-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Asesino Puno
Arrancar
Arrancar
Asesino Puno

Férfi
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 69. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno Cl0te7000/10000Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno 29y5sib  (7000/10000)

Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno _
TémanyitásTárgy: Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno   Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno EmptyPént. Jan. 30, 2009 7:36 am

Épp barangoltam, kerestem Kodama-kunt de szinte nem találtam sehol. Las Noches bejárati kapujában megálltam, mert éreztem valkinek, vagy kiknek az idegességét. Az érzést követve láttam, hogy Tadeo Dellomeurte Yoshizawa Kodamaval beszélgetett olyan haragosan, hogy az hihetetlen. A későbbiekben Tadeot vártam a szobájában várva.
- Tadeo Dellomeurtre? a 6. Espada? Ha fenyegetted Kodama-sant, figyelmeztetlek. - erre csak mosolygott. – Mi ez a nagy vigyor? Ha egy ujjal bántani mered az uramat, akkor ertördelem a kezedet… Lehet, hogy nem hallottam teljesen a részleteket, de elég volt az arckifejezésed. Szóval nem Kodama küldött. Ez léegyen kettönk közt. – ekkor felálltam és megszorítottam a vállát.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno Cl0te25500/30000Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno   Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno EmptyPént. Jan. 30, 2009 7:53 am

Hranf miatt megint keletkezett kisebb fajta teendőm. Az egyik espada ugyan is nagyon a szívére vettem fraccion-om sértegetéseit. A dolog tisztázása végett felkerestem Kodama-t, de sehogy sem sikerült "emberi" nyelven kommunikálnom vele. Ráadásul még a folyton pattogó arrancar is betévedt a szobába. Félóráig hallgattam, hogy felváltva üvöltöznek egymással. A fejem szó szerint felrobbanni készült. Odaköszöntem a veszekedő párosnak, de elég nagy a valószínűsége, hogy észre se vették a távozásomat.
Sajnos mostanában egyre sűrűbben ülnek ki az emberi érzések az arcomra. Eddig még sikerült addig kibírnom, amíg magamra maradok. Így magamon kívül senki sem értesül a rideg természetemhez szokatlan arckifejezéseimről.
A szobámhoz közeledve érzékeltem, hogy valaki tartózkodik nálam. Nem a fraccion-om volt, az ő lélekenergiája folyton szinte a maximumom tombol, így Las Noches bármely pontjáról érzékelem a tartózkodását. Ez az energia viszonylag alacsony volt, valószínűleg visszafogott, így kizárásos alapon csak egy arrancar lehetett. Immár higgadtan nyitottam be a szobámba.
Asesino Puno várt rám pattanásig feszült idegállapotban. Hallotta a csevegésünk némely foszlányát és elég komoly fenyegetésbe kezdett. Bár azt hiszem a figyelmeztetés helyt állóbb fogalom volt erre a monológra. Felesleges egy Hueco Mundo-i lakosnak magyarázatot adni, úgysem értené meg, úgyhogy türelmesen kivártam a végét.
-Nem szándékozom ostoba presztízs harcba bonyolódni. -mondtam fagyos hangon az egyre erősebb szorítás ellenére is.
Vissza az elejére Go down
Asesino Puno
Arrancar
Arrancar
Asesino Puno

Férfi
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 69. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno Cl0te7000/10000Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno 29y5sib  (7000/10000)

Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno   Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno EmptyPént. Jan. 30, 2009 9:04 am

- Még hogy pitiáner kis harc… nagyon utálom, ha semmibe vesznek, de emiatt legalább van okom. – megdobogtattam a vállát és elmosolyodtam. – Rám férne egy kis testmozgás, gyakorolnom kéne. Úgy érzem, hogy a többi fraccionok nagyon kiakasztanak. Ideje enyhíteni az idegeidet. – egy nagyobb mosollyal nyugtáztam az ajánlatot. – Ha tovább mérgelődsz a végén az őrit meg. Bocsáss meg az előbbiért, csupán a felülrendeltemet védtem.
Vártam a válaszra, a fejemet már jobbra is balra is döntöttem jó néhányszor.
- Öööhhhm… elárulnád mi volt vagy van köztetek? Ha erre nem akarsz felelni, akkor mond meg, hogy akarsz-e az edzőteremben mulatozni egyet.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno Cl0te25500/30000Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno   Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno EmptyVas. Feb. 01, 2009 2:29 am

Az arrancar szavaiból egyenesen látszódott, nem sok esze van. Nem az ő képességeit néztem semmibe, csupán az ilyen fajta harcokban nem láttam érdemet. Mutogatni az újdonsült rangomat és verni a mellemet, hogy milyen szánalmasan ügyes vagyok, csak mert megöltem a felettesem. Undorító képmutatás!
"Az én idegeimet? Egyszerűbb lett volna, ha nyíltan a szemembe mondod. Nem érdekes. Kevés vagy ahhoz, hogy felidegesíts. De a te érzelmi állapotodra kíváncsi vagyok, úgyhogy belemegyek a játékba."
-Igazán kedves, hogy törődsz az állapotommal.-néztem egy pillanatra a szemébe jelezvén, nem hatott meg a csipkelődése. Amint ez megtörtént az üres tekintetemet visszafordítottam az ablak felé.
-Kérdezd a felettesed. -léptem el mellőle, mert túlzottan kezdett irritálni a közelsége. Sosem viseltem jól, ha a közelemben tartózkodnak huzamosabb ideig. -Edzés? Legyen. -emeltem fel az ágyról a zanpakuto-mat. Ha nem muszáj nem szoktam magamnál hordani Diablo-t. Kicsit sem tartok attól, hogy valaki megtámad és megöl. Megváltás lenne ez a cselekedet számomra.
Vissza az elejére Go down
Asesino Puno
Arrancar
Arrancar
Asesino Puno

Férfi
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 69. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno Cl0te7000/10000Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno 29y5sib  (7000/10000)

Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno   Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno EmptyVas. Feb. 01, 2009 5:54 am

- Igazán kedves, hogy törődsz az állapotommal.
- Kérdezd a felettesed. – Ellépett mellettem, mintha csupán levegő lennék. - Edzés? Legyen. – Húztam össze a szemöldököm a válasz módja miatt.
- A hangsúlyból ítélve nincs sok kedved hozzá. Heh. – mosolyodtam el. – Azt hiszed, hogy a rangod érdekel? … Szerintem az csupán egy szám, aligha jelent valamit. Nem megölni akarlak és nem a rangod kell, csupán unatkozom mostanában, Aizen-sama nem igazán akar még küldetést adni nekem, valamivel le kell foglalnom magam, és mi lenne az, hogy ha egy erősebb ellenfelem nagyon megizzasztana?
Az ajtófélfához léptem és visszanéztem a férfira.
- Mennyünk, egész nap szinte nem csináltam semmit, mindjárt bealszom. Heh! – elkezdtünk az udvar felé gyalogolni, végig síri csend lett volna, ha nem szólaltam volna meg. – Mond, hogy lettél a 6. espada?
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno Cl0te25500/30000Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno 29y5sib  (25500/30000)

Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno   Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno EmptyHétf. Feb. 02, 2009 1:12 am

"Hangsúlyomból ítélve? Egyszerűen csak nem ismersz. Mindig ilyen vagyok, de erről semmi kedvem sincs tájékoztatni téged." Helyeztem a derekamra Diablo-t teljes nyugalommal, miközben a másik még mindig folytatta az értelmetlen magyarázkodást. Az sosem idegesített, ha körülöttem beszélnek megállás nélkül. Az én fraccion-om is ilyen, csak neki még ennél is "csodálatosabb" a stílusa.
-Már igent mondtam.-válaszolok hosszabb szünet után a feltett kérdésre. Még gyorsan a helyére tettem a reggel olvasott könyvet. Valahogy szerettem a rendet, de csak a saját körzetemben. Ha más szobájában voltam fel sem vettem az ellenkezőjét.
Kaptam még egy elmés beszólást, aztán én is távoztam a szobámból. Csendben haladtam végig a folyosón. Sosem beszélek, ha nincs rá okom. A felesleges bájcsevegést ráhagytam másra. Inkább elmélyedtem a saját gondolataimban, úgyis bőven volt min járatni az agyamat.
– Mond, hogy lettél a 6. espada? -majdnem sikerült rávágnom a hirtelen kérdésre, hogy legyőztem az elődöm, de úgy éreztem ez még az arrancar-ral szemben is sértő lenne.
- Parancsba kaptam. Elég sokáig voltam fraccion és a felettesem ezt követelte tőlem. Magamtól azt hiszem sosem vetemedtem volna ilyesmire. Nem érdekelt, hogy espada lehessek. De ha már parancs volt, akkor olyan ellenfelet akartam, akinél biztosan éreztem, hogy az utolsó erejével is azon lesz végezzen velem. Gondolom sejted ki volt az elődöm.-
-Jah, Grimmjow.-
-Pontosan. Viszont a harc úgy zárult, hogy mindketten lélegeztünk. A kilenc espada engem hozott ki győztesnek, legalább megszabadulhattak egy kellemetlen tényezőtől. Csak szerencsém volt, de gyűlölöm, hogy így lettem espada, úgyhogy várom a visszavágót.-léptem ki az udvarra, ahol ugyanaz a sötét égbolt fogadott mint eddig és mindenhol a nyomasztó sivatag.-Ha más kérdésed nincs, kezdhetünk!-tettem rá a jobb kezemet Diablo markolatára. Nem állt szándékomban kezdeményezni, hiszen nem én unatkoztam ennyire, még lélekenergiát sem engedtem szabadjára. Szeretem tudni mivel kell szembe néznem. Úgyhogy eleinte csak védekezésre számíthat tőlem az ellenfelem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno _
TémanyitásTárgy: Re: Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno   Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tadeo Dellomeurtre vs. Assesino Puno

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-