-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az ellenség nyomában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az ellenség nyomában Cl0te5000/10000Az ellenség nyomában 29y5sib  (5000/10000)

Az ellenség nyomában _
TémanyitásTárgy: Az ellenség nyomában   Az ellenség nyomában EmptyVas. Okt. 19, 2008 9:31 pm

Mikor a földön jártam egy nagy lélekerőre lettem figyelmes. Akinek a gazdáje lehetet volna akár egy kapitány is. nem tudtam ki az ezért az energia irányába vettem az útam. de nem egy Shinigami volt ott hanem valamilyen emberszerű lény. De volt neki egy hatalmas katanája amit a válán pihentete. Körülötte rengeteg hozzá hasonló lény ült. Ők is felfigyeltek rám és rám támadtak. Sikerült elmenekülnöm nagy nehezen. De ők követtek engem és a kapu előtt megálltak és ott várakoztak tovább. Ahogy beértem Soul citybe rögtön elkezdtem egy kis csapatot összeszedni. Rengeteg pokol lepkét küldtem szét. Amiben ez állt "Minden harcra kész shinigami jöjön a 11 osztag gyülekezőterére ahol mindent elmondok a harcról". Majd felkésazültem a harcra kész Shinigamik érkezésére. A küldetés a Földön lesz.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Az ellenség nyomában _
TémanyitásTárgy: Re: Az ellenség nyomában   Az ellenség nyomában EmptyHétf. Okt. 20, 2008 2:40 am

Ahogy elnézem, már tényleg nagyon át kéne nézned az oldal szabályzatát. Hogy miért? Mondjuk azért, mert nem lehet úgy küldetést kezdeményezni, hogy előtte nem szólsz egyetlen globális moderátornak sem. Mivel ez lényegében szabályszegés, ezért nem indíthatod meg a küldetést. Legközelebb, ha ilyen ötleted támad, előbb beszéld meg egy globmodival, vagy pedig velem.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Az ellenség nyomában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Küldetések :: Archívum-