-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40500/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2009 8:59 am

[| Idegtépés Aiko-módra |]


Felettébb örültem annak hogy Watanabe-kun ilyen jó kedvű. Tudom mennyi gonddal jár vezetni egy osztagot, sőt azt is, hogy milyen az, amikor ez a feladat egyik napról a másikra szakad az ember nyakába. Azt hiszem én nem is kezelte ezt ennyire könnyedén mint ő. Volt olyan hogy napokra az irodába zárkóztam, és éjt nappallá téve tanulmányoztam az osztag felépítését, névsorát és a legfontosabb régi jelentéseket, amikhez csak a kapitányoknak van hozzáférése. Örülök, hogy neki sikerül kézben tartania a dolgokat, legalábbis ha tényleg ilyen jó kedve van mint mutatja.
-Hát igen, Aiko-chan készített nekem egy rajzot, én pedig cserébe megengedtem neki, hogy ittmaradjon és rajzolgasson még. -néztem mosolyogva a közben a kanapén helyet foglalt tisztemre és ex-tisztemre.
-Tényleg ti még nem is találkoztatok. -csodálkoztam el, mikor bemutakoztak egymásnak. -A kicsi Aiko hamar a nővére nyomdokaiba lépett, mint shinigami. -ültem le én is melléjük a kedvenc kanapémra.
Furcsálltam hogy eddig még nem ismerték egymást, hiszen ha igazat adhatok az itt ott keringő híresztelésnek, Watanabe-kunt gyengéd szálak fűzik a kicsi lány nővéréhez. Bár sosem szoktam igazán nagy figyelmet szentelni a pletykákra, de ez valahogy megragadt bennem. De végül is semmi rossz nincs benne, sőt inkább csak örülök, hogy talált magának egy társat.
- Kawi-chan, ugye te is játszooool?-törte meg az elmélkedésemet Aiko hadonászása.
-Jaj, tessék, mit játsszunk? Megígérem hogy játszom veled Aiko-chan, ha szabad még egy kicsit beszélgetnem a bácsival. Addig rajzolj neki is valami szépet. -próbáltam lecsillapítani kicsit, hogy tudjak pár szót váltani Watanabe-kunnal.
-Itt csak a szokásos mederben zajlanak a dolgok. -tértem vissza az előző kérdésre. -Nem panaszkodhatok, hacsak amiatt nem, hogy most különösen sok a papírmunka az utó-utó határidők lejárta miatt. -dörzsöltem meg zavarodottan a tarkómat. -Mondd csak sikerült beilleszkedned? Kedvesek az új tisztjeid? -kezdtem bele a kérdésáradatba, hiszen nagyon kíváncsi voltam, hogy hogysmint megy a sora a tizedik osztagban.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te34000/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Okt. 30, 2009 11:54 pm

.:|Idegtépés Aiko-módra|:.


Sikerült eldöntenem, hogy Hanaét fogom meglátogatni a "kimerítő" irodai munka után. El is indultam, ám Aokinak muszáj volt közbeszólni. Mindig ez van, ha próbálok kikapcsolódni. Lehet valahol igaza volt, mert elég sokszor "kapcsolódtam" ki munka helyett, de ez most nem érdekelt. Előbb halok meg minthogy igazat adjak neki ilyen dolgokban. Megindultam a 13. osztag felé, és oda is értem nem sokkal később. Kopogtattam az ajtón, mint egy jól nevelt tiszt, mert attól még, hogy kapitány lesz az ember, ezeket a dolgokat be kell tartani. Tehát kopogtattam, benyitottam, köszöntem, meg minden ami ilyenkor szokásos, ha vendégségbe megy az ember, ráadásul munkaidőben, aztán beleszállt valami a derekamba. Utóbb kiderült, hogy egy kislány, aki az osztag tisztje, és Aiko a neve. Gyors bemutatkozás, és üdvözlés után ölbe kaptam az aprócska tisztet, és leültünk Hanaével a díványra.
- Ninomiya? - pislogtam. - Nem a Te nővéred Mitsuko? - kérdeztem óvatosan az apró tiszttől. Nem lett volna szerencsés egyblő bejelenteni hogy a nővérkéje a párom és éppen a kezét tervezem megkérni, mert kitudja, hogy a kishúgok hogy reagálnak az ilyen horderejű dolgokra. Szép lassan kell neki beadagolni, akkor talán nem lesz baj. Aztán a kis lány elnevezett Vatta-kunnak. Normális körülmények között valaki ezért kínok kínjával halt volna meg a kardom jóvoltából, de neki elnéztem, mert egy kislány, meg mert Mitsu húga. Míg a kislány elvolt foglalva azzal, hogy a csokit fogyasztja, meg ugrándozik az ölemben, volt egy kis időm Hanaével váltani pár szót.
- Hát semmi gond nincs. Hamar beilleszkedtem, mindenki kedves, és segítőkész volt. Most, hogy lett hadnagyom, még a papírmunka is mindig időben kész van. - mondtam nevetve. - Na nem mintha én nem csináltam volna, csak úgy gyorsabb. - ebben a mondatban féligazság volt. Valóban csináltam papírmunkát, de közel sem annyit, mint mondjuk Hanae.
- Csodálkoznék is, ha minden jelentés időben befutna hozzád. Ha csak magamból indulok ki, hisz én sem mindig időben juttattam el az adott jelentéseket határidőn belül. Nálunk most szerencsére nincs ilyen gond. Suwun kézben tart mindent. Nemrég került az osztaghoz, de máris belevetette magát a munkába és nincs rá panasz. - mondtam nevetve.
Közben Aiko kikászálódott az ölemből és betámadta Hanaet. Elég hiperaktív volt, de mit várt az ember egy 8-9 éves kislánytól. Legalábbis én annyinak tippeltem, Mitsutól sosem kérdeztem mennyi idős a húga, bár illett volna már megismerkednem vele. Nem pont ez volt a legmegfelelőbb alkalom, de hát így hozta a sort. Bár gyaníthattam volna, hogy ilyen, hisz a nővére is majdnem ugyanilyen. Mondhatnám hogy Aiko Mitsu kicsinyített mása.
- Mond csak Aiko. Mitsu, akarom mondani Mitsuko nem szokott emlegetni valakit mikor találkoztok? - kérdeztem óvatosan a kicsi lánytól. Hát ha nem, akkor max elmondom neki kicsit burkolt verzióban a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 5:42 am

~ ~ | Idegtépés Aiko-módra | ~ ~

Kezdtem egyre jobban érezni magam Kawi-chan, és új játszótársam, Vatta-kun társaságában. Még játszani is hajlandóak voltak velem, és ez naaaagyon tetszett.
- Ninomiya? Nem a Te nővéred Mitsuko?
Kérdezte Vatta-kun, amin nagyon meglepődtem, és hatalmas, rácsodálkozó szemekkel pislogtam felé.
- Mitsu-chan az én édibédi nővérkém! Te honnan ismered?
Kéreztem vissza még az ölében ugrálva. Mondjuk ki ne ismerné Mitsu-chant, a Gotei 13 tagjai közül? Majd miután kikászálódtam új barátom öléből, máris betámadtam Kawi-chant egy kérdéssel, amire választ is kaptam.
- Jaj, tessék, mit játsszunk? Megígérem hogy játszom veled Aiko-chan, ha szabad még egy kicsit beszélgetnem a bácsival. Addig rajzolj neki is valami szépet.
Mondta Kawi-chan, miután megkérdeztem tőle, hogy játszunk-e. Naaaagyon jó ötletnek tartottam, habár még semmi ihletem nem volt azzal kapcsolatban, hogy mit kéne Vatta-kunnak rajzolni. Na de sebaj, majd kitalálom! Miután magamhoz vettem a színeseimet, és egy darab lapot, máris lehasaltam a padlóra, és rajzolgatni kezdtem, közben pedig fél füllel hallgattam, hogy miről beszélgetnek a felettesek.
- Mond csak Aiko. Mitsu, akarom mondani Mitsuko nem szokott emlegetni valakit mikor találkoztok?
Kérdezte Vatta-kun. Kicsit furcsának találtam a kérdést, hiszen mégis minek érdekelné, hogy szokott-e valakit Mitsu-chan emlegetni, de mivel úgy gondoltam, hogy nem fog érte morcoskodni, ezért válaszoltam.
- Mitsu-chan újabban folyton egy fiúról beszél, akárhányszor találkozunk. És mindig őt mondja kifogásnak, ha késik. De még egyszer se hozta el, hogy bemutassa egyetlen cuki hugicájának.
Vágtam be a durcit, miután befejeztem mondandómat. Tényleg elég sűrűn beszél valakiről, megállás nélkül, és van olyan, amikor ha bokán rúgom se válaszol, pedig ez általában felkelti az álmodozásból.
- Kawi-chan, Vatta-kun... Nem tudjátok, hogy ki az, akiről a nővérkém folyton beszél?
Kérdeztem tőlük nagy szemeket meresztve a két játszópajtimra.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40500/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 7:15 am

[| Idegtépés Aiko-módra |]


Úgy tűnik a rajzolásra nógatás jó technika volt Aiko-chan lefegyverzésében, mert hatalmas elszántsággal és koncentrációval vette be magát a szőnyegre a színesei társaságában. Így legalább nyertünk egy kis időt Watanabe-kunnal beszélgetni.
-Hát igen, egy szorgalmas hadnagy bizony nem hátrány. -mosolyodtam el, és az én szeleburdi Namiémre gondoltam, akit azonban a világ minden kincséért sem cseréltem volna el másra.
Azon hogy ilyen jól mennek a dolgok Watanabe-kun beilleszkedésével nagyon felderültem. Bevallom néha-néha elmélkedtem egy sort a délutáni teaszüneteim közben hogy vajon hogy boldogul, mégha hasonlóan biztató híreket is vártam felőle. Nem támogattam volna az előléptetését ha nem vagyok biztos benne hogy megállja a helyét. Ugyanez volt a helyzet a másik Yuusukénkkel is, aki szintén jeleskedik mint a 8. osztag kapitánya.
*Furcsa egy véletlen hogy mindketten Yuusukeként kezdtek a 13. osztagban és rövid idő alatt taichouvá váltak.* -merengtem el egy kicsit, míg kapitánytársam Aikot faggatta. Nem akartam udvariatlan lenni, de kicsit megmosolyogtam a kérdését, mikor arról érdeklődött a kicsi tiszttől, hogy a nővére szokta-e emlegetni őt. Akkor azonban hirtelen nem tudtam mit mondjak, mikor Aiko nekünk szegezte a kérdését. A mellettem ülőre nézve láttam hogy kicsit zavarba jött, és kereste a megfelelő mondatokat hogy elmagyarázza a kicsi lánynak a helyzetet. Hogy ne feszélyezze mégjobban a hirtelen beállt kínos csend, gondoltam lefoglalom kicsit Aikot, míg ő előáll a válaszával, hiszen mindenképp neki kell tisztáznia a helyzetet.
-Hát igazából mi azt nem tudhatjuk Aiko-chan. Hiszen csak te hallod mit mond a nővéred. De ha mesélsz róla nekünk hogy mit szokott mondani, akkor talán tudunk segíteni. -mosolyodtam el. Abban reménykedtem, hogyha elkezdi leírni a titokzatos illetőt, akkor talán magától is leesik neki hogy az itt van a köreinkben, hiszen nagyon okos kislány.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te34000/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 10:26 am

.:|Idegtépés Aiko-módra|:.


Az irodába való belépésem után sorra értek a meglepetések. Először egy kislány támadott le egy kis édességért, aki, mint kiderült, Mitsuko húga. Ráadásul még csak nem is ismert. Ezekszerint Mitsu nem beszélt rólam neki még. Legalább Hanae az irodában volt, ennek örültem, hisz kicsit beszélgethettünk. Ám nem volt ez olyan könnyű dolog, mert ott volt Aiko. Ezzel persze még nem lett volna probléma, csak hát miután az ölembe vettem, és elfogyott a csoki, amit adtam neki, nem nagyon akart lenyugodni, mindenáron játszani akart velünk. Hanae biztosította, hogy fogunk vele játszani, csak még hadd beszélgethessünk kicsit, addig rajzoljon. Én is nyomatékosítottam ezt egy mosollyal. Azért előtte kérdezgettem 1-2 dolgot a kislánytól, persze burkoltan, nehogy rájöjjön. Sosem lehet tudni, hogyan reagál egy húg az ilyen dolgokra.
- Ööö, hát,a barátja vagyok. Nagyon jó barátom. - mondtam mosolyogva, mert jobb ötletem nem volt. Még igaz is volt valamilyen szinten. Kikászálódott az ölemből, és betámadta Hanaét, majd miután lenyugodott, papírt és ceruzát ragadott, és lehuppant a földre alkotni. Néhány másodpercig néztem, hogy mit is rajzol ,aztán nem bírtam tovább, csak meg kellett kérdeznem valamit. A kislány kissé morcosan válaszolt, és kiderült, hogy Mitsu tényleg nem beszélt még rólam, vagyis nem név szerint. Hát igen, ha késett, akkor miattam késett, mindig megragadtuk az alkalmat, hogy együtt lehessünk. Aztán felnézett ránk, és megkérdezte, amitől kicsit tartottam, vagyis, hogy nem ismerjük e az illetőt. Még jó, hogy én voltam az az illető. Kezdett melegedni a helyzet, de nem volt más választás, ha már felhoztam a témát, akkor be is kell fejezni. Márpedig amíg Aiko meg nem tudja az igazat, nem fog lenyugodni szerintem. Kellemetlen lesz kicsit, de túl kell esni rajta. Szerencsére Hanae némiképp kivágott sűrűjéből, így nem kellett egyből magyarázkodnom.
- Hát igen...esetleg ha mesélnél róla valamit, biztos tudnánk segíteni. - mondtam idegesen vigyorogva.
Míg Aiko az információkon gondolkozott, addig én kicsit fellélegezhettem. Visszafordultam Hanaéhoz, sóhajtottam egy nagyot, mint akinek egy nagy kő esett le a szívéről, és folytattam a mondandómat.
- Egyébként nemrég találkoztam Namieval. Kár, hogy akkor hozott minket össze a sors, mikor már nem voltam a 13. osztag tagja. De jót beszélgettünk, és meghívott minket az esküvőre. Mitsu...khm...a párom amúgy is el akart volna menni. - mondtam még mindig kicsit feszülten.
- Igazából a véletlen hozott össze minket. Hozzád indultam hétvégén, hogy meglátogassalak, de nem voltál otthon, ezét elnéztem a kertbe, aztán ott futottunk össze. Ezért is vagyok most itt. Egyébként kedves, jókedvű lány, remélem boldogok lesznek a férjével. - mondtam mosolyogva.
- Én is megkérni készülöm...a párom kezét. - böktem ki némi szünet után, megint majdnem elszólva magam.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Nov. 24, 2009 3:38 am

~ ○ ~ | Idegtépés Aiko-módra | ~ ○ ~

Vatta-kun egy igen érdekes, és meglepő kérdést tett fel nekem. Igaz, hogy Mitsu-chan folyton beszélt egy fiúról, de a nevét sose mondta el. Lehet, hogy félt a reakciómtól, vagy valami… Mindegy is, a lényeg az, hogy mindenképp ki kell derítenem, hogy ki is Mitsu-chan titkos szerelme. Éppen ezért kezdtem el faggatni Kawi-chant, és úgy játszópajtim.
- Hát igazából mi azt nem tudhatjuk Aiko-chan. Hiszen csak te hallod mit mond a nővéred. De ha mesélsz róla nekünk hogy mit szokott mondani, akkor talán tudunk segíteni.
Válaszolt Kawi-chan, ami kicsit lehangolt. Azt hittem, hogy ő mindent tud, de rájöttem, hogy mégse. Hatalmas szemeimmel pislogtam Vatta-kunra, hogy észre vegye, minden reményem bele fektettem.
- Hát igen...esetleg ha mesélnél róla valamit, biztos tudnánk segíteni.
Mondta vigyorogva Vatta-kun. Tényleg kissé butus voltam, hogy semmilyen támpontot nem adtam nekik a Mitsu-chan barátjával kapcsolatban… Hogy ki küszöbölhessem ezt a kicsike problémát, máris levetődtem a színeseimhez, és rajzolgatni kezdtem. Megpróbáltam úgy lerajzolni, a barátját, mint ahogy ő azt nekem elmesélte. Néhány pillanat alatt egy igazi remekművet sikerült összehoznom, és máris robogtam Vatta-kunhoz és Kawi-chanhoz, hogy bemutathassam legújabb alkotásomat. Boldogan lengettem előttük a papírt, amire csodálatos picassói (xD) rajzomat készítettem.
- Róla beszél Mitsu-chan!
Mondtam vigyorogva, majd átnyújtottam Vatta-kunnak a rajzot, hátha felismeri.
- Vatta-kun, te vagy Mitsu-chan barátja?
Keztem el rángatni a fehér haoriját, és továbbra is angyali pofikával meredtem Vatta-kunra. Tök szipcsi-szupcsi lett volna, ha Vatta-kun lenne Mitsu-chan barátja, mert kedves, és aranyos, meg minden. Ráadásul nem menekült előlem…

//Abszolúte nem hasonlít a rajzon szereplő Suke az eredetire xD//
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40500/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 2:30 am

[| Idegtépés Aiko-módra |]


-Nahát, dejóóó, úgy örülök hogy te is ott leszel, és ráadásul Mitsukoval. -örvendeztem annak, hogy Namie őket is meghívta az esküvőjére. Azon viszont elcsodálkoztam hogy eddig még nem találkoztak személyesen, hiszen eltelt egy kis idő míg Watanabe-kun az osztagunkban szolgált. Bár ha jobban belegondolok Namie lótós-futós stílusába, van hogy napokig még én sem futok össze vele. De ebben nagyrészt az is közrejátszik, hogy én napjaim nagy részét abban az irodában azzal a tevékenységgel töltöm, amit ő igyekszik elkerülni addig, amíg már nem ég a körmére a munka...
Egészen jól elgondolkodtam magamban addig, míg Yuusuke utolsó mondatát meg nem hallottam. Hirtelen csillogó szemekkel kaptam fel a fejem, hogy bizonyságot nyerjek a tekintetéből, hogy nem csak én hallottam-e félre valamit.
-Még egy esküvő? Jaj Watanabe-kun ez csodálatos. -virultam ki egy szempillantás alatt. Még arról is megfeledkeztem, hogy elvileg eldöntöttem hogy többet nem a -kun jelzővel illetem kapitánnyá előlépett kedves tisztem.
*Ennyi esküvő Seireiteiben biztos hogy örömmel tölti el az embereket. Hiszen így láthatják, hogy hiába élünk vészterhes időket, az érzelmeinkre és a boldog élet utáni vágyra marad lehetőségünk. Már akinek.... * -sóhajtottam egy nagyot, az én mostmár privaron espadámra gondolva. *Talán majd egyszer...* -biztattam magam a gondolattal, majd a tekintetem a falon ketyegő órára tévedt.
-Ó te jó ég én azt hiszem el fogok késni. -pattantam fel hirtelen a fotelból. Ma délután ülésezik a nőegylet, és nekem már úton kellene lennem. -kezdtem el fel alá rohangászni az asztalom körül, hogy összeszedjem a szükséges papírokat.
-Öö maradjatok csak itt nyugodtan és beszélgessetek, nemsokára visszajövök, de ha mennetek kellene csak csukjátok be magatok után az ajtót. Örülök, hogy beszélhettünk, és remélem sikerrel jársz a lánykérésben-mosolyodtam el és intettem búcsút Watanabe-kunnek, és Aikonak, majd mivel úgy gondoltam rövidítve hamarabb odaérek, felléptem a nyitott ablakpárkányra, és egy shunpoval el is tűntem.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te34000/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Nov. 29, 2009 12:44 am

.:|Idegtépés Aiko-módra|:.


Sikerült átmenetileg Aikot hatástalanítanunk azzal, hogy megkértük, hogy rajzolja le azt az illetőt, akiről a nővére állandóan beszél neki. Nem kellett a kislányt sokat nógatni, jókedvűen kezdett hozzá a földön a remekmű elkészítéséhez. Reméltem, hogy kicsit hasonlítani is fog rám, mert ha már most derül ki, akkor szépen derüljön ki az igazság. Amíg Aiko-chan alkotott, mi kicsit beszélgethettünk Hanae-vel, ezzel is időhöz jutottam legalább, hogy rákészüljek a dologra. Egyből előjöttek az esküvők, meg hogy ki kivel megy. Be voltam sózva már emiatt, viszont nem árulhattam el sokat a dologról, nehogy Aiko gyanút fogjon idő előtt, szóval óvatosan "cenzúrázva" meséltem el Hanaenek mindent, aki remélhetőleg meg is értette a dolgokat, bár nem hinném, hogy gondot okozott volna neki.
- Öh, igen, legalábbis remélem. Természetesen Téged is várni fogunk. - mondtam mosolyogva Hanaének.
Igen, már ha összejön. Ha Mitsu igent mond akkor jó lesz minden. Összeköltözünk és boldogan élünk, meg ilyenek. Legalábbis reményeim szerint így lesz. Míg én ezen gondolkodtam és Aiko alkotott, Hanae hirtelen felpattant és elkezdett száguldozni az irodában.
- Honnan fogsz elkésni? - kérdeztem értetlenül a pakolgató Hanaet. Ja hogy nőegylet. Ehh, Hanae is? Nem gondoltam volna róla, hogy benne van a nőegyletben. Így viszont már potenciális ellenség volt a férfiegylet tagjainak. Ördögien csillantak fel szemeim, miközben tervemet kovácsolgattam, de gyorsan abbahagytam ezt, és elbúcsúsztam Hanaetől, aki el is tűnt egy shunpoval az ablakban.
Közben Aiko is készen lett a rajzzal, és le is támadott egyből, hogy én vagyok Mitsu párja. Közben mutogatta a rajzot amit csinált rólam, aminek köze nem volt hozzám, még erős jóindulattal sem, de hát egy gyerektől mit vár az ember?
- Öh, igen, én vagyok Mitsu barátja. - adtam meg magam mosolyogva a kislánynak.
- És most? Hogyan tovább? - kérdeztem Aikotol. - Meghívlak egy fagyira, míg beszélgetünk. - mondtam mosolyogva az apró tisztnek, és ölbe vetem. Kiléptem Hanae irodájából, és elindultam a város fele, kezemben Aikoval. Az útba eső tisztek félelemmel vegyek elismeréssel néztek rám, hogy miért, azt nem tudtam. (xD)
- Milyen fagyit szeretnél? - kérdeztem a kislánytól mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Dec. 04, 2009 7:21 am

~ ~ | Idegtépés Aiko-módra | ~ ~


Úgy tűnt, hogy tetszett Kawi-channak, és Vatta-kunnak a rajzom, ami igazán boldoggá tett. Azonban nem csak ez, hanem az is, hogy sikerült kitalálnom, hogy ki is Mitsu-chan szerelme. Mivel okos, és ügyes kislányka vagyok, így természetesen az első tippemmel sikerült eltalálnom, hogy Vatta-kun az a titokzatos fiú a nővérkém életében.
- De jó, de jó, de jó, de jó ~
Futkostam körbe az irodában, közben pedig össze-visszakalimpáltam. Közben sajnos Kawi-chan elment valami nőegyleti gyűlésre. Mitsu is szokott valami ilyesmiről beszélni néha, viszont nekem sose engedi, hogy elmenjek oda. Azt mondta, majd hogy ha nagyobb leszek, akkor mehetek. Ez annnnnyira, de annnyira gonoszság, hogy csak 8 éves vagyoooook! T_T Folyton csak „Majd ha nagyobb leszel…”. Utálom, utálom, utáloooom! >.<
- És most? Hogyan tovább?
Kérdezte Vatta-kun. Teljesen tanácstalan voltam, hogy mégis hogy folytassuk a dolgokat, így csak bambán pislogtam rá naaagy zöld szemecskéimmel, hátha megihletem.
- Meghívlak egy fagyira, míg beszélgetünk.
Mondta ki a varázsmondatot az új játszópajtim, és Mitsu-chan párja. Egyre inkább szimpatikusabb lett, és tetszett, hogy eddig még nem fut el, ha meglát. Mondjuk az is igaz, hogy eddig még nem látta/hallotta, hogy miket szoktam csinálni. Na igen… nem ritkán török borsot a többi shinigami orra alá, és röhögöm ki a szerencsétlenkedéseiket. Viccesek szoktak lenni, ahogy sikítva futkároznak, vagy épp engem kergetnek SS területén. xD
- Fagyi, fagyi, fagyiiiii!
Visongtam és futkároztam ismét körbe-körbe, kapálózva. Mikor már úgy éreztem, hogy már kellő képpen szédülök, lehuppantam egy pillanatra, majd felpattantam, és jeleztem, hogy már akár indulhatunk is fagyizni. Útközben néhány tisztecske furcsán nézett rám, és Vatta-kunra, nem is értem miért…
- Milyen fagyit szeretnél?
Kérdezte, amint megérkeztünk. Hát ezt inkább lehet, hogy nem kellett volna feltennie, hiszen legszívesebben mindegyikből ettem volna… Néhány percnyi erős gondolkodás után végre sikerült megtalálnom az ideális gyümis fagyit, és hangosan jelentettem be.
- Zöldalmásat szeretnék!
Böktem a zöldellő hűsítő fagyikára. A nyál is összefolyt a számban, ahogy arra gondoltam, hogy néhány pillanat múlva már vígan ehetem a finom fagyimat.
- Vatta-kun, ugye szereted a nővérkémet?
Pislogtam rá kíváncsian, miután megkaptam a fagyimat. Mondjuk lehet hogy ez butuska kérdés volt, de úgy éreztem, hogy mindenképp fel kell tennem. És ha esetleg vonakodik válaszolni, vagy nem a számomra megfelelő választ adja, akkor meg is tudja, hogy miért fut mindenki előlem, amint meglátnak.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te34000/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 05, 2009 9:58 am

.:|Idegtépés Aiko-módra|:.


Lassan csak kiderült, hogy ki is vagyok, és Aiko megtudta az igazságot, miszerint én vagyok az a titokzatos fiú, akiről Mitsu mindig beszélt neki. Remélem a párom csak jó dolgot mondott rólam ,ellenkező esetben lehet, hogy kínos perceknek nézünk elébe majd. Bár ha jobban belegondolok, nem is tettem semmi rosszat, ami miatt rossz dolgokat lehetett volna rólam mondani. Haneével sikerült kicsit beszélgetnem, bár nem annyit, amennyit szerettem volna, mivel el kellett mennie a női egylet gyűlésére. Szívem szerint mentem volna utána, és kémkedtem volna a férfi egyletnek, hogy mit is terveznek a nők ellenünk, de mivel itt volt Mitsu húga, ezért is vele kellett maradnom, meg amúgy is érdekelt a kislány. Nyilván jól el lett volna magában is, eljátszogatott volna valamelyik 13. osztagos tiszttel, bár nekik erről más volt a véleményük azok alapján, amit az irodába menet hallottam tőlük. úgy döntöttem, hogy elviszem magammal az apró tisztet és meghívom egy fagyira, mert ha egyedól maradtunk, legalább kellemesen teljen az idő. Minden gyerek szerette a fagyit, szóval biztos voltam benne, hogy ez Aikonál sincs másként. May a döntéssel lehet majd kis problémája, de van időnk. Elméletem beigazolódott, mikor megosztottam az apró tiszttel, hogy mit is szeretnék csinálni. Aiko csillogó szemekkel indult meg a fagyiért.
Felkaptam a kislányt, és kézben vittem kifele az osztag területéről a fagyi árusig. Nemsokára oda is értünk, a fagyishoz, és megkérdeztem a kislánytól, hogy milyen fagyit is szeretne. Természetesen nem volt olyan könnyű eldönteni, hisz én magam is az összesből kértem volna, csak hogy akkor egy méteres fagyival kellett volna mászkálnom, és kissé nevetséges lett volna a rangomra nézve, meg amúgy is. Vidáman néztem Aikot, aki azon gondolkodott láthatóan elég erősen, hogy milyen fagyit is kérjen, aztán végül megszületett a döntés, és rábökött a zöldalmásra.
- Kiváló választás! - mondtam mosolyogva, majd bólintottam az árusnak, hogy adagolhatja a fagyit a kislánynak. Én is erősen gondolkodtam, hogy milyet is válasszak, aztán maradtam a klasszikus kedvencnél, a csoki fagyinál. Azt szerettem a legjobban, a sok gyümölcsdarabos izére rá se tudtam nézni. Leadtam a rendelést, és fél perc múlva már nyalogathattam is a hűsítő finomságot.
Aztán Aiko rákérdezett valamire, amire nem igazán számítottam, de hát mivel részben ezért is hoztam el magammal, akkor már válaszolok neki őszintén. Amúgy sem lenne okom rá, hogy ne az igazságot mondjam el neki.
- Mindennél jobban szeretem a nővéredet. Épp ezért fogom megkérni a kezét. De ezt el ne mondd senkinek kérlek! Ez legyen a kettőnk titka! - kacsintottam mosolyogva a kislányra. Reméltem, hogy teljesen kielégítettem ezzel a kislány kíváncsiságát, de ha valamire kíváncsi lett volna még, természetesen válaszoltam volna neki a tőlem telhető legőszintébb módom. Bár még nagyon fiatal volt Aiko, biztos voltam benne, hogy már megérti az ilyen dolgokat.
- És mondd csak Aiko. Mitsu miket szokott rólam mondani? - kérdeztem kíváncsian. Fúrta az oldalam a kíváncsiság, hogy mégis miket is mondhatott rólam kedvesem a húgának. Útközben elértünk egy padhoz, amire leültem, és megvártam, míg Aiko is csatlakozik hozzám. Elvégre ülés közben a legjobb a fagyit elfogyasztani, na meg kényelmesen is beszélgethetünk.
Vissza az elejére Go down
Yato Chifuyu
13. Osztag
13. Osztag
Yato Chifuyu

Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2012. Oct. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Shinimimi
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te7000/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (7000/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 17, 2014 12:47 am

Én és a Kapitány-néni

Ahogy elköszöntem a kedves negyedik osztagos gyógyítós bácsiktól és néniktől, akik meggyógyítottá fejemet és testemet. Azonnal Kawazoe kapitány-nénihez mentem, repültem, futottam, siettem, hogy el, meg visszamondjam neki, mi történt és megkérdezzem, hogy az álmom mit akar mondani nekem. Ő biztosan tudni fogja, hiszen okos és szép és erős és ő a mi kapitányshinimimink. Szökdécselve igyekeztem hozzá, közben természetesen minden kedves és nem kedves shinimiminek köszöntem mosolyogva, és még mosolyogoskodva azoknak, akik szoktak velem játszani.
Ahogy a kapitány-néni iró- és olvasódájához érkeztem megizgattam a ruhámat, mégis szépnek kell ki- meg benéznem, hogy büszke lehessen rám, és ne mondja, hogy milyen, meg olyan rendestelen shinimimi vagyok. Aztán bekopogtam, hátha más is van bent, mert nem akartam még illemtelen sem lenni, ezért még azt is megvártam, hogy szóljon, hogy be mehetek, vagy ki maradhatok.
- Csó~ókolom, Kapitány-néni! – Köszöntem mosolyogva. – Fel meg le épületem, újra hol vagyok! Oh! Itt vagyok nálad a legeslegshinimimibb kapitány-néninél. Jöttem, hogy meséljek, de nem alvósat, és kérdezzek álmosat. Arról szeretnék mesélni, hogy merre és kivel, mivel játszottam az embereknek világában. És azt szeretném megkérdezni, hogy az álmom, amit a láttam és álmodtam, miután az a csúnya, rossz bácsi csalással leütött, hogy az álmom mit jelent, mit akar mondani nekem. Az én kapitányom a legeslegokosabb és szebb, ezért biztosan tudod. – Miközben be- meg kiszéltem a hátratett kézzel álltam és a lábamon hintáztam előre, meg hátra, meg előre, és így folytatva. Mivel tudtam azt, hogy nekem van a legkedvesebb kapitányom, ezért tudtam, hogy biztosan segíteni fog lefejteni az álmomat.
- Melyikkel kezdjem? – Tettem fel a kérdést, de választ sem várva folytattam. – Kezdem az unalmasabbal. Őrködő járkáltunk a ki- meg bejelölt helyen. Egy lélek bácsit és nénit sem láttunk, sőt még lélekgyerekeket sem. Olyan helyre értünk, hogy külön váltunk, hogy nagyobb helyet lássunk. Én a park fái és bokrai meg fűszálai felett az égen alacsonyan őrködő járkáltam, amikor egy rosszbácsival találkoztam. Rögtön szóltam a többieknek, hogy jöjjenek játszani. Azért tudtam, hogy rosszbácsi, mert a saját dolgaira se tud vigyázni, mert törött maszkja volt. De attól még játszani próbáltam vele, de ő csalt. – Ezt az utóbbi mondatot durcásan felfújt arccal mondtam. – Fogócska helyett csak buksin csapott, mikor a többiek még nem voltak ott. És ezután jött az álom, még azelőtt és nem mögött, hanem előtt, igen. Mielőtt a negyedikosztagos néniket és bácsikat láttam volna meg. – Vettem egy mély levegőt és kifújtam, mert annyi sok mindent mondtam. – Most mondhatom az álmomat, amit láttam? Megfejjük az álmomat? – Ezekre a kérdésekre már megvártam a választ, hiszen ez mégsem jelenés volt, hanem csak az álmom, és lehet, hogy a Kapitány-néni el- meg visszafoglalt, és tényleg nem akartam zavarni, de reméltem, hogy segít, mert ő olyan okos és szép!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 13. Osztag-