-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Nov. 17, 2008 5:07 am

A magabiztosságom a két bara elpusztítása után újra semmivé lett. Az ellenfelem olyan gyorsasággal körözött körülöttem, ami teljesen meggyőzött, hogy képtelen leszek védekezni. A tények ellenére igyekeztem felkészülni az eseményekre, és próbáltam lekövetni az espada mozgását. Képtelen voltam a szemeimmel látni, nem is érzékeltem magam körül. Maradt, az energiafoszlányokból való tájékozódás. „Körülöttem rohangászik. De honnan fog támadni?!” Annyira nagy volt a csend, hogy még a saját zaklatott zihálásomat is hallottam. A várva várt támadás végül a fejem fölül érkezett. A bal kezével próbált felém ütni. Reflexből tartottam magam elé a jobb karomat, hogy fent akadjon rajta a keze és lehetőleg a pengékkel is találkozzon.

- Ne pazarolj el felesleges energiákat! A jó harcos beosztja az energiáját és bölcsen használja fel. Könnyebben is kitudtad volna védeni azokat a barákat.-

-Ki mondta, hogy jó harcos vagyok?-vágtam vissza azonnal. Ez az egyszerű mondat elég volt, hogy dühös kezdjek lenni. Utáltam, ha kioktatnak. Túl sokat kaptam már egy illetőtől, ahhoz, hogy túl érzékenyen fogadjam a kritikát. A bara túl közel volt, hogy ki tudjam védeni, de nem akartam búcsúajándék nélkül benyelni ezt a támadást. A bara-t ellövő kezére tekertem az ostort és magam felé rántottam, remélve, hogy előre tudom billenteni, ahol a térdemmel találkozott volna az arca, na meg így a saját támadása hatáskörén belül maradna.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Nov. 17, 2008 5:55 am

Hana dühösen válaszolt vissza Lucho jó tanácsaira, amitől az arrancar is kicsit bepipult, hiszen ő csak segíteni akar a csökevényes lány rejtett potenciájának elő hozatalában. A bara közel volt a shinigamihoz, így biztos volt hogy nem tudja kikerülni, azonban a kis csetepaté során először Hana hajlandóságot mutatott arra hogy visszavágjon egy támadással. Akai Mamono ostora rátekeredett Lucho jobb kezére, majd a lány erőteljesen meghúzta, azonban a Primera Espada nem egy kisgyerek volt a kötél végén akit ide-oda lehet húzogatni, így hát nem is mozdult. Előrébb nyújtotta a kezét, majd megragadta az ostort és most ő próbálta Hanát maga felé húzni, közben pedig bal kezében egy halálos sugár kezdett fókuszálódni, egyre nagyobb és nagyobb lett.

- Dicséretes, hogy a képességeiddel megpróbáltál visszatámadni. De ezzel itt vége a játéknak.

A Cerot fókuszáló bal kéz a lány felé lendült, majd mielőtt a halálos sugár útjára indult volna, Lucho megállt, majd szép lassan hagyta hogy az energia felszívódjon.

- Letelt az egy perc. Teljesítetted az első feladatot.

Mondta, majd egy pillanat alatt kiszabadult az ostor tekervényéből és pár ugrással elhátrált. Megigazította a szalmakalapját, majd V alakban előre nyújtotta bal kezén a középső és mutató ujjat.

- Adj egy ötöst! De rómait! x')

Próbálta oldani a harc hevében felgyülemlett feszültséget egy nagy mosoly társaságában. Végül leengedte a kezét és összefonta a másikkal.

- A második feladatnak nincs időkorlátja. Ha sikerül leütnöd valamilyen módon a kalapomat, akkor teljesítetted. De vigyázz!

Mikor az utolsó mondatot kimondta hirtelen eltűnt, majd elkezdett cikázni és akárhol tűnt is föl, maga mögött hagyott egy Luchot, így szépen lassan egy tucatnyi Lucho vette körül Hanát és mondták valamennyien egyszerre a következő mondatot:

- Nem lesz egyszerű!

Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Nov. 17, 2008 7:42 am

Szépen bevállaltam a lehetetlent. Egy hegyet próbáltam egyedül elmozdítani, de végül is jól jöttem ki a helyzetből, mert a visszarántást megadóan hagyta, számítva azzal, hogy így a bara kevésbé fog érni. Egy lyuk helyett hálás lehettem azért, hogy csak a hátamat szántotta végig. Felszisszentem a fájdalomtól, de próbáltam uralkodni magamon.

- Dicséretes, hogy a képességeiddel megpróbáltál visszatámadni. De ezzel itt vége a játéknak.- mondta határozottan felé lendítve a kezét, amiben egy baráti csomagnak is túlzó méretű cero-t gyűjtött össze. Már kezdtem a mi atyánk végére érni, amikor a fényes gömb egyszerűen felszívódott.

- Letelt az egy perc. Teljesítetted az első feladatot.- Szép, bamba fejet vágtam ezt a kijelentést hallva. Nem gondoltam, hogy komolyan beszélt, de jól esett, hogy nem vert át. Kezdett meggyőzni, hogy tényleg csak egyenrangú ellenfelet akar 'készíteni' és nincs hátsó szándéka. Azon kezdtem törtni a fejem mit válaszoljak erre, a remek szó mellőzése kíséretében.

- Adj egy ötöst! - szólalt meg jókedvűen, de két ujjat mutatott. Egy peace jelnek is simán elment volna.-De rómait! - Tette hozzá, amitől orra estem a döbbenettől. Gyorsan felpattantam a földről, bár a reakcióm így is túl feltűnő volt, szóval mindegy lett volna, milyen sebességgel állok fel.

- A második feladatnak nincs időkorlátja. Ha sikerül leütnöd valamilyen módon a kalapomat, akkor teljesítetted. De vigyázz!-

-Tiszta Urahara...-motyogtam az orrom alatt fejemet vakarászva. A kalapos bolond módszereit sajnos már volt módom megismerni és akárhogy is néztem, Lucho-val akár testvérek is lehettek volna. Egy fújtatás után zavartam vissza a gondolataimat a helyszínre. Bár ne tettem volna. Az espada megint eltűnt, de most akárhol is került elő hagyott maga után egy másolatot. Rögtön sejtettem, hogy ennek nem lesz jó vége.

-Elmehetek a feladat végére kalapárusnak...-dörmögtem újfent az orrom alatt. Kezdett a hangulatom átmenni minden mindegy alapállapotba, ezért ugráltam két sort és biztatóan beszéltem magamhoz, hogy meg fogom ezt is oldani. - Essünk neki!- vártam ki, hogy mikor fejezi be a cikázást, addig is gondolkoztam némi haditerven. "Remélem annak a balga Renji-nek most a hasznát fogom venni." gondoltam magamban a sok Lucho-t nézegetve, hogy kivel kezdjem a játékot.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Nov. 18, 2008 2:23 am

Az Espada befejezte a műveletét, és a 12 Lucho egyike volt ő maga, míg a többiek csak illúziók, bár ezt Hana nem tudhatta, maximum csak sejthette. Valamennyien különálló tevékenységet folytattak. Volt aki vakaródzott, volt aki az orrát túrta, és volt aki a gatyájában matatott. Az igazi Lucho piros pacsizni kezdett az egyik illúzióval, míg a maradék 7 illúzió is hasonlóan fura, de különböző műveletet hajtott végre.

- Ha ügyes vagy, gyorsan végzel.

Halhatta annak az illúziónak a szájából Hana, aki az orrát túrta.

- Urahara az a fickó aki a Hougyokut készítette nem? Akkor jó arc lehet.

Mondta egy másik, aki egy harmadiknak a fejét tartotta a hónalja alatt. Az közben különböző átkokat szórt a másik Luchora, aki ennek hatására pár kokival is megajándékozta.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Nov. 18, 2008 8:45 am

Elnézve a tizenkét Lucho-t nem tudtam letörölni az arcomról a döbbent bambaságot. Kész óvoda volt az egész képsor. A sok előttem álló alak pedig játszótéren hőzöngő gyerek volt. Az orrát túró személytől fintorogtam egyet. Csodás látvány volt totálból nézni ezt a műveletet.

- Ha ügyes vagy, gyorsan végzel.- szólalt meg pont fikamaki. Nem tudtam megint visszafogni magam és grimaszolni kezdtem nem tetszésemet mutatva. A látképet nem bírtam sokáig pár perc múlva indulatosan szóltam oda neki.

-Legalább ne nyilvánosan tedd ezt!- bökök felé, hátha leesik neki mire célzok és nem kell elmagyaráznom a dolgot. A vigyorát látva esze ágában sem volt felfogni a kérést, ami igaz inkább hangzott utasításnak, de akkor nem izgatott. Kezdett rángatózni a szemöldököm és szívem szerint elpüföltem volna. Erőt véve magamon húztam vissza az ujjamat és próbáltam más felé fókuszálni.

- Urahara az a fickó aki a Hougyokut készítette nem? Akkor jó arc lehet.-

-Igen, ő az. Inkább fárasztó...-dünnyögtem az orrom alatt a második mondatot, végre megtalálva, hogy ki hintette el ezt a mondókát. Valahogy nem tudott meglepni, hogy ő sem ül a babérjain unalmában malmozva.- Látom jól elvagytok magatoknak is...nem szeretném megzavarni a családi találkozót, úgyhogy csendesen kivárom a sorom.-ültem le a földre. A szavaim láthatóan nem hozták őket lázba, de addig is figyeltem egy kicsit őket valamiféle eltérést vagy szokatlant keresgélve.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Nov. 19, 2008 5:42 am

Ahogy Hana helyet foglalt a földön, a tizenkét Lucho hirtelen abbahagyta a tevékenységét, majd valamennyien a shinigami felé fordultak, mint egy kört alkotva körülötte. Arcukról eltűnt a korábbi gyerekes kifejezés és egy sokkal ridegebb arculatot vettek fel.

- Ostoba vagy Kuchiki Hana. Miből gondolod hogy az előbb nem öltelek volna meg, ha nem jár le az idő?

A tizenkét arrancar hangja egyszerre zengett, mint egy kiváló férfikórusé és így jóval erősebben hatott mint egyetlen orgánum. Valamennyien a lány felé tartották jobb kezüket, majd egy Cerot kezdtek el benne fókuszálni.

- Ha nem vagy képes teljesíteni a kiszabott feladatot, akkor el kell pusztulnod.

Rivallt rá a lányra mind a tizenkét Lucho egyszerre, majd valamennyien kilőtték a Cerot a kezükből. Azonban a tizenkét támadásból, csak egyetlen egy volt ami megsebezheti a lányt, az igazi Lucho Ceroja.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 20, 2008 3:33 am

A célomat szinte azonnal elértem, ahogy letettem a hátsómat. Az összes Lucho felém kapta a figyelmét és befejezték a játszadozást. Viszont a mérges arckifejezésük már nem volt ennyire biztató. Attól nem tudtam megijedni, hogy körbeállnak és úgy szórnak villámokat a szemeik. Régen elég gyakran előfordult az ilyesmi, igaz akkor azért állták el az utamat, hogy ne tudjak eliszkolni a büntetés elől.

- Ostoba vagy Kuchiki Hana. Miből gondolod hogy az előbb nem öltelek volna meg, ha nem jár le az idő?-

-Biztos megöltél volna.- mondom higgadtan. Abban a pillanatban teljesen úgy éreztem magam mintha a bátyám állt volna előttem és szidott volna le a baklövésem miatt. Persze nekem se kellett több. Visszabeszéltem neki, amiért mindig pofont kaptam cserébe. Most sem éreztem magam jobb helyzetben.- Te sem vagy okosabb. Ezzel az apró mozdulattól milyen ideges lettél, miközben én célt értem. Mindenki rám figyel.- nem igazán akartam ennyire öntelt beszédet összehozni, de már nem szívhattam vissza.

- Ha nem vagy képes teljesíteni a kiszabott feladatot, akkor el kell pusztulnod.-gyűjtött az összes Lucho cero-t a kezében. Nekem már mindegy volt mihez kezdek. Renji módszerével akartam élni. ~Ne foglalkozz mással, csak előre nézz. Ha meghalsz legalább úgy tedd, hogy elmondhassák rólad, te mindent megtettél.~ gondoltam vissza egy jelenetre, ahol ez elhangzott. A szemeimet végig becsukva tartva koncentráltam. Már az összes espada kilőtte a cero-t. Szépen kivártam, amíg az összes égetően közel kerül hozzám, amikor ez megtörtént egy shunpo-val arrébb ugrottam, de csak annyira, hogy még takarjon a porfelhő. Nem voltam elég gyors, hogy túlzott meglepetést okozzak, de az egyik karom hosszabb ezt ki kell használnom. Kiugorva az ideiglenes fedezékből a lehető legnagyobb távot tettem meg a shunpo-mmal. Ahogy újra feltűntem már az egyik klón két kezére volt tekeredve az ostor. Az erejéből adódóan nem próbálkoztam rántással, csak összekulcsoltam őket a teste előtt. Előre lendültem és ráugrottam a kézfejére teljes súlyommal. Remélve, valamiféle reakciót lendítettem a másik kezemet, hogy átszúrjam a nyakát az egyik páncélon elhelyezkedő tüskével.

//Némi értetlenkedés...Tulajdonképpen csak az igazi Lucho cero-ja okozott robbanást, ugye? A többi eltűnt minden további gond nélkül? Nem akartam beleírni, mert nem voltam benne biztos, hogy ilyesmire gondoltál e.TT.TT//
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 20, 2008 12:09 pm

A tizenkét cero teljesen egyszerre csapódott a földbe és hatalmas robbanást idézett elő. Azonban valójában csak egyetlen egy cero okozta az egészet, az igazi Primera Espadáé, ám még is úgy tűnt mint ha mind a tizenkettő robbant volna. Hana korábbi megnyilvánulásaiból, és abból hogy az utolsó pillanatban kerülte el a támadást, Lucho úgy gondolta, a lány nyeregben érzi magát. Fedezékéből előbújva az egyik klónra támadt. Ostorával lekötötte az ál-Lucho kezeit, majd egy szép manőverrel az arrancar kezeire ugrott, s végül átszúrta annak a nyakát.

- Nem ez a feladat Kuchiki Hana.

Mondta mosolyogva, majd azon nyomban szerte foszlott. Már csak tizenegyen maradtak, amikor hirtelen valamennyi klón szertefoszlott. Lucho megszüntette a lány körül az illúziót.

- A Bankaid jelenlegi állapotában a sebességre épít. Azonban...

A körülbelül 25 méterre lévő Espada hirtelen Hanától jobbra tűnt fel.

- Nem tudod kihasználni.

Mire a lány abba az irányba fordította volna a fejét, Lucho már a másik oldalon duruzsolt a fülébe.

- Az előbb kicsit előreszaladtam a feladattal. Bár titkon reméltem hogy használod az eszedet. Amikor Renji eszedbe jutott már kezdtem megörülni.

Az Espada ismételten nagyából 25 méterre volt a lánytól, a kezében pedig ott virított Hana legjobb barátjának fegyvere, Zabimaru.

- Ha az ostorodat úgy használnád mint Renji barátod a Zabimaruját, akkor lehet hogy ez a kalap már nem lenne a fejemen. Amikor körbe álltalak, elég lett volna egyetlen egy alapos suhintás körbe és valamennyi én eltűnt volna.

A mondandója közben párszor meglendítette a különleges zanpakutot, annak bordái pedig szépen egyenletesen távolodtak el egymáshoz, majd amikor visszahúzta őket, ugyan olyan tökéletesen záródtak össze, majd hirtelen apró darabkákra törve szinte elpárolgott az egész fegyver.

- Se nem Byakuya, se nem én nem akadályozunk téged a fejlődésedben. Egy személy akadályozza az előre lépésedet és az te magad vagy. Hagyd el a flegmaságod és tiszteld azokat akik több tudással rendelkeznek. Légy velük szemben alázatos és adj hálát az égnek ha eltudsz tőlük lesni valamit. Most pedig... vár rád egy kalap Hana-chan.

Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 21, 2008 8:31 am

Az, hogy sikerült az áll Lucho-t kiiktatni valahogy nem tudott feldobni. Megint nem értem el eget rengető sikert. Egy a tizenkettőből nem nagy siker.

- A Bankaid jelenlegi állapotában a sebességre épít. Azonban...- sóhajtottam nagyot, mert tudtam, hogy a mondat többi része komoly és teljesen igaz kritika lesz. Az illizió egy szempillantás alatt megszűnt körülöttünk, így az igazi espada-t keresetem a szemem sarkából.

- Nem tudod kihasználni.- termettem közvetlen mögöttem. Megint szörnyen gyorsan közlekedett. Amikor meghallottam a hangját mellettem arrafelé kezdtem fordítani a fejemet, de mire odanéztem már sehol se volt.

- Az előbb kicsit előreszaladtam a feladattal. Bár titkon reméltem hogy használod az eszedet. Amikor Renji eszedbe jutott már kezdtem megörülni.- fordultam a másik irányba, de most még ott találtam az oldalamon. Na, igen az ész, amiben mindig is fogytán voltam. A fejemet megvakarva néztem volna rá, ha nem ment volna el megint. Kezdtem kicsit unni, hogy folyton vaktában nézelődöm. Egy bolhát hadonászó kisgyereknek éreztem magam, akinek mindig túljár az apró élősködő az eszén.

- Ha az ostorodat úgy használnád mint Renji barátod a Zabimaruját, akkor lehet hogy ez a kalap már nem lenne a fejemen. Amikor körbe álltalak, elég lett volna egyetlen egy alapos suhintás körbe és valamennyi én eltűnt volna.- Újabb lesújtó igazság, erre már nem lehet mit mondani. Lehet nem ismerem még a bankai alakomat, de erre még egy amőba is rájött volna. A földet bámulva vártam, hogy ha akar még fűzzön ehhez a helyzethez valamit. Fél füllel még hallottam, ahogy Zabmimaru-t engedi el és húzza vissza. Végül újra megszólalt és közölte, hogy egyes egyedül az én hibám, hogy sehova se fejlődök és ahelyett, hogy mindent és mindenkit elküldök északra hegyet mászni ideje lenne ha tanulnék tőlük.

Szépen elácsorogtam magamnak a beszéd befejezte után. Mindig rossz volt hallani az igazságot, főleg ha olyan személytől hallod, akit nem is ismersz. Ilyenkor döbbensz rá igazán mennyire nem ismered saját magad.

-Hana chan!- villant fele egy kalap előttem. Nagyot pislogtam, és reflexszerűen léptem hátrébb egyet. Sikerült megijesztenie nem is kicsit. -A kalapomra koncentrálj...most!-bukkant fel a legutóbbi tartózkodási helyén.

-Öhm...-próbáltam összekapni magam, amilyen gyorsan csak tudtam. -Mint Zabimaru...-sóhajtottam egyet és tekertem fel az ostort. Szembe fordultam Lucho-val, aki úgy festett arra vár, hogy én támadjak. Végül is, így kéne lennie. Nekem kell üldözni a kalapját. Hátra csúsztattam a bal lábamat és a lendület gyűjtése mellett azt is reméltem, hogy valami észt is sikerül beszereznem útközben. Előre rugaszkodtam és próbáltam megvalósítani a fejemben kitervelt manővert. Ha meg akartam szerezni kalapot, mindent egy lapra kell, hogy feltegyek.

A célom nem más volt, mint lefoglalni a figyelmét az ostorral, amíg egyre közelebb lopózom. A játék arra menne ki, hogy mellé kerülök és bevetem az egyetlen támadásomat. Igaz, ha ezt felhasználom és túl sok lélekenergiát használok el, a bankai formám megszűnik a túl nagy mértékű veszteség miatt. Ezért még kutattam valamilyen megoldás után.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Nov. 23, 2008 1:04 am

Hana végre elszánta magát és egy viszonylag átgondolt támadási "hadműveletet" akart Lucho ellen használni. A lány az ostorát használta a támadás során, Lucho azonban sorozatos, rövidtávú sonidokkal kikerülte a támadásokat.

- A legnagyobb shinigamik 4 szinten fejlesztik magukat tökéletesre. Neked is ideje lenne elkezdened. Ha a kéz a kéz elleni harc nem is a legfontosabb, kidouk terén javulhatnál, ugyan is az egy nagyon jó és alattomos fegyvere a shinigamiknak. Én biztos azt használnám magam ellen.

Próbált tippeket adni a lánynak miközben a támadások elől tért ki. Nem volt szándékában vissza támadni, sőt a lány lépéseit sem akarta előre tudni. ~Legyen meglepetés.~ gondolta magában az arrancar.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Nov. 26, 2008 7:36 am

Az ostor elől el-el tért rövid sonido-kkal Lucho, ami igazából nem érdekelt. Az egyetlen célom ezzel, hogy közelebb kerüljön hozzám az espada. Úgy festett most nem kezdte fürkészni a gondolataimat, mert akkor régen kijátszott volna, bár az is lehet csak kivár és altat. Nem akartam most a mi lesz, ha kezdetű mondókával foglalkozni, ezért elhessegettem a gondolataimat. Közben Lucho még tippet is adott, hogy mivel támadjam.
-Köszönöm a megjegyzést...-ekkor érszrevettem, hogy sikerült némileg sarokba szorítanom a kerítés és a mellette ácsorgó fa közé. Az újabb csapásom elől csak két helyre menekülhet, fel vagy a földön marad és felém közelít.
Reménykedtem a második alternatívában pedig jól tudtam ennyire nem tökkel ütött az ellenfelem, hogy inkább hozzám közeledjen a biztonságosabb ég helyett, ezért a következő lendítést már úgy számoltam ki, hogy a fa ágát tudjam használni lendület szerzés céljából. Ha elég kezdő sebbességet szerzek vele, egy gyors shunpo-val az espada mögé kerülhetek. Ha viszont rosszul gondolkozom védtelen maradok a közvetlen közelembe kerülő ellenfelemmel szemben.
"Mindjárt kiderül..." határoztam el magam és csaptam előre az ostorral.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 6:23 am

Hanának sikerült sarokba szorítania az arrancart, bár Lucho minden gond nélkül tovább tudott volna haladni, hiszen egy kerítés nem akadály számára, azonban még sem tette és hagyta hogy a lány kivételezni tudja a támadását. A lány arra számított hogy Lucho a levegőbe fog menekülni, azonban az Espadanak nem volt szokása a menekülés. Arcán a széles mosoly, kéjes mosollyá változott. Egy pillanatra eltűnt, majd Hana azt érezhette hogy az arrancar hideg ujjai a hajába túrnak, a tulajdonosuk pedig alig pár centiméterre van a lánytól és rubint vörös szemeivel mélyen Hana tekintetébe fúrja a sajátját.

- Beso me chica!

Préselte ki az ajkai körül, majd Hana ajkaira tapasztotta őket. Ezek a kezeivel ellentétben szinte tűzforróak voltak. Lucho mindig is nagy szoknyavadász volt, így a fracciónjai számára biztosan nem lett volna meglepő egy ilyen húzás tőle, azonban egy ismeretlennek, vagy éppen az "áldozatnak" az lehetett. Bár ha Hanának van elég lélekjelenléte, akár meg is szerezheti az Espada kalapját.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 28, 2008 8:17 am

Nem éppen úgy festett Lucho mint egy sarokba szorított oroszlán vagy kisegér. Inkább úgy tűnt mintha én lennék bajban. Meredtem néztem az espada arcát, hátha valami elárulja mi fog következni, csak a mosolya változott meg, de alig láthattam, mert eltűnt előlem. Azonnal felkaptam a tekintetem az égre, hogy megtaláljam merre lehet. Ehelyett közvetlen mellettem bukkant elő a semmiből és a hajamban matatott a kezével. Értetlenül fordítottam kicsit oldalra a fejem,. Fogalmam sincs mit akart ezzel. Már arra gondoltam, hogy megragadja a hajamat és azon keresztül húz végig a fél városban, de a szemei nagyon nem ezt sugallták.

- Beso me chica!- rezzent össze a szavakon, amik jelentéséről sejtésem sem volt. Nem hangzott valami támadás nevének, de még lenéző megjegyzésnek sem. Rá akartam kérdezni, hogy mit mondogat ilyen halkan, szinte suttogva, de nem maradt rá időm. Egyszerűen csak gondolt egyet és közel hajolva hozzám megcsókolt.

Na, ez volt csak az igazán váratlan lépés. Annyira ledöbbentem ettől a helyzettől, hogy egy pillanatra meg se moccantam. Aztán viszont, olyan mérges lettem, hogy legszívesebben megrúgtam volna a legérzékenyebb pontján. A lábam már lendült is előre, de útközben átértékeltem a helyzetet. Eszembe jutott, hogy így mennyire egyszerűen el tudnám orozni a kalapot. Még töprengni akartam ezen a lehetőségen, de a lelki ismeretem közbe szólt. "Nem használhatom ki ezt a helyzetet. Aljas húzás lenne!"

Egyszerűen csak eltoltam magamtól az espada-t és hátrébb ugrottam. Kérdően néztem farkasszemet vele, hogy kapjak valamiféle magyarázatot erre a lépésére.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 28, 2008 2:06 pm

Hana óriási lehetőséget szalasztott el azzal, hogy nem szerezte meg az arrancar kalapját. Lucho arca sokkal ridegebb volt mint pár pillanattal korábban, mikor csókot lehelt a shinigami hadnagy ajkára. Egy ideig állta a kérdő tekintetet, majd végül lemondóan lehajtotta a fejét.

- Hana-chan, Hana-chan! Egy harcban minden lehetőséget ki kell használni. Egyrészt nem értem miért nem próbáltad megszerezni a kalapomat, másrészt nem értem miért nem próbáltál meg megölni engem. Kiváló alkalom lett volna arra hogy az Arrancar armada elveszítse legerősebb tagját.

Jobb kezét a fejbúbja és a kalap közé csúsztatta, majd megvakarta párszor a maszkjának darabkái alatt elhelyezkedő hajszálak tömkelegét magával eltakaró hierrot. Lucho ékes bizonyítéka volt annak hogy az arrancarok mennyire emberiek, hogy többek egyszerű elkárhozott lelkeknél kik shinigami erőre tettek szert.

- Kicsit unom is ezt a játékot. Ilyen virtussal soha az életben nem szerzed meg a kalapomat. Jaj, jaj... hmm!

Hirtelen felemelte a fejét és Hanára nézett. Arcáról az "eszembe jutott valami" kifejezés volt leolvasható.

- Nem akarsz velem jönni Las Nochesbe? Ott olyan erőssé válhatnál, amiről egy shinigami sem álmodhat, még Shihouin Yoruichi vagy éppen Kuchiki Byakuya sem. Aizen-sama is szívesen látna, ezt elhiheted nekem.

Lucho sejtette hogy a lány ráfogja vágni a nem választ, hiszen a Soul Society szemében azonnal árulóvá válna, éppen ezért megpróbált egy adu ászt előhúzni a paklijából.

- Megmutatnám a Hougyokut is. Tudom hogy a shinigamik vissza akarják szerezni és őszintén: nekem nem érdekem újabb, esetleg erősebb arrancarok születése.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 29, 2008 3:15 am

-Nem hallottál még tisztességes harcról? Mégis milyen győzelem lett volna ez, ha kihasználom ezt a fajta figyelmetlenséged?! Nem lennék jobb egy zsoldosnál,ha ezt megteszem. Tetszik vagy sem, soha nem tudnék senkit sem hátba támadni.- csattantam fel azonnal, mert nem bírtam tovább hallgatni ezt az okfejtegetést. . És ez az előbbi szövegelés és letámadás mégis mi volt?! Mit képzelsz te egyáltalán rólam???-egyre jobban kezdett elpattanni az utolsó húr, amikor megláttam, hogy bármiféle válasz helyett a fejét kezdi el vakargatni és egyre jobban látszik rajta untatja ez a helyzet.

- Kicsit unom is ezt a játékot. Ilyen virtussal soha az életben nem szerzed meg a kalapomat. Jaj, jaj... hmm!-

-Akkor menj a Burger king-be és hagyj engem békén!- dörmögtem sértődötten, hogy ennyire egyszerűen kikerülte a válaszadást. Erre a megjegyzésemre se nagyon reagált és egyre inkább úgy festett, erősen gondolkozik valamin. Mérgemben, hogy ennyire figyelmen kívül hagy kupán akartam hajítani egy kaviccsal, de alig kaptam fel, Lucho rám nézett úgy, mintha megvilágosodott volna. Bambán rámeredtem, hogy már megint min töri a fejét és eldobtam a kavicsot, mielőtt baj lenne belőle.

- Nem akarsz velem jönni Las Nochesbe? Ott olyan erőssé válhatnál, amiről egy shinigami sem álmodhat, még Shihouin Yoruichi vagy éppen Kuchiki Byakuya sem. Aizen-sama is szívesen látna, ezt elhiheted nekem.- mielőtt rávághattam volna az első ésszerű választ egy ilyen kérdésre az espada újra megszólalt. Elmondta, hogy megmutatná azt a dolgot, amit egész Soul Society vissza akar szerezni. Még egy kicsit kétkedően néztem rá, aztán nekidőltem a mellettem lévő fának és szorgos gondolkozásba kezdtem. Reméltem, hogy most sem fog elmélyülni az agyamban, bár lehet, hogy ezt feleslegesen reméltem.

~Ekkora lehetőséget, hogy a Hougyoku közelébe kerülhessünk nem kapok még egyet, de vajon miért pont hozzám ragaszkodik?! Ha el is fogadom az ajánlatot egy-két dologról tudnom kell. Istenem, azon gondolkozom, hogy áruló legyek épp, amikor kezdtek rendbe jönni a dolgok. Arról sem lenne szabad elfelejtkeznem, hogy terhes vagyok....így elmenni Hueco Mundo-ba? Nem vagyok normális! Pedig már tudom, hogy igent fogok mondani...~ nyeltem egy nagyot és lassan beszédre nyitottam a számat.

- Mégis miért akarod ennyire, hogy veled foglalkozzak? Az, hogy erősebbé tegyél csak egy ürügy, hogy veled lehessek?-végig meredten a talajt néztem, viszont nem kaptam választ, ezért felnéztem rá, hogy megtudjam miért hallgat. -Lucho! Mi a célod velem?- kérdeztem újra lágyan, minden harag nélkül.
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 29, 2008 11:25 am

Lucho elérte célját. Hana erős kísértésbe esett a hallottak miatt. Az Espada ismételten belenézett a lány gondolataiba, közben pedig leguggolt és elégedett mosollyal hallgatta a lány fejében lejátszódó dolgokat. Végül Hana döntést hozott. Lucho fölállt, és mosolyogva nézett a lányra. ~Ostoba lány. Túl értékeli azt az előző kis csókot.~gondolta magában Lucho, majd úgy döntött nem fog hazudni a shinigaminak. Arca a mosolygósról az eddig még nem látott nagyon komoly kifejezésre váltott.

- A céljaimban mint részszereplő vagy ott. A fő célom hogy idővel én legyek Las Noches és a Hueco Mundo ura. Aizen-sama -nak sokkal tartozom, de egyrészt féltem a saját pozíciómat a jövőbeli arrancaroktól, másrészt én szeretem a világot a mostani működésében. Így amikor eljön az idő szeretném hogy mind két oldalon meglegyenek a szövetségeseim. Soul Societynek is érdeke hogy békés kapcsolatot ápoljon Hueco Mundoval. Nem feltétlenül kell lemészárolnunk egymást. Egyedül kevés vagyok ahhoz hogy elpusztítsam Aizent és a további három urat illetve azokat az arrancarokat akik majd melléjük állnak. Ezért van szükségem arra hogy velem gyere. Te leszel a kapcsolatom a Soul Societyvel, Aizen pedig úgy gondolhatja majd hogy te leszel a besúgója a Soul Societyben. Veszélyes feladat és jól kell játszanod, de ha igazán meggyőző lesz a szereped elfogják hinni. Másrészt látom benned a potenciált ami nem sok shinigamiban van és amit saját magad elől rejtegetsz. Továbbá a Hougyoku segítségével olyan erők birtokába juthatnál amit el se tudsz képzelni. Biztosan hallottál már róluk, ők úgy hívják magukat: Vaizard. Shinigamik Hollow erővel. Nagyon erősek, legalábbis jóval erősebbek mint a 13 őrosztag bármely kapitánya.

Lucho a hosszú monológ után tartott egy pár pillanatnyi hatásszünetet, majd végül feltette a döntő kérdést.

- Ezek tudatában még mindig benne lennél?
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Nov. 30, 2008 2:57 am

Lucho kényelmesen elhelyezkedett a földön és vidám arcát elkomolyítva hozzáfogott egy minden szempontból kimerítő magyarázatba. Úgy tűnt tényleg beavat az apróbb részletekbe is és a tekintete alapján őszintének látszódott, bár egy Hueco Mundo-i lakosnál sosem lehet tudni.
- Ezek tudatában még mindig benne lennél?-
-Mindig csak a hatalom...-mondtam a tekintetemet az ég felé emelve. Nem akartam gondolkozni, mivel az espada játszi könnyedséggel tudta nyomon követni min töröm a fejem, ezért az ösztöneimre hagyatkoztam, amik azt mondták, hogy meg kell próbálnom.
Ahogy a holdat figyeltem a vékony fátyolfelhők takarásából kikandikálni rájöttem, hogy kicsit régóta váratom a másikat válaszommal. Elszakadva az égitest látványától visszafordultam Lucho-hoz.
-Ha igent mondok, most azonnal indulnom kell?- egy kis szünet után hozzáteszem.-Llenne egy kis gond,ezzel a vaizard dologgal...Őket Soul Society egyszerű mezei hollow-knak tekinti, vagyis az ellenségének...Azt hiszem így nem tudnék én lenni a közvetítő...bár lehet addigra változnak a dolgok.-
Vissza az elejére Go down
Lucho
Privaron Espada
Privaron Espada
Lucho

Férfi
Hozzászólások száma : 82
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Oct. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Primera Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te11000/30000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11000/30000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Nov. 30, 2008 6:56 am

A hihetetlenül kockázatos feladat megismerése valamennyire megrendítette Hanát és jó pár pillanatig csak állt és a holdat bámulta. Nem gondolkozott, ezt Lucho többször is ellenőrizte. Az Espada először meglepődött hogy esetleg valami történt, ami miatt nem hallja a lányt, de végül rájött: a lány már túl van azon hogy érvekkel, ellenérvekkel döntsön a fejében. Végül megszólalt, és megemlítette kétségeit az arrancarnak.

- Amikor nem használják a maszkjukat, a hollow mélyen elrejtőzik bennük, szinte teljesen érzékelhetetlen. Tehát olyankor olyanok mint egy egyszerű mezei shinigami.

Magyarázta el röviden a Vaizardok erejének működését Lucho, majd tett pár lassú lépést a lány felé.

- Ügyelned kell majd arra, hogy a társaid ne vegyék észre hogy erősebb vagy. Nem beszélhetsz nekik semmiről sem ami velünk kapcsolatos, miközben meg kell majd velünk osztanod mindent ami velük kapcsolatos. Haditervek, titkos dolgok stb. Csak így férkőzhetsz majd Aizen bizalmába. Mindig csak egy napot tölthetsz el Las Nochesben, hogy ne tűnjön fel a Soul Societynek a kimaradásod. Viszont mindig figyelned kell majd a földi történéseket. Az embereim mindig három Menos Grandeval fognak feltűnni, hogy aztán magukkal vigyenek téged Hueco Mundoba. Viszont vigyáznod kell, hogy ilyenkor senki se lásson meg titeket. Aztán az egy nap elteltével ki kell találnod valami jó kis mesét. Hmm... a legjobb talán az lenne ha eltudnád érni hogy állandó szolgálatba helyezzenek a földön. Igen, ez lenne a legjobb.

Gondolta át eddigi terveit az Espada, majd tett még pár lépést Hana felé, s mikor vele szembe ért, jobbkezét a lány vállára rakta.

- Az első nap most kezdődik. Mint hadizsákmányt viszlek magammal, aztán majd elmagyarázom Aizennek a helyzetet. Mivel úgy fogsz tenni mint ha a befolyásom alatt lennél, ezért szerintem könnyen fog menni a dolog.

Mondta biztatóan, egy hasonló mosoly társaságában, majd várt hogy a lány kifejtse véleményét a hallottakról.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 4:59 am

Egy könnyed magyarázatot kaptam arról, hogy a vaizardok hollow léte nem vehető észre, amikor nem veszik igénybe maszkjukat. Visszaemlékeztem az általam ismert két vaizarddal való találkozásokra. Valóban nem lehetett semmi furcsaságot vagy különbséget tapasztalni a lélekenergiájukban, csak miután lehívták a maszkjaikat.

Bármilyen felesleges szó helyett egyszerűen csak igenlően bólintottam, hogy megértettem és nincs ellenvetésem az előbb elhangzottakkal. A biccentésem után tett felém néhány lépést és elmondta, hogy mit kell majd tennem. Nem kért semmilyen lehetetlen dolgot, bár a képzelő és meggyőző erőmre nagy szükségem lesz majd. Kicsit ostobának éreztem magam, hogy egy lehetetlen célért adom fel az eddigi életem, de már nem fordulhattam vissza.

-Rendben. Majd addig győzködöm a főkapitányt, amíg kihelyez ide, az emberek világába. Az információ gyűjtéssel nem lesz probléma.-egyet sóhajtok.-Most viszont küldenék egy pokollepkét a gyár területén lévő shinigamik-nak, hogy ne várjanak meg,mert én majd később térek vissza. Ők viszont amint befejezték az itteni küldetést induljanak azonnal a Lelkek világába.-megvakarom a fejem- Úgy gondolom nem kéne szó nélkül eltűnnöm, mert az rögtön gyanút keltene.Valami ellenvetés?-
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Jan. 25, 2009 7:51 am

Jó hosszú kis csatátok volt. Smile Gratulálok hozzá, mindketten gazdagodtatok 500 lp-vel. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//   Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura játszókuckó!!! Hana vs. Lucho!!! //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-