-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Saburo Kiyoshi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Saburo Kiyoshi
Arrancar
Arrancar
Saburo Kiyoshi

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2009. Feb. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 56. Arrancar, Tadeo Dellomuertre fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Saburo Kiyoshi Cl0te5000/10000Saburo Kiyoshi 29y5sib  (5000/10000)

Saburo Kiyoshi _
TémanyitásTárgy: Saburo Kiyoshi   Saburo Kiyoshi EmptyHétf. Feb. 09, 2009 9:53 am

Név: Saburo Kiyoshi

Kor: 243 éves (23 évesen halt meg)

Kaszt: Arrancar

Rang: 56. Arrancar, Tadeo Dellomuertre fracciónja

Zanpakuto: Egy sárkányos zanpakuto aminek két pengéje van a penge szélén két sárkány található, akik egy ékkő felé néznek.
Zanpakuto neve: Negenreono (félelem)
Zanpakuto parancsszava: Tereko Negenreono (terülj félelem)
Zanpakuto képe:

Saburo Kiyoshi ReapertheDemonicTearzanpakuto_www.kepfeltoltes.hu_

Kinézet: Tépett gesztenyebarna haj, smaragdzöld szemek. Mindkét fülében egy-egy fülbevaló, a nyelvében egy piercing az ágyékánál, pedig egy tetoválás. A tetoválás egy koponyát ábrázol, ami körül egy kobra tekereg. A száma a jobb csuklóján található, amit egy csuklószorítóval mindig eltakar. A léleklánc elszakadása után keletkezett lyuk, a bal kulcscsontja alatt található, maszkja darabjai a jobboldali homlokcsontján és a járomcsontján található, ezért a haját mindig arra az oldalra fésüli.
Tetoválás:

Saburo Kiyoshi Snake_skull_www.kepfeltoltes.hu_

Jellem: Attól függ milyen napja van, ha jó napja van, akkor elég barátságos, jószívű, és kedves. Ha rossz napja van, akkor elég mogorva, szókimondó és utálatos. Ezektől eltekintve elég udvarias és hidegvérű.

Ressurreccion: A mesékből jól ismert elf-re hasonlító lény lesz belőle, csak nála az a különbség, hogy egy kicsivel gonoszabban néz ki. A homlokán két hatalmas szarv van, ami visszakanyarodik a fejtetője felé, a hátán két szárny található, ami látszólag úgy néz ki mintha meg lenne tépve, de neki ez a normális. A vállát és a mellkasát különös nonfiguratív jelek borítják be, amik zölden világítanak, a zanpakutoja ketté válik, ami tovább változik egy érdekes fegyverré. Parancsszó nincsen, egyszerűen szétfeszíti a zanpakutoját.

Saburo Kiyoshi Illidan_stormrage_by_sandara_www.kepfeltoltes.hu_

Előtörténet:
Párizsban születtem, viszont se anyámat se apámat nem ismertem, mert beadtak egy árvaházba. Ott mondjuk úgy minden nap kiakasztottam valakit, nem az embereket gyűlöltem, semmi bajom nem volt velük, egyszerűen szerettem az őrületbe kergetni egyeseket. Találtam magamnak egy remek barátot, természetesen mindenki azt hitte, hogy szerelmesek vagyunk mivel az az illető lány volt. Szó mi szó tényleg gyönyörű lány volt, vállig érő vöröses haj, aranyos és kedves arc, a lányt Lilian-nak hívták. Volt egy kiskutyája akinek pedig Neru volt a neve.


Saburo Kiyoshi Anime5

Minden titkot elmondtunk egymásnak, sőt mi több közös titkunk is volt. Az udvart körbekerítő falon volt egy nagyobb rés ahol mindketten kifértünk. Minden nap kiszöktünk egy kicsit és csavarogtunk a városban. Egyik reggel is kimentünk és rögtön átszaladtunk az úton. Egy bolt felé vettük az irányt, de nem vettünk semmit, hiszen két árva mit tudott volna venni?! Mikor észbe kaptunk, hogy vissza kellene már mennünk elég későre járt. Az ég alja már narancssárga volt és a közvilágítás is bekapcsolt. Neru hirtelen futásnak eredt, mi pedig utána. Az útra szaladtunk mindhárman, de azt nem vettük észre, hogy egy kocsi éppen hozzánk közeledik. Én megtorpantam, de Lilian szaladt tovább, aztán előttem hirtelen elsuhant az autó magával sodorva Lilian-t. A vére az arcomra fröcsögött, teljes sokkot kaptam, aztán elájultam. Mikor legközelebb magamhoz tértem, már egy ágyban feküdtem mellettem, pedig Nerun vakaródzott. Közölték velem, hogy sajnos Lilian nem élte túl a balesetet, ha ez nem lett volna elég, engem vontak felelősségre. Befalazták a rést és rám sokkal jobban figyeltek ezután. A további életem elég üres volt, már alig vártam, hogy nagykorú legyek és elmehessek erről a helyről. Mikor végre bekövetkezett az a nap futva hagytam el az „otthonomat” és vissza se néztem. Megpróbáltam megállni a lábamon, de mindig bajba kerültem. Rengeteg bűn volt a lelkembe vésve, rablás, gázolás, tudat módosító szerek árulása és használata. A 23-ik születésnapomon éppen a börtönben ücsörögtem, aznap délután engedtek ki. A házam felé tartottam és pont elkellett mennem egy építkezés mellett, ahol rengeteg munkagép sürgött-forgott. Egy daru éppen egy hatalmas üveglapot emelt föl, hogy a munkások a helyére tegyék, mikor hirtelen elszakadt a tartókötél a hatalmas üveglap, pedig a földre zuhant. Rengeteg apró és nagyobb darabra hullott szét én meg csak azt éreztem, hogy valami elsuhan a nyakam mellett, aztán valami meleg folyik végig a mellkasomon. Pár munkás odajött hozzám és a torkomhoz szorították a kezüket.
-Mi a fenét keres itt ez a kölyök?
-Haza… fele… megyek…
-Ne beszélj!!
-Valaki hívjon egy mentőt… egy szilánk elvágta a nyaki ütőerét…
Hallottam az utolsó mondatot, aztán se kép se hang.

Hollow/ Arrancar:
A halálom után folyamatosan magam után húzgáltam egy láncot, ami eleinte eléggé idegesítő volt, de aztán megszoktam. Nem tudom meddig ráncigáltam még ezt a hülye láncot magam után, de aztán elszakadt én meg valami irtózatosan ronda valamivé fejlődtem. Átszenvedtem magam valami hatalmas kapuféleségen, aztán ott indultam el, hogy „éljem az életemet”, de aztán irtózatosan éhes lettem. Sorra kerestem meg a nálam kisebb lényeket és faltam föl őket. Eleinte élveztem ezt a dolgot, mert minden vágyamat kielégítette, de az idő haladtával nagyon unalmas lett, ezért vittem egy kis színt ebbe az egészbe. Először elkaptam az áldozatomat, kicsit megkínoztam aztán faltam föl. Elég hosszú időt töltöttem ezzel az elfoglaltsággal, de aztán egy nagyobb változáson mentem keresztül. Innentől már úgy éreztem, hogy nincs visszaút, egyre nagyobb és nagyobb akartam lenni. Mindenki fölött uralkodni akartam, természetesen ez nem mindig jött össze, mert ahogy észrevettem mindenki magánhatalomra akar törni. Aztán egyszer rosszkor voltam rossz helyen, egy fickó még a csillagot is leígérte nekem az égről, valami olyasmit is beszélt, hogy ő tud azon segíteni, hogy erős legyek. Hát persze, hogy vele mentem, csak azzal nem számoltam, hogy akkor a „szolgája” leszek és éjjel-nappal nyalnom kell a talpát, ami persze, hogy nem nagyon tetszett. Miután arrancart varázsolt belőlem, elég jól éreztem magam a bőrömben, magamnak jártam az utat természetesen néha-néha visszajártam ehhez a fickóhoz, de csak is akkor amikor a kedvem tartotta. Az egyik ilyen alkalommal, rendesen ráfaragtam, mert valami elmebajos „istenképzelő” alakhoz „osztott” be, aki onnantól fogva parancsolt nekem… vagy is csak azt hiszi, hogy parancsol nekem, valójában nekem senki sem parancsolhat, csak jókedvemben teszem meg az utasításokat.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Saburo Kiyoshi _
TémanyitásTárgy: Re: Saburo Kiyoshi   Saburo Kiyoshi EmptyPént. Feb. 13, 2009 4:09 am

Szép előtörténet, ELFOGADOM.

Lélekenergiád: 5000
Ryou: 4000
Szint: 1.

Jó játékot! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Saburo Kiyoshi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Arrancar-