-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hadnagy Irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptySzomb. Szept. 06, 2008 6:00 am

Halihó, Gotei13 lakó!
Hadnagy Irodája 27151_0_4-0837-traditional-home-office

Nem csalás, nem ámítás! Felfedezted az otthon csinosítgatás után irodám cicomázásával csodálatosra pofozott zugomat! Nem tehetek róla! Én, csak a vásárlási kényszer áldozata lettem. Na, de ha már itt vagy gyere be és igyunk! Mármint ismerkedjünk...kivéve,ha papírmunkát hozol! Akkor rettegj a házisárkány bosszújától!

Érezd magad otthon, csak kopogj, mielőtt belépsz! Jaj, és hívj nyugodtan Hana-nak! Azért nem vállalok felelősséget,ha a fuku-taichou-ra nem nézek fel!


A hozzászólást Hana Akamoto összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 14, 2011 8:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te5500/10000Hadnagy Irodája 29y5sib  (5500/10000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyHétf. Okt. 06, 2008 5:29 am

Kicsit félszegen járok erre, igazából -jövök rá- most először: erre még nem volt feladatom. Persze maga Soul nem idegen hely, de még Seiretei sem, de csak annyira, hogy tudjam merre is kéne mennem, ha oda akarnék menni.
Márpedig most akarok.
Átvágtam a kerten, több ponton is megnézettem magam 3. osztagos shinigamikkal, de aztán mégcsak szóváltás sem lett belőle. Csupán a Kerten átvágva, közvetlenül a Hadnagyi ioda előtt kért az egyik tiszt valami kis igazolást, hogy ki is lennék és mit akarok én itt errefelé.
Most az ajtó előtt állok. Oldalamnál kitapintom Névtelent -sajnos, amíg nem jut előbbre a "kapcsolatunk" mégsem akarom egyszerűen le"kard"ozni. Már most jelentőseb több annál számomra Ő. Tisztelem és becsülöm.- majd egy gyors kimono igazítással határozottan kopogok és lassan nyitom is az ajtót.

Belépve nem nézek a hadnagyra: köszönök miközben tisztelettudóan meghajolok. Na nem bókolás, csak a szokásos formaságok, amiket tiszteletben kell tartani.
Magam mögött behúzom az ajtót, majd előrébb lépek és várok, hogy szóljon: beszélhetek.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyHétf. Okt. 06, 2008 5:36 am

A széken hátradőlve olvasgattam a hivatalos és felettébb izgalmas dokumentumokat, hogy el ne aludjak az ipod bömbölt a fülemben. A kopogást elég halkan hallom, ezért folyosói zajnak titulálom. A helyzet jelentősen megváltozik, amikor belép egy akadémiai tanuló. Már-már zavarba hozóan betartja a formális előírásokat, amin önkéntelenül is elmosolyodok. Az ajtó bezárása után felpattanok székemről és vendégem mellé lépek. Egy hátba vágás kíséretében széles vigyorral az arcomon kezdek beszélni.
-Ugyan már! Nem szükséges ennyire betartani a formaságokat! Húzd már ki magad!-segítek neki, hogy kiegyenesedjen.-Miben segíthetek neked?-mosolygok rá, remélem barátságosan.
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te5500/10000Hadnagy Irodája 29y5sib  (5500/10000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyHétf. Okt. 06, 2008 5:51 am

Teljesen ártalmatlanul fordultam meg. Az ajtó már becsukódott, én meg teljesen meg voltam elégedve magammal: hiszen eddig minden simán ment. Szóval nem, nem vártam én semmire.
Az ütés ugyan nem volt erőteljes, de kapásból bennszorult az arra a percre betervezett levegőadagom, így kapásból hangos krákogásban és fuldoklásban török ki. Nem is beszélve a mélységes megdöbbenésről. Kigúvadt szemekkel fulladozok -pillanatok kérdése csak, hogy rendbejöjjek, nincs nagy gond- némiképpen még meg is görnyedve. És beszéltem már a megbotránkozásról??!

- Koshirou Owando, akadémiai tanonc -krökháhá- megbeszélésre -krákrökhökk- *torokköszörülés* jelentkezik...

Nyelek egy utolsót, miközben félszegen a hadnagyra pislantok, hogy számítsak-e további " közvetlen támadásra".
Azért a legbiztosabb lehetőséget választam és beljebb lépdelek, hogy a hadnagy hatótávjából lehetőleg kikerüljek. Elnyomni próbált zavaromban idegesen játszatom végig az ujjamat Névtelen hüvelyén, majd megigazítva újfent kimonómat, küldök akaratlanul a hadnagy felé egy majdnem lenéző pislantást. Végül összképemen javítandó és lassan elmúló zavaromat palástolandóan kihúzom magam.

- Az akadémia vezetősége küldött, idézek: "A gólyák hollowképzése végett, illetve személyem*nyomatékosítom a hangsúlyt* figyelembevételéért, az út során." Nos, erről lenne szó.

Közlöm hivatalos hangnemben az információkat, miközben igyekszek megtartani a tisztes távolságot a hadnagytól.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyHétf. Okt. 06, 2008 6:07 am

-Ne haragudj!-ácsorgok tőlem szokatlanul megszeppenve. "Remek...öld meg szegényt, mielőtt még bekerülne a gotei 13-ba...ügyes vagy Hana!"forgattam meg a szemeimet,de mire ráeszméltem a fiú már tisztes távolságba húzódott tőlem. "Megeszlek reggelire? Ez most komolyan megrémült tőlem?"pislogok nagyokat,de elkomolyodok a lenéző pillantása után.
- Az akadémia vezetősége küldött, idézek: "A gólyák hollowképzése végett, illetve személyem*nyomatékosítom a hangsúlyt* figyelembevételéért, az út során." Nos, erről lenne szó.-
-Örvendek, hogy megismerhetlek Koshirou Owando!-kicsit elgondolkozom a néven.-Te lennél a végzős osztály legjobb tanulója, igaz?-nem várva a válaszra folytatom a beszédem.
-Értettem az érkezésed okát!-sétálok vissza az asztalomhoz és ülök le a székembe.-Legnagyobb sajnálatomra még nem érkezett erről semmilyen információ... A helyszín már megvan? Tehetnénk egy sétát arrafelé, hogy legyen elképzelésem a küldetésről.-elveszek egy picit papírok között.-
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te5500/10000Hadnagy Irodája 29y5sib  (5500/10000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyHétf. Okt. 06, 2008 7:17 am

Némileg zavartan tekintek az irodaasztalt behálózó papírkötegek felé. Egy csöppet káosz...

- Elég nagy a zűrzavar az utóbbi időkben.

Mondom félhangosan, igyekezve némi együttérzést tanusítani, mégha eközben újabb fejekkel csökken a szememben a hadnagy. Majd egy pillanatnyi elgondolkodás után most ugrik csak be, hogy mit is mondott az imént:

- Nos, nem volt felmérés... öhm... öhmm... hadnagy. De megtisztelő, ha ilyen... öhm... "pletykák" terjengenek rólam. Az eredményeim igen, egész jók.

Vörösödök el tudattalanul. De elég csak egy pár pillanat, hogy eszembe jussanak rokonaim, halálom körülményeim és szégyenlem, hogy így elfelejtkeztem róluk. Arcom újra megfeszül, némileg kihúzom magam.

- Hadnagy, épp erről volt szó: Pár társammal, vagy amennyiben nincs elég önkéntes pár tehetségesebb tanulóval és elvileg a nagyobb biztonság érdekében egy-két hadnagy kíséretében ejtenénk meg a gólyák első vadászatát. Mondanom sem kell Önnek, hogy volt már precedens, illetve... *Egy gyors pillantást vetek a hadnagyra, majd rájövök, hogy tiszteletlenül beszéltem. Nem zavartatom magam, egyszerűen átugrom a következő részt és:* meginvitálnám Önt egy útra az emberek világába. Az Ön szava lenne szükséges hozzá, hogy a környék biztonságos és ebben az esetben másnap indulna is a gyakorlat. Az előőrös pedig már ma este kinnt fog éjszakázni.

Fejezem be a mondókámat. Az elmúlt pillanat újra eszembe jutatta azokat a pillanatokat amik... megnyitották az idevezető utat... És most abba a világba térek majd vissza. Újabb és újabb emlék jut eszembe, de az arcomat megpróbálom egy érzéketlen és érzelemmentes arc mögé bújtatni. Hirtelen melegem lesz, majd a hideg fut a hátamon, érzem, hogy a fejem fáj... kezemmel Névtelen után kutatok, biztos pontnak érzem Őt, régóta már.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyKedd Okt. 07, 2008 7:17 am

-Sajnos...-sóhajtok egyet és igyekszem elereszteni a fülem mellett a megjegyzését.
- Nos, nem volt felmérés... öhm... öhmm... hadnagy. De megtisztelő, ha ilyen... öhm... "pletykák" terjengenek rólam. Az eredményeim igen, egész jók.-
-Nem kell szerénykedned!-kacsintok rá. "Eh,látom nem kedveli a közvetlen stílusom, így jártam." rakom arrébb az egyik kupacot.
- Hadnagy, épp erről volt szó: Pár társammal, vagy amennyiben nincs elég önkéntes pár tehetségesebb tanulóval és elvileg a nagyobb biztonság érdekében egy-két hadnagy kíséretében ejtenénk meg a gólyák első vadászatát. Mondanom sem kell Önnek, hogy volt már precedens, illetve...-folytatja némi szünet után.-meginvitálnám Önt egy útra az emberek világába. Az Ön szava lenne szükséges hozzá, hogy a környék biztonságos és ebben az esetben másnap indulna is a gyakorlat. Az előőrös pedig már ma este kinnt fog éjszakázni.
Türelmesen kivárva, hogy befejezze a mondandóját hozzáfűzöm.
-Én pedig már említettem, hogy nem tudok az idei avatásról semmit.-igyekszem nyugton tartani a haragomat. Gyorsan kikergetem a haragomat az ablakon és mosolyogva felállok a székemről.-Jól érzed magad?-fogom vissza magam a sápadt arcát meglátva. Egy széket tolok alá és dugok egy pohár vizet az orra alá.-Ne haragudj, hogy így letámadtalak, de nem akartam, hogy elájulj. Vizet?-mosolygok rá kicsit félszegen. A válaszára várva végig gondoltam, hogy mit kell az indulásig tennem. "Mindenféle képen szólnom kell Hisagi-nak. Majd ő eldönteni mehetek e vagy sem..."
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te5500/10000Hadnagy Irodája 29y5sib  (5500/10000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyKedd Okt. 07, 2008 7:28 am

- Igen, köszönöm, szívesen elfogadnék egy pohárral.
Pillanatok fel merengésemből. Sosem akartam másokra erőltetni azt, amit én érzek. Nyílván ők is atéltek ennél durvábbat is. Hiszen ők már hadnagyok, shinigamik. Öltek már hollowokat, halott lelkeket kell "feloldozniuk". Társaikat vesztették el...
A láng, hogy feladatot kaptam természetesen még él bennem és jól esik a hadnagy figyelmessége is, mégha arra nem is jött rá, hogy sajnos a nevét időközben elfelejtettem, ezért volt az akadozott hadnagy megnevezés az imént.
- Köszönöm!
Szólok meglepetten, mikor széket kapok magam alá. Nem merek szólni, hogy épp távozni akartam, hiszen én azt hittem, hogy ennyiben ki is merül a "meghívás". Nem lesz apelláta, már megyünk is... de ezek szerint tévedtem.

- Elnézést... hadnagy, mire várunk még? Elfelejtettem volna valamit? Vagy... szükség lenne még valamire?
Szólok kissé feszülten, miközben felmerül bennem, hogy talán csak én nem hallottam ki az imént az iróniát a hangjából, ahogy engem és az eredményimet dícsérte... és most szépen leszerepeltem előtte, hogy még egy egyszerű elhívást sem tudok még rendezetten levezetni...
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyKedd Okt. 07, 2008 7:56 am

- Köszönöm!-
-Szívesen!-fújtam egy nagyot.-Amúgy egyszerűen csak Hana!-a kérdő pillantás után gyorsan hozzáteszem.-Nyugodtan hívj így!-
- Elnézést... hadnagy, mire várunk még? Elfelejtettem volna valamit? Vagy... szükség lenne még valamire?-
-Meg kell várnom a kapitányom engedélyét. Elnézést, hogy így megváratlak.-jövök kicsit zavarba.-A felettes szava szent!-kacsintok rá.- Ha szeretnéd most nyugodtan elmehetsz és, ha meglesz az engedélyem közlöm veled az indulás pontos idejével és helyszínével együtt. Utána pedig...indulhatunk is!-egy kis szünet után hozzáteszem.-Örülök, hogy megismerhettelek! A rosszullétekkel csak óvatosan, de ha bármilyen gondod lenne itt mindig megtalálsz.- kinyitom az ajtót mielőtt ő érne oda hamarabb.-Akkor később! Szia!-
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te5500/10000Hadnagy Irodája 29y5sib  (5500/10000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyKedd Okt. 07, 2008 8:11 am

- Oh, értem hadnagy... Hana-san mármint. (na, ez viszánt már useri hiba. fogalmam sincs, hogy miként mutatnak a megnevezésben tiszteletet, bocsánat!!)
Szólok kicsit félszegen. Névtelent babrálgatom, zavarom levezetése végett. Különös: általában nem szoktam ennyiszer és ennyiféleképpen zavarba jönni. Természetesen sokszor volt gondom belőle, hogy nem ismertem az ittani etikettet és szokásokat, azonban ezt idővel megtanulhattam, vagy tanulgattam.
Azonban most Hana-hadnagy ezzel a különös, emberi nyitottságával és közvetlenségével gond nélkül pillanatok alatt újra és újra zavarba tud hozni. Rendkívül röstellem magam.

- Köszönöm Hana-san, nincs semmi gond a várással! Elvileg 1 óra múlva indulunk, de kérem: ha meglesz az időpont és a helyszín, akkor mindenképpen küldje el halállepkével és erősítsen meg, de remélem nem tévedek.
Találok rá lassan a hivatalos hangnemre és úgy érzem, hogy önmagamra is. Ugyan megremeg még kicsit a hangom, majd valami halovány mosoly-félét produkálok, hogy úgy érezzem valamivel tényleg megköszönöm a hadnagy közvetlenségét és segítőközségét.
- Csak átmeneti rosszulét, nem fog többé megtörténni hadnagy! Részemről az öröm! Erősödik meg némiképpen a mosoly az arcomon, de ez még mindig nem több, mint egy halovány izomrándulás egy nem túl rugalmas maszkon. Majd búcsúzóul enyhén meghajolok -nevezzük inkább biccentésnek- majd kilépek az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyVas. Jan. 11, 2009 8:05 am

//Új családtag-ne szólj be, lusta voltam rendes "címet" kiötölni-//

Az elmúlt két hétben már kezdtem megszokni az apró fájdalmakat és Hisagi-t sem rémisztgettem, hogy valami baj vagy hasonló van. Az otthoni tartózkodást nehezen viseltem, de azt még rosszabbul, hogy a lábaim hosszú távon már nem tudtak semerre se cipelni. Nem éppen bababarát zenét hallgatva pakoltam ki az ebédemet, amikor hirtelen felindulásból eldöntöttem, bebattyogok a férjemhez az irodába. Időközben azért igyekeztem felkészíteni magamat arra, hogy idegsokkos állapotba fog kerülni, ahogy meghallja a hangomat, de semmi kedvem sem volt egyedül maradni. Gyorsan becsomagoltam és egy kosárba vágtam az ennivalót.
Boldogan battyogtam az ajtóhoz és épp a kilincset szorongattam, amikor rájöttem, hogy nem vettem sem kabátot, sem sálat, sem kesztyűt.
-Fagyhalál...-dünnyögtem magamnak. A lassított felvételes öltözködésem és siránkozásom után, hogy már a kabátba is alig férek bele, végre elindultam. Terhesen komoly gondjaim támadtak a sétálással, így abban a percben hálát adtam, hogy a főépület alig volt tőlünk tíz percre. A magányos baktatásom sem tartott sokáig, mert egy tiszt a frászt hozva rám termett mögöttem. Egy kisebb szívinfarktus után köszöntem is neki.
-Hogy érzi magát, hadnagy?-
-Öhm...terhesen?-
-Legalább a humorérzéke még a régi. Had vigyem a csomagját!-
-Oh, köszönöm, de nem pakoltam meg kövekkel, úgyhogy elbírom.-
-Ahogy gondolja. Biztos jól van?-
-Pompásan.-igyekeztem mosolyogni, bár a derekam le akart szakadni és egy újabb fájdalmat éreztem. Ez viszont közel sem volt olyan mint a megszokottak, ezért rögtön meg is álltam. " Valami nagyon nem jó. Ez sokkal rosszabb! Na, ne már, hogy most..."
-Ba..ba..baj van?-aggodalmaskodott azonnal a tisztem.
-Még nem tudom!-
-Szerintem...öhm...jobb lenne, ha minél hamarabb leülne!-
-Van benne valami!-amikor láttam a fején, hogy szeretne nagyon segíteni a kezébe nyomtam a kosarat.
-Biztos menni fog egyedül is, hogy beérjünk?-
-Igen, csak fejezze be ezt a vészjóslást!-
-Igenis!-
Az út további részében szerencsére befogta a száját. Elég volt, hogy időzített bombán ültem, amivel most valami nagyon nem stimmelt, az időnként fellépő erős fájdalmak is borzolták az idegeimet. A főépülethez érve vettem egy nagy levegőt.
-Innen betalálok! A kosarat tartsa meg! A tartalmához pedig jó étvágyat!-a választ meg se várva hagytam faképnél. A folyosón ácsorogva azon agyaltam, hogy mit adjak be Hisagi-nak, meg egyáltalán mit mondjak. "Igazán feltalálhatnának egy csipogót a kezdő kismamáknak, hogy tudják mikor fognak szülni, mert ez így...nem kéne káromkodnom...de nagyon nem jó."
Még egy gyors sóhaj után bekopogtam a kapitányi irodába,de nem kaptam választ. Ácsorogtam egy kicsit, hátha történik valami, de a türelmem hamar elszállt, úgyhogy bekukucskáltam. Sehol sem volt senki.
-Jaj, ne máááár...-támaszkodtam a falnak.-Nyugalom. Tessék gondolkozni merre lehet. Minek ilyen nagy egy osztag?..áááh!Bárhol lehet...-amikor megint jobban éreztem magam átcsoszogtam az irodámhoz, hátha ott van, mert tovább úgy se fogok menni, hogy előkerítsem. Mivel nem gondoltam, hogy bent lesz kopogás nélkül nyitottam be és dugtam be a fejemet,de gyorsan be is csuktam magam előtt az ajtót, amikor megláttam a fejét.
-O...óóóó!-
-Hana! Gyere vissza! Hallod? Tudom, hogy ott állsz az ajtó mögött!-
-Jó-jóóó!-nyitottam újra ki az ajtót, de még nem mertem teljesen bemenni az irodába.-Haragszol?-hatásszünet.-És mi jót csinálsz az irodámban?-
-Nem repesek a boldogságtól, hogy ilyen hidegben egyedül mászkálsz...Hogy mit? Öhm...nálad rendesen rendszerezve vannak az iratok és a fene fog rohangálni a két helység között!-
-Pedig már reménykedtem, hogy hiányzom.-ültem le a fotelbe és sóhajtottam megkönnyebbülten.-Te, His!-
-Tessék?-
-Lehet, hogy vaklárma...vagy nem...fogalmam sincs. Az is lehet képzelődöm, tudod....ez...öhm....-
-Ezt most érthetőbben!-
-Hát...szerintem lassan a negyedik osztag felé kéne vennem az irányt.-
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyVas. Jan. 11, 2009 8:34 am

/Új családtag/

Hisagi a napos semmitevés kellős közepén volt, de aztán gondolt egyet és hozzáfogott a munkának. A nap túlnyomó részét Hana irodájában töltötte, bújta a papírokat, jegyzetelt, olvasgatott. De mikor közeledett az ebédidő természetes módon abbahagyta a munkának nevezett ügyködését, aztán hátradőlt a széken. De a biztonság kedvéért a kezébe vett egy jelentést, ha jönne valaki akkor ne tudja letolni, hogy már megint lopja a napot. Pár perces csend után nyílt az ajtó, de aztán gyorsan be is csukódott. Ránézett az ajtóra, aztán letette a lapokat a kezéből.
-Hana! Gyere vissza! Hallod? Tudom, hogy ott állsz az ajtó mögött!-

-Jó-jóóó!-Haragszol?-És mi jót csinálsz az irodámban?-
-Nem repesek a boldogságtól, hogy ilyen hidegben egyedül mászkálsz...Hogy mit? Öhm...nálad rendesen rendszerezve vannak az iratok és a fene fog rohangálni a két helység között!-
-Pedig már reménykedtem, hogy hiányzom. Te, His!-
-Tessék?-
-Lehet, hogy vaklárma...vagy nem...fogalmam sincs. Az is lehet képzelődöm, tudod....ez...öhm....-
-Ezt most érthetőbben!-
-Hát...szerintem lassan a negyedik osztag felé kéne vennem az irányt.-
-Mi?
Pattant fel gyorsan a székből és szinte átugrotta az asztalt, hogy minél előbb a felesége mellett legyen.
-Na és... feltudsz állni? Vigyelek? Rosszul vagy?

-Eh... nyugi! Egyenlőre, hagyj egy kicsit pihenni... aztán meglátom, hogy fel tudok-e állni. De azért vinni... érdekes pozícióban kellene vinned.
-Megoldom, csak mond, hogy mit csináljak.
-Először is... nyugodj le, mert ide hallom, hogy ver a szíved. Másodszor... szerintem mostmár ne hadj magamra...
-Rendben meglesz.
Leguggolt Hana elé és mindkét kezét megfogta. Talán egy kicsit idegesítő volt, de folyamatosan feleségét nézte vagy a hasát. Pár perces csend és "nyugalom" után jött egy erősebb kézszorítás Hana részéről, ekkor állt föl Hisagi.
-Oké... ha tetszik ha nem... viszlek.

-De... nem.
-De igen.
Vette az ölébe óvatosan és indult meg az ajtó felé. Szinte ki szakította a helyéről az ajtót olyan erősen nyitotta ki. Becsukni már nem igazán volt kedve, ezért nyitva maradt az ajtó Hisagi viszont elég gyors léptekkel közeledett a kijárat felé. Útközben természetes módon minden tiszt megbámulta őket, de szólni egyik sem szólt. Egy idő utn követő tábor is keletkezett mögöttük, de ez Hisagit egy "icipicit" idegesítette.
-Mindenki itt marad... tartsák a frontot...

-His!
-Hm?
-Jobban félsz mint én.
-Nem is.
-Dehogynem.
-De nem...
-Persze.
-Tudod mit? Inkább ne szorítsd annyira a vállam, lassan összeesek...
Gyilkos pillantások Hana részéről.
-Oké rendben... szorítsd nyugodtan, csak bírd ki, és ne nézz így rám kérlek.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyPént. Márc. 06, 2009 9:50 am

// Újonc a láthatáron! - Clarie jelentkezik a hadnagynál! - //

Amióta újra munkába álltam semmi más dolgom nem volt, mint az irodában gubbasztani és pótolni a temérdek papírmunkát. Lassan kezdett lapfóbiám lenni, már attól rosszul voltam, ha megláttam egyet valakinél. Arról nem is beszélve, hogy teljesen egyhangú volt. A határidők miatt pedig átosonni a szomszédos irodába és idegelni a férjemet is alig maradt energiám.
-Kész unalom...-rágcsáltam tovább a ceruzámat, de inkább kibámultam az ablakon. Egy darabig gondolkoztam azon most ki is lesz a soros elhozni manókát a "csomagmegőrzőből", mert kezdtem elfelejteni melyik nap kire is esik a dolog. Gyorsan magam elé kaptam egy naptárt és rávéstem hatalmas betűkkel "ELMENNI HITOMI-ÉRT!". A hatalmas tett után elégedetten letettem magam elé, hogy biztos észre vegyem, ha indulnom kell, aztán hátradőltem a székemben. Egy kis nyújtózkodás után felszedtem a kész kupac iratokat. Széles vigyorral az arcomon berontottam His-hez, aki majdnem hátra esett a székkel.
-Hopszi! Bocsika!-vakarásztam meg a fejemet.-Eddig csak ennyit sikerült megcsinálnom...így is lassan már begörcsöl a csuklóm!-T.T
-Ez is több mint, amire én jutottam.-
-Nem baj! Én vagyok az aktakukac nem te!-hajoltam át az asztal felett és csókoltam meg. Utána jött a fekete leves.-JESSZUS!-
-A fülem...-
-Hopsza! Ne haragudj!-intettem hátra az ajtóból. -Elfelejtettem, hogy az új tisztünk ma köszön be hozzám! Később még visszanézek! Szeretleeeeek!-küldtem pár puszit és csuktam be végre az ajtót. Alig tettem pár lépést érzékeltem, hogy valaki az előbb határozottan mellettem állt. Hátrapillantottam és megláttam az érdekes árnyalatú hajjal rendelkező lányt.
-Oh, hello!-fordultam meg azonnal egy széles mosoly kíséretében.-Meg ne hajolj! Ja, és csak Hana! A rangomat nyugodtan hagyd le!-hagytam egy kis időt, hogy megbarátkozzon az előbbi felsorolásommal.
-Na, azt hiszem már feldolgoztad! Az lesz ott az irodám!-toltam magam előtt egy kicsit, hogy bátran trappoljon be nem eszek shinigami-kat. -Amúgy egy hatalmas üdvözlet nálunk! Minden rendben van eddig? Sikerült megtalálnod a szállásod? Csak azért kérdezem, mert elég sokan labirintusnak mondják és szívesen elkísérlek addig, ha szükséges. Eh, sokat beszélek elsőre, igaz?-vakartam meg a fejemet zavarodottan.


A hozzászólást Hana Shuuhei Akamoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 07, 2009 5:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Clarie Toshihiko
Módosított lélek
Módosított lélek
Clarie Toshihiko

nő
Aries Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : 5. osztag | Eiji nyomában
Registration date : 2009. Mar. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Módosított Lélek; 3. osztag, 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te7500/12000Hadnagy Irodája 29y5sib  (7500/12000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyPént. Márc. 06, 2009 10:59 pm

--= Újonc a láthatáron! - Jelentkezem a hadnagynál! =--


A lassan haladó ügyintézések és az adminisztrációk után boldogan meneteltem az osztagom hadiszállása felé. Mivel nem volt sok holmim, ezért egy közepes méretű, teletömött táskát hurcoltam magammal. Mára volt megbeszélve a találkozó a 3. osztag hadnagyával. Valamelyest emlékeztem, hogy hogyan is jutok el oda. Ahogy szeltem a hosszan elnyúló, üres folyosókat, gondolkozóba estem.
~Reménykedek benne, hogy szívesen fogadnak, és nem rögtön csak a letolást fogom kapni... Mondjuk az se lenne semmi, ha valami kigyúrt nagy darab állattal találnám magam szembe, a hadnagyom személyébe O.o Kicsit eltöprengenék, hogy tényleg jó helyre jöttem-e... Meg aztán a légkör se legyen az a katonás, eleget szenvedtem, nem hiányzik még ez is...-a gondolataimból azonban hamarosan egy mellettem szélsebesen elsuhanó lélek zavart meg. A menetszelétől egy 360° -os kört tettem meg a tengelyem körül, úgy kaptam a táskám után. El sem hittem, hogy ilyen jó reflexszel vagyok megáldva, pedig nem ám az ügyességemről vagyok híres. Ahogy végre megálltam, nagyra nyitott szemekkel néztem előre. Aztán a szélsebes valaki egy hatalmasat fékezve rohant vissza felém. Már azon voltam, hogy elugrok előle, nehogy nekem jöjjön, de velem szembe lefékezett egy lány.

-Oh, hello! Meg ne hajolj! Ja, és csak Hana! A rangomat nyugodtan hagyd le!-köszöntött kicsattanó kedvvel.
~Áh, ezek szerint ő lenne a hadnagyom...! Jééé milyen fiatal és milyen szimpatikus személy! Teljesen más képet alkottam róla gondolatban O.o Mondjuk azt sem tudtam, hogy nő...-épp én is a bemutatkozást szerettem volna elkezdeni, de a hadnagy folytatta
-Na, azt hiszem már feldolgoztad! Az lesz ott az irodám! -Amúgy egy hatalmas üdvözlet nálunk! Minden rendben van eddig? Sikerült megtalálnod a szállásod? Csak azért kérdezem, mert elég sokan labirintusnak mondják és szívesen elkísérlek addig, ha szükséges. Eh, sokat beszélek elsőre, igaz?-kezdett el betessékelni az irodájába. Ahogy beléptünk végre én is szóhoz tudtam jutni
-Cseppet sem! Figyelek, csak gondoltam megvárom, míg befejezed!-néztem egy pillanatra a kínosan nevetgélő Hana felé. Körbenéztem az irodában.
-Nos az én nevem, Clarie Toshihiko, most kezdek tisztként, ugyebár... És, öm... Még mit is kéne magamról mondani...? Kissé szeleburdi, és ügyetlen, de nagyon lelkes kezdő shinigami vagyok! Remélem jól tudok teljesíteni nálatok! ^^ ... Ja és, én is sokat beszélek, csak most egy cseppet meg vagyok illetődve! ^^" Öm... mit is akartam még...-gondolkodtam el egy percre-Ja igen! Köszönöm szépen ezt a kedves üdvözlést, meg minden, és majd jó lenne, ha segítenél nekem abban, hogy merre is találom a szobámat, csak, hogy letudjak cuccolni...? Na azt hiszem ez lett volna a legfontosabb...-mosolyogtam-Na és... rólad még mit lehet tudni? Jééé! -találtam magam szembe egy fényképpel, amelyet a hadnagy asztalán láttam meg-Csak nem a te kislányod? De aranyos *.*
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptySzomb. Márc. 07, 2009 5:55 am

// Újonc a láthatáron! - Clarie jelentkezik a hadnagynál! - //

Az első mondata után felmerült bennem a félsz, hogy feszítő vassal kell bármit is kiszednem belőle, mert nem lesz a csacsogós típus. Ez a benyomásom a következő megszólalásánál hipersebességgel dőlt össze. Köpni nyelni tudtam annyira belejött a magyarázásba, úgyhogy nem tudtam jobbat hagytam, hogy kibeszélje magát.
-Aham...-vakartam meg a fejem, mert nehézkesen ment felfogni ezt a sok dolgot egyszerre.- Értem. Akkor azt hiszem jóban leszünk. Két nagydumás csak megérti egymást! Amúgy nem kell itt megilletődni! Eszem ágában sincs vasszigorral megfélemlíteni téged. Öh...a zanpakutou-mat rakd nyugodtan arrébb, ha le szeretnél ülni. Bocsika, kicsit nagy a kupi!-^^"- Aztán...- gondolkodtam el egy kicsit, hogy még mit nem említettem meg, de Clarie hamar megtalálta az asztalon lévő képet manókáról és hatalmas csodálattal esett neki. "Valahogy mindenki áradozik, hogy mennyire szép kislányunk van. Lassan már ott tartok, hogy elrejtem a világ elől. Igen, jól estek a dicséretek, de azért nem gondoltam világszépének Hitomi-t. Na jó, nekem a legszebb baba az egész földkerekségen, de akkor sem tesz jót az egoizmusomnak, hogy ennyit imádják."
- Igen, ő az én és a szomszédos irodában unatkozó kapitány úrnak a kislánya. Hitomi a neve és alig várja, hogy beszabaduljon a gotei 13 területére. - adtam oda a képet. Sajnos imádok beszélni manókáról és ha tehetném elregélném minden nap micsoda tetteket hajt végre. -Még alig bír négykézláb mászni, de már apró kidou gömbökkel riogatja a környezetét... hjaaaj, kezdek félni, hogy egyszer magát robbantja fel vele...Juj, majd egyszer behozom és szabad lesz megdögönyözni a kisasszonyt...-vakarászom meg a fejemet. - Nah, de nem a rosszcsonttal kéne téged fárasztanom...-ültem le a székembe és helyeztem magam kényelemben.
-Izé...amúgy szívesen! Induljunk máris, hogy ki tudj végre csomagolni? Esetleg még lenne kérdésed? Kérsz valamit inni? Enni? Óhaj sóhaj? -
Vissza az elejére Go down
Clarie Toshihiko
Módosított lélek
Módosított lélek
Clarie Toshihiko

nő
Aries Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : 5. osztag | Eiji nyomában
Registration date : 2009. Mar. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Módosított Lélek; 3. osztag, 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te7500/12000Hadnagy Irodája 29y5sib  (7500/12000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyVas. Márc. 08, 2009 4:42 am

--= Újonc a láthatáron! - Jelentkezem a hadnagynál! =--


- Igen, ő az én és a szomszédos irodában unatkozó kapitány úrnak a kislánya. Hitomi a neve és alig várja, hogy beszabaduljon a gotei 13 területére.-nyomta a kezembe a képet, így jobban szemügyre tudtam venni.-Még alig bír négykézláb mászni, de már apró kidou gömbökkel riogatja a környezetét... hjaaaj, kezdek félni, hogy egyszer magát robbantja fel vele...Juj, majd egyszer behozom és szabad lesz megdögönyözni a kisasszonyt...
-De jó lesz! Rendben van! ^^
- Nah, de nem a rosszcsonttal kéne téged fárasztanom... Izé...amúgy szívesen! Induljunk máris, hogy ki tudj végre csomagolni? Esetleg még lenne kérdésed? Kérsz valamit inni? Enni? Óhaj sóhaj?-helyezkedett el kényelmesen székében a hadnagy. Eleinte csak pislogtam, hogy hogy lehet ennyi mindent belesűríteni egy szusszba. Aztán reagáltam hamarosan.
-Jajj, maradj csak, nyugodtan, egy kicsit! Látom kissé fáradt vagy! Viszont az innivalót elfogadnám, csak hogy ugráltassalak! ^^"
-Jajj ugyan, ez nem ugráltatás!-pattant fel helyéről, s egy pohárkába kitöltött nekem egy kis üdítőt, aztán a kezembe nyomta, és leültetett a vele szemben lévő székbe, s ismét lecsüccsent.
-Egyébként, te mióta szolgálsz itt? És hogy hogy a 3. osztaghoz igazoltál?-kezdtem el faggatni az asztalnál pakolászó Hanat.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyKedd Márc. 17, 2009 12:28 am

// Újonc a láthatáron! Clarie jelentkezik a hadnagynál! //

Láthatóan elnyerte a tetszését a baba játszási ötlet, úgyhogy gondolatban már törtem is a fejem egy dátum. Na, meg gyorsan felvéstem egy papírra mielőtt elfelejteném. Szerettem mások kedvében járni és szívesen mutogattam a kislányunkat is. Ha Hitomi-ról volt szó mindig előbújt belőlem a felvághatnék. Legszívesebben csinálnék róla egy egész portfóliát és üldözném az áldozatokat, hogy az orruk alá tudjam tolni.
Visszatérve az irodába és Clarie-hez gyorsan öntöttem neki üdítőt és visszavágódtam a székembe. Kissé nagy kupi éktelenkedett az asztalomon, ezért elkezdtem pakolászni. Nem kéne, hogy már az első nap túlzottan szétszórtnak és szórakozottnak lásson. Másrészről viszont jobb, ha minél hamarabb rájön, nehogy küldetésnél derüljön ki. Mint annál az ominózus esetnél, amikor mamuszban és kávéval a kezemben jelentem meg hollow vadászaton. Szegény azt se tudta, hogy magyarázza el a helyzetet. Én meg csak vakarásztam a fejemet ásítozva, miközben a fél társaság már kint vár a pusztában. Mázli volt a részükről His felbukkanása, aki kupán vágott a küldetés papírjaival. Ettől persze észhez tértem és félórás pánikolás után el is indultam a megbeszélt helyre, csak éppen a zanpakutou-imat hagytam az irodában.
-Egyébként, te mióta szolgálsz itt? És hogy hogy a 3. osztaghoz igazoltál?-szakította félbe a merengésemet Clarie.
-Mi? Jaah, hogy ja!-mutogattam össze-vissza bamba fejjel.- Nyááh...korán van még nekem...-vakarásztam a fejemet.-Lássuk csaaak...Igazság szerint itt vagyok a legrégebb óta. Lehet, amiatt, hogy itt a legnormálisabbak az emberek. Ezt inkább nem hallottad. Szerintem nincs olyan osztag, ahol épelméjű lenne a társaság. Hosszú történetet szeretnél, vagy rövidített verziót?-
-Öhm...-
-Jaj, már!-legyintgettem a kezeimmel szemrehányóan.-Mond csak ki! Gyerünk, gyerünk!-hajoltam át az asztalon közel hajolva hozzá.
-Huuuu....úúú, de rémisztő vagy így...-megütögetem biztatóan a fejét.
-Hehe, mint egy flúgos boszorkány, aki elfelejtette bevenni a gyógyszerét!-nyújtottam ki a nyelvemet.- Nah, de sztorizás! Még nem válaszoltam rendesen! Időtartam...körülbelül tizenhárom éve vagyok már itt. Még akkor az a rókaképű sunnyogó volt a kapitány. Izé...Ichimaru Gin-re gondoltam!-helyesbítettem gyorsan.-Hogy miért pont ide? Ez egy nagyon jó kérdés! Igazság szerint itt volt üresedés, na meg a tizenegyedik osztag az agyamra ment és minél távolabb akartam kerülni tőlük. Azok komplett idióták! De legalább újra össze voltam zárva a kedvenc veszekedő partneremmel. Szóval annyira nem unatkoztam...-
-TIZENEGYEDIK?!-nézett rám hatalmas szemekkel.
-Haj, már!-ütöttem fejbe egy papírkupaccal.-Nem volt egy leányálom, főleg annyi kattant hímneművel összezárva lenni, de tapasztalat szerzés terén tanulságos volt. Azóta kampányolok az akadémián, hogy senki se menjen oda...-zavarodott vigyor.-Még valami rólam? Meséljem el életem történetét is?-vonogattam a szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down
Clarie Toshihiko
Módosított lélek
Módosított lélek
Clarie Toshihiko

nő
Aries Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : 5. osztag | Eiji nyomában
Registration date : 2009. Mar. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Módosított Lélek; 3. osztag, 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te7500/12000Hadnagy Irodája 29y5sib  (7500/12000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptySzomb. Márc. 21, 2009 4:07 am

--= Újonc a láthatáron! - Jelentkezem a hadnagynál! =--


-Mi? Jaah, hogy ja! Nyááh...korán van még nekem... Lássuk csaaak...Igazság szerint itt vagyok a legrégebb óta. Lehet, amiatt, hogy itt a legnormálisabbak az emberek. Ezt inkább nem hallottad. Szerintem nincs olyan osztag, ahol épelméjű lenne a társaság. Hosszú történetet szeretnél, vagy rövidített verziót?
-Öhm...-vakarásztam meg fejem búbját kínosan
-Jaj, már! Mond csak ki! Gyerünk, gyerünk!-hajolt közel hozzá, csillogó szemekkel
-Huuuu....úúú, de rémisztő vagy így...-remegtem meg, de egy széles vigyorral és egy buksisimivel nyugtatott.
-Hehe, mint egy flúgos boszorkány, aki elfelejtette bevenni a gyógyszerét! Nah, de sztorizás! Még nem válaszoltam rendesen! Időtartam...körülbelül tizenhárom éve vagyok már itt. Még akkor az a rókaképű sunnyogó volt a kapitány. Izé...Ichimaru Gin-re gondoltam! Hogy miért pont ide? Ez egy nagyon jó kérdés! Igazság szerint itt volt üresedés, na meg a tizenegyedik osztag az agyamra ment és minél távolabb akartam kerülni tőlük. Azok komplett idióták! De legalább újra össze voltam zárva a kedvenc veszekedő partneremmel. Szóval annyira nem unatkoztam...
-TIZENEGYEDIK?!-képedtem el
-Haj, már! Nem volt egy leányálom, főleg annyi kattant hímneművel összezárva lenni, de tapasztalat szerzés terén tanulságos volt. Azóta kampányolok az akadémián, hogy senki se menjen oda... Még valami rólam? Meséljem el életem történetét is?
-Huh, képzelem, milyen lehetett... ^^" ~Bár ez nem mérhető az én esetemmel... Azok az idők se voltak semmik... jó hogy vége van... -Nos, ha van kedved mesélni, örömmel meghallgatom! ^^ -Hana erre csak vigyorgott, mint a tejbe tök, s pillanatokon belül el is kezdte mesélni szinte élete minden egyes rezdülését. Hihetetlen, hogy mindenre ekkora részletességgel emlékszik. Csak mondta és mondta, lelőni sem lehetett volna. Boldog vagyok, hogy ilyen nagy dumás hadnagyot tudhatok magam mellett. Én kényelmesen, török ülésbe helyezkedtem a székben, s hallgattam pont úgy, mintha egy kisgyereknek esti mesét mondanának. Rengeteg infót tudtam meg róla. Volt mit mesélnie. Irigyeltem... Ilyen fiatal és már ennyi minden történt vele... nem egy unalmas, hétköznapi lélek... Pont olyan, akikre mindig is felnéztem...
-Gáh, elfáradtam!-terült ki karosszékében végül.
-Hát, ennyi járkálástól és meséléstől, nem csodálom! ^^
-Fuhh, amíg kifújom magam, mesélj te! Na halljuk halljuk!
-Húha, nem hiszem, hogy ennyire le tudnám kötni a figyelmedet az én történetemmel... ^^" -próbáltam keresni a kibújót, de eredménytelenül. Hana hajthatatlan volt, addig addig faggatott, hogy engedtem neki.
-Hát... rendben van...
-Igen? Hallgatlaaak!
-Szóval... A múltam elég homályos, nem mindenre emlékszem... Úgy emlékszem, hogy egy kedves kis családban nevelkedtem... szerető szülők, takaros kis ház... ja és egy aranyos kutya... Aztán... -a képek sorjában előjöttek-aztán egy rész kimaradt és abból az időből csak annyi maradt meg, hogy a gimnáziumból hazafelé jövet, egy autó elgázolt... ^^"
-Jujj!
-Ehm, igen ^^"-nevettem kínosan-S mikor vége a filmnek, tudod, beüt a szalagszakadás, egy sötét, tátongó űr... De aztán... Mintha újból megszülettem volna... Csak úgy néztem ki, mint mikor meghaltam... Fú ez így elég érdekesnek hangzik így kimondva ^^" Na és ismét tanulnom kellett... Csak ebben az életben egy nevelőszülőm volt... Egy nagyon kedves nő, akit igazi édesanyámnak tekintettem... nagyon szerettem...-kis csend részemről-Később kiderült, hogy kezdetektől fogva megfigyeltek engem... pár nap elteltével, el is rángattak egy szörnyű helyre, egy olyan kifogással, hogy csak rutin vizsgálatot végeznek... Hazudtak...
-És aztán? Mi történt?
-Hát... nem hiszem hogy ezt--
-Na mondd csak!
-Huh, nehéz erről beszélnem... de megpróbálom...-hajoltam előre, kezeimet a lábaimra téve-Kísérleteztek rajtam... mintha valami patkány lennék... sokszor vettek tőlem vért és nem is tudom hányszor itattak meg velem érdekes ízű löttyöket, amikre azt mondták, vitamin bomba... Rettenetes volt... Voltak napok, mikor elaltattak és egy hatalmas gépbe raktak... bele sem merek gondolni mit csináltak velem...
-Ez szörnyű! Mit meg nem mernek tenni egyesek! Hogy van képük hozzá?! Ráadásul hazugságokkal tömik teli az ember fejét!
-De szerencsére, anyu megmentett... egy nap megszöktetett a kutatóintézetből... és akkor mondta ki először a nevemet... a szavaira még most is olyan tisztán emlékszem, mintha tegnap mondta volna, azzal a lágy, bársonyos hangjával... sosem felejtem el!-mosolyodtam el könnybe lábadt szemekkel.-Nem sokkal rá, a bujdosás közben egy shinigami ügyetlensége révén, átkerültem SS-be... hálát adok az égnek, most az egyszer az ügyetlenségnek! Egy női shinigami rám talált, és az ő segítségével illeszkedtem be közétek. S most, immár hivatalos shinigamiként élek. ^^
-Nahát! Ez hihetetlen!
-És tudod mi a furcsa? Olyan mintha a kisgyermekkorom nem is az én életem lett volna, mindaddig, míg fel nem ébredtem egy kórházi ágyban... Onnantól érzem úgy, hogy én én vagyok! Ez nagyon fura... és ha jobban belegondolok, kiráz tőle a hideg!-felpillantok Hanara-Na ne haragudj, kicsit elragadtattam magam! ^^" Látod, csak fel kell oldódnom, s lelőni sem lehet! ^^
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyKedd Márc. 24, 2009 1:49 am

// Újonc a láthatáron! Clarie jelentkezik a hadnagynál! //

Az engedélyezés után nem kellett kétszer mondani, hogy kezdjek el neki mesélni magamról. Pár másodperces gondolatgyűjtés után már mondtam is megállás nélkül. Néha szerencsére eszembe jutott, hogy ne essek túlzásokba. Főleg, ha szeretett ex-bátyám került a terítékre.
Nagyon élveztem a kiselőadásomat, mert imádtam fecsegni és az olaj volt a tűre, hogy Clarie csüngött minden szavamon. Azért egy óra eltelte után már én is kezdtem a végét rúgni, úgyhogy kénytelen voltam rövidíteni. Totálisan kifulladva dőltem hátra a székemben és láttam neki egy egész üvegnyi víz eltüntetéséhez.
-Eeeh...elnézést,de az egy váz...aaa...-
-Gáááh...ez jól esett! Hogy?-néztem le a kezemben fogott tárgyra.-Háááh!-vágtam magam homlokon.-Nem baaaj! Kell egy kis kosz!-vigyorogtam erőteljesen némi fejvakarás kíséretében. Jobbnak láttam ezután gyorsan terelni a hangulatot egy másik mederbe. Jöhetett a tisztem története.
Beletelt pár percembe és idegszálamba, mire rávettem válogatott módszerek segítségével, hogy nekilásson a mesélésnek. Mindig is kíváncsi voltam mások életére. Ezért szoktak pletykás vénasszonynak gúnyolni pedig csak érdekelt milyenek az ismerőseim a munkán kívül. Na meg, nem hittem az 'unalmas élet' filozófiában. Szerintem minden történetben van érdekesség, csak rá kell bukkanni és értékelni azt. Most is gyorsan magam elé kaptam egy tál pattogatott kukoricát és feszülten meredtem az előttem ülő lányra. Biztos nem lehettem a legkellemesebb látvány, mert irtózatos zavarban volt. Annyira belejöttem a mesedélutánba, hogy néha hangaláfestésekkel kommentáltam az eseményeket (látványos elszörnyedések, beszólások és jelzők az egyes személyekre, stb).
-És tudod mi a furcsa? Olyan mintha a kisgyermekkorom nem is az én életem lett volna, mindaddig, míg fel nem ébredtem egy kórházi ágyban... Onnantól érzem úgy, hogy én én vagyok! Ez nagyon fura... és ha jobban belegondolok, kiráz tőle a hideg!-pillantott fel rám, amire egy szokásos "minden-oké" vigyorral válaszoltam.-Na ne haragudj, kicsit elragadtattam magam! Látod, csak fel kell oldódnom, s lelőni sem lehet!-
-Mérgesnek tűnnék?-vágtam ártatlan képet.-Mindenesetre köszönöm, hogy elmondtad! Neked sem volt unalmas életed, bár a sok szenvedést szívesen kicserélném! És irigyellek egy picit. Nekem nem volt emberi életem...fogalmam sincs milyen lehet és még egyszer sem haltam meg...-nyújtottam ki a nyelvemet egy kacsintás kíséretében.-Nah, de majd teszünk érte, hogy az itteni emlékeid mind szépek és vidámak legyenek! Ha kell bohócruhában fogok neked ugrálni...meg elviszlek párszor kocsmázni Renji-vel, Namie-val, Ikkaku-val egyszóval a "lazulós" társasággal és garantáltan lesz két évnyi poénos történeted!-álltam fel az asztaltól és bökdöstem oldalba.-Naaaah? Tetszik az ötlet? Most pedig elkalauzollak nálunk! Mit szólnál,ha idegesítenénk egy kicsit a kapitányt?-vonogattam a szemöldököm és válaszra se várva ragadtam kézen Clarie-t.-Utána cikizhetnénk a menza kaját, mert lassan dél és enni kéne! Aztán megmutatom a hálókörletet! TÉNYLEG! Átviszlek az első osztaghoz! Ott mindig jókat lehet röhögni az újoncok bénázásain...öhm...ne értsd félre!-
Vissza az elejére Go down
Clarie Toshihiko
Módosított lélek
Módosított lélek
Clarie Toshihiko

nő
Aries Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : 5. osztag | Eiji nyomában
Registration date : 2009. Mar. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Módosított Lélek; 3. osztag, 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te7500/12000Hadnagy Irodája 29y5sib  (7500/12000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptySzomb. Ápr. 18, 2009 11:56 pm

--= Újonc a láthatáron! - Jelentkezem a hadnagynál! =--


-Nah, de majd teszünk érte, hogy az itteni emlékeid mind szépek és vidámak legyenek! Ha kell bohócruhában fogok neked ugrálni...meg elviszlek párszor kocsmázni Renji-vel, Namie-val, Ikkaku-val egyszóval a "lazulós" társasággal és garantáltan lesz két évnyi poénos történeted! Naaaah? Tetszik az ötlet? Most pedig elkalauzollak nálunk! Mit szólnál,ha idegesítenénk egy kicsit a kapitányt?
- szólni is alig tudtam, csak mosolyogtam, mikor egy váratlan pillanatban Hana karon ragadott és szemöldök vonogatva noszogatott az ajtó felé. -Utána cikizhetnénk a menza kaját, mert lassan dél és enni kéne! Aztán megmutatom a hálókörletet! TÉNYLEG! Átviszlek az első osztaghoz! Ott mindig jókat lehet röhögni az újoncok bénázásain...öhm...ne értsd félre!-vigyorgott kicsit kínosan.
-Ugyan, értem én, hogy hogyan gondoltad! ^^ Nagyon tetszik a mai program, de mindenek előtt kérlek kalauzolj el az egyik hálószobába, amit magamnak tudhatok majd!-ragadtam meg a batyumat fülénél fogva.
-Ohó, tényleg tényleg! Na gyere megmutatom!-léptünk ki az ajtón, majd szinte szökdécselve haladtunk a folyosókon.
Csak egy fél napja ismerem, mégis olyan érzésem van, mintha már ezer éve barátok lennénk. Ahogy útközben ránéztem, csak úgy sugárzott belőle valami pozitív erő, amitől még jobban éreztem magam. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen hadnagyra teszek szert. Már csak abban reménykedek, hogy a kapitány is ilyen típus, mint Hana. Érdekesen venné ki, ha valami beképzelt tuskóval találnám magamat szembe. Mikor befordultunk az egyik folyosóra, megálltunk egy ajtó előtt, majd benyitottunk.

-Tádám! Íme, ez lenne a te szobád!-léptünk beljebb -Huhú mikor volt itt utoljára kiszellőztetve?!-sietett az ablakhoz Hana az orrát befogva, majd kinyitotta az ablakot és máris frissebb levegő kezdett lenni. A fényben pedig még jobban is szemügyre tudtam venni a szobácskát.
-Nahát, de kis otthonos! ^^-mondtam mosolyogva, majd az ágyhoz lépkedtem és rádobtam a táskámat, aminek az lett a következménye, hogy a por felszállt.
-Eeeh, pedig megmondtam, hogy minden készen legyen mikor te megérkezel...
-Jajj ugyan, nincs semmi gond, megcsinálom én szívesen... egy kis kosz nem a világ vége! Adsz egy portörlőt és egy rongyot és máris csillogni fog minden!
-Nade előtte szerintem menjünk és együnk valamit! Utánna benézünk a kapitányhoz, rendi?
-Persze, hogy oks, a takarítás... hát... azt hiszem ráér még...!-szökdécseltem oda Hanahoz, majd megfogtam a kezét és vigyorogva folytattam.
-Nos, akkor a következő úticél az ebédlő lesz?
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyVas. Ápr. 19, 2009 5:30 am

// Újonc a láthatáron! Clarie jelentkezik a hadnagynál! //

Szerencsére a hangulatnövelő körutam nem volt Clarie ízlése ellen. Nekem ez töKKéletes hír volt, hiszen mindenem volt a feltűnés, nevetés és izgés-mozgás. Szépen a hónom alá is csaptam a zöldike jánykát és kivágódtam az irodámból. Természetesen a ritmusos lábemelgetést, alias szökdécselést nem mellőzhettem. Túl unalmas lett volna simán, zaj nélkül végigmenetelni a folyosókon. Még a végén senki se kapcsol, hogy én közlekedek az épületben.
Útközben azért a fecsegést sem hagytam továbbra sem abba. Rázendítettem a labirintus megnevezés kifejtésére, majd a hosszas cáfolat gyártására. Minden újoncnak tartottam egy kiselőadást erről. Lassan már gondolkodás nélkül is végig tudnám mondani, annyit adtam már elő ezt e hegyibeszédet. Megérkezve az ajtóhoz eleresztettem egy vigyort.
-Felkészültél?-vigyorodtam rá szemöldökömet vonogatva. A bólintás után egy "tádááá" elkiáltásával löktem be az ajtót, de odabent olyan borz tanyázott hetek óta, hogy menten azt hittem megyek az erdőbe vukot keresgetni. Gyorsan csipesznek használtam az ujjaimat és kinyitottam az ablakot. Mivel a szag elviselhetetlen volt és tippem szerint még fél napig szellőztetni kell kitartóan, hogy elérje az elviselhető szintet felajánlottam a kajálás lehetőségét.
-Nos, akkor a következő úticél az ebédlő lesz?-
-Nanááááá!-toltam ki a szobájából minél gyorsabban és vágtam be az ajtót.-Eeej, ez aztán büdös...volt!-tette a szája elé ujját vigyorogva, aztán újfent belekarolt Clarie-be és megindult az ebédlő felé.
-Mázlid van maaaa! Mivel az én kísérletemben jössz nem kell sorba állnod és helyet is simán fogsz kapni! Kész Hawaiii, nem de?-böktem oldalba.
-De, de! Mindig veled fogok, nehogy kimaradjak a jóból!-
-Rendben! Ha mégse találsz, csak üvölts egy hatalmasat. Szuperwoman módjára fogok a hívásra bevetődni az egyik ablakon. Oda libbenek eléd és az asztalnál előadok egy felháborodott krákogást. Hidd el utána a fél ebédlő kiürül!-
-Ennyire azért nem kéne...-
-Kinéznéd belőlem, hogy ilyen ijesztő vagyok?-vetettem be csettintésre az ártatlan nézésemet.-Csak ha muszáj!-vigyorodtam el és toltam be a kajálda ajtaján.
-Mit szeretnél hamizni?-tettem fel azonnal a következő kérdésemet időt se hagyva szegénykének, hogy levegőt tudjon venni.
Vissza az elejére Go down
Clarie Toshihiko
Módosított lélek
Módosított lélek
Clarie Toshihiko

nő
Aries Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : 5. osztag | Eiji nyomában
Registration date : 2009. Mar. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Módosított Lélek; 3. osztag, 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te7500/12000Hadnagy Irodája 29y5sib  (7500/12000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyHétf. Május 04, 2009 2:18 am

--= Újonc a láthatáron! - Jelentkezem a hadnagynál! =--


Eszeveszett módon pörögtünk mind a ketten, talán lelőni sem tudtak volna, olyan sebességgel robogtunk be, egyenesen az ebédlőbe. Már éhes is voltam, szóval tökéletesen időzítettünk az ebédhez!

-Mit szeretnél hamizni?
-Hűűű nem is tudom... Minden olyan íncsiklandozónak tűnik *.* !-kezdtem bele az étel istenítésébe a pultnál.-Whoa! Ez a rizses hús nagyon jól néz ki! Áh, fincsi tojás! Nyamii *.* Én ezeket kérném!-pakolom a tányéromra a finomságokat, s hallom mellettem Hana hangos nevetését, amitől egy kicsit elszégyenlem magam.
-Neked aztán van étvágyad!
-Hehh ^^" Ráfogom arra, hogy fejlődésben vagyok!-kezdek el én is feltűnően hahotázni, s mikor majdnem lenyugodtunk, Hana is kikéri az ebédjét, s az egyik asztalhoz vándorlunk.
-Jó étvágyat! ^^-törtem ketté a pálcikámat, s kezdtem bele a rizsembe.
-Viszont! ^^
-Whoa! Ez irtó finom! O.o -lapátolom be az ennivalót, és iszok mellé egy pohár innivalót
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyKedd Május 05, 2009 1:57 am

// Újonc a láthatáron! Clarie jelentkezik a hadnagynál! //

Az ebédlő ajtaján úgy estünk be, akár a kiéhezett hiénák. Rögtön ránk szegeződött az összes szempár pillanatok alatt. Egy széles vigyor után szabadjára engedtem egy 'nem-történt-semmi-folytassák-az-evést' krákogást és odatoltam Clarie-t a választékhoz. Azonnal csorgatni is kezdtem a nyálam a felhozatalra, szigorúan csak az üvegen át. A szakács ki is nyiffantana ha telepakolnám őket DNS-el!
Rövid merengés után odaugrottam a desszertekhez. Nekem a menüt mindig a végéről kellett kezdenem, ezért oltári patáliákat le szoktam vágni, ha későn jövök és hiányos a választék. Szóval nekiláttam a sorsfordító morfondírozással felérő töprengésnek. Talán fél óra múlva már dűlőre is fogok jutni mit szeretnél aznap beburkolni. A nagy döntés megszületése után az ebéd többi részét már percek alatt rendeztem. Meglepetésemre még a tisztecském is nagy gondossággal válogatott, mire a főételekhez értem. A hallott reakcióin csak csendesen kuncogtam. Nem azért, mert zavart volna, hogy sokat eszik, egyszerűen aranyos volt látni a gyermeki izgatottságot az arcán. "Annyira jó rokonlelkekkel találkozni!*.*"
-Jó trükk! Megengeded, hogy néha én is éljek vele?-
-Persze!-
-Köszikeeee!- mosolyogtam rá hálásan. -Rajtam általában akkor szoktak jókat derülni, amikor levágódok egy kosárnyi édességgel siestázni! Jaj, ne nézz már ilyen nagy szemekkel! Imádom a nasizást!*.*...nem értem, hogy lehet nem szeretni ezt az elfoglaltságot! Láttál volna terhesen...na akkor aztán képes lettem volna egész boltokat kifosztani naponta...-magyaráztam továbbra is hatalmas lendülettel, miközben lecsüccsentünk az egyik asztalhoz.
Miután kölcsönösen jó étvágyat kívántunk egymásnak végre elhallgattam kicsit és az előttem felhalmozott kajára koncentráltam. Mindketten rekord idő alatt tömtük dugig magunkat és terültünk ki a széken nagyokat fújtatva.
-Én mindjárt kidurranok...-
-Hasonlóképp!-simogattam a hasamat elégedetten.- Nah, a séta most jót fog tenni! Akkor a hálókörlet bemutatása következik, igaz?-
-Aham.-
-Rendben! Készen állsz az indulásra?-
-Mindjárt! Egy perc és mehetünk!-vigyorodtam el újra.
-Csak nyugodtan!-pakoltam fel a két tálcát és vittem vissza őket, amíg Clarie kiheveri az ebédjét. Visszaérve az asztalhoz megpöcköltem az orrát és felsegítettem a székről.
Iparkodtam nem rohangászni a visszaúton, bár az idegenvezető karattyolásomat továbbra sem fejeztem be. Mindenhez meséltem történeteket, amit csak megláttam. A végére már kezdett a szó szoros értelmében kiszáradni a szám.
-Hanyas lesz a szobaszám?-tértem ki végre a nagy kérdésre átérve a hálókörletté nyilvánított épületbe.
Vissza az elejére Go down
Clarie Toshihiko
Módosított lélek
Módosított lélek
Clarie Toshihiko

nő
Aries Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : 5. osztag | Eiji nyomában
Registration date : 2009. Mar. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Módosított Lélek; 3. osztag, 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te7500/12000Hadnagy Irodája 29y5sib  (7500/12000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyHétf. Jún. 15, 2009 3:23 am

--= Újonc a láthatáron! - Jelentkezem a hadnagynál! =--


Annyira jólesett ez az incsi fincsi ebéd, hogy megmoccanni sem tudtam egy pillanatig. Míg Hana visszavitte a tálcáinkat, addig szép szorgosan szuszogtam. Egy orpöccintéssel sikerült ismét visszarévednem az életbe, és lassan el is indultunk a hálókörletek felé. Tényleg jól esett ez a kis sétafika, s még a hozzá járó idegenvezetés sem volt semmi. Csodálkozva hallgattam a rengeteg sztorit, ami úgy tűnt, mintha sosem akarnának abbamaradni. Ahogy szeltük a hosszú folyosókat, végre elérkeztünk a hálókörlethez.

-Hanyas lesz a szobaszám?
-Hm, nekem teljesen mindegy, mondjuk! Bár, örülnék ha hozzátok kicsit közelebb eső szobát kapnék! ^^
-Ó, megoldható!-húzott el kézenfogva. -Íme! Nem is olyan távolni, nem is olyan közeli! Pont tökéletes!
-Jajj, ez jó lesz! Hagy nézzem meg belülről is!-pattogtam, teljesen besózva, s be is nyitottam. Csillogó szemekkel koslattam végig a csini szobámat. Nagyon otthonosnak találtam, ezért az ágyra ledobtam a holmimat, s kinyitottam az ablakot, hogy a fény is beszűrődjön, és jobban szemügyre vehessem a helyiséget.
-Kjááááá, de tetszik! Annyira szépike itt minden! *.*
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagy Irodája Cl0te33500/45000Hadnagy Irodája 29y5sib  (33500/45000)

Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája EmptyPént. Jún. 19, 2009 10:20 pm

// Újonc a láthatáron! Clarie jelentkezik a hadnagynál! //

Nem kellett hetvenszer elmagyarázni, hogy közel szeretne lenni hozzánk és az alapján kerítsek egy összkomfortos tájra néző magánzugot. Amúgy se vagyunk veszekedős folyton zajongó páros a férjecskémmel, annyira, szóval nem esett nehezemre teljesíteni a kérését. Ennek megfelelően rögtön irányba is lőttem magam. Már csak azon morfondíroztam a meglévő üres lyukak közül melyiket is bízzam a lányzóra, de aztán ezt a témát is hamar elintéztem. Egy tetszőleges ajtó előtt megálltam és szokásos stílusban elmagyaráztam a helyzetet.
-Szerintem szép számot kaptál!-böktem fel az ajtó fölé széles vigyorral az arcomon, ahol a huszonkettes szám virított. A külső szemlével nem elégedett meg Clarie már miért is tette volna, úgyhogy be is nyomult szinte azonnal a helységbe.
Amíg az új tulaj teljes extázisban körbeugrálva nézett szét, én meghúztam magam a háttérben és onnan tartottam szemmel, mielőtt a nagy vigadalom közben le nem ver valamit vagy el nem bukik egy kiálló fűszálban.
A hirtelen támadó fényáradattól átmenetileg vak lettem, így elég bambán pisloghattam. Bár a sok sötétebb-világosabb paca, ami előttem ugrált egy régi rajzfilmre emlékeztetett, ahol legalább üldözéses verseny folyt.
-Örülök, hogy tetszik!-dörzsölgettem a szemeimet reményekkel telve, hogy még fogok rendesen is látni és nem végleg égett ki a retinám.
-Nagyoooooon! Nem baj, ha egy kicsit berendezkedem?-termett előttem órási kérlelő szemekkel, amik igaz, hogy aranyosak voltak mint egy jutalomfalatért kunyizó kiskutyának, de teljességgel felesleges volt így rákérdeznie. Azt csinál itt, amit szeretne. Akkor se haragudnék meg, ha kitenné a szűrőmet.
-Még széép! Otthonosítsd csak nyugodtan! Ha végeztél ugorj be hozzám és megtárgyaljuk még mi maradt le!-
-Rendbeeen! Köszönööm!-ugrott a nyakamba, amitől majd nem hátra vágódtam a lendülettel együtt. Azért az egyensúlyom visszaszerzését követően visszaölelgettem.
-Nincs mit! Akkor később!-vigyorogtam rá és integetve kisasszéztam a magánszférájából, hogy visszatotyoghassak a mérhetetlenül uncsi papírmunkámhoz...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hadnagy Irodája _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagy Irodája   Hadnagy Irodája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hadnagy Irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-