-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Abukara Ichirouta
12. Osztag
12. Osztag
Abukara Ichirouta

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 31
Age : 35
Tartózkodási hely : Labor, vagy épp valami titkos küldetés helyszíne
Registration date : 2009. Apr. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, a Modern technológia részleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 Cl0te7000/15000Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda   Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 5:18 am

//Kellemetlen látogatás - Fujioka Sora//

Miután beláttam, hogy semmi esélye annak, hogy ezt az óriás, kosárlabdázónak is simán beillő férfit eltántorítsam attól, hogy Hayashi urat kilógassa az ablakon, úgy gondoltam, hogy karba tett kézzel nézem, hogy ügyeskedi vissza magát a nyomozóúr az irodába.
- Azt ne mondja, hogy hallja azt, amit a kutya mond!
Kiáltottam fel, miután leesett, hogy Masaki drága férjecskémhez beszélt. Mondjuk kicsit nehezen esett le a dolog, valószínűleg ezért is zúgott egy kicsit a fülem is.
- Hát az nem lenne jó… És valószínűleg Hayashi úr se örülne annak, ha valami baja esne a növénynek éppenséggel nem nevezhető izéinek.
Mondta drága kutyulim egész nyugodt hangon. Én csak bambultam bele a világba, és hallgattam tovább, ahogy a két férfi még mindig veszekszik egymással.
- És a hölgy milyen ügyben keresett meg?
Fordult felém, szüneteltetve a harcot.
- Hogy? Jaaaa! Öhm… Miért is keresem önt?
Kezdtem el egyből gondolkodni, hiszen a nagy veszekedésben el is felejtettem, de Kazu emlékeztetett, hogy miért is kell nekem annyira Hayashi úr.
- Igen, megvan. A segítségét szeretnénk kérni. Pontosabban a rendőrség szeretne öntől segítséget kérni.
Mondtam kissé komolyabbra véve a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 Cl0te53000/65000Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda   Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 EmptyKedd Júl. 21, 2009 1:57 am

// Kellemetlen látogatás //

Kurvára nem tudott izgatni milyen apróból kifolyólag uszított ránk egy ekkora lúzer felirattal rohangászó bűvészkirályt a boltban kézifegyverével villogó kaktusznevelde tulaj, csak az, hogy agyon verhessem egy rőzsekupaccal a baszott buráját. Engem ugyanis maximális tv bemondós baki módjára irritált a kis terve, mert fix hátsószándékkal szórakoztat egy ilyen suttyó protkólopkodóval! Ez a szerencsétlen kivénhedt Elvis pózos macsó még a rendőrökkel se kajáltatja meg a faszom melóját. A fakabátok képen röhögnék és széles fogpasztavigyor kíséretében integetnének neki, ahogy elfuvarozzák egy öregek otthonába. Az elmélkedésből visszatérve gőzölgő tűzvörös fejjel feszítettem a koros defektes székén és próbáltam kierőszakolni magamból egy mutogatós eszement segítségével valamilyen szöveget a feltett kérdésére.
-I...GEN!-vonyítottam mint kocsi alá szorult kutya a csontként világító Holdat és löktem magam arrébb mivel a töpszli véreb szuggerálva tapasztotta rám a gülüit.- Na húzzál arrébb Mardel vagy papucsot gyártok a rusnya képedből!- közben meg eljutott hozzám a sötét luvnya jajveszékelése is. A ku*va jó hangulatba eső mércém miatt felé navigálva magam a szétesés küszöbén álló seggmeresztővel, ami valszeg korosabb mint a mellettem pöffeszkedő antik dráma maradványait megszemélyesítő tata.
-Nem bazd ki! Elszívtam egy Brazília méretű jointot és úgy hallucinálok mint Miska cifrafosás közben!- ordítottam elmebetegként, aki épp most készül rángások közepette rohamot kapni. Aztán hagytam magam felforrni és befogtam a pofámat, mert a vén fószerből kitört Don Juan reinkarnációja. A tücsökciripelős nyári este se tartott sokáig, mert eljutott hozzám a miniatűr amőba aggyal felruházott rinyagép szövege. A zsernyákok megemlítésén meg azt hittem lezakózom a székről. Ennyit a nagy megállapításomról! Voltam akkora naiv kispicsa, aki azt hiszi gólya hozza a kölyköt, hogy becumiztam a fakabátoknak több gógyijuk van és nem rendelgetnek rothadt pizzát ettől a gazgyilkos atomapótól. Szakadtam is megfelé a röhögéstől, kisebb trabant pöffentést követően. A könnyem is batyut ragadva indult faszom világlátó körútra, akkora bombasztikus poént sütöttek el. Látva a marhára bamba ábrázatukat meg egyenesen a halálomon voltam a hahotázástól. Miután elszenvedtem életem legmegterhelőbb visítós fürdőzős ku*va röhögését megpróbáltam normalizálni a mészáros kinézetemet.
-Há e kiütősen hullajó vicc volt! Köszi, basszátok meg! Na, de! Te,te! Csöcsös banya! Honnan a rákból tud a kutyád a mocskos fajtámról? És miféle mutáns korcs ez, hogy képes pofázni?! - sóhajtoztam tanker módjára és löktem arrébb az egyik kórót, mert baszogatta a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Hayashi Yuuta
Ember
Ember
Hayashi Yuuta

Férfi
Pisces Tiger
Hozzászólások száma : 61
Age : 50
Registration date : 2008. Nov. 29.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: magánnyomozó
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 Cl0te12000/26000Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 29y5sib  (12000/26000)

Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda   Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 EmptyKedd Aug. 25, 2009 3:32 am

//Kellemetlen látogatás//

*A csinos hölgy felkiáltását hallva hirtelen forogni kezd körülötte az iroda, és teljesen elfeledkezik arról, hogy az előbb még egy mindenre elszánt őrültet tartott szemmel. A félelmetes házőrző jószág ugyanis tényleg beszél! Most talán inkább örülnie kellene ugyan annak, hogy nem ő maga, Karakura nyomozókirálya hallucinálja be a rajzfilmből szabadult, trécselő vérebet, de sajnos nem képes rá. Ahhoz túl nagy még a sokk, hogy tényleg létezik ilyen élőlény... Neki is áll legyezgetni magát szabad kezével, és ezúttal kis híján saját maga hajol ki az ablakon teljesen, hogy levegőt kapjon.*
- "Növénynek nem nevezhető izé"?! Ezt mondja a szemembe!
*Kiált fel, amikor eljut tudatáig a - Yuuta szerint most már - bolhás korcs vakkantása, és egyenesen rámutat. Aztán persze villámgyorsan igyekszik biztos távolságba kerülni a morgó vadállattól, azok hegyes fogai ugyanis sajnálatos módon még mindig ütik növényeinek támadóerejét... Bár akkor majd nem fog ilyen lealacsonyítóan nyilatkozni félelmetes indáiról, ha azok éppen a torkát szorongatják! Titkon azonban legyezgeti hiúságát a "Hayashi úr" megszólítás. Milyen illemtudó és tiszteletteljes!
De van egy apró bökkenő. Még mindig nem érzi ugyanis száz százalékos biztonságban felbecsülhetetlen értékű testét a vérebtől... Talán biztosítania kellene pár szervét - nehogymár derékba törjön karriere ilyen aljas élősködő-gyorsbüfék önkényes döntései (például hősünk számára nagyon rossz helyen végbevitt harapások) miatt!*
- ...Ez a ké... izé... képtelen vagyok kidobni a hálás ügyfeleim ajándékait...
*Magyarázza ki elszólását, mikor észbe kap, hogy talán nem ildomos mindenkinek tudomást szereznie szuperképességéről, melyekkel minden bizonnyal senki más nem rendelkezik. Aztán a szép hölgy felfedi az indokot, miért is jött ide.*
- Rendőrség? Nem követtem el semmit...
*Hadarja el reflexből és hevesen gesztikulálva, ahogy a mondat elejét meghallja. Szerencsére azonban kiderül, hogy kicsit félreértette a dolgot - ugyanis segítséget kérnek tőle. A nagy rendőrségnek szüksége van a még profibb Hayashi Yuuta, karakurai magánnyomozó közreműködésére! Felettébb jólesik neki a tudat, hogy nélküle semmire sem mennének.
Sokáig azonban nem örülhet felbecsülhetetlen nyomozószimata elismerésének, ugyanis az idegbeteg úriember észveszejtő hahotázásban tör ki. Értetlen képpel bámulja a könnyeit potyogtató kosárlabdázó-származékot, de azt egyelőre nem meri megkérdezni, hogy mi ennyire humoros.*
- Hm, engem is érdekelne, hogy képes beszélni a háziállata... Elvégre nem hiszem, hogy hárman is ugyanazt képzelnénk bele a látványba...
*Köszörüli meg torkát végül, miután az utóbbi percekben megtépázott (előtte pedig megnövelt) önbecsülését összekapargatta a földről.*
- HÉÉ! Vigyázzon a berendezésre!
*Ugrik a lehulló virágcserép után kétségbeesetten, amikor feltűnik neki, hogy egyik vendége éppen tovább készül bontani a helyiséget.*
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 Cl0te15000/26000Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda   Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 9:04 am

Keressük meg Miyavi-nyant, avagy Holmes-mesuta~ is lehet super hero!

Sötét árnyként közelítem meg egy biztos füles útján szerzet címet. Gondom még az eget rengetőnél is eget rengetőbb, hiszen a hozzám legközelebb álló személyt veszítettem el, melyben mondhatni egész életem volt belefektetve! ToT Benne volt pénztárcám, napi útravaló édességem, az esetleges „fontos” üzenetekhez kellő tollak, hiszen sosem tudhatod, mikor kell aláíratnod egy szerződést! A szerencsém és a mikosághoz kellő felszerelés, melyet még Nagyapi adott nekem, a serpenyőről nem is beszélve! T-T Szóval röviden, tömören minden… mindenem benne volt! S elvesztettem… bármily kellemetlen ezt így bevallanom magamnak, megtörtént a szinte lehetetlennek tűnő esemény. Egy óvatlan pillanat is elég volt, hogy Karakura-Raizer Tuxedo-cat, azaz jómagam egyik ellensége foglyul ejtse hű társamat, hogy váltságdíjat követelve érte szerezhessem csak vissza. I pedig nem fogok hinni nekik először, ezért postán küldik nekem apró fülecskéjét… TToTT””mohohoho… nem, nem történhet meg! S még super heroként sem rendelkeztem ennyi erővel, muszáj volt szakmásított személyt keresnem ez ügyben, akik tudják hol is találhatom meg Őt. T.T
Szomorú gondolataim jöttek fel bennem, ahogy emésztem magamban Miyavi-nyan hiányát, s a sötét sikátorokon és rémisztő utcaszakaszon át kellve a lehető legjobb rejtőzködési módszeremet alkalmazva, melyet heroként képes vagyok megtenni, bújok el a rémisztő bácsiktól és néniktől, meg mousektől, akik a sötét útszakaszon cikáznak át hangos zajt csapva maguk után. Heroként először érzem azt, hogy félek! TT-TT Ezért is vártam már, hogy végre a számomra szükséges címhez érjek. Még pár villanyoszlop mögé bújás, egy-két kuka mögött való elrejtőzés és a már nem is annyira ijesztő mousekkal folytatott csevegést követően végre valahára megérkeztem oda; oda ahova még senki sem jutott el azelőtt! *.*
Óvatosan, nesztelen léptekkel közelítem meg az épület ajtaját annak ellenére, hogy a bejárat ellőt egy méterre rosszul kreált lépésem során rálépek a köpenyemre és borulok egyet előre. Hangos áú-t hallatva kaparom össze magam, majd térden csúszva közelítem meg a célba vett épület ajtaját. Amint odaértem, beütött kezemet dörzsölgetve olvasom el az arra kiragasztott papírosra írt szöveget. Három féle írást fedeztem fel rajta, melyen két Japán rajzolgató betűstílus, és ha tippelnem kell a harmadik romanji volt méghozzá az általam ismert english nyelv. Surprised Összeszűkült szemekkel próbálom kibogarászni az írtakat, hogy összevethessem a saját kis cetlim szövegével, mely a rajta található térképhez van mellékelve.
- Holmes and társa magándetectve officehm… hm… igen Ő kell nekem! *3* – olvasom fel magamnak hangosan, majd körülnézek, hiszen Tuxedo-catként mégsem mehetek be holmi ajtón keresztül! Surprised Egy másik bejáratnak való nyílást kerítek elő szemeimmel, melyet hamar meg is találok az épületen felelhető résnyire nyitott windows formájában. Odaosonok, és leguggolok alá, majd körbetekintve igyekszem meggyőződni arról, hogy nincs ezen a környéken senki, avagy nem figyelnek e. S amint tiszta volt a terep egy egyszerű mozdulattal ugrottam fel az ablak párkányára, de megfeledkeztem az ott felsorakoztatott furcsa növényekkel kitöltött cserepekről és szépen lelöktem így a nagyobbik felét.
- Hupsz… sorry - néztem a leesők irányába, legalábbis megpróbáltam, de már nem láthattam őket, ezután az egyetlen épen mellettem maradt társukra tekintek. Olyan furcsák ezek a flowerek… lehet, hogy betegek? Akkor nem kéne hagynom heroként, hogy Ő itt szenvedjen. Lehunyt szemmel lököm le az utolsót is, így megkímélve a további szenvedéstől, ezáltal nem is maradt egyedül, hanem a többiek után mehetett. Figyelmemet a flowerekről ismét a windowsra vezethettem, hogy az amúgy is részben nyitott ablakot teljes egészében kitárjam, és szabad utat adjak magamnak a detectve houseba. Viszont ki hitte volna, hogy bent ilyen magasan van a window? scratch Teljesen váratlanul ér, hogy kicsit távolabb van a talaj, mint jómagam azt hittem, így hasra esve csattantam végül a földön. Persze hamar összeszedem magamat, amiért szemem sarkából felfedezem, hogy nem vagyok egyedül és van itt valaki, mely felől nem volt kétségem, hogy valószínűleg a Holmes detective volt. Ezért nem hagyhattam csak úgy, bemutatkozás nélkül! Surprised
- Hi. I am Tuxedo-cat és most a Karakura Raizer Team nevében segítened kell nekem, vagy készülj az örök latrina pucolásra! –ejtem meg a hírhedt bemutatkozásomat, miközben egy kék rózsaszálat dobok a szoba közepébe és… és a Tuxedo Kamen instumentál elmarad, mint aláfestő zene ugyanis az általában Miyavi-nyan felelőssége lejátszani, de Ő… ŐTT-TT Ehelyett felturbózom belépőmet a mellettem lévő állólámpa felkapcsolásával, ezzel reflektorfényes effektet adva magamnak. Cool Majd az alakra nézek, aki ha minden igaz segítségemre lesz Miyavi-nyan megtalálásában, de ehhez valami normális kérést is kellene megejtenem. Kicsit agyalva ezen, végül földre vágom magamat, hogy előadásom hiteles lehessen.
- Puri~zu big Holmes- mesuta~, segíts nekem megtalálni my blue kyatto-t: super hero Miyavi-nyant. Nélküle nem tudok élni, de… de… elrabolta a maffia és a yakuza váltságdíjat követel érte. TT-TT Ja, és a Godzilla is velük van! – mesélem el a big mesuta~nak az óriási problémámat, hiszen jómagam Miyavi-nyan nélkül nem tudok élni. Nélküle csupán csak egy fél vagyok, hiszen életem másik fele benne van. T.T Választ várva néztem fel a mesuta~ra, mely remélem helyeslő lesz, hiszen ekkora utat megtenni a semmiért kicsit… úúú >.>… akkor biztosan megismerheti Tuxedo-cat haragját! >.> Kegyetlen gondolataim ellenére hatalmas boci szemekkel nézek rá, hátha az hat rá és segít. *3*
Vissza az elejére Go down
Hayashi Yuuta
Ember
Ember
Hayashi Yuuta

Férfi
Pisces Tiger
Hozzászólások száma : 61
Age : 50
Registration date : 2008. Nov. 29.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: magánnyomozó
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 Cl0te12000/26000Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 29y5sib  (12000/26000)

Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda   Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 EmptyPént. Júl. 15, 2011 1:16 am

//Keressük meg Miyavi-nyant, avagy Holmes-mesuta~ is lehet super hero! - nemcsak lehet, már most is az! Cool//

*Ó igen, a jól megszokott sejtelmes fény - arcomon halovány mosollyal veszem jobban szemügyre irodámat, kezemben a jól megszokott whiskey-t tartva. Természetesen dupla jégkockával, melyek minden egyes mozdulatra kellemesen koccannak össze... Pusztán a hangeffekt önmagában is hűsít ebben a szokásos nyári hőségben! A tökéletes imidzshez nem ártana még egy pipára is rágyújtanom, azonban egyrészt valamit tartogatni kell későbbre is, másrészt pedig valami miatt sosem bírtam a folyamattal járó füstöt, így jelenlegi célszerszámom egy olyan darab, amely megtévesztésig hasonlít ugyan egy rendes pipára, mégis csak buborékokat lehet vele fújni... Az meg azért mégse az igazi. Azt hiszem, lassan ideje beszereznem egy olyan álpipát, ami még füstölni is képes! Az a zöld-fehér egyenruhás boltos úriember biztosan tud szerezni valahonnan, elvégre jelenlegi felszerelésem nagyobbik részét is ő bocsátotta rendelkezésemre, illetve a meglévőeket kicserélte újakra. Én pedig szolgálataiért cserébe többször is segítettem neki néhány nyomozásban... Hát nem megéri mindenkinek az ilyen gyümölcsöző együttműködés? Hiszen mindketten jól járunk: Urahara úr talált egy megbízható segítőtársat, jómagam pedig szép lassan teljesen felújítom az ő révén irodámat...
Ilyen gondolatokkal eltelve bámulok jeges italomra, időnként kortyolgatva belőle egyet-kettőt. Hamarosan azonban rájövök, nem ártana szellőztetnem egy kicsit, elvégre a behúzott redőnyöknek hála hiába van kellemes idő és félhomály idebent, ez nem elég: néha azért friss levegő sem árt. Csak felkelni ne kellene... Két segédem közül ráadásul egyikük sincs bent most (mindketten egyszerre vették ki a szabadságukat, engem itt hagyva egyedül >.>), így hát egymagam kell tartanom a frontot. Lassan már odáig jutottam, hogy unalmamban kis híján belelapoztam még Matsu-chan és Kamill-chan mangáiba és divatmagazinjaiba is! Bár így utólag belegondolva, arra foghatnám nyugodtan ténykedésemet, hogy Karakura sztárnyomozójaként tisztában kell lennem a városban kapható lapok tartalmával... Szóval, nincs kit elküldenem ablakot nyitni, így kénytelen vagyok ezt magamnak megtenni. Röpke néhány perc alatt sikerül is rászánnom magam erre a rendkívül bonyolult műveletre, ezért nemsokára már az ablaknál vagyok, és igyekszem megoldani, hogy imádott növényeimet ne érje túlzottan erős légmozgás - még a végén elpusztulnak saját teremtményeim! Így tehát csak résnyire tudom a nyílászárókat engedni, amit szép sorjában meg is teszek. Mikor azonban az utolsóhoz érek, valami szokatlan zaj üti meg fülemet a túloldalról... A cserepek törése! O.o*
- Leslie! Sherlock! Miss Marple! Poirot! Conan! Jól vagytok, ugye? T^T
*Pattanok rögtön a szerencsétlen áldozatok felé, és megvizsgálom, mennyi kár érte őket. Ripityára törött virágcserepek; szörnyű a látvány, ami a pusztulás során megmaradt... A többiek szerencsére megúszták a dolgot, és maguk a növények is viszonylag épek, így talán könnyen újjá tudom majd őket éleszteni. Nem véletlenül a legedzettebb detektívekről neveztem el őket, megérdemlik szívósságuk miatt Cool Szóval gyorsan megteszem a szükséges lépéseket, a többi, sértetlen cserépbe helyezem el a pórul járt növényeket, és szuperképességeimet bevetve megpróbálom feltámasztani őket...*
- Áh, üdvözletem, kisasszony! Feltételezem, konkrét kéréssel jött hozzám...
*Ugrok fel végül guggoló helyzetemből, ahogy rádöbbenek, nem egyedül vagyok. A bemutatkozás elejéről lemaradtam ugyan a rögtönzött ambulanciai kezelés miatt - ráaádásul le is lepleztem magam akaratlanul! Remélem, mindenesetre a fiatal lány eléggé el volt foglalva belépőjéről, hogy ne tűnjön fel neki előző ténykedésem. Még csak az hiányzik, hogy leleplezzék a szuperhőst!*
- Természetesen rendelkezésére állok mindenben, kisasszony! Hol látta utoljára ezt aaa... Miyavi-nyant? Meséljen el minden részletet az eltűnés körülményeiről, amire csak emlékszik!
*Húzom ki magamat büszkén, hiszen a hölgy a legjobb emberhez fordult, akihez csak lehetséges az országban. És villámgyors reakciómnak hála talán sikerül elterelni a gyanút szuperképességemről... Amíg pedig a válaszára várok, végre van időm jobban végigmérni a lányt - akinek nem figyeltem a nevét, így nem is tudom azon szólítani. Különös egy szerzet egyébként: olyan, mint azok a cosplayerek, vagy kicsodák Matsushita-chan animés magazinjaiban...*
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 Cl0te15000/26000Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda   Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 EmptySzomb. Júl. 23, 2011 12:34 am

Keressük meg Miyavi-nyant, avagy Holmes-mesuta~ is lehet super hero!
Nagy super hero bemutatkozásomat megejtve, no meg csatolva hozzá panaszomat vélem felfedezni azt, hogy Holmes mesuta~ nem is figyel rám! Surprised Kíváncsian nézek irányába, hiszen miképp lehet e fontos dolgot semmibe venni? Az I Miyavi-nyanomról van szó! ToT De közben észreveszem, hogy a károk, melyek lelökésével azt hittem nagyon jó dolgot teszek kiderült, hogy mégsem. Megöltem a hero detective family-t micsoda monsuta~ vagyok! T.T
Mohhohoho... Lessie (Laslie), Sherryl (Sherlock), Lady Mary (Miss Marple), Pirate (Poirot) és.. és Coco~(Conan) sorry! TT_TT – próbáltam elismételni Holmes-mesuta~ által elsorolt nameket, mellyel a deathbe küldött flowerseket illette, hogy kifejezzem részvétemet. Nagy színészi drámaitásomba belemerülve törlöm le könnyeimet arcomról, majd elképedve nézek a hero tettére. Valahogy, valahogy sikerült neki feltámasztania flowerseket! *-* Csodálattól ragyogó szemekkel nézem végig a hero lépést.
This... this is... fuantasuteikku! *.* - tapsolom meg nagy lelkesen Holmes-mesuta~t megdicsérve a super hero cselekedetét, mellyel megmentette a flowersek életét. Kérdésére köhécselve egyet húztam ki magamat, mielőtt ismét belekezdtem volna a drámai előadásba az ügyet illetően.
- Yes, konkrét kérés vagy mi! T-T – helyeselek, bár halvány fogalmam sincs arról, mit jelenthet a „konkrét” szó. Surprised De ha biiig Holmes-mesuta~ mondja, biztos úgy van. *^* Komolyra váltva a szót kezdtem bele a részletesebb mesébe a történésekről...
Khm... khm... egy biig burakku car(big black car=nagy fekete autó) hajtott be a sutori-to(street=utca) megszegve eighty-two(82) KRESZ szabályt! A reddo rampun([size=9]red lamp=piros lámpán) is áthajtott. My blue kyattom(my blue cat=én kék macskám)... super hero Miyavi-nyan éppen hero tettet csinált, amikor mögé kerültek és elrabolták! Surprised I próbálni saving Miyavi-nyant, de... T.T elestem a my burakku köpenyemben és paff... the concrete-re! Utána jött a ringring my telephone egyenest yakuzától, akik váltságdíjat akarnak Miyavi-nyanért! Aaaand jött Godzilla is, hogy I no tudjak utána menni. T-T’’ – adtam elő közben az itt található tereptárgyak segítségével a storyt, hogy látványosabb legyen és elképzelhetőbb. Kis hatásszünetet hagyva ugrik be iménti hero cselekedete és amiért nincs money nálam, így más jutalmat ajánlok neki vagy mit, ahogy azt egy detectivenek szokás! *.*
- Öhm... I... nincs money... ano~... mivel I am Karakura-Raizer Team al’bosu, ezért... ha you help me, akkor Holmes-mesuta~ is lehet super hero! *.* - mondtam a remek lehetőséget Holmes~mesutanak, melyet egy igazi hero sosem utasítana el, így nagyon remélem, hogy neki is megteszi ez a gifuto. Választ meg se várva tőle ragadtam meg a kezét és kezdtem el húzni kifelé, majd odakint a semmiből előkapok neki egy Holmes-mesuta~hoz illő sapkát és nagyítót magamnak meg egy játék pipát, hogy hiteles legyen öltözékünk. Cool
- Akkor rettsugo~! – jelentetem ki vidáman, hiszen van helpem megkeresni Miyavi-nyant. Az ablak felé tekintek, ahol a five flowers van és szomorú képet vágva hajolok meg. Bye~bye~ five detective! – integettem nekik , majd Holmes-mesuta~ra nézek, s haptákba vágom magamat, mint a solidersek a beszédemhez. Dr. Aoitson szolgálatára, biiig Holmes-mesuta~! *^* – ahogy kijelentettem sarkon fordulva, nagy léptekkel indultam is meg a cél felé, de pár lépés után stopra kényszerültem. Ano... Holmes-mesuta~ merre kell menni? T-T Hol kell keresni Miyavi-nyant?! T-T – tettem fel a kérdést tehetetlenül Holmes-mesuta~nak, hiszen Ő a biiig detective, biztosan tudja a választ, ezért sem haboztam Őt felkeresni a megbízható forrásokból hozzájutva címéhez, jómagam pedig szolgálataiba állva segítek természetesen, hisz Dr. Aoitsonnak ez a dolga. *.* Amint e gondolat átfut my gondolataimon a távolban hangos lövöldözést halok felcsendülni.
- O____o ááá’ Jön a MAFFIAAA! – emelem égnek mind két kezemet és, mint a cövek ijedten álltam egy helyben, eszembe sem jut, hogy ez a közeli épület nyitott ablakából szűrődhet ki egy game instrummental songjaként... Surprised
Vissza az elejére Go down
Hayashi Yuuta
Ember
Ember
Hayashi Yuuta

Férfi
Pisces Tiger
Hozzászólások száma : 61
Age : 50
Registration date : 2008. Nov. 29.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: magánnyomozó
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 Cl0te12000/26000Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 29y5sib  (12000/26000)

Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda   Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 6:28 am

//Keressük meg Miyavi-nyant, avagy Holmes-mesuta~ is lehet super hero! - nemcsak lehet, már most is az! Cool //

- Elnézést, kisasszony, kikről is beszél?
*Kérdezek vissza halkan a lány kifakadása után értetlenül, legjobb tudomásom szerint ugyanis a jelenlévők közül egyikünk sem hallgat a Lassie, Sherryl, Lady Mary, Pirate és Coco nevek bármelyikére... Vagyis pont hogy hallgatunk rá, mivel senki sem érti, kikről van szó éppen. De várjunk csak! Kifinomult logikám és detektív-érzékem jeleznek valamit - azért mégsem annyira ismeretlenek ezek a nevek... Sőt, ahogy ízlelgetem magamban hangzásukat, egyre jobban ráismerek növényeim megszólítására! De miért pont Sherlockot kellett nővé avanzsálnia a kisasszonynak? T3T Azt hiszem, ezt egy Arthur Conan Doyle-olvasóhéttel fogom levezekelni majd a lány helyett is...
Fel se tűnik a fiatal hölgy dicsérete (még épp a nevek dekódolásával és hasonlókkal foglalkozom gondolatban), mármint az nem esik le, hogy mire mondta valójában. Persze, hogy fantasztikus vagyok még abban az érdekes tájszólásban is, amit használ! Cool Bár... lehet, nem is tájszólás, mivel némelyik szava mintha felélesztené téli álmában nyugvó angoltudásomat; legalábbis naaagyon hasonlítanak a gimnáziumi angolórák szavaihoz ezek a kifejezések. Persze kell jópár perc, míg egyáltalán rájövök beszédének nyitjára, illetve újabb időbe telik megfejteni a hadart üzeneteket (fájdalom, de nem vagyok hivatásos kódfejtő, csak hobbiszinten értek hozzá, amennyit megkövetel szakmám), azonban igyekszem megfeszített figyelemmel és koncentrációval végighallgatni a beszámolót. Szóval egy nagy, fekete autó utasai ejtették foglyul szerencsétlen lány egyetlen háziállatát, a Miyavi-nyan névre hallgató macskát! A leírás alapján nagyon is valószínűnek tartom, hogy a yakuza maga rabolta el a jószágot, bár az indíték egyelőre még nem világos, hiszen váltságdíjat kérnek érte, ugyanakkor miért pont egy ilyen kisasszonytól, akinél kicsi az esély arra, hogy meg tudja fizetni azt? Persze, ez a feladatom, hogy rájöjjek a titok nyitjára, azonban egyelőre kissé homályos még, hogy mi lesz a kirakós végeredménye - én mindenesetre szorgalmasan próbálom összerakosgatni a darabkáit... Az, hogy a yakuzával állunk szemben, nem igazán zavar, elvégre volt már dolgom velük korábban (igaz, akkor a rendőrség kérte a segítségemet, bár az indokuk, miszerint egy "ilyen hülyére, mint Hayashi-san, senki sem gyanakodna", azért eléggé a lelkembe tiport, de lássák, kivel van dolguk, nem hajítottam ki őket azon nyomban az irodámból), és még néhány személyes ismeretségem is van köztük, szóval ezzel nem lesz gond. Még az is megeshet könnyen, hogy vér, verejték és pénz nélkül fogjuk kiszabadítani a kedves háziállatot!*
- KarakuRaizer Team? Szuperhősök? Érdekesen hangzik, kisasszony, örülnék neki, ha kicsit bővebben kifejtenéd majd, miről is szól ez a szervezet! *.*
*Érdeklődve pillantok megbízómra, ahogy a jutalmat felajánlja. Végre valaki elismeri velem született tehetségemet, és hősként kezel, ahogy megérdemlem eddigi sikereim alapján! Cool A következő pillanatban már öltözködök is - az elengedhetetlen kalapot muszáj fejembe nyomnom indulás előtt és a cipőt se árt felvennem -, majd ügyfelem kezd kirángatni az ajtón, én pedig engedelmeskedek neki, elvégre nem is tehetek mást. Kint még gyorsan bezárom irodám ajtaját és kiakasztom a táblát, mely jelzi, hogy éppen zárva tartunk, és ha szükséges, keressenek telefonon.*
- Köszönöm, kisasszony, de van saját kalapom is! Akkor kezdjük is a nyomozást, kedves Aoitson...
*Húzom ki magamat, kalapomat megigazítva. Szerencsémre nem tellett túl sok időbe, hogy külön kérés nélkül megismételje a nevét, így most már megjegyzem, hogyan is tudom majd szólítani. A Holmes-mesuta megnevezés pedig különösen legyezgeti önbecsülésemet; már csak rá kell szolgálnom a lány csodálatára azzal, hogy rekordidő alatt oldom meg ezt a hallatlan bűnügyet!*
- Ne féljen, Aoitson kisasszony, ez csak egy számítógépes játék hangja!
*Nyugtatom meg ügyfelemet a lövések hallatán - bár először én is megijedek a hangoktól, a lány kiáltását követően pedig kicsit fel is pattanok a nagy riadalomtól. Most azonban nincs időnk rettegni ellenfeleinktől, hiszen azzal csak nekik kedvezünk! Így hát összekapom magam, és újabb kérdést teszek fel.*
- Akkor hát, merre is látta utoljára Miyavi-nyan-sant, kisasszony? A legjobb lenne, ha felkeresnénk azt a helyet, hátra következtethetünk valamire a hátrahagyott nyomokból!


A hozzászólást Hayashi Yuuta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 29, 2011 6:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 Cl0te15000/26000Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda   Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:48 am

Keressük meg Miyavi-nyant, avagy Holmes-mesuta~ is lehet super hero!

Kérdőn emeltem tekintetemet Holmes-mesuta~ra, aki azután érdeklődött kiknek a namet hajtogattam, pedig ugyan azt mondtam, amit Ő! Vagyis igyekeztem… Surprised
- Hát Lessie, Sherryl, Lady Mary, Pirate és Coco~… - mutattam végig a flowerseken sorban. – De… ano… lehet, hogy he’s is Lessie… she is Sherryl, Pirate, Lady Mary… Coco? Vagy… she is Sherryl… - próbáltam megmutatni, hogy melyik flower melyik, de annyira belekavarodtam, hogy a végén már azt se tudtam, hogy melyik Coco and Lady Mary! Shocked A többiekről nem is beszélve. Szörnyű kira~ vagyok. TT_TT Sorry… but… elfelejtettem!! TT_TT - szerencsére hamar túllépek ezen, amiért el kell mondanom Holmes-mesuta~nak a storyt Miyavi-nyan elrablásáról, hogy tudjon help me. *3* Sajnos money hiányában – mivel a pénztálcám Miyavi-nyannál van and valamiért megint nincs sok moneyom úgy amúgy sem – ezért áthidalásként más megoldást kellet kerítenem. Kitűnő volt ajánlani a super hero teamot, hiszen mi vagyunk a legcoolabbak és Holmes-mesuta~ képességével és eszével még coolabbak lehetünk! I know! *-* Kicsit féltem, hogy nem fog tetszeni neki I idea, bár Holmes-mesuta~ról beszélünk a waarudo~ legcoolabb detectiveről! He’s is the kingu of detective! *__*
- Okey, nos a story a Karakura Raizer Teamről röviden annyi lenne, hogy DonDon-bá megbetegedet and a super hero teamja nyaralni ment, ezért felfogadott tehetséges super herokat, hogy megvédjék Karakura Townt a gonosztól! Cool And mivel You are big~ tehetség, and cool képesség ezért lehetsz super hero! Főleg, hogy helpelsz megtalálni Miyavi-nyant! *-* - mondom és mondom a storyt big lelkesen, hiszen kíváncsi volt rá. Good! *.* Lehet, hogy jön super heronak?
Agyalok mindezen and felfigyelek arra, hogy Holmes-mesuta~ készülődik, csak túl lassan! Ez fontos, sietni kell! Surprised Ezért kézen ragadom, and már húzom is kifelé biiig~ sebességgel, közben sürgetem hiszen Miyavi-nyant már így is sokáig várattuk!
- Really? – csodálkozok rá arra, hogy a kalapot elutasítja, de ez csak jó, hiszen azt jelenti Holmes-mesuta~ jól van felszerelve. Okey, pa~fuekuto. Bár Holmes-mesuta~ mindig az! *.* - dicsértem a detectivet, bár nem örülhettem és rajonghattam túl sokáig, mert jött a….. MAFFIA! O.O Hirtelen azt sem tudtam hova kapjak, fussak e vagy maradjak? O_o Végül a megadásnál maradtam, mint egy tömör betonoszlop úgy álltam be egy helyre és waitingoltam mit kellene tennem.
- Kompyu~ta ge~mu songu? – néztem döbbenten Holmes-mesuta~ra. Hogy merték Karakura-Raizer Tuxedo-cat super herot átverni furcsa Kompyu~ta ge~mu songual? >.> - Nnno félek! – eresztettem le kezeimet, hiszen one super hero nem ijedhet meg csak úgy, csak elővigyázatos voltam. Igen csak elővigyázatos! *.* De… mit jelent ez a szó? Surprised No mindegy…
- Miyavi-nyant? Ano… ott! Vagyis nem ott, hanem majdnem ott. Rettsugo~, megmutatom! *-* – mutattam egy nem is annyira távoli pont felé, majd már indultam is hatalmasakat lépve Miyavi-nyan utolsó honlétéhez, közben szorgosan nézve a talajt hátha valami nyomokat találhatunk. Nem is kellett túl sokat menni és ott is voltunk. – Ott! – mutattam egy mobilfülke mellé, de közben valami furcsa zörejt hallok a közeli bokorból, and amiért az elvonta figyelmemet nem néztem lábaim elé andTT_TT… megint elestem! ToT Hatalmasat terülve a földön köpenyem miatt, igyekszem is összekaparni magamat ezután, hiszen Dr. Aoitson mégsem feküdhet a talajon. Amint felültem rögtön a leesett kalapom után kapok, hogy visszahelyezve azt kobakomra felálljak. Persze a mutatványom után tett összekaparás során fel se tűnik a földön heverő Miyavi-nyan aki az imént pottyant ki fekete kalapomból és hever azon a helyen, ahol legutóbb volt.
- Anoooo~ - porolom le magamról a csúnya port, ami burakku ruhámra tapadt. – Itt volt! TT_TT – nézek Holmes-mesuta~ra, miközben Miyavi – nyan volt helyére (és a jelenlegi helyére) bökök. Holmes-mesuta~ szerint hol lehet my super hero Miyavi – nyan? TT_TT – tettem fel sokadjára is ezt a kérdést és vártam a megmentő detective válaszát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda   Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hayashi és Társa Magánnyomozó Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-