-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu Cl0te15100/30000Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu 29y5sib  (15100/30000)

Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu   Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu EmptyHétf. Feb. 18, 2013 11:06 am

Az edző teremben találkoztam Kaminari Taka-kunnal, mikor ő a pusztakezes harci képességeit gyakorolta, s tenmagam a fegyverforgatási képességeimet készültem gyakorolni. Illően, s szűkszavúan mutatkoztam be. Nemsokára már együtt, egymás harci tudása ellen gyakoroltunk. Ő hakudaval védet, s támadott a zanjutsum ellen, míg én zanjutsuval védtem, támadtam az ő hakudaja ellen. Viszont az is igaz, hogy annyira nem vettem komolyan a gyakorlást, mivel Kaminari Taka, mégis egy gyerek.
- Szerintem egy nyílt edzést tarthatnánk valamikor, aminek a hakuda-zanjutsu elleni harc lenne a témája. Megfelel neked is? – Vetettem fel egy ötletet, ami a pihenőnk elején felötlött bennem. Tehetséges pusztakezes harcosnak tűnt, így egy ilyen edzésben megfelelő társam lenne. ~Viszont, hogyha nem, akkor mást kellene rábeszélnem, hogy segítsen.~ Valamiért fontosnak éretem egy ilyenfajta edzés megtartását.
Alig, hogy befejezte a válaszát, amit a közösen tartott edzés ötletemre adott kettő pokollepke szállt oda hozzánk. ~5. osztagnál? Vajon melyik hadnagyunk, s mit kíván tőlünk?~ Futott át az agyamon a gondolat, miközben egy „Hai!” szócskával válaszoltam a parancsra.
- Siessünk. – Jelentettem ki, s azonnal indultam, csupán annyira késlekedtem, míg a bokent visszatettem a helyére, s a bokenálvány mellé támasztott zanpakutoumat magamhoz vettem, valamint a terem ajtaját. Követhető tempót diktáltam Taka-kunnak, vagyis mindenképpen én haladtam elől.
Nem sokára megérkeztünk az ötödik osztag területére, ahol az üresség fogadott minket, s csak ekkor tűnt fel igazán, hogy miért is lehet üres az osztag területe. Több felől is láthattunk füstöt gomolyogni, s a fülünket is megütötte több helyről is a csatározások hangja. Így megértettem, vagyis talán csak azt hittem, hogy értem, hogy miért lettünk ide hívatva. Hogy segítsünk rendet tartani, csinálni. Még nem is volt ellenfél látóhatáron belül, csupán más harcok zaja, nyomait észleltük, a farkas a lelkem mélyén már izgatottan csaholt, valamiért már ennyitől feltüzelődött.
- Arra! – Indultam tovább a megérzésem, vagy a farkas ösztönei nyomán, amerre, talán Mei-fukutaichouval találkozhatunk. Azért Mei-re gondoltam, mivel ő komolyabbnak tűnt, mint Yamasak-fukutaichou, s ezért gondolom, hogy ő hívatott át minket. Alig, hogy elindultam, beljebb a Gobantai területére a világ a feje tetejére állt. Vagyis én váltam féllábú denevérré, mivel miután egy recsegő valamire, valami ág, vagy valami más növény darab lehetett egy csapdába is beleléptem. A jobb lábamnál fogva lettem így fellógatva valami fa ágaihoz, a szerencsémnek köszönhetően a zanpakutoumat nem ejtettem el, csupán a tokja csúszott le. A kacagó hang forrását keresve körbe forogtam, ahogy csak tudtam, de a tekintetem csupán, nem is távol, egy hadnagyot látott, mert mi más lehetne, mint hadnagy, hiszen tudtommal rajtuk kívül senki sem hord karszallagot. ~Talán Kamiko Rosa-fukutaichou, vagy egy másik, szintén segítséget nyújtó osztag hadnagya.~
- Kaminari-kun! Arrafelé van egy hadnagy, kérem, nyugodtan indulj el oda, nemsokára én is csatlakozom! – Szóltam az 5. tisztnek, aki vagy ott volt még a közelemben, vagy nem, miközben a hadnagy felé mutattam, s próbáltam így fejjel lefelé beazonosítani, nem sok sikerrel. Kisvártatva elkezdtem lendületet venni ahhoz, hogy elég közel kerülhessek az engem fogva tartó kötélhez, amit elvághassak, s utána a lendületemet kihasználva visszafordulhassak a normális irányba, vagyis a fejem legyen fölfelé, a lábam lefelé. Ezt nem csak a lendülettel, hanem a jobb lábam magam alá rántásával is igyekeztem elérni. Hogyha mindez sikerült, hogy a föld felé tartva a lábam legyen a talaj felé, a nem túl jó reiatsu kezelésemmel igyekeztem minél inkább a talpam alá gyűjteni az energiáimat, hogy a zuhanás mértékét a lehető legjobban lecsökkentsem, s azután Kaminari-kun után indultam.
- Konichiwa! - A hadnagyot illő meghajlással üdvözöltem. – Urufu Yashuhiro, Sanbantai, San-seki-je vagyok. A parancsunk szerint valamelyik hadnagyunkkal kellene találkoznunk, de senkit se találtunk önön kívül.
Vissza az elejére Go down
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu Cl0te18000/30000Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu 29y5sib  (18000/30000)

Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu _
TémanyitásTárgy: Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu   Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 12:10 pm

Mostanában Raimei-el egész jól elvagyok, még annak az ellenére is, hogy nem képes felhagyni az szívatásommal néha, vagy épp ugyanúgy nem hajlandó válaszolni erre-arra. Egyik jól sikerült nap után, mikor beszélgettem vele jöttem rá, hogy mindent őrá tettem fel, igaz fontos, és nem is bánom, de sikerült alaposan elhanyagolnom a hakuda tudásom fejlesztését. Ezért is látogattam el az osztagunk edzőtermébe, ahová később a sanseki, aki átvette a posztomat érkezett. Bár nem is igazán bántam, kicsit soknak bizonyult az a rang még nekem. Majd egyszer bizonyítani fogom, hogy igenis érdemes vagyok nagyobb rangra, de egyelőre még nem jött el az ideje. Most az a dolgom, hogy felkészüljek amennyire tudok minden téren, hisz sok nagy tervem van, ám ahhoz megfelelő alapokra van szükségem.
-Szép napot Urufu-sanseki. Kaminari Taka vagyok, volt harmadik, jelenleg ötödik tiszt.
Köszöntöttem megfelelően. Bár néha kicsit túlzásnak éreztem ennyi mindent belevinni, ám embere válogatja, hogy ki mennyire kéri meg magának a hangsúlyt. Aztán egymással való küzdelemben próbáltuk edzeni magunkat. Meglehetősen jó kardforgatónak bizonyult. Bár igyekeztem nem túl sok nyugtot hagyni neki, ami többé kevésbé, inkább kevésbé sikerült. Amikor épp a pihenőnket tartottuk feltett egy érdekes kérdést.
-Hát nem is tudom, szerintem megejthetjük valamikor.
Ekkor érkezik a pokollepke, az üzenetet megkapva megfordult a fejembe pár kérdés, ám úgy gondoltam, hogy erre majd a helyszínen kapunk választ. Kifelé menet felvettem Raimei-t is, és besoroltam Ufuru-san mögé. Bár azt nem tudtam mire jött elő a "Hai"-al. Viszont én is így válaszoltam a felszólítására, hogy siessünk. A szapora léptek nem voltak hiába, a környéken csata zajlik. A furcsa viszont, hogy a célterület teljesen üres volt. Épp nekiálltam volna ellenőrizni a lélekerőt a környéken, mikor már el is lett döntve az útirányunk, méghozzá beleszólást nem tűrően, hisz már el is indult. Kicsit túl gyorsnak éreztem a dolgot, hogy egy ilyen furcsa helyzetben azonnal cselekedni. Hamarosan ez be is igazodott, mikor a sanseki egy alattomos kötélcsapda áldozata lett. Már emeltem is az ujjam, hogy egy kidouval kivégezzem a kötelet, mikor rám szólt, hogy inkább haladjak tovább. Mivel egy hadnagyot látott, és biztos voltam benne, hogy ki tud magától is szabadulni, elindultam előre.
-Értettem! Vigyázzon magára!
Néhány shunpóval meggyorsítottam az utamat, s mikor odaértem kicsit meglepődtem, hogy nem a mi hadnagyunk van itt. Nem sokkal később észbe kaptam, s illendően meghajoltam.
-Jó napot hadnagy. Kaminari Taka vagyok a harmadik osztag 5. tisztje. Egy-egy pokollepke értesítette a sansekimet és engem, miszerint itt vár minket az egyik hadnagyunk. Nem tud esetleg valamit arról, hogy mi történt, történik?
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu Cl0te16400/30000Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu 29y5sib  (16400/30000)

Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu   Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu EmptyKedd Márc. 19, 2013 11:56 am

A gyűlést idegesen hallgattam végig. Ez persze sehol máshol nem látszott csupán jobb sarkam ritmikus dobolásán. Kicsit sok stressz gyűlt fel bennem, melyet ez a zavaros időszak csak még jobban felerősít. Seiretei még össze se szedte magát rendesen a korábbi támadásból, de megint viszályok vannak. Pedig nálunk kellene a legnagyobb rend és éke legyen, mégis olyan, mintha háborús övezetben élnénk. Ez pedig roppant zavaró.
Talán sohasem örültem jobban egy nekem adott parancsnak, mint most. Tudom, hogy nem etikus meg nem is helyes, de legalább ezen küldetés alatt lesz alkalmam levezetni azt a temérdek feszültséget ami felgyülemlett bennem. Egyszerűen érzem, hogy ha nem így lesz, akkor a közeljövőben felrobbanok.
~ Állj! ~ ébredek fel gondolataimból Hotaru figyelmeztető szavaira és rögvest meg is állok közvetlenül pár lépéssel az ötödik osztag kapuja után. Még szerencse, hogy nem én vagyok az egyetlen ebben a testben, hisz hanem most akár egy csapdába is belerohanhattam volna. Túlságosan nagy a csend, pedig az osztag tagjai nincsenek kivezényelve sehova, ráadásul még akkor sem marad teljesen üresen az osztag épülete.
~ Nincs itt senki. ~ folytatja a fejemben a hang közölve azt a tényt, amit már magam is felfedeztem. Ezzel egyetemben csúsztak kezeim katanáim markolatára arra készen, hogy szükség esetén előránthassam, lévén ok nélkül, pláne ezekben az időkben, a tudtom nélkül nem vezénylik ki az egész osztagot, főleg úgy, hogy a kapitány sincs jelen.
Halk léptekkel indultam el az udvaron követve az egyetlen oda nem tartozó illatot amit éreztem. Egy szokatlanul édes illatot, ami határozottan nem tartozott egyik, az udvarban található, növényhez sem. Sokáig viszont nem volt alkalmam ezen gondolkodni, hisz hamarosan egészen erős fájdalmat éreztem a szemeimbe.
~ Mi történik? - emeltem egyik kezemet a szemeimet takaró kendőhöz hiábavalóan abban reménykedve, hogy ez elegendő lesz a fájdalom elmulasztására. Egyszerűen azt sem értettem, hogy lehetséges mindez, hisz a kötés alá semmi sem férkőzhet be, lévén szemeim védelmére vannak, valamint csak úgy oka sincs fájnia a szemeimnek. Végül már le kellett vennem a kendőt a szemeimről, hisz féltem, hogy valami bekerült alá, ami hátrányt jelenthet jelenlegi helyzetemben, viszont ezzel együtt egy különös és felfoghatatlan jelenséggel találtam szembe magamat. Láttam. Ez hihetetlen, hiszen egyáltalán nem testi okai vannak vakságomnak, így azt nem is lehet az alapján befolyásolni, hisz zanpakutoum lelkének hatalmas ereje az, ami vakságom oka.
~ Ne lankadjon a figyelmed! ~ figyelmeztetett ismét fejemben a hang. Felnézve magam körül aranyszínű porszemeket láttam meg. Az édes illatot feltehetőleg ezek idézték elő, de honnan származik mindez egyáltalán?
~ Ott! ~ követtem az általam is hallott reccsenés irányát, viszont egyúttal a por és látásom is eltűnt, így ismét a többi érzékszervemre kellett hagyatkoznom és csupán másodpercek töredéke alatt változtattam meg a támadási tervemet, így első megmozdulásom nem az volt, hogy lekaszaboltam a közelembe érkező tisztet, hanem visszahelyeztem a kendőt, hogy eltakarjam a szemeimet. Miután a másik tiszt is megérkezik és ő is jelentést ad itt létének okáról a köszönéseket egy bólintással viszonzom, most nincs idő a formális dolgokra.
- Biztosíthatom önöket, hogy a harmadik osztag egyik hadnagya sincs az ötödik osztag területén, ahogy, mint önök is láthatják, rajtunk kívül senki sincs. - közlendőm befejezését követően egy mély levegőt vettem ezzel elfeledve egyelőre a korábban történteket, majd ismét a tisztekhez fordultam. - Viszont most már a segítségükre van szükségem, valamint egész Seireteinek. Azon nyomban a Nyugati kapuhoz kell mennünk. Parancsba nem adhatom önöknek, lévén más osztag tisztjei, viszont szívességként kérném, hogy képességeikkel segítsék a munkámat. Közben remélhetőleg találkozunk valamelyik hadnagyukkal, illetve valakivel az ötödik osztagból aki meg tudja magyarázni a barakkok teljes kiürülését. kérem kövessenek. - válaszukat meg se várva indultam el az említett kapu irányába. Nem igazán van időnk most azzal foglalkozni, hogy szópárbajban döntsük el azt, hogy szeretnének-e a segítségemre lenni vagy sem. meg ha nem szeretnének akkor úgysem jönnek utánam, hanem visszatérnek a harmadik osztaghoz, hogy jelentést tegyenek és további foglalatosságot biztosítsanak a számukra.
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu   Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu EmptySzer. Ápr. 03, 2013 4:14 am

Taka és Yashuhiro ugyan nem saját hadnagyaitok valamelyikét találjátok meg, hanem az 5. osztag egyik vezetőjét, azonban utasítása egyértelmű. S hiába nem a ti közvetlen parancsnokotok szavait nem vehetitek figyelmen kívül, amiért rangbéli fölénye okán kötelességgel tartoztok irányába, és valóban sok rejtelmet foglalhat magában az 5. osztag berkeinek teljes kiürülése úgy, hogy a fukutaichou itt van tájékozatlanul. Ennek okán talán még kíváncsiságotok is közrejátszik a helyeslő felelet megadásában.
Utatokat a hadnagy utasítása szerint a Nyugati kapu irányába veszitek. Alig távolodtatok el az 5. osztagtól pár méternyire, Rosa kiélesedett érzékeivel mintha mozgást tapasztalna nem messze tőletek, azonban mire felhívta volna erre figyelmeteket Taka talpa alatt a talaj besüpped. Nem igazán van időtök erre bármit is reagálni, ugyanis egy körülbelül öt átmérőjű talajba ásott kör alakú üreg szája nyílik meg alattatok ennek okán, melyben több métert zuhanhattok, amennyiben valamelyikőtök nem reagál idejében és akadályozza meg a lyuk alján való landolást, melynek végét koromfeketeség borítja és semmit sem láttok belőle. De ha sikerül is egyikőtöknek meghiúsítani az esés végi landolást, újabb kérdést vethettek fel, mint például: miképpen másszatok ki az üregből? Vagy a: vajon ki állított csapdát Seretei utcájára? Ráadásul eme dolgokon való merengéseteket tetézi a kacaj, melyet már az 5. osztag területén is volt szerencsétek hallani, mikor Yashuhiro csapdába esett.

Határidő: 2013.04.12.
Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu Cl0te15100/30000Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu 29y5sib  (15100/30000)

Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu   Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu EmptyKedd Ápr. 09, 2013 10:31 am

Az ötödik osztag hadnagyára találtunk, aki hangosan is kimondta a megállapítást, amire mi is rájöhettünk, amire mi is gondolhattunk, hogy az egész osztag üres, és még a hadnagyaink sincsenek itt. ~Talán árulás? Vagy téves parancskiadás?~ Inkább szerettem volna hinni, hogy csupán a nagy kavarodásban rossz shinigamiknak érkezett a parancs, sem mint valaki – újra – elárulta a tizenhárom őrosztagot, és egyben a shinigami társait.
- Az osztagok feladata közt Seireitei védelme is szintén ott szerepel. Önnel tartunk, Kamioka-fukutaichou. – Indultam meg, és feleltem a hadnagy kérésére, hogy bár nem az osztagában szolgálunk, mégis kövessük a Nyugati kapuhoz. Kaminari-sannak csupán egy intéssel jeleztem, hogy kövessen, bár lehet, hogy ez fölösleges volt, hiszen lehetséges, hogy ő maga is ugyan azon a véleményen van, mint én, hogy érdemes követni Gobantai fukutaichoulát.
- Kamioka hadnagy, kérdeznék valamit öntő’. – Szólok fel, nem sokkal az után, hogy csatlakoztunk hozzá. – Ön szerint tán eltévedett parancs, vagy tán valaki árulása okán lettünk az osztaga területére vezényelve? – Érdekelt az ő véleménye is, sőt, hogyha az osztagom ötödik tisztje is válaszol a kérdésemre, az sem zavarna, hisz végtére őt is érinti a kérdés.
Alig, hogy elhagytuk az ötödik osztag területét olyan érzésem támadt, hogy már egyszer megtörtént ez velem. Ami egyáltalán nem volt alaptalan, hiszen nem is annyira régen, mikor Shiranui-fukutaichouval, Mizushima-samaval, aki akkor még hadnagy volt, és nem kapitány, valamint Kuchiki-kunnal egy réges-régi rejtett, földalatti helyen már megnyílt a föld a lábam alatt. Szerencsére ez alkalommal nem voltam megkötezve mágia által, viszont ez nem változtatott azon, hogy eme setét lyukba zuhanni kezdjek. Lábam alá reshit kezdtem gyűjteni, hogy megpróbáljam megállítani magam, s ne essek le a setétbe. Valamint kezemmel is próbáltam a lik falába, peremébe kapni.
Viszont a zuhanást akár sikerült, akár nem sikerült megállítani, akár a gödör alján, akár nem az alján, kisvártatva minthogyha emlékkép csengett volna vissza a fülemben. Egy kacagás volt hallható, mi oly hangú volt, mint amaz, ami akkoron hallható volt, mikor a lábom köré kötél tekeredett, s engem fellógatott. Bosszús voltam, már nem csak azért, hogy hadnagyaink nem is vártak az ötödik osztagnál, hanem azért is, mert már másodjára tanákozunk csapdával, és ami még bosszantóbb, hogy lehöt, hogy a két csapdát ugyan azon személy állította.
- Jól vannak? Kaminari-san, Kamioka-fukutaichou? – Kérdeztem, miközben körül néztem, bár hogyha a setétségben vagyok, akkor feleslegesen. A föld alatti zuhanást sajnálatos módon nem sikerült sérülés, vagyis épségben megúsznom, remélhetőleg mostan senkinek sem okozott gondot ez. Viszont nem csupán társaim épsége, hanem ellenségünk, vagy kijutásunk érdekéből néztem körül, amerre csak láthatok.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu Cl0te18000/30000Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu 29y5sib  (18000/30000)

Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu   Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 11:53 am

A hadnagy megerősítette azt, amit eleinte nem értettem. Szóval a hadnagyaink még sincsenek itt, s nem tűnik úgy, hogy sokkal többet tudna arról, hogy keveredett hozzánk akkor a felszólítás, hogy itt várnak ránk. Valamiért nem keltett bennem túlzottan sok önbizalmat a hadnagy beszéde. Az, hogy ő sem tudta mi folyik itt nyugtalanító volt. Szinte gondolkodás nélkül eldöntöttem, hogy segíteni akarok neki, hisz a mi feladatunk, hogy őrizzük a nyugalmat. Azonban mikor szólásra nyitom a számat hang már nem jön ki rajta. Eszembe jutott, hogy már nem vagyok sanseki, s a mellettem álló osztagtársam magasabb ranggal rendelkezik. Mivel nem ismertem annyira, így nem mertem megkockáztatni, hogy esetleg megsértsem, valamint azt sem szerettem volna, ha egy másik osztag hadnagya előtt beégnék. Megrovás ilyen apróságért nem járna, de vigyázni akarok a hírnevemre, ami még nincs. Nem lenne jó ötlet rossz pontokat gyűjteni hozzá.
Mire végiggondolom, addigra megszületik a döntés, melyre azonnal meg is indulok. Apró gyors léptekkel haladok Kamioka-san mögött, s igyekszem alig egy lépésnyire, vagy annyira sem lemaradni Urufu-santól, hogy megadjam azért a tiszteletet. Nem sokkal később a sansekim szavakba öntötte az engem is aggasztó kérdést. Kotnyeleskedés, és felesleges fecsegés helyett inkább a fülemet hegyeztem, hogy ne maradjak le a válaszról. Kíváncsiságom azonban itt nem állt meg, hanem újabb kérdést vetett fel. Vajon miért megyünk a Nyugati Kapuhoz? Azután, hogy válaszolt Urufu-san kérdésére én is bátorkodom kinyitni a számat, s ezúttal már nem csak tátogni fogok.
-Elnézést Kamioka-fukutaichou, szabad megkérdeznem, hogy mi lesz a dolgunk a Nyugati kapunál?
Nagy levegőt vettem, aztán kifújtam, újabban egész jól sikerül összeszednem a bátorságomat, s most is sikerült dadogás nélkül feltennem egy kérdést, holott meglehetősen izgultam. Talán az is segítségemre volt, hogy nem annyira magasabb rangú volt az illető, akit megszólítottam, s érzelmileg sem állok hozzá közel, hisz szinte semmit sem tudok róla. A kérdésemre a felelet előtt-közben-után sikerült ismét egy csapdába sétálnunk, ezúttal úgy tűnik én voltam a középpontban. Rögtönzéshez fordultam, s szerencsémre már eleget gyakoroltam a gyűrűmmel, hogy hatékonyan tudjam használni. A hatótávolsága öt méter, a távolság ami most nekem kell kettő és fél. Reménykedtem benne, hogy bejön a számításom. Meglehetősen megerősödtem, mióta megszereztem a tárgyat, így bizakodóan fordultam az erejéhez, hogy engem és Urufu-sant a verem széléhez teleportáljam. Ezután egy pillanatot sem vesztegetve a hadnagy után nyúltam, hogy elkapjam a kezét. Illem ide vagy oda, a cél szentesíti az eszközt. Mely nem más volt, mint segíteni Kamioka-sannak, az eszköz pedig a jó öreg fizikai módszer volt.
Spoiler:
-Urufu-san a lábamat!
Kiáltottam rá akaratlanul is a sansekimre, s igyekeztem megtartani magunkat anélkül, hogy visszacsúsztam volna a csapdába. Amint megfelelő támasztékom lesz felhúzom a hadnagyot.
Amennyiben sikeres volt a mentőakció megállok előttük, majd meghajlok.
-Elnézést a modortalanságért, de rögtönöztem.
Kicsit pirulva zavarom miatt, de újra felegyenesedtem, s vártam, hogy folytassuk az utunkat, pontosabban a hadnagy utasítását, hogy ezután mihez kezdünk.

Abban az esetben, ha nem sikerülne a rövid távú teleport, akkor csak magamat teleportálom oda, s nyúlok a hadnagy keze után. Óvatosan próbálok a szélére feküdni a veremnek, hogy utána felhúzhassam a peremig, aztán felkelve kisegíthessem. Ufuru-sannak ebben az esetben csak sok szerencsét tudok kívánni.

Vész terveim között szerepel a shunpóval való próbálkozás is, hátha sikerül a verem felett is lélekerőt gyűjteni a lábunk alá, ám ezt az eshetőséget a végére hagyom, azzal az érvvel, hogy a többihez azonnali cselekvés szükségeltetik, ez pedig még félúton a gödör feneke felé is bejöhet.

Ha minden kötél szakad, s nem tudok semmit sem tenni az ellen, hogy a csapda feneke felé zuhanunk, akkor egy Bakudou 67: Satsu mizu eirou-t idézek meg, hogy legalább vízbe csobbanjunk, s ne keményen koppanjunk. Természetesen megérkezés után eloszlatom a kidou-t. Lent a koromsötétben sem adom fel a dolgot, s megpróbálom kitapintani, hogy itt is öt méter-e ami a rendelkezésünkre áll. Azonban nagyon is ég a fejem, amiért eláztattam két felettesemet is, így bocsánatot kell kérnem közben.
-Mélységesen sajnálom, hogy eláztattam magukat, csupán szerettem volna elkerülni az esetleges sérüléseket.
Kijutási ötlettel egyelőre nem tudok szolgálni, ami miatt alaposan zavarban érzem magamat.

Mindenesetre nagyon bosszant az a gonosz kacagás csak ront a hangulatomon. Valaki nagyon gonosz egy játékot űz velünk. Felháborító, hogy valakik mikre nem vetemednek. Az első csapdával már elszúrta az esélyeit, hogy megússza a dolgot, de ezzel most alaposan megásta a sírját. Egy hadnagyot, és egy sansekit is, utóbbit már másodjára húzta csőbe. Az ilyesmit nem szokás csak úgy megúszni, ráadásul nem holmi gyerekjátékról van szó, mivel ez a verem meglehetősen veszélyes egy csapda volt, könnyen törhetett volna csontunk is. Ekkor határoztam el, hogy bármi is várjon ránk, mindenképp segítek a hadnagynak. Nem, mintha eddig ez nagyon kérdéses volt, de eddig nem volt meg az a valami, ami az elszántságomat kőkeményen megszilárdítaná.

Bocsánat a késésért, és remélem megfelel a poszt. Igyekeztem elkülöníteni az egyes részeket / variációkat, hogy ne okozzak félreértést.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu   Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu EmptyHétf. Márc. 24, 2014 4:28 am

A küldetést lezárom. Mindenki jutalma 500 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu   Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szélrózsa anarchia - Nyugati kapu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-