-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 River & Ruth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
River & Ruth Cl0te8000/15000River & Ruth 29y5sib  (8000/15000)

River & Ruth _
TémanyitásTárgy: River & Ruth   River & Ruth EmptyKedd Márc. 04, 2014 6:35 am

~ Adatlap

Név: River // Ruth
Nem:
Kaszt: Arrancar
Rang: Adala fracciónja
Kor: Külsőleg 17 év körül

Szint: 1
Lélekenergia: 5500
Tőke: 4000

Kinézet: Nem tom, mi bajod a sérómmal! Le lehet kopni a témáról, jó?! Nekem így tetszik! Ebben az elcseszett városban minden úgyis olyan szürke! Szóval, igen, ja, szivárvány színű a hajam, és én így lávolom! >w> Legalább némi színt viszek ennek a poshadt városnak az életébe. Cool Egyébként 17 vagyok, voltam, nem tudom, de sokszor fiatalabbnak néznek. Biztosan azért, mert nem tömöm ki a cicifixem vattával. Emlékszem, volt egy lány a gimiben, aki mindig így tett, jól körbe is lett röhögve, amikor kiderült, mit tett. Pedig semmi para nincs, ha nem tömi ki magát! Egy kicsit én is lapos vagyok, de engem annyira nem érdekel! Ha meg valami tuskó azt mondja, kislány, majd beletérdelek a golyóiba, hogy ő is olyan hangon visítson! >.>
Amúgy tartozékom beintéshez fehér csontmaradvány, nesze! *bemutat* Másoknak csak búráján láttam ilyet, nekem meg valamiért a középső ujjamon van. Szerintem tudok valamit. Cool Amúgy nagyon klassz, amikor épp viszket a hátam közepe, simán odaérek, ha más nem, átnyúlok a hollow lyukamon, ami a hasamon van. Légdeszka trükköknél amúgy is csinálom ezt. Nekem bejön, ennyi.

~ Zanpakuto

Zanpakuto neve: Celestial (spanyolul; magyarul Égszakadás)
Kinézet: Nem fegyver, hanem a hagyományoktól teljesen eltérően két darab festékszóró kanna, melyeket harcban használhat. Festés helyett azonban az egyik lángokat szór, a másik pedig savas anyagot permetez az ellenfélre. Sebzésük megegyezik a resurrección pontok sebzésével, azonban maximum 10 pont.
Zanpakuto feloldásakor bele kell graffitiznie a saját nevét a levegőbe, parancsszava nincs. Resurrección alakban a két festékszóró eltűnik.
Resurrección alak: Szivárvány színű sörényű pegazus. Maszkja nem arcán, hanem patáin jelenik meg.
Ebben az alakjában szárnyaival képes tökéletesen fehér bárányfelhőket teremteni, s ezeket terelni is, ha éppen szükséges. Annyiból térnek el a valódi felhőktől, hogy akár egészen alacsonyan is lehetnek, valamint fehérségük ellenére aki beszippantja, fojtó, égető érzést tapasztal. A méregfelhő egy körön át resurrección/3 sebzést képes okozni. Trükkösebb része inkább az, amikor a felhő nyílt tűzzel, vagy ahhoz hasonlóval találkozik. Értendő ez alatt: bara, cero, hadou típusú kidouk, s bármilyen ezekhez hasonló technika, például tűzidézés, elektromosság, bizonyos energialövetek, etc. Ha a felhő ilyesmivel érintkezik, az egész berobban, ilyenkor pedig a resu pontokkal megegyező mértékben sebez, válogatás nélkül. Valamennyire tompítja a robbantásra használt technikát is, amennyiben az erősebb volt, mint a felhő, ilyenkor az adott technika sebzéséből levonódik a resura tett pontok száma.
A felhő maximum Resu/2 körig tartható fenn, hacsak be nem robbantják. Legnagyobb hátránya, hogy nem válogat barát és ellenség között, tehát akár a karakterre is hathat, azonban akár több ellenfélt is ki lehet vele egyszerre iktatni, valamint bizonyos repülő, legyező technikákkal (szárnycsapkodás, ilyenek) kellő irányba, sűrűségbe lehet terelni.


~ Technikák/eszközök




~ Felszerelés(ek)

Pinkie: Egy rózsaszín légdeszka. Ugyanolyan, mint egy gördeszka, csak kerekek nélkül, valamint nem a földön, hanem a levegőben működik. Sebessége megegyezik a karakter sonidojával. Annyiban más, hogy valóban bárhol lehet használni azt, akár Soul Societyben is, ahol elvileg nem lehetne a levegőben sétálni.


~ Ajándékok, jutalmak
5000 LP 3500 ryou 3 ingyen technika
500 LP és 500 ryou (Atom Random)



~ Kiadások




~ Küldetések, küzdőterek

Apocalipception - magánküldi


~ Dokumentumok

Előtörténet: link
Wiki: hamarosan

Vissza az elejére Go down
Kon

Kon

Hozzászólások száma : 333
Registration date : 2011. May. 01.
Hírnév : 6

River & Ruth _
TémanyitásTárgy: Re: River & Ruth   River & Ruth EmptySzomb. Márc. 08, 2014 11:24 pm

Összesen: 29 pont
  • 5 pont jár minden képzettségre összesen
  • 4 pont jár hierróra LP alapján
  • 16 pont az LP után
  • 3 pont a Las Nocheshez tartozásért
  • 1 pont a fracciónság miatt

Képzettségek:

0 pont fegyveres harc
6 pont pusztakezes harc
1 pont hollow képességek
11 pont sonido
6 pont resurrección
4 pont hierro
Vissza az elejére Go down
 

River & Ruth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Adatlapok-