-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Lélekdonor 2.0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekdonor 2.0 - Page 2 Cl0te18700/30000Lélekdonor 2.0 - Page 2 29y5sib  (18700/30000)

Lélekdonor 2.0 - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekdonor 2.0   Lélekdonor 2.0 - Page 2 EmptyPént. Feb. 07, 2014 5:25 am

Kitűnő! Találtunk egy kiütött őrt, és meg vagyunk áldva egy térképpel, ami éppen kapóra jött. A szőke shinigami nő, akit már ismertem, elkezdte vizslatni a térképet, ám azzal a lendülettel elutasította a megértést, és ennek hangot is adott, majd elindult keresni valakit, aki útbaigazíthatja, de utánaszóltam:
- Rosui~san! Ez a térkép segíthet lejutni a hullaházba, én pedig ebből kiindulva talán meg tudom találni a helyet. Normális környezetben elég jó tájékozódó vagyok.
Mondtam, hiszen csak elég volt visszagondolni gyerekkoromra, amikor az elég bonyolultnak mondható csatornarendszerben se tévedtem el egyszer sem. Ha leértem a hullaház ajtaja elé, bevártam a többieket, ha egyáltalán jöttek, ha nem is jöttek, akkor bementem. Elég követhető tempóban jöttem és elég feltűnő vagyok akkor is, ha késve indulnak meg.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Lélekdonor 2.0 - Page 2 Cl0te53000/65000Lélekdonor 2.0 - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Lélekdonor 2.0 - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekdonor 2.0   Lélekdonor 2.0 - Page 2 EmptyPént. Feb. 07, 2014 9:05 am

Ez a kölök aztán rendesen beoltott. Majd összeszartam magam az ijedtségtől. Úgy telibe fostam a hózentrógerem szememet körbe forgattam nagy rémületemben és véletlen sem a neveletlenség kurvára agyamat baszó decibelétől ráncoltam a szemöldököm. Kijárt volna a hugyosnak egy istenes atyai pofon, hátha beerőlteti magát. Még az én tahó barométerem is betanulta az évszázadok során, idősebb kérdez, kuss a bunkóságod neve, nem játszod a sértett dívát, hanem rittyentesz valami elkúrt válaszféleséget. Erről, meg a szülőkről ennyit.
-Tod, Liluska! Lehet nagyra tápolt az anyátlan humusz, de a mazsidba tuszkolj még illemanduszt, mert marha pofátlan fruska vagy.-
Benyomultam a retkes terembe, oszt lesz, ami lesz. Bekészültem valamelyik széjjel hagyott lommal kongatom le a bent terpeszkedő népeket, de a csóringerek úgy betéptek a műszak lependítéstől, hippi szigetekre evezett enyelgéssel passzolták le a tetves frigó kulcsot. Nekem okés a szitu, mehettek a faszomba. Felmarkoltam az aktákat és levágtam hullakupac meg az őt matató colos Lilla mellé. Átnyálaztam a szaros fecniket, miről szól a kurva nagy cécó, amiért ide kellett tolnom a seggem. Az megest más tényállás, mi a fene ez a Milka boci. Bebaszott, hogy a foggyer köpenyesek elügettek mellette, mintha itt se virítana az orchidea pofikája.
-Csicseregj, pipacska! – Dobbantottam le a retkes fémkonténerre a bla-bla halmot. -Miben sétafikálsz? Köhintenél némi morzsát, mit tarháltál eddig össze? Kinek a milyen szép bandzsa mosolyáért gürizel? Egy ladikban vesződünk, ne basztass a némasági hisztivel.-

Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 117
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekdonor 2.0 - Page 2 Cl0te17600/30000Lélekdonor 2.0 - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Lélekdonor 2.0 - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekdonor 2.0   Lélekdonor 2.0 - Page 2 EmptyPént. Feb. 07, 2014 11:17 am

- Szerencsétlen ember, ne segítsünk rajta? - Kérdeztem a portásra nézve.
Odabent megveregettem Raimaru-san vállát.
- Látom sokat járt az emberek világában, most jött a tapasztalata, szerintem kövessük az ifjút! ^^ - Mondtam úgy, minthogyha én magam olyan hű, de öreg lettem volna, bár már száz év fölött vagyok, viszont az Soul Society-ben nem sokat számít.
Odalent magas reiatsuju embereket érzékeltem, vagyis egy embert, meg valami shinigami szerűt, kinek kicsit hasonlított a lélekenergiája Sierashi-sanéra, bár nem úgy, minthogyha rokonok lettek volna.
- Itto, idelent vannak, akik szerintem meg is láthatnak. - Osztottam meg észrevételemet azokkal, akik lejöttek velem és Raimaru-sannal, a hullaházba.
Vissza az elejére Go down
Murasaki Shouko
Daitenshi
Daitenshi
Murasaki Shouko

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 32
Age : 28
Tartózkodási hely : Itt vagy ott
Registration date : 2012. Sep. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Seitokai riporter, Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Lélekdonor 2.0 - Page 2 Cl0te12500/26000Lélekdonor 2.0 - Page 2 29y5sib  (12500/26000)

Lélekdonor 2.0 - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekdonor 2.0   Lélekdonor 2.0 - Page 2 EmptySzomb. Feb. 08, 2014 3:17 am

A hullákból csak annyit tudtam meg, hogy gyerekeket bántalmazták, majd egy nő vitte el őket és valószínűleg ő felelhet a halálukért is, bár ez nem sok információ, hiszen a nőről nem tudok semmit.
A korábbi fickó meg követett engem és balszerencsémre a bent lévő dolgozók mind kimentek és itt hagytak vele kettesben. Nem akarok vele egyedül lenni, mert félelmetes és ijesztően néz rám, pedig nem csináltam semmit.
- Nem vagyok semmilyen hajón magával és nem is akarok. Én a Daitenshihez tartozom, és nem vagyok köteles magának segíteni, mert nem is tudom, ki maga. - mondtam el a véleményemet a fickónak, de mindenképpen meg kellett említenem a Daitenshit, talán így békén hagy. Már el is ment a kedvem ettől az egésztől, ki is mentem az ajtón, mivel érzékeltem a közeledő shinigamikat, talán ők megvédenek, ha még is rám akarna támadni az a fickó.
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Lélekdonor 2.0 - Page 2 Cl0te23400/30000Lélekdonor 2.0 - Page 2 29y5sib  (23400/30000)

Lélekdonor 2.0 - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekdonor 2.0   Lélekdonor 2.0 - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 7:37 am

Sosem volt nekem való az apaság. Bizonyítja ezt a tényt, hogy csak egy pillanatra fordultam el, s nem foglalkozván a tilos dohányozni táblával kaptam elő egy koporsószeget, hiszen meghalni már úgy sem tudok, lényegébe véve halott vagyok. Kettőt pislogok, és máris nincs mellettem Suzu-chan. O.O
Szuperhallásom segítségével sikerül csak kivennem a jól ismert Kepapi szót, remek megnevezés, csak olyan nagypapás, de tényleg. Fordulok abba az irányba, amerről hallom, s még a gyújtó is kiesik a kezemből, amikor azt látom, hogy Suzu-chan ekószál. Ami viszont nem tetszik, hogy nyilvánvalóan emberi dolognál nagyobb balhéról van szó. Félreértés ne essék, szeretem a balhét, de csak a kocsmában és a 12. osztagban. Így valahogy nem fekszik az egész.
- Suzu-chan, el ne kószálj nélkülem... >.> - lélekcukorkával válok ki a póttestemből, s atommód sprintelek a kis szőke után. Akkor érek oda, amikot Suzume már a gyerek kezét fogja. Megragadom mindkettőt, vagyis a fiúnak a kinyúló kezét, és minden erőmet bevetve hiróskodok, hogy kihzzam őt az átjáróból. Nem lenne ez jó nekünk, ha oda bekerülnénk. Ha sikerül, akkor pedig lélektelefonon majd értesítem is a csapat másik felét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lélekdonor 2.0 - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Lélekdonor 2.0   Lélekdonor 2.0 - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lélekdonor 2.0

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában-