-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyVas. Dec. 14, 2008 11:42 pm


"A" téma : ÁLTALÁNOSSÁGBAN A KÜLDETÉSEKRŐL!

I. Küldetést engedéllyel tudsz csak indítani. Tessék megkérdezni egy moderátort vagy admint. Ez úgy néz ki, hogy elküldesz neki egy csinos pm-et, amiben rövid tartalom is szerepel. Ha ő megengedi, máris nyithatsz a Küldetések boardra kattintva egy topikot.

II.
A megnyitott topik kezdő hsz-ében szerepeljen:
1. Küldetés tartalma, helyszíne
2. Kikötések (ki jöhet, ki nem, kell-e mesélő, stb)
3. Jelentkezési határidő

III. Egy játékos egyszerre több megmérettetésen is részt vehet. Egy karakternek legfeljebb két küldetése lehet. Kitétel: egyetlen karakterrel lehet három küldetésed is, a többivel maximum kettő.

IV. Lehetőleg csak a "Jelentkezem!" elhangzású post-ok érkezzenek meg oda! További kérdéseket nem ott kéne megbeszélni. Ezért van megnyitva kiemelt színnel ez a részleg, hogy itt írjátok le a problémáitokat!

V. MÉG EGYSZER! KÉRDÉSEKRE LEHETŐLEG VÁRJÁTOK MEG A MODERÁTORI, MESÉLŐI, ADMINI VÁLASZOKAT! EGY, mert ők az illetékesek. KETTŐ, elkerülendő lenne, hogy valaki zöldségeket beszéljen. HÁROM, szétoffoljátok a topikokat, amiknek nagyon nem a nyilvános társalgó a feladatkörük! NÉGY, vannak kijelölt helyek ahol tudtok kérdezni. Tessék odafigyelni és venni a fáradtságot, hogy oda írjatok!

VI. Küldetést az értelmi szerző irányítja. Ő állítja fel a sorrendet (ha van) és ő irányítja a cselekménysort. Ha ezt nem vállalja, felkérhet mesélőt a moderátorok közül.
DE! Így átadja a küldetést. Természetesen ilyenkor teljes körű felvilágosítást kell adni a moderátornak, magyarul egy vázlatot adtok le.

VII. Sorrend
Általában az "össze-vissza ír mindenki, azt se tudom mi van" helyzetek elkerülése végett szükségesek. Normális esetben a fejenként elküldött első hozzászólások állítják fel a sorrendet. Vagyis
-Orsi ír először, így a következő körben is ő ír elsőként.
DE! Ha van mesélő poszt (összefoglaló, történésleírás) akkor ő zár és nyit új kört. Vagyis mindenki csak utána írhat.
A mesélő dönthet úgy is, hogy nincs sorrend, hogy gyorsabban haladjunk. Azonban egy körben így is csak egyszer lehet írni!

VIII. Mesélő
Ő az alfa és a béta. Az történik amit ő mond, Vagyis, ha Marika elmegy a piacra almát venni, akkor Marikának ezt kötelessége megtenni vagy KI LESZ ZÁRVA A KÜLDETÉSBŐL!
Feladata: útiránymutatás. Megkezdi a felvonást, de hagy esélyt a többieknek is, hogy alakítsák a küldetést.
példa: Juci szeme felett elég csúnyán vérzik a seb. Vajon képes lesz így is akadály nélkül harcolni? Nem sok ideje van ezen gondolkozni, mert egy Jeti hirtelen a háta mögött terem.

IX. Ha nem tartja be valaki a VII. pontot, nem fog érdekelni, milyen indokot hoz fel , egy moderátor törli a hozzászólását, a további sorsáról pedig a "mesélő" dönt. (ergo kizárja, vagy amikor eredetileg következne, újraírja)

X. Azért van előre megírt történetszál, hogy
1. Könnyebbség a résztvevőknek;
2. A jog, hogy nem a te szerzeményed a küldetés, így csak korlátok között alakíts;
3. A 2-nek megfelelően így ki tudjuk szűrni az esetleges "ÉN ISTEN VAGYOK MINDENKIT LEGYŐZŐK!" eseteket.

XI. Beszállni egy küldetésbe szintén nem árt,ha engedéllyel teszed, mivel felborítod az addigi megtervezett eseménysort. Az engedélyt a mesélőtől vagy ha ő egy külön személy az értelmi szerzőtől kell kérned.

XII. A mesélő vagy a küldetés tulajdonosa dönti el, hogy kire meddig vár. Hiszen előfordulhat, hogy valaki hosszú ideg tartja fel a többiek játékát. A mesélők általában felállítanak egy időlimitet, ami egy vagy két hét szokott lenni. Ezután ha nem írsz, kimaradsz egy körből, ha pedig a következő körben sem írsz, akkor automatikusan ki vagy írva. Visszalépni engedéllyel tudsz. Ez alól moderátori engedéllyel (vagy hiányzások topicba való írással) tudsz csak kibújni.
Ha a mesélő vagy tulaj jelzi, hogy nem tudja folytatni, két lehetőség van:
-Átadja a küldetést
-Felfüggeszti, határozatlan időre.

XIII. Felfüggesztés
Egy moderátor csinos üzenetben jelzi, hogy egy időre le vagyunk állva. Folytatás akkor, ha a mesélő tudja folytatni.

Forrás(VI-XIII.): >> ITT <<

"B" téma: KÜLDETÉS PROBLÉMÁIRÓL ÁLTALÁNOS LEÍRÁS


Természetesen mint minden oldalon nálunk is szoktak fellépni, olyan problémák, hogy "MIÉRT ÁLL A KÜLDETÉS?" "HOL VAN A MESÉLŐ?", na meg a társaik "Ki jön most?" "Miért nem ír?".

Szóval arra gondoltam, hogy ide mindenki leírhatná a problémáját a küldetésekkel kapcsolatban, vagy közölni azokat a tényeket, mely szerint egy kisebb ideig állni fog az adott küldetés, nem lesz internet közelben x napig, ezért hagyjatok ki a megkezdett körből...stb,stb.

Csak annyit kérek, hogy az üzenetbe szőjétek bele, hogy konkrétan melyik küldetésről is lenne szó, mert kissé idegtépő visszakeresni... Aztán jöhet a személy is, aki miatt állunk szétfagyva órák óta az állomáson, mint mostanság a MÁV sztrájk miatt, vagy a tény, hogy te vagy a mesélő és mész Szibériába vonattal, ezért beláthatatlan ideig nem leszel az oldalon.

Remélem, így talán sikerül "személyesebben" is megbeszélnetek a gondokat, hiszen nem mindenki veszi igénybe a chat-et.

Őszintén szólva én örülnék, ha használnátok, mert szörnyen lyukas az agyam és gyakran megesik, hogy elfelejtek írni, így viszont észben tartatnátok velem. *haszonleső*
______________________________________________________
× Ha más oldalon is felhasználod az írásomat, legyen benned annyi tartás, hogy tájékoztatsz róla egy PÜ /privát üzenet/ formájában! ×


A hozzászólást Abarai Renji összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 20, 2009 9:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te5500/10000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (5500/10000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyHétf. Dec. 15, 2008 1:43 am

What a Face

>>Kapitányok és Hadnagyok nyomában<<
Erről a küldetésről lenne szó.

Sokszor szétszakadtunk már játék közben is ugye, kari lett törölve belőle sajna, egy másik ki lett tiltva, meg voltak még kavarcok, de nekem azért tetszett.

Én éppenséggel Minorira várok, de ha jól nézem, akkor amúgy sem maradtunk sokan, meg szerte-szét is vagyunk.
Szóval mivel anno én indítványoztam a küldetést, ezért felvetem, hogy akik eddig játszottak benne, azok benne lennének-e abban, hogy folytassuk és zárjuk le rendes játékkal a kalandot.

Ha igen, szerintem jöhet Hanae, ő majd összemeséli a dolgokat. Én sem szeretnék kitolni Minorival, de ha nem ír, nem ír, akármi az oka. Én meg szeretnék tovább játszani.
Kicsit kuszák a gondolataim, remélem azért érhető, hogy mit is akarok.

A résztvevők mondják meg, hogy mit is szeretnének.


Üdvözletem! ^^
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te33500/45000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (33500/45000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyHétf. Dec. 15, 2008 6:51 am

°o0o°Kapitányok és hadnagyok nyomában!°o0o°


Én arra várok, hogy Lucho valamit reagáljon,de egyenlőre nem tette meg...ha gondolod akkor ellököm nektek azt a pokollepkét és én ezzel ki is szállnék a küldetésből, mert elvisznek egy Hueco Mundo körutazásraXD.
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te5500/10000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (5500/10000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptySzomb. Dec. 20, 2008 4:54 am

Lelépsz?! Na gyönyörű! xD
Oké, lökd csak azt a lepkét, annyival is előrébb leszünk, én meg rászállok Minorira, hátha rá tudom venni és akkor vele mi ketten folytatjuk. Beztos nem maradsz? T_T
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te33500/45000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (33500/45000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptySzomb. Dec. 20, 2008 5:42 am

Koshirou Owando írta:
Lelépsz?! Na gyönyörű! xD
Oké, lökd csak azt a lepkét, annyival is előrébb leszünk, én meg rászállok Minorira, hátha rá tudom venni és akkor vele mi ketten folytatjuk. Beztos nem maradsz? T_T

Muszáj! Ugyanott A Lucho vs Hana meccsnél eldőlt, hogy mennem kell Hueco Mundo-ba és nem kéne, hogy megsejtsetek valamit^^""

Tadeo Dellomeurtre, az espada még ott van, ha előkerült Minori, ő még tud írni^^
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te5500/10000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (5500/10000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptySzomb. Dec. 20, 2008 10:37 am

Nem, úgy tűnik, hogy Minori már nem fog előkerülni. Sokadszor beszéltem vele és nem, nem. Majd talán egyszer. Sad
Azér köszi Hana, érezd jól magad Hueco Mundoban! Smile
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyCsüt. Dec. 25, 2008 12:18 am

Úgy körülbelül minden küldetésre vonatkozik, amiben:
-Masaki Sachi
-Amaya Uresii(ha van ilyenxD)
-Hana Shuuhei Akamoto
-Nagano Nobu
-Tadeo Dellomeurtre
-Szerény személyem Abarai dögös Renji részt vesz. Előre beláthatatlan ideig nem lesz részese a fórum életének. Igyekszem majd lépést tartani internetes kávézókból, amíg rendeződik nálam a gép helyzete, de addig kérném, hogy hagyjatok ki minket a küldetésekből.

^-^-^-^Lélektovábbképő Akadémia-Nagy aréna-Vizsga-^-^-^-^


Húzassatok új embert Koshirou-val, akivel megküzdhet! Ne álljon miattam a vizsga, már úgyis nagyon szeretne hivatásos shinigami lenni...nem akarom, hogy miattam kelljen még mindig várnia.

Karakura Town- Vaizardok búvóhelye-Raktár-Masaki Sachi-Hana S. A-Masaki Sachi
Masaki Télapó nem lesz, csak Szilveszter után elérhető...úgyhogy írjátok le, hogy leestem a lépcsőn és minden csontomat eltörtem. Rohammentővel kórházba vittek, így ki fogok maradni a Karácsony és az Újév köszöntésből. A két shinigami amúgy is csak a Karácsonyra jött,úgyhogy őket nem lesz nagy cucc kihagyni...

Seiretei-3. osztag- Gyakorlóterem -Hana Shuuhei Akamoto
Majd iparkodom írni!TT.TT

Seiretei-12. osztag-Kapitányi Iroda-Hana S. A.-Amay Uresii
Sajnálom RokuuuuTTT.TTT Ha gondolod zárjuk le, vagy majd válaszolgatok,ha kijön a lépésTTT.TTT

Off részleg(elfelejtettem a hivatalos nevétXD)-Küzdőtér-Edzés-Abarai Renji
Jó sokáig foglak váratni a válasszal...ha nincs hozzá kedved fejezd be az edzést és mond Yourichi-nek, hogy kérsz érte ajándékot. Hivatkozz rám!XDXD

Küldetések
Ha nagy türelmetek van várjatok meg...ha nincs írjatok ki!


Ennyi voltunk!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet!

Abarai Renji, Hana Shuuhei Akamoto, Amaya Uresii, Masaki Sachi, Tadeo Dellomeurtre, Nagano Nobu, Nasi
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te5500/10000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (5500/10000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyPént. Dec. 26, 2008 11:15 pm

Én megvárlak! Cool Embarassedafro
Vissza az elejére Go down
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te9500/10000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (9500/10000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Abarai Renji - Közös edzés   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyVas. Dec. 28, 2008 11:45 am

Természetesen megvárlak! Hová sietnék? Very Happy:D:D
Vissza az elejére Go down
Suei Nagai
11. Osztag
11. Osztag
Suei Nagai

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 34
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest XVIII. ker
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te13000/25000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (13000/25000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyCsüt. Jan. 01, 2009 5:21 am

Nekem lenne aprócska problémám, hogy nekem van két küldetésem is, de sajna senki sem írt már jó ideje Sad! Most mit tegyek valahogy le kéne rövidítenem?
Vissza az elejére Go down
Namie Fujishima
13. Osztag
13. Osztag
Namie Fujishima

nő
Hozzászólások száma : 131
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag hadnagya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te12000/15000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (12000/15000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptySzomb. Jan. 24, 2009 3:44 am

Konnichiwa mindenkinek! ^^
Egy ideje (jó régóta xD) tart már a 13. osztag Aulájában egy Shiba Kaiennek rendezett üdvözlő-party. Sajnos a régebbi oldalon található hszek nagy része elveszett, de amik fennmaradtak, azokból tudni lehet, hogy s mint tartanak ez események ^^ (Köszönetnyilvánítás: Adminunknak és Globmodijainknak <3 ) Hamarosan lezárjuk, de addig is mindenkit szeretettel várunk, lényegtelen, hogy Shinigami vagy Vaizard, esetleg Arrancar vagy... Az a lényeg, ha van kedved egy jót bulizni, akkor írj ide: 13. osztag -> Az osztag aulája


Üdv: Hana, Namie, Kaien és Gin ( A főszervezők)
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te6500/10000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (6500/10000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyPént. Jan. 30, 2009 9:01 am

Nos Yuu-nak (Sierashi Yuusuke) és nekem csak annyi gondunk van, hogy kéne egy kedves mesélő, aki a kalandot lejátszaná.

A történet úgy kezdődik, hogy ketőnket az Emberek Világába küldenek, mivel nagy szellemi kisugárzást mérnek. Yuu és én keressük azt a személyt, akiből ez kisugárzik, mikor hirtelen egy sikoltozó lány rohan el nem messze tőlünk és egy Óriás Hollow üldözi. Követjük őket, és végzünk a szörnnyel, majd a lánynak van egy olyan olyan képessége vagy tárgya, ami sugározza a szellemi energiát. Ám hirtelen a föld megremeg és két Gillian jelenik meg. Persze ezeket is le kéne győzni. Mikor ez megtörténne, a lánynak meg kéne tanulnia ezt a kisugárzást irányítani vagy magunkkal visszük Soul Soucity-be.

A kalandon persze lehet változtatni! Smile


Inoue-chan már elválalta! ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Hayashi
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Hayashi

Hozzászólások száma : 39
Tartózkodási hely : 5.OSZTAGi szállásán
Registration date : 2009. Feb. 27.
Hírnév : -7

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 12. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te5000/10000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (5000/10000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyVas. Ápr. 12, 2009 7:36 am

Megkérném azokat az arranacarokat és shingamikat, akik jelentkeztek az elátkozott harcosok küldire legyen szivesek írni a topikba.
Másik a shiontou templomba az ellenefelem már jó ideje nem írt megkérném Hrafn Zunigát hogy irjon valamit.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te5000/10000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (5000/10000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyCsüt. Május 28, 2009 3:31 am

Most, hogy Hayashi teljesen bannolva van, így Ryuu is, ezért 1 Arrancarral kevesebb van, valamint ki meséli tovább "Az elátkozott harcosok" küldetést? VAnolyan érzésem, hogy lehet, hogy Yoru, Hayashi hsz-ből kiderítve, de szerintem Yorunak így is eléggé sok dolga van. Ki tudja....
Vissza az elejére Go down
Sukkecu Eiji
Különleges karakter
Különleges karakter
Sukkecu Eiji

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 89
Age : 31
Tartózkodási hely : Idegszanatórium
Registration date : 2009. Feb. 26.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te16000/30000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (16000/30000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptySzomb. Júl. 25, 2009 3:16 am

Sajnálattal (már akinek) jelentem be, hogy AUGUSZTUS 3-tól AUGUSZTUS 11-ig NEM LESZEK ITTHON!

Így azokból a küldetésekből amikben részt veszek zárjanak ki, hagyjanak ki vagy végezzenek ki! Szóval döntsétek el mi legyen! Név szerint:
- "A vér kötelez"
- Legenda, Pet a pusztító
- A shinto templom titka
- A Király szemének nyomában
- Az elátkozott harcosok
- A sötét markában
- Hollow, az Isten ellen -> Álca
- Las Noches árnyéka - Zel elrablása
- Küzdőterek - Harc a tisztaságért
- Küzdőterek - Kísérlet egy perverz megfékezésére


Előre is köszönöm a megértést!
Eiji és a többiek!
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te17500/30000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (17500/30000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 2:36 pm

Én hasonló dologgal állok elő, mint amivel Eiji is, csak én nem nem leszek itthon, csak nem lesz egy darabig internetem. De, mint azt már említetem a ,,Hiányzások" rovatban, lehet, hogy fogok tudni, majd egy-két helyre írni, de nem biztos, hogy mindegyikkel sikeresen végzek. Így, ha valamelyik történet megállna miattam előre is elnézéseteket kérem T.T

A történetek, amikről beszélek:
-A shintou templom titka
-Legenda, Pet a pusztító
-Észak Rukongai banditái
-Nyomozás: Az újabb lidércnyomás!!
-Küzdőtér - Hana vs Zel Kísérlet egy perverz megfékezésére
-,,A vér kötelez"
-Las Noches árnyéka - Zel elrablása
-Küzdőterek - Naito vs Zel - avagy a két régi ,,barát"
-Karaura Town utcái - Bevásárlás az újdonsült raktárlakóval
-A kapitány és a hadnagy irodája (4. osztag) - oOo A 4. osztag új (kis) HŐSE! oOo
-Kapitányi iroda (5. osztag) - Csak napi teendőim...
-Küzdőtér - Momiji & Dante vs Maya & Shoko
-Kifordítva - Paródia, de csak mértékkel

Amint bármelyikkel végzek időközben azonnal áthúzom Smile .
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyKedd Szept. 01, 2009 9:47 pm

INGYEN HIRDETÉS!


Egyenlőre senki sem akart jelentkezni, de nagy szívemnek hála kaptok egy feltűnőbb lehetőséget. A téma nem több mint nyomni egy szót a következő felhívásra:
Kellene nekem egy szabadidejében unatkozó shinigami! Persze nem vizet lapátolni a rizsföldeken! Arról lenne szó, hogy az egyik küldetésből kihullott egy résztvevő. Az már mellékes miért... Nos, az ő üresen tátongó helyére kajtatok valakit!
Ez itten!

Teljesen mindegy ki fog elég gyors lenni. Az sincs megkötve, hogy Seiretei-i lélek legyen, csak az számít, hogy a Tiszta lelkek városában szolgáljon! Ha úgy érzed ezután, hogy megvilágosodtál akkor villámsebességgel küldj egy PÜ-t! Értelemszerűen a leggyorsabb szerencsétlenkedhet Las Noches-ben.

Kicsi infó, hogy ne off-oljam szét magát a küldetés topic-ját:

Nos, köszönöm a jelentkezést! A leggyorsabb Saruwatari Kyousuke volt, azonban őt azóta sem láttam és mivel semmi kedvem hetekig várni, várni, körmöt rágni, ezért rögvest le is cserélem Yurenai Mistique-re! Gratula neked!

A sorrend a minimális változás után így fog festeni: Suzumiya Shoko, Katai Siraseru, Yurenai Mistique, Momichi Kitsune, Baalzabub, Elmira Guerrero

A harcoló felekben sem lesz nagy változás:
Suzumiya Shoko - Elmira Guerrero
Katai Siraseru - Momichi Kitsune
Yurenai Mistique - Baalzabub


Jó mókázást!
Abarai Renji
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyHétf. Nov. 30, 2009 3:17 am

Fő a változatosság! Újabb ingyen hirdetés!

Újoncok és unatkozó shinigami-k, itt a lehetőség egy kis harcra és lp szerzésre! Megint kihullott egy résztvevő az Álca nevezetű küldetésből! Azonban csak EGYETLEN hely kiadó, így az fogja megkapni az esélyt, aki a leghamarabb ír ebbe a topic-ba egy tömény "jelentkezem" tartalmú választ!

Viszont feltételem is lenne! Csak olyan hozzászólását várom, aki ÖT sornál több betűt képes leütni (nem hat, sőt tíz sem jó)! Mínőségi postot író játékosra van szükségem! Plusz arra, akinek van elegendő szabadideje, mert gyorsan le akarom zavarni a hátra lévő köröket!

* Részletekről természetesen lehet nálam érdeklődni! Igyekszem minél hamarabb segíteni! Chat-en általában fent vagyok!

Köszönöm!
Abarai Renji


BETÖLTVE!


A hozzászólást Abarai Renji összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 30, 2009 9:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuroi Shouta
8. Osztag
8. Osztag
Kuroi Shouta

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 32
Age : 88
Tartózkodási hely : 8. osztag
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te8000/10000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (8000/10000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyHétf. Nov. 30, 2009 4:18 am

Jelentkezem.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyKedd Dec. 01, 2009 1:11 am

Aki keres, az talál!

Úgy tűnik vészes tempóval fogyasztom a játékosokat, hiszen újabb karakterekre lenne szükségem. Jelenleg három szereplőt keresek, akik az arrancar/ espada és shinigami kasztba tartoznak. Azonban a Seiretei-ben szolgáló egyenlőre, csak tartalékba kell!

Arrancar/ Espada:
A küldetés itt található! Az utolsó mesélésből kiderül, hogy a második csoport élén támadt hiány a negatív szereplők között. Illetve az ellenfeleidre is(Hana Shuuhei Akamoto, Katai Siraseru és Clarie Toshihiko) fény derül. (Némi korrekció: IDE egy espada lenne a legmegfelelőbb!)
Szintén tőletek lenne szükségem még egy karakterre! Ugyanis beláthatatlan ideig távol lesz Amane tulaja, de Kinuye Hikari nem maradhat egyedül.

Shinigami:

A fentebb említett harcoló bolyban léphet fel hiány shinigami részről is, de mint már írtam korán sem biztos, hogy új játékos kell. Ha igen, akkor előnyt élvezel a többiekkel szemben és privát üzenet formájában kérlek fel a csatlakozásra. A visszajelzésre, plusz írásra kerek két napot adok a pü elküldését követően!
Addig is egyszerűen annyi a jelentkező(k) feladata, hogy írnak nekem ide!

Köszönöm!
Abarai Renji


A hozzászólást Abarai Renji összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 05, 2009 4:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te19800/30000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (19800/30000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyKedd Dec. 01, 2009 2:27 am

Jelentkezem a tartalék shinigami szerepére! (Nem baj, ha nem kerülök be, de legalább megpróbálom Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te10500/25000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (10500/25000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyKedd Dec. 01, 2009 2:59 am

Halihó^^ Én is jelentkeznék a tartalék helyre.
Vissza az elejére Go down
Himura Takeshi
11. Osztag
11. Osztag
Himura Takeshi

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Aug. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 6. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te6000/10000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (6000/10000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyKedd Dec. 01, 2009 4:07 am

HY
Nos ha szükség lesz rá akkor itt vagyok én is.
Vissza az elejére Go down
Cephalus Ó-Madaidhín
Espada
Espada
Cephalus Ó-Madaidhín

Férfi
Hozzászólások száma : 64
Registration date : 2009. Jan. 09.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te22000/30000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (22000/30000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyKedd Dec. 01, 2009 5:09 am

Ezúton szeretnék jelentkezni Hikari ellenfelének :3
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Cl0te13000/15000Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! 29y5sib  (13000/15000)

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! EmptyKedd Dec. 01, 2009 6:20 am

Ha volna még hely én is jelentkeznék egy pótlásra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! _
TémanyitásTárgy: Re: Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!   Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató! Empty

Vissza az elejére Go down
 

Problémák a küldetéssel! Újaknak rövid tájékoztató!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Küldetések-