-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hiroshi Kaito
Quincy
Quincy
Hiroshi Kaito

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 38
Age : 27
Tartózkodási hely : Csatatér
Registration date : 2009. Aug. 30.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito Cl0te4900/12000Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito 29y5sib  (4900/12000)

Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito _
TémanyitásTárgy: Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito   Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito EmptyVas. Aug. 26, 2012 12:37 am



harc? harc?! harc!





Hosszú ideig lábadoztam a Lanven elleni harcom során. A haverok minden nap meglátogattak még otthon is miután hazaküldtek a kórházból. Még fájt egy-két mozdulat, de muszáj volt legalább otthon aktívkodnom. Be volt osztva az időm, hogy mettől meddig tornázok, takarítok, pihenek, meg satöbbi. Kicsit nagy kupi volt a lakásban. Míg én kórházban voltam addig a haveroknak megengedtem, hogy nálam "partyzzanak", de nem gondoltam volna, hogy lesznek olyan rohadékok, hogy nem takarítanak ki és rám hagyják ezt az egészet...
Már a tököm tele volt a takarítással meg úgy mindennel, fájtak a sérüléseim helyei ezért úgy döntöttem, hogy szarok bele mindenbe és ledőlök aludni, hátha jobb lesz. Hátha csak egy rossz álom ez az egész... reménykedtem benne, hogy ha felkelek akkor nem lesz kupi, nem fognak fájni a sérüléseim... Az álom másodpercek alatt magával ragadott. Az álmom iszonyatosan rossz volt.... nem nagyon értettem, de nem is érdekelt....
Mintha hideg vízzel öntöttek volna nyakon úgy riadtam fel. Le voltam izzadva a fejem lüktetett és fájt mindenem. Kimásztam az ágyamból és a pult felé vettem az irányt, hogy bevegyem az orvos által felírt fájdalomcsillapítókat, meg a nem tudom miféle több száz bogyót, ami elméletileg elősegíti a gyógyulásomat.
Miután bevettem a bogyókat leültem a tv elé, hogy egy kicsit lazuljak, de mikor leültem egy érdekes lélekenergiára lettem figyelmes a közelben. ~ Shinigami?! ~ gondoltam majd a fájdalommal nem törődve felpattantam és kirohantam az utcára, hogy körbenézzek. Nem volt sehol.. ezek szerint jóval távolabb volt mint ahogyan az gondoltam... Futottam, ahogyan csak bírtam, mikor végre megláttam a shinigamit. Egyből elöntött a harag, alig tudtam gondolkozni, egyből rá akartam támadni, utálom őket...
- Jól érzékelem, hogy egy shinigamival van dolgom? pffujjj - köptem egyet magam mellé és feszülten figyeltem, hogy ezek után mit fog csinálni. Reménykedtem benne, hogy csak egy mezei tiszt, mert ha egy hadnagy vagy kapitány akkor nagyon nagy bajban vagyok. Mondjuk így leépülve egy tiszt is másodpercek alatt ki tud csinálni ha nem figyelek. Terpeszbe álltam és vártam, hogy mikor támad vagy akármi. Kicsit aggódtam, hogy nem fogom élve elhagyni a csatateret, de nem futamodhatok meg ha már felhívtam magamra a figyelmet.
- Mi dolgod erre söpredék? - kérdezem egyre ingerültebben. Már csak szimplán a jelenléte is idegesít... s lassan nem tudom magam kordában tartani, az pedig nem előnyös... A végén még ártatlanoknak is baja eshet, aminek azért nem nagyon örülnék hiszen azért vállaltam fel azt ami vagyok, hogy Őket védelmezzem...





A hozzászólást Hiroshi Kaito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 27, 2012 1:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito Cl0te18700/30000Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito 29y5sib  (18700/30000)

Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito _
TémanyitásTárgy: Re: Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito   Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito EmptyVas. Aug. 26, 2012 2:21 am

Nem tudtam, hogy unalmamban mi a francot tudnék csinálni, hogy ez az érzés ne legyen olyan erős. Viszont azt tudtam, hogy a Shinigami nőegylet a legjobb. Ekkor a megbízást kaptam, hogy menjek az emberek világába, és nézzek utána, hogy egy kis japán városban miért vannak Hollow túláradások. Eddig nem volt semmi baj, habár nem osztottak egyetlen halálistent a területre. Ez engem is érdekelt, ezért Rairyuuval az oldalamon elindultam a harmadik Senkaimon felé. Mikor átértem, arra a döntésre jutottam, hogy tüzetesen fogom átvizsgálni az egész várost. Ezt pedig úgy tettem meg, hogy az utcákon szép nyugodtan sétálva nézelődtem, és kerestem a titokzatos lélekenergiát, amit már éreztem, de nem találtam, mivel nem nagyon érzékelem a lélekenergiákat. Sose ment. Az is a küldetésem része volt, hogy a hollowokat felkeressem és likvidáljam. Ezt meg is tettem, egy ilyen kis városban tényleg túláradásnak számít, ha- ránézésre 20000 lakosú városban- több mint 30 hollow van. mindenesetre az összeset lecsaptam, mint a legyet, akkor kezdtem el igazából keresni olyan reiatsu nyomokat, amik nem hollowból vagy Shinigamiból származnak. Megpróbálkoztam a lélekfonállal, de nemigen sikerült.
- Tehát megint unatkozhatok, amíg nyomot nem találok.
Gondoltam, aztán megéreztem valamilyen lélekenergia nyomot, ami még egyáltalán nem volt ismerős.
- Na, ez megnézem.
Azzal elindultam a nyom után. Minthogy a minta egyre erősödött, megbizonyosodhattam végre arról, hogy ez nem csak egy egyszerű, ártatlan nyom. Leértem oda, ahol már tisztán érezhettem ezt a reiatsut, még azt is, hogy mely utcából jön. Aztán egyszer csak megláttam:
Középhosszúságú fehér haja volt, és majdnem tíz centivel alacsonyabb lehetett nálam. Láttam, ahogy kivörösödött az indulattól, a szeme csak úgy fröcsögte az irántam táplált gyűlöletet. Nem is értettem, hisz azt se tudta, ki vagyok.
- Jól érzékelem, hogy egy shinigamival van dolgom? pffujjj..
Szólalt meg váratlanul, majd a legnagyobb undorral kiköpött. Fejemben kezdett megfogalmazódni a gondolat, miszerint ő egy Quincy, a halálistenek legnagyobb riválisai és gyűlölői. Már értettem őt. Az Akadémián tanítottak róluk, és így már teljesen meg tudtam érteni ellenszenvét és dühét.
- Mi dolgod erre söpredék?
- Söpredék? És ha én most azt mondanám neked, hogy az első osztag hadnagya vagyok, arra mit mondanál? Sérült vagy, nekem meg amúgy sincs kedvem verekedni. Az egyáltalán eszedbe jutott, hogy lehetne értelmesebben is beszélni? Mondjuk, ha mindenképpen verekedni akarsz, hát jó, ha így akarod, semmi ellenvetésem nincs ellene. Nekem az se lenne baj, ha a harc végén megbánnád, amit tettél. Nem vagyok az az öntelt típus, de azt azért tudom, hogy egy cafatnyi esélyed sem lenne ellenem, ha most harcolnánk. Mi lenne, ha te szépen visszamennél az ágyadba pihenni, én meg keresem azt, akit kell. Amúgy tudtad, hogy a Shinigami nőegylet a legjobb?
Kíváncsi voltam, mit mond erre.

Vissza az elejére Go down
Hiroshi Kaito
Quincy
Quincy
Hiroshi Kaito

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 38
Age : 27
Tartózkodási hely : Csatatér
Registration date : 2009. Aug. 30.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito Cl0te4900/12000Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito 29y5sib  (4900/12000)

Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito _
TémanyitásTárgy: Re: Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito   Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito EmptyKedd Aug. 28, 2012 11:17 pm

Csak álltam és vártam, hogy megkapjam a kérdésemre a válaszomat, de valahogy nem akarta az igazat. Ellent mondott annak amit én akartam és azt nem szeretem főleg ha a mi világunkba ilyen semmire kellő szarháziak jönnek át. Inkább maradt volna otthon és játszott volna a többi shinigamival. Elpusztították a fajom nagy részét és még képesek ily bátran a szemünkbe nézni... hánynom kell...
- De nem vagy hadnagy... ha az lennél nem kérdezted volna meg, hogy mi lenne akkor ha... ha már szép nem vagy akkor legalább hülye ne legyél... - mondtam majd megropogtattam az ujjaimat, illetve a nyakamat, ami egy kicsit fájt, de nem törődtem vele. Most az a fontos, hogy vagy megöljem vagy elkergessem innen. Az elmémet egyre jobban lepte el az idegesség, éreztem, hogy vörösödik a dühtől az arcom és egyik percről a másikra elkezdtek remegni a kezeim... tényleg gyűlölöm őket... miattuk veszítettem el nemcsak a fajtársaimat... a szüleimet is, illetve a nagyszüleimet is. Mikor megjelentek, hogy végezzenek a hollowval nem csak a hollowal végeztek, hanem a családommal is. Én csak azért éltem túl mert apám még a nagy csata előtt bebújtatott a szekrénybe. Onnantól a nagyapám nevelt, tanított... egy nap nagyapám szembe szállt egy shinigamival, hogy bosszút álljon a fián, más néven az apámon. Sajnos a shinigami erősebb volt és a szemem láttára megölte az utolsó számomra ismert olyan személyt aki a családomhoz tartozott.
- Most komolyan azt hiszed, hogy ez a pár apró karcolás meg tud gátolni abban, hogy harcoljak? Shinigamikkal értelmesen nem lehet beszélni... olyanok vagytok mint a hollowk vagy az arrancarok, sőt talán rosszabbak is vagytok... - mondom már majdhogynem ordítva... Nem öntelt, akkor mégis micsoda ha azt állítja esélyem sincs ellene? Még nem is ismer, azt se tudja, hogy mire vagyok képes, de azért képes ilyen dolgokat felételezni... szánalmas egy banda...
- Szemtől szemben állunk és el akarsz küldeni... elég érdekes viselkedés, de sajnos el kell, hogy szomorítsalak, innen egy lépést sem teszek míg valamelyikünk, - a legjobb esetben te - meg nem hal... egyébként meg elhiszed, hogy leszarom a nőegyletet, meg a többi szarságot ami veletek kapcsolatos? - kérdezek vissza majd megidézem bal kezembe az íjam és támadásra, vagy védekezésre felküszülve állok még mindig ugyan ott...
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito Cl0te18700/30000Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito 29y5sib  (18700/30000)

Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito _
TémanyitásTárgy: Re: Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito   Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito EmptyHétf. Szept. 03, 2012 1:00 am

Heh.. Micsoda önteltség. Én a véleményem szerint teljesen korrekt voltam, semmi erőszak, bántani akarás nem volt bennem. A szavai miatt viszont bennem is fellángolt a mindent elsöprő düh. De hogy még a Shinigamikat is lekezeli, mert a fajtársai gyengék voltak, és nem tudták magukat megvédeni, az már nem az én dolgom, különben is, arról nem én tehetek, hogy elvesztette a rokonait. És nem vagyok egy páváskodó alak, de a külsőmre vonatkozó szavaimat nem bírtam szó nélkül, pláne azt a félreérthetetlen célzást, miszerint hülye vagyok. Megidézte az íját, és célzásra emelte. Én odashunpoztam elé, és mielőtt még reagálhatott volna, olyan szívesen a ruhájánál fogva felemeltem volna, és a falhoz nyomtam volna. Majd olyan szívesen a képébe ordítottam volna:
- Ez már az önteltség netovábbja! Mégis hogy képzelheted, hogy egyedül te szenvedsz? Nem tudom, mi lett a családoddal, de én nem is ismertem a szüleimet! Nem csak neked van okod szenvedni! Hat éve haltam meg, és egyáltalán nem tudom, hogy most mi van velük. Erre mit lépsz?!
Egyre jobban szorítottam volna a falhoz, miközben egyre jobban küszködtem már most az ezek felidézése és elmondása miatt gyülekezett könnyeim ellen.
- Ráadásul, most itt kaptam ezt a tök unalmas küldetést, és még egy becsületmániás quincy is az utamat állja! Neked is biztos dolgod van, de nekem is! Méghogy nem lehet velünk értelmesen beszélni! Lehet, csak te nem vagy hajlandó ez felfogni, mert mindenáron verekedni akarsz! Tudod mit? Jól van! Ha te ezt akarod, akkor jól van! De sírva ne fakadjál itt nekem, quincy!
Azzal ledobtam a földre. Fenét ezeknek a rohadékoknak! Lehet velünk beszélni, csak hamar kijövünk a sodrunkból. Legalábbis én. De nincs kegyelem. Annak, aki így istenigazából fel tudott paprikázni, annak számolnia kell a következményekkel. Megpróbáltam diplomatikusan, hogy mindenkinek kedvező legyen a megoldás, de pont egy harcéhes tökfilkót kellett kikapnom. Több mint tíz évvel fiatalabb nálam, de csak arról dumál, hogy mennyire gyűlöl minket, shinigamikat. Azzal nem törődtem, hogy milyen sérüléseket okoztam neki. Aki ilyeneket mond, ne várja, hogy törődjek vele.
De most egyenlőre csak a Shunpo és az ezek terve volt meg, és kezdődött el.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Kaito
Quincy
Quincy
Hiroshi Kaito

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 38
Age : 27
Tartózkodási hely : Csatatér
Registration date : 2009. Aug. 30.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito Cl0te4900/12000Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito 29y5sib  (4900/12000)

Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito _
TémanyitásTárgy: Re: Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito   Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito EmptySzomb. Okt. 06, 2012 1:59 am

Miután megidéztem az íjam úgy döntöttem, hogy nem csapok bele egyből a lecsóba ezért inkább deaktiváltam és úgy álltam előtte. Ez egy kicsit furcsán hathatott rá, hiszen az előbb még azt mondtam neki, hogy megölöm meg ilyenek, de míg nem ismerem meg, illetve nem jövök rá a képességeire, taktikáira elég nagy az esély arra, hogy Ő nyer. Sokkal jobban szeretem megismerni az ellenfelem korlátait mielőtt harcba bocsátkozok, de ez az esetek többségében nem jön össze, ugyanis már a jelenlétüktől is iszonyat gyorsan dühbe jövök, mint például most. Az a szerencsém, hogy egyenlőre tudok józanul gondolkodni mert nem öntötte el az elmémet az idegesség forró lávája.
Egyik percről a másikra előttem termett és megragadta ruhámat majd felemelt és a falnak nyomott. Tetszett ez a helyzet. Nem gondolkodott... láttam a szemében, hogy már Ő is iszonyatosan ideges, tehát a tervem első része sikerült. Már csak az én javamra kéne fordítanom az Ő idegességét. Ordibált valamit, de nem nagyon érdekelt. Inkább csak mosolyogtam és még mielőtt elengedett volna hangosan felkacagtam, hogy ezzel is jobban felidegesítsem.
- Nem gondolod, hogy ez egy kicsit felelőtlen volt tőled? Míg szónokoltál nekem bármelyik pillanatban alkalmazhattam volna egy technikát amivel másodpercek alatt ki olthattam volna az életed... de nem tettem, mert kíváncsi vagyok rá, hogy mire vagy képes... shinigami...- mondtam gúnyosan és még mindig széles mosoly terült el az arcomon. Másodpercek alatt megidéztem az íjamat és négy nyilat lőttem ki felé... aztán még mielőtt reménykedhetett volna abban, hogy támadhat a hirenkyaku segítségével fölé kerülök vagy legalábbis remélem, hogy sikerül és onnan is eleresztek két nyilat majd a háta mögé próbálok kerülni és ha sikerül egy gintou tablettát pöckölök felé.
- "Feel the wrath of battle and accept this sacred chalice - Sacred Bite!" - mondtam aminek következtében ha mindent jól csináltam akkor egy négyzetes, átlátszó energia nyaláb indul meg ellenfelem felé... Direkt nem használtam sok energiát, ez is elég gyengén sikerült, de most minden mozzanatom arra szolgált, hogy megtaláljam azt a bizonyos rést a védelmén amit majd fel tudok használni a győzelemhez... Reménykedtem benne, hogy sikerül ebből a pár támadásból kiderítenem, mert ha nem akkor morcos leszek és egyre jobban idegesebb leszek és biztos, hogy meg fogom ölni kerüljön bármibe... ha meghalok legalább harc közben haltam meg és nem menekülés közben...


//Elnézést a késésért, kicsit húzós volt az első egy hónapom a suliban... dolgozat dolgozat hátán, hogy meglegyenek az első jegyeim -.-'//
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito Cl0te18700/30000Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito 29y5sib  (18700/30000)

Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito _
TémanyitásTárgy: Re: Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito   Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito EmptySzer. Okt. 31, 2012 4:11 am

A kölyköt vajmi keveset érdekelte, hogy mit mondtam neki. Amint ledobtam a földre, és támadó állásba helyezkedtem, gúnyolódva visszaordibált- a shinigami szót szinte köpte- rögtön kilőtt felém négy nyilat, amiket felugorva elkerültem, majd fölém került a helyváltoztató képességét használva, és valamit mormogott, amitől egy átlátszó, azonban nagyon is érezhető energia nyaláb jött felém. Nem volt nagyon erős, szinte érezhető volt, hogy ez egy szándékosan legyengített lövés volt, amit azonban muszáj volt kikerülnöm, nem tudhattam, hogy egyáltalán mi ennek a technikának a hatása, így inkább csak félre álltam, és a technika így a talajt hasította fel, és nem engem. A technika maga erős volt, mint mondta, fel akar mérni. Azonban ez könnyen lehet, hogy a végzete. Ha én is a gyengébb énemet mutatom, talán elérhetem, hogy alábecsüljön, és így győzhetek. Igen, ez lesz. Megjátszom az ideges, önelégült selyemfiút, aztán, mikor úgy dönt, hogy ténylegesen elkezdi a harcot, akkor majd én is. De jómagam sem fogom elhamarkodni, nekem is fel kell mérnem az ellenfelemet. Nem könnyelműsködhetem el. Nehéz úgy kivitelezni a támadásokat, hogy közben élethűen játsszam el az ideges shinigamit, aki mindjárt kireped és kifolyik belőle a sok idegesség, úgy, hogy a támadásaim alig észrevehetően ésszerűek lesznek, és hogy úgy tűnjön, csak az idegességből származóan bizonytalan mozgással kerüljem csak ki a támadásait. Egyenlőre nem csináltam semmit, hadd fáradjon csak a kölyök. Én nem szeretném meríteni magamat, van még dolgom is, de neki viszont ágyban lenne a helye és pihennie kellene.
- Na idefigyelj kölyök: neked pihenned kellene, ez világos, és te is tudod, tele vagy sebekkel. Így mg csak nem is tisztességes az ellened folytatott küzdelem!
Mondtam, szinte magamból kikelve, hiszen igazam volt. Az se helyes, hogy én itt leálltam verekedni, az igaz, de az sem, hogy ő így kiállt ellenem. Az általam rá gyakorolt hatások és a mozgása könnyen felszakíthatja a sebeit, valamint én is okozhatok újabbakat, és könnyen lehet, hogy meghal, vagy legalábbis elájul a fájdalomtól vagy a vérveszteségtől. Ha ezt akarja, ám legyen, nem vitatkozom vele, már felesleges. Már eldöntötte, itt valamelyikünk meg fog ma halni, és szent meggyőződése, hogy én leszek az. Na majd megcáfolom én ezt neki. De egyenlőre csak állok.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Kaito
Quincy
Quincy
Hiroshi Kaito

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 38
Age : 27
Tartózkodási hely : Csatatér
Registration date : 2009. Aug. 30.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito Cl0te4900/12000Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito 29y5sib  (4900/12000)

Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito _
TémanyitásTárgy: Re: Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito   Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito EmptySzer. Dec. 05, 2012 4:16 am

- Te ne mondd meg nekem, hogy mit kéne és mit nem. Tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok teljesen egészséges, de akkor sem fogom feladni egy mocskos shinigami ellen. - szinte köptem a szavakat olyan ideges voltam már. Mint ahogyan az várható volt a támadásaimat kikerülte tehát nem egy balfékkel van dolgom, ami azt jelenti, hogy jobban oda kell figyelnem, nem szabad hagynom, hogy az ideg irányítson mert akkor tuti, hogy valamit nem veszek észre és nekem lőttek.
Miután ismét a földre helyeztem a lábaimat meghökkenve láttam, hogy egy helyben áll. Nem nagyon értettem, hogy miért teszi, de nem is érdekelt. Nem mentem oda hozzá mert csapda is lehet. Ilyenkor szoktam áldani az egyet, hogy a képességeim több mint a fele távolsági. Így könnyedén meg tudom lepni, és így még a közelharcot is elkerülhetem ami jelen esetben nekem csak jó.
- Miért aggódsz Te annyira az én épségemért? Tudtommal a shinigamik utálják a quincy-ket, s ez ordítva is így van. - érdeklődtem mert azért tényleg fúrta az oldalamat, hogy egy konkrétan majdhogynem ősi ellenségem az én épségemért aggódik... nem kell engem félteni tudok magamra vigyázni... egyébként is... vagy meghalok vagy nem... Elmélkedtem mikor rájöttem, hogy mindketten csak állunk és bámulunk a másikra. Az én szememben a düh és az undor látszódott míg ellenfelemében szintén düh, illetve aggodalom látszódott. Izmaim megfeszültek, kicsit berogyasztottam a térdemet majd előre lendültem. Azonban ahelyett, hogy egyenesen felé tartottam volna félúton irányt váltottam és a bal keze felé száguldoztam. Még az irányváltás előtt azonban elpöcköltem egy gintout úgy, hogy remélhetőleg Ő ezt nem vette észre, majd amikor még tisztes távolságban voltam a kezétől elpöcköltem még egyet, majd hirtelen eltűntem és remélhetőleg mögötte kötöttem ki ahonnan egy nyílvesszőt indítottam el majd ismét visszamentem a kiindulási pontomhoz és elkezdtem mormolni.
- Feel the wrath of battle and accept this sacred chalice - Sacred Bite! - mondtam aminek köszönhetően a jobb keze felé elpöckölt tablettából kitört a már általa is ismert energianyaláb... - A silver rod strikes the five-fingered stone bed - Quintuple Restraining Frames! - folytattam az akciómat. ha ez a technika sikerrel jár akkor egy embernagyságú ötszögű szimbólum fogja körbevenni, beburkolni.... - S végül... Dreifachspalt... - mondtam aminek következtében a nyílvesszőm három felé szakadt. Iszonyatosan reménykedtem abban,h ogy valamelyik támadásom sikerrel jár, de ha mégsem akkor nagy gázban vagyok mert majdnem minden kártyámat kiterítettem előtt ezzel a kombóval.
Csak álltam és néztem ahogyan valószínűleg megpróbál majd menekülni, lihegtem.. nem bírtam a nagy nyomást. A varrataim feszültek, szét akartak szakadni, a felsőmet több helyen is apró alig észrevehető vérfoltok jelentek meg ami arra utalt, hogy még pár ilyen akció és az összes létező sebem felszakad és akkor elérkezünk a meccs végéhez. Még mielőtt ez megtörténne meg kell ölnöm vagy harcképtelenné kell, hogy tegyem... Nem akarom, hogy úgy végződjön a harcunk, hogy Ő sérülésmentesen megy el innen, míg én már majdhogynem holtan fekszem a földön.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito Cl0te18700/30000Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito 29y5sib  (18700/30000)

Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito _
TémanyitásTárgy: Re: Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito   Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito EmptyVas. Jan. 13, 2013 2:44 am

Az a kissrác nagyon ki akart hozni a sodromból. Szívesen komolyabban megsértettem volna, de küldetésem volt. Lehetséges azonban, hogy amiatt volt szaporodás, mert ő nincs harcképes állapotban, ettől fogva nem volt csak egy shinigami, aki irtsa őket. De ez most lényegtelen. Teljesen biztos voltam immáron benne, hogy saját maga egyáltalán nem érdekli, csak az, hogy engem eltegyen láb alól. azt viszont nem fogom neki hagyni. Meg fog főni a saját levében. De most éppen azt ecseteli nekem két-három mondatban, hogy miért aggódok érte. Hát mert nem vagyok rosszakaró, ha nem baj neki sem. Inkább gyertyák mellett, puha ágyban, paplan alatt kívánok neki halált, nem olyat, mint az enyém volt. Azóta érzek csillapíthatatlan agresszivitást, amikor egy Hollow-ra nézek. Bosszút akarok állni magamért, noha szinte biztos, hogy nem tudom megölni újra hiszen a shinigamiknak levágni kell a hollowkat, nem meghagyni az életüket. De ezen nem volt időm tovább gondolkodni, hiszen az ellenfelem támadásba lendült. Nagyon cselezett, de a sebei miatt nemigen tudott úgy mozogni, hogy igazán megsebezzen. A végén még elő se kell hívnom a Shikai-t. Shunpo-val minden elől kitértem, sőt ezeket az ezüstszínű kis tablettákat ellenfelem felé ütöttem vissza. Mint mondtam, főjön a saját levében. Nem jó dolog mindent egyszerre bevetni. Egyedül az lepett meg, amikor egy nyílból hármat csinált, és ezért kettő elért: az egyik a jobb karomat, a másik az arcomat karcolta, de vért fakasztani nemigen tudott, csak az arcomból kezdett csordogálni egy kicsit. A hüvelykujjammal letöröltem és támadóállásba helyezkedtem. Még időben észrevettem, hogy egy ötszög kezd kialakulni alattam, és gyorsan elshunpoztam. A kölyök kezdett kimerülni, a varjai kezdtek felszakadni. Nem a csatamezőn kellene meghalnia. Lehet, hogy tehetséges gyerek, de mivel ki van merülve, nem tud teljes erejéből harcolni. Néhány hollow közben odajött, valószínűleg megérezték a nem mindennapi lélekenergiát. A gyerekkel nem törődtem nagyon, tudtam, nincs olyan állapotban, hogy ennyi idő alatt, míg levágom ezt a pár lidércet, tud valamit is csinálni ellenem. Nem kidouval próbálkoztam, az hosszabb idő lett volna. Shunpo, pár kardcsapás, és már kész is volt. egyre több jött, reméltem, hogy nem tört össze egy lidérc-csalit, hogy elvonja a figyelmemet. Mindenesetre az volt az elsődleges feladatom, hogy lidérceket irtsak, nem az, hogy egy ilyen gyerekkel foglalkozzam. a végén még elő kell hívnom a Shikai formát, és azt nem szeretném. De hogy véget vessek először a hátamat veszélyeztető gyerek harcképességének, a bal oldaláára shunpoztam, és megrtóbáltam az íjának forrását, a keresztjét levágni, majd mögé kerültem, és gerincen rúgtam, épp csak annyira, hogy elessen. Majd folytattam a lidércek elleni küzdelmet.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito _
TémanyitásTárgy: Re: Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito   Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:54 am

Üdv!

Kérésetekre LEZÁROM a küzdőteret, jutalmatok 200 LP és 1000 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito _
TémanyitásTárgy: Re: Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito   Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito Empty

Vissza az elejére Go down
 

Raimaru Minashaku vs. Hiroshi Kaito

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek :: Lezárt harcok-