-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A zenedoboz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyHétf. Nov. 26, 2012 7:45 am

resztvevők:
Ismerős gyermekdal recsegő, s egyre erősödő hangja zengi be a környéket. A hó ropogása hangja idegen közeledtét jelzi, de nem mutatja meg teljes valóját, igyekszik az utcalámpák fényét mind szüntelen elkerülni és az árnyékban megbújni. S bár óva lettek intve felelőtlenül mégis követték az ismeretlen alakot, vagy nem is állt szándékukban, hanem valami felsőbb akart irányította őket? Egyedül csak egy személy volt képes megtartani tudatát, s csupán megjátszotta, hogy ő maga is transzba esve lépked az ismeretlen nyomában.
Útjuk egy tágas, macskakővel kirakott térre vezetett, amely közepén egy halakkal díszített szökőkút árválkodott. A víz már meg volt fagyva benne, körülötte pedig havas padok sorakoztak a szebb időkben megpihenni vágyóknak. Pár perc telt el így, mikor mozgolódás vette kezdetét, artikulálatlan sikoltozás, majd egy fehéren villanó fény, egy koppanás és utána kísérteties csend…


Eme amatőr felvételt mutatták meg négyötöknek a 12. osztag berkein belül. A monitort egy távirányító segítségével kapcsolta ki a tiszt, ki eligazítást tartott számotokra a küldetésről, mielőtt felétek fordult volna, mint egy tanár, aki holmi tapasztalati levonásokat várna tőletek kikérdezni, bár a várt iskolába illő cselekedet elmaradt tőle, ehelyett megtörten sóhajtott fel, hogy visszanyerje higgadt arckifejezését.
- Mindnyájan ismerik Seretei hírközlésének gyorsaságát, így nem is kételkednék, ha minden bizonnyal hallottak már szóbeszédeket furcsa módon eltűnt esperekről, vagyis magas reiatsuval rendelkező emberekről Naruki városában. Nos, mint láthatják, a felvétel nem igazán segíti elő küldetésüket, de mégis több információt tudhatnak magukénak az előző kutatócsapattal ellentétben, kiknek sorsát az alábbi szalagon láthatták. A legjobb emberek dolgoztak a Modern technológia részlegén, köztük a kapitányt is, mégsem voltak képesek ennél jobban feljavítani a filmet, ebben Murasakibara-san is megerősítheti szavaimat; ezért ezzel kell beérniük. – veszi ki a lejátszóból a lemezt, mely azt a fájlt hordozta, melyen az előbb látott kutatócsoport sorsát láthattátok. Mindeközben a tiszt az osztagtársára tekintve egy apró pillanat erejéig. - Mint a szalag is bizonyítja ez már globális fenyegetés Soul Societyra nézve. Bármi is nyeli el a semmibe kimagasló lélekenergiával rendelkező embereket, s legutóbb társainkat is. A 46-ok Tanácsa parancsa szerint sem hagyhatjuk figyelmen kívül ténykedését, avagy ténykedésüket, bárki/k is az elkövető/k. Akármi vagy akárki is csinálja ezt, kitudja miféle célból, ezzel tönkreteheti a világok közötti egyensúlyt! Kevesebb élet, kevesebb elhunyt és kevésbé oszlik meg mindez a túlvilágra. Bizonyára nem kell részletes ismertető tartanom önöknek a világok közötti körforgásról, hiszen alap tananyag volt az akadémián, s maguk mind képzett halálistenek. ^ v ^ – megszakítva beszédét az ismert mobiltelefonhoz hasonlatos eszközök kerülnek elétek az asztalra, mindenkinek jutva egy – egy darab színes eszköz. - De még a legképzettebb shinigamik is eshetnek bajba, nemde? ^v^ Ezeket tegyék el, beleépítettünk lélek mobiljukba egy nyomkövető csipet, így ha elvesztenék egyik társukat, mi az ezzel kapcsolatban lévő gépeinken keresztül szemmel tudjuk követni az eltűnt jelenlétét. Remélem, megértik az ilyesfajta óvintézkedést, nem eshetünk ismét ugyanabba a hibába, bármivel is állunk szembe, nagy hatalma lehet, amitől jobb óvakodni. Vagy csak furfangosan elkerülni. ^ v ^ – kezével megtámaszkodott az asztalon, végighordozva tekintetét rajtatok, szemében eltűnődés fénye villant, ahogy a folytatáson töprengett.
- A küldetésük célja továbbra is a kutatás, megfigyelés, utánajárás. Igaz, abban változott az előző csapatéhoz képest, hogy óránként jelentést kell tenniük a szerkezeten keresztül, amint valami rendelleneset érzékelnek, értesítenek bennünket és felsőbb utasítás nélkül nem cselekedhetnek, ha csak nincs rá nyomós okuk! – szavai nyomatékosításához az felújított eszközeitekre bökött jobb mutatóujjával. - Okkal kérdezhetik ugyan, hogy miért is hívtuk önök kettőjüket a Yonbantaiból egy megfigyelő akcióhoz? Erre a válasz: remény, bármily megdöbbentő is lehet, de bízunk abban, hogy az eltűnt halálisteneket megtalálják, s amennyiben lehetséges és állapotuk engedi megmenthetőek, de ez nem jelenti azt, hogy el kell zárkózniuk a kutatás alól, számítunk segítségükben. – hátrább lépve az asztaltól, karba tett kézzel szusszantott fel. Kicsit elszokott már ennyi beszédtől, de a kapitány maga kérte fel arra, hogy ő ismertesse a küldetés menetelét egy fontos kutatásra hivatkozván, melyet a hadnaggyal végeznek a 7. szinten.
- Kereken fél óra múlva várom önöket az 1. osztag udvarában a nagy senkaimonnál! A Kidoushuu közreműködésével addigra elkészül a kapu Naruki városába, melyen átkelhetnek küldetésük helyszínére. Amennyiben nincs további kérdezni valójuk, távozhatnak! Javaslom, hasznosan töltsék el azt a fél órát. ^ v ^ – mielőtt távoznátok eleinte csuklójára bökött, mintha csak egy óra helyezkedne el ott, ezzel jelezve az idő ketyegését számotokra, mely pontosan most indult el. Ismervén a halálisteneket, no meg saját tapasztalataira is építkezve jól tudja, hogy egy ilyen küldetés előtt nem lehet szó nélkül távozni, tekintéllyel kell lenni a shinigamik magánéletére is, még ha egy katonaszerven belüli munkára is esküdtek fel, ahol nem jelent sokat a család vagy barátok, ez amolyan kivételes alkalom.

Ki éppen, hogyan tölti el azt a röpke szabadidőt mindenki saját választása, azonban hamar letelik az a fél óra, s már mindannyian – remélhetőleg – pontosan megérkeztetek a megadott helyszínre, ahol az a 12. osztagos tiszt vár benneteket, ki a küldetésről tartott számotokra eligazítást. Ott egy gyors ellenőrzést tartott a nektek adott eszközök kapcsán, összehangolva azt egy kisebb panellal, de mielőtt indulhatnátok, újabb szóbeszédbe kezd.
- Oh, majdnem megfeledkeztem róla! ^ v ^” Nem közvetlenül a tetthely helyszínére küldjük ki önöket, mivel nem csak egy van. De a vezetőség utasítása szerint kétfelé válva tekintsék meg azokat, ketten menjenek az esperek általános eltűnési zónájához, ketten pedig arra a térre, ahol a halálistenekből álló kutatócsoportnak veszett nyomuk. Az odatalálásban mi segítjük önöket eszközeiken keresztül. – bökött a szerkezet monitorára, miközben megnyomott rajta egy lila gombot, mely egy térképet töltött be rá, minden bizonnyal annak a városnak a felületi képével, ahova a senkaimon vezet majd benneteket. A gyors információ megadása után félrelépett tőletek, ezzel szabad utat biztosítva számotokra a kapun való átkeléshez. Út közben rajtatok áll, mivel szórakoztatjátok magatokat, esetleg azt is letisztázhatjátok, milyen módon fogtok két csoportra szakadni a helyszínen, hogy megkezdhessétek az ellenőrzéseket.

Határidő: 2012.12.02.


A hozzászólást Ichimaru Gin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 30, 2012 8:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Murasakibara Hina
12. Osztag
12. Osztag
Murasakibara Hina

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 14
Age : 30
Tartózkodási hely : 12. osztag
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te6500/15000A zenedoboz  29y5sib  (6500/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 5:42 am

Kezd egyre inkább az az érzésem lenni, hogy rossz helyre kerültem. Nem értem egyszerűen, hogy hogy lehet az, hogy azon tisztek, akik az én vezénylésem alatt tevékenykednek, hogy nem tudják felfogni a tiszta és rendezett környezet lényegét. Mind okos és talpraesett személyek,de így is van valami, ami egyszerűen elkerüli briliáns elméjüket. És igen a káosz is a rend egyik fajtája, de még ott sincs minden tökéletes összevisszaságban. Rend létezik a káoszban is!
Szerencsére még éppen időben jött valaki a segítségemre, hogy egy azonnali invitációval kiszabadítson azon helyzetemből, ahol már készültem volna a fejemet a falba verni. Persze hallottam mendemondákat arról, amit közöltek velünk, hisz mindenhol szinte ez volt hallható, de nem adtam nagy jelentőséget neki egészen mostanáig. Mindig is úgy gondoltam, hogy csak alaptalan pletyka, hisz ha valóban ilyesmi lenne a helyzet, akkor az osztagom már rég talált volna rá megoldást. Viszont a most elmondottak alapján úgy tűnik, hogy mégsem sikerült.
A felvételt figyelve pedig észrevettem egy apróságot aminek talán elég nagy jelentősége lehet a közeljövőben, bár egyelőre ez csupán az én személyes megfigyelésem marad és létrejöttének nyoma s mindössze csupán egy múló pillanatig jelenik meg az arcomon, majd el is tűnik.
- Hmm... - adok hangot gondolkodásom jeleként, miközben az asztalon levő készülékeket tanulmányozom. Kívülről talán úgy tűnhet, mintha nem tudnék választani, közben a helyzet teljesen más. Azon gondolkodom épp, hogy a korábbi megfigyelésemet, hogyan lehetne gyakorlatba ültetni és talán ehhez nagyon sok köze lesz, eme kis szerkezeteknek.
- Junichi! - ugrottam a férfi nyakába, miután közölték velünk, hogy fél óránk van a különböző dolgok elintézésére, meg különben is megtehettem ezt a kettőnk közötti kapcsolat értelmében, még ha nem is éreztem annyira természetesnek a dolgot. Persze ezt követően hagytam, hogy intézkedjen szabadon a saját félórájával kapcsolatban, csak úgy gondoltam, hogy üdvözlöm, ha már itt van.
Az én félórám kicsit felemásan telt. Először is hugicámnak küldtem egy üzenetet, hogy miért is leszek távol huzamosabb ideig. Azután pedig a küldetéssel kapcsolatos megfigyelésem következett a sorban.
Az irodámban felhalmozott különböző dobozokban keresgéltem olyasmit, ami a terveimbe beleillett. Egész pontosan fülhallgatókhoz hasonló dolgokat kerestem. Úgy véltem, hogy a felvétel alatt hallható gyerekdalnak nagy jelentősége lehet a küldetés folyamán, így nem volt egy elhanyagolható nyom. Ezért a fél óra maradék részét azzal töltöttem, hogy a dal ellen védő fülhallgatókat összetákoljam különböző alapanyagokból.
- Tessék. Erre szükségük lesz. Úgy vélem, hogy a felvétel alatt hallott dalnak köze van az eltűnésekhez. Remélhetőleg ezek megvédenek minket. - osztottam ki a készülékeket, Junichi fejére pedig magam tettem fel.
- Ami a csapatfelosztást illeti, én személy szerint Tsuchiya-kunt foglalnám le magam mellé, ha ezzel senkinek semmi ellenérve nincs. - szólaltam meg ismét mosolyogva és csak a nyomatékosítás kedvéért megfogtam az említett személy kezét. Egyszerűen nem akartam vadidegenekkel együtt lenni, sokkal jobb úgy, ha ismerem az illetőt, úgy a kommunikáció is sokkalta könnyebb számomra.
- Akkor, indulhatunk? - néztem a három férfira, mintegy azt várva, hogy mozduljanak már meg, hisz ha itt állunk, akkor másnap délig sem fogunk sok megoldást találni a fennálló helyzetre.
Vissza az elejére Go down
Yamakida Yoshirou
10. Osztag
10. Osztag
Yamakida Yoshirou

Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2012. Aug. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te6000/15000A zenedoboz  29y5sib  (6000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 6:41 am

Kemény munkát végeztem! Az unokáim el se tudják képzelni, hogy a nagypapájuk milyen kemény fizikai munkát végez. Erős, több száz nőt megoltalmazó karjaimban csak úgy dagadtak az erek, ahogy súlyos ládákat emelgettem és vetettem a 10. osztag pincéjében található kazánba. Homlokomról csak úgy csorgott a víz a megerőltető fizikai munkától és az izmaim minden egyes doboz megemelésekor, irdatlan izommunkát fejtettek ki. Már csak egyetlen doboznyi irat volt és tökéletesen végrehajtottam volna Anao kapitány parancsát, miszerint intézzem a papírmunkát. Tökéletesen elintéztem, egy egész életre. ^^ Szóval éppen emeltem volna az utolsó dobozt is, hogy izmaim tovább dagadjanak és a lányok azonnal olajat pisiljenek, ahogy meglátják izmos felsőtestem és a férfiasságomról árulkodó izzadság cseppjeimet, amikor a hátam mögül a kapitány hangja ütötte meg a fülemet.

- V-várj Ojii-samaaa! Nézd, ezt nem szabad elégetni még, Naocchan azt mondta, hogy az ilyenek fontosak és valami olyasmi van iderajzolva, hogy sietnie kell valakinek az 1. osztaghoz... elmész, ha megkérlek Ojii-sama? Én figyelek a tűzre és PonPonra meg Kavicsra! *w*

Mondta, majd egy laza mozdulattal, könnyedén ő maga is elintézett egy jelentést. Azáltal, hogy laza csuklómozdulattal a tűzre vetette a papírfecnit, amit a kezében tartott. Hát lehet ellentmondani a kapitánynak? Nem. Anao-sannak pláne nem lehet, hiszen, olyan aranyosan kért meg. Kedvesen rámosolyogtam, majd megszólaltam.
- Hát persze, taichou! A legjobb emberre bízod eme ügyet, akit találhatsz az osztagban.
Mondtam, majd meghajoltam és távoztam a pincéből. magamhoz vettem a Higitsunet, hiszen nélküle nem szívesen mászkálok, különben is régi jó barátomra támaszkodva haladtam az 1. osztag kapitányságára. Szerencsére útbaigazítottak, hogy hová is kell menni, az említett napi parancs alapján, így megtaláltam a többieket. Négyen voltunk, meg a tizenkettedik osztagból volt egy tiszt úr, aki beszélte, hogy mit is kell csinálni. Ő rá is kedvesen mosolyogtam, hiszen az én kis unokám, Yoriko-chan az osztag kapitánya. Engem ismernie kell.
- Sziasztok gyerekek, Yamakida Yoshirou vagyok, engem küldtek a 10. osztagból, jelezvén, hogy az egyik negyedik osztagos társatoknak valami különös munkája akadt, ami miatt nem tud veletek jönni. De én majd elkísérlek benneteket. Szólítsatok csak Yoshi-senseinek.
Jegyzem meg mosolyogva, amikor mindenki rám pillant, hogy ez a vén kecske vajon mit kereshet itt, elvégre valaki mást küldtek helyette. Ezt onnan tudom, hogy elolvastam a papírt, amit a taichou mutatott idefele jövet. Amikor az egyik ifjú leányzó egy láthatóan 9. osztagos nyakába ugrik, felhorkanok.
- Hé! Én nem kapok ölelést? Ötszáz éves vagyok, kijár nekem is egy kis törődés.
Kérdezem a hangomban annyi cuki-papi jelleget rejtve, hogy reménykedem mégis csak jut nekem is valami kis melegség, abból, amivel az a leányzó azt a fiatal ficsúrt megajándékozta. Majd társamra pillantok, aki szintén a negyedik osztagból valónak tűnt, oldalba böktem izmos balommal, majd halkan megszólaltam.
- Nem mehetnénk mi is inkább azzal a csajszival?
Végül azonban mégis csak megmelengetik a lelkem, az ifjú hölgyemény nekem is ad valami fülhallgatót. Hát remek, biztosan imádni valónak tart, amiért megajándékozott. Biztos vagyok benne, hogy szeret, csak titkolja a ficsúr miatt.
- Köszönöm gyermekem, igyekszem majd hideg fázós napokon is viselni, hogy emlékeztessen a kedvességedre.
Mondtam neki mosolyogva, majd megindultunk újdonsült társammal. Mivel kiderült, hogy a kis párocska az esperek után akar nézni, nekünk maradtak az elveszett shinigamik. No semmi baj, elvégre üsse kavics, előfordul az ilyesmi. de legalább a shinigamik elől nem kell rejtegetnünk, hogy kik vagyunk. Miközben haladunk a helyszín felé, még megkérdezem a többieket.
- Milyen kutatási módszerrel akarunk a nyomukra akadni? Ezek a ketyerék, biztosan segítenek nekünk a kutatásban?
Kérdezem, miközben felmutatom a lélekmobilt. Mondjuk a 12. osztagos azt mondta, hogy működni fog, hát akkor működnie kell. legalábbis remélem, hogy működik és sikerül megtalálni a shinigamikat.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te9000/15000A zenedoboz  29y5sib  (9000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 7:57 am

Mereven bámulta a kijelzőt, na jó, annyira nem mereven, csak bámulta. Annyit látott, hogy havas a táj. Már alig várja, hogy odaküldjék, és hóembert építsen, és hóangyalkát csináljon. Jó szórakozás lesz. Habár az elhangzottak miatt, már nagyon kezdte azt gondolni, hogy Soul S az igazi gond, ha már annyiszor kerül bajba, akkor csak valamit rosszul csinálhatnak. Vagy nem? Na mindegy, hogy teljen az idő, a magával hozott kis jegyzetfüzetébe kezd el rajzolgatni. Persze arra ügyel, hogy leginkább jegyzetelésnek látszódjon. De ha egyszer most tört elő a kreatív énje. Ki kell használni, nehogy mindent elfelejtsen, és ne legyen sikeres művész. Figyelgetett azért arra is amiket mondtak, az új érkezőre is. Yoshi-sensei, aki ölelésre vágyott. Adna Samanuske, csak fél, hogy a bácsika összeesne, és megsérülne. Na meg ott a rajzolás is.
Ám történt valami, ami kizökkentette ebből a csodás állapotból. Valaki oldalba bökte, ami a frászt hozta Samanuskera, el is dobta ami a kezébe volt, az oldalához kapott és összeesett.
- Jahjjj… szóljatok… Spártának… a torpedók vesz… veszélyesek.- eljátszotta a hősi halált, és lassan lecsukódott a szeme, várta a fagyos halál, ahol hatalmas csoki hegyek várják, és a tejfolyó lesz az, ahonnan szomját oltja, vagyis lenne, ha nem hangzana el egy csodás varázsszó. Csajszival menni? Felpattan a szeme, és Samanuske is.
- Kivel, Yoshi-sensei!?- előrenyújtott nyakkal figyelte, hogy kiről is lehetett szó, ám csalódnia kell. Mert nem tudta meg, helyette elmondták, hogy van egy kis idejük az indulás előtt. Most felkészül az egészre, nem akar úgy járni, mint legutóbb. Ezért amikor visszatért a birtokra, nem kevés szendvicset csináltatott, és rakatott egy hátitáskába, mellé egy termoszt, amibe forró tea volt, és természetesen két üveg saket is. Kell a melegítés.
- Ha megtennék, hogy kiraknának egy kis sakét a szobám ablakába, tudják, Ikichinek. Legalább nem fog utánam jönni.- legjobb barátja a kis maki, de veszélyes munkákra inkább nem viszi. Nah, már mehet is vissza. Táska a hátán, sál a nyakában, zanpaktou az oldalán, cigi és gyújtó a zsebében, indulásra kész.
Elég esélyes, hogy utoljára érkezett, de mindegy, mert kapott cserébe fülest, és nem olyat, amit már megszokott. Sőt, ez lehet védeni fogja valamitől.
~ Biztosan a hidegtől, de kedves egy lány.- nem vette még fel, csak berakta a nyakába, egész menőnek érezte magát. S’ mivel csapatfelosztás volt, a lány meg már választott valami Tsuchiya-kunt, aki biztos nem Yoshi-sensei volt, így már tudta, hogy kivel is lesz egy csapatban. Aminek kifejezetten örült is, szimpatikusnak találta a bácsikát. Sőt, elsőre megjegyezte a nevét is, ami már nagy haladás. Lehet indulni, természetes, hogy a társa mellé szegődött. Kezeit a saját tarkójára rakta, és vidáman lépdelt, és persze vigyorgott. Pedig fogalma se volt arról, hogyan is fognak ráakadni… arra, amit keresnek.
~ Mit kell keresni? Shinigamit, vagy epreket? De eper ilyenkor? Bár lehet valami üvegházban van. Hm, szüretelni, nem is rossz.- leengedte a kezeit, és a táskáját, amit eddig a hátán hordott, átrakja a mellkasára.
- Kér valaki szendvicset, teát, sakét!? Hoztam bőven!- sajnos a sakénak nem hozott semmi poharat, vagy akármit, de lehet azt üvegből is inni, a teának meg ott volt a termosztát kupakja. S’ ha valaki kért, természetesen adott, bár azt nem mondta el, hogy két üveg saké van. Ha valaki ki akarná borítani, akkor csak egytől szabadítsák meg. Majd a másikat megisszák Yoshi-senseiel.
~ Tudtam, nem ártott volna hozni valami nyalókát, vagy kekszet. A kaja egyedül unalmas. Talán lesz ott valami bolt, ahol vehetek valamit. De várjunk csak… nem ilyen titkos munka ez!? Akkor mégse mehetek boltba, sőt, kém leszek. De akkor miért nem kaptam számot? Jó lenne nekem a dupla nulla is.
- Yoshi-sensei, tetszett kapni számot? Vagy ez olyan titkos munka, hogy még egymásnak se mondhatjuk el?- és még várt a válaszra elővette a cigijét, amit körbekínált, aki kért, az kapott, aki nem az meg élhet tiszta tüdővel. Samanuske mindenesetre élvezi a kis hamist.
~ Lehet nem ártott volna, ha hozok egy kis füvet is?- már késő bánat, meg azt is adni kellett volna Yoshi-senseinek, és lehet a bácsi nem érezte volna jól magát. Akkor meg el kellett volna mondania a családjának, hogy mi történt, és megutálnák Samanuskét, aki ezért elvonulna a hegyekbe, hogy ott éljen szégyenében.
Vissza az elejére Go down
Tsuchiya Junichi
9. Osztag
9. Osztag
Tsuchiya Junichi

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 16
Age : 44
Tartózkodási hely : Ripityára tört asztal alatt
Registration date : 2012. Aug. 13.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te7000/15000A zenedoboz  29y5sib  (7000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 8:41 am

Hosszú-hosszú ideje nem volt alkalmam az emberek izgalmas és modern világába menni világ- vagy legalábbis bármit vagy bárkit megmentő küldetésre menni, így kitörő örömmel fogadtam a jó hírt, hogy bizony-bizony most megtörik az a fránya jég. Nagyjából megszoktam az új életemet a 9. osztagban, és feltétlenül pozitív része ennek, hogy több közöm van a szenvedélyemnek nevezhető újsághoz is, bár érdekfeszítő cikkeimmel most mégsem tudtam elárasztani Ueda fukutaichou-chant. Pedig nem ártana, hiszen imádott húgicám törő-zúzó látogató akciói bizony apasztják amúgy sem bőséges fizetésemet. Csakhogy hiába vadászok friss, ropogós hírekre nap, mint nap, mikor formába szeretném őket önteni, nem tudok az írásra koncentrálni. Kusza elmémbe folyton bekúszik egy angyali arc, illetve kettő. Hina és Liu Mei vív ha nem is véres, de valóságos háborút kócos fejemben azóta a bizonyos nap óta, hogy egészen megrendítő szavait Murasakibara-chan elém tárta. Bonyolult labirintusba rángatott, és minél többet agyalok felette, annál jobban eltévedek az amúgy cseppet sem szürke és egyhangú falak között. Talán-talán a 3. osztagos látogatásomnak nem csak a Kagami Ai-akta lesz így a legközépsőbb középpontjában, hanem picit több szerepe lesz majd a Liu Meijel való régóta halogatott találkozásomnak a viszontlátás öröménél ^^"
Már csak azért is remekbe szabott volt az időzítés, ami ezt a felettébb rejtélyes missziót illette, bizodalmam helyeztem abba, hogy kikapcsolhatom egy picit az agyamat, ha kerül bele egy kevés adrenalin. Nos, ez a gondolat viszont abban a szent pillanatban összedőlt, ahogy egy vöröslő buksit megpillantottam a 12. osztag azon tágasnak nem nevezhető termében, ahová rendelt a felém továbbított üzenet. A világítótestekkel teli plafonra emeltem kérlelő tekintetemet. Miért, ó miért van ő most itt? Mondjuk... mondjuk annyiból előnyös a szituáció, hogy egyébként is szerettem volna a bájos lánnyal néhány bizalmas szót váltani, csak még... korainak éreztem egy kicsit. Aggodalmas sóhajjal telepedtem le, s közben régimódi pipámat a számba helyeztem, majd jöhetett információéhes jegyzetfüzetem elővarázsolása néhány látványosnak szánt mozdulattal. Igyekeztem az eligazításra figyelni, és közben szorgosan jegyzetelni az elhangzottakat, de a videó lejátszása volt az utolsó olyan dolog, amire úgy ténylegesen oda tudtam figyelni. Inkább Hina felé kóválygott el bizonytalan tekintetem. Igazából a mondatfoszlányokból ítélve semmi fontos és lényeges nem hangzott el a tiszt bőbeszédű szájából, csak a nyomást akarta növelni rajtunk. Hah! Engem nem olyan könnyű megijeszteni ám!
- Tiszteletem, Yoshi-sensei! Az én becses nevem Tsuchiya Junichi, a 9. osztag képviseletében vagyok itt - hajoltam meg feléje, s a fiatalember felé is udvariasan, midőn az unalmas tájékoztató véget ért, és megkaptuk szabad és szűkösnek tűnő fél óránkat. Nem semmi, hogy ilyen idősen még valaki aktív shinigami, bár ott volt annak idején a rőt szakállú Yamamoto soutaichou is. Kicsit meg is lepett, mikor közölte, hogy csak 500 éves. Szíven ütne, ha kétszer annyi idősen, mint most vagyok, én is így festenék, most sem vagyok már fiatal és zsenge korú.
- Szép napot, Murasakibara-chan! ... Elbűvölő vagy, mint mindig! - fogadtam a szépséges lány alattomos támadását, és ami azt illeti, kicsit haboztam, hogy a szokásos formuláim egyikével illessem-e, vagy maradjak semleges. Végül előbbi mellett döntöttem, noha kissé nehezen jöttek a szavak cserepessé váló ajkaimra. Az élet bizony-bizony kegyetlen fordulatokkal illet, nem hagy elfutni a legégetőbb problémák elől. Hát akkor állok elébe!
Csak nem most rögtön, mert a szedett-vedett társaság szétszéledt, hogy ügyes-bajos dolgait elintézze. Jómagam is visszatáncoltam az osztagomhoz, hogy magamhoz vegyek egy elengedhetetlen kelléket ehhez a küldetéshez. Ütött-kopott fotómasinám jó szolgálatot tehet, ha eredménytelenül térünk vissza, néhány elkattintott kép segíthet a 12. osztagnak megoldani a rejtélyt. Sietve végigfutottam a gépben rejtőző fotókat, és meg is torpantam annál a kettőnél, amit Hináról készítettem azon a sorsdöntő estén. Gondterhelt buksimat vakarva tanulmányoztam őket, aztán panaszosan felsóhajtva inkább kicseréltem azt a chipszerű bigyót, a memóriakártyát benne. Valahogy így már nem volt olyan hangulatos, mint a sötétszobában nagy gondossággal előhívni az elkészült remekműveket.
Már csak Ayameko-channak kellett egy üzenetet küldenem, hogy ne várjanak haza ma este, és indulhattam is az 1. osztag fényes senkai kapuja felé. Odaérve így az új szögből megvilágítva bevillant valami a bácsival kapcsolatban, konkrétabban szimplán az, hogy találkoztunk már régebben, mikor a 10. osztagban szolgáltam, hiába nem tartott sokáig az ottani kalandom.
- Oh, nagyon szépen köszönöm, Murasakibara-chan. Aaa... azt hi...hakushon! - jött rám a tüsszentés éppen azelőtt, hogy megdicsérhettem volna a lány gyors reagálását arra a valószínűnek ható adalékra, hogy az a dallam akár még veszélyes is lehet. Jelnek véltem a dolgot, így inkább annyiban hagytam, és kicsit megigazgattam a fülemen az eszközt.
- Khm... Összeszokott párost alkotunk Murasakibara-channal immár 150 hosszú esztendeje, szóval igen... a-azt hiszem jobb lenne így. És akkor mi megnézzük az esperekkel kapcsolatos helyszínt, hogy Samanuske-kunt ne kelljen bosszantó módon rángatni, ha sérült halálistenek vannak az előző csapat eltűnésének helyszínén - tettem hozzá a magam gondolkodó gondolatát, kicsit zavarba jőve a virágszál ragaszkodásától. Fél szememmel oda is sandítottam rá beszéd közben. És miután Naruki kicsiny városába érkezvén végül ketté váltunk, meg is ragadtam az alkalmat, hogy a már kettesben maradtunk, akkor megejtsem azt a rövidke beszélgetést, amit terveztem.
- Murasakibara-chan. Engedd meg kérlek, hogy bocsánatot kérjek a viselkedésemért. Nem tudom mi ütött belém azon a hűvös estén, sok mindent nem szabadott volna - néztem rá szokatlanul komolyan, tekintetemben nem volt benne az a huncut csillogás, mint máskor. Megszorítottam finom kezecskéjét, hogy tudja, csupán furcsa tetteimre gondolok, szavaimat nem szívom vissza. Legyen bármekkora káosz a fejemben, amit kimondtam, kimondtam. Nem lennék férfi, ha visszakoznék, és legyen bármennyire is szokatlan, ami kettőnk között most van, egy próbát megért. Azonban az az este... komolyan, mintha részeges állapotban lettem volna. Tán Hina részegített meg? Elordítottam kótyagos fejem, és számba vettem pipámat. Remélem nem haragszik.
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyPént. Nov. 30, 2012 8:40 am

Amint kiléptek az átjáróból láthatjátok, hogy Naruki városában igen későre jár már az idő, ráadásul fehér hótakaró borítja, akárcsak a felvételen, melyet indulás előtt már láthattatok, mindemellett ugyan hűvös idő, de kellemes hóhullás köszönt benneteket. Amint megbeszéltétek, hogy kívántok a feladat szerint tovább menni a készülék, szinte varázsütés szerűen vékony csipogó hangján felszólal. Kezetekbe véve az eszközt Yoshirou csapata egy piros színű háromszöget láthat fölötte „eltűnt shinigamik” felirattal célként, míg Hináék egy ugyanilyen szín, csupán négyzet alakzatú mintázatot láthatnak saját lélek mobiljukon, s a felette lévő szövegbuborékban az alábbi volt belefoglalva: „eltűnt esperek”. Amint röpke búcsú közepette elindultok a megadott irányokba a térkép segítségével, az eszközön észrevehetitek, hogy mindannyian rendelkeztek egy színnel, s egy rombusz mintázatba bele van foglalva osztagotok száma, személyetek haladásának jelzéseként.
A zenedoboz  T%C3%A9rk%C3%A9p
Eltűnt esperek helyszíne:
Egy körforgalomhoz érhettek, ahol több irányba vezet egy elágazás, s három intézmény felé is vezet ez az út, melyeken akár végigsétálhattok, esetleges rendellenességet keresve vagy akár nyomokat. Mindenesetre a lélek mobiljaitokon kisebb ismertetőt olvashattok az eddigi kutatásokból.

Az előző csapat némileg reiatsuval teli
helynek érzékelte a három intézmény
közötti helyet. Ez az adat komolyabb
kutatásokból ítélve arra vezethető
vissza, hogy nem egy esper diák, s
gyermek tanul itt az iskolákban vagy
van elhelyezve az óvodában.
A mai nap azonban nem tudjuk,
megbecsülni, hogy milyen arányban
lehet megfigyelni az eltűnési
körülményt a hétvége okán, ami
az Emberek Világában van.
Illetve az itt tartott kutatásokból
az is megállapításra került, hogy
az épületek környéke meglehetősen
közkedvelt felbukkanási helyszín
a kisebb fejlettségű lidércek számára.
Végigérve a több oldalas szövegen, amit egy gomb segítségével lapozhattátok végig, ahogy az utolsó sorra értetek nyomban egy lidérc üti fel a fejét, pontosan pár méterre előtettek egy ártatlan halott lelket üldözve. A feladatotoktól eltekintve, halálisteni kötelezettségeteket helyezhetitek szem elé, hiszen rajtatok kívül – illetve két társatokat kivéve, akik a veletek ellentétes irányban indultak el, kitudja hová – más halálisten nincs jelen. Amennyiben végeztek vele; a lidérc meglehetősen könnyű ellenfél volt számotokra, s a fiatal, riadt lelket is gond nélkül át tudjátok küldeni Soul Societyba.
Az általános feladatotok elvégzése után lélek mobilotokon keresztül rögtön jelentést kértek a 12. osztagtól, melynek megadása után a veletek kommunikáló halálisten a vezetőség újabb parancsát osztotta meg veletek, miszerint a találkahelyre, vagyis a kiinduló pontra kell visszatérnetek, ahol a másik csapat már várni fog benneteket. Azonban ezt a feladatot nem tudtátok teljesíteni, alighogy beszéltetek a Seretei béli illetővel egy apró légáramlat a mellettetek lévő villanyoszlopok pislákolását hozta magával, s ezután kisebb köd szált alá a környéken, mely igen rémisztő hangulatot kölcsönzött az éj sötétjébe burkolózó helynek.
De mielőtt azt hinnétek, hogy ennyi lett volna és a hideg miatt némileg kihagy a város áramellátása, mintha a felvételen már hallott dallam zengené be hirtelen a környéket, először halkan, majd egye hangosabban szólva… Óvintézkedésetek ellene mondhatni haszontalan, nem tudjátok eldönteni, hogy most olyan hangos, hogy a szerkezet nem képes tompítani azt, vagy a fejetekben szól? Azonban hamarosan a muzsika előadója is felbukkan. Egy átlag magasságú hölgy, szokatlan zöld frizurával, az időjáráshoz képest jóval lengébb öltözékkel, kifejezéstelen arccal, lassú léptekkel közelít felétek. Kezében egy zenedoboz pihen meg, amelyet tekerve kiadja a talán számotokra is ismert gyermekdalt.
- Itt hideg van. Kövessetek. – röviden, tömören fejezve ki magát, ezt is szaggatottan közöli veletek az idegen. Szavait követően szabad kezével maga mögé int, majd sarkon fordulva elindul, elvárva, hogy kövessétek. S mintha nem is lennétek ura a helyzetnek, vagy netán tudatoknak? Engedelmesen indultok meg utána, átvágva a karácsonyra jellegzetes dekorációval kidíszített bevásárló téren, mely a kései idő miatt kongott az ürességtől.
A zenedoboz  Zenedoboz_njk
Eltűnt shinigamik helyszíne:
Ti magatok szemrevételezhetitek a felvételen homályosan látott helyszínt. Bár Yoshirou informáltsága híján akár Samanuske is felvilágosíthatja, hogy pontosan mi is történt itt, hogy a társad ne legyen annyira elveszve afelől, miért is kellett most idejönnötök. Mindeközben a 12. osztag kisebb üzenetet oszt meg veletek az eligazítást tartott tisztől kapott eszközön keresztül.

A kutatócsoport eltűnése után
a 12. osztag erős interferenciát érzékelt
a szökőkút ÉNY felé néző pontjától
mikor megpróbáltunk összeköttetésbe
lépni az eltűnt tisztekkel.
Ennek okán nem tudtunk kapcsolatot
létesíteni velük, mielőtt ők is annak
a furcsa rendellenességnek a
csapdájába estek volna.
Amennyiben furcsa nyomokat
találnak a szerkezet antennája
leválasztható. Annak segítségével
tudnak szkennelt képet készíteni
a talált dologról.
Használata az alábbi:
1. lépés: válassza le a szerkezet
antennáját.
2. lépés: az antenna végét tartsa
a gyanús objektum fölé és ezzel
egy időben nyomja meg a
szerkezet kezelőfelületén lévő sárga,
csillag alakú gombot.
3. lépés: várja meg, míg a
szkennelés befejeződik, ha ez
megtörténik, akkor a képernyőn
megjelenik a „kész” felírat.
A szerkezet eme része többször is
igénybe vehető. A képet megkapja
a szerkezetükkel összeköttetésben
lévő számítógépünk, melynek
köszönhetően részletes kivizsgálást
végezhetünk a gyanús objektumon.
A hosszú ismertető oldalai között a szerkezeten lévő kisebb nyílszerű gombbal tudtok lapozgatni, ha esetleg újra el akartok olvasni bizonyos darabokat belőle. Ezután akár tüzetesebb vizsgálódásba is kezdhettek a monitoron megjelenő kép segítségével, mely a szövegben említett szökőkút azon oldalát mutatja – megközelített változatban – ahonnan utoljára vették az eltűnt tisztek jelét.
A megadott helyet és környékét átvizsgálva egy kisebb kupac háncsdarabot fedezhettek fel a hóba beletaposva, melyet amennyiben elég gyanúsnak vélitek a 12. osztag által ismertetett módon elküldhetitek az anyag mintáját az eszközeiteken keresztül. De ha nem, akkor tovább kutathattok, azonban az elszórt zacskók, cigaretta csikkeken kívül nem láttok semmi szokatlant, mintha az előző éjjelen történt esemény óta nem is ment volna végbe semmi szokatlan eme békés helyen.
Ezt követően, hogy körbenéztétek az egész parkot egy újabb üzenetet kaptok a szerkezeten keresztül, miszerint menjetek a kiinduló pontra, mely találkahelynek lett kitűzve ezúttal, s ott a másik két társatok fog várni benneteket. Azon a ponton megoszthatjátok majd egymással, hogy mire is jutottatok pontosan, mielőtt újabb utasítást kapnátok. A veletek kapcsolatba lépet halálisten elköszönése után a térképen ismét megjelent a piros háromszög jel a mobiljaitok képernyőjén, amely indulópontotokhoz vezet vissza.
A megadott helyre érkezvén társaitok még sehol sincsenek, várhattok itt ugyan a hidegben, de akár a keresésükre is indulhattok amennyiben szeretnétek valamivel elütni az időt, a lábnyomok mindenesetre a segítségetekre vannak, ha az utóbbit válasszátok. De ha el is indultok rajta, nem igazán értek el eredményeket, egyszerűen nem találjátok meg őket, mintha elnyelte volna őket a föld. Ha lélekenergián keresztül próbáljátok meglelni őket, helyettük csak egy gyönge lidércet fedeztek föl, melyet könnyedén elintéztek, azonban a tényeken nem változtat: társaitok nincsenek meg. Így vagy úgy, de kapcsolatba kell lépnetek a 12. osztaggal.

Határidő: 2012.12.07.
Vissza az elejére Go down
Yamakida Yoshirou
10. Osztag
10. Osztag
Yamakida Yoshirou

Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2012. Aug. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te6000/15000A zenedoboz  29y5sib  (6000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyKedd Dec. 04, 2012 1:09 pm

Az egész nyomozós kirándulás tökéletesnek indult. Mondjuk sokkal boldogabb lettem volna, ha én is azzal a csajszival mehettem volna. Ehelyett azzal a ficsúrral tart. Mit tud az a tejfeles szájú kisgyerek, amit én nem? Én egy igazi szexisten vagyok. Az meg... hát most nézzenek rá, még nálam is kövérebb. -.- No sebaj, majd bebizonyítom én nekik, hogy sokkal, de sokkalta jobb vagyok ilyen kisfiúknál. Törődjünk a melóval, elvégre komoly nyomozásról van szó. Ilyen munkát már vagy 200 éve nem végeztem, de azért emlékszem még, hogy mik a legfontosabb dolgok. A kis térképet helyesen olvasva, Kuchiki fiút már irányítom is.
- Na gyere fiam. Erre kell mennünk.
Mondom, majd a térképet és az utasításokat követve eljutunk arra a helyre, ahol társainkat látták utoljára. Alaposan körbe nézek és néhány faháncson kívül egyebet nem is nagyon találunk. Hát egy park közepén ez egyáltalán nem gyanús ... de végül megszólalok.
- Faháncs. Érdekes nyom, ugyanis nem tudom, hogy mennyire tudod fiam, de a faháncs magától nem jön le a fáról. Leszokták kaparni vagy vágni. Lehet, hogy tört a fa, vagy ... dulakodásból hátramaradt nyomok. Fotózzuk le és küldjük el. Lehet tudnak mit kezdeni a tudós bácsik a dologgal.
Mondom s a használati utasítást követve először a lábaimról készítek egy fotót. mellesleg teljesen véletlenül, mivel azonban a a 12. osztagtól feltételezem azonnal jön az üzenet, hogy ne szórakozzunk, kijavítom a hibát. Befókuszálom a háncsdarabot és lefényképezem. Majd a nemes fiúra pillantok és miután megvakargattam az államat, megszólalok.
- Bevinném a női öltözőbe. ^^ ki tudja, lehet, hogy időzítő is van rajta, gondolj bele fiacskám, egy jó helyre eldugva mennyi mindent lefotózhatnánk! Bugyik, cicik, lábak, pocik ...
Nem bírom folytatni a gondolatra is elered az orrom vére és dobok egy hátast a hóban. Percekig csak nyáladzok, a gondolatra, hogy mennyi hölgy fedett testéről lehetne lerántani a leplet ezzel a kis készülékkel. Kuchiki Hana, Sakai Kotomi, Wang Liu Mei .. édes istenem, hogy ez mennyi női testrész. ^^ Gondolataimból azonban hamar vissza kell térnem és még el se jutottam a jobbnál jobb nőkhöz. Először is a tény, hogy a hóban fekszem kezd zavaró lenni, hiszen hideg van. Másodszor, nem vagyok egyedül, így ha a fiú szóvá tenné, hogy mégis micsinálok a hóban, a kezébe nyomom a Nagy Cici Háború legújabb számát, hogy olvasgasson.
- Okulj fiam, hogy mire gondoltam!
Közben befut az üzenet is, hogy mehetünk vissza kiindulópontra, ahol társaink fognak bennünket várni. Amikor azonban visszaérünk, társaink hűlt helyét leljük csak. A szó legszorosabb értelmében, elvégre hó van. Körbejárom a területet, de semmi hasznos nyomot nem találok, csak a lábnyomaikat leljük meg végül.
- Gondolod, hogy ezek lepattantak? Olyan búgó galamb hangulatban voltak, komolyan mondom, már azt hittem, hogy elkezdenek nyáladzani előttünk. Na, édes fiam nekem ez bűzlik.
Egy gyenge lidércet azért találunk, de hát mégsem ezt kerestük. Semmire sem megyünk azzal a lidérccel, akár hagyhatnánk is megfagyni a hidegben. De gondoskodunk róla rövid időn belül, hogy inkább térjen át, megtisztulva SS-be. Karácsonyra ennél szebb ajándékot, nem is kaphatott volna.
- Fiam! Hívjad fel a manuszt a cuccal. Közöld vele, hogy mit találtunk. Konkrétan a semmit. Kérd meg őket, hogy mérjék be nekünk a szerelmes párt, vagy valamilyen úton módon kerítsék elő őket, mert ez így nem baresz. Az a lidércecske abszolúte nem volt ellenfél, erősen kétlem, hogy ő lett volna a ludas. Én addig dobok egy sárgát.
Azzal távolabb is megyek, hogy a hóba bele írhassam; Itt járt Hentai Ojii-san. nem ajánlom senkinek az öregséget, rossz lehetett már Yama bátyónak is, olyan rozoga prosztatával.. Mikor végeztem, vissza térek a sráchoz, elvégre nem hagyhatjuk felügyelet nélkül az ifjúságot.
- Na mondtak valamit? Megkérted őket, hogy nézzenek utána az elmúlt fél órában reiatsu kilengésnek? Mert az a saké, amit Kenpachi ivójában ittam, olyan erős volt, mint valami hűtőfolyadék egy atomerőműben. Öcsém, csak úgy világított, mint az Urán... trollface
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te9000/15000A zenedoboz  29y5sib  (9000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyPént. Dec. 07, 2012 12:43 am

Vidáman dúdolgat, és szökell, miközben követi Yoshi-senseit, és iszogatja a saket, mivel más nem kért, hát betermeli az egészet. Nem lesz itt gond, volt már részegebb is, és mivel az emberek nem is láthatják… mehet a női öltözőkbe leselkedni, sőt, elcsórni a ruhákat, vagy használni ezt a csodás ki masinát, és megörökíteni a képeket. De nem szabad többet gondolnia ilyenre, a végén a vér kiszalad az orrából. Aztán piros lesz a hó.
- Faháncs? Áh azt tudom, kapartam már Én is, amikor elkapott pár hölgy, akiket les… akiknek segíteni akartam a fürdés… vagyis a ruhák teregetésében, pedig erősen kapaszkodtam. Igen is Yoshi-sensei.- vigyázba vágta a testét, és figyelte, ahogy dolgozik a bácsika, aki utána igazán okos ötlettel hozakodott elő.
- Ez… FENOMENÁLIS!!- elég volt elképzelni Samanuskénak, Chiyo, és pár másik hölgy… Yoshi-senseihez hasonlóan Neki is eleredt a vére, elsőnek csak pár csepp majd kitört a vulkán. Hanyatt vágta a folyam, és még tolta is a hóban a nyomás. Húzott is egy szép csíkot, bár kicsit fájt a háta, mert a táskára esett. De valahogy csak fel tudott tápászkodni, és már Yoshi-sensei se rajzolt hó angyalt, aki nem is volt rest, egy újságot nyomott Samanuske kezébe.
- Ejha… micsoda idomok.- alig lett vége az orrvérzésnek, már megint megtörtént, csak most úgy, mint a rakéta, úgy lőtt ki az ég felé Samanuske. Lassan már vére se lesz, csak a levegő fog kiszaladni, de nem baj, szép halál lesz. Boldog mosollyal az ajkán tér a Másvilágra, tehát vissza SS-be. Aztán meg majd jól kikap Hanatól. Nem is kellett más, felült, majd felállt, letörölte a vért, és most már nyugalomban lapozgatta az újságot.
A kezdőhelyre érve, már majdnem meglepődött, hogy nem látja a többieket. De sejtette, ahol már tűntek el shinigamik, ott egy másik csoport se lesz túlságosan biztonságban. Nincs mit tenni, elő kell venni egy szendvicset, és fogyasztani.
- Szerintem igen, Yoshi-sensei. Biztosan kényelmetlenül érzeték magukat, azért nem csináltak előttünk semmit, most pedig egymásnak eshettek. Bár… nem házasok, akkor nem szabadna ilyet tenni, nem? Habár… Én is szoktam, de az más, mert nem járok velük, és nem is szeretem egyiket se. Bár lehet Hana kitalálja, hogy vegyek el egy nőt, de nem akarom. Ha férj leszek, az unalmas, mindig dolgozni, semmi szórakozás, a végén cipőket fogok árulni, lehet ennél rosszabb? És nem én voltam, nem eregettem galambokat. Tényleg, kér egy szendvicset Yoshi-sensei, vagy sakét, esetleg valami mást? Van meleg tea is.- ha elfogad valamit a sensei, akkor persze hogy ad Samanuske, addig is megeszi a saját szendvicsét, és egy kis teával öblíti le. Majd engedelmeskedik is a kérésnek. Előszedi a telefonját, vagy mit is adtak, és felhívja a Manuszt.
- Manusz-san, tehát amit találtunk, az semmi, némi faháncs, vagy mi, és szemét. Meg ízé, akikkel eljöttünk, azok nincsenek meg. Nincs a környéken nagyobb szerelemgáz kibocsátás? Lehet ott vannak, és biztos puszilkoznak, meg ilyenek. Majd hívjon vissza Manusz-san.-elrakta a kis készüléket, és reméli, hamar kapnak eredményt. Manusz-san biztos jó ember lehet, csak fura nevet kapott. Manusz, érdekes, olyan, mint a mamusz, csak Manusz.- Lehet azt a telefonvalamit másra is lehet használni. Talán olyan hogyan is hívjákot, szextelefont tárcsázni, a számla meg megy a 12. osztaghoz. Jó öltet Yoshi-sensei?- kérdezte mosolyogva, és büszkén, amiért ezt kitalálta. Reméli a sensei is egyetért, szimpatikusnak találja az öreget.
- Igen-igen, elmondtam, amit találtunk, és rákérdeztem, hogy merre vannak a többiek, ennyi. És most akkor megyek én is sárgázni.- távolabb megy, és nagyjából egy méterrel Yoshi-sensei üzenete mellé kezdi írni a sajátját; És Samanuske is, kinek a slagja még jó.. Lett volna még mit írni, csak a slagjából kifogyott az anyag, most akkor vagy innia kell, vagy várnia, és majd visszaszaladni, hogy befejezze az egészet.
- Uh… Yoshi-sensei, olyat még nem ittam, majd elmegyünk egyszer, és iszunk olyat? Szeretném kipróbálni, bár egyszer ott ettem valami paprikát, hát az kétszer csípett, sőt, már a látványától is könnyeztem. De lehet csak azért, mert véletlenül beletöröltem a szemembe, és fájt. Bár egy hölgy azt hitte, hogy történt valami, ezért vigasztalt, tehát végül is megérte.- azt inkább nem mondja, hogy amikor a nyelvét kellett volna használnia… az nem volt a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Murasakibara Hina
12. Osztag
12. Osztag
Murasakibara Hina

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 14
Age : 30
Tartózkodási hely : 12. osztag
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te6500/15000A zenedoboz  29y5sib  (6500/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptySzomb. Dec. 08, 2012 8:53 am

Az átjutás és a megérkezés zökkenő mentes volt, akárcsak a párba rendeződés és búcsúzás. Talán egy kicsit jobban elvoltam foglalva a küldetéssel annyira, hogy nem túl sok figyelmet fordítottam a társalgásra, hisz míg én csak a puszta tények közlésére koncentráltam, addig a többiek szabadon beszélgettek. Viszont én nem engedhetem meg magamnak, hogy fölösleges töltelékbeszélgetés vonja el a figyelmemet a feladatról. Viszont egy valaminek végül sikerült. Illetve valakinek.
- Nincs miért bocsánatot kérj, Junichi. - jeleztem, hogy hajoljon közelebb hozzám, majd mikor elegendően közel volt ahhoz, hogy kis termetemmel is elérjem az arcát, finom csókot leheltem rá.
- Viszont remélem nem haragszol, de a beszélgetés folytatását át kell tennünk a küldetés utánra, hisz van bőven ahol kutakodjunk. - simogattam még meg az arcát, majd jeleztem, hogy induljunk. Ugyanakkor köpenyem egyik zsebéből egy sálat előhalászva a nyakam köré csavartam. ._.
A nyomozás helyszínét elérve, máris megkapjuk a szükséges információkat a lélekmobilon keresztül. A felsorakoztatott információkból csupán egyetlen olyan volt, ami különösebben érdekelt, hisz a többit saját kútfőmből is kitaláltam. Egy óvoda és iskolák. Még szép, hogy egy ilyen helyen magas az esperek előfordulásának aránya, az itt vadászó gyengébb lidércekről nem is beszélve. Apropó lidércek...
- Juugeki Byakurai. - tartottam mutatóujjamat a lidérc irányába. Különösebben nem törődtem azzal, hogy a támadásom kivégzi-e vagy csak ideiglenesen megzavarja az ellenfelet, hisz az utóbbi esetén a társam biztosan befejezi a feladatot, így vettem a bátorságot, hogy megközelítve a kóbor lelket különösebb magyarázat nélkül küldjem át Rukongaiba. Ott majd úgyis elmagyaráznak neki mindent és én küldetésen vagyok.
- Az az érzésem, hogy csapdába sétáltunk. - szólalok meg a köd leszálltakor. Kezem automatikusan kardom markolatára csúszik és igyekszem figyelni, hogy ha esetleg megtámadnának akkor ne lepjen meg semmi. Viszont az ismerős dallamot meghallva már tudtam, hogy mi a helyzet. Kihúzva magamat vettem le a fejemről a fülhallgatót. Agyam rögvest kikövetkeztette, hogy a védőmechanizmus miért nem működött. Feltehetőleg valamiféle illúzió technika.
A különös hajszínnel rendelkező és az évszakhoz cseppet sem illő öltözetű nőt látva pedig hamar összeállt a kép. Lassan kihúzva magamat hátráltam párom mellé és a kezemet is levettem a kardom markolatáról, viszont ez nem jelentette azt, hogy ne tudnám majd gyorsan előhúzni.
- Rendben. - feleltem a nő szavaira egy gyors villámgondolkodás után. Mielőtt Junichi esetleg rákérdezhetett volna a dolog miértjére megfogva a kezét rá kacsintottam, majd elindultam a nő után. Rengeteg eshetőség az eszembe jutott, amit ebben a helyzetben megtehetnék, viszont rendszerezve a gondolataimat, mindennek megtaláltam a maga helyét.
- Gondolom tisztában van azzal a ténnyel, hogy mi nem érezzük az alacsony hőmérsékletet. - hazudtam olyan természetes ügyességgel, hogy talán még én is elhittem volna, közben persze szabad kezemmel a zsebemben pihenő telefonon ügyködtem, hogy mind SS-nek, mind pedig társainknak vészjelző üzenetet küldjek, már ha a két férfi nem került esetleg hasonló helyzetbe.
- Esetleg megtudhatjuk a nevét? Vagy, hogy hová tartunk? Tudja nagyon érdekelnének ezek az apró részletek. Tudós vagyok. - beszéltem tovább. leginkább az érdekelt, hogy a nő tulajdonképp egy különleges illúzió technika úgy, akárcsak a zene amit a kezében tartott szerkezetből kibocsájt, vagy valóban valamiféle létforma. Ami a szerkezetet illeti, a segélykérés elküldését befejezve kezemet kicsit magam elé emeltem. Nem akartam feltűnő mozdulatokat tenni, hisz nem tudom, hogy mennyire látja a nő, hogy mit is csinálunk mögötte. A célom roppant egyszerű volt. Meglátásom szerint a zenedoboz nem lehetett több egy-másfél kilónál, így lehetőségem van rá, hogy karperecemmel kimozdítsam azt a nő kezéből. Ha elég szerencsém van, akkor sikerül a szerkezetet az eséssel annyira megsérítenem, hogy a dallamot abbahagyja, ha kell egy újabb, a korábbihoz hasonló kidouval is támadást indítok ellene. Ha pedig mégse tudnám megmozdítani a szerkezetet, akkor a drasztikusabb terv lép érvénybe és a vörös villámcsapást a nőhátának célbavételével sütöm el. nem kizárt, hogy valamiféle védőmágiával látták el, vagy, hogy csupán egy fantomkép, viszont egy próbát megér a dolog. Azért remélem, hogy Junichi sem marad tétlen.
Vissza az elejére Go down
Tsuchiya Junichi
9. Osztag
9. Osztag
Tsuchiya Junichi

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 16
Age : 44
Tartózkodási hely : Ripityára tört asztal alatt
Registration date : 2012. Aug. 13.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te7000/15000A zenedoboz  29y5sib  (7000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptySzomb. Dec. 08, 2012 12:21 pm

Farkasordítónak talán azért nem nevezhető hideg, lágy hóesés és csipogó telefonok köszöntöttek minket az emberi túloldalon. Ezek közül az utóbbi volt kissé oda nem illő, de a bonyolult szerkentyűt előhúzva kiderült, hogy bizony-bizony egy hevenyészett térképpel készültek a gondoskodó 12. osztagosok. Kedves volt tőlük, hogy nem hagynak minket céltalanul kóvályogni az esteli időponttól kihalt városban. Kis csapatunk másik fele igen eleven, de barátságos társaságnak tűnt, különösen a fiatalember közvetlensége és jószívű felajánlása volt megindító, csak hát sajnos nem volt alkalmam élni vele. Talán majd legközelebb!
Itt volt nekem azonban az elragadó Murasakibara-chan, akivel úgy éreztem muszáj néhány régóta dédelgetett szót váltanom, még ha nem is mostanra terveztem a jeles eseményt. A lehetőség viszont adott volt, így hát belevágtam aggodalmaskodó mondókámba, csakhogy röpke fél perccel később már egészen, egészen ostobának érezzem magam. Rengeteg okom volt rá. Egyrészt válaszából kitűnt, hogy őt cseppet sem zavarta mindaz, ami történt ahhoz képest, hogy mit össze nem műveltem, szóvalll... a semmi felett stresszeltem magam. Habár joggal, mivel engem viszont zavart a természetemhez hűtlen viselkedésem, és addig úgy sem nyugodtam volna, amíg alaposan bocsánatot nem kérek. Másrészt futó csókunk megejtésének módja (én bolond, és még néztem, mit akarhat), s annak ténye is igen különös érzéseket keltett bennem. Az barokkos túlzás, hogy közel 150 esztendőnyi ismeretségünk alatt egyszer sem néztem rá bájos hölgyként, különösen fiatalabb koromban fordult elő sűrűn, ámde az angyali Liu Mei megismerése óta valahogy ezen trükkös gondolatok száma drasztikusan csökkent, és csak most, félénk vallomását hallva ébredtek fel bennem újra a rég eltemetett foszlányok. Fránya elmém még nem állt át a közeli barátságot jelző címkéről, legalábbis alapjáraton, mivel volt ugye egy pillanat, mikor az apró kapcsoló átfordult, talán túlságosan is. Harmadrészt pedig igaza volt, ez egy rejtélyes küldetés, melyet finesszel vagy erővel, de meg kell oldanunk, és az időpont nem alkalmas személyes jellegű beszélgetésre.
- Rendben van, azt hiszem... azt hiszem helyt kell adnom tündéri valódnak, hehe Smile - nevettem fel, és széles mosollyal érintettem meg gyengéd kezét, és ha már ott voltam, nem is engedtem el egészen addig az izgalmas momentumig, amíg oda nem értünk az első számú tetthelyszínre. Magányos ördögszekerek látomása rajzolódott ki előttem a magányos utcát látva. Míg kettéválva végigsétálgattunk a nappal gyerekekkel teli épületeken, addig a megadott jelentést tanulmányoztam, illetve készítettem néhány érdekes képet is, aminek talán-talán hasznát fogják venni odaát. Konkrét nyomra azonban nem bukkantam, és Hinát elnézve ő is hasonló sorsra jutott. Mikor azonban újfent összetalálkoztunk, csak vándorolt némi izgalom szürke életünkbe egy szemtelen lidérc formájában. Akcióra kész Murasakibara-chan máris előrelendült, akárcsak szerény személyem.
- Nem oda, Buda! Bakudou no kyuu, Hourin! - bocsátottam narancsos-sárgás energiakötelemet a rusnya maszkosra, így megfogva azt és aláírva gyors végzetét, mely Hina komplikált démonmágiája képében manifesztálódott. Diadalittas kiáltásom zengte be az üres környéket, perfekt csapatmunka, háh! És úgy mellékesen közben a lány átküldte az üldözött lelket is Soul Society-be. Majd szépen magamra vállaltam a jelentés kényes feladatát is, amíg ő ezen munkálkodott.
- Azt üzenték, térjünk vissza a találkozási pontra - intettem úgy nagyjából arra, amerről jöttünk - Már ha egyáltalán visszatalálunk ^^ - néztem széjjel, egyik pillanatról a másikra ugyanis sűrű köd ereszkedett le ránk. Ejnye no, hát nem voltam túl boldog, amiért az időjárás megnehezítette a tájékozódásunkat. Társam aggodalma viszont bennem is megszólaltatta a vijjogó vészcsengőt, vagy talán inkább az ismerős dallam volt az? Megkocogtattam azt a lánytól kapott fülhallgatót, ami a várakozásokkal ellentétben egyáltalán nem szűrte ki a hangot. Kellemetlen meglepetés confused Hamarosan feltűnt egy árnyék is, a tejfölből kirajzolódott lassan egy különös nő sziluettje, akit rögtön le is kaptam ósdi fotómasinámmal, mivel a kezében volt a dallamot játszó zenedoboz. Hallatlan, micsoda esély hullott az ölünkbe! Oltári szerencsések vagyunk! Örömmel indultam meg a rejtélyes alak után, valami azt sugallta, hogy ez a legjobb döntés, ami csak létezhet minden szempontból. Erről Murasakibara-chan is meggyőzött biztató kacsintásával, most bizony, most bizony utána fogunk járni ennek az eltűnési ügynek! Csupán az volt furcsa, ahogy régi barátom viselkedett ezután, inkább megfogtam a kecses kacsóját, mielőtt valami ostobaságot csinálhatott volna.
- Ácsi-ácsi, izgága Hina! Ne provokáld, az eltűntek nyomára vezethet minket... - mondtam elfojtott hangon a forrófejű lánynak, aki ki tudja miféle bolondos őrültséget tervezett? Agresszivitása már nem egyszer bajba kevert minket, és teljességgel ellentettje volt az én felfogásomnak. Érdeklődő kérdései legalább helyénvalóak voltak, nekem is ez jutott volna eszembe először, bár a kilétének talán vajmi kevés jelentősége van.
- Találkozott már hozzánk hasonló emberekkel, dallamos hangú kisasszony, ugye? Ők is békésen követték magát? - faggatóztam kedélyesen, engedve kíváncsiságomnak, és egyben arra is fényt kívántam deríteni, hogy származhat-e valami bajunk abból, ha csak szimplán utána megyünk. Annyira kézen fekvőnek tűnt a megoldás, ám óvatos duhaj lévén nem tehettem róla, meg kellett kérdeznem.
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyVas. Dec. 09, 2012 4:19 am

Murasakibara Hina & Tsuchiya Junichi:
Bár észrevettétek a nő természetellenes viselkedését, mégis úgy döntöttetek követitek, nem is sejtve, hogy ellenkezéseteket a dal hipnotizáló hangja váltja ki benneteket. Utatok hosszúnak tűnik a végelláthatatlannak látszódó ködben, mely rendkívül horrorisztikus hangulatot kölcsönöz a doboz által recsegő hangjáték és a táj egyvelegének. Aligha látjátok, mely pontjára tartotok éppen a városnak, bár épületek sötét árnyéka időnként rátok vetül, de az utcai lámpafény híján még így is elég nehezen veszitek ki a környezetetekben fellelhető dolgokat. Annyi bizonyos számotokra, hogy valami téren sétáltok keresztül, ezt a térkövekből kirakott útból vonhatjátok le, mint következtetést. De merre is tartotok?
- N-nem érezni? – ismétli el Hina által mondottak kisebb töredékét, amely bogarat ültetett a fülébe. Feje lassan oldalra billent, szinte egy vonalba került jobb vállával, eléggé abszurd képet kölcsönözve így az előtettek sétáló hölgynek. - T-tudós? N-név? Igen, van nevem. D-de nem emlékszem. Azonban… én is e-esper vagyok. – válaszolt ugyan, bár sokat nem tudtatok meg tőle. Állítása, hogy ő maga is különleges erővel rendelkező személy azonban igaznak minősülhet, némi lélekenergiát érezhettek áramlani körülötte, mely általa mondottakat igazolja. Kobakját ismét normálállapotba emelte vissza, úgy ment tovább. - T-találkozni? Igen, mindenki látta a boltomat. – felelt Junichi kérdésére is, s ezzel együtt megállt egy régi épületnél, melynek kirakatában különböző babajátékok és egyéb gyermeki szórakozó eszközök sorakoztak, leginkább régies hangulatúak, melyeket főleg a régi időknek élő emberek gyűjtenek. A kirakat nagyobb ablaka mellett volt az egyszárnyú bejárat, s a kettő között cégérként egy nyitott zenedoboz volt, melyből babák, plüssmedvék, játékvonat és egyéb, aranyos figurák hajoltak ki, ily’ módon üdvözölve az errefelé sétálókat.
Feltárva az ajtót belépett rajta, majd betessékelt benneteket is. Bár nem adott esélyt a visszakozásra, a dallam itt egyöntetűen csengett a boltban, mely arra késztet titeket, hogy lépjetek be, kíváncsiságból vagy talán a daljátéknak engedelmeskedve? Ki-ki mi okán, de végül betértek a boltba, s elétek tárul az üzlet belseje.
A kirakathoz itt kényelmesen hozzá lehetett férni, s belsejében még több babafigura sorakozott, hol kis széken ücsörögtek egy apró méretű asztalka mellett, amelyen kerámia teáskészlet pihent, hol pedig sorban, egymás mellé voltak ültetve polcokra. De ezeken kívül voltak különböző régi plüss játékok is, s egy hihetetlen eseménynek is szemtanúi lehetettek. Egy nagyobb asztalon felállított város részleten, ami sínnel volt vegyítve, azon apró vonathangon felfütyülve indult meg egy játék mozdony, ahogy beléptetek a boltba. Vendéglátótok egy székben ülve pihent, egy ingásóra mellett, melynek ideje szerint éjfél felé közelített a kései idő. Hagyta, hogy körülnézzetek, s amint becsapódott mögöttetek az ajtó – egy különleges erő vagy a huzat okán? Beszédbe kezdett.
- N-nézelődjetek nyugodtan, ha valami meg-megtetszik elvihetitek. T-tudom, közelít a szeretett ünnepe, ajándékot a-akartok venni annak, akit nagyon szerettek. Nem i-igaz? – kínos csend ült az üzletre, az óra kattogása és a zenedoboz hangjátéka szólt csak pár pillanatig a szobában. - Mit adjak neki? Mit szeretne? Minek örülne? – ahogy kínzó lassúsággal mondja eme szavakat, a kérdés fejetekben is visszhangot ver, mellé erőszakos képként tornyosulva azon személy arca, kit pillanatnyilag leginkább a szeretet érzése köt. - De az igazság az, hogy ti magatok lennétek a legjobb ajándékok, nem igaz? – a doboz zenéje megállt, s ahogy éjfélt ütött az óra, az „esper” felemelkedett a székéből. A kezében tartott zenélőt felétek tartotta, mely kinyílt, s fehér fény kíséretében, mintha csak beszippantanának benneteket, úgy tűntök el a kézzel fogható világból egy, ismeretlen helyre csöppenve. Az utolsó, amit hallotok a dallammal vegyített énekszó:
Mivel ajándékok lesztek, valami szépnek kell, hogy legyetek…
Ezüstből és aranyból építsd fel, építsd fel, építsd fel,
Ezüstből és aranyból építsd fel, My Fair Lady.


Yamakida Yoshirou & Kuchiki Samanuske:
Kutatásotok nem maradt eredménytelen, a faháncs, melyet találtatok igen komoly bizonyítéknak tűnt, sőt a 12. osztag üzenetben meg is köszönte, hogy elküldtétek ezt nekik, s megjegyezték mellé azt is, amennyiben találnak valami gyanúsat, rögtön értesítenek benneteket róla. Ugyanakkor ez nem változtatott a tényen, hogy társaitoknak nyoma veszett, amint értesítettétek erről az osztagot, ők kis türelmet kérve végül az alábbi üzenettel álltak elő:

Kérésükre megpróbáltunk kapcsolatot
teremteni Murasakibara Hina 12. osztag,
8. tisztjével és Tsuchiya Junichi 9. osztag
tagjával, azonban reakciót nem kaptunk
tőlük. Utolsó jelzésük egy késve érkezett
vészhívás volt, melyet most sikerült csak
fognia a rendszerünknek. Legalább negyed
órás intervallum a különbség a vészjelzés
és az érkezési idő között. De a vezetőség
engedélyét adta, hogy körülnézzenek
a vészhívást leadott helyszínen, hátha
találnak ott valami rendelleneset, ami
az üldözött személlyel kapcsolatos.
A mobiljukra megadjuk a helyszínt,
melynek segítségével eljuthatnak oda.
Legyenek óvatosak!
Ezután egy apró pityegés kíséretében felkúszik az eszköz képernyőjére a már látott térkép részlete, az egyetem melletti térre vezető utca sarkán villogva egy piros, kör alakú jel. Odaérve a környéken eloszló köd fogad benneteket, s a gyéren letisztított úton lépésnyomokat láthattok elszórtan. Amennyiben lélekenergiájukat próbáljátok érzékelni társaitoknak, sajnos eredménytelenül jöttök ki a próbálkozásból, ha pedig a nyomok után mentek sajnos zsákutcába kerültök, mivel egy idő után többfelé ágaznak a lábnyomok.
Azonban segítségetekre a 12. osztag kerekedik az újabb üzenetével, melyben arról tudósítanak benneteket, hogy a legutóbbi alkalomhoz hasonló erős interferenciát érzékeltek a tér végén található, kis mellékutcán lévő üzletből. Arra kérnek benneteket, hogy hagyjatok fel a kereséssel és fokozott óvatossággal elküldenek a mérés helyszínére, rendellenességek után kutatva.
A megadott pont, ahova el kellett mennetek egy játékbolt volt. Ajtaja meglepetésetekre könnyen nyitódik, így belülről is szemügyre vehetitek az épületet, ami telis-tele van gyerekeknek készül szórakoztató eszközökkel. Miközben nyomokat kerestek, újabb faháncsdarabokat találhatok, de ezen kívül semmi gyanúsat nem fedeztek fel, de mielőtt elküldenétek az újabb nyomot a 12. osztagnak, újabb üzenettel állnak elő.

A parkban talált faháncs, elemzésre került
a Kémiai – és Biológiai részleg
közreműködésével. A faháncsban meglepő
módon DNS mintát találtak, mely azonos
az egyik eltűnt esper mintájával.
A zenedoboz  Zenedoboz_njk02
A neve Takenaka Yohane, középiskolás
diák, képességéről csak nem rég szerzett
tudomás azt adatbank szerint. A
Raion esper szervezet két hónapja
kereste fel.
A szöveghez kép is párosult, s hihetetlen meglepetésként érhet benneteket a kirakatnál ülő baba, mely kísértetiesen hasonlított Takenaka Yohane személyére. Amennyiben az újabb faháncsot is elkülditek, hogy új részinformációt kaphattok az ügyről, azonban arról tanúskodik eme hely, komoly köze lehet az eltűnt esperek és halálisten társaitokhoz is egyaránt. Mikor is ismételt aktív interferenciáról értesítenek benneteket a park felől, ahonnan eljöttetek.
Amennyiben elindultok vissza, már messziről láthatjátok a fehér fénycsóvát, melyből a 12. osztag számára a jel származhatott, s amint odaértek láthatjátok, hogy a szökőkútból magából csapódik ki a sűrű energia. Ahogy körbejárjátok azt, egy járatot láthattok meg a szélénél, melyen könnyedén lefér egy ember. A kérdés az, hogy bementek e oda? Az osztag vezetősége, kivel kapcsolatban álltok: engedélyt adott rá, a döntés rajtatok áll.

Határidő: 2012.12.16.
Vissza az elejére Go down
Yamakida Yoshirou
10. Osztag
10. Osztag
Yamakida Yoshirou

Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2012. Aug. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te6000/15000A zenedoboz  29y5sib  (6000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:55 pm

Az események felpörögni látszónak, legalábbis, ami arra vezet bennünket, hogy a fahánccsal mégsem jártunk rossz nyomon. Társainkat egyelőre nem találjuk, de a 12. osztag összekötő tisztje eligazít bennünket egy boltba, ahol hasonló faháncsdarabokat találunk. Sőt mi több, találunk egy babát is, aki nagyon hasonlít arra a lányra, akinek korábban elküldték a fényképét a 12. osztagtól. Megmutatom a babát, majd a képet is Samanuske-kunnak. Majd megszólalok, miközben szemöldökömet ráncolom.
- Igazán csinos ez a csajszi. Ez a baba, meg totál hasonlít rá. Feltételezhetjük hát, hogy valaki babákat csinál az esperekből. Ez igen komoly bűn. Ha pedig társainkat is efféle kísérletnek vetették alá, nem szórakozhatunk tovább felelőtlenül. De egy szendvicset azért bekaphatunk.
Mondom és a szendvicset elfogadva felülök a bolt pultjára és majszolni kezdek. Igazán finom szendvicset rakott össze ez a Kuchiki fiú, teljesen elégedett lehet magával, mint szakács. Miközben majszolom a szendvicset a talált babát tartom a kezemben és közben nézem.
- Szegény kicsi lány, most babaként kell tengetnie életét. Viszont! Büntetlenül lehet meglesni a bugyiját ^^
Szendvicsem végénél tartok, amikor úgy döntök, hogy elküldöm a további faháncsokról készült képeket és mintákat is. Amikor újabb üzenet érkezik hozzánk, hogy menjünk a parkba. Rendben, megyünk a parkba, elvégre azért vagyunk itt, hogy megnézzük és kiderítsük, hogy mégis mi a fene folyik itt. A parkhoz még szinte időben érkezünk, ugyanis a korábban látott békés parkban egy fehér fényforrás lassú elhalására leszek figyelmes. Hát ez remek, majdnem elkaptuk a fenevadat. Jobban körüljárva a helyet felfedezünk egy lejárót.
- Nem hagyhatjuk társainkat is, valami babaként végezni. Ahogyan az espereket sem ehet büntetlenül kínozni. Én amondó vagyok fiam, hogy fogjuk magunkat, hatoljunk be és rúgjuk szét néhány bukó játékgyárosnak a seggét.
Balommal megragadom a bot közepét, amelyre eddig támaszkodtam. Jobbommal megragadom a végét, majd a Kuchiki fiúra pillantok.
- Ilyet nem láthattál még. 200 éve nem használtam a Lélelkölőmet.
Azzal láthatóan megrogyott öreg testem megtelik erővel, amikor kimondom a shikai parancsot.
- Hoero Higitsune! ( Vonyíts Tűzróka )
A botból könnyedén elősiklik zanpakutom, majd a következő pillanatban egy négycsövű géppuskává változik, amely jobb kezemen alakul ki. Mind a négy csöve vonyító rókafejet ábrázol. Balommal megragadom a géppuska elején található fogantyút és megindulok lefelé.
- Gyere utánam fiam. Yamakida Yoshirou tisztítja az utat! Kipurgálom a szennyet eme vidékről.
Azzal megindulok lefelé a járaton, de a sötét miatt és mert 100 éves vagyok, megcsúszok az egyik lépcsőn és hatalmas csörgéssel, csattogással gurulok le a lépcsőn.
- Uhh. Auuu. Jujjj. Ajjj. Uhhh. Ahhh.
Hallatszik felőlem minden egyes lépcsőfok után, amelyen keresztül zúgok, amikor azonban a végér érek csodálattal lepődöm meg, hogy semmi bajom, viszont nem látok egyelőre a sötéttől semmit.
- Vigyázz fiam, csúszós!
Szólok Kuchiki fiamnak, nehogy ő is úgy járjon mint én, hogy lezúg, mint vak ló a szakadékba.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te9000/15000A zenedoboz  29y5sib  (9000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyHétf. Dec. 17, 2012 3:13 am

Irány egy bolt. Nem gondolta volna, hogy a 12. osztagosok szeretnének némi szuvenírt is. Bár nem is olyan fontos, ha ezt szeretnék, akkor kapnak majd Samanuskétől és Yoshi-senseitől. Viszont a pénz jó lesz? Lehet mást használnak, mint otthon, meg az is lehet, hogy nem is látják, akkor megtudni se fogják, és csődbe fognak menni, akkor pedig Samanuske lesz a hibás, és az alkoholba fog menekülni, évszázadokig inni fog, tönkre megy az élete, nem érdekli majd semmi, ám végül valami csoda, vagy egy nő a jó útra téríti, és eltökéli, hogy visszaszerzi a családja vagyonát, amit felrakott egy hörcsögfutamra. Megható és csodás történet. Csak, ahogy kiderült, nem azért jöttek ide, hanem, hogy valamit megnézzenek, kezdetnek egy babát, akiről kiderül, hogy ember volt.
- Babákat csinált belőlük? De nem a lányoknak szoktak babákat csinálni? Az is 9 hónapig tart, itt meg ilyen hamar lesz egy?- kicsit idegesen néz körbe, nehogy itt legyen az a valaki, aki ezt csinálja. Nem akar baba lenni, a végén egy olyan gyereké lesz, aki nem fogja szeretni. Gyújtóval égeti le a fejét, vagy a kezeit, és a kutyának adja oda. Rossz élet lenne.- Ahogy mondja Yoshi-sensei.- előveszi a maradék szendvicseket, és egyet odaad a társának, és egy másikat pedig elkezd enni.- Inni kér valamit Yoshi-sensei? És megnézhetem azt a babát?- mosolyogva kérte el a játékot, habár mindig mosolyog. De ha meg kapja akkor le is ellenőrzi, amit mondott a bácsi, meglesi a lány bugyiját. Utána pedig elteszi a táskájába, ha tényleg az a lány lesz, akkor lehet, hogy jobb helyen lesz Samanuskénál. De csak lehet.
S’ most pedig irány a park. Ahol valami UFO jelenségre lehetnek figyelmesek. De Samanuske nem akarja, hogy végbélvizsgálat legyen, az nem jó, és nem kapnak sütit se utána, sőt, lehet, hogy utána két feketeruhás jönne, és minden emléküket törölnék, és nem tudnák, hogy mitől fáj az ülés.
- Ha pedig így jártak, akkor majd közös babaházban fognak élni. Rendben van Yoshi-sensei, csináljunk valami olyasmit, vagy hasonló.- habár nem agresszív személyiség Samanuske, de ebbe némileg tudott kis agresszivitást vinni. Olyan volt, mint egy mérges pocok, akitől elvették az almáját.
- Ilyet tényleg nem!- elkerekedett szemekkel nézte, ahogy Yoshi-sensei használja a zanpaktouját. Igazán érdekes darab, olyan, mint az FPS-ek 9. fegyvere, veszélyes, és mutatós darab.
- Igen is Yoshi-sensei, megyek is.- büszkén kihúzta magát, hogy egy ilyen bátor, és erős shinigamival közösen küzdhetnek, látszik Yoshi-senseien a tapasztalat, a tudás, erő, akrobatika, ahogy ügyesen legurul a lépcsőn. Kár, hogy nem hallotta, amit mondott Yoshi-sensei. Samansuke is legurult.
- Nyek-nyik-nyak-paffff.- valahogy leért, arccal előre, gerincben érdekesen dőlve, a talpa majdnem a nyakában van. Szerencse, hogy nem a táskára esett, így a babának se lett baja. Valahogy sikerül feltápászkodni, és csak alig recsegnek a csontjai, még a dereka is épségben van.
- Ez fájt.- nagy zakózás, és még mindig mosolyog, nem lehet elrontani a kedvét.
- Akkor mit csináljunk Yoshi-sensei? Mehet a keresés?- sötét van, lehet az alienek is itt vannak, pedig itt nem is él ilyen. Egyre szövevényesebb az ügy, lehet a gonosz űrből érkezett farkasemberek a felelősek, akik babákat csinálnak mindenkiből, hogy a mutáns velopciraptoroknak legyen mivel játszani, mert ha nem tudnak szórakozni, akkor morcosak lesznek, és megesznek mindenkit, és akkor a farkasembereken vissza kell menni reklamálni a boltba, a selejtes áruk miatt, és lehet akkor rájuk sóznak egy alomnyi banánnarancsmókust, csak hogy ne veszítsék el a kedves vevőket. Igen, ez lehet csak a gonosz terv, és most négy shinigaminak kell ezt megakadályozni. Rajtuk mindenki szeme, és még lehet, hogy a kamerák is, mert nem is biztos, hogy farkasok vannak, hanem ez egy műsor.
Vissza az elejére Go down
Tsuchiya Junichi
9. Osztag
9. Osztag
Tsuchiya Junichi

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 16
Age : 44
Tartózkodási hely : Ripityára tört asztal alatt
Registration date : 2012. Aug. 13.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te7000/15000A zenedoboz  29y5sib  (7000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 3:19 am

Belátom, icipicit hátborzongató az egész szcenárió, amibe belecseppentünk forrófejű Murasakibara-channal, azonban, viszont egyben megvolt a maga varázsa is a sűrű ködön áttetsző épületek halvány és rejtélyes körvonalainak, miközben a gramofon-szerű zenedoboz kísérteties, ám mégis kedvesen csengő-bongó hangja bezengte a környéket. Valahogy be voltam sózva, mintha csak beleestem volna egy izgalmas regény kellős közepébe! A hajmeresztő hatást pedig csak tovább fokozta a különös nő még különösebb hanglejtése, beszédje módja, légies mozgása és természetellenes hajlékonysága, melyet sebtiben prezentált nekünk. Pillantásom rendszeresen Hinára vetült, s ha netán ijedtsége jelei felfedezhetővé válnak, akkor megszorítom finom kis kezét és néhány nyugtató szót próbálok intézni hozzá. Bárcsak, bárcsak jártunk volna már az itteni vidámpark híres-neves szellemkastélyában, akkor pontosan tudnám, hogy szüksége van-e némi komfortérzetre. Habár a jelenlegi helyzet kissé más, hiszen dolgozhat benne az adrenalin, mely csökkentheti azt a fránya félelemérzetet.
- Látod-látod, elvezethet minket hozzájuk - pusmogtam a szemrevaló lánynak, s hamarosan azt is megláthattuk, mire gondolt bolt alatt a hölgy. Nosztalgikus érzések fogtak el a porcelánbabákat és a különféle gyerekjátékokat látva, igazán takaros volt a kis játéküzlet. Murasakibara-chant előreengedtem a szűkös bejáratnál, végig érintve hátát, hogy tudja, közvetlenül mögötte ott vagyok én is, s nem hagyom magára. Csintalan lelkem mélyén éreztem, tudtam hogy nagyon kockázatos dolgot művelünk éppen és talán az ellenség oroszlánbarlangjába sétálunk be, de ha meg akartuk menteni elveszett bajtársainkat, ez jó esélynek tűnt. Valahogyan azonban vonzott is a boltocska, s annak tartalma. Ahogy a rendellenes színben pompázó hajjal megáldott nő újfent beszélni kezdett, eszembe jutott, hogy akár drága húgocskám is kaphatna a békés Karácsony alkalmából ezúttal valami lányosabb ajándékot, például egy pihe-puha plüssmackót.
- Igazán, igazán szép kis üzlet, kedves hölgyem - dicsértem meg, míg én is kedvet kaptam a kisvonatokhoz, hisz' gyermeki szívem újra feléledt bennem. Nem mintha túl mélyre temette volna el az idő vasfoga kuncog
- Mi magunk? Mint ajándékok? - kérdeztem meglepett éllel a hangomban. Gyanakvásom elszenderedett mindezektől az élményektől, és csak akkor kaptam észbe, mikor a zeneszó elhallgatott, és átvette hallójárataimban a teret az ingaóra éjfélt ütő hangja. Ez volt a hátborzongató fordulópont, a drámai momentum, a feszültség tetőpontjának egyetemes jele! Csupán annyi időm maradt, hogy Hinát védelmezően magamhoz húzzam és körbefonjam karjaimmal apró testét. Mintha a zenedoboz húzott volna minket valamerre, és bármi várt a túloldalán, nem akartam, hogy baja essen réges-régi ismerősömnek. S talán ott, ahová tartunk, megtaláljuk, kiket keresünk. Csupán az a kérdés, hogy kiutat találunk-e most, hogy tudjuk, mi történt az eltűntekkel. Illetve, hogy mi célja a mágikus erőkkel rendelkező embernek azzal, hogy amit tesz. A válaszok ott lesznek, csupán meg kell keresnünk őket!
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptySzer. Dec. 26, 2012 11:37 pm

Murasakibara Hina & Tsuchiya Junichi:
Áltagosnál átlagosabb napra ébredtek. Soul Societyba is beköszöntő téli hideg miatt még ágyatokból sem igazán kívántok felkelni, ha nem szólítana titeket a napi kötelességetek. Bár reggel óta ott lappang benneteket egy bizonyos hiányérzet, a különös álom okán, melyet az éjjel folyamán volt szerencsétek látni. S emiatt furcsán is viselkedtek, halálisten társaitok nem egyszer fel is hívja erre a figyelmeteket. Majd amint az óra delet ütött egyre hangosodó furcsa dalt hallhattok visszhangozni a városban, ismerős dallamot egy zenedobozból.
Egyre inkább erősödik bennetek az érzés, hogy az álmotok lehetett a valóság. Akár eme késztetés miatt, vagy akár más indíttatásokból, de amennyiben követitek az egyre nagyobb hangterjedelemmel szóló dallamot, melyet csak ti hallotok, az egy kapuhoz vezet benneteket, osztagotok senkaimonjához. Az átjáró tárva nyitva van, s mögötte Naruki város elhomályosodott foltját láthatjátok. Szinte varázsütésre válik előtettek minden egyértelműen világossá. Mikor is, ha élni akarnátok a lehetősséggel, hogy áttérjetek oda, valami… vagyis valaki utatokat állja. Egy zenedoboz hull a földre, közvetlenül a kijárat elé, melyből lassacskán zöldszín fényben szellemszerű lényként emelkedik ki zanpakuto lelkeitek. Lehunyt szemmel, akár egy marionett bábu, úgy mozognak előtettek a dobozból szóló hangjátékra. Ha csak megpróbáljátok megközelíteni a kaput, vagy akár a dobozt, akkor kardotok szellemei utatokat állja, fegyverrel rontanak nektek. Ha kérdezitek őket, mindkettőtöké ugyan úgy felel:
- Ezüstből és aranyból építsd fel, építsd fel, építsd fel. Ezüstből és aranyból építsd fel, My Fair Lady. - összefüggéstelen válasz, cseppet sem személyiségükhöz illő, mintha teljesen megbabonázták volna őket.
Helyzetetek igen nehéz, bonyolult, ráadásul egyedül kell boldogulnotok. De annyi bizonyos, hogy zanpakuto szellemeitek a kulcs, azonban rájöttök vajon a megoldásra, ami kivezet benneteket eme álombéli helyről?

Yamakida Yoshirou & Kuchiki Samanuske:
Sikerült a 12. osztag közreműködésével találnotok egy nyomot, mely eltűnt társaitok, s talán a furcsa mód eltűnt esperek nyomára is rábukkanhattok. S ami nagy szó, hogy nem tántorodtatok vissza a furcsa varázslattól, kitartóan szembenéztetek a bátorságpróbával. Bár cseppet sem hősiesen, sokkal inkább esetlenül, de lejutottak a levezető nyílás mögötti csuszamlós lépcsőn.
Sötét, nedves, cseppet sem rózsaillatú csatornában köttök ki, ami tele van szőve pókhálóval, s időnként patkányok cikáznak el lábaitoknál. A fejetek magasságában háromujjnyi vastagságú csövek húzódnak, melyeknek egyes hegesztéseinél vízcseppek lecsöppenése visszhangozza be a járatot. Fényt magatoknak kell biztosítanotok. És ha útra keltek: kanyar jön, kanyar után, s az elágazások rengetege pedig labirintus képét idézi elő. Segítségül hiába próbáljátok lélek mobiljaitokat használni az útirány kiválasztásához, mert igen gyönge itt a jel, amit kaptok az osztagtól, ennek okán térképet sem tud adni a város csatornarendszeréről. Valószínűleg a kútból származódó interferencia lehet ennek az oka.
De meglepő módon, úgy 10-15 perc múlva mobiljaitok felcsipognak, új üzenetet jelezve a 12. osztagtól, melynek nagyobbik része olvashatatlan kockák és különböző idézőjelek töltik ki, alig van pár szótag, ami kivehető a pár soros szövegből. Annyi bizonyos a nagy hieroglifa áradatból, hogy az üzletben kézbesített háncsdarabot azonosították, illetve egy pixeles kép van mellécsatolva, amiről apránként kivehető egy fiatal esper lány arcképe, akárcsak az előző nyom esetében is.
A zenedoboz  Njk_zenedoboz02
Amint szemügyre vettétek az újabb üzenetet, s folytatjátok utatokat a kínos csendben, ahol csak a patkányok hangja és a csatornarendszer gépies működésének zaja teríti be a teret, váratlanul emberek sziluettjét láthatjátok kirajzolódni a távolban, amelyek felétek közelítenek. Mögöttetek a semmiből pottyannak le emberek, vagyis annak tűnnek, ugyanis mozgásuk nem éppen emberekéhez hasonló, olyan természetellenesen képesek kicsavarni végtagjaikat, mely inkább nagyra nőtt marionett bábu képeit adja át nektek, mintsem élő emberekét. Először csak dermedten lógatják kezeiket, lábaikat előre, fejüket leszegve… mígnem eleinte halkan, majd egyre erősödő gyermekdallam cseng fel a csatornajáratban, visszhangot verve a csatornaúton. A dalocska ismerős lehet számotokra, ugyan némileg recsegve és torzítva volt szerencsétek hallani indulás előtt ama videón, melyet a 12. osztag mutatott meg nektek. A hangjátékra a bábuk megmozdulnak, az első kezükbe akadó tárggyal (lehet az akár a csövek egy bizonyos darabjának letörésével, vagy éppen egy törött kő felvétele a földről), már amennyiben amelyiknél nincs alapból fegyver, ront felétek.
Élükön ama fiatal lányt láthatjátok, kiről az imént próbált tudósítani benneteket a Juunibantai, több – kevesebb sikerrel. Vagyis az sem kizárt, hogy az eltűnt esperek sokaságával állhattok éppen szemben. Bár igen könnyű ellenfélnek minősülhetnek számotokra, még ha csak védekeztek is, már egy apró lökéstől is képesek elterülni, s ha beverik magukat, akkor nem kelnek fel többet, ugyanis a „bőrük”, ami agyagból volt, könnyedén törik a kemény kövezeten. Az első hullámnak viszonylag hamar vége lesz, azonban alig pihegitek ki magatokat, a távolban szóló dallam nem marad abba, sőt mi több, már énekszót is hallhattok csatlakozni mellé.
- Vasból és acélból építsd fel, építsd fel, építsd fel. Vasból és acélból építsd fel, My Fair Lady. – a távoli sziluettek már vészesen közel tartanak felétek, újabb marionettként mozgó bábukként közelítve irányotokba, mögöttetek is, akár az előbb, hasonlóan ijesztő módon potyognak le a semmiből az új figurák, átvéve az előző csapat helyét.
Velük, sokkal, de sokkal nehezebb a dolgotok, ha megütitek, megrúgjátok őket, akkor fémes csengés hallatszik, s azt érezhetitek, hogy a ti végtagjaitok jobban fáj tőle és a „bábokat” meg sem hatja a dolog. Ha jobban szemügyre veszitek őket, testszínűk is, mintha szürkésebb lenne, nem igazán emberszerű, pedig annyi bizonyos számotokra, hogy ők valaha élő emberek voltak. Zanpakutoitokkal kell védekeznetek, bár az sem igazán vágja át a testüket, s csak jönnek és jönnek, mint amik el sem akarnak fogyni, ahogy egyre hangosabban szól a daljáték.

Határidő: 2013.01.03.
Vissza az elejére Go down
Murasakibara Hina
12. Osztag
12. Osztag
Murasakibara Hina

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 14
Age : 30
Tartózkodási hely : 12. osztag
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te6500/15000A zenedoboz  29y5sib  (6500/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 7:34 am

Megrovó tekintettel néztem az akciómat megakadályozó férfit. Túlzottan előzékeny. Információt azután is tudtunk volna szerezni a nőtől, hogy elkaptuk vagy fegyvertelenné, akarom mondani zenedoboztalanná tettük. De ha már Junichi elrontotta a tervemet akkor inkább hagytam a fenébe. Oldja meg ő, ha annyira tudja és jobb ötlete volt.
- Persze. Besétáltunk az oroszlán barlangjába. Igazán kitűnő ötlet volt. - válaszoltam egy kis éllel a hangomban, hisz ezt a helyzetet messze elkerülhettük volna ha valahogy fogságba ejtjük a nőt vagy hatástalanítjuk a dobozt a kezében, de nekünk persze egyből a baj közepébe kell belegázolni.
A háborgó lelkecském lenyugtatásának érdekében inkább szétnéztem a boltban. Kételkedtem abba, hogy bármit is találnék, hisz még egy ilyen szétszórt ő sem hagyná szem előtt a nyomokat, miután eltűntet embereket.
- Baka... - szólaltam meg olyan hangosan, hogy csak Junichi hallja. Neki is pont akkor kell dicsérni azt, aki ráadásul biztosan az ellenségünk és ha így haladunk akkor fogva tartónk is, mikor ráadásul én is egy helyiségben tartózkodok vele. Nagyon az az érzésem van, hogy Junichi ki fogja húzni a gyufát a dobozból. Annak pedig cseppet sem fog örülni.
- Mondtam, hogy csapda... - kúsztak ki a számon a szavak, miközben a férfi körbefont a karjaival. Az már csak természetes volt, hogy megszólom az ilyen hibája miatt, de remélem nem várja, hogy immáron a mi elrablásunk után is egy helyre kerüljünk, mert azt nagyon meg fogja emlegetni. De mindenekelőtt az utunk a fehér fénybe vezet minket...

Kissé kábán ébredek az ágyamban. Az éjszakai álmot elég hamar sikerül kivernem a fejemből, lévén teendőim sokasága vár rám, így a reggeli készülődést követve veszem birtokba az irodámat, hogy a mindennapi dolgaimat végezzem. Habár igaz, hogy nem egyszer veszem észre magamon, hogy a semmibe vesző tekintetem közepette az éjjel látott álom jár a fejemben. Mintha mondani akarna valamit, de lévén csak egy álom volt nem tanúsítok neki különösebb figyelmet. Tudós vagyok, nem ezoterikus.
Délben viszont egyre erősebben kezd értelmet nyerni fejemben az álom valóságossága. Ennek jele a furcsa dallam amit hallani kezdtem és ami hívogatott. Minden lépéssel, melyet az erősödő zenét követve tettem meg, egyre nyilvánvalóbbá vált számomra, hogy amit éjjel láttam, az a valóság és ahol most vagyok az a tulajdonképpeni álom. Az osztag senkaimonját elérve, pedig már teljesen tisztában voltam a helyzet szűrrealitásával. Ezt csak tovább fokozza bennem a kapun való átkelésemet megakadályozó tárgy, majd feltűnő zanpakutoum szelleme.
- Ezt nem hiszem el... - szólalok meg zanpakutoum felszólalása után, valamint a támadását hárítva. Viszont egyetlen dolgot sikerült már ezt követően realizálnom. Az a rakás csont, aki megakadályoz az átlépésben csupán egy szánalmas másolat.
- Nem engedsz nekem más választást. Ha ezt szeretnéd, hát legyen. - léptem hátrébb kardomat magam előtt tartva. Egyszerű volt rájönni arra, hogy mit kell tennem a továbbhaladás érdekében. Egy pillanatra kitisztítottam teljesen a fejemet, majd rögvest ezután emlékképeket és gondolatokat ébresztettem. Olyanokat, melyek sértés értékűek és nyugodt szívemben és fejemben a háborgó és dühös tengert képesek felébreszteni. A vörös lélekenergia, melyet a testem bocsájtott ki, körkörösen forgott a testem körül. Ellökve magam a talajtól pedig egy átlós támadást intéztem a másolat irányába.
- Manten wo ohikakuse, Ranran Gaikotsu! - üvöltöttem a támadást követően kardom parancsszavát. Bizonyos voltam benne, hogy az eredeti Gaikotsu sem lesz oda gyenge másolatáért, ahogy én sem voltam oda érte.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te9000/15000A zenedoboz  29y5sib  (9000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyPént. Jan. 04, 2013 3:17 am

Sötét, körbeöleli a sötétség, belekúszik a fejébe, kizárja a reményt, a békét, és mindent, ami jó. Piócaként telepszik a lelkére, és ki akar szívni mindent. Végül nem marad más, csak egy szikkadt test. Bár lehet, ha kinyitná a szemeit, akkor mindent világosabban látna.
~ Így is nyitva van, mégse látok semmit. Mindegy, valamennyire csak látok. Bár a szag… nem is ettem hagymát, hogy ilyet eregessek, lehet Öregbá volt az. Nini, egy pók, patkány, remek, egy csatorna. Csöpp-csepp, meg minden, lehet menni kéne.- fény az amiből kevés van, de Samanuske nem kapcsol, így nem is világit, na jó, valamennyire igen, de csak azzal a mobillal, amit kaptak, annak jobb hasznát most nem is veszi.
- Yoshi-sensei, most akkor mi legyen? Sötét van, büdös, a telefon se jó. Szerintem, ha most füveznénk, és feketék lennénk, hamar meghalnánk. Fene ebbe a sztereotípiába.- eddig akárhány filmet látott, mindegyiknek ki találta a végét, legalábbis ami a horror filmeket illeti. Bár nem is volt nagyon nehéz. Voltak a csajok, akik hamar az ágyba mentek, az izomagy sportolok, az okos, akinek az odakerülése csoda, mert ha okos, az előző két kaszt nem kedveli. Utána ott van egy feltehetőleg szűz, egy rendes pali, és végül a vicces. Ha akad fekete, akkor az első háromban benne van a halála. Nagyjából a könnyelmű nő, majd sportoló, vicces, okos, ezek meghalnak, és a végén marad a szűz, meg a rendes… egy darabig, mert a második részre is kell valami, így amikor azt hiszik, hogy megmenekültek, akkor kapják el őket. Ennyi az egész, ez kell egy átlag nézőnek, és kész a siker. Pont az ilyeneket szereti Samanuske. S’ kellett neki ilyeneken gondolkozni, mert már szól is a telefon, aminek a hangjától elkapja a frász, és Yoshi-sensei nyakában köt ki. Hamar észreveszi magát, és lemászik.
- Csak egy… ízé volt.- remekül megmentette a méltóságát, és hogy tereljen, nézni kezdi a telefont. Nagyokat hümmög, mintha értene is valamit abból, amit kaptak, de csak a firkákat látja, és értelmezni nem képes. A képet azt nagyjából kiveszi, de csak megvonja a vállát, zsebre rakja a telefont, és indul tovább. Gondolja Yoshi-sensei is követi.
Csendben haladnak tovább, ám ez zavarja, ezért fütyüléssel töri meg ezt az átkos hallgatást. Ám alig kezdi el, a hátuk mögül zajokra lesz figyelmes. Természetes reakció az lenne, ha nem is nézne hátra, hanem inkább megszaporázná a lépteit, és nem is nézne oda. Ám sajnos nem ezt teszi, megáll, és megnézi, hogy ugyan kik is azok. Bár ne tette volna.
- Na, ennyit arról, hogy nem egy horrorban vagyunk. És még énekelnek is.- lelombozva mondta, nem vágyott horror élményre, de most megkapta, lehet egy életre szóló belépőt váltott a rémálmok földjére. Ám harcolni nem fog, hiszen látja az első „lányt”, ismerős a számára, Ő volt a képen. Tehát még élhet, ezért nem támad.
- Yoshi-sensei, amondó vagyok, hogy inkább vegyük nyakunkba a lábunkat, és szaladjunk.- ahogy elnézi ezeket az embereket, nem látszanak valami gyorsnak, ha elég előnyre tudnak szert tenni, akkor a csatorna egy részét lerombolva, eltudják vágni magukat az áldozatoktól, és nyugodtan mehetnek tovább. Bár meg van az esélye annak is, hogy harcolni kell, vagyis csak Yoshi-sensei fog, mert Samanuske inkább becsukja a szemeit, befogja a füleit, és nem is figyel. Az erőszak nem a stílusa. Ám, ha nem a harcra szava Yoshi-sensei, akkor marad a futás. Samanuske részéről felerősítve egy kis shunpoval, gondolja, hogy Yoshi-sensei is így cselekszik. Ha nem, hát megragadja az öreget, a hona alá kapja, és így haladnak.
- Yoshi-sensei, ha elég messzire értünk, szerintem robbantsuk be a plafont, így nem nagyon tudnak majd követni minket. A zanpaktoujával nem tudna robbantani, vagy valami?- egy gépágyúra hasonlít, talán akad valami, amivel képes erre. Szalad még egy darabig, úgy gondolja, hogy nagyjából elég szép távolságra jutottak már, ezért megáll/nak (ha kell leteszi Yoshi-senseit).
- Gyerünk Yoshi-sensei, kapja szét az alagutat, utána mehetünk tovább.- mind a tíz körmét lerágja izgalmába, mert ha nem tud semmit se csinálni Yoshi-sensei, akkor bizony Samanuskénak kell a saját zanpaktouját használni, és azzal bontani a falat. A mérete legalábbis nagy előny erre, talán még használható is. De bízik az öregben, hogy akad valami támadása, az ilyen helyzetekre.
Vissza az elejére Go down
Tsuchiya Junichi
9. Osztag
9. Osztag
Tsuchiya Junichi

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 16
Age : 44
Tartózkodási hely : Ripityára tört asztal alatt
Registration date : 2012. Aug. 13.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te7000/15000A zenedoboz  29y5sib  (7000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyPént. Jan. 04, 2013 6:05 am

Fényes napsütés ébreszti kényelemben pihegő szikár alakomat. A vakító napfényt csupán jégvirágos ablakom töri meg, különös formákat formálva a fotonokból komfortos ágyam köré. Hideg van. Szőkésbarna kobakomra húztam a vastag takarót, semmiféle kedvet nem éreztem ahhoz ezen a fagyos napon, hogy érdemleges tevékenységet végezzek. Nagyon furcsa álmom volt, ámde elég ködösek az emlékeim róla. Valami küldetésen voltam Murasakibara-channal scratch Megnyúztam nyúzott arcom, nyöszörögtem egy keveset, aztán megacéloztam elmémet és felpattantam. Ha túl sokat lustálkodok, drága húgicám rugdos ki a kényelmes ágyból, akkor pedig már inkább megerőltetem magamat. Didergő személyem csoszogva végezte el reggeli rutinját, majd útra kerekedtem osztagomhoz, hogy elfoglaljam magam minden teendőmmel, amivel Nara taichou-kun megbízott azon a sorsfordító napon.

Újra és újra megjegyezték dolgos bajtársaim, különös viselkedésemre felhívva a figyelmemet. Jómagam úgy éreztem magam, mint máskor mindig, kíváncsinak, előzékenynek és elfoglaltnak, de a szavak nem hagytak nyugodni. Valóban más lettem volna, mint egyébként? Hiába törtem rajta a gondol-gondol-gondolkodó fejemet, én nem leltem meg, mi lehet az, amit ők észrevesznek és én nem. Szépséges Hina lenne az oka mindennek, vagy a belső konfliktusom okozza? Bárcsak kíváncsiságom választ adna ezekre a rejtélyes kérdésekre... Dél táján aztán halk muzsika ütötte meg érzékeny fülemet. Mozgékony tollamat pörgetve sziklaszilárd kezemben koncentráltam a dallamra, melynek csengése felettébb ismerősnek tűnt. Mintha csak álmomból lépett volna elő a zenedoboz, s a belőle szóló hangok, ámde forrását nem találtam meg. Értékes ebédszünetemet kihasználva indultam meg a zeneszót követve, s nemsokára az osztag fényes senkai kapujánál találtam magamat. Különös álom, szokványos valóság, mely összekeveredett, és megmutatta nekem az ösvényt. Amit álmodtam, az a színtiszta valóság, és amiben most vagyok, az az illúzió, mely olvasott fejemben leledzik. Csupán a fényes kapun kell átjutnom, és visszajutok a nyers realitásba.
Elvigyorodtam és kihúztam magam, miközben a földön heverő gramofon alakú zenedobozból materializálódott trükkös zanpakutoum ravaszdi lelke. Sejtettem, hogy nem azért jelent meg, mert át kíván engedni, de azért megbizonyosodtam róla, valóban utamat állta, s jeges leheletével a földhöz próbált ragasztani. Csakhogy, csakhogy ő is csupán egy hamis álomkép, és így nem is felel meg a valóságnak. Egy bizonyos távolság után már nem jött utánam, így nyugodtan állhattam neki idézni. Először az egyiket:
- Bakudou no kyuu, Hourin! - aztán a másikat - Hadou no yon, Byakurai!
A furfangos tervem pofonegyszerű volt. Először kirántom a fénykötéllel a hangos zenedobozt Sarki róka mögül, aztán elpusztítom a fehér villámmal. Mivel csupán egy álom volt, melynek létét felismertem, így befolyást kellett, hogy nyerjek felette, csupán az akaratom kérdése, hogy sikerül-e. Márpedig ki akartam szabadulni, hogy viszontláthassak mindenkit, akit szeretek!
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyHétf. Jan. 07, 2013 7:56 am

Tsuchiya Junichi:
Sikeres taktikát alkalmaztál a zenedobozból előkúszó zanpakutod szelleme önképe ellen. A Sarki róka nem tudott védekezni a kidouval szemben, melyet bevetettél ellene, így fogságba esve a zenedobozt sem tudta megvédeni. A muzsika egyre zordabban, szaggatottan szólt, s lassacskán félbe maradt, ahogy a villámszerű mágia a díszes doboz közepén keresztül vágtatott át, ahol a működtetésért szolgáló alkatrészek is találhatóak voltak. Az álombéli Soul Society képe kezdett elmosódni előtted, lassú spirális forgásba kezdve, melynek epicentrumában ott fénylett a Naruki városába vezető senkaimon járata.
- Ezüstből… ezüstből… aranyból… nem, a dal nem maradhat, abba szólnia kell! Építsd fel, építsd fel… veszély, fegyver, a dal, nem szól, a dal… ajándék, aranyból, ezüstből… a dalnak szólnia kell, csak az irányíthat… építsd fel, építsd fel… alkoss újat, a tökéleteset, My Fair Lady… mester segíts!! – hallod a nőt, ki a játékboltba vezetett, egye rekedtesebb a hang, mellyen beszél és egyre kétségbeesettebb. Vajon milyen mesterhez szólt? A homályos részeknél feltűnő alak arcát nem látod már, amiért fehér fény vesz körbe, s elvakít téged, majd azt az erőt érzed vibrálni magad körül, mely beszippantott téged a zenedobozba. Valószínűleg ama világban tett cselekedeted az ellentétes irányba fordította a varázslatot, s most az lök ki téged, vissza a való életbe.

Murasakibara Hina:
Nem nyeri el tetszésedet a lélekölőd szellemének megbabonázott látványa, amit zanpakutod aktiválásával is a szellemlény tudtára kívánsz hozni. Azonban a hamis utánzatnak ítélt lélek előre tartott jobbjában egy wakizashi képe materializálódott. Roppantul ismerős lehet számodra a penge, hiszen mondhatni a tükörképe a te kezedben tartott fegyvernek. Egy eltérés sem tudsz felfedezni rajta, mely csak egy ócska másolatra utalhatna.
- Manten wo ohikakuse, Ranran gaikotsu! – utánozza le szavaidat a te feloldásod követően úgy egy – két másodperces késéssel, itt azonban már láthatsz eltérést a te kezedben tartott körpengék és a szellemkép markában fogott fegyver között. Mindkettő nemesfémek anyagát öltötte magára; míg az egyik ezüstből, a másik aranyból volt. A zanpakutod szellemét előidéző alak rád hagyta a kezdeményezés jogát, addig is énekléssel ütötte el az idejét...
- Ezüstből és aranyból építsd fel, építsd fel, építsd fel. Ezüstből és aranyból építsd fel, My Fair Lady!
A hangjátékot előadó zenedoboz nem szűnt meg, tovább és tovább játszotta a muzsikát, kíséretéül a bábként mozgó szellem énekének. Támadásaidat egyszerűen hárította, s az általad hagyott apró szüneteket saját maga előnyére fordította, amelyeket éppen újabb taktikai ötletek kiötlésére vagy éppen kipihegésre használnád. A lélekkép ekkor ugyanazon mozdulatokkal kezd támadásba, amelyet te vetettél be ellene. Azonban a végletekig nem tarthat, ez az adok – kapok játék, nem igaz?

A hátad mögött fehér fény villan fel, ahogy annak forrása felé fordulsz, mintha furcsa zuhanó érzés fogná el testedet. S mikor tudatodat meggyőzöd arról, hogy mindez lehetetlen, hiszen az imént szilárd talajon áltál, egy új látképet láthatsz magad előtt kibontakozni, ámbár tudatodat uralod, azt kell tapasztalnod, hogy tested nem mozdul egy elmédben tett parancsnak sem, bárhogyan erőlködsz éppen.
Mikor jobban körülnézel egy félhomállyal elfedett régi, középkori kínzókamrához hasonlatos helyet láthatsz kibontakozni a négyzet alaplapú terem kőfalain lévő egy - egy égő fáklya megvilágításának segítségével. Különböző eszközök sorakoznak a falon, kőasztal tátong középen, rajta egy megkezdett emberméretű babával. S te megad úgy fél méterre a föld fölött „lebegsz”, legalábbis ezt a következtetést tudod levonni, amiért rögzítve nem vagy semmihez. De a tűz fényében látni vélhetsz bizonyos huzal részeit megvilágítani, mely ott tart a levegőben.
- Azt kérdezed, hol vagyok? Mi történt velem? Miért nem vagyok ura a testemnek? – szól szaggatottan a nő, ki a játékboltba vezetett titeket, s ezzel együtt csapdába is. Azonban szembetűnő lehet számodra az állapota. Fejéből háncsdarabok állnak ki, bal lábára furcsán sántít, s emiatt rendkívül lassú és tehetetlennek tűnik mozgása is, a zenedoboz sem a régi már, darabjaira van hullva, de fülbántó, vékony hangjával erőltetetten tovább játssza a gyermekdalt.
- De legfőképpen arra vagy kíváncsi... „miért támadok a barátaimra”? – a kérdése visszhangot ver elmédben, s ezzel egyidejűleg a hurok, melyek fogságban tartanak, megindulnak, irányítva testedet, arra késztetve: vedd elő zanapkutodat.
Az ajtó, mely a külvilágba vezet feltárul előtted és alig, hogy ismét újra láthatod a többieket, tested követi a kegyetlen utasítást, melynek képtelen vagy ellenszegülni: támad.

Kuchiki Samanuske & Tsuchiya Junichi & Murasakibara Hina:
Igencsak kétségbeejtő helyzetbe sikerült kerülnetek, bár nem is gondoltátok volna, hogy ilyen szituációba keverednétek egy csatornában. Yoshirou igencsak megállja a helyét a marionett bábukkal szemben és sikerül úgy ügyeskednie, hogy nehogy komolyabb kárt tegyen bennük, de a fokozott figyelem és taktikázás okán hamarabb elfárad. Látszik, hogy a kor azért csak utolérte, hiába ilyen aktív, s tartja jól magát.
A babák minden erőlködésetek ellenére nem tágítanak, bár mozgásuk igen lomha, szaggatott, miközben a náluk nagyobb fegyvernek kívánt eszközt próbálják mozgatni. A menekülésetekre nem számítanak, csapásaik a levegőt szelik, ahogy lóhalálában elkezdtek rohanni az ellenkező irányba, azonban nem tudtok messzire menni, hiszen szemből is hallhatjátok már a hangokat: még többen jönnek.
A daljáték nem marad abba, egyre csak szól és szól a muzsika, kitudja honnét, bár a hangjáték mintha vesztett volna szépségéből, immáron vontatott, fülbántó és szörnyű recsegést hallat minden egyes elhangzott akkordnál.
Samanuske kétségbeesettségében támadt ötlete minden bizonnyal jónak ígérkezne, ha a csatornát két irányba is lehetne robbantani, mindazonáltal ha ilyesfajta drasztikus megoldást vennétek igénybe annak kárát ti magatok is megsínylenék, így Yoshirou is némi gondolkodásba esett a babák minél kíméletesebb likvidálásával kapcsolatban. S akár nevezhető utolsó reményként számotokra, úgy láthatjátok magatok előtt szembántó fehér fényben övezve, ismerős arcot materializálódni.
Junichit döbbenten érheti a helyváltoztatása, hiszen az álomvilág előtti emléke egy játéküzlet eladóterme volt, nem pedig egy koszos, önálló életre kélt babákkal teli csatorna. Bármily’ ok is vezetet téged ide, te már tudod a megoldást ellenük, csupán a forrását kell megtalálnotok! Ha elég szemfülesek vagytok, észrevehetitek, hogy a léhán mozgó figurák miközben igyekszenek körbevenni titeket, s lesújtani rátok, mintha a társaságuk egy ajtótól próbálna visszatartani benneteket, ahonnan minden bizonyára számotokra is ismerős, halovány fehéres fényű derengés szűrődik ki. Úgy tűnik, egyre többet mutat meg magából ez a hely, vagy csak a varázsából veszítene?
Ezüstből és aranyból építsd fel, építsd fel, építsd fel. Ezüstből és aranyból építsd fel, My Fair Lady.
A vaskos faajtó kicsapódik, a bábok körülöttetek mind összecsuklanak, rongybabaként dőlve el lábatok előtt, s így tisztán láthatjátok a folyosó végén felétek kúszó emberalakot, ki nem más, mint a negyedik társatok a 12. osztagból. Fellépése azonban a ti életeteket fenyegeti, mit tesztek? Hiszen mégis csak a bajtársatok…

Határidő: 2013.01.14.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te9000/15000A zenedoboz  29y5sib  (9000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptySzer. Jan. 16, 2013 6:48 am

Nem jó, a helyzet nagyon kezd nem jó lenni. A bábuk csak jönnek, és Yoshi-sensei teszi, amit tud, de mégse jutnak előrébb. A helyzet egyre kilátástalanabb, nem akarnak fogyni a babák, Samanuske harcolni se akar, meg nem is fog, max kimenti valahogy az öreget, de egy bábnak se fog ártani. S’ hiába kerülik el a csapásokat, menekülnek, nem sokra mennek vele, szemből is érkezik már ez a játékbanda. Látott már ilyen horrort, abban is kis játék babák keltek életre, de azok kegyetlenebbek voltak. Volt olyan, akinek a fején egy fúró volt, egy másiknak kés volt a keze helyén, kis fejjel élő, aki erőseket csapott. Jó kis film volt, megélt egy pár részt, már csak meg kéne találnia valahol, és beszerezni, majd tartani egy jó horror délutánt. Csak előbb kerüljenek ki innen, csak a szemben lévő babasereg ezt nem engedi, és megint itt van az a zene, csak rosszabb minőségben. Na igen, ha valaki illegálisan szerzi, akkor az néha a minőség rovására megy. Samanuske is tudja ezt, főleg a felnőtt filmeknél járt így, bár annak ellenére, hogy cenzúrázva van, még el tudja magát szórakoztatni. Ám ez nem a legjobb helyzet ilyeneken gondolkozni, mert megint sikerült megtalálnia egy vascsövet, hangos kongás, a lábai kiszabadultak, és a mocsokban kötött ki, szívesen pihenne, és élvezné ezt a csodás wellnesst, de ha nem akar tűpárna lenni, akkor inkább feláll, és szaladna tovább. Ám ez se lehetséges.
- Jaj!! Ilyen korán elért a halál!? Itt a fehér fény, pedig még annyi dolgom lett volna. Ki vinni a szemetet, megtalálni az égig érő paszulyt.- kiveri a hisztit, de szerencsére kiderül, hogy alaptalanul, és a képzeletbeli babáját se vették el. Csak az egyik társuk érkezett meg, aki a jelek szerint szintén meg van döbbenve, ahogy Samanuske is, és talán Yoshi-sensei is. Bezzeg a babák nem, és még mindig közelednek, sőt, már azt játsszák, hogy körbeveszik őket, már csak az hiányzik, hogy nevetni kezdjenek. Ám nem ezt teszik, sőt, semmit se, mert megint itt a fény, és valami faajtó is kinyílik. Megmenekültek, biztos megmenekültek, legalábbis reméli Samanuske, bár nem is gondol másra, csak arra, hogy sikerült túlélniük, a jó mindig, de legalábbis előfordul, hogy néha nyer. Máskor pedig döntetlenre hozza ki a dolgokat. Viszont most az egyik legdrámaibb eszközéhez folyamodott a sors. Egy társukat hozta elő, és nagyon úgy fest, hogy nem barátságos szándékkal kezdi el a kuszást. Samanuske csak meglepve pislog, nagyon reméli, hogy a többiek nem akarnak ártani a kúszónak, legyen akármi is a neve. Még szerencse, hogy Samanuske ismer egy módszert arra, hogy akadályozza meg a mozgásban. Felemeli a jobbját, majd rácéloz a biztosan szebb napokat látott lányra, ja, lány, emlékszik, hogy a küldetés elején megnézte, és ja, tényleg az, nem csak egy hosszú hajú fiú, akinek lányos az arca. Látott már fura figurákat, akikről nem tudta eldönteni, hogy mik is. Az biztos, hogy egyeseknél a Terminator felismerő rendszere is csődöt mondana, és leállna a rendszer. Na, de most a mentés.
- Bakudou 04: Hainawa.- remélhetőleg ez megakadályozza a mozgásban, és elég idejük lesz a többieknek, hogy felszedjék, és kivigyék innen, majd remélhetőleg nem a kutatást folytatják, hanem inkább hazamennek, ahol biztos rendbe tudják szedni a társukat, meg jelentést tesznek, és kész is. Mehet mindenki a lakásába, elfelejtik ezt az egészet, utána pedig megkapják a meghívott a Kuchiki birtokra, hogy kipihenjék ezt az egészet, egy jó kis kerti sütögetés, meg medencés buli, sőt, lehet csinál majd egy olyat is, ahova az egész osztagot meghívja. De előbb a munka utáni buli, ha már új barátai lettek, akkor meg is kell ünnepelni valahogy.
- Akkor ízé… hogyishívnak…- bökdösi a fiú oldalát, aki nemrég érkezett meg a fénnyel. Lehet egy UFO-ból szállt ki, akkor ez már egy horror sci-fi lesz. A gonosz Űrfarkasok küldték le ezeket a bábokat, és most egy társukat is elrabolták, ahol anális vizsgálatoknak vetették alá, majd beszondázták, és most nekik dolgozik. Vízesésként folynak a könnyek az arcán, keze ökölbe szorulva. Meg kell menteni, mielőtt egy óriási antena fog előtörni belőle. De előbb a lányt.- Na, fogd meg, kapd fel a válladra, a babák nem mozognak, visszafelé van egy lépcső, ott ki tudunk menni. Majd otthon belőled is kiszedjük a szondát, nem kell félni.- igen, a nap hősének gondolja magát, már csak el kell büszkélkednie Hana-neeeeenek. Lehet, hogy kap majd Tőle valami finom kis sakét is, sőt, lehet nem veri meg egy pár napig. Az lenne az igazi jutalom.
Vissza az elejére Go down
Murasakibara Hina
12. Osztag
12. Osztag
Murasakibara Hina

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 14
Age : 30
Tartózkodási hely : 12. osztag
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te6500/15000A zenedoboz  29y5sib  (6500/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyHétf. Jan. 21, 2013 8:50 am

Roppantul az az érzésem, hogy ma mindenki azt akarja elérni nálam, hogy beteljen a pohár. Junichi ügyeskedésének hála csapdába kerültem és ráadásul, most zanpakutou lelkem éneklő hasonmásával kell harcolnom, úgy, hogy még csak szépen sem tud énekelni. De mit is vártam én egy csontváztól? Neutral
- Fogd már be! - támadtam meg ismét a hasonmást, de semmi különös nem történt. Ugyan úgy védekezett és támadott ahogy én és ez valóban idegesített, nem is kicsit. De mégsem lehet az, hogy egész végig itt játszadozzak ezzel az alakkal.
- Nem igaz már... - nyűglődtem mikor a "változás" megjelent ahogy azt kértem, viszont közel sem úgy, ahogy én azt elterveztem. Az engem beszívó fehér fény, majd az arra ébredés, hogy a levegőben felfüggesztve tartanak huzalok segítségével, ráadásul az a fura nőszemély is itt mondott, habár most határozottan furább volt, mint korábban.
- Remélem tisztában vagy azzal, hogy ez nemi diszkrimináció... - közöltem vele a véleményemet, lévén én vagyok az egyetlen nőnemű a csapatból és pont engem kell itt csapdába ejteni, meg felhasználni gonosz célokra meg minden. Nagyon zavar az is, hogy bábúként akarnak felhasználni, mert úgy gondolják ez jó muri. Elegem van az ilyesmiből. >.>
Jelenleg viszont nincs lehetőségem arra, hogy mindezzel foglalkozzam, hisz a húroknak köszönhetően a testemet mozgásra kényszerítik és hamarosan már saját csapattársaimmal állok szemben. Ami azt illeti, egyikükre most kifejezetten pipa vagyok, hisz neki köszönhető az, hogy jelenleg itt vagyunk ebben az állapotba. Remélem, hogy ezek az átkozott huzalok képesek a gondolataimban olvasni és kivételesen nem hátráltató szándékuk lesz az egyik célom elérésében.
Még át sem gondolhattam, hogy mit akarok, de a testem már mozgott. igazán megvárhatnák a gondolataimat ezek az átkozott huzalok, habár részben hamarabb is reagálnak mint én, mert csak akkor vettem észre magamat, mikor a megidézett kidout kikerültem a segítségükkel. Ezek az őrültek komolyan képesek lennének megtámadni? Neutral Mondjuk nem éppenséggel én kéne ezt kérdeznem, hisz jelenleg első számú célom az, hogy lekeverjek egy nagy pofont Junichinek, hisz neki köszönhetem a jelenlegi szituációmat. És a huzalok segítségével minden bizonnyal sikerül is majd nekem mindez.
- Elég volt a szórakozásból... Manten wo ohikakuse, Ranran Gaikotsu! - aktiváltam a shikaiomat ismételten most, hogy már nem az álomvilágban vagyok és, hogy valóban nagy szükségem van a pengékre. Igazából elég nagy gondban lennék, ha a pengéimet csak kézjelekkel tudnám irányítani, bár a többiek még inkább, de ez most nem számít. Gondolati parancsokkal simán felülbírálhatom a kézmozdulatokat és az egyetlen célom egyelőre az, hogy kiszabaduljak a huzalok fogságából, így a pengéket azok elvágására utasítom. Igaz, hogy cseppet sem finomkodom ennek a kivitelezésével, így megtörténhet, hogy ha valamelyik csapattársam nem ügyel, akkor kénytelen lesz gyors védekezést vagy épp öngyógyítást előhalászni valahonnan. De ez most fontos és nem akarok precízkedni addig, amíg még megvan a lehetőség r, hogy megzavarjanak benne. Ugyanakkor immáron nem elrejtendő szándékom az sem, hogy fel akarom gyújtani ezt az egész fabábukból álló kócerájt és erre a zanpakutoum pont ideális fegyver.
Vissza az elejére Go down
Tsuchiya Junichi
9. Osztag
9. Osztag
Tsuchiya Junichi

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 16
Age : 44
Tartózkodási hely : Ripityára tört asztal alatt
Registration date : 2012. Aug. 13.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te7000/15000A zenedoboz  29y5sib  (7000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptySzer. Jan. 23, 2013 3:16 am

Fényes siker! Szó szerint! Rettentő büszkén vigyorodtam el, miközben a régies küllemű zenedoboz apró darabjaira tört. Sajnáltam azért, emlékszem réges-régen még volt is ilyesmi a kezemben, de bizony-bizony az már megvolt vagy egy évszázada is, ha nem több. Egészen, egészen nosztalgikus hangulatba kerültem, könnyen lehet, hogy efféle régies ajándékokat fogok Karácsonyra adni. Merthogy képes leszek rá, és nem maradok itt bezárva, az hétszentség! Ezt támasztotta alá a kissé émelyítő látványhatás, mely kibontakozott sötét lélektükreim előtt. Ettől a spirálisan forgó elmosódástól meg is szédültem, még szerencse, hogy megvakított a fény és így legalább nem fájdult meg tőle a kíváncsi kobakom Neutral Újfent megéreztem az ellenállhatatlan erőt, mely húzni kezdett, ám most Hina nélkül rántott be magába, nem ölelhettem apró és törékenynek ható testét. Ezúttal nem is ellenkeztem, hiszen tudatában voltam annak, hogy visszavisz, és nem elragad. Remélem.
Mikor kilökött magából ez a valami, már azon morfondíroztam, hogy miféle mesterről beszélhetett a zöld hajú kisasszony, ámde a rám boruló töksötétség el is hallgattatta elmém zakatolását. Teljesen, teljesen megvakult minden érzékem, csak lassacskán futottak be a jelek. Csöpögés csilingelő hangja, záptojás bűze, vízben való tapicskolás és csörömpölő zaj hangja. És így utoljára a látásom is meg óhajtott érkezni, szóval világossá vált, hogy játékos játékbolt helyett a sötét csatorna mélyén vagyok fémes bábok gyűrűjének kellős közepén. Legalább nem egyedül, itt volt két bajtársam, akikkel kölcsönösen megilletődve pisloghattunk egymásra.
- O...Ohisashiburi. Mi folyik itt? És hol van Murasakibara-chan? - szólítottam meg Kuchiki-kunt bizonytalanul, majd tántorodtam meg, ahogy a kemény buksimon landolt egy rozsdás csődarab. Fájdalmasan feljajdultam és felháborodottan fordultam meg, így szembenézhettem egy csövessel. Egy csöves bábuval mármint, aki újra meg akart ütni. Még szeretett húgicám sem dob meg kétszer egy asztallal, szóval ez az izé ártani akart nekem. Mikor hátrálni kezdtem, rögtön elzárták az utamat. Cseles jószágok voltak, már nyúltam is a kardomhoz, csakhogy ebben a pillanatban mindegyik összeesett, mint valami rongyos rongybaba.
- Hina! Egészben vagy, rózsaszál, ugye? - kiáltottam a megjelenő alak felé aggódva. Hatalmas kő esett le a szívemről még akkor is, ha régi-régi barátom most picit morcosnak is tűnt és furcsa volt a mozgása. Olyan... dróton rángatottnak tűnt. És felpofozott, miután kikerült egy Hainawát teljesen természetellenes reflexszel. Teringettét, ő még mindig a gonosz dal befolyása alatt lenne?! Megráztam a fejem, és hallván a shikai parancsot menten hátraugrottam és rántottam magammal ezzel egyetemben az öreget is, aki eléggé fáradtnak tűnt. Kuchiki-kun remélhetőleg tud vigyázni magára és rájön, hogy nem jó egy ilyen tüzes hölgyemény hasonló temperamentumú lélekölőjének képessége közelében tartózkodni! Lassacskán koppantak a dolgok, Murasakibara-chan is marionettbáb lett :/ Újfent idézni kezdtem, ezúttal egy jóval erősebb mágikus kidout, mint amit többnyire használni szoktam. Úgy tűnt tudatánál van a lány, csak a testének nem ura, a zanpakutouja képességeivel pedig tisztában voltam.
- Bakudou no rokujuusan, Sajou Sabaku! - kiáltottam fel, és próbáltam megbénítani Hina mozgását, hogy ne árthasson se nekünk, se magának, miközben a fegyverével dolgozik.
- Nem-nem-nem, Kuchiki-kun, előbb el kell pusztítanunk egy zenedobozt, még nem mehetünk el. Szépséges Hina, hol a doboz, honnan szól a dallam? - kérdeztem hangom teljével a lányt, miközben égő arcomat simogattam, mely még az előbbi pofon, és most a hőmérséklet emelkedésének hatása alatt volt. Ha elszabadul a pokoli forróság, majd a lélekölőm lehűti a kedélyeket, de először is... doboz!
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptySzer. Feb. 20, 2013 10:01 pm

Bár Samanuske próbálkozása nem sikerült a veszélyessé vált bajtársuk lekötése a bakudouval, bármi is irányítja Hinát a segítségére van, s míg megvédi, és bántalmazni akar titeket, akár magától, akár a furcsa küllemű nő utasítására, addig igen nagy bajt jelenthet számotokra.
Hina, neked pont, hogy kapóra jöhetett az utasítás, miszerint használd a lélekölőkardodat. Valami miatt a fogva tartód, ki tudatodat próbálja irányítani, mintha már nem teljesen tartana kordában téged. Ezt a huzalok időnkénti lazulásából is megérezheted, mely olyan mozdulatokat enged meg számodra, melyet igenis te kívánsz végrehajtani, nem pedig valami felsőbb parancs kényszerít rá. Megidézed zanpakutod shikaiát, s bár társaid második próbálkozása tested lekötésére sikerrel jár, amiért a téged irányító majdhogynem láthatatlan huzalok egyre kevésbé tartják béklyóban testedet, ez még nem hiúsítja meg a kardod használatát.
Támadj!
A körpenge egyike gondolataidnak próbálván engedelmeskedni lassú forgással indul meg a huzalok irányába, a másik a többiek felé száguld, azonban akaratod a szabadulásra erősebbnek bizonyul irányítód céljánál. A másik körpenge, mely külön úton indult el parancsodnak ellenszegülve, hirtelen megáll három bajtársad orra előtt. Érezhetitek a penge körülötti lángok melegét, s láthatjátok, ahogy az lassacskán irányt vált és csatlakozva a másik körpengéhez a huzalt vágják el, mellyel Hina meg volt kötve.
Nem!!
Hosszú csatorna út, földre zuhant fémbabákkal ellepve egy rozoga, vaskos faajtóhoz vezet. Recsegve kitárul, s egy lépcső vezet felfelé. Léptek. Egyre feljebb halad, s mikor fölér egy Hold fényével megvilágított terem tárul elé, hatalmas ablaka tárva nyitva, pasztellszínű selyemfüggöny a szél táncával leng. A terem közepén egy fotel helyezkedik el, hatalmas háttámlával, mely miatt nem látni, hogy ki ül benne.
Mester…

Hina ernyedten zuhan a földre, de legalább ismét irányítása alatt tudhatod a testedet és a nő hangja is eltűnt a tudatodból, nincs, aki irányítson. Azonban az utolsó képek, melyet a furcsa nő szemével láttál, talán segítségetekre lehet, hisz a hosszú folyosó, amit láttál pontosan ez volt, valahol a sötétségben a csatorna végén talán ott van az ajtó. De mielőtt bármit megoszthatnál társaidnak abból, amit láttál, úgy egy méterre közted és a többiek között ereszkedik le a nő, ki fogvatartott téged.
- Ezüstből és aranyból építsd fel, építsd fel, építsd fel. Ezüstből és aranyból építsd fel, My Fair Lady! – hangja rekedtes, ahogy a dalt énekelve megpróbálja mozgásra bírni a körülöttetek heverő fémbabákat. Kezét mozgatva közben, mintha csak ujjbegyeire lenne rákötve az őket irányító huzal. A fémbabák lassan felemelkedtek és szaggatott járással indulnak meg felétek, ismét fegyvert véve magukhoz, kísérő szólamként dalolva az elhangzott akkordot a nő szájából. Öten - öten lépnek fel körülöttetek, hogy utatok állják, mintha nem akarnák, hogy elmenjetek, s különválasztva titeket gyöngítsék az erőiteket.
- Ajándékok… babák… nagyszerű ajándékok! Mester, végrehajtom parancsod!! – szaggatott beszéddel irányítja felétek a nő a babákat, s tán megfordulhat fejetekben, ki is az a mester, kiről beszél, ahhoz hogy megtudhassátok, őt kell lefegyvereznetek.

Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te9000/15000A zenedoboz  29y5sib  (9000/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptySzer. Márc. 20, 2013 7:40 am

Nagyon nem úgy alakultak a dolgok, ahogy szerette volna. A… csapattársukat se tudták ártalmatlanná tenni, és a szondát se tudják eltávolítani aaaaa… megint nem tudja a nevét, de majd ha visszaértek a 4. osztaghoz, akkor elég lesz rábökni, és már jön is a csapat. Kis vazelin, gumikesztyű, valami, amire ráharaphat, és már szedik is kifelé. Nem lesz az olyan fájdalmas… vagy lehet, de szerencsére ezen nem Samanuskenak kell túlesnie. Még a behelyezés lehetett ám kellemetlen élmény, sőt, borzalmas, kelleni fog némi terápia, de hát ezért vannak a barátok, hogy segítsenek a másikon, majd csak túl lesz ezen is. Samanusketől még kapni fog egy párnát is, kifejezetten az ilyen gondok miatt, hogy kényelmesen tudjon ülni, bár lehet, hogy egy darabig hason fog feküdni, de hát a gyógyulásért szenvedni kell. Majd kap valami érmet is, vagy ki tudja? De jelenleg a pofonon kell gondolkoznia, csak nem ok nélkül kaphatta. Hm, lehet Samanuske talált valakit, aki szintén szereti néze… vigyázni a hölgyekre, amikor a fürdőben vannak. Bátor, és hősies tett, minden férfinak így kellene cselekedni, de szerencsére nem teszik, így Samanuske elveze… munkáját is elvennék. Jó ez így, csak pár konkurencia, ennyi még elviselhető. De ha többen lesznek, a végén még panaszt kell tenni valakinél, csak tudná, hogy ki az erre megfelelő személy?
~ Áh, mindegy is, majd kicsit alkalmasabb időben ráérek ezen gondolkozni. Fuuuu, használja a zanpuját, szép zanpu, jó zanpu.- megbabonázva nézi a lány zanpuját, majd a szondás férfira néz, aki támad. Nagyon reméli Samanuske, hogy ez valami bénítás lesz, és nem akarja tényleg bántani a társukat, mert csúnya látvány lenne, ha Samanuske sírni kezdene.
- Milyen dobozt? Zenedoboz? Merre, hol? Jó zene szól belőle?- megint szidhatja magát, hogy nem figyelt oda semmire. De már későbánat, majd csak kimásznak valahogyan ebből, legalábbis nagyon reméli. Bár azt sajnálja, ha el kellene pusztítani azt a dobozt. Biztosan sokat dolgozhattak rajta, inkább csak le kell csukni, hogy ne játssza tovább a dallamot, és minden meg lesz oldva. Samanuske meg vállalja, hogy elrakja azt a dobozt, és nem lesz többet kinyitva. Hana-neenek ajándék. Drága rokonát meg nem úgy ismeri, hogy hajlamos lenne hallgatni azt a zenét, használná valami alátétnek. Az a szép Acélmájú unokatestvére. Jól ki is gondolta már ezt, csak valami félbeszakította a gondolatmenetet, mégpedig az, hogy az a lányka, akire támadtak, inkább a pihenést választotta, legalábbis elterült.
- Félidő? Akkor nekem is le kéne dőlni egy kicsit.- el is kezdte a megfelelő hely keresését, csak nem talált, mert valaki szépen közbeszólt, és még verselt is, amit Samanuske egy széles mosoly társaságában meg is tapsolt. Ráadásként még kézbábozás is volt, remek előadás. Csak mintha nagyon is jól sikerülne, az eddig bágyadt bábok most felkeltek, sőt, még fegyvereket is szereztek, ami pedig a legrosszabb, ezek a színészek élő játékot játszanak, bevonják a közönséget is.
- Jajajajajajjjjj, nem szeretnék szerepelni, rossz színész vagyok, lámpalázas is, és hamar elrontom a szövegemet is.- megszeppentre vette a figurát, hátha használ, de nem, sajnos nem.
- Na ne mááááááár!!!- segítségkérően néz a többiekre, de hát ők is el vannak foglalva a saját bábjaikkal. Hiába bábok ezek, egyszer lehet éltek, és Samanuske nem öl, sose fog ölni, akkor se ha az élete múlik rajta. S talán ezek a bábok, akik előtte állnak, már nem élnek, de régen lehet, akkor pedig ez Samanuske felfogása szerint pont ölésnek számít. Inkább ártalmatlanná akarja tenni őket. Erre van is egy terve, na jó, tervnek túlzás, csak ami elsőnek az eszébe jutott.
- Ott, bizony ott, arra van egy kék elefánt.- mutogat a bábok mögé, de semmi hatás, pedig még Samanuske is odanézett. Hátha igaza van, és tényleg lesz ott egy kék elefánt. De csalódnia kellett, inkább céloz, majd...- Bakudou 04: Hainawa.- vesz egy nagy levegőt, majd egy újabb bénításba kezd.- Bakudou 63: Sajou Sabaku.- ennyi elég volt neki, kezd már kimerítő lenni az egész. Helyette inkább a feje felett lévő csövekre néz, egy próbát megér.
Előhúzza a zanpaktouját, majd állóhelyben ugrik egyet, és a csövek felé suhint. S remélhetőleg kettévágja azokat, majd ahogy leérkezett, kicsit hátrébb ismétli ezt meg. Hátha néhány bábot ezzel is ki tud ütni. De addig úgy se lesz vége, még a bábmester magánál van. Ezért hát nincs más hátra, komolyabban is kellene cselekednie, bár belesajdul a szíve, hogy ezt kell tennie, de megteszi, mert akkor hamarább mehetnek haza.
A bábok közeléből el shunpozik, egyenesen a szalagokat irányító nő felé, és mikor eléér, ismét shunpozik, de most mögé, hogy a zanpaktouja markolatával egy ütést mérjen a tarkójára. Véletlenül se akkorát hogy megölje, csak el akarja kábítani. Így talán a bábok se mozognak tovább, és akkor már csak meg kell kötözni a foglyot, és hazavinni magukkal, a többi már nem Samanuskéék dolga lesz. Vannak erre megfelelő shinigamik. De persze csak akkor történik ez meg, ha sikerült kijutnia a bábok gyűrűjéből.

Vissza az elejére Go down
Murasakibara Hina
12. Osztag
12. Osztag
Murasakibara Hina

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 14
Age : 30
Tartózkodási hely : 12. osztag
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A zenedoboz  Cl0te6500/15000A zenedoboz  29y5sib  (6500/15000)

A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  EmptyVas. Ápr. 21, 2013 9:12 am

Fáradtan bár, de némi örömmel estem a földre. A két körpenge még mindig körülöttem körözött hűségesen, viszont már nem volt miért aggódnom, hisz a nő hangja teljesen eltűnt a fejemből, már csak meg kellene találni azért, hogy a fejemben látott dolgokról elbeszélgessünk kicsit.
- Nincs semmiféle zenedoboz, csak ő van. - tápászkodtam fel egy mély levegővétel kíséretében, miután az általam látni óhajtott személy felbukkant. ha így tudom akkor inkább valami olyasmit kívánok ami több segítséget nyújt, mint akadályt. Sajnos semmi sem lehet tökéletes, nem igaz?
- Ha lehetséges vonuljatok fedezékbe, valamint tartsatok fel annyi bábut amennyit csak tudtok. Én hatástalanítom a nőt. - utasítottam a többieket. Tisztában voltam vele, hogy jelenleg nekem van a lehető legkevesebb felhasználható energiám, viszont lévén jelenleg nekem van aktiválva a shikai szintem és a célpontom fejéből faforgács kandikál ki, így jelenleg nekem van a legerősebb ütőkártyám. Különben is, hogy ha nem járnék sikerrel a többiek még mindig itt vannak, hogy megoldják a helyzetet.
Éreztem, hogy a testem már nem sokáig fogja bírni a megerőltetést, így kénytelen voltam valami gyors és remélhetőleg hatásos taktikát választani annak érdekében, hogy a lehető leghamarabb lezáruljon ez a harc, lehetőleg még azelőtt, hogy teljesen kiütném magam.
Shunpot használva löktem el magam a talajtól, hogy még azelőtt átjussak az engem akadályozni akaró bábokon, hogy az általuk kreált kör teljesen bezárulna. A jelenlegi helyzet persze nem sok választási lehetőséget hagyott, így hát a folytatás sem volt éppenséggel olyan nehezen kitalálható.
- Seika toujin. - ejtettem ki kardom egyik támadásának a nevét, majd két tűz tűzpengét indítottam meg a nő felé. Remélhetőleg ez elegendő lesz ahhoz, hogy megfosszam a karjaitól, viszont a biztonság kedvéért azért a két pengét is elküldtem, hogy, egyrészt a lábai se maradjanak meg, másrészt ha elkerülné a támadást, akkor az ne legyen olyan nagy probléma. Ami szerény személyem testi épségét illeti... csak reménykedni tudtam abban, hogy ha esetleg valami gond lenne, akkor társaim a segítségemre sietnek. Nem igazán hiszem, hogy túl kellemes lenne jelenlegi állapotomban kézitusát vívni, pláne, hogy nem is az erősségem és, hogy az is komoly koncentrációba kerül, hogy az eszméletemet megtartsam és a shikait is fenn tudjam tartani. Van egy olyan érzésem, hogy miután visszatérünk Seireteibe kiveszek egy rövidebb betegszabadságot...

//Bocsánat, hogy ennyire megkéstem a poszttal. >.< //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A zenedoboz  _
TémanyitásTárgy: Re: A zenedoboz    A zenedoboz  Empty

Vissza az elejére Go down
 

A zenedoboz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-