-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben Cl0te0/0Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben 29y5sib  (0/0)

Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben _
TémanyitásTárgy: Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben   Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben EmptyVas. Márc. 16, 2014 9:39 pm

Kedves Las Nochesi lakóim!

Egyre stabilabbnak érzem az itt létemet, így lassan ennek is el kell jönnie. Számomra horribilis mindezen felül kitalálni, hogy a hougyuku összerakásos küldetést 2 nagyobb küldetésbe foglaljam, vagy esetleg a 4-5 villámküldetést válasszuk. Igen, ez egy igen jó kérdés, hogy mennyire hajlandó a társaság hosszabb postokat írni?
No, de amiért jöttem:

- Először is szeretném, akkor izzítani Las Noches egy főszálát. Kérdésem az volna, hogy kik azok az arrancarok, akik részt vennének az ellenállás titkos tervének megvalósulásában? Akivel nem történt IC, az is természetesen jöhet, hiszen nem minden tag csatlakozását játszottuk ki. Jelentkezni ITT lehet!

- Másodszor, szavazásra bocsájtanám a kijátszási lehetőségeket. Küldetés vs Villámküldetés Very Happy

- Harmadszor pedig az utolsó küldetés mindenképpen rendes lesz, minek után Szayel fogja lemesélni nekünk, azt már nem én. De mivel drága admin nénink meséli, így készüljetek majd rá, hogy rizikósabb lesz. Valós sérülések, - az én esetemben akár még karakterhalál is - stb.

- Negyedjére pedig, nincs lehetőség a sorozat valamelyik részébe becsatlakozni. Az elejétől a végéig itt kell lenni, mert minden szereplőnek külön- külön is szerepe lesz. Taktikai szempontból örülnék még annak is, ha nem játszok- nem játszok effekt lenne. Nekünk ez olyan lesz, mint a shinigamiknak Aizen. Mi egy titkos ellenállás vagyunk Seth ellen. Las Nochesben pedig nem mindennap készülnek megdönteni  a birodalom királyát, hogy aztán a Tanács működhessen. Ez egy kiváló lehetőség minden arrancar számára, hogy kipróbálhassa karakterét egy ilyen szituációban.
- Jah igen, az utolsó küldetésbe Seth pártiak is jöhetnek, azok jelentkezését szintén várom IDE!


Nyilatkozási határidő: Március 20.



Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben _
TémanyitásTárgy: Re: Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben   Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben EmptyHétf. Márc. 17, 2014 3:48 am

Mivel az utolsó küldetést én mesélem, ezért nekem sajnos egyik arrancarom sem fog részt venni az egészben (ráadásul mindketten pártatlanok ugyebár ^^), a trónfosztást viszont mindenképpen lemesélem.
Nekem kényelmesebb lenne, ha a trónfosztást RT játékban (Real Time: összeülünk egy hétvégén, és egy hétvége alatt ledaráljuk az egészet) menne, villámküldetésként, de nem tudom, hogyan lesz időm, mire ide eljutunk. Valamint számítok arra is, hogy lehet, hogy több júzer is lesz, és ugye nehéz összeegyeztetni így, hogy kinek mikor is jó.
Tehát én - a magam vezette küldetéssel kapcsolatban - inkább megmaradok semlegesnek a döntésben, látom az előnyeit és hátrányait a hosszú, valamint a villámküldiknek is. Igazából a villám felé hajlok, könnyebben lemesélem, de a döntés a játékosoké. Very Happy

Natit pedig nem ölöm meg, mert Desmi odavan érte >3> xD
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben Cl0te40100/45000Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben 29y5sib  (40100/45000)

Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben _
TémanyitásTárgy: Re: Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben   Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben EmptyHétf. Márc. 17, 2014 4:45 am

Sziasztok!

Mivel én vagyok az ellenállók egyik vezéralakja, természetesen részt veszek a küldetésekben. A másik három Las Nochesben élő karakterem kimarad ebből az eseménysorozatból.

A villámküldetés csak akkor jó, ha semmiképpen nem ragad be, és olyan időpontra tesszük, ami mindenkinek megfelel, a hosszú küldetésbe talán többen tudnak írni, de ott kíméletlenül ki kell tenni, aki kicsúszkál, ha nem akarjuk, hogy évekig elhúzódjon. Talán a legjobb lenne egy villámmal kezdeni, és váltani egy hosszú küldetésre, ha arra van igény.

Személyes probléma, amit már most előre jelzek, hogy március 28 és április 4-5 között nem fog tőlem senki sem postot kapni, és chaten sem leszek elérhető, ha erre az időpontra becsúszik egy villám, nem tudok oda írni.

Halál a zsarnokra!
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben Cl0te0/0Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben 29y5sib  (0/0)

Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben _
TémanyitásTárgy: Re: Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben   Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben EmptyKedd Ápr. 15, 2014 11:26 pm

Haliho!

Újra megkérdezem, hogy ki az, aki részt vesz ebben a küldetésben? Amennyiben nem lesz változás a létszámot illetően, én lejátszom Diegoval akkor az egészet...a többiek meg szépen kimaradnak az egészből és beleegyezésüket küldik az események folyásába!  Razz 

ui.: ha Diegoval kell egyedül lejátszanom, akkor viszont küldi sorozatot csinálok vele...a többiek meg pukkadjanak meg! ^^
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben Cl0te10200/15000Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben 29y5sib  (10200/15000)

Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben _
TémanyitásTárgy: Re: Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben   Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben EmptySzer. Ápr. 16, 2014 2:48 am

Kukucs!

*Nem akar megpukkadni, úgyhogy inkább ír ide.*

Jelentkezősdi, Diego mellé. Valakinek rá is kell vigyázni.  Rolling Eyes 

Küldetés milyensége és időben mikorsága részemről mindegy kategória, ami, amikor nektek jobban esik. ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben _
TémanyitásTárgy: Re: Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben   Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hougyuku- avagy titkos ellenállás Las Nochesben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Küldetések-