-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabályzat változás

Go down 
SzerzőÜzenet
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz


Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Szabályzat változás Empty
2014Mar09
TémanyitásSzabályzat változás

Újra én... Tudom, nagyon unjátok már, a héte ugyanis a harmadik nagy hírt teszem közzé. Ennek oka pedig az, hogy erre most van időm. Szeretném kicsit rendbe szedni az oldalon a dolgokat, hogy jobban működjünk, erre pedig csak most van lehetőségem, vaidőm és kedvem. Így valószínű, nem ez az utolsó változás, ami a hónapban történni fog, igaz, az utolsó drasztikusabb.

Talán észrevettétek, hogy első sorban olyan szabályokat vezettem be, vagy éppen módosítottam eddig, amikkel az aktívságot szeretném feltolni kicsit. Mint már előzőleg is mondtam, sokan esünk bele ebbe a hibába (ez alól én sem vagyok kivétel), hogy túl sok játékot, valamint karaktert indítunk.
Karakterekkel kapcsolatban már kiírtam a szabályt. Ehhez annyi módosítást tennék hozzá, hogy annyiban azért kicsit lazábban vesszük a szabályt, ha a tartozások tényleg frissek. Például elkezded ledarálni a tartozásaid, hogy minél hamarabb indíthass egy multit, de már aznap válaszolnak rá. Ebben az esetben elnézhetünk valamennyit a tartozások közül, azonban csakis ebben az esetben!

Hasonlóan módosítom a küldetések szabályait. Annak idején azért hoztuk a küldetés limit szabályt, hogy senki se vállalja túl magát. Viszont még így is túl gyakran fordul elő. Nagyon sok küldetés megakad, akár hosszabb időre, hónapokra, sőt, évekre is. Mindeközben pedig az, aki miatt áll a küldetés, új küldetést kezd el. A régebbi játékok érdektelenné válnak, eltűnik a lelkesedés, s néha azok sem írnak egy idő után, akik amúgy írnának. Sajnos nem egyszer tapasztaltam ezt, ez pedig szerintem eddig is hosszú távon valamilyen szinten ártott az oldalnak.
Emiatt új szabály jön létre küldetésekhez. Egy júzernek összesen 5 darab küldetése lehet, akár ugyanazzal, akár különböző karakterekkel. (csak a rendes küldetések számítanak bele, a villámok nem!)
Vannak olyan játékosok, akiknek jelenleg ötnél több küldetésük van. Azt is tudom, hogy olyanok is akadnak, akiknek hiába van minimum öt küldijük, a legtöbb alig döcög, vagy teljesen meg van fagyva. Az új szabály miatt eleinte bizonyára lesznek fennakadások, de bízom benne, hogy azért mindenkinek legalább van néhány olyan küldije is, ami nem halott, vagy éppen a szabály miatt fog beindulni. Szerintem pedig mindenkinek jobb érzés lenne, ha nem tartana évekig egy-egy küldetése, hanem viszonylag jól, kényelmes tempóban tud haladni vele.

Azokhoz a küldetésekhez, ahova az évben nem jött új hozzászólás, írtam egy-egy megjegyzést. Ezen küldetések mesélői mindenképpen jelezzék nekem a következő két héten belül, hogy szeretnék-e folytatni azt. Ha igen, akkor a hozzászólásomat a topicban törlöm. Ha nem, akkor a küldetést lezárom. Ha nem kapok rá választ a következő két héten, akkor lezárom a küldetést.
Azon küldikhez nem írtam, ahol tudom, mi a helyzet, vagy éppen én vagyok a ludas, amiért áll. *igen, van ilyen, összeszégyelli magát, de még a hónapban ír mindenhova*



Frissítettem a Szabályzatot, valamint A karakter fejlődése topicot. Következőnek a technikás topicokat szeretném frissíteni. Fontosabb változásokról a kisebb hír topicban fogok írni.
Adatlapot továbbra is lehet tesztelni, bármilyen véleményt várok, kinek mennyire tetszik, mi hogyan lenne jobb, etc. Very Happy Szervezetek vezetőitől pedig továbbra is várom a visszajelzéseket, két hét áll rendelkezésre ehhez. (részletek az előző két hírben)
Vissza az elejére Go down
Share this post on: reddit

Szabályzat változás :: Megjegyzések

No Comment.
 

Szabályzat változás

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

 Similar topics

-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: