-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A különleges lány //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te5000/15000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (5000/15000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Jan. 31, 2009 2:21 am

Az 5. és 13. osztagba pokollepke érkezik egy üzenettel:

"A futárjaink az emberek világában hatalmas szellemi erőket érzékeltek. Feladatuk, hogy előkerítsék azt az élő vagy élettelen objektumot, ami ilyen mértékű energiával rendelkezik. Lehetőleg feltűnés nélkül hajtsák végre a feladatot! Sok szerencsét: Gotei13 vezetőség"

Az osztagban épp akkor jelenlévők (5.osztag:Raizetzu Koroida; 13.osztag:Sierashi Yuusuke) mikor kézhez kapják az utasítást, kikérik az engedélyeket, s az emberek világába indulnak. Ahogy átérnek egy rövidke megbeszélést tartanak, s keresni kezdik azt a dolgot, ami ilyen mértékű szellemi erővel rendelkezik.

Csak óvatosan Shinigamik, lehet egyszerűnek tűnő küldetés, de ki tudja mivel találjátok szembe magatokat!
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te6500/10000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (6500/10000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Jan. 31, 2009 2:41 am

Az emberek világában épp megy le a nap, ahogy sugarai az egész tájat narancssárgára festik a környéket. Az emberek mitsem dörődve végzik megszokott munkájukat, a gyerekek játszanak és a diákok tanulnak. Minden normális. A semmiből egy eldalra tolható faajtó jelenik meg, ami azonnal kinyílik és két fekete ruhás férfi lép ki. Az egyiknek fekete, míg a másiknak sötétbarnás haja van, amit a lemenő nap beszinez.
Amint kiléptünk az átjáróból, nyújtózkodtam egyet. Kicsit kellemetlen érzés volt újra használni ezt az átjárót. Régebben csakis a környéken lévő Hollow-okat írtottam. Előre lépek néhányat, majd sóhajtok egy nagyot.
-Megérkeztünk...- motyogom.
De rég is volt, hogy az emberek világában voltam. Minden olyan más. Lassan elindultam le a dombról, és az út szélén megálltam. Néhány kölyök békésen labdázott, míg egy öreg házaspár tartott feltehetőleg otthonukba.
-Induljunk...- motyogom ismét.
Ma valahogy nagyon hallgatog vagyok. Igaz, messze állt tőlem a sok beszéd és pletykálgatás, de ma a szokotnál is hallgatag vagyok. Vettem egy nagy lendületet, és máris az egyik villanypóznán álltam, ahol rendesen be tudtam látni a terepet. Néhány percig fűrkésztem a helyet, s már azt hittem, biztos valami tévedés lehet, mikor a szokotnál nagyobb lélekenergiát éreztem.
-Te is érzed?...- kérdem a társamtól.
Amint válaszol rá, elindulunk a hely irányába, ahol ez a szokatlan lélekenergia sugárzik. Bármi is az, nagy veszélyben lehet, hisz bármikor feltűnhet egy Hollow vagy rosszabb...
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te68000/100000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (68000/100000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Jan. 31, 2009 3:26 am

A Nap éppen lemenni készülődik, amikor megérkezünk újdonsült társammal az emberek világába. Talán gyönyörködnék is benne, ha az a nyavalyás pokollepke nem a legédesebb álmomból kelt fel. Körülnézek, s látom, hogy minden csendes. Talán túlságosan is. Kilépve az átjáróból megrecsegtetem elgémberedett ízületeimet, majd várakozóan pillantok Raizetzura.
- Megérkeztünk… - motyogja, amit én egy bólintással nyugtázok. Nem vagyok ideges, nem ez az első küldetésem az emberek világában.
~ Habár az már elég régen volt. ~ - gondolom, miközben egy félmosoly jelenik meg az arcomon. Benyúlok kimonóm belső zsebébe és előveszek egy szál cigarettát. Miután meggyújtottam nagyot szívva belőle letüdőzöm a füstöt. Kék szemeimet felemelve újra körbekémlelem a területet. A madarak dalolnak, kellemes, nyárias idő van.
- Induljunk... - szól ismét halkan.
Nem válaszolok, csak ismét biccentek egyet. Nem sok kedvet érzek magamban a beszélgetéshez. Rutinfeladatra küldtek nem hiszem, hogy sok akcióban lesz részünk. Hirtelen eltűnik mellőlem Rai és egy villanypózna tetején jelenik meg újra. Abban a pillanatban eddig ismeretlen lélekenergiát érzek.
- Te is érzed? - kérdezi tőlem.
- Igen. Úgy tűnik, mégse lesz olyan egyszerű, mint ahogy az elején gondoltam. – válaszoltam neki, majd eldobva a csikket egy shunpoval mellette teremtem. Kezemet összefonva várakozok, hátha történik valami. A lélekenergia forrása eddig még nem tűnt fel.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te5000/15000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (5000/15000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Jan. 31, 2009 3:58 am

Percekkel később, ahogy a két Shinigami pásztázza a környéket, az ismeretlen szellemi energia egyre jobban közeledik feléjük. Nem is kell sok, az utcára beforduló alak, sikoltozva szalad, egyenesen a két férfi szeme láttán. Legalább már betudták azonosítani, hogy az erő egy nőtől származik... Nincs sok idejük mélázni, ugyanis a fejvesztve menekülő lány után, pár méterrel nem messze egy ormótlan nagy hollow következik. Koroida és Yuusuke összenéznek, majd mindketten kardot rántanak. Hogy megvédjék a lányt a dög elé ugranak és támadásba lendülnek. Eleinte a hollow csak meghátrál, majd ő is támadni kezdi a Shinigamikat.
Ügyesnek kell lennetek, ugyanis most két dologra is figyelnetek kell... A hollow-t likvidálni, illetve ne hagyjátok, hogy a lány elszökjön!
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te6500/10000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (6500/10000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Jan. 31, 2009 4:14 am

Kezdtem már fáradni abban, hogy folyton be kelle mérjem a többi ember közt azt, amelyiknek különösen több náluk, mikor közeledni kezdett. Nem is sétált az az alak, hanem rohant. Az utca sarkáról egy hatalmas sikítás hallatszott, majd a házak mögül kiugrott egy lány, ki ahogy gyönge lábai bírt, szaladt életéért. Hogy mi elől futott? Csak gondolnom kellett rá, s máris egy Óriás Hollow jelent meg, aki néhány biciklit és egy postaládát rongált meg. Szemeimet összehúztam, majd kezem lassan a hátamon lévő kard markolatára csúszott.
-Akkor gyerünk...- motyogom ismét.
Egy Shunpoval már az úton lennék és rohannék a szörny felé, aki csak távolból láthat engem. Újfent használva a Shunpo-t a szörny mögötti házfalra ugrannék, majd Rankuroi-t előhúzva a szörny felé tartanék. A Hollow hatalmas fekete mancsával már épp készülne elkapni a lányt, mikor a lendület segítségével levágnám a karját. A vér kisebb területen szóródott csak szét, míg a karja néhány méterre a fenevadtól ért földet. Amint leérek, a társamhoz fordulok.
-Yuu, a tied!- mondom neki, s rohanok a lány után.
Amint a közelébe érnék, a magasba ugrova előtte teremnék, majd derekánál megfogva egy kisebb ház tetejére ugranék. Remélhetőleg addigra végezni fog a Hollow-val, míg én a karjaimba reszkető lányra vigyáznék.
-Nyugalom...Most már biztonságaba vagy...- mondom neki kellemes hangnemben.
Ám ha Yuu segítségre szorulni, a lányt óvatosan leraknám, majd én is beszállnék a harcba. Nem tudom ki lehet ez a lány, de a szellemi kisugárzása majdnem megegyezik egy alsóbb Tisztéhez.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te68000/100000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (68000/100000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Jan. 31, 2009 5:17 am

Már épp kezdek meghalni az unalomtól, amikor hirtelen egy sikoltás szeli át a levegőt. Mint egy gombnyomásra érzékeim kiélesednek, s rögtön megérzem a lányból áradó reiatsut és még valamit. Valami gonoszat, amit csak akkor szoktam érezni, ha hollow van a közelben. Nem is kellett sokat várnom és megjelenik a lidérc is. Vérfagyasztóan felordít.
~ Ajh, de utálom ezt a hangot… Mindig feláll a szőr a hátamon tőle. ~ - gondolom, miközben Rai támadásba lendül. Villámtánccal eltűnik mellőlem, majd a hollow mögött tűnik fel újra. Egyetlen vágással megszabadítja a lényt a lábától, azután pedig a lányt felkapva újra eltűnik és nem messze egy ház tetején jelenik meg.
- Yuu, a tied!- szól Rai felém fordulva.
- Jól van, elintézem. – válaszolok, s Dotonryuut előhúzva egy shunpoval a lidérc előtt termek.
~ Mindig ez van!~ - gondolom sóhajtva, miközben kitérek a hollow egyik támadása elől. ~ Ő lelép a csajjal én meg takaríthatom el a szemetet… -.-”. ~
- > Nyugi már, Yuu! Te is tudod, hogy semmi esélye ellenünk. Nem tudom, miért nyafogsz egy kis harc miatt.<- hallatszik a fejemben Dotonryuu hangja.
~Nem nyavalygok!~ – vágok neki vissza. ~ Csupán arra akartam felhívni a figyelmet, hogy következő alkalommal én mentem meg a lányt és ő győzi le a szörnyet.~
- > Jól van, jól van! Akkor most már igazán kinyírhatnád ezt a férget, mert kezd idegesíteni az ordítása.<
~ Egyetértek. ~ - zárom le a beszélgetés, majd újra kitérve iszonyú lassú csapás elől levágom a lábát.
A hollow felordít a fájdalomtól, azután megtántorodik, és a földre huppan. Újabb villámtánc után már a háta mögött jelenek meg újra és két ujjamat a lidérc tarkójához tartva megszólalok:
- Hadou 04: Byakuray!
A kidou átlyukasztja a hollow kemény maszkját. Mire kardomat a hüvelyébe lököm, már semmivé is válik. Még egy gyakorló küzdelemnek is kevés volt. Lendületet veszek, s két ugrás után máris Rai és a lány párosa mellett vagyok.


A hozzászólást Sierashi Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 31, 2009 7:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te5000/15000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (5000/15000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Jan. 31, 2009 5:50 am

Raizetzu egy gyors támadással megbénítja a hollow-t majd a lány után indul. A megrémült nőt felkapja, és egy biztonságos helyre viszi, Egyenesen egy tetőre, messze az ellenségtől. Rai halk szavakkal nyugtatja a megrémült lelket. -Segíts nekem! -suttogja vékony hangjával a lány-Mi történik...?-kérdezi aggódva a Shinigamit. Sajnos nincs sok időtök a meghitt beszélgetésre, ugyanis az égen újabb viharfelhők gyülekeznek, mégpedig újabb hollow-ok alakjában. A repülő csúfságok, mint a keselyűk a dögök felett, úgy köröznek felettetek, mikor Yuusuke a szánalmas ellenfelét likvidálva érkezik meg hozzátok. Habozva tekintetek magatok elé, hogy mi tévők legyetek...
Ha magára hagyják a lányt, biztos a hollow-ok martaléka lesz, ha viszont egyikőjük ismét felkapja és továbbszállítja, a másik nem biztos, hogy le tudja győzni a rengeteg denevér szerű lidércet. Persze az is kérdéses, hogy ki maradjon a lánnyal. Vigyázzatok, ne csak a nővel foglalkozzatok, mert még a végén, mint ahogy a mondás is tartja: a nő lesz a vesztetek!
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te6500/10000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (6500/10000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Jan. 31, 2009 6:30 am

A társamnak sikerült legyőznie a Hollow-ot, habár azért ez meg sem kottyan meg egy Shinigami-nak. A lány úgy reszket az ölembe, mintha -20°C volna és szinte már könyörög, hogy segítsünk neki.
-Hát azt én se...- kezdek bele mondandómba, mikor egy rossz érzés kap el.
Döbbenten fordítom fejem az égre, és egy szörnyű, fekete felhő jelenik meg, amiből csak úgy özönlik a sok üvöltő Hollow. A sok parazita szinte már keselyűkként vesznek minket körbe. Szemeimet dühösen húzom össze, majd Yuu-ra nézek, aki már vissza is tért.
-Itt nem tudjuk őket legyőzni...- motyogom.
Fejemet gondolkodóan lehajtom. Ha most harcolnánk, a sok lidérc biztosan lekötné a figyelmünket, és a lányt elkapnák. Ha viszont valamelyikőnk itt marad, nagy valószínűség nem bírna boldogulni velük. Mivel nem maradt más választásom, a lányt finoman a földre raktam, majd egy határozott mozdulattal a hátamon lévő tokból előveszem Rankuroi-t, végül a kéklő ég felé emelem.
-Raikuroi: Kumoarashi Ryokousha! (Fekete Villám: Utazó Viharfelhő)- ordítom.
A kisebb felhők között egy sötét színű felhő közelít, ami egy örült taxis módjára áthajt a Hollow-ok között, és előttünk megáll.
-Gyorsan! Beszállás!- mondom nekik, és mindannyian a felhőre ugrunk.
Néhány okosabb lidérc már rájön, hogy el akarunk lógni előlünk, így egyből ránktámadnak. Már ép marna a mellettem lévő lányhoz, mikor keselyű lábait levágom, és egy oldalról indított kardcsapással ketté vágom maszkját, s eltűnik. A felhő emelkedni kezd és újfent a Hollow-ok közt kijutunk az ellenfél gyűrűjéből. A fenevadak biztosan követni fogak, ám ameddig alattunk vannak, nincs gond. Ugyanis ha a közelünkbe érnek, a felhőből fekete villámok csapnak ki és megrázzó élményben részesítik őket. Igaz, nincs megoldva a probléma, de mégis egy elhagyatott gyárhoz kéne leszállni. Remélhetőleg addigra nem lesz semmi galiba.


A hozzászólást Raizetzu Koroida összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te68000/100000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (68000/100000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Jan. 31, 2009 7:04 am

Letérdelek a lány mellé és Raijal közösen megpróbáljuk lenyugtatni. Pár perc múlva iszonyú érzés kerít hatalmába. Elkerekedett szemmel nézek az ég felé, ahol immár szárnyas hollowok keringenek.
- Itt nem tudjuk őket legyőzni… - motyogja.
- Azt én is tudom! – válaszolok ingerülten. Valójában nem is Raira haragszom, hanem a kialakult helyzetre. Fejemet forgatva kutatok valamilyen menekülési útvonal után. Egyértelmű, hogy egyedül semelyikünk nem bír el ennyi hollowval. Viszont, ha magára hagyjuk a lányt se perc alatt elkapnák.
~ Ördögi kör! ~ - gondolom magamban bosszankodva.
Ekkor társamnak új ötlet jut az eszébe. Előveszi Zanpakutouját és az ég felé szegezi:
- Raikuroi: Kumoarashi Ryokousha! (Fekete Villám: Utazó Viharfelhő)- ordítja Rai.
A kisebb felhők között egy sötét színű felhő közelít, ami egy örült taxis módjára áthajt a Hollow-ok között, és előttünk megáll.
- Gyorsan! Beszállás!- szól, és mindannyian a felhőre ugrunk.
Amint elsuhanunk a lidércek között, néhány okosabb példány azonban rögtön a nyomunkba szegődik. Tudom, mi jár társam fejében, ugyan az, mint az enyémben. Egy elhagyatott helyre kell mennünk. Ekkor egy bátrabb lidérc a lány felé kap, de hála Rai éberségének sikerül megmentenie őt. Azonban arra már nincs ideje, hogy a mögötte támadó keselyű ellen is védekezzen. Nincs időm tervet készíteni, ezért az ösztöneimre hallgatok. Előrántom hüvelyéből Dotonryuut és pengével lefele tartva elsuttogom a parancsszavakat:
- Me ga sameru, Dotonryuu! Sabaku no Arashi! (Ébredj, Földsárkány! Sivatagi Vihar!)
Katanám átváltozik shikai formájába, de rögtön porrá robban. Mintha csak a szél kapna fel egy marék homokot, úgy száll Dotonryuu a hollowok közé.
- Tépd szét őket! – adom ki a parancsot, aminek köszönhetően sziklapengék fúródnak a minket üldöző lidércek testébe. Fellélegeznék, hisz’ elmúlt a veszély, amikor újabb tucat szörny tűnik fel a látóhatáron.
~ Gyorsan találnunk kell valami elhagyatott helyet! ~ gondolom, miközben egyre kétségbeesettebben pásztázom a környéket.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te5000/15000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (5000/15000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptyHétf. Feb. 02, 2009 6:52 am

Mindannyian sikeresen kitérnek a szárnyas hollowok elől, ám a probléma koránt sem oldódott meg. Bizony, egy biztonságos rejtek igazán jól jönne, ugyanis a lány lassacskán elveszti eszméletét. Teste és lelke reszket, hangja néha elcsuklik. Míg a környéket pásztázzátok, újabb 5 denevér hollow tűnik fel. 2 dög két oldalról lökdösni kezdi a felhőt, s a félig eszméletlen lány, majdnem lezuhan, mikor Yuusuke gyors reakciójának köszönhetően, visszarántja a szerencsétlen nőt. Veletek szembe kirajzolódik egy hatalmas erdő képe. Ha sikeresen lerázzátok a hollowokat, akkor talán eljuttok az elméletileg biztonságos erdőt...
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te6500/10000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (6500/10000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptyHétf. Feb. 02, 2009 7:07 am

A keselyűszerű lidércek közül sikerült kitérnünk, ám máris újabbak akarják elállni az utunkat. Mindkét oldalról támadnak, ráadásul a felhőt, ami nem tud vízszintesen villámokat lőni. Dühödten felsziszegek, majd jobban megnézve a tájat, hamarosan egy sűrű erdőhöz fogunk érkezni. Szemeimet összehúzom, majd elgondolkozom. ~Az erdő sötétjében biztonságba lehetnénk egy darabig. Ám az árnyékban csakis a Hollow-ok vannak előnybe.~ mondom magamban, és szemeim újra felnyílnak. Megpróbálok egy kicsit gyorsítani a felhővel, hátha Yuu addigra elintézi a rémségeket, miközben én zuhanó repülésben az erdő felé tartok. Gyorsan magamhoz kapom a lányt, majd térdeimet behajlítom.
-Készülj!...- figyelmeztetem.
Ugyanis már alig van néhány méter köztünk és az erdő lombkoronája között. Amint elérünk egy bizonyos pontot, elrugaszkodunk a felhőtől, majd eltűnünk a levelek között. Mivel a Hollow-ok nagy része ostoba, biztos a felhőt fogják követni, ami egyenesen a földbe csapódik, végül semmivé vállik, de a lidérceknek kellemetlen találkozásuk lesz az erdő talajával. Faágról-faágra ugrálunk, míg nem elérnék egy barlangszerű helyet.
-Remélhetőleg nem lakik már itt valaki...- motyogom, és bemennék a társammal vele.
A felső ruhámat párnaként összecsomagolnám, majd a nő feje alá helyzném és várnánk. Nyögdécselve egyet nekitámaszkodok a barlang hideg falának, ami a sok mozgás után jól is esik.
-Mi lehet ez a lány...?- teszem fel a kérdést. -Egy közönséges embernek nincs ilyen lélekenergiája...-motyogom és az ájult nőre nézek.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te68000/100000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (68000/100000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptyHétf. Feb. 02, 2009 7:58 am

Sikerül elhúznunk a szárnyas hollowok mellett. A felhőn egyensúlyozva vagdalom az egyre közelebb merészkedő lidérceket. Hirtelen arra leszek figyelmes, hogy a lány, akit az imént megmentettünk eldől és nem sok hiányzik, hogy a mélybe zuhanjon.
~ Oh, hogy az a…!~ - gondolom magamban, majd gyorsan a lány után kapok, és még idejében meg tudom fogni a karját. Óvatosan a felhőre fektettem, majd újra a minket követő hollowok felé fordulok. Fejemet forgatva észreveszem, hogy egy nagyobbb erdős rész felé közeledünk.
- Készülj! - szól Rai, mire én csak bólintok neki.
Egyre közelebb érkezünk a fák lombkoronájához. Megvárom, amíg társam felkapja az ájult lányt és egyszerre ugrunk le a tovább suhanó felhőről. A bolond lidércek követik az immár utas nélküli „járművet”. Vastag faágakon ugrálva egyszer csak, egy nagyobb barlangot pillantunk meg.
- Remélhetőleg nem lakik már itt valaki...- szól Rai elgondolkodva.
- A nyomokból ítélve, elég elhagyatottnak tűnik. – mondom, miközben kardomat előhúzva előre megyek, hogy esetleges támadás alkalmával védekezhessek. Eközben Rai is behozza a lányt a barlangba és ruhája felső részére fekteti az ájult lányt.
- Mi lehet ez a lány...? - teszi fel a kérdést.. - Egy közönséges embernek nincs ilyen lélekenergiája...- motyogja a nőt nézve.
- Fogalmam sincs. – vallom be kelletlenül.
~ Igaza van… Ember egyszerűen nem rendelkezhet ekkora reiatsuval. Kivéve, ha más nagy lélekenergiával rendelkező egyén miatt az ő energiája is megnőtt. ~ - teszem hozzá magamban, majd én is az alélt lányra emelem tekintetem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te5000/15000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (5000/15000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzer. Feb. 04, 2009 6:57 am

Sikeresen likvidáljátok az utánatok érkező lidérceket. Szép lassan el is értek az erdőhöz. Hamarosan landoltok is a sűrű, sötét erdőben. Az ájult nőt magatokkal víve próbáltok neki valami rejtekhelyet keresni. Gyors léptekkel haladtok, abban reménykedve, hogy a hollowok olyan buták, hogy csak nem találnak meg benneteket. Szerencsére a veszély lassan ér ide, így találtok egy kisebb üreget ahol ideiglenesen el tudjátok rejteni a lányt, míg ki nem irtjátok az újabb sereg hollowot. Közben kiderül, hogy miben rejlik a nő hatalmas szellemi energiája. Félig ájultan kezd el beszélni. Valami szellemről, aki mintha hasonlított volna egy rég elhunyt barátjára. A szellemmel sokáig beszéltek és valamiért hozzáért a lány. Innen származik ez az erő. Ahogy ezt megtudjátok, már csak azon kell elgondolkodnotok, hogy mi tévők legyetek, s közben a hollow sereg ismét támadásba lenül.
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te6500/10000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (6500/10000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzer. Feb. 04, 2009 7:23 am

A baralng falának dőlve arra kellet rájönnöm, hogy most valahogy teljesen lehetetlen helyzetben vagyunk. Itt vagyunk egy lánnyal, aki csak úgy vonzza a lidérceket, azon kívűl még el is kell rejtőznünk a seregnyi szörny elől. Sóhajtva tekintek a barlang plafonjára, mikor meghallom, hogy a lány félájult állapotban is beszél. Érdeklődve hajolok közelebb a lányhoz és társammal figyelmesen végighallgatjuk a történetet.
-Ezek szerint egy lélektől kapta ezt a lélekenergiát és így már nem csodálom, hogy üldözik őt a lidércek...- motyogom, majd felállok.
Hamarosan egy újabb vérfagyasztó üvöltés hallatszik, ami azt jelzi, hogy a lidércek megtaláltak minket. Sziszegve rohanok a kijárathoz, majd az egyik szikla mögé elbúja kinézek, mennyien lehetnek. Gyorsan végigfutom őket a szemeimmel, és sajnos majdnem 40 vannak. Arcom megkeményedik, majd Yuu-hoz fordulok.
-Tied a belső gyűrű...- mondom, majd egy gyors ugrással megjelenek a barlang bejáratánál és lassan előveszem a Zanpakuto-mat.
Egy nagyobb dög máris lendületet vesz és támadni készül. Szemeimet lassan elhunyom, és készülök a csapásra. Újra érzem a bizsergető érzést, mielőtt használni akarom a kardom Shikai formáját. Éjfekete szemeim újra kinyílnak, majd a Hollow felé nézek, aki alig van néhány méterre tőlem.
-Katsu, Rankuroi... (Aktiválódj, Fekete Orchidea...)- motyogom, s bekövetkezik a változás.
Az egész penge elfeketedik, majd egy fekete villámokkal összefont penge lesz belőle, ami hasonlít az eredeti alakjára, csak vastagabb és már 3 méter hosszú. Az kisebb villámok a pengén és egyben rajtam is végigfutnak, megakadályozva minden pusztakezes támadást. Egy határozott mozdulattal a lidérc oldalába vágnám, amitől nem csak ketté vágódna, hanem egyenesen a sziklafalba csapódna. Gyorsan használva Shunpo-t a külsö szörnyekhez teleportálva megpróbálom azokat kaszabolni, miközben a repülő szörnyek hátán ugrándozok. Elég veszélyes dolog, de ha leesnék, rögvest előhívnám újra a viharfelhőmet.


A hozzászólást Raizetzu Koroida összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 05, 2009 3:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te68000/100000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (68000/100000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzer. Feb. 04, 2009 9:43 am

Miután végig hallgattuk a lány félájult monológját rögtön megvilágosodtak a dolgok.
~ Szóval egy lélek miatt lett ekkora a reiatsuja… Különös… Nagyon különös.~ - gondolom, majd, hogy oldjam a feszültséget gyorsan rágyújtok.
- Ezek szerint egy lélektől kapta ezt a lélekenergiát és így már nem csodálom, hogy üldözik őt a lidércek… - szól Rai, elmondva az én gondolataimat is.
- Csak azon csodálkozom, hogy eddig életben maradt. Nem találkoztam még ilyen esettel, de nagy lélekenergia szükséges ahhoz, hogy Soul Society felfigyeljen a dologra. – mondom, majd hirtelen rossz érzés fog el. Ellenséges energiákat érzek.
~ Hollowok…~ - teszem hozzá gondolatban, s sejtéseim rögtön be is igazolódnak, amikor társam eltűnik mellőlem és a barlang bejáratához siet. Nem sokkal utána felhangzik a jól ismert hátborzongató üvöltés is.
- Tied a belső gyűrű… - szól Rai, majd egy gyors ugrással megjelenik a barlang bejáratánál és lassan előveszi a Zanpakuto-ját.
- Ahogy, gondolod. –mondom, majd én is elő rántom kardomat. – Ha lehet, ne ölesd meg magad túl hamar.
Társam a támadás első hulláma mögé ugrik, majd szabadon engedi kardja Shikai-ját. Míg ő a többi lidérccel van elfoglalva én a barlang bejárata felé közelítőket irtom.
- Me ga sameru, Dotonryuu! - engedem én is szabadjára Zanpakutoumat. Gyorsaságom, így kétszeresére növekszik, s szempillantás alatt három hollowval sikerül végeznem. Megtörlöm verejtékező homlokomat, majd a légi akrobatikázó Rai-ra pillantok.
- Né’ már! Tud repülni! – kiáltok fel meglepődést színlelve, majd egy újabb maszkos fejet aprítok ketté.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te5000/15000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (5000/15000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Feb. 07, 2009 3:30 am

A lányt a barlangban hagyjátok, s harcba szálltok a több mint 40 főre gyarapodott hollow-okkal. Rai ügyesen ugrálva a levegőben pillanatok alatt likvidál pár dögöt, kardjának shikai formája segítségével. Yuusuke is szorgosan tünteti el a föld felszínéről a szörnyeket, ám a megmaradt 20-30 hollow körbekeríti. Igaz, Yuusuke szinte megállás nélkül öli le őket, de egyedül aligha sikerül neki. Mivel Rai köré is gyűlnek a monstrumok, nem tud elszabadulni, hogy bajba jutott társán segítsen. Yussuke ereje kezd megfogyatkozni, így nincs más választása, ki kell valahogy szabadulni a dögök közül. Idő közben az ég is beborul. Hatalmas viharfelhők jelennek meg, s erős szél támad fel. Majd kisvártatva az eső is elered, hatalmas cseppekben esnek a száraz földre. Ahogy Rai küzd a szörnyek ellen, egyszer csak arra lesz figyelmes, hogy egyes lidércek félnek a villámlástól, s így néha-néha megtorpannak. Ezt az előnyt kihasználva gyorsabban tudsz végezni velük, s lesz időd segíteni Yuusuken is. Sajnos Yuusuke nem ilyen szerencsés, mert felé minden hollow teljes erőbedobással támad.
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te6500/10000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (6500/10000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Feb. 07, 2009 3:58 am

A szörnyeket tökéletes pontosággal darabolom. Ám akárhányszor végzek eggyel, jön is a következő, így ebben a helyzetben csak támadni bírok. Amint meglátom, hogy a legtöbb Hollow inkább Yuu-t akarja elpusztítani, nagyot sziszegek. Próbálok előrenyomulni, de a lidrécek nem hagynak.
-Menjetek már a rohadt életbe!- káromkodom, miközben az egyik Hollow-ot rendesen arconrúgom.
Majd jön a következő, amelyiket a maszkjánál fogva ketté hasítok, és a következő, aki viszont hosszába. Hirtelen az élkezd beborulni és egy pillanatra megrémülök.
~Csak nehogy egy Menos legyen, mert akkor nekünk kampec!~ dühöngök magamban.
~Most ne ezzel törődj! Vágd a rohadékokat! @_@~ utasít a Zanpakuto-m.
~Igenis, Rankuroi-senpai!~
Hamarosan az esső is elkezd esni és hatalmas mázlimra még villámlik is, ami nem csak a kardom erejét növeli meg, de még a lidércek is megrémülnek egy-egy villámcsapáson. Magasba ugorva a kardomat az ég felé emelem, hadd áramoljon bele a természeti energia, vagyis most a villámot teszem a saját hasznomra. Néhány másodperc és a kardom teljesen feltöltődne erejével. A Zanpakuto-mat gyorsa hátraemelném, miközben szemeimben csak úgy forr az élvezet.
-Raikuroi: Guntou Arashi! (Feket Villám: Vihar Szablya)- ordítanám el magam, majd erőteljesen vágnék vele egyet.
Ennek következtében a kardból egy hihetetlen gyors penge hasítaná szét a levegőt, majd valahol a hegy oldalába csapódna, miközben rengeteg Hollow-ot semisített meg. Gyorsan a társamhoz ugranék egy Shunpo segítségével, majd a segítségével elkezdenénk a maradék lidérceket írtani.
~Sietni kell, mert ha ennyi Hollow-ot képes volt idevonzani, lehet, hogy...~
~Hogy egy Menos figyelmét is felhívja?~
~Pontosan...Ezért csak az az egy megoldás maradt, hogy Soul Souciety-be vigyük. Ha itt marad, biztosan megölik, viszont ott lehetne tenni érte valamit...~ mondom magamban, miközben egy újabb lidércet likvidálok.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te68000/100000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (68000/100000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Feb. 07, 2009 4:43 am

Már lidércek tucatját küldöm a másvilágra, de csak nem akarnak elfogyni. Valami megmagyarázhatatlan módon a hollowok többsége engem támad, s nem Rai-t.
~ Nem értem… Kb. megegyezik a lélekenergiánk nagysága, akkor meg miért… ~
> Nem miattad van hülye!< - hallom a fejemben Dotonryuu hangját. - >A lány az oka. A lélekenergiája idevonzza a környék összes hollowját.<
~Hihetetlen! Ha ez így folytatódik, a végén még tényleg itt hagyom a fogam.~ - gondolom, majd be kell fejeznem a beszélgetést Zanpakutoum lelkével, mert a lidércek újabb hulláma indít támadást ellenem. Bőszen darabolom a mocskok sokaságát, de csak nem fogynak el.
Erőm kezd elhagyni. Megtörlöm verejtékező homlokomat, s az égre emelem tekintetemet. Sötét felhők sokasága takarja el a napot.
~ Vihar lesz…~ - gondolom magamban.
Alig, hogy ez megtörtént hűs esőcseppek kezdenek záporozni körülöttem. Jóleső érzéssel tölt el, ahogy a hideg víz lehűti a testemet is. Azonban ismét megzavarják nyugalmamat. Egy szaltóval az előttem lévő hollow hátára ugrok, majd kardomat a keresztvasig a fejébe mélyesztem. Nem várom meg, míg eltűnik, hanem egy repülő mocsok hátára vettem magam. Ezüstösen kék villám szeli át az eget, fényes hátteret biztosítva harcunknak. Levágom a keselyű fejét, miközben a barlang bejárata felé fordulok. Ahogy elhagytam eddigi helyemet, a hollowok máris elindultak felé, hogy elkapják a valószínűleg még mindig ájultan fekvő lányt.
~Hogy a fene essen beléjük!~ - gondolom magamban mérgelődve, majd egy shunpo után máris mögötte termek. Még így is, hogy használtam a villámtáncot kb. tíz méter előnye volt. Megszorítom fegyveremet, azután teljes erőből felé hajítom azt. Dotonryuu pörögve szeli át a kettőnk között lévő távolságot, s a hollow testét átszúrva bele áll a barlang falába.
~El kell innen vinnünk a lányt!~ - fut át az agyamon a gondolat. ~ A végén még egy Menos Grandét is idevonz!~
Katanámat kirántva a falból újra a barlang bejárata elé állok. Egyre több lidérc vesz körül. Közben látom, hogy Rai egy Shikai támadás alkalmazásával próbál egyre közelebb jutni hozzám, hogy segíthessen.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te5000/15000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (5000/15000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Feb. 07, 2009 7:09 am

Időbe telik, de a holowok, mintha kezdenének fogyatkozni. Bár az erőtök fogy, mégis úgy látszik, Ti győztök! Rai egyre közelebb férkőzik Yuusuke mellé, s ketten gyorsabban tudjátok irtani a dögöket. Igaz, sokszor felötlik bennetek az az ötlet, hogy inkább hagyjátok őket a fenébe, és inkább SS-be viszitek a lányt. Addig addig emlegetitek az a nyavalyás Menos Grandét, hogy meg is jelenik az égen. Az égbolt ketté szakad és egy ormótlan nagy darab Menos lép elő belőle. Most két dolgot tehettek...
Az egyik: Megküzdötök a Menossal, és visszaűzitek. A másik variáció: pedig az, hogy menekültök! Nem néztek vissza, csak felkapjátok a lányt és irány-horány SS!!
Mint Shinigamik, tudjátok, hogy elsődleges dolog a küldetés sikere, de a Menossal szemben aligha van esélyetek ilyen állapotban. Viszont, ha a Menost nem űzitek vissza, lehet hogy egészen SSig követ benneteket, és párszor megáll, hogy hatalmas galibát okozzon!
Időközben a lány is kezdi visszanyerni eszméletét és a barlangból figyeli az eseményeket, rettegve attól, hogy vajon mi vár még rá...
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te6500/10000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (6500/10000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Feb. 07, 2009 7:57 am

Szerencsére sikerült a társamhoz eljutni, így gyorsabban is végeztünk a ronda lidércekkel. A legszebb az volt benne, hogy az utolsót ketten intéztük el. Nem rég ismerem ezt a fiút, de már most érzem, hogy remek barátok leszünk. Sóhajtok egyet, majd a kardom visszaalakul normál formába, majd lassan a lányhoz sétálok. A sok ugrálás közben azért én is leizzadtam, így letörlöm a homlokomon csillogó izzadsácseppeket, melyek halkan koppanak a barlang hideg padlóján. Amint a lányhoz térdelek, kezemet a vállaira helyezm.
-Nyugalom...Most már nincs semmi gond...- mondom neki egy mosollyal.
De ahogy ezt kimondta, villámcsapásszerűen megremeg a föld. Rémülten szaladok a barlang bejáratához, ahol Yuu döbbenten néz az ég felé, s én is ugyanezt teszem. Szemeim elkerekednek és pupillám leszűkül. Az égen egy nagy repedés van, amiből már látni lehet a Menos Grande hosszú orrú maszkját, ahogy már törne kifele. Úgy érzem, hiába küzdöttem eddig, hiába gyakoroltam oly' sokat, most ennek a sok fáradtságos percnek vége. Lehet, hogy egy erős tiszt vagyok, de egy Menos visszaűzéséhez egy csoda vagy egy Kapitány kéne. Fáradtan rogyok össze, és szívem egyre gyorsabban ver, ahogy a szörny egyik lába megrengeti a talajt. Tehetetlen vagyok, és ez a legszörnyűbb.
~Vége...nincs tovább...~ mondom magamban és hajtom le a fejem.
~Baka...Azt hiszed hagyni fogom, hogy egy sötét elméjű pinokkió végezzen? ~ háborodik fel.
~De...egy Menos ellen nincs esélyünk...~ jön elő a pesszimistaság.
~És? Kit érdekel?! Attól, hogy erősebb nálad, nem jelenti, hogy meg is halsz...~ mondja nevetve.
Szégyen belátnom, de igaza van. Felesküdtem, hogy védeni fogom az embereket, még ha az életem árába is kerül. Lassan újra erőt veszek magamon, és úgy érzem, mintha minden fájdalmam eltűnt volna. A kardomat előreszúrom, s a vége teljesen eltűnik, majd elfordítom, mikor hirtelen egy faajtó jelenik meg. Fejemet mosolyogva fordítom társam felé, majd elvigyorodom.
-Mivel mindketten makacsak vagyunk, tuti nem hagyuk itt egymást...ezért...- fordulok a lány felé komoly arccal. -Amint beleléptél, fuss, míg el nem éred a végét, és keres olyan öltözetű embereket, mint mi...Aztán mond meg nekik, hogy két Tiszt segítséget kér egy Menos Grande ellen az Élők Világában...- mondom neki.
Ha ez sem használ, akkor megfognám, majd egyenesen a bejáratba dobnám, ami azonnal el is tűnik. Mosolyogva lépek bajtársamhoz, és már nem is félek ettől a nagy pacától.
-Tudod, Yuu...Örültem, hogy veled harcolhattam.- mondom neki egy vigyorral, majd kardomat a magasba emelem.
-Raikuroi: Kumoarashi Ryokusha!- szólítanám újra a felhőt.
-Próbálj egy kis időt nyerni...ha lehet.- kérem tőle, remélem sikerülni fog neki.
Majd a felhőre huppanva egyenesen a dörgő égbe száguldanék. Az nem csak tökéletes rejtekhelyet biztosít egy időra, de a villámok segítségével fel is tölhetem és soha nem látott csapást mérhetnék rá. Lehet, hogy ezzel az utolsó tartalékaimat is kimerítem, de ha ezzel megmentem az embereket, akkor már megérte a dolog. A felhőmön meditálva próbálok erőm legmélyére merülni.
-Katsu, Rankuroi...- suttogom el ismét, mire a penge újra átváltozik.
A vihar villámai egyre csak sűrűsödnek a Zanpakuto-m körül, és mintha növekedne is.
~Jól van kölyök...Hamarosan...Kész lesz... ~ mondja egy apró mosollyal Rankuroi-senpai.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te68000/100000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (68000/100000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Feb. 07, 2009 9:59 am

Pár perc elteltével, melyek nekem óráknak tűntek, végre sikerült végeznünk az utolsó hollowval is. Raijal fáradtan egymásra pillantunk, majd egy mosoly után ő bemegy a lányhoz, míg én a barlang bejáratánál állok. Nehéz küzdelem volt. Eddigi bevetéseim során, talán ez volt a legnehezebb. Jóleső zsibbadás önti el remegő izmaimat. Előveszek egy cigit, s miután meggyújtottam, egy szívásra kb. eltűntettem a harmadát. Dotonryuuval a föld felé suhintok, aminek hatására visszaalakul katana formájába.
- Szép volt, öregfiú! – szólok a kardhoz, majd még egyszer megpörgetem, és a hüvelyébe lököm. Éppen fordulnék befele a barlangba, amikor újabb rossz érzés kap el. Tekintetemet rögtön az ég felé emelem, s amit látok, annak hatására kiesik a cigaretta a számból. A bárányfelhős kék eget, mintha csak egy egyszerű papírlap lenne, úgy tépi szét egy csontszínű fehér kéz. Néhány másodperc múlva lépéseket hallok magam mögött. Nem kell hátra néznem, tudom, hogy Rai az. Eközben egy hosszú orrú, maszkos fej is feltűnik. Egy kifejlett Menos Grande jelenik meg az emberek világában. Oldalra kapva a fejem látom, ahogy társam a meglepetéstől, no meg a fáradtságtól térdre rogy. Megértem őt. Hirtelen engem is elönt a félelem, s bénult tagokkal a falnak dőlök, majd lassan lecsúszok rajta.
~ Végünk van!~ - fut át az agyamon a gondolat, s megjelenik a keserűség érzése is. ~ Pedig, annyi dolgot csináltam volna még…~
- > Fogd be a pofádat, Sierashi!<- hallom meg Zanpakutoum hangját. - > Korán van még ahhoz, hogy meghalj!<
~ Úgy látom, hogy a sok harc elvette az eszedet, Ryuu! Ez egy Menos! Érted te ezt? Még egy kapitánynak is fejtörés lenne eltüntetni, nemhogy két tisztnek!~
- > Ne becsüld le magatokat! Ha nem is tudnátok elintézni, arra elég erőtök van, hogy életben maradjatok ellene. S lehet, hogy valami csoda folytán erősítés érkezik, akik majd elintézik ezt a férget helyettetek. <
~ Igazad van…~ - gondolom pár másodperc szünet után. - ~ Bocsáss meg, Dotonryuu-san! Mindenben igazad van!~
- > Mint, ahogy mindig.< - zárja le a beszélgetést kedélyesen kardom lelke. Ekkor meghallom hátam mögül Rai szavait.
- Mivel mindketten makacsak vagyunk, tuti nem hagyjuk itt egymást… ezért… - fordul a lány felé komoly arccal. - Amint beleléptél, fuss, míg el nem éred a végét, és keres olyan öltözetű embereket, mint mi… Aztán mond meg nekik, hogy két Tiszt segítséget kér egy Menos Grande ellen az Élők Világában… - mondja neki.
~ Örülök, hogy ilyen hamar visszanyerte a lélekjelenlétét… ~ - gondolom mosolyogva, majd felveszem leejtett cigimet és teljesen elszívom azt. Eközben Rai megnyitja a Soul Societybe vezető kaput. A lány még mindig nem reagál, ezért muszáj a járatba löknie őt. Gyorsan megidézek mellé egy pokollepkét, hogy vigyázzon rá út közben, s hogy átadja segélykérésünket. Miután eltűnik az ajtó, társam újra felém fordul.
- Tudod, Yuu… Örültem, hogy veled harcolhattam. - mondja nekem egy vigyorral, majd kardját a magasba emeli.
- Ugyan így érzek, Rai! Megtisztelő volt melletted küzdeni, s ha úgy hozza a sors büszkén halok meg az oldaladon. – mondom, miközben én az ég helyett a föld felé fordítom kardomat. Talán túlérzelgősre sikeredett az előbbi monológom, de nem nagyon érdekel. Immár barátomnak tartom Raizetzut és nem fogom engedni, hogy ez a büdös dög elintézzen minket.
- Raikuroi: Kumoarashi Ryokusha! - szólítja ismét a felhőt.
- Próbálj egy kis időt nyerni… ha lehet. - kéri tőlem, mire én biccentek neki.
- Ez csak természetes! Majd még hagyni fogom, hogy nélkülem szórakozz ezzel a gyökérrel! – szólok nagyképűen, de közben arcomon hatalmas vigyorral nézzek a Menos felé. Miközben barátom elrepül a felhőn, én is előrántom kardomat és előhívom Shikaiomat.
- Me ga sameru, Dotonryuu! – mondom, aminek hatására újra megjelenik a sziklapenge. A fölbe szúrom a kard pengéjét és elmotyogom a parancs szavakat: - Sabaku no Arashi!
Zanpakutoum porrá robban, s a sziklapengék elkezdenek körülöttem keringeni.
- > Ne félj, fiú!< - hallom a fejemben Dotonryuu megnyugtató hangját.
~ Nem félek… Már nem…~
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te5000/15000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (5000/15000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Feb. 14, 2009 4:26 am

Ahogy Rai megnyitja az átjárót a lánynak, eleinte nem érti, hogy mit is kezdjen a helyzettel a leányzó. Aztán pillanatokon belül Rai belelöki és háta mögött bezárul az átjáró. De még időben Yuusuke egy pokollepkét idéz meg, hogy addig is vigyázzon rá.
Hamarosan Rai ismét előhívja a felhőt és megkéri Yuusuke-t hogy foglalja le a Menost.
Így Yuu újból magára utalva kezd bele a Menossal való küzdelembe. Kardja Shikai formáját szólítja és megpróbál a dög közelébe férkőzni. Az ügyes támadásával felhívja a Menos Grande figyelmét, így Rainak nincs oka az aggodalomra... egyenlőre...
Yuu kardjával szorgosan támadni kezdi a monstrumot, egyenlőre eredménytelenül. Szinte látszik, hogy a Menosnak meg sem kottyannak az erőteljes támadások. A shinigamit leveri a víz, s teljes erőbedobással küzd ellene. Ahogy gondolkodni kezd Yuu eszébe jut egy technika, amit még soha nem volt szerencséje alkalmazni. Egy igazán érdekes támadás, amit csak igen keveseknek sikerült rendesen megkísérelni. Ahogy kardjához szól, addigra a Menos megérzi az egyre növekedő lélekenergiát, amitől kicsit visszaretten. Ám amilyen buták ezek a Grande-k nem sokáig törődik vele, támadásba lendül.
Eközben Rai a levegőben figyelve gondolkodik egy újabb remek támadáson.
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te6500/10000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (6500/10000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Feb. 14, 2009 7:46 am

Szerencsére az viharfelhők közti villámok egyenesen az én kardomba áramoltak, így még erősebbé téve azt. Sziszegve néztem felülről, ahogy társam minden erejével a Gilian figyelmét próbálja magára vonni, miközben nekem nyer időt. Rankuroi ereje több, mint a felénél jár, mikor hirtelen egy szúrást érzek a mellkasomban. Újabb izadság cseppek jelenek meg arcomon.
~Francba...Azt hittem, még engedni fog a "Korlátozó-pecsét"...~ fújtatok egyet.
~Nem baj...talán ezzel is vissz fogjuk tudjuk űzni...~ bíztat Rankuroi.
Erősen megragadva a Zanpakuto-mat, egyenesen az erdő felé száguldok. Próbálok egyre több lélekenergiát a kardomba vinni, de a pecsét nem nagyon hadja. A fák szinte elhajlanak, ahogy a felhővel végigszántok rajtuk, s egyenesen a Menos Grande felé tartok. Amint eléérnék, a jobb lábánál fogva beleszúrnám a kardomat, majd tovább száguldva egészen a jobb szeméig egy irgalmatlan hosszú sebet ejtenék rajta. Ha sikerülne megsértenem, akkor Yuu homok technikájával még a sebekre is tudna támadást indítani, hogy minnél hamarább visszavonuljon ez a szörny. Ám ha ez se volna elég, megpróbálnék a felhővel egy majdnem 360°-os kanyart tenni, és kardomat a vállába szúrni, végül az áramot is a Menos testébe vezetném, hogy minnél nagyobb fájdalmai legyenek.
Ha sikerülne a szörnyet visszaűzni Hueco Mundo-ba, fáradtan rogynék össze, mire a felhő a fák lombjai felé száguldana, s ott semmisé válni, míg én egy fa tetején vagy egy bokor környékén feküdnék, miközben már félájult volnék.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te68000/100000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (68000/100000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Feb. 14, 2009 9:04 pm

Egy intéssel a Menos felé küldöm a sziklapengéket, de mintha csak porszemekkel dobálnám. Egyre több és több reiatsut szabadítok fel, amire felfigyel a Menos is. Éppen a végső támadásra készülök, amikor éles fájdalom hasít a testembe. Felpillantok az égre és látom, hogy Rai is a mellkasához kap.
~Áh, szóval nem csak nálam indult be a pecsét. Hogy fordulna fel, amelyik kitalálta… ~ - gondolom mérgesen, majd félre vetődök a karmos láb támadása előtt. Épp azon gondolkozom, hogy üzeni kéne Soul Society, hogy oldják fel a korlátozást, amikor Rai újabb támadásra szánja el magát. A szörny lábába szúrja Zabnpakutouját, és egészen a fejéig felhasítja annak testét. A Gillian ordítva megtántorodik, és hátrálni kezd.
~ Itt az idő!~ - gondolom, miközben parancsot adok Dotonryuunak, hogy a sok apró penge álljon össze egy nagyobbá. Mivel fegyverem homokja egyedül nem elég, ezért a környezet segítségét kérem. Ha sikerül elég homokot összegyűjtenem, akkor egy kb. 5 méter hosszú és három méter széles szikla „pallos” lebegne előttem. A hollow testén tátongó résre célzok, azután egy utolsó energialökettel útjára indítom. Eközben Rai megkerüli a dögöt és a vállába szúrja kardját, majd áramot vezet bele. Ezután eltűnik a fák között, de hallom, hogy valamelyik bokorban landol.
Eközben a pallos rendíthetetlenül repül az ellenség felé. Belefúródik a nyílt sebbe, ami újabb vérfagyasztó üvöltést vált ki a Menosból. Ha a lidérc belátta, hogy vesztett, végleg visszavonul, és az ég vásznát magára húzva eltűnik a sötétségben. Fáradton sóhajtok, s Zanpakutoumat visszaváltoztatom katana formájába. Csak pár perc szünetet engedélyezek magamnak, azután Rai keresésére indulok. Út közben egyre csak dörzsölgetem a még mindig fájó pecsétet.
~ Kitalálhattak volna valami fájdalommentesebb módot, arra, hogy lekorlátozzák az erőnket. ~ - panaszkodok magamban, miközben meghallom fejemben Dotonryuu kacagását.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A különleges lány //Lezárva// Cl0te5000/15000A különleges lány //Lezárva// 29y5sib  (5000/15000)

A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// EmptySzomb. Feb. 14, 2009 11:55 pm

Rai a felhők közt gyűjti össze a villámok által kibocsájtott energiákat és egy jól célzott csapással, katanáját a Menosba szúrja. Az akkorra felgyülemlett energialöket végül a dögbe áramlik, amitől hatalmas fájdalmai keletkeznek. Sajnos nem csak a Menos fárad ki, de Rai is, és ájultan zuhan le, egyenesen egy bokorba zúgva.
Yuu is ügyesen küzd a szörny ellen, a pallos tökéletes megoldás, hogy leterítse Menos barátjukat. Igen, a dög belátta, hogy itt nincs esélye, ezért szép lassan visszahúzódik HM-be és maga után bezárja az égboltot.
Yuusuke felkeresi bajtársát, és egymást támogatva indulnak meg egy átjárót nyitva.
A lányt azóta SS-ben a shinigamik megtalálják és gondoskodnak róla.

Rai és Yuu: Mindketten sikeresen hazaértetek egy nehéz küldetésből. Óvatosságból azért benéztek a 4. osztagba, s a kisebb-nagyobb sebeket ellátják a tisztek .



!! A kÜlDeTéS sIkErEsEn TeLjEsÍtVe !!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A különleges lány //Lezárva// _
TémanyitásTárgy: Re: A különleges lány //Lezárva//   A különleges lány //Lezárva// Empty

Vissza az elejére Go down
 

A különleges lány //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-