-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Hisagi család háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyCsüt. Jan. 29, 2009 9:07 am

Itt megtalálhatod a Hisagi családot, ha nem nyitnának neked ajtót, akkor valószínűleg nincsenek otthon vagy egy kicsi magányra vágynak *ilyen is kell ^^ XD*

Nos egy szokványos kétszintes családi ház. A ház előtt egy kis virágos kert, amiben mindenféle színes virág megtalálható. Ha bemész a házba, akkor egy folyosóra kerülsz. Ha elfordulsz balra, akkor az egész tágas konyhába kerülsz, ha jobbra kanyarodsz a kényelmes és elegáns nappaliba kerülsz. Ha mész pár lépést a folyosón eljuthatsz a fürdőbe, de ha nagyon benned van a kilométerhiány akkor eljuthatsz a lenti gyerekszobába is és a hálószobába is. A folyosó végén egy lépcső van, ha azon felmész láss csodát felkerülsz az emeletre. Ahol ismét találsz egy gyerekszobát, egy vendégszobát, fürdőt és egy kis dolgozószobát. A bútorozás elég otthonos és egyedi, de ha nem tetszik valami lehet reklamálni… bár nem ajánlatos dolog! (XD)
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te12000/15000A Hisagi család háza 29y5sib  (12000/15000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptySzomb. Feb. 07, 2009 8:16 am

//Látogatóban//

Egy kellemes napon, úgy gondoltam, elmegyek látogatóba a Shuuhei családhoz. Már nagyon érdekelt, hogy mi van velük, és kíváncsi voltam a kis picurra is. Persze nem állíthattam be üres kézzel, ezért el kellett mennem egy bababoltba. Gondoltam, Hanaet is érdekli, ezért az irodájába bekopogtam.
-Gomene, Hanae! Nincs kedved eljönni velem a bababoltba? Meglátogatnánk Hanaékat! ^^-persze kapitányom beleegyezett, így ketten el is indultunk, egyenesen a bolt felé. Nem sokszor járok ilyen helyre (életembe először vagyok itt). A sok baba holmi közt szinte elvesztem. Volt ott minden. Cumi, cumisüveg, babakocsi, pelenkázó stb stb... Én először a babaruhák felé vettem az irányt. A sok cuki holmi közt, anyukaként éreztem magam.
-Jajj, de aranyos! ^^ Hanae ezt nézd! Hát nem édi?? Azt hiszem ezt meg is veszem!-tettem bele a kosaramba egy halvány lila rugdalózót, aminek a zsebén egy Micimackó volt varrva. Ahogy Hanae is keresgélt, addig átszaladtam a plüss részlegre is. Ott is sokáig időztem. Egyszer csak találtam egy nagyon aranyos, kis nyuszikát. Azt is beraktam a kosaramba, majd továbbszökdeltem.
-Jajj ez is milyen ari! Meg ez is ! Húú ezt meg kell vennem!!-kezdett már a kosár tartalma púpozódni, még jó, hogy időben észhez kaptam. A sok drága cucc szinte mind mind a kosaramba kívánkozott.
-Hanae, te is kész vagy?-kérdeztem a szorgosan válogató kapitányomat. Amikor a pénztárhoz értünk, még egy kisebb csörgőt beraktam a kosaramba. Ahogy kifizettük mind a ketten az ajándékokat, a boltból kiérve rögtön kíváncsiskodni kedztem.
-Mit vettél nekik, Hanae? Nadd ném meg!!-mikor megnézegettük egymás ajándékát, nevetgélve indultunk meg a Shuuhei ház felé...
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te40500/45000A Hisagi család háza 29y5sib  (40500/45000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptySzomb. Feb. 07, 2009 11:02 pm

-Gomene, Hanae! Nincs kedved eljönni velem a bababoltba? Meglátogatnánk Hanaékat! -kopogott be Namie az irodám ajtaján
Én jókedvűen és lelkesen pattantam fel az asztalom elől, és nyitottam ajtót.
-Persze nagyon szívesen ^^ -álltam előtte mosolyogva az ajtóban- Bevallom már én is nagyon kíváncsi vagyok a kicsi Hitomira ^^ Már az egész 4. osztag arról beszél hogy mennyire aranyos. -léptem vissza az irodába Yamazakuráért. *Mostantól sokkal elővigyázatosabb leszek...* -kötöttem az oldalamra.
-Akkor indulhatunk is ^^ -vettük célba a bababoltot. Namiének még nem volt ötlete hogy mit vigyen ajándékba, így hatalmas lelkesedéssel válogatott a boltban.
Igazából nekem már megvan az ajándékom, útközben majd be is kell ugranunk érte a szobámba.
A bolt tele volt temérdeksok plüssjátékkal, icipici babaruhával és sok már hasonló holmival. Bevallom annyira nem szeretem ezt a sok tucatterméket, de hát az ember mit tud vinni ajándékba...
Igazából ezért is próbáltam valami sajátkezű ajándékot készíteni.
Ahogy sétálgattam a polcok között egy egy szépen illusztrált mesekönyvön meg meg akadt a szemem.
-Ez nagyon szép, és kedves kis történetek vannak benne ^^ -lapozgattam az egyiket. Bár Hanát ismerve nem hiszem hogy ne jutna eszébe bármikor valamilyen történet amivel szórakoztathatja a kicsit ^^
Miután mindketten fizettünk a bolt előtt Namie azonnal merohamozta a szatyromat.
-Mit vettél nekik, Hanae? Hadd ném meg!!
-Ezt a mesekönyvet, de ha nem gond még be kellene ugranunk hozzám is mielőtt elindulunk hozzájuk, mert az ajándékom másik fele ott van ^^ -halásztam elő a könyvet majd megmutattam neki.

A szobámban már ki volt készítve az asztalra a szépen becsomagolt ajándék. A csomagolópapír alatt egy általam kifestett borítójú fényképalbum volt. A lapjai régi pergamenből voltak, és keménytáblás borítóját egy tavaszi hangulatot idéző virágzó faág díszítette. Legjobb kalligráfiás tudásomat latba vetve a tőlem telhető legszebb betűkkel még azt is ráfestettem hogy Hitomi.
Eltartott egy darabig míg befejeztem, és már alig vártam hogy odaadhassam. ^^

-Na megvagyok! -léptem ki az ajtón immár a táskámban lapuló csomaggal.
Mostmár tényleg célba vettük a Shuuhei házat. Mikor odaértünk megálltunk az ajtó előtt és becsengettünk.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te12000/15000A Hisagi család háza 29y5sib  (12000/15000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyHétf. Feb. 09, 2009 6:33 am

Egy kis kitérő után, elérkeztünk végre valahára a Shuuhei család házához. Izgatottan vártam, hogy mikor nyitnak ajtót. Hanae két csengetés után, hátralépett mellém. Amíg vártunk, én gyorsan leellenőriztem, hogy minden ajándékomnak leszedtem e a címkéjéről az árat, s még a díszes szatyorban próbáltam valami rendet csinálni.
~Remélem örülni fognak neki... minden tudásomat bevetve választottam ki az ajándékokat... remélem hasznukat is veszik ^^"-merengtem el a gondolataimban. Aztán eszembe jutott, hogy mi van, ha már a kicsinek annyi dolga van, hogy kiszorítja őket a házból? ~Na mindegy... Alig várom, hogy születésnapjára valami hangos, csattogó-csiripelő játékot vegyek... Hagy idegesítse a szülőket... Az a jó játék, ami zörög =P...-mosolyodtam el, mikor végre nyitódott az ajtó.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyHétf. Feb. 09, 2009 7:08 am

A kicsi megszületése után nem igazán volt mondható az éjszaka nyugodtnak, mivel Manócskának óránként sírnia kellett. Hisagi ezeket az ébredéseket nem tudta hová tenni, talán csak így ellenőrzi Manócska, hogy a szülei megvannak-e még, vagy talán mást szeretne az éjszaka közepén. Napközben kevésbé voltak ilyen feltünőek az ilyen jelzések, mivel ilyenkor Hisagi is és Hana is szaladgáltak össze-vissza a lakásban, mert vagy elveszett a cumi vagy a cumisüveg volt rossz helyen. Hisagi éppen a szokásos pelenka bontogató hadműveletét hajtotta végre, mikor is Hana elég kétségbeesetten kezdett beszélni valamit.
-His! Gyere ide egy kicsit.
-Megyek már is.
Lépkedett közelebb a pelenkázóhoz és nézett le a kapálózó Manócskára.
-Mi az a folt a vállán?
-Szívecském... én nem látok ott semmilyen foltot.
-Mert nem nézed eléggé... ott van!
Bökött oda egy pontra Hana.
-Még most se látom... szerintem ez csak a pánikolós korszak... minden egyes kis pont miatt az ájulás küszöbére tántorogsz...

-És ha valami kiütése lesz?
-Gondolod akkor ilyen jól elficánkolna?
-Nem tudom... T_T
-Jajj dehogy nem!
-De látod, hogy nem tudom.
-Édesem, nincs semmi baja Manócskának. Esetleg csak az zavarhatja, hogy ilyen sokáig tart a pelenkázása.
Nyomott egy puszit Hana arcára, majd adta oda neki a pelenkát. Ekkor viszont csöngettek.

-Ki lehet az?
-Nem tudom, megnézem.
Indult el az ajtó felé, mikor kinyitotta hatalmas csomagokkal találta szembe magát.

-Szia Hisagiiiii!
-Szia.
-Nahát... sziasztok! Gyertek be.
Engedte beljebb a vigyorgó Hanaet és Namiét.

-Jöttünk látogatni, ha nem nagy baj.
-Ugyan már... nem baj, csak nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te12000/15000A Hisagi család háza 29y5sib  (12000/15000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptySzer. Feb. 11, 2009 6:25 am

-Szia Hisagiiii!!-pattogok az ajtót nyitó felé nagy vidáman, s két köszöntő-puszi kíséretében szökdécselek beljebb a házba. Még nem voltam náluk, de nagyon kis csini házuk van. Nem zavartattam magam, elkezdtem nézelődni.
-Ó, ha már itt vagy Hisagi... a cuccokat merre pakoljuk?
-Öm, menjünk beljebb, a nappaliba...
-Okkéjka, mutasd az utat!
Ahogy beértünk, láttam, ahogy Hana valamit szöszmötöl.
-Barátosnééééém!!!-rontottam be nagy vidáman és Hana nyakába ugrottam. Két puszi közepette kezdtem el mondani a mondókámat, hogy jó, hogy találkoztunk, és gratulálok nekik. Mikor nagy nehezen levakart magáról, helyet foglaltunk és beszélgetésbe kezdtünk.
-Hozhatok valamit inni? Kávét esetleg?
-Köszke, elfogadom! ^^
-Köszönöm! ^^
-Rendben egy perc és hozom! ^^-indult meg sebesen a konyha felé. Hogy egy percre se legyen csend, rögtön faggatni kezdtem Hisagit.
-Kicsit nyúzottnak nézel ki... Csak nem ilyen jó hatással van rád Babuci?-dőltem hátra kényelmesen a kanapén mosolyogva. -Aztán mesélj! Hogy bírjátok? Milyen hármasban? ^^ Na ééééés...-néztem körbe-Drága kincsem merre van?
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te40500/45000A Hisagi család háza 29y5sib  (40500/45000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyPént. Feb. 13, 2009 10:41 pm

Hisagi nyitott ajtót, akit Namie egyből meg is rohamozott a kérdéseivel. Kicsit nyúzottnak tűnt szegény, ezért egyelőre hagytam hogy Namie hadd örömködjön, és utána majd én is kérdezgetek ^^ Kezemben a szatyorral követtem őket a nappaliba.
-Szia Hana. -üdvözöltem őt is mosolyogva.
-Hozhatok valamit inni? Kávét esetleg? -igyekezett a konyha felé
-Köszönöm. Nekem is jó lesz. -mosolyogtam. Nem akartam még több terhet okozni az így is eléggé kialvatlan újdonsült szülőknek.
-Igen szeretnénk látni a kicsi Hitomit, persze csak ha nem zavarjuk. -csatlakoztam be Namiéhez.- De ha most alszik addig odaadhatjuk az ajándékokat nem? -fordultam hadnagyomhoz.
Elég ellentmondásos látványt nyújtott Hana is és Hisagi is. Látszólag már napok óta nem aludtak rendesen, de mégis olyan boldogság tükröződött az arcukon ami elnyomott minden fáradtságot, főleg mikor megemlítettük a kicsit.
*ilyen lehet szülőnek lenni? Kemény munka az biztos...* -sóhajtottam egyet, majd mikor Hana visszatért a kávéval megköszöntem és belekortyoltam.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptySzomb. Feb. 28, 2009 9:01 am

Namie elég sok kérdéssel illette meg Hisagit, aki hirtelen nem is tudott mint mondani neki, csak megvakarta a tarkóját. Pár perces csendszünet, aztán jöttek a válaszok.
-Hát egy ideje már nem alszom végig az éjszakát úgy ahogy Hana sem, hogy milyen hatással van rám a kicsi… öhm… arról nem nyilatkoznék.
Igazság szerint nagyon jó hatással volt rá a családja, de soha sem szerette kiadni az „államtitkokat”.
-De amúgy érdekes dolog hármasban lenni, nekem tetszik csak a harmadik személy egy kicsikét hangos éjszakánként…
Mosolyodott el Hisagi, aztán összeszedte a többi gondolatait. Nem volt egyszerű dolog, mert körülbelül annyi ép gondolata volt, mint egy marék döglött molylepkének.

-A kincs pedig a szobájában van, épp most lett tisztába téve… meglett beszélve, hogy semmilyen foltok nem borítják, pedig Hana szentül meg volt győződve, hogy lát rajta pár piros foltot… de szerintem ez hülyeség.
-Mi hülyeség?
Toppant be a szobába Hana is kezében a kávékkal.
-Áh semmi-semmi. Csak beszélgetünk, de nem fontos téma…
Vakarta meg a tarkóját zavartan, aztán levetette magát az egyik fotelbe, miután Hana szépen kiosztotta a kávékat Hisagi megfogta a kezét és az ölébe ültette.
-Ja az ajándék meg a látogatás… azt nem tudom, hogy alszik-e, de ha ilyen csendben van, akkor több mint valószínű, hogy durmol. Az ajándékokat pedig inkább az anyukával kellene megbeszélni… én csak az apás dolgokhoz értek, nekem aztán mondhatnátok, hogy milyen méretű kisruhát vegyek neki, biztos, hogy elfelejteném.

-Még az is csoda, hogy a pelenkát nem felejted el.
Nyújtotta ki a nyelvét Hana.
-Ha-ha-ha… nagyon vicces. Inkább közöld a vendégekkel szívecském, hogy hova tegyék az ajándékokat, vagy mikor nézhetik meg a kicsit.
Nyomott egy puszit a homlokára.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te33500/45000A Hisagi család háza 29y5sib  (33500/45000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptySzomb. Feb. 28, 2009 10:26 am

Két ismerős hang szűrődött be a szobába, ezért gyorsan befejeztem manóka tisztába varázsolását még egyszer megnéztem tényleg van e folt rajta, aztán belebújtattam a csöppnyi ruhájába és befektettem az "ágyikójába".
-A macid a nappaliban maradt! Az nem lesz jó, igaz?-igazítottam meg a takarót még egyszer és sétáltam át a másik helységbe. Fél füllel igyekeztem hallgatni nem e raplizik hercegnőcske, de vagy önmagához képest most nagyon halk volt, vagy az érkező vendégek voltak ennyire hangosak.
Mindenesetre továbbra is a füleimet hegyezve kerítettem elő a kincstári értékű mackóját. Nem tudjuk His-sel miért, de ha ez a fekete medvebocs nincs mellette nem tud aludni. Alig örültem meg a sikernek, hogy megvan az állatka máris valaki letámadott hátulról. Namie volt az és megint rendesen fel volt töltődve energiával, amit bevallom fáradtan nehéz volt követni.
Az első sorozat után gyorsan készítettem is kávét. Úgy éreztem most kivételes alkalmak egyike lesz, mert jól esett volna egy csészével. Azonnal fel is raktam egy remélhetőleg elegendő adagnyit és szépen kivártam, hogy lefőjön. A frontot addig szegény férjecskémnek kellett tartania. Szerencséjére nem hallottam miről árulkodott éppen, bár nem hinném, hogy bármi is történik felénk, amiről ne lehetne mesélni.
A beszélgetés tovább folytatódott és szóba kerültek az eddigi élményeink, amikről a férjecském szokásához híven szűkszavúan közölt információkat, így néha-néha beleszóltam a dolgokba, ha úgy éreztem valamivel még meg lehet toldani a történetet. Szép lassan kitértünk az ajándékokra és manókára, akit nagyon szerettek volna ketten is látni.
-Szerintem, odaviszlek titeket a szobájába, mert ha alszik nem nagyon mordítom, viszont ha ébren van kihozzuk ide és gyömöszölni Hitomi-t. Az ajándékokat hagyjátok csak így, amint visszaértünk manókától, ígérem megnézzük az összeset.-
-Nem fontos szegénykét zaklatni, ha tényleg alszik.-
-Már most nagyon szeret ölben lenni, úgyhogy a séta résszel nem lesz gond, majd akkor törik el a mécses, ha lerakják a popsiját a kisasszonynak!-
-Hóóóh, de kíváncsi vagyok már ráááá!-
-Te nem jössz, His?-fékeztem be félúton, miután észleltem, hogy nem jön utánunk.-Gyere, naaaaah!-nyújtottam a kezemet, hogy fogja meg. Utána pedig odabújtam hozzá.-Nagyon fáradt vagy? Ma majd én leszek a soros, te túl sokszor vállalod át az esti műszakot. Nincs vita!-böktem oldalba, mielőtt rákezdene valami olyasmi szövegre, hogy "Nem vészes. Jól vagyok és semmi szükség, hogy te legyél fent estére!"
-Ez itt?-suttogott Namie izgatottan, majd bekukucskált a nyitott ajtón. Igenlően bólogattam és mutattam a csapatnak, hogy csendesen osonjunk be. Mindenki szépen körbeállta a kiságyat és sok kíváncsi szempár vette körbe manókát. A nap sztárja sem volt ünneprontó. Nagyon is ébren rúgkapált az alvókuckójában.
-Biztos tudta, ma vendégeink lesznek, akik csak miatta jönnek.-
-Hmm...lehet!-
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te12000/15000A Hisagi család háza 29y5sib  (12000/15000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyVas. Márc. 01, 2009 3:48 am

A jóleső kávé után hosszas beszélgetésbe kezdtünk. Mindenféle téma feljött, s igazán jólesett, hogy végre újra tudtam Hanaval is beszélni. Igaz, látszott rajta, hogy ő is fáradt, nemcsak Hisagi, ezért nem sokáig zaklattam. Biztos minden erejüket felemészti a pici Hitomi, hiszen ilyen cseppek nem maradnak nyugton egy percre sem. Minden egyes mozdulat, fény vagy szellő felkeltik az érdeklődésüket, ezért sokszor fent vannak és hatalmas szemeikkel figyelnek a történésekre. Hamarosan csöndes léptekkel indultunk meg a kisasszony szobája felé.
-Ez itt?-suttogtam és rámutattam a szembe jövő szobára, melyre Hana bólintott és bevezetett minket. Ahogy halkan körbeállta a kis csapat Hitomi ágyikóját, egyszerre a picur szeme kipattant és nézelődni kezdett.
-Biztos tudta, ma vendégeink lesznek, akik csak miatta jönnek.
-Hmm...lehet!
-Jajj de tündérkék vagyunk! De édes pofikád van neked, jajj, hogy egyelek meeeg!-kaptam arcomhoz, széles mosollyal és a babócának gügyögni kezdtem. El tudtam volna olvadni, hisz ilyen édes kislányt még nem láttam!
-Hú milyen sok hajad vaaan! Fekete, mint anyudé! Jajj de kipirult egy baba vagy!-folytattam. Persze nem csak én kezdtem el mondani, hogy kire hasonlít jobban, Hanae is bekapcsolódott. Szinte a csepp Hitomi minden egyes porcikáját összehasonlítottuk a szülőivel, amire persze részükről egy kedves mosolyt kaptunk.
-Hát, nagyon tündéri kislány! ^^-olvadoztam továbbra is.
-És még milyen eleven!
-Az a jó! Jujj, ha majd a kövön trappol neked végig! Egy szál pelenkában totyog majd! Hihi ^^
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te40500/45000A Hisagi család háza 29y5sib  (40500/45000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyVas. Márc. 01, 2009 8:24 am

Namie olyan faggatózásba kezdett hogy le se lehetett volna lőni. Annyira felvillanyozta a kisbaba, hogy azt hittem menten berohan és összegyöngyörgeti a kicsit. Szegény házigazdák hősiesen állták a kérdéseinket. Igyekeztem nem túl sokat kérdezősködni, hogy ne fárasszam őket még tovább, de azért én is kíváncsi voltam. Majd miután befejeztük a kávézást hadnagyom már robogott is a kicsi szobája felé. Mikor beléptünk az ajtón egyből csendben lettünk és körbeálltuk a kis Hitomi ágyát. Szerencsénkre nem aludt hanem ép ébren rúgkapált.
-Biztos tudta, ma vendégeink lesznek, akik csak miatta jönnek-jegyezte meg Hisagi
-Nahát milyen gyönyörű baba. -néztem elérzékenyülve- És milyen kicsi.
Namie is rákezdett a gügyögésre ezért inkább úgy döntöttem hogy én csendben maradok, nehogy megijesszük már szegény kis Hitomit.
*Olyan apró és törékeny. Fel se foghatom milyen szülőnek lenni és egy ilyen kis életről gondoskodni és figyelni hogy hogyan nő fel és kezdi élni a saját életét. Nem tudom én boldogulnék egy ilyen nagy feladattal. Még bele se gondoltam hogy milyen lenne ha én is babát várnék Ulqutól... hű ebbe kicsit furcsa belegondolni...Először is szerintem Seireitei nagy botránya lenne....de biztos nem hagynám hogy bántsák a kicsit. Nahát talán mégis van bennem anyai ösztön, hiszen még a gondolatát sem bírom elviselni hogy bántsák a kisbabámat. Szeretem Ulquiorrát de egyelőre szerintem nem állnak úgy a dolgok hogy fel tudnánk nevelni egy kisbabát. Erre azért nem árt majd figyelni.... * -tűnődtem miközben a kicsi Hitomit figyeltem.
-Nagyon irigyellek titeket. -mondtam ki hangosan- Bár tudom hogy nincs könnyű dolgotok, de ez a mosoly minden fáradozást megér ^^
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptySzomb. Márc. 07, 2009 7:50 am

Mikor csoportosan bevonultak Hitomi szobájába a csöpség mintha tudta volna, hogy jönnek hozzá. Hatalmas szemekkel nézte a fölé hajoló felnőtteket. Hisagi egy vegyük úgy, hogy megfontolt döntés után Hana háta mögé lépett lassan átkarolta, aztán a fejét a állára támasztotta és onnan nézte Manókát. Mikor Namie belefeledkezett a csodálkozásba egész remekül gügyögni kezdett Hitominak aki látszólag nagyon élvezte a dolgot.
-Nagyon irigyellek titeket! Bár tudom, hogy nincs könnyű dolgotok, de ez a mosoly minden fáradozást megér.
-Ez a mosoly mindenen túl tesz.
Adott ismét egy rövid választ Hisagi aztán nézte tovább a kicsit. Néha még most is kételkedett abban, hogy sikerült eljutnia idáig, régebben gondolni sem mert arra, hogy gyereke legyen, mert az rengeteg gonddal jár és elég sok munkával. De most, hogy így itt van Hitomi kezdi belátni, hogy nem is olyan megerőltető munka csak az éjszakák tűnnek nagyon hosszúnak, de bízott abban, hogy előbb-utóbb meg lehet szokni az éjszakázást, vagy esetleg hamar leszokik erről a dologról Manóka.

-Na ki lesz olyan bátor, hogy megfogja?
Törte meg a csendet Hana egy igen érdekes kérdéssel. Eleinte Hanae is és Namie is hallgatott, biztos végiggondolták az esetet, hogy megmerjék-e fogni az aprócska teremtést.
-Oh hát ennyire nem kell félni tőle… még én is felveszem, pedig én férfi vagyok, azok meg igen ügyetlenek a gyereknevelésben.

-Beszélsz itt hülyeségeket… nagyon jól csinálod.
-Különben is te az apukája vagy.
-Jól van na… nem érvényes… nő uralom van. Látod mit csinálnak apáddal Manóka?
-Ejj… nehogy telebeszéld a kisasszonyt.
-Eszem ágában sincs!
Vigyorgott elégedetten Hisagi aztán elengedte Hanát és pár lépést arrébb állt, hogy ki tudja venni Hitomit a kiságyból.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te33500/45000A Hisagi család háza 29y5sib  (33500/45000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyVas. Márc. 08, 2009 12:37 am

A drága kislányunk ennél jobban nem is élvezhette volna a helyzetet. Kicsit sem szeppent meg a két idegentől, inkább tetszett neki, hogy rá kíváncsiak. Kész híresség lesz belőle, ha így halad. Gondolatban már láttam is hogyan szórakoztatja Seiretei shinigami lakosságát a mutatványaival. A kuncogásomon His csak rám nézett, hogy mi bajom van, de majd elmesélem neki később, most csak foglalkozzunk a vendégekkel.
A gügyörésző Namie nagyon elnyerte manóka tetszését. Úgy kapálózott a kiságyban örömében, hogy kezdtem aggódni kiesik a lendülettel együtt. Hanae megjegyzésén csak tovább vigyorogtam. Annyira jól esett, hogy más is ilyen csodaszépnek látják ezt a pöttöm babát. Kedvem lett volna ordítani és táncolni a szoba kellős közepén, de inkább visszafogtam magam, na meg a méretes egomat is. Inkább csak néztem tovább a Namie-nak parádézó Hitomi-t.
Kicsit úgy festett mindenki nagyon eltűnt a gondolataiban. Egy kis torokköszörülés után magamra vállaltam a csend megtörésének kemény feladatát. Úgy voltam vele, ha már mindenki ennyire szereti nézegetni, akkor már ölbe is lehetne venni. Itt kicsit megállt a tudomány, de az én tündéri férjecském megmutatta, hogy nem lehetetlen feladat.
"Nyáááh! Annyira ennivalóak!" Olvadoztam látványosan, ahogy His felveszi a vigyorgó Hitomi-t. Még mindig nem tudtam betelni a látvánnyal, ahogy foglalkozik a lányunkkal. El tudtam volna bámulni őket naphosszat és ilyenkor erősödött meg bennem véglegesen az érzés, hogy Hisagi-n kívül keresve se találhattam volna jobb apukát és férjet.
-Gyerünk már hölgyeim! Ki veszi ölbe? Hitomi kisasszony majd megőrül, hogy megrángathassa a hajatokat...-jegyeztem meg nevetne, hogy manóka erősen nyújtózkodik a vendégeink felé.
Amíg vártuk, hogy ki vállalja el elsőként a feladatot, addig odaálltam a férjem mellé és magyaráztam manókának, hogy viselkedjen szépen és ne amortizálja le a vendégeinket. Erre csak egy-két kupán vágással válaszolt. Grimaszoltam is neki párat, amin csak jókat nevetett. Utána a biztonság kedvéért néha azért én is megtámasztottam a hátát, mert nagyon szeretett volna kifordulni az apukája fogásából.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te12000/15000A Hisagi család háza 29y5sib  (12000/15000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyVas. Márc. 08, 2009 2:30 am

Mindig is imádtam a kicsiket. Napokig el tudtam volna velük játszani. Olyan édes érzés, mikor rám mosolygott, vagy csak felém pillantott, hogy menten el tudtam volna olvadni.
-Nagyon irigyellek titeket! Bár tudom, hogy nincs könnyű dolgotok, de ez a mosoly minden fáradozást megér.
-Ez a mosoly mindenen túl tesz.
~Igaza van Hisaginak. Szülőnek lenni biztos fantasztikus érzés. Tudni és gondolni arra, hogy életünk párjával együtt neveljük a közös kisbabánkat, már az magában mennyei dolog. Ahogy az a cseppnyi élet növekszik és fejlődik... Belegondolni sem lehet, mint úgy, hogyha saját magad éled ezt át! -merengtem el én is saját gondolataimban. ~Vajon, ha minden úgy alakul, Kaiennel is tervezgethetünk ilyeneket...? Egy csodás leánykérés, egy feledhetetlen menyegző... Egy közös gyerek... Hm, belőle ki is nézném, hogy naphosszat gügyögne a babával... Hm, kár, hogy ez csak álom marad...-sóhajtottam fel, majd Hana hamarosan megtörte a csendet.
-Na ki lesz olyan bátor, hogy megfogja?-szívesen kézbe fogtam volna a drága Hitomit, de inkább úgy voltam vele, hogy Hanaenek átengedem. De mivel ő sem szólt egy szót sem, Hisagi kezdett el nyugtatgatni minket
-Oh hát ennyire nem kell félni tőle… még én is felveszem, pedig én férfi vagyok, azok meg igen ügyetlenek a gyereknevelésben.
-Beszélsz itt hülyeségeket… nagyon jól csinálod.
-Különben is te az apukája vagy.-szóltam végül, mosolyogva
-Jól van na… nem érvényes… nő uralom van. Látod mit csinálnak apáddal Manóka?
-Ejj… nehogy telebeszéld a kisasszonyt.
-Eszem ágában sincs!-ölelte magához His a pici Hitomit. Olyan édesek voltak így együtt, apa és kicsi lánya.
-Gyerünk már hölgyeim! Ki veszi ölbe? Hitomi kisasszony majd megőrül, hogy megrángathassa a hajatokat...-nevette el magát Hana
-Nos én szeretném, egy kicsit meggyömiszkélni! ^^-jelentettem ki végül.
-Rendben van! -léptem oda Hisagihoz, és óvatosan átvettem a babócát. Próbáltam úgy megfogni, ahogy a szülők csinálták. ~Nem is olyan nehéz dolog...-Hitomi a karomban szépen, kényelmesen elhelyezkedett, majd nézett felém nagy szemekkel.
-Jajj, cukorfalat vagy!-kezdtem el babusgatni. Ahogy ismét gügyögni kezdtem hozzá, megint mosolyogni kezdett, láthatóan nagyon tetszett neki. -De örülök neki, hogy ilyen jól kijövünk egymással! ^^-nyomtam egy csikizős puszit a nyakára, amire felkacagott. -Tetszik, mi? Tudja ám, Namie-néni, hogy mi a jó neked!-nevettem el magam én is. -Na majd nyáron, ha nagyobb leszel, elmegyünk a tengerpartra! Jön majd anya, meg apa, és egy jóó nagyot játszunk! Na mit szólsz hozzá? ^^-kezdtem el mesélős hangnemben beszélgetni vele. ~Azt hiszem megtudnám szokni az anyaszerepet... És nem érdekelnének a hátrányai! Minden percet csak a kicsivel töltenék ^^-mosolyogtam
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te40500/45000A Hisagi család háza 29y5sib  (40500/45000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyHétf. Márc. 09, 2009 3:40 am

-Gyerünk már hölgyeim! Ki veszi ölbe? Hitomi kisasszony majd megőrül, hogy megrángathassa a hajatokat...-nevette el magát Hana
Namiével félszegen pislogtunk egymásra, majd végül megszólalt.
-Nos én szeretném, egy kicsit meggyömiszkélni! ^^ -vette át óvatosan Hisagitól, folytatta a gügyögést.
*Ne ez az ami nekem nem biztos hogy menne ^^" túl merev vagyok az ilyen dolgokhoz, de ki tudja lehet hogy ha a mi babánkról lenne szó egész másképp gondolnám*
-Na Hanae te is megfogod egy kicsit? -lépett oda hozzám vigyorogva Namie
-Szeretném igen, de csak ha az anyuka és apuka nem bánja? -néztem kissé félve Hanáékra, de egy bíztató mosoly után olyan óvatosan amilyen óvatosan csak tudtam átvettem a kis Hitomit Namiétől.
-Annyira szép vagy. -szólaltam fel elérzékenyülve.
Az érzés ahogy ott tartottam a karomban...még sosem volt velem ilyen, de hirtelen arra vágytam bárcsak az én kislányom lenne. Annyira szerettem volna gondoskodni róla.
Először olyannyira koncentráltam arra hogy biztos jól fogjam a kicsit hogy majdnem megijedt tőlem.
-Jaj ne haragudj kicsi hogy ilyen csúnya képet vágok. -mosolyodtam el hirtelen. Ahogy ott rugdalózott a karomban és babrált volna a lelógó hajam felé, egyre jobban ellazultam, és egyre természetesebben találtam meg a ritmust hogy hogyan ringassam.
-Hiányzik anyukád Hitomi? -simogattam meg az arcát mikor sírásra biggyesztette a száját. -Gyere kicsim itt van nézd, nem kell sírni. -vittem oda Hanához és adtam át neki.
-Na látod ^^ -mosolyodtam el mikor a kislánynak újból jókedve lett.
Annak ellenére hogy tudtam hogy jelen körülmények között lehetetlen hogy Ulqunak és nekem babánk legyen, mégis annyira vágytam rá ahogy az újdonsült kis családot néztem.
*De nem baj. Ha kitartunk egymás mellett majd eljön a mi időnk is....* -álltam hozzá pozitívan a dolgokhoz.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyVas. Márc. 15, 2009 7:49 am

Miután kikerült Hisagi kezéből a kicsi csak csendben nézte a társaságot, hogyan gügyögnek Hitominak vagy éppen milyen óvatosan nyúlnak érte. Egy aprócska mosollyal intézte a dolgokat. Nem hitte volna, hogy valaha is apuka lesz. De most, hogy van családja egyre jobban megpróbál beletanulni a dolgokba, hiszen most már nem lesz későn kelés, szétdobált ruhadarab a szobában vagy éppen éjfélig ivászat a haverokkal. Párszor Hanára tévedt a tekintete, aki mosolyogva nézte a lányokat vagy csak kommentált valamit, mint ahogy mindig is szokott.
-Megijesztett a buta Hanae néni?
Vigyorgott erőteljesen, de Hanae nem vette valami jó szívvel az egészet.
-Ugyan már… néha nálam is sír… az egyetlen személy akinél soha nem sír az Hana. Nem bántásnak szántam.
Simogatta meg az egyre jobban elkeseredett arcot vágó Hanae vállát, aztán Hitominak kezdett kézzel lábbal magyarázni.
-Nem szabad félni Hanae és Namie nénitől… igazán jó bébicsőszök lesznek… megrángathatod a hajukat, lepisilheted őket pelenkázás közben… vagy azt csak a buta apádnak csinálod?
Kezdett el grimaszolni, mire a kislány erősen mosolyogni kezdett.

-Lepisilt pelenkázás közben?
Tört ki Namiéből egy hosszú és hangos nevetés.
-Ejnye-ejnye apuci… nem végzed jól a dolgodat?
Vágott vissza Hanae az előző beszólásért, ekkor már mindenki röhögött ami nagyon tetszett Hitominak, mert már kapálózott és próbált a társasággal együtt nevetni.
-Kineveted szegény apádat?

-Hát aki nem figyel eléggé és a háta mögött keresi a popsi kenőcsöt…
-Na jól van… én nem vagyok olyan profi mint egyesek.
Adott egy puszit Hanának.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te33500/45000A Hisagi család háza 29y5sib  (33500/45000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyHétf. Márc. 16, 2009 12:50 am

Amikor Namie kezében kötött ki Hitomi csak nevetni tudtam a gügyögő és mesélő perceken. Láthatóan a kisasszonynak nagyon tetszett a műsor, mert megállás nélkül viháncolt. Egészen úgy látszott nem állt Namie-tól messze az anyaszerep. Bár ismerve őt egész nap játszana a csöppséggel és úgy festene a látkép, mintha két gyerek rohangálna fel-alá a lakásban. "Nem is lenne baj! Legalább boldog baba lenne, akivel sokat foglalkozik az anyukája. Elnézve, hogy én is miket le nem művelek manókával egy szavam se lehet. A nyuszi játszás az egyik hajnalban, haj az nagyon szép látvány volt..."
-Jaj, az szép lesz! Azt hiszem előre kiíratok majd két doboz nyugtatót magamnak...-szóltam bele a lemegyünk a tengerpartra gondolatmenetbe.
-Nem kell aggódni! Ott leszek én, aki majd kézben tartja a történéseket!-bandzsított be a szónoklat közben, amitől manóka természetesen tovább nevetgélt.
-Ettől féltem!-
-Micsodaaaaa???? Ennyire bízol a te leg-leg-leg-legjobb barátosnédban?!-
-Hááát...-vigyorodtam el.-Elgondolkodtató...-
-Most mélységesen megsértettél!-vágott be sértődött fejet, de aztán kinyújtotta rám a nyelvét, mintha semmi se történt volna.
-Ez nem ér! -mutogattam rá durcásan.-Komolyan azt hittem megsértődtél!-
-Há-há!-kacsintott egyet és táncikált két sort a picivel, aztán tovább adta Hitomi-t a nagyon elgondolkodóba eső Hanae-nak.
-Jaaaj...nem harap!-magyaráztam kézzel lábbal neki. - Jól csinálod, ne rémüldözz! Az lesz az!-
-Kicsim!-
-Tessék?-
-Szerintem ezzel a nagy magyarázással stresszeled csak be igazán Hanae-t!-
-Hopsz...-^^". Landolt nálam manóka sírós arccal. -Hajaj! Hát mi történt az én királylányommal? Hmmmm? - hajoltam a pocakjához és csikiztem meg a rosszcsontot. Aztán bamba képpel kapott egy eszkimópuszit is.
-Megijesztett a buta Hanae néni?- hajolt hozzánk Hisagi is, akit egy oldalba bökéssel jutalmaztam a kérdésért cserébe.
-Ugyan már… néha nálam is sír… az egyetlen személy akinél soha nem sír az Hana. Nem bántásnak szántam.-
-Ne hazudj! Nálam is szokott sírni! Amikor eleged van a mamiból kikéred magadnak, igaz, igaaaaz?-szórakoztam el, hogy "megeszem" a pöttöm kezecskéjét, ha már ennyire szeretne kupán vágni vele. Természetesen His is beszállt a szórakozásba bár ő inkább elmagyarázta grimaszolva, hogy a két vendégünk békével jött. Na, meg elszólta magát, hogy a kisasszony lepisilte pelenkázás közben.
Ezután kaptam észbe, hogy mindenki jót áll magáért, talán ideje lenne leültetni szegény vendégeket. Nem azért jöttek, hogy még jobban elfáradjanak. Hagytam Hitomi-t elfészkelődni, ahogy neki tetszik és lehetőleg távol tartani a hajamtól, aztán megindultam a két vendégünk felé.
-Nah, elég lesz a tisztelgésből...szépen visszamegyünk a nappaliba és helyet foglaltok. A menyasszony továbbra is eladó, szóval bárki viheti...Ki a szimpatikusabb?-néztem le a továbbra is mocorgó manókára.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te12000/15000A Hisagi család háza 29y5sib  (12000/15000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyKedd Ápr. 07, 2009 12:55 am

Najó, lehet hogy most ez a kijelentésem kissé sokkoló volt a szülőknek, de majd ha ott lesz az ideje, biztos jól fog nekik esni egy kis kikapcsolódás a tengerparton. Mivel Hanae nem tudta magát annyira elengedni, Hana csak úgy szórta a hasznos jó tanácsokat, amitől csak még jobban stresszes állapotba került, így visszaadta babukát az anyukájának.
-Nah, elég lesz a tisztelgésből...szépen visszamegyünk a nappaliba és helyet foglaltok. A menyasszony továbbra is eladó, szóval bárki viheti...Ki a szimpatikusabb?
- Cukorborsó, ha szeretnéd, még jöhetsz hozzám!-vonogattam fel szemöldökeimet, egy hiperszuper széles vigyorral, ami láthatólag tetszett Hitominak. -Naaa ez már sokkal jobb! -dicsértem meg, hogy a kis pufogó leányzó átváltott kacarászásba. Az anyukája ismét kezembe adta, majd elindultunk a nappali felé. - Na, Hitomi? Elkapjuk anyát? Vigyázz anyuci mert mindjárt utolérünk!
- Nyeh, még fussak is?
-Szaladj, szaladj, mert elkapunk! Hopp hopp hopp!-kezdem el gyorsabban lépkedni a kezemben lévő babócával. A drága Hitominak nagyon tetszett, hogy anyukáját üldözheti, nagyon sokat nevetgélt, mindaddig, míg a nappaliba nem értünk.
- Huh, jól kifáradtunk, menjünk csak, csüccs le ide!-helyezkedtünk kényelembe az egyik kanapén.
-Ha ti kifáradtatok akkor én mit mondjak?
-Na csitt legyen, vagy megint megkergetünk! Igaz, Hitomi?-csikiztem meg -Hanae, átveszed tőlem gyöngyvirágot egy kicsikét?
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Hisagi család háza Cl0te40500/45000A Hisagi család háza 29y5sib  (40500/45000)

A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza EmptyPént. Ápr. 24, 2009 6:52 am

Hisagi és Hana biztatása, kicsit visszaadta a reményemet, hogy mégse vagyok annyira pocsék gyerekfelvigyázó. Hiába sosem tudtam olyan fesztelenül viselkedni mint Namie, és ezt a kicsi is megérezte. Meg ez a helyzet is nagyon új nekem, hiszen nem is volt kisebb testvérem sem, akin már begyakorolhattam volna a hatásos mosolyra derítést, hanem csak egy nagy mamlasz bátyám.
Hana közben visszaterelt minket a nappaliba, és Namie újra az ölébe kapta Hitomit. Nagyon aranyosan festettek így együtt.
*A végén még megérem hogy előbb alapítanak családot Kaiennel, mint én. Bár ha azt vesszük hogy több mint tízszer annyi idős mint én, akkor ez azért mégsem lenne olyan nagy probléma.*- gondolkoztam el kicsit, amiből Namie kérdése zökkentett vissza.
-Hanae, átveszed tőlem gyöngyvirágot egy kicsikét?-mosolygott.
-Várjunk előbb át szeretném adni az ajándékomat. -jutott hirtelen eszembe hogy mikor megérkeztünk, csak leraktam az asztalkára. Gyorsan magam elé vettem a szatyrot és kivettem belőle a becsomagolt fényképalbumot és odaadtam Hanának. -Remélem tetszik. -figyeltem mosolyogva ahogy kibontja.
-Na most már jöhet a kisasszony. -léptem oda Namiéhez hogy átvegyem tőle Hitomit. Majd visszaültünk a fotelba, és az előbb kapott tanácsokat visszaidézve próbáltam most nem megríkatni a kislányt. Mosolyogva megsimogattam az arcát, és ő válaszul visszamosolyogott, és megmarkolta a mutatóujjamat. Olyan pici kis kezecskéje van. Bámultam elérzékenyülve a csöppséget, majd felnéztem Hanáékra.
-Direkt olyat választottam amibe jó sok fénykép belefér. -fűztem hozzá, még miután kibontották a csomagot.
Hitomi közben kezdte egyre jobban érezni magát nálam mint az előbbi alkalommal, ami megint csak jókedvre derített.
*Mégsem vagyok reménytelen eset....*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Hisagi család háza _
TémanyitásTárgy: Re: A Hisagi család háza   A Hisagi család háza Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Hisagi család háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-