-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Edzőterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sishi Miroku
Kidoushuu
Kidoushuu
Sishi Miroku

Férfi
Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2008. Dec. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kidoushuu kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te11000/20000Edzőterem 29y5sib  (11000/20000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Dec. 20, 2008 9:21 am

Edzőterem Edzate10

Az edzőterem épülete egy nagyobb nyílt terület közepén található, a számos ablaknak, és azok elhelyezésének köszönhetően a helyiség megvilágítása a nap minden részében kiváló. A meleg színekben pompázó terem bejárataként egy hatalmas, masszív, sötétbarna tolóajtó szolgál, a benti hőmérséklet épp ideális az edzésekhez.
Mivel a helyiséget még az osztag legelső kapitánya tervezte és építette, így gyakori karbantartásra szorul, ám teljes felújításról a falakon található speciális pecsétek miatt szó sem lehet. A pótolhatatlan pecsétek ugyanis még a sekkisekinél is megbízhatóbban nyelik el a lélekenergiát, így a falakban nem eshet kár, akármilyen kidout is sütnek el a teremben.
A helyiség elképesztően tágas, akár 50-60 személy egy időben történő edzéséhez is elegendő helyet kínál. Ha megunnák vagy kifáradnának a shinigamik, a teremből egy újabb tolóajtón át megérkezhetnek egy kisebb meleg vizű forráshoz.

Kellemes Edzést Mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Sierashi Lee
Shinigami
Shinigami
Sierashi Lee

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen | Hinan-Sho
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Renegát shinigami
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te12500/15000Edzőterem 29y5sib  (12500/15000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyHétf. Május 25, 2009 7:20 am

Miután elfogadja meghívásomat, el is indulunk. Talán úgy gondolja, hogy nem vettem észre azt a zord vigyort, de súlyosan téved. A háta mögött sétálok, így nem láthatja, hogy gúnyosan elvigyorodok. Akármilyen hadnagyka is ő, semmi esélye nincs ellenem.
~Kis taknyos...~ - gondolom magamban, aminek hatására majdnem elnevetem magam. Azonban ezt próbálom egy kis köhögésnek álcázni. ~Korábban kell felkelned ahhoz, hogy Sierashi Leevel elbírj...~
Hangtalanul suhanunk végig az osztag területén, majd néhány perc múlva el is érjük az edzőtermet. Egyszerű kis építmény, viszont belépve látszik, hogy pontosan a démonmágia gyakorlására lett kialakítva. Tiszteletteljesen meghajlok az építmény előtt, ezzel is kifejezve megbecsülésemet az építmény irányába. Régi szokás, de én szeretem megőrizni a hagyományokat. Miután ezzel is megvoltam, egy gyors ugrással az edzőtér közepére érkeztem.
- Ha nincs ellenvetésed, akkor kezdhetnénk is. - szólalok meg, miközben felveszek egy laza kezdőpozíciót. Testsúlyomat a jobb lábamra helyezem, majd bal tenyeremet előre nyújtom, ellenfelem felé. Koncentrálni kezdek, ezzel is ráhangolva magam a küzdelemre. A körülöttem, lévő lélekenergia fodrozódni kezd, s hideg-kéken megvillan. Azonban ezen jelenség csak pár másodpercig látható, azután újra visszatér eredeti állapotába.Valószínű, hogy Kidoukkal fog támadni, hisz' tudomásom szerint az osztag tagjai nem épp a legjobb kardforgatók. Szerencsére én kiküszöböltem ezt a problémát, mert több mint egy évszázadig a 3. osztagnál szolgáltam. Eközben kiengedem a bent tartott levegőt, s figyelmesen várom, hogy mit lép a hadnagy.
Vissza az elejére Go down
Hawasaka Hideaki
Kidoushuu
Kidoushuu
Hawasaka Hideaki

Férfi
Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2009. Apr. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/10000Edzőterem 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyHétf. Május 25, 2009 7:37 am

Ahogy végig sétálnak a folyosókon, az osztag tagjai érdeklődve pillantanak rájuk, néhányan lemaradva ugyan de követik őket a terembe.
~Meglátjuk mi sül ki ebből...lesz néző közönség is~
Shinobu a terem közepén terem és harc állást vesz fel. Ráhangolódik a harcra.
-Látom szeretsz a dolgok közepébe vágni-
A zanpaktouja markolatára teszi a kezét, de nem húzza ki. Kidou-val fog támadni, hisz közelharcban nem a legjobb, de nem is ügyetlen.
-Hadou 04-
Kiálltja és ellő egy közepes erősségű Byakuray-t. Megvárja mit lép erre az ellenfél, bár nem nehéz egy ilyen egyszerű támadást kivédeni vagy kikerülni. Átadja a kezdeményezést, kíváncsi hogy Shinobu milyen erős. Azt sejti hogy több harci tapasztalattal rendelkezik mint ő....
Mindenesetre erősen koncentrál, nem engedi le a védelmét. Volt már olyan edzésben része aminek a vége a gyengélkedőn fejeződött be.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Lee
Shinigami
Shinigami
Sierashi Lee

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen | Hinan-Sho
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Renegát shinigami
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te12500/15000Edzőterem 29y5sib  (12500/15000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyHétf. Május 25, 2009 9:02 am

Nyitásként rögtön egy fehér villám röppen felém. Gyenge kis Hadou, a legáltalánosabbak egyike. Eközben ellenfelemre pillantok, s látom, hogy igazán koncentrál. Simán ki tudnék térni előle, de ha már itt vagyok, akkor megmutatom, hogy mi fán terem a Kidoushuu osztag 3. tisztje. Két kezemet villámgyorsan magam elé rántom, majd lélekenergiát koncentrálok a tenyerembe. Az sárgán felvillan, miközben én elkiáltom magam.
- Bakudou 39: Enkosen! - szavaim hatására köralakú pajzs jelenik meg előttem, ami elnyeli a felém tartó támadó technikát. Azért egy kicsivel többre számítottam egy hadnagytól. Gúnyosan elmosolyodok, miközben shunpomat használva előtte jelenek meg, s rögtön lendítem felé vörösen izzó öklömet. Azonban mielőtt befejezném a mozdulatot, úja aktiválom a villámtáncot, és ezúttal mellette tűnök fel, hogy ezúttal én támadhassak.
- Hadou 31: Shakkahou! - a vörös energiasugár pillanatok alatt átszeli a kettőnk között lévő távolságot és gyilkos fénye betölti a termet. Arcom kissé beesettnek tűnik ebben a megvilágításban. Az arcot, mely nem is az enyém valójában. Száz éve is megvan már annak, hogy egy technikával új képmást alkottam magamnak. Nem akartam, hogy öcsém felismerjen. Pluszban ezzel a lépéssel eltöröltem a föld színéről tökéletlen valómat, s egy teljesen új személyként születtem újjá. Eközben az energianyaláb egyre közelebb ér és én kíváncsian várom, hogy mit lép ellenfelem. Nagy lépés a támadásom a Byakurayhoz képest, s sokkal pusztítóbb erejű. Biztos vagy ok benne, hogyha félre is ugrik szépen megtépázza majd a helyiség bútorzatát.
Vissza az elejére Go down
Hawasaka Hideaki
Kidoushuu
Kidoushuu
Hawasaka Hideaki

Férfi
Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2009. Apr. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/10000Edzőterem 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyKedd Május 26, 2009 8:57 pm

~Nem rossz..~
Dicséri meg gondolatban Shinobut, ahogy kivédi a byakuray-t. Ahogy megjelenik ellőtte, hátra hőköl, de nincs ideje cselekedni mert egy shunpoval melléje kerül és támad.
Túl közel van így már nincs ideje, félre ugrani egy újjabb kidout használ.
-Bakudou 81: Dankuu-
Épp időben a vörös energia sugár iszonyatos erővel csapódik az energia falba, felkavarva a teremben lévő tetemes mennyiségű port.
Kihasználva a por felhőt át veszi a kezdeményezést.
-Hadou 50: Rei no kuron-
Suttogja, nem akarja hogy az ellenfele tudja hogy mi lesz a következő lépése. Egy lélek energiából álló klón jelenik meg mellette, rögtön ezután leülepszik a porfelhő.
Shinobu két hadnaggyal találja szemben magát. A klón egy shunpoval előtte terem és közelharcba kezd. Míg az eredeti várja az alkalmat, megpróbálja megbénítani.
-"Hullj szét, Rondanini fekete kutyája!
Nézz végig magadon és égj;
tépd fel saját torkodat!"-

Amint tiszta a célpontja ellövi a technikát.
-Bakudou 09: Geki......-
Vissza az elejére Go down
Sierashi Lee
Shinigami
Shinigami
Sierashi Lee

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen | Hinan-Sho
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Renegát shinigami
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te12500/15000Edzőterem 29y5sib  (12500/15000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzer. Május 27, 2009 5:08 am

~Hm, mintha tartana tőlem. ~ - jelenik meg egy gonosz vigyor az arcomon, amikor Shakkahoumat egy Dankuuval. Valójában kicsit túlzásnak tartom ezt a védekezést, hisz' egy 31-es Hadout gyengébb pajzzsal is kilehetett volna védeni. ~Cöh... Villogjon, ha akar és pazarolja csak a lélekenergiáját, így könnyebb lesz nyernem.~
Úgy tűnik, hogy kissé eltúloztam a támadásomat. Habár így sem a teljes erőmet használtam, mivel az idézés szövegét nem mondtam el. Ezért hatványozottan gyengébb a technikám, mint amilyen igazából lenne. Amint ezen gondolatmenetemnek a végére érek, valami furcsa változást érzékelek. Szemöldököm egy csöppet megemelkedik, miközben egy védekező állást veszek fel.
Pár pillanatig koncentrálok, de ez a kevés idő elég ahhoz, hogy felmérjem mi történt. Hideaki lélekenergiája mintha ketté vált volna, így következtetéseim szerint egy lélekklónt alkalmazott. Gyenge kis trükk, bár tapasztalatlanabb ellenféllel szemben minden bizonnyal hatásos lenne. A levegőben lévő füst miatt látóköröm korlátozódott, de még így is észreveszem, hogy valaki közeledik felém. Kitűnő reflexeimnek hála épp időben hajolok félre a felém tartó ököl elől. Gyors mozdulattal megragadom a mellettem elsuhanó alkarját, majd egy hirtelen mozdulattal a háta mögé csavarom azt. Szemmel szinte követhetetlen sebességgel fordulok meg tengelyem körül, hogy egy jól irányzott rúgással a padlóra küldjem ellenfelem. Azonban ekkor már tudom, hogy nem az eredeti Hadnaggyal küzdök. Miközben a klón pörögve a falnak száll, én karommal suhintok egyet, aminek hatására eloszlik a füst. Rögtön meglátom, hogy Hideaki valami Kidoura készül. Nincs időm rá, hogy ellen mágiát alkalmazzak, így inkább Kivételesen gyors shunpomat alkalmazva eltűnök eddigi helyemről. A vörös fény csupán néhány centivel kerüli el a testem, de megvan. Összeráncolom a homlokomat.
- Ne becsülj le, Hideaki! - kiáltok felé, miközben szememben felvillan a gyilkos indulat. Alkalmazom az a kombinációt, aminek hatására Azúr Villanásként emlegettek. Jobb tenyerembe reiatsut koncentrálok és gyorsan fölé villámtáncolok, majd elkiáltom magam. - Hadou 33: Soukatsui!
Amint a kék gömb elhagyja a kezem, én hátrébb ugrom. Zanpakutuom sayáját egy kissé előre döntöm, azután megmarkolom kardom markolatát. Ha sikerül kivédenie a démonmágiámat, utána megnézném, hogy hogyan boldogul a vívással.
Vissza az elejére Go down
Hawasaka Hideaki
Kidoushuu
Kidoushuu
Hawasaka Hideaki

Férfi
Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2009. Apr. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/10000Edzőterem 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzer. Május 27, 2009 11:39 pm

~Tch, hogy lehet ennyire öntelt valaki...~
Sikertelen a klón támadása, de persze nem is várt kitörő sikert. Át fut rajta a gondolat hogy talán túlságosan pazarolja az energiáit. Nem pocsékolja az idejét szóbeli visszavágásra. Látszik hogy közelharcra akarja kényszeríteni, de egyenlőre nem fog belemenni ebbe. Meglepetten fel kiállt mikor felülről kapja a áldást.
-Kuokanteny!-
Kiálltja, némi koncentráció után, ezzel a technikával áthelyezte a rá irányuló energiagömböt úgy hogy Shinobut találja el a saját támadása. Egy gyors shunpoval a terem másik végében terem, és megszünteti a lélek klónt. Feleslegesnek ítéli és csak a lélek energiáját pocsékolja vele.
-Te se becsülj le engem!-
Veti oda a füst és por felhőből kibontakozó alaknak...

/Bocs most csak ennyire futotta Smile /
Vissza az elejére Go down
Sierashi Lee
Shinigami
Shinigami
Sierashi Lee

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen | Hinan-Sho
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Renegát shinigami
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te12500/15000Edzőterem 29y5sib  (12500/15000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Május 28, 2009 6:12 am

Felszólítása teljesen felesleges, mert akármit mond, akkor sem fogom egyenlő félként kezelni. Tisztában vagyok vele, hogy sokkal erősebb vagyok nála. Visszaküldi felém támadásomat, de azt én egy laza csuklómozdulattal félre ütöm. A saját energiámmal még csak elbírok...
~Hm, szóval nem akar Zanpakutuoval küzdeni?~ - teszem fel magamban a kérdést. Sosem értettem, hogy a Kidoushuu osztag miért nem fordít több figyelmet a közelharcra. Habár itt leginkább démonmágiára gyúrnak, de ez akkor is elgondolkodtató. Azonban úgy döntök, hogy eleget lövöldöztünk már egymásra. Tudásunk körül-belül egy szinten áll, de van egy olyan érzésem, hogy kard-kard elleni összecsapásban felülkerekednék. Ezen megfontolás által vezérelve lassan előhúzom kardomat. Lélekenergiám szélrohamként szánt végig a helyiségen, miközben pengémen megcsillan a besütő napfény. A szememben fellobbanó hideg fény, mintha türközné a testemben tomboló reiatsut. Nem várom meg, míg ellenfelem felkészül, hanem újra alkalmazom a Shunpot és támadásba lendülök. Egy függőleges vágással próbálom ketté metszeni, majd egy ugrással a háta mögé kerülök. Hátra se pillantva szúrok, reménykedve abban, hogy sikerül megsebeznem. Ha viszont ez nem így történne gyorsan arrébb ugranék, majd egy laza védekező pozíciót vennék fel.
- Vedd elő a kardodat! - kiáltok felé fennhangon. - Különben komolyabban is megsérülhetsz.
Fűzöm hozzá, színtelen hangon. Szavaim nem fenyegetőek, sem gúnyosak. Ez csupán egy figyelmeztetés, amit jól tesz, ha komolyan vesz.
Vissza az elejére Go down
Hawasaka Hideaki
Kidoushuu
Kidoushuu
Hawasaka Hideaki

Férfi
Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2009. Apr. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/10000Edzőterem 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Május 30, 2009 3:23 am

~Úgy látszik kidou-ban egyformák vagyunk~
Persze korántsem vetette be minden trükkjét, későbbre tartogatja a többit.
A függőleges vágás váratlanul éri, épp hogy elkerüli, de a ruhája a mellkasánál szét hasad. Nem várja meg a következő mozdulatot inkább arrébb ugrik, így a következő támadása nem éri el őt.
~Tapasztaltabb mint én..de nem veszíthetek~
A vörös markolatra teszi a kezét és kirántja a katanáját, hő hullám támad. Igaz hogy nem szereti a közelharcot, de ez nem jelenti azt hogy nem bánik jól a kardjával.
Több shunpot használva a közelébe jut, ezzel megpróbálva összezavarni, majd szemből csap le. Kihasználva a magasságát egy gyomor szúrással próbálkozik, de ez csak egy trükk, amint Shinobu megakasztja a kardját egy újabb kidout alkalmaz, ami elől ilyen távolságból, még ha el is ugrik akkor is hatnia kell.
-Hadou 89: Itami no kenshi!-
A selyemfonál gyorsan rátekeredik Shinnobu kardot tartó csuklójára.
Ha valami miatt még sem sikerül a technika, akkor meglepő vadsággal folytatja a közelharcot, alacsony vágásokkal, döfésekkel operálva.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Lee
Shinigami
Shinigami
Sierashi Lee

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen | Hinan-Sho
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Renegát shinigami
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te12500/15000Edzőterem 29y5sib  (12500/15000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Május 30, 2009 5:23 am

Gyenge szúrását gond nélkül félre ütöm, még a feltételezés is nevetséges, hogy ezzel engem meg tudna sebezni. Azonban alig egy századmásodperc elég arra, hogy rájöjjek: ez csak elterelés volt. A szellemi energiából készült fonal a csuklómra tekeredik, s nem ereszti el azt. Azonban Hideaki még nem tudja, hogy mindkét kezemmel tökéletesen vívok. Egy gyors mozdulattal átlököm a bal kezembe Zanpakutuomat, majd egy ugrással átfordulok a fonál fölött, így kerülve el a szúrásokat. Kissé sikerült meglepnie, hisz nem gondoltam volna, hogy képes egy 89-es számú Hadoura. Tudom, hogy gyorsan meg kell szabadulnom az összeköttetéstől. Lélekenergiát koncentrálok a kardomba, majd elkiáltom magam:
- Moeru no Hi Ikuhisasiku, Korosija Fusicho! - szólok, aminek hatására a kardom tsubáján kirajzolódó főnix szeme vörösen felizzik. Gyorsaságom a kétszeresére növekszik, de még mindig hozzá vagyok kötve a Hadnagyhoz. Úgy döntök, hogy ideje elvágni ezt a kapcsot. - Tobu!
Szavaim hatására aktiválódik kardom Shikai támadása. A penge egy pillanatra tüzesen fellobban, majd mintha csak tollak volnának el kezdenek lehullni. Azonban egyetlen intésemre ez a folyamat megáll, s teljes sebességgel a kettőnk között feszülő energiaszálra vetik magukat. Reményem szerint ez elég ahhoz, hogy átvágjam a fonalat, ha viszont mégse sikerülne, akkor egy újabb Kidout vettek be ellene.
- Bakudou 49: Kuro Shitsui! - ennek hatására reményeim szerint elveszíti a látását, így egy shunpo után megpróbálhatom oldalról megvágni.
Vissza az elejére Go down
Hawasaka Hideaki
Kidoushuu
Kidoushuu
Hawasaka Hideaki

Férfi
Hozzászólások száma : 24
Registration date : 2009. Apr. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/10000Edzőterem 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyKedd Jún. 02, 2009 10:08 pm

A fonál rátekeredik a csuklójára, de a másik kézzel is ugyan olyan jól forgatja a kardot. Hiába ugrik el a fonalat ilyen egyszerűen nem lehet elszakítani vagy a technikát megszüntetni. Erősen megfeszíti, és egy erőteljes fájdalom okozására képes szellemi energiát indít útjára.
~Talán át jutott...~
A fonál a toll szerű shikai támadás hatására szét pattan, majd szétfoszlik némi fény jelenség kíséretében. Nem várja meg hogy sikerült-e a szellemi energiát átküldeni, inkább ő is szabadon engedi a kardját.
-Judaru! Denkju Jogan!-
Égető hő támad körülötte, a kard pengéje pedig megreped, vörösen izzó törés vonalak jönnek létre.
Érzi hogy Shinobu ereje megnő, egészen riasztó mértékben de nem riad meg tőle.keményebb ellenféllel is szembe nézett már.
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te20700/30000Edzőterem 29y5sib  (20700/30000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 4:26 am

1... 2... 3... Te leszel a párom

- Hadou no yon: Byakurai! – az asztalra csapva bal tenyeremmel, hirtelen felpattanva íróasztalomtól az áldozat felé fordulva jobbommal, dühösen lőttem el a Fehér Villámot a Pokollepke felé, mely azt a bizonyos üzenetet hozta állítólag „Anyutól”, ami meggátol a mai nap folyamán felmerülő további munkáktól. Még, hogy nem dolgozhatok többet, mert arra hivatkoznak, hogy a gyerekmunkát a törvény bünteti?! Ostobaság! Ez nem kifogás, hogyha nem mérlegeltem volna ezt a dolgot az osztagba való jelentkezés előtt, akkor nem vettem volna fel a Shinigami címet. Ch… biztos a Vén Varjú közrejátszása ez, de miért bántja a csőrét az, hogy Én szívesen dolgozom az osztagon belül felmerülő dolgokon?
Idegesen kezdek járkálni föl – alá a szobámban, miközben haraggal telt tekintetemet villóztatom a szárnyas felé, kinek meg se kottyant a kidou kivédése, csak lazán odébb röppent előle. De nem ez zavart, nem a társasága, hanem az üzenet. Elmém a hír miatt teljesen elborult és mélyen átkozom az öreget, amiért ilyesmiket üzenget a Kidoushuu osztaghoz, mivel Anyu nem tenne ilyesmit, ezt biztosan tudom, hiszen a Hachibantainál is szívesen munkálkodtam a papírokkal. Pár lépést téve még a szobámban figyelek fel az ágyamon heverő Zanpakutora. Megtorpanva szuggerálom apró ideig a fehér szalaggal körbeölelt sayaban helyet foglaló katanára. Mély, megnyugtató levegőt véve lépek az ágy mellé, majd markomba véve a fegyvert indulok meg, fittyet hányva a károkra, mely a Byakurai okozott a szobámban, majd a Vén Varjú kifizeti.
Oldalamra függesztem a séta közben katanámat, majd karba tett kézzel haladok előre. A friss levegő mindig is lenyugtatott, ezért is merészkedtem ki emiatt a szobámból. Lehunyt szemmel kezdtem lassítani a sietős lépteken, közben mélyen magamban gondolataimat elkezdtem békésebb dolgok felé terelni. Fél éber állapotomból szinte lehetetlennek bizonyult kirángatni, mivel eddig nem igen sikerült bárkinek ezt elérnie, viszont a távolban szűrődő különböző kidouk parancsai győzedelmeskedtek, ezen állapotomból profin kirobbantva arra kényszerítve, hogy a külvilágra figyeljek. Kinyitva szememet megállapítom, hogy a távolínak tűnt hangok nincsenek is oly’ messze, ahogy véltem. A folyosó végén elhelyezkedő hatalmas edzőteremből szűrődött. Szép lassan odaérve a résnyire nyitott ajtón belesve néztem meg, mely osztagtag gyakorolja éppen a Démonmágiákat. Ahogy szemlélődtem és végre olyan szögbe állt az illető, hogy az ajtóból is látni lehetet döbbenten hőköltem hátra.
Halvány emlékképként jött fel előttem ezen alak képe ki most az edzőteremben foglal helyet. Mikor Yuki~onnat nevén szólítottam és megsérültem a Kis Kékvérű talpnyalói miatt, Ő volt ki rendbe hozta sérüléseimet. Igen Ő volt az, tisztán emlékszem az arcára, s arra a mondatra, mely belevéste magát elmémbe és most ismét visszhangzott az emlékfoszlányok mellett. De mindez nem magyarázat arra, hogy mit keres a Kidoushuu osztag területén egy Yonbantai tiszt!
Jómagam vetek véget az emlékáradatból és mély levegőt véve tárom fel a terem ajtaját. Az ajtófélfa szélének dőlve, unott arckifejezéssel lesek körbe. Rajta kívül nincs itt senki, szóval még arra sem fogható, hogy az egyik Kidoushuu tiszt meghívottja. Türelmesen megvártam, míg abbahagyta a kidou sorozatát. Tény, hogy fúrja az oldalamat a kíváncsiság az ok, amiért itt gyakorol, de ez nem jogosít fel arra, hogy megzavarjam. Röpke másodpercek eltelte után esélyt is kaptam a faggatásra.
- Nem is tudtam, hogy még a kis senki osztagokból is beengednek ide tiszteket. Különben is, Én az ilyen gyenge képességeimet nem mások osztagánál mutogatnám. – szólalok meg végül a letekintő hangvételemben, lehunyt szemmel arra sem méltatva, hogy ránézzek. Annyira nem ismerem, hogy megadjam neki a kellő tiszteletet. Bár így visszagondolva mégis Ő volt az ki rendbe hozta a sérüléseimet, viszont nem Én voltam ki a segítségéért esedezett anno. De túlontúl zavar, hogy egy olyan osztagból, mint a Yonbantai, fordulnak meg errefelé ok nélkül a tisztek. Sokkalta komolyabb szinten űzzük a mágiát, mint Ők és eme osztagnak ez a specialitása. Jogos magyarázattal kell előhozakodnia minderre, főleg látva a Démonmágiáit… zavar bevallani, mivel nem szeretem az öreget dicsérni, de mintha Vén Varjú jobbakat tudna produkálni, mint Ő.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te51050/65000Edzőterem 29y5sib  (51050/65000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 5:25 am

1... 2... 3... Te leszel a párom

*Megvesztegetett lelkek, tisztátalan por nép. Lelki szemeim előtt a hollow népség legjava leng, mikor asztalomnál ülve meredek a szemközti fal, faliórájára. Por lepte kakukkos, még is kiválóan mutatja az időt. Ebből akár fel is mérhetem, hogy a munka időmnek a mai napra már rég vége szakadt s utamat a Kagami birtok felé kéne vennem, hogy Ryuuji-sama gondját viseljem. Most még is itt ülök komoly csillanásokkal a szemeimben és csak bámulom az órát, ezzel párhuzamosan az idő elteltét. Idő, a változást előre sugalló élet jelenség, midőn az egyről a kettő szemmel láthatóan megtörténik, még sem tudjuk érzékelni ezt a kaotikusnak tűnő folyamatot. Arrancarok, még mindig nem tudom felfogni, hogy még is miért kellett a világra jönnie egy ilyen... a múltkori harcaim egyike kezd merengni lelki szemeim előtt. Az- az arrancar eléggé problémás volt, de még is sikerült fölé kerekednem. Viszont a gyávaság, nos, jellemző rájuk. De mit is várhatnék egy ilyen faj alkotóitól? Féltik a bőrüket, féltik a létüket. Büszke lehetek arra az egyre, amit keményen megtanultam a Juuichibantainál. A csatamezőn ne gyáván, hanem méltóságteljesen halj meg. Nekem kizárólag egy okom van, amiért képes lennék menekülni az életemért, de ez olyan ok, amelyet nem lehet csak úgy eldobni. Ez nem olyan, mint egy egyszerű ok, hogy félek a haláltól. Sóhajtok egyet s látva, hogy a teremben mér nincs senki fel állok és elrakom az íróasztalom fiókjába a papírokat. A mai nap ismételten nem sikerült senkinek sem feljutnia a zárolt részhez. Amint ezzel pedig meg vagyok a zanpakutomat a hátamra helyezem, annak helyére és elindulok. Ahogy haladok a folyosókon fekete yukatám széle meg- meg libben a feltámadó apró szelecske ellenében. Itt, ott hajszálaimat is meglibbenti, de ha esetleg a szemembe lógna egy két tincs, azt rögvest kiseprem onnan. Nem sietem el a lépéseket, sokan már át álltak a délutáni sziesztára rég, azonban én nem sietem el. Léptem lassúak és arányosan kimértek. Majd nem el is haladok az edző terem mellett, mikor szemeim előtt egy általam már jól ismert arc képe jelenik meg. Nem mehetek csak így, így nem. Megállok a tolóajtó előtt és egy határozott mozdulattal kitárom, majd viszonylag becsukom magam mögött. A terem közepére sétálok.* ~ Senki sincs itt..~ *Egyszerű megállapítás során döntök úgy, hogy a nodachimat (lánc és shuriken is) lerakom a földre magam mellé.* - Souren Sokatsui! Sokatsui! Raikouhou! *Néhány másodperc eltérésével sütök el három viszonylag erőteljes kidout, de nem is igazán vetek bele túl sok reatsut. Mint minden Kidoushuu osztagos, magam is tisztában vagyok azzal, hogy a fal elnyeli a kidoukat, azonban az én kidou szintem már nem mernék egy maximális kidout elsütni, mert félő, hogy kárt tennék az edző teremben. Balgatagság lenne a puszta indulatok miatt ilyet cselekednem, azonban majd idővel bizonyára lefogom tesztelni, hogy mit bír ez a terem, ugyanakkor jó magamnak is gyakorlás szempontjából tökéletes. Ám még így is, rengeteg kidou tekercset van időm szemügyre venni a munka időm alatt, így a fejlődés számomra egész egyszerűen elkerülhetetlen. Véleményem szerint Kami direkt ezért nevezett ki Yonsekinek, mert azon a napon, mikor az Akadémia parkjában találkoztunk felfedezte különös érdeklődésemet a kidoukkal kapcsolatosan. Kicsit arrébb sétálok s veszek egy fordulatot, mikor talán a világ legegyszerűbb Démonmágiáját sütöm el.* - Shakkahou! *Repítem az egyik falnak a gyengére sült kidout, mert igazából nem tervezem magam kifárasztani, mikor a birtokom még lesz elég dolgom. Hozzá tevőlegesen az első az lesz, hogy elvigyem sétálni az urat s leüljünk sakkozni. Tán az-az egyetlen napszakom, mikor a gondolataim teljesen kikapcsolnak és csak úgy beszélgetek a politikáról vagy bizonyos nemesi ügyekről, esetleg Ritsuról. Előre tartom a kezemet, hogy még egy kidouba kezdjek, de ebben a kizökkenthetetlennek tűnő állapotból valakinek a szavai még is csak elérnek hozzám, amint megáll a kinyitott ajtó keretében. Megfordulok s nem csak az arrogáns szavakkal, de tekintettel is szembe találom magam. Ridegen pillantok rá és némiképp üresen, ezzel kifejezve, hogy nem sikerült semmi olyasmit kiváltania belőlem. Ugyan meggondolandó, hogy "senki"-nek nevezte a Yonbantait és párhuzamban engem is minősített. Szúróvá vált tekintetemmel lépek előre kettőt.*
- Egy magad fajta gyerek, aki most került be az első osztagához, nem hiszem, hogy ki kéne oktatnia. Azonban, ha jobbnak találod magad, akkor támadj rám...shinigami! *Utolsó szavamat egy az egybe megnyomatékosítom a hangerő megnövelésével. Éppoly, ha nem éppen lekezelőbb voltam, mint ő az imént. Szemeimmel végig nézek rajta és egyből meg is állapítom, hogy ismerem, látásból. Ennek ellenére pedig nyilvánvaló, hogy nem fogom hagyni ennek a söpredéknek, hogy így beszéljen velem semmi tapasztalattal a háta mögött.* - Ha méltó lesz a kidou szinted, talán elárulom azt is, hogy mit keresek itt.
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te20700/30000Edzőterem 29y5sib  (20700/30000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 7:38 am

1… 2… 3… Te leszel a párom

Az ajtófélfának dőlve várom reakcióját beszédem után, míg a gyenge, nyárias szél meglengeti sötét hajfürtjeimet, s bár csukva van a szemem még így is érzem, hogy a tincs egyenest lélektükröm előtt landolt. Lassan nyitom ki szememet, majd jobb kezemet emelem, hogy a zavaró hajszálakat kisöpörhessem egyetlen látó íriszem elől, majd hűvös pillantásomat a nő felé emelem. Rideg arckifejezése nem tántorít meg, viszont meglepő számomra, hogy Ő nem úgy reagált ezen lekezelő szavakra, ahogy általában Halálisten társaink szoktak. Megnyugtató, hogy létezik Sereteiben egy efféle komoly jellem. S bár megcsillan tekintetem e békés gondolatok miatt, melyben a bűnbánás apró szikrája is felelhető emiatt, amiért ilyen lenéző szavakkal illettem egy ilyen komoly jellemet, mint Ő. Viszont, sértő szavait nem hagyhatom szem előtt, annak ellenére sem, hogy Én kezdeményeztem a szócsatát. Végre ellenfélre találtam. A sértések melyekkel, e mondatával záporozott látszólag kevésbé foglalkoztat, nem úgy, mint a bizonyítási vágy, amelyre lehetőséget adott közben. De nehezemre esik hirtelen tiszta fejjel mérlegelnem a helyzetet. Mégis csak az önbecsülésemet tapossa szavaival akármennyire is tetszett meg a temperamentuma ezt nem nézhetem el neki. Ez olyan lenne… mintha Vén Varjút szép szavakkal illetném, olyanokkal melyet csak Anyu érdemelt ki az Én szememben.
- Elméletben nem az első osztagom, feltételezésed alaptalan. Már voltam másik osztagnál. De tény, hogy hivatalosan nézve ez az „első”. – helyesbítem állítását, mely jelen esetben csak részben állta meg a helyét a párbeszédben, de még ez is megcáfolta mondandóját. Bár eléggé gyenge érvvel tudtam előhozakodni, viszont elmémben mással foglalkoztam jelenleg. Hiszen nem hagyhattam figyelmen kívül a kihívását… viszont jó ötlet rátámadni? Egy nőre? Mégis csak férfi vagyok, még ha fiatal is, de megvan bennem az a büszkeség, ami meggátolja, hogy a gyengébbik nemre emeljek kezet. Bizonytalanul lököm el magamat a kerettől és teszek egy apró lépést a Shinigami felé. Elbizonytalanodtam, és nem tudom, hogy mi lehet a helyes döntés…
~ Hajime… Te tényleg emiatt hátrálnál meg? Gyengébbik nem… Különben is néz rá. Lenéz téged, ezt pont neki engednéd meg? Bizonyíts! ~ hallottam elmémben felszólalni Yuki~onnat, szavai nem tetszőséget tükröztek a témával kapcsolatban. Mintha ellenségként tekintene a Halálistenre, ilyet pedig nem hallottam tőle még soha. Általában bizonytalan döntésekkor tanácsot ad és rávezet, de cseppet sem szó szerint… főleg nem a… pusztításra. De Zanpakutom szavai fontosak nekem és „kérését” nem hagyhatom szem előtt. Ráadásul csak akkor méltat beszédre a velem szemben álló, hogyha cselekszem. Nincs más választásom.
- Rendben… de ne nekem panaszkodj, hogyha bajod esik… - húzom el a számat szavaim közben, miután a külvilágba sikeresen visszacsatlakoztam. Yuki~onna, mintha lehúzták volna lelki szemeim előtt a redőnyt úgy teremtett kapcsolatot ezúttal velem. Furcsa volt, hiszen ezt még nem csinálta, így fel se tűnt, hogy vajon mennyi idő is telhetett el, igazából nem is foglalkoztatott, csupán igyekeztem minél előbb reagálni, amint levezettem elmémben a fontosabb dolgokat.
- Hadou no yon: Byakurai! – emelem magam elé jobb kezemet, miközben lassan áramoltatni kezdem a zöldeskék színben ragyogó lélekenergiámat magam körül, hogy ezzel is erősebbé tehessem támadásomat, majd mutatóujjamból már lövöm is a Fehér Villámot a Shinigami felé. A technika alkalmazását követően fölényesen kihúzva magamat nézek a nő irányába, hogy láthassam mit lép erre, a tőlem igencsak nagy erejűre sikeredett Byakurai ellen. Bár talán nagyképűség volt tőlem azt hinni, hogy ennyi kifog ellene, de demonstrálni szerettem volna neki, hogy az ilyen gyenge szintű Démonmágiákat is tudok nagyobb erővel alkalmazni. A bizonytalan siker viszont még mindig jelen volt, s ezért sem haboztam újabb kidouval előhozakodni az előző mellé.
- Hadou no sanjuusan: Soukatsui! – kontrázok rá. Bal tenyeremet felé emelve az egyik általam ismert legerősebb kezemben lévő mágiával lépek elő, előző csapásom mellé, hiszen sértése, mellyel még Yuki~onna is felhúzta magát nem hagyhatom figyelmen kívül. Meg kell mutatnom neki, hogy nem nézhet le engem csak úgy…
- Remélem elégedett vagy… - húzom ki magamat, szúró tekintettel vizslatva felé, hogy láthassam, hogyan hárította a két kidout. Elmémben már kezdem elbízni magamat, ez pedig igencsak egy felelőtlen cselekedet…
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te51050/65000Edzőterem 29y5sib  (51050/65000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyVas. Jún. 26, 2011 9:51 am

1... 2... 3... Te leszel a párom


*Noha kimondott céllal érkeztem ebbe a terembe, még is arra nem számítottam, hogy majd eme célomtól eltántorítanak. Zavartalanul lépek még egyet előre, még hűvösnek látszó tekintetemet egy pillanatra sem veszem le róla. Magamban, azonban valamelyest más gondolatok kezdenek felötlődni. Arra gondolok jelen pillanatban, hogy valóban jó ötlet volt ily' könnyen venni ezt a gyermeket, vagy esetleg sokkal drasztikusabban is elő léphettem volna. Egy kicsit lelki szemeim előtt a rég múlt kora leng, miként gyermekként rohangáltam Rukongai egy bizonyos környékén különböző csintalankodást elkövetve. Akkoron, még jó apám is él, s nagyon jól emlékszem arra, hogy ő valóságos szigorlati "pálca" volt. Sosem értettem, hogy még is honnan vette a módszereit, de mindig talált újat, amit nem tudtam csak úgy könnyen kicselezni. Tehát ezek a gondolatok, ha átvitt értelemben is, de mind arra mutatnak, hogy talán egy kicsit el kéne gondolkodnom azon, hogy egy gyerekkel, hogyan is helyes viselkedni. Sosem voltam még úgy kimondottan gyermeki környezetbe, mióta felnőttem és azt sem mondhatom el magamról, hogy túlzottan családcentrikus volnék. Joggal lehetne azt mondani rólam, hogy rossz anya volnék. Most pedig itt áll előttem egy kölyök, akinek feltehetőleg az eszén felnőtt még nem járt túl. Ám modora kellőképp elmondható, hogy lehetségesen jól nevelt, még is, így kell beszélnie egy más felnőtt társával? Sőt, tovább megyek, valóban így kéne viselkednie egy olyan osztaggal, amelyet nem is ismer? Más részt, még gyerek... Ugyan, mit tudhat egy gyerek az életről és az igazi shinigami tehendőkről? Azt hiszem, ha még két hadnagy gyermekéről is van szó móresre kell tanítanom a magam módján. Egy pillanatra lesütöm szemem a padlóra irányulva és nagyot sóhajtok a gyengécskére sikerült érvét nyugtázva.*
- Tehát még egy tapasztalatlan shinigami vagy, akinek csak a szája jár, ahelyett, hogy bizonyítana. *Tömören és jól érthetően fejezem ki magamat. Ahogy harc közben, most sem fogok túl sok felesleges mondatot a számra venni, mikor majdnem teljesen megvagyok győződve arról, hogy neki aligha tudnám szavakkal elmondani azt, amely most elmémben fut-szalad-megáll. Lehet hatásosabb, ha hagyom egy kicsit érdekesebbre venni a dolgokat. Ugyanakkor legalább felmérhetem, hogy a jelenlegi korával, még is milyen szinten áll. Nem mondanám, hogy kellemetlen volna, ha erősebb lenne, azonban kiábrándító lehetne, ha egy szem kidouval se tudna megsebezni.* - Ali várom, hogy megsebezz ...shinigami! *Még egyet előre lépve pillantok vissza rá egy ravaszkás fél mosolyra íveltségben, illetve tekintetem egyértelműen erre csillan fel. Észre vettem, hogy az imént, mintha önmagában elmerült volna, de miként a zanpakutoját talán csak nem olyan rég nyerte el, így gondoltam hagyom, had kezdjenek valami hadi tanácskozásba. Ehhez nekem aligha volna szükségem, valahogy rá ér akkor, amikor már ténylegesen zanpakutoval kéne küzdenem. Most itt pedig nem is küzdelemről van szó, csak egy átlagos bizonyításról, meg akkor már vegyük ide azt is, hogy kidoushuu tisztek vagyunk s ha ő nem is tudja (ahogyan kiderült) attól én még rangban fölötte állok. Ez tán még arra is rámutathat, hogy a kettőnk kidou szintje ég és föld, de azért még reménykedni szabad, nem de bár?* - De aztán ne okozz csalódást...elvégre ahogy te mondtad, én gyenge vagyok a kidoushuuhoz.... *Szemeimet le sem véve róla tekintetét fürkészem. Látok benne ezt azt, de most messze menőleg nem az a lényeg, hogy az arroganciája mögött milyen lélek is rejtőzik, hanem az, hogy ha komolyan ilyen negatívan vélekedik rólam, akkor képesnek kell lennie levernie. Amint beindulnak a dolgok azonnal felfigyelek arra a vegyített technikára, mi szerint reatsu áramoltatással igyekszik erősíteni a kidoura erejét. Kiváló elképzelés, de érezve a lélekenergiájának szintjét csak még kíváncsibb leszek, hogy még is mivel rukkol elő a végén. Elsüti s abban a pillanatban párhuzamosan előre tartom a kezemet, hogy a puszta kezemmel, az-az a hankimmal hatástalanítsam a kidouját. Nem rossz, de ez még édes kevés, szerencséjére még egyet elsüt, amit már annyival hárítom a hankimmal, hogy magam mellé oldalra tartva a kezemet a kék láng irányát eltérítem és az, az oldalfalba csapódik be, ugyanakkor a terem védelmi rendszerének köszönhetően elnyelődik. A kisebb füst ahogyan fel száll láthatóvá válik, ahogyan egyik kezemet oldalra tartom (körülötte kicsit füstöl a légtér) és ridegen pillantok rá teljes nyugshinigami milyen is egy igazi kidou?[/b] *Oldalra pillantok egy pillanatra, hogy felmérjem az esetlegesen keletkezett kárt, de amint megpillantom, hogy semmi ilyesmiről szó sincs az oldalra tartott kezem egy karcsú mozdulattal felé irányítom.* - Rikujoukourou, Tenran... *Már igen kevéske szint választ el a néma idézéstől így megengedve magamnak minden nemű idézés elhagyását egymás után kimonva a technikákat sütöm el a kidoukat. Először értelemszerűen lebénítom egy gyors hat rudas börtönnel, hogy egy tapottat se tudjon moccanni majd felé irányítva küldök egy tenrant, amely simán elfújhatná a messzeségbe vagy csaphatná erőteljesen a falhoz, ha nem bénítottam volna oda a földhöz.* - Kuukanten’i, Rakurai tama! *Nos, ha már valóban móresre akarom tanítani, akkor jobb lesz, ha duplán hatásossá teszem magamat. Lebénított állapotában magam elé teleportálom és a kezembe gyűjtött kidout egyenesen a halántéka mellé tartom közel hajolva hozzá.* - Ne becsüld alá a Yonbantait, de engem sem. De ha már az érveknél tartottunk mind ezek előtt, had áruljak el valamit... A kidoushuu osztag yonseki-je vagyok... *Elhajolok tőle és a kezemben lévő kidout megszüntetem s nagyjából a bénítása is abba marad majd háttal állva neki a hátamra illesztem a zanpakutomat...*
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te20700/30000Edzőterem 29y5sib  (20700/30000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyKedd Jún. 28, 2011 5:50 am

1… 2… 3… Te leszel a párom!
Tán’ tétova pillanataim gyöngeségre utaltak, miközben Yuki~onna véleményét hallgattam meg. De mit tehetnék, hogyha Zanapkutom szelleme oly’ ritkán szólal meg? Számomra minden szava fontos még akkor is, hogyha nem mindig cselekszem úgy, ahogy Ő kívánja. Hiszen még mindig Én vagyok a Shinigami annak ellenére is, hogyha féltve őrzött társamként tekintek rá. Nem eshet baja mellettem és ezt annyiszor mondom el neki, amíg el nem fogadja. S ténybe tény lassan lezártam gondolataimat, hogy visszavezethessem elmémet a külvilág történésére, melyben aligha változtak a tényezők csak a sértegetés újabb szavai ütik meg füleimet. Habozva ugyan, de végül nem hagyom szem előtt ezeket a sértéseket és cselekvésre invitálom magamat, egy Halálisten társamra támadok kinek hozzáállása egészen szimpatikus lett számomra, ráadásul a gyengébbik nem tagja is. De becsületemet nem hagyhatom figyelmen kívül, ki kell állnom magamért, illetve Yuki~onnaért is, hiszen ha engem sértegetnek Őt is becsmérlik, ezt pedig nem engedhetem meg csak úgy. Bár nem szokásom alkalmazni, de ez pontosan arra vezethető vissza, hogy a biztonsága ezerszer fontosabb nekem, mintsem az Én testi, avagy lelki épségem. De ez még semmi sem ahhoz, hogy nekem most bizonyítanom kell, egy olyan személynek, kinek anno az életemet köszönhettem és szavai még mindig elmémben cikáznak most, de sikerült annyira elnémítanom e hangokat, hogy ne zavarjanak be a technikák megidézésébe és hidegvérrel a torkának ugorjak. Kidoum ellövése után, pedig esetleg nevezhető túlzott önbecsülésem miatti elbízásnak figyelek. Jobbik esetben mindkét technikának találattal kellett volna végeznie vagy legalább az egyiknek e helyett mindkettőt apró kézmozdulatokkal hatástalanította az előbb, mielőtt egyáltalán célba értek volna. A Fehér Villám megszüntetésére szemidegem meg-megrándult, de még épp gondolkodásomból nem lökött ki, bezzeg a Láng labda sikertelensége eléggé felvitte bennem a pumpát még úgy is, hogy nem mutattam ki arcomon. Igyekeztem ezt az idegességből jövő dühöt magamban tartani, cseppet sem felfedve előtte, hogy zavar ez a sikertelen két támadás. A füst melyek a mágiák okoztak kezd szerteoszlani, hogy ismét szemtől – szembe láthassuk egymást. Szúró tekintetem megcsillan kérdésére, nem felelek neki, hiszen azzal önbecsülésemen rontanék, de ez egy olyan érdeklődés volt, melyre jobbik esetben helyeslő választ adnék, de most még szóra se méltatva csak komoly arccal nézek rá, felkészülve minden eshetőségre. Persze ezt is mindhiába. Igaz, hogy lekezeltem ostoba mód, de kidoui igazán eredményesek voltak, mint a mostani is, melyet rajtam kíván alkalmazni. A Hat rudas fénybörtön elől nem vagyok képes elfutni, kivédeni sem vagyok képes azokkal a gyönge Bakudoukkal melyeket ismerek. Bár azoknak is megvannak a hatalmuk, de markomban jelenleg nem éppen nagy erejű technikák. A Rikujoukourou fogságába esve, mozgásomat meggátolva, esélytelen volt a menekülés bármi nemű próbálkozására, de a taroló Orchidea égbolt által keltett forgószél útjába kerülni emlékezetes esemény volt. Ismertem mindkét mágiát és az utóbbit még alkalmazni is tudom, de az általa keltett szélörvény ezerszer erősebb volt annál, melyet Én tudok produkálni. Egyenruhám többé-kevésbé szakadtan végezte, illetve apró vérrel díszített végtagjaim kezdenek kibontakozni a szakadt ruhadarabok mögött, amint a szellő alább hagyott. Kicsit pihegve ugyan, de lélekenergiámat magasabbra emelve semmisítem meg reiatsummal a sárgán izzó fény rudakat. Fél térdre zuhanva szúró szemmel nézek a Halálisten felé, mikor egy számomra váratlan pillanatban előtte bukkanok fel. Ismeretlen mágiát alkalmazva, tehetetlen állapotban, féltédre rogyva a kimerültségtől a nagy erejű reiatsu miatt, melyet szabadon kellett engednem a szabadulásom érdekében nézek rá. Szemem sarkából az épp, hogy pár centire előkészített mágia irányába tekintek, mely életemet fenyegetve parancsra várva, felkészülten várakozik. Megfagyva, apró félelem jele is megcsillan tekintetemben. Sarokba szorítottak, életemben először és zavar, idegesít ez az érzés és fogalmam sincs, hogy ebben a pillanatban mit is kellene tennem. Most elejtett szavai, mint régen a Hachibantainal úgy visszhangoznak elmémben. Verejték végigszalad halántékomon, egyenesen a padlóra esve a gravitációnak hála, amint elhajolt mellőlem és a kidout is megszüntette. Mély levegőt véve, veszek erőt magamon ahhoz, hogy komoly tekintetemmel íriszeibe nézve beszélni kezdjek, hogy félelmemet ne fedezze fel.
- Sumimasen, Yonseki. Utolsó ismereteim szerint Ön a Yonbantai tagjaként szolgált. De ennek ellenére sem fogok az osztagról kialakított véleményemen változtatni. – tartom magam saját meglátásomhoz, így is elég megalázó a helyzet melybe kerültem egy nő keze által, nem is beszélve a bocsánatkérésről, melyet meg kellett ejtenem neki. Nehézkesen álló helyzetbe kényszerítem magamat, hogy kimérten állhassak szembe, mint kiderült nagyobb helyen elhelyezkedő osztagtársammal. Néma gondolkodás után figyelve minden cselekedetét vonom le a dolgokat elmémben. Habozva lépek felé egyet végül, de megállásra kényszerít Zanpakutom mely nemtetszését apránként meg-megremegve jelzi, megfogom markolatát, de esetlegesen felmerülő véleményét figyelmen kívül hagyom, hogy saját érdekemet nézhessem.
- Taníts engem, onegaishimasu! – teszek egy kisebb meghajlást, melyet ilyenkor illendő megejteni és válaszára várok, bár az egész mozzanat nehezemre esik a fájdalomtól, ami átjárja egész testemet, viszont ez a pillanat számomra ezerszer fontosabb, minthogy saját egészségemmel törődjek.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te51050/65000Edzőterem 29y5sib  (51050/65000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 4:19 am

1… 2… 3… Te leszel a párom!


*Noha nem vagyok azért teljesen biztos, hogy egy osztag társamat ily' módon kellett volna megleckéztetnem, még is nem tehettem mást. Egyáltalán nincs az ínyemre, hogy nekem kell egy ilyen fiatal shinigamit megtanítani arra, miként ne gondolkodjon rólam vagy másokról. Ám az, hogy rólam miként gondolkodjon valóban rám tartozik, de a többi, az igazán a szülei dolga lenne. Ugyan meggyőződve nem lehetek, arról, hogy milyen neveltetésben részesül egyet tudok, az ismeretei még igen csak hiányosak elsősorban kezdve azzal, hogy lenézi a 4. osztagot. A démon mágiákról pedig már nem is ejtenék szót. Ennek ellenére viszont tehetségesnek bizonyul abból kiindulva, hogy remekül kitalálta a reatsu nagy mértékű áramoltatásával való keverést. Nem rossz ötlet, viszont ez inkább csak a kisebb technikáknál hatásos. A nagyobbak teszem azt fel egy hadou 90-es kurohitsugi-ra ez már nem hatna. Ott egyértelműen a démon mágia irányításán van a hangsúly s az eredeti sebzés mennyiségnek is jobb esetben az egy harmadát érhetné el. Tehát jól indult el, de nem eléggé. Még pár pillanatig némán tekintek előre bizonyos kérdéseken gondolkodva. Eszembe jut, hogy ez a gyerek nem csupán ismerős nekem, hanem mintha a szülei is jártak volna a gyengélkedőn annak idején. Igyekszem önmagamban a képüket felidézni, még egy ponton beugrik, hogy az apja egy volt kidoushuu tiszt, aki most már a Rokubantai Fukutaichou-ja. Ezzel a gondolattal a fejemben fordulok feléje komoly csillanással szemeimben. Ugyanúgy tekintek, mint a legtöbb shinigamira, csak, hogy ennek a gyereknek van mondanivalóm.* - Az apád mit szólt, mikor a Kidoushuu osztagba jöttél? *Bizonyára örült neki, de kitudja. Lehet éppen ellenkezőleg, ebben nem lehetek olyannyira biztos, mint abban, hogy minden bizonnyal a kidou iránti érdeklődését és tehetségét tőle örökli. Persze a gyermeteg lelkűek ezeket képesek szemelől téveszteni, főleg kamaszkorban. Ezt is csak onnan feltételezhetem, hogy én is voltam fiatal ugyanakkor nem egy Akadémiából ki kerülő fiatalabb shinigami mászkál az utcákon. A még fiatalabbakat meg könnyen nevezhetnénk akár zseninek is. Shikait elsajátítani ilyen fiatalon? Ehhez mindenképpen tehetség kell.* - Fiatalnak tűnsz...shikai szintet elérted már vagy csak Kami hozott innen az Akamémiáról? *Tőle kitelne, főleg azok után, mióta volt az a kis találkozásunk a parkban. Azt hiszem azt soha nem fogom elfelejteni, hogy neki köszönhetem a mágia újra kiváló megidézését illetve azt, hogy sokkal erősebb mágia specialista lett belőlem. A szintem már- már hadnagyi fokozaton mesterkél, de ezt nem szabad elkiabálni, biztos nem véletlen Haruya hadnagy. Valahogy nem tudnám elképzelni, hogy a hadnagy alacsonyabb kidou hozzá értéssel rendelkezzen, mint egy alacsonyabb tiszt, de ki tudja? Ismételten sok kérdés.
Végül pedig a kölyök belekezd valamire, amely miatt a szempillám sem képes megrebbenni. Valahogy furcsán, de még is helyén valóan érint a bocsánat kérésére. Ez egy olyan dolog, amelyre nem sokan képesek a halálistenek közt. Elvégre is, mi mindannyian elég nagy büszkeséggel rendelkezünk, ami miatt gyakorta elfelejtjük ezt a fajta viselkedésmódot. Én magam sem vagyok jobb azoknál a shinigamiknál, csupán felismerem nagyjából azt, hogy mikor mit kell mondanom és tanulok a hibáimból.* - Ám legyen, de okold magad, ha ne tán emiatt a Yonbantai nem részesít megfelelő ellátásban. Akit lenéznek arra ugyanez vissza is száll. ~ Ai..mikor lettél te ilyen..ilyen, ilyen tisztán látó?....Fogalmam sincs, ennek a kölyöknek olyan kisugárzása van, ami miatt meggondolatlanul beszélek..~ *Sóhajtok egy nagyobbat, hogy elgondolkodásomat végszóként egy lehelettel zárjam. Felelőtlenség lenne csak úgy nagy dolgokról beszélnem ezzel a gyerekkel, mikor nem is ismerem, másrészt nem vagyok egyik szülője sem. Elfordulok tőle, hogy a puszta tekintete, ne hogy tudjon bármiféle képpen is hatni rám. Balgatag vagyok, hogy leálltam egy gyerek shinigamival "szórakozni", amikor sokkal fontosabb dolgaim is lennének, ha végre elhagynám a munkaköröm.* - Miért kellene nekem téged tanítanom? *Eme kérdés kissé lekezelő volt, de úgy gondolo nem volna túlzottan jó ötlet tanítanom őt, mikor erre ott vannak a szülei, ha csak nem tud valamivel meggyőzni...*

//*Hozzá vág az userhez egy kavicsot* - Legközelebb több lereagálást kérek, mert szenvedtem a posttal rendesen! xD //

Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te20700/30000Edzőterem 29y5sib  (20700/30000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzer. Júl. 13, 2011 1:30 am

1… 2… 3… Te leszel a párom!
Hazudnék, ha azt mondanám cseppet sem lepődtem meg azon, hogy Ő egy osztagtársam lenne, s méghozzá felettesem is egyben, hiszen míg jómagam a rokuseki, Ő a yonseki pozíciót birtokolja. Viszont így alaptalanná vált számonkérésem a felől, hogy miért is alkalmazza a Kidoushuu edzőtermét, hiszen így minden joga meg van rá. Főleg, hogy nem éppen kis kidoukat ismer, melyért le a kalappal előtte. Ráadásul nem csak szépek voltak és teljesen összetettek, de idézés nélkül volt képes előhozakodni egy ilyen erős Démonmágiával. Bármily’ kellemetlen is bevallanom, viszont egyértelműen látszik, hogy a nyomába sem érek a jelenlegi szintemmel.
A Yonseki kérdésére meglepettség ül ki arcomra. Leír róla, hogy Ő sem éppen a bő beszéd híve, inkább csak akkor szól, hogyha nagyon fontos, avagy ha érdekli valami, s e miatt a levonásom miatt eléggé megdöbbentett mikor Vén Varjú felől kérdezett. Esetleg ismeri, avagy Ő is egy volt akivel afféle „kapcsolatot” teremtett? >.>
- Ch… semmit. – feleltem elhúzott szájjal félvállról. Igazából véleménye egyszer sem érdekelt igazán, egyedül az jár a fejemben, hogyha meglátom, hogy egyszer biztosan le fogom körözni és ezerszer jobb leszek nála, ahhoz pedig tény, hogy a Démonmágiát kellet előtérbe helyeznem, amit nem is bánok, mert igencsak tetszik a Halálistenség e képzési ága, melyet mostanra már a csúcsra tökéletesítenék. – De honnan ismeri, Vén Varjút? – néztem komoly arccal a Yonsekire, amint félbeszakítottam gondolataimat, hogy megtudjam eme információt, hiszen belőle bármit kinézek, hiába az „apám”. Még esetleg azt is el tudom képzelni, hogy más nőkkel kavar Mamin kívül. Bár Anyu ezen állításomat vállig tagadja, s ki vagyok Én, hogy az Ő szavait kétségbe vonjam attól még, hogy gondolataimban eme állításom cseppet sem változott?
Elmélyedésem az imént feltett kérdés miatt produkált feleletemen hallom meg azokat a bizonyos szavakat, mely oly’ hatalmas sértésnek számítanak az Én szememben, bárkitől is halom. Fiatal… ténybe tény, hogy az vagyok, ennek ellenére ezerszer lekörözöm a velem egykorú személyeket, sőt gyakran megesett, hogy még az idősebbeket is.
- Lehet, hogy fiatal vagyok, de ha megkérhetném, ne sértsen meg ilyen lekicsinyítő jelzőkkel. – hozakodtam elő a számomra igencsak lényeges dologgal mielőtt feleltem volna neki, hogy kiemeljem a beszélgetésben a nem tetszésemet, ami nem egyszer fordult elő ugyan, ezért is kap általában kiemelkedő szerepet nálam e mondat, s testvérei. – Sounandesu. A shikai szintet már elértem, a 46. Tanácsa osztott be ebbe az osztagba a felvételi kérvényem után. – feleltem immáron nyugodt hanglejtésben. Bár tudom eléggé nagyzolósan jöhet le, hiszen az Akadémiát messzire elkerülve jutottam erre a szinte, inkább a család tanított, mintsem ott meg kellet volna fordulnom, mégis ez elég volt arra, hogy Yuki~onnat végül meg tudjam szólítani. Viszont Kami – taichout kérdésében nem tudom hova tenni, hiszen mi oka lett volna személyesen idehozni az osztagba? Bár mentségemre legyen szólva, hogy nem igen ismerem még a Kidoushuu taichout, hiszen elég friss tagja vagyok az osztagnak.
- Ön, hogy került az osztagba? Hogyha szabad kérdeznem. – hozakodtam elő kérdésemmel, bár jómagam sem értem, miért is érdekelhet pontosan a Yonsekivel kapcsolatos dolgok. Főleg, hogy rendszerint nem kelti fel egy tiszt sem figyelmemet magánélet téren, mégis valamiért rá… kíváncsi vagyok. Talán ez az apró szimpátia teszi, melyet irányába érzek? Nem értem pontosan, viszont ahogy előhozakodok már elmémben is egy efféle kérdéssel, no meg arról nem is beszélve, hogyha fel is teszem, akkor Yuki~onna valamiért nem tetszését próbálja nyilvánítani felém apró energiaátvitel emelésével, avagy meg-megmoccanásával oldalamon. Tanácstalan vagyok e viselkedésével kapcsolatban, s nem értem mire fel teszi mindezt. Bár jól tudom, hogy neki is meg van a maga véleménye másokról, de megeshet, hogy ezúttal jócskán különbözik a megítélésünk?
Apró bizonytalanság csillan meg tengerkék íriszemben e gondolatom hatására, s magamban már elhatároztam a mai nap programjaiba egy bensőséges beszélgetést Yuki~onnaval ezzel kapcsolatban, hisz neki sem, sőt neki sem kedvező, hogyha ezt csupán a semmiben hagyjuk, mert emiatt a későbbiekben nagyobb bonyodalmak is születhetnek. Hiába kívánom azzal megvédeni, hogy a mágiával többet foglalkozom. S ezt a dolgot már sikerült megbeszélnem vele, ez sem lehet bonyolult.
A Yonbantairól kialakított képem még mindig élénken virít bennem. Jelentéktelen osztagnak tartom, s ezen nem kívánok változtatni, bár a téren igaza van, hogy amit adsz másoknak - akár véleményben, akár cselekedetben – azt kapod vissza. Bár ellátást édesanyám is tud adni, ha szükségem van rá, s eddig még nem fordult elő efféle problémám, legalábbis egyetlen eseten kívül nem emlékszem ilyesmire.
- Nem tagadom. Igaza van Yonseki-sama. Viszont elképzelésemen, tapasztalatok hiányában kizárt, hogy javítsak. – ostoba ürügynek hangzik ez tőlem, s talán korrigálnom kellene ezt a problémát egy látogatással a Yonbantainál. Viszont a gyengeségükről hallottakat, hogy hagyják magukat lealacsonyítani a munkákkal, melyeket rájuk sóznak… valamiért emiatt nem tudom szép szavakkal illetni ezt az osztagot, hiába áll ezzel veszélyben a remek ellátásom, melyet tényleg adni tudnak.
Koncentrációmat ezúttal a feltett kérdésem válaszára várásra vezetem, hiszen számomra igencsak fontos ez. Remek kidou képzettséggel rendelkezik és nála jobb „tanárt” kizárt, hogy találhassak Sereteiben. Bár gyöngeségre utalhat e kérdésem, hiszen ezzel beismertem, hogy Ő sokkalta is jobb szinteken áll nálam, melyet persze bárki észrevehet. De ezt mégsem vettem most figyelembe, még Yuki~onna ellenvetését is eleresztettem magam mellett csak, hogy megkérdezzem ezt, mely akár hatalmas fordulatokat is hozhat számomra az életben...
- Visszakérdezése teljesen jogos. Igazából „apámat” is megkérhetném erre, de… bizonyos okok miatt, inkább nem. – motyogom el a végét cseppet sem magabiztosan, hiszen a célom nem mást, minthogy egyszer Vén Varjút lekörözhessem, s ha rajta keresztül erősödnék, meg cseppet sem lenne pozitív végkimenetel. S nagyfokú kétségeket hozott fel a téma vele kapcsolatban, ezért sem volt kérésem megmagyarázása oly’ határozott. Pedig Ő hozzá... Yonsekihez meg valamiféle bizalmat érzek szavai és iménti megalázás ellenére, még úgy is, hogy nevét sem tudom. Nála jobbat biztos nem találok, viszont lehet, hogy nem ártana megosztanom vele ezt a bizonyos okot akkor? De megbízzak benne ennyire…? S, esetleg remélhetem, hogy a bizakodásom ellenére rájön pontos szándékomra?
- Gomenasai, Yonseki-sama. Hogyha elutasítja megértem… de hálás lennék, hogyha… hogyha elvállalná! – hajolok meg mélyen, tisztelettudóan előtte, hátha sikerül hatnom vele és pozitív kimenetelt kicsikarni ebből a kuszává vált helyzetből.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te51050/65000Edzőterem 29y5sib  (51050/65000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Szept. 24, 2011 9:59 pm

~ Nosztalgikus órák, most éppen ki tanít kit? ~


*Már javában süt a Nap, amelynek dolga az volna, hogy némi melegséggel árassza el Soul Society-t. Azonban ez a melegség cseppet megtörtnek látszik. Hűvös van kissé, ám így sem lehet a hőmérséklet oly' kevés, hogy fázni lehetne. Mindenesetre ebben az időjárásban volt a legjobb reggel felkelni. Csak ki kellett mennem az erkélyemre, a hűs és friss fuvallat tett arról, hogy rendes állapotban mehessek be a Sanbantai barakkjaihoz. Utam teljesen hibamentesnek bizonyult. Nem volt benne semmi különös, ahogyan komoly tekintetem az oda vezető utcáknak szegleteit pásztázta. Olyan átlagos mozzanat volt már az egész, hogy amikor beértem az osztagom folyosójára mindenki tudta, hogy félre kell állniuk az utamból. Ami meglehetősen meglepett, hogy a mai nap Mei-san meglepni igyekezett. Egy gőzölgő teával találhattam szembe magam az irodában, és a melegségéből ítélve alig pár percre járhatott bent. Noha, nem kedvelem, ha az engedélyem nélkül bejönnek ide, de ez egyszer elfogom neki nézni. Talán tud annyit a lány, hogy ha eltűnnek az irataim, vagy hasonló, azért büntetést fogok kiróni. Így hát beülök csak az író asztalom mögé, hogy az itt felgyülemlett aláírásra váró iratokat nézzem át. Magam elé téve az elsőt nézem át, amelyen néhány perc elteltével találok egy aprócska hibát. Ám ez a hiba olyan kis mértékű, hogy felesleges volna szóvá tennem, ennyit még megengedhetek a tisztjeimnek. Ha ne tán nagyobb hibákat fogok fel lelni a dokumentumokban, akkor minden további nélkül behívatom őket az irodámba, és újra irattatom az összeset velük. Én magam is úgy tanultam meg dokumentálni, hogy többször írtam át ugyanazt, ameddig hibátlan nem lett. Ebben nagy segítségemre volt Tomoko-san a Kyuubantai fukutaichou-ja. Viszont a költségvetés gyorsabb, és hibátlanabb elvégzését már egy Keisuke általi incidensből tanultam meg. Hihetetlen alak, mindenki abban a hitben él feléje, hogy egy "ostoba" shinigami, amikor valójában én tudom, hogy igen okos csak éppen nem szereti mutatni. Felsóhajtok egyet, hogy gondolataim már megint Keisuken kezdtek el járni, s inkább úgy döntök, hogy megiszom a mai napi teámat. Éppen teázás közben lehetek tanúja annak, hogy a nyitott ablakomon egy parányi élőlény, egy pokol lepke ereszti be önmagát. Kimérten pillantok a lepkére, amely előttem, kezd el cikázni, ám várnia kell. Csak miután megittam a teámat, ráérősen nyújtom ki egy kecses mozdulattal kezem, hogy a lepke megpihenésével átvehessem az üzenetet. Az érkező üzenetre kicsit meglepődöm. Nem számítottam arra, hogy Kami komolyan gondolta azt a dolgot, mikor legutóbb találkoztunk. Elvégre az, hogy ketten tartsunk egy közös kidou edzést, még akkor sem volt lehetőségem arra, mikor az osztag yonsekije voltam. Mindenesetre természetesen ezt a felkérést nem utasíthatom vissza. Hiszen a Démon Mágia űzése számomra kiemelkedő jellegű, és egyébként is kevés olyan shinigamit találhatok a Seireitei-en belül, akivel egyenrangúként tudnék edzeni. Természetesen bevállalom, ha szükséges egy- egy órát az Akadémián is, azonban ez leginkább feltehetőleg Kami dolga. Tehát az én szememben a kidoushuu kapitány egy nagy tudású shinigami, annak ellenére, hogy volt lehetőségem megtapasztalni hanyagságát. De most itt sem a késéseiről, sem a munkája fölött elhajlásról van szó. A lepkével továbbítom az üzenetemet, s majd visszahelyezve magamra a nodachimat (amely kis híján akkora, mint én) elindulok. Kifelé menet az irodámból szólok egy tisztnek, hogy néhány óra múlva jövök, addig is kezdjék meg a sorfalas edzést, lehetőleg zanjutsus elemekkel, vagy rakják ki a céltáblákat a kidoukhoz. Miután zt leadtam némi villámlépést alkalmazva haladok el valamennyi osztag mellett, hogy a kidoushuu osztag előtt lassú léptekkel haladhassak. Nosztalgikus pillanatok ezek, s néhány shinigaminak, akiket ismertem is meglepő lehet, hogy most már haoriban állok előttük, és nem egyszerű yonsekiként. Amire számíthattam, a kapuban meg sem állítanak az érkezésemkor. Bizonyára Kami szólt nekik, hogy beengedhetnek. Az egyik tiszt felajánlja, hogy odavezet, amelyre ridegen pillantok rá.* - Tudom a járást..shinigami! *Hogy ezt a fajta külső feszültséget fokozzam, lehunyt szemmel lépdelek a dojo felé, melyből edzések zaja zajlik ki. Felpillantok az épületre, egyenesen a bejárat előtt. Emlékeimben megannyi edzés képe kezd el felderengni. Ebben az edző teremben váltam Soul Society egyik kidou mesterévé, így ez a hely számomra különleges tendencián fekszik. Belépek a terembe, s némi csend lesz úrrá megérkezésemkor.* - A tisztek is itt lesznek, vagy privát edzést tartunk? *Pillantok Kamira kérdésemkor. Valójában az sem zavarna, ha itt maradnának biztonságos szegbe húzódva. Legalább tanulhatnának valamit, ugyanakkor megfigyelhetnék, hogy milyen is egy komoly kidou edzés. Rég jártam már itt, úgy negyed éve is van talán, de abban biztos lehetek, hogy egyikőjük sem lehet oly' képzett, mint a jelenlévő két kapitány. Néhány pillanatig magam is várok, s majd a körülményektől eltekintve lépek némileg előrébb, hogy jobban láthassam társamat.* - Mielőtt hozzá látnánk fel kell tennem neked egy olyan kérdést, amelyre bizonyára tudod a választ. Mi is volna a kidou? *Várok, egészen addig, míg meg nem válaszolja. Addig is felhajtom az egyedire tervezett uniformisom ujját, hogy az esetlegesen elsütött mágia ne tehessen benne kárt.* - Fogok feltenni kérdéseket edzésünk közben. Már régebben is így edzettem, hogy ez által rávilágíthassak hibáimra. Ajánlom mindannyitok figyelmébe, hiszen gyakran pontosan ott van a hiba, ahol azt hinnénk már nagyon jók vagyunk. *Pillantok az itt maradó néhány tisztre, s majd Kamira is, aki feltehetőleg már felkészült a kettőnk edzésére. Ha így van, nem is húzom tovább az időt, hanem megidézem az egyik legalacsonyabb hadout tartva a fokozatot. Nem jó egyből a legmagasabbakkal próbálkozni két okból kifolyólag, de erre úgy is kitérek az edzés folyamán.* - Hadou no yon, Byakurai! *Tartom egy ujjam egyenesen felé irányulóan.*
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te26400/30000Edzőterem 29y5sib  (26400/30000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyKedd Szept. 27, 2011 4:19 am

Nosztalgikus órák, avagy tanítvány leszek ^^"


Bármilyen kényelmes életmódot is éljek, van egy valami, amiről képtelen vagyok leszokni. A koránkelés olyannyira beivódott a hétköznapjaimba, hogy egy bizonyos kora reggeli időpontnál egyszerűen nem tudok tovább aludni. Tulajdonképpen azért sem próbálom elhagyni ezt a hozzám hasonlók számára talán horrorisztikus rutint, mert élvezem, ha a hűvös reggeli levegő frissít fel és a felkelő nap látványára szívhatom el az első cigimet. Márpedig számomra az életnek az a lényege, hogy élvezzem, és ezért mindent meg is teszek. Persze felelős kidou parancsnokként kénytelen vagyok olyan feladatokat is elvállalni, amelyeket normál esetben eszembe se jutna megcsinálni, hiszen nincs hozzá affinitásom, vagy éppen kedvem. Elvégre kinek van energiája papírokat bújni különféle engedélyekről meg állapotelemző jelentésekről, hogy a költségvetéseket se is említsem. Megcsinálom, de a saját tempómban. Ha ráér, akkor halasztom ameddig csak lehet, szerintem már kikészítettem az ichibantainál néhány embert a last minute ügyeim miatt. Szerencsére a haszontalan hadnagyom olykor-olykor felajánlja a segítségét, jó szándékát pedig természetesen nem utasíthatom vissza, szóval meg szoktam ajándékozni egy-két köteggel. Talán akkor is megtenném, ha nem óhajtana segítő kezet nyújtani, ugyanis épp elégszer kell a hanyagsága miatt törődnöm az ő feladataival. Én ugyanis nem mulasztok el alapos munkát végezni, ha egyszer rászánom magam, és talán nem kell mondanom, hogy melyikünk módszere a kedvezőbb az osztag számára.
Na de mielőtt elmászkálnék Rukongaiba a témával, a koránkelésnél tartottam, és hogy miért is kezdtem ezzel? Nos, mert szokásomtól eltérően már reggel is meglehetősen produktív voltam, vagyis a lehető leghamarabb útjára bocsátottam egy pokollepkét a Gotei 13, azaz pontosabban a 3. osztag irányába. Úgy döntöttem ugyanis, hogy elszakítom Kagami-chant, osztagom egykori 4. tisztjét a bokros teendőitől. Ciki vagy sem, a segítségére volt szükségem, ugyanis megtorpantam a fejlődésben, és bár volt róla sejtésem, hogy miért, kiküszöbölni a problémát nem tudtam. Lehet, hogy csak a határaimat értem el, elvégre sosem voltam az a roppantul tehetséges, nagyra hivatott halálisten, de én másra gyanakszom ezúttal. Mivel Ai az egyetlen magas rangú shinigami, aki volt a Kidoushuu tagja, és így biztosan rendelkezik a nekem kellő tudásanyaggal, így nem volt kétséges, hogy kihez is fordulok egy közös edzés álcája alatt. Mindazonáltal igazán impresszív a lány pályafutása, mintha csak tegnap lett volna, hogy átcsábítottam a 4. osztagból ide, aztán azóta már megjárta a 7. osztag hadnagyi címét és most nemrégen megérdemelten haorit is kapott. A rangkeringőről inkább nem nyilvánítok véleményt, de kétségtelen, hogy sok tehetséges shinigami tűnik fel mostanában, és az Aizen elleni harcok megnyitották számukra a lehetőséget az előlépésre is.
A délelőtt folyamán aztán megkaptam a hírt, hogy látták feltűnni a sanbantai kapitányát az osztag barakkjainak bejáratánál, így jómagam is az edzőteremhez siettem, ha már oda hívtam egykori tisztemet. Talán meglepi, hogy valahová előbb érkezem, mint ő, de ez most kellően sürgős probléma volt ahhoz, hogy minden másnál fontosabb legyen a mielőbbi megoldása. Szokásosnak mondható dohányrudammal a számban emeltem köszönésre a kacsómat, mikor belépett. Felettébb jól állt neki a haori.
- Nem bánom ha itt maradnak. Egyelőre.
Feleltem a többi shinigami jelenlétét firtató kérdésre. Aki gyakorolni akar, annak lesz elég helye, aki meg nézni, hát egészségére. Majd lesz egy pont, amikor - ahogy ő mondta - privát folytatásra lesz szükségem, mivel nem akarom beégetni magam, de most még okés volt a nézőközönség jelenléte. Következő kérdésére azonban valósággal lefagytam, valószínűleg elég buta képet vágtam a szavak ezen sorrendjére.
- Hm... Kagami-chan, mondd csak, hogy van Keisuke-san?
Kérdeztem vissza, majd egy nagyot szívtam a cigarettámba, és kényelmes tempóban engedtem ki a füstöt a számon. Válasz helyett azonban csak egy naaa~gyon csúnya nézést kaptam. Nem sikerült a terelésem, ez van Neutral Azért kicsit necces megkérdezni a kidoukra specializálódott osztag kapitányától, hogy mi az a kidou, de hát akkor legyen. Még a végén még feszélyezni fog az edzés, mert vizsgáztatás lesz belőle Neutral
- A kidou a shinigamik négy fő harcstílusának egyike, mely elsősorban a reiatsu használatára alapszik. A halálisten a lélekenergiáját különféle varázslatok létrehozására használja fel. A mágiák lehetnek támadó, védekező és gyógyító típusúak is.
Tarkómat vakargatva, kissé vonakodva, de válaszoltam. Azért remélem átmentem, kellemetlen lenne már most megbukni Neutral Magyarázatával csak egy sóhajtást csalt ki belőlem, elég messziről indulunk neki, ha ez az első kérdése. Le merném fogadni, hogy akkor most az jön, hogy mi a hadou és a bakudou Neutral
- Bakudou no hachi, Seki.
Nem sokat cicózott Kagami-chan, én pedig egy hasonlóan alacsony kidouval válaszoltam a Fehér Villámra, csak hogy ne vádolhasson azzal, hogy pazarlom az erőmet. A pajzsról lepattanó elektromos csapás azonban a vártnál erősebb volt, vagy éppen az én Sekim volt túl gyenge, de kis híján áttört a hadou rajta. A minket figyelő tisztek ezt nem vehették észre, viszont valószínűleg a kapitánynak feltűnt. Egyelőre nem tudom, hogy csak Ai tudása nagyobb az általam vártnál, vagy megint a problémámnak köszönhetően vacakolt a pajzsom, de ez alighanem hamarosan kiderül.
- Hadou no nijuukyuu, Aka Fenikkusu.
A jobb kezemmel védtem, a ballal támadtam, hogy a váltás minél gyorsabb legyen. Úgy döntöttem, hogy mindenféle trükközés nélkül, egyenesen támadok vissza Vörös Főnixemmel. A madár képében megjelenő tűzmágia a kedvenceim közé tartozik, talán azért mert szeretek repülni, és ez a kidou a szárnyalás szabadságára emlékeztet alakjával. Bemelegítés-jellege van az edzésnek még, szegény nézőket pont akkor fogom elküldeni, amikor talán izgalmasabbá fog válni a dolog számukra is Neutral
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te51050/65000Edzőterem 29y5sib  (51050/65000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyVas. Okt. 09, 2011 11:12 pm

~ Nosztalgikus órák, most éppen ki tanít kit? ~


*Tekintetem ráérősen halad végig a régről ismert arcokon, míg Kami válaszára várok. De rég is volt már, s mennyi osztagot jártam meg előtte, vagy utána. Néhány névre már nem is emlékszem, csupán arcuknak töredék része maradt meg. Talán a halálisteneknek ez volna a sorsuk? Bekerülni ebbe a roppant szigorú rendszerbe, s megismerkedni, majdan elfeledni társaink? Társ, ebben a szóban nem éppen bővelkedek. Ám mára már ugyan körül vesznek jó páran, mégis magányban leledzik napjaim percei. Keisuke oldalán megtaláltam önön békémet, azt hiszem, de a túlzott jó egyaránt kezd elnyomni. Már nem érzem értékét egy jól irányzott szónak, vagy tettnek. Szemeimben ez a világ változni kezd, s csak sodródom az árral, ki tudja hová. Kapitányi pozíciót értem el, alig néhány évtized alatt, míg mások tán egy évszázadot is küzdenek ezért. A magam nyolcvanhat évével egészen fiatalnak számítok köztünk, akárcsak az előttem álló kapitány, aki még hamarabb érdemelte ki a kidoushuu osztag egyedi "haori"-ját. A legnagyobb tiszteletre méltóbb shinigamik. Mit is jelent e kifejezés valójában?
Kapitánynak lenni cseppet sem könnyed dolog, mint azt mások gondolnák. Kis tiszt létemre én magam is azt gondoltam, hogy nem lehet nagy megterhelés, mert mindenki elvégzi az osztag körüli teendőket helyettük. Ám, most, hogy benne ülök abba a székbe, s hátamon ott ékeskedik a sanbantai jele belátom, nem volt igazam. Kapitánynak lenni felelősség, s bizonyítás egyaránt. Egy átlag tiszt bizonyos értelemben szabadon járhatja a Seireitei utcáit, míg egy kapitánynak egy egész osztagot kell irányítania. Vész esetén pedig a dolgok döntéshozó élére kerekedni. S akkor nem vettem még számításba az örökös példa mutatást, és céltudatosságot, hogy tudd mit vársz el a tisztjeidtől. No, meg törekedni arra, hogy meglegyen a lehetőségük az öncélú fejlődésekre is. Felelősség, és még nagyobb felelősség. De, hiszen én már ehhez teljes mértékben hozzászoktam. Főnemesnek sem lenni gyerekjáték. Ugyanaz a tendencia, csak most háromoldalúan kell bizonyítanom. Ádáz szemek pedig minden sarkon követnek, hogy mikor követem el azt a hibát, amitől a Kagami- ház presztízse majd romlik. Erre gondolva pillantok ridegen Kamira. Példát mutatni shinigamiknak, polgároknak és a partnered felé hozni a lehető legjobbat. Keisuke nevének kiejtése ebben a pillanatban nem tölt el jó érzéssel. Voltaképpen teljes mértékű magányt érzek arra gondolva, hogy mióta nincs már itt, s még mennyi ideig lesz távol. Aggódnom kell érte is, de ugyanezt meg kell tennem a kötelességem és családom iránt is. Túl sok, lassan pedig ez a szakadék maga alá fog temetni. Sóhajtok egy nagyot, majd rá bólintok Kamira, hogy helyeseljem válaszát a kidoukat illetően.
Kidou, mindig is a kedvenc harcstílusom volt. Talán mostanában kezdek rá állni a zanjutsu felelevenítésére. Egyszer, hatvanhat évig tagja voltam a Juuichibantainak, visszatérni a gyökerekhez valamelyest sosem árt. De, most már a velem szemben lévő kapitányra kezdek el koncentrálni. Tekintetem az imént kissé ellágyult, így hát ismét komolyabban pillantok rá, s alig pár pillanat köztes idő alatt már is kapok egy ellentámadást.*
- Vagy is, ha a shinigami nem tudja a lélekenergiáját a megfelelő módon kontrollálni, akkor a kidouk nem, vagy csak gyengén idézhetőek meg. *Hangzanak fel selymes szólamú szavaim, míg egyik ujjamat előre tartva néma idézéssel ki lövöm a repülő kidouját. Noha kissé botor vállalkozás ez tőlem, hogy egy ilyen egyszerű kidouval lendülök ellene, de egy kis szerencsével talán nem koncentrálta a kidouját a megfelelő mértékben. Ugyanakkor az imént lehetőségem nyílt megfigyelni, hogy a "seki"-jét majdnem átvágtam ugyanezzel a kidouval. Mindössze annyi a célom jelen pillanatban, hogy felmérjem a jelenlegi kidou szintjét. Ha a minket körülvevő tisztek rendesen oda figyelnek, ők is megláthatják ezt az alapvető kidou használási stratégiát. Sosem szabad az ellenfélre egyből a legerősebb kidouval rá támadni. Vannak esetek, amikor ez kell, de ez most egy edzés, más részről Kami nem az ellenfelem. Tehát megengedek magamnak egy ilyen könnyed mozdulatot ezzel elárulva, hogy Soul Society kidou mestereihez tartozom. Noha, bizonyára mindenki azt gondolná, hogy egy alapszintű kidounak a néma idézését igen- igen könnyű végre hajtani. Viszont Kami a Kidoushuu osztag kapitánya, számára nem kell elmagyarázni, hogy a néma idézés, a reatsu tökéletes kontrollba tartását jelenti.*
- Néma idézés... *Suttogom ajkaim közt, ezt követően pedig az itt lévő többi tisztre pillantok.* - Jóból is megárt a sok! *Jelzem tekintetemmel, hogy a közszem számára megszűnt ez az edzés. Nem szeretném megkockáztatni azt a tényt, hogy kelletlen shinigamik arról kezdjenek el fecsegni, hogy a harmadik osztag kapitánya milyen szinten áll a kidouk terén. Tulajdonképpen pedig ezzel valamelyest Kamit is szeretném megóvni, hiszen a komolyabb edzés érdekében nem fogom magam vissza fogni. Ha pedig ne tán erősebbnek bizonyulnék, az bizonyára rontaná a Kidoushuu kapitány presztízsét. Így hát türelmesen kivárom, hogy az egyéb tisztek elhagyják az edzőterem falait, és ezt követően hátra lépve helyezem óvatosan a földre katanamat.*
- Amit itt látsz, kérlek, tartsd titokban. A saját büszkeségem, hogy megvannak a magam titkai. *Suttogom, és feltűröm a ruhám ujját, hogy a továbbiakban megidézendő kidouk ne hogy kárt tegyenek benne.* - Lényeg a következő Kami: Az alapvető kontroll, a reatsu elzárásán, és felszabadításán múlik. Ha egy démon mágiát elsütsz, a felszabadítás alatt formába vegyíted. Olyan, mint egy sűrített lélekenergia. Hogy értsd miért oktatlak ki... *Lépek előrébb, és bal kezemben megidézek egy szikrázó Rakurai Tamat, amely szánt szándékkal instabil ebben a pillanatban.* - Így néz ki az a kidou, amelynél valaki nem figyel oda a lélekenergiájának formájára. Van egy elméletem, hogy hogyan vihetjük még nagyobb szintre a kidou tudásunk. Jó magam, éveken keresztül ezzel a technikával fejlődtem, s elárulhatom, beválik. Három szintből áll a gyakorlat. Koncentráció, sűrítés, felszabadítás. Megmutatom. *Tűnik el kezemben a megidézett kidou s majd nyitott szemmel figyelem meg élesen a kezemet. Egyszer csak szikrázni kezd megint csak a kezemben valami, ezt követően a gömb alakja erősödni kezd és a végén a felszabadítás hatására erősen, szikrázni kezd. Aztán ahogy jobban és jobban koncentrálok, egyszerűen elsül a kezemben. Kissé megrázom kezemet a mutatványra.* - Tehát ezzel voltaképpen azt akartam bemutatni, hogy nem elég arra koncentrálni, hogy felszabaduljon ez a mágia, hanem sűríteni kell, és a legvégén hozzá adni azt a kis elszántságot, amitől erősebbé válik. Továbbá.. *Engedem le kezem.* - Minden mágiának megvan a maga alakja. Furcsa lesz, amit mondok, de egy byakurainak is van alakja. Még pedig dárda alakú kidouról lehet beszélni ebben az esetben. *Hagyok egy kis hatásszünetet, hogy memorizálhassa az iméntiket. Ez a fajta magyarázás már meghaladja a harmad, negyed és kisebb szintű shinigamik teljesítő képességét. Noha, az is lehet, hogy ennek java részére már ő maga is rá jött, csak éppen elfelejtette a lényegét.* - Szóval egy kidou meg tanulásához tudnod kell elsősorban, hogy milyen alakú lehet. A koncentrálásod pedig egyaránt ki hat alakra, sűrűségre, s a legvégén arra a kis kicsattanó erőre. Ez a gyakorlott kidou használóknak sem könnyű feladat. Az elmélet helyett inkább gyakoroljunk. Most én leszek a támadó, te pedig a védekező. Bármilyen kidout bevethetsz magad védelmében, vagy el is ugorhatsz előlük. A lényeg az volna, hogy megfigyeld az alakokat, erősséget és úgy általában a mechanizmust, hogy az új észre vételeidet be tudd építeni a tudás táradba. Kami...mivel a tisztjeidet elküldöd, így nem fogom visszafogni magam. *Pillantok rá sokkal komolyabban, hogy megértse a helyzet súlyosságát. Talán többet is beszélhettem a kelleténél, s tűnhettem meglehetősen nyersnek, de egy kapitány társammal beszéltem. Egy negyedrangú tiszt számára talán még szükség van arra, hogy némiképp adjak időt az esettanulmányra, azonban egy kapitány felé erre már igazán nincs szükség. Az edzés tendenciája, és fokozata is erőteljesebb. Jobban belegondolva ez pedig engem is edzet. Sajnálatra, vagy önön büszkeségem hajtására nem sok olyan shinigami van Soul Society-ban, akivel úgy tudnék edzeni, hogy közben ne kelljen visszafognom magam. Csak is egy dolog miatt döntöttem úgy, hogy az átlagnál komolyabban fogom venni Kami edzetését, ez pedig nem volt más, mint ennek a helynek a tudata. Ezek a falak képesek elnyelni a démon mágiámat, ha kellőképpen félre lép majd (már ha szükséges). Ugyanakkor egy kis keménységgel, és brutalitással motiváció jellegű is lehet, ha éppen nem állunk egyazon kidou szinten. Várok egy kicsit, s ezután azonnal támadásba lendülök.* - Hadou no sanjuusan soukatsoui, hadou no sanjuuichi shakkahou! *Nagyjából négyszer kísérlem meg egymás után, ellenkező kezemmel felé küldeni ezeket, egyelőre helyzetemen nem változtatva. Az idézések közepette fokozottan ügyelek arra, hogy tiszta alakkal idézzem meg ezeket a kidoukat, hogy rá jöjjön valamire, amit még nem mondtam el a számára. Az én soukatsuim eltérő jellegű valamelyest. Ugyan sarló alakú, mint a többi, de van benne valami egyediség. A műveletek lezajlása után a soukatsuiba rejtem a shakkahoumat, hogy a kéklángból kitörő tűzlabda okozzon némi meglepetést. Ezt felé küldve pedig megváltoztatom helyzetemet, és megfigyelhetően egyre erősödő kidoukat idézek meg. (Byakurai, Shakkahou, Soukatsui, Tenran, Raikouhou, Souren Soukatsui). Mindannyiknál nyilván való az alak, itt- ott a szín eltérése is. De még is van benne valami egyediség, valami plusz, amitől nem behatároló jellegű. Megállok egy pillanatra, hogy magyarázhassak néma idézéseim után.*
- A kidouknál mindig, és soha nem határozzuk meg az alakjukat. Hasonlíthat egy dárdára, de mivel te idézed, sosem hasonlít rá. A lényeg az elven alapul. Csak „olyan” szerűségbe kell vegyíteni a kitörő lélekenergiát, de mivel mindenkinek eltérő a reatsuja, így sosem egyforma két kidou. Egy erős shinigaminak bizonytalan formát öltenek az ilyen általános kidouk. Tudod miért? Mert a lélekenergiájuk már meghaladja azt a fokozatot, hogy szabályos alakú, teszem azt fel soukatsuit idézzenek meg. *Pillantok rá sokkal sejthetősebben, hogy tudjam mennyire is érti meg azt, amit eddig elmondtam neki.* - Ne törekedj arra, hogy a kidouid olyanok legyenek, mint másé. Próbáld betartani az alapelveket, de teremts új szabályokat önmagad számára. Nem az számít, hogy hogyan éred el ugyanazt a hatást, csak érd el. Nem az számít, hogy te dárda helyett egy tűt képzelsz el. A lényeg, hogy a képzeleted szülte képzeteket áttudd vetíteni a magad kidouira. Légy egy dárda, vagy légy egy tű nem számít! *Tartok egy kisebb szünetet, hogy pihenjek egy kicsit a magyarázásban. Túl sokat beszéltem az imént, de azt hiszem egy kissé elragadtattam magamat a dolgokkal kapcsolatban. Végül is a kedvenc harcstílusomról van szó, amelyben már mester szintűvé váltam. Ugyanezt a tudást pedig szeretném, ha elérné az előttem álló kapitány is. Csak reménykedhetek abban, hogy ezen a szinten nem áll meg a tudása. Egy kapitánynak mindig tudnia kell önmagát fejlesztenie.*
- Noha, létezik egy kidou, amely eltérő ezektől, a téveszméktől. Annál a kidounál már olyan szinten nehéz az alakra, és úgy önmagában az erőszabályzásra ügyelni, hogy kicsapódáskor nem több, mint egy hatalmas, lézerszerű lélekenergia löket. Gondolom sejted, hogy melyik kidoura is gondolok ebben az esetben. *Sejtéseim szerint nem kell neki elmagyaráznom, hogy ebben az esetben a Hadou 88-ra céloztam. A ma létező legerősebb kidouk közül az egyik. Az anyaga, vegyítettsége, koncentrálása oly' mértékben nagy, hogy már nem lehet olyan semmis dolgokra ügyelni, mint a kidou alakjával elért hatás. Ha erre ügyelne megidézésekor egy shinigami, félő, hogy felsülne vele. Hiszen a hadou 88 a puszta, nyers erőn alapszik.* - Megmutatom. *Hunyom be szememet nem ügyelve arra, hogy nem szóltam neki arról, mit is kéne most tennie. Kapitány, feltalálja magát. Eldöntheti, hogy félre áll, avagy megkísérli kivédeni, rá bízom. Hatalmas levegőt veszek, s majd halk sistergés utó hangzásával ezüstszínű lélekenergia kezdi ellepni testemet. Eleinte ügyelek arra, hogy ne szabadítsak fel túl nagyot, de aztán eszembe jut, hogy mekkora kidounak a megidézésére van jelen esetben lehetőségem. Nem mindennap engedhetek meg ilyesmit magamnak, ezért pedig úgy döntök saját felelősségemre, hogy betartom a percekkel elhangzottakat, nem fogom visszafogni magamat. Amennyire csak tudom, felszabadítom lélekenergiámat remélve, hogy ez társamnak nem lesz túl erős. Aztán a pillanatban, ahogyan felnyitom szememet, előre tartom jobb kezem.* - Hadou no Hachijuuhachi Hiryu Gekizoku Shinten Raihou! *Kemény, érzelem mentes lejtésekben ejtem a kidou számát, és nevét egyaránt. A hatás pedig egyértelmű. Felvillan tenyeremben, majd egy hatalmas lézerlökettel indul meg Kami irányában, de nem neki, hanem csupán a kidout elnyelő falnak zúdul neki. A teremben keletkező füst árulkodik arról, hogy ez talán túl erős lehetett egy ilyen kidounak. De a rendszer instabilitása tudtommal csak néhány percig tarthat, a termet viszont lefoglaltuk. Szóval kár nem fog keletkezni benne. Kicsit szaporábban veszem a levegőt, amint kiterelődik a füst a helységből. Furcsa, belső szúrást észlelek magamból, de jelenleg nem figyelek erre.* - Remélem sikerült segítenem neked. Az edzésnek mára... *Már a kidou végre hajtása közben is éreztem, hogy valami egyáltalán nincsen rendben. Egy belső sugallat kapott el, hogy nem kéne megidéznem. Viszont a hév, hogy lehetőséget kaptam, felidézte a kidouk iránti mohóságomat. Egy erős belső fájdalom folytja vissza belém a szavakat. Egy erőteljes hasi fájdalom, ami nem hagy szóhoz jutni. A helyzet furcsasága okán ijedten pillantok Kamira, de mire feleszmélnék jelenlétére a világ homályosulni, kezd szemeim előtt. A ruhámra kifakadó vér az utolsó látvány, amely színezi a homályosra nyúlt látásomat, eszméletvesztésem elébe. De hiszen, nem is történt semmi olyan, amitől megsérülhettem volna. Nem, ez másfajta sérülés. Sokkal másabb sérülés, amit nem a fizikai ártalmak gyanánt szereztem. Ez a sérülés súlyosan lelki eredetű, de majd a betegszobán úgy is elmondják, amint felébredtem...*
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te26400/30000Edzőterem 29y5sib  (26400/30000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 3:57 pm

Nosztalgikus órák, avagy tanítvány leszek ^^"

A kidoura specializált osztag parancsnokaként azt gondolná az ember józan ésszel, hogy a létező összes kidout ismerem és tudom alkalmazni. Ennek azonban az én esetemben csak a fele igaz, az ismeret. Sosem tartottam magam igazán alkalmasnak erre a posztra, még a kapitányok között is csak közepesnek számít a tudásom köszönhetően annak az aprócska gikszernek, hogy a lélekenergiám mennyisége nagyon alacsony a rangomhoz képest. Bár a démonmágiák kombinálásában és a legtöbb spéci technikában jártas vagyok, illetve képes vagyok saját kidoukat is alkalmazni, az igazán magas szintű technikákhoz egyszerűen nincs elég reiatsum. Ha megpróbálom őket, valós erejük talán tíz százalékát sem érem el. Ennek hiányában pedig nem vagyok érdemes erre a rangra, sőt, már csak azért sem, mert az alapvető mágiáim sem érik el azt a szintet, amit én elvárnék tőlük. Valószínűleg nem lenne túl büszke rám egyik elődöm sem, ami azt illeti szerény véleményem szerint az előttem álló hölgy sokkal alkalmasabb nálam. Ezt az is bizonyítja, hogy Kagami-chan némán idézve pusztítja el a Vörös Főnixem, ami már csak azért is ciki rám nézve, mert jómagam még nem tudok némán idézni anélkül, hogy ne veszne el a kidouim ereje a folyamat során. Többet tud nálam, ez számomra már nyilvánvaló, és lehet hogy néhány tisztem is rájött erre. Bár a legképzettebb tagok nincsenek itt, de azért a legtöbben konyítanak valamicskét a kidoukhoz Neutral
- Hallották a kapitányt, a nyilvános résznek vége. Kint lehet folytatni Neutral
Intettem egyet az ajtó felé hanyagul. Aki a saját edzése közben volt, annak az udvaron kell tovább tréningeznie, ott is vannak felállítva táblák, hogy ne mindig ebben a sötét és komor teremben kelljen edzeni. Én is jobban szeretek a szabad ég alatt gyakorolni, mint egy zárt kalitkában. Karba tett kézzel vártam meg, amíg kisorjáznak a shinigamik az ajtón, és amint az utolsó is kilépett és behúzta maga mögött a nyílászárót, visszafordultam edzőpartnerem felé.
- Nem kell elmondanom mi a gondom, ugye? Neutral
Tettem fel a kérdést komoly tekintettel, szerintem a lány is levágta az eddigiek alapján, amit én már tudtam. Szükségem volt a segítségére, bármennyire is kellemetlen volt ez számomra. De én nem olyan ember voltam, aki ne tudná félretenni a büszkeségét, és elismerni, ha valamit el kellett. Momentán azt, hogy nem vagyok egy áldott nagy tehetség még kidou terén sem.
Kérésére némán bólintottam, bár nem voltam éppen egy nagy titoktartó, elvégre a Kidoushuu is nyitottabbá vált a Gotei 13 felé az én kapitányságom alatt. Ám ettől független Kagami-chan megbízhatott bennem, tisztelem annyira mások kéréseit, hogy ne kotyogjam el. Kissé feszülten vártam, hogy mi fog most következni, ruhám gallérját kissé szűknek is éreztem, így mutatóujjammal igyekeztem kicsit lazábbá tenni azt, amíg a lány beszélt. Igyekeztem nem azzal foglalkozni, hogy hajlandó volt a becenevem használni, ráadásul ilyen közvetlenül, pedig úgy ismertem meg, mint aki ragaszkodik a formális megszólításokhoz. Nem tudom, biztos nagy hatással voltam rá valahogy. Mindegy is, a lényeg a mondanivalójában volt, melyre egyre sűrűbben bólogattam, bár kissé tétován. A kidou létrehozásának folyamatát ecsetelte, mely előttem is ismeretes volt, létrehozást követően a reiatsut tömörítve erősebbé lehet tenni a mágiát. Ebben semmi furfang nincs, szóval nem egészen értettem, hogy mire is akart kilyukadni. Mintegy gyakorlásként jómagam is elkezdtem idézgetni, méghozzá egy közönséges Shakkahout, az őáltala ecsetelt módszerrel. Ám hiába reméltem, hogy hoppá, valami nem stimmel, az eredmény teljesen ugyanaz lett, mint általában. Szép volt, szép volt, erős is, de az elméleti szintemhez képest gyenge. A formája is stimmelt, tökéletes gömbalak.
- Nem, nem furcsa egyáltalán amit mondasz. Ne kímélj, fejlődni csak akkor lehet, ha erőfeszítéseket teszünk.
Nyugtáztam az utasítását közömbösen, és a támadásra felkészülve magam elé emeletem a kezemet. Mivel a cél a megfigyelés volt, így olyasmire volt szükségem védelemként, ami lehetővé teszi, hogy ne kelljen sokat ugrálnom és hogy folyamatosan használjam. Hagyományos pajzsmágiából sajnos nem sok állt rendelkezésemre, de volt valami a tarsolyomban, ami tökéletesen megfelelt a célnak. Egy közepesen hosszú idézés következett részemről, melynek a végén a "Henshou" szó állt, karjaimat pedig egy narancssárga, az erőterek színére emlékeztető pajzs vonta be ennek hatására. Ezután jeleztem, hogy készen állok, és ennek megfelelően meg is indultak felém a Soukatsuik és a Shakkahouk felváltva, én pedig a pajzzsal a kezemen igyekeztem őket félrelökve hatástalanítani. Egytől egyig a terem falát védő mágia erőterében végezték. Ám valamiért ezek a hadouk gyengébbeknek tűntek számomra, mint amire Ai képes lehet valójában az alapján, amit a Byakuraia művelt a Sekimmel. Úgy vettem észre, a kidouiban semmi hiba nem volt, mégis hibádzott velük valami, és ez arra emlékeztetett, ami az én problémám is. Nem hiszem, hogy visszafogta volna magát, amikor az előbb mondta, hogy nem fogja, szóval... lehet, hogy rájött mi a hibám?
Kissé elméláztam a felfedezés hatására, így a kombinált kidou annyira váratlanul ért, hogy át is jutott a védelmemen a fele, és csak annyira volt lélekjelenlétem, hogy ne a képembe védjem a mágiát. Kissé köhécselve kerültem ki a füstfelhőből, de alapvetően nem lett semmi bajom, szóval folytatódhatott az edzés. A következő támadássorozat pedig még számomra is igen megterhelő volt, mivel a pajzsomat folyamatosan módosítanom kellett, hogy ellenálljon az egyre erősödő hadouknak. Derekas védekezésem közben azonban felfigyeltem arra is, hogy ezeknek a kidouknak az erejével semmi gond nem volt, sőt. Így ha lehet, még jobban összpontosítottam magukra a mágiákra, különösen az előbb látott kék és vörös tűzgömbre. Kissé lihegve pihentem meg, ahogy a zápor alábbhagyott, most legszívesebben leültem volna a földre, de ez kicsit furán vette volna ki magát, így inkább maradtam állva.
- Szóval azt mondod, hogy a mi szintünkön a gyengébb kidouk esetében kukázhatjuk az addig megtanult mechanizmust, és újat kéne teremtenünk? Hát ez igazán remek... Neutral
Lelkesedtem teljesen érthetően arra a feltételezésre, hogy újra kéne tanuljam az összes kidoumat újra és úja, miközben fejlődöm. De ami azt illeti, volt valami abban, amit mondott. A szabályos alakú, tankönyvből elővett Soukatsuija gyengébb volt, mint aminek a formája kicsit más volt. Szóval ha hagyom a fenébe azt az elvet, hogy a Shakkahou ilyen meg olyan alakú, és a saját fejem után megyek akkor erősebbé tehetem a kidoumat. Souka. Nos, éppen most aláztak be a legerősebb harcmodoromban, de oda se neki. Köhécselve, a torkomat köszörülve nyújtottam előre az immár pajzsnélküli kezem, és idéztem meg egy vörös tűzlabdát, ám formálás közben nem figyeltem arra, hogy tökéletes gömbalakot adjak a mágiának, hanem hagytam, hogy a legkevésbé megerőltető formát vegye fel. Ez nem volt más, mint a két oldalán egy hangyányit összenyomódott gömb. Erősebbnek éreztem, hm... Neutral A felfedezés hatására az arcomat a kezembe temettem, hogy aztán felsóhajthassak és a plafonra emeljem a tekintetem. Szánalmas vagyok, hajh Neutral A rejtély úgy tűnt megoldódott, bár még sok-sok gyakorlásra lesz szükségem, hogy kitapasztaljam, mikor a legerősebbek a démonmágiáim. Legalább a kezdőlökés megvan, és arra is találtam magyarázatot, hogy a saját kidouimmal miért nincs semmi gondom.
- Oi, ugye ezt most nem mondod komolyan?
Kaptam fel a fejem Kagami-chan újabb megnyilvánulására. Több okom is volt minderre: az egyik az, hogy a hadou 88 már hosszú hónapok óta megoldhatatlan leckének bizonyult számomra, így enyhén szólva kiakadtam attól, hogy a lány már tudja. A másik az, hogy a terem falai valószínűleg évtizedek óta nem voltak kitéve ekkora megterhelésnek, így elfogott az aggodalom az osztag épségével kapcsolatban. A harmadik pedig az volt, hogy ráeszméltem, ezt a hadou 88-at úgy fogják elsütni, hogy engem céloznak vele. Nagyot nyeltem a gondolata, hogy mi lesz, ha ez eltalál, így kezem azonnal utat talált Kurai Tenshi markolatára.
Ez a hadou kétségtelenül a legnagyobb nyers energiát igénylő támadó mágia volt, mivel, ahogy a lány is említette, nem kellett formába önteni, csupán elszabadítani. A 90 feletti hadouk ugyan erősebbek, de ez leginkább annak köszönhető, hogy a hatásukat rendkívül komplex és nagy lélekenergia felszabadítását igénylő forma adja, melyet igen pontosan kell követni a maximális hatásfok érdekében. Azok a kidouk már nem haladhatják meg szintjükkel egy mágiahasználó erejét, így ahhoz, hogy pusztító erejük érvényesüljön, nem érdemes eltérni a tankönyvi alaktól, különben gyengébb végeredményt kapunk a kívántál. Így hát a hadou 88 volt a legmagasabb nyers erőre alapozó mágia, és mint ilyen, magas reiatsu híján nekem komoly gondokat okozott eddig. Ez nem azért nem sikerült még, mert elcsűrtem az alakját, hanem azért, mert gyenge voltam hozzá, és szóval... hát kicsit iriggyé váltam. Ahogy a kapitány felszabadította a lélekenergiáját, kétség sem férhetett hozzá, hogy képes lesz rá, ereje jócskán meghaladta az enyémet. Némán rimánkodva figyeltem a műveletet, és amint megláttam a tenyeréből kicsapódó kékes energiasugarat, azonnal aktiváltam második kardom erejét, és szárnyra kapva a levegőbe emelkedtem, így elkerülve a gyilkos támadást. Kissé leizzadva szemlélődtem a magasból a homlokomat vakargatva.
- Eto... köszönöm a segítséged, nem is tudom mire mennék nélküled. Hálás vagyok, de tényleg. És ami azt illeti... khm... nem tudnál nekem segíteni ennek a szépségnek a megtanulásában is? Ha sikerrel jársz, akármit kérhetsz tőlem cserébe, ezt megígérem.
Hozakodtam elő pofátlanul egy újabb kéréssel, de hát na, csak nem fogja megtagadni a segítséget egy ilyen fess férfiútól, mint én vagyok Surprised Pláne ha még ígérek is valamit cserébe. Ám úgy tűnt számomra, hogy a lány mintha nem rám figyelne, legalábbis furcsa merevséggel meredt előre. Mintha figyelne, várna valamire. Sápadtnak tűnt és bizonytalannak... mintha nem érezte volna jól magát.
- Kagami-chan... daijoubu?
Szólaltam meg aggódva, de a fájdalomtól eltorzuló arc, és a felém vetett ijedt tekintet meg is válaszolta a kérdésemet. A kapitány nem volt rendben, és pillanatokon belül mintha vért láttam volna meg az egyenruháján vörösleni. Jómagam is megrémültem, szinte kapkodva ereszkedtem le és futottam oda Aihoz, éppen csak odaérve, mielőtt ájultan összeeshetett volna. Egyből arra gondoltam, hogy megerőltethette magát, de aztán gyorsan el is vetettem ezt a feltételezést. Ez nem volt egy túl fárasztó edzés, többnyire elméleti alapon mozogtunk. Plusz sérülni sem sérülhetett meg, hogy kerülhetett vér a ruhájára? Óvatosan tettem le a padlóra, és villámgyorsan ellenőriztem a légzését és a pulzusát, de semmi rendelleneset nem tapasztaltam.
- Masaka... Tarts ki, hozok segítséget!
Bevillant egy feltételezés az állapota alapján, ám erre jobb volt nem is gondolni. Inkább rohamléptekkel közelítettem meg a terem ajtaját, és kicsapva azt kiáltottam valakiért, aki nálam tapasztaltabb a gyógyításban, és valakiért aki hívja a 4. osztagot, méghozzá sürgősen. Talán még egyik tisztem sem láthatott ennyire felzaklatott állapotban, de talán ennek is volt köszönhető, hogy már-már pánikolva jöttek segíteni. Nagyon reméltem, hogy nem az a diagnózis, ami első ránézésre látszik, és hogy semmi komolyabb baja nincsen Kagami-channak, de attól tartottam, hogy egy tragédia szemtanúja és egyben kiváltója voltam, még ha valószínűleg nem is közvetlenül.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Okt. 14, 2011 10:40 am

Üdvözlet!

Gratulálok a sikeres edzéshez mindkettőtöknek. Szép postokat írtatok, ezért Kawashima Ichika jutalma 1000 LP.
Kagami Ai, neked még szükséges egy edzés, hogy jutalmat kaphass, addig is viszont kapsz egy külön szobát a 4. osztagnál, hogy felépülj.
Vissza az elejére Go down
Kawashima Ichika
Kidoushuu
Kidoushuu
Kawashima Ichika

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 116
Age : 38
Tartózkodási hely : Reika-chan szerető ölelésében... jó esetben, ha Tsuki el nem rabol
Registration date : 2010. Jul. 12.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Gyerekmágnes || Férfiegylet elnök
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te26400/30000Edzőterem 29y5sib  (26400/30000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyHétf. Feb. 27, 2012 10:47 am

Nosztalgikus órák 2, avagy megint tanítvány leszek Fészpalm


Eltelt némi idő, mióta utoljára meginvitáltam Kagami-chant a Kidou alakulat területére. A legutóbbi alkalommal történtek még most is élénken borzolták a kedélyeimet, különösen most, hogy immár én is tudom, milyen szülőnek lenni. Bánt, hogy nem lehettem részese annak, hogy Tsuki felnő, és talán emiatt nem lehetnek olyan mélyek az érzéseim az irányába, mint egy olyan apának, aki ott volt a gyermeke mellett a születése óta, de a rövid ismeretségünk ellenére is átérzem a felelősségem az irányába. Azt hiszem ugyanúgy reagálnék, mint bárki más, ha baja esne, épp ezért találom most még lesújtóbbnak azt a tragédiát, ami az edzőteremben történt. Amíg a nő a 4. osztag gyengélkedőjén lábadozott a testi és lelki sokkból, én is meglátogattam virággal és egy gyümölcskosárral felszerelkezve, azóta viszont nem sokat tudtam arról, hogyan dolgozta fel az egészet, csak hallomásból tudom, hogy látszólag sikerült túllépnie az eseten. Már amennyire nyilván túl lehet lépni az ilyesmin, nem hiszem hogy egy efféle seb valaha is teljesen begyógyulna. Ezért is tartottam attól, hogy esetleg nem fogadja el a meghívásomat, ha az edzőterembe szervezem meg az újabb közös edzésünket, de nem nagyon volt más választásom. A saját privát gyakorlóterem jelenleg a káosz fészke. Köszönhetően Tsuki költözésének, pár dolog odakerült, amíg nem találok neki helyet, ez pedig jócskán megnehezíti az ottani edzést, és tekintve hogy mit szerettem volna elérni, gyakorlatilag lehetetlenné is vált. A sanbantai meglátogatása is teljesen reménytelennek tűnt, eszem ágában sem volt felfordulást kelteni a megjelenésemmel, ahogy csendben és titokban belopózni sem. Pedig kifejezetten vicces lett volna úgy végignézni egy ottani edzést, hogy csak annyi lélekenergiát engedek magamból érzékelni, amennyit csak Kagami-chan érez meg. Sajnos egy ilyen tréfához most nem igazán volt alkalmas se az időpont, se a körülmények.
Míg a pokollepke úton volt, addig én a könyvtárba siettem, és némi papírtöltögetés árán feljutottam az emeletre a tisztem társaságában. Az elkerített rész valamiért a hangulata miatt is jobban vonzott amellett, hogy itt olyan tudásra lehet szert tenni, amit egyszerű shinigami nem kaphat meg. A lépteink visszhangoztak a gyéren megvilágított teremben, míg céltudatosan haladtam a vitrinbe zárt tekercsek előtt. Tiltott kidouk, 90 feletti hadouk és olyan, a Gotei 13 számára is ismeretlen technikák és dokumentációk rejtőznek a papiruszokra vésve, melyeket csak nekem, a kapitánynak van jogosultsága látni, még a hadnagy vagy a könyvtáros sem láthatja a tartalmukat. Más kérdés, hogy ezeknek a mágiáknak a jelentős részéhez nem vagyok elég erős, vagy pedig még én sem használhatom őket anélkül, hogy ne szegnék törvényt.
- Ezt kérem Neutral - léptem oda végül az egyik üveg mögé zárt tekercshez, a tiszt pedig készségesen kinyitotta a tárolót nekem a speciális kidouval működtetett kulcsok egyikével. Mindegyik vitrinhez más-más kulcs tartozik és a tiszti képzés része az ezeket aktiváló kidoukat megtanulni. Ráadásul minden tisztváltás után megváltoznak, így Kagami-chan már nem tudná használni ezeket a kulcsokat, hiába volt az osztag könyvtárosa egy időben.
Köszönetet biccentettem, majd a tekercset a haorim alá rejtve távoztam az épületből, lévén a formaságokat előre megejtettük. Remélem Kagami-chan a tudásához méltó módon hamar dűlőre jut ezzel a mágiával, mert nem engedhetem meg, hogy sokáig nála legyen. Így sem szokás a Kidoushuu tulajdonát a Gotei 13 tagjainak kiadni, csak nekem eszem ágában sincs annyira elszigetelni az alakulatot, mint az elődeim többségének. Az edzőteremhez érve aztán szépen elküldtem az ott edző urakat és hölgyeket aaa... dolgukra, mivel privát és veszélyes edzésre készültem, tekintve a várhatóan repkedő mágiák erejét és a 3. osztag kapitányának edzési módszereit.
- Ossu! Neutral - intettem a nőnek, mikor végül megérkezett. - Suman, remélem nem haragszol, hogy idehívtalak, Kagami-chan, de... ismét a segítségedre volna szükségem.
Mentegetőztem bocsánatáért esedezve. Talán most nem fog megsütni egy Byakurai-jal, mint azon a közös küldetésünkön, bár a rideg pillantását látva esélyes volt, hogy még mindig nem szívleli ezt a megszólítást. Ám én most már csak azért is így szólítottam, csak mert ilyen gonosz vagyok Neutral
- Köszönhetően a tanácsaidnak azt hiszem sikerült nagyjából túljutni a válságomon, szóval... hálás vagyok Neutral És mivel ilyen remek instrukciókkal láttál el legutóbb, arra gondoltam, hogy adhatnál útmutatást a Hiryuu Gekizoku Shinten Raihou-hoz is, ha nem nagyon megterhelő számodra. Biztos vannak olyan trükkjeid vagy tippjeid, amit egy tekercsből nem tudhatok meg Neutral - magyaráztam visszafogottan, a hajamat piszkálva. Biztos az agyára megyek már, épp ezért is akarom hálám jeléül, meg kiengesztelésként megajándékozni valami olyasmivel, amit nem mindenhol talál meg. Viszont valamiért nem érzem annyira cikinek, hogy a Kidoushuu parancsnokaként tanácsot kérek tőle, főleg mivel már kapitány. Más lenne a helyzet, ha még mindig a tisztem lenne Neutral
- Egyébként... khm... hogy szolgál az egészséged? - érdeklődtem a fejemet lehajtva és a kezem mögé rejtve az arcomat. Kicsit kényelmetlenül éreztem magam amiatt, ami legutóbb történt, na meg amiatt is, mert nem ez volt az első kérdésem és helyette letámadtam a kérésemmel. Látszik, hogy nem vagyok teljesen friss, máskor biztosan fordítva lenne Neutral
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te51050/65000Edzőterem 29y5sib  (51050/65000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Márc. 23, 2012 1:24 am

~ Nosztalgikus órák 2, már megint ki tanít kit? ~


*Nehezebb, egyre csak nehezebb. Lassacskán valóban, azaz érzésem támad, hogy a rám irányuló nehézségek egyre nehezebbek. Mindennap, mikor felkelek, úgy érzem egyre több a munkám, ami a Goteit és a magánéletemet jelenti. Mióta a Sanbantai kapitánya lettem, azt vettem észre, hogy egyre többen bíznak bennem. Egyre többen keresnek fel bizonyos ügyekkel, valamint egyre több felelősséget kell belefektetnem a dolgokba. Már nem tehetem meg azt, hogy egyszer csak szabadnapot mondok, a nemesi teendőimet is jól be kell osztanom. S néha olyan érzésem is támad, hogy Natorival mintha meglehetősen eltávolodtunk volna egymástól. Azóta, a bizonyos eset óta a dolgok megváltoztak. Fogalmam sincs, hogyan tegyem rendbe a dolgokat, különösen ez a legrosszabb benne.
Így, amikor egy pokollepke száll be az irodám ablakán, kissé felhúzom szemöldököm. Leteszem a kezemben levő tollat, s engedem, hogy az az ujjamon pihenjen meg. Kifejezetten elkomolyodik arcom, midőn meghallom azt az üzenetet, amit néhai kapitányom Kami küldött. Lehetséges, hogy már nem is így kéne irányát megemlítenem? Még mindig nehezemre esik elszakadni bizonyos dolgoktól. Legyen inkább csak úgy említve, hogy a Kidoushuu kapitánya. Kidoushuu..azaz osztag, ahol bár kevés ideig voltam, mégis talán a legjobban éreztem magam. A démon mágiák mindig is a kedvenceim voltak, s lesznek is. Talán nincs is olyan kidou, ami igazából nem keltené fel a figyelmem. Ám mostanában egyre kevesebb időm van a gyakorlatokra, vagy azokra az esetekre, amikor egy újabbat kellene elsajátítani. Azonban nem panaszkodom, hiszen így is képzett vagyok ebből a harci stílusból. Indulásom előtt egy üzenetet hagyok hadnagyaimnak, hogy ezúttal a Kidoushuu osztagba kellett mennem, s hogy később visszatérek. Ismerve osztagomat, nem várok felfordulást ez idő alatt. Csendben haladok végig a barakkok folyosóin, míg eljutok a kapuig, ahol azt is meghagyom, hogyha esetleg látogatóm volna, az este keressen meg a birtokon. Gondolnék itt Keisukere, habár nem tudom mekkora a valószínűsége annak, hogy a birtokra jöjjön. Tudom, hogy valójában nem szereti azt a környezetet, nem hibáztatom érte.
Csak néhány perc, s meg is érkezek a helyre, ahová hívtak. Kimért biccentéssel üdvözlöm a kapuban álló őröket, akik minden bizonnyal megismernek. Ez nem csupán a rajtam ékeskedő haori gyanánt lehetséges, hanem mert egy koron a Kidoushuubantai yonsekije is voltam. Ahogy számítottam rá, át is engednek. Noha a díszkíséretre semmi szükség nem volna, mert ismerem a járást, mégsem ellenkezem. Ez az előírás, ezért csendben haladunk az edzőterem irányába. A rám szegülő tekintetekkel természetesen nem foglalkozom. Ez volt az első olyan tényező, amihez hozzá kellett szoknom, amikor felavattak. Tizennégy shinigami van a tizenhárom őrosztagban, akik ekkora figyelmet tudhatnak magukénak. Ehhez jönnek még a rangosabb személyek, majd ugyebár a hadnagyok. Aki pedig pozíciót vállal, annak hozzá kell szoknia az ilyes fajta atrocitásokhoz. Kissé hűvös pillantással ugyan illetem az egyik shinigamit, aki az üres edzőterembe sem szeretne egyedül hagyni. Szerencsére éppen ekkor esik be Kami is, így nem hagy időt ezzel foglalkoznom. Végig pillantok a termen, majd rá.*
- Azért nem haragszom, hogy ide hívtál. De azért már igen, hogy "chan" jelzővel illetsz. Nem adtam rá engedélyt, kapitány! *Ridegen pillantok rá, s csak arra tudok gondolni, hogy mit fogok tenni akkor, ha megint így fog nevezni. Bár még mindig jobb, mintha "Ai-chan" névvel illetne. Ez már egy fajta berögzült szokásommá vált, hogy nem engedem meg mindenkinek ezt a fajta közvetlenséget. Főnemes vagyok, hozzá vagyok szokva, hogy jobb esetekben is "san" végződéssel hívnak. S ármennyire is kellemetlen ez mások számára, én büszke vagyok arra, hogy magasabb nemesi származással büszkélkedhetek. Ez pedig nem mások fölé helyezendő létkérdés, csak egy egyszerű forma, amit tiszteletnek neveznek. Nagyot sóhajtok a kérésére, s majd végig nézek a shinigamin. Noha nem azért, hogy bármiféle nézeteltérésekbe ütközzünk, csak éppen a lélekenergiájának állapotát igyekszem felmérni. Egyszerű, mégis bonyolult kidout szeretne tőlem átvenni, ezt pedig labilis lélekenergiával lehetetlenség. Néhány pillanatnyi feszült csend végével bólintok neki egyet.*
- Rendben van, de volna néhány feltételem. Egyszerű, mégis bonyolult kidouról beszélünk Kami-san. Az utasításaimat pontosan kell végre hajtanod, és koncentrálnod kell. Ha azt mondom, hogy le kell állni, akkor le kell állni. Ezen kidou elsajátítása meghaladja az átlagos kidouk szintjét. Tanulásában fellépő komplikációk életveszélyes helyzetet alakíthatnak ki. Megtanítom neked, azóta én sem idéztem meg ezt a..kidout. *Sóhajtok egyet, s majd éppen belefognék vajmi előzetes magyarázatba, amikor egy kérdéssel szakít félbe. Látványosan komorrá avanzsálódik ekkor arcom mimikái. Mintha csak egy kést döftek volna belém, újra eszembe jutnak a tragédia eseményei. Nagy levegőt kell vennem, s miután behunytam néhány pillanatra a szemeim ismét felpillantok rá.*
- Kapitány vagyok, nem panaszkodhatom. Sok személy iránt vállalok nap, mint nap felelősséget. Nekünk kell a legjobban ügyelnünk arra, hogy tovább lépjünk; nem igaz? *Komoly hanglejtéssel kérdezem meg tőle. S valóban, akármennyire is nehéz, ezt a dolgot igyekszem magamban eltemetni. Haladnom kell tovább az idővel, s akármennyire is tudom, hogy ezen nem fogok tudni átlépni, attól még igyekszem ezt magamban nem pedzegetni.* - Nincs miért hibáztatnod magad. *Azért még hozzá teszem ezt, hiszen nagyjából sejtem, hogy mi játszódhat le a kapitányban. Viszont én nem hibáztatom őt, akkor miért hibáztatná saját magát? Nehéz volt, sőt szörnyű, de túl vagyunk ezen. Igazából pedig most, hogy így itt vagyok, s újra kidout edzek vele. Kicsit felszabadultabbnak is érzem magam. Olyan, mintha a munka mellett pihennék is. Inkább szabadidős tevékenységként fogom fel egy kidou tanítását. Leteszem magam mellé a zanpakutomat, majd Kami mellé lépek.*
- A hadou Hachijuuhachi lényege a nagyméretű lélekenergia sugár kiengedése a csuklón keresztül. Első szinten elengedhetetlen, hogy egy speciális tartást ne vessünk be, ennek a kidounak a megidézésekor. A jobb kezed tartsd előre szem magasságban. Tenyered hátra feszítsd, még pedig úgy, hogy a bal kezeddel - a mutatóujjaddal kezdve - három ujjadat kicsit húzd magad elé. *Az instrukciókat végig úgy adom le neki, hogy közben magamat is ebbe a helyzetbe hozom. Noha nekem már erre nincs szükségem, de mindjárt elmagyarázom neki, hogy ez miért jó. Tehát kinyújtom jobb kezem, s az elmondottak alapján feszítem hátra a tenyerem. Aztán pedig Kamit figyelve lépek oda hozzá, hogy a könyökét kicsit megemeljem, így elérve egy egyenes kartartást.* - Ezzel az alapállással nem csupán a technika kisülését könnyíted, hanem még a kezedet meg is véded attól, hogy megsüljön. Csak azok próbálkozzanak meg szimplán kitartani a kezüket, akik már elégszer gyakorolták azt a kidout. Meg azért hozzátenném azt is, hogy ennek a kidounak van egy visszacsapó ereje is. Ha nem fogod meg a kezed addig, míg hozzá nem szoksz ehhez, akkor visszavághat. Kezdőként sikerült hátra esnem tőle, mert meggondolatlan voltam. Jobb, ha előre tudsz erről. *Fejtem ki neki, s valóban. Nehéz volt mentor nélkül ezt megtanulnom, de mivel ezzel csak segítek neki, így felkészítem rá. Eléggé kellemetlen hátra csapódni a technikától.* - A technika lényege igen egyszerű, viszont nehezebb. Akárcsak egy shakkahou. Reatsut sűrítesz, majd kiengeded kidou formájában. Ám ennél a kidounál semmiféle alakra nem kell figyelned, viszont tovább kell bent tartanod. A sikeresség eléréséért elismétlem veled, amit már te is tudsz. Ha egy mágiát megidézünk, mindig észre vehető, hogy az egyén kinyomja a tüdejéből a levegőt. Ennél a technikánál ajánlom, hogy nagyobb levegőt vegyél, mert berobbanhat a karod, ha nem tudod kinyomni a lézersugarat. Nem mondhatnám, hogy láttam már ilyet, de azt tudom, hogy előfordulhat. *Ezt követően teszek körülötte egy kört, majd visszaérkezem mellé.*
- Most pedig jöjjön az ige, amit az első pár alkalommal, - ahogyan fejlődsz - kötelező végig szavalnod. Habár annyit elmondhatok neked, hogy a néma szavas idézéseim gyengébbek, mintha használnám a megidézést. Tehát: Hadou Hachijuuhachi, Hiryu Gekizoku Shinten Raihou! *S hogy nagyobb hatást érzek el vele, így kicsit arrébb állok tőle, hogy bemutassam neki az egészet. Kifeszítem a karomat, majd ahogyan már csak annyit mondok, hogy hadou 81, már akkor a haorimat, mintha felkapná a szél. Ebből lesz látható neki, hogy a hátra csapó erő megvan. Aztán a technika teljes kimondásakor egy hatalmas lézersugár csap bele a levédett oldalfalba (amely elnyeli a kidoumat). Viszont így, hogy ilyen formában kellett neki bemutatnom, egyáltalán nem fogtam magam vissza. Remélhetőleg kellőképpen tudott figyelni a technika mechanizmusára a helyett, hogy azt figyelte volna meg, milyen erősen vagyok képes ennek a mágiának a megidézésére. Némi füstből lépek ki.* - Széllökés, lézersugár formájában. Ha mindezt képes vagy létre hozni, akkor megtanultad a kidout. Kezdetnek viszont néhány byakurai típusú mágiát süss el, hogy bemelegíts. S mivel a hadou 88 sok lélekenergiát emészt fel, a te szinteden kezdetnek maximum hármat engedélyezhetek meg, mint próbálkozás. Nem vállalom a felelősséget azért, hogy a saját lélekenergiád robbanjon vissza..shinigami. *Fejezm ki magam, s felveszem a zanpakutomat a földről, hogy egy kicsit félre vonulva az egyik falhoz hagyjam, hogy gyakoroljon. Nem hagyom felügyelet nélkül egy pillanatra sem, viszont ismerem már ezt a kidout éppen eléggé. Az én lélekenergiám képes lenne bazavarni őt a koncentrálásban, mert elsőre nehéz koncentrálni. Attól nem tartok, hogy az ő képességeivel ez nem sikerülne, de azért jobb vigyázni. S míg ő gyakorol, addig én megfigyelem őt. Szerencsére első alkalommal sikerül neki ez, így lehetőségem nyíllik még egy gyakorlatra.* - Nos, akkor azt mutatom meg neked, hogy milyen érzés..ha ez a technika felcsattan egy pajzstechnikára. Idézd rám a kidoudat. *Utasítom, s ha megteszi, akkor:* - Bakudou Hachijuuichi, Danku! *Hasító ürességet idézek magam elé, ami gátat szab közém, és a kidouja közé. Ismét érezhet egy kis visszakísérő erőt. Talán a Hadou 88-nak ez a legnagyobb különlegessége, hogy bármi éri, azt a használója is némiképp megérezheti. Csak mint egy ágyú, visszafele is hat. Ekkor egy pokollepke száll be az egyik fenti kicsiny ablakon. Üzenetére némiképp megint felsóhajtok.* - Ennyi volt mára. Ha bármi gondod akad a démon mágiákkal, nyugodtan keress meg. *Kimérten biccentek neki, majd távozom a birtokra. Kissé aggaszt az üzenet, amit Ritsu küldött. Esetleg valami baj volna? Egyre gyorsabban haladok haza felé, remélve, hogy nem az történt, mint amire gondolni tudnék az ilyen esetekkor.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem Empty

Vissza az elejére Go down
 

Edzőterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: Kidoushuu-