-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Rinkashichikito Jikakata

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rinkashichikito Jikakata



Férfi
Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2013. Oct. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Rinkashichikito Jikakata  Cl0te0/0Rinkashichikito Jikakata  29y5sib  (0/0)

Rinkashichikito Jikakata  _
TémanyitásTárgy: Rinkashichikito Jikakata    Rinkashichikito Jikakata  EmptyPént. Okt. 11, 2013 9:19 am

Jelszó: iaiiio iaaa


Adatlap Adatlap

Név: Rinkashichikito Jikakata

Nem: Férfi

Kaszt: Ember

Születési ideje: 1996. Július 15.

Kor: 17


~Előtörténet


Rinkashichikito Jikakata a nevem 11 éve járok iskolába, de az óta kórházba kerültem egy nagyon nagy sérülés miatt. Bele is kezdenék az elejébe. Egy este nagy zajra lettem figyelmes, de belegondolva nem csak egy este. Még csak 7 éves voltam. Nagyon megijedtem nem tudtam mit csináljak bebújtam a takaróm alá. Azt hallottam, hogy az apám kintről ordít. Nem mert oda menni az ablakhoz, de meg tettem. Hirtelen egy nagy szörnyet láttam meg miközben az apámmal küzd kint az udvarban. Láttam, hogy apámnak egy kard volt a kezében. Az anyukám máris benyitott az ajtón és azt mondta: Jól vagy fiam nincs semmi bajod?
Én válaszoltam, hogy nincs, csak félek!

Nyugodj meg Jikakata nem lesz semmi gond apa mindent elintéz!
Próbáltam meg nyugodni, de hiába annyira féltem, hogy valami baja fog esni apámnak. Aztán egy hangos zajra voltam figyelmes olyan volt minta a fal betört volna és az igaz volt. Apám súlyosan megsérült, de ő folytatta. Le is győzte azt a szörnyet egy kis idő múlva. Anyukám rohant a telefonhoz hogy hívja a mentőket. Ki is értek gyorsan és bevitték a korházba. Holnap nem mentem suliba, mert nem akartam volna erről beszélni és nem volt olyan kedvem. Egy hírt kaptunk, hogy az apám elhunyt a támadás után. Amikor az anyukám elmondta utána már csak egész nap sírni tudtam annyira szomorú voltam. Soha nem akartam ezt újra átélni. Telt múlt az idő egyre nagyobb lettem 15 évesen kitűnő tanuló voltam. Még történetet is írtam attól lettem híres a suliban, de az el is felejtette apát, de utána mindig visszajött. Amikor haza jöttem a suliból mindig tanultam nem álltam le, csak ha kedvem volt, de meg akartam tartani ezeket a jegyeket. A testnevelés órák után elkezdtem egy olyan sulit, amiben megtanították, hogy hogyan kell bánni a kardokkal. Otthon anyukám vett is nekem egy nem igazi kardot. Örültem annak is, hiszen tudtam vele otthon gyakorolni. Az egyik este Furcsa hangokat hallott olyan féléket, mint amikor apa küzdött a szörny ellen. Nem tudtam, hogy mit tegyek, hiszen ami nekem volt kard az nem igazi éles volt. Szerencsére anya ki tette a falra azt a kardot, amit apa használt akkor. Nem tehettem mást ki léptem az ajtón és megláttam a szörnyet. Nem olyan volt, amivel apa küzdött sokkal másabb. Ordítottam neki hogy jöjjön ide, de rájöttem, hogy nagy hiba volt. Megfordult és nekem rohant. Ki akartam védeni a támadását, de ellökött egy fának, ami ki is dőlt. Utána újra megpróbáltam, de most én rohantam neki. Csak futottam és futottam, de visszaütött nem a hasamat ütötte, hanem a szememet. Azzal a szememmel nem tudtam látni utána. Homályosan láttam valakit, aki leszúrta azt a szörnyet, de nem láthattam, sokat mert elájultam.  Anyukám ki rohant és a földön észrevett.  Észrevette a szememet gyorsan berohant a házba és hívta a mentőket. Ugyan úgy, mint apát engem is bevittek. Csak én túléltem nagy nehezen. Anyukám bevitte a könyveket és a cuccaimat. Aggódott értem, mint minden anya szokott. Ott is sokat tanultam, amikor egyre jobban éreztem magam. De magamban azt mondtam, hogy: Szerintem az apám volt akkor is a nekem a legnagyobb legenda.



Kinézet

176 cm magas. Haj szín: Szőke néhány helyen barna

Legtöbbet hord ruha: Fekete, Sárga színű ing és rövid póló.
Vékony kinézetű.
A bal szeme kék a másik szemén egy orvosi szemtakaró fedi.
Erős és izmos kar és lába van.



Jellem


Elég csendesnek mondanám apja halála óta. A barátaival viszont sokat szokott beszélni, nevetni, mosolyogni. Tanulás közben nagyon oda figyel, nehogy elrontsa. Azóta egyre jobban fejlődik vissza és egyre több emberrel beszél az óta.


Kedveli:

Zöldség leves

Rizs gombóc

Édesség

Tesi

Kardforgatás

Tanulás


Utálja:
Sós keksz

Kávé

A tanulást szereti csak a matekot nem.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Rinkashichikito Jikakata  _
TémanyitásTárgy: Re: Rinkashichikito Jikakata    Rinkashichikito Jikakata  EmptyVas. Okt. 13, 2013 4:39 am

Üdvözletem!

Hatalmas hibákat nem találtam az előtörténetben, azonban egy picikét rövidke. Emellett akadnak olyan mondataid, amiket nem nagyon tudok értelmezni. Ilyen például a következő: "Még történetet is írtam attól lettem híres a suliban, de az el is felejtette apát, de utána mindig visszajött."
Vagy éppen a következő: "A testnevelés órák után elkezdtem egy olyan sulit, amiben megtanították, hogy hogyan kell bánni a kardokkal. Otthon anyukám vett is nekem egy nem igazi kardot."
Értem én, hogy a kendora gondolsz, de nyugodtan megfogalmazhattad volna ezt a valódi nevén. Ma már rengeteg forrás rendelkezésedre áll a kardforgatás művészetéről és a fogalmakról.
Én azt ajánlom, hogy ess neki újra ennek a történetnek, és picit jobban figyelj arra, hogy mit hogyan is fogalmazol meg. Ha az előtörténetedet kijavítottad, értesítsd a staffot ebben a topicban, és valaki majd ismételten leellenőrzi azt.
Vissza az elejére Go down
 

Rinkashichikito Jikakata

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-