-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Yoshida Yukio

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yoshida Yukio
Akadémista
Akadémista
Yoshida Yukio

Férfi
Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2012. Nov. 09.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yoshida Yukio Cl0te2500/5000Yoshida Yukio 29y5sib  (2500/5000)

Yoshida Yukio _
TémanyitásTárgy: Yoshida Yukio   Yoshida Yukio EmptyVas. Nov. 11, 2012 10:23 pm

~ Adatlap


Név: Yoshida Yukio
Nem: Férfi, mint apu Cool
Kaszt: Akadémista
Rang: -
Kor: 6 (és fél! Arrogáns )

Szint: 1.
Lélekenergia: 2500
Tőke: 4000 ryou
Yoshida Yukio Nvtelen1eYoshida Yukio Nvtelen1eYoshida Yukio Nvtelen1e
~ Kinézet


Sajnos közel sem vagyok olyan magas, mint apu vagy Jikko~neechan, de ők előnnyel indultak, mert több idejük volt nőni! Azért igyekszem utolérni őket, és én leszek majd a legmagasabb az egész családban! A hajam szép fehér, mint anyué, de biztos bezöldül majd, mint apué, ha shininigami leszek. A szemem halványlila, de nem látom, hiába bandzsítok, csak a tükörbe, de anyu azt mondta, hogy ne is bandzsítsak, mert úgy marad a szemem, azt pedig nem szeretném, mert nem látnám a lidérceket, és akkor nem lehetnék shininigami, de már felvettek az Akadémiára, szóval nem lenne jó, ha mégsem lehetnék. Az Akadémiai egyenruhámat hordom, de ha nem kell iskolába menni, akkor felvehetem a kis köpenyem, amit Jikko~neechan hozott nekem, és amiben pont úgy nézek ki, mint apu, csak az enyém nincs megégve, mert robbantani nem tudok még, és anyu szerint tartsam is meg ezt a jó szokásom, de apu is szokott robbantani, így ha végre olyan nagy shininigami leszek, akkor én is fogok, persze akkor nagyobb köpenyben.


~ Jellem


Én egy zseni családból származom, így egyértelműen zseniális vagyok, és nem bututus, mint ahogy An~chan mondta! ˇ^ˇ Örököltem a kísérletező tehetséget is, jelenleg alternatívélelelem után kutatok, ami annyit tesz, hogy az általunk ismert ehető dolgokon túl újabbakat fedezek fel, amik a környezetünkben fellelhető, mint például a közönséges zöldfű! Majd ha beköszönt az ételválság, felfefedezésem nélkülözhetetlen lesz, és apu és anyu, meg persze Jikko~neechan és Yukko~neesama is nagyon büszkék lesznek rám, mert ugye én már előre tudtam, hogy erre egyszer szükség lehet, és mindenkit megmentettem hatalmas tudásommal.
A gyerekegyleletben már sok mindenkit megismertem, és játszani is szoktam velük, a gyerekekekkel könnyű barátkozni, de az idegenenekkel is kedves vagyok, amíg nem kócolják össze a hajam, ami természetesen pont úgy áll, ahogy apunak is szokott. Cool (Magyarán kócos Neutral xD) Anyu azt mondta, hogy szokjam le a szótagok ismétléséséről, pedig én nem is ismétlem őket, pont annyit mondok, amennyit kell, és amennyi ott van, nem én találtam ki a szavakat, pont ilyen sok szótagot tettek oda, ahova mondom, mert ha én találtam volna fel, akkor sokkal-mokkal kevevesebb lenne, ahogy Jikko~neechan mondaná. Surprised Legnagyobb tehetségem természetesesen abban van, hogy bajba kerülés nélkül tudok nagymamamától sütit csenni, mert a találosmányaim arra használhatóak, hogy tőkéleletes legyek az édesség eltüneteltetésében. (Továbbá cukiságfaktorát növeli, hogy selypít, valamint a „z”-t „zs”-nek, a „c”-t pedig „cs”-nek ejti.)


Yoshida Yukio Nvtelen4bYoshida Yukio Nvtelen4bYoshida Yukio Nvtelen4b
~ Technikák/eszközök

Shunpo:

Japán név: Shunpo
Magyar név: Villámtánc
Leírás: A shinigamik használják, ami rendkívűl gyors helyváltoztatást tesz lehetővé kis távolságon belül.

Bakudo:

Japán név: Bakudou 01: Sai
Magyar név: Fogság
Leírás: Olyan technika, ami az ember háta mögé köti a kezeit.
Kidou képzettség: 1 pont

Japán név: Bakudou 09: Geki
Magyar név: Csapás
Leírás: A célpontot vörös fény borítja be, ami teljesen lebénítja.
Idézés: Hullj szét, Rondanini fekete kutyája! Nézz végig magadon és égj; tépd fel saját torkodat!
Kidou képzettség: 2 pont

Japán név: Bakudou 58: Kakushitsuijaku
Magyar név: A követő fecskék megidézése
Leírás: A használó egy négyfelé osztott kört rajzol valamilyen szilárd felületre, benne a megfelelő szimbólumokkal, majd megidézi a kidout, a körben pedig megjelennek annak a lélekenergia-forrásnak a koordinátái, amelyekre a használó koncentrál. Ismeretlen helyen tartózkodó lények megtalálására alkalmas.
Idézés: Dél szíve, észak szeme, nyugat ujja, kelet lába, érkezzetek a széllel és távozzatok az esővel!
Kidou képzettség: 1 pont

Hadou:

Japán név: Hadou 01: Shou
Magyar név: Döfés
Leírás: A használó eltaszítja magától a célpontot ezzel a kidou-val.
Kidou képzettség: 1 pont

Japán név: Hadou 31: Shakkahou
Magyar név: Vörös tűzágyú
Leírás: A kidou a használója kezéből jön ki, erős labdaként vagy hatalmas robbanásként.
Idézés: Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, szárnyak suhogása. Te, ki az Ember nevét hordozod, Pokol és Zűrzavar. Tenger hullámzó akadálya indul dél felé.
Kidou képzettség: 1 pont


~ Felszerelés(ek)


A Jikko~neechantól kapott köpeny, amiben úgy néz ki, mint az apukája, és ettől nagyjából szuperhősnek képzeli magát, ha ebben játszik, akkor okosabbnak és erősebbnek érzi magát. Neutral xD

Yoshida Yukio Nvtelen2lYoshida Yukio Nvtelen2lYoshida Yukio Nvtelen2l

~ Zanpakuto


Spoiler:

~ Ajándékok, jutalmak


-

~ Kiadások


-

~ Küldetések, küzdőterek


-

~ Dokumentumok


Előtörténet: Yoshida Yukio
Wiki: -
Vissza az elejére Go down
Kon

Kon

Hozzászólások száma : 333
Registration date : 2011. May. 01.
Hírnév : 6

Yoshida Yukio _
TémanyitásTárgy: Re: Yoshida Yukio   Yoshida Yukio EmptySzomb. Nov. 17, 2012 2:10 am

Összesen: 10 pont
  • 4 pont jár minden képzettségre összesen
  • 5 pont az LP után
  • 1 pont a Gyerekegylet tagság nyomán

Képzettségek:

2 pont zanjutsu
3 pont hakuda
2 pont kidou
3 pont shunpo
Vissza az elejére Go down
 

Yoshida Yukio

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Adatlapok-