-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Vissza a múltba!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Vissza a múltba! - Page 2 Cl0te32500/45000Vissza a múltba! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Vissza a múltba! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vissza a múltba!   Vissza a múltba! - Page 2 EmptyPént. Jan. 30, 2009 10:16 pm

Először én is úgy gondoltam, hogy dátumilag menjünk vissza, de ez nem is rossz ötlet hogy a mostani énünk, a mostani emlékeinkkel kerül át 100 évvel korábbanra vagy hova ^^"

kicsit hozzátéve az ötlethez:
És abból kerekedhetne egy jó kis küldi hogy hogy próbálunk visszajutni. ^^
Mondjuk Aizen visszaküld néhány arrancart/espadát a múltba hogy szabotáljanak valami a jövőre is fontos hatással lévő küldetést. De egy véletlen folytán mi is átkerülünk velük együtt. Mivel az emlékeink megmaradnak tudjuk miről van szó ezért az lenne a feladatunk hogy ezt megakadályozzuk.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Vissza a múltba! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vissza a múltba!   Vissza a múltba! - Page 2 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 8:28 am

Nekem teljesen mindegy, melyik változat lesz végül, mindkettő ugyanúgy tetszene Smile A Pendulumhoz jobban hasonlító alternatívából is sokat ki lehetne hozni és a másikból is.

Folytatva Shiori gondolatmenetét:
Ekkor viszont a többiek, akik nem időutaztak, komplett hülyének nézhetnének, és ezért titkolni kellene. Vagy pedig rejtőzködni, mert a vaizardok az akkori önmagukkal is összeakadhatnának... Lehetne ezt még fokozni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Vissza a múltba! - Page 2 Cl0te40500/45000Vissza a múltba! - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Vissza a múltba! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vissza a múltba!   Vissza a múltba! - Page 2 EmptySzomb. Jan. 31, 2009 8:36 am

Én arra gondoltam hogy a régi szerepünkbe cseppenünk bele, maradunk vaizardok, de a többiek azt hiszik még mindig shinigami kapitányok/hadnagyok/tisztek vagyunk, de igaz akkor titkolni kell hogy mi már száz évre előre tudunk mindent. Mindenkinek el kellene játszania a régi szerepét, de közben pedig tartani a kapcsolatot a többiekkel és nyomozni.

Nagyon sokféle dolgot ki lehet hozni ebből az egész pendulum-dologból tényleg Very Happy
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Vissza a múltba! - Page 2 Cl0te53000/65000Vissza a múltba! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Vissza a múltba! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vissza a múltba!   Vissza a múltba! - Page 2 EmptyPént. Feb. 06, 2009 12:17 am

Sztori: A hazug pápaszemes!

Aizen apó, hogy még jobban kicsesszen velünk rájött a kibaszottul sok szabadidejében, hogyan tud valakit visszaküldeni az időben. Rá is állít a témára két szép száll arrancar-t. (Döntsétek el,hogy kitalált két állat legyen vagy a meglévő állományból valakik) Szal az állvak zselés képű célja nem más lenne, mint még nagyobb zavart okozni a retkes Seiretei-ben. Hogy mivel? Előrébb hozni a hollow csiribuszt és a két arrancarral elintézni, hogy a zöld barát füves és cicalány(Urahara Kisuke és Shihouin Yoruichi) ne tudjanak annyira beleszólni a dolgokba. Természetesen a flúgos szőke tudóspalánta munkásságára szükség lesz, de azt tolja egy kicsit későbbre, hogy az eszeveszett romboló mániánkat ki tudja használni. Cél, némi népirtás a shinigami-k és királyi előkelők körében. Hátha összejönne lenyúlni a kulcsot, miközben a három jómadár játssza az ártatlant és olyan szinten feje tetejére áll SS, hogy Aizen apó könnyedén tud segítséget kérni a szomszédból, ezzel megalapozva egy csodás jövőt Hueco Mundo-val.

Másik szál: A jó arcok!
Nem Urahara lenne, ha nem lenne mindenhol kagylója kihallgatni a történéseket, így Aizen tervéről is első kézben értesül. Azonnal adja a morzsákat a sztoriról és pár perc múlva már küldi is a vaizard-ok seggét vissza a múltba. Persze arról elfelejt szólni, hogy a régi szerepünkbe esünk bele. Lesz némi kavar mire ez mindenkinek leesik, de semmi gond. Aztán mehet a filó, hogy mi a francot kéne csinálni, miközben arra is kényesen kell vigyázni, hogy a régi énünket eltegyük az útból. Szerintem a közös munka úgy se működne, bár ez lehet csak az én véleményem...xD. (Két Masaki, te szűz máriaO.O...XD) Persze lenne némi meló azzal is, hogy az akkori kapitányokkal szót értsünk és Aizen előtt is játsszuk a tudatlant (ami nekem száz, hogy nem fog menniXD).

-Bazd Yasu, ezek de szar címek...-fogja a fejét.
-Most miért?-T.T-Szerintem tök aranyosak!-
-Nem értem mi a bajod...lényegre....öhm...törőek!-Shinji erősen vakarássza a fejét, de azért meggyőzően villogtatja a fogait.
-Szerintem a szar se veszi be...és mi ez a ku*va ratyi szöveg?!-Masaki kap azonnal két papuccsal.
-TEEEE!-kirúgja maga alól a széket, ezzel tökön ütve a monitorba hajoló háromszög mosolyt.-Ezt mégis mi a szarért kaptam, te szadista csurkás terrorista?!-
-Mert rohadtul senki se fogja érteni a nyomorék szóhasználatodat!-
-CSICSKA! Érted, nem?-
-Én értem!-megnyerő mosoly.
-Há' akkor meg mi a f*sz bajod van?!-
-Világ marhája, mi még jó, hogy értjük a degenerált szövegedet! Hány száz éve is hallgatjuk megállás nélkül?!-
-Na, pofád befogod!-hozzá vágja az első kezébe eső dvd-t.
-Neee-látványosan sír Shinji.-Azt a filmet kerestem két évig...-TTT.TTT
-Heh, ne rinyálj már! Majd keresel újat!-
-Mire ezt is megtaláltam.-T.T
-Nesze, zsepi!-
-Köszi!-T.T
-Öcsém! Kuss rinya szekció!-
-Én nem is rinyáltam!-duzzogás Yasu részéről.
-Ahogy elnézem, mindjárt nálad is kiborul a bili, alacsonyság bálványa!-battyog be haláli nyugalommal Shun.
-Neked pofa be, lyukasztott füstkémény!-dagadnak az erek Shun fején és vágja Yasu fejéhez a közelében tanyázó távirányítót. Közben Masaki és Hiyori egymást gyepálják a háttérben, na meg Shinji siratja a dvd-jét.
-Kész őrültek háza...-foglal helyet a monitor előtt Lisa.-Amíg nem figyel senki átírom!-megvillan a szemüvege gonoszul.-Egy kis sztriptíz és hiányos öltözet bőven elfér benne. Meg kéne egy kis őrült...-
-Mit csinálsz, Lisaaaaaa?-hajol bele a monitorba Mashiro.
-Reformálom a történetet.-
-Hóóóó!-csilllogó szemek.-Besegítheteeek? Könyi, Könyiiiiii!-
-Meg ne engedd neki! Nem akarok izompólóban és farmerben rohangászni...-Kensei is csatlakozik karba tett kezekkel.
-Miért neeee? Olyan gonosz vaaagy!-teljes letargia.
-Majd összehozzuk a két sztorit. Nálam tökéletesen elfér a sokat mutató ruházat és szexuális hovatartozással küzdés!-
-Okééééé! De Masaki legyen homkoooos!-
-Alap! Majd összeboronáljuk valakivel!-
-Rossz ötlet!-
-Ne vészmadárkodj vagy te is kapsz szaftos részletet!-
-Öhm...meg se szólaltam.-
-KUSS LEGYEN MÁR! MÉG A TETŰK SE TUDNAK PIHENNI SHINJI HAJÁBAN EKKORA HANGZAVARBAN!-kiabál a korlátot markolászva Atori. A kanapén Rose nyugodtan lapozza tovább az újságát. Néha felhúzva a lábát, vagy lehajolva, hogy ne találja el semmi a Masaki vita közben. Shiori kitartóan rohangászik a ragtapasszal és igyekszik kérlelni a két őrültet, hogy fejezzék be a ház épsége érdekében. Seiji a fejét fogva ül a szobájában, de azért néha-néha elüvölti magát arra célozva, hogy fejezzék be.
Sachiko Rose-ba kapaszkodva éli át a mindennapos halálfélelmét. Azért szorgosan mondogatja, hogy ez az erőszak mennyire felesleges, de inkább csak halkan jegyzi meg, nehogy ő is belekeveredjen a vitába. Daisetsu a ház előtt ül egy kényelmes fotelban és jót röhög a benti műsoron. Néha még a popcorn is kiesik a kezéből. Kis idő múlva mellé telepszik Hito is, eleinte csak azért, mert nincs kedve bemenni és azonnal közelebbi ismertségbe kerülni valamilyen tárggyal. *Nem hagyhattam ki, gomene^^""" Persze ebbe a "borzalmasan" kidolgozott történetbe is bele lehet szólni^^"*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Vissza a múltba! - Page 2 Cl0te32500/45000Vissza a múltba! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Vissza a múltba! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vissza a múltba!   Vissza a múltba! - Page 2 EmptyPént. Feb. 06, 2009 3:20 am

Nekem tökéletes Masaki XD
*továbbra is a ragtapaszokkal rohangászik, és morogva szedi össze a valaha volt berendezési tárgyak maradványait, mert lassan elfogy a sebtapasz a sérültek ellátására*

Csak annyi kérdésem lenne hogy mit kéne csinálnunk a régi énünkkel? Mert ugye eltenni láb alól nem lenne szerencsés a jövőnk szempontjából ^^" Be fogjuk zárni őket valahova?

*közben eljut a tudatáig....*

Te jó ég két Masaki O.o.....

*na a sokk megvolt* szóval

Ha ártalmatlanítottuk őket akkor át kell vennünk a helyüket, mint kapitány/hadnagy stb és játszani a régi szerepünket?
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Vissza a múltba! - Page 2 Cl0te53000/65000Vissza a múltba! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Vissza a múltba! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vissza a múltba!   Vissza a múltba! - Page 2 EmptyPént. Feb. 06, 2009 11:35 pm

-Sio! Annyi fantáziád van mint egy kiégett alkoholistának!-megküld beszéd közben pár cd-t Hiyori felé.
-Neeee....a cd-im is?!-TTT.TTT. Yasu tovább adogatja fintorogva a zsepiket. Lisa és Mashiro teljesen el vannak foglalva a történet változtatással. Azért a hangos szóváltásokat sem mellőzik, ha nem tudnak megegyezni valamiről.
-Deee új legyeeen máááááár az egyenruhááájuuuuuk!-
-Ez ocsmány! Inkább legyen szexis! De nekem az is jó, ha semmi sincs rajtuk!-
-Istenem...-Kensei látványosan fogja a fejét és sóhajtozik.
-Szal...Maradj már sárga seggdugó!-magyarázz hevesen, miközben Shiori újabb ragtapaszt aggat rá, immáron a vérző orrára.
-Pofád befogod törött képű!-
-Kussolsz pálmafa! Nem tudom ki vágott képen egy kibaszott székkel!-idő kérést mutogat a szeplős rút kiskacsának, aki ezt dörmögéssel veszi tudomásul.-Nah!-fejvakarás-Jah, te észlény, mi játsszuk el a régi szerepünket. Há' előbb el kéne őket kapni...hogy aztán milyen válogatott eszközökkel tesszük el őket láb alól, az a kupaktanácsra tartozik. Magyarul játék közben közös erővel döntünk. Mindenkit kinyírunk kivéve engem.-jegyzi meg halál nyugodtan.
-Meg még mit nem! Pont tőled kéne megmenteni a világot!-
-Kurvára nem kíváncsi senki sem a károgásodra lyukasztott fémsajt!-közben Shinji elfoglalja a kép előterét.
-Helloo! Érthetően fogalmazva! A régi énünk kiiktatása egymással lefolytatott vitában dől el! Vagyis előre meg nem tervezett rész lesz! Ezzel is még több veszekedési jelenetet és humort adva az olvasónak!-
-KI A f*sz ENGEDTE MEG, HOGY BELEMÁSSZ A SZÖVEGEMBE?!-
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Vissza a múltba! - Page 2 Cl0te40500/45000Vissza a múltba! - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Vissza a múltba! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vissza a múltba!   Vissza a múltba! - Page 2 EmptySzer. Feb. 18, 2009 2:36 am

Örömmel jelentem hogy a küldetés kezdetét vette, szóval aki jelentkezett annak számítok a megjelenésére.
A vaizardok és shinigamik a "Turn back the pendulum" board Urahara boltjában, az arrancarok az ott található Rukongaiban ejthetik meg a kezdő postjaikat.
A sorrend egyelőre nem számít, de a következő körtől igyekezzünk betartani azt ami az első körben kialakul, feltéve ha nincs külön mesélői utasítás.

Mindenkinek jó játékot kívánok.


Egy kikötésem lenne: Az első postokat igyekezzetek azért mostantól számítva maximum 1 héten belül megírni, hogy rendesen tudjunk haladni a küldetéssel. Ellenkező esetben sajnos kizárással jár az előre be nem jelentett mulasztás (persze ha valaki nem tud írni valami miatt, szóljon hogy tudjunk róla, és akkor kitalálunk valamit)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Vissza a múltba! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Vissza a múltba!   Vissza a múltba! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Vissza a múltba!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Küldetések :: Archívum-