-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hálóterem Mindenkinek;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálóterem Mindenkinek;) Cl0te33500/45000Hálóterem Mindenkinek;) 29y5sib  (33500/45000)

Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) EmptySzomb. Szept. 06, 2008 6:14 am

Mindenkinek saját szobája van, de nyugalom! Igyekszünk mindenki igényére figyelni az elhelyezésnél.(figyelünk arra is, hogy lehetőleg ne kerüljön egymás mellé vagy szemben egy hölgy meg egy férfi)

Ha bármi gondot van forduljatok a feletteseitekhez. Biztos vagyok benne, hogy sikerül mindenki számára megfelelő döntést hozni együttesen!


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 06, 2008 3:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Re: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) EmptySzomb. Okt. 04, 2008 5:29 am

-Hmmm...-figyelek fel az osztagtól kijövő fószerekre.-Ezek meg? Ilyenkor ellenőrzést tartani? Ezt megszívták Hana-ék mint a torkosborz...-csóválom meg a fejem.
-Hello párocska!-köszönök oda nekik.-Látom érzékenyen érintett ez a meglepetés...-
-Szia Renji!-mosolyog rám Hana.-Csak egy kissé...-vakarja meg a fejét zavarában.
-Látom Hisagi drága majd felrobban...inkább nem is szólok hozzá!-súgom oda ezt Hana-nak.
-Jobban is teszed! És te? Mi járatban felénk?-
-Ezeket a szépségeket kell leadnom a főgórénak! És ezeknek meg mi volt a látogatás oka?-
-Panasz...-
-Eh...vágjátok kupán a tiszteket! Ne járassák a szájukat! Örüljenek, hogy egy csinos hadnagyuk van!-
-Ahelyett, hogy nekem udvarolsz inkább menj és bosszantsd Kuro-t! Biztos szörnyen magányosan gubbaszt a szobájában!-bök oldalba Hana vigyorogva.
-Nem kell kétszer mondani!-lépek el a még mindig vigyorgó hadnagy mellett.-Jön a megmentőd édes!-megyek végig a folyosón,de a végén megállva hátranézek Hana-ra segélykérően.
-Tudtam, hogy nem fogod tudni az irányt...-csóválta meg a fejét.
-Ti laktok labirintusban nem én!-balra, mutatta nekem határozottan.-Kössze!-intettem neki és fordultam le."De melyik szoba? Ezek egymás kiköpött másai...Próba szerencse!"kopogtatok be az egyik ajtón.
-Elnézést!-dugom be a képen az ajtón.-Úgy fest téves...-
-Kit keres?-
-A harmadik tisztet!.....Kuro Umes-t!-"Ha már kérdezek tegyem normálisan..."
-Kettővel arrébb!-
-Örök hála!-kacsintok rá a meglepett srácra és csukom be az ajtót.
-Na akkor lássuk a mackósajtót!-bekopog az ajtón és várom, hogy végre kinyissa.-Ez merre járhat,hogy nem nyitja ki? Belesek...max kapok egy pofont!-"Hátha zuhanyzik...vagy éppen öltözködik!"lestem be a szobába.-Kuro, I'm hooommmmeeee!-felkiáltás kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hálóterem Mindenkinek;) Cl0te11800/15000Hálóterem Mindenkinek;) 29y5sib  (11800/15000)

Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Re: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) EmptyVas. Okt. 05, 2008 5:13 am

Épp egy nagytakarítás kellős közepén jártam, mikor valami halk zajra lettem figyelmes az ajtó felől, de a porszívó búgása elnyomta.
-Kuro, I'm hooommmmeeee!- hallottam a hátam mögül egy ismerős hangot.
-Szia Drága! Te hogy kerülsz ide?- nyomtam egy puszit az arcára.
-Épp papírokat hoztam, és útközben összefutottam Hanaval, aki mondta, hogy itthon vagy, gondoltam benézek.
-Egyedül idetaláltál?
-Nem egészen.. De a lényeg hogy itt vagyok, nem?- karolt át.
-Igaz, örülök, hogy meglátogattál. Mesélj egy kicsit! Régen láttalak.. Úgy 3 napja??- mosolyodtam el.
-Csak kettő.- javított ki, és leült az ágyam szélére.- Semmi nem történt, unalom minden nap, csak a papírmunkát kell megcsinálni.- hátradőlt és lefeküdt, én pedig melléültem.- Gyere csak ide!- rántott hátra maga mellé.
-Ugye tudod, hogy ez azt jelenti, hogy a takarítást szüneteltetnem kell, és nem leszek kész vele időre?
-Tudom, de nekem nem a szobád kell, hanem te.- hajolt felém, és megcsókolt.
-Persze, gondoltad benézel.. értem én.
-El is mehetek...
-Maradj!!- karoltam át.
-Na jó...- majd egy kis szünet után újra megszólalt. -Lehet egy kérdésem?- nézett mélyen a szemembe.
-Igen.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Re: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) EmptyCsüt. Okt. 09, 2008 4:14 am

-Na várj ehhez elő kell készülnöm!-poénkodtam kicsit a dolgon, mert nem igazán tudtam hogyan kérdezzek rá. Átkarolva Kuro-t megfordultunk az ágyon, így én lettem felül-Várj lemászom. Még összeprésellek!-feküdtem mellé az ágyon-Tudod, van nálunk egy kisebb fajta felfordulás...-vakarászom a fejem, hogy miként kéne körbemagyarázni a dolgot.-Nem tudom....öhm...jártál felénk mostanság?-igyekeztem körbe járni a témát.
-Nem tegnap,de igen.-
-Akkor azt a hatalmas pacát is látnod kellett!-simogatom meg az arcát.-Bazi nagy vörös betűkkel rá van írva, hogy rovarirtás lesz felénk...és hát ez a felfordulás...MA kezdődik!-
-Igen?-ösztökélt kicsit nagyobb tempóra "Fehérke", hogy végre a lényegre térjek.
-De türelmetlenek vagyunk!-húzom végig a mutatóujjam az ajkain.-Szóval szállásra lenne szükségem pár napra.-vigyorgok rá és remélem, hogy nem az lesz a válasza, hogy kirúg a szobából. "Kicsit kiakadt arcot vág..."
-Hahó!-rázom meg a kezem a szeme előtt. Elég rosszul éreztem magam, hogy ennyire elgondolkozott és már lélekben készültem a nagy kidobó akcióra.-Nyugodtan mondj nemet!-húztam közelebb magamhoz és csókoltam meg. Amíg valamiféle válaszra várakoztam Kuro hajával játszadoztam és huncutul vigyorogtam, ahogy elgondolkoztam.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hálóterem Mindenkinek;) Cl0te11800/15000Hálóterem Mindenkinek;) 29y5sib  (11800/15000)

Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Re: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) EmptyCsüt. Okt. 09, 2008 4:57 am

Renji eléggé messziről kezdte mondókáját, de végre a lényegre tért: nálam akar maradni. Eléggé meglepett ezzel a "kéréssel", bár én valami más is sejtettem a rovarirtásos szöveg mögött. Eléggé elgondolkozhattam, mert arra eszméltem, hogy csalapál előttem.
-Hahó!!- vágott rémült arcot.- Nyugodtan mondj nemet!- majd közelebb húzott és megcsókolt.
-Még egy pillanatig hagy gondolkozzak, jó?- feleltem, mivel nem tudtam, mi legyen.
-Ok, ráérek.- majd a hajammal kezdett játszani. Mikor rápillantottam, vigyorgott.
-Na jó, nem bánom, maradhatsz. Egy feltétellel.. vagyis kettővel.
-Figyelek!- csillant fel a szeme.- Mi is lenne a feltétel?
-Megbeszéled Hanaval, hogy maradhatsz-e, nem akarok belőle zűrt. Ez volt az első, a második, hogy nem turkálsz a cuccaim közt.
-Csak ennyi?
-Ja, még valami.
-Tudtam.. mondd, figyelek!- komorodott el.
-Nem alhatsz a földön, úgyhogy majd szorítok neked helyet magam mellett, ha neked is megfelel.- vigyorodtam el.
-Nekem igen, ha neked is.. Remélem nem leszek a terhedre és majd meghúzom magam, amennyire tőlem telik.- hajolt felém, és egy hosszú csókkal köszönte meg döntésem.
-Ha gondolod, van egy kis virágos köpenyem, az szerintem jó lesz rád. Már ne menj haza ennyi miatt.
-Köszönöm Szívem, ígérem jó fiú leszek!- csípett az arcomba.
-Hékás, ez fájt!
-Ez még csak a kezdet..- kacsintott, és úgy éreztem, hosszú estének nézek elébe..
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Re: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) EmptyPént. Okt. 10, 2008 4:12 am

-Ez még csak a kezdet..- ezután a mondat után kiterültem az ágyon és bámultam egy kicsit a plafont. Megunva ezt az egyhangú elfoglaltságot felültem az ágyon.-Na!-rávágok "Fehérke" combjára,de azért nem nagyot, még a végén beperelnének fizikai bántalmazásért, meg milyen férfi lennék,ha szórakozásból megütnék egy nőt.-Kikérem az engedélyem a szörnyen szigorú Hana-tól! Mielőtt elindulnék erre az emberpróbáló útra kaphatnék egy búcsú csókot, hogy erőn felül teljesíthessek?-vigyorogtam kajánul Kuro-ra.
-Ez úgy hangzott mint egy mese...ahol a hercegre próbatételek várnak, hogy elnyerhesse kedvese kezét.-
-Most mond, hogy nem volt Oscar-díjas alakítás?!-hajolok közelebb és csókolom meg hosszan "Fehérkét".-Immáron energiával telve!-felpattanok és kihúzom magam.-Viszlát kedvesem! Megkeresem azt a gonosz boszorkát és színed elé hozom, hogy ítéletet mondhass felette!-egy kacsintás kíséretében elindulok Hana kereső hadjáratra.
-Hana édes, merre vagy?-fékezek be a hadnagyi iroda előtt. Szokásomhoz híven kopogás nélkül berontok,de sehol senki.-Látom ő se kapkodja el a papírmunka kiirtását...-az asztal előtt vakarásztam a fejem, hogy most merre keressem, amikor beugrott, hogy kapitányi iroda. "Ha ott nincs, akkor passzolok..."
-Hájhó drága kapitány úr!-vigyorgok az asztalnál majd elalvó Hisagi-ra.-Hát barátocskám téged aztán lázba hoz a munka! Hőn szeretett hadnagyod nem tudod merre van?-
-Nem...Renji szívem fogalmam sincs.-
-Egy guillotine-t hozzak ide?-
-Nem is rossz ötlet! Majd rajtad tesztelem!-
-Remek lesz!-
-Az...-
-Ennyire kikészít az új rangod okozta élvezet?-
-Még ennél is jobban,csak álcázom!-egy nagyot sóhajt.-Esetleg a konyhában nézted? Vagy a kertben?-
-Még nem...de rajta leszek a témán!-ütöm hátba és hagyom el az irodát.-Szija életem! Aztán csak óvatosan, még megrándul a kisujjad!-erre Hisagi csak azzal válaszolt, hogy nekem vágott egy kupac papírt. Széles vigyorral a képemen néztem meg a két említett helyet. A kertben az egyik fa alatt meg is találtam Hana-t,aki rendesen horpasztott az árnyékban.
-ÚRISTEN ÉG A HÁZ!-kiabálom a fülébe, amitől rémültem ugrik fel.
-A jó ég áldjon meg!-üt rendesen hasba,de nem tudott zavarni, mert a röhögéstől így is fuldokoltam.-Mióta szokás így ébreszteni valakit?-igazgatta meg a ruháját, haját és vágott durcás képet.
-Ne morogj már! Te se hagytad volna ki!-
-Igaz...-vakarta meg a fejét.-Miben segíthetek,hogy ennyire látványosan ZAVARSZ?-
-Gyere!-toltam be magam előtt vissza az épületbe.
-Minek megyünk Kuro szobája felé? Mit akarsz te?-
-Mindjárt megtudod!-bekopogok.
-Te ilyet is tudsz?-pislog nagyokat Hana.
-Képzeld igen!-betolom a kinyíló ajtón.-Meghoztam a banyát!-
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hálóterem Mindenkinek;) Cl0te33500/45000Hálóterem Mindenkinek;) 29y5sib  (33500/45000)

Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Re: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) EmptyPént. Okt. 10, 2008 5:02 am

Épp jólesően szunyókáltam az egyik fa alatt,ha már este nem ment az állandó rosszullétem miatt, amikor valaki irdatlan hangosan elkezdett ordibálni a fülembe, hogy valami ég. Pánikszerűen ugrottam fel, hogy mi, merre, hogy, meg egyáltalán mit is mondott,de meglátva Renji vigyorgó fejét rögtön tudtam, hogy átvertek.
-A jó ég áldjon meg!-dobtam a tejbetök fejéhez a kezemben lévő tollat.-Mióta szokás így ébreszteni valakit?-igazgattam meg a ruhámat és szedtem le a hátsómat nyomó faágat."Legalább már tudom mi zsibbasztotta el a fenekem..."duzzogtam még mindig Renji képébe.Némi szóváltás után arra eszméltem, hogy az osztag épülete felé tol a vörös ördög. Látványosan kapkodtam a fejem és értetlenkedtem, hogy mit akarhat tőlem. Belökve Kuro szobájába egy igen idegesítő nevet aggatott rám.
-MI AZ, HOGY BANYA?!-vágom kupán a seprűvel, ami mellett kötöttem ki a beérkezésemkor.
-Fel ne robbanj már te boszorkány...és még seprűje is van!-kapott észbe Renji és a seprűre mutogatott,ami a kezemben trónolt.
-Inkább mond mi a nyűgöd, vagy békává változtatlak...-a lábam közé kapom a seprűt.-Hogy bírsz ki mellette akár egy napot is?-kérdeztem közel hajolva az ágyon ücsörgő Kuro-t.
-Egyszerű, engem nem boszorkányoz le.-
-Mázlista...Ezen felül valami kulissza titok?-
-Ha elmondanám nem lenne az!-
-Ugyan már! Bízhatsz bennem! Nem adom tovább!-
-Nem, nem!-
-Befejezni! Ne mérgezd tovább szívem hölgyének elméjét!-
-Ez bekattant? Bevetted a gyógyszereid?-
-Hallgass banya!-újra fejbe vágom a seprűvel.
-Te meg térj végre a lényegre dalia!-visszafordulok Kuro felé.-Inkább te mond. Még a végén kódfejtő kell a barokk körmondataihoz.-
-Rovarirtás van náluk és szüksége lenne szállásra.-
-Eddig tiszta!-
-És...szóval arra gondolt, hogy nálam szállna meg addig.-
-Értem...MI!?-a seprűt fogdosva pislogok magam elé,hogy feldolgozzam az előző mondatot.-MÁR ITT JÁRTOK?-
-Öhm...nem. Csak a rovarirtás miatt lenne nálam pár napig.-
-PÁR NAPIG?-mászkálok a seprűvel egy kicsit.-Rendben,de pótágyon alszol! Nem leszel liliomtipró...-
-Az már nehezen...-
-MICSODA?-
-Már kinőtte azt a kórt....-^^"
-Aham...-gyanakodtam kicsit.-Jó-jó...belemegyek,de ha balhé lesz és Mexikóban nyaralok!-kapom újra a seprűt a lábaim közé.-Elrepülhetek vagy még lesz valami? Kuro, te tudod merre vannak a tiszta ágyneműk...meg minden. Na, én mentem!-szökdécselek ki a seprűvel. becsukom magam mögött az ajtót,de rájövök, hogy ezzel nem kéne az egész osztag területén égetnem magam, úgyhogy visszafordultam és egy "Bocsi" kíséretében betettem a tisztító alkalmatosságot a falhoz.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hálóterem Mindenkinek;) Cl0te11800/15000Hálóterem Mindenkinek;) 29y5sib  (11800/15000)

Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Re: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) EmptyPént. Okt. 10, 2008 6:09 am

Míg Renji elment Hanaért, gondoltam gyorsan befejezem a takarítást. Épp a konyha kisepréséhez készülődtem, mikor megjelentek, így a sarokba raktam a seprűt.
Némi előjáték utána lényegre tértem, ha már Renji nem volt hajlandó..

-Rovarirtás van náluk és szüksége lenne szállásra.
-Eddig tiszta!
-És...szóval arra gondolt, hogy nálam szállna meg addig.
-Értem...MI!?- markolta meg a seprűt ijedtében. -MÁR ITT JÁRTOK?
-Öhm...nem. Csak a rovarirtás miatt lenne nálam pár napig.- pirultam el.
-PÁR NAPIG?- kezdett el fel-alá mászkálni a seprűvel. -Rendben,de pótágyon alszol! Nem leszel liliomtipró...-
-Az már nehezen...-
-MICSODA?-
-Már kinőtte azt a kórt....-^^"
~Ez meg mi a francról beszél??- tűnődtem, de jobbnak láttam, ha nem szólok bele.
Szerencsére beleegyezett, majd kiment. Fél perc se telt el, valaki kopogtatott.

-Igen?- nyitok ajtót és meglátom Hanat.
~Csak nem meggondolta magát?
-Bocsi!- és betette a seprűt a fal mellé.
-Jah, semmiség, visszakerült volna.
-Tényleg megyek, jól viselkedni!- szólt hátra Renjinek.- Te pedig vigyázz magadra.- hajolt hozzám.
-Ne aggódj, minden rendben lesz. Ha gond van szólok.
-Ok, akkor megyek is. Szép estét!- majd a szobája felé indult.
Mire hátrafordultam, Renji már az ágyamon feküdt.
-Gyere, segíts, hozzunk ágyneműt a pótágyra, ha már Hana ezt mondta!
-De én veled szeretnék aludni, és megengedte. Igaz, így szó szerint nem mondta ki, de én kivettem a szavaiból.- vigyorgott kajánul.
-Na jó, nem bánom.- sétáltam az ágy mellé és leültem rá.
-Valami baj van?
-Nem, semmi, csak elgondolkoztam... Elférünk ketten ezen az ágyon?
-Majd szorosan melléd bújok, és úgy igen.- felült mellém, és végigsimította az arcom, majd a nyakam és egyre lejjebb merészkedett..
-Várj!- fogtam meg a kezét. -Előbb becsukom az ablakot és elhúzom a függönyt.
Renji nagyot nézett, lerítt róla, hogy nem ezt a választ várta. Visszaültem mellé, és megcsókoltam.
-Szívem.. Szeretlek!- nézett a szemembe, és folytatta, amit elkezdett...
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Re: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) EmptyKedd Okt. 14, 2008 4:33 am

//Ünnepi partira készülve//

-Jó reggelt, édesem!-ugrottam az ágyra, akár egy energiával túlfűtött kisgyerek.
-Áááh...ennél kedvesebben is lehetett volna ébreszteni!-pillantott felém szemrehányóan Kuro.
-Ugyan már!-csókolom meg.-Ez jobban tetszett volna?-
-A kijelentő mód jobb lett volna...-
-Ha te mondod!-lerántom róla a takarót.-Na, de most ki az ágyból! Tessék készülődni!-
-Hova még?-
-Csak mondtam valamit, hogy leszedhessem a takarót...-
-Idióta!-a képembe vágja a párnát.
-Na, de szívem szerelme? Ezt most miért kaptam?-görbül sírósra a szám és pitiző kiskutyákat megszégyenítő módon nézek Kuro felé.
-Oh, ez nem ér!-kaptam még egy párnát.
-Most olyat játszunk, hogy hány párna fekteti ki a földön Renji-t?-
-Nem is rossz ötlet!-csettintett a levegőben.
-Még mit nem!-ugrottam vissza az ágyra.-Inkább játszunk valami mást!-
-Tudtam, hogy ezt fogod mondani...-
-Akkor meg?-vigyorgok kajánul.
-Neeeeem!-böki meg a homlokom.
-Áhám...tudom, készülnöd kell...menj gyorsan, mielőtt kicsúsznál az ütemtervből! Én hányra férek majd be a fürdőbe?-
-Mi lenne,ha segítenél nekem...-bamba fej, mert nem értem a célzást.-Hogy te mennyire süsü tudsz néha lenni!-mosolyog rám.
-Süsü?-gondolkozom el, hogy ezzel meg mit akar. Kuro nagyot sóhajt és bevonszol magával a fürdőbe.-Ja, hogy fürödjek veled!-
-Nagyon ügyes vagy...DE NEM KÉNE EGÉSZ SEIRETEI-NEK HALLANIA!-
-Bocsi...-^^"
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hálóterem Mindenkinek;) Cl0te11800/15000Hálóterem Mindenkinek;) 29y5sib  (11800/15000)

Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Re: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) EmptyKedd Okt. 14, 2008 5:36 am

Egy hosszúra sikerült éjszakát nem épp a legkellemesebb ébresztő zárta, de hát mit is várhatnék... Ezt a zuhanyzás követte, ahol Renji szokás szerint azzal töltötte az időt, hogy engem csikolt.
-Hagyd abba vagy kiraklak!!
-Úgyse tennéd meg, túlságosan szeretsz ahhoz.
-Na jó.. de akkor is hagyd abba mert soha nem leszek kész! Még a hajamat is meg kell szárítani!
-Az enyémet is megszárítod??- nézett rám boci szemekkel.
-Tegnap este még nagyfiú voltál, szárítsd meg magadnak!- csíptem az arcába.
Épp indulni akartam, de visszarángatott a zuhany alá.
-Nem mész sehova! Mi az, hogy itt akarsz hagyni, egyedül?
-Nem fog elrabolni a csatornajeti...
-Jól van, akkor menj csak..- majd hátat fordított.
-Ne haragudj..- öleltem meg-, de sok idő még mire elkészülök.
-Menj csak, de ígérd meg, hogy holnap bepótoljuk.- kacsintott.
-Megígérem.
Fél óra múlva még azt sem tudtam, mit vegyek fel, csak azt tudtam, hogy valami Renji-öltözékhez illőt akarok.
-A pirosat, a fehéret vagy a feketét vegyem fel?
-Öhm-^^
-Szerintem is..- mosolyodtam el.
-Mivel az én ruhámban van fekete és vörös, én a vörösre szavazok.
-Ok, akkor a vörös.
Miután végre elkészültem én is, elindultunk a 4. osztag felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hálóterem Mindenkinek;) _
TémanyitásTárgy: Re: Hálóterem Mindenkinek;)   Hálóterem Mindenkinek;) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hálóterem Mindenkinek;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-