-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Amane Lawliet
Ember
Ember
Amane Lawliet

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2008. Dec. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyVas. Feb. 01, 2009 2:03 am

-Tawaraya!- Kiálltja és egy fénycsapás indul a hollow felé.
~Most kell támadnom. Sassuru.- gondoltam mire kéken kezdett ragyogni a fegyverem és mikor egyet suhintottam egy energiasarló indult el a hollow felé. A lidérc épp időben ugrott el, de a támadás így is eltalálta a bal karját.
>Te szemét! Most kinyírlak!- ordított és egy vörös gömb jelent meg a szája előtt.
-Cero!?- kiáltottam fel, dem ár indult az energiasugár. Szerencsére a bal vállamat találta el, de fontos szerveket nem rongált.
-Tönkre tetted a kedvenc ingem.- morogtam miközben letöröltem a vért a számról. -Ez azért kellemetlen volt. ~De talán letudom bénítani, hogy Hiroshi kinyírhassa.- gondolkoztam.
-Tsukurou Mahou.- mondtam mire kéken kezdett el izzani a hollow.
-Most támadj!- szólítottam meg a lányt.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Arishima
Ember
Ember
Hiroshi Arishima

nő
Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Jan. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyVas. Feb. 01, 2009 2:14 am

* Hiroshi figyeli az eseményeket. Mikor a fiú megsebesült mondana egy "jól vagy"-ot de a fiú újra támad, vagy mit is csinál.*
-Tsukurou Mahou.*mondja és a hollow kéken kezd el ízzani.*
-Most támadj! *Szólította meg Hiroshit. Hiroshi erre megint küld egy fénycsapást. Ez már jóval nagyobb mint az előző bár ez is csak egy kisebb sérülést okozhat egy óriás hollow-nak. Ezután előránja a tőrjét felugrik és vág, hogy mit azt nem tudja. Lehetőleg nem Law-et:D*
Vissza az elejére Go down
Amane Lawliet
Ember
Ember
Amane Lawliet

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2008. Dec. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyVas. Feb. 01, 2009 2:32 am

Hiroshi megint küld egy fénycsapást. Ez már jóval nagyobb mint az előző bár ez is csak egy kisebb sérülést okozhat egy óriás hollow-nak. Ezután előránja a tőrjét felugrik és vág. Az egyik majdnem engem talált el, de a tökéletes, mátrix mozdulatommal kikerültem.
~Inkább felülről támadok.- gondoltam mire felrepültem és onnan bámultam a történteket.
>Nem akarsz segíteni a barátnődnek?- kérdezi gúnyosan a lidérc.
~A ku*va életbe engem mindenki összehoz valakivel? az a gyilkos Eve-vel, most meg ez.- sóhajtottam majd erősebben szorítottam a fegyveremet. ~Hogy tudom legyőzni? GONDOLKOZZ LAW!- ekkor hirtelen ragyogni kezdett a medál és megjelent előttem a védőszellemem.
~Law, támadásaid nem a gyűlölettől erősebbek. Bár nekem egy képességem van, de ha azt jól használod a legerősebb hollowot is elpusztíthatod.- mondta
~Na persze... De azért kösz.- mondtam mire ő eltűnt.
-Sassuru!- kiáltottam amire most egy elég nagy erejű támadás jött létre, de a sarlót még nem lőttem el hanem zuhanni kezdtem és a hollow mellkasába vágtam a kaszát. Ekkor lőttem el a támadást ami áthatolt a lidércen.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Arishima
Ember
Ember
Hiroshi Arishima

nő
Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Jan. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyVas. Feb. 01, 2009 2:45 am

*Hiroshi majdnem eltalálja a fiút.*
-Hupsz... *Suttogja kicsit mosolyogva. Nem olyan gonosz ő, hogy Law-et vágja szét. *
>Nem akarsz segíteni a barátnődnek? *Szólal meg a hollow*
~Barátnő persze! Még jó, hogy nem a felesége.~ *Gondolja magában. Aztán jön Law és egy újabb támadásra készül. Hiroshi hátrébb húzódik.*
-Akuro! *Kiálltja és egy arany védőpajzs keletkezik körülötte. Az, hogy mi történik nem látja, de azt érzi, hogy ez egy jó nagy támadás volt. Reméli hatásos is.*
Vissza az elejére Go down
Amane Lawliet
Ember
Ember
Amane Lawliet

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2008. Dec. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyVas. Feb. 01, 2009 4:04 am

A támadásom felsértette a maszkját, de nem volt elég ahoz, hogy elpusztuljon a hollow.
~Ha egyedül nem vagyok képes elpusztítani, mi lenne ha Hiroshival egyszerre támadnánk?- gondolkoztam el majd a lányra mellé léptem.
-Próbáljuk meg azt, hogy egyszerre támadunk.- javasoltam amire ő bólintott. Ekkor kéken kezdett el izzani a kaszám. Még egyszer össze néztünk majd elindítottuk a támadást amik sikeresen elpusztították a hollowot.
~Végre sikerült.- sóhajtottam egyet majd Hiroshi felé fordultam.
-Nélküled nem ment volna.- mosolyogtam. Ekkor visszaalakultam eredeti formámba.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Arishima
Ember
Ember
Hiroshi Arishima

nő
Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Jan. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyVas. Feb. 01, 2009 4:15 am

* Hiroshi eltünteti a pajzsot.*
-Oké. *Bólint és mikor újra összenéznek már támadnak is.*
~ Igazán eltűnhetne már. Kezd idegesíteni.~ *Gondolja magában és a hollow-ra gondol nem a fiúra. Mikor látja, hogy sikerül elintézni a hollow-t felsóhajt. *
~Nah ez is letudva~ *Gondolja magában és a keze visszaváltozik eredeti színébe. A tőrjét pedig visszateszi a helyére.*
-Nélküled nem ment volna. *Mondja a fiú mosolyogva.*
~ Jéé tényleg?~ *Gondolja a lány magában. Aztán megszólal a belső hang is.*
~Jajj tudod, hogy csak kedves akart Lenni Hiro-chan. Legyél te is az~ *Mondja a belső hang.*
~Minek legyek kedves? Nem tök mind1? Olyan vagyok amilyen akarok~ *Veszekszik magában a lány. Megköszörüli a torkát, mély levegőt vesz egy mosolyt erőltet az arcára és kimondja*
-Nélküled se. *Mondja majd a mosoly egyre eredetibb. aztán megfordul.*
-Akkor én megyek. Szia! *Köszön el és elindul. Ha a fiú akar valamit majd utána jön. Ha nem nem.*
Vissza az elejére Go down
Amane Lawliet
Ember
Ember
Amane Lawliet

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2008. Dec. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyVas. Feb. 01, 2009 6:48 am

-Akkor én megyek. Szia!- Köszönt el majd elindult a park felé.
-Szia, remélem még találkozunk.- búcsúztam én is majd elindultam az ellenkező irányba, az autómhoz.
~Érdekes nap volt, de győztesen jöttem ki belőle, hisz megismertem Hiroshit.- gondolkoztam el majd megérkeztem a kocsihoz. GYorsan beszálltam és haza felé indulta. Ott úgy döntöttem inkább nem megyek be dolgozni, hanem alszom pár órát, így miután lefertőtlenítettem a sebemet és lezuhanyoztam az ágyban kötöttem ki, de nem tudtam elaludni csak a történteken járt az eszem.
-Remélem még találkozunk Hiroshi Arishima!- mondtam miközben inkább visszaöltöztem és elindultam a szerkesztőségbe, mert nem tudtam aludni. Ott mindenki kérdezte mi ez a mély se a vállamon, de én csak egy mosollyal reagáltam és ezt feleltem:
-Megismerkedtem valakivel.
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te14000/15000Városi Park - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2009 12:50 am

/Új felfedezés… találkozással összefűzve!/

Ahogy a férfi magához húzta a vékony, törékeny lányt, egyből elhalgatott. Sachiko mindenre számított, kivéve erre. A lány arca rákvörösen izzott, szinte már a víz is párolgott körülötte. A férfi szava kis idő múlva megtörte a kínos csendet.
-A-a-Azt hiszem...-mondta remegő hangon, és azon gondolkodott, hogyan próbálja meg mérsékelni szíve eszeveszett kalapálását. Hogy csillapítsa a dobogást, megpróbált maga elé képzelni egy teljesen más szituációt, de aligha járt sikerrel. Már csak abban reménykedhetett, hogy a vele szemben lévő nem látja kipirult arcocskáját a sötétben.
-Segíts kimásznom...-szólalt meg végül az addigra teljesen átfagyott lány. Óvatosan átkarolta Roku nyakát, s szép lassan elúsztak a part felé. Mikor Sachiko szilárd talajt érzett a lába alatt, amilyen sebesen csak tudott, elengedte a fiú nyakát és a partra sietett egy hatalmas fűzfa alá. Háttal fordult a "megmentőjének" és kínjában elkezdte, réz-barna hajából a vizet kicsavargatni. A vörös pír még akkor sem tűnt el arcáról. Amíg mindketten próbálták ruhájukból a nagyja vizet kicsavarni, síri csend volt. Csak pár tücsök ciripelt a környéken. A lány egy nagyot sóhajtott és végül Roku felé fordult.
-Köszönöm!...Ez elég rázós volt... ^^"-köhintett egyet-Lehet, ha te nem jössz időben, akkor tényleg belefulladok a vízbe (amilyen ügyes vagyok ^^")-vakarászta kínosan tarkóját. Sajnos a kedves mosolya valahogy most nem kívánkozott Sachiko arcára. Ázva és fázva álltak mind a ketten egymás előtt nem messze. Még a szél is fújdogálni kezdett, amire a lány kicsit megremegett és megdörzsölte lilára fagyott száját.
-Jobb, ha elindulok... Így is sok kellemetlenséget okoztam neked...-pillanatnyi csönd-hm, hülye sál... Ne haragudj!-mondta vékony, remegő hangján. ~De jó, kutyagolhatok kilométereket... nem baj, majd szaladok, addig sem fázok ^^-gondolta, s gyors léptekkel elindult...
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te20500/25000Városi Park - Page 2 29y5sib  (20500/25000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2009 6:23 am

/Új felfedezés… találkozással összefűzve!/

-Jobb, ha elindulok… így is sok kellemetlenséget okoztam neked! Hm… hülye sál. Ne haragudj!
Rendezett le egy gyors búcsúzást Sachiko és már indult is. Rokunak nem volt valami remek most a felfogó képessége így kellett neki pár pillanat amíg eljutott az agyáig a mondóka. Gyorsan megrázta a fejét, aztán a lány után iramodott.
-Várj már! Nem csináltál semmit.
Fogta meg a kezét és próbálta maradásra bírni, de aztán elengedte a lány gyenge karját és megköszörülte a torkát.
-Inkább elkísérlek. Vagy jobb lenne, ha megszárítanád magad, vagy megfázol…
Roku levette magáról a kapitányi köpenyt, aztán Sachiko vállára terítette.
-Tudom ez is vizes, de legalább nem látszik át a… öhm… semmi! Ezt felejtsd el! Legalább nem fázol.
Vakarta meg a tarkóját egy kicsit aztán vett egy mély levegőt.
-Nem tudom merrefele laksz, de talán az én … kapitányságom közelebb van. Ne értsd félre, nem rossz szándékból mondom, csak tényleg nem akarom, hogy bajod legyen az ügyetlenségem miatt.
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te14000/15000Városi Park - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptySzomb. Feb. 14, 2009 2:51 am

Ahogy ráterítette a ruhát egy érdekes dolgot jegyzet meg Roku
-Tudom ez is vizes, de legalább nem látszik át a… öhm… semmi! Ezt felejtsd el! Legalább nem fázol.
~Úristen!-fut végig át agyán, a fiú szavai és gyorsan eltakarja magát a ruhával... mindenhol. Ezekben a percekben legszívesebben felszívódott volna, de sajnos ez lehetetlen dolog...
-Nem tudom merrefele laksz, de talán az én … kapitányságom közelebb van. Ne értsd félre, nem rossz szándékból mondom, csak tényleg nem akarom, hogy bajod legyen az ügyetlenségem miatt.
-Jajj ugyan, nem te vagy a hibás! ^^...-vakarássza meg kínosan a fejét-Hát, nem egy köpésre lakom, az igaz... Öhm hát...-kezd el hosszasan töprengeni, hiszen megbántani sem szeretné Rokut, de mégis úgy gondolta, hogy hogy néz már ki, hogy csak úgy becsörtet... ráadásul egy olyan helyre, ahonnan el kellett mennie még régen... Sajnos tényleg rázta a hideg így nem volt más választása.-Rendben van, menjünk! ^^
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/12000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyPént. Feb. 27, 2009 11:14 am

// A múlt kísért //


-Ó~~ó, Yuu~~taaa!!!-libbentem be a vadonatúj szerzeményemben a főnökúr irodájába. -Naaa??-rebegtettem szemeimet
-Áh, jó hogy jöttél!-gurult előrébb székében-Tessék! A mai papírmunka! Mehetsz dolgozni!
-Nade... Nyáh, ennyi papírt! Oké megyek... Holnapra készen leszek!-az irodámba battyogtam, kezemben a hatalmas papírtömeggel. Így is volt már egy eléggé gigász papírkupac felhalmozódva az asztalomon. Kis idő elteltével, egy csésze forró kávé mellett gubbasztottam, lassacskán kész voltam a munkám felével. Az idő is csak telt-múlt, már a túlórában voltam, mikor észbe kaptam.
A maradék kávét megittam és elkezdtem összeszedelőzködni. Ám ahogy az iratokat pakolgattam a táskámba, egy leejtett papírt megpillantottam. Egy régi jegyzet volt az, amelyre felírtam azt a napot, mikor életemben először láttam shinigamit a saját szemeimmel.
~Nos jó hogy megtaláltam ezt a kis cetlit... ideje már ennek is utána nézni rendesebben... Nagyon érdekelne, vajon ki volt az, aki ha úgy vesszük.. az életemet mentette meg...-ezek a gondolatok jártak a fejemben, mikor a parkba érkeztem, hogy levágjam az utat, reménykedve abban, hogy a metrót elérem. Aztán eszembe jutott, hogy tovább maradtam, ezért vagy másfél órát kell várnom a következő indulásáig. Ezért egy nagyot sóhajtva libbentem le egy padra, a magazinomat elővéve, hiszen még egy csomó cikket el sem olvastam. Aztán gondoltam egyet, és a cetlit is elővettem és mély töprengésbe kezdtem. Sok volt még a meg nem válaszolatlan kérdés, és az emlékeim sem voltak még tiszták. Tíz perc elteltével a mobilomra néztem, csak ellenőriztem, hány óra van. Egy pillanat sem telt el, de különös érzésem támadt. Egy olyan lélekerő volt a közelemben, amit mintha már egyszer éreztem volna. Ekkor képek ugrottak elő majd tűntek el gondolataimban. Így felállva a padról, a különös lélekerő felé igyekeztem.
~Biztos vagyok benne, hogy ezt már éreztem... Áh, ezek a régi emlékek! Szétszakad a fejem!-ekkor még nem volt semmi élőlénynek nyoma sem.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te11000/25000Városi Park - Page 2 29y5sib  (11000/25000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyPént. Feb. 27, 2009 11:40 am

//A múlt kísért//

~Ismét egy unalmas, eseménytelen nap…- keltem fel az ágyból és öltöztem fel. A többiek a szokásukhoz híven most sem bírtak csendes pihenőt tartani. Még le sem értem már halhatták gyönyörű hangomat. –Már megint mi a f*sz bajotok van, basszátok meg!- ordítottam, de nem hagytam, hogy reagálhassanak. Azonnal a városi park felé vettem az irányt reménykedve, hogy ott még tudok egy kicsit pihenni. Miután egy nekem színpatikus faágat kinéztem felugrottam rá és próbáltam még kicsit elfelejteni a lakótársaimat.
~De utálok velük lakni… Már megbántam, hogy akkoriban nem vettem magamnak egy baszott házat!- mérgelődtem mikor megjelent mellettem Koushou.
>Azért ne felejtsd el azt, hogy a segítségük nélkül most nem tartanánk ott, ahol most. - mondta.
-Ebben van valami Képzelet.- válaszoltam neki. –De azért szerintem együtt simán elértük volna ezt a szintet. Egyébként is mostanában mindenki túlzottan nagy jelentőséget fektet a hatalom nagyságába. Az csak egy dolog, remélem te is így gondolod.- néztem rá mire ő bólintott egyet. Ekkor hangokat hallottam, mire egy 19 körüli csaj jelent meg.
~Hát ez meg mi a faszt keres itt?!- néztem le. Megdöbbenésemre valamiért ismerős volt. ~Koushou, te nem tudod hol találkozhattunk vele?- kérdeztem meg a kardom szellemét. >Én tudom is hol láttuk! A metró balesetnél ő lett volna a lidérc áldozata.- világosított fel.
~Tényleg, igazad van.- válaszoltam. ~Hát akkor üdvözlöm a már különleges erőre szert tett lányt.- gondoltam majd leugrottam az ágról, amire ő megrémült. –Na mi van? Úgy nézel ki, mint aki szellemet lát.- szólítottam meg.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/12000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyPént. Feb. 27, 2009 1:58 pm

// A múlt kísért //


A keresgetés nem is tartott sokáig, ugyanis egy hatalmas fa alá érve egy alak ugrott le róla. Mi a manó? Majmok errefelé? Ijedtemben halkan feljajdultam, majd a hajamhoz kaptam. Biztos valami rossz szokás...
–Na mi van? Úgy nézel ki, mint aki szellemet lát.
-Úgy is érzem magam!-legyeztem magamat szabad kezemmel-Nem sűrűn szoktak üdvözölni egy fáról leugorva... Különben is... minek tanyázik valaki a fán?-néztem nagyra nyitott szemekkel a fa lombjai felé. Eközben még valamit nyögdécselt a férfi, de nem túl sokat értettem, s felé szegeztem tekintetemet, ugyanazzal a bamba nézésemmel.
-Mi az? Mit lesel?
-Öhm semmi... csak...-kaptam a fejemhez-Olyan ismerős vagy valahonnan...
-Höh, talán, mert már találkoztunk...
-Tessék?
-Ennyire rossz lenne a memóriád? Nem emlékszel?
-Valami rémlik-vakarásztam meg a kobakom az összetekert magazinommal-Csak nem...?
-Na?
-Te voltál ott... te mentettél meg attól a hollowtól... jól emlékszem?
-Csak leesett?
-És jó nagyot koppant... Aztamindenit! Hallod, nagyon rég óta kutatok utánnad!
-Eh...?
-Hagy mutatkozzam be neked! A nevem Kamilia Yumi, de szólíts csak nyugodtan Kamillnak! ^^-nyújtottam neki a kezem mosolyogva. Kisvártatva ahogy végigpásztázott szemeivel ő is bemutatkozott dünnyögve.
-Fú, annyi mindent szeretnék kérdezni...! Annyira örülök, hogy összesodort minket a sors! ^^ Ráadásul nem is valami nagy extrém helyzetben! De kira! ^^
-Te mindig ennyire pörögsz?
-Jajj majd kicsattanok!
-Hát azt észrevettem... -vakarászta meg fejét a férfi körülnézve-Te nem félsz egy cseppet sem?
-Hem? Félni? Miért kéne félnem?
-Hm, semmi...
-Nade, én profi nyomozó vagyok... najó csak asszisztens, de jó úton haladok affelé, hogy remek nyomozó váljék belőlem! Még Sherlock bácsit is kiütöm a nyeregből!-már csak egy hipi-szupi fly-napszemüveget kellett volna felvennem és kiírhatták volna egy táblára, hogy 'no ego'
-Haha! Na persze...-gúnyolódott velem lenézően.
-Most miért? Hát szép szép...-tettem csípőre a kezem és dobolni kezdtem lábammal a nem tetszésemet ezzel kifejezve. Nem volt erre semmi válasz, csak elkezdett körülnézni. Mivel a férfi reakciójára a szemöldököm heves rángatózásba kezdett, ezért egy sóhajjal lenyugtattam magam. Alapból sem vagyok aza gyorsan felkapom a vizet típus.
-Khm, szóval...-fogtam bele újabb mondókámba-Izéé ömm... ömmm...??
-Irusi Tedeko... Ezt jól jegyezd meg!
-Na szóval, Tedeko! ^^ Feltehetek néhány kérdést? Na légyszi légyszi légyszííí!-néztem felé könyörgő bociszemekkel, abban reménykedve, hogy ettől meglágyul az eddig mogorva férfi szíve.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te11000/25000Városi Park - Page 2 29y5sib  (11000/25000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyPént. Feb. 27, 2009 7:57 pm

-Na szóval, Tedeko! ^^ Feltehetek néhány kérdést? Na légyszi légyszi légyszííí!-nézett könyörgő bociszemekkel.
~És én még azt hittem itt kicsit pihenhetek… Miért vagyok ilyen ku*va hülye?- gondolkoztam, mire megjelent kedvenc vak szellemem és elkezdett szövegelni pár dologról. ~Ez egy költői kérdés volt te idióta!- válaszoltam neki, persze csak gondolatban majd sóhajtottam egyet.
-Mit szeretnél tudni?- kérdeztem meg a zanpakutomon támaszkodva. Nagy örömömre egy egyszerű válasz jött: mindent.
-Nos tehát: Nem csak egy világ van az életben, 3 van… A shinigamik világa Soul Society, a hollowok világa Hueco Mundo, és az Emberek világa. A Lelkek Társadalmába, Soul Society-be úgy kerülhetünk, hogy meghalunk és egy shinigami, egy fekete kimonos szamuráj át küld minket oda. Hueco Mundoba, pedig úgy kerülhetünk, hogy egy lidérc felfal minket. Amikor megevett ott jelenünk meg már új külsőnkkel, ami olyan visszataszító, mint az övé. A Lelkek Társadalma a régi japánra emlékeztető, még a Lidércek világa egy kopár sivatag. A shinigamik nagyon hasonlítanak az emberre, csak annyi különbség van, hogy lassan öregednek. Én például 573 éves vagyok.- tartottam egy kis szünetet majd folytattam. –A shinigamik feladata megvédeni az olyanokat, mint te… Akiknek viszonylag magas lélekenergia van a birtokukba. Most pedig vissza SS-re: Soul Society két részből áll: A Tiszta lelkek városára és A Kóbor lelkek városára. Amikor valaki meghal először a Kóbor lelkek városába kerül, majd ha rendelkezik lélekerővel bekerülhet Seireitei-be, vagyis a Tiszta lelkek városába.- mondtam, de láttam eléggé kételkedik. ~De szívesen rá lőnék egy Hadou-t. Tényleg ha mutatok egyet, talán elhiszi.- gondolkoztam felemeltem a bal karom és egy fa irányába mutattam. –Hadou 04: Byakuray.- suttogtam mire egy fehér villám indult el a fa törzse felé.
-Ez a legalapvetőbb shinigami technika, démonmágia, melyet általában minden halálisten ismer.- mondtam
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/12000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyPént. Feb. 27, 2009 10:03 pm

Mivel elég észveszejtő gyorsasággal kezdett bele a mondókájába, jobbnak láttam, hogyha a lényegesebb dolgokat feljegyzem, hiszen még az infók jól jöhetnek. Tedeko csak mondta és mondta, lehet, hogy túl tág fogalom volt az, hogy mindent mondjon el. Volt pár dolog amire csak nagyokat tudtam nézni, szinte hihetetlen volt ez számomra. Végül, ő is látta rajtam, hogy mér elértem azt a pontot, hogy minden amit mondott csak holmi kitaláció, s ekkor kardját maga elé tartva egy villámot lőtt ki a szemközti fába. A reakciómat, hogy is tudnám jellemezni... talán úgy, hogy ismét a fejemhez kaptam, az 'Istenkém, ki ez az állat?!' nézéssel összefűzve.
-Ez a legalapvetőbb shinigami technika, démonmágia, melyet általában minden halálisten ismer.
-Uram atyám! Minden shinigami ilyen köhm...-egy pillanatig keresi a jó szót-Erőszakos? ^^"
-Beijedtél?
-Én ugyan nem! Höh, mit képzelsz te rólam!-*hevesen vakarja a tarkóját, kínos mosoly kíséretében*
-Na persze!
-De mondom, hogy nem! Najó meglepődni meglepődtem...
-Ennyi!
-De nem rezeltem be! Láttam már ennél furcsább jelenségeket is... Tudod, én vérbeli profi nyomozó vagyok!
-Na igen...
-Nyavalyás...-dünnyögtem az orrom alatt, majd ránéztem az órámra.-Jesus Christ! Áááá bakker bakker bakker!-kezdtem el körbe-körbe szaladgálni, mint ahogy a mérgezett egér szokta.
-Ilyenkor mi bajod van?-nézett felém érdekes arckifejezéssel
-Jáj, rohannom kell! 4perc és indul a metróm! Ha nem érem el még egy másfél órát kell várnom! -csatarászom hevesen és a kezemből kiejtett dolgokat dobálom bele a táskámba-Köszike az infókat remélem látjuk még egymást!-és csapot-papot otthagyva száguldottam fel a lépcsőn a metrószerelvény felé. Olyan gyorsasággal iramodtam meg neki, hogy a hatalmas magassarkú csizmámban majdnem tanyáztam egyet. A masni is szétjött a cipőmön, biztos a kapkodásban, de nem volt időm arra, hogy bekössem. Ahogy felértem hát nem akkor csapódott be az ajtó.
-Ó hogy aza! Te barom, hogy nem bírtál még 1percet várníííí! Áááh T.T!-és idegemben utánavágtam a táskámat, ami a síneken landolt. Aztán észbe kaptam és sikítva pattantam le a sínekre, hogy összeszedjem a cuccomat.
-Én hülye... kell nekem itt locsi-fecsizni... most várhatok megint... hogyaza...!-morgolódtam az orrom alatt, ahogy leértem a lépcsőről. Megint a park felé vettem az irányt, hogy leülök és várok... megint... Érdekes módon a férfi még mindig ott volt, és ahogy egymást megpillantottuk, ő már magában nevetett. Ahogy közel értem hozzá, rángatózni kezdett a szemöldököm.
-Nem röhög! Együtt érez!
-Bocs!
-Ha-ha-ha... Vicces mi?... Höhö, még boldogítalak még egy másfél órát!-mondtam neki gúnyos hanglejtéssel, egy kacsintás kíséretével és a pad felé sétáltam egy dallamot dúdolva.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te11000/25000Városi Park - Page 2 29y5sib  (11000/25000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 12:00 am

Amilyen gyorsan elviharzott Kamill olyan gyorsan jött vissza. Amikor megpillantottam már tudtam mi történt ezért egy gúnyos vigyort eresztettem el. Miután rám parancsolt, hogy ne vigyorogjak bocsánatot kértem, de még mindig az előbbi eseten szórakoztam.
-Még másfél órát itt leszel?! NEEEEEEEEEEE!- ordítottam fel.
-Örülök, hogy ennyire boldog vagy, hogy itt maradok.- mondta gúnyosan
-Hát kurvára örülök, hogy még itt maradsz másfél órát! Egyébként még meg sem köszönted azt, hogy megmentettelek a hollow elől akkoriban.- vigyorogtam, remélve, hogy nehezére esik a köszönöm kimondása.
-Kö… Köszönöm.- mondta a hosszú tiltakozás után. –Tudod mit? Mivel kipréselted magadon ezt az egy szót elviszlek a munkahelyedre. Pár perc alatt odaérhetünk, ha gondolod, és útközben, ha még van kérdésed válaszolok rá.- mondtam
~Miért kell nekem ilyen ku*va rendesnek lennem? Na mind1 már késő bánat, de legalább megszabadulhatok tőle.- gondolkoztam mire megismételtem a kérdésemet.
-Na odaakarsz érni időben, vagy legalább is kis késéssel?- pillantottam rá.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/12000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 2:44 am

Mivel Tedeko nem igazán bírta becsukni a lepénylesőjét, kicsit mérges lettem, de egy pár sóhaj után, semmi bajom nem volt.
-Még másfél órát itt leszel?! NEEEEEEEEEEE!
-Örülök, hogy ennyire boldog vagy, hogy itt maradok-tettem csípőre kezeimet
-Hát kurvára örülök, hogy még itt maradsz másfél órát! Egyébként még meg sem köszönted azt, hogy megmentettelek a hollow elől akkoriban.-kezdte el játszani a sértődöttet, de azért a szeme sarkából gúnyosan figyelt. A szemöldököm ismét heves rángatózásba kezdett, nem tudom, ez a férfi kihozza belőlem a legrosszabb énem. Tényleg, ha sokáig szórakozik velem, ráküldök egy vérengző fenevad szellemét...
-Kö… Köszönöm.-nyögtem ki végül ezt az egyszerű szócskát. Kisvártatva diadalittas tekintettel megszólalt
-Na, odaakarsz érni időben, vagy legalább is kis késéssel?-én csak még mindig néztem bambán, hogy mi a frászról beszél.
-Hé, öreg nem a munkahelyemre akarok eljutni... onnan jöttem, egyébként... csak úgy mellékesen megjegyezném... Most éppenséggel haza szeretnék jutni...-mivel leesett neki hogy butaságot beszélt, ezen csak nevetni tudtam, amire neki is az a reakciója volt, hogy összeráncolta szemöldökét és rám mordult.
-Jajj, gome gome! CSak ez most nagyon viccesen jött ki! Haha!...-egy pillanat míg lenyugszom-Huh, na szóval... bár ha ennyire szeretnéd akkor hazavihetsz!-mondtam fülig érő vigyorral, szemöldökömet vonogatva.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te11000/25000Városi Park - Page 2 29y5sib  (11000/25000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 5:59 am

-Huh, na szóval... ha ennyire szeretnéd akkor hazavihetsz!- mondta fülig érő vigyorral, szemöldökömet vonogatva. ~Mit képzel magáról ez a hülye ku*va?- kezdett el rángatózni a szemöldököm. ~Kár volt felajánlanom a dolgot neki, de még udvariasan lemondhatom.- gondolkoztam miközben a zsebembe nyúltam és a mobilomat bekapcsoltam, hogy olyan legyen mintha egy hollow megjelent volna.
-A fracnba, megjelent egy ku*va hollow.- pillantottam a telefonomra. ~Zanpakutom megköveteli a színészkedést, tehát nem bukhatok le.- gondolkoztam, majd elindultam az egyik irányba, de mikor megálltam váratlan dolog történt… Pár darab hollow jelent meg a helyszínen.
~Fasza… Miért büntet engem sors?!- dühöngtem, amit csak fokozott az a tény, hogy Kamill is utánam jött.
-Mi a faszét kellett utánam jönnöd?!- fakadtam ki, de leginkább az idegesített, hogy elég nehéz lesz megvédenem ennyi hollowtól, úgy hogy ne kelljen használnom a kardom.
-Azt hittem csak le akarsz rázni.- nézett enyhe félelmet éreztetve a hollowokra. Erre a mondatra én csak egy sóhajjal reagáltam, majd felnéztem a lidércekre és az egyik kezemet felé tartottam.
-Soukatsui- mondtam ki a támadás nevét mire egy kék energiaóceán indult el az ellenség felé. ~Voah ilyen formában még sohasem használtam.- pislogtam mikor megláttam a támadás eredményét. <Nekünk csak a lány kell, veled semmi dolgunk shinigami!- mondták a hollowok a szokásos mély hangukon.
-Ha a lánnyal van valami dolgotok, akkor velem is mivel, aki bántani meri azt én nyírom ki… legalább is most.- vigyorodtam el miközben ez shunpoval mellette jelentem meg.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/12000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 6:57 am

Mivel nem értettem, hogy mi is történik, ezért Irusi után iramodtam
-Mi a faszért kellett utánam jönnöd?!
-Azt hittem csak le akarsz rázni...-néztem felé félelemmel telve, ahogy a hollowok körbevettek.
<Nekünk csak a lány kell, veled semmi dolgunk shinigami!
-Hát ez tök jó... Miiih?! Hogy én kellek nekik?? Oo
-Ha a lánnyal van valami dolgotok, akkor velem is mivel, aki bántani meri azt én nyírom ki… legalább is most- és ebben a pillanatban támadásba lendült. Jobb ötlet híján, próbáltam elrejtőzni valahova. Meg is találtam a tökéletes búvóhelyet, ami egy hatalmas fán volt. Mivel sietve próbáltam felmászni, a vadonat újonnan beszerzett ruhám több helyen is piszkos lett, s a csíkos zoknim pedig elszakadt.
-A kedvenc zoknim volt! T.T- nem messze láttam, ahogy Irusi harcol a hollowok ellen. Kicsit, nem is... nagyon aggódtam érte, nehogy valami baja essen. Igazából nem volt sok időm a gondolkodásra, mivel az egyik szerencsétlen otthagyva a férfit, felém vette az irányt. Ahogy elkezdett felfelé mászni a fán, ötlet hiányában, a lábammal próbáltam lerugdosni.
-A nénikéddel szórakozz! Pfúj menj innen te csúnyaság!-a nagy kalimpálásban a hollownak csak sikerült megsebeznie, mégpedig úgy, hogy a lábamat megkarmolta. Annyira nem fájt, de erősen felszisszentem. Ekkor egy jól célzott rúgással a földre esett a bestia. Valami fura érzés kerített hatalmába, s lehunytam a szemem. Ekkor egy hang suttogását hallottam a fejemben, s azután körülöttem néhány furcsa teremtmény jelent meg.
~Ezek ugyan azok a démonok... már megint mi történt, hogy ezek megjelentek? Mintha... tőlem várnának parancsot, mintha azt mondanák, hogy vezessem őket! A vonyításukból ítélve, tényleg hallgatnak rám... Jól van akkor koncentráljunk...!-halkan szinte épp hogy csak hallottam, megkértem a szellemeket, hogy pusztítsák el az engem megtámadó dögöt. Meglepettségemre, tényleg hallgattak rám, s neki is álltak szétmarcangolni a hollowot. Hamarosan Irusi is kiírtotta a többit, s ott termett mellettem.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te11000/25000Városi Park - Page 2 29y5sib  (11000/25000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyVas. Márc. 01, 2009 3:51 am

Miután végeztem a hollowokkal visszamentem Kamillhoz.
~Tehát az ő ereje farkas szellemek megidézése, melyek engedelmeskednek neki… Hmm… érdekes.- gondolkoztam ~Wáá! Olyan vagyok, mint Mayuri… ő is ezt csinálja, amikor valami olyat lát amit eddig még soha.- adtam magamnak egy pofont, amitől majd leszakadt a fejem. –Látom megoldottad nélkülem a dolgot.- mondtam egy mosolyt erőltetve magamra. –Na akkor haza vigyelek?- kérdeztem. A válasz igen volt, már csak egy gond volt: hogy a faszba vigyem haza??? Több lehetőség is volt. Kocsi, shunpo, vagy akkorát rúgok bele, hogy hazarepül. Bár a 3. nagyon hízelgő volt a másodikat választottam.
-Az megfelel, ha shunpoval viszlek haza?- kérdeztem, igaz azt se tudhatja mi az a shunpo, vagy max. akkor, ha beszéltem neki róla, de már elfelejtettem. ~Most, hogy belegondolok meséltem neki a shunporól, és már akció közben is látta.- gondolkoztam várva a válaszra. Látszólag Kamill nagyon elmerült valamiben, mert ideiglenesen kikapcsolt. Csettintgettem, integettem, ordibáltam, atombombát robbantottam, de semmi. ~Biztos a farkasokon gondolkozik.~
A végén aljas lépésre vetemedtem…
-Ott egy ku*va magas sarkú csizma!- ordítottam, amire visszaszállt a földre.
-Hol?! Hol?!- kérdezte olyan magas frekvencián, hogy majdnem megsüketültem.
-Sehol.- vigyorogtam –Megismétlem a kérdést. Megfelel, ha shunpoval viszlek haza?- kérdeztem
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/12000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyVas. Márc. 01, 2009 6:11 am

Mivel még mindig alfában voltam, Irusi cselekedetei nem voltak valami nagy hatással rám.
-Ott egy ku*va magas sarkú csizma!-ordította el végül magát, amire rögtön feleszméltem
-Hol?! Ho~~~ol??! *.*
-Sehol... Megismétlem a kérdést. Megfelel, ha shunpoval viszlek haza?
-Nyáh... hazudós... Miholkimi?-néztem nagyokat-Jaa, hogy úgy! Hát... nem is tudom... -vakarásztam egy ujjammal a kobakom tetejét, szörnyen értelmes arckifejezéssel
-Kitalálod még ma?!
-Naa nyugavér csigalom! Mindjárt kitalálom... különben is neked tán van valami más dolgod?
-Na akkor hazavigyelek vagy nem?!
-Vigy~~~~éél!! De ne tapizz vagy ütök vágok szeletelek!
-Hagyjuk már!
-Najó, akkor csak a cipőmet találod majd a buksidban! Aztán utána nézhetsz!-válaszoltam fenyegetően, aztán egy újabb értelmes nézésbe kezdtem-Aztán... most hogy is viszel? A hátadra ugrok? Oo
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te11000/25000Városi Park - Page 2 29y5sib  (11000/25000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyVas. Márc. 01, 2009 6:28 am

-Aztán... most hogy is viszel? A hátadra ugrok? O.o- kérdezte.
-Azt inkább ne… Még egy csípőprotézist nem áll Urahara-san.- röhögtem el magam, ami miatt elkezdett duzzogni.
-De ne tapizz!- ismételte meg előző parancsát. –Ígérem mindent elfogok követni.- válaszoltam neki, majd mellette jelentem meg és ölbe vettem. Már csak egy probléma volt. Nem tudtam hol lakik. –Öhm hol is laksz lapos-habos-fidri-fodri?- kérdeztem ismét egy hatalmas vigyorral. ~Uram atyám! Ez olyan Kenpachi és Yachiru feelingű utazás lesz.- gondolkoztam. Lelki szemeim előtt láttam Kamill-t. Erre Iru-chan irányít és nekem az összes szembe jövő épületet le kell bontanom.
-Na akkor merre?- kérdeztem a nagyra nőtt Yachiru szerepet betöltő Kamill-t.
-Erre.- mutatott az egyik irányba, én pedig elindultam. ~Még szerencse,hogy nem mondta azt, ha már felizgattam a cipővel vegyek is neki egyet.- gondolkoztam miközben sorozatosan használtam a shunpot.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te3000/12000Városi Park - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyKedd Márc. 03, 2009 1:36 am

~Még hogy lapos... Na ezért még kitekerem a nyakát!-mérgelődtem magamban a sértődöttet játszva.
-Na akkor merre?
-Merre merre...? Hát arra!-mutogattam hevesen, egyenesen a főutca felé. Abban a pillanatban felkapott, és shunpoval elindultunk. Kicsit neem nem is... NAGYON felkavaró élmény volt, mit ne mondjak...! Szerencse, hogy pár perc után a gyomrom is hozzászokott ehhez az érdekes utazási stílushoz. De azért alig vártam, hogy szilárd talajt érjen a lábam! Csöndben, szinte rák vörösen utazgattam Irusi karjaiban, és csak néztem őt. Mivel ő az irányra figyelt, ezért nemigen volt ő sem kommunikatív. Igaz, párszor visszakérdezett, hogy merre is kell ennél az utcánál elfordulni, vagy meddig kell menni...
~Hm, csak tudnám miért ajánlotta fel, hogy hazavisz... Érdekes dolog, hogy szinte egy tök idegen személy elvisz haza Oo...-ezek a gondolatok jártak a fejemben, mikor egyszercsak megálltunk.
-Ez itt?-kérdezte
-Ömm... igen!
-Húha! Te sem panaszkodhatsz! Oo
-Eeehh.... hát igen, nem kicsi "házikó"... ^^"-nevettem
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te10000/20000Városi Park - Page 2 29y5sib  (10000/20000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 5:55 am

[Parkos eset]

*Karioto mint mindíg most is ügyivel mászkált fel alá Karakurában , ami viszont ritka volt ugyanis nem sokat járt az emberi világban.*
- Istenem de idegesítő tud lenni az hogy ebben a világban kell mászkálni bár sokkal jobb mint a papírokat tologatni. * mondta maga elé miközben egy fura póló volt rajta amin egy együttes logója állt és igen furcsállotta mert nem volt hozzászokava a póttesthez , és mióta meghalt a fizikai testében azóta nem is nagyon járt erre,*
~ Még pár ilyen idegesítő eset és lehet hogy nem is akarok több papírmunkából származó ügyet megcsinálni. De másik dolog hogy kimozdulni egy jó dolog de ebben a korlátoló testben nem tudom egyáltalán használni az erőmet , de a lélekenergiám még korlátozva ezen a világon is akkorának tűnhet idegen számára aki képes érzékelni , hogy legalább hadnagyi rangú.~
* ez egy elég idegesítő tényező volt számára de nem is érdekelte különösebben hisz kivel találkozhat a csávó ezen a sivár helyen.*
- Okés letudom ezt az ügyet és hazamegyek aludni.
* mondta magának és elkezdett átmászkálni ezen a parknak nevezett növényekkel teli helyen.
Sok embert látott és ők is látták őt mert ugy ott volt rajta az a gönc póttest.*
~ Mit is aggódtam itt egy teremtett olyan erő sincs ami itt tanyázna. ~
* gondolta és sétált tovább.*
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 2 Cl0te10500/15000Városi Park - Page 2 29y5sib  (10500/15000)

Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 6:12 am

[Parkos eset]

-*Hát itt volnék...* - Mélázott René, majd rágyújtott egy cigarettára. Nem igazán tudta merre induljon, úgyhogy fél kezét zsebre vágva nekidőlt egy közeli villanyoszlopnak.
-*Ez az érzés..* - Szagolt hirtelen a levegőbe. -*Cöhh, csak nem egy shinigami? Hihetetlen, legalább 5 kilóméterre van, mégis idáig bűzlik, micsoda népség...* - Fintorgott, majd elkezdett gondolkozni, hogy éljen e a lehetőséggel, és tegye helyre a shinigamit, vagy pedig keressen egy árnyákos helyet, ahol a gondolataiba merülhet.
-Ha nem takarítom el sürgősen azt az alakot, akkor még napokig érezni fogom a szagát... - Motyogta az orra alatt, majd megindult az eltávolítandó személy feltételezett irányába. Pár pillanat múlva már a városi parkban volt, ahol egyből kiszúrta a shinigamit.
-*Nah, észrevett, szuper. Illendő lenne talán bemutatkoznom.* Hé, te ott! -kiáltott a shinigami felé. - A nevem René Zubarán, és azért jöttem, hogy megöljelek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-