-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 15 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyPént. Dec. 03, 2010 9:10 pm

[Nakama ja nai ka?]

A kezdetektől fogva tudtam, hogy a végén visszakozni fog. Mégis kissé csalódottan szusszanok fel a két szó hallatán, majd alsónadrágomat egy rántással a szokásos rendeltetési helyére varázslom. Gúnyos mosolyomat nem tudom elrejteni, de szerencsére Kotomi-chan teljes lelki nyugalommal és anyaszült meztelenül vizsgálgatja az eget. Immáron különösebb lelkesedés nélkül szemlélem a nőt, nem oly’ rég még túlbuzgó izgalmam is a múlté már. Le kell vonnom a következtetést, mely szerint a Sakai lányok annyira különböznek egymástól, amennyire az csak lehetséges testvérek között. Példának okáért Hitomi sose ment volna bele egy ilyen alkuba, valahogy nem tudom Róla elképzelni, hogy felajánlja a testét bizonyos szolgáltatásokért cserébe. Itt csak információkról volt szó, s az úgynevezett „felelősségteljes nővér” szemrebbenés nélkül adta volna át magát. Kedvem lenne elnevetni magam, azonban már így is egy szívgatyás örült képét nyújtom, nem kell ezt tovább tetézni. Az igazat megvallva fogalmam sincs, honnan van Nekem ilyen boxerem, hisz’ saját magamtól biztos nem vettem volna ilyet, az fix. Biztos elkeveredett mosás közben és Nálam kötött ki. Egy vállrándítással térek napirendre a probléma felett, ki volt mosva, szóval most már az Enyém, a gazdája pedig telesírhatja a párnácskáját, akkor sem kapja vissza. Néha eltöprengek lelkem sötétségén, a fentebb említett tettre sem sokan vetemednének, ám Én mégis megteszem. Talán ennyit jelent a személyiségbeli változás, amit annyira emlegetnek a különféle talk-showkban? Jövő héten már valószínűleg az Oprah-val kell majd tárgyalnom egy interjú ügyében, ezen felesleges meglepődni, bármikor előfordulhat. Ámbátor elgondolkodtató a tény, mely szerint ebben a dimenzióban nem vagyok olyan közimádatnak alárendelt hős, mint a Seireiteiben voltam anno. Nos, ezen most már késő keseregni, ami volt, elmúlt.
- Hozzá se kell nyúlnom, elég, ha örökölte ledérséged felét, máris megfordul a felállás. – egyszerűen nem bírtam ki, hogy gúnyra ne gúnnyal válaszoljak. – Nem kell aggódnod, mint ahogy már mondtam, a húgod valaki másba van belebolondulva és az kétséget kizáróan nem Én vagyok. Mellesleg nem tudnál megcsonkítani, gondolom, ismered a lélekenergiák közötti tetemes különbség által fellépő reakciókat… Hamarabb csorbulna ki a lélekölőd, semmint hogy megszabadíts valamelyik testrészemtől. Wink
Nem félek egy hadnagy fenyegetésétől, főleg akkor nem, ha a kapitányok között is csak egy-két olyan személy akad, aki fel tudná Velem venni a versenyt. Valójában nem tudhatom, hogy milyen fejlődésen mennek keresztül odaát, jómagam még mindig a régi viszonyokhoz viszonyítok. Kérdésére nem olyan könnyű válaszolni, mint ahogy az gondolja, rengeteg dolog közrejátszik egy jó harcos megszületésében. Természetesen rengeteg tudásra van szükség a harcászat terén, s nem árt egy csepp stratégiai érzek sem, attól nem lesz rosszabb. Ha valamiféle csodaszer receptjét várja Tőlem, akkor bizony csalódni fog. Nincs itt semmilyen titok, csak edzeni kell és edzeni, rendületlenül, amíg csak bírja izma tartani a testét. Kotomit képtelen lennék úgy tanítani, mint Hitomit, túlságosan sok előképzettséggel rendelkezik, ami egyenlő a shinigami agymosással is. Az Akadémián mindketten elsajátítottuk a Zankensokit, a halálisten tudományok négy ágát, csupán annyi a különbség, hogy míg Ő egy, max két területen tudott elérni számottevő sikert, addig szerény személyem majdnem tökélyre fejlesztette képességeit ilyen téren. Előttem Zanjutsuban már csak egyetlen lépcsőfok áll, onnantól nem lesz hova tovább fejlődnöm. Nos, ettől a dologtól egyelőre még nem kell tartanom, mivel nem a közeljövőben fogom elsajátítani a végső Bankai-t, ezzel tisztában vagyok. Minek is kéne az Nekem, hisz’ már így is elrettentő erőt képviselek! Szerencsésebb lenne inkább lidércségem határait felfedezni, azokkal nagyobb meglepetést nyújthatnék ellenségeimnek, bár Hueco Mundoban már körülbelül mindenki tudhatja, mi is vagyok valójában.
- Nem kell itt nagy ördöngösségen elmélkedni, a túlbonyolítás sosem szolgálja a célt. – szólalok meg egyszerűen, miközben Dotonryuu-t felveszem a földről. – Csak a saját fejlődésemről tudok teljes bizonyossággal nyilatkozni, ezzel vagyok a leginkább tisztában. Mindig szem előtt kell tartani egy eszmét vagy egy személy védelmét, ha a Te motivációdat veszem alapul. Részemről Soul Society történelmének legdicsőbb kapitánya akartam lenni, amely össze is jött. Részben…
Most már különösebb érzelmi megrázkódtatás nélkül tudok beszélni az elmúlt eseményekről, saját döntésem miatt leginkább csak magamat korholhatom, ám az önutálat sose volt erősségem. Egyszer még visszatérek, s lemosom nevemről az áruló bélyeget. Egyszer még ünnepelni fognak azokért a tettekért, amelyeket most teljes titokban hajtunk végre. Olyan erőkkel kezdtem játszadozásba, amelyről a többség álmodni se mer vagy létezésükben sem hisz. Lehetséges lenne ezeket az erőket – az istenek nagyképűségét – kihasználva a saját malmomra hajtani a vizet? Több, mint valószínű, ráadásul Kaios olyannak tűnt Nekem, aki szívesen kibabrálna néhány halandóval, ha csak egy mód van rá. A gondolatra egy elnéző mosoly villan át vonásaimon, holott biztos nem vigyorognék ennyire, hogyha tudnám mit vett el Tőlem. Az emléktörlés nem volt tökéletes, álmaimban látok egy meghatározhatatlan alakot, aki előttem van és hív magához, de bármennyire is futnék, egyszerűen képtelen vagyok elérni. Szerencsére ez az állapot el fog múlni egyszer, nincs más teendőnk, mint elpusztítani a Sors Dárdáját. Mi sem egyszerűbb ennél? Az Ősök is csak három darabra tudták törni, ennek fényében Mi csak sikerrel járhatunk. Ehh, édes irónia, de jó, hogy vagy Nekem! Fejcsóválva ügyeskedem fel a nő bugyiját katanám sayájával, azután pedig a tulajdonos felé nyújtom azt. Felesleges már itt meztelenkednie, nem vagyok a mindent a szemnek és semmit a kéznek ideológia híve. Inkább takarja el bájait, mert a végén meggondolom magam, s behajtom az említett jusst. Áhh, ennyire szemét nem vagyok… vagy mégis?!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 6:15 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben



Tasumi át nyújtotta az általa olvasott könyv japán nyelven íródott példányát én pedig mosolyogva átvettem tőle. Még ki se nyitottam a könyvet mikor megjelent Kageookami és rácsinpaszkodott Tasu-chanra.
Miközben próbáltam leszedni Ookami-chant Tasumiról, ő kibújt a póttestéből ezzel megmenekülve zanpakutoum szoros öleléséből. Persze ez nem sokat segített köszönhetően Kageookami kiskutya szemeinek, amivel elérte, hogy visszamehetett a már shinigami egyenruhát viselő Tasu-chan nyakába.
~ Mi miért engedtem vissza? Ó azok az átkozott kiskutya szemek.~ Mérgelődtem magamban majd ezt követően oda léptem Tasumihoz, aki még mindig egy kicsit köhögött hála nekem.
- Nagyon sajnálom, hogy kellemetlenséget okoztam neked.
E közben Ookami-chan még mindig Tasu-chan nyakában lógott és szerintem fel se fogta mi történik körülötte, amíg meg nem jelent egy másik zanpakutou.
~ Nahát, szóval ő lenne Bakuhatsuteki Rakurai?~ Nézek rá meglepődve.
A kissé heves természetű lány rögtön rá ordított Ookami-chanra. Mire Tasumi-chan megpróbálta lecsitítani.
- Oh, jaj de megijedtem. Sajnálom, de ő már az én Tasu-chanom. – Zanpakutoum arcán gonosz vigyor jelent meg majd, hogy tovább dühítse Rakurait egy csókot nyom Tasumi arcára.
~ Ez az idióta ezzel meg mit akar elérni? Le kell állítanom... De hogyan?...Hm...Nem hagy más választás...~ Gonosz mosoly jelent meg arcomon, és shumpómmal lélekölőm mögé kerültem. Bal kezemmel átkaroltam a hasánál. Jobb tenyeremet végig simítottam arcának bal oldalán majd állához érve mutatóujjammal felnyomtam azt.
- Hagyd... abba, elég volt. – súgtam Ookami-chan fülébe. Bal karomat pedig feljebb húztam melleihez. Arca elvörösödött és halkan felnyögött.
- Ki...Kira...
Még szorosabban magamhoz öleltem mire ő elengedte Tasumit. Ölelését abba hagyva megragadtam az egyik csuklóját és elléptem a háta mögül. Gonosz kis mosolyomat felváltottam átlagos mosolyomra mellyel Tasu-chan felé néztem miközben abban reménykedtem, hogy előbbiekből semmit sem látott.
- Nos, azt hiszem most már nem fog semmi rosszat csinálni ez a neveletlen. Ugye Ookami-chan? – néztem mérgesen zanpakutoum lelkére, aki elpirult arcal veszi le rólam tekintetét.
- Apropó a srác még megvan? – szólaltam fel miközben körbe-körbe nézelődve kerestem a célszemélyt.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 35
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyVas. Dec. 05, 2010 4:58 am

Nakama ja nai ka?


Meg kell mondjam, Yuu-san gúnyolódása jót tett a lelkiállapotomnak. Egyszerűen ebben az utóbbi néhány hétben túl sok stressz ért, én pedig képtelen voltam a kikapcsolódásra, csupán magamba fordulva próbáltam megakadályozni, hogy teljesen leromboljam a másokban rólam kialakult képet. Még én sem tudok mindig barátságos és vidám lenni, nekem is megvannak a magam problémái. Talán én is hibás vagyok, hogy mindent magamban tartok és senkivel sem osztom meg a gondjaimat-bajaimat, de nem akarok senkit sem feleslegesen aggasztani. Hiszen egyszer így is-úgy is helyrejövök, és folytatom ott, ahol abbahagytam. Az ilyen depressziós időszakok gyorsabb leküzdésére viszont olyan emberek közelébe kellene kerülnöm, akik el tudják viccelni a legtöbb szituációt és feltöltik az embert felszabadultsággal, csakhogy az Onmitsukidouban nincs ilyen légkör érthető módon, az osztag zártsága miatt más közösségbe pedig nem nagyon járok.
- Attól tartok ebben kár reménykedned, ő pont olyan bátortalan mint amennyire én bevállalós vagyok. Ó, és meg tudnám találni a módját a férfiasságod tönkretételének... már ha nem volt világos hogy mire is gondoltam megcsonkítás alatt.
Feleltem magabiztos, de játékos mosollyal, némileg visszatérő életkedvem bizonyítékaként. Persze, tisztában vagyok vele hogy a nagy Sierashi Yuusukének egy olyan kis jelentéktelen hadnagy, mint én, nem tud ártani, nem is azért mondtam azt, amit, mert olyan hűdekomolyan gondoltam volna a fenyegetőzésemet. A lényeg a mondanivalóban rejlett, még ha kissé nyers közlési formát is választottam, és ezt a vaizard meg is értette, szóval nincs gond.
Meztelenségem ténye nem különösebben érdekelt, csupán akkor voltam képes zavarba jönni, ha megleptek, miközben éppen ruhátlanul töltöttem az időmet valamilyen oknál fogva. Volt, hogy ilyenkor törtem már párnával orrot, de most ilyesmiről szó sem volt, hiszen pőreségemet nem saját magam okoztam, hanem az a férfi, aki most éppen bugyimat nyújtotta felém, mintegy sürgetve engem, hogy öltsek magamra némi textilt. Azok után, hogy egész küzdelmünk során arra törekedett, hogy pucéran lásson, elég meglepő volt ez a fordulat, azt hittem legalább csalódását csökkenti az, hogy nem öltözöm fel azonnal és legalább ezt az állapotot szeretné megtartani. Rögtön le kell szögeznem azonban, hogy nem azért maradtam mezítelen, mert Yuu-san kedvében akartam járni. Vagy tudat alatt mégis? Surprised Fene tudja, rejtélyes dolog a tudatalatti, lényeg hogy jobban éreztem magam így, mint felöltözve. No nem mintha sokat jelentene az a két vékony anyag, amit magamra ölthettem jelen pillanatban :/ Mindegy, azért elvettem az alsóneműt és lassacskán felvettem a felvehető ruhadarabjaimat, aztán majd kerítek cérnát és tűt, és megvarrom ezt az övet is mielőtt visszamegyek Soul Societybe.
- Már nem tetszem, Yuu-san? - illegettem magam némi színlelt durcássággal, majd folytattam. - Komolyra fordítva a szót, már csak egyetlen kérdésem maradt. Ha nem tervezel semmi rosszat, miért nem vagy hajlandó elárulni a célod? Annak ellenére, hogy láthatod, nálam biztonságban lenne a titkod...
Kérdeztem, miközben igyekeztem átgondolni az előbbi válaszát. Egy eszmét, egy megvédendő személyt szem előtt tartani... magyarul célt kitűzni, és megtenni mindent azért, hogy azt elérjem. Egyszerűnek hangzik, és mégis olyan nehéz, mégis mennyi munkával járhat. Nem gondoltam volna, hogy ez az egyszerűnek induló edzés ilyen véget fog érni, ám mégis úgy érzem, hogy olyasmi történt velem, ami alapjaiban változtatja meg a gondolkodásomat.
- Azt hiszem jobb, ha lassan megyek. Ne felejtsd, hogy ha Hitomival edzel, akkor mindig szemléltess, vázold fel neki a lehetőségeit, hadd lássa meg az összefüggéseket a különböző szituációk között. De legfőképp légy vele türelmes... és vigyázz rá. Én pedig azt hiszem köszönettel tartozom neked, bár meghálálni nemigen tudom.
Fogtam hozzá a búcsúnak picit furcsa érzésekkel, hiszen Seireitei egyik legnagyobb árulójának voltam hálás és bíztam rá a húgomat. Ha shinigamiként lennék itt, kétség sem férne hozzá, hogy kudarc lenne mindez, ám én most magánemberként, a férfi tanítványának a testvéreként jelentem meg, hogy az ő fejlődését segítsem, bármennyire is őrültségnek tartottam azt, hogy belőle harcos legyen. Márpedig Hitomin már harcos, és tulajdonképpen mindig is az volt. Nagyobb, mint amilyen én bármikor is leszek.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 15 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyVas. Dec. 05, 2010 7:02 am

[Nakama ja nai ka?]

Világos volt, nagyon is, ezért is mondtam, hogy nem bírna el a feladattal, de hát ezt szemtől szemben Ő is belátta. Máskülönben nemigen vonta volna vissza a megérdemelt jutalmamat, azonban most már késő emiatt siránkozni, gyorsabbnak kellett volna lennem. Azért még utoljára jól megnézem a megnézendő helyeket, ellenben nem lenne sok értelme, ha továbbra is meztelenül lófrálni itt, csupán az elérhetetlen cél képzetét keltené, ahhoz meg nincs semmi kedvem, mert a végén még elfelejtenék civilizált ember módjára viselkedni és a hajánál fogva rángatni vissza, mint ahogy a vikingek tették régen. Aztán asszonyommá kellene tennem vagy poharat csinálni a koponyájából. Egyik se szívderítő gondolat, Kotomi-chanból simán kinézem, miszerint az első adandó alkalommal elcsábul, Nekem is elég könnyen beadta volna a derekát, pedig csak féligazságokkal traktáltam, s volt olyan is, amikor az egész füllentés volt. Míg öltözködik, addig Én is összeszedem elszórt rongyaimat, habár a nadrágot már nemigen tudnám mire használni, maximum felmosni lehetne vele. Ellenben a zsebében lévő doboznyi cigarettára még szükségem van, csupán a kialakuló helyzetek által biztosított adrenalin-löket elnyomta a nikotinhiány által keltett mellékhatásokat. Pólóm és cipőim felvételét követően tényleg úgy nézek ki, mint egy holdkóros, akiről a hajléktalanok lelopták a nadrágot. Némi fejcsóválással veszem tudomásul kinézetemet, aztán egy éjfekete szálat csúsztatok ajkaim közé, amit néhány másodperc elteltével meg is gyújtok. A szürkés füstöt egyenletesen fújom ki, a végéből pedig három-négy karikát eregetek a vakvilágba. Felháborodottnak szánt kérdését hallva csupán fáradtan elvigyorodok, lenne erőm még egy visszaszúrásra, viszont erőmet jobbnak látom az utolsó akciómra összpontosítani.
- Szó sincs róla és nem most találkoztunk utoljára, ezt ígérhetem. – szólalok meg érzelemmentes hangon, miközben magamban nagyon jót mulatok a valószínűtlen jeleneten. – Vannak dolgok, amiket jobb, ha megtartok magamnak. A tudás, amit birtoklok, veszélybe sodorhat másokat, így is többen tudnak róla, mint amennyinek célszerű lenne. Már megmondtam korábban, eljön majd az idő, amikor Te és minden más shinigami megtudja majd az igazságot, ám addig talán nem egy nap fog eltelni. Nyugodtan Rám bízhatod, maga vagyok a türelem mintapéldánya. Ami pedig a meghálálást illeti… Beérem egyszerűen a jussommal!
Egyetlen lépéssel szelem át a kettőnk között lévő távolságot, s tettem váratlanságát kihasználva csókolom szájon a nőt. Belejönni sajnos nincs időm, ellenben ez némileg kárpótol azért a felültetésért, amit el kellett szenvednem. Egy kacsintással elköszönök tanítványom nővérétől, azután szemmel követhetetlen villámtáncomat használva tűnök el a tisztás közepéről. Néhány száz méterrel arrébb jelenek meg ismét, ezt követően utamat a továbbiakban gyalogosan folytatom, mert shunpó közben teljesen leég a cigim, így feleslegesen gyújtottam volna meg. A vizsgán úgy érzem átmentem, valószínűleg még néhány tanácsát is meg fogom fogadni, ámbátor a hakudámmal nincs semmi baj, ezzel tisztában voltam találkozásunk előtt is, csupán annyiról szól a történet, hogy nem láttam értelmét ezt a stílust is tovább fejleszteni, ha már elégséges a tudásom belőle. Kidouból és kardforgatásból sokkal jobb vagyok, ezért is építkezik erre minden támadásom. Töprengve hajtok félre egy veszélyesen alacsony ágat, miközben az előbb történteken gondolkodom. Be kell lássam, valószínűleg akkor sem jött volna össze a hancúr, ha a 2. osztag hadnagya nem ellenkezik a végén. Az egésznek biztos van valami köze a Végzet Völgyében történt eseményekhez, viszont arra még nem tudtam rájönni, hogy mi is az. Ellenben, ha ez így megy tovább, örök életemre nő nélkül maradok, s életemet remeteként élhetném le egy lyukban, ami egyáltalán nem illene hozzám. Efféle sületlenségeken gondolkodva pöckölöm el bagóm leégett végét, mialatt az erdőtűz elkerülésért fohászkodok a Gondviseléshez. Aggódásom persze alaptalan, mivel eléggé nedves a környezet, akkor se gyulladna be a csikk, ha nagyon akarna. Szerencsére nincs túl hideg, ráadásul a Fészek is közel van, így nem kell sokáig alsónadrágban mászkálnom. Mondjuk, szerettem azt a nadrágot, kényelmes volt, meg minden. Kénytelen leszek benyújtani egy keresetet Hitominak, miszerint néminemű összeget bocsásson át Nekem, mivel a kedves testvére volt szíves tönkretenni a legjobb edzőcuccom. Zseniális az ötlet, de egy buktatója azért még van. Remélem, nem kérdez rá, hogy mi a véleményem Kotomi-chanról, mert akkor muszáj lenne hazudnom, azt pedig elvből nem teszem egy hölggyel szemben, igaz-e? Surprised
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te16300/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (16300/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Dec. 15, 2010 12:42 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben

Mikor Kira-chan odajön hozzám és bocsánatot kér az előbbi kis incidens miatt, én csak megrázom fejem, hogy semmi baj. Hiszen mind mások vagyunk, nem lehetünk sem ugyanolyan jók, sem ugyanolyan rosszak. Tovább olvasok, miközben Ookami-chan még mindig a nyakamban lóg, egészen addig, míg meg nem jelenik az és zanpakutom is, aki rettenetesen dühös. Azonnal rá is ordít a lányra, én meg rohannék, hogy lenyugtassam, de ekkor olyan dolog történik, amire magam sem számítottam. Kira-chan pengéjének lelke kihívóan megszólal és hogy szavait nyomatékosítsa, egy puszit is nyom az arcomra. Én csak ülök és nézek előre dermedten, hogy ez mi volt, mikor Rakurainál elpattan a húr és nekiront Kageookaminak. Vagy is csak rontana, mert új ismerősöm egy ügyes csellel leszedi őt rólam, én meg még időben lefogom a még nálam is fiatalabbnak tűnő lányt, hogy nehogy még verekedés bontakozzon itt ki.
- Engedj el! Széttépem, megnyúzom, kibelezem, elvéreztetem… - ordítozik, teljesen kikelve magából.
- Hé! Sosem láttalak még így… elég legyen, Bakuhatsuteki Rakurai, vagy nem állok jót magamért! Néha ugyanolyan gyerek tudsz lenni, mint amilyennek kinézel… - szidom meg a lányt, mire ő abbahagyja a kapálózást és döbbent tekintettel néz rám.
Igaz, ez általában fordítva szokott lenni, ő szid meg és fog le engem, mikor elragadnak az indulataim, őszintén kimondva, olyan még nem volt, ami most történt. Életemben nem kényszerültem rá még sosem, hogy ilyet tegyek. Mikor barátnőm megnyugtat zanpakutojának viselkedésével kapcsolatban, kicsit megkönnyebbülök, hiszen az enyém sem fog már több gondot okozni, az biztos. Viszont Kira-chan azon kérdésére, hogy hol van a célszemély, én is gyorsan körülkémlelek, de szerencsémre még mindig a lányok között lebzsel, ahol eddig volt.
- Ott van, látod? Egy tapodtat sem mozdult. – szólalok meg, ujjammal mutatva az irányt.
Ami azt illeti, ez a 11. osztagos lány, egyáltalán nem olyan, mint amilyennek az ottaniakat képzeltem. Azt hittem, ők erőszakosak, akik semmi másra nem tudnak gondolni, mint a harcra, hiszen náluk hagyomány, hogy a kapitány úgy veszi fel a rangját, hogy legyőzi és ha jól tudom, meg is öli az előző taichout. Azért remélem, Vera vőlegényével nem történik ilyesmi. Igaz, még sosem találkoztam vele, akárcsak lányukkal. Ha jól tudom, ő az osztag hadnagya. Biztosan nehéz lehet ilyen fiatalon ezt a tisztséget vinni, de ahogy látom, megbirkózik vele. Szívesen megismerném egyszer Vera-chan családját, biztosan kedvesek, ha már Kira ilyen jó fej, akkor csak nem lehet az én kapitányom vőlegénye és lánya két erőszakos barom. Elég érdekes lenne, főleg, hogy akkor a taichou miért szeretné azt a férfit? Semmiért, akkor viszont nem is lenne vele. Kezd megdőlni a szilárd véleményem az összes osztagról. A sajátomról kiderült, hogy nem parancsra gyilkoló kutyák, hanem süti imádó, bőbeszédű, főleg lány vezetőségből álló csapat vagyunk. Most meg a 11. osztagról derül ki, hogy ők sem erőszaknak élő, kőszívű barmok, hanem jó fej, humoros kis csapat. Legalább a 12. osztagosok megmaradtak a szememben olyanoknak, amilyenek. Mondjuk ott is van kivétel, például Ayame-chan, aki egy vékony, jó erőben lévő lány, úgyhogy… már teljesen össze vagyok zavarodva az osztagokkal kapcsolatos elképzeléseim terén. Legszívesebben végigjárnám mindet és kikérdeznék néhány tisztet, meg a kapitányokat és a hadnagyokat, hogy milyen a jellemük. Akkor nem lennék kavarban és be tudnám osztani, hogy hanyadik osztag melyik kategória.
- És hogy-hogy 11. osztagos lettél? Mármint jó, ez így elég érdekes volt… szóval nem akarlak kifaggatni, hogy milyen is a jellemed, hanem inkább azt kérdezem, miért lettél shinigami? Igen, az egy jobb kérdés, hiszen a vezetőség dönti el, hogy ki melyik osztagba kerüljön, így azt igazán nem kérdezhetem, hogy miért pont a 11. osztagba tettek, nem igaz? – nevetek fel, hiszen azt tényleg nem tudhatja, hogy miért pont oda osztották be.
Őszintén kimondva az tényleg elég érdekes lenne, ha elkezdené azt mondani, amit a vezetőség mondott, mikor eldöntötték, hogy hová is menjen. Szegények. Elég sok dolguk lehet, amennyi shinigami van…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyVas. Jan. 02, 2011 7:45 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben


Szerencsére még időben le tudtam szedni Ookami-chant társamról, így ő le tudta nyugtatni saját zanpakutoujának lelkét. Ezután Tasu-chan kérdésemre rá mutat a srácra, akit még mindig lányok vettek körül.
- Tényleg, már látom. Csak a sok lány eltakarta. – mosolyogtam Tasumi-chanra majd leültem mellé. Rá pillantottam emberalakot öltött zanpakutoumra, hogy nem csinál e valami rosszaságot, de szerencsére még mindig kissé megszeppenve állt mellettem. Tekintetemet újra Tasu-chan felé fordítottam mikor kérdéseket tett fel.
- Hm, ez tényleg jó kérdés. Hát, ha jól meggondolom talán… azért lettem shinigami hogy… hogy egy bizonyos halálisten közelében lehessek. Tudod Ő volt az, aki megmentett egy éhes hollowtól és átküldött Seireiteibe. Aztán évekkel később újra találkoztunk a peremvidéken és akkor ő azt tanácsolta, hogy legyek shinigami. És akkor döntöttem el, hogy az leszek, hogy így újra találkozhassak vele. Nos, azt hiszem, ennyi lenne.
- És igen igazad van, a tanács választja ki az osztagunkat viszont a 11. osztagot én magam választottam miután kiléptem az eredeti osztagomból.
- miközben magamról meséltem, eszembe jut, hogy eddig leginkább csak Tasu-chan kérdezgetett, úgyhogy miután mondandóm-lezártam én próbáltam meg kérdéseket feltenni.
- Nos, azt hiszem, ennyi lenne, ha ezzel kapcsolatban van még kérdésed nyugodtan felteheted őket. De először én is kíváncsi vagyok a te történetedre. Rendben? – mosolyogtam társamra.
Beszélgetésünk közben észrevettem, hogy a könyv, amit még Tasu-chan adott a földön hevert. Felvettem és leporoltam majd visszaadtam Tasuminak.
- Oh, bocsi biztos levertem mikor le akartam szedni rólad Ookami-chant. Tessék. –nyújtottam át a könyvet. Ahogy át vette a könyvet egy pillanatra hozzá értem Tasu-chan kezéhez. Ekkor arcom elvörösödött és ezzel egy időben a könyvet is elengedtem. És mivel Tasuminak nem volt ideje rendesen megfogni a kötet így az újra a földön kötött ki.
- Go… Gomen. – nyögtem ki nagy nehezen majd a földön heverő tárgy után nyúltam.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te16300/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (16300/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:07 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezünk barátokat megfigyelés közben?

Ujjam mutatta irányt követve Kira-chan is meglátja a srácot és meg is jegyzi, hogy szerinte is még ott van, így valószínű, hogy nem képzelődöm ^^ Kérdésemre hamarjában válaszol is. Története kicsit meglep. Szóval azért lett shinigami, mert volt valaki számára fontos személy, aki ezt tanácsolta neki. Milyen érdekes. Remélem, egyszer én is megkereshetem majd Takeru-kunt, hogy beszéljek vele. Úgy hiányzik! Eme gondolatra, egy pillanatra könny szökik a szemembe, de gyorsan ki is dörgölöm azt onnan. Vidám helyzetben vagyunk, ilyenkor nem illik sírni, no meg ő is csak egy régi barát számomra, semmi több. Kira-chan következő mondata felkelti a figyelmem. Már nem mintha eddig nem figyeltem volna, nem azért…
~ Ne próbáld magad menteni, tudom, hogy máshol járt az eszed -.- ~ szólal meg morcosan Rakurai, mire körülnézek és látom, hogy már visszatért a saját világába.
~ Mi van, dühös vagy, mert rád szóltam, picúr? ~ kérdem tőle fölényes hangnemben, mire ő csak morog és visszavonul.
Társam kérdése visszaránt a valóságba és azon kapom magam, hogy most mesélnem kéne magamról. Egy ideig gondolkozom, hisz az én történetem nem épp rövid, főleg ahogy én elmesélem, így igyekszem rövidíteni rajta egy két dolgot. De mik legyenek azok? Először is, az semleges, hogy ismertem Takeru-kunt, bár ha elmesélem neki, hogy szereztem meg a shikaiom, akkor tudnia kéne, ki az… na jó, elkezdem, aztán majd lesz valahogy!
- Hát, Osakában születtem. Ami azt illeti, elég tűzrőlpattant lány voltam ^^ Annak ellenére, hogy „előkelő” családba születtem, én engedetlen voltam és keményfejű. A sulis éveimet inkább ugorjuk át, nem történt semmi érdekes, azon kívül, hogy én verekedtem az egyik legjobban *.* Na, arra például büszke vagyok ^^ Na, nem lényeg, szóval meghaltam és Rukongaiban találkoztam egy nagyon kedves lánnyal, aki azt tanácsolta, hogy legyek shinigami, ha még mindig szeretek harcolni és éhséget érzek. Így elmentem a Lélektovábbképző Akadémiára és a 2. osztagnál kötöttem ki ^^ Úgy ennyi lenne röviden. Amúgy ha jól értettem, az a személy, akiről beszéltél, nagyon fontos neked. Ő a… barátod? Vagy esetleg nagyon rosszul tippeltem? – húzom össze magam kicsit félve.
Jé, észre se m vettem, hogy leesett a könyvem. Úgy látszik, barátnőm is felfigyelt rá, mivel rögtön fel is kapja, és felém nyújtja a kötetet. Bocsánatot is kér, én pedig már nyúlok is érte, hogy biztonságos helyre rakjam, történetesen a táskámba és megköszönjem, hogy felvette, mikor egy pillanatra összeér a kezünk. Ekkor ő elejti a könyvet, én pedig sajnos nem tudom időben elkapni, így az egy puffanással földet is ér. Ekkor ő szabadkozni kezd és újfent a tárgy után nyúl. Jó magam is tervbe veszem, hogy végre visszakerüljön a helyére, ám ő gyorsabb nálam és a nyomdatermék végül sikeresen bekerül a másik mellé.
- Miért kértél bocsánatot az előbb? Hisz nem csináltál semmit ^^ - mondom rámosolyogva a lányra.
Tényleg, az a kérdés, amitől egy ideje viszket a nyelvem, még mindig itt van, azóta sem mondtam ki. Bár nem tudom, valahogy egy kicsit tolakodásnak érzem, hogy ilyen sokat kérdezek róla, meg az életéről, hisz nem is ismerjük egymást olyan régóta. Na jó, megkérdezem! Vagy mégse tegyem? Áh, a tévedhetetlen belső hangom azt súgja, nem volna jó ötlet és én hallgatni szoktam erre a hangocskára, de most mégis… szóval nem tudom, hogy most legyek-e bátor és kockáztassak, vagy inkább beszéljek másról? Na jó, nem vagyok nyuszi, megteszem!
- És Kira-chan… ha jól értettem, akkor a 11. osztag olyan hely, ahová egy másikból mentél át igaz? Szóval azt akartam kérdezni, hogy miért hagytad ott az előző osztagod? És miért pont a 11.-et választottad? – érdeklődöm kicsit félénken.


//Bocsi, hogy ilyen sokáig tartott//
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Jan. 26, 2011 7:03 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben



- Ano… Mi a baj? Valami rosszat mondtam? – kérdeztem Tasumit és közelebb hajoltam hozzá. Mintha könnycseppeket véltem volna felfedezni a szemében, amiket persze hamar ki is törölt. E közben észrevettem, hogy zanpakutoujan is eltűnt. Vállam fölött én is oda pillantottam Ookami-chanra, hogy meg van e még. És igen még mindig ott állt mögöttem szótlanul. Látszott rajta, hogy unatkozik. Bár nem tudom akkor miért nem változott vissza.
Figyelmem újra Tasu-chanra irányult mikor belekezdett történetébe. Mondandóját érdeklődve hallgattam. Feltett kérdésére szomorkás arckifejezéssel tekintetem a szökőkút vizére.
- Igen, egy fontos személy volt számomra. Ő volt... az én... szerelmem. De sajnos mi már nem lehetünk együtt. – mondandóm végén könnybe lábadt a szemem arcomon pedig szomorkás mosoly jelent meg, ahogy egy pillanatra visszamerengtem a múltba. Ám mihelyst észbe kaptam gyorsan letöröltem könnyeim majd újra Tasu-chan felé fordultam.
- Oh, bocsi egy kicsit elkalandoztam. *mosoly*De ha már itt tartunk, neked van most valaki fontos a számodra? – tettem fel a kérdést Tasuminak.
Szabadkozásom után sikeresen felvettem a könyvet és odaadtam társamnak.
- Oh, tényleg. Hehe. – nevettem fel rövid válaszom után. Majd újabb kérdésére egy pillanatra elgondolkodtam majd válaszoltam neki.
- Nos, az előző osztagomat, vagyis a 6. osztagot érzelmi...okok miatt hagytam ott. Midori halálát nem igazán tudtam feldolgozni így két évre... hát úgymond visszavonultam. Aztán mikor pár hónapja visszahívtak úgy éreztem, hogy a volt osztagom csak újra eszem be juttatná Midorit ezért inkább kerestem egy másikat. – mosolyogtam Tasu-chanra majd folytattam – Nos, a 11. osztagot pedig azért választottam, mert ... – mondandómat egy fura hang szakította félbe mely a hasam irányából jött. A gyomrom volt az korgott az éhségtől. Oh, tényleg az idejét se tudom mikor ettem utoljára. Ha jól emlékszem talán tegnap este, de az se volt túl sok, mert nagyon fáradt voltam így inkább lefeküdtem. Hopp, megint korgott a gyomrom, ez már kezd kínos lenni.
- Oh, bocsi, de nem igazán volt időm reggelizni. Na meg még gigait és pénzt sem hoztam magammal így itt sem tudtam venni semmi kaját. – elpirulva néztem Tasu-chan felé és bal kezemet a hasamra tettem.


/Bocsi hogy már megint ilyen sokáig tartott./
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te43000/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (43000/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 2:40 am

/Egy újabb találkozás egy Shinigamival Yamasaki Shizuka/

Már lassan egy vagy két hete annak, hogy Anaoval harcoltam, a sebeim már rendbe jöttek, és mindent épségben vissza tudtam vinni. Az édességet és a bérletet is, amit Adorának adtam. Majd csak kihasználja. Most pedig miért is vagyok itt? Komoly okom van miért is jöttem ismét az Emberi Világba, nagyon komoly. Az pedig nem más mint hogy egy számomra fontos személy kívánkozott ide…Csontos a kis rosszaság igényeli a mozgást. Gondoltam jó lesz neki itt kint az Emberi Világban. Sejthetet, valamit, mert a szokásosnál is kellemetlenebb módon keltet fel. Csak feküdtem az ágyamban, a magzatpózban, éppen hogy csak kinyitottam a csipás szememet, és mit láttok? Vicsorog az arcomba és beleharap az orromba. Mondhatom hamar kiment az álom a szememből, úgy ugrottam ki az ágyból, mint akit se..be szúrtak egy forró tűvel. Utána a reggelem a szokásos rutinnal telt, végig kergetem a szobámba Csontost, pár Bara is elsült, és megint tapaszthatom be a lyukakat a szobám falán. Néha az őrületbe kerget ez a kutya, de már nem tudom elképzelni a napjaimat nélküle. Pórázt nem használok nála, nem vagyok a híve az ilyen dolgoknak. Indulhatunk is az Emberi Világba, ami nálam van az Orgo, és pár játék Csontosnak, frizbi, labda és ilyesmik, egy piknik kosár, benne étel nekem és Csontosnak is. Ruha gyanánt a szokásos uniformis a nyakánál kigombolva. Nem szeretem, ha minden gomb be van gombolva, olyan érzés mintha megfojtanának. Hm, ahogy körbenézek szerencsére nem a Városban érkeztünk meg, inkább valami Park féleség lehet. Ez tökéletes is lesz, pont éjszaka van, ahogy elterveztem. Zavartalanul játszhatok a kutyával, nem fognak majd megzavarni. Egy fa tövében lerakom a kosarat és Csontos játékait, majd egy lökést érzek a hátamon, és elvesztve az egyensúlyomat arccal a fának esek, és lassan csúszok lefelé. Felpattanok, hogy megnézem ki is a bűnös. Ki más lehetne? Naná hogy Csontos volt, aki támadó állásban morog rám.
- Ezt meg minek kellet?! Elviszlek a dokihoz és kiheréltetlek, teeeee!! – ezt nem kellet volna mondani, rám ugrik és harapni kezd ahol ér és karmolni. Elkapom a nyakát és a fülébe harapok. – Na ez milyen érzés, hogy esik? –kiszabadul a fogásomból és ismét harap, az alkaromba.
- Na, elég te dög, ideje hogy játszunk is. – ezt kellet csak mondanom, és már el is enged. Eh, tiszta nyál lettem. Felveszem a frizbit és Csontos már türelmetlenül várja, hogy eldobjam, ugat, csahol, látszik rajta hogy akarja. Na, legyen meg az öröme, eldobtam a frizbit, Ő pedig már rohant is érte.
- Haj, te dög, mennyi bajom van veled.


Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 9:06 am

Gyanús alak - Avagy a park fura ura (a plágiumért elnézést kérek)
Egy hollow miatt, ismét az emberek világába kell jönnöm. Nem okoz különösebb problémát, semmi bajom ezzel a hellyel. A parkot kifejezetten kedvelem. Üde zöld, nyílnak a virágok, jókedvű emberek piknikeznek, madarak csipognak. Ez mind szép és jó. DE MIÉRT KELL IDE ESTE JÖNNI? Kihalt és ijesztő. A virágok sem tündökölnek, gyönyörű napsütés sincs. Félelmetes. Meg kéne várom a holnap reggelt és akkor idejönni. Elmefuttatásom egy hatalmas huppanás szakítja meg, majd megrázkódik a fa amelyen ülök. Ijedten lenézek. Ugye nem a hollow támad? Meglepetten veszem észre, hogy egy furcsa ruhás alak játszik a kutyájával. A játék eldurvulni tűnik ezért közbelépek, leugrok a fáról. Oda sietek hozzájuk, persze a tisztes két méter távolságot megtartom. Biztos, ami biztos. Majd megszólalok aggódva
-El.. elnézést- kezdek bele mondandómba bizonytalanul de a kutya túlmorog, miközben gazdáját tépi. Észre sem vesznek, így hangosabban kezdek neki.
-Elnézést!- felemelem a hangom és folytatom. -Nincs szüksége segítségre?- Ahogy figyelem az eseményeket, meglátom, hogy az úgynevezett "áldozat" tarkóján egy csont éktelenkedik. Még egy méterrel hátrébb ugrok és a kezem a kardomra teszem. Még nem támadok, nem szeretek felesleges konfliktusba bonyolódni. Úgy döntök türelmesen kivárom a veszekedés végét.
~Lehet, hogy ő a célpontunk?~ Nem valószínű. Az én célpontom egy egyszerű hollow. Semmi extra. Tradicionális. Teszkó gazdaságos hollow. Azért nem árt odafigyelni. Gyanús. De van egy kutyája. A kutyák, pedig az ember legjobb barátai. Tehát az én én legjobb barátaim is. Aki a barátom barátja az én barátom? Ez nem biztos! Sőt ez a kutya is érdekesen néz ki. Biztos keverék. Mondjuk egy... egy nem is tudom, miféle kutya ez. Kutya ez egyáltalán? Olyan mintha egy mosógépben összemixeltek volna egy punk mókust, meg zebrát egy kutyával. Abbahagyja a gazdája tépését. Kíváncsian nézek mi lesz a következő lépése ennek a különös kutyának. Talán meg kéne kérdeznem újra, hogy jól van e.
-Bocsánat, de jól érzi magát?- Most kérdezem meg utoljára. Ha ez sem tűnik föl neki akkor hagyom a fenébe!
~No mi az? Besértődtünk? Végre szembesülsz vele, hogy nem te vagy a világ közepe~ A kardomra nézek fenyegetően. Remélem nem érti félre szándékom, hisz csak Ribbon-chan szeretném kicsit helyretenni. Ha nem fejezi be fát fogok vágni vele. Megszólal a telefonom, azonnal előveszem. A hollowot jelzi itt mögöttünk. Hogy-hogy nem látom hol van? Körbe fordulok párszor zavartan. A hollow hirtelen feltűnik előttem. Hogy csinálja, hisz az előbb nem volt ott mikor odanéztem. Egyszer csak megjelent a semmiből. Támad. Idejében reagálok és előrántom a kardom. Magam elé tartom ,hogy kivédhessem a támadást. Az ütés ereje még így is hátra tol. Talán képes láthatatlanná válni? Nincs időm ezzel törődni mert ismét megtámad. Kardommal ismét védekezni próbálok, ám egyik kezével elkapja. Mekkora mancsa van ennek a hollownak?! Másik kezét ökölbe szorítja, majd felém lendíti. Basszus!


A hozzászólást Yamasaki Shizuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 12, 2011 7:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te43000/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (43000/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 10:18 am

/Egy újabb találkozás egy Shinigamival, Yamasaki Shizuka/


Ez a Csontos nagyon vad, de miért az máig nem értem. Talán tüzelne? De nem is kopik a szén, akkor meg mi lehet a baja? Szereznem kell neki egy nőstényt szerintem. S akkor lennének kis Csontosok, igen, az remek lenne, ajándékozhatnék egy csomó mindenkinek egy kis Hollow kutyulit. Persze utána meg Csontos kap megint idegbajt, amiért odaadtam a kölykeit, eh, inkább csak elviszem fedeztetni és ennyi. A verekedés közben mintha valaki megszólalt volna. Á lehet, csak képzelődök, inkább verekszek tovább Csontossal. Hegyesek a fogai a fenébe is, nagyon hegyesek, és a körmei is eléggé élesek, teli leszek karmolásokkal. Majd azt mondom, ha kérdezik, hogy mi történt, hogy egy csomó csinos nő rontott rám, és kihasználták a testemet, csak kicsit vadak voltak. Igen, ez lesz a tökéletes magyarázat. Végre kiszabadulok, és el is tudom dobni azt a rohadt frízbit. Megint valaki megszólít, lenne valami képessége csontos harapásának? Ami hallucinációt okozna? Érdekes lenne, eddig sokszor megharapott, de eddig ilyen nem történt. Körbenézek, jé, egy shinigami. Jé, nem is csúnya, de alacsony, nagyon alacsony. Fenne, én miért vagyok ilyen magas? Ha tudnám, hogy nem lenne következménye, akkor elcsapnám a lábamat, de sajnos lenne, és nagyon komoly következménye lenne. A fenébe, nem tudom megállapítani sajnos milyen idősek is. Bár Shinigami tehát udvarlásról szó se lehet. Nem mozdulok a helyemről, inkább csak mosolygok.
- Köszönöm, de a kutyám néha rakoncátlan, vagyis mindig az. De nem kell segíteni, elboldogulok vele egyedül is. – feleltem csevegő hangnemben. Csak én lehetek olyan marha, hogy egy shinigamival is ilyen vagyok. – Már mondtam jól vagyok, de merre van ez a dög?
Miért nézi így a kardját? Nocsak, harcolnom kell majd vele? Pedig alig váltottunk pár szót, és már is ugrik a torkomnak. Valami zajt ad ki. Mi lehet ez? Jé, egy telefon, a Plázás kalandomban láttam ilyet, szegény emberi lányok, mi lehet velük? Várják az óta is a hívásomat? Nocsak, egy új hollow? Nem ismerem, igaz nem is arrancar, tehát nem kell ismernem. Bár Csontos se arrancar, de ő más eset. Most avatkozzak közbe? Hiszen ő egy hollow, és én is az vagyok, a csaj meg egy shinigami, aki az ellenségünk. Meg nem is ismerem, ha Anao lenne, talán segítenék is, de most nem tudom, mi legyen. Hátrébb lépek tőlük és nézem mi is lesz. Előttem száguld el a shinigami, köszönhetően egy ütésnek, amit a hollow adott neki. S ismét támadásba lenül da hollow, lefogja a shinigami lányt és már ütésre emeli a kezét. De ez meg mi? Aj, ne már, de igen, Csontos ugrik egyet, és a hollow ütésre emelt karján terem és marcangolni kezdi azt.
- Rossz kutya enged el, de azonnal. Nem szabad! – persze hogy nem hallgat rám, mikor hallgat? A hollow meglendíti a karját és Csontos leugrik róla. Ezt már én vesszem fenyegetésnek. – Hét te nagy dög hollow, igen te, szerintem ezt nem kellet volna. A kutyámra kezet emelni.
Előveszem Orgot, és a hollowhoz ugrok, felülről indítok egy vágást, és levágom azt a karját, amiben a shinigamit tartja. Fájdalmasan felüvölt, de nem fog menekülni, felugrok a levegőbe, és szétzúzom a maszkját. Visszarakom a hátamra Orgot, majd megyek Csontoshoz, aki csak néz rám.
- Te megörültél?!! Rátámadsz egyre közülünk? Te ostoba barom te!! – mérgesen fújom ki a levegőt, és hátat fordítok Csontosnak, majd a shinigamira nézek. – Most mi legyen? A hülye kutyám megmentet, én meg megöltem, egyet az enyéim közül. Mindegy a nevem Karasu Vex. Eh, éhes vagyok, enni kéne valamit, egy kis lélek jól esne. Kár hogy nem hoztam magammal. Ma mindegy, van valami a kosaramban. – lépek egyet, majd érzek valamit a bal bokámban, lenézek, és Csontos az, aki beleharapott. Felkiáltok, majd ismét verekedni kezdek vele. Harapások, ütések, karmolások.

Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzomb. Feb. 12, 2011 7:45 am


Éppen hogy ép bőrrel úszom meg. Ez hogy történhetett? Megmentettek? Ez szégyen. Remélem senki sem látta. Gyorsan körbenézek, szerencsére senki sincs a környéken. A hollow a földre hullik és eltűnik
-NE A FELADATOM!!!!- toporzékolok idegesen. Majd megmentőmre tekintek, rémisztő haragos szemekkel. Tán kissé túlreagálom a helyzetet, hisz végül is megmentett. De nem köszönhetem meg neki oda lenne a büszkeségem! Talán be kéne neki olvasnom? De mit mondhatnék? Olyan magas.. egy ilyen égimeszelővel nem tudok veszekedni. Kisebbségi komplexusom van tőle. Ijesztő is... a hideg ráz tőle, de a kutyája aranyos. Talán illene bemutatkoznom ha már megmentett? Nem, nem Elküldöm a fenébe!
-Öhmm.... ano- Mégis hogy a fenébe szólítsam? Azt mondta, hogy a hollow közülük való.... De ő nem lehet hollow? Vagy lehet? Ekkor hallom a nevét, "Karasu Vex".
-Nagyon örvendek, a nevem Yamasaki Shizuka!- Nemvolt ez egy kicsit túl közvetlen? Ráadásul ő valami ellenség féle kell, hogy legyen. Nem volna jó ötlet megtámadni, nagyon erősnek tűnik nekem. Ha elkezdek vele beszélgetni, talán valami kiderül róla. Még nem találkoztam hozzá hasonlóval, de mintha olvastam volna róla, mikor még az akadémiára jártam. Egy Arrancar lehet. De nem vagyok benne biztos. Elteszem a kardom, de kezem a markolatán tartom, biztos ami biztos. Nem vehetek félvállról egy ilyen ellenfelet. Várjunk? Honnan veszem, hogy ellenfél? Miért vagyok én ilyen ellenséges? Nem tűnik gonosznak, olyan kedves a kutyájával is. Mikor étkezési szokásait taglalja, azért meggondolom magam előbbi állításomban. Bizalmatlanul nézek rá. Ha lelkeket eszik, meg kell állítanom. Mi ez a nagy "mentsük meg a világot" dolog most hirtelen? Nem kéne megtámadni, egyértelműen én húznám a rövidebbet. De ha látom, hogy egy lelket eszik, kötelességem tovább lépni. Még szerencse, hogy ez a helyzet nem áll fönn.
-Te egy Arrancar vagy igaz? Megkérdezhetem hányas a számod?- Remélem, nem tévesek a következtetéseim. Ránézek Csontosra, aki épp gazdája bokáját harapja. Milyen édes kutyaszerű lény. Meg szeretném simogatni. NAGYON ><. Csillogó szemekkel tekintek a kutyára. Mi oka lehet, hogy a gazdáját harapdálja? Biztos csak játszik.... Remélem. Sötétebb van mint eddig, már csak a hold és a csillagok adnak egy kis fényt. Kellemes látvány ugyan, de az idő is hűlni kezd, ez már cseppet sem tetszik. Még a hideg is kiráz időnként. Hány óra lehet? Kezdek kicsit álmos lenni. Ásítok egyet. Kezemet gyorsan a szám elé teszem, nehogy beszélgető partnerem magára vegye a dolgot. A biztonság kedvéért kicsit elfordulok. Olyan sötét van, remélem nem vette észre óriási ásításom.
~Jó ég te víziló!~ Na most kellett nekem beszólni?! Bajod van, he?! Mindjárt eláslak! Lépek párat hátha felébredek tőle. Sajnos a látási viszonyok miatt, nem veszem észre az előttem lévő gödröt és belelépek, elvesztem az egyensúlyom, kapálózok kicsit hátha így visszanyerem az uralmat testem fölött, nem ez történik. Pofára esek mint annak a rendje.
~De legalább felébredtél..~ Idegességjelek jelennek meg körülöttem, föltámaszkodok majd a gödörre nézek
-Fordulj fel, hülye gödör!- mondom elég gyerekesen majd kimászok belőle. mért kellett elém ugrania? Bunkó gödör.... Olyan kellemetlen, ki fog nevetni. Ha megteszi megfojtom!!
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te43000/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (43000/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 6:10 am

Na, most miért néz így rám, és miért toporzékol? Igaz vicces látvány, főleg mert nálam sokkal alacsonyabb. Olyan, mint egy kis gyerek, akitől elvették a játékát. De ez nem változtat azon a tényen, hogy éppen az életét mentetem meg, igaz én inkább azt mondom, hogy Csontost mentetem meg, és nem őt. Aha tehát ez volt az ő feladata, érte már, ciki lehet azét neki, hogy egy Arrancar mentette meg az életét, de mint már mondtam, én Csontost mentetem meg. De lehet, nem kellet volna rossz egy kutya az már biztos, de nélküle meg nagyon unatkoznék otthon. Én már bemutatkoztam neki, igaz egy dolgot elhagytam, de az mindegy most. Ő is bemutatkozik nekem, a neve Yamasaki Shizuka. Bár ez a találkozás kicsit eseménydúsabbra sikerült, mint Anaoval, de ennek is lehet az a vége, mint vele volt. Már csak azért is, mert Shinigami és Arrancar nem nagyon férhet meg egymás mellet. De csak azért harcolni egymással, mert mi lelkeket eszünk? Ez a Shinigamik szerint rossz dolog. Szerintük mi vagyunk az ellenség, a rosszak, de szerintem meg ők azok. Mi csak boldogulni szeretnénk, régen is ez volt, míg Aizen-sama előtt. De akkor is üldöztek minket. De ha most megkérdezném, hogy miért vagyok ellenség? Egyszerű választ kaphatnék. „Azért vagy ellenség, mert Aizen mellet vagy”. A szemükben Aizen gonosz, és akik őt segítik szintén gonoszak, kész vége, ennyi a magyarázat? De nagyon elmerengtem, visszarakom a hátamra Orgot, és méregetni kezdem Shizukat. Mit is fog most csinálni? A kardját már elrakta, de a szemeiben ott a bizalmatlanság. Igenlően bólintok a kérdésére.
- Igen, Arrancar vagyok. Karasu Vex a 87-es Arrancar. – érzem a harapást a lábamba, ez már megint kezdi? Felkiáltok, majd fordulatból lenyúlok és megragadom a fülét, és ráncigálni kezdem.
- TE DÖG ENGEDJ EL!!!- kiabálok Csontossal, de nem nagyon hajlik a szép szóra. Igaz elenged, de helyette rám ugrik, felborulunk, és a bal alkaromba harap, megrántom a karomat, hogy a nyaka a számhoz kerüljön. Szintén harapok, bele a nyakába, amire a reakciója, hogy elengedi a karomat és a lábán lévő körmeivel a hasfalamba karmol, igaz van rajtam ruha, de azért fáj. Ellököm magamtól, amikor földet ér, megint rám ugrik. Tehát keménykedik ez a kutya? A füleinél tartom a fejét, ő pedig vicsorítva csattogtatja a fogait.
- Fúj, de büdös a szád, ha hazamentünk beváglak a kádba és a fogadat is megmosom. – ezt lehet, nem kellet volna mondani, mert már teljes erejéből támad, félre kell kapnom a fejemet, mert majdnem magharapott. Ütni kezdem a fejét, de nem nagyon érdekli a dolog, igaz nem is teljes erőmből ütöm, inkább csak olyan baráti civódás ez. Azért remek, én itt verekszek, miközben egy Shinigami van a közelben. Ásítás hangot hallok, és Csontos is, oldalra pillantunk, és ekkor esik el Shizuka. Elvigyorodok és egy „hehehe” hagyja el az ajkamat, Csontos is abba hagyja a „harcot” lemászik rólam, és ülve nézi a Shinigami lányt, miközben a farkát csóválja. Szerintem neki is tetszett a dolog.
- Na, 1-0 a gödör javára. – vigyorogtam, majd felálltam és leporoltam magamat. Ránéztem Csontosra, aki még mindig csak ült kilógó nyelvvel és csóválta a farkát. Majd ő is felállt és lassan odasétál Shizuka-hoz, és szagolgatni kezdi a kezét. Rosszallás ül ki az arcomra.
- Csontos, te áruló. – morgom az orrom alatt. Persze hogy nem figyel rám az a dög. Miért is tenné? Eh, inkább hagyom most békén, és a kosaramhoz sétálok, mit is hoztam magammal? Á igen, egy kis sült csirke (ne érdeklődjenek honnan is szereztem Very Happy ), van még egy kis kenyér, á és tea.
- Kérsz valamit, ha már a kutyámat is magadhoz csábítottad? – kérdezem a Shinigamit, van elég étel, jut neki is, persze csak ha kér.
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Feb. 16, 2011 7:02 am

A földön üldögélek még mindig.
- Tehát 87. értem. Hmmm…. – komoly arcot vágok, mint aki minden ért és zseniális. Aztán Karasura nézek, oldalra biccentem a fejem és kíváncsian megkérdezem
- ….akkor te most erős vagy, vagy gyenge? – Ez biztos, mint valami hidegzuhany éri az arrancart. Mintha olvastam volna erről valamikor. Ha pontosak az emlékeim, akkor a szám nem árul el semmit. Ebben az esetben a kérdésem értelmetlen. Javítanom kéne rajta?
- Öhm.. mármint úgy értem… - de mit mondjak? Talán előbb át kellett volna gondolni és csak azután belekezdeni? Most már nincs mit tenni, várja a mondatom végét. De mi legyen a mondatom vége.
- … biztos, hogy az vagy. Mármint gondolom. Bár a számodból nem lehet erre következtetni…- Össze-vissza hadoválok mindent. Ismét lejáratom magam. Karasu mondatára felpattanok lányos zavaromban, mivel nem tudok mit kezdeni a helyzettel, amibe mellesleg én rángattam magam. Közben észre veszem ,hogy a kutyuli elindul felém. Hátrébb lépek egyet. Nyelek egyet. Most szét fog tépni? Neh! Nem akarok meghalni. Megint a gödör… Muszáj nekem mindig elesnem?
~ Heheh 2-0 a gödör javára! ~ Ribbon-chan meg lopja itt más poénját. Először sem volt vicces, de most… na most ölni tudnék. Csontos a kezem felé közeledik. NE le fogja harapni! De nem ez történik. Szaglászni kezdi. Nagy boci szemekkel ránézek
- Olyan édes vagy! – felé fordulok és megsimogatom a buksiját, közben pedig szívecskék szálldosnak ki a fejemből. Azt hiszem ez az első szerelem…. Na jó.. ne túlozzunk ez most beteges volt. A lényeg, hogy félre ismertem. Megölelgetem nagy boldogan. Akinek ilyen rendes a kutyája, csak egy rendes ember lehet. Mikor meghallom a mondatát a kajáról, felcsillan a szemem és Karasura nézek. Mintha az istenek küldték volna.
- Hát valójában… nem szeretném elenni előled…- Meglátom a csirkét, jó hogy a nyálam nem kezd el csorogni. Szinte kinézem a kezéből az ételt. A mondatom is folytatom
- De ha már ennyire akarod….- és rápillogok párat.
~Bélpoklos éhenkórász. Csak a szégyen van….~ Nem tehetek róla! Szeretek enni. Aztán ismét csontos felé fordulok és megint megsimizem. Még mindig imádni való. Felkelek és odamegyek Karasu mellé.
- Mit csináltok az emberek világában?- Ha egy felettesem látná, hogy egy arrancarral barátkozok, biztos, hogy kapnék a fejemre. Gyorsan körbenézek a biztonság kedvéért. Nem lenne vicces ha meglepne valaki. Nem látok senkit. Megkönnyebbülten leülök a kosár mellé a fűbe. Szeretek a fűben üldögélni, olyan puha és kényelmes, bár kicsit hideg, de akkor is kellemes. Most, hogy jobban körbenézek, nem tűnik ijesztőnek ez a hely. Biztos a társaságtól van. Biztonságban érzem magam. Közben elfogadok egy kis teát és a csirke egyik szárnyát.
- Csontos gyere ide! – kérem kedvesen a kutyát. Remélem, nem hallatszik parancsolásnak. A biztonság kedvéért hozzáteszem.
- Persze csak, ha nem okoz problémát felségednek. – A végét viccből teszem oda, de remélem nem haragszik meg rám. Nem cinikusnak lett szánva.


Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te43000/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (43000/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Feb. 16, 2011 9:22 am

- Igen a 87-es, te pedig a valahányadik osztag valahányadik tisztje, ha jól gondolom? – gondolom hogy nem kapitány lehet, mert akkor más lenne a kisugárzása, és nem hiszem, hogy így viselkedne egy fajtámbelivel. Persze lehet, hogy Ő egy olyan laza kapitány. A kérdésre felvonom a szemöldökömet egy „he” kíséretében. Remek, ha a számokat tényleg figyelnénk, akkor én most a 87. legerősebb arrancar lennék, ami figyelembe véve a számokat, nem túl előnyös helyzet számomra. A 87, szerencsétlen szám lenne, mert akkor lenne nálam 86 erősebb, bár így sincs kizárva hogy van nálam 86 erősebb, de csak reménykedni tudok benne hogy ez nincs így.
- Pontosan, a számokból erre ne következtess. Az hogy én a 87-es vagyok az csak annyit jelent, hogy én voltam a 87. a születési sorban. De hogy erős lennék? Nem tudom, viszonyítás kérdése az egész. Láttad hogy a feladatodat hamar legyőztem. De ez inkább azért volt, mert az a marha kutyám meglepte. De lehet nálad erősebb vagyok, de lehet másnál nem. Csak le kell tesztelni mennyire is vagyok erős. – ezt veheti akár felkérésnek is. Csontos meg mi a fenét akarhat? Már is megy barátkozni? De komolyan, ez a kutya néha annyira hülye hogy az nem igaz. Szerintem ha arra használnám hogy a szobámat védje, mindenkit beengedne csak az én torkomnak ugrana neki. Sőt, le is tudnák fizetni egy darab csonttal és akkor Csontos már át is állt az ellenséghez, vagy az alkalmi betörőhöz. Eh, hát mit csinál ez a dög, de komolyan mit csinál? Szaglássza a kezét? Már csak az kell hogy hanyatt dobja magát és engedje hogy a hasát simogassák. Hm, ha a nők egy aranyos kutyát látnak már is kedvesek, érdekes, szerintem a kisbabákkal is így van, ha egy csecsemőt látnak már is levetkőzik a morcos ábrázatot, és felveszik a rózsaszín kötényt és mennek tejet forralni. Ezt ki kell használnom csajozás téren, de mivel gyerek szerencsére nincs a birtokomba ezért Csontos lesz az akit használnom kell majd. Micsoda gonosz terv, a fejemben már nevetek, és egy hegytetején állok, mögöttem a sötét égboltot pedig egy villám töri meg. De persze ez mind csak a fejemben van.
- Naja, igazán édes ez a Csontos, hogy mindenkinek hízeleg, de az én lábamba meg harap. Pedig nem is olyan vékony hogy csontnak nézze. – szerintem irányomba így mutatja ki a szeretetét ez a kutya. – Nyugodtan ehetsz, van elég, jut neked is, nekem is, és annak a bolhazsáknak is. – leülök a fa alá, ahol a kosaram van, és nekidőlök a fának, magam mellé rakom a kosarat, és felhajtom a tetejét. Kiveszek egy csirke szárnyat és jóízűen beleharapok. Közben Shizuka is mellém ül, adok neki enni és inni is.
- Csak elhoztam ez a rosszaságot egy kicsit játszani. Otthon nem mindig jó ha dobálok neki dolgokat, mert pár másik Hollowot is eltalálhatok. Akkor aztán meg futás előlük. Persze ez a Csontos ezt is játéknak fogja fel, és csak szórakozna a többiekkel. – nem nagy ok, mondhatni a gazda a kutyája élvezetét részesíti előnyben. Igen, bolond egy arrancar vagyok, olyan aki inkább egy átlagembernek illene be, és nem egy arrancarnak. Már megint egy „he” hagyja el az ajkamat.
- Hé, de na, de hé, Csontos is férfi, és én is. Elég ronda nő lennék szerintem. Szerintem feltűnt, de azért el is mondom, Csontos is egy Hollow. – bár ezt azért nem lehet nehéz kitalálni. Már csak azért se, mert velem érkezett, és nem hiszem hogy a Shinigamik, vagy bárki azt feltételezné, hogy normális állatokat vinnénk Hueco Moundoba.
- Mit szolnál, ha az evés után levezetés gyanánt megnéznénk ki az erősebb?
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 15 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyCsüt. Feb. 17, 2011 8:34 am

A fa alatt ülve családias érzésem támad. Ami azért lássuk be elég abnormális két ilyen fura szerzet társaságában. Bár amíg van enni és innivaló biztos, békések leszünk. Fél füllel hallgatom Karasu magyarázatát, de leginkább az evéssel foglalkozok. Mikor Csontosra kerül a téma, elnevetem magam.
- Szerintem csak így akarja megmutatni, hogy ő a főnök. Lássuk be, nem nagyon bírsz vele. Mondjuk, nem tudok semmi pontosat mondani, hiszen még csak most láttalak titeket először… - De jó! Azt mondta, ehetek ^^ Egyre szimpibb nekem ez az arrancar…Ezen a mondatán felbátorodva egy csirkecombot veszek ki a kosárból, beleharapok, aztán megkínálom vele Csontost, aki egy harapással megeszi a többit…
- Ne te gonosz!!! Nem az egészet akartam odaadni TT – TT – megint elég gyerekesen viselkedek. Mint egy önző gyerek, akinek megették a cukorkáját… Morcosan nézek a kutyára, de nem tudok rá haragudni. Türelmesen végighallgatom további mondandóját, miközben még egy kis csirkét osztok meg Csontossal. Vajon meg lehet tanítani így trükkökre is? Ezt egyszer majd kipróbálom. Eszembe jut, hogy Karasu kérdezte a rangom. Teljesen kiment a fejemből. Ez is a sült csirke hibája! Sietve kezdek bele a mondandómba, mielőtt még megharagszik.
- Én a hatodik osztag, harmadik tisztje vagyok.- mondom nagy büszkén. Végül is az már valami. Hiszen még csak nemrég jutottam ki az akadémiáról. Közben rátér a nemére. Mintha nem lenne elég feltűnő, hogy fiú. Furcsán nézek rá, elég buta arcot vághatok. Nem természetes, hogy fiú? Megrázom a fejem. Rá hagyom, mit beszél. Iszok egy kevés teát. Ismét a kosárba nyúlok de, nem találok semmit az alján kívül. Meglepődök. Megettem az egészet? Kővé dermedek. Akadozó mozgással elfordítom a fejem és a kosárba nézek. Jézusom Megettem a csirkét! Hogy lehetek ennyire falánk?! Ezért most meg fogok halni! Csak megkínált nem pedig nekem adta. Nem tudtam, hogy ilyen kicsi egy csirke. Ezért most a fejem veszi. Karasura nézek és megszólalok…
- Ömm… a csirke… ehm… ELSZALADT!- Zseniális! Ennél hülyébb ötletet nem tudtam volna kitalálni… Mikor Karasu a harcról kezd beszélni, teljesen lefagyok. Ennyire kiakadni egy csirke miatt. Vagy egyébként is ezt tervezte? Felpattanok, ismét bizalmatlanná válok. Különös, milyen szeszélyes egy ember bizalma. Egyik pillanatról a másikra megváltozhat a szeretet utálattá, a bizalom is a visszájára fordulhat. Szomorú ebbe belegondolni, de nem kalandozhatok el ennyire. Előttem áll, illetve ül a leendő ellenfelem. Nyelek egyet…
- Egyértelmű, hogy én vagyok a jobb kettőnk közül. – mondom egy sziklán állva, kihúzva magam a háttérben pedig hullámok tűnnek föl. Gyönyörű és monumentális, persze csak a belső világomban. Külső személőnek ez igen furának tűnhet. Hogy mondatom megkoronázzam, megint elesek ugyanabban a lyukban. Reméljük, megint köznevetség tárgyává válok. Ráadásul sokat ettem és a hírtelen felugrás hatására megfájdult a pocim. Így a gödör már 3-0ra vezet. Ideje, hogy elpusztítsam. Felugrok, a gödörrel szemben állok. Két kezem felemelem, majd belekezdek az idézésembe.
- Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, szárnyak suhogása. Te, ki az Ember nevét hordozod, Pokol és Zűrzavar. Tenger hullámzó akadálya indul dél felé. Hadou 31: Shakkahou – Támadásom pedig a gödör felé repül. A végeredmény pedig egy hatalmas kráter.
~ 4-0 a gödör javára. Már kráter, ez egy igazi evolúció. ~ Elkezdek hisztizni…
- Nem ér most sokkal nagyobb!! Sokkal, sokkal nagyobb!!! – egyhelyben ugrálok idegességemben, majd Karasu fele fordulok. Kicsit gondolkozok, mi lenne a megfelelő válasz. Én is kíváncsi vagyok rá, mennyit tud. Kis időbe telik, mire megfogalmazom magamban, de legalább menőnek tűnök tőle.
- Szóval te így szoktad elhasználni a kalóriát. Ám legyen. Benne vagyok, de ha jól elpáhollak, ne sértődj meg! - kicsit nagy a szám. Talán azért mert tele a hasam. Bár ennek a kettőnek semmi köze egymáshoz.

//Folytatás itt --> Klikk //

Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 15 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzomb. Márc. 12, 2011 11:06 am

Holdacska és Yuke
Kapok egy becenevet egy ex-shinigamitól


Milyen furcsa az élet… van, hogy történik velünk valami, az kihat ránk, aztán idővel elmúlik. Az én gyűlöletem a bátyám iránt soha nem múlt és soha nem is fog elmúlni. Hetven év telt el azóta, hogy meghaltam… de még mindig ugyanazt érzem iránta. Megvetem, gyűlölöm, de mégis tisztelem és szeretem. Nem tudom, él-e még, vagy sem, csak érzem, hogy nem távozott el végleg. Ikrek vagyunk, azok között pedig mint mondják, van valami furcsa kapcsolat, ami mások között nincsen. Fejemet megrázva kelek ki végül az ágyamból, hatalmasat ásítva és egy jó nagyot nyújtózkodva. Néha felötlik bennem, vajon miért is hasonlít resurreccionom egy macskára. Egyszer-egyszer eszembe jut egy válasz rá, de nem szoktam különösebben foglalkozni vele. Álmoskásan csoszogok el a fürdőbe, hogy valami normális kinézetet szenvedjek magamra. Mostanában nem alszom valami sokat, utálom, amikor ilyen vagyok. Karikás, táskás, vörös szemeimet vizsgálgatva nézegetem magam a tükörben, bár nem nagyon látok semmit. Lélektükreim nagy részét szemhéjam fedi el, csak egy csíkban láttatva velem a környezetet. Két kezemmel alaposan megdörzsölöm őket, majd a csapból kiengedem a hideg vizet és az arcomra locsolok belőle egy adagot. Levetkőzöm, majd beállok a kádba és megengedem a jéghideg vizet. Halkan felsikkantok, ahogy bőrömhöz ér a folyadék, felborzolva testem védőrétegét. Egy tíz percig állhatok ott, folyatva magamra a jeges vizet, majd mikor megunom, elzárom a csapot és kiszállok a kádból, majd a törülközőt karcsú testem köré csavarva sétálok ki a fürdőből, hogy a konyha felé vegyem az irányt. Felrakok egy kávét, majd visszamegyek a nappaliba és egy pár pillanatra újra megcsupaszítva önmagam, veszek fel egy mindennapi, egyszerű ruhát. Egy kényelmes farmernadrágba és egy kék pólóba, illetve pulóverbe belebújva állok készen végül arra, hogy elkezdjem a napot. Szeretem ezt a pulóvert, vagy kiskabátot, i hogy nevezi, mert kicsit hosszabb az ujja, mint az én karom és ha esetleg fázom, akkor egyszerűen csak lejjebb húzom és amolyan kesztyűként is tökéletesen használ. A mostanában már megszokott, fásult, érzelemmentes arckifejezésemmel sétálok vissza a konyhába, ahol már kész is a kávé. Azt gyorsan felkortyolva bújok bele végül a cipőmbe, hogy aztán egy gargantát nyitva az Emberek Világában találjam magam. Valóban jó idő van, reméltem, hogy így lesz. Egy ideig unatkozva sétálgatok az utcákon, hátha találok valamit, ami leköti a figyelmem. A mozibérlet, amit Karasutól kaptam, most is nálam van, akárcsak a lélekcukorka. El nem mozdulok nélküle, mióta odaadta nekem, teljesen a szívemhez nőtt. Igaz, hogy teljesen ingyen elmehetnék megnézni a legújabb mesterien álszentül megalkotott akciófilmet, hogy aztán azon nevessek, milyen csodálatos és egyszerű módon ölném meg és falnám fel a főszereplőt, aki mindig a jó és mindig győz. Igazán belehalna a filmipar, ha egyszer egy filmben a gonosz győzne? Mindegy, az ottani bajkeverők csak zsebtolvajok hozzánk, arrancarokhoz képest. Azonban most még sincs kedvem megnézni valami ócska szerelmes drámát sem, így egyszerűen tovább sétálok, meg sem állva az ajtó előtt. Lassan sötétség ereszkedik a tájra, de én még mindig az utcákat róva sétálgatok, póttestemben. Néhány részeg leszólít néha-néha, de nem is figyelek rájuk. Végül, mikor már úgy harmadjára sétálok el Karakura parkjának szökőkútja mellett, letelepedem rá, majd felhúzom a térdeim és átkarolva őket, nézem az eget. Milyen gyönyörű, nincsenek felhők, csak a Hold és a csillagok. Belegondolva, hogy minden egyes apró, fényes pont az égen, fényévekkel távolabb egy hatalmas, forró nap, olyan akár a miénk, bárki hihetetlenül kicsinek érezheti magát. Mint egy porszem… És mégis, mi semmi mással nem törődve vívjunk a magunk kis csatáit és utáljuk egymást. Nem vagyok sem filozófus, sem pszichológus, de azért érdekelne, miért is utálják egymást annyira az arrancarok és a shinigamik. Azt hiszem, valamilyen szinten igaz volt, amit annak a fiatal kölyöknek mondtam, hogy segítsen nekem, legyőzni a cukorkákat őrző csapat vezetőjét. Szeretem az éjszakát. Sokkal jobban, mint a nappalt. Talán nincs is különösebb oka… lehet, hogy csak a nevem miatt kedvelem annyira. Hold… milyen érdekes. Tekintetem egy pillanatra ezüstös fényben ragyog fel, ahogy az égitest visszatükröződik benne, miközben meredten figyelem továbbra is. Ha a Nap nem világítaná meg, nem is látszana. Függ tőle… ahogy egyelőre én is függök Leriat-tól és Eli-samatól. De hamarosan ki fogok törni. Nem lesz többé hatalma felettem annak a nőnek és akkor megölöm. És véget vetek mindennek. Azután már csak fraccion társamra lesz szükségem, de egyszer tőle is elszakadok majd. És hogy bizonyítsak neki, meg fogom ölni őt is, akárcsak előző mesteremet. Ez az én módszerem.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 15 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyKedd Márc. 15, 2011 2:33 am

//Yuke és Holdacska, avagy becézzünk egy arrancart//

Ez az éjszaka is hasonló módon történik, mint az átlag. Speciális elkapó shinigamikat küldtek rám. Esélyük sincs, de jól taktikáznak. Megpróbálnak mindig elém vágni, ezáltal a shunpom lehet, hogy 10x-szer jobb, mint az övéjük, de mindig sikerül belebotlanom valamelyikbe. Ugyanolyan az öltözékük, így nem is igazán tudom megszámolni mennyien vannak. Néha felbukkan egy reiatsu, néha eltűnik. Az erdők az éjszakában jól el tudják takarni őket. Nem véletlenül üldöztek mindig egy erdőbe, már sok várossal ezelőtt óta. Kezdtem már unni a macska-egér játékot. Ez inkább olyan, mintha sok egér megpróbálna elkapni egy macskát. Hirtelen a semmiből elém ugrik egy, és megpróbálja elmetszeni az egyik létfontosságú szervemet. Sajnos csiga lassú volt a gyerek. Volt. Megfogom a fejét, és a mellkasáról elrugaszkodok úgy, hogy átlendüljek a hátához. Közben fordulok egyet, ezáltal a nyakát kitörve 180 fokban. A hátáról veszem a következő lendületet, plusz őt is elrúgom magamtól. Nem hiába létezik ez a tehetetlenség törvénye. Egy kilőve. Talán meglátom ezáltal a hibát a rendszerbe. Percek folyamán tényleg észreveszem a módosítást, de ezek a szemetek képesek voltak egy olyat kitalálni, hogy minimum 4 embert elveszíthetnek. Ebből is fogalmam sincs, hogy hány darab üldöz engem. Egyértelmű, hogy a harcot akarják kisarkalni belőlem, de azt nem kapják meg. Akkor tuti kikapok, ha előrántom a zanpakutom, és nekik esek. Valami mást kéne kitalálni. Talán a Sereg pár tagja segíthetne. Esélytelen. Mélyebb levegőket kezdek el venni, és felugrok olyan magasra, amilyen magasra csak tudok. Jóval a fák fölé. Utána koncentrálom a lélekenergiámat, és megállok a levegőben. Na most mi a francot fogtok velem kezdeni szemetek. A távolban Karakura város fényeit pillantom meg. Talán ott kitudom használni a terep adottságait. A parkot, de max hármat vihetek magammal. Így el kell kezdenem belezni a népeket. Hamar kiugrik öt shinigami, és rövid kardjukat előkapva nekem estek. Képzetlenek egy olyannal szemben, mint én. Egy hosszabb közelharc folyamán lehullottak a levegőből a támadóim. Volt akinek a feje vált el a testétől, volt akinek az egyik szerve megszűnt működőképes lenni, például máj, tüdő, szív. Mikor az utolsót is lehántottam, nagyon kellett figyelnem, hiszen a taktikájukban benne van, hogy kihasználják azt a tényt, hogy a győzelem mámora alatt álló célpontot a legkönnyebb elkapni. Jött is a háló, ami nekem volt kikészítve. Ezt legalább négyen kellett eldobniuk, hacsak nincs valami szerkezetük. A szerkezet túl nagy lenne egy elkapó csapatnak, így valószínűleg az első állításom volt a helyes. Egy shunpoval kiugrom a helyéről, majd egy energialökettel az egyik dobópont felé repültem. Hihetetlen gyorsasággal, szinte félő volt, hogy ha mellé találok, akkor bukom az egészet. Hát nem buktam. Paragon a fején be, majd a dereka közepén távozott. Ráugrottam a vállára, és róla elrugaszkodva húztam ki a kardomat, és indultam tovább. Még nem adták fel. Tehát még vannak elegen hozzám. Nem nagyon gondoltam volna, hogy 7-nél többen vannak, de úgy látszik szép számmal jelentek meg most nekem. Üldözőim a Városi Parkig kísértek. Egy furcsa reiatsut érzékeltem. A gazdája egy arrancar volt, és a Holdat bámulta. Hirtelen mellé termettem, kivont karddal. Gondolom észrevett, és a zanpakutoum látványa talán egyértelműen félreérthető volt. Szerencsére megmentettek az elkapó shinigamik, és túl közel értek hozzám. Szabadjára engedtem a reiatsumat. Kezdődhet az igazi party. Fröcsöghet a vér, mint ahogy eddig. Egy gondolattal aktiváltam Paragont, és a következő pillanatban mind a hat feje a földön fetrengett. Feszültem figyeltem még, de csak egy menekülő reiatsut éreztem. Elfogytak. Kardomat deaktiváltam, és visszatettem a helyére. Tenyeremről letapsoltam a port, aztán eszembe jutott, hogy egy arrancar is itt van. Megfordulok azonnal, és kezem akaratlanul is a markolatra tévedt.
- Nem akarlak bántani arrancar… Tamachi Yukezo vagyok, Seireitei egyik legkeresettebb bünözője. Ex-shinigami vagyok. Téged nincs okom bántani, hacsak nem akarsz harcolni velem. Elég hamar úgy járhatsz, mint ezek itt az előbb

Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 15 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyKedd Márc. 15, 2011 11:17 am

Holdacska és Yuke
Kapok egy becenevet egy ex-shinigamitól


Nagy elgondolkozásom közepette kissé késve veszem észre a hirtelen felbukkanó reiatsut, mely azt jelzi, nem egy shinigami található a közelben. Mindegy, most úgy terveztem, hogy nem ragadok fegyvert, így nem is fogom megtenni. Ha rám támadnak, majd kikerülöm őket és visszamegyek Hueco Mundo-ba, semmi kedvem most háborúskodni, engem hagyjanak békén. Azonban érzékeny és csalhatatlan orromat megcsapja a vér, mámorító illata. Tehát nem rám vadásznak. Örülök. Azonban majdnem felsikoltok a meglepődéstől, ahogy az egyik (megjegyezném, érdekes módon nem ugyanaz a ruha van rajta, mint a többin) kezében kardjával megjelenik mellettem. Teljesen lesokkolva meredek még akkor is hűlt helyére, mikor ő már eltűnik onnan. Ahogy megérzem a hirtelen felszabaduló lélekenergiát, egy pillanatra elakad a lélegzetem. Szívesen eltűnnék most, de túlságosan kíváncsi vagyok, hogy miért is akarják elfogni őt, amikor közéjük tartozik. Azonban mikor megpillantom az előbb még katanájukat markoló shinigamik fejét a földön, egyszerre két érzelem szabadul fel bennem. Az egyik azt mondja, túl veszélyes, hogy itt maradj, fuss! A másik viszont… egy sokkal mélyebb, hívogatóbb gondolat azt sugallja nekem, milyen jó lenne megismerni ezt a halálistent. Hidegvérrel gyilkolta le a saját társait, méghozzá milyen gyors, elegáns módszerrel *.* Minden tiszteletem az övé! Aprót köhintek, hogy észrevegyen, mire rögtön felém is fordul. Fajtársaim nagy része már hátba támadta volna, azonban én nem szándékozom bántani eme különleges személyt. Látom, ahogy kardforgató karja azonnal katanája markolatára vándorol, de nem hibáztatom érte. Én is így tennék ilyen helyzetben. Ki is ugrom a póttestből, nem akarom, hogy meglássanak a semmivel beszélgetni. Nem tettem bele lélekcukorkát, így az erőtlenül csobban bele a szökőkút vizébe. Csodás, ezek szerint nem mehetek vissza abban. Mikor a fehér hajú shinigami megszólal, azonnal felkapom a fejem. Ex-shinigami… bűnöző… így már értem. Első mondatára elmosolyodom és megpaskolom magam mellett a szökőkút szélét.
- Legtöbb fajtársammal ellentétben békeszerető arrancar vagyok, így nem szándékozom harcolni veled. Már csak azért sem, mert nem akarom úgy végezni, mint azok ott. A nevem pedig Adora Luna, a 22. arrancar és Eliziana Aberquero-sama fraccionja vagyok. Nagyon örülök, hogy megismerhettelek. Mondd, ha nincs valami sürgős dolgod, nem töltenél velem egy kis időt? Egészen eddig unatkoztam, te pedig szimpatikus vagy nekem. – mondom, majd tekintetem a földön heverő testek felé vándorol.
Összefut a számban a nyál, ahogy arra gondolok, oly’ könnyen megehetném őket, hiszen másvalaki már elvégezte helyettem a piszkos munkát. Hiszen régen volt már, hogy halálistenek vérét ízlelhettem, milyen jó is lenne újra véres végtagjaikat rágcsálni *.* De ez így nem lenne élvezet. Nem az enyém az érdem, ez olyan, mintha egy farkast vagy vadmacskát megfosztanának a vadászat örömeitől azzal, hogy készen adnak nekik enni. Meg amúgy is, most fogyókúrázom, a végén még elhízok, vagy ilyesmi, az pedig nem lenne túl kellemes, ha nem jönne már rám az egyenruhám :/ Így lemondóan fordítom el tekintetem az éppen akkor lélekszemcsékké porladó holttestektől. Egy kis időre teljesen meg is feledkezem a másik személyről, ahogy újra a nemrég csodált égitest felé nézek.
- Szeretem a Holdat. Olyan gyönyörű. Sokkal szebb, mint a Nap. Te mit gondolsz? – szólalok meg álmodozó hangon, szinte észre sem véve, hogy kikérem Yukezo-san véleményét.
Kár, hogy a kupola alatt mindig süt a nap. Persze már megszoktam, de kezdem unni. Mindig csak azt a fényesen világító égitestet figyelni… egy idő után bele is lehet őrülni. Nem értem, hogy bírják azok, akik régebb óta vannak Las Noches-ben. Mindig fény… miért nem borulhatna a mi kis világunkra csak egy napra teljes sötétség? Az a mi színünk. A pusztítás színe. Abban nincs semmi érdekes, ha mindenki lát mindent. Az túl unalmas. Nem is értem, miért ne jöttem még el onnan. Talán Eli vagy Leriat miatt. Vagy azért, mert nem lennék még képes egyedül megélni bárhol és bármikor. Talán… nem tudom, de majd rájövök. Megszoksz vagy megszöksz. Jó mondás. Én egyelőre az elsőt választom. Utána meg majd kitalálom, mi lesz. Tényleg! Ő is elhagyta a saját fajtáját. De miért?
- Yukezo-san… megkérdezhetem, miért mentél el a shinigamiktól és lettél körözött bűnöző? – kérdem tőle, ahogy felhúzom térdeimet, majd átkarolom őket.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 15 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzer. Márc. 16, 2011 9:52 am

//Yuke és Holdacska, avagy becézzünk egy arrancart//

Arrancar… mindegy, hiszen különösebben nem óhajtok részt venni, ebben a háborúban, bárki bárhogy nyalja a hátsómat. Ahogy kimondja, hogy igazából békeszerető arrancar, valahogy a szeme a hullákon ragad. Összehúzom egy kicsit a szemeimet, de nem kerítek különösebb figyelmet a dologra. Megjegyzem magamban, hogy valami tuti nem kerek ebben a csajban, de egyelőre az idomaira nem tudtam rámondani ezt. Istenem férfi vagyok, azért csak szembe tűnik, akár csak egy futó pillantás alapján is. Különben is én Rikázok titokban. Maga mellé idéz, és én ez a legkisebb ellenvetés nélkül el is fogadom. Odaülök mellé, majd elkezd magyarázni. Azt mondja a neve Adora Luna. És valami espadának a fracciónja, végül is mindegy kinek. Ismét a hullákra tévedt a tekintete, nyilván csak furcsállja, hogy a visszatartás nélkül lemészároltam a „bajtársaimat”. Bemutatkozásomból ugyan kiderül hogy, nem is olyan barátok voltak ők nekem. Szavaival tekintetemet a Holdra irányítja, ami rögtön elcsábítja teljes figyelmemet ezüstösen ragyogó fényével. Pár másodpercig bámulom, majd eljut az agyamig, hogy kérdezett valamit tőlem.
- Tulajdonképpen a Hold elég sokat jelent nekem. Ő a tanúja, hogy miket kellett átélnem. A Nap alatt senki sem meri megtenni azt, amit álmatlan éjszakák alatt tervezett több hónapja. A Hold valamiért biztatja az embereket. A te neved is a Holdból áll. Azt hiszem ezekre már te is rájöttél. Ez az égitest megigéz minden szemet, szinte azonnal- és tekintetem a felfelé meredő arcára vonult. Elmosolyodtam. Vannak akik ezalatt a fény alatt szinte halottnak, vagy félelmetesnek látszanak. Ő egészen más. Mintha most élne csak igazán. A fény eljátszik tükörsima bőrén, és elém mutatja a képet, amit láttatni akar velem. Tényleg szép, de nincs vele különösebb dolgom. A név ennyit jelentene? Lehunyom a szememet, és koncentrálni kezdek a reiatsujára. Tényleg ellazult, békés állapotban van. Vajon mi lehet ennek az erős kötődésnek az oka. Képesség, vagy valami esemény? Lehet kiderül. Aztán rákérdezett, hogy miért lettem bűnöző. Belekérdezett a jóba. Szerintem minden olyan embernek, aki ekképpen elhagyta a köteléket, ahol szolgált, az sok emléket idéz benne. Ahogy bennem is. Eleresztettem egy sóhajt, és neki kezdtem a monológomnak…
- Tudod ez eléggé hosszú sztori, de elmondhatom végül is. Az egész ott kezdődött, hogy megtalált engem az unokatestvérem, és fény derült pár érdekességre az apám előéletéről. Hogy megölte a saját testvérét, hogy a hatalmat átvegye. Ezután egy puccsot terveztünk, és megöltük az apámat. Ekkor én lettem a nemesi ház feje. Ekkor még jegyes voltam, de miután ezt elmondtam a szerelmemnek, elhagyott, én minden mást ott. Ez az alap vád. Akkor megöltem még pár tisztet, és azóta is folyamatosan próbálom elkerülni a gyilkolást, de nem mindig jön össze. Ahogy most is láthattad. Amikor megpillantottalak, tudtam, hogy véget kell venni az üldözésnek, és megöltem a maradékot. Még 7 darab porladozik valahol a várostól nem messze. Tudod én voltam az egyik leggyorsabb shinigami, mint ahogy azt most is láthattad, nem igen tudtak mit kezdeni ellenem. 219 évet tudhatok magam mögött… a tapasztalat sokat segít. Talán az volt a legnagyobb hibám, hogy meg akartam változtatni a Gotei 13-at. Tudod… azt akartam, hogy béke legyen a két főfaj között. Sosem értettem mi ez a nagy ellenvetés, de végül rájöttem, és most itt tartok. Magányosan, az Emberek Világában, menekülve folyton folyvást. Nem azt mondom, hogy nincs egy akkora háttámogatásom, hogy ne indítsak komoly háborút, de én a békéért vadászok. Egy cigarettát?- meséltem, és a végén átnyújtottam a dobozomból egy szálat. Válaszától függően cselekszek, de én rágyújtok egy szálra. Ha zavarja, eldeckelem. Minden mozdulatát feszülten figyeltem. Olyan volt, mintha táncolna, mintha komolyan valami csábítana benne. Nem értettem mire fel ez az érzet. Régen beszéltem már nőkkel értelmesen, hátsószándék nélkül, de ő most beüt, fenetudja miért. A Hold fénye igazán elbűvölővé tette. Biztos csak fáradt vagyok. 90 kilométeren keresztül üldöznek, napnyugta óta. Előveszem a fémgömbömet, ami zöld bevágásokkal díszelgett,a tetején egy gombbal. Az ujjammal eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha lenyomnám, és az Emberek Világát úgy ahogy van, a birodalmammá tenném, és megölnék minden embert, és lelket, hogy a két nagyhatalom elveszítse az „utánpótlását”. Ha az összes élőlényt kiirtanám, akkor nem lenne ki háborúzna, és végre a természet saját békéje uralkodna. Rendeztem pillanatok alatt a gondolataimat, és elengedtem a gömböt, ami a lábam mellé visszalendült. A lánc amin van, még csörrent egyet, de visszaállt az eredeti állapotára. Visszanéztem Adorára.
- A Hold fényében egészen elbűvölően festesz. Nyilván omlanak a pasik utánad hehe, de egy szerelem csalóka is lehet. Az exemmel majdnem megöltük egymást, sőt a szándék már megvolt, az új nő, aki belopta magát az életembe, utoljára még tűpárnát óhajtott belőlem csinálni. Ki érti ezt?- itt hagytam egy kis hatásszünetet- Milyen az élet Las Nochesben? A nagy fehér falakon belül élni, nem sokban különbözik a Seireitei-i léttől. És ti a Privaron Espadákat hogyan kezelitek?- kérdeztem gyorsan, hogy amíg válaszol, addig is a mozdulatait figyeljem. Kedvtelésnek jó volt. Pillanatnyi szórakozás, esetleg sóvárgás. Eszembe jutatta Rikát, és azt is, hogy mennyire hiányzik nekem. Bekötött kezemet szemem elé emeltem, ökölbe szorítottam. Felszisszentem a fájdalomtól, de figyeltem Adorára… minden szavára.

Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 7:31 am

Megfigyelésen már megint- Találkozás Chinami-channal


- Ez annyira unalmas. - miért mindig engem találnak meg ezekkel a hülye megfigyelésekkel? Miért nem tudnak valaki mást találni erre a feladatra? Ráadásul amilyen szerencsém van már megint egy srác a megfigyelendő személy. Kérdem, én miért nem lehet egy gyönyörű nő a célszemély?
~ Jaj, fejezd már be Kira. ~
- Mégis mit fejezzek be? És amúgy meg azt mondtam, hogy hozzád ma nem szólokegy szót se. – válaszolok sértődötten zanpakutomnak miközben a már az előbb említett srácot követem. Furcsa hogy a fiú majdnem úgy néz ki, mint a legutóbbi megfigyelésem alanya. Bár ez a srác nem igazán izmos és szemüveget visel, de a szőke haj és a magassága pont, mint a múltkorié.
~ Mi az, hogy nem szólsz hozzám már megint mi rosszat tettem? ~ Förmed rám zampakutom miközben elérek a park központjába. A szőke fiú leül, a szökőkút szélére majd elővesz egy mangát és olvasni kezd. A szökőkút körül lévő padok egyikén foglalok helyet egy újságot olvasó öregember mellett.
- Hogy mi rosszat? Á semmit csak kis híján megerőszakoltál miután egy száltörölközőben kiléptem a fürdőből!- ordítom le zanpakutom fejét miközben észre se veszem azt, hogy hangosan mondom ki a mondandóm. Vagyis igazából tudom, hogy hangosan mondtam ki csak épp azt felejtettem el, hogy most póttestet viselek és így mindenki hallja, amit mondok. Ordítozásomra mindenki tekintete rám irányul. Zavaromban kikapom az öregember kezéből az újságot és olvasni kezdem mintha mi sem történt volna.
~ Ügyes elfelejtetted, hogy póttestben vagy? ~
~ Hallgass. Ez te miattad van.~ förmedek rá ismét kardom lelkére, aki csak nevet rajtam. Csak az a mázlija hogy a belső világában van, különben most kitekerném a nyakát. Míg magamban mérgelődöm Ookami-chan ismét hozzám szól.
~ Te Kira az a lány ott mintha minket nézne, mióta itt vagyunk.
~ Melyik lány itt van vagy ötven lány.
~ Hát az ott szemben velünk, a világosbarna hajú. ~ Az újság mögül kikandikálva szemügyre veszem a lányt, de kétlem, hogy engem nézne bár tényleg mintha... nem dehogy.
~ Hé, Kira most jutott eszembe valami. Nemrég az mondtad, hogy emberként elég bátor csaj voltál. Annyira hogy minden lányt megpróbáltál randira hívni, aki megtetszett neked ugye ezt mondtad?
~ Igen ezt. Miért?
~ Akkor mi lenne, ha tartanál nekem egy kis bemutatót.
- Mi van?! – kiáltom el magam újra magamra vonva mások figyelmét. A célszemély szerencsére teljesen elmerült a manga olvasásban így nem igazán törődik hangoskodásommal. Persze lélekölőm nem hagyja ennyiben és máris folytatja.
~ Óó, sejthettem volna csak hazudtál. Mibe fogadnék, hogy csak egy félénk kis csaj voltál. Hazug.
~ Mii? Én nem hazudtam. Sőt még most is bármelyik lány lemerném szólítani.
~ Aha, persze. ~ hallatszik Ookami-chan gúnyos megszólalása. Jól van nem hiszi, majd én megmutatom neki. Körül pásztázom, a helyet majd szemem megakad a már említett világosbarna hajú lányon.
~ Na, most figyelj. ~ Szólok zampakutom lelkének és elindulok a túloldalon ülő lány felé. Kicsit izgulok már tényleg rég volt mikor ezt csináltam. De nincs megállás most már végig csinálom. Amint elérem a lányt nem is állom meg először is kikerülöm a padot, amin ül, úgy teszek mintha a mögötte lévő füves területre tartanék, majd háta mögé sétálok. Lassan átkarolom a nyakát és a fülébe súgok.
- Mitsuketa{Megvagy} szépségem.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 15 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyPént. Márc. 25, 2011 6:08 am

Holdacska és Yuke
Kapok egy becenevet egy ex-shinigamitól


Békés nyugalomban figyelem eme csodás, égi tüneményt. Szinte teljesen megfeledkezem a mellettem üldögélő személyről. Mikor azonban elkezd beszélni, figyelmem felé fordítom, habár még mindig az eget bámulom, rendületlenül. Igaz, ma megfogadtam, hogy nem emelek kezet senkire, egyedül azt nem értem, ő miért nem teszi meg. Talán olyan, mint én. Nem érti, miért van állandó viszály a két faj között. Ő is csak akkor cselekszik, ha oka van rá. Én nem gyűlölöm eredendően a shinigamikat. Bár az ő hibájukból lettünk mi, arrancarok olyanok, amilyenek. Csak ők éppen ezt nem akarják elismerni, ezért akarnak minket megölni. Milyen érdekes dolgokra jövök én rá egy egyszerű, teliholdas estén, egy ismeretlen ex-shinigami társaságában. Pontosabban nem ismeretlen, hiszen tudom a nevét, akárcsak ő az enyémet. Ahogy befejezi magyarázatát, én egy ideig hallgatok. Álmatlan éjszakák. Nekem ne mondja senki, hogy álmatlan éjszaka, én tudom, hogy az milyen. Talán több közös van bennünk, mint gondoltam. Azonban azzal nem értek egyet, hogy mindenkit elcsábít egyetlen pillantás alatt.
- Nem értek egyet veled, Yukezo-san. Vannak azok, akik csak bámulják, eme égi tüneményt, puszta szórakozásból, azonban egyáltalán nem jelent nekik semmit. És vannak, akik meg is értik, mint te meg én. Szeretem a Luna nevet. Ha nem ez lett volna a családnevem, minden bizonnyal megváltoztattam volna. – mondom el véleményemet a dologról.
Olyan furcsa ez az érzés… Szinte önkéntelenül teszem fel kicsit később az engem leginkább foglalkoztató kérdést. Valószínűleg csak kíváncsiságomnak köszönhetem ezt a túlzott érdeklődést, azonban nem tudom, ő miért ilyen nyílt. Alig öt perce, hacsak nem kevesebb, hogy találkoztunk. Miért bízik meg bennem? Miért mond el mindent magáról? Nem jut eszébe, hogy át akarom verni? Viselkedése olyannyira korábbi önmagamra emlékeztet. Túlságosan elbizakodott. Nagy ereje van, nem tagadom, ezt láthattam az előbb. De ez az erő nem ér semmit, ha nincs elég esze hozzá, hogy jól használja. Azonban bár nem tudok még sokat Yukezo-sanról, de érzem, hogy ő furcsán különleges. Több már most, mint egy barát… nem, nekem nincsenek barátaim! Soha nem is voltak és soha nem is lesznek.
~ Ne bízz meg senkiben… ~ hangzik fel hirtelen gondolataimban az óva intő mondat.
Legutóbb is csúnyán megjártam. Arra gondolni sem akarok, mi lesz, ha újra megtörténik. De mégis… egy próbát még megér. Bár eléggé elgondolkoztam, hallom és meg is értem minden szavát kis történetéből. Jó tulajdonságom, hogy egyszerre többfelé is tudok figyelni. Jól gondoltam, tényleg olyan, mint én. Továbbra sem emelem rá tekintetem, nem tudnék a szemébe nézni. Az maga lenne a pokol, tudom, akkor nem bírnám tartóztatni magam tovább. Nekem soha nem kellett olyan, hogy barát… de ő mégis annyira kedves és megértő és… olyan, mint én. De nem bízhatok meg benne, Ryoushi-nál is azt hittem, tényleg kedvel, erre majdnem megölt. Eléggé késve jut el hozzám végül, hogy kérdezett valamit.
- Köszönöm, nem kérek. Nem szeretem a cigarettát, csak arra jó, hogy mérgezzük magunkat vele, de ha téged boldoggá tesz, hogy szívhatod, nem akadályozlak meg benne. – válaszolok korábbi kérdésére, egy kis szünetet hagyva az előtt, hogy újra megszólalok.
- Yuke-san… akarom mondani Yukezo-san… már nem vagy egyedül, én itt vagyok ^^ - mondom neki mosolyogva, majd hirtelen számra tapasztom a kezem és döbbent tekintettel meredek előre.
Én… ilyet mondtam egy shinigaminak! Sőt, egyáltalán mondtam én ilyet bárkinek is O.O Ez a férfi egyértelműen rossz hatással van érzéketlen valómra, olyan dolgokat hoz ki belőlem, mint senki más. Nem is figyelek fel a gömbre, amivel játszadozik, nekem most annál sokkal fontosabb dolgom van. Például tisztázni magamban, hogy mi volt ez az előbb. Mielőtt azonban bármit is mondhatnék, ami visszaszívja azt a borzasztó mondatot, ami valószínűleg mindent tönkretett az életemben, megszólal, így kénytelen vagyok csöndben maradni. Első mondatára jól láthatóan elpirulok. Ritkán bókolnak nekem, főleg ilyenekkel, azonban jól esik, hogy valaki így vélekedik rólam. Egyesek gyereknek látnak, pedig nem is vagyok az, közel sem. De engem ez egyáltalán nem zavar, sőt előnyömre is válik, hogy lenéznek. De ez a férfi mintha belém látna, tudja milyen vagyok, előtte nem lehet titkom. Furcsa, érthetetlen kötődés, már az első másodperctől fogva. Nem olyan első látásra szerelem ez, hanem teljesen más. Sokkal mélyebb, mint holmi ostoba vágyak a másik iránt. Azonban szavai bár nem direkt, de elszomorítanak. Szerelem… olyat én még sosem éreztem. Talán egyszer. De nem tehetem meg többé. Ahogy végigmondja kérdéseit, kissé bizonytalanul, szomorkásan szólalok meg, továbbra is magam elé függesztve borús lélektükreimet.
- Én nem szerethetek senkit, Yuke-san. Mikor egyszer megengedtem magamnak, majdnem megölt az, aki iránt ilyet éreztem. Úgy látszik, nekem ilyen sors van megírva. Ami azt illeti, Las Noches-ben elég unalmas az élet, egy-két küldetéstől eltekintve nincs valami sok érdekes történés. Ami pedig engem illet, én nem foglalkozom a Privaron Espadakkal, biztosan volt rá okuk, hogy otthagytak minket. Ha tehetném, én is eljönnék, de még túl gyenge vagyok. – mondom neki, igazából észre sem véve, hogy olyan dolgokat osztok meg vele, amit senki mással.
Olyan furcsa érzés ez. Mintha már évek óta ismernénk egymást, nem csak percek teltek el az első találkozásunk óta. Olyan kötelék fűz hozzá, egyszerűen meghatározni sem tudom. Kellett nekem kimozdulni kis világomból, hogy mindent felforgasson ez a shinigami! De ha már itt vagyok, és így kifaggattam, akkor én is mesélek neki magamról. Hiszen sokat elmondott már a saját életéről, most én következem.
- Ha nem haragszol, én is mesélek egy kicsit. Bár nem kérdezted, de ha már én így kifaggattalak, illik nekem is mondani magamról valamit. Igazából nem vagyok túl érdekes, nemrég játékból összejöttem a világ egyik leghiszékenyebb arrancarjával, de ő még egyszer sem akart megölni. Bár, lehet hogy ez csak kölcsönös érzéseknél igaz, vagy éppen ha csak én szeretek valakit… mindegy, nem érdekes. Van egy bátyám, Gabrielnek hívják és mondhatom, nagyon szeretem. Ami nálam annyit jelent, hogy meg akarom ölni ^^" Talán ismered, nem hiszem, hogy arrancar lett belőle, ahhoz túlságosan jószívű :/ Hááá~t… nem tudom, mit mondhatnék még, de ha érdekel valami, kérdezz nyugodtan. – fejezem be végül a kissé hosszúra sikeredett magyarázatot.
Vissza az elejére Go down
Nagano Shiro

Nagano Shiro

nő
Hozzászólások száma : 22
Tartózkodási hely : Nobu-nii-chan nyakán, vagy egy bokorban mögötte *.*
Registration date : 2011. Mar. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Yonseki
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te6500/15000Városi Park - Page 15 29y5sib  (6500/15000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzomb. Márc. 26, 2011 12:12 pm

Egy nagyon furcsa szabadnap – avagy mi történik, ha két lezboszi találkozik


Kérdem én, miért van nekem mindig szabadnapom? Vagyis igazából Masamune-taichou kutatásnak álcázott szabadnapot osztott rám tegnap. Pedig csak egyszer látta, hogy elveszítettem a türelmem… vagy csak én nem vettem észre, hogy figyel? Néha megesik, hogy teljesen kifordulok önmagamból, de csak nagyon ritkán. Általában sikerül megtartanom az önuralmam és nem borulok ki oly’ szánalmasan, mint egyes alkalmakkor. Akárcsak tegnap a laboratóriumban. Gondolni sem akarok az ilyen gyenge pillanataimra. Pedig akkor egy rendkívül fontos kísérlet közepén voltam, de egy könnycsepp elrontott mindent… ha víz lett volna, azt nem bánnám, az a vegyület nem oldódik vízben, de a só… a só volt az, ami mindent tönkretett. Mindegy, lejegyeztem, mit csináltam, így újra tudom kezdeni, higgadtabban. Még mindig a tegnapi eseten gondolkozva kelek ki az ágyból, hogy felfrissítsem magam. Az előző eset óta már nagyon sok idő telt el, nem is tudom, miért tört rám hirtelen egy ilyen roham. Bizonyára Tara műve. Nemrég találkoztam vele újra, biztosan felhozta a régi emlékeket.
Ahogy kinézek az ablakon, kissé meglepődve látom, hogy sokkal tovább aludtam, mint szoktam. Kivétel erősíti a szabályt, így nem nagyon foglalkozom eme furcsa esettel, csak haladok tovább, egyenesen a fürdőbe.
- Fürödjünk, ha már szabadnapos vagy *.* - jelenik meg mellettem zanpakutoum lelke.
- Nem lehet, szeretnék még sötétedés előtt az Emberek Világába érni, régen voltam ott. Úgyis szükségem van pár kielemezendő anyagra. – szólalok meg, felé sem fordulva.
Egy pillanat alatt robban ki a csapból tömérdek mennyiségű víz, szinte ostorként csattanva a kád alján. Semleges tekintettel figyelem, ahogy a szokásosnál is gyorsabban megtelik a kád, majd a folyadék elzáródik. Az egész Rensa Undine műve, jól tudom. Ő pedig azzal van tisztában, hogy szinte soha nem tudok haragudni rá és sosem bántanám. Így csak levetkőzöm és beülök a meleg vízbe. Pont kellemes hőmérsékletű. Társam is vígan becsobban mellém és vigyorogva tekint rám.
- Mindig olyan lehangolt vagy… szórakozhatnál néha. – néz rám, tökéletes komolysággal.
Nem válaszolok neki, tudom, hogy ez a hangnem nem csak egyszerű tanács. Ha így beszél, szinte parancsol, bár nem tűnik annak, de tudom, sokkal több egy baráti javaslatnál. Bólintok, de nem nézek rá. Nem tudnám most állni azt a tekintetet. Kétszázötven év alatt a shinigaminak van ideje kiismerni a lelke másik felét. Tudom Rensa Undinéről, hogy az a vidámság, ahogy állandóan viselkedik, csak álca. Valójában egy titokzatos, komoly személy, akin még én sem igazodom ki. Fejcsóválva szállok ki végül, hogy felöltözzek és elinduljak az Emberek Világa felé. Póttestet veszek fel, hogy mások is láthassanak, lévén semmi okom rá, hogy elrejtőzzek. Talán még valamilyen szórakozóhelyre is benézek, hogy lássam, mennyit változott, mióta nem voltam arra. A senkai kapu megnyitása után, mikor átérek, ráérősen kezdek el sétálni egy véletlenszerűen kiválasztott irányba. Nagyon ritkán járok erre, hiszen barátaim nem nagyon vannak itt, én pedig tökéletesen jól érzem magam Soul Society-ben is. Egy jó idős értelmetlen sétálgatás után, mikor megunom, hogy sehol nem találok egyetlen olyan kis szegletet sem, ahol ellehetnék egy napig, hogy aztán másnap visszamehessek a laborba kutatni egy sokkal hasznosabb dolgot, mint az egész napi lustálkodás. Gyakorolhatnék is, a kidoukat még mindig nem tudom megfelelően használni. Pedig szükségem lehet rájuk a későbbi időkben, hiszen vannak nagyon hasznos démonmágiák, amiket jó lenne, ha megfelelően tudnék alkalmazni. Ezen morfondírozva térek be Karakura városának gyönyörűséges parkjába, szinte észre sem véve, hol is vagyok. Mikor a szökőkúthoz érek, kényelmesen helyet foglalok az egyik padon és körülnézek. Szeretem a rövid iskolai egyenruhákat a lányokon, gyönyörűen lehet látni a lábaikat, méghozzá a tinédzser lányoknak elképesztő lábaik vannak… de kérem, nem vagyok pedofil, szigorúan csak a 18 év felettiekkel flörtölök. Elkalandozásom közepette megakad a tekintetem egy fiatal hölgyeményen, aki hangos megnyilvánulásaival szinte az egész park figyelmét magára vonja. Kár, lehetne csak az enyém ez a csoda, nála szebb lányt csak egyet láttam életemben. Kissé összehúzom szemeimet, ahogy újra felkiált, mintha a mellette üldögélő öregember valami rendkívül furcsa dolgot mondott volna neki, pedig tisztán láttam, hogy nem mozog a szája. Értetlenül figyelem, ahogy lassan felkel, majd közelíteni kezd felém, azonban csalódottságomra nem hozzám tart, hiszen könnyedén ellibben padom mellett, akár egy álom. De mégis felcsillan a remény, ahogy megérzem, könnyű, törékeny karjai átfonják a nyakam és halk szavakat suttog a fülembe. Édes lehelete felborzolja idegeimet, én pedig önkéntelenül kiáltok fel és fordulok hátra boldogan.
- Rara-cha… - nem tudom végigmondani, hiszen mint villámcsapás ér a felismerés, ő nem az.
Lefagyva meredek a lányra úgy egy percig, arcunk hihetetlenül közel van egymáshoz, és ha szeretném elsietni a dolgokat és nem lennék ilyen nyomott hangulatban, biztosan letámadnám. De nem teszem… Lassan visszafordulok, szembe az idős férfival, aki mellett nemrég a mögöttem álldogáló szépség ült.
- Bocsánatot kérek. Ülj le nyugodtan mellém, beszélgessünk. Először is, a nevem Asari Chinami, nagyon örvendek. – szólalok meg, egy pillanatra rátekintve.
Érzékeim azt sugallják, ő is shinigami, de nem szeretném, hogy őrültnek nézzen, ha esetleg tévednék, így nem teszek róla említést, majd elmondja ő, ha szeretné, addig is én bizakodom.

// Bocsi, hogy eddig tartott >< //
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 15 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptySzomb. Márc. 26, 2011 10:57 pm

//Yuke és Holdacska, avagy becézzünk egy arrancart//

Elég sok tényt közölt velem, amin meglepődtem. Gondolta volna a fene, hogy valóban mesélni fog önmagáról. Megtudtam, hogy hogyan is vélekedik Las Nochesről. Ő is inkább elmenekülne. Miért? Utána mit csinálna? Azt mondja, hogy még gyenge, erre én csak lemondóan sóhajtok egyet. Ahogyan a szerelemről beszélt, olyan volt, mintha tapasztalatlan lenne, de mégsem. Mintha csak fájdalmat tapasztalt volna. Istenem… A fájdalom ennyire képes e téren felülírni minden boldog érzést. Megvakartam a tarkómat, majd nyújtózkodtam egyet. A cigim füstje érdekes módon eloszlik a levegőben. Látom, hogy gondjai vannak az életben. Miért is ne lennének. Úgy gondoltam, hogy Aizen egy értelmes rendszert kovácsolt a Hollowokból, de sajnos nem sikerült. Vannak lukak, amiket nem tud betömni. Ő is egy ilyen luk. Bár olyan apró, hogy nehezen veheti észre, de a legapróbb hibából is megnövekedhetnek a nagyobbak, még nagyobbá. Ez a lány. Vajon mi történhetett vele. A cigi elvette róla a figyelmem. Remekül kihasználtam ezt a tényt, hogy még véletlenül se fogjon el valami féle érzelem hullám. De mit is éreznék én egy ilyen arrancar iránt. Nem sok mindent hmm. Mégis olyan barátinak tűnik. Mintha már évek óta a legjobb barátok lennénk. Tekintetem ismét a Holdra tévedt. Egy láthatatlan shunpoval egy közeli kukához ugrottam, és elhelyeztem a csikket benne. Majd ugyanezzel a követhetetlen mozgással mellette termettem. Fél lábamat a szökőkútra tettem, a másik fele a földön pihent továbbra. Amolyan kényelmi pozícióba helyeztem el magamat. Mi lehet ő? A Hold valami furcsa hatással volt rám már megint. A vörös haját ezüstös csillogással ékesítette. Fáradt vagyok. Ez kétségtelen. Észrevettem, hogy elszomorodott itt mellettem. Hátrasimítottam a haját, majd ha rám nézett, én egy mosollyal néztem vissza rá.
- Adora… szerintem a szerelem egy olyan érzés, amit be kell vállalni. Jön csak úgy magától, de kétségtelenül neked kell eléggé biztosnak lenned magadban, hogy most komolyan szerelmes leszel, vagy csak úgy héderegsz valakivel. Fontos eldönteni, hogy mit is óhajtasz az élettel- megfordultam, majd hátra dőltem úgy, hogy a fejem Adora felé mutasson. Majdnem a combja mellé feküdtem- Tudod nagyon félre ismernek a shinigamik titeket arrancarokat. Azt hiszik nincsenek ilyenfajta érzéseitek. Azt gondolják, hogy a luk a szívetek helyét mutatja. De ez egy súlyos tévedés. Volt, hogy a társam megölt egy arrancart, és a lány társa sírt utána, és a halálért könyörgött. Utána a társam levágta a lányt is… akkor öltem először shinigamit. Fiatal voltam még. Utána hazudtam a tanácsnak, hogy a hollowok ölték meg. Ez van. Én az érzéseket nagyra becsülöm.- megvakartam a buksimat, majd vártam egy picit. Lehunytam a szememet, és vártam. Egy kicsit megizzadtam, de nem annyira, hogy kellemetlen szagom legyen. Az öltönyöm ugyan valami ismeretlen illatot hozott magával, de a legkevésbé sem érdekelt. Talán az európai levegő rám ragadt shunpo közben. Felnéztem fejjel lefelé Adorára. Igazán szép teremtés ez a lány. Lehunytam ismét a szememet. Egy furcsa dallam járt a fejemben, de nem tudtam megfejteni hol hallhattam. Az ismert zeneszerzők közül egy sem írt ilyen stílusban. Jól ismerem az pedig összes zeneszerzőt.
- Adora? Mit gondolsz honnan ez az ellentét shinigami és hollow között? Én már rengeteget gondolkoztam, és a lelkeken maradt a megállapodásom. Amiért ti lelkekkel táplálkoztok, így a shinigamik elpusztítanak titeket. Várj… pontosítok: Megtisztítanak. Nem hiszem, hogy ez így lenne. Szerintem csak egyszerűen ezzel fedték el a gyilkosságokat, amiket véghezviszünk. Még Quincy klánt is meggyilkolták ezért. Kellemetlenül érzem magam minden egyes gyilkolásnál. Szerinted ennek van értelme így?- kérdeztem meg, és kinyitottam a szemem, hogy a szemébe nézzek. Alig láttam valamit belőle, mégis pont elég volt. Most őszintén vártam a helyes válaszra, de talán ő sem tudja ezt. Vajon ki tudja? Az aki kardélre hányja az összes hollowot, vagy az, aki harcol a harc ellen? Bonyolult ez a világ, de úgy néz ki a hasonló elmék végül egymásra találnak. Megvártam a válaszát, utána kiéltem a szökőkút iránti vágyamat. Mondatai közben levettem ingemet és a zakómat. A cipőmet és a zoknimat is ruháim mellé tettem. Egyedül a nadrágom maradt rajtam, amin a gömb fel volt függesztve. Semmiért nem dobtam volna el a gömbömet. Hátradőltem és egy nagy csobbanással a vízben végeztem. Kacagva löktem magam hátrább. És mosolyogva ránéztem a lányra.
- Nem jössz be a vízbe? Vagy inkább lefröcsköljelek? Jó itt. Nem olyan hideg. És különben is. Senki nem láthat minket. - ha nem vettem észre, hogy készülődik bejönni a szökőkút, amúgy jéghideg vizébe, akkor jó messzire elkezdem csapni a vizet, és ha messzebb van, egy shunpoval felkapom, és bedobom a vízbe. Very Happy. Nem vagyok normális. 219 éves vagyok, vagy mi a franc, de ezt baromira élvezem.

Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 15 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 15 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 EmptyPént. Ápr. 01, 2011 3:57 am

Megfigyelésen már megint- Találkozás Chinami-channal

~ Mi? Ennyi? Megvagy szépségem? – zanpakutomra nem is figyelek, oda jobban érdekel a lány reakciója előbbi tettemre. A visszahatás a már várt meglepődést hozza ki belőle és még egy név is elhangzik tőle, amit nem tudok mire vélni. Ám ezt is felülmúlja az, amikor arcunk oly közel ér egymáshoz, hogy szívverésem felgyorsul és talán még el is pirulok egy kicsit. Tekintetem végig pásztázza, az arcát majd ajkainál megpihen egy pár másodpercre. Ekkor egy pillanatra átsuhan agyamon a gondolat, hogy megcsókoljam a lányt, de nem tudom, mit reagálna rá. Lehet, ellenkezne, de az is lehet, hogy nem.
~ Most mit gondolkozol ennyit, ezen tedd meg és kész! ~ mordul rám türelmetlenül lélekölőm, ami kicsit fura, mert ilyenkor inkább féltékeny szokott lenni. Lehet, hogy az egészet csak azért tette, hogy összehozzon valakivel? Na, halljam, ezt akarod?
~ Mi? D… dehogy csak tudni szeretném, hogy ez után mi jön. Ne totojázz, folytasd, vagy tényleg igazam van, és csak hazudsz az emberi életedről.
~ Megmondtam már, hogy nem hazudtam. És maradj csöndben, ha szinkronban beszéltek nem értem mit mond. Márpedig most az ő mondandója érdekel nem pedig a tied.
A lány megszólal, ekkor viszont már hátat fordít nekem. Huh, jól elbambulhattam észre sem vettem, hogy megfordult. Bocsánatot kér, de miért? Mi üljek le mellé és beszélgessünk? Kicsit meglepő nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyen meg. Sőt én teljesen abban a hitben voltam, hogy elküld a francba. De ha már ilyen kedves, akkor miért ne. Meg is kerülöm a padot és leülök mellé.
- Én is nagyon örvendek Chinami-chan. Akarom mondani, remélem nem baj, ha tegezlek? Az én nevem Haiiro Kira a 11. oszt… - a fene el is felejtettem, mi van, ha ő nem shinigami. Bár lélekenergiája alapján azt mondanám, hogy az, de amíg nem állapítom, meg hogy gigait használ-e nem lehetek biztos benne. De ilyen távolságból shikai nélkül nem fog menni, közelebb kell hozzá… nem azt nem még a végén azt hinné, hogy…
~ Hogy, hogy mit? Ne legyél már ilyen nyámnyila.
~ Mi van?
Rendben elhatároztam. Akármennyire is furának vagy zavarba ejtőnek tűnik a dolog akkor is meg kell bizonyosodnom, hogy tényleg shinigami.
- Go…Gomen ne értsd félre csa…csak… - nyögöm ki végre mondandómat, de befejezni már nem tudom. Közel hajolok a lány arcához lassan, behunyt szemmel. Olyan közel hogy orrunk majdhogy nem összeér. Mély levegő vételt veszek az orromon keresztül, hogy szag mintát vehessek. Eleinte csak a lány finom illatát érzem majd halványan, de meg érzem a póttest jellegzetes szagát.
- Gomen még egyszer csak meg akartam bizonyosodni a felől hogy tényleg halálisten vagy-e. – kérek bocsánatot másodszorra.


/ Bocsi, bocsi, bocsi hogy ennyit késtem./
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 15 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
15 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-