-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyKedd Dec. 30, 2008 7:42 am

Nowa átlépett Hueco Mundoba a kapun keresztül. Nowát kicsit neheztelte a környezet, mert a homok út sosem biztos itt. Hallott olyanról, hogy egyes Shinigamikat elnyelte a homok és a Mennos erdőben kujtorogtak a kiút reményében, valamint Las Nochesben Arrancarok figyelik a műszereket, hogy ki jutottbe a területükre. Viszont a Homokos és a néhány vékony gallynak tűnő szénfák valahogy rokonszenvet éreztettek a Shinigamival. Pár méter megtétele után finom szellő simogatta a bőrömet, ami nem is volt olyan jó, mert ez bizony homokos szél volt, ami homok viharrá tombolt. Mielőtt az viharrá alakult volna a tiszt „sálból turbán készített magának.
~ Milyen hülye egy időjárás. – erre talált egy kis rést a homokba.
Az a kis rés valójában egy kő barlang bejárata volt, ahol meghúzta magát. A hideg teljesen átjárta, de összehúzva magát valamennyire felmelegítette magát. Hiába volt nagy csend, ennek ellenére sem tudott aludni. Pár óra múlva elült a szél és egy kis ásás után újra a felszínen járt, turbán nélkül.
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te13500/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (13500/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyKedd Dec. 30, 2008 8:00 am

-Cielo-sama- szólított meg az egyik arrancar Las Noches folyosóján
-Igen mi az? -fordultam meg kevéssé barátságos tekintet kíséretében.
-Behatolót érzékeltünk a sivatagban, ha a mérések nem csalnak akkor shinigami.
-Igen, és?....
-Úgy véljük a palota felé tart, bár egy ideje egy helyben áll a jele.
-Lehet hogy közben belefulladt a homokba.... -fintorogtam gúnyosan- De megyek megnézem....Aizen-sama meghagyta hogy minden ilyen esetet vizsgáljunk ki. -sóhajtottam unottan, majd elindultam a sivatagba.
-Hm ma egész kellemes az idő errefelé. -pillantottam fel a shinigamik számára rekkenő napsütésben az égre- Meg amúgy sem árt egy kis kimozdulás abból a bolondokházából....Kezd nagyon elegem lenni az örökös vitáikból és ostoba versengéseikből. -haladtam egykedvűen, mikor a messzeségben feltűnt egy apró alak, amint épp a homok alól kászálódik ki.
-Hm, hát mégsem halt bele a viharba...Akkor úgy néz ki nekem kell likvidálnom.... -váltottam sonidóra hogy hamarabb odaérjek, majd hirtelen megjelentem mögötte.
-Azt hiszen itt ér véged a túrád shinigami. -mondtam ridegen.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te12000/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (12000/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyKedd Dec. 30, 2008 8:43 am

Gyors léptekkel értem Hueco Mundoba.
~A francba... Egy emberünk lelép, úgy, hogy nem is szól... ráadásul HM-be nemám a sarki boltba... És ha valami baja lesz? Gondolom még kezdő lehet... nade ilyet...!-morgolódtam magamban, ahogy a sivatagot szeltem. Eszeveszett sebességben kerestem a shinigamit. Amikor a nyomába értem, láttam, hogy Aizen egyik zsoldosa a háta mögé kerül. A kardomat előrántva kivédtem az Espada csapását.
-Addig nem ér véget a túra, míg én itt vagyok!-néztem gúnyos vigyorral Cielo felé, majd Nowahoz fordultam.-Mégis hogy gondoltad, hogy csak úgy szó nélkül lelépsz? És ha valami bajod esik? Még jó, hogy láttak a többiek...-kezdtem el okítani a shinigamit, mikor a távolban kirajzolódni látszott egy újabb Espada alakja.-Nade tegyük félre az indulatokat, mert úgy látom itt nagy bunyó lesz!-álltam meg a szokásos harci állásomban.
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te16000/30000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (16000/30000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyKedd Dec. 30, 2008 8:53 am

~Anyám ez mennyit tud pattogni...! Vén f*sz, és még ez nevezi magát HM urának... Mondaná meg normálisan, hogy húzzak segíteni egy másik seggnyalónak....- a tigris külsőt magamra öltve indultam meg a Hueco Mundo-i sivatagoknak. -Addig oké, hogy a sivatagban vannak, nade melyikben... na bazz!- Végül csak megtaláltam őket. De arra nem számítottam, hogy 2 shinigami tévedt erre. Visszaváltoztam, s szép lassan sétálni kezdtem a többiek felé. Pontosabban az akkor újabb támadásba kezdő Cielo felé. A kardomat magam után húzva léptem mellé.
-Konnichiwa, Cielo! Mi az, édesem, csak nem a nagy és hatalmas Aizen-sama téged küldött, hogy kinyírd őket? Ez vicces...-nevettem gúnyosan. Persze Cielo rögtön elővette nyers modorát, de engem nem tud megrémíteni ezzel.-Ne pofázz vissza, vagy téged is elteszlek láb alól, nem csak a shinigamikat!-rántottam elő kardomat és a pengét a számon végighúztam.-Tigre...-súgtam a nevét-Itt az idő.... Ti shinigamik! Ha idemertetek jönni, akkor jó harcot akarok!!!-kiáltottam feléjük.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyKedd Dec. 30, 2008 9:26 am

~ De jó két egoista… még csak ez kellett. Ráadásul a … * ránézett Nowa a helyettes kapitányra, s ő majd felfalta szemeivel Nowát. * … hagyjuk.
- Ha már ilyen jól sikerült a bemutatkozásod… Nowa Shouryou vagyok a 13. osztag 4. tisztje.
Kihúzta közben a Zanpaktoját és a vállára tette.
~ Tudom, hogy én is valamilyen szinten egoista vagyok, de annyira azért nem, vagy igen? - még mindig töprengett az Arrancarokon és valamennyire saját magán is.
Hirtelen újból süvíteni kezdett a szél. *~ Remélem, nem egy újabb homok vihar közeleg, az már röhej lenne.~* A friss szellő meglobogtatta mindenki egyenruháját és a tiszti lepelféleséget is, amit Nowa szépen a nyak köré tekert lazán.
Felemelte a karját és mély hangjával megidézte a Zanpakuto egyik „lélek töredékét”.
- Nisshou árazd el fényben a helyet!
Kardja meghosszabbodott, és a katana korongja a Nap formájára hasonlított, mint egy zuhanó meteor. Ezután Felfele fújt szájával, mert épp a haja lógott be a szemébe.
- Hát Namie alkapitány, gond van…
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te13500/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (13500/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyKedd Dec. 30, 2008 9:38 am

-Konnichiwa, Cielo! Mi az, édesem, csak nem a nagy és hatalmas Aizen-sama téged küldött, hogy kinyírd őket? Ez vicces.. -röhögött az arcomba az épphogycsak megérkező Cande
-Na remek, épp ez hiányzott.... -mordultam fel miközben hátrébb ugrottam a shinigamiktól.
-Ne pofázz vissza, vagy téged is elteszlek láb alól, nem csak a shinigamikat!-dühöngött egy sort, majd máris szabadon eresztette a zanpakutouját.
*Te ostoba! A lehető legnagyobb hülyeség felfedni az erődet míg az ellenség nem csinált semmit! Te idióta.....* -forgattam meg a szemem, majd húztam elő én is a kardom, ám szólítani egyáltalán nem állt szándékomban. Mivel láttam hogy ő először a férfit veszi célba én úgy döntöttem a nőre támadok.
Sonidoval mögé kerültem, majd egy cerot indítottam felé.
Közben a másik shinigami, akinek közben a nevét is megtudtunk, lehívta a kardja shikai formáját.
*Remek, ide még több fény kellett...mintha nem sütne így is eléggé a nap...* -tartottam a szemem elé a kezem.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te12000/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (12000/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyKedd Jan. 06, 2009 7:52 am

Két kardcsapás közepette feleltem Nowanak:
-Ugyan, addig nincs nagy gond, míg koncentrálsz! És vigyázz azzal az Arrancarral!-figyelmeztettem a tisztet, majd elugrottam tőle, elcsalva a másik Arrancart, Cielot. Elég erős támadásokat intézett felém, néhányat nehezen is tudtam kivédeni. Hála, én sem vagyok már aza gyenge, kis nyápic, mint azelőtt. Szélsebesen cikáztam, alig bírta szemmel követni. Egy váratlan pillanatban felugrottam, kardomat megpörgetve tövis záport idéztem, s Cielo felé indítottam meg a zuhatagot. Egész ügyesen kivédte, neki is rendben volt a reflexe.
-Gyors vagy!-kiáltottam felé, s míg a tövisekkel volt elfoglalva, addig a háta mögé kerültem. -De nem eléggé!!- s a régi, jól bevált technikámat alkalmaztam. Egyszerűen elgáncsoltam (egyszerű, és mégis nagyszerű xD). Ahogy a homokba esett, rögtön a nyakához szegeztem kardomat.
-Egy-null ide, Arrancar!-mondtam gúnyosan. Ám a fölényem csak egy pillanatig tartott. Cielo mérge kezdett elhatalmasodni, így erejét összeszedve, kardjával eltaszította saját kardomat. Az erő kicsit megtántorított, és pár lépést hátraléptem. Ismét támadásba lendült. A hatalmas sivatag dűnéin óriási gyorsasággal futottunk egymás felé. A katanák pengéi csak úgy szikráztak a nagy ütések során. A Nap szinte égetett, ezt már csak Nowa Zanpakutojának ereje tetőzte, a fényben alig láttunk. Hirtelen Cielo újabb támadást intézett felém, s úgy csillant meg kardján a fény, hogy teljesen elvakított. Már csak arra lettem figyelmes, hogy a magasban pörög a kardom, s 4-5 méterre landol mellettem. Sőt mi több! Hát persze, hogy egy futóhomok kellős közepébe esett a drága katanám! Kigúvadt szemekkel néztem rá a kezemre: -Hát ez, üres… ÜRES?!-kiáltottam fel meglepődve. ~Most mit tegyek? A kardom nélkül nem tudom hárítani a támadásait, ráadásul, még a homok is eltemetheti, és akkor örökre elveszett… Gyerünk, gondolkozz! Találj ki valamit!-töprengtem el egy kicsit, majd mivel nem jött semmi használható ötlet, egy igazán gyenge mágiát idéztem meg. -Láng, törj elő!-kiáltottam a varázsigét, s egy halványkéken égő lángkörbe zártam Cielot. Pont annyi időm volt, hogy odarohanjak a kardomért, s majdnem engem is szerencsésen magával rántott a homok, de a végül sikerült megmenekülnöm nekem is, és a kardomnak is.
-Szerencse, hogy időben jutott ez az eszembe! Újra itt vagy, drága kardocskám!-gügyögtem hülyén a katanámhoz, aztán észhez tértem. Mikor harcolok, annyi baromságot összehordok, hogy azt már rossz hallgatni! De ez van, ha élvezem a küzdelmet. Na ez a csata sem volt különb…
-Huhh, de befűtöttek az égiek! Bekenhettem volna magam egy kis napolajjal, hisz tudtam, hogy HM-be jövök. Vagy elhozhattam volna azt a vadonatúj, puccos napszemcsimet!-mondtam szenvedve a melegtől. Az Arrancar tekintetén kirajzolódott egy „Jesus Christ, ilyen hülyét, látszik, hogy shinigami” nézés, amitől csak még jobb kedvem lett. -Nos, Cielo, most te jössz-mutattam felé kardommal, s vártam az újabb támadását.
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te16000/30000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (16000/30000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyKedd Jan. 06, 2009 7:53 am

Kecsesen lépkedtem a férfi felé. Kardomat újból magam mögött húztam, csak annyi különbséggel, hogy erejét szabadon engedve, a homokot megpörkölte és vörös színűre felizzította. Ahogy egyre közelebb értem a shinigamihoz, mosolyt ejtettem felé. A szépségem szinte megbabonázta, mintha földbe gyökerezett volna a lába. Ahogy megszólítottam vékony hangomon, lassan magához tért.-Shinigami! Szerintem rossz helyen kanyarodtál balra. Azt hiszem, meg kell, hogy állítsalak!-lazítottam meg a karomon a kötéseket. Már csak méterek választottak el minket egymástól. Ahogy a mellényemtől megszabadultam, a férfi csak nagyot nézett, hogy most meg mit is csinálok. -Hát hallod, ku*va nagy fényt csináltál! Ez még jobban felturbózza ezt az amúgy is rohadt nagy hőséget.-legyeztem magam a szabad kezemmel. Aztán észbe kaptam, hogy ja nekem harcolni kéne / igaz nem nagyon volt hozzá kedvem…-Gomene, hogy eddig várakoztattalak, már jelen vagyok teljesen! ^^-mosolyogtam-Hát, ha eddig nem támadtál, akkor elvesztegetted az első, és egyben utolsó lehetőségedet!-szempillantások alatt tűntem el és jelentem meg a shinigami orra előtt.-Hm, elég tűrhető pofid van… kár érte, de most bezúzom…-mondtam nevetve, majd egy ugró-forgórúgással ajándékoztam. A shinigami a földre esett, de azonnal felpattant onnan.
-Ojjé! Végre egy küzdeni akaró lélek! Mondjuk, szakadtam volna a röhögéstől, ha ettől a gyenge rúgásomtól K.O-t kapsz!-mondtam nagy vidáman, és a homokot rugdostam felé.-Jaj, de boldog vagyok, megjött a kedvem a harchoz! Hehh, megnyugtatlak, hogy ennél csak erősebb támadásokat fogsz kézhez kapni! Úgyhogy védd magad!-vigyorogtam gúnyosan, miközben végighúztam a kezemet katanám pengéjén. ~Érzem, hogy a kardom ég a vágytól, hogy ölhessen… Hatalmas harc veszi kezdetét!
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyKedd Jan. 06, 2009 9:25 am

- Shinigami! Szerintem rossz helyen kanyarodtál balra. Azt hiszem, meg kell, hogy állítsalak! – mondta.
~ Hm… mintha én nem tudnám. Igaz épp, hogy az esetem, de … nem tudom. – egy bizonyos szögbe behajlította a nyakát.
- Hát hallod, ku*va nagy fényt csináltál! Ez még jobban felturbózza ezt az amúgy is rohadt nagy hőséget.
~ Ha tudnád, hogy ez nem minden, de biztos rá jöttél.
- Gomene, hogy eddig várakoztattalak, már jelen vagyok teljesen! ^^-mosolygott -Hát, ha eddig nem támadtál, akkor elvesztegetted az első, és egyben utolsó lehetőségedet! - szempillantások alatt tűnt el és jelent meg Nowa orra előtt. - Hm, elég tűrhető pofid van… kár érte, de most bezúzom…
~ Hát édes, én azt kétleném. – Cande felugrott és fejbe rúgta Shouryout egy fordulatrúgással, aki pár métert szállt akár a fecske. Ezután a férfi Shinigami egy kis vért köpött ki a szájából és a rúgást egy széles mosollyal nyugtázta, majd egy hamar felállt.
- Ojjé! Végre egy küzdeni akaró lélek! Mondjuk, szakadtam volna a röhögéstől, ha ettől a gyenge rúgásomtól K.O-t kapsz! - mondta nagy vidámsággal, és a homokot rugdosta felé . - Jaj, de boldog vagyok, megjött a kedvem a harchoz! Hehh, megnyugtatlak, hogy ennél csak erősebb támadásokat fogsz kézhez kapni! Úgyhogy védd magad!- vigyorogott gúnyosan, miközben végighúzta a kezét a katanájának pengéjén.
- Szóval aktiválod, igaz? Heheh. Hát akkor indul a buli! – Nowa támadásba lendült.
Épp oldalvágást akart végre hajtani, amit Cande kivédett, és próbálták egymást elnyomni, mert holt pontra jutottak. A pengék sercegése mellet már kék és vörös színben pattogtak a szikrák fél percig, majd a hecc kedvéért Shouryou egy puszit adott Cande-nek az arcára. Ez a kis hecc szerencsére nem került nagy árba Nowának. Ugyanis Cande ellökte magától Nowát. Ezt a Shinigami egy széles mosollyal viszonozta(, mint az aláírásomban).
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te13500/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (13500/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptySzer. Jan. 07, 2009 2:51 am

*Hm... talán kicsit alábecsültem ezt a shinigamit....*gondoltam mikor leterített a földre. *És ráadásul nem átallott ezt egy gáncsolással megtenni....És még a shinigamikról mondják hogy tisztességesen harcolnak...úgy néz ki ez is csak önfényező szóbeszéd...*
Ellentámadást indítottam és sikeresen meg is szabadítottam a kardjától, amit majdnem sikerült is elnyelnie a futóhomoknak. *hogy fulladtál volna bele te is....* fintorogtam mikor sikerült kimásznia onnan.
-Nos, Cielo, most te jössz- -szegezte rám a kardját.
-Csak ne mutogass rám azzal az izével -mondtam lenézően a zanpakutoujára pillantva- És kikérem magamnak hogy utasítgatsz! -termettem előtte egy sonidóval és ütöttem el puszta kézzel a kardját. Majd egy újabb sonidóval fölé kerültem és egy cerot indítottam felé. Majd ismét helyzetet változtatva szemből is megismételtem ezt a támadást. *Remélem legalább az egyiket nem sikerül kivédenie*
-Cande légyszíves ne szórakozz azzal a shinigamival....az a dolgod hogy likvidáld, nem az hogy elcsábítsd...ez csak egy shinigami..... -néztem oda hűvösen, és lenézően mértem végig a férfit*ez undorító, egy espadának több önbecsülése lehetne* -sóhajtottam, majd tekintetemet gyorsan visszafordítottam az ellenfelemre.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te12000/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (12000/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyPént. Jan. 16, 2009 6:16 am

~Ajjaj, csillapodj kiscsóka… Ezt a hirtelen haragú némbert… -.-””-több időm nem is volt, hogy mérgelődjek, mivel újabb sortámadást vetett be ellenem. Kezdtem fáradni, és a fényben is alig láttam. Az első cero-ját még ahogy kivédtem, de a másodiknál padlót fogtam. A homokban forogtam vagy tízet, mire végre megálltam. Míg a földön fetrengtem, addig volt annyi időm, hogy szusszanjak párat. ~Huh, ez nem volt valami kellemes… asszem, fel kéne állni…-tántorogtam fel nehezen a homokból, alig bírtam rendesen két lábon megállni. -Ajjé, mindjárt kijön belőlem valami… naneee, nem Vukkozunk!-fogtam a fejem öklendezve. -Hát, már azt is tudjuk, hogy csata előtt nem szabad ennünk, vagy viszontlátjuk… *uhh*-megráztam a fejem, és próbáltam megtalálni Cielot. Valami alakot láttam is, de az a sok nyamvadt csillag eltakarta. Végül újból helyreállt a látásom is. Lépni akartam az Arrancar felé, de a második lépésnél összerogytam. Ahogy lenéztem a lábamra, láttam, hogy elég érdekesen áll. -Áh, látod mit csináltál?! Kifordult a lábam!-üvöltöttem Cielohoz. -Te szemétláda… mindjárt olyat kapsz, hogy nem teszed zsebre!...-nem ez volt az első eset, hogy kifordult a lábam, ezért könnyen helyre tudtam rakni… öhm, könnyen. Ahogy visszarántottam a helyére, azt hittem ott helyben összetojom magam a fájdalomtól. Egy gyors varázslattal próbáltam enyhíteni a fájdalmamon, s talpra is álltam. Igaz, sziszegtem még utána is, de bírtam valamennyire. Röpke gondolkodási idő elteltével támadásba is lendültem. A közelébe kerültem, s egy hatalmas üvöltés közepette, gyomorszájon rúgtam, amitől majdnem összeesett. Tudtam, hogy keményfából faragták, így a rúgásom utáni kardcsapást, még félig összerogyva is kivédte. Ám nem volt tökéletes a védelme, mert épphogy a penge végigsiklott a karján. Egy hosszú vágás keletkezett az alkarján. Kihasználva ezt a kis időt hátrébb ugrottam. Szükségem volt a pihenésre. ~Ha nem találok ki valamit gyorsan, még a végén nyársra húz ez az őrült…


A hozzászólást Namie Fujishima összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 16, 2009 6:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te16000/30000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (16000/30000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyPént. Jan. 16, 2009 6:19 am

~Kis buzeráns… Hogy merészeli…?!-töltött el a méreg.
-Cande légyszíves ne szórakozz azzal a shinigamival....az a dolgod hogy likvidáld, nem az, hogy elcsábítsd...ez csak egy shinigami.....-hallatszott a háttérből az utálatos Cielo hangja.
-Kuss ott hátul! Nincs sok közöd ahhoz, hogy én hogy akarom kinyírni az ellenfelem!!-üvöltöttem vissza mérgesen… nagyon, de nagyon mérgesen…~Ha még egyszer beszól, kajra agyonverem… idegesítsen még, tuti széttépem, mint hülyegyerek a meséskönyvet! Ááááh!!! Nem elég, hogy ez a szaros megszégyenít?! Hát már mindenem teli van velük!-morogtam össze-vissza, már a széles mosoly is eltűnt az arcomról. Nowa mosolya viszont addigra sem fagyott az arcára, amitől még jobban felhergelt.
-Hm, bátor vagy… vagy, inkább csak bolond…-szólaltam meg végül. Az erőmnek egy töredékét viszont már, muszáj voltam szabadon engedni, éreztem, ha nem teszem meg, ott helyben felrobbanok Sötét aura kezdett körvonalazódni körülöttem. ~Tegyük próbára, mennyit bír a kardja… Gyors léptekkel ismét a shinigami közelébe férkőztem, s folyamatos kardcsapásokkal támadtam. A kardok pengéi újból hangosan szikráztak, ám sok-sok csapás után félreugrottam. Hihetetlennek tartottam, hogy minden ütés hiába való volt. ~Hogy volt képes minden támadásomat kivédeni? Igaz, látszódik rajta egy kisebbfajta fáradság, de akkor sem tudom felfogni…-lihegtem. ~A francokat finomkodom, ha nem segít a tiszta harc, ideje a mocskos támadásokhoz folyamodni!-a shinigami elé érve homokot dobtam a szemébe, s míg azzal vesződött, hogy valahogy kimossa a szeméből, hátulról a nyakához szegeztem a kardom.
-Csak egy rossz mozdulat, shinigami… és ennyi volt!-mondtam fenyegetően
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyPént. Jan. 16, 2009 7:03 am

Ahogyan próbálkoztam rendesen kinyitni a szememet, és kikönnyezni, dörzsölni a szememből a homokot, a fülemre támaszkodtam, de nem sokat értem vele, mögém került Cande és a „szem kinyitás” próba során láttam, hogy a nyakamnál van Cande kardja.
~ A franc, az alattomos mindenét. – hirtelen Namie hangját hallotta – Hadnagy! Remélem jól van, most én is gondban vagyok. Remélem nem haragszik rám, csupán többet akarok tudni a Zanpakutomról, hogy hogyan lehetséges az én Zanpakutom…. Nem állhatok itt, szükségem van segítségre. ~ Áttettem a másik kezembe Nisshout és a jobb kezemmel megfogtam a nyakamhoz szegeződött pengét.
- Tekagamieiki… shikai. – mondtam nagy nyugodtsággal.
A végtagjaimat fehér fény lepte el és átlátszó anyag fedte le röpke másodperc alatt. Szorosan megfogtam a zanpakutot át átemeltem a fejem fölött, majd egy 180 fokos fordulattal megfordultam. Ezután elengedtem a katanat és ellöktem előlem az Espadat.
- Tükör szoba!
Egy sötétített üvegszoba jelent meg, benne én és az ellenfelem, ahol kellemesen hideg lett nem sokára. Cande értetlenkedett, habár a reakcióit nem mutatta ki. Átnéztem a vállam felett, és magyarázni kezdtem.
- Nem azért jöttem, hogy Aizent vagy bármelyikőtöket megöljem, hanem a Zanpakutom egyik shikai alakjáról szeretnék, amit itt látsz a kezeimen és lábaimon. Amikor Teka-t használom a harcban feltűnően erőteljesebb a hatékonyságom, még az is eszembe jutott, hogy hollow eredetű. Ez a téma foglalkoztat már 10 éve. Te mit érzel, ha használod a resurecciódat? Vagy inkább a harcra fáj a fogad?
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te13500/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (13500/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyPént. Jan. 16, 2009 9:08 am

A második cerom szerencsére telibe találta. Jó néhány métert gurult a homokban majd visszamászott elém és elkezdett velem ordítozni.
-Áh, látod mit csináltál?! Kifordult a lábam!-üvöltötte, majd nekiállt helyretenni magát. Én egyenlőre csak álltam előtte és néztem mit csinál. Nem volt kedvem megzavarni, mert akkor csak mégjobban elkezd ordítozni amihez semmi kedvem -.-
De ezt a kegyet galád módon egy gyomronrúgással hálálta meg
-Hogy az a.... -görnyedtem össze hirtelen, de ez nem volt elég neki, még azt az átkozott kardját is belém akarta mélyeszteni. Még épp időben emeltem fel a karom, hogy hárítsam, de bele tudott vinni annyi erőt a csapásba hogy végigsértse a karomat.
-Tessék már megint elszakadt a ruhám.... -.- -ugrottam félre. Zanpakutoumat gyorsan visszatettem a helyére, majd szünetet sem hagyva egy kombó rúgást intéztem felé. A sérült lábát céloztam.
*Ha már ennyire sportszerűek vagyunk....* Majd a támadás után egy barát lőttem a földre ami ismét felkavarta a homokot, így korlátozva a látását. Majd a levegőbe ugorva ismét előhúztam a zanpakutoumat és lecsapni készültem.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te12000/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (12000/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptySzomb. Jan. 17, 2009 3:05 am

Ahogy csapást mért a lábamra, elsötétült a világ előttem, de neki még ez sem volt elég, homokvihart kavart. Körülbelül se kép, se hang. ~Francba! Nem tudom merre vagyok! Hol van az az átokfajzat?!- küszködtem a látással. Ekkor egy penge megcsillanását láttam előttem, ennek szerencséjére eltudtam ugrani, de így is megsértette a kardja a combomat. Egy szép vágás keletkezett rajta. Szóval, magyarul a bal lábamat teljesen elintézte az Arrancar. ~Hogy az a...!-morogtam, miközben a kimonóm aljából letépve egy hosszú csíkot, a combomon próbáltam elkötni a sebet, kétségbe esetten.
-A kedvenc kimonóm volt...-mondtam mérgesen, ahogy bekötöztem a vörös selyemmel a lábamat. ~Vajon Nowa hogy boldogul a másik Arrancarral?-gondolkoztam el, miközben egy gyors támadást intéztem Cielo felé, ami nem sikerült valami jól, a fájdalmaim miatt...
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te16000/30000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (16000/30000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptySzomb. Jan. 17, 2009 3:49 am

Nem nagyon érdekelt a shinigami hülyesége, a tükörszobában az egyik tükörbe belenéztem és megigazítottam a hajam. ~De kócos lettem... T_T -Aztán kényelmesen rátámaszkodtam a kardomra. Szép lassacskán visszaszorítottam az erejét is.
-Nos engem totál nem érdekel minek jöttél ide. Engem azért küldtek, hogy likvidáljalak. Te is a saját dolga miatt vagy itt, pont úgy, mint én. Ez van... az élet egy szar játék...-mondtam egy nagyot sóhajtva.-Aztán, ha meg elengednélek, kicsit nagyon ciki lenne! Lehet, hogy most előnyben vagy a saját kis világodnak köszönhetően, de gyorsan fordulhat a kocka!-s eltűntem. Ez a tükörszoba olyan volt, mint egy labirintus! Annyi útvesztő volt benne, még én is nehezen tudtam tájékozódni itt. A gyorsaságomnak köszönhetően, a shinigami csak a hangomból tudott következtetni, merre is lehetek.
-Hé itt vagyok! Shinigami, merre nézel?! Heh, mondtam, hogy nem lesz egyszerű dolgod!-suttogtam a férfi felé, aki csak pillanatokig láthatott, míg a közelében voltam, aztán újra eltűntem. ~Most találj meg! Hahaha!
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptySzomb. Jan. 17, 2009 6:07 am

- Kár, pedig hiába tartalak ellenségemnek, végső soron Aizen is shinigami, és még sem lázad fel ellene a Hollow világ, mármint Hueco Mundo. A lényeg az, hogy az ellenségek is tisztelik egymást, így a harc nem csupán ösztöni dolog, nem olyan mintha állatok lennénk. Különben is nem a hollowok az ellenségeim, hanem Aizen. Ti a szükség miatt öltök, így nem hibáztatlak titeket. Szerintem a Shinigamik csak próbálják korlátozni titeket, hogy túlzásba ne essetek. Hm… Hehehheh! Valamit nem tudsz… Teka ez a képessége nem támadás, hanem védekezés, így a védelmemre koncentrál. Vigyázz mit csinálsz.
Előre lendítettem a karom, majd az ujjaimat behajlítottam mintha, egy markolatot fognék.
- Shikai kollektív!
A tükrök erősen világítani kezdtek és a szellemi energia kardként állt össze a markomban, s hirtelen minden visszasötétült. Nisshout tartottam a kezemben, közben Tekaból semmi sem tűnt el rólam. Ugyanúgy ott volt a végtagjaimon. Egyet csettintettem és leomlott a szoba. Tisztán kivettem Cande hollétét.
- Lyukasztó tükör szoba.
A homok erősen izzani kezdett, majd Cande körül s fölül egy szűk tükördobozként tartotta fogva Tekagami, majd Nisshouval a doboz felé mutatta, és a pengét egy vékony lézer nyaláb hagyta. Cande sikkoltását halottam, majd abbahagyta. Leomlott a tükör doboz alulról felfelé, és az Espada még állt, de látszott, hogy nagy fájdalmai voltak. Ahhoz képest a Hierroja azért jól produkált.
~ A franc, nem lyukasztotta ki a bőrét. Ez nagy gond, de még van elég trükk a tarsolyomban. Heh~ Hirtelen lefagyott a mosolyom. ~ Kár hogy nem érti meg, úgy sajnálom, hogy ezt az alattomos húzást kellett választanom. Sajnálom Cande Jaegerjaques, bocsáss meg. ~ A gondolataim kavargása után neki lendültem, majd kardommal egy felső támadást akartam végre hajtani.
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te13500/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (13500/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptySzomb. Jan. 17, 2009 6:26 am

A támadásom ismét célt ért, sikerült a sérült lábát szinte végképp használhatatlanná tenni.
-A kedvenc kimonóm volt...-mondta mérgesen,
-Hm ezek szerint akkor ruha terén kvittek vagyunk. -jegyeztem meg kicsit gúnyosan.
Majd ezután újabb támadást indított. Elég szánalmasan kezdett kimerülni, így igaz hogy eltalált a kardja , de komoly vágást ismétcsak nem tudott ejteni rajtam. Hálát adok a kemény bőrömnek...
*Még a resurrection formámat sem lesz érdemes előhívnom...* -tűnődtem *De bevallom azért kíváncsi lennék a zanpakutouja teljes erejére, márcsak adatgyűjtés céljából is, mivel Aizen-sama mindig örül egy-két ilyen információnak* -jelent meg egy félmosoly az arcomon. Majd megpróbáltam mgéjobban felhergelni.
-Gondolod hogy ezen a szinten boldogulsz ellenem? fáj hogy ennyire elábecsülsz -játszottam a sértődöttet.
*Vajon Cande hogy boldogul* -néztem a tükrökből álló börtön felé, de kívülről semmit nem láttam.
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te12000/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (12000/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyHétf. Jan. 19, 2009 6:08 am

A gyenge próbálkozásomból, egy „chö” szócska kíséretében, simán félrelökött az Arrancar. Cielo gúnyosan mosolygott.
-Gondolod, hogy ezen a szinten boldogulsz ellenem? Fáj, hogy ennyire alábecsülsz.
-Te szemétláda…-lihegtem utolsó csepp erőmmel. Lehunytam a szemem, s már azon voltam, hogy kiengedem a kardom erejét, hátha azzal sikerrel járok. A kardom körül megjelent a sötéten izzó aura, s a körülöttem lévő homok forgószéllé kezdett válni. A koncentrációmat egy vékony hang zavarta meg. Ahogy kinyitottam a szemem, egy kimerült Arrancar alakját láttam, Cileo mellett.
-Hát, te? Csupa vér vagy!
-Támadt egy kis probléma… Tűnjünk innen!
-Na de… mégis hogy képzeled ezt?
-Azt mondtam, húzzunk innen a picsába! Felfogtad, nyomorék?!
Érdekes látvány volt, ahogy két nagy erejű Arrancar úgy veszekszik egymással, mint az óvodások.
-Hagyjuk itt őket… Látom, ez mindjárt kinyúvad, a férfi pedig… majd megpusztul ő is… Hamarosan úgyis ideér a homokvihar…-mutogatott felém a kékhajú cicababa, gúnyosan nevetgélve. Csak ez a nevetgélés gyorsan átment köhögésbe.~Hm, nem is rossz teljesítmény egy újonctól… gratulálok, Nowa!-rogytam össze, s kardomat a földbe szúrva támaszkodtam rajta. Jó volt pihenni, de a lábamban a fájdalom, csak nem enyhült. Cielo habozva nézett felém, aztán a sérült bajtársa felé. Sóhajtott:
-Legközelebb…-hallattszott Cielotól e rövidke szó, és egy gúnyos mosolyt ejtve, a széllel szálló homokkal mindkét Arrancar eltűnt. A szél kezdett felerősödni. Igazán nagy homokvihar készülődött. Percekkel később elém lépett Nowa is.
-Segítene felállnom?-a férfi nyújtotta kezét, s rá támaszkodva indultunk az átjáró felé. -Nincs messze a legközelebbi átjáró, ha sietünk, a homokvihart is elkerülhetjük. Ügyesen harcolt, gratulálok, és elnézést a mogorva üdvözlésem miatt!...Menjünk haza!
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te16000/30000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (16000/30000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyHétf. Jan. 19, 2009 6:28 am

Nem tudom miféle technikát alkalmazott a shinigami, még sosem találkoztam ehhez hasonlóval. Egy dobozszerűségbe zárt, amiben egy kukkot sem láttam. Kitörni sem tudtam belőle, hiába próbálkoztam. Egy pillanat múlva egy igen erős szúrást éreztem a bal alkaromnál, és csípőmnél. A fájdalomtól még egy hatalmasat is sikítottam, de próbáltam magam türtőztetni több-kevesebb sikerrel. Aztán a doboz lehullt. A lábamon még bírtam állni, köszönhető gyémánterős csontozatomnak és bőrömnek. Nem volt sok időm, mert a férfi újabb támadásba lendült. A levegőből támadó, igen gyors volt. ~Tényleg nem vágja, hogy nincs esélye ellenem?...-*sóhaj* Csak egy lépést léptem hátra, így elhibázta a csapását, s kardja a homokba fúródott. A karomhoz kapva felszisszentem, és ráléptem egyik lábammal a shinigami kardjára, s közelhajoltam hozzá.
-Arigatou! Mókás küzdelem volt! ^^-majd nyomtam egy puszit az arcára. ~Heh, még egy, akit megbolondítottam… olyan jó gonosznak lenni!- Egy kecses hátra-szaltóval léptem a homokba dobott mellényemhez. (Igaz, úgy fájt mindenem, majd beszartam, de a szaltó kellett a végére XDDD) Felvettem és eltűntem a shinigami szeme elől.
Pillanatokon belül értem a diadalittas Cielohoz.
-Hát, te? Csupa vér vagy!-pásztázott végig szemével.~Igen, zsenikém, telitalálat!
-Támadt egy kis probléma… Tűnjünk innen!
-Na de… mégis hogy képzeled ezt?
-Azt mondtam, húzzunk innen a picsába! Felfogtad, nyomorék?!-mondtam mérgesen.-Hagyjuk itt őket… Látom, ez mindjárt kinyúvad, a férfi pedig… majd megpusztul ő is… Hamarosan úgyis ideér a homokvihar…-állapítottam meg a Nap állásából. Cielo ránézett a földön fetrengő lotyóra, aztán ismét visszatévedt a szeme felém. Nem tudom szitkozódott-e vagy csak nagyokat fújtatott, de végül is beleegyezett. A kavargó széllel együtt eltűntünk.
…………………………………………………………

Ahogy visszatértünk a főhadiszállásra, természetesen az elsők között Grimmjow képe fogadott:
-Jól elintéztek, hugi!-jegyezte meg gúnyosan, ahogy átcserélte a kötéseimet.
-Fogd be! Kedvem sem volt harcolni!
-Mi ez a nézés? Bazz, már megint valakit az ujjaid köré csavartál? Szerencsétlen ipse -.-”
-Hagyjuk már! Csak játszottam vele… könnyebben tudtam rajta sebeket ejteni!
-Aha, persze… kis ribanc…-kócolta össze a hajamat, gúnyolódva.
-Köszke, és rohadj meg! Nem tehetek róla, hogy szeretem összetörni a pasik szívét…Hehe ^^
-Igazi barom vagy, hugi…
-Nem, csak igazi Jaegerjaques… gonosz és kegyetlen!
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te5000/10000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (5000/10000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyHétf. Jan. 19, 2009 10:41 am

Katanammal nem tudtam megvágni az Espadat, a Sonidojával kikerülte, sőt rálépett a kardomra és egy puszit adott nekem. Épp készültem egy óriási pofont adnom, de szólt hozzám:
- Arigatou! Mókás küzdelem volt! – mosolygott rám, mintha egy hideg limonádét ivott egy forró nyári reggelen.
~ Van mit – ekkor akartam megütni, de egy újabb sonidoval a társa mellé került és nyavalygott. – Hova mész?! Még nem fejeztem be. ~ - gondoltam magamban.
Elindultam Namie felé, hogy hadnagyommal visszatérjek Soul Societybe visszatérjek. Sőt megháláljam, hogy a túlerő ellen segített. Felemeltem Nisshout és csupán Tekagamieiki nevét említettem magamban, amitől csupán Teka végtagjain megmaradt az átlátszó éles, hegyes, veszélyes lábbelije és kesztyűje, viszont Nisshou eltűnt.
- Hát, te? Csupa vér vagy!
- Támadt egy kis probléma… Tűnjünk innen!
- Na de… - ekkor egy kidout, „Hadou 1: Shou”-t - mégis hogy képzeled ezt?
- Azt mondtam, húzzunk innen a picsába! Felfogtad, nyomorék?! – mondta Cande mérgesen. -Hagyjuk itt őket… Látom, ez mindjárt kinyuvad, a férfi pedig… majd megpusztul ő is… Hamarosan úgyis ideér a homokvihar…
~ Homok vihar? Basszus, ez nagyon rossz hír.~ -gondolat menetelem közben Namiet felsegítettem és indultam is a búvó helyemhez, ahol először túléltem egy homokvihart. Nem sokára tombolt a vihar és Namiet arra kértem, hogy pihejen.
- Nisshou shikai.
Felforrósítottam a pengét és a földbe döftem. Körülbelül fél méterre frissen sült üveg égődött ki Nisshou miatt, de lagalább melegített minket. A homok alatt, nem volt meleg. Ez után láttam, hogy a kötés teljesen átázott, ezért fogtam a „sálamat és azzal bekötöttem hadnagyom szíves engedelmével. Most csak az hiányzott volna, ha illemtelenségem miatt pofon vágna. Így is van elég bajunk.

A vihar elcsendesülése után kiástam magunkat és egy kaput nyitott meg Namie, s átmentünk a kapun. A társamat elkísértem a gyengélkedőbe, ahol mindkettőnk sebeit begyógyították, majd egy séta során elbeszélgettünk Hueco Mundoi kirándulásom okáról s a hálókörleteinkbe visszavonultunk.
Vissza az elejére Go down
Cielo Sanchez
Privaron Espada
Privaron Espada
Cielo Sanchez

nő
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 62
Age : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Nov. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Cl0te13500/15000Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques 29y5sib  (13500/15000)

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyKedd Jan. 20, 2009 7:35 am

Ahogy visszanéztem a földön fetrengő ellenfelemre, láttam amint épp előhívni készül a kardja erejét. *Még csak most esik le neki hogy ezt kellene használnia? De sajnos már kicsit elkésett vele...* -húztam elő a kardomat, és épp egy utolsó csapásra készültem Cande jelent meg mellettem.
-Hát te? Csupa vér vagy..... Ne mondd hogy hagytad magad így elintézni? -eresztettem le a kardot.
-Támadt egy kis probléma… Tűnjünk innen!
-De mégis hogy képzeled ezt? -replikáztam jó adag gőggel vegyítve- Nem fogok miattad hallgatni Aizen-samától, hogy még egy shinigamit sem tudtál likvidálni...
-Azt mondtam, húzzunk innen a picsába! Felfogtad, nyomorék?!
-Te csak ne parancsolgass nekem! Ha jól tudom a feljebbvalód vagyok! Ha annyira akarod téged is elintézhetlek itt helyben -váltottam iszonyatosan dühös hangnemre- Biztos sokan örülnének ha felszabadulna egy hely az espadában.... -néztem rá sorozatgyilkos fejjel.
-Hagyjuk itt őket… Látom, ez mindjárt kinyuvad, a férfi pedig… majd megpusztul ő is… Hamarosan úgyis ideér a homokvihar…
Elnéztem a távolba, ahol már tényleg mutatkoztak a közeledő homokvihar jelei. Egy avatatlan szem számára semmi különöset nem látni, de aki hosszú ideje él Hueco Mundoban az tudja hogy mire számítson. Még egyszer lenéztem ellenfelemre, majd egy gúnyos fintor után:
-Legközelebb.... -vágtam oda foghegyről *Nincs kedvem ahhoz hogy itt érjen a vihar* -a zanpakutoumat a hüvelyébe tettem, majd szépen kényelmesen elkezdtem hazafelé sétálni. Közben amint láttam Cande is eltűnt, és a shinigamik megpróbálják valahogy átvészelni a vihart *Nem lesz az olyan könnyű... * -pillantottam vissza gúnyosan.
Hazafelé sétálva elmerültem a gondolataimban.*hogy lehet az hogy én itt nagy nehezen felküzdöm magam a ranglétrán, erre annyi tekintélyem sincs mint holmi fracciónnak...* Akkor zökkentem vissza mikor megláttam előttem Las Noches fehér falait magasodni.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques EmptyPént. Május 08, 2009 11:13 pm

Mindannyian kaptok 1500 ryout! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques _
TémanyitásTárgy: Re: Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques   Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nowa Shouryou + Namie Fujishima vs. Cielo Sanchez + Cande Jeagerjaques

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-