-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Érdekmerénylet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Érdekmerénylet Cl0te0/0Érdekmerénylet 29y5sib  (0/0)

Érdekmerénylet _
TémanyitásTárgy: Érdekmerénylet   Érdekmerénylet EmptyKedd Jan. 01, 2013 3:50 am

Spoiler:


Sötét volt, de még milyen sötét. S úgy állt az ablak előtt, mintha csak a további fejleményeket hallgatná. Tud arról, hogy fuccsba ment terve Kagami Kanatat illetően, de célját nem fogja feladni. A félelem, hogy elvehetik joggal megérdemelt rangját; szinte megőrjíti. Biztosra kell mennie, ezúttal teljesen biztosra. Előbb megöli a fattyát, majd annak temetésén az anyjával is végez. E kecsegtető gondolatok még sötétebbé teszik azt az igazán fenséges ruhát, amely jelenleg is rajta díszeleg. Miyazaki Shin a [i]Miyazaki- ház XIX. feje, aki nem más, mint Miyazaki Nanami bátyja; megtébolyult. Nanami halála után Shin nyomatékos változáson ment keresztül, minek után az évszázadok óta Ő az első férfi örökös. A Miyazaki- ház nagy hagyományát felbontva pedig, a mozgolódás okán gyilkos érzékei felerősödtek a családi rang védelmére.
- Akihide, jöjj elém! - Mondta kellemes csilingelő hangján Shin; hiszen a Miyazakik mindig is kecsességükről voltak híresek. Shin elé egy elvetemült ábrázatú, szakadt szolga térdelt le; gazdája előtt meghajtva fejét. Bármit is mondhatott Shin, azon a sötét éjszakán szolgájának; reggelre érdekes felhívást kaphatnak a delikvensek.

Yamasaki Shizuo
Jöjj gyermekem, vár reád; ki véredből áll. Szőke haja bársonyában egy penge áll, s ha nem sietsz tovább illan annak szálán. Karját csapda fedi; szája betapasztva. Így mentsd meg őt, börtönében! Észak- Rukongai 93. környéke. Keresd a patkányok útját. S bár tagja vagy, nem szólhatsz. A játszma kezdődjék a keleti kapunál; pontban éjjel tizenkettőkor.

Wang Shui Long
Lebukó fejjel láttam egy hollófekete színű tincset. Lágy volt, ugyanakkor megtört. Szeméből a gyöngyöző patak sós sodrása látszódott; s tekintete akárcsak egy azúrkék tengersodrás. Ki volt ő? Te voltál ő, ő pedig te. De én elloptalak téged, vagyis őt. Így hát lehetőséget adok arra, hogy megtaláld; és visszaszerezd. 6. házi ösvény, és mindig csak balra. Pontban éjfélkor a keleti kapunál. Szavad hírére ártatlanok lelke morzsolódik a körforgásba. Vagy talán a tengeráramlat végérvényesen kiszárad.

Fon Seiran
Lelketek örökké egybeforrt, s te nem láthatod ennek okát. Látásod pedig hamuvá lesz, amint lelkébe nézel. Tükörképed, bármennyire is ellentétes mindaz, mi látsszék. Te volnál nagyobb, ő pedig a kisebb. Én pedig elrabolám mindezt. Vérét ontom majd ott, ahová te nem érsz időben el. Mentsd meg őt, s tiéd a dicsőség. Romnak látszó apró palota, földalatti bűn lajstroma. Nyomorult lelkek mind kerülik ezt a helyet. Keleti kapu, pontban éjfélkor; a titok nagy úr.

Kagami Ai
Emlékezz vissza a poros utakra, melyből egy aprócska tárgy felemelt. Megláttad szemében életed célját. Ezt az utat választva pedig nagy felelősséget vállaltál. De biztos az a hit, melyért küzdesz? Szavad hazugságok, mindezek árnyékában állva. Lépj végre ki a fényre, s szembesülj az igazsággal! Szemed jobb gyöngyét elvittem, de a bal gyöngy ott fog melletted állni. Ám kardom lesújt majd az egyik gyöngyre. Találd ki te magad, hogy melyikre; de mindezek előtt házad feje az én börtönömben fekszik egy selyem asztalon, feje fölött ékes tőrrel. Én volnék a remény, a felszabadulás megtestesítője. Negyedik fordulat, hatodik karnyújtás. A ház, mindannyitokra vár már. Keleti kapu, éjjel tizenkettes..ajkaidat szomorú hallgatagság fedje.

Fekete pokollepke reppen felétek, s karotokra szállva hallhatjátok aprócska üzenetét. Ti elindulhattok megbizonyosodni az üzenet valóságáról; de minek után rádöbbentetek annak hitelére..hiába szólnátok, a levél tartalmára kell emlékeznetek. Órákig tartó letargiába fejtegethetitek leveleteket, vagy felkészülhettek az éjjeli különös találkozóra; ahol bizonyára mindannyian megjelentek majd.
Ki vagy te? Hol vagyok? Van itt valaki? Bezárul a kapu, s az áldozatok elcsendesülnek. Sötét óra ketyeg, a szél halkan süvít; a hold fényében pedig egy liliommal díszített ezüst haori csillan meg. Miyazaki Shin kardjának pengéje élesebb, mint valaha!


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Érdekmerénylet Cl0te0/0Érdekmerénylet 29y5sib  (0/0)

Érdekmerénylet _
TémanyitásTárgy: Re: Érdekmerénylet   Érdekmerénylet EmptySzomb. Feb. 02, 2013 12:16 am

Kedves Kalandorok!

1 hónapja nem érkezett semmi kezdő post erre a küldetésre, így érdeklődés hiányában LEZÁROM a küldetést.
Vissza az elejére Go down
 

Érdekmerénylet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-