-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 34-es körzet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ex-Shinji
Mesélő
Mesélő
Ex-Shinji

Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Dec. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te0/034-es körzet 29y5sib  (0/0)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: 34-es körzet   34-es körzet EmptyHétf. Dec. 15, 2008 1:09 am

Viszonylag nyugodt, titokzatos város, a helyiek szerint a nagykutyák itt vertek sátrak, sokszor van gengszter összejövetel.
Vissza az elejére Go down
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te9500/1000034-es körzet 29y5sib  (9500/10000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Megérkezés és gyülekező   34-es körzet EmptyHétf. Dec. 15, 2008 3:43 am

A zavargások kitörése után gyors tájékoztatás, majd azonnal a helyszínre küldték a krízis csapatot. Elsőként Katai hadnagy érkezett meg leghamarabb. Nagy megdöbbenésére, se más osztagbeliek, se zavargók. Minden csendes és nyugodt. Talán túlságosan is. Az utcák viszont szokatlanul kihaltak. Bár ez shinigamik érkezése esetén annyira nem meglepő, mert a peremvidékiek eléggé tartanak a Tiszta Lelkek Városának lakóitól.
A 34-es kerület nem tartozik Rukongai legrosszabb környékei közés, ám túlzás lenne azt állítani, hogy rózsás lenne az itt lakók élete. A hadnagy a megbeszélt találkozási helytől néhány méterre telepedik le egy fa tövébe. Mivel egyedül van és a környék nem túl biztosnágos így egyedül jobb, ha nem kelt feltűnést.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te40500/4500034-es körzet 29y5sib  (40500/45000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyHétf. Dec. 15, 2008 7:23 am

- Kapitány! Kapitány! Vészhelyzet ! Behatolók! -repül be az ablakomon a pokollepke ezt az üzenetet ismételgetve.
Én épp a kanapén ücsörögtem és olvasgattam mikor meghallottam.
-A 34. körzetben? Ez felettébb szokatlan. -jegyeztem meg miközben felkaptam Yamazakurát és a derekamra kötöttem. -Mindenesetre ne vesztegessük az időt, le kell csillapítani az embereket mihamarabb.
Kilépve az irodámból shunpoval haladtam az Északi kapu felé, majd miután átengedtek rajta jobbnak láttam ha nem a nyílt utcán haladok tovább. Előhúztam a zanpakutoumat, majd előhívtam a shikai formát. Miután megjelentek a szárnyaim a levegőben folytattam tovább az utamat. Azonban ahogy közeledtem a megbeszélt hely felé, elég kihaltnak láttam a környéket. Furcsálltam is, úgyhogy lejjebb ereszkedtem. Aztán észrevettem Siraseru hadnagyot amint egy fa alatt üldögél.
-Jó napot hadnagy. -értem földet mellette, majd eltüntettem a cseresznyevirágszárnyakat. *Vajon mennyien jönnek még?* -tűnődtem magamban miközben a környéket kémleltem.
Vissza az elejére Go down
Ex-Shinji
Mesélő
Mesélő
Ex-Shinji

Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Dec. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te0/034-es körzet 29y5sib  (0/0)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyHétf. Dec. 15, 2008 7:49 am

A szél lágyan szelte keresztül az eget. A lombok alatt tanyázó hadnagy hamarosan megérkezett a találka helyre. Miközbe türelmesen várt valami zajra lett figyelmes, de utána tisztán hallatszott hogy egy öreg hang a kisfiával vagy valami fiatallal kiabál, így megnyugodott, biztos csak valami családpertatvar... Hamarosan megérkezett társa, ki felülrá szállt alá, majd szárnyait visszavonva üdvözölte társát. Még egy ideig ketten vártak, ám egyszer csak valami nagy zörej kiabálás halladszódott és hosszúporfelhő, amely feléjük közeledett. Mindketten gyorsan a kardjukhoz kaptak ám, mikor ez a vihar befordult a sarkon csak egy rohanó shinigami volt aki a sakkatját - rizs szedő kalap - a fehéhez szorította. Majd mögötte befordult egy lélek sereg, ki kővel, serpenyővel dobálták.
- Azt hiszik , hogy-hogy a shinigamik miatt van ez az egész lááá. lázadás...- ezért kergetnek... - mondja szomorúan, majd kidől mikor egy kő pont kupán nyomja. Ekkor a népsereg közelebb jön és meglátja a két magasrangú shinigamit is. Ekkor meghökkenve rohannak el, ahányan annyifele. Kis idő múlva a bajtársatok feláll. Majd meghajol.
- Kotetsu no Myu Tauroi vagyok! A 2. osztag 5. tisztje!
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te53000/6500034-es körzet 29y5sib  (53000/65000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyHétf. Dec. 15, 2008 9:49 am

"Mi a fészkes fenéért kötök én ki mindig ezen a tetves helyen?!" vakarásztam mérgesen a fejemet és bandukoltam a portanyán. Ráérősen követtem a három shinigami lélekenergiáját. "Ez aztán a kihalt vidék! Mi van, itt járt Jesse James?" álltam meg és néztem körbe.
-Cöh...-vontam vállat és folytattam az utamat. Az egyik elágazásnál káromkodtam a hajamat tépve,mert nem volt egyértelmű, hogy merre kéne mennem, amikor elrohant valaki mögöttem. Azonnal befejeztem a város alapítójának "barátságos" emlegetését és hátrafordultam mérgesen.
-Bújj elő szellemecske, vagy a gatyádnál fogva vonszollak ide!-
-Ki vagy te?-bökdösött meg egyszakállas vén gógyis a menő vasvillájával. Hátrasandítottam, hogy mi a nyűgje, de úgy festett maga köré gyűjtötte a seregét is.
-Falunap van, hogy mindenki sorban áll?-
-Válaszolj!-bök meg még egyszer.
-Cöh...válaszolok, ha van hozzá kedvem vénember! Leszarom, hogy háromszor annyian vagytok...-
-Látom nagy a szád!- üt fejbe erényesen a rohadt verőszerszámával. A fejemet megvakarva fordulok azonnal felé.
-Szal...mi a f*sz bajod van? -magasodtam a bugris ráncpofa fölé.

Egy kisebb csendszünet állt be, aztán az öreg rám uszította a pitbulljait. A sok idióta üvöltözött mint Rocky és mivel támadott, retkes kavicsokkal.
-A ku*va ANYÁTOKAT!-igyekeztem kivédeni az eltévedt kőbombákat.-Hej,de elegem van a vendégszeretetből!-emeltem fel a karomat.-Hadou 63: Raikouhou!-adtam egy kis ízelítőt remélve, hogy felforrósítottam a helyzetet.
-Na csá szánalmas idióták! Randim van a halálosan vicces fekete ruhásokkal!-tűntem el a shunpo-mat előszedve. "Hogy ezt miért nem használtam előbb..."
-Hello szánalomtenger!-köszönök oda a három szektás gyökérnek és fújtatok egyet mellettük.-A helybeliek mindig ilyen kibaszott kedvesek vagy különleges nap van?-
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te40500/4500034-es körzet 29y5sib  (40500/45000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptySzer. Dec. 17, 2008 7:07 am

Egy darabig ketten álldogáltunk, szinte teljesen szótlanul. Igazából nem nagyon ismertem az újdonsült hadnagyot, így nem nagyon tudtam vele miről beszélgetni. Egy helyben ácsorogtam, és a környéket figyeltem, majd pedig sétálgattam egy kicsit a környéken, de aztán végül visszamentem a fához, ahol Katai ücsörgött.
-Hanae, egy csapat lélek tart errefelé -szólalt meg az oldalamon Yamazakura
-Igen én is érzem! -fordultam gyorsan az energia irányába, majd néhány pillanat múlva meg is láttam egy shinigami egyenruhába öltözött embert és a nyomában egy csapat feldühödött lelket.
- Azt hiszik , hogy-hogy a shinigamik miatt van ez az egész lááá. lázadás...- ezért kergetnek... -kiabálta zihálva, majd kupánvdobták egy kővel amitől összeesett
Gyorsan elindultam felé, hogy segítsek neki,ám amikor egy shunpoval ott termettem mellette a lelkek meghőköltek és úgy döntöttek gyorsan továbbállnak.
-Jól van? Ki maga? -kérdeztem a közben magához térő shinigamit.
- Kotetsu no Myu Tauroi vagyok! A 2. osztag 5. tisztje! -hajolt meg bemutatkozás közben
Éppen tovább akartam faggatni mikor Masaki jelent meg mellettünk
-Hello szánalomtenger! A helybeliek mindig ilyen kibaszott kedvesek vagy különleges nap van? -fújtatja
-Szia Masaki. Hát te megint hogy kerülsz ide? -üdvözöltem- Nem mintha nem örülnék neki.... -tettem hozzá gyorsan- Amúgy látom a helyiek téged sem kíméltek. Talán ettől az úrtól megtudjuk miért lázadtak fel a helyiek a shinigamik ellen... -néztem kérdőn a tisztre
Vissza az elejére Go down
Shihouin Asuma
6. Osztag
6. Osztag
Shihouin Asuma

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Nov. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te10000/2000034-es körzet 29y5sib  (10000/20000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptySzer. Dec. 17, 2008 7:55 am

Egy pokollepke repült be az ablakon mi közben azt ismételgette, hogy a 34-es körzetben behatolók vannak. Futtába felvettem a Zanpakutom majd sietve mentem a helyszínre.
~A francba, tippelek: Megint én fogok elkésni.- mérgelődtem miközben tovább mentem. Miután meguntam a futást shunpokat kezdtem el használni.
-Hello szánalomtenger! A helybeliek mindig ilyen kibaszott kedvesek vagy különleges nap van?- hallottam egy szánalomra méltó hangot...
Az utolsó shunpo olyan jól sikerült, hogy miközben landoltam egy vaizardot sodortam el. Igaz nem véletlen volt, de próbáltam úgy beállítani. A szerencsétlen ex-shinigami a földre terült, de én mintha mi sem történt volna leporoltam a ruhámat.
-Üdv. az itt jelen lévőknek.- néztem elsőnek Hanae kapitányra majd a hadnagyra és végül a vaizardra. -Ugye nem késtem sokat?- kérdeztem miközben megvakartam a tarkómat. Majd megláttam a földön elterülő shinigamit.
-Hát ezzel meg mitörtént?- mutattam rá. -És egyébként valaki árulja el mitörtént itt!- folytattam színjátékomat.
~Túl jól játszok, egy színész veszett el bennem.- jelent meg az arcomon egy vigyor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te53000/6500034-es körzet 29y5sib  (53000/65000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptySzer. Dec. 17, 2008 11:30 pm

A kérdésem után nem kerülte el a figyelmemet a földön henyélő rizsföldekről szabadult idióta sem. Épp be akartam neki szólni, hogy feküdjön otthon, amikor Hanae válaszolt.
-Szerinted????-vakarom meg a fejem.-Az a fűszínű drogos bolond átküldött. Azt vakerálta, hogy szükség lesz rám, és ezt a szépséget elnézve...-mutatok a még mindig kiterülve hortyogóra idiótára.-asszem el fogok itt kelni!-
-Értem.-
-Az meg kurvára nem tud érdekelni, hogy örülsz e a képemnek vagy sem...Nem kell rám nézni! Állj már fel!-bökdösöm meg a lábaimmal a henyélő medvét,de megérzek egy felém közeledő lélekenergiát. Szokásos laza stílusommal szeretnék arrébb lépni, de az a szemétláda a megengedettnél jóval gyorsabban közeledett, így frontális ütközés állapota következett be.

Némi gurulás és csúszás kíséretében töröltem fel az összes létező homokot a retkes környékről. Egy szép homokvár alakult ki a fejem körül ennek következtében, de túl idegbeteg voltam ahhoz, hogy ez zavarni tudjon.
-TE DEGENERÁLT CSŐDTÖMEG!-rázom meg magam, mint egy rohadt tetves, hogy megszabaduljak a homok nagy részétől.-Ne akard már bemagyarázni, hogy nincs radarod! Minden kibaszott kapitány érzékeli a lélekenergiát! Ha ennyire kötögetni akarsz nagyika, mond ki nyíltan, ne bújj ilyen ócska kifogások mögé!-egy kis szünet, amíg a cipőmből is kiengedem a Jin-t.-Letörlöm mindjárt azt a vigyort a rusnya képedről, te szarrágó seggarc!-
Vissza az elejére Go down
Ex-Shinji
Mesélő
Mesélő
Ex-Shinji

Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2008. Dec. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te0/034-es körzet 29y5sib  (0/0)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 1:51 am

A csapat végre összegyült, az utosló ember is megérkezett. Mindenki értetlenül állt az esett felett és aki tudott nyávogott és balhét csapot. A második osztag küldötje hamarosan feltápászkodik, majd magát letörölve a vaizard felé fordult.
- Ide figyelj öcsi... Vegyél kicsit vissza az arcodból... Ha nem, letépem a heréid és a szádba dugom, rendben? Kössz. - majd háttal fordult neki és elkezdte ismertetni a küldetést.
- Tehát azt a hírt kaptuk, hogy valamilyen külső megbízó azt a feladatot adta ki az itteni gengsztereknek, hogy lopjanak csaljanak rugják fel a rendet és ezt az egészet fogják ránk shinigamikra. Akik hamarosan meg is tedték és ezzel lázadást értek el, ám valószínű hogy ez az egész felkelés csak egy elterelés. Először azt kell kideríteni, mi folyik a háttérben ki a megbízó. Eddig egyetlen nyomunk van, hogy mielőtt ez az egész hajcihő elkezdődött volna két nagyon nagy hatalmú ember tűnt el. Jame Fortline és Misuky Hamoru. Ők közismert alvilági figurák voltak ám most újabb információk szerint a zavargások alatt újra előkerültek. Kezdjék el a nyomozást és minden újabb információról tájékoztassák a 2. osztag irodáját! Jó munkát! - majd ezzel a lendülettel el is tűnt mellőletek.
Vissza az elejére Go down
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te9500/1000034-es körzet 29y5sib  (9500/10000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 8:50 am

Néhány perc várakozás utána Hanae kapitány érkezett. Illő módon üdvözöltem, ám nem volt még sok közös témánk, mivel a friss kinevezésemnek köszönhetően ez az első feladataim egyike, amikor együtt dolgozhatunk. A kapitányt már hírből nagyon is jól ismertem, de személyesen még csak most sikerült találkoznunk. Rendkívül fiatalon és gyorsan tett szert a bankai használatára és ezzel a kapitányi rangra is egyben. Örültem, hogy Ő is a csapat része lesz, ám kezdtem aggódni, hogy nagyon kevesen leszünk...
Egyszer csak hatalmas robajra lettem figyelmes. Hanae már egy ideje abba az irányba bámult, ám csak most láttunk meg egy shinigamit, mögötte jókora nem éppen kedvesnek tűnő díszkísérettel. Amikor a népes sereg is meglátott minket, jobbnak látták távozni.
Miután sikerült a megdobált shinigamit magához téríteni felállt és bemutatkozott.
-Kotetsu no Myu Tauroi vagyok! A 2. osztag 5. tisztje!
Éppen a bemutatkozója végére ért, amikor valaki mást is megéreztünk.
-Hello szánalomtenger! A helybeliek mindig ilyen kibaszott kedvesek vagy különleges nap van? - jelent meg egy másik shinigami.
-Szia Masaki. Hát te megint hogy kerülsz ide? - üdvözölte Hanae az érkezőt.
-Nem mintha nem örülnék neki....
-Amúgy látom a helyiek téged sem kíméltek. Talán ettől az úrtól megtudjuk miért lázadtak fel a helyiek a shinigamik ellen...
- azzal visszanézett az 5. tisztre.
Pont ekkor futott be Shihouin Asuma a 6. osztag kapitánya is jelentős meglepetéseket és khm... kellemetlen meglepetéseket okozva ezzel Masakinak. Közben Kotetsu már kezdett kissé fortyogni, mivel állandóan megzavarják mondandójában.
-Üdv az itt jelen lévőknek! - köszön sorba mindenkinek, érthetetlen módon Masakit hagyva utolsónak.
-Ugye nem késtem sokat? Hát ezzel meg mitörtént?- mutattam rá a még mindig bizonytalanul álló tisztre..
-És egyébként valaki árulja el mi történt itt!
-TE DEGENERÁLT CSŐDTÖMEG! - robban fel szinte Masaki.
-Letörlöm mindjárt azt a vigyort a rusnya képedről, te szarrágó seggarc!
- Ide figyelj öcsi... Vegyél kicsit vissza az arcodból... Ha nem, letépem a heréid és a szádba dugom, rendben? Kössz. - zárja rövidre a vaizard dührohamát.
Ám Masakinak ez csak olaj volt a tűzre éppen óriásira nyitott szájjal szólna vissza amikor elegem lesz a modorából és egy jókora hógolyóval tömöm be a száját.
-Kuss! Már nekem is kezd elegem lenni belőled, pedig alig pár perce ismerlek... - szólok oda neki, miközben újabb adag havak kap az arcába.
A pillanatnyi csend hatására Kotetsu végre belekezdett a kialakult helyzet ismertetésébe. Mint kiderült néhány helyi gengszter a shinigamik ellen akarja fordítani a Rukongaiakat, eddig nem is rossz sikereket elérve. A háttérben valószínűleg két alvilági személy Jame Fortline és Misuky Hamoru állnak.
Békén hagyva Masakinak és a még hátra maradt pár másodpercnyi csendek kihasználva javaslok a többieknek egy stratégiát.
-Valakit, akinek a stílusa illik Rukongaihoz be kellene építeni a falusiak közé, hogy így juthassunk friss információhoz. - közben sűrűn pillantok Masakira, aki próbálja megszabadítani magát a tőlem kapott hótól.
-Persze ez csak egy felvetés. Inkább Önökre hagynám az érdemi döntést, hogy mi legyen és merre tovább...
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te40500/4500034-es körzet 29y5sib  (40500/45000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 9:27 am

Mikor már páran összegyűltünk, úgy tűnt többen nem is jönnek. Az utolsónak érkező Asuma kapitány sikeresen bosszantotta fel az amúgy is "higgadt" természetű Masakit. A tiszt pedig kezdte megelégelni és durván félbeszakította a mondanivalóját.
- Ide figyelj öcsi... Vegyél kicsit vissza az arcodból... Ha nem, letépem a heréid és a szádba dugom, rendben? Kössz. -rivall rá
- Azért ezt nem kéne... -nézek rá a tisztre, úgy mint ahogy a halálra ítéltekre szoktak, majd pedig Masakira egy "légyszíves még ne öld meg, míg el nem mondta mit tud" pillantással.
A shinigamitól megtudtuk, hogy egy alvilági szervezet próbálja befeketíteni a shinigamik becsületét.
-Kezdjék el a nyomozást és minden újabb információról tájékoztassák a 2. osztag irodáját! Jó munkát! - fejezte be mondandóját, majd el is tűnt.
-Siraseru azonnal magához is ragadta a kezdeményezést, és felvetette az ötletet hogy valaki épüljön be a helyiek közé. Masaki újabb dührohamra kezdett volna amikor Siraseru egy hógolyóval tömte be a száját.
Hirtelen elállt a lélegzetem, mert tudtam hogy ami most fog következni abban nem lesz köszönet....
-ÖÖhm... -próbáltam magamra terelni a figyelmet- Bár lehet hogy nem éppen a falusiak stílusát képviselem, de úgy gondolom vagyok olyan felkészült hogy elvállaljam a feladatot...Ééés, és Masaki is velem tarthatna ha akar... -néztem rá még mindig kérlelő szemekkel,és félve megfogtam a kabátja ujját bár nem tudom, meg bírja-e állni hogy ki ne fakadjon.


A hozzászólást Kawazoe Hanae összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 22, 2008 7:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Asuma
6. Osztag
6. Osztag
Shihouin Asuma

Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2008. Nov. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te10000/2000034-es körzet 29y5sib  (10000/20000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyCsüt. Dec. 18, 2008 9:44 am

Miután véghez vittem az "akciómat" a vaizard a gurulást majd csúszást befejezve idegesen ordibálni kezdett.
-TE DEGENERÁLT CSŐDTÖMEG! Ne akard már bemagyarázni, hogy nincs radarod! Minden kibaszott kapitány érzékeli a lélekenergiát!- fakadt ki amit én sikeres küldetésnek nyilvánítottam és egy vigyort eresztettem el ismét.
-Nekem nincs radar a seggemben, bár neked lehet. Ha belegondolok hallottam valami pittyegést amikor gurultál... Lehet, hogy az volt- gondolkoztam el, de ekkor a tiszt is megszólalt amin én nagyon jól szórakoztam. Mikor kiordibálta magát a tiszt belekezdett a történetbe, de mielőtt belekezdhetett volna a hadnagy egy adag havat küldött Masakira, hogy lehűtse a vaizardot.
-Először azt kell kideríteni, mi folyik a háttérben ki a megbízó. Eddig egyetlen nyomunk van, hogy mielőtt ez az egész hajcihő elkezdődött volna két nagyon nagy hatalmú ember tűnt el. Jame Fortline és Misuky Hamoru. Ők közismert alvilági figurák voltak ám most újabb információk szerint a zavargások alatt újra előkerültek. Kezdjék el a nyomozást és minden újabb információról tájékoztassák a 2. osztag irodáját! Jó munkát!- fejezte be a monológját majd eltünt. Gyorsan feldolgoztam az adatokat, majd a hadnagy felhozott egy ötletet.
-Nekem tetszik, én benne vagyok, de ki vállalja?- néztem körbe. Pár perc múlva Hanae kapitány jelentkezett és magával akarta "csábítani" a vaizardot.
-Szerintem az ott jobban beleolvad a környezetbe mint ön, Hanae kapitány.- mutatok Masaki felé. -Bár az igaz, hogyha ketten mennek ön legalább csitíthatja azt az idiótát akinek abból a bizonyos 4 kerékből 5 hiányzik.- mondtam
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te5000/1000034-es körzet 29y5sib  (5000/10000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: farm mentés   34-es körzet EmptySzomb. Dec. 20, 2008 7:56 am

// A farmer tette//

Soul Societyben újra tél van. Mindent beborított a hó. A szorgos munkálkodásaimért ugyan nem engedett fel a ranglétrán, de helyette kaptam kimenőt. Úgy gondolhatta, hogy kicsit beteges a hozzáállásom. Mintha munka mániás lennék, holott csak szeretnék feljebb jutni.
Meglátogattam a régi farmot, amit még a Shinigamivá válásom előtt építettem fel és vezettem. Egy hadseregnyi embernek termeltünk nemeseknek, közembereknek, shinigamiknak… szóval szinte mindenkinek egész Soul Societyben. Ott rossz hírrel várt a farm mostani vezetője, Nagata Simon.
Elmondta nekem, hogy mostanában néhány Gengszter család meg akarja szerezni ezt a hatalmas földet, de túl sok védelmi pénzt követelnek. Nagata a régi kerékvágásba akarja hajtani a farmot, amikor a probléma azt jelentette, hogy kicsit kevés a trágya, vagy nincs elég szalma, kicsit sok a vevő. Megkért arra, hogy mint követként mennyek oda gengszterekhez és győzzem meg a Fuka maffia családot, mert nincs pénzük annyi, hogy Shinigamiktól segítséget kérjenek, mert eléggé költséges meló a farmer gazdászat. Ha netán eldurvulna a helyzet, akkor csupán a legnagyobb szükség esetén használja a Zanpakutom erejét és a Kidoukat vagy titokban, amikor senki sem látja.
Úgy döntöttem megteszem egy régi barátért és a régen felépült álmomért. A kinomomra felvettem egy kalapot, és egy szakadt göncöt, valamint a göncbe belevezettem a kardomat a jobb lapockám és a bal derekamig. Egy pár falat után el is indultam nyomot keresni a nagy hidegben. Az első úti célom egy kocsma volt a közelben.

//Küldetés megnyitott, vár Orihime.//


A hozzászólást Nowa Shouryou összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 15, 2009 12:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te53000/6500034-es körzet 29y5sib  (53000/65000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyHétf. Dec. 22, 2008 8:13 am

A tahó faszkalap gyorsan összekapta magát és fenyegetett meg, amitől majd összeszartam magamat. Épp vissza akartam vágni, hogy kivel és mikor próbálkozzon ilyesmivel, amikor Primadonna egy orv lépést vetett be ellenem, mint egy kibaszott csicska az iskolabuszon úgy pakolta ki elém a lábát, amiben azonnal hasra estem. A barátságos csúszás és arcgyanta után paprikavörös fejjel pattantam fel a földről, hogy mindenkit elküldjek egy bizonyos pont bizonyos részére, amikor megtörtént a világot megmentő csoda.
Mint egy messiás, úgy húzta ki magát a hadnagyi karszalaggal feszítő Sylvester Stallone kettő. Aztán a kis köcsög egy hanyag mozdulattal tömte be a képemet egy frigónyi jéggel. Úgy éreztem még a tököm is lefagy, pedig elég messze volt a frontvonaltól.
Amíg én a havat kotortam el a főútról, Primadonna a helyzet és a seggem mentésével volt elfoglalva, amit heves morgással könyveltem el. Kurvára nem érdekelt, hogy egy kibaszott fekete kimono-ba öltözött izomagy keménykedik nekem, csak az, hogy szétverjem a rusnya képét és kiverjem az összes fogát. Annyira felhúzott a szitu, hogy vizet lehetett volna forralni a fejemen, még a hó is gyorsabban olvadt a számban.
Mr. kavicsagy hamar eltűnt a zsidó fütyivágójával együtt, így legalább nem kellett őt is szétvernem. Bár szívesen etettem volna meg a vámpírommal, már ha az a csicska nem alszik. Mostanság megint sokat húzza a lóbőrt a mihaszna kastélytöltelék. Egyszer komolyan mondom seggbe fogom rázatni egy villámmal, ha más nem a sérója be lesz lőve, meg napoznia sem kell egy ideig. Még a hasznára is válok annak a szemétláda naplopónak.
-Szerintem az ott jobban beleolvad a környezetbe mint ön, Hanae kapitány.-
-A környezetbe te olvadsz bele esténként....Mr. Nightguy! Kereke meg a jó ku*va anyádnak hiányzik...de ha nagyon szeretnéd szívesen kiverem a mogyoró méretű agyadat! Neked ingyen vállalom!-
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te5000/1000034-es körzet 29y5sib  (5000/10000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: karácsonyi szellem a küldetésben.   34-es körzet EmptyCsüt. Dec. 25, 2008 2:04 am

Az utamat folytatva egy kivilágított házat pillantottam meg. Emlékeim szinte előtörtek a mélységből és a karácsony szelleme fogott el. Az ablak tele volt díszítve fenyőágakkal és mindenféle színű dísszel. Egyszer csak egy gyönyörű dalt énekelt a házban lakó család. Apa, anya és a lányuk énekelték a Csendes éjt. A szívem gyorsabban kezdett dobogni és lassan már könnyek csaltak ki a szememből. A 2 szobás kis viskóban egy alig díszített karácsonyfa állt. Érthető, hiszen ez a család sem volt gazdag, de mégis képesek voltak mindent megtenni a gyermekükért, hogy a leány átérezze a karácsony szellemét. Az örömük és kacagásuk, valamint a szépen zengő dal hatalmas örömet adott. El kezdtem a ruhámban kutakodni és találtam egy kis apróságot. Odaálltam az ajtóhoz, amelyen egy nagyon szép koszorú lógott. Bekopogtam és az anyuka nyitott ajtót. Öröme egyben gyönyörűsége sugárzott az arcáról. Ugyanolyan mosollyal viszonoztam a magában kedves „ajtónyitást”. Valahányszor bekopogtam egy idegenhez, hogy információkat szerezzek mindig vagy ki se nyitottak, vagy ha ki is nyitották becsukták az ajtót.
- Jó estét, nagyon hideg van, jöjjön be. Ne fázzon meg a havazásban! – fogadott örömmel a nő, amit örömmel elfogadtam.
Bent a lakásban az apukához húzódott a kislány.
- Ugyan jányom. Ő most vendég, nem akar bántani. – a kislány még nem bújt elő. S hamarosan megjött az anya is négy pohár meleg teával. Csodálkoztam is, amikor bejött a 4 pohár teával. – Éljen, megjött… megjött. –kiáltotta el magát a kislány.
Miközben a teákat fogyasztottuk én és a család között oldódott a hangulat. A kislány is merészen kérdezgetett. Én a régi életemről meséltem mikor még jó gazda voltam a farmon. A kakaskergetés minden reggelente, mert az-az átkozott állat nem bírta befogni a csőrét reggeli keltés után. A nagy dagonyázás, mikor a disznót ki kellett hozni a platóhoz, mert egy nemes kért pár disznót. A nagy nyúl iram, amikor kiszökött a nyuszi és véig kellett futnom az egész rétet. Birkanyírás, na, azokért is futkosni kellett. Szinte a birkákon lovagoltam… Mindenféle őrültség előfordult.
Az ajándékozáskor odaadtam az apróságot a családnak körülbelül 100
ryut. A kislány köszönte meg az ajándékot, mert a szülök nem bírtak megszólalni az örömtől, talán még egy kis sokk miatt is.
- Köszönöm Shinigami úr, – erre nagyon csodálkoztam – és mentsd meg az északi farmot.
- Szóval hallottátok mi történt a farmommal. Ja és ne áruld el, hogy ki is vagyok, okés?
- Rendben számíthatsz rám.
- Örülök, boldog karácsonyt nektek.
- Várj mi a neved?
- Nowa Shouryou a 13. osztag 4. tisztje.
- Áldassuk majd a neved.
- Köszönöm. ^^ Viszlát.
- Boldog ünnepeket! – búcsúzott az apuka.
- Szia Nowa! – üvöltött utánam a kis leány.
- Szia, Lili! :3
Ezzel kiléptem a család házából és folytatnom kell a „karácsonyi” küldetésemet. Az ajtóban integettek nekem a Horigato család.
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te5000/1500034-es körzet 29y5sib  (5000/15000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptySzomb. Feb. 28, 2009 1:14 am

KüLdEtÉs - A fArM mEgMeNtÉsE


Nowa útra kelt, hogy megmentse azt a farmot, melyet még előző életében magának tudhatott. Mivel a kerületen belül elszaporodtak a bűnözők és a gengszterek tömege nem lesz egyszerű beszélni a banda legnagyobb fejével. Ráadásul szegénység uralkodik a tájon, nincs sok esély arra, hogy jobb belátásra térjen a góré.

A farm mostani tulajdonosához betérve, Nowa körülnézett és egy kis időt töltött el a szegényes családban. A karácsonyi szellem is újra előtört belőle, majd ebben a kellemes kedvben elindult, hogy megkeresse a gengszterek főfőnökét. Előtte egy szegényekhez való koszos, szétszakadt gúnyát vett magára, így alibije is megvolt.

Először egy kocsmában tért meg, ahol a hangulat szinte egy temetőjére hasonlított. A csapos is unottan támaszkodott a pulton, és a pultnál üldögélő férfiak a korsó sör felett szusszantak. A színpadnál egy réges-régi zongoránál ülve egy idősebb ember, valami szomorkás dalt játszva.
Nowa csak a pohár itala feledt figyelte az eseményeket, eddig szótlanul. Aztán percekkel később betombolt a kocsmába az egyik bűnözőcsoport, amire mindenki próbált meghúzódzkodni. A csapos is félelmében inkább ingyen kiszolgálta őket, csak nem akart bajt.

Nowa úgy gondolja addig nem lép, míg nem történik nagy baj... ha nyugodtan elfogyasszák az italukat, akkor nem fedi fel magát. De ezeknél a bűnözőknél sosem lehet tudni...
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te5000/1000034-es körzet 29y5sib  (5000/10000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptySzomb. Feb. 28, 2009 3:23 am

// Küldetés- A farm megmentése//


A pulthoz ballagtam és rendeltem egy kancsó Sake-t egy arany ryou-val fizettem, amitől egyből felcsillant a banditák szeme. A Sake-val leültem az egyik sarokban és el kezdtem iszogatni. Már hallottam is a suttogásokat, de megvártam mire elém állnak és követelik az összes vagyonom. Körül néztem és egész kellemes kis helyiség volt, ahhoz képest, hogy szegényes a környék. Kívülről a gyerekek játszadozását hallottam és felelevenültek az emlékek bennem.
~ Amikor Rugonkaiba kerültem bunyózással kerestem a pénzem. A pultos valaha egy Menedzser volt, Piszkos Erős Kasik-é. A kocsmáros nem tudja, hogy ki lettem, hiszen utoljára bunyósként látott, mint farmernek. A küzdelmek során összegyűjtött pénzből tudtam megnyitni a farm kezdetleges formáját és lám mivé vált. Mára nemesi családokat szolgálnak ki terményeivel és állataival. Büszkeség fog el, ha a farmra gondolok, de egyben aggodalom. ~ Közben tovább hegyeztem fülemet és vártam, hogy megszólítsanak a rossz emberek.
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te5000/1500034-es körzet 29y5sib  (5000/15000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptySzomb. Márc. 21, 2009 4:37 am

|| A fArM mEgMeNtÉsE ||


Nowa italával üldögél, ugyan olyan nyugodtsággal, mint eddig. Sem a jajveszékelés, sem pedig a gengszterek jelenléte nem nyugtalanítja. Viszont mikor a fizetésre került a sor mögötte a gonosz társaság összesúgott. Igen, látta és tudta Nowa, hogy történni fog valami. Nem is kellett sok idő, az egyik tag kilépett a sorból. Egy magas, tar kopasz alak, aki halálos nyugalommal lépkedett a férfi felé. Majd megállt mellette és kezét Nowa vállára tette, egy hatalmas vigyor közepette.

'-Vajon honnan tett szert vagyonra, egy ilyen paraszt?-dörmögi oda a shinigaminak e kedves szavakat a tag.

Itt most dönteni kell... Vagy harcolni kezdesz Nowa, vagy csak megpróbálod elcsitítani a férfit, aki vagy tovább fog hergelni, vagy visszavonul... Bár ahogy a kinézete is súgja, nem hinném, hogy társalogni jött hozzád...
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te5000/1000034-es körzet 29y5sib  (5000/10000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyVas. Márc. 22, 2009 7:36 pm

// A farm megmentése ^^ //

- Vajon honnan tett szert vagyonra, egy ilyen paraszt?
Belekortyoltam egy kicsit a meleg teámba. Ránéztem a pultosra és láttam, hogy túlságosan zavarban van. Még az is lehet, hogy a fenyegető kinézetű ember a kocsma nagy bunyósa.
- Hát, eleget dolgoztam, ha te is dolgoznál te is ennyit keresnél. Nyugalomra vágyom, nem a tapizásodra. – Még egy kortyot öntöttem a számba és azt kellemesen lenyeltem.
Előre néztem, és láttam, ahogy nekem bólintott a kocsmáros, hogy miért válaszoltam ezt.
- Hagyd a dolgos parasztot, egy nyűgös nap után.
A felháborodást már a szemében is láttam, de ha nem bírja megemészteni az igazságot, akkor sajnálom. Bunyót akar? Inkább lefeyverezem, hogy ne tudjon mozogni. Az ilyenek mindig csesztettek az akadémián, amielőtt megmutattam volna, hogy mi történik, ha elegem van belőlük.
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te5000/1500034-es körzet 29y5sib  (5000/15000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptySzer. Ápr. 08, 2009 8:50 am

|| A fArM mEgMeNtÉsE ||



Lehet, nem a legtökéletesebb választ nyújtottad, ugyanis a kötekedő meghökkenve bambult maga elé. Ahogy hátrapillant a társaságára, csak megcsóválják fejüket, és néhány arcán széles vigyor kerekedik. Így ezekre a bíztatásokra, csak tovább hergel az a kétajtós szekrény. Mivel neked nincs se kedved, és láthatólag energiád a kötekedéshez, egy darabig tűröd. A kocsma hangulata egyszerre megfagy, síri csend tör ki. Csak a tag hangjától hangos az épület. A pultos érzi a vesztét, így távolabb áll, ha esetleg valami gond történne. Hamarosan a vendégek nagy része elszélled vagy meghúzza magát a sarokban. A bandatagok a nagy céhón csak röhögni tudtak, s az egyik asztalhoz leültek, onnan szemlélték tovább az előadást. Úgy tűnik az ipse nem akar nyugodni, lehet le kéne hűtened...
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te5000/1000034-es körzet 29y5sib  (5000/10000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 8:34 am

// A farm megmentése//Jippi! <3 // XD

Láttam, hogy a fickó nyakerei kidudorodnak, s egyre vörösednek. A pultos elvonult mentve az irháját. De nagy igazság, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap (nagyot). Már szinte a fél arcom csupa nyálas volt, amennyit összeköpködött rám az izomhurka dühös beszéde közben. Megtöröltem az arcomat és átnéztem a válla felett. Néhány ember pókereztek miközben élvezték a show-t. Lepattanok a székről és mentem pókerzni mit sem törődve az egy fejnél magasabb benga vaddisznó féleségű emberrel. Közben a fülemet hegyeztem, hogy meglepetést ne okozzon. Beálltam pár körre. Kettőt nyertem, de hármat vesztettem Texas Hold’m-ben. Azért hagytam abba a hatodik körnél, mert a fickó ekkor tért magához, hogy egy nála kisebb alak még meg se rezdül miatta. Gyakran találkoztam életem során ilyen emberekkel még a Shinigamik között is. Sokukat az évek leszoktatták a kötekedésről, de még mindig van lázadozó típus.
- Te kis pondró, figyelsz rám te birka kergető, disznóbirkózó fattyú… Nem tetszik a képed, add ide a pénzedet, vagy porrá őrlöm a csontjaidat!
- Képzeld, nekem se tetszik a pofád, még is tűröm, és a pénzemre ne számíts, azt el is felejtheted.
Kortyoltam párat a boromból, amivel csak félig volt töltve a poharam. Egyszer csak a tarkómon éreztem egy hatalmas tenyeret. Muszáj volt valamit cselekednem. A kardomat nem húzom elő, mert lebuktatnám magam. Szerencsémre, amikor beszél hozzám, mindig elég közel hajolt, hogy szépen torkon üssem. Nagy erővel nem akartam, csupán gyorsan, lendületesen. A fájdalomtól magához húzott, és reflexből herén térdeltem – hadd legyen már csak keresztapa. – A többiek nézték, és fogadtak Dávid és Góliát csatájára. A nemi szerv trükk sikerrel zárult, mert eleresztette a fejemet a bunkó. Ez után orrtüszőn ütöttem, hogy had könnyezzen a nagydarab, majd oldalról térden rúgtam, ami miatt térdre zuhant. Megfogtam a fejét és egy rántással eltörtem volna a nyakcsigolyáját, de csak fenyegetőztem vele. A férfi könyörgött és hátul a fogadó emberek már fújoztak és mindenfélének elmondtak. Én csupán vigyorogtam, majd elengedtem a hústorony nyakát. Az akkora porfelhőt csinált, hogy az emberek arca elhomályosult. A pulthoz ballagtam, majd elvettem az italomat és épp mentem volna ki, amikor egy eléggé sovány, és öreg kinézetű alak az asztalához kéretett, de fittyet hánytam rá. Ez nem tetszett neki, ezért egy füttyentett, s az egész kocsma elállta az utam.
- Pont ilyen embereket keresek a csapatomba kölyök. Egy állást ajánlok neked.
- Ajánlasz? Inkább követeled, ebben a helyzetben aligha van beleszólásom.
- Na azért modortalan ne legyél öcsike. És igazad van, így is úgy is nekem fogsz dolgozni.
- Mit kapok?
- Egyből a tárgyra? 1 bort és két poharat csehós!
- Igen, amúgy sincs semmit sem csinálnom.
- Szállás, ital étel, jobb élet.
- És 450 ryou.
- 300!
- 420.
- 350!
- 420.
- 400!
- Rendicsek.
Fapofával könnyű volt megalkudozni, de valamire készülhet ez az állat. Megjegyeztem az öreg arcát, utána annak az arcát, aki kihozta az italunk. Kék haja, fejkendője eléggé megkülönböztette a többitől. A szemében égő gyűlöletet vettem észre.
- Az első bevetésed a Nagata farm bevétele. De mondcsak hol tanultál meg harcolni?
- Az emberek világában katonai faktra jártam, ahol ellestem pár trükköt.
- Főnök, csupán annyit mondott, hogy katonai suliba járt. – Az értetlenkedő főnök megköszönte egy intéssel a srác megjegyzését.
- A nevem Nowa Shouryou.
- Az enyém Onokou Katto, a Vaskéz banda főnöke és toborzója. A kékség neve Uindosa-fa Kon, az egyik testőröm a 4-ből.
A gyors ismerkedés után egy eléggé szegényes szállásban aludtunk. Az ágyamban elgondolkoztam Kon-on. Annyira ismerős volt az arca, minta láttam volna valahol.
Öszvisz 3 órát aludtam s rájöttem a megoldásra. Kon-t Liliék családi házánál láttam kifelemenet, és a tetőt érő koppanások minden bizonnyal Kon volt, kihallgatta a beszélgetést és rájött, hogy ki vagyok, de ez csak feltételezés, lehet, hogy egyből sietett is, végül is a házból kifele menet eléggé aggódó arca volt. Nincs mese, ha belekezdtem, akkor muszáj végig csinálnom, mert lehet, hogy meglepem Katto-t.


A hozzászólást Nowa Shouryou összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 28, 2009 7:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyVas. Aug. 23, 2009 11:27 pm

-= A sötét markában =-


Halihó, kedves résztvevők! Sajnálom, hogy csak most írok ide, de nem tudtam, hogy van a küldinek shinigami oldalala is... ^^" (azért van, amiről én se tudok.... T_T) Amint tudok, írok a küldetésre egy mesélést. Remélhetőleg ez majd az elkövetkezendő 1 héten belül meg is történik. Minden résztvevőjétől kérnék egy pm-et, hogy szeretné-e tovább folytatni a küldetés, csak hogy tisztában legyek, kikre számíthatok.

Tőlük várom a pm-et:

  • Katai Siraseru
  • Masaki Sachi
  • Shihouin Asuma
  • Kawazoe Hanae
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptySzomb. Aug. 29, 2009 3:22 am

//A Sötét markában - Mesélő//

Miután a 2. Osztagos shinigami eltűnt, és már a belső harcok is kezdenek kibontakozni. Katainak egy ötlete támadt, hogy hogyan is kéne kideríteni azt, hogy kinek, vagy kiknek a jóvoltából tűnt el a két nagyhatalmú lélek. A nemes feladatot, hogy elvegyüljön az egyszerű lelkek között, Kawazoe Hanae kapitány vállalta, és megpróbálta magával „rángatni” Masakit is. Az ötlet nem volt rossz, viszont arra számítani lehetett, hogy a lelkek esetleg fel ismerik Hanaét, viszont egy próbát mindenféleképp megér.
- Pszt! Shinigamik!
Hallatszik az egyik női hang nem messze a kis csoporttól, az egyik ház mögül. Egy nagyjából 17-19 éves lány jelenik meg az egyik ház oldalánál úgy, hogy az arra sétálók ne vegyék észre. Azonban a csapat észre veszi, akkor könnyebben ki deríthetik.

A sorrend marad:
○ Katai Siraseru
○ Kawazoe Hanae
○ Shihouin Asuma
○ Masaki Sachi

//Sajnálom, hogy ilyen rövidke mesélés lett, de valahogy nem állt rá az agyam. T_T Mindenesetre remélem, ki tudtok hozni belőle valamit, és ígérem, hogy a következő mesélés már hosszabb lesz. ^^//
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te40500/4500034-es körzet 29y5sib  (40500/45000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyVas. Dec. 20, 2009 9:36 am

[A Sötét markában]

A taktikám úgy néz ki bizonyos mértékig sikert aratott, legalábbis annyira hogy Masaki ne fajuljon tettlegességhez a szóbeli kifakadáson kívül. Ezt már mindenképp sikernek könyveltem el, tekintve hogy még ez a status quo szópárbaj is sokkal hasznosabb a csapatmunka szempontjából, mint az ha most itt egymásnak esnek. Be kell valljam örültem az ötlenek hogy válasszuk szét a csapatot és folytassuk le a nyomozás ránk eső részét külön-külön, mert így legalább biztos nem fog belháború miatt kudarcba fulladni az akció.
-Szóval akkor Masaki és én körbenézünk a faluban hátha találunk valamit amin elindulhatunk. -jelentettem ki a végső ellentmondást nem tűrő konzekvenciát.
-De azt hiszem nem lenne célszerű egy kapitányi haoriban, és egy emberek világában viselendő ruhában megjelennünk közöttük... -néztem végig magunkon- Semmi bajom a ruháddal, csak egyszerűen kicsit több figyelmet vonzzana rád mint amennyi a küldetés szempontjából egészséges. -elemtem fel a kezem mielőtt belekezdett volna a mondókájába. Ám ekkor egy szólongató hangra lettem figyelmes nem messze tőlünk. Fogalmam sem volt, hogy ki az, vagy hogy mit akarhatott tőlünk, de nem tűnt túl közérdekű információnak, már csak azt nézve sem, hogy ilyen észrevétlenül próbálta meg felhívni magára a figyelmünket.
Otthagyva a többieket, magam után ráncigálva Masakit indultam meg a lány felé.
*Vajon ki lehet ez és mit akar tőlünk?* -tettem fel magamnak a kérdést, amire perceken belül talán választ is fogok kapni.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
34-es körzet Cl0te53000/6500034-es körzet 29y5sib  (53000/65000)

34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 2:26 am

[ Elfuserált vakrandi - a sötét markában ]

Befeszítés után rotyogtam mint babgulyás a déli szellőben. Ha nyuszi-muszi seggrisza ledug egy pálcikát a torkomon, akkor egyszerű a recept. Kussolok lábszagos orvgyilkos belépőjéig. Szal előrehozott választás nélkül meresztettem égnek narkókeresésre alkalmatlan krumplitumoron és vártam arra a rohadtul késő messiásra. Elvégre minden uborkareszelőt rituálisan elszenesítő nyomorék lepattant én meg itt maradtam balerinák csodájával és azt se vágom milyen homokbucka nőtt két rühes perc alatt a bokám társaságába. Oké, hogy utáljuk az egyes szám első személyes szarakodást, de pont mellém dekkolni gatyába harapást imitálni?! Satufékezzünk be marha pásztor kergető tempóval! Nem közösködöm homokról szakadt szemcsés fószerokkal! Már a sötét kezdetből levágódik mennyire melegfronti pink álom lehet a modern csávók végtelen alagútja, úgyhogy kotródjon szépen arrébb, mert másik csapatban rúgom a bőrt! Amúgy is kapóra jött a gyökér kopasztott csirkéje, mivel megtelt a bakancsom Primadonna sóherkodásával. Pattogtassa a földimogyi sótlan felét tacskó gazdaságos panír-chili kombóban!
-Nehogy mán szétdobálva a gúnyámat rohangásszak szétcsúszott hippi hajlengető sampon reklámjában.-
Szótáraztam a szitut, miután galamblelkű jótékony kisasszony még a boxerom is el akarta árverezni. Mégis mi a tehén valagát erőszakolok magamra, ha menhelyre adom a mellesleg kurva drága lomjaim?! És még bemutat! Hogy csapná agyon egy raid rovarirtó! Köcsög jogom van koptatni a leprás pofámat! Hadováljon reggeli tornával egy futurisztikus diétát bevezető nyomoréknak! Break-eltek laza eleganciával retkes szemellenzőként funkcionáló szőrcsíkjaim. Ráadásnak még a háttérben egy molylepke próbálgatta a vastüdős bagolytól lesett segélykérő trécselést. Ott tolta a szemkicsapós vakerját! Szerencsétlen nyomoréka nagyobb tömeget vonzott mint Laisa Minelli csipkés tangája. Persze életmentő valóság show-ból pottyant fekete csuha hón alá csapott és Gozilla vágtájával kapta elő fruskát. A kis göthös luvnya azt se tudta melyik Burger king szült Himaláját, csak pislogott bundás béka tányérszemeivel. Gondoltam a családias kussolást betöröm biztosító tűvel, úgyhogy rácsaholtam pisszegő hercegnőcskére.
-Mi a picsáért ereszt a fejed, törpepapagáj?-
Piszkáltam hallójáratomat maximális átéléssel. Hatalmas ívről tojtam az indokra, de a Teletabi méregetéstől elgurult a türelem kártyám.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




34-es körzet _
TémanyitásTárgy: Re: 34-es körzet   34-es körzet Empty

Vissza az elejére Go down
 

34-es körzet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Rukongai-