-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Miyuki Ryuzaki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Subarashi

Shihouin Subarashi

Férfi
Aquarius Buffalo
Hozzászólások száma : 3
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura town
Registration date : 2013. Dec. 15.
Hírnév : 0

Miyuki Ryuzaki _
TémanyitásTárgy: Miyuki Ryuzaki   Miyuki Ryuzaki EmptyCsüt. Dec. 19, 2013 2:01 am

Jelszó: iui uai
Név: Miyuki Ryuzaki
Neme: férfi
Kaszt: Bounto
Életkor: 18 év (1995. október 04-én született Japánban)
Természete: Modora többnyire kedvtelen, hétköznapi megjelenése ellenére zseniális logikai képességekkel rendelkezik,rendkívül manipulatív, erős igazságérzetű aki saját céljai érdekében érzéketlenül akármelyik számára ismeretlen vagy akár közömbös ismerőst képes felhasználni vagy feláldozni. Nagyon titokzatos és bizalmatlan alak, de nem paranoiás, pont hogy inkább nagyon is nyugodt, azonban skrizofém, így létezik egy második énje, aki gyakorlatilag egy kifordított Ryuzaki. Ez a másik személyisége rendkívül esztelen és értelmetlenül lemészárolna akárkit, legyen az barát vagy ellenség. Ryuzaki szerencséjére azonban második személyisége ritkán, csupán szinte halálközeli esetben jelenik meg, amikor az egyébként nyugodt fiú elveszíti a fejét.
Külső: Szürkés-fekete haja a szemébe lóg néha, szemei táskásak és szembogara teljesen fekete. Nem kimondottan erős alkatú, átlagosnak mondható. Testmagassága 170cm, testsúlya 50kg. Bőre kisé fehér, járása is görnyedt. Ruházatát sem kimondottan válogatta meg, egy szürke hosszú ujjú pólót hord egy fekete farmerrel és egy kényelmes fekete cipővel.
Báb: -neve: Sötét Király (Finster der König)  
       -tárolási alakja: egy sakkbábú (egy sötét király)
       -teljes alakja: egy sötét emberalak sárgán villogó szemekkel, arca mint Joker-nek, fogai mint a cápnáknak, testét hollótollak fedik, hátán két hatalmas szárny van és van egy ostorszerű hosszú farka.
       -képesség: ennek a bábnak nincsenek külön támadási parancsai, akit gazdája kiszemelt ádozatként azt megöli majd visszatér a tulajdonosához. Két félek éppen tud valakit megölni, egyik az hogyha bárki is a szemébe néz, az azonnal meghal, (ez alól a napszemcsik sem mentenek meg) a másik ha bárkin vérző sebet ejt az a saját elméjében átéli élete legrosszabb emlékét (ha valaki nem élt egy évet sem akkor a lélekként leélt ?élete? legrosszabb emlékét éli át) és ilyenkor álltalában az ellenfél sokkal kiszolgáltatottabb, bár ezalól mindig vannak kivételek. Ezután a Sötét Király felfalja áldozatát, a gyilkolás módszerétől függetlenül.

Előtörténet: A nevem Miyuki Ryuzaki, jelenleg is szülőhazámban élek, Kelet Japánban. 18 éves egyetemista diák vagyok. Születésem után szüleim eltűntek teljesen nyomtalanul az életemből, árva lettem. Egy szegényes árvaházba kerültem, hogy milyen úton, azt nem tudom. Az általános és a gimnázium elvégzése után ösztöndíjjal vettek fel a tokiói egyetemre. Általános iskolás korom óta jeles tanuló voltam, és remek sakkozó. Egyetlen személyes tárgyam egy sötét király volt amit találtam az utcán, és sakkozóként természetesen magamhoz vettem. A bábú mindig a zsebembe volt, néha beszéltem is hozzá. Nem voltam persze őrült, csupán magányos. Azonban Kelet-Japán nem volt egy boldog és biztonságos hely akkoriban, naponta jelentették be az újabbnál újabb gyilkosságokat, vagy rablásokat. Az emberek rettegtek, köztük én is. Szerencsére mégis elég nyugodt gyerekkorom volt, nem voltam balhés természet, csöndes és magányos voltam és vagyok a mai napig is. És hogy hogyan lettem egy senkiből egy nagy hatalommal rendelkező lény? A válasz itt van a zsebemben, a bábú, a sötét király.
Az egyik délután az iskolából hazafelé menet egy csapat idősebb srác támadt meg az utcán. Nem adtam rá okot, csupán engem szemeltek ki. Kezeim jéghidegek voltak a félelemtől, mikor megláttam egy kést az egyik ismeretlen kezében. Nem igazán pánikoltam, egyszerűen mint minden normális ember, én is megijedtem. Futni már rég nem lehetett, nem is próbálkoztam vele, esztelenség lett volna. Csupán Istenhez imádkoztam, hátha meghallgatja imáim és valamiféleképpen megment engem. De Istent nem érdekelte az én problémám, azonban a semmiből egy furcsa démon jött elő.
A támadóim azonnal elrohantak. Azt hittem megőrültem a démon láttán, és az sem nyugtatott meg, mikor rájöttem, hogy nem én látom egyedül. A fura szerzet megfordult és egyenesen a szemembe nézett. Egy pillanattal később egy fanyar vigyor ült fel az arcára. ?Te ott, te mi a szösz vagy? Hogy lehetséges, hogy belenéztél a szemembe, de most is életben vagy? Talán te lennél a?nem az kizárt! De mi van akkor ha mégis ez a taknyos kis embergyerek a kiválasztottam. Hiszen nincs itt más, egyedül ő lehet az. De egy kölyök? Mégis miféle tréfa lenn ez? ?Nem vagyok taknyos kölyök!-vágtam vissza azonnal és kicsit a bátorságom is megjött. Azzal a mondattal hogy mi van akkor ha mégis én vagyok a kiválasztott és nem haltam meg a pillantása miatt, azt jelenti hogy nem képes megölni, vagy legalábbis ezzel a módszerrel nem, és ez azt jelenti hogy akkor talán az én védelmemre érkezett, persze a saját tudta nélkül. ?Ki és mi vagy te? ?Van vér a pucádban öcsi, hogy még kérdezősködj, de mivel tökös gyerek vagy elmondom. Nincs nevem, névtelen vagyok mindaddig, míg egy leendő gazda nevet nem ad nekem. ?Egy leendő gazda? Ezt hogy érted? ?Úgy tűnik hogy te hoztál létre engem, bár fogalmam sincsen hogy egy gyerek erre képes legyen. Ez pedig azt jelenti hogy te vagy a mesterem. ?A mestered? Ez tök király! Most már nem leszek egyedül sose. ?Héhéhé öcskös, nem az anyád vagyok?hanem a bábod. Ráadásul egy tárgyba kell zárnod ami mindig nálad van. ?Miért kell bezárni téged egy tárgyba? ?Ez egy okos kérdés. Az oka igen egyszerű, ezt az alakomat nem tudom 2, azaz 2 óránál tovább fenntartani napközben. Az éjjel az más buli, olyankor akármeddig fenn tudom tartani eredeti alakom. Tehát érted? ?Persze. Én mindig magamnál hordok egy sakkfigurát, ha az megfelel. ?majd azonnal előkaptam a zsebemből az emlegetett bábút. ?Nekem megteszi. ?Már csak egy kérdésem van. ?Éspedig? ?Hogy kellene belezárnom téged ebbe a bábúba, majd előhívni téged? ?Kezdelek megkedvelni öcskös! ?mondta gúnyosan egy gonosz mosollyal. ?A válasz egyszerű, a bábút tedd le ide a földre majd állj arrébb. Ezután majd én lemásolom a bábú alakját és átváltozom. ?Rendben, de azért ha lehet, közöld azt is hogy hogyan hívjalak elő, ha kellesz. ?Bábúként is képes leszel velem kommunikálni, csak szólsz és előjövök. Ennyire egyszerű. ?Akkor csináld! ?majd a démon megérintette hegyek karmaival a bábút és lemásota az alakját és egy pillanat alatt bábúvá vállt. Felvettem majd a zsebembe tettem. Furcsa módon azonban a másik sakkbábú eltűnt.  ?Azt mondtad hogy nincs még neved, igaz? ?Igen. ?Mit szólsz a Rusnya bohóchoz? ?Attól még hogy egy bábú vagyok, a fejed simán lecsavarom! ?Vicc volt. ?Az enyém nem! ?És mit szólsz a Finster-hez? -Mhhhh? ez jól hangzik! ?Akkor ez megfelel? ?Meg.
Így lettem egyike a bountoknak. Én és Finster azonban sose találkoztunk más bountokkal ami kicsit furcsa. Lassan hét éve annak hogy rátaláltam Finster-re aki azóta is az egyetlen barátom. Bár most már nem vagyok egy magányos srác, azért néha azt kívánom bárcsak lenne igazi barátom, akivel akár az erőmről is beszélhetek.

Szeret:
-új embereket megismerni
-sakkozni
-a békét
-gondolkodni
-édességek

Nem szeret:
-ha valaki kritizálja elveit
-ha bárki is okosabbnak gondolja magát
-veszíteni (képtelen)


A hozzászólást Ayasegawa Yumichika összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 20, 2013 6:10 am-kor. (Reason for editing : Ayasegawa Yumichika)
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Miyuki Ryuzaki _
TémanyitásTárgy: Re: Miyuki Ryuzaki   Miyuki Ryuzaki EmptyPént. Dec. 20, 2013 6:57 am

Üdv!

Jöttem leellenőrizni az előtörténetet. (Bemásoltam a postodba a kimaradt dolgaidat)

Adatlapi rész:
  • Tagolás: Az adatlapi rész nagyon egybefolyik, rakhatnál entereket amikor befejezel egy rész és egy másikat kezdesz írni. Meg van nekünk egy Előtörténeti sablonunk is amit használhatsz az előtörihez, bár nem kötelező, de ajánlott.
  • Bounto: Úgy tűnik, hogy nem nagyon ismered a bountokat, mert az előtörténet során sok minden nem stimmel. A Bountok a shinigamik félresikerült kísérletének következtében jöttek létre jó pár száz évvel ezelőtt, vagyis ha nem akkor válsz bountová, akkor nem vagy az, később nem válhatsz azzá. Nézd meg az animében az erről szóló részeket, hogy pontosabb képet kapj a bountokról.
  • Báb: Egyszerűen túl erős. Kezdő szinten nem vagy képes egy pillantással megölni valakit és különben sincs az oldalon karihalál, vagyis mások ellen nem is használhatnád. Javaslom, hogy valami egyszerűbb képességgel kezdj és később majd tovább fejlődik a bábod. Belinkelem a Képesség tiltólistát, hogy innen se válogass és vannak még itt engedélyhez kötött technikák is.
  • Személyiség: Vannak nekem itt egy kicsit ellentétes dolgok a személyiségedben. Pl.: "erős igazságérzetű aki saját céljai érdekében érzéketlenül akármelyik számára ismeretlen vagy akár közömbös ismerőst képes felhasználni" Szerintem, akinek erős az igazságérzete, nem áldoz fel senkit. Neutral Írtad még, hogy manipulatív vagy, de kit manipulálsz, amikor az előtöridben azt írtad, hogy mindig egyedül vagy. Meg írtál a másik személyiségedről is, ő is megjeleníthetted volna az előtöriben, ha már van ilyened, mondjuk azt, hogy keletkezett.

Előtörténeti rész:
  • Megemlíthetném itt is a fentebbi bountos dolgokat, meg a tagolást is. A párbeszédeket mindig új sorba kell kezdeni, így kéne kinéznie:
    - Mondandó. - leírás, hogy mit csinál közben stb.
  • Egy helyesírás ellenőrzőn átfuttatás sem ártani neki, mivel vannak benne elgépelések, vesszőhibák.

A felsoroltak miatt egyértelmű, hogy ez nem tudom elfogadni vagyis elutasítom. A javításokat nyugodtan beszerkesztheted az első postodba, csak a post ablakban nem látszik semmi valamiért, de ha előtte megformázod szövegszerkesztőben és onnan másolod be, akkor rendben lesz. Ha végeztél a javítással, akkor jelezd a Lezárások topikban.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Subarashi

Shihouin Subarashi

Férfi
Aquarius Buffalo
Hozzászólások száma : 3
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura town
Registration date : 2013. Dec. 15.
Hírnév : 0

Miyuki Ryuzaki _
TémanyitásTárgy: Re: Miyuki Ryuzaki   Miyuki Ryuzaki EmptyPént. Dec. 20, 2013 8:51 am

Nagyon köszi az építő kritikákat!!!! ^^ Nagyon vártam a hozzászólásod, ugyanis valóban nem vagyok tisztában teljesen a bountok létrejöttével és emiatt kissé húztam is a számat. Egyedül annyit tennék hozzá hogy attól hogy valaki magányos, lehet manipulatív!! De ez az én hibám, rosszul fogalmaztam meg. Egyébként mindenben egyetértek és nagyon hálás vagyok hogy felnyitottad a szemem amivel mostmár nem gyilkolok! Wink A javításokhoz azzonnal hozá fogok kezdeni és amont kész, azonnal értesítelek! Mégegyszer köszi!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Miyuki Ryuzaki _
TémanyitásTárgy: Re: Miyuki Ryuzaki   Miyuki Ryuzaki Empty

Vissza az elejére Go down
 

Miyuki Ryuzaki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-