Másképp nézel ki. Mégis mi történt? - nézett rám tanácstalanul a férfi, persze csak miután alaposan végigvizsgálta a testem. Perverz állat.
- Megváltozott a kinézetem. Nem fogom részletezni. Most viszont megyek, kell a levegő. Ja és mire visszaérek... takaríts ki! - sétáltam el mellette és az ajtóból visszafordulva még közöltem vele ezen dolgokat, majd becsapva magam mögött az ajtót indultam el körülnézni.
Las Noches sokat változott Aizen halála után. Tulajdonképp most hatalmas a káosz, mindenki mindenkinek nekiugrik és ilyenek. Hiába változtatták őket arrancarrá egyik se több puszta vadállatnál. Sosem értettem, hogy Aizen mit akar velük, hisz még arra sem érdemesek, hogy a cipőm órát bepiszkítsam velük. Így inkább el is hagyom Las Noches falait, hisz semmi kedvem mindenféle kihívásnak eleget tenni olyanoktól akik kezében még a kard is remegve áll.
- Mi a...? - kerekednek el a szemeim mikor a közelben egy nagyobb robbanásnak leszek a szemtanúja. Bármennyire sincs ínyemre, amíg valami nem történik addig nekünk espadaknak és az exequilas tagjainak kell ellátni a belső rend fenntartását. Micsoda nyűg.
- Mit álldogáltok itt?! Tűnés az útból! - kiáltok rá az agyatlan bandára, majd a hozzám legközelebb lévőt, amelyiknek valamilyen különös oknál kifolyólag vörös feje van, lököm arrébb és török utat magamnak a harcoló felekhez, mivel időközben kiderült, hogy mi akar lenni.
- Most mégis mit csináltak? Ahelyett, hogy azért dolgoznátok, hogy ez a fránya kóceráj újra a megszokott kerékvágásban tudjon működni itt harcoltok minden hülyeség miatt. - utasítottam a láncaimat amik a nyakuknál fogva felemelték mindkét felet. Csupán ekkor vettem észre az a hollowgyíkot amelyik felett veszekedtek. - Azt ne mondjátok, hogy ez a dög az ami miatt hajba kaptatok. Azt hittem, hogy legalább van valami az agyatokban. Rossz feltételezés volt. - facepalmoltam ezen arrancarnak nem nevezhető entitások hülyeségén, majd egyetlen intésemre a láncok elválasztották a fejüket a testüktől. Söpredék banda. Mihelyst Aizen odalett már semmit sem lehet velük kezdeni. Van egy olyan érzésem, hogy sötét idők következnek Hueco Mundo életében.
- Hümm? Te még itt vagy? Nem hallottad, hogy le kell lépni? - fordultam meg, hisz éreztem, hogy valaki még itt van. Bár az érzékelésem még nem állt vissza a régi kerékvágásba, így nem tudom meghatározni a reiatsuja nagyságát, viszont a jelenlétét érzem. Jobban megnézve ez ugyan az a vöröske akit korábban odébb löktem. Talán az is lehet, hogy fogalma sincs, hogy kivel áll szemben, vagy egyszerűen tudatlan mint a többi dög. Csak azt nem értem, hogy mit fizettem azért, hogy hülyékkel legyek körülvéve. Fészpalm
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te5000/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyKedd Okt. 18, 2011 7:39 am

Zűrzavar a homokozóban,
egy naplopó, munkanélküli arrancar jobb elfoglaltság híján elrejtette Espada-sama italát! >_>

Zűrzavar és káosz honol továbbra is Las Noches díszes falai között, még most is felháborítónak ítélem a koszos pornép elködösült nézeteit a folytonos versengést és küzdelmet, melyet ebbe a kavarodásba ráadásnak belefektetnek. Felelőtlen módon dobják el energiájukat haszontalan holmikért, látom, s mindez már tudatosult elmémben a fölösleges címszóval feljegyzett részlegnél gondolataim rejtekeiben. De ez nem hátráltat meg, hogy Espada-samat továbbra is minden jóval elárasszam. Főleg, hogy lehetőségem nyílt arra, hogy abba a terembe vele együtt bemehessek, így több szabadidőt biztosítva neki. *-* S most Salazaar-samatól hallhattam egy roppant érdekes történetet, vagyis jómagam nem igen tudtam pontos helyen elhelyezni a pillangókat és a kalózokat egy mendemondában, de minden bizonnyal igazat mondhatott. Legalábbis minimális szinten sikerült elérnie, hogy bízzak benne, így eme története sem kivétel a bizalmam alól vele szemben. Ez a pillékről, s tengerjáró kalózokról szóló történet végül arra ösztökélt, hogy felkutassam az említett „X” jelzést Las Nochesen belül, ahol megtalálhatom a kalóz pillangók elásott kincsét, s ahol van kalóz és kincs ott rum is Espada-samanak! Annyival ki lettem segítve, hogy valahol a „Homokozónak” elkönyvelt monoton homok födte tájon kell felkutatnom a jelet, amiért egy naplopó, jobb dolga nélküli arrancar képes volt a kincs megtalálása után, egy újabb helyet keresni neki, s elásni ezen a térségen. Nem is értem miért nem tudta ott hagyni, ahol volt az a munkakerülő fráter ahelyett, hogy most csinálja nekem a plusz köröket! >_> Sosem fogom így eljutatni a rumot Espada-samanak! T^T
Mielőtt tovább boncolgatnám gondolatomban ezt a kolosszális esetet, melyet nem hagyhatok bekövetkezni, mert nincs az a természeti jelenség, élő vagy holt… akármi, mely megakadályozhatná azt, hogy eljutassam Espada-samanak az italát, amellyel biztosíthatom a jóllétét. Nem, nem, nem, nem, nem! Megmutatom a lusta bagázsnak, hogy Én legalább elvégzem a feladatomat és nem töltöm el jelentéktelen mód a napomat, mint azok az átkozott munkakerülő mihasznák!
Hosszú utam során a rejtélyes „X” jelet keresve a homokdűnéken való átkelések közepette lép fel egy szokatlan jelenség, mely megzavarja az amúgy is nyugtalan, végtelenekig nyúló Las Noches térségét. Egy nagyobb erejű robbanás rázza meg, s hangjával kelti fel aprócska figyelmét, hogy abba az irányba tekintve láthassam kibontakozni konkrétan úti célom közelébe - vagy ami rosszabb pontosan ott - okozott felfordulás első jeleit. Zaklatottá vált lelkületemet igyekszem visszafogni, s csupán egy apró mimikában hagyom kibontakozni, apró homlokráncolás keretében, miközben nem is egy átvitt értelmű szó cikázik át elmémben, mellyel a poros, munkakerülő, balhézó jónépet illetem, amiért szaporítják Espada-sama munkáját! >_> Némi felelősségtudattal karöltve veszek egy mélyebb levegőt, majd fújom ki azt szép lassan, miközben nagyokat lépve, kisebb tornyosulni kezdő haraggal elmémben érzékelem, ahogy besüpped lábam alatt a homokos aljzat, ez is mind azoknak a fránya naplopóknak a hibája! Az út további felének való lerövidítését sonido alkalmazásával küszöbölöm ki, s meglepetésemre egészen Hueco Moundo további messzi – messzi homokdűnés tájaira is ki kell merészkednem, hogy szemügyre vehessem a tett helyszínét, ahol valószínűleg veszélyeztették Espada-sama italát, a rejtélyes „X” eltüntetésével. Azt soha, de soha nem bocsájtanám meg a már amúgy is idegeimen tangót ropó koszos, mihaszna, munkakerülő, frátereknek!
Odaérve a kisebb népcsoportosuláshoz átvágva magam a tömegen zsörtölődve, elhordva mindennek a naplopókat, amiért jobb híján itt takarják ki a képet előlem. S, ha mindez nem lett volna számomra elég egy merész, felvágott nyelvű idegen még fel is lökött, pedig csak épp, hogy sikerült kijutnom a tömegből. Elmulasztva a lehetőséget, hogy szemtanúja lehessek a vitának - mivel az erre utaló jeleket már a lusta arrancar tömeg végén is tisztán hallottam remek hallásomnak köszönhetően. Csupán tárgyát és ennek fránya kirobbantóit nem sikerült szemügyre vennem, mert az imént említett idegen volt oly’ bátor, hogy fellökött! ˇ>_> Vörös szín, szerteágazó hajtincseim dühöm hatására az ég felé ágaskodtak, miközben hangos morgás kíséretében feltápászkodtam a talajról, egy – két apró szinte öltözetemet nem is érintő csapással kísérelve meg fehér egyenruhámról a rátapadt kosz leporolását, hogy időt nyerjek a gondolataimban megfogalmazni kívánt mondatok erejéig.
- Hé, Te! Okos tojás! Igen, Te ott azokkal a csini-bili láncokkal! – szólalok fel, kisebb morgás kíséretében, aki olyan nagyra tartja magát, hogy a hátsó felükön képtelenek csücsülni númerosokat ő maga próbálja rendre inteni, ami szerény véleményem szerint le-he-tet-len! >_> S ekkor szúrom ki a bizonyos vita tárgyát: az apró gyíkot, amely miatt volt az egész harci hő… egyetlen szemem - mellyel még látok, mivel másik helyét kitölti Hollow létemről tanúbizonyságot tévő lyuk – némi idegrángásával igyekszem nyugtázni a rettenetes látványt, melyet elmém aligha tud felfogni. Mikre nem képesek ezek a munkakerülő númerosok már. -.-’’ Halántékomat megdörzsölve igyekszem elkergetni gondolatomból ezt az egész felhajtást, s témáját, mielőtt olyasmit tennék, melyet a jövőben nagyon megbánnék, s igyekeztem eredeti célomra visszaindítványozni elmémet arra a bizonyos „X” alakzatra, melyet Espada-samanak akartam felkeresni, hogy elvihessem az ott elásott italt neki! *w* Nem is haboztam tekintetemmel keresni ezt a szimbólumot. Remélve, hogy minél előbb megtalálom és mehetek vissza Las Noches falai közé, bár még mindig nem szívem csücske a hely, de egy kicsit talán elviselhetőbb, hogy a lenyalt hajú pozőr idióta már nincs fajunk élén holmi vezetőszerűségnek, melynek lyukas helyét természetesen Espada-samat illeti! Arrogáns , de nagy figyelmet sem fordítok a kisokosra ki nagyzolt szájbarágásos utasításaival és a fonott zsinórjaival próbált kitűnni a tömegből, hogy lenémítsa a nikkel bolha társaságot.
- Heh? – fordulok a kérdőre vonó hang irányába türelmetlenül, hiszen kutatásomban akadályoz éppen. Kehhh… mégis mire fel kellene lelépnem, láncos banya? >-> Espada – sama érdekeiben vagyok itt, szóval nem kényszeríthetsz távozásra, amúgy sem engedelmeskedek neked. Arrogáns - szólok felháborodottan kihúzva magamat már – már azon rutinmozzanaton töprengve, hogy Lucifert lerántom hátamról, hogy kicsivel fenyegetőbb hatást nyújthassak számára, hátha elrettentem ezzel. – Helyre intetted azokat a fránya, naplopó, számsorosokat! Ezért jöttél, nem? Akkor nem is nekem kell lelépnem, hanem neked, összefonott cérnával járkáló vénlány! >___> - vágom fejéhez némi gondolkodás követően való levonásaimat, melyeknél végül kilyukadtam, afféle tények, de ez az igazság, nem? Espada – sama italának megszerezésében amúgy sem hátráltathat meg senki és semmi. Neutral
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te15000/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (15000/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptySzer. Dec. 07, 2011 9:07 am

~ Aki keres, talál? ~


Csupán két-három órája tértem vissza Hueco Mundo sivatagába hosszú önkéntes száműzetésemet követően, de már most felfrissült a gyűlöletem ez iránt a világ iránt :/ A töméntelen mennyiségű homokkal tele megy a ruhám, a cipőm, tönkreteszi a hajam és beleivódik a bőrömbe is, hiába nem érintkezem a talajjal. Az apró szemcsék mindenhová beférkőznek, akárcsak egy idegesítő parazita. Teljes szívből rühellem ezt a helyet -.- Azonban vissza kellett térnem, mivel az arrancaroknál hasznosabb csatlóst nehezen tudok elképzelni magam mellé. Ha a megfelelő húrokat pendítem meg, alázatos szolgákká lehet őket tenni, lévén hozzászoktak ahhoz, hogy uralkodnak rajtuk. Teremtették őket, egy még a jelenleginél is szánalmasabb lényből, így engedelmességgel tartoztak a kreálójuknak. Mindemellett pedig személyiségük is többnyire a kedvemre való, egy pillanatig sem tétováznak, ha valakinek szenvedést kell okozni. Eras Vanthort vezetői képességei és kegyetlensége miatt vettem magam mellé, Karasu Vexnek pedig a nyers erejét szándékozom kihasználni. Ám hiányzik a kaguim közül egy intelligens és egyben józanul gondolkodó létforma is ahhoz, hogy megvalósíthattam a terveimet. Bár Sumairi sincs híján ennek, de benne nem bízom meg, a kis vakarcsról süt, hogy az első adandó alkalommal elárulna. Neki így nem adhatok nagyobb feladatot a testőrinél, ahhoz viszont tökéletesen elég az ingatag hűsége.
Kellett tehát még egy arrancar, és hogy céljaimat segítse, magammal rángattam Illiamét is a végtelen sivatagba. Úgy döntöttem, a jelenlegi káoszban fellelhető konfliktusokat fogom megfigyelni, és ha szükséges, feltámasztani azokat, akik ugyan elhullnak, de felkeltik az érdeklődésemet. A korcs azonban amilyen engedelmes és szelíd, annyi bajt kever. Nem kellett sok hozzá, hogy elveszítsem szem elől. Viclyn ezért még fizetni fog, csalódást okozott az ágyasa, kudarcot vallott engedelmesség terén. Hát milyen szolga az ilyen? Hmpf... Ha én lennék a tulajdonosa, én nem tűrnék meg ilyen fegyelmezetlenséget. Ebből is látszik, mennyire alantas faj az elfeké, legyen bármelyik alfajukról is szó. Ilyen szánalmas létformákért nem is kár, így nem különösebben érdekel, ha elveszett, és örökké itt fog bolyongani.
Kénytelen voltam tehát egyedül folytatni az utamat, és minél közelebb kerültem Las Noches impozáns épületegyütteséhez, annál több arrancar sodródott az utamba. Legtöbbjük esetében már első ránézésre kiütközött az ész teljes hiánya, aki pedig nem volt végtelen ostoba, az túl gyengének bizonyult. A fáradtság első jelei is kiütköztek már rajtam, rettentő unalmas volt a sok féreg vergődését végignézni... úgy éreztem csupán a drága időmet pazarlom, úgy tűnt a legalkalmasabb lidércfajzatok mind kimúltak a Soul Society elleni támadásban. A palotához közelebb ráadásul harcból is kevesebb volt, így kénytelen voltam én magam próbára tenni az arrancarokat. Így került egy újabb áldozatom az általam kreált homokketrecbe, melynek rácsait legfeljebb egy espada tudná áttörni. Zár vagy ajtó nincs rajta, így kinyitni nem lehet. Azonban a kalitkának hiányzik az alja, így aki egy kicsit is tud gondolkozni, az felismerheti, hogy nem csak az első látásra is nyilvánvaló útvonalakon lehet kijutni a csapdából. Milyen érdekes, hogy eddig senkinek sem sikerült rájönnie a titok nyitjára egy kivétellel, azt viszont gyengesége miatt megölte az életre kelő ketrec. Szinte már fásultan bámulom rejtekhelyemről a vörös hajú kislányt, akit most foglyul ejtettem. Nem számítottam arra, hogy majd pont ő fogja felülmúlni a sok izomagyú patkányt. De ki tudja, hátha megcáfol, még ha ilyen ártalmatlannak és butának is tűnik Rolling Eyes Mindenesetre én készen álltam rá, hogy ha kiszabadul, akkor felfedjem magam előtte.
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te12900/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (12900/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyPént. Dec. 09, 2011 11:10 am

Két tudós találkozik
Avagy ki tesz nagyobb kárt a sivatagban?

A halkan búgó komputer hangja szinte már zene füleimnek. Ébren tart, még eme kései órán is, hogy az elmúlt hetek során már sokadik alkalomként felmerült apró számítást újra és újra átnyálazzam. Hueco Mundo sivatagába vezető koordináta, melyet majd a speciális senkaimonnak kívánunk megadni a hajnal során, hogy egy röpke nyomelemzést hajthassunk végre a Juunibantai egy kísérletének számára. Rendkívül titkosított misszió, melynek kimenetele még számomra is sötét homály fedi, csupán a Soutaichou, s néhány beavatott személy tud róla. Ráadásul a feltűnést is bölcs dolog lenne elkerülni odaát. A hatalmas viadal a két oldal között, bármi ilyesfajta megnyilvánulást, hogy az ellenség oldaláról szimatol valaki a térfelükön máris kirobbantó tényező lehet egy újabb vérre menő küzdelemre. Egy fölösleges, vérontó harcra…
Pirkadat, oly’ hamar eljött, s a kevés pihenés ellenére is teljesen fittnek érzem magam, így nem okoz számomra gondot a feladat elvégzése sem, melyet véghez kell vinnem. Csupán reménykedni tudok, hogy semmiféle nehézségekbe nem ütközök. Nem úgy, mint anno, amikor egy véletlen során kerültem át Hueco Mundo sivatagába, s akkor is épp, hogy nem hagytam ott fogamat egy váratlan arrancar rajtaütésének hála. |-( Erőszak, minek az? Nem, hogy a tudományba fektetnék szabadidejűket, s tanulnának a nagy életből, fedeznének fel új dolgokat! Persze ezt mondhatom mindazoknak, kik még azt sem tudják mi fán terem a tudomány oly’ gyönyörűségesen terebélyes ágazatai. Neutral
Átismételve a misszió lényegét léptem át a senkaimonon és csak remélni tudtam, hogy a számításaim annyira nem sikerültek rosszul, bár indulás előtt az öt átnézésből csupán három ment végbe, mielőtt némi pihenést is beiktattam volna. Szomorú, lehangolt, örömtelen teljesítmény. Így hát, nincs mit tenni, csupán bíznom kell a három átszámolásban és áhítozni abban, hogy semmiféle abnormális helyen nem sikerül kikötnöm a kietlen homokos pusztán belül. Miért érzek eme összeállításban iróniát? Valamiért hihetetlennek vélek a kihalt homokos területen bármiféle szokatlan helyiséget felfedezni, őszintén szólva semmit nem tudok elképzelni oda, mely felpezsdítené a helyet, a csupa – csupa monotonság, igen… az mind magába foglalja azt a térséget. Neutral
Ezt a helyet… némán vezetem végig tekintetemet a kietlen tájon, miközben hátam mögött bezáródik a Sereteiből idevezető kapu. Jobb szememet takaró intelligens szemkötőt pillanatok töredéke alatt aktiválom, hogy lássa helyettem azt, melyet jómagam puszta figyeléssel semmiképp nem fedeznék fel. S tán’ ez volt az, mely megmentett egy puszta meglepetéstől. A közelgő árnyra balról, melyet eddig észre sem vettem, s nem kétség, hogy tovább is rejtve maradt volna előttem kiléte, míg nem ért volna megfelelő távolságba, hogy reiatsu áramlásának útján csak – csak felfigyelhessek rá.
Már némán mosolygok magán a puszta gondolaton, amiért úgy néz ki, hogy nem csupán a kellő adatokért, s mintáért tértem át ide, hanem vihetek haza szuvenírt is. Ritka eset az ilyen, nem fogok habozni, ezt kihasználni, még mit nem! Megannyi alanyt hagytam már elúszni markomból. Őt nem, őt nem fogom csak úgy elengedni! szemöldökrángatás
- Lám, lám, lám, kit fújt ide Hueco Mundo kietlen sivatagának apró, gyönge szele. – villámtánccal kerülök közelebb kiszemelt áldozatomhoz, újdonsült laborba szánt alanyomhoz. Régen volt, régen ám’, mikor új élő szervvel dolgozhattam. Már kezdtem unni a magamon folytatott munkálatokat, hosszan tartó kísérleteket, s változtatásokat, semmi új, semmi érdekes nem volt már bennük. De most mindezen momentumokat ismét feldobhatom, micsoda öröm! – Mond csak, kit tisztelhetek benned? Benned, ki itt él eme pusztaságon, kihalt helyen, ebben a végtelenségig nyúló… sivatagban. Midőn szomorú, kifogytam a szép, művészi szavakból. :/ Nemde? .^v^. – bukkanok fel mögötte, kérdésemmel, melyhez aprócska színpadias mozzanatokat párosítok. Meg óhajtom ismerni, igen, igen… közelebbről, nehogy feljegyzések nélkül, névtelenül vigyem haza a bátor tudatlant a műtétasztalra, ki csupán „a rosszkor volt, rossz helyen” szituációba csöppent. Kellemetlen lehet neki, de még mennyire… el nem rejtett, kíváncsiságban úszó íriszemmel vizslatok felé, s mire felém fordulhatott volna, játszadozva suhantam el onnét, szembe, egyenest elé, sanda mosollyal képemen. Vicces játék veszi kezdetét, érzem, ereimben, ott lüktet szüntelen. Felhívja rá aprócska figyelmemet tudatalattim is, de most nem erre, hanem rá, igen ám’ rá koncentrálok, s várok, várom, vajon mit reagál?
Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te14000/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyPént. Dec. 09, 2011 12:03 pm

Két tudós találkozik
Avagy ki tesz nagyobb kárt a sivatagban?


Előző este fejeztem be a legújabb savas keverékemet. A saját kezemen tesztelve igencsak maró hatásúnak találtam, és még épp azelőtt sikerült lemosnom magamról, hogy a bőrt az ujjamról teljesen csontig marta volna. Meglehetősen erősnek tűnhet ezek alapján, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy véletlenül, a fáradtság miatt jóval többet sikerült az ujjamra borítanom, mint akartam. A maró fájdalom kéjes kínnal járt, mégis logikus lépés volt, hogy inkább bő vízzel lemostam magamról új játékszeremet, mielőtt komolyabb kárt tettem volna magamban. Ezek után felcímkéztem a löttyöt és bekentem magam az egyik, külön erre a célra kifejlesztett regeneráló szérumommal, hogy gyorsabban rendbe jöjjön az a mutatóujj. Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy még így is rajtam lesz egy-két napig a kötés, mert a kialakuló új bőr mindenkinél sérülékenyebb. De hát ez van, nincs mit tenni, ehhez az új lötyimhez meg ki kell kevernem egy megfelelően erős ellenanyagot, ami ha nem is gyógyít, legalább lepergeti ezt a nyavalyát… Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe?!
Mindegy, szóval a tegnap éjjelem nagyjából ennyiből állt, ma reggel pedig úgy döntök, ideje kipróbálni a homokon, milyen hatása van a savas levecskének egy bombába töltve. Már epedve várom, hogy láthassam a pusztítást, de előbb össze kell szerelnem a bombáimat, beléjük tölteni az új folyadékot, és kiválogatni néhány helyben indítható időzítővel felszereltet, és néhány becsapódásra reagálót, hogy lássam, hogyan működik jobban (utóbbiak is élesíthetők, így szállítás közben nincs balesetveszély, mert én ugyebár mindenre gondolok). Bár szerintem mindkét verzióban hatékonyan fog működni, azért nem árt ellenőrizni, nem teszi-e véletlenül zárlatossá a savacskám az időzítőt példának okáért.
Na tehát ezekből a kedves kis ketyerékből egy kevés – jó néhány – darabot berakosgatok egy fehér zsákba, nem foglalkozva a kezemen lévő vékony kötéssel és a hátamra dobom. Időszerű lenne elhúzni a sivatagba, ameddig még az idióták alszanak. Ha felébrednek és beléjük botlom, akkor nem úszom meg idegeskedés nélkül, mert azok a barmok mindig felhúznak valamivel, mintha direkt ebből csinálnának sportot… Áh, kizárt, ahhoz túl hülyék. Még magamhoz veszek egy jegyzetlapot, abból a kemény alapra rögzítős fajtából, meg egy íróeszközt, és már útnak is indulok a sivatag felé, ahol már csak az éjszakai fények uralkodnak. Ott valahogy mindig elveszik az időérzékem… Nagy kár, mert kísérletezés közben ez nálam amúgy is megszűnik, és nem akarom, hogy valaki Las Nochesben azt merje gondolni, hogy csak úgy eltűntem.
Szóval ott tartottam, hogy irány a sivatag. A csend, a nyugalom, ahol az arrancar zavartalanul kísérletezhet, és legfeljebb pár egyszerű hollow zavarja meg, akiket mondjuk nyugodt lélekkel bekaphat nasinak. Erről jut eszembe, nem lenne olyan nagy gond, ha egy ilyen „mozgó büféasztal” az utamba vetődne. Ez alatt a megjegyzés alatt persze nem shinigamit értettem… De úgy tűnik, azt kapok, hiszen egy halálisten shunpozik elém édes nyugalomban. Mit nem fúj az arrancar elé a szél itt Hueco Mundoban? És nézzenek oda, a pimasz kis shinigamija kilopja a számból a szót! Hát nem majdnem pontosan ugyanazt mondja el, amit én magam is gondoltam?! Az eszem megáll!
- Kiyo Phellera vagyok, és kezdjük ott, shinigami, hogy Las Nochesben élek, és csak tesztelni jöttem a sivatagba, eztán folytassuk azzal, hogy te is bemutatkozol! – felelem kérdésére ökölbe szorított kézzel. Érzem, hogy halántékomon lüktet az ér az idegességtől, de nem érdekel. Egyszerűen zavaró, hogy ez a pimasz kis pondró itt van mögöttem, úgyhogy teleportálással ugrom el előle 6 métert, amennyit a jelenlegi szintemen tudok. És minő balgatag baki, a sors furcsa játéka, hogy ezzel a mozzanattal, és az ő shunpojával pont sikerül felborítanunk egymást. – Nem tudnál az orrod elé nézni, mielőtt közlekedsz?! – förmedek rá idegesen, miközben felállok, és megpróbálom kirázni öltözékemből a homokot. Utána leveszem a zsákom a hátamról, beletúrok, beélesítem az egyik bombámat, és pár méterre hátra teleportálva eldobom felé. A robbanás szép kis krátert eredményez, cseppet megmardosva a sav miatt, de most nem érek rá lejegyzetelni az eredményt. Le fogom rázni ezt a kis mitugrászt, ne zavarjon már itt miközben éppen a munkámat végezném! Teleportálásom jelenleg még elég fejletlen, rövid távú szinten van, úgyhogy azt hiszem be kellene látnom, ezzel nem sokra megyek. Megállok hát, szembe fordulok a shinigamival és előkotrok egy újabb bombát, ezúttal időzítőset. Ha már fogy, egységesen fogyjon. Elindítom a pár másodperces visszaszámlálót és eldobom. Földetérése után még várat 3-4 másodpercet a robbanásra, majd bekövetkezik a várva várt jelenség. És eddig bírtam jegyzetelés nélkül. Előkerül a papír és az íróeszköz, hogy lejegyezzem eddigi eredményeimet, melyek közt az első megjegyzendő tény: talán az időzítést rövidíthetném 1-2 másodperccel…
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te12900/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (12900/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyVas. Dec. 11, 2011 5:50 am

Két tudós találkozik
Avagy ki tesz nagyobb kárt a sivatagban?
Kíváncsiság mámorában úszva szemeztem a felettébb érdekes, újdonsült kísérleti alanyomnak kiszúrt helybélit. Érdekelt, hogy mit reagál felbukkanásomra, kérdéseimre. Első tesztelésemnek alávetni, viselkedését kielemezni, tudományos szemmel felmérni, mind azzal, aminek szenteltem második, hosszan tartó életemet! *.*
Kiyo Phellera. Egy heves, akaratos, kötözködő és nyughatatlan személy – mindezt egy mondatból. Nohát, milyen régen volt ilyen egyénnel dolgom, kiről ennyi mindent megtudtam pár mondatváltás után. Ritkaság ez ám’ nekem, és de jó lenne már kísérleti asztalomon látni, részletesebben átmustrálni, különböző fejemből kipattant dolgoknak alávetni és jegyzetelni.
- Aki kíváncsi, hamar megöregszik, Phellera-san! .^v^. – kacarászva figyelmeztetem az emberi bölcsességre, s térnék közvetlenül elé mondatom elhangzásával egy időben. De vajon a véletlen, avagy az a tudományos szemmel is kiismerhetetlen „Sors” akarta így, hogy egyazon pillanatban induljunk el, s találkozzunk félúton, különböző helyváltoztató képességünknek köszönhetően? Ez a kiismeretlen momentum az életben mindig is különleges volt a szememben. Mégis mélyen, belül, zavart létezése, amiért sosem bírtam elviselni azon tényezőket, amiket tudomány szent ágával sem lehetet konkrétan megmagyarázni. A „Sors” fonalát is ide soroltam, hidegvérrel. Neutral
- Ugyan már, Phellera-san! Túlságosan nagyra becsül egy ilyen apróságot. Ez csupán a véletlen műve! Még ha nem is szeretem túlzottan használni, ezt az alantas kifejezést. Számítások alapjaira fektetett eredményekben sokkalta inkább megbízom. Ön, hogy van vele, Phellera-san? .^v^. – érdeklődöm fejem búbján végigsimítva párszor, mely kicsikét belekongott a hirtelen jött ütközésbe. Igyekeztem a lobbanékony kedélyeket kicsit csitítani, mielőtt a tudtom nélkül még több olajt öntenék a tűzre, s nagyobb lángfokozatra csap át kiszemelt kísérleti véregerem. Ezt követően már csak a hallásomra támaszkodom, nem nézek irányába, teljes nyugodtsággal hagyom, hogy véghezvigye azt, amit akar. Csak akkor shunpozom el, mikor szemkötőm behatárolja a felém közelítő ismeretlen objektumot, melyet bombáimmal von összefüggésbe, csupán valamit észlel még felőle, amit nem tud konkrétan meghatározni.
Amint kellő, biztonságos távolságba sikerült hátrálnom a jócskán csak hatalmas meglepetésemre, a felém röptetett bombától, hirtelenjében megfeledkeztem eredeti küldetésemről, mely miatt itt vagyok. A robbanófegyver zenei utóhangjának elhangzást követően, a szép kis mélységet vettem szemügyre a homokban, mely úgy pezseget, mint egy lombikban forralt kémiai anyagok együtteséből származódó vegyület. Még a látásomat kisegítő, intelligens szerkezet szemem előtt sem kellett volna ahhoz, hogy megállapítsam, valamiféle savas anyaggal állhatok most szembe. Csupán újdonsült vegyületnek kezeli a szemkötőmbe beleépített gépezet adattára. Kíváncsiságomból adódóan a bal csuklómon leledző fehér kötést lecsavarom, s lassan belelógatom a savas anyagba. A fásli vége füstölögve kezdet porrá lenni a homokkal reakcióba lépett vegyület hatására. Hahh, annyira nem tér el a többitől, de célszerűbb elkerülni! Surprised Milyen örömteli, hogy kiszemelt szuvenírem némi tudást mutat a robbanószerek irányába. Talán még sajnálom is kísérleteim alá vetni őt. Neutral
Figyelmemet, a szemem sarkából közelítő árnyra vezetem. Ni, csak egy újabb bomba! Surprised Ennek láttán halvány vigyor húzódik arcomra, majd eldobva a tesztre használt fáslit kezemből, villámtáncot alkalmazva távozom el az újabb szerkezet becsapódási helyének útjából, kellő távolságba, az előzőhöz mérten, hogy engem ne érjen veszedelmes savval bélelt belseje. Szórakozottan bukkantam fel a bőszen irkáló, érdekesebbnél, érdekesebb szerkentyűit bemutatózó hölgyemény mögött, hogy egy aprócska pillantást vethessek a leírt adatokra.
- Hm, ha megfogad egy tanácsot… akkor azt is jegyezze fel, hogy a célzó képességét is megpróbálja javítani, vagy a bombák hatósugarát növelni. Főleg az időzített esetében, kedves Phellera-san. .^v^. – tanácsolom, amolyan „egyik szakértőtől, a másiknak” alapon, az észrevételemből kifolyólag. Némileg kevesebb távot kellett hátrálnom a második szerkezeténél, mint az elsőnél és ez jócskán csak szembetűnő távolság volt számomra.
- Amúgy roppantul érdekes a bemutatója, Phellera-san. Ha megengedi jómagam is prezentálnék egy robbanószerkezet típust. – nyúlok bele a rajtam pihenő piszkosfehér kabátocskám belső zsebeinek egyikébe, majd előhalászva egy koponya külalakkal rendelkező robbanófegyvert dobom el a sivatag azon felének irányába, ahol a savas anyag nem lepte be a homokot és lépett reakcióba vele, különben semmit nem érne aprócska bemutatóm. – Bölcs dolog lenne hátrább húzódnia, Phellera-san. .^v^. – figyelmeztetem, megérintve vállát, hogy felhívjam minden egyes figyelmét, erre az óv intése. Azt, hogy hallgat rám, avagy sem, már rábízom. Csupán egy apró tanács volt, mert a bombám, kedves Horatio xy345, tartogat némi meglepetéseket a külső szemlélőknek. Ezt követően én már hátrálok is, nagy örömteli mosollyal arcomon. Nem mindenhol talál az embershinigami egy hasonló lelkületű személyt, ki talán megérti titkos rajongását a másiknak.
A koponya, amint a talajjal érintkezett, szemébe illesztett kisebb égő háromszor vörösen felfénylett, apró pityegések muzsikája alatt, s jött is az általam annyira szeretett nagy „BUMM” hangja. A robbanásnak nem csak a mértékén, hanem az ebből származódó detonáció által kelltet széllöketen is nagyfokú hangsúlyt fektettem megalkotásánál. Így minden bizonnyal kisebb röppenésben lett volna részünk, hogyha az előző tartózkodási helyünkön maradunk. Persze, ha Phellera-san volt olyan balgatag, hogy azon a helyen maradt, akkor ő maga személyesen is megtapasztalhatta a megdöbbentő titkot, melyet rejtegetett a különleges robbanófegyverem.
- Nos, mit szól hozzá, Phellera-san? .^v^. – nézek rá kíváncsian, apró mosolyommal arcomon. Feleletétől függően döntöm el, hogy továbbra is kísérleti nyúlként tekintek rá, kit haza kívánok vinni műtőasztalomra, avagy esetleg egy érdekes személyként fogom elkönyvelni magamban, ki hasonló érdeklődési körrel rendelkezik, mint jómagam. Surprised
Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te14000/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 4:36 am

Két tudós találkozik
Avagy ki tesz nagyobb kárt a sivatagban?


Az összeütközésre adott magyarázata kész röhej. Bár mi tagadás, valóban véletlennek látszik, én jobban szeretem a kézzel fogható adatokat. És tessék, a kis hiperaktív shinigamival egy véleményen vagyunk. Ilyen garantáltan nem lesz többet! Még hogy én egyetértsek egy shinigamival… ez egyenesen visszataszító! Borzalmas, förtelmes, elfogadhatatlan! De legalább az első bombám keltette csöppnyit pezsgősre sikeredett kráter lefoglalja egy kicsit, ameddig eltávolodom tőle, bár ami azt illeti, fél szemmel ügyelek a mozdulataira. Vizsgálgatja, mintha értene hozzá. Nos, nem hiszem, hogy ez több lenne, mint puszta látszat, és kifejezetten idegesít ez a halálistenkölyök, amiért nem hajlandó leszállni rólam! Sőt, mintha ez a kis kataklizma még inkább felkeltette volna érdeklődését irányomba! Nem hiszem el, hogy ebből nem teljesen egyértelmű számára nemkívánatossága a közelemben! Ilyen lassú felfogással hogy lett egyáltalán shinigami?! Nyugi, kislány, mély levegő, majd megoldod…
Meg hát! Elszórom felé azt a bizonyos időzített ketyerét, ami szerény meglátásom szerint csöppet el lett tájolva a visszaszámlált másodpercek terén… Na jó, nem bírom, muszáj jegyzetelnem! Előkotrom hát a feljegyzésekhez használt eszközöket, és nekiállok felírni a megjegyzéseimet magamnak, hogy a továbbiakban tökéletesíthessem az új kedvenc kis játékszereimet… feltéve persze, hogy a kedves kis idegesítő halálistenke leszáll végre rólam! És még megjegyzésekkel is traktál, ráadásul a hátam mögül… Nagyszerű! Mi a fészkes francot követtem el már megint, hogy egész Hueco Mundoban pont ezzel a dinka kölyökkel kellett összefutnom?! Nem, nem emlékszem, hogy mostanában túlzottan gonoszkodtam volna… Akkor meg mi a fenéért kaptam ezt a büntetést?! Elegem van!
De a pokolba is, nem mond akkora hülyeséget… Na jó, leírhatjuk az ő mondatait is… A végén még segít nekem a kis buta. Hát nem tudja, hogy ezzel nekem segít?! Hehe, mégsem lesz olyan nehéz lerázni, csak a megfelelő módszert kell kitalálni hozzá. A fejemben persze azonnal özönleni kezdenének a jobbnál jobb ötletek a likvidálására, ha nem találná ki, hogy mutatni akar valamit. Ennek meg mi baja van?! Mindegy is, jobban leköt, hogy figyelemmel kísérjem, amint előkotorja azt a koponyát, amit aztán el is hajigál a sivatag egy távolabbi pontja felé. A tanácsát pedig, fogalmam sincs, mi okból, de megfogadom, annak ellenére, hogy az érintésétől kiráz a hideg. Egyszerűen nem örülök neki, hogy ez a kölyök fogdos! Ennek ellenére hátrébb lépek, kicsit hátrébb is, mint ahol ő maga áll, és onnan szemlélem a robbanás „bumm”-ját követő hatást. Hát bizony az sem marad el, méghozzá igen érdekes eredményt hoz. Hmm… Lehet, hogy egész tartalmassá teheti a napot ennek a kis mitugrásznak a felbukkanása. Arcomon meg is jelenik az az ördögi vigyor, ami az új ötleteim jellegzetes kísérője. Annak a kis szerkezetnek a hatalmas erejét kombinálva az én savas kis detonációimmal igazán érdekes robbanószert lehetne legyártani. Fejemet lehajtva halk, némiképp sátáni nevetésbe kezdek, majd letérdelek a homokra, magam mellé szórva a táskámat. Még jó, hogy a legutóbbi túrám óta nem szórtam ki belőle a szerszámokat és a szereléshez szükséges eszközöket. Pedig mióta fölösleges csomagnak gondoltam őket! Remélhetőleg a bekötött kezem sem fog zavarni a szerelésben… Miket beszélek, kizárt, hogy egy ilyen kis apróság visszatartsa zsenialitásomat az alkotástól!
- Igazán zseniális, Kicsi Shinigami – felelem a kutatási szellemtől átszellemülten. Halál a sivatagra! Ez lesz a mai nap jelszava! Neki is látok kicsomagolni a szerszámaimat és előveszek egy időzítővel felszerelt kis szerkezetet, majd nekilátok bütykölgetni. – Visszaállítani pár másodperccel a számlálót… kipipálva… térfogatnövelés… így kivitelezhetetlen… Hacsak… - motyogom magam elé szerelés közben, majd beletúrok a zsákomba és előveszek egy becsapódásra kiélesíthető darabot, és nekilátok összecsavarozni őket, hogy majd együtt robbanjanak valahol a távolban. *_* Nem is kell beélesítenem a második darabot: az első robbanása be fogja indítani magától is. Csodálatos lesz! De várjunk csak… Van itt még egy remek lehetőség, amit illene kihasználni. Hehehe. Az lenne csak az igazán élvezetes prezentáció.
- Mondd csak, Shinigami-chan, van még abból a koponya alakú bombából? – kérdezem sátáni vigyorral az arcomon, miközben a második dupla-bomba párt szerelgetem. Igazán nagyszerű lenne, ha egy olyat hozzászerelhetnék ehhez a második partitúrához, hogy megnézzem, milyen eredményt lehet úgy elérni. Közben fel is firkantok a jegyzettömbömre egy rublikát a páros bombának, hogy legyen hova feljegyezni annak a robbantásnak az eredményét. Már csak találnom kell valamit, ami alkalmas csúzlinak, és ki is lőhetem az újonnan összeeszkábált kedvencemet. Na akkor csúzli, katapult… anyagdarab… fásli… Fásli! Neki is látok letekerni sérült kezemről a kötést, legalábbis egy részét. Pont csak akkorát, ami használható valami parittyafélének. A fegyverek nem igazán érdekelnek, de tudom, mit akarok vele. Mikor elég hosszúnak ítélem a letekert részt, nemes egyszerűséggel eltépem, és rögzítem a kezemen maradó részét. - Lássuk, mire megyünk ezzel a hevenyészett módosítással, Shinigami-chan – vigyorgok rá a zöld hajú leányzóra, és a fáslidarab két végét kezembe veszem, a közepébe belerakom a duplabombát, majd az időzítő bekapcsolása után karomat kinyújtom hátra, hogy a nagyobb erőkar miatt messzebbre repüljön a robbanó ketyere, és szép ívet leírva ellövöm az eddig érintetlen terület felé. A rögtönzött hajítóeszközből kirepülve kellőképpen távol ér földet a kis találmány, és mi megcsodálhatjuk a robbanás mesei szimfóniáját. Összeszedem a jegyzeteimet és az íróeszközt, majd nem foglalkozva a shinigamival odamegyek a robbanás helyszínére, lejegyezni az eredményeket. Akár követ akár nem, ezek után visszatérek a holmimhoz, és amolyan barátságosnak is nevezhető… ellenségességet nélkülöző stílusban rámosolygok.
– Mit gondolsz, kipróbáljuk a tiedet is hozzászerelve?
Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te8000/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 11:52 pm

~ Talál, méghozzá a legjobbat Cool ~


Elhagynak… mindenki. Ma reggel különösen rosszul keltem, azt hittem, semmire sem leszek képes, pláne általános agyi képességeimet tekintve. Aludtam az éjszaka, nem arról van szó, sőt, arról sem, hogy esetleg túlaludtam magam, csak újra elkezdődtek a rémálmok. Egy időre elmúltak, amíg gyakran meditáltam, meg már kezdtem megszokni Eliziana-sama közelségét és nem rémisztett halálra, mikor egyszer csak előkerült a legváratlanabb helyeken, aztán számon kérte, hogy mit csinálok. Persze, valószínűleg azért van ez, mert Aizen-sama örökre itt hagyott minket. Sőt, Karasu is eltűnt, mint a kámfor, én meg szinte egyedül maradtam. Azért szinte, mert amikor nem éppen Eliziana-sama kívánságait lesi, Ángel általában engem idegesít. Legtöbbször nagyon szívesen fejbe verném, de tartok a következményektől, úgyhogy inkább nem.
Éppen a be sem kapcsolt tévét bámultam, amikor valaki kopogott, aztán mielőtt lettem volna kegyes megengedni, hogy bedugja a szánalmas képét, benézett az ajtón. Nem akartam látni ma senkit és semmit, úgyhogy ritka mérgesen néztem hátra. Valami jelentéktelen ördögfattya volt, aki megint azzal zargat, hogy keres valaki. Én az eszemmel hivalkodom, nem az erőmmel, miért ugráltatnak engem napok óta? >.> Ráadásul ez valami tőlem elpártolt kis senki volt, a nagy, bamba arcával, amit nem bírtam tovább elviselni. Takarodjon innen, nem megyek sehová, tűnjön el! Szinte fel sem fogtam, mit tettem, csak mikor fém botom beleállt a homlokába, a féreg meg már élettelenül terült ki a földön. Szánalmas… Szerencsére az ajtón kívülre esett és nem a szőnyegemet vérezte össze. Engem aztán nem érdekelt, éhes sem voltam, úgyhogy csak kihúztam koponyájából a rövid botot és megtöröltem a ruhájában.
- A tiétek… engem nem érdekel. – nem is néztem rá azokra, akik rávetették magukat az arrancarra, csak becsuktam az ajtót és elindultam valamerre találomra.
Már talán csukott szemmel is tudnék tájékozódni Las Nochesben, azonban most a falak mind ugyanolyan fehérnek és semmitmondónak tűntek és hamar azon kaptam magam, hogy nem tudom, hol vagyok. Már csak ez hiányzott Fészpalm Egy gondterelt sóhajjal túrtam hátra szemembe lógó vörös tincseimet, lassan le kéne már vágatni őket, megint túlságosan lenőttek.
Lassan, de biztosan haladtam előre, egyelőre még mindig nem tudom, merre, de azért mentem, hamarosan pedig már ismerős utakra tévedt a lábam. Nemigen gondolkodtam rajta, most hogyan tovább, úgyhogy alig vettem észre, hogy kiértem Las Nochesből. Nem zavart, kimondott úticélom pedig nem volt, úgyhogy csak becsuktam a szemem és élveztem a finom, lágy szellőt, ami egy kissé enyhített a forróságon. Szerencsésnek mondhattam magam, hogy nyárias az egyenruhám…
És így jutottam el odáig, hogy belesétáltam egy ketrecbe, észre sem véve, mit csinálok -.- Halálos nyugalommal meredtem a homokrácsok túloldalán lévő nőre, szinte már érdeklődve vizsgálgatva őt. Végül úgy döntöttem, bevetem a struccpolitikát, úgyhogy szó szerint homokba dugtam a fejem. Ott maradtam, amíg bírtam levegővel, de sem a rácsok, sem valószínű fogva tartóm nem tűnt el, csak frissen mosott hajam lett tiszta homok, mikor kihúztam onnan.
- Nem vagy arrancar, tisztán érzem, sem shinigami. Mi vagy te? – tettem fel az egyedüli kérdést, ami jelenleg foglalkoztatott.
Egyelőre nem voltam éhes, sőt, még unatkozni sem unatkoztam, szóval nem sokat gondolkodtam rajta, hogy kijussak. Úgyis kikerülök, hogy lesz kedvem hozzá, hiszen az építménnyel csak egy baj van. Nincs alja, így könnyedén átmehetek a rácsok alatt, de mi vagyok én, vakond, hogy kiássam magam innen? :/
- Ne számíts rá, hogy egyhamar odakint fogsz látni, elszórakoztatom magam idebent. Amúgy sem hozhattál volna össze ügyetlenebb csapdát, mindenki tudja, hogy még az ostoba emberfajzat elítéltek nagyja is úgy szökik meg a börtönökből, hogy kiássa magát és szinte napokig nem is veszik észre, pedig ők fel sem érhetnek az én szintemhez. - vontam vállat nemtörődöm módon.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te12900/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (12900/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyPént. Dec. 23, 2011 8:42 am

Két tudós találkozik
Avagy ki tesz nagyobb kárt a sivatagban?

Fenomenális! Bezzeg, ha valaha is nekiálltam volna az oly’ hatalmas világban keresni egy hasonló érdeklődési körrel megáldott személyt, mint amivel jómagam is rendelkezek. Akkor sosem jártam volna sikerrel és talán még most is felkutatásán ügyködhetnék. Szerencsére egyszer sem hittem, hogy apró Földgömbünkön él és virul nekem is egy rokonlelkem. S tessék, most, mikor egyáltalán nem számítottam rá, találkozhattam vele… teljes valójában.
Gondolataimból egy kézmozdulattal söpörtem el eredeti célomat, a misszióm lényegét, amiért konkréten átértem eme kietlen pusztaságba. Az én részemről bőven ráér annak teljesítése, jelen percben annál inkább érdekel most az előttem álló… Arrancar. Bár felmerült bennem, hogy nem bölcs dolog társalgásba enyelegni vele a diskurálásunk folyamán, hiszen bármikor hírét adhatja jelenlétemnek hazájukban, mely ugyebár nem kis bonyodalmakkal járhat mindkét fél számára. De valamiért kötve hiszem, hogy félnem kellene ettől. Nem szívesen mondom ezt, de úgy néz ki, hogy egy felettébb nagy értelmiségbe botlottam, aki nem fogja ezt megkockáztatni. Remélem… ( ^ v ^ )
- Ohó! Örülök, hogy elnyerte a tetszését, kedves Phellera-san. – ajkaim szélesebb mosolyra ívelnek, miközben hallom a dicsérő szavakat. Helyesen felelt, ezzel alátámasztotta sejtelmeimet, miszerint nem egy hétköznapi arrancar áll előttem, hanem pont ellenkezőleg: tudósi ésszel van megáldva. Nagyszerű! Bár ugyan, így egy kísérleti nyulacskám szállt el… ismét (ToT), de veszteni tudni kell, nem igaz? (^o^)
Érdeklődve kezdem el mustrálni kedves rokonlelkű újdonsült ismerősöm cselekedetét, kinek fantáziáját a prezentációm által úgy tűnik sikerült beindítanom. Vidáman hallgatom végig túlbuzgó ügyködését, s meglepetten csodálom, hogy milyen naprakész a robbanóeszközök ügyében. Mint aki értene, beszélne a bombák nyelvén, mily’ fantasztikus!
Elmorzsolok egy képzeletbeli örömkönnycseppet szabad szemem elől, míg a másikkal szemkötőm által kézbesített információkkal teli üzenetét figyelem, mely a robbanószerkezetekről tart némi beszámolót. Anyaguk, tartalmuk, miféle alkatrészek lelhetők fel bennük, összehasonlítás már egy régebben látott aprócska elemeivel, elképzelt esélyek kiszámítása, mely könnyedén meghiúsítható.
Ahogy elkezd komolyan módosításokat véghezvinni robbanó ketyeréjén még az intelligens szemkötőm sem kell ahhoz, hogy rájöjjek, mire is készül a kettővel. Teljes egészében egyértelmű, hogy együttes hatásának az eredményét kívánja megfigyelni. Midőn remek ötlet! (*o*)
Lelkesen tapsikolva figyelem szerelgetését. Hogy ez nekem, miért nem jutott eszembe egy alkalommal sem? Legalább okosabb lettem egy dologgal, melyet miután hazaértem egymagam is kipróbálom. Az sem kizárásos tényező, hogy Horatio második verziójának tömeggyártásába is belekezdek, amennyiben hatásosabb ez az összegezés.
- Természetesen, természetesen, Phellera-san! Hiszen az első szabály: a jó tudós mindig legyen naprakész! ^ v ^ - csettintek, s már nyúlok is kabátocskám egyik belső, mély zsebe felé, hogy előhalászhassak egy újabb példányt koponya formájú bombáimból, s átadhassam fennhatóságát Phellera-sannak. Úgy is akad még pár darab nálam, no meg egy ilyen becses kísérlet érdekében természetes, hogy feláldozom Horatio eme példányát! Surprised
- Kíváncsian várom az eredményt, Phellera-san! ^ v ^ - bólintok, mellyel jelzem, hogy átadom neki a terepet és már csupa szem vagyok. Figyelmemet pedig pontosan az eldobott újonnan összetákolt robbanó fegyverre összpontosítom, hogy kiszűrhessem az esetleges hibáit, amit a következőnél korrigálni kell, illetve láthassam csodás kimenetelét. Az üdítő hang, s a látvány egyvelege mind, mind oly’ fantasztikus, hogy alig tudok betelni vele. Látni akarok újat, újat, még többet, ismét! *o*
- Aww… zene füleimnek! Szebb a muzsikája, mint egy Mozart által komponált szimfóniának. *o* – tárom szét karjaimat, örömtől ragyogó szemekkel vizslatva a robbanás okozta eredményeket, majd követve Phellera-sant, teszek jómagam is némi részletesebb tanulmányozást a helyszínen a végkimenetellel kapcsolatban. Hm… a hang csodálatosabb volt az eddigieknél. A hatóerő sem volt ezúttal rossz. Sőt több lett, mint először azt vártam. A hatósugár, igen… a hatósugáron szükséges még csiszolni! Ön mit gondol, Phellera-san? ^ v ^ - hangoztatom személyen véleményemet a nagy tanulmányozás közepette. Úgy vélem, hogyha valahogy el tudnánk érni, hogy savval töltött bombái nagyobb sugárban terítsék szét a bennük rejlő anyagot, akkor nagyobb kárt tehetne a környező térségben, mely esetleges szituációkban rendkívül fontos tényezőnek bizonyulhat. Nem hiába érdeklődtem az ő meglátásán, hiszen mégiscsak az ő találmányai, jómaga kell, hogy meghatározza, miképp kíván módosítani a robbanószerkezetein. Én csupán az eszmecseréhez szükséges másik félt szolgáltatom.
- Feltétlenül! ^ v ^ – csapom össze tenyereimet, ahogy megláttam tudományos lelki szememmel egy aprócska lehetőséget, miniatűr fényt a hatósugár esélyes növelésére. Nem hagyhatjuk ki! Talán az általam készített bomba elég energiával rendelkezik ahhoz, hogy nagyobb sugárba szórhassa szét Phellera-san eszközeinek különleges maró hatású tartalmát. Izgatottan vártam, hogy Phellera-san összetákolja a robbanó szerkezeteket, s újabb demonstrációba kezdve láthassam az eredményt. A robbanás szent dallama, olyan gyönyörűen mámorító volt, hogy szinte majdnem megfeledkeztem a kitűzött tudományi szempontokról, melyeket szemügyre kívántam venni a legújabb szerzeménynél. De szerencsére időben észhez tértem a lehidalt állapotból, s sebtében szemügyre vehettem az elénk tárult eredményt, mielőtt véletlenül lekéshettem volna róla. Micsoda szégyen lett volna rám nézve!
- Hm… - gyorsan pörgő gondolataimba mélyedve, tíz szekundumok elteltével egy – egy apró hümmögést elejtve adtam tudtára a kísérletektől átszellemült „társamnak”, hogy jelen vagyok, még ha csak testileg is, mivel elmém éppen a tudományokkal teli létsíkon mozgott. De egyszerűen valamit hiányoltam a mostani bombánál is. Pedig most már a hatósugár is tökéletesnek bizonyult a maga módján szememben. Viszont… - Kínos, roppantul kínos… - ingattam fejemet elégedetlenül, csípőre tett kezekkel. – Ön szerint nem hiányzik egy apróság még belőle, Phellera-san? ^ o ^ – megdörzsölve halántékomat rögtön be is villan a hiányzó láncszem. Phellera-san válaszát szinte meg sem hallva nyomtam kezébe két újabb Horatio példányt. Az egyik rendes robbanásra készített, a másik a csillámporral megspékelt tréfás szerkentyűként felszerelt, ezzel a kettővel... igen, pontosan jó lesz, ha Newton is úgy akarja. – Próbálja meg ezekkel, kedves Phellera-san! ^ v ^ - ösztökélem újabb alkotásra és már tűkön ülve vártam elkészítését, hogy a kisebb extrával összekötött robbanást ő maga is láthassa. Hiszen a meglepetés nagyon fontos, úgy bizony! ^v^
Vissza az elejére Go down
Rinaaya
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Rinaaya

nő
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 58
Age : 114
Tartózkodási hely : Sehol és mindenhol
Registration date : 2010. Aug. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Gonosz boszorka
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te15000/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (15000/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptySzer. Jan. 11, 2012 7:01 am

~ Aki keres, talál? ~

Szemöldökömet ráncolva vettem tudomásul, hogy nem rejtettem el magamat elég jól, legalább is az arrancar jól láthatóan észrevett. Elégedetlenül morogva tüntettem el az ereklyét, aminek az lett volna a feladata, hogy láthatatlanná tegyen, de mégse tett azzá. Nyomorult homok, biztosan belement és a lélekrészecskék megzavarták a viselkedését... Ha már azonban így alakult, közelebb lebegtem a ketrechez, amíg a kis csitri számomra érthetetlen módon a homokba dugta a fejét, láthatóan anélkül az indíttatás nélkül, hogy kiássa magát.
- Ha nem ismersz fel, még nem hallottál nagyságomról, akkor minden bizonnyal csukott érzékszervekkel jársz Las Noches falain belül. Vagy csupán a quinta espada tartotta jelentéktelennek a nevemet előtted? Yare-yare, úgy hittem ennél azért kicsit hírhedtebb vagyok, legalább a fracciónok körében, Adora Luna - válaszoltam panaszosan a kilétemet firtató kérdésére. Az arrancart végigmérve nem okozott nehézséget megállapítani, hogy kicsoda is a lány. Lepkéimmel megfigyelés alatt tartottam a legtöbb espadát és környezetét, különösen az érdekesebbeket, amíg itt tartózkodtam, így a fracciónjaikat is ismertem felületesen. Még ha ők nem is tudták ki vagyok. Drámai mozdulatokkal emeltem csuklómat a homlokomhoz, ahogy meghallottam, hogy nem óhajtja elhagyni ideiglenes börtönét. Micsoda csapás!
- Oh, hát olyan ügyetlen lenne a csapdám? Ugyan, honnan gondolod hogy csapda? Talán csak szeretem a hozzád hasonló ostoba lényeket rácsok mögött látni. Egyfajta személyes állatkert... Ám legyen, ha szórakozni akarsz odabenn, én megadhatom rá a lehetőséget Neutral - feleltem gúnyosan, ujjamat pedig hozzáérintettem a homokkalitka rácsához. A szerkezet aranyszínben villant fel egy pillanatra, és amikor fénye elhalványult, egy szemmel nehezen követhető jelenség futott végig a ketrecen belül. A gyorsan haladó, tömör homokpenge a lény vörös hajából metszett le néhány tincset.
- Még mindig biztos vagy benne, hogy nem akarsz kijönni, arrancar? - vigyorodtam el aljasul kicsit hátrébb lebegve, miközben egy újabb penge villant, megkarcolva a fracción vádliját. Látszólag véletlenszerűen indultak útjukra a rácsból a kések félpercenként, azonban volt bennük rendszer, és ha ezt a geometriai szimmetriát felfedezi, el tudja majd kerülni őket, amíg kijut a csapdából. Ha továbbra sem akar kijönni, akkor meg fogom növelni a pengék számát. Látnom kellett, hogy a ketrec ellene fordul-e, ha megpróbál kijutni. Lehet, hogy a lány intelligenciája megüti az általam elvárt szintet - legalábbis ha megoldja ezt a feladatot, akkor bizonyára így van -, de ha nem képvisel legalább fele olyan magas lélekenergiát, mint én magam, akkor nincs értelme tovább foglalkoznom vele.
Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te14000/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyVas. Jan. 15, 2012 8:39 am

Két tudós találkozik
Avagy ki tesz nagyobb kárt a sivatagban?


Nem igazán volt szükségem a kislány engedélyére, hogy kipróbáljam a duplázott eszközömet, de azért megszólalásával jelét adta, hogy tényleg odafigyel a kis kísérletezési délutánra. Az eredmények jegyzetelése közben is felfigyelek lelkesedése. Remek dolog, hogy a shinigamik között is akadnak a tudomány iránt érdeklődő egyedek, csak az a bökkenő ebben az egészben, hogy akkor bizony komolyan meg kell fontolnom annak a lehetőségét, óvatosabb leszek ezzel a lánnyal. De miért kéne óvatoskodnom, ha egyszer megjegyzéseivel az én kutatásaimat segíti? Igaz, fennáll a veszélye, hogy ezt majd odahaza ő maga is nekiáll alkalmazni, de üsse kavics, legfeljebb a távozása előtt ráveszem, hogy az itt tapasztaltakat csakis ő használja, és ne adja tovább senkinek, tudósi becsületszavára, mert feltételezni merem, tudós elmével akadtam össze.
– Hmm… a hatósugár valóban problémás, de még javítható, ha ügyesen játszunk – jellegzetes ördögi mosolyommal az arcomon fordulok a shinigami kölyökhöz. Ez jelenleg nem neki szól, inkább az elhatározásomat jelzi, hogy ezt a kísérletet ma bizony komoly eredményre viszem, melyet a megszállottság halványan lobogó tüze is jelez a szememben. Úgy érzékelem, őt is izgatják a mai nap lehetséges áttörései, hiszen áldását adja, hogy az ő bombáját az enyémekhez rögzítve végezzünk el egy kísérletet. Mindenek előtt a jegyzetlapomon írok fel neki helyet, aztán a shinigami társaságában visszatérek mai ügyködésünk bázisául kinevezett kis területet, ami a csomagomnak és a kölyök által előzetesen odaadott bombának nyújt biztos tárhelyet, elvégre ki lenne az a marha, aki ezekhez hozzá mer nyúlni, amikor a közelben robbantgatnak? … Na jó, biztos lenne, de abban az esetben egy szép kis véres jelenet kerekedne a dologból… az sem lenne rossz.
Tehát a kísérlet bázispontjához visszatérve jegyzeteimet leteszem és nekiállok hozzászerelni a tartalékban itt hagyott dupla-bombámhoz a következő kísérlet kulcsfiguráját, a koponya formájú darabot. Végzek még egy-két biztonsági beállítást a saját ketyeréimen, aztán a tripla-bombát az előző dupláéhoz hasonló végzetre ítélem: tehát a hevenyészett parittyával elhajítom jó messzire, hogy robbanjon. A bomba katapultálása után kicsit hátra is ugrok, mivel még emlékszem a koponyás bomba kataklizmájának hatására, és semmi kedvem, hogy az az energia pakoljon engem odébb. Az ez idáig páratlan robbanás után jegyzeteimet felkapva sietek megvizsgálni a helyszínt, hümmögő „társammal” egyetemben. Azt hiszem, a hatósugár most már megfelelő, nem igazán értem, mi baja lehet még?! Éppen hangot kívánok adni véleményemnek a megjegyzéséről, de nagylelkű adománya belém fojtja a szót. Heh?! Meg 2 koponya-bomba? Ugyan nem értem, mi a jó fenét akar ezekkel, de csak valami érthetetlent morgok el az orrom alatt, és megyek is vissza összeszerelni két saját gyártású szerkezettel. Ez most kicsit tovább tart, mint korábbi barkácsolásom, hiszen óvatlan módon nem gyártottam le előre megfelelő mennyiséget a dupla-darabból. Elpepecselek ezzel az akcióval egy kis ideig, de remélhetőleg megéri majd az eredményért. A jegyzettömbömre gyorsan felkaparom a helyet ennek a tesztnek is, aztán röppályára küldöm a négyes szerkezetet. A robbanás magáért beszél, de a szemeim kikerekednek, amikor észreveszem a füstben megcsillanó(!)… csillámporszemeket? O_o” Kicsit megpiszkálom a fejpántomból kiálló egyik szarvat, és a hegyével megszúrom az ujjamat, hogy biztosan tudjam, nem csak Natalie-sama múltkori csillámporos töltényét hallucinálom bele a műsorba. Nem, ébren vagyok, tehát minden bizonnyal ez lehetett a törpe célja. Mikor erre rádöbbenek, hangos nevetésben török ki. Nem értem az okát magam sem, de kifejezetten szórakoztató a dolog.
– Khm… a vizuális hatás valóban sokkal nagyszerűbb ezzel a módosítással, Shinigami-chan. - mosolygok rá a „partneremre”, miután sikerült visszanyernem az önuralmam. Jegyzeteimet felkapva sietek oda a legújabb kráterhez feljegyezni a tényleges hatásokat. Az írásos rögzítés végeztével ismét rávigyorgok a kölyökre. - Igazán remek ötlet volt ezt a látványelemet alkalmazni. Honnan jutott eszedbe? – hát igen, érdekelne, nem plágiumról van-e szó, hiszen ilyen csillámporos efektet eddig csak Natalie-samatól láttam. Ettől függetlenül persze igen-igen ügyes kis szerkezet, de jobban is oda kell figyelnem erre a leányzóra, nehogy itt ellopkodja az összes kutatási anyagunkat. Áh, kötve hiszem, hogy ilyen enyveskezű lenne, hiszen tudós elmével megáldott gyermekről van szó. És felmerül itt még valami: mit rejtegethet ezen kívül a tarsolyában? Mert én bizony nem hoztam magammal mást csak a kísérleti bombámat, meg a hozzájuk szükséges szerelő eszközöket… Bár ha rendesen körülnézek, talán akad még valami abban a zsákban. Már gondolatban dörzsölöm is a tenyerem azon, mit fogok alkotni otthon, vagy még itt a sivatagban.
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te12900/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (12900/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyVas. Jan. 22, 2012 5:26 am

Két tudós találkozik
Avagy ki tesz nagyobb kárt a sivatagban?

A szerelésbe belefektetett idő oly’ hosszúnak tűnt, nem kellemetlen elhúzódott perceknek, hanem óráknak, napoknak. Nem hibáztatom a robbanási kísérletekbe egyaránt érdeklődő tudós társamat emiatt, hiszen a „gyors munka, nem jó munka”. De a több időt belefektetett munka már mindjárt más eredményeket fog hozni magával! Ezért is igyekszem minden türelmemet magamra erőltetni, nehogy siettető, elhamarkodott szavak hagyják el ajkaimat. Úgy is leszokóban vagyok róluk, így tökéletes terápiának tekinthetném jelenlegi helyzetemet. Így hát figyelmemet Phellera-san szerelésének szemmel tartásával próbálom lekötni. Ugyan nem kételkedem én tehetségében, hiszen az előbbi bombánál is láthattam milyen precízen sikerült összetákolnia őket. Csupán kellet valami elfoglaltság, mely elkergeti türelmetlen megnyilvánulásaimat más vizekre. Úgy bizony, úgy bizony, mint most így például! ^v^
~ Nem is tudom, miért érzem úgy, hogy ennek nem lesz jó vége … Ugyan már kedves Undertaker, a te megérzéseid mindig ezt mondják, és tudod miért? Mert nincsenek tudományos ösvényekre lefektetve sejtelmeid! ^v^ Szerinted én miért tartózkodom az ilyen előérzeteimtől? Mert nincs tudományos alapja! ~ zanpakutom belekontárkodása elmémbe nem tartott túl soká, általában tovább szokott elmémben tartózkodni, hogy okításait, egyes világnézeteit szajkózza a maga negatív megnyilvánulásával. Kivételesen örömmel fogadtam hamarabb távozását. Sajnos mindig rosszallóan tekint a robbanásokkal egybekötött kísérleteimre, pedig aztán ő volt az egyik alapköve ennek az érdeklődési köröm kialakulásának. Neutral
- Nocsak, hát kész van? ^v^ - örömmel veszem szemügyre a kész szerkezetet, amiért a hirtelen történt gondolatbeli kitérőmről való visszatérés több idő eltelését tárta fel előttem, mint azt hittem. S emiatt nem láthattam tényleges befejezési idejét a bombának. Szerencsére a kipróbálásáról nem csúsztam le, kellemetlen lett volna, hogyha Lélekölőkardom lelke miatt még erről is lemaradtam volna. ^ v ^ˇ
Kellő távolságba hátrálva nézem végig a robbanást. A detonáció ereje, a nagy „bumm” szólama, s a látványosság kedvéért beépített csillogó csillámporok… igen, gyönyörű! *v* Fantasztikusabb az eddig létrehozott összes szerkezetemnél, egyszerűen csodálatos ez az összkép! Gyönyörűséges! Teljes mámorba szédülve nézem végig a robbanás okozta eredményeket, a savas talajt, a hatalmas krátert, s a csillámpor esőt, melynek kisebb része minket is körbevesz.
Elégedettség csillogással aranybarna íriszemben fordulok kedves Phellera-san irányába, tekintetemből egyértelműen leír a kérdés, mely szerint véleményére várok, amelyet fölösnek találok szavakba foglalni, amiért mimikáim is egyértelmű jelét adják ennek. S az eddiginél is szélesebb mosolyt produkálnak hízelgő szavai arcomra. Ha a sok dicsérettől belepirulós élőlény kategóriába tartoznék, már minden bizonnyal vetekedhetnék egy Salvia Splendens (Paprikavirág) színével.
- Óhó, ez igazán hosszú történet kedves Phellera-san… de azt hiszem a leglényegesebb kiváltó oka az a „kényszerűség” volt. Tudja, odahaza nem éppen szimpatizálnak eme robbanás szakértő oldalammal kutató társaim. ^v^” Jómagam pedig ily’ módon leptem meg őket. ^ v ^ – tárt karokkal mutatok a savas kráterbe éppen beleszállingózó csillámporszemek irányába. Egyik kreatív találmányom, melyre olyannyira büszke vagyok, s végre megoszthattam egy hasonló lelkületű, tudálékos személlyel, mint amilyen jómagam is vagyok! *v*
- Na, de Phellera-san, hogyha megbocsájt egy ilyen kérdést… nem úgy nézet ki, mint aki először lát ilyet. Meglepetésnek, meglepetés íródott le orcájáról, de nem az, amely azt mutatja meg, hogy most találkozik ilyesmivel életében legelőször, hanem mint aki azért döbbent volna meg, mert nem várt erre. Így, ha a számításaim nem csalókák… akkor, netalántán látott már korábban ilyesmit a kisasszony? ^v^ - kíváncsiskodom irányába, persze igen faragatlannak tűnhetek most ezzel, de egyszerűen nem haladhattam át felette csak úgy, szó nélkül, hogyha már szemet szúrt eme tény nekem. Igaz, fent áll az eshetőség, mely szerint káprázik a szemem a nagy örömtől, mely az előbbi kísérlet sikere okozott. Khm… persze, ez csak az én észrevételem. Ne haragudjon emiatt kedves Phellera-san. Nem muszáj felelnie. ^v^” – legyintek, hogy inkább fel se vegye előbbi érdeklődésemet a dologgal kapcsolatban.
- Hm… mit szólna egy újabb kísérletnek, kedves Phellera-san? Készíthetnénk önnek maró hatással rendelkező csillámporos robbanószereket. Persze, hogyha van önnél ebből a savas anyagból külön, mely még nincs beépítve a bombáiba. Elsajátíthatja a csillámporos bomba készítésének trükkjét. ^ v ^ – húzok elő a sok kabátzsebem egyikéből, kisebb kutatás után egy tasakot, mely speciális csillámporokat tartalmaz. Ez könnyedén megtölthető azzal az anyaggal, melyet Phellera-san alkalmaz a robbanó fegyvereihez. Így mindketten képviselhetnénk ezt a módszert, kitűnő védjegyként szolgálna az új találmányunkra. szemöldökrángatás
Amennyiben helyeslő feleletet kapok, azon nyomban örömmel nekiállok az efféle robbanóeszköz, speciális, könnyed elkészítésének prezentálásának, hogy most csak az övéjével tegyünk egy hasonló próbát, melyet a közösökkel tudtunk csupán létrehozni. Remélem, sikerrel járunk, s ha valóban jó úton járunk, akkor a maró hatású anyag után kell csak érdeklődnöm, s részletesebben eltársaloghatnánk utána egy szerződésről, mely eme együttes észből feltalált szerkezet közös használatról szólna. ^ v ^
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te40100/45000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyKedd Ápr. 10, 2012 2:26 am

Edzés Rävval

-Ébredj!-a mondandómmal egyidejűleg belerúgok egyet a földön heverő, szakadt ruhájú shinigamiba. A fiatal, fekete hajú férfi ruhája több helyen is elszakadt, az arca bal oldalán pedig egy vérző sebet hagyott az egyik karóm, de sikerült viszonylag jó állapotban foglyul ejtenem. Ideális játékszer lesz belőle, nem elég gyors hozzá, hogy meglépjen, úgyhogy megtarthatja mindkét lábát is, és a lélekenergiája sem jelent rám veszélyt, különben nem tudtam volna ilyen simán elfogni. Csak párszor kellett megcsapni, hogy elveszítse az eszméletét.
Miközben ébredezik, teljes erőből elhajítom a kardját jó messzire, nem hagytam neki rá lehetőséget, hogy kiengedje, úgyhogy még nem tudom, hogy veszélyes lenne-e a képessége. A fegyver átrepül egy homokbucka felett, majd eltűnik a szemem elől. Elég messze vagyok Las Nochestől, valószínű senki nem fogja megzavarni a szórakozásomat, ez most az enyém! Talán még tanulok is tőle valamit, mielőtt megölöm.
A shinigami azonnal elgurul a lábamtól, és talpra szökken, először keresi a kardját, de aztán végül felveszi a Hakuda küzdőállását. Láttam már ilyet, az övé bizonytalanabb, mint azoké a tiszteké, akikkel megküzdöttem, ez csak egy közkatona. Úgy tűnik, jól választottam, rossz lehet kidouban, mert nem állt neki varázsolni, az rövidre zárta volna a játékot, nem kockáztattam volna, hogy megkötöz, aztán meglóg, hogy valaki más egye meg.
Egy vigyorral az arcomon ejtem a kardom magam mellé a földre, és aztán én is nekifutok, hogy ököllel beverjek neki egyet. Annyira gyengének tűnik, ahogy ott áll, de meglepetésemre mégis elhajol a lengő ütésem elől. Megpróbálom megütni a másik kezemmel, de azt is hárítja, és egy rúgással a lábamra kibillent az egyensúlyomból, és ezt kihasználva ököllel teljes erőből arcon üt. Nem igazán érzem meg, és egy reccsenés azt is tudatja, hogy több ujja is eltörhetett.
Megragadom a ruháját, és többször is megütöm teljes erőből. Régebben talán nem kegyetlenkedtem volna, és gyorsan végeztem volna vele, de már elmúlt az az idő, gyűlölök minden shinigamit. -Úgy ütsz, mint az öreganyám.-a shinigami arca több sebből vérzik, de még felém küld egy mosolyt. Dühösen engedem el, és rúgok bele egyet, aminek köszönhetően visszaesik a földre, de nagyjából ennyit értem el. Egy Espada egy ilyen rúgással azonnal megölt volna egy shinigamit, sokat kell még fejlődnöm, hogy azzá válhassak.
Mielőtt kivégezném a shinigamit, észreveszem, hogy egy másik arrancar áll az egyik bucka tetején, és engem figyel, valószínű már jó ideje. Emlékszem rá a trónteremből, őt is felkente szeretett vezérünk a falra, de azt nem tudom, hogy ki lehet. Elég kellemetlen, ha látta a bénázásomat, akkor a kocsmában már nem leszek olyan kemény ezentúl. Ha elterjed, hogy egy sérült, fegyvertelen shinigamit sem tudtam simán leverni közelharcban, akkor már nem lesz elég a gyilkos, szúró pillantás, ha valakivel nézeteltérésem támad.
-Segíthetek?
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te5000/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyKedd Ápr. 10, 2012 8:36 am

Edzés Diegonak

Nagy a felhajtás Las Nochesben mióta új „uralkodó” tette le a hátsó fertályát arra a bizonyos trónra, amire mi mind felnéztünk. S megfelelő irányítási ambíciókkal rendelkező arrancar hiányában hidegvérrel hagytuk ott porosodott a nagy háború óta. Még most is belesajdul a hátam, ahogy visszagondolok arra a napra, mikor először kezdett nyilvánosan prédikálni előttünk ez a pipogya alak. Képtelen vagyok megbízni benne, akárcsak Aizen esetében. Nála is ez volt… tartoztam neki, ezért fejet hajtottam előtte, de ez a piperkőc? Mégis mivel érdemelné ki, hogy tiszteletet nyújtsak feléje? Kehh… bele se merek gondolni ebbe! >.>
Végül is… tegyen, amit akar. De azt ne várja el, hogy minden ostobaságára ugorjak, kehh… majd ha fagy! Mad Még csak ez hiányozna! >_> Csak várok, hogy lássam, mit is tesz valójában, hogy mit akar ezzel a hatalommal elérni igazából. Ha kell, majd lecsapok rá, nem érdekel, de csak is kizárólag a megfelelő alkalmat kivárva! >.> Bár ha ismét rendet csinál közöttünk, berekeszti a folytonos csatározást Las Nochesban, akkor… nem, nem, nem, nem, nem! Mad Erről még egy árva gondolatod sem lehet Räv la Luz! >o>” Mégis miért tenne ilyet? Úgyis csak bábuk leszünk a kezében, mint az elődjénél! Én azonban vagyok olyan bátor, hogy belemenjek a játszadozásába. Twisted Evil
Széles, gonosz vigyor terül szét az arcomon gondolataim hatására, ahogy szelem Hueco Mundo sivatagát. Hatalmas, végtelenségig nyúló homokbuckáin mostanában egyre gyakrabban fordulok meg. Talán azért, mert az a mihaszna bogarat ültetett a fülembe a Vasto Lordékkal? Kehh… az nem lehet! >.>” Csak enni… igen, pontosan ezért jöttem ide! Ételt, táplálékot keresni! Semmirekellő, balgatag ellenfeleket, akik a jobbért, az erősebbért pusztulnak el! A gyöngéknek különben sincs helyük itt! Las Noches kemény hely, ha nem tanulsz meg harcolni, megvédeni magadat, azon nyomban a halál fia vagy. Neutral
Éppen egy semmiből felbukkanó, haszontalan hollowot eszek meg elmélkedésem során, mely volt olyan ostoba, hogy nekem rontson. Jóízűen falatozok, míg idegenek reiatsuját nem fedezem föl, valahol a környékről. Tanácstalanul nézek körül, miközben megnyalom szám szegletét. Tisztán érzem, hogy az egyik egy halálisten. De, hogy kerülhetett ide?
Puszta kíváncsiságból indultam meg forrásának irányába, s pár homokdűne után még nyomot is találhattam. Egy kard, jellegzetes zanpakuto kinézettel, biztos vagyok benne, hogyha ez itt van, a gazdája sem lehet messze. Azonban még mindig ott motoszkál bennem, mélyen, legbelül az a kérdés, hogy a csudába juthatott át ide egy pokolfajzat? >_>”
Morogva haladtam tovább, egyre inkább érdekelt mibenléte a shinigaminak, így alig vártam már, hogy odaérjek, ahonnan érzékelem a lélekenergia kibocsájtását. Kíváncsiságom olyan mértékben hajt, hogy gondolkodás nélkül sonidomra támaszkodom, s ezzel fűszerezem meg gyorsaságomat, hogy minél előbb megérkezhessek oda. Egy homokbuckával odébb álltam meg, ahonnan kitűnő rálátás nyílt egy roppantul érdekes előadásra.
Az arrancar ismerős, de mégsem tudom hova tenni emlékeimben, viszont szomorúan konstatálom, hogy az ő markaiban van a halálisten, akit ez idáig is érzékeltem. Pedig igazán jó falat lett volna. :/ De legalább jót szórakozhattam a fickó szerencsétlenkedésén. Szomorú. A teljesítése kritikán aluli volt ezzel a feketeruhás semmirekellővel szemben! :<
Karba tett kézzel, szúró pillantást vetek irányába, s nem is kell sok, hogy végre észrevegyen. Talán azért mert néztem vagy, csak mert méltatott végre felemelni fejét, nem tudom… azonban tökéletesen leolvasható rólam mennyire csalódtam az előbb látottakban. Kérdését meghallva, homlokráncolva igyekszem feleleveníteni elmémben képét a hangja segítségével, hogy mégis hol láthattam korábban, de nem járok sikerrel. Azonban ez nem tántorít meg a tervezett agresszív fellépésemtől.
Hirtelen eltűnök szeme elől, majd váratlanul mögötte bukkanok fel. A levegőben, ahogy megállás előtt még felszökkentem. Jobb lábamat egy íves rúgásra készen tartva lendítettem felé, hogy egy erőteljes ütésben részesítsem. Olyan pontot céloztam, amitől nem lesz baja, csupán sajogni fog neki. Maximum, ha rossz az állóképessége, akkor közelebbről üdvözölheti Hueco Mundo sivatagát. Természetesen csak meg akartam mutatni neki, hogy is csinálják azok, kik némileg többet értenek a pusztakezes küzdelemhez.
- Még, hogy segíthetsz e, kehh? Legközelebb kétszer gondold meg, hogy milyen kérdést teszel fel, ostoba! >.> - mellkasom előtt fonom össze karjaimat és mérem végig a fickót. - Ismerős vagy nekem… ki vagy te? :< Számod, espadád? Neutral – közelebbről fürkészve próbálom előcsalni az emlékfoszlányt elmémben vele kapcsolatban, azonban még így sem érek el nagyon sikereket. Csak tudom, hogy láttam és kész, ennyi.
- Kritikán aluli a rúgásod. :/ Te is a csehóban tanultál meg pofozkodni, mi? – lábammal lököm át a kiütött haszontalan halálistent és veszem szemügyre az ütéseket, amit kapott fajtársamtól, miközben várom feleleteit kérdésemre. Talán megszánom és mutatok neki egy – két trükköt, hogyha a sejtelmeim nem hazudnak vele kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te40100/45000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyKedd Ápr. 10, 2012 12:08 pm

Edzés Rävval

A lány pillantásából azt olvasom ki, hogy lenéz engem, illetve hogy ő ezt jobban csinálta volna. Rohadt idegesítő, de van benne valami, ami visszafog abban, hogy sértegessem. Az biztos, hogy nem akárki, hogy rá mert támadni Sethre, ezt csak Slarin tette meg, és persze én az ő védelmében. Így utólag visszagondolva eléggé röhejes, hogy meg akartam védeni a valaha volt legerősebb arrancart valakitől, aki egyetlen kézmozdulattal arrébb dobta őt. Ő volt az egyetlen, aki hajlandó volt segíteni az Espada legerősebb tagjának, miután látta Seth erejét.
A következő pillanatban eltűnik előlem, én pedig annyira meglepődök, hogy nem térek ki, a következő pillanatban pedig erősen fejbe rúg, én pedig pofára esek. Elképesztően gyors, talán ő a leggyorsabb, akit valaha láttam, a sebessége talán még az enyémet is felülmúlja, ha akarja, már halott lennék. Ettől függetlenül nem nyűgöz le különösebben a nagylelkűsége, dühösen pattanok fel a földről.
-Hülye vagy!? Erre miért volt szükség? Mi az, hogy milyen kérdést tegyek fel?- nagyon feldühített, de valami megakadályoz abban, hogy neki támadjak. Nem az az oka, hogy valószínű jobb nálam, egyszerűen csak egy belső késztetés szól, hogy ne tegyem. Mire ez a belső hang elcsendesedne, a dühöm is alábbhagy, a fogaim sem törtek ki, bár némi vér elkezdett szivárogni a számból. A lány valószínű erősebb lehet nálam, legalábbis erre következtetek az eddig látottakból. Talán még Elizianánál is jobb, valószínű ő is az Espada tagja lehet, persze azért Slarinnal nem lehet összehasonlítani.
Letörlök a számról egy kis vért, aztán a lányra nézek. Először majdnem feldühít engem újra a kérdésével, hogy még van képe ezután megkérdezni a nevem, de aztán egy kicsit elkomorodok, amikor szóba hozza az Espada kérdését. Nem tudom, Slarin hogy viseli, hogy elvesztette a címet, amit oly sokáig, olyan kemény munkával szerzett meg, és most minden alsóbbrendű féreg, akivel találkozunk, úgy néz rá, mint megbélyegzettre. Legszívesebben megölném az összeset, de nem tudom, hogy az segítene-e. Az egészért az az átkozott Seth a hibás.
Ráemelem a szememet a lányra, miközben válaszolok neki. -Diego Canino vagyok, 92. arrancar, Slarin fracciónja voltam. Én is emlékszem rád a trónteremből. Mi a neved?
Az arcom változáson ment keresztül, hála annak a rendkívül görbe éjszakának, amikor piercingesítve lett a képem, úgyhogy nem csoda, hogy nem ismer meg, pedig biztosan sokan megjegyeztek maguknak, én voltam az első, aki Slarin legyőzése után is rátámadt Sethre, annak ellenére, hogy már nem áltathattam magam azzal, hogy csak a többiek voltak gyengék, és nekem sikerülhet.
-Nagyjából ez a helyzet, máshol még nem volt lehetőségem gyakorolni-tény, hogy nem vagyok képzett a közelharcban, puszta kézzel pedig elég ritkán harcolok, főleg a kardomra támaszkodok, meg persze a sonidomra. Oda sonidozok az ájult shinigami fölé, és a ruhájánál fogva felemelem. -Sajnos ezeken nem lehet túl sokáig gyakorolni, amint megütnek, eltörik valamelyik végtagjuk, amelyik meg keményebb, azt nehéz élve elkapni- arrancartól pedig soha nem kértem még segítséget az Espadámat leszámítva. Sajnos ez a módszer maradt csak, de túl gyorsan megdöglenek. Nincs mese, megpróbálok rákérdezni, hátha hajlandó tanítani valamit. -Tudod mit, neked adom ezt, ha segítesz nekem.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te5000/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptySzer. Ápr. 11, 2012 2:29 am

Edzés Diegonak

Jóízűt derülök haragja miatt produkált hisztis viselkedésén, azonban ezt nem mutatom ki, amiért sokkalta inkább lefoglal a helyzetfelmérés, melynek eredménye cseppet sem kecsegtető. Hogyha Las Noches így folytatja, nem leszünk elég erősek ahhoz, hogy megvédjük magunkat vagy akár eltiporjuk azokat a hiábavaló feketeruhásokat. Agresszívan feltett kérdésére viszont csak fejemet tudom csóválni. Azt hittem elég egyértelmű, hogy mire is akarok kilyukadni.
- Segíthetsz e? Inkább jobb lenne feltenned magadnak ezt a kérdést, mintsem nekem, bamba! >.> – égnek emelt orral, s lehunyt szemmel adom tudtára mi is volt a bajom az előbb feltett kérdésével. Nem is értem miért magyarázom meg ezt neki, biztos a tudatlan csőcselék tagja, hogy még le sem esik számára a mondandóm lényege. Különösebben sem izgat fel az, hogy bármelyik pillanatban nekem ugorhat nagy felháborodása közepette. Nem kételkedek képességeimben annyira, hogy azt higgyem, ne tudnám kiiktatni. Ráadásul a düh által indított csapások elég szétszórtak, kivéve, ha nem tudod felhasználni úgy, hogy még hasznod is származzon belőle. Rolling Eyes
Bemutatkozását félvállról veszem egészen addig, míg meg nem hallom Sleryrrlyn’dreskel-sama nevét. Hirtelenjében ismét lejátszódott elmémben a régmúlt eseményei a trónteremben történtekről, amikor Sleryrrlyn’dreskel-sama annak a piperkőc torkának ugrott volna legszívesebben, de egy szempillantás alatt merészelte az lefegyverezni őt, s ott volt ez a zöld tökfedőjű is és hasonlóképpen járt, mint Sleryrrlyn’dreskel-sama vagy akár én. Kehh… elég csak visszagondolnom ezekre a percekre és rögtön felmegy bennem a pumpa, nem igaz! Mad
Idegesen szorítom össze fogaimat, miközben sziszegve mondok ki elmémből egy – két nem ideillőt a trónbitorlóval kapcsolatban. Sleryrrlyn’dreskel-sama nem sokkal ezután elvesztette a címét. Keveset tudok esetről, még engem is váratlanul ért a hír, de egészen biztos vagyok abban, hogy nem rázkódtatott meg annyira, mint fracciónjait. Többen követték őt, rengetegen még anno Espada-sama is köztük volt. Tudom. Még ő maga mesélte. De akkor vajon miért adta fel ilyen könnyen az espada címet? Gráh… nem értem! >.>”
- Räv la Luz… tres espada. – mutatkozom be én is kérdését követően, majd csak kisebb szünet után teszem hozzá rangomat. Azon se lepődnék meg, hogy fülét, farkát behúzva oldalazna el most emiatt. Azonban bízok abban, hogy Sleryrrlyn’dreskel-sama volt fracciónjaként nem tesz semmi ilyesmit, amivel lekicsinyítheti magát szememben.
- A minél erősebb ütések gyakorlása nem elég. Hogyha nincs rendszer a csapásaidban, tökkelütött! >o> - kelek ki magamból, amint kifejti a módot, ahogy gyakorolni szokta a pusztakezes harc rejtelmeit. - Persze, hogy hamar kiütöd a gyakorlóbábúidat, hogyha csak pofozod őket gyengeelméjű! Ha nem fejlesztesz ki technikát, amivel gyors és precíz ütéseket tudsz leadni, annak semmi értelme! Szerinted egy harcban mi a jó? Ha sokáig húzod azt a gyerekes pofonjaiddal vagy, hogy egy – két ütésből már le tudod fegyverezni, akár kiütni, hem?! >.> – kissé bosszúsan állok neki szövegelni, amiért még magam sem értem, hogy mi a szöszért próbálom neki ezt elmagyarázni. Egyik oldalam azt mondja, hogy hagyjam a csudába, úgysem éri meg, míg a másik erősen hajlik arra, hogy mutassak neki pár hasznos fogást. De a kellemetlen igazság azaz, hogy jómagam még senkit sem tanítottam semmire. Amúgy is kevés arrancart engedtem a közelembe. Ráadásul, akik kiérdemelték, hogy egyáltalán hozzájuk szóljak, azoknak pedig nincs szükségük az útmutatásomra. Így halványlila fogalmam sincs, hogy most mégis mit kellene felelnem a kérdésére az előbbi kirohanásom után. Gráh, a csudába… sarokba szorítottam saját magamat! Mad
- Tarts meg magadnak, nekem nem kell! >///>” – fordítom el fejemet az igazi ínyencfalatról, ami eredetileg idecsalt engem. Viszont cseppet sem hiányzik, hogy ilyesmivel vesztegessenek meg! >.> Különben is, jövök egyel Sleryrrlyn’dreskel-samanak, így helyénvaló, hogyha a volt fracciónját kisegítem a pusztakezes harcművészet terén.
- Meglátom, mit tehetek. Tudod, kutyából nem lesz szalonna! :< – adom be a derekamat kisebb gondolkodás után. KehhRäv la Luz… mit művelsz, megőrültél? Fészpalm Morogva rázom meg a fejemet, majd kezdem törni a fejemet, hogy hol is kezdjem okosítását, ennek a féleszűnek.
- A rúgásaid mit sem érnek. Az ökleid erősek, de nem használod őket ép ésszel... – körözök körülötte, mint valami éhes ragadozó a prédája körül, miközben hangosan végigvezetem hibáit, hogy lagymatag őkelméje is tisztában legyen vele. - Mint az előbb megjegyeztem: rendszert kell vinned a csapásaidba. Ha olyan pontot ütsz, ahol semmi fontosat nem érsz, annak nincs sok értelme. Egy ütéssel, ha jól kivitelezed és tudod hova kell csapni, akár ölni is lehet. Persze ha balul sikerül, akkor te húzod a rövidebbet, ezért ismerned kell a határaidat. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni ugyebár. Érthető eddig? – állok meg vele szembe és mérem végig, felvont szemöldökkel. Hogyha azt sem érti, miről szövegelek, annak nincs sok értelme. Amúgy sem rá akarom szentelni az egész napomat, van ennél jobb dolgom is! >_>” Ezért merem remélni, hogy némileg eligazodik rajta és nem szükséges elölről kezdenem a szövegelős részt, különben is a látványból jobban lehet tanulni, mint a beszédből, szerintem. Neutral
- A te esetedben, nos… van benned erő, amivel akár némi csontrepesztő hatást is el tudsz érni. Ennek több féle módja van, a legjobb az, hogyha a saját magad által kialakítottat használod. Én elsősorban a lábal tett rúgásokra támaszkodom, mint az előbb tapasztalhattad is. Ez némileg szükséges Lucifer használatához. – a hátamon hosszan húzódó lándzsa irányába nyúlva megérintem annak nyelét, így megvilágosítva zöldikét, hogy kiről is beszélek konkrétan. - Tudok mutatni puszta kézzel kivitelezhető ütést is, azonban célszerűbbnek vélem, hogyha a kettőből egy kombinációt mutatok meg. Megfelel? – amint rábólintott Lucifert leszedve a hátamról hegyével a homokba döftem, majd egy – egy bemelegítő körkörös kézfordulatot tettem kezeimmel magam mellett.
- Emeld fel! Lehetőleg ne túl magasra. Neutral – utasítom, miközben jobb mutatóujjammal a jelenlévő kiütött gyászhuszárra bökök. A kombináció bemutatáshoz kitűnő lesz jobb szenvedő fél híján, és ha azt akarom, hogy rendesen lássa mit is kell majd utánam megcsinálnia és rajtam bevetnie, akkor ezt a módszert kell alkalmaznom jobb eszköz hiányában. Eltökélt tekintettel nézek szembe az amúgy is már rongyosra vert halálistennel, s bármennyire sincs ínyemre az ilyen kiszolgáltatott ficsúrokba még rúgni kettőt, a nagyobb jó érdekében most mégis megteszem.
- Figyelj! – komoly hangnemben adom tudtára, hogy sokkal több koncentrálást kell szentelnie most a nézésbe, mint eddig bármikor, mielőtt belekezdenék az említett pusztakezes harc kombinációjának bemutatásába.
A boxban alkalmazott alapállást veszem fel, ezt követően bal kezemmel indítom az első ütést mellkasának közepébe, utána gyors váltással, jobb kezemmel is kivitelezem ezt a csapást ugyan abba pontba. Ezt a rotációt kétszer hajtottam végre, majd az utolsónál mikor a jobb kezemmel ütök, annál a pontnál megtámasztom a testet nyitott tenyérrel. E közben féloldalasan bal irányba fordulok, bal karomat az alapállásba tartva testem mellet, miközben jobb lábammal egy íves rúgást indítok az ájult shinigami bal oldalának irányába. A talpam spiccben, míg a lábam tökéletes egyenességgel van kinyújtva. A rúgással egyidejűleg húztam vissza a támasztó kezemet, hogy a bal lábon állásom során megtartsam az egyensúlyomat és ne dűljek fel közben.
- Most megmutatom lassan is, magyarázattal. – hunyom le szememet, amint befejeztem a demonstrációt és veszek egy mély levegőt, mielőtt a kisebb novella elmesélésébe belekezdenék a lassított felvétel során. - Mint láthattad bal kézzel indítottam az ütést konkrétan ide, ahol a szegycsont van. Az ezt követő két ütést ugyan ebbe a pontba igyekszem kivitelezni. Majd amint ismét a jobb öklöm kerül sorra nem egy rendes ütést hajtok végre, hanem megtámasztom itt a testet. Nyitott tenyérrel, hogy semmiképpen sem dűljön el. A támasztás során fordulok közbe balra, féloldalasan. Bal kezem támasztásképp itt van, szorosan mellettem, majd amint íves rúgást indítok a jobb lábammal, visszahúzom a támasztásképpen alkalmazott kezemet, hogy meglegyen a kellő egyensúlyom, míg fél lábon állok. Ez fontos, mert ha nem teszed kellő időben fel is dőlhetsz és volt rúgás, nincs rúgás. A lábnak egyenesen, kinyújtva kell lennie, a talpat pedig spiccben kell tartani, hogy ne neked fájjon, hanem az ellenségednek. - állok vissza rendesen, amit kellő lassúsággal végigmutattam a lépéseket és tudtára adtam az ehhez szükséges instrukciókat, hogy ezután elméletileg ő is kivitelezni tudjon. Még az ellenséges hozzáállásomat is félretettem ezért, hogy ezt elmagyarázzam, szóval merem remélni, hogy nem tapogatózik túlontúl a sötétségben. - A szegycsontot érő ütés általában légzészavart okoz, ha pontosan tudod kivitelezni a csapásodat és kellő erővel, még a szíve is leállhat a szenvedő félnek. Persze ez kizárt, hogy elsőre sikerüljön. :< A támasztás valójában emiatt kell kivitelezni. A rúgásnál a borda alsó része van veszélyeztetve, mivel ott gyengébb és könnyebben törik, ezért célszerű oda kivitelezni a csapást. Kérdés van? Neutral – állok odébb tőle, hogy ne kelljen kitörnöm a nyakamat azért, hogy egyáltalán ránézhessek. Utálom ilyenkor, hogy ilyen alacsony vagyok másokhoz képest! >_>’’ Kérdései esetén természetesen hidegvérrel válaszolok, mielőtt utat engednék a gyakorlásának.
- Rendben. Most te jössz. Dobd félre azt a szemetet, már nem kell! – utalok a fekete ruhásra, aki még az is csoda, hogyha él, bár az előbbi után kötve hiszem. - Piel de serpiente… - ejtem ki halkan a bűvös szavakat, hogy a reiatsum kígyó bőreként mutatkozzon meg testemen. Ez a védőmechanizmust muszáj volt megtennem, hogyha a szerepet, melyet el kívánok játszani a gyakorlása során, azt tökéletesen tudjam kivitelezni.
- Én fogom most betölteni a gyakorlóbábú funkcióját, ezért érezd magad megtisztelve, zöldecske! :< Hogyha valami nem jó, majd szólok. Nagyjából 20-30 perc áll rendelkezésedre elsajátítani rendesen a mozdulatokat. Ne okozz csalódást! Neutral – egy röpke komoly pillantással illetem, majd adom át neki a terepet. Nem fogok védekezni, úgy üthet és olyan erősen, sebességgel, ahogy csak akar. Ha hibát észlelek a mozdulatsorában, nyomban igyekszem kiszúrni és kiküszöbölni azt, amennyiben az tőlem telik. Nem hiányzik, hogy rosszul sajátítsa el és a jövőben saját keze, lába törjön emiatt. Sajnos ez egy olyan dolog, amibe ha nem ad bele apait, anyait, akkor fölösleges próbálkoznia. Már most megesz a kíváncsiság afelől, hogy vajon miket is fog elérni a gyakorlással.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te40100/45000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (40100/45000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 10:03 am

Edzés Rävval

-Gondoltam, hogy Espada lehetsz, a sebességed és az erőd meghaladja Eliziánáét- ettől függetlenül nem félek tőle. Persze lehetett volna Privaron is, de ők még mindig kevesebben vannak az Espadánál, Slarinnal együtt is, legalábbis nem hallottam túl sokról. Aki egyszer eléri, hogy Espada lehessen, általában túlzottan ragaszkodik a megszerzett címéhez ahhoz, hogy lemondjon róla, és csak azután szűnik meg Espada lenni, hogy meghalt. A legyőzött, szégyenben élők száma sokkalta kevesebb, mint a halottaké. Elképzelni sem tudom, mi történne, ha egyszer elérném ezt a címet, aztán megfosztanának tőle. Nem biztos, hogy túlélném, bár nekem jelenleg nincsen más célom, mint Espadává válni, akinek van ennél magasabb rendű célja, az nyilván lemondana a rangjáról, hogy még teljesíthesse azt.
Nem vágok közbe a sértések ellenére sem, amikor Räv beszélni kezd, elvégre nem hangzik butaságnak, amit mond. A precizitás az, ami elsősorban hiányzik a harcstílusomból, a sonidom elég gyors hozzá, hogy meglepetésszerűen tudjak támadni, de a támadásaim nem elég jók hozzá, hogy egyetlen is végezzen az ellenféllel. Az új fegyvereimnek köszönhetően elég egy apró karcolás is ahhoz, hogy megnyerjem a harcot, de azért nem ártana, ha közvetlenül tudnék létfontosságú szerveket is támadni. Puszta kézzel is el kell érnem legalább a minimumot, ha egyszer Espada akarok lenni, úgyhogy ha ehhez a pontosság kell, akkor figyelek, hogy pontos lehessek.
Meglep, hogy visszautasította a shinigamit, az Espada tagjai valószínű nagyon feltűnőek az Emberek világában, és emiatt még nálunk is ritkábban jutnak shinigamihoz, aminek olyan jó az íze, de ő tudja. Ha neki nem kell, akkor én fogom megenni. Pedig én megvagyok nélküle is, én magát a vért jobban szeretem, mint a lélekenergia ízét, azt meg nyerek eleget az itteni vadászataimból is.
-Megpróbálom kihozni magamból a legjobbat- remélhetőleg elégedett lesz a teljesítményemmel. A hozzáállása a személyemhez akkor változott meg, amikor említettem, hogy Slarin fracciónja voltam, ebből kifolyólag arra következtetek, hogy barátok lehetnek. Eliziana már megjegyezte, hogy nem biztos, hogy méltó vagyok rá, hogy a segunda Espada fracciónjának nevezhessem magam, nem akarom, hogy még egy Espada érdemtelennek gondoljon. Igaz, Eliziana is azelőtt mondta ezt, hogy elkezdtem volna komolyan harcolni. Talán nem is lett volna szükség arra a harcra, ha megfelelően elsajátítottam volna a közelharcot, nem hiszem, hogy annyira be akart akkor keményíteni. Sajnos mindenki erejét a leggyengébb pontja alapján ítélik meg.
-Ezt eddig értem- én soha nem szerettem túlzásba vinni, egyetlen harcom sem volt, ahol nem a saját lábamon távoztam a csatatérről, igaz, az egyik végére majdnem belehaltam, mire sikerült hazajutnom. Csak a fanatikus idióták kockáztatnak csupán a büszkeségük miatt. -Ha magamnak okoznék felesleges sérüléseket, akkor célszerű más módszert találni a győzelemhez.
A kérdésére, hogy megfelel-e a sima pusztakezes gyakorlat, bólintok. Változik az erőm természete, valószínű a fegyverem külseje is változáson fog keresztül menni, ráadásul neki lándzsája, nekem kardom van, lényeges különbség van a két fegyver-típus között. A lándzsa hosszabb és jobban lehet vele szúrni, ugyanakkor feladja azt a remek szórakozást, hogy apró darabokat vágjunk le az ellenfeleinkről. A lándzsa emiatt gyenge közelharcban, úgyhogy valószínű neki olyan technikája van, ami az olyan ellenfelek ellen hatékony, akik bekerülnek a fegyvere holtterébe.
"Neked bizony annyi, seggfej." A shinigamit a jobb kezemmel emelem fel, és nyújtom ki oldalra. A lába a talajra ér, de nincs eszméleténél, az Espada lélekenergiája valószínű már túl sok volt neki. Így kockára teszem, hogy a karomat is eltalálja, fél kézzel nem biztos, hogy úgy is megtartom, hogy közben rugdossa, és esetleg pont eltalálja azt is, de így legalább látom, hogy mit csinál. Legfeljebb átváltozok, ha itt végeztünk, és meggyógyítom a karomat, ennyi kockázatot bőven megér.
Az ütései erősek, de annyira nem találom különlegesnek az erejét, inkább a sebességük volt figyelemre méltó. Ami viszont meglep, hogy az ájult shinigami szemei felpattannak, és elkezdett levegő után kapkodni, annyira erőszakosan, hogy közben vért köpött. A bordáira mért rúgás aztán kirepítette a kezemből, és arrébb dobta jó pár méterrel, beleépítette őt egy homokbuckába. Ez bizony már nem kel fel, meghalt.
Utána megyek, és felemelem a holttestet, hogy újra bemutassa rajta, lassítva. Nem vagyok tudós, orvos, de még csak azt sem mondhatnám, hogy legalább alapszinten szakértője vagyok az emberi test rejtelmeinek, de azt még én is tudom, hogy ezek bizony kritikus pontjai a testnek, a bordatörés sok esetben halálos sérülés is lehet, a szegycsont törése pedig, ha nem is okoz halált, valószínűleg használhatatlanná teszi az egyik, vagy akár mindkét kart is.
-Egy kérdésem lenne. Ez jelenthet valamiféle hátrányt a kivitelezésnél?- a kérdéssel egyidejűleg felemel a bal kezem, és szétnyitom az ujjaimat. A tenyerem közepén helyezkedik el a hollow-lyukam, de nem szokványosan, a lyuk felvezet az alkaromba. Őszintén utálom, hogy pont ilyen zavaró helyen van ez az átkozott, nem mondjuk a mellkason, ahol nem zavar senkit az égadta világon. Lehet, hogy fel kell majd keresnem Natalie-sant, hogy adjon valamit, amivel be lehet tömni, de nem akadályozza a végtag zavartalan mozgását. Ezzel a kezemmel egy csomó dologra nem vagyok képes.
A shinigamit leejtem magam mellé, és a lábammal félre lököm, egyelőre valóban nincs rá szükség. Érdeklődve figyelem a kígyó-szerű pikkelyeket, amelyek beborítják Rävot. Neki szinte biztos, hogy nincs köze a kígyókhoz, a kígyók hidegek, még ha néha el is ragadja őket a méreg, érezni lehet felőlük az éhséget és a gyilkos szándékot. Az Espada ellenben visszautasított egy shinigamit, amit felajánlottam neki, szóval ez csak egy általános képesség lehet, valószínű bőrkeményítő hatással. Nekem is jól jönne egy ilyen, de egyelőre az alapképességeim a fontosabbak.
Egy-egy kézmozdulatot teszek, mire a ruhaujjba rejtett karóim előcsúsznak, én pedig ledobom őket a homokba a zanpakutom mellé. Nem hiszem, hogy akárcsak megkarcolni képesek lennének az arrancar megerősített bőrét, valószínű el is törnének, de nem akarom, hogy véletlenül azt hihesse, hogy ártani akarok neki. Jelenleg senki nincs Las Nochesben, akit meg akarok ölni, még Sethet sem, semmi hasznom nem származna belőle. Csupán a bosszú miatt nem fogom megtenni, a tetteivel csak azt érte el, hogy soha nem fogok rá úgy felnézni, mint régen Aizen-samara.
Egy kis problémát okoz a magassága, de azért megoldom, először a bal kezemmel ütök a mellkasára. A két hierro közül egyértelműen az enyém az, ami sokkal gyengébb, meg is érzem a kezemen az enyhe sérülést, de azonnal beviszem a következőt. Kétszer megismétlem a mozdulatot, utána az előbb látott rúgást csinálom meg, bár a lábam nem teljesen egyenes. Sajnos a támasztás ugyan megvolt, úgyhogy elesni nem tud, de nem húzom vissza időben a kezem, úgyhogy elveszítem az egyensúlyom, és így a rúgás gyenge lett. El azért nem esek.
Várok egy másodpercet, hátha mond valamit, aztán szó nélkül csinálom újra, ezúttal csak azt figyelem, hogy a mozdulataim jók legyenek. Most csak három ütést mérek rá a támasztás előtt, az ütés célzása annyira nem bonyolult feladat, a nehézség a rúgás kivitelezésében van. Ezúttal időben húzom vissza a kezem, a lábam is egyenes többé-kevésbé, még spiccnek is elfogadható, amit csináltam vele. Az erő és a kivitelezési sebesség meg sem közelítette azt, amit az előbb a lánytól láttam, sőt, még a sebességben is elmaradt az övétől, de mondhatjuk, hogy ez már jobb volt. Persze minél magasabb az ellenfél, annál nehezebb lesz ez a mozdulat, annál magasabbra kell rúgni. Lehet, hogy azonos magassággal nem menne ennyire jól. Ezen még bőven lesz gyakorolni való.
-Megpróbálhatom fordítva?- elvileg jobb kezes vagyok, de rúgni a bal lábammal szoktam, az egészíti ki a fegyveremet, ha a másikkal csinálnám, elveszíteném az egyensúlyomat. Ehhez a technikához ugyan nem kell fegyver, de számomra természetesebbnek hat, ha a másikkal rúghatok. Az talán jobban fog menni, a jobb lábas rúgásom még repedést sem biztos, hogy okozna.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Cl0te5000/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 11:30 am

Edzés Diegonak

A félelem legapróbb jelét sem láttam kibontakozni arcán, amint megosztottam vele kilétemet. Bíztam ebben, hogyha már Sleryrrlyn’dreskel-sama volt nem is oly’ régen még az espadaja. Azonban a felhozott hasonlatra, csupán homlokomat ráncolom. Anno mikor összehozott a sors az 5. espadával már akkor nagy volt közöttünk az erőkülönbség, azonban ha egymás torkának ugrottunk volna 1000%, hogy én maradtam volna alul. Azóta csak futólag találkoztam vele, erőnket nem mértük össze konkrétan még egyszer sem, szóval nem tudom eldönteni mennyi is lehet igaz abból, amit mondott ez a léha gyengeelméjű. ._.’’
Ugyan kissé agresszíven vettem eleinte a dolgot és nem éppen kedvesen ecseteltem neki a hiányosságait. Azonban, hogy valóban hasson is rá a mondandóm és nem csak üres szövegként fogja fel, akkor az ilyesmi stílus teljesen helyénvaló, nem? :< Mindegy is, most vagy elviseli, vagy elviseli, ha akar tőlem bármit is tanulni jobb, ha meghúzza magát. Arról pedig nem kell tudnia, hogy ő az első, akinek megpróbálok valami értelmeset is vinni a fejébe. Neutral
- Ne csak próbáld, tedd is meg, féleszű! >.> - vágom hozzá kissé dühösen a szavakat, amikor meghallom, hogy csupán próbát akar tenni a legjobb eredmény eléréséhez. Az ilyennek nincs helye itt, vagy sikerül, vagy nem. Én pedig ajánlom neki, hogy összehozza, vagy csak legalább üsse a siker szintét! Mad Ha valóban Sleryrrlyn’dreskel-sama fracciónja volt akkor a mozdulatsor, amit meg akarok mutatni neki, nem lehet nehéz számára elsajátítani. Ahogy tisztáztam vele a tényeket, mely szerint próbálkozásoknak itt nincsen helye elkezdtem leadni az elméleti részét a dolognak.
Az eleinte zavaró feszültség, ami megnehezítette a dolgomat a fontos részek átadásában kezdett eltűnni és már hangomban sem éppen volt érezhető, amint szavaim első felét tökéletesen megértette. Azt hiszem kissé idegesen fogadtam volna, hogyha még ennyit sem tudott volna memorizálni, szóval örülhet a szerencséjének. ˇ-ˇ
- Valóban. Ezért célszerű tudni, hogy mennyit engedhetsz meg magadnak. Egyértelműen, ha több időt szentelsz a pusztakezes harc elsajátításához, akkor ilyesmi miatt nem igazán kell aggódnod. Véletlenek azonban továbbra is előfordulhatnak! Emiatt okosabb kiismerni ellenfeled küzdőstílusát, mielőtt leadsz egy ütést, mert ha látványosan jobban ért a pusztakezes harchoz, kicsit merész lenne ellene fordítani az erősségét. Nem hiába tanítja, minden küzdő sport azt, hogy önvédelemre használd ökleid, ne pedig támadásra. Nem, de bár? – igen. A legkönnyebb megoldás azaz, hogy inkább hanyagoljuk a kézzel való ütlegelést. De lássuk be, hogy ez nélkül még fegyvert se tudnánk forgatni rendesen, szóval ennek semmibevétele egytől – egyig balgatag döntés lenne. Nem kötelező erre fektetni a fő hangsúlyt a küzdőstílus kialakításánál, azonban mindenképp kell hozzá konyítani, ha csak egy kicsit is, de kell. Az pedig mindenki saját döntése, hogy mennyire is törődik vele.
Mindenesetre a döntés joga teljes mértékben az övé. Kérése szerint viszont megmutatom a kombinált pusztakezes harci mozdulatsort, melyet említettem. De csalódnom kellett a gyakorlóbábunak alkalmazott mihaszna feketeruhásban. Nem bírt túl sokat, már az első ütéseim végzetesek voltak ájult testének. A végső csapásnál: a rúgásnál, pedig már halott is volt. Fintorogva tekintek a rúgásomtól elrepült halott test után. Nem akartam kinyírni, hiszen tudom micsoda ínyenc falat egy még lélegző shinigami egy arrancar számára, azonban majd be kell érnie egy kevésbé finom feketeöltözetes semmirekellővel, amint végeztünk. Neutral
A lassított demonstrációt követően vártam az esetleges kérdéseit. Mivel úgy tűnt, hogy igyekszik teljes figyelmével végigkövetni a bemutatómat, így biztos voltam abban, hogy nem ostobaságokat fog feltenni a „kérdés” címszó alatt, hanem valóban olyasmi után érdeklődik, ami fontos lehet a technika végrehajtásnál számára.
- Hogyha eddigi önálló gyakorlásodnál sem zavart, akkor nem. Ha pedig probléma lépne fel vele, megpróbáljuk kiküszöbölni. De szerintem nem fog gondot jelenteni, ha eddig képes voltál együtt élni vele. – kicsit meglepődök, amint hollow – lyukával találom szembe magamat kérdése során. Valóban kicsit kellemetlen a hely, amit elfoglal testén, azonban nincs olyan dolog, amihez nem lehetne hozzászokni. Eleinte engem is rendkívül zavart, hogy csupán fél szememre láttam, főleg harcokban nehezítette meg a dolgomat, azonban az idő során már hozzászoktam. Igaz, gyengepontom nagyobbik fele még mindig azon oldalam, amit nem tudok szemmel tartani, de viszonylag már sikerült annyira kiélesítenem hallásomat, szaglásomat hozzá, hogy ezek segítségével korrigálhatom azt, hogy csupán egy szemem van.
Ha valóban nagy zavart jelent számára, akkor talán tudok mutatni egy – két trükköt, mely nem akadályozza majd az ütései során az, hogy egy hatalmas lyuk van a bal tenyerén. Viszont nem biztos, hogy azok használni fognak. Konkrétan csupán akarat kérdése, hogy legyűri ezt a zavaró tényezőt vagy sem. Esetleg más megoldás után kell majd néznie, de ez már az ő dolga. Én csupán a pusztakezes harc rejtelmeibe kívánom bevezetni és tudását gyarapítani erről. A keze voltaképpen már nem is az én ügyem. :<
Amint átadtam a terepet a gyakorlásához türelmesen vártam, hogy kivitelezze az első ütéseit. A megerősített hierro miatt nem éppen érzem meg ütéseit, mondhatni csapásai csupán csiklandoznak. Rúgása pedig továbbra is az a gyerekes láblengetés, semmit nem ér. :/
- Csupán mázlid volt, hogy nem bukták fel, mihaszna. Próbáld meg szinkronba hozni a támasztó karod visszahúzását és a rúgásodat! Csináld meg párszor ezt a mozdulatsort a levegőt ütve és csak azután üss meg engem, amikor úgy érzed, hogy menne nagyjából egyszerre az összefüggésben lévő két mozdulat. – ecsetelem próbálkozásai után. Remélhetőleg a változást ő is érzékelni fogja ez által. Azonban még ezek után is volt benne hiba. Az rúgása továbbra is gyenge maradt.
- Ne fogd vissza magadat! Hogyha a rúgásod nem repeszti meg a hierromat, akkor az annyit jelent, hogy elbuktad a feladatot. >.> – komolyan pillantok rá. Talán ez az ösztönzés némileg segít abban, hogy rúgásába elég erőt fektessen és nem csak az enyhe, már – már rúgásnak sem éppen nevezhető verzióval kelljen szembetalálnom magamat.
Kérdésére bólintok csak. Amennyiben javuló tendenciát mutat azzal, hogy fordítva csinálja, akkor áldásom rá. Amúgy is elfelejtettem ama lényeges kérdést feltenni még az elején, hogy jobb vagy bal kezes e? Számomra már teljesen megszokott, hogy mindkét kezemet egyaránt hatékonyan tudom használni, hiszen Lucifer ezt szinte megköveteli a rendes forgatásához.
- Már csak 15 perc áll rendelkezésedre, zöldike… - adom tudtára az egyre inkább csökkenő időlimitet. Ahogy halad, annál nehezebb lesz. Azonban gondolom ez teljesen várható volt, így nem hiszem, hogy meglepetést okozok számára a számmal, mely még lehetőséget ad a technika elsajátítására, illetve hierrom megsértésére. Én igyekeztem minden tőlem telhetőt megtenni, a többi csak rajta áll. Az eddigiek alapján viszonylag jó úton halad afelé, hogy sikerüljön elsajátítania a technikát, szóval már igencsak kíváncsi vagyok a végeredményére.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Hueco Mundo-