-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tenzo Hanbei.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tenzo Hanbei
8. Osztag
8. Osztag
Tenzo Hanbei

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2011. Nov. 18.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár.
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tenzo Hanbei. Cl0te6500/15000Tenzo Hanbei. 29y5sib  (6500/15000)

Tenzo Hanbei. _
TémanyitásTárgy: Tenzo Hanbei.   Tenzo Hanbei. EmptySzer. Ápr. 03, 2013 8:20 am

Megkérnék mindenkit, hogy ne olvasson bele, természetesen ez alól kivételt képeznek az admini gárda tagjai, és a moderátorok. Külön azokat kérném meg arra, hogy ne olvassanak bele, akik részt vesznek a jelenleg SS-ben játszódó hármas küldetésben, amik a lázadásról szólnak, és a mesélők se, mivel lehet spoilert is tartogathat a számukra a pályázat. A pályázatban történő segítségért pedig HATALMAS KÖSZÖNET Shiroichi Anaonak, és Mei~channak, aki vállalta az üzenetek átadását ^^


Hadnagyi pályázat, 8. osztag.
Engedély: Megvan Szayeltől.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Tenzo Hanbei. _
TémanyitásTárgy: Re: Tenzo Hanbei.   Tenzo Hanbei. EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 2:31 am

Uffantás, Tenzo sensei~! Surprised

Van némi problémám a pályázattal. Igaz, nem borzalmasan nagyok, csupán észrevételek:
  • Véleményem szerint egyszerűbben is meglehetett volna oldani a mesélést + történetszál futtatást, mint hogy teljesen külön válaszd a kettőt. Így kicsit zavaró volt, hogy mikor elértem egy ponthoz, lefelé kellett tekernem a meséléshez, aztán mikor azzal végeztem, vissza a történethez, ahol meg újra meg kellett keresnem, hogy hol is tartottam. Szerintem nyugodtan meg lehetett volna úgy is oldani, hogy belerakod a mesélést, és egy plusz sorközzel, valamint valamiféle kiemeléssel elkülöníted, és így folyamatosan lehetett volna olvasni. Na, de mindegy, ez végül is csak egyéni szocprobléma.
  • Másik problémám, hogy akadt benne néhány elgépelés is, ami nem helyesírási hiba, csak egyszerű elgépelés, amit egy gondos átolvasással ki lehet küszöbölni. Erre legközelebb kérlek figyelj. Smile


Azt hiszem, más nincs. Mivel különösebb hibát nem találtam, ezért elfogadom.

Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Tenzo Hanbei.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Pályázatok-