-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Villámokkal és edzésekkel, multikkal, szervezetekkel kapcsolatban

Go down 
SzerzőÜzenet
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz


Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Villámokkal és edzésekkel, multikkal, szervezetekkel kapcsolatban Empty
2014Mar08
TémanyitásVillámokkal és edzésekkel, multikkal, szervezetekkel kapcsolatban

Üdv!

Nagyon régóta fennáll az a probléma, hogy belekavarodunk abba, hogy mikor lehet új edzést, vagy villámot indítani. Néha még én sem tudom biztosra, amikor megkérdeznek, hogy akkor a kezdés vagy a zárás az, amihez viszonyítunk.
Másrészt pedig reményeim szerint kicsit felpörögnek ezek a játékok. Általánosságba véve - önmagam is sokszor ebbe a hibába esek - nagyon sok karaktert, valamint játékot indítunk (akire nem vonatkozik, ne vegye magára, meg alapjába véve senki sem), emiatt pedig nagyon lassan haladnak. Egyszerűen nehéz többfelé megosztani a figyelmet.

Edzést tartani továbbra is korlátlan számban lehet.
Edzést kapni (tehát amikor a te karaktered tanul) egy júzernek összesen kétszer lehet. Tehát összesen júzerenként két ilyen játékod lehet. Ugyanakkor - hogy kicsit a kevés multis játékosokat is támogassam - ugyanaz a karaktered is kaphatja a két edzést.



Ugyancsak szeretném kicsit visszafogni a multizást. Továbbra is engedély, valamint multinként +50 post szükséges ahhoz, hogy új mutlija lehessen egy júzernek, azonban eddig nem volt mérce, hogy mi alapján kap valaki engedélyt.
Ez az aktívság lesz. Tehát a júzernek, aki szeretne plusz karaktert kapni, legfeljebb 3 tartozása lehet. Viszont egyik tartozása sem lehet küldetés, villám, edzés, vagy KT.
Ha az adott júzernek 10, vagy több karaktere van, akkor egy picit szigorúbban fogok engedélyt adni. Természetesen továbbra is lehetséges új karik gyártása, de ez csak akkor legyen az, ha a júzer tényleg be tudja vállalni a karaktert, és elboldogul a szabadidejében az újabb játékokkal.

Engedélykérés esetén ellenőrizni fogom, hogy valóban nincs, legfeljebb 3 tartozása a júzernek.



Az Avenir nevű szervezet szintén megszűnik létezni, hiszen a vezetője le fogja adni a karaktert.

Mivel ez rövid időn belül a második szervezet, ami feloszlik, ezért szeretném megkérni az összes szervezet vezetőjét, hogy küldjenek nekem egy privát üzenetet arról, hogy működni szeretnének-e. Kivétel ez alól az Xcution, a Daitenshi, a Shinigami Férfiegylet és Nőegylet, valamint a Raion. A többi shinigami egylet, valamint a többi szervezet vezetői azonban mindenképpen írjon nekem egy privát üzenetet.
Vissza az elejére Go down
Share this post on: reddit

Villámokkal és edzésekkel, multikkal, szervezetekkel kapcsolatban :: Megjegyzések

No Comment.
 

Villámokkal és edzésekkel, multikkal, szervezetekkel kapcsolatban

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

 Similar topics

-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: