-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az osztag kertje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Ayashi Ume
13. Osztag
13. Osztag
Ayashi Ume

nő
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 32
Tartózkodási hely : vándorló életmód:D
Registration date : 2009. Jul. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te5000/10000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyVas. Aug. 02, 2009 1:35 am

A nagy hőség miatt felriadtam az álmomból. Arcomhoz kaptam és éreztem, hogy teljesen át van forrósodva.
- Remélem, hogy nem kozáltam ide- nevetem ki magamat. Majd felpattantam és elkezdtem sétálgatni a kertben. Séta közben megláttam messziről egy padon ülő alakot. Gondoltam oda megyek, kicsit ismerkedni. Hátha nem zavarom meg.
- ha meg igen, maximum elhajt a fenébe. - gondoltam. Lábujjhegyre álltam és úgy közeledtem a pad felé. Majd mikor mögé értem.
- szia! Én Ayashi Ume vagyok! Mi jót olvasol?- mosolyogtam a meglepet fiúra – remélem nem zavartalak meg! Tudod, én új vagyok az osztagba pár hete kerültem ki az akadémiáról. – locsogtam megállás nélkül. Majd észre véve magamat kicsit vissza fogtam a nyelvem, és hagytam a fiúnak is,egy kis szusszanási időt.
Vissza az elejére Go down
Fujikaze Kazuma
13. Osztag
13. Osztag
Fujikaze Kazuma

Férfi
Taurus Snake
Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2009. Jul. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te5000/10000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyVas. Aug. 02, 2009 3:04 am

Nagyjából húsz perc telhetett el mióta helyet foglaltam a padon és már nagyon belemerültem az olvasásba.
az enyhe szellő továbbra is meg meglebegtette rövid hajam, és néha lapozott is helyettem aminek annyira nem örültem.
Egy érdekes rész következett, és annyira magával ragadott az olvasás, hogy nem vettem észre, (pedig általában nem lehet észrevétlenül megközelíteni), hogy egy lány sompolygott mögém, és váratlanul elkezdett beszélni hozzám.
- Szia! Én Ayashi Ume vagyok! Mi jót olvasol? Remélem nem zavartalak meg! Tudod, én új vagyok az osztagba pár hete kerültem ki az akadémiáról. –
Ez engem annyira meglepett, hogy a kezem akaratlanul is Hayate markolatára tévedt, és már néhány centire ki is húztam a tokjából, gyorsan feláltam és tettem egy lépést el a padtól, majd hátrafordultam,h hogy vessek egy pillantást, váratlan "támadómra". Ume karcsú lány, rövid kimono-t viselt, hosszú fekete haja majdnem derekáig ért, és úgy tűnt, mintha kicsit magasabb lenne nálam. Mosolygós arca láttán visszacsúsztattam a kardom a tokjába. Igen, már láttam őt a folyosókon néhányszor.
- Ah, igen. Szia, Fujikaze Kazuma vagyok, én is nemrég kerültem ebbe az osztagba. Csak kijöttem ide olvasni mielőtt megkezdődne az őrjáratom.- mondtam, és a könyvemet, ami nagy ijedelmemben a földre zuhant felvettem onnan.
Vissza az elejére Go down
Ayashi Ume
13. Osztag
13. Osztag
Ayashi Ume

nő
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 32
Tartózkodási hely : vándorló életmód:D
Registration date : 2009. Jul. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te5000/10000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyVas. Aug. 02, 2009 7:27 am

A könyvébe mélyedt fiú rémülten hajította el a könyvet és pattant fel a padról. Majd hátra nézve megállapította, hogy nem vagyok éppen ellenséges alkat.
- Ah, igen. Szia, Fujikaze Kazuma vagyok, én is nemrég kerültem ebbe az osztagba. Csak kijöttem ide olvasni mielőtt megkezdődne az őrjáratom. - Nagyon szégyelltem magam, hogy így ráijesztetem szegény fiúra.
- Jaj! Ne haragudj! Nem volt szándékos! Vagyis az igen, hogy idejöttem… de nem akartalak szívrohammal a 4. osztaghoz juttatni –mosolyogtam zavaromban és egy kecses mozdulttal átléptem a padon és helyet foglaltam rajta.
- őrjárat? Hmm. Én még sosem őrjáratoztam amióta itt vagyok…-végtére is semmit se csináltam amióta itt vagyok- szomorodtam kicsit el-, no de mindegy is. Mi jót olvasol? És hogy tetszik itt? És-és ha zavarok szólj! –nevetem, ki önmagam- csak tudod, kicsit unatkozok. És gondoltam kicsit beszélgethetnénk… vagy inkább lefárasztalak. Végül is néző pont kérdése az egész. -, nevetem ismét kicsit zavaromba.
Vissza az elejére Go down
Fujikaze Kazuma
13. Osztag
13. Osztag
Fujikaze Kazuma

Férfi
Taurus Snake
Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2009. Jul. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te5000/10000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyVas. Aug. 02, 2009 11:06 am

Ume kicsit zavarodottnak tűnt, amiért ilyen helyzetbe hozott engem.
- Nem a te hibád, észre kelletem volna venni a jelenlétedet.- Mondtam a lánynak, és leültem mellé a padra.
Annyi kérdést tett fel, hogy nem is tudtam milyen sorrendben válaszoljak.
- Ez a könyv A Háború művészete, igazán érdekes. - Mondtam, de gondoltam ez biztosan nem igazán érdekli.
- Azért csatlakoztam a 13. osztaghoz, mert ez az osztag a felelős Seireitei közvetlen és közvetett biztonságáért, úgy gondoltam itt leszek a leghasznosabb, és ezért vállaltam az őrjáratot is. - Folytattam, hogy megválaszoljam a feltett kérdéseket.
- És végül, nem zavarsz, beszélgethetünk.- Mondtam, egy mosoly kíséretében, nehogy továbbra is kellemetlenül érezze magát.
A nap lassan magasabbra kúszott az égen, és hiába a kellemes szellő, már nem tudott eléggé lehűteni.
Vissza az elejére Go down
Ayashi Ume
13. Osztag
13. Osztag
Ayashi Ume

nő
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 32
Tartózkodási hely : vándorló életmód:D
Registration date : 2009. Jul. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te5000/10000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyHétf. Aug. 03, 2009 6:48 am

Kazuma érzékelte, hogy iszonyatosan zavarban vagyok. Ezért megpróbált megnyugtatni.
- Nem a te hibád, észre kelletem volna venni a jelenlétedet. - Szerencsére sikerrel járt. Így boldogan hallgattam tovább a mondókáját.- Ez a könyv A Háború művészete, igazán érdekes. Azért csatlakoztam a 13. osztaghoz, mert ez az osztag a felelős Seireitei közvetlen és közvetett biztonságáért, úgy gondoltam itt leszek a leghasznosabb, és ezért vállaltam az őrjáratot is. – elképedve figyeltem a fiút.- És végül, nem zavarsz, beszélgethetünk.- nahát, hogy neked milyen szép érveid vannak- mosolyodtam el. – látszik, hogy te nem csak azért jelentkeztél ide, hogy a lábad lógasd!- mosolyogtam tovább. - és annak meg csak örülök, hogy nem zavarlak! Bár szerintem, ha zavarnálak, se tudnál egy könnyen lerázni. – gondolkoztam el, azon, hogy talán tapintatlan lennék?- amugy furcsa figura vagy… mármint nem rossz értelemben!- pirultam el, szégyenemben, hogy mennyire nem tudok fogalmazni – vagyis úgy értem, hogy először megijesztettél. Közben egy nagyon kedves ember vagy- mosolyogtam, és reméltem, hogy nem sértetem meg ezzel, de ha egyszer beindul a fecsegőm, akkor nehéz megállítani.
Vissza az elejére Go down
Fujikaze Kazuma
13. Osztag
13. Osztag
Fujikaze Kazuma

Férfi
Taurus Snake
Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2009. Jul. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te5000/10000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptySzer. Aug. 05, 2009 6:18 am

Furcsa lennék? Hmm.
- Lehet, hogy furcsa vagyok, de ki nem az? – Válaszoltam a folyamatosan mosolygó lánynak.
- De így érzem jól magam, így nem unatkozom. – És ezzel egy időben felpattantam a padról mert a hőség lassan elviselhetetlen volt.
– Az az igazság, hogy kezd elegem leni a tűző napból. Nem sétálunk valami árnyékosabb helyre? – Kérdeztem a lánytól, majd körülnéztem a kertben.
- Sokszor vagy itt kint a kertben? Igen nyugodt hely nem igaz? – Tettem fel a kérdést, és közben nyújtottam a kezem, hogy felsegítsem a padról. Ume haját lágyan lebegtette a friss szellő, és csillogott a napfényben.
Vissza az elejére Go down
Ayashi Ume
13. Osztag
13. Osztag
Ayashi Ume

nő
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 32
Tartózkodási hely : vándorló életmód:D
Registration date : 2009. Jul. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te5000/10000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptySzer. Aug. 05, 2009 10:11 am

- Lehet, hogy furcsa vagyok, de ki nem az? De így érzem jól magam, így nem unatkozom- válaszolt a fiú. Én kicsit elszégyelltem magam. Mert tényleg nem akartam megbántani.
- Igazad van, mindenkinek megvannak a saját hóbortjai. Ami más szemszögéből nézve furcsa lehet. Ne haragudj! Tényleg nem akartalak ezzel megbántani. És különben is! Nekem szimpatikus a furcsaságod. – magyarázkodtam fiúnak.
– Az az igazság, hogy kezd elegem leni a tűző napból. Nem sétálunk valami árnyékosabb helyre? – szemlélte körbe a tájat.
- Már lassan én is a saját levembe párolódok! Bár lehet, hogy ezen a hőségen tudnék segíteni… bár páros lábal, rúgnának ki a 13. osztagából. – mosolyogtam az oldalamon lógó Zanpakutuom-ra. Pedig milyen jó is lenne, ha most beleguberálhatnék ebbe a nem túl kellemes időbe.
- Sokszor vagy itt kint a kertben? Igen nyugodt hely nem igaz? – érdeklődött kedvesen.
- Még most vagyok itt először, de úgy sejtem sokat fogok még itt időzni- mosolyodtam el ismét. – nagyon kellemes hely, csendes, nyugodt és gyönyörű! –nyújtóztam ki kicsit a lágy szellőben. Utána vettem észre, hogy felém nyújtotta invitálásként a kezét. Belekapaszkodtam a segítőkézbe, felhúztam magam, majd elindultunk sétálni. Mindjárt kellemesebbnek tűnt a klíma. Élveztem a lágy szellőt, ami csiklandozta az arcomat.
- Gyönyörű időnk van!- lelkesedtem – el tudnám viselni bármikor. Gondolom te is – fordultam a fiú felé mosolyogva. – bár én minden évszakot imádok! Mindegyikben van valami csodálatos. A télnek a csillogása. A tavasz lágy illata és pasztell színei. A nyár fénye. És az ősz színvilága.Elképesztő.Jaj ne haragudj! Csak elkalandoztam, tudod, imádom a természet. Vagyis hát nem imádom, hanem inkább csodálom. Azért is érzem ennyire jól magam itt. - mosolyogtam tovább, majd a napba néztem és tüsszögni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te25000/30000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyHétf. Aug. 17, 2009 3:38 am

<.>.<.> Séta a kertben – Yuusuke Mitsuko <.>.<.>


Miután bekukkantottunk Yuusukével az edzőterembe, megállapítottuk, hogy Aiko nincs ott, és senkit se terrorizál. Valószínűleg sikerült elkerülnünk, vagy meg átment játszani valamelyik barátjához. Csalódottan fordultam Yuusuke felé, amiért megint nem találtam húgocskámat a szokásos helyein, de valószínűleg nincs semmi baja, hiszen ő egy ügyes, és okos lány. Vagy legalábbis okosabb, mint egy átlag 8 éves…
- Öhm… Yuusuke… Ha jól tudom, akkor a közelben van az osztag kertje és…
Kezdtem bele mondókámba lehajtott fejjel, és kissé elpirulva, hiszen nem sűrűn hívogatok el bárkit is sétálni, főleg nem olyan fiúkat, akiket alighogy megismertem.
- Nincs… Nincs kedved eljönni velem sétálni?
Böktem ki végül, hogy mit akarok. Hát nem mondom, nehéz szülés volt, de végül csak kibukott belőlem. Végül rájöttem, hogy nem kellett volna annyira izgulnom, mivel Yuusuke, látszólag örömmel fogadta a meghívást. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mitől ijedtem meg annyira… Valószínűleg az volt a probléma, hogy eddig még nem sok olyan fiúval találkoztam, akik egyből ne a normálisnál is nagyobb kebleimet vették volna célba.
- Mondtad, hogy már összebarátkoztál Sierashi kapitánnyal. Nem mondom, tökéletes személyt választottál barátnak…
Kuncogtam, hiszen már hallottam a 13. osztag előző Yuusukéjéről, és őszintén megvallva nem választhattak volna tökéletesebb embert a 8. osztag élére. Ha a híresztelések igazak, akkor sikerült egy pont olyan naplopó, és sakéfan shinigamit találniuk a kapitányi postra, mint amilyen annakidején Kyouraku kapitány volt. Bár a napot én is szeretem lopni, és a sakét se vetem meg, főleg ha a kapitányom idegesíthetem vele…
~ Vajon én is jó lettem volna kapitánynak? Bár ha egyszer már felkértek, akkor biztos…
Gondolkoztam el egy pillanatra.
- Öhm… Nagy gond lenne, ha Sukének szólítanálak? A Yuusukéről mindig Sierashi kapitány jut eszembe.
Kérdeztem, hiszen tényleg mindig ő jutott eszembe a Yuusuke névről, és ami azt illeti, ha a pletykák igazak, akkor a kapitánynak sikerült beszereznie egy barátnőt, mégpedig abból az osztagból, ahol régen szolgált…
Időközben végül sikerült a kerthez keverednünk, ami telis-tele volt szépen elrendezett virágágyásokkal, fákkal, tavakkal, és néhány kisebb patak is keresztül csordogált rajta. Az idő kellemes volt egy sétához, és csak néhány felhő kúszott át lomhán a gyönyörű kék égen.
- Hűűű! Szép kertetek van, az már biztos!
Siettem oda az egyik hídhoz, és kezdtem el nézni a vízben úszkáló aranyhalakat. Gyönyörű látvány volt, ahogy a nap sugarai megtörtek a halak pikkelyein, ezzel olyan hatást keltve, mintha tényleg aranyból lennének.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te34000/45000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyHétf. Aug. 17, 2009 5:33 am

<.>.<.> Séta a kertben – Yuusuke Mitsuko <.>.<.>



Miután Mitsuko benézett az edzőterembe, megállapította, hogy a huga nincs ott. Mintha némi csalódottságot véltem volna felfedezni az arcán, de hát ez természetes, mindenki aggódik a saját testvéréért és biztos Mitsuko is így van vele. Amíg az edzőtermet kémlelte a lány, én kint várakoztam és a továbbiakon gondolkodtam. Lehet, hogy mivel nem találja a testvérét megköszöni a segítséget és visszamegy az osztagához? Vagy nem az osztagához, hanem máshova, de elmegy?
- Öhm… Yuusuke… Ha jól tudom, akkor a közelben van az osztag kertje és… - Nincs… Nincs kedved eljönni velem sétálni? -bökte ki végül pirulva.
Pislogtam néhányat, aztán magamhoz tértem. Ő hív engem sétálni a kertbe? Nem fordítva kéne? Mondjuk ha nem töketlenkedtem volna, el is hívhattam volna, de azt hittem, hogy Ő nem igazán érez irántam semmit, hogy csak egy tiszt a sok közül. Ezért nem is nagyon mertem próbálkozni, de most, hogy ő hívott engem, gyakorlatilag szabad utat adott ahhoz, hogy tovább kedveskedjek neki. Ettől határtalan jókedv és öröm árasztott el.
- Dehogynincs nincs Mitsuko-chan, menjünk! -válaszoltam mosolyogva és elindultunk a 13. osztag kertje felé.
- Mondtad, hogy már összebarátkoztál Sierashi kapitánnyal. Nem mondom, tökéletes személyt választottál barátnak…- kuncogott Mitsuko.
- Hát igen, összebarátkoztunk az után az "eset" után az ivóban. Sok közös vonásunk van. A nevünk, szokásaink. Például ő is szereti a sakét és én is. Bár ő nagyon lusta, én csak kicsit vagyok lusta, de azért ebben is hasonlítunk. -mondtam mosolyogva visszagondolva arra az "ivós" esetre.
- Öhm… Nagy gond lenne, ha Sukének szólítanálak? A Yuusukéről mindig Sierashi kapitány jut eszembe. -mondta Mitsuko. Nagyon elcsodálkoztam ezen a kérésén Mitsukonak, mert eddig csak a barátaim szólítottak így.
- Persze, hogy szólíthatsz! Eddig csak a barátaim szólítottak így, de most már van valaki aki kicsit közelebb... aztán elharaptam a mondatot, nehogy hülye helyzetbe hozzam magam, mert mi van ha mégsem áll közelebb hozzám? Aztán elhatároztam, hogy ha ő is rákérdezett, akkor én is, mégiscsak jobb lenne úgy, mert a Mitsuko túl hivatalos, -chant meg inkább a barátaimnak szoktam mondani, mint például Maya-chan, meg Chiyo-chan. Szóval már csak egy választásom maradt.
- És..mond csak..szólíthatnálak esetleg úgy, hogy Mitsu? Mindig emlékeztet rá, hogy... -kérdeztem óvatosan, de megint csak elharaptam a mondat végét, mert semmi sem biztos még. Nagyon hülyén éreztem magam most és lehet, hogy Mitsuko is hülyének nézett, de kcisit zavarban voltam, tetszett a lány na, nincs mit ezen titkolni. Csak az a kérdés, hogy kölcsönös-e a vonzalom.
Végre odaértünk a kertbe. Mindig is szerettem itt tartózkodni, leginkább itt tudtam azonosulni Aokival és relaxálni úgy rendesen egy fa alatt az árnyékban.
- Hűűű! Szép kertetek van, az már biztos!- csodálkozott el Mitsuko a kertünkön és odaszaladt a közeli hídhoz, hogy megcsodálja a halakat a vízben. Odalépkedtem mellé, szép arcát láttam tükröződni a vízben.
- Annyira nem szép, mint te. -próbáltam bókolni a lánynak.
- Biztos az ötödik osztagé is szép! -jegyeztem meg utána pirulva.
- Nincs kedved körbesétálni a kertben? Van itt sok más szép dolog is, mondjuk anynira nem szépek mint te. -próbálkoztam újra. Hejj, ha Yuu-chan látna szerintem a földön fetrengene a röhögéstől, gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te25000/30000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyKedd Aug. 18, 2009 4:29 am

<.>.<.> Séta a kertben – Yuusuke Mitsuko <.>.<.>


- Annyira nem szép, mint te.
Folytatta az udvarlást, amire válaszképp ismét csak sikerült elpirulnom, de azért elmosolyodtam.
- Biztos az ötödik osztagé is szép!
Tette még hozzá kissé elpirulva. Valószínűleg igaza is lett volna, ha az 5. osztagnak lenne kertje. Mondjuk van, csak nem ekkora, és nem ilyen szép. A miénk leginkább csak egy szabadtéri társalgóhoz hasonlít…
- Köszi.
Köszöntem meg az előző bókot, és már a pirosság is kezdett eltűnni az arcomról, bár még kicsit zavarban voltam.
- Nincs kedved körbesétálni a kertben? Van itt sok más szép dolog is, mondjuk annyira nem szépek mint te.
Őszintén szólva szívesen mentem volna vele sétálni ebben a gyönyörű kertben, hiszen mégiscsak szebb ez a hely, ha olyan személlyel sétálhatja körbe az ember, akit szeret. Bár abban, hogy szeretem, még nem igazán voltam biztos csak abban, hogy valamiért jobban kedvelem a többi tisztnél. Hiszen az eddigi beszélgetésünk alapján minden meg van benne, amit én a férfiakban keresek. Kedves, barátságos, nem a melleimért szeret (legalábbis eddig nem tűnt fel…), és ami a legfontosabb, jóképű is.
Szép látvány volt, ahogy a faágon ülő madár a közeledésünkre egyik ágról a másikra reppent, ezzel kicsit megrezegtetve az ágat, amiről néhány gyönyörű virágszirom kezdett leszállingózni.
- Oh… egyébként az egyik korábbi kérdésedre még nem is válaszoltam…
Esett le. Semmi képp sem akartam taplónak, vagy hasonlónak tűnni, így hát válaszoltam.
- Nyugodtan hívhatsz Mitsunak. És… nem fontos félbehagynod a mondataidat.
Mosolyogtam rá, hiszen észre vettem, hogy néhány mondatát nem mondta végig, és arra gondoltam, hogy esetleg fél a reakciómtól. Mondjuk néha elég érdekesen tudok reagálni a dolgokra, de az nem azt jelenti, hogy most is azt tenném, amit általában. Viszont az is lehet, hogy azért fél a reakciómtól, mert még nem ismer úgy, ahogy már néhányan. Bár lehet, hogy ha már régebb óta ismerne, lehet, hogy nem udvarolna…
- Öhm… Suke… Beléd karolhatok?
Kérdeztem tőle ismét elvörösödve, és kissé zavarban.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te34000/45000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyKedd Aug. 18, 2009 5:49 am

<.>.<.> Séta a kertben – Yuusuke Mitsuko <.>.<.>



Ott álltunk egymás mellett a hídon és nagyon hajtott a dolog, hogy esetleg sétálnánk, és megfognám a kezét, vagy bármi ilyesmi. Tetszett a lány, nagyon is. Szép arca volt, sok közös vonásunk volt, az alakja is karcsú és tökéletes volt. Nem ezért akartam vele együtt lenni, bár meg kell mondani, szép alakkal és méterekkel áldották meg, de én nem emiatt vonzódtam hozzá, illetve nem csak emiatt. A személyisége fogott meg, az arca, a szemei.
- Oh… egyébként az egyik korábbi kérdésedre még nem is válaszoltam… -hirtelen nem is tudtam, hogy melyikre gondol, de ehet, hogy már nem is érdekelt.
- Nyugodtan hívhatsz Mitsunak. És… nem fontos félbehagynod a mondataidat. - jaaah, hogy az a kérdés. Igen, majdnem el is felejtettem, hogy megkérdeztem a lánytól, hogy hívhatom-e Mitsunak és most megengedte. Szóval közelebb engedett magához, gondoltam csillogó szemekkel. A mondat másik fele viszont kicsit megijesztett. Nem fontos félbehagynom a mondatokat valóban, de lehet, hogy nem tetszene neki, hogy befejeztem volna.
- Köszi, őő, köszi, igen, valóban befejezhetném a mondatokat, csak tudod..-most rajtam volt a pirulás sora. Most már elhatároztam, hogy kimondom, ha törik, ha szakad.
- Te kedves lány vagy, meg szép, meg okos, meg..szóval kedvellek és hát nem mindennap hoz össze a sors egy ilyen lánnyal, mint Te. - ha most el lehetett volna süllyedni a földben, én megtettem volna szemrebbenés nélkül, de csak kinyögtem végül. Hejj, azt hiszem, mostanában sokat fogok ólálkodni az 5. osztag területén, hátha összefutok Mitsukoval, gondoltam golflabdányi szemekkel. Csak nehogy a kapitányával hozzon össze a sors, mert akkor végem, vigyorogtam el magamban.
- Öhm… Suke… Beléd karolhatok? -jött hirtelen a kérdés. Pislogtam párat, mert annyi időbe tellett a kérdést feldolgozni, aztán megszólaltam.
- Persze! - aztán karöltve elindultunk sétálni. Alapjáraton is szép volt a 13. osztag kertje, de most, hogy Mitsukoval együtt sétáltam és nem egyedül, egyenesen csodálatos érzés volt. A napsütötte park még szebbnek tűnt így. A virágok is szebben pompáztak mindenűtt, és a nap is fényesebben ragyogott.
- Ha van kedved, a jövőben többször is találkozhatunk esetleg. -puhatolóztam kedvesen. Másik kezem valamiért beledugtam a zsebembe, csakhogy csináljak vele valamit, és meglepetésemre találtam két nyalókát benne. Biztos Maya-chantól származott, ő szokott kínálgatni, én meg elraktam az "ínségesebb" időkre. Most előbányásztam zsebemből a nyalókákat, és a lány felé nyújtottam az egyiket.
- Kérsz nyalókát? -kérdeztem. Épp a vízparton sétálgattunk, mikor beütött az ötlet, hogy mi lenne ha...
- Mond csak Mitsu, szereted az efféle mókát? - kérdeztem jókedvűen, majd belegázoltam bokáig a vízbe, és elkezdtem finoman a lány felé locsolni a vizet. reméltem, hogy pozitívan fog reagálni a helyzetre és nem küld el ordítozások közepette melegebb éghajlatra. A víz kellemesen meleg volt és kristálytiszta, a levegő pedig forró, biztos jól esne neki is egy kis felfrissülés.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te25000/30000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyKedd Aug. 18, 2009 11:45 pm

<.>.<.> Séta a kertben – Yuusuke Mitsuko <.>.<.>


Sukébe karolva indultunk tovább és csodáltuk a 13. osztag kertjét. Nem gondoltam volna, hogy megengedi, hiszen azért mégiscsak nem rég ismerkedtünk meg…
- Ha van kedved, a jövőben többször is találkozhatunk esetleg.
Ajánlotta fel Suke. Nem gondoltam volna, hogy ennyire bejövök neki, de ez boldoggá tett. Végre valaki, aki azért szeret, aki vagyok. Jól esett, hogy valaki ennyire akar velem még találkozni. A legtöbben az első találkozás után valószínűleg örülnének, ha nem látnának többet, amilyen rossz természetem van néha… Bár az is igaz, hogy valószínűleg a kapitánnyal való „veszekedések” miatt is történhet. Ekkor jutott eszembe az, hogy mi történne, ha akkor találkoznánk, mikor épp a kapitánnyal veszekszek. Lehet, hogy kiábrándulna belőlem?
- Részemről oké. Szívesen találkoznék veled többször.
Válaszoltam vigyorog a kérdésre. Talán ez volt az első eset, mióta elindultunk, hogy nem pirultam el azonnal. Valószínűleg kezdtem feloldódni kissé, ami jó jel, legalábbis Sukének.
- Kérsz nyalókát?
Nyújtott felém egy nyalókát. Rejtély, hogy honnan szedhette, valószínűleg találkozott Maki-channal, vagy Amaya-channal, esetleg valamelyik túl gyerekes tiszttel…Bár ha Makival, vagy Amayával találkozott volna, nem hiszem, hogy most ilyen nyugodtan tudnánk beszélgetni…A nyalókát elfogadtam, és azonnal hozzá is láttam. Szerencsémre pont a kedvencemet kaptam, az epreset. Gyerekkorom óta imádom az epret, valószínűleg azért, mert pont olyan színű, mint a hajam.
- Köszönöm.
Köszöntem meg az édességet, majd ismét elmosolyodtam.
- Mond csak Mitsu, szereted az efféle mókát?
Kérdezte, mire nekem csak egy bamba képet sikerült vágnom. Suke belegázolt az egyik patakba, és lefröcskölt vízzel. Hirtelen nem tudtam mit csinálni, csak álltam a nedves ruhámmal, és furcsa arccal néztem rá, majd egy kisebb gonosz vigyor jelent meg az arcomon.
- Szóval így állunk, Watanabe Yuusuke, 13. osztag, 3. tisztje... Ezt még megbánod…
Csobbantam bele a vízbe, ami miatt nagyjából egy vödör víz lepte el Sukét. Hát na igen… Bosszúból, amiért lefröcskölt, habár jól esett, és kissé felfrissültem tőle. A víz kellemesen hűvösnek érződött.
- Egyébként nem lesz baj, hogy mi itt randalírozunk a patakotokban?
Kérdeztem Sukétől, hiszen semmi kedvem se volt egy álló hétig a kapitányt hallgatni arról, hogy mit szabad, és mit nem szabad csinálni. Bár mondjuk a prédikációi legtöbbször az egyik fülemen be, a másikon meg ki… Kétlem, hogy a kapitány ne lett volna fiatal… Jól van, most se néz ki vén nyanyának, de akkor se 18 éves, mint most én…
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te34000/45000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2009 3:59 am

<.>.<.> Séta a kertben – Yuusuke Mitsuko <.>.<.>



Miután átnyújtottam Mitsunak a nyalókát, Ő egyből neki is kezdett. Láttam rajta, hogy szereti ezt a fajta édességet. Még jó, hogy a szobámban van még pár csoki, meg ilyenek. Lesz miből a kedvére járni a lánynak. A nap igencsak meleg volt és én is kezdtem izzadni a társaságtól, na meg a melegtől.
Hirtelen egy ötlettől vezérelve belegázoltam a közeli patakba, majd mosolyogva kezdtem vizet fröcskölni Mitsukora. Játéknak szántam, és reméltem, hogy nem bántom meg vele, vagy nem haragítom magamra. Jól esett a langyos kristálytiszta víz, kicsit lehűtötte a lábaimat. Mitsuko hirtelen kicsit érdekes arccal nézett rám, aztán arcán gonosz vigyor jelent meg.
- Szóval így állunk, Watanabe Yuusuke, 13. osztag, 3. tisztje... Ezt még megbánod… -jött a válasz, majd Mitsuko is belegázolt a vízbe. Egész jól csinálta, mert kaptam egy jó nagy adag vizet a képembe, meg úgy mindenhova. Jól esett a víz, lehűtött, másrészt pedig ez mutatta, hogy Mitsukonak is tetszik a dolog. Az pedig külön öröm volt számomra, hogy hajlott arra, hogy a jövőben többször is találkozzunk egymással. Miután mindketten bőségesen kaptunk a vízből és kellőképp kiéltük magunkat a vízben, Mitsuko megszólalt.
- Egyébként nem lesz baj, hogy mi itt randalírozunk a patakotokban?
- Ne aggódj! -válaszoltam jókedvűen. - Nem lesz semmi baj. - A park azért van, hogy kikapcsolódjunk, jól érezzük magunkat és ebbe ez is beletartozik. Hanae-taichot nem szokták érdekelni az efféle dolgok, ha meg mégis, akkor elviszem a balhét úgyis. Legfeljebb egy hétig wc-t takarítok. -kacsintottam a lányra.
Elkezdtem kifelé mászni a patakból. Kellemesen meleg idő volt aznap késő délután. Lassan leszáll az est, és még valamivel meg kéne spékelnem ezt a találkozást. Valamivel, aminek Mitsuko is örülne. Lázasan töprengeni kezdtem, hogy mivel lehetne méltóképpen lezárni a mai napot, majd mint akinek villanyt gyújtottak az agyában, beütött az ötlet.
~ Ez jó lesz! -gondoltam. - Szerintem minden meg is van hozzá a szobámban.
Ránéztem a lányra, egy pillanatig nem tudtam, mihez kezdjek, aztán hirtelen odaszóltam Mitsukonak.
- Figyelj csak Mitsu! Mindjárt jövök, valamit a szobámban felejtettem. Addig ülj le itt a patakparton. Megfázni nem fogsz, meleg van és mire visszaérsz az osztaghoz már száraz lesz a ruhád. - mosolyogtam rá titokzatosan. - Mindjárt jövök, pár perc az egész.
Válaszát meg sem várva gyorsan elshunpoztam a szobám felé. Nem telt bele 2 perc és ott is voltam. Gyorsan feltéptem az ajtót, előkerestem egy pokrócot, majd ugyanazzal a lendülettel beviharoztam a konyhába.
- Lássuk csak-lássuk csak. -mondtam idegesen, majd kutakodni kezdtem a konyhában. - Pokróc megvan, dinnye megvan, csoki megvan, szendvics..az nincs de mindjárt meglesz, valamint egy üveg jóféle bor és két pohár is megvan. - számoltam össze a dolgokat. Már csak a kosár kellett, azt is kerítettem valahonnan a szobám egyik sötét bugyrából. Már csak a néhány szendvicset kellet elkészítenem. Hát mostanában nem izzadtam ennyit, mint a mostani szendvicscsinálás közben, de azért elkészültek nagy nehezen. Tettem bele salátát, paradicsomot, meg amit egy szendvicsbe illik. Miután meggyőződtem róla, hogy semmi sem hiányzik, kisiettem a szobámból, bezártam az ajtót, majd shunpoval visszaindultam a kertbe. Nagy kő esett le a szívemről, mikor ott találtam még Mitsukot. Őszintén reméltem, hogy nem haragszik meg és megy vissza az 5. osztaghoz.
- Bocsáss meg. -lihegtem. - Már itt is vagyok, még egy perc, és kész is van. Nem tennél meg nekem valamit? Egy percre fordulj el kérlek, és ha szólok, akkor fordulj ide, légyszíves. - mondtam a lánynak. Mintha kicsit meglepődött volna.
Miután a lány elfordult villámgyorsan kipakoltam és egy pillanatra megálltam, hogy minden rendben van e. Nem találtam semmi kivetni valót, így szóltam a lánynak.
- Rendben van, megfordulhatsz. - mosolyogtam rá kedvesen. Reméltem, hogy tetszik neki a kis késő délutáni piknik, amit így gyorsan összedobtam neki.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te25000/30000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 20, 2009 3:34 am

<.>.<.> Séta a kertben – Yuusuke Mitsuko <.>.<.>


- Ne aggódj! Nem lesz semmi baj. A park azért van, hogy kikapcsolódjunk, jól érezzük magunkat és ebbe ez is beletartozik. Hanae-taichot nem szokták érdekelni az efféle dolgok, ha meg mégis, akkor elviszem a balhét úgyis. Legfeljebb egy hétig wc-t takarítok.
Kacsintott rám. Végül is tényleg a kikapcsolódás miatt van ez a kert… És Kawazoe kapitány se olyan kőszívű, hogy vérengző hollowok közé lökjön minket, ha valami rosszat csinálunk. A wc pucolás meg kifejezetten tetszett. Legalább akkor kiderülne, hogy mennyire ért a házimunkához…
- Rendben, végül is te tudod. De aztán ne én legyek a hibás.
Nyújtottam ki rá a nyelvem.
Lassacskán befejeztük a játékot, és kimásztunk a patakból. Az idő kellemes volt, de még mindig elég meleg volt ahhoz, hogy könnyen megszáradjon a ruhám, mielőtt távoznék.
- Figyelj csak Mitsu! Mindjárt jövök, valamit a szobámban felejtettem. Addig ülj le itt a patakparton. Megfázni nem fogsz, meleg van és mire visszaérsz az osztaghoz már száraz lesz a ruhád.
Csak egy lepődött bólintással válaszoltam, hiszen fogalmam se volt, hogy mi lehetett olyan fontos, hogy elhagyja nagyszerű társaságom. Mindenesettre leültem a patakpartra, és figyeltem a víz áramlását, és a halakat, ahogy úszkáltak benne. Sikerült pont egy fa árnyékába ülnöm, így a nap se ért annyira.
Mikor ezt meguntam, hátradőltem, és a fa lombján keresztül csodáltam a rózsaszín-narancs színbe forduló kék eget. Igen, már kezdett esteledni, így jó lett volna visszatérni az osztagomhoz is, de mindenképp szerettem volna megvárni Sukét. Nem kellett sokat várnom, hiszen Suke már vissza is ért.
- Bocsáss meg. Már itt is vagyok, még egy perc, és kész is van. Nem tennél meg nekem valamit? Egy percre fordulj el kérlek, és ha szólok, akkor fordulj ide, légyszíves.
Mondta, amin ismét csak meglepődtem, de azért megfordultam.
- Öhm… Ezt most miért kell? Mármint megfordulnom?
Kérdeztem a hátamat mutatva a fiúnak, hiszen el sem tudtam képzelni, hogy miért is kell ezt most csinálni. Hirtelen megfordult a fejemben, hogy mi van, hogyha valamilyen meglepetést készít elő.
- Rendben van, megfordulhatsz.
Nem kellett kétszer mondani, hiszen azonnal megfordultam. És ekkor láttam meg a mindenféle finomságot a földön. Volt ott dinnye, bor poharakkal, és néhány szendvics is. Kissé bambán pislogtam rá a terülj-terülj asztalkára.
- Suke… Ezért mentél el?
Kérdeztem tőle még mindig meglepődve, majd feltápászkodtam a földről, odamentem mellé, és egy puszit nyomtam az arcára.
- Köszönöm, Suke. Aranyos vagy.
Suttogtam fülig elpirulva, hiszen még senki se készített a kedvemért pikniket.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te34000/45000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 20, 2009 4:15 am

<.>.<.> Séta a kertben – Yuusuke Mitsuko <.>.<.>



Miután visszaértem és megkértem Mitsukot, hogy forduljon el, gyorsan összedobtam a kis pikniket. Úgy gondoltam, hogy ez méltó befejezés ehhez a csodás naphoz. Miután szóltam Mitsukonak, hogy megfordulhat, a lány néhány percig pislogott, csak aztán szólalt meg.
- Suke… Ezért mentél el?
- Őő, aha. -feleltem pirulva. - Gondoltam ez csodás lezárása lehet a napnak. -válaszoltam.
Mintha meghatódott volna Mitsuko. Ezt újra sikerként könyveltem el.
- Köszönöm, Suke. Aranyos vagy. -suttogta, majd adott egy puszit. Ettől megint csak elpirultam, de álltam a sarat.
Miután túlestünk ezen a procedúrán elfogyasztottuk a szendvicseket, és a dinnyéket, majd a végén koccintottunk a borral, amit hoztam. Igen csak romantikusra sikeredett az e késői délután. Mikor elköszöntünk egymástól én is adtam egy puszit Mitsukonak. Reméltem, hogy megkedvelt a lány, és a jövőben többször is találkozunk. De jó is lenne...
Vissza az elejére Go down
Koizumi Matten
13. Osztag
13. Osztag
Koizumi Matten

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 5
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Aug. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te5000/10000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Pihenés - avagy a szokásos Első post.   Az osztag kertje - Page 3 EmptyHétf. Aug. 24, 2009 7:25 am

Kikapcsolódás. Csodás!
A Halál után van egy másik élet. És ez is legalább olyan csodás mint az előző. Bár kissé veszélyesebb. De ez nem érdekes, ugyanis Matten egy gyönyörű kertben sétálgat.
Szeret ide járni, mert megnyugtatja, jó érzésekkel tölti el az ittlét. A madarak csicseregnek, a virágok minden színben pompáznak, és a többi shinigami sem csinál többnyire mást, mint sütteti a hasát és hever a friss fűben.
Matten is ezt csinálta. Nagyon jól érezte magát, olyan volt mintha hirtelen teljesen feltöltődne energiával, amit később kiengedhet, és mindeközben tudata nyugodt volt. Úgy érezte, hamarosan elalszik. A hosszú sokéves munka fárasztó, és mondhatni csak nyűg. Az ilyen pillanatokért érdemes élni... illetve aminek ezt a létet nevezik.
A fiúnak nem is volt más dolga csak leheveredni és süttetni a hasát. Nem érdekelte mi történt eddig, és jelenleg az sem érdekelte mi vár rá. Matten szépen szuszogva elaludt a pázsiton.
Vissza az elejére Go down
http://aprds.blogger.com/
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te12000/15000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (12000/15000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 9:09 am

*.* [Váratlan meglepetés] *.* /Part 1./


Végre végeztem az utolsó feljegyzéssel is. Már csak a nevem aláfirkantása volt hátra.
-Na-mi-e Fu-ji-shi-ma... Maaaah... kész!
Esik a fejem elgyengülve az asztalra, s egy hatalmasat koppan azon. Nyüszítek egy sort, majd igyekszem összeszedni a maradék erőmet, és kikászálódok a kényelmetlen székemből. A kobakomat fogva próbáltam elcsoszogni a szobámig. Természetesen a folyosón már olyan nagy sötétség volt, hogy az orromig nem láttam, így a falra rátapadva -mint Pókember- haladtam. Egyszer kétszer még így is el akartam esni, szerencsére annyi egyensúlyérzékem volt, hogy ezt elkerüljem. Óriásikat ásítozva értem el az ajtóig, majd azt halkan kinyitva léptem be, és csuktam be magam mögött. Furcsa módon az éjjeli lámpa még égett. Nagyra nyitott táskás szemeimmel koslattam végig a helyiségen, de semmilyen életjelenséget nem véltem felfedezni. Egy sort ugyan morogtam magamban, hogy egyesek nem képesek arra a bonyolult műveletre sem, hogy lenyomják a villanyt, majd aztán a lámpa felé indultam. Csigaléptekkel, jó egy percbe telt, míg odaevickéltem, s már kapcsoltam volna le, mikor a hátam mögött mozgást éreztem. Egy pillanat múlva valaki elemi erővel átkarolt.

-Namieeeeee!
Hangzott el a csatakiáltás, amivel szinte párhuzamban jött felőlem is a reakció, egy talán még hangosabb sikítás képében. Már az életem is lepörgött előttem, ahogy szembe fordultam a bérgyilkossal. Szerencsémre talán, de nem egy sorozatgyilkos képe fogadott, hanem egy elkámpicsorodó, fülét fájlaló Kaien.
-Te jó ég! Baka baka baka! Megijesztettél! A lelkem is kiugrott a helyéről!
Nyüszítettem túl, majd borultam a nyakába két püfölés közepette.

-Eh, gome gome! Nem gondoltam volna, hogy ennyire megijedsz!
Kezdett bele nevetve és szorgosan kócolta össze az amúgy is brutálisan álló hajkoronámat. Ahogy elengedtem és kicsit hátrébb léptem tőle, persze egyből kitört belőle egy még hangosabb nevetés.
-Na, most boldog vagy?
Vontam össze szemöldökömet, csípőre tett kezekkel, és mérgesen doboltam egyik lábammal.

-Igen! Nagyon boldog!
Pukkadozott továbbra is, aminek következtében a forgószelecske egyre jobban nyomta a kobakom tetejét.
-Undoooooooook!
Jött egy újabb kirohanásom, majd az öklöm a hasában landolt, amire kicsit összerezzent. Diadalittasan álltam be szuperhiró pózba, mert ugyebár erre bármikor van erőm. Persze Kaien is igyekezett kihúzni magát, de valljuk be, sosem számíthat rá, mikor húzok be neki legközelebb. Egy kis kuncogást meg is ejtettem az orrom alatt.

-Gonosz nőszemély! Egyszer a sírba kerülök... ismét...
-Ugyan már! Azt ne mondd, hogy ennyire fájt?!
Kerekednek ki szemeim, és máris átkapcsolok aggódó üzemmódba.

-Csak vicceltem!
Nyújtja ki nyelvét, amire ismét begurulni készülök. Már mondanám is a szent szöveget, s ahogy mutogatni kezdek ujjammal, beelőz.
-Örülök neki, hogy ennyire topon vagy! Nem megyünk ki a kertbe egyet sétálni?
Kezdte el vonogatni a szemöldökét.
-Hát, hogy kitaláltad...
Fontam össze karjaimat és orromat az égnek meresztve játszottam a sértődöttet.

-Namieeee! Légyszííííí!
Vágta a szomorú kutyaszemet. Ahogy megpillantottam, mindig is úgy éreztem, hogy agyon kell nyomorgatnom, de persze nem adtam meg neki sosem ezt az örömet. Küzdjön meg csak értem rendesen!
-Hjaaaaaaajh! Mineeeeeeek? Álmos vagyoook!
Nyűglődtem továbbra is.

-Beszélni szeretnék veled... meg van egy meglepetésem is!
-Meglepetés? Nani?
-Majd meglátod, ha kijössz velem sétálgatni!
Kacsintott egyet. Én csak szorgosan pislogni tudtam. Egy pillanat alatt karon fogott és egyenesen a kert felé száguldoztunk.
-Kaieeen! Leviszi a fejem a menetszééél!
A szokottnál is nyűgösebb voltam, de ezt mintha fel sem vette volna. Csak robogtunk egyenesen a kert felé. Mikor kiértünk, úgy vettem észre, hogy a tavacska felé visz engem. Ahogy sétálgattunk, különösen nagy csend volt. Csak fogta a kezem. Szinte már szorította. Egy izzadságcsepp legördült az arcomról, de nem mertem megkérdezni, hogy baj történt-e vagy egyáltalán mit is akar. Mint egy hülyegyerek battyogtam mellette.
-Hűh, de szép a ma este! Telihold van!
Igyekeztem kommunikálni, és az égre meredtem, hatalmas csillogó szemekkel. Sajnos semmi féle fajta válasz nem érkezett, ezért inkább úgy határoztam, hogy befogom a lepénylesőmet. Teljes mértékben frusztrálva éreztem magam, de hál’ istennek kizökkentett a sokk hatásából Kaien édesen búgó hangja.

-Itt is vagyunk!
Mutatott előre, egyenesen a híd felé.
-Hűűh, de imádom ezt a helyet! Ebben a tavacskában annyi de annyi szép koi van!
Pattogtam örömömben, bár nem voltam teljesen biztos benne, hogy van-e ok a vidámságra. Ahogy felértünk a híd közepére, én egyből az oldalának is támaszkodtam, és figyelni kezdtem, van-e mozgás a tóban. Sajnos nem sokat láttam, mert az a halvány lámpa fénye is épp annyira volt elég, hogy Kaien arcát láthassam. Csönd volt. Naaaaagyon nagy csönd. Annyira zavaró volt, hogy az a bugyuta béka kvartyogott a vízililiom levelén, hogy bele is kezdtem egy témácskába.
-Öhm, azt mondtad, beszélni akarsz velem... miért is?
Fordultam felé, óriási kérdőjellel a fejem felett.

-Gondolkoztam, és... öhm... hát... ehh...
-Jajj, ne! Mondtam, hogy a hűtőben a tojás romlott! Megetted?
Kaptam a fejemhez ijedtemben.

-Mi? Nem, nem ettem meg!
-Jahaj, akkor jóóóhóó! Nade nem szakítalak félbe, mondd...
Most már igazán kíváncsi voltam. Vártam, mint kisgyerek a mese legizgalmasabb részét.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te12000/15000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (12000/15000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 9:17 am

*.* [Váratlan meglepetés] *.* /Part 2./


-Szóval... ugye mi már igen rég óta együtt vagyunk... meg minden... és... hát... azon gondolkodtam...
-Igeeeen?
-Hogy... hogy...
-Hooogy? Min? Mondd már! Mi történt?
-Ááááh, túl nagy a nyomás!
-Nani??? Elromlott a mosdóban a vezeték? Vagy hol van nagy nyomás???
-Mivan? Úristen ki beszélt itt vezetékről?!
-Hát te szaggatod a hajad, hogy nagy a nyomás! Tudja a fene, mire gondolsz!
-Adj egy percet!
-O-oké!
Pislogtam pár sort, mert totál összezavarodtam.
~Most tényleg azért hívott ki, hogy tudassa velem, hogy elromlott a vezeték a fürdőben? Heee? Hát miért nem javítja meg? Már ahhoz is ki kell kérnie a véleményem?!
Vakartam a fejem, mint egy idióta, mikor hirtelen Kaien elém lépett és megragadta mindkét vállamat, és szembe fordított magával.

-Namie...
-I-igen?
-Én szeretlek!
Engedett el, de egy pillanatra sem vette le a szemét rólam. Majdnem reflexből visszakérdeztem, hogy „Mivan?!”. Szinte fel sem fogtam, mit is mondott az előbb. Csak néztem őt.
-Leszel a feleségem?
Ereszkedett fél térdre, úgy ahogy szokás és a kezemet szorongatta. Ha nem lett volna elég, az előző kijelentése, ettől a következőtől teljesen kiütött. Kész K.O. El sem mertem hinni, hogy ez velem történik. Annyira de annyira különös volt minden... Én a lehető legleharcoltabban állok az előtt, akit a világon a legjobban szeretek, és ez az illető végre valahára kimondta azt, amit mindig is hallani akartam. Olyan csodásan éreztem magam, hogy neki nem számított most az sem, hogy nem ragyogva állok előtte. Szeret úgy is, ha fáradt vagyok és nyűgös. Hogy is ne hinném el akkor azt, amit most állított?
-Elhamarkodtam volna?
Mosolygott kínosan, amire végre feleszméltem.
-Nani? Áh, te baka!
Ugrottam a nyakába, aminek az lett az eredménye, hogy kiterültünk a hídon.
-Még hogy elhamarkodtad?? Inkább a végletekig húztad!
Csapkodtam a mellkasát

-A-a-akkor...? Leszel a feleségem?
-Igen! Még szép, hogy leszek, te butaaa!
Fakadtam sírva örömömben. Két szipogás között igyekeztünk feltápászkodni.

-El sem tudom mondani, mennyire boldog vagyok....
Szorított magához. Én meg csak álltam, és csak öleltem, mert a sírástól szólni sem tudtam két értelmes szót.
-Hát még én... azt hittem sosem mondod ki...
Nyögtem ki végül, ahogy sikerült lenyugodnom, majd a szemébe néztem. Csak rám mosolygott és megcsókolt. Mondhatni, ez volt talán a legőszintébb és leggyönyörűbb csók, amit valaha is kaptam tőle. A fellegekben éreztem magam.

Hamarosan visszaindultunk, egyenesen a szobámba. El sem tudtam hinni, hogy holnap úgy kelek fel, mint Shiba Kaien menyasszonya. Valami elképesztő érzés volt! Ahogy egymás kezét fogva próbáltunk nem borulni a sötét folyosón, az ajtó előtt megálltam.
-Várj! Lenne egy kis dolgom!

-Dolgod? Nem úgy volt, hogy álmos vagy?
-Ezek után, hogy tudnék nyugodtan aludni?! Máris jövök, addig pihenj le! Sietek!
-Jaj, értem! Máris mész dicsekedni, mi? Tudod te hány óra?
-Hanae nem fog haragudni! Sőt!
Nyomtam egy puszit a szájára, majd szaladtam is kapitányom szobája felé.
-Hamarosan visszatérek! Szeretlee~~~~k! ♥
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te34000/45000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 15, 2009 6:48 am

*-*-*Ismerkedés a kertben*-*-*



Végre hétvége volt és nem kellett bemennem az irodába unatkozni, hanem itthon lehettem és azt csinálhattam, amihez csak kedvem volt. Ezen a reggelen jóval később keltem, mint hétköznap, hisz mikor aludja ki magát az ember, ha nem ilyenkor? Nagyokat passogatva tébláboltam ki a zuhanyzó felé, hogy legalább emberként nézzek ki, vagy valami ahhoz hasonlóhoz. Zuhanyzás után már kissé frissebb állapotban másztam, vissza a szobámba és öltöztem fel. Kisétáltam a konyhába, és nekiláttam valami reggelifélének, mert éhes voltam. Mennyire jobb lenne, ha Mitsu is itt lenne. Nem kéne reggelente magányosan szenvednem a konyhában, meg úgy egyeltalán nem kéne szenvednem. Át kéne mennem hozzá valamelyik este. Viszont ma mást terveztem. Úgy döntöttem zuhanyzás közben, mikor még félkómásan gondolkoztam a mai napomról, hogy meglátogatom Hanaet a 13. osztagnál, hisz nagyon rég volt már, hogy beszélgettünk, vagy egyeltalán láttuk egymást. Na persze biztos van jobb dolga is, mint engem lesni, de azért néha hiányzott a régi kapitányom. Míg ezen gondolkoztam, megettem a reggeli rántottát, amit csináltam. Csodálkoztam is, hogy nem gyújtottam fel a konyhát, mert mindent tudom, csak főzni nem. Kaja utáni rutin fogmosást követően kiléptem a szobám ajtaján, majd ráérősen elindultam a 13. osztag felé. Nem sok tiszttel találkoztam útközben, biztos mindenki a szobájában aludt, vagy henyélt, esetleg a parkban relaxált így hétvégén. Talán még Suwun sem dolgozott most, hanem elfoglalta magát valamivel, és nem a jelentések fölött görnyedezett naphosszat. Kezdtem belejönni a kapitánykodásba, és egyre magabiztosabb lettem az idő elteltével. Az elején még elég nehéz volt és mindenki hülyének nézett, ha valamit nem értettem, vagy sikerült eltévednem a saját osztagom területén nem egyszer, ám ez most már másként volt. Jónéhány percnyi séta után végre elértem a 13. osztag kapujához. Jókedvűen sétálgattam az osztag területén, nosztalgikus volt. Nem is olyan rég még itt futkoztam éjjelente, hogy el ne késsek az őrjáratról, vagy siettem az ebédlőbe, mert farkaséhes voltam, sőt, ennek az osztagnak a folyosóin ismerkedtem meg a párommal is, szóval a szívemhez nőtt a 13. osztag. Megannyi emlék fűzött ehhez az osztaghoz, és jórészt pozitív emlékek voltak ezek. Közeledtem a kapitányi irodához, hogy megnézzem, hátha Hanae ott van ilyenkor, bár azért hétvégén szerintem Ő is otthon pihen a szobájában, de inkább megbizonyosodtam efelől. Természetesen nem volt ott, szóval elindultam a szobája felé. Pár perc múlva oda is értem, hisz ismertem az osztag területét, mint a tenyerem. Kopogtattam, de nem jött válasz. Egy perces ácsorgás és kopogás után ráuntam a dologra és lelombozódva ismertem be magamnak, hogy Hanae most nincs itthon. Lehet, hogy elment valahova, vagy az is lehet, hogy az osztag kertjében van, és ott pihen. Így hát elindultam a kert fele, és nemsokára célba is értem. Jó nagy kertje volt a 13. osztagnak, szóval volt mit átnéznem. Jónéhány perces keresés után megint csak be kellett ismernem, hogy Hanae itt sincs, szóval koslathattam vissza az osztagomhoz. Megfordultam és indultam a kert kijárata felé. Elértem a hídhoz, és észrevettem, hogy egy lány támaszkodott a híd szélére, és a vízben úszkáló halakat nézte. Hát, ha már Hanae nincs itt, és ha már én itt vagyok, akkor el kéne ütni az időt valamit, így hát úgy döntöttem, hogy odamegyek a lányhoz, és beszélgetek vele egyet, na meg hátha tudja. hogy merre van a kapitánya. Oda slattyogtam mellé, és ráköszöntem.
- Szia! Mizu? - kérdeztem mosolyogva. - Watanabe Yuusuke vagyok a 10. osztag kapitánya. - mutatkoztam be jókedvűen a lánynak.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te12000/15000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (12000/15000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyPént. Okt. 16, 2009 12:59 am

.:: [Ismerkedés a kertben] ::.


Lehet, hogy Hanae szabadságra küldött, de egyre jobban kezdtem úgy érzeni, mintha valami taposómalomban lennék, ami az eddigi munkámnál is rosszabb. Bizony, nem kispályás meló egy egész esküvőt megszervezni. A hely lefoglalása, a ruhák kikölcsönzése, a szakácsok és pincérek intézése, a díszítés megtervezése. Mind mind -ha úgy vesszük- csak az én vállamra terhelődött, amit idővel nem bírtam cérnával. Úgy éreztem az esküvői torta incidense után, hogy most legyen egy kis pihi, vagy tényleg kiugrok az ablakon. Úgy döntöttem, hogy akár tetszik másoknak, akár nem, de én a mai napon csak relaxálni fogok. Már a reggelemet is úgy kezdtem. Délig biztosan fetrengtem az ágyamban. Tudtam, hogy Kaien ma intézi a jegygyűrűket és a ruháját, ezért nem is nagyon akartam beleszólni a dolgokba, meg a poént sem akartam lelőni a gyűrűkkel kapcsolatban. Hagy legyen az meglepetés. Mikor már minden porcikám elzsibbadt, éreztem, hogy már ki kéne kászálódni az ágyból. Egy gyors összerámolás után, becsobbantam a fürdőkádba. Általában csak zuhanyra van időm, de ma a legnagyobb királynői idillben akartam magamat érezni. A nem rég vett rózsaolajból egy kicsit csöpögtettem is a vízbe, aminek az illata igazán finom volt. A habokban elmerülve talán még szundítottam is egyet. Mikor teljesen kipancsoltam magam, a kimonómért léptem és felöltöztem. Egy gyors reggeli után úgy határoztam, kimegyek a kertbe, hisz hét ágra sütött a Nap. Most már a szokottnál is jobb kedvre derültem, mihelyst a tavacska felé tévedtem. Egyből eszembe juttatta azt a felejthetetlen pillanatot, mikor eljegyeztek. Ráadásul pont egy olyan személy, akire úgy tekintek, mint első -és egyetlen- igaz szerelmem. ahogy körbejártam a hatalmas kertet, meg is látogattam azt a hidat, amely a szép tó felett húzódott. A közepén megálltam, és rákönyököltem. Még mindig ugyan olyan varázzsal bírt ez a tó, mint azelőtt. Talán még szépült is az egész történet, mint valami tündérmese. A halak aranyos pikkelyei és hosszú, fátyolos uszonyaik most is csodásan szikráztak fel a csillogó tó felszínén. Annyira elmerengtem a táj szépségében, hogy fel sem tudtam fogni egy pillanatig, hogy valaki megszólított. Csak kukán végighallgattam a férfi monológját, de arra már nem volt eszem, hogy reagáljak is rá.
-Óh, izé, bocsánat, be sem mutatkozom! Az én nevem Namie Fujishima, az osztag hadnagya. Örvendek! ^^
Kezdtem el zavarodottságomban integetni, és mosolyogni a férfi felé. Szegényt igen sajnáltam azért, hogy pont egy ilyen szórakozott hadnagyot fogott ki magának, mint én vagyok. Hogy próbáljam leplezni a meglepettségemet, szokásomhoz illően bele is kezdtem a csevegésbe.
-Mintha már veled találkoztam volna... izé, remélem nem zavar, ha tegeződünk. Ugye te itt voltál tiszt, a 13. osztagban, jól emlékszem? Meg ha jobban belegondolok, szoktál mostanában is megfordulni itt. Öhm, most mi járatban vagy? Tudok segíteni valamiben?
Vakartam meg a fejem búbját.
-Gome, gome, kicsit túl sokat beszélek... talán egy rossz szokás, vagy ilyesmi!
Vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te34000/45000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyVas. Okt. 18, 2009 5:56 am

*-*-*Ismerkedés a kertben*-*-*



Ezen a hétvégén úgy döntöttem, hogy meglátogatom régi kapitányomat, Hanaet, hogy mégis mi van vele mostanában, hogy megy sora. A reggeli reinkarnálódás után végre úgy ahogy rendbe tettem magam, és menetkész voltam a reggeli után. El is indultam a 13. osztag felé, hogy tisztelet tegyek a hajdani kapitányomnál. Nem sokkal később átléptem az osztag kapuján, és keresni kezdtem Hanaet. Szinte biztos voltam benne, hogy ilyenkor nem az irodájában tartózkodott, de azért egy próbát megért. Természetesen nem volt ott, így hát elindultam a szobája felé annak reményében, hogy otthon találom, és nem fogom megzavarni semmiben. Jónéhány perces kopogtatás után elfogadtam a tényt, hogy Hanae nincs a szobájában. Egy hely volt még, hogy lehetett talán, és ez az osztag kertje volt. El is indultam a kert felé, annak reményében, hogy ott találom Hanaet. Néhány perces baktatás után odaértem a kerthez, és körbejártam, de sajnos ott sem találtam Hanaet. Elindultam vissza az osztagom fele. A kert hídjához értem, mikor észrevettem valakit, aki ugyan nem az osztag kapitánya volt, de ha már Őt nem találtam, akkor elbeszélgetek ezzel a tiszttel, hátha tudja merre van a kapitánya. Odamentem és megszólítottam a lányt, aki igencsak bele volt merülve a táj szépségébe, vagy legalábbis valamin igen elmélkedett. Nem csoda, hisz az osztag kertje valóban gyönyörű hely volt. Míg itt szolgáltam, magam is gyakran jártam ide kikapcsolódni, pihenni, vagy Aokival beszélgetni a benső világunkban, mert a kert tökéletes hely volt erre. Csöndes, nyugodt.
Gyorsan bemutatkoztam a lánynak, hogy ki vagyok, amit Ő kissé bambulva hallgatott végig.
Aztán felocsúdott a bambulásból, és végre megszólalt. Namie Fujishimának hívták, és Ő volt a 13. osztag hadnagya. Meg is lepődtem azon, hogy éppen a volt hadnagyommal hozott összes a sors, mert míg itt szolgáltam, nem volt alkalmam találkozni vele, és bemutatkozni neki. Lehet azért, mert pont elkerültük egymást valahol mindig, vagy mert elég sokszor kellett őrjáratra mennem.
- Nahát! Te lennél a volt hadnagyom? Nagyon örülök! - mondtam mosolyogva, és megnyomorgattam a lányt.
- Semmi baj, tegeződjünk csak nyugodtan. Egyeltalán nem zavar! És nem is beszélsz sokat! - mosolyodtam el.
- Tulajdonképpen Hanaet kerestem, hogy beszélgethessek vele, mert már rég találkoztunk, de nem találtam, és gondoltam eljövök megnézem a kertet.
- Nahát! - zavaromban nem is tudtam mit mondjak. - Végre megismertelek. Mesélj magadról valamit kérlek! - kértem mosolyogva Namietól, hogy meséljen valamit magáról. Furcsállottam is régen, hogy vajon miért nem találkoztam soha a hadnagyommal, hát most végre összefutottunk, még ha most már nem is a hadnagyom, attól még barátkozni lehet vele. Elvégre Hanát sem ismertem ezelőtt, most meg már barátok vagyunk, csak találkozni kell az emberrel.
- Mi újság veled mostanában? - dőltem neki a hídnak és kérdeztem Namietól.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te12000/15000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (12000/15000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 5:49 am

.:: [Ismerkedés a kertben] ::.



- Hűha, te itt voltál a 13. osztagban? És én meg nem is tudtam róla?! Maaah T.T
Nyűszítettem egy sort, a szomorú hír hallatán. Mennyire gáz már, hogy mindig mindenről lemaradok, vagy utolsónak hallok róla. Ez is biztos azért történt, mert pont azokban az időkben lett felújítva az irodám. Emlékszem is mindig egy kis lyukban kellett kucorognom. Mert ha legalább akkora méretű lett volna az a ideiglenes iroda, mint az enyém. De ez még annál is kisebb volt! Rosszul mozdult benne az ember, és máris rádőlt egy hatalmas kupac papír.
- Na de azért örülök, hogy most végre összefutottunk. Még akkor is, ha már nem nálunk vagy.
Vigyorogtam egy sort, majd folytattam.
- Hogy meséljek magamról? Háát, lehet jobban jársz, ha bele sem kezdek. Tudod, ha én belekezdek a mesélésbe, le sem lehet lőni. De ha gondoloood…
Nyújtózkodtam egyet, hogy testileg is készen álljak a regélésre.
- Nos, ugye én itt a hadnagy szerepét töltöm be, Hanae a kapitányom. Már kismillió éve itt szolgálok. Tudni kell rólam, hogy eléggé gyerekes vagyok, minden hatalmas marhaságban benne vagyok. Legjobb barátnőm Hana Shuuhei Akamoto, nem tudom ismered-e. ő a 3. osztagban szolgál. Rajta kívül még ott van Renji, Kuro, Ikkaku és persze Hanae. Imádok bulizni, és pub-ba járni. Igen, igen, alapjáraton is nagy marha vagyok, nem még ha iszok is, höhö. Általában Hana és a srácok társaságával szokásunk megrohamozni a kocsmákat, bár ahogy barátném és Renji is talált párt maga mellé nagyon ritkának számít ez a „hámból kirúgásos” dolog. Hiányoznak ezek az időőők!
Pityeregtem el egy pillanatra.
- Bár mondjuk, nekem is már megvan a saját dolgom. Én például, most fogok férjhez menni, hamarosan.
Kezdtem el gyerekesen játszadozni az ujjaimmal teljesen elpirulva.
- Óh, izé, ha gondolod, gyere el Te is! Majd postázok meghívót, csak mondd meg hány személy számára!
Kacsintottam.
- Ha jól tudom, akkor a te párod, Mitsuko, nem? Aiko sokszor szokott róla szónokolni. Imádom azt a kislányt, meg tudnám zabálni! Ennivaló egy gyerek, igaz néha rosszalkodik, de melyik kicsi nem? Áh, oda és vissza vagyok a gyerekekért! Hana-nak is van egy tündéri kislánya, Hitomi. Annyira imádom, mindig teljesen lefáraszt.
Nevettem fel, amikor észbe kaptam.
- Bocsi, bocsi, most már tényleg abbahagyom. Hagylak téged is szóhoz jutni. Mondd, rólad mit lehet tudni? ^^
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te34000/45000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 5:00 am

*-*-*Ismerkedés a kertben*-*-*


Végre találkoztam ex-hadnagyommal a 13. osztag kertjében a hídon, és elkezdtünk beszélgetni. Érdekelt, hogy milyen lehet a volt hadnagyom, hisz sajnos nem találkoztam vele még eddig, és ezt most szerettem volna bepótolni legalább egy kicsit. Hallottam persze ezt-azt róla, de sajnos személyesen eddig nem volt alkalmunk még beszélgetni, és mivel most összefutottunk, meg kellett ragadni a lehetőséget, és annyit dumálni, amennyit csak lehetett.
- Igen, itt voltam, bár nem olyan sokat sajnos. Vagy hát nem is tudom, hogy kell e oda az a sajnos. Hiányzik is a 13. osztag, de azért a mostani helyzetemmel sincs semmi problémám. - kacsintottam a lányra. Aztán kértem Namietől, hogy meséljen kicsit magáról, hisz meg szerettem volna ismerni, hogy mégis milyen lehet. Egyből elkezdett izélni, hogy jobban járok, ha el sem kezdi, meg ilyenek, mint általában mindenki, de nem érdekelt.
- Van időm. - mondtam mosolyogva, majd nekidőltem a híd oldalának, és vártam, hogy elkezdjen mesélni a hadnagy. El is kezdte, méghozzá elég gyorsan, és elég sokat. Az első pillanattól kezdve gyanakodtam arra, hogy Namie és Hana valamilyen kapcsolatban állnak egymással, hisz mindketten megállás nélkül tudtak beszélni, és szintén mindketten benne voltak minden hülyeségben, de persze az olyanokból én is maradtam ki. Figyelmesen végighallgattam a dolgot, majd reagáltam is rá.
- Hanát én is ismerem! Nem rég találkoztunk a büfében, és összebarátkoztunk. Tisztára hasonlítotok egymásra. Mint két testvér. Ha van kedved eljöhetnél egyszer-kétszer velünk is szórakozni! -mondtam vigyorogva Namienak. Persze mindenkinek meg volt a maga dolga, de néha mondjuk egy üres hétvégi napon meg lehetett egy-egy ilyen estét ejteni és egy jót beszélgetni meg iszogatni.
- Igeeen, tudom! És hadd gratuláljak! *.* *mondtam a lánynak, majd megnyomorgattam.
- Persze hogy megyünk! 2 személyre szeretnék. Biztos Mitsu is jönne, imádja az esküvőket. - mondtam nagy szemekkel. Legalább majd néz ötleteket a sajátjára is Mitsu, gondoltam magamban. Már ha sikerül majd az az este. Aztán szóba került Aiko, meg Mitsu is. Igen, Aiko volt a húga, de még csak nem rég ismertem meg. Az volt az egészben a pláne, hogy a kislány azt sem tudta először, hogy ki vagyok, úgy kellett kicsit "rásegíteni" a dologra.
- Én is szeretem a gyerekeket. - mondtam mosolyogva. - Aiko aranyos, csak néhány tiszt nem díjazza, amiket csinálni szokott. - vigyorogtam. Hát igen, az a néhány tiszt nagyjából az egész 13. osztagot kitette, de hát ez van.
Aztán én következtem a sorban.
- Hüümm. Hát hol is kezdjem. Itt kezdtem a 13. osztagnál a szolgálatot ugyebár. Aztán kineveztek a 10. osztag kapitányának. Szerettem ezt az osztagot mindig is, főleg a kertet, mert az a legnyugodtabb és legszebb hely. Szeretek a barátaimmal lógni, és nem utasítom vissza a jó sakét sosem. - kacsintottam Namiera. - Ja és most szeretném megkérni a napokban a párom, Mitsu kezét. Remélem, hogy sikerülni fog. - mondtam mosolyogva, bár kissé idegesen az utolsó mondatot.
- Mire vagy még kíváncsi? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te12000/15000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (12000/15000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 03, 2009 4:40 am

.:: [Ismerkedés a kertben] ::.



-Akkor két meghívót postázok is a napokban, hogy tudjatok előre készülni! És és és köszönöm szépen! *.*

Ölelgettem vissza Suke-t, majd eldobva az agyamat.
-Igazán szereted a sake-t? Úh, rokonlelkek vagyunk! *.* Hajdan én is rengetegszer jártam a pub-okat és annyi, de annyi sake-t ittunk egy éjszaka alatt, mint egy elefánt! meg sem tudnám számolni két kezemen, hányszor slattyogtunk a körletünkbe úgy, hogy még a világunkat sem tudtuk! Eszméletlen bulik voltak! Tényleg eszméletlen, ugyanis a legtöbbjére nem igazán emlékszek, sőt még a társaság nagy része sem!
Nevetgéltem, ahogy egyre több emlék tört felszínre.
-Egyébként ne hogy azt hidd, hogy így a mindennapokban is úgy vedelek, mint a gödény! Vicces is lenne, fordulnék le óránként a székemről. Csak így hétvéhéken mentünk kocsmázni, viszont akkor bepótoltuk az egész heti adagot! Áh, régi szép idők...
Merengtem el egy pillanatra.
-Az esküvőmön is lesz sake, dögivel! Kell vége egy igazán házfalkirúgós lagzi Seireitei-be!
Böktem oldalba gyengéden. Ahogy hagytam újból szóhoz juttatni Suke-t, rögtön ismét bele kellett kotyognom.
-Hogy megkéred Mitsu kezét? Whoa, ez mennyire kirááááááály! ***.*** Előre is gratulálni akarok! Biztosan jól meglesztek ti ketten! Jajj de jó de jó! *.*
Pattogtam örömömben, óriási csillogó szemekkel. Mindig is boldogsággal töltött el, mikor ilyen kedves, romantikus gesztusokat hallhattam. Mi lehet gyönyörűbb, mikor két ember örök hűséget fogad?
-Anooo... ha gondolod, elmehetünk a kantinba, hisz úgy is kajaidő van. Én őszintén szólva megéheztem, szóval, ha van kedved, csatlakozol? ^^
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 3 Cl0te34000/45000Az osztag kertje - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 EmptySzomb. Dec. 05, 2009 10:24 am

*-*-*Ismerkedés a kertben*-*-*


Nagyon kellemesen elbeszélgettünk Naimeval az osztag kertjében. Úgy éreztem, hogy megint találtam magamnak egy barátot, akivel eljárhatok beszélgetni ide-oda. Sokban hasonlítottak Hanával. Biztos ismerték egymást, hisz egyrészt hadnagyok voltak, másrészt mindketten szerettek beszélni, méghozzá jó sokat. Na nem mintha ezzel vaj lett volna, jókat lehetett így dumálni. Szóba is jöttek a témák, esküvő, barátok, piálások, szerelem, stb. Ezekről a dolgokról mindig el lehetett beszélni órákig, megállás nélkül. Mindenképp szerettem volna elmenni Mitsuval Namie esküvőjére. Max ha nem kapok meghívót, beküzdöm magam. Nem sokan mernek ellent mondani a 10. osztag kapitányának. ><
- Okééé, ott leszünk mindenképpen! Nem hagynánk ki az esküvődet, meg Mitsu is odavan az ilyenekért! -mondtam vidáman a lánynak. Szóba jöttek az ivászatok is, amik megint a gyenge pontjaim voltak. Bárkivel, és bármikor képes voltam beülni az ivóba, ami lassan már a törzshelyemmé vált. Na nem voltam egy nagy ivó, de amikor ilyen esetekre került sor, senki sem nézte a mértéket, és így én sem. Volt már pár cikis sztorim, mikor hazafelé valahova bedőltem, mint például Yuu-channal, mikor aztán Chiyo-chan vitt minket haza, hogy hogyan, azt azóta sem tudtam, mert nem 10 kilósok voltunk. De a végére valahogy mindig hazakerültem, vagy így, vagy úgy, szóval nem volt gond.
- Hajdan? Mostanában is járhatnál! Na majd egyeztetünk egyet az esküvő után és elhívjuk Hanát is egy utó esküvői ünnepségre az ivóba! - Én sem vagyok nagy ivó, de mikor kel, akkor nem sajnálom a sakét! - mondtam jókedvűen a lánynak.
Aztán folytattuk a beszélgetést tovább. Meséltem neki a kezdetekről az osztagnál, na meg hogy hogyan ismerkedtem meg a párommal, meg hogy meg akarom kérni a kezét, meg ilyenek. Namie kitörő boldogsággal fogadta a hírt, hogy megkérem Mitsu kezét. Örültem én is neki rendesen, mert ebből is legalább némi önbizalmat merítettem, mert igencsak ideges voltam mindig, ha arra gondoltam, hogy meg kell kérnem majd a párom kezét egyszer.
- Köszönöm! Mindenesetre, ha lesz esküvő, akkor már postázzuk is nektek a meghívót! Nem maradhattok le róla! - mondtam vidáman a hadnagynak. Kezdtem megéhezni, hisz a séta meg a kellemes beszélgetés azért kiveszi az erőt az emberből, bármilyen jól is érzi magát. Javasolni akartam épp Namienak, hogy harapjunk valahol valamit, de megelőzött ezzel. Nagy bólintással jeleztem, hogy bizony én is ennék már.
- Én is megéheztem! Menjünk akkor együtt! - ragadtam karon a lányt és húztam magam után a kajálda fele. Még emlékeztem, hogy mi merre van, mert annak idején eleget futkoztam a 13. osztag területein.
- Te is nagy evő vagy Namie? Hihetetlen, hogy a lányok mennyire szeretnek enni! Hana is imádja a hasát, Te is, Mitsu is is imád enni. Sok a közös bennetek. -kacsintottam Naimera, miközben miközben igyekeztünk a kantin felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az osztag kertje - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az osztag kertje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 13. Osztag-