-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szélrózsa anarchia - Északi kapu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu EmptySzomb. Feb. 16, 2013 6:51 am

Genki Takashi, Chikanatsu Kira:
A robbanás nagy felfordulást okozott Sereteien belül mindenhol. Titeket speciális feladattal bíztak meg, Chikanatsu Kirának feltétlenül el kell juttatnia egy fontos üzenetet a 3. osztag berkeibe, kíséretének a Névtelen Egység parancsnokát jelölték ki. Az üzenetet mindenképpen személyesen kell átadni a Sanbantai hadnagyai egyikének, s ezt a 4. tisztnek kell biztosítania, hogy így is legyen. Sereteien belül ugyanis nagy a zűrzavar. Nem lehet tudni, hogy éppen kikben lehet megbízni, ugyanis futótűzként terjedt el a rémhír valakik puccsot szerveztek, s már nem egy üzenetet kézbesítő tisztet, pokollepkét hatástalanítottak, hogy ne érjenek célba az érdekfeszítő hírek. Azonban ez az üzenet nem kerülhetett erre a sorsra. Füstfellegek gomolyognak távol a horizonton, lángokban állnak messze tőletek más osztagok barakkjai. Seretei rémesebben néz ki, mint egykoron a hollowok elleni küzdelemben.
Utatok ugyan békésen indul a távoli csaták zaját leszámítva, s a robbanás mellett elhaladva is csak annyit tehettetek, hogy egy – egy pokollepkével üzentek a 4. osztagnak, hogy gyógyító tisztek jöjjenek ide, s lássák el a sérülteket. Amikor is a 3. osztag kapuján belépve egy hatalmas robbanás repíti a levegőbe a kert egy részét, s akár Kira is megsérülhet, ha Takashi nem reagál időben. A detonáció földre lök titeket, s mikor felnéztek növények darabjai hullanak a földre, azonban elkövetőt nem láttok sehol. Ha szemügyre veszítek a kaput, ahol bejöttetek a homoktalajban egy kis mélyedést láthatok, amely valószínűleg a robbanást okozhatta. Ez fokozott óvatosságra is késztethet titeket, hiszen nem tudhatjátok, hogy az udvar további részében nincs e ilyen lépésre beaktiválható robbanóeszköz elrejtve.

Yoshida Yoriko, Masamune Raiden, Raimaru Minashaku:
Yoshida Yorikot személyesen a főkapitány kért meg arra, hogy segítsen Shiranui Naominak elcsitítani a puccsot, azonban ahogy a hadnagy után indulnál, hogy megkeresd, hisz bármerre mehetett a négy lehetőség közül, egy pokollepke libben eléd, s telepszik meg kezeden.
- Tisztelt Yoshida Yoriko. Megkaptam a Soutaichou üzenetét, hogy társul hozzánk. Jómagam a Keleti kapuhoz indultam el károk, sebesültek felmérése és nyomok utáni kutatás érdekében. Kérem ön is jöjjön ide, érdekes nyomokat találtunk itt, aminek megfejtéséhez az ön szaktudására lenne szükség, számítunk a segítségére. Shiranui Naomi, 1. osztag hadnagya. – akár meg is örülhetsz annak, hogy immáron van némi kiindulópontod, s tudod, hol keresd a hadnagyot. Azonban mikor odaérsz teljesen más fogad, mint akire számítanál, egy régi ismerőst…
Raimaru Minashaku te éppen pihenőidődet töltötted, amikor a Keleti kapunál hatalmas robbanás ébresztett. Mikor felnéztél csak a füstfelhőt, s lángokat láttad. Pokollepkék szálltak össze – vissza a levegőben, üzenetet kézbesítve osztagról – osztagra. Kíváncsiságod legyőzte az ép gondolkodásodat, s közvetlen parancs ellenére közelebb merészkedsz a robbanás epicentrumához, ahol már messziről megpillanthatsz valakit. Egy furcsa idegen állt háttal neked, köpenyege a szél útján lebegett mögötte, s ahogy feléd pillantott egy sárkányarc vicsorított rád. Már – már megfordulhat a fejedben, hogy talán még álmodsz, esetleg a tűz keltette füst miatt hallucinálsz, ugyanis miután megdörzsölted szemedet és ismét odanézel az illető, ki ott áll, cseppet sem rendelkezik sárkány arccal. Hosszú vörös haja van és kissé szakadt haorit visel, ha jobban szemügyre veszed, akkor láthatod, hogy a 12. osztag jelzése van rajta. S nem messze pedig észreveheted közelíteni a jelenlegi kapitány ama osztagnál. Kicsit összezavarhat téged a dolog, s biztosan érdekel miértje, akár meg is kérheted őket, hogy magyarázzák el mi ez az egész.
Raiden, te a robbanás okán jöttél ide, magad sem tudod megmagyarázni, milyen indíttatásból. Szerencsére senki sem tartózkodott itt, így nincsenek sérültek. Ámbár, miközben a környéken néztél körül észrevettél egy furcsa, sárkányszerű alakot, de ahogy megközelítetted volna nyoma veszett, csupán apró pocsolya maradt utána, mely a lángok mellett igen nagy ellentmondást tanúsít. Mikor jobban szemügyre vennéd a vizet léptek zaját hallhatod a távolból, halálistenek közelednek feléd, köztük egy ismerős arc.

Shiranui Naomi, Aikawa Chiyo, Hakusaya Shinichi:
Chiyo jómagad éppen napi edzésedet végezted, mikor is a föld beleremegett talpad alatt, kibillentve egyensúlyodból. A távolban hatalmas robbanó hang visszhangzott el a 11. osztag irányába, s füstfelhő emelkedett fel nem messze az Akadémia felől. A detonáció igen nagy volt, hisz több mint egy egész osztagon át érezhető volt. S mindez hatalmas meglepetéseket tartogatott; egyes tisztek megtorpantak az éppen gyakorolni kívánt mozdulat során és a fakardjukat eldobva vették elő zanpakutojukat. Az egyikük rövid, vörös hajú volt, arcára csíntalan mosoly ült ki.
- Hát eljött az idő… Moetatse, Tigre del Fuego (Lángolj fel, Tűztigris!)! – ahogy kimondta a parancsot, hosszú csontszerű farka nőtt, s macskafülei, vörös hajzuhataga megnőtt, s tűztől lángolt, de cseppet sem zavarta eme tényező. Ujjain a körmök hosszú karmokká váltak, fogai is, mint akár egy nagymacskáé meghosszabbodtak. Pillantásod egy másodpercre találkozott az övével, majd egy légies forgással lángból álló tornádót kavart, felperzselve ezzel az edzőtermet, s futásra késztetve benneteket ki az épületből, egészen az udvarra. A halálisten, kin arrancar változáson esett át eltűnt, nem láttátok a nagy forgatagban, hogy hová, azonban volt most nagyobb gondotok is, mint személye. Páran hasonló evolúciót hajtott végre, kötelességetek volt likvidálni őket, csakhogy nem tudhattátok ki olyan még, mint ők köztetek. Hisz bárki lehet még áruló, aki még nem fedte fel a kilétét. Többek számára bölcs lépés volt mindenki ellen küzdeni, ezzel kialakult egy hatalmas egész osztagra kiterjedő csetepaté. Jómagad is követted a többiek példáját, azonban mély nyomokat hagyott benned a lány tekintete, mielőtt felgyújtotta volna az osztag egy részét. Már – már úgy döntenél, hogy nyomába eredsz, mikor ismerős arcot pillanthatsz meg a távolból közeledni.
Shiranui Naomi alighogy jelentette a helyzetet a főkapitánynak, máris munkához látott. Ahogy kiadta az első csoportnak az utasítást, az osztagának 4. tisztjét rendelte magához kísérőnek. Utána kellett nézni a robbanásoknak, s rendkívül nagy rémhír lehetett számotokra, hogy az egyik közvetlenül az Akadémia mellett volt, közel a Déli bejárathoz, veszélyeztetve az ifjú tanulók életét is. Taktikailag célszerűbb lett volna a 13. osztagtól megközelíteni a Lélektovábbképző Akadémiát, azonban némi akadályba ütköztetek. Dulakodások, s csata zaja, pengék csattanása üti meg a fületeket egy ismert osztag területéről. A 11. osztag udvarában, s környékén verekedések, nagy csatározások folytak. Hogy most csak napi szórakozásból estek-e egymásnak az itteni tisztek, avagy behatolók ellen küzdöttek e megállapíthatatlan volt, hisz mindenkin a jellegzetes egyenruha volt. Talán szerencsésnek tarthattátok magatokat, hogy egy ismerős arcot is megláttatok Aikawa Chiyo képében, kit, ha megszólítotok, akkor talán be tud számolni a helyzetről.

Kamioka Rosa, Urufu Yashuhiro, Kaminari Taka:
Kamioka Rosa, téged a gyűlés után visszaküldtek, hogy tiszteket toborozva magad mellé utánanéz a Nyugati kapunál történt robbanásnak, azonban ahogy megérkeztél az ötödik osztag berkeibe egy árva lélek sem volt ott. Ugyan nem látod, de többi érzéked remekül felerősödött hiányod kompenzálására, így a hallásod is kitűnően alátámasztotta: itt nincs senki. S ahogy beljebb merészkedtél az udvarban furcsa, édeskés illatot érezhetsz, s nem sokkal később kellemetlen, szúró fájdalom hasít szemedbe. Alig tart pár pillanatig a roppantul fájdalmas esemény, amikor abbamarad, úgy érzed, mintha nem is lenne szűkséged a szemeidet takaró kendőre. Ismét látsz! De vajon mitől lehet ez? Amikor leszeded a szemeidet takaró kelmét arcodról apró aranyszínű porszemeket pillanthatsz meg magad körül szállingózni, akárcsak télen a hó. A porszemeknek kellemes mézillata van. De a meglepetés nem tart sokáig, halk reccsenést hallasz nem messze magadtól, s ahogy arra néznél a körülötted szálló por hirtelen felkavarodik, majd eltűnik, s ismét eltűnik előled a valós világ, mielőtt szemügyre vehetted volna, ki is okozza a nem mesze felhangozódó zajokat.
Taka és Yashuhiro jó magatok éppen napi elfoglaltságotokat csináltátok, mikor mindkettőtökhöz egy – egy pokollepke érkezett és adott át számotokra egy szűkszavú üzenetet, hogy térjetek át az 5. osztag területére, ahol az egyik hadnagyotok fog várni rátok további utasításokkal. Véghezvihetitek a parancsot külön – külön, akár együtt is, azonban amikor megérkeztek az Gobantai területére meglepetésként érhet benneteket az osztag kihalt udvara. A környéken mindenhol füst gomolygott, csaták zaját lehetett hallani, bár nem tudtatok utánanézni, hisz meghatározott feladatot kaptatok, ezzel ellentétben itt semmi sem történt. Ugyan némi kérdés fogalmazódhatott meg bennetek mindeközben, hogy saját osztagotok hadnagya(i), miért pont itt kívánhat veletek találkozni?
Ahogy külön, vagy együtt beljebb merészkedtek egyikőtök rálép egy földön heverő száraz kóróra, az egy furcsa eszközt léptet működésbe. Kötélhurok csomósodik annak lábára és rántja fel a mellette elhelyezkedő hatalmas diófa csupasz lombkoronájához, s távolban jókedvű kacajt hallhat felcsendülni, ámbár nem tudni, hogy kitől származik. A magasságot ugyan a hasznotokra is fordíthatjátok, mivel innen megpillanthattok egy karszalagos személyt, nem messze magatoktól.

Határidő: 2013.03.06.


A hozzászólást Ichimaru Gin összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 10, 2013 7:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Északi kapu Cl0te25700/30000Szélrózsa anarchia - Északi kapu 29y5sib  (25700/30000)

Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu EmptySzomb. Feb. 16, 2013 11:30 pm

Ki gondolta volna, hogy eljön még egyszer az az idő, amikor Seireitei csapatainak, belső ellenséggel kell megküzdenie? Nem volt, elég, hogy Aizen felforgatta a várost? Nem volt elég, hogy az a féreg, arcátlan bolond városunk falai közé bűzös lidércekből álló sereget vezetett? A történelem ismétli önmagát, de most nem Aizen az ellenség. Egyelőre ismeretlen a kiléte, de a Gotei 13 kapitányai és hűséges tisztjei tenni fognak róla, hogy soha többé ne kelljen harcolni ellene. Bár ez az egész puccs kísérlet, igen tanulságos. Még mindig nem elég hatékony a Belsőellenőrzés. A 2. osztagnak sokkal komolyabb megfigyeléseket és ha kell kihallgatásokat kell eszközölnie. Sokkal éberebben kell majd figyelni saját társainkat. Árgus szemekkel kell majd lesnünk társaink minden lépését. Én pedig árnyékként fogom követni Őket, a sötétben suttogókat, akik Seireitei vesztét akarják. Amikor pedig meglelem, kifogom végezni. Elfogom törölni még a reiatsujának a nyomát is. Igen. Ezt fogom tenni. Gondolataimból az a tény ránt vissza a valóságba, hogy társammal Chikanatsu Kirával, megérkeztünk a harmadik osztag kapujához. Csendes és sehol sem látunk senkit. Csuklyám mögül, mely arcomat takarja halkan, de érthetően szólok.
- Csend van, jobb lesz vigyázni.
Figyelmeztetem, a 2. osztag 5. tisztjét, akit már jól ismerek. Ő Chikanatsu Kira, a Riteitai parancsnoka. Már nem egy csetepatéban vettünk részt, így úgy vélem képesek leszünk összhangban dolgozni. S bármilyen ellenféllel is találkozzunk, ketten, együtt megismertetjük velük, hogy miért kell rettegniük az intrikálóknak, a Onmitsukidou tagjaitól. A Sexta Espada elleni küzdelmünk megmutatta, hogy képesek vagyunk olyan párost alkotni, amellyel számolni kell. Ahogy haladunk a kapitányság bejárata felé, hirtelen valami megzavar bennünket. Talán a hosszú évek óta tartó szolgálat alatt kifejlődött veszélyérzet sugallja, hogy cselekedjek.
- Vigyázz!
Kiáltom, de már vetődök is, hogy Kirát egy pontos és kellően erős ugrással elrántsam arról a helyről, amelyen maradva még komolyabban is megsérülhetett volna. A robbanás légnyomása így is lök rajtunk egyet s a földön kötünk ki. Ilyen közel kerülve a leányzó bájos idomaihoz, elpirulok, ahogyan zavarba jövök, de ez szerencsére nem látszik. A robbanás okozta hullám kissé megviselte tagjaimat, de szerencsére nem halálos és nem is komoly a sérülés. Harcra készen pattanok fel a földről, védelmezően állva Kira-chan elé, hogy megvédhessem a támadóktól. De senkit sem látunk. Helyette találunk a földben egy igen szép krátert. Tehát aknák. Valaki aláaknázta a kertet. Mégis ki lehet ilyen kegyetlen? Lesz hozzá egy-két keresetlen szavam.
- Aknák... aknák vannak elrejtve a kertben. Óvatosan kell haladnunk, ami megkönnyíti ellenfeleink dolgát. Meg kell találnunk, legalább az egyik hadnagyot.
Mondom és két tenyerem összeérintésével egy kidouba kezdek. A követő fecskék megidézése egy roppant hasznos kidou. Reiatsum felbolydul, amikor a járdalapra elkezdem megrajzolni a kidou jeleit, hogy megtalálhassam az egyik hadnagyot.
- Dél szíve, észak szeme, nyugat ujja, kelet lába, érkezzetek a széllel és távozzatok az esővel! Bakudou 58: Kakushitsuijaku!
Remélem, hogy sikerül felfedeznem az egyikük tartózkodási helyét. Akkor ugyanis legalább támpontunk lesz, hogy merre menjünk tovább. Amint megkapom az eredményt és a lélekmobilom segítségével a koordináták alapján meghatározom az irányt, Kirára pillantok.
- Meg van az irány. Sietnünk kell, ugyanakkor óvatosnak is kell lennünk.
Azzal megragadom az övembe tűzött Wakizashi markolatot, amelyhez trükkös módszerrel Heiwát rögzítettem, így nem kell előhúznom a hüvelyéből és megszólalok.
- Awasaro Heiwa!
Most, hogy Shikaiba váltottam, könnyedebben tudom megvédeni Kirát, hiszen bármikor előhívhatom shikai képességeim egyikét. A támadás, azonban érkezhet meglepetésből is ezért egy gyenge, ugyanakkor könnyen fenntartható kidou pajzsot húzok magamra. Így van lehetőségem, hogy a Harmónia Leple aktiválása előtt is Kira elé vessem magam, ha egy támadással megpróbálnák leteríteni.
- Bakudou 39: Enkosen!
A körpajzs kirajzolódik körülöttem, ezzel jelezvén, hogy észen áll a támadások elhárítására. Nem számítok arra, hogy gy komolyabb támadást képes lenne teljes mértékben nullázni, de legalább gyengít azon.
- Menjünk!
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Északi kapu Cl0te15800/30000Szélrózsa anarchia - Északi kapu 29y5sib  (15800/30000)

Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu EmptyPént. Feb. 22, 2013 11:52 am

Zavarodottság, fejetlenség. Ez mondható most el a shinigamik világáról és a Hírvivő egység parancsnokságáról. Mint parancsnok nekem kell rendet tartanom, vagyis kellene, azonban nem lehet. Mindent Kimikora kell hagynom, mert fontos feladattal bíztak meg a fejesek közül. Az üzenet kivételesen nagy fontosságú lehet, ezt jól mutatja az is, hogy utamat a 4. tiszt biztosítja. Mily meglepő hogy a sors úgy hozza, hogy mióta az osztagba kerültem a küldetések nagy részén ő is velem tartott és jelenleg is velem tart. Persze ez szép és jó ám az én agyacskám még sem képes teljesen a küldetésre koncentrálni. Folyton csak azon járnak a gondolataim, hogy otthagytam azt a lányt egyedül pedig jól tudom, hogy már több alattam dolgozó tisztet megöltek vagy tudja az ég mit tettek velük. A Seretein belül a hírt miszerint ez egy puccs – ráadásul, ahogy érzékelem egy igen jól kidolgozotté – része hozzám is eljutott. Ez igen csak zavaró hisz nem gondoltam volna, hogy ilyen Aizen árulása és későbbi támadása után még bekövetkezhet. Még inkább zavara tény hisz én magam pont azon osztag tagja vagyok, akiknek pont az ilyen események elártása lenne, a dolga mielőtt még ténylegesen bekövetkezhetne. A robbanások távoli zaja és a füst szaga kezdi beborítani a várost, sőt még időnként kardok egymásnak csattanását is hallom, ami aggasztó hisz jelentést még egyszer sem kaptunk arról, hogy ellenségek tűntek volna fel. Szerencsémre mind ezek nem tudnak megakadályozni abban, hogy elnavigáljak a Sanbantai-ig, így Takashi-val egyetemben sikeresen el is érkezünk a célterület kapuja elé.
A kapu átlépve még mindig csak Kimiko ügye foglalkoztat, sőt közben Aurora is az eszembe jut, már csak azért is, mert nemrég mintha arrancar lélekenergiát is éreztem. Ezeket pedig számításba véve nem is csoda, hogy nagy meglepetésként ér az előttem történő robbanás, majd a félre rántó Takashi. Bár a férfi gyorsan cselekszik, a robbanás ereje ellen ő sem tehet így az mindkettőnket hátra vet, aminek köszönhetően nem ússzuk meg kisebb zúzódások nélkül a váratlan ˝támadást˝.
- Um… – felelek a férfinak. Tényleg óvatosnak kell lennünk nem, akarok pont egy ilyen alattomos szerkezet vagy kidou (?) miatt elpatkolni, vagy hagyni, hogy meghiúsítsa a küldetést. Míg társam a kereső kidout használja, én mélyeket szippantok a levegőből. Bár a robbanás felkavarta a levegőt bízom benne, hogy azért még sikerül az egyik hadnagy nyomára lelnem, főképp mert jól emlékszem a szagára. Az Aizen hollowjai elleni harcban ugyan is nem tudom, hogy, de egymásnak estünk és ott akkor meg jegyeztem az eredeti szeglenyomatát.
~ Aurora hallasz?...Öhm, igen… De mégis mi a fene történik ott nálatok? És mi a rákot csinálsz te mostanság, HÁH?! Tudod hogy mennyi fájdalom érte a testem az elmúlt hetekben?… Gomen, gomen, de ne feledd én is átéltem őket… De most figyelj! Jól rejtőzz el a barlangban és ne fedd fel magad!… Huh? De komoly lettél hirtelen, de rendben viszont ne merj megint fájdalmakat okozni! ~ végül a masnikon keresztüli társalgásunknak végül Takashi felszólalása vet véget.
- Oké, akkor induljunk! – jelzek vissza a férfinak, mikor elindulunk a nyom után. Amint hallom társam shikaiba váltását és is előkapom a fegyverem. Amint a katana kiér, a hüvelyből gondolatomban elhangzik a parancs és a fegyver átalakul. Persze nem ezért hívtam csak elő, így hamar a földhöz érintem a hegyét.
- Hanto shiro! Engedd előre! – több szem többet lát, ahogy több érzéki többet érzékel. A farkasaim két részre oszlanak. Egy megy elénk, így ha vannak is aknák őt kapják el előbb, míg egy megy mögénk, hogy hátbatámadás ellen duplán be legyünk védve.
Ezen intézkedések után pedig már remélhetőleg nem ér minket meglepetés. Ennek érdekében pedig még a gondolataim is elnyomom, amik eddig zavartak és figyelek, hogy érzékeim jeleznek e valamit.

Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu EmptyHétf. Márc. 11, 2013 6:11 am

A robbanást követően sikerül összeszednetek magatokat, s sokkal óvatosabban álltok immáron a helyzethez, amibe belekeveredtetek. Nem fordulhattok vissza, hiszen az üzenetet mindenképpen el kell jutatnotok a 3. osztag egyik hadnagyának. Takashi a mágia használatával könnyedén beméred a címzettek egyikét, azonban a lélekenergiájának érzékelésében valami furcsát is tapasztalhatsz. Bent az épületben a hadnagy lélekenergiáján kívül több gyöngébb reiatsut is érzékelhetsz egy csoportba tömörülve, mely semmi jót nem jelenthet, hiszen az sem kizárt, hogy bajban vannak.
Kira, te érzékszervednek fejlettségével kísérelsz meg az egyik hadnagy nyomára akadni, azonban nem érsz el nagyobb sikereket társaddal ellentétben, ki meglelve a hadnagy nyomát rögtön felkészül a kert átvágására, amely cseppet sem tűnik számotokra olyan egyszerűnek. A védelmi intézkedésetek azonban még jól is jön, amiért alig, hogy tovább indultok a magatok elé küldött farkas újabb aknába lépett, csak egy halk kattanást hallhattatok, s a detonáció ismét leterített titeket lábatokról, a robbanás láncsorozatot indított, s újabb és újabb akna aktiválódott előttetek egy hosszanti csíkban.
Földdarabkák repkedtek a levegőben, hatalmas porfelhőt kavarva a detonáció által, s amint elült a robbanás és jobban szemügyre tudjátok venni az aknák hűlt helyét, az egy egyenes mélyedést hagyott magában. Rájöhettek, hogy azok határozott szimbolika formájában lehet kialakítva. Ami az ajtónál robbant az nem kizárt, hogy egy bizonyos geometriai forma csúcsa, a vonal pedig egyértelműen tanúsíthatja számotokra egy szám darabját. A talajt vizsgálva Takashinak feltűnhet a hibásan lefedett következő aknasor, mely egy minden bizonnyal két kézzel kreált fűszőnyeggel fedtek le, azonban a fémes csillogást nem rejtette el egészen. Ez alig fél méternyire szemben húzódott előtettek és csak kicsit volt rövidebb fél méterrel eme aknasornál, melynek majdhogynem áldozatául estetek, s ez is tanúsíthatja ama feltevést, hogy valamiféle jelre utalhatnak a robbanóeszközök. Mindenesetre jobb lesz egy megfelelő megoldáson töprengnetek, amellyel keresztüljuthattok az aknákkal ellátott kerten anélkül, hogy megsérülnétek.

Szélrózsa anarchia - Északi kapu Szelrozsa_eszaki
Határidő: 2013.03.17.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Északi kapu Cl0te25700/30000Szélrózsa anarchia - Északi kapu 29y5sib  (25700/30000)

Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu EmptyHétf. Márc. 11, 2013 10:25 pm

Mivel a keresett hadnagy közelében több kisebb forrást is érzékelek, a legrosszabbra számítok. Konkrétan a sejtésem az, hogy a hadnagyot bekerítették a lázadók. Már csak az hiányzik, hogy a hadnagyok kivégzésével elkezdjék sorozatban megbénítani az osztagokat. Bár... a kapitányokat talán nem lesz olyan könnyű elpusztítaniuk. Bár a fene se tudja, hogy milyen erős az ellenfél. Egy dolog biztos. Minél korábban oda kell érnünk, méghozzá Chikanatsu-sannal épségben. Az előreküldött farkas hatalmas meglepetésemre elfüstöl, amikor aktivál egy egész sornyi aknát. Földdarabok és műfű száll alá, azután, hogy a fél kert majdnem levegőbe repült.
- Melyik állat volt az, aki aknát telepített a kertbe?
Zsörtölődök, miután ismételten lekászálódok Chikanatsu-sanról. Nem tehetek róla, az a dolgom, hogy megvédjem, így amikor elkezdődtek a láncrobbanások, megint rávetettem magamat, hogy testemmel takarjam. Felsegítem a lányt a földről, elvégre mégis csak majd nyolcvan kilómmal vetültem rá. Lehet erről le kellene szokni, mert a végén miattam nem fog eljutni az üzenet. Félő, hogy egy alkalommal úgy rávetem magam, hogy szegényke ott marad a földön. Azt pedig nem szeretném. Elég fura módja lenne a gyilkosságnak, ráadásul hivatalosan a perverz gúnynevet is rám akasztanák. Bár nem tagadom, hogy élvezettel rántom le szegény lányt a földre, elvégre elég finom illata van a bőrének. De lássuk be, ez az időpont nem alkalmas a flörtre. Miután elült a füst, kiszúrom a következő aknasort. Erősen emlékeztet a Sanbantai jelére. Így talán lerövidíthetjük az utat és tudom is már hogy miként. Emlékeim szerint a harmadik aknasornak rövidebbnek kell lennie, mint a másodiknak, amely árulkodik magáról a rossz elrejtés miatt. Nem kell egyenesen keresztülgázolnunk az egész csapda rendszeren, sokkal könnyedebben megoldhatjuk a biztonságos átkelést.
- Chikanatsu-san, nem kell révészre költenünk, támadt egy ötletem. Az aknasor, a harmadik osztag számjegyének mintája alapján van lefektetve. Ami azt jelenti, hogy az első aknasor rövidebb a másodiknál, a második pedig rövidebb a harmadiknál. Ez tudja mit jelent? Elég a harmadik aknasor végéhez képest merőlegesen elindulnunk az épületig. Álljon mögém, kijelölöm magunknak az utat.
A tervem a következő, ha számításaim és ötletemben nem került hiba, akkor a vonalban elrejtett aknák között vannak holt zónák, ahol nincs akna. Ha Byakurai-val képes vagyok ezen területeket megpörkölni és ott nem lesz robbanás, akkor gyakorlatilag ösvényt tudok égetni magamnak. A felrobbant sor, bal szélétől elindulva, merőlegesen, olyan negyven centinként lövök egy Byakurait.
- Hadou 04: Byakurai!
Sietve lövöm el aprócska támadásaimat, hogy minél előbb kirajzolódjon számunkra az ösvény, az ajtóig. Amikor elkészültem a megpörkölt foltokkal, amelyek remélhetőleg biztonságos útvonalat fognak számunkra adni, Chikanatsu-san felé fordulok.
- Chikanatsu-san. Küldje előre a farkasát az általam jelölt ösvényen. Ha biztonságban átjut, maga látni fogja merre kell menni, én pedig megbizonyosodhatok afelől, hogy bevált a tervem.
Remélhetőleg egyetért velem és előre küldi a farkasát, ha pedig az biztonságban átjut az általam nyesett ösvényen, akkor végre elindulhatunk. Ha jól emlékszem a farkas szemein keresztül Chikanatsu-san lát, így nem kell vezetgetnem, mint valami vaktyúkot. Ha tévednék és mégsem lát, akkor kénytelen leszek kézen ragadni és átvezetni az ösvényen. Hülyén nézhet ki a távolból, egy megfeketedett ösvényen, két halálisten kézen fogva sétál, miközben egy puccs kísérlet kellős közepén van Seireitei. De a cél szentesíti az eszközt, ha pedig erre van szükség, hogy biztonságban átvezessem Kira-chant, hát ezt teszem. ha pedig bevált a tervem és végre elindulhatunk az épülethez, akkor a környezetemre figyelve vezetem át az ötödik tisztet. Mit nem adnék, most néhány shinigamiért a szakaszomból. Akkor sincs baj, ha a farkas útközben felrobban, mert mondjuk tévedtem. A robbanás újabb láncot fog alkotni és végül is megtisztul az út előttünk. Ha más nem, a Borutoval fogok magunknak utat égetni a kertbe.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Északi kapu Cl0te15800/30000Szélrózsa anarchia - Északi kapu 29y5sib  (15800/30000)

Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu EmptyHétf. Márc. 18, 2013 11:45 am

Hát sajnos, hiába szélirány és a tény, hogy az egyik hadnagy szagát ismerem, ez sem segít abban, hogy ráleljek ellentétben társammal, aki viszont úgy tűnik talált valamit, azaz valakit. El is indulunk, de még mielőtt jelentősebb távot tennénk, meg mindketten óvintézkedéseket teszünk, mely alatt a shikaiok előhívását értem, és láss csodát milyen jól is tesszük, főképp én. Amint a farkas feltűnik egy közeli árnyékból és elénk siet, hamar el is tűnik miként robbanások tömkelegei hallhatóak és ismét ismerős lökéshullám vet hátra engem és vélhetőleg társamat is.
- Hát azt nem tudom, de, hogy lesz hozzá egy két keresetlen szavam az biztos.
Felelem, nagy nehezen miután a férfi ismét lekászálódik róla. Komolyan, ha nem tudnám, hogy ez a robbanás miatt történt azt hinném, hogy direkt csinálja. Sőt ha csak nem tévedek, azt hiszem le is tapizta a melleimet.
- Áh, köszönöm.
Felelem egy kedves mosollyal, megköszönve, hogy felsegít a földről, majd tekintetem automatikusan a hátunk mögött maradt második farkasomra irányul, akinek ekkor íriszei kékből vörösbe váltanak és ezt követően mellém sétál. Kezeimmel anélkül, hogy le kéne hajolnom, elérem a feje búbját és túrok bele a szőrébe, miközben hallgatom Takashi ötletét az átkelésről.
- Értem szóval a hármas számot… Jó rendben, de aztán nehogy rossz legyen az elgondolása, mert arra ráfázhatunk.
Jelentem ki amint mellettem a farkassal megállunk a 4. tiszt mögött. Ekkor aztán ismerős kidou parancs hangzik el, és látom a farkasom szemein keresztül amint a férfi konkrétan kiégeti az utat, amin végig kell majd csak sétálnunk. Mikor azonban felém fordul farkasom is megemeli a fejét és rátekint.
- Rendben!
Felelem majd ezt követően a lény el is indul a kiégetett ösvényen, óvatosan lépkedve. Reméljük biztonságban át is ér. Ha pedig bekövetkezik, azonnal vissza is jön arról amerre ment, mert hát az egy tény, hogy e technika alatt képes vagyok az érzékelésre akár rajtuk keresztül is, de azért úgy lavírozni egy aknamezőn, hogy a távolból figyelem a testem nem épp a legkönnyebb és legveszélytelenebb.
De ha esetleg a férfi tévedne is és ismét felrobban, sem fogok ijedezni, hisz újra elő tudom hívni őket, de ha lehet, nem pazarolnám fölöslegesen a lélekenergiám. Na meg nem szívesen kötnék ki ismét az alatt a 80 kiló alatt, amihez ma már kétszer is volt szerencsém.^^’

Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu EmptySzer. Ápr. 03, 2013 6:09 am


Tervetek az aknazáron való átkeléshez jónak bizonyul, sikerül is a nagyobbik részén keresztüljutnotok sérülésmentesen, csupán a számot körülvevő kerettel nem számoltok. Mikor beléptetek az osztag kapuján, akkor is belefutottatok egy különálló aknába. Ugyan az csak egy robbanószerkezet volt, s nem indított sorozatláncot, mint a második, melybe belefutottatok. Azonban az alábbi a fogadtatásotokkor aktivált aknához hasonló volt, kevésbé nagyobb horderejű, mint a legutóbbi, mégis levett titeket a lábatokról. A robbanás elülte után, miután összeszeditek magatokat már alig pár lépésnyire tartózkodtok az épület belsejébe vezető ajtótól, amelyet további gondok, bajok nélkül meg tudtok közelíteni. Amint beléptek és követitek a hadnagy lélekenergiáját Kira pillantja meg először a karszalagos parancsnokot a folyosón sétálni, kit, ha megszólítotok, tiszteletteljesen üdvözöl. Ugyan nem az emlékeidben élő Yamasaki Shizuka az, hanem az osztag másik hadnagya Wang Liu Mei személyesen. A feladatotokon ez cseppet sem változtat, hiszen nem kötötték ki számodra, mely fukutaichou számára is nyújtod át a mágiával lezárt, csak ama személyek reiatsujára nyíló üzenetet, kinek címezték. A hivatalos beszélgetés lezajlása után elbúcsúzik tőletek a hadnagy a levélben írtakra hivatkozván, mellőzve bármilyen más általatok felvetett beszédtémában a kérdés megválaszolását.
Takashi téged mindeközben a gyönge reiatsuk nyugtalaníthatnak, mely az épület túlsó feléből érzékelsz. Miután a fukutaichou távozott köreitekből eme észrevételedet fel is vetheted társadnak, és ha eléggé kíváncsiak vagytok, akár utána is nézhettek a dolognak. Ugyan kíváncsiskodni nem szép dolog, azonban a feladatotokat végrehajtottátok, s mint második osztagos tisztként, némileg kötelezettségetek is, hogy utána nézzetek az ilyen dolgoknak. S ha engedélykérésen történtek a fejeteket azt tapasztalhatjátok, hogy a hadnagy személyét már nem is látjátok és nem is érzékelitek sehol. Kísértetiességén nincs időtök agyalni, hisz fontos döntés előtt álltok: utánanéztek a pislákoló lélekenergiáknak, avagy visszatértek a 2. osztag területére?

Határidő: 2013.04.12.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Északi kapu Cl0te25700/30000Szélrózsa anarchia - Északi kapu 29y5sib  (25700/30000)

Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu EmptySzer. Ápr. 03, 2013 7:18 am

Végezetül sikeresen átjutunk az aknazáron, amiért még valakinek eltördelem a bordáit. Az utolsó esés során, immáron már nem társamra estem, így remélhetőleg elkerülhetem a perverz hírnevet, amelynek nem örülnék, ha rám ragadna. Miután az aknazáron sikeresen átjutottunk, találkozunk is az egyik hadnaggyal. Miután meghajoltam a hadnagy előtt, hagyom, hogy Kira-chan elintézze az ilyenkor szükséges formaságokat, az én figyelmemet különben is a több, apró kisugárzás köti le. Úgy sejtettem, hogy a hadnagy bajban lesz, de a hadnagy meglepően nyugodtan sétálgatott, mintha nem egy nyamvadt puccs közepén lennénk. Nekem ez bűzlik, fogalmam sincs, hogy társam mit gondol erről az egészről, de akármilyen erős is legyen egy hadnagy, az bizonyos, hogy nem mászkálhat ilyen nyugodtan, mintha semmi sem történt volna. Ráadásul nem hallotta volna a robbanásokat?
- Várjunk, csak egy kicsit!
Fordulok vissza társamhoz és a hadnagyhoz, de a hadnagyot, már sehol sem találom. Ez nekem szörnyen gyanús s remélem, hogy Kira-chan kíváncsiságát is felkelti az eset, mert én bizony utána fogok járni az ügynek.
- Neked nem tűnt fel, hogy mennyire nyugodt a hadnagy? Hogy lehet valaki ennyire nem törődöm, miközben az udvarban aknák robbannak és elméletileg puccs zajlik?! Ráadásul érzed a többi, gyengébb kisugárzást? Itt valami nem stimmel. Chikanatsu-san, döntsön gyorsan. Nem hiszem, hogy van lehetőségünk sokat ácsorogni. Velem jön és kivizsgáljuk ezt a furcsa esetet, vagy visszatér a kapitányságra?! A gondolkodási idő már le is járt!
Jelentem ki s már futok is az általam észlelt nyomok irányába, hogy a lehető leghamarabb kivizsgálhassam az ügyet.
- Heiwa no Manto!
Hívom elő zanpakutoum egyik képességét, amellyel egy rövid időre irdatlan erős védelmet birtokolhatok. Erősen kétlem, hogy teázó shinigamikat találok a helyszínen. Nem illene a képbe, hogy egy puccs közepén a shinigamik teázzanak. Ahogyan azt is kétlem, hogy a harmadik osztag tisztjei aknát telepítenek a kertbe. Itt valami nem stimmel. Már pedig ebben az esetben, kénytelenek vagyunk nyomozni. Én magam úgy döntök, hogy bárkivel is találkozzak, ha ellenségesen lép fel, akkor nem fogok kegyelmezni. Közel kapitányi szinten vagyok, s biztos vagyok benne, hogy vannak nálam erősebb shingamik, azt kétlem, hogy a kapitányaink és hadnagyaink közrejátszanának az eseményekben. Ha pedig igazam van és vezetőink hűségesek, akkor kevesen maradnak, akik képesek lennének felvenni velem a harcot. Kira-chanra pillantok, majd megszólalok. Persze, ha velem tart és nem pedig visszamegy a kapitányságra.
- Valahol itt kell lenniük. Ha ellenséges elemeknek bizonyulnak, ne kímélje őket. Nem jobbak a patkányoknál.
Fejtem ki véleményemet a lázadókról. Valóban nem tartom őket sokra. Legyenek bárkik is, akik megpróbálnak szétverni mindent Seireiteiben, amit felépítettünk, az biztos, hogy én elsők között leszek, akik elpusztítják a felelősöket. Volt Keigunosként, valamint a Névtelen Egység parancsnokaként, ez lenne a minimum. Nem hagyhatom, hogy a városban eluralkodjon a káosz. Rendet kell tartani, amit a 2. osztagosok vasökleivel és acélidegzetükkel látok megoldhatónak.
- Ne feledje, hogy az ellenség nem kímélné magát. 2. osztagosok vagyunk, kizárt, hogy megkímélnének bennünket.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szélrózsa anarchia - Északi kapu Cl0te15800/30000Szélrózsa anarchia - Északi kapu 29y5sib  (15800/30000)

Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu EmptyKedd Ápr. 16, 2013 3:10 am

A beaknázott területen végül sikerül túljutnunk, na persze nem probléma mentesen. Mivel még utoljára sikerül egy újabb robbanást előidéznünk minek következtében az utolsó farkasomnak is annyi, de szerencsére társam már nem rajtam köt ki, így hamar összekapom, magam majd folytatjuk is az utunkat a pár méterre lévő ajtóig. Útközben bekapcsolom a szemüvegem, hogy ha már a farkasom megsemmisült lássak valahogy. Az eszköznek köszönhetően belépve meg is pillantok egy alakot, aki lélekenergiája alapján biztos nem lehet ellenség és annak nagysága alapján egy közönséges tiszt sem. Így hát minden bizonnyal a másik hadnagy lesz az, aki a harmadik osztagon belül ténykedik. Miközben megközelítem, a hölgyet elzárom a shikaiom és a kardomat is visszateszem a helyére, hogy ne fogyasszam fölöslegesen a lélekenergiám.
- Chikanatsu Kira, nibantai goseki. Egy üzenetet kell átadnom önnek Wang Liu Mei fukutaichou. – hajolok meg a nő előtt és közben feléje nyújtom, két kézzel a tekercset mely az információt rejti, és addig nem is egyenesedem fel, míg el nem veszi azt. Fogalmam sincs, mi lehet az üzenetben, de miután a hadnagy felnyitva arra hivatkozva, amit benne foglaltak távozik is.
- Hát ennyi volt. – jelenetem ki a férfi felé fordulva miután a hadnagy távozik. - Köszö… – köszönném meg Takashinak a segítségét, amikor hirtelen a szavamba vág.
- Hát most hogy így említi… – igen ez tényleg furcsa, bár nem is tudom… ááááh, én most leginkább visszatérnék az egységemhez, de a kötelesség…
- Oké, oké… Hé! Várj már meg, ’ttaku! – jegyzem meg mikor érzékelem, hogy társam meg se várja a válaszomat már el is indult. Nincs mit tenni követem a szagát, így biztosan nem megyek neki semminek és nem is tévesztem ˝szem elől˝.
Szerencsére még időben beérem és hallom a felém intézett szavait.
- Rendben, értem! Nem szándékoztam. – jegyzem, meg a férfinak miközben újra elővonom, a kardomat viszont most nem hívom elő a shikait, addig biztos, nem míg nincs rá szükségem. Ki tudja, lehet, hogy nem is találunk semmit.
~ Ááh, remélem Kimiko~channak nem esett baja… Nem, nem ilyenre nem gondolhatok, most a feladatomra kell koncentrálnom. ~ – rázom meg a fejem futás közben, ami miatt egy kicsit megingok, de aztán hamar összeszedem magam és követem a férfit.
- Um… – ennyi és egy bólintás az utolsó szavaira a válaszom. Na, lássuk mivel is állunk szembe, vajon minek a körvonalát pillanthatom meg? Ellenség, barát?

Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu EmptyHétf. Márc. 24, 2014 4:32 am

A küldetést lezárom. Mindenki jutalma 500 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szélrózsa anarchia - Északi kapu _
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa anarchia - Északi kapu   Szélrózsa anarchia - Északi kapu Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szélrózsa anarchia - Északi kapu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-