-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Edzőterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyPént. Május 29, 2009 7:00 am

Miután, észrevettem hogy ellenfelem használja kardjának shi-kai alakját. Úgy gondoltam, nem adhatom én sem alább, majd én is lélekenergiát gyűjtöttem. Mikor elég lélekenergiám lett megszólaltam.
- Kakamau kyo Chimei Gonsou narabini ie Hu-Ja - Avval a kardom elkezdett egyesülni a kezemmel. Majd vártam mit fog válaszolni Maya. Igaz, még mindig haragudtam italom miatt, viszont " a hölgyeké az elsöbbség."
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te36000/45000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyPént. Május 29, 2009 7:14 am

Érdekes shikaija volt Komokinak, már volt szerencsém látni egyszer. Kicsit izgatott voltam, hogy most én állok vele szemben, és eszembe ötlött, hogy ez lesz az első harcom egy erő típusú zanpakutuo ellen. Mosolyogva suhintottam a kardommal, és vártam a hatást. Még nem akartam úgy támadni, egyelőre csak figyeltem komoki képességeit. Úgy láttam, az ő zanpakutuojának is volt pajzs képessége. Miután hárított, öt gömböt lőtt ki felém, de időközben felhúztam magmara a pajzsomat.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyVas. Május 31, 2009 8:29 pm

Amint Maya felvette kardjának védekező pocizíóját, én a golyómat felirányítottam a levegőbe. Amint látta ezt edzőtársam megszólalt.
- Ez mire ... - Mondandóját nem tudta befejezni, mert testemet, nem kímélve átugrottam a tűz falon. Volt pár égési sérülésem, de nem súlyosak. Amint átértem Chizuki testét támadtam, amikor egész teste előtt tűz fal húzódott fel. Majd kisvártatva pár tűz pengével támadott meg. Gyorsan kitértem előlük majd mögé kerültem ám ott is termett egy tűz fal. Kissé idegesített a dolog, de egyenlőre nem tudtam mást csinálni, mint hogy shunpokkal tértem ki a pengék elől.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te36000/45000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyVas. Május 31, 2009 8:39 pm

Úgy láttam, komokit kissé idegesíti a kardom pajzsképessége, de ez van. A pajzsom minden támadásánál megvédett, így nem tudott nekem kárt okozni. Shunpoval lépkedett a támadásaim elől, és ez így ment egy darabig.
- Kyakko! - szólaltam meg, és a kidou máris elrejtett engem. Így most láthatatlan vagyok Komoki számára. Most már csak arra kellett ügyelnem, miközben támadtam, hogy hangtalanul lépkedjek. Ez nem is okozott különösebb problémát, mivel mindig jó voltam lopakodásban. Shunpoval Komoki felé léptem, és támadtam..
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyVas. Május 31, 2009 8:56 pm

Továbbra is a pengék elől menekültem, majd azt vettem észre, hogy Maya eltűnt a szemem elől. Úgy tetem, mintha sehogy se érzékelném. Majd mikor lesújtott volna a hátam mögött, gyorsan eltűntem egy shunpoval a háta mögé. Majd gyorsan elkiáltottam magam a földnek szegezve ujjamat.
- Hadou 31: Shakkahou- Avval kisebb köd vett körbe minket. Majd gyorsan Maya hátnak szegeztem ujjam és ismét egy kidout alkalmaztam. - Hadou 04:Byakuray.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te36000/45000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 1:48 am

Komoki egy kidouval akarta a hátam támadni, és ez sikerült is neki. Csakhogy a támadása akkor sikerült volna, ha én időközben létre nem hozok egy lélekllónt. Így időben kitértem a támadása elől, és a fehér villámszerűség klónomat érte. Én megint magamra húztam a pajzsom, és vártam Komoki támadását. A klónom még nem tűnt el: előhúzott karddal támadt Komokira, aki hárította a támadását. Úgy döntöttem, alkalmazok még egy kidout. Mindig is szerettem ezekkel szóürakozni... Komoki hátára mutatttam, és gyorsan elsuttogtam:
- Kuro Shitsui... - és már láttam is a hatást. Lévén csak 4. tiszt, tudtam nem fog sokáig tartani a kidou, de legalább hatásos lesz...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 2:17 am

Miután ellőttem a byakurayt azután vettem észre, hogy Maya lélekenergiája kettévált. Közben pedig egy másik kidout is használt a hallásom és a látásom el is tűnt. Mivel mást nem tudtam tenni ezért én is lélekklónt alkalmaztam. Majd a klónja támadása azt kapta telibe. Ezután a klónját míg az meglepődött gyorsan leszúrtam. Mire ő kilőtt egy tűzpengét amit nem láttam, így eltalált. Szerencsére csak vállon talált, és utána rögtön vissza is nyertem hallásom és látásom is. Majd továbbra is folytattam a kitéréseket a támadásai elől. Addig amíg stratégiát nem változtat.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te36000/45000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 2:44 am

Miközben komoki továbbra is kitért a támadásaim elől, én úgy döntöttem, ideje lesz lassan befejezni a harcot. Gyengébb vagy erősebb vagyok, lényegtelen... csak lassan fejezzük be. A macskám még mindig nem kapott enni, és a párnáim is szabadon vannak, sajnos.. A körülöttem lobogó tűz egyáltalán nem égetett meg, csupán kellemesen melegített... engem. De nem hinném, hogy Komoki is csak enyhe meleget érezne, ha mégegyszer átjönne rajta. A minimum egy pár harmadfokú égési sérülés... örülhet, ha ezeket el tudják tüntetni a 4. osztagnál.. Szájam húztam, miközben a karjáán éktelenkedő égést néztem. Ha ez továbbra is így megy, még reggel is itt táncolunk...
- Geki! - szóltam, és ezelől Komoki sem bírt kitérni. A vörös fény beborította, és nem bírt mozogni. A gömbje ott lebegett előtte, bár ez nem sokat segít rajta... Gondolataimmal irányítottam a pengéket, és azok jórésze célt ért. Nemcsak megégették Komoki karjait, hanem sebeket is vágtak rajtuk... Megszüntettem a kidout, és vártam Komoki támadását. Nem kívántam ilyen egyszerű módon győzni. Biztos van még valami ütőkártyája. Ahogyan nekem is.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 2:56 am

Avval az idegesítő kidouval ismét elvette a több érzékemet is. Majd több tűzpengéje is eltalált engem. Majd úgy gondoltam ideje bevetnem a tervem amit már rég tervezek. A golyómból kiengedtem a lélekenergiám. Így semmi sem tartotta a levegőben. Kőrül belül 600 méterrel a föld felett elindult a golyó a föld felé. Mikor áttörte a plafont még eszméletemnél voltam, szinte megállíthatatlanul ment Maya feje felé. Majd utolsó erőmmel pár centivel arrébb irányítottam golyóm. Viszont még így is súrolta Maya vállát, ami nem lehetett valami jó érzés. Ezután 5 méteres kráter keletkezett a golyó becsapódásakor, én pedig elájultam...
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te36000/45000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 3:04 am

Komoki gömbje súrolt,majdhogynem levitte a vállam... és miközben pár cm-el mellettem csapódott a földbe, én shunpoval arrébbléptem, és magammal rántottam Komokit is. Mivel több méter széles és mély kráter keletkezett, mjdnem megsérült a saját támadásától. Kardom visszaalakítottam, és a sayába tettem. Az egyik vizeslulacsombó vizet locsoltem Komokira, leültem mellé törökülésben, és mikor kinyitotta a szemét és felült, a kezébe nyomtam a vizet.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te19200/30000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (19200/30000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptySzomb. Dec. 31, 2011 5:05 am

Haruki edzi Shiratori-samát

Hűvös téli napra ébredtem és kivételesen boldog voltam, még jobban éreztem magamat, mint a többi napon. Ma nem csak, hogy együtt leszek Shiratori-samával, hanem még meg is kért, hogy segítsek neki a hakudája fejlesztésében. Amikor ezt meghallottam tőle, majdnem kiugrottam a bőrömből, de persze ezt nem mutattam ki, csak egy teljesen nyugodtan beleegyeztem, hogy segítek neki. Viszont miután elhagyta az irodát, örömömben elkezdtem őrült módon ugrálni és jó pár percig csak azt csináltam. De utána rájöttem, hogy ki is kéne találnom, mit is akarok neki mutatni, amire ő is képes lehet. Persze nem becsültem le Shiratori-samát, biztos erre is könnyen ráérez egy-két pillanat után. Csak egy kis lökésre van szüksége, amit én meg is adok neki.
Miután hazaértem gyorsan le akartam feküdni, hiszen nem lehetek fáradt, egy tanárnak teljesen ébernek kell lenni. Nem mintha olyan korán lenne, de akkor is. Nekem úgy is korábban oda kell érnem, hiszen elő kell készítenem az edzőtermet. A lefekvéshez készülődve, próbáltam átgondolni, hogy milyen mozdulatokat tanítsak meg Shiratori-samának, de nem tudtam erre koncentrálni, mert mindig, amikor odaértem, hogy Shiratori-samát tanítom, hosszú perceken keresztül képzeltem el a szituációt. Végül készen voltam az lefekvésre, de még nem gondoltam át semmit. Az ágyban feküdve végre összeszedtem magamat és átgondoltam több mozdulatot is, amit ismerek. Viszont a legtöbbet túl nehéznek találtam, hiszen Shiratori-sama mégis csak egy kezdő, ha hakudáról van szó, ezért tovább gondolkoztam. Hosszú agyalás után végre összeállítottam a programot és nyugodtan aludhattam az igazak álmát.
Amint végeztem a reggeli feladataimmal, egyből elindultam az edzőterem felé. Elő kellett ráncigálnom a gyakorlóbábukat, hiszen fontos segédeszközök lesznek. Nem mondom, elég nehezek voltak, de egy shinigaminak könnyedén meg kell küzdenie egy ilyen egyszerű feladattal. Még átfutottam a fejemben az edzéstervemet és már csak várnom kellett, hogy Shiratori-sama megérkezzen.
- Jó reggelt Shiratori-sama! Haruki már nagyon várta. Elkezdhetjük az edzést? – köszöntöm az érkező kapitányt, majd invitálom, hogy elkezdhessem a tanítását. Beljebb sétálva odamegyek az egyik gyakorlóbábuhoz és neki is kezdek. – Először is Haruki meg szeretné nézni, mit tud Shiratori-sama, ezért mutasson néhány ütés és rúgást ezen a bábun. – adom ki első parancsomat, amit nagyon élveztem, de ezután arrébb álltam, hogy teret biztosítsak Shiratori-samának. Figyelmesen néztem végig, ahogy ütögeti meg rugdossa a bábut, hogy meg tudjam mondani, mit csinál rosszul.
- A hakuda sokban hasonlít a kidoura, itt is a lélekenergiát kell koncentrálni, csak a testünkön belül kell tartani és nem szabad kiengedni. Csak arra kell használni, hogy felerősítse az erőnket a sebzés pillanatában. – sétáltam közelebb Shiratori-samához és elmondtam, mit gondolok a hakudáról. Remélem ezzel segítettem neki és így jobban fogja érteni a működését. Ezután hagyom, hogy ezzel a plusz információval együtt folytassa a gyakorlatot. Biztos ő is fogja látni és érezni a különbsége az előtte és utána véghez vitt ütések és rúgások között.
- A következő percekben egy konkrét mozdulatot fog Haruki megmutatni, ami első ránézésre könnyűnek tűnik, de nem annyira az. – állok oda egy másik bábuhoz, hogy megmutassam a választott rúgást. Jobbra elkezdek megfordulni a tengelyem körül, a jobb lábamat közben súrolom a padlón, majd félúton szép lassan, kis ívben elkezdem emelni a csúsztatott lábamat és végül beviszem a rúgást a bábu hasába. – A jobb lábba kell koncentrálni a lélekenergiát, de csak a forgás végén. Most Shiratori-sama is próbálja meg. – adom át a terepet Shiratori-samának és figyelemmel követem, hogy megy neki első próbálkozásra. Lehet, hogy nem fog tökéletesen sikerülni neki, de majd mondok instrukciókat és azokkal biztos véghez tudja vinni a mozdulatot. És majd reszkethet a világ, mert egyszer majd Shiratori-sama is egy nagy hakudás lesz.
Spoiler:


A hozzászólást Shiranui Haruki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 15, 2012 10:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te25700/30000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 15, 2012 3:02 pm

Haruki edzi Shiratori-samát

Első feladata, amit Verashu Suwun kapitány rábízott, hogy el kell mennie a 9. osztag kapitányságára és le kell ellenőrizze, hogy a Riteitai fennakadás mentesen végzi-e a dolgát. Gyakorlatilag csak meg kell tudakolnia a hadnagytól vagy a kapitánytól, hogy a hírek és parancsok, a megszokott pontossággal és precizitással érkeznek-e? Igazából ez magának az ötödik tisztnek a dolga lenne, most azonban, az Onmitsukiduo főparancsnoka a saját egységének egy tagját, Takashit kérte fel a feladatra. Genki Takashi különben sem unatkozott volna, hiszen a folyamatos edzések és egyéb elfoglaltságok nem engedték volna meg, hogy unalmasan töltse, akár egyetlen percét is a napjának. Mégis kellő változatosságot ígért ez a feladat. Elvégre az 5. tiszt munkáját végzi. Igaz, csak a mai napon, de ez azt jelenti, hogy Verashu kapitány kíváncsi arra, hogy mennyire precíz és pontos a munkájában. Takashi pedig mindenben úgy tesz, ahogyan a kapitány megbízta. Amikor a 9. osztag kapitányságához ért, már messziről lerítt róla, hogy a 2. osztag tagja, hiszen teljesen fekete egyenruháját viselte. Takashi valójában elégedett volt, jelenlegi beosztásával. A 2. osztagon belül, a 7. tiszti rangot kapta, ha mindez nem volna elég, közvetlenül a kapitány alatt szolgálja, az Onmitsukidou érdekeit. Ez családjában nagy megtiszteltetés. Tehát a kapitányságon gyorsan eligazítást kért, hogy merre találja a hadnagy irodáját. A kapitányt nem akarta ilyesmivel zaklatni, biztosan fontosabb dolga is akad, mint visszajelezni a riteitai munkájával kapcsolatban. Útbaigazítás után, hamar meg is találta a hadnagyi irodát. Megbeszélte a hadnaggyal a dolgokat, elmondta neki, amire szüksége volt. Pont. Feladat teljesítve, már csak a kapott infót kell közölnie a saját kapitányával és besöpörni az elismerést, hogy jó munkát végzett. Visszafelé a javasolt rövidebb úton haladt, ami pont az edzőterem felé vitte a shinigamit. Takashi, szinte megbabonázottan állt és nézte az edzőteremben folyó eseményeket. Igen érdekesnek találta és hát valljuk be, Diegoval folytatott küzdelme után, sokkal keményebben edzett. Ami konkrétan azt jelenti, hogy minden létező alkalmat megragadt arra, hogy fejlessze harci tudását. Mivel nem időre kell visszatérnie a saját kapitányságára, az információk pedig arra utaltak, hogy a riteitai tökéletesen végzi a dolgát, ezért úgy döntött, hogy maga is megpróbálja. Már persze, ha szabad. Az arra alkalmas időben betoppan az edzőterembe és meghajol. Be is mutatkozik.
- Genki Takashi, a 2. osztag, 7. tisztje. Bocsássák meg, hogy zavarom önöket a munkában, de láttam a mozdulatsort és ... engedelmükkel megpróbálnám én is.
Ha megkapja az engedélyt, figyelmesen hallgatja Haruki instrukcióit. Azt sajnos elfelejtette közölni Takashi, hogy évfolyamának legeredményesebb hallgatója volt az akadémián, de egy kis extra edzés sosem árthat. Igazából Heiwa miatt, imád edzeni. Először ő maga is egyszerűen csak megüti a gyakorlóbábút. Biztosan tud mondani valami jó tanácsot még neki is. Elvégre az edzések erről szólnak, hogy figyelmesen meghallgassuk a másikat és a tanácsaikat megfogadjuk. A bábú előtt megáll és bár a bábú nem támad vissza, Takashi még is mozog a bábú előtt, a kitéréseket imitálva és a megfelelő időzítéssel, pár könnyebb ütést lead a bábúra. Takashi belejön a dologba, elvégre számára ez már-már művészet és végül megspékeli egy gyors ütéskombinációval is, ami az akadémián, a hatod évesek számára is a nehezebb gyakorlatok közé sorolandó. Elvégre ő fejlődni akar, hát mindent meg is tesz. A ütések bemutatása után figyelmesen végig hallgatja Haruki véleményét és amikor a nő befejezte észrevételeinek közlését, Takashi meghajol előtte. Jelezvén megértette és figyelt. Ezután az már ismertetésre került mozdulatsorra terelődik Takashi figyelme. Szemmel követi az egészet. S miután Haruki megmutatta maga is hozzá kezd. Mindent, ahogyan a lány tette. Elkezd lassan fordulni jobbra a tengelye körül, lassan súrolja a padlót a lába és félúton elkezdi emelni, az ív is rendben van és végül a bábú hasba rúgása.
- Jól csináltam Haruki-san?
Kérdezi Takashi, hogy tényleg rendben ment a mozdulat, elsőre. A továbbiakban igyekszik Haruki instrukciói szerint cselekedni. Takashi érti a feladatot, hogy a lélekenergiát kell a rúgásba összpontosítani. Először azonban, jó párszor elismétli, a mozdulatsort. Egyre erősebben és erősebben, de még lélekenergia koncentrálás nélkül. Amikor pedig Takashi úgy érzi, hogy végre teljesen ráérzett a mozdulatra, s Haruki is megdicséri, de legalább bólint, hogy úgy csinálja Takashi ahogyan gondolja, akkor lélekenergiáját is beleszövi a rúgásba. Az egész edzést, talán, csak a gyakorlóbábok unják.
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te12200/15000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (12200/15000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyHétf. Jan. 23, 2012 7:22 am

Haruki edzi Shiratori-samát


Éppen Arashi ellen gyakorló edzésemről tértem vissza a szállásomra, amikor lépteket hallottam a folyosón. Kilestem, hogy mi történik odakint, de csak egy távolodó fehér köpenyt láttam. A jellegzetes fehér ruhadarab semmivel sem téveszthető össze. A kapitány sétált el éppen valamerre. A dolog jól indult, és volt egy olyan érzésem, hogy a Zanpakutora most nem lesz szükség. Kiléptem hát és még ki sem hevertem az előző csatározást, már ugrottam a másikba. Nem baj, a lényeg, hogy valahogy beilleszkedjek a 9. osztagba, és erre nincs más mód, minthogy a kapitánnyal jóban vagyok. Nem kell félre érteni, nem nyalizásra megy a dolog, egyszerűen csak az vezet, hogy tudni akarom, hogy bíznak bennem, és így több, és fontosabb küldetéseket is rám mer majd bízni Shiratori-taicho. Elindultam utána, és mikor kellő távolságban éreztem magam, utána kiáltottam.
- Shiratori-taicho! - amint megfordul lihegve állok meg előtte, szusszanok egy kicsit, majd folytatom.
- Ha nem kapitányi gyűlésre megy, tarthatok magával, kapitány? - kérdezem, majd végül csak sikerül kihúzni magam a feljebbvalóm előtt. Kiderült, hogy a kapitán sem tökéletes. Hakuda edzésre tart, amit egy régi ismerőse, Haruki fog tartani, és hozzátette, hogy egyáltalán nem bánja, ha vele tartok. Elmosolyodtam, majd követtem a 9. osztag edzőtermeiig a kapitányt. Hogy ne legyen olyan unalmas a séta, feltettem neki egy kérdést, amiről el lehet beszélgetni.
- Mikorra várható az első közös edzés? - illendőn végighallgatom, amit mond, magamban nyugtázom, aztán a fennmaradó távot némán tesszük meg az edzőteremig. Nem tudom mit kérdezhetnék tőle, hisz alig ismerem, és mindketten épphogycsak be kerültünk az osztagba, bár kicsit más beosztásban, de a lényegen nem változtat.
A teremben már bent volt egy lány, aki ismerős volt, és nem sokkal később rájöttem, hogy akkor láttam a tömegben, amikor Shiratori kapitány a kapitány köszöntőjét mondta éppen. Barna haja volt, és a szemei is ezt a színt választották maguknak. Láthatóan megörült, amikor Shiratori-taicho-t meglátta, és kisvártatva én is beléptem a terembe.
- Őő, szia, Tsugahara Nakamura, de nyugodtan szólíts Tsuga-nak. - mutatkoztam be, majd meghallgattam, hogy mit fogunk csinálni. Haruki bemutatott egy nem túl bonyolult, ám annál hatásosabbnak tűnő rúgást. Lényegében fordulásból lendületet gyűjtesz és azt vezeted végig lábadba, majd a végébe beletolsz egy kisebb mennyiségű reiatsut. Érdekesnek ígérkezett a hakuda edzés, és hátrányomra sem fog válni. Éppen próbáltuk lemásolni a Haruki által mutatott rúgást, amikor egy újabb shinigami érkezett. Genki Takashi néven mutatkozott be. A 2. osztaghoz tartozott, és ez meg is látszott az öltözékén.
- Üdv neked is, Tsugahara Nakamura vagyok, de röviden csak Tsuga. - az utóbbi időben ezt mindig hozzá teszem, mert mindenki hosszúnak ítéli a Tsugahara nevet. Az is, de nem direkt. Mindegy, ez lényegtelen. Takashi is beáll hozzánk edzeni, és ő is próbálja minnél pontosabban, hitelesebben lemásolni a Haruki által bemutatott mozdulatot.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te40600/45000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2012 11:07 am

Edzünk hakudára – minél többen, annál jobb

Nem rég elgondolkodtam azon, hogy el kellene kezdenem fejleszteni a hakudámat. Egy tisztnél még elmegy, hogy nem a puszta kezét használja a harchoz, hanem a kardot jobban kedveli, de egy kapitánynál már nem elfogadott. Mi lenne, ha valamilyen úton-módon megfosztanának a kidouimtól és még a zanpakutoumat is elvennék tőlem? Teljesen védtelen lennék és az én kevéske kis pusztakezes harctudásommal nem tudnék mit tenni még egy gyengébb tiszttel megegyező erőben lévő ellenfél ellen sem. Továbbra sem tervezem, hogy eldobom a kardomat és a hakuda lesz a fő harci stílusom, de egy rejtett képesség mindig jól jön egy harcban. Amúgy is szeretem átverni ellenfelemet a zanpakutoum képességével kapcsolatban, mért ne tenném másban is. Először eljátszanám, hogy milyen béna vagyok, aztán meg bevinnék egy meglepetés támadást. Tökéletes lesz.
Egyik este mielőtt elhagytam volna az irodát, felvetettem ötletemet Harukinak, hogy másnap felcserélhetnénk a szerepeket és taníthatna néhány hasznos mozdulatot. Szerencsére nem volt vele semmi problémája, így nyugodtam fejezhettem be a napot és térhettem nyugovóra. Vagyis csak szerettem volna, mert olyan gondolatok rakódtak össze a fejemben, hogy el fogom bénázni az egész edzést. Még szerencse, hogy csak ketten leszünk és nem lesz ott más, aki ki tudna nevetni, mivel az osztagedzés délután van. Tudom, hogy Haruki ezt soha sem tenné meg, inkább mondana néhány bátorító szót. Bár lehet, hogy az osztag tagjai se nevetnének rajtam, hisz mégis csak a kapitányuk vagyunk, de ebben nem vagyok teljesen biztos.
Reggel a sikeres ébredést követően, rendbe szedtem magamat, majd mentem is az edzőterem felé. Út közben egy kiabálásra leszek figyelme, ami mögülem érkezi, és egyre közeledik felém. Megfordulva felismerem, hogy a futva érkező személy a legújabb újonc Nakamura-san.
- Jó reggelt Nakamura-san. Nem, nem kapitányi gyűlésre megyek, hanem az edzőterembe. Látom neked már meg volt a bemelegítés egy kis reggeli futás képében. Csak nem, te is oda készülsz? Akkor tarthatsz velem. Szégyellem, de most nem én tanítok, ezúttal én is tanuló leszek. Harukit kértem meg, hogy tanítson nekem egy kis hakudát. – köszöntöttem a lihegő Nakamura-sant és engedtem meg, hogy velem tartson. Természetesen tudtam, hogy nem a reggeli futását fejezte be, legalábbis én ezt gondolom, de egy kis tréfálkozás nem árt. Bár nem nagyon akartam, hogy bárki is lássa a szerencsétlenkedésemet, nem tudtam visszautasítani, ha már ennyit futott, hogy megkérdezze, hogy csatlakozhat-e.
- Délutánra terveztem, már ki is írtam a faliújságra. De ez még csak olyan ismerkedős edzés lesz. Megnézem ki milyen ügyes, miben a legjobb. Felmérem a képességeiteket és majd ez alapján állítom össze az edzéseket. – válaszoltam az újonc kérdésére, miközben haladtunk célunk felé. Ez nagyon fontos része az edzésterv összeállításának, hiszen, ha például többen szeretnek zanjutsut használni, mint hakudát, ami általában így szokott lenni, akkor abból több edzés lesz. Ezért is, ezen a héten már nem lesz több közös edzés, kell egy kis idő, amire összeállítom az edzéstervet.
- Yo! Remélem nem baj, hogy hoztam magammal valakit? – belépve az edzőterembe egyből köszönök Harukinak és vázolom a helyzetet, hogy többen leszünk. Kérdésére pedig, hogy nekiláthatunk-e az edzésnek, csak egy bólintással jeleztem. Első feladatnak azt kaptam, hogy mutassak be egy-két rúgást és ütést. Ez még talán nekem is menni fog.
Mivel nem akartam, hogy túlbecsüljön Haruki, ezért nem adtam bele mindent a támadásokba, de az sem lett volna jó, ha gyengének néznek, főleg így, hogy nem csak ketten vagyunk. Szóval az arany középutat választottam. Először három ütést mértem a bábu mellkasára, majd egy a jobb oldalát megcélzó rúgással folytattam. Ezután egy kicsit arrébb mentem, hogy más szögből is támadjak és a fejét ütöttem meg, majd a hasába rúgtam. Befejezéskor kifújtam magam, hiszen mindig ki szoktam fáradni az ilyen gyors mozgástól.
- Persze, gyere csak. - nem sokkal miután végeztem az úgymond bemutatómmal, egy újabb résztvevő csatlakozik az edzéshez, akinek megadtam az engedélyt, hogy megmutassa, mit tud. Később meghallgatta Haruki instrukcióit, amivel jobbá tehetem a hakudámat. Erre nem is gondoltam, hogy a hakuda hasonlíthat a kidoura. Így újult erővel vetem magam neki ismét a feladatnak.
Mivel nem akartam túlbonyolítani, ezért a korábbi sorozatomat ismétlem meg, csak most éppen az újonnan szerzett információval együtt. Magamtól is érzem a változást ütéseimen, hogy sokkal erősebbek, mintha bele is adnám minden erőmet. Egy idő után úgy bele jöttem, hogy elbíztam magam és nem figyeltem eléggé, ezért az utolsó ütésemnél berobbant a kezemben egy Shakkahou. Ezt egy Hoppá arckifejezéssel jeleztem, hogy én nem így terveztem, véletlen volt. Mindegy is, már tudom, hogy kell csinálni, így elég lesz a próbálkozásból, csak véletlen eszembe jutott, hogy úgy kell tennem, mintha kidout használnék és megtörtént.
Figyelmesen végignéztem, ahogy Haruki megmutat egy bizonyos rúgást, amit nekünk is meg kéne csinálni. Nyeltem egy nagyot, hiszen kételkedtem a képességeimben, hogy képes lehetek-e véghezvinni ezt a mozdulatot. Nem adhattam fel, mielőtt még elkezdtem volna főleg, hogy nem voltam egyedül. Meg kellett próbálnom, még ha tudtam is, hogy biztos el fogom bénázni.
Beálltam a bábu elé és gyorsan átfutottam a fejemben, hogy mit is kell tennem, majd neki láttam. Első alkalommal csak lassan akartam megcsinálni, hogy ráérezzek a mozdulatra, majd jöhetett élesben. A forgás elején még minden jól ment, de amikor felemeltem a lábamat, egy idő után elvesztettem az egyensúlyomat és elestem anélkül, hogy eltaláltam volna a bábut. Második próbálkozásnál már jobban figyeltem a lábam emelésére, hogy ne essek el közben. Ez sikerült is és a bábut is eltaláltam, de nem koncentráltam a lélekenergiámat és most a találat után estem el. Egyre jobban fájt a hátsó felem, mivel folyamatosan ráestem, de nem törődtem vele, hiszen tanultam a hibáimból és ráéreztem a dologra.
A következő próbálkozásomnál addig jól ment minden, amíg nem koncentráltam a lélekenergiámat. Ekkor ugyanis a korábbi esethez hasonlóan egy kidout sütöttem el, most egy Soukatsui hagyta el a lábamat. Minden egyes hibás kísérletem után tanultam valamit így mostanra már nagyjából mindent tudtam, amire szükségem volt a mozdulat végrehajtásához. Ezért sokadik újrakezdésemkor végre siker koronázta a próbálkozásaimat és rendesen végig tudtam vinni a mozdulatot, sok verejték és egy fájó hátsó árán.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te19800/30000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (19800/30000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2012 11:08 am

Haruki edzi Shiratori-samát - én meg beesek xD


Jó ideje már, hogy sikerült új hadnagyot szereznem az osztagunkhoz és Hana kifejezetten jól végzi a munkáját, vagyis a nemesek lekoptatását mindenféle indokkal a cigiszünettől, a küldetésen vagyunk-on át egészen a súlyos bárányhimlő járvány tombolásáig, de azért el kell ismernem magamban, hiányzik kicsit Nara jelenléte. Volt időm megismerni egy hadnagyot annyira, hogy komolyan meg is kedveljem, így eszem ágában sem volt ezt a baráti kapcsolatot megszakítani vele csak azért, mert éppen áthelyezték. Egyébként is, személyesen még nem nagyon tudtam neki kötetlenül gratulálni az előléptetéshez, éppen itt az ideje, hogy ezt is megtegyem. A legtöbben azt hinnék, egy ilyen alkalmon kapok és azonnal lelépek, amint van egy kis időm, de mostanában sikerült kicsivel több szabadidőd adnom magamnak és be kell vallanom, ezt ki tudtam használni tartalmasabban is, mint egy kapitányi találkozót rendezve. Azért eszem ágában sem volt sokáig halasztani a dolgokat, így megint kicsit ráhúztam magamnak tegnap délután a papírmunkára és sikeresen elértem, hogy a délelőtt folyamán az ég világon senki ne zaklasson. Szegény Hanát azért sajnálom, sikerült minden ügyes-bajos dologgal kapcsolatban, amit az elmúlt időben én intéztem a népeket hozzá irányítani, ráadásul pedig ma kifejezetten morcosak is lehetnek, mert csak onnan esett le nekik, szabad napom van, hogy reggel, egy gyors ellenőrzést követően voltam olyan nagyon kedves velük és egy cetlit az ajtóra ragasztva hagytam meg, mivel kit zaklassanak a tisztek közül. Tiszta munka, akinek meg nem tetszik, tegyen panaszt, újabban egyel több már igazán nem számít semmit nekem. Egyébként is, ha ennyire sok baj lenne velem, egészen biztos vagyok benne, hogy egy ideje már leváltottak volna a posztomról, de ez egyenlőre még nem történt meg. Mindegy, a lényeg, hogy egy nagyobb doboznyi, természetesen véletlenül sem saját, házi készítésű süteménnyel együtt sikeresen átballagtam a 9. osztaghoz, hogy meglepjem a kapitányt. Mint utólag kiderült, inkább én lepődhettem meg, hiszen ugyan megnéztem, hogy mára nincs küldetésre beosztva Nara, de arra nem számítottam, hogy most fog edzést tartani. Vagyis éppen neki fognak egyet adni, ha jól vettem ki az egyik tiszt szavaiból. Mindenesetre a helyzetet egy apró sóhajjal vettem tudomásul, majd az instrukciók alapján gyorsan megkerestem az edzőtermet, ahol éppen az általam keresett kapitány püfölt egy szerencsétlen bábut.
- Hello Nara, meglepetés! Vagyis az akart lenni, de gondolom, ez nem nagyon jött össze. Mindegy, hoztam egy kis sütit, és ha már itt vagyok, maradhatok nézőnek? - tettem fel a kérdést kedvesen mosolyogva, miközben figyeltem, hogyan próbálkozik meg a hakudával. Na, azt hiszem, nem is lenne olyan rossz dolog, ha egy kicsit nézném a jelenetet, ezt a fajta tudásomat igazán megérné még fényezni egy kicsit, tekintve, hogy jelenleg eléggé a béka feneke alatt van szám szerint. Remélem nem fogok senkit zavarni, ha megállok a fal mellett és csak figyelek. Ez tervnek jó volt, de utána rájöttem, hogy nekem túlságosan is ismerős a lány, aki most az edző szerepében díszeleg. Hoppá, hiszen ő Haruki. Ajjaj, jó lenne időben köszönteni őt is. - Szia Haruki-chan, hogy vagy? - fordultam felé kedvesen, miközben Nara mozdulatait figyeltem, hátha el tudok lesni tőle valamit. Szerencse, hogy nem követhetetlen a gyorsasága, akkor biztosan esélyem sem lenne rá, bár, még így is kétséges, hogy mennyit fogok belőle megérteni, mielőtt elszédülnék. Az első pár mozdulatot mindenesetre még sikerült értelmeznem és rövid úton mérlegelni, hogy ismerem is, a többi azonban már nem ment volna ilyen könnyen. Azért még jó lesz megfigyelésnek, hogy bizony ilyen is létezik...
Haruki szemmel láthatóan pontosan tudta a dolgát, egy rövid hakuda magyarázatot is adott, amit ugyan én már ismertem, de az ilyesmit a gyakorlatba áthelyeznem soha sem volt egy könnyű dolog. Szerencsére most nem sokat kellett vele szenvednem, mivel a kislány rövid úton szemléltette is a dolgot egy olyan rúgás kíséretében, amit nekem biztos vagyok benne, hogy messze nem sikerülne ilyen könnyen kivitelezni. A szemem elkerekedett, miközben figyeltem, hogy a gyakorló bábu mindjárt jó alaposan fel fog borulni, pedig ő még nehezebbre is van tervezve mint pár ember. Ez aztán a hatásos támadás, ha valaki egyszer jól meg tudja tanulni. Talán nekem sem ártana meg egy ilyen tudás, persze csak akkor, ha őket nem fogja zavarni, hogy szeretnék csatlakozni.
- Ez aztán szép rúgás Haruki! Ha megkérlek rá, hajlandó lennél nekem is megtanítani? - néztem rá kedvesen mosolyogva, majd elfordultam, hogy a haorimat rövid úton elpakoljam az útból. Ha kell, ebben is tudok harcolni, de valahogy sokkal jobban szeretem, amikor nem akadályoz, különben is, az anyaga kifejezetten gyorsan piszkolódik, így nem nagyon bánom, ha elhagyhatom. Azt sem tudom, egyáltalán minek hoztam én ezt magammal egy egyszerű baráti beszélgetésre, de majd egyszer ki fog a dolog derülni. Most nagyon gyorsan leraktam a sütis doboz mellé, majd oda mentem az egyik bábuhoz és még egyszer megfigyeltem, mit is kéne tennem. Nagyjából érzékeltem, hogy nem vagyunk egyedül a teremben, de bíztam benne, hogy a legtöbbeket a saját kapitányuk alkotása jobban fogja érdekelni, mint az én szerencsétlenkedésem. Mert ezt szebb szóval nem lehet jellemezni, elsőre enyhén szólva is siralmat végeredménnyel sikerült a rúgásom. Ha jól láttam, ez a fajta támadás a lengőbordák környékére, májba mér ütéseket, nekem ezzel szemben maximum a veséjét sikerült volna valakinek megmozgatnom vele. Ez így azt hiszem, nem lesz jó. Másodikra egy fokkal jobban nézett ki a rúgás, a fordulás és a célzás sikerült, csak éppen nem húztam be teljesen a kezem, így sikeresen könyökkel beütöttem egyet a gyakorló bábunak. Remek, újabb hibapont, és egy lila foltom is lesz holnap tőle. Mindegy, most már nem adom fel!
Nagyjából tizenöt perccel, és jó pár újabb nem túl sikeresen támadással később, már kezdtem azt érezni, hogy határozottan javul a célzóképességem és az erőbevitel is, mivel csak a bábut találtam el, sőt, az utolsó két rúgásnál még azt is ki tudtam centizni, pontosan hova juttassak el lélekenergiát, hogy az az érintkezés pillanatában okozzon a másiknak sebzést. Azt hiszem, ez eddig fél siker lett. - Haruki, kérlek, meg tudnád nézni, mennyire csinálom jól? - tettem fel a kérdést, majd megvártam, amíg végez az éppen soron következővel. Nem siettem, így egyenlőre csak néztem, hogy haladnak a többiek és megállapítottam, hogy nem én vagyok a legrosszabb. A legjobb sem, de ez mellékes. Végül a lány mellém ért, így beálltam az alap helyzetbe, majd nem elsietve a mozdulatokat fordultam egyet és egy jól irányzott rúgással, pontosan úgy, ahogy mutatta, kisebb adag lélekenergiát vittem be a bábunak, ami erre meg is ingott. Fel nem borult, el sem tört, de nem is ezt akartam, ahhoz kicsit jobb erőnlét kéne mint amivel én rendelkezem, jelenleg. Sikerült utána stabilan meg is állnom és a hajamat eltűrnöm, hogy láthassam a lány arckifejezését. Én úgy éreztem, rendben volt, de a döntő szó természetesen az övé volt...
Vissza az elejére Go down
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te19200/30000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (19200/30000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:08 am

Haruki edzi Shiratori-samát (meg másokat is)

Már tűkön ültem és vártam, hogy végre betoppanjon Shiratori-sama az edzőterem ajtaján. Az igaz, hogy eddig is nagyjából minden nap vele vagyok, de ez akkor is más. Most csak ketten leszünk és én fogom őt tanítani. Míg máskor bármikor bejöhet valaki az irodába, most ez remélhetőleg nem fog megtörténni. Nem az irodában vagyunk, ahol bárki megtalálhatja Shiratori-samát. Most csakis az enyém lesz egyes egyedül és nem veheti el tőlem senki. Vagyis én ezt szerettem volna, de nem így lett.
Amikor nyílt az ajtó már felszökött az arcomra egy hatalmas mosoly és a csillogás fizikai megvalósulását lehetett odaképzelni körém. Azonban néhány pillanat után az arcomra fagyott a mosoly és lassan darabokra törtek a csillogás jelei, amint láttam, hogy Shiratori-sama nincs egyedül.
- Nem baj. – válaszoltam Shiratori-samának egy kicsit lehangoltan, de próbáltam elrejteni az igazi érzéseimet. – Shiranui Haruki, az osztag 4. tisztje. – fordultam Tsugahara felé, hogy bemutatkozzak egy kisebb mosollyal, ami az ördögi mosoly kategóriájához közeledett. Shiratori-samának nem mondhatok ellen, ezért el kell fogadnom a döntését, de azt nem, hogy egyből egy becenéven szólítsam, pedig most találkoztunk először. Nálam azt, ki kell érdemelni, hogy ilyen közvetlen stílust használjak valakivel szemben. Például Michi-sannál, bár hozzáadom a becenevéhez a san-t, de ez már haladás nálam.
Végre nekikezdtünk az edzésnek és Shiratori-sama be is vitt néhány ütést és rúgást, ahogy kértem. Elkezdem magyarázni az elméletemet, ami tudom, hogy Shiratori-samánál biztos be fog válni. Látszott egyből, hogy nem nagyon fejleszti ezt a képességét, de majd az én tanácsaimmal egyből fejlődésnek indul. Magyarázatom közben már hallottam, hogy valaki közeledik és nem is rejtegette magát, egyből bemutatkozott, mint a 2. osztag tisztje és meg akarta mutatni, hogy tudja azokat a mozdulatokat, amit Shiratori-sama bemutatott. Már el akartam küldeni innen, hogy ne zavarjon minket, de Shiratori-sama szólalt meg előbb és megengedte, hogy itt maradjon.
Csak bólintottam, hogy megmutathatja, mit tud, majd neki is kezdett. Sajnos nem nagyon tudtam semmibe sem belekötni, pedig nagyon akartam, de második osztagoshoz méltó ütéseket és rúgásokat mutatott be. Csak talán az nem tetszett, ahogy úgy tett mintha visszatámadna a bábu és kikerüléseket imitált. Csak az erejét pazarolta ezzel.
- Yaru ja nai. – csak ennyit mondtam neki, mivel nem akartam, hogy nagyon oda legyen magáért. Ekkor azonban meghajolt előttem, amire egyáltalán nem számítottam. Talán egy kicsit el is pirultam, hogy valaki megadja nekem a tiszteletet és el is fordítottam a fejem oldalra, hogy ezt ne lássa senki. – Tsugahara-san maga nem próbálja meg? – szólok rá az álldogálóra, aki még eddig nem csinált semmi és már majdnem meg is feledkeztem róla. Ha már itt van, akkor tegye azt, amit én mondok, és ne lazsáljon. Nem nézőnek jött vagy mégis?
Amíg a két tiszttel foglalkoztam, akik befurakodtak az edzésre, észre sem vettem, hogy időközben még valaki bejött az edzőterembe. Nem volt más, mint Mistique taichou, aki most éppen Shiratori-samával beszélt valamit, majd engem is észrevett.
- Jó napot Mistique taichou, Haruki jól van és most éppen edzést tart. – köszöntem a taichounak és megpróbáltam nem felbőszülni azon, hogy a nevemhez rakta azt az átkozott chan-t, mégis csak egy kapitány. Neki ez megengedett, nem szólhatok vissza tiszteletlenül, főleg, hogy Shiratori-sama is itt van. Megszólalásomból viszont hallatszott, hogy burkoltan azt akarom mondani, hogy ne zavarjon, mert el vagyok foglalva.
Tovább haladtam a kitervelt edzéssel egy plusz nézővel a nyakamon és áttértem a kiválasztott rúgás bemutatására. Szerencsére nem a nehezebb fajtából való, így számításaim szerint mindenki képes lesz rá. A magyarázatommal együtt bemutattam a mozdulatot, majd átadtam nekik a helyet.
- Persze, nincs akadálya. – engedem meg Mistique taichounak, hogy csatlakozzon. Most már eggyel több vagy kevesebb cseppet sem számít, eredeti tervem már rég kútba dőlt. Megmutattam neki még egyszer közelebbről a feladatot és hagytam hagy próbálkozzon, addig én megnéztem a többieket.
- Haruki szerint egy kicsit kisebb ívben kellene emelnie a lábát, úgy nem veszít a lendületéből és gyorsabban be tudja vinni a rúgást. – haladtam sorban a tanulni vágyókon, először a 2. osztagoshoz szóltam és adtam egy tanácsot. Most örültem magamban, hogy valamibe bele tudtam kötni, de igazából ez már csak egy kis kukacoskodás volt, amúgy néhány próbálkozás után már jó lesz.
- Fürgébben a próbálkozással Tsugahara és elég csak a lábfejbe koncentrálni a lélekenergiát, akkor kevésbé fogy el. – mentem tovább, ezúttal az osztagtársamhoz szóltam, aki eddig nem tett rám valami jó benyomást. Keményebben kéne próbálkoznia és valószínűleg sikerülni fog, csak nem látom, hogy ő is akarná.
Shiratori-samához nem mentem oda tudtam, hogy ő magától is képes lesz, de azért távolról mutattam neki néhány instrukciót, min tud javítani. Meg lassabban megmutattam, hogy is kell csinálni tökéletesen. Többet nem is kell tennem, már ismerem annyira, hogy addig fog próbálkozni, amíg nem sikerül. Ha pedig elakad, majd szól és segítek neki, de valószínű erre nem lesz szükség.
- Csak az előbb elhangzottakat tudja Haruki megismételni. Egy kicsit kisebb ív és csak a lábfejbe kell lélekenergia. Csak így tovább. – megyek oda Mistique taichouhoz, hogy elmondjam a véleményemet a mozdulatáról. Neki is biztos sikerülni fog gyorsan, hiszen ő is kapitány, mint Shiratori-sama.
Még hagytam nekik időt, hogy gyakoroljanak, ameddig szeretnének, majd amikor már mindenki figyelt és várta, hogy most mi fog következni, akkor kezdtem el magyarázni a következő gyakorlatot, amit kigondoltam.
- A következő mozdulat bemutatásához Haruki megkérné Genki-sant, hogy segítsen egy kicsit. – fordulok a 2. osztagos felé, majd amikor közelebb jött folytattam. – Haruki megkéri, hogy mutassa be rajta az előbbi feladatot lélekenergia nélkül, hogy ne tegyünk kárt egymásban. – adom ki a parancsot, majd megvárom, hogy érkezzen a rúgás és megmutathassam a válaszlépésemet, amit meg akarok tanítani a jelenlévőknek. Végignézem, ahogy Genki végrehajtja az előkészületeket a rúgáshoz, majd mielőtt az betalált volna, eltérítem a lábát a kezemmel és egy fordulás után én is egy hasonló rúgást indítok felé, amibe csak egy kis erőt viszek, hiszen ez csak egy bemutató.
- Ehhez a gyakorlathoz egyértelműen két személyre van szükség, a párok pedig legyenek rang szerint. Az egy a két kapitány, a másik pedig a két tiszt. Kezdhetitek. – adom meg az engedélyt a feladat kezdésére, egyelőre még nem adok instrukciókat, hagy próbálják meg maguktól. Nem nehéz ez a rúgás, majdnem ugyanolyan, mint az előző, szóval nem kell sokat magyaráznom.
- Nem nehéz, ugye? Ha már mindketten jól tudjátok alkalmazni a mozdulatot, akkor azzal lehet nehezíteni, hogy nem tartotok szünetet egy-egy sorozat között, hanem egy hosszú sorozatot alkottok. Tehát, aki először támadott, az eltéríti az érkező ellentámadást és folytatja egy újabb fordulós rúgással. – vártam egy kicsit, hogy összeálljanak a párok és nekikezdjenek a próbálkozásoknak, majd adtam egy nehezítést, ha túl könnyen menne. Így sem sokkal nehezebb, csak figyelni kell, hogy benne maradjunk a ritmusban és a megfelelő pillanatban térítsük el a támadást. Bizonyára ez sem fog nagy gondot okozni, de kíváncsi vagyok, meddig bírják elvinni ezt a sorozatos támadás-ellentámadás dolgot. Egy idő után biztos el fognak fáradni, de ez az edzés lényege, nem?
- Haruki köszöni mindenkinek a részvételt az edzésén és reméli, hogy sikerült valamit átadnia a tudásából. – szólok a jelenlévőkhöz, amikor láttam, hogy mindenki végzett a feladattal és ezzel zártam le az edzést. Egy meghajlást is megejtettem, hogy elégedett voltam a résztvevőkkel, bár az igaz, hogy jobban örültem volna, ha csak Shiratori-sama lett volna itt. De ezzel biztos nagyot nőttem Shiratori-sama szemében, hogy mindenki csatlakozhatott az edzéshez, aki erre tévedt. Akkor most jöhet a következő tervem, amit az edzés utánra terveztem és ezzel kapcsolatban már nem tudják keresztül húzni a számításaimat. Odamentem Shiratori-samához és megfogtam a kezét, hogy magammal rángassam az irodájába.
- Shiratori-samának Haruki készít egy gyógynövény teát, ami felélénkíti a testét és a lelkét. Jó? – mondtam el terveimet hátrafordulva egy mosollyal az arcomon, ahogy kilépünk az edzőteremből. Bár a gyógynövény tea nem a legfinomabb, de nagyon sokat segít a szervezetünk rendes működésében és egy kicsivel több cukorral könnyedén el lehet rejteni az enyhe keserű ízét. Majd Shiratori-samának még több cukrot rakok bele, hiszen tudom, hogy nagyon szereti az édes dolgokat.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te40600/45000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptySzer. Feb. 29, 2012 7:46 am

Edzünk hakudára – minél többen, annál jobb

A kis kétszemélyes edzésünkre lassan már egy kész tömeg állít be, vagyis hogy sorba érkeznek a tanulni vágyók. Nem különösebben zavar csak ne nevessenek a bénázásaimon és akkor nem szólok semmit az ittlétükkel kapcsolatban. Először Nakamura-san csapódott hozzám a folyosón, az edzés elkezdése után nem sokkal egy 2. osztagos csatlakozott kis csapatunkhoz, majd végül Misty is betoppant egy kis sütivel a kezében, amikor éppen bemutattam, mit tudok.
- Szia Misty. Mért mondod ezt. Sikerült meglepned, nem számítottam rád. És persze, hogy maradhatsz, már úgy is régen találkoztunk, mióta kapitány lettem. – köszöntem az érkező Mistynek, hiszen tényleg régen láttam, mert el voltam foglalva az újonnan szerzett kapitányi teendőimmel. Most viszont inkább az edzéssel foglalkozok, mivel Haruki biztos dühös lesz, ha nem figyelek oda, majd az edzés után beszélgethetünk, ha már úgy is itt marad nézőnek.
Az első feladatot nagy nehezen, vért, verejtéket izzadva sikerült végrehajtanom, néha ugyan megakadtam és elgondolkoztam, hogy is kéne helyesen csinálnom, de ekkor Haruki távolból érkező segítő mozdulatai löktek ki a gondolkodó állapotból. El is tartott egy ideig, mire végre ráéreztem az ízére, de végül sikeresen vettem az akadályt.
Lassan át is tértünk a második feladatra, amikor észrevettem, hogy időközben Misty is csatlakozott az edzéshez. Haruki rá is tért a magyarázásra, de megkérte Genki-sant, hogy segítsen neki bemutatni a mozdulatot. Miután ez meg volt, elkönyveltem, hogy innen már könnyebb lesz, hiszen, majdhogynem ugyanaz a mozdulat, mint az előbb. Belevéstem a fejembe, mivel is kell kiegészíteni az előző feladatot, majd odaballagtam Mistyhez, hogy nekikezdjünk a gyakorlásnak, immáron együtt.
- Na, próbáljuk meg ezt a gyakorlatot. – jelzem Mistynek, hogy felőlem nekikezdhetünk. Beálltam vele szemben és először neki adtam a kezdés lehetőségét. Bár ez relatív, hiszen a rúgást ő kezdi, de az új gyakorlat rész felelőssége már rám hárul. Megvártam, hogy érkezzen a rúgás, már készítettem a kezemet, hogy eltérítsem és el is képzeltem, hogy fog kinézni, de elvétettem. Ilyen béna is csak én lehetek, hogy nem sikerült eltalálnom Misty lábát, így az telibe talált.
- Hát ezt jól elrontottam. – jegyeztem meg, inkább csak magamnak. – Most én kezdek. – veszem át a kezdeményezés lehetőségét. Ezt már remélhetőleg nem rontom el, hiszen idáig ezt gyakoroltam, de ez még nem jelent semmit. Bár ez sikerült jobban koncentráltam arra, hogy a következő alkalommal ne rontsam el az új gyakorlatot.
Tovább folytattuk a próbálkozást, ezúttal megint rá került a sor, hogy megpróbálkozzak az új gyakorlattal. Most teljesen transzban voltam és minden erőmmel Misty lábára koncentráltam. Magamba szuggeráltam a mozdulatot és ebben az esetben végre sikerült is eltérítenem eredeti céljától a támadó végtagot. A forgásnál is még jónak tűnt minden, de nagyon bele éltem magamat a dologba és elfelejtettem, hogy nem kellett volna lélekenergiát vinnem a támadásomba. Amikor ezt észrevettem, gyorsan megpróbáltam eltéríteni a lábamat, ami sikerült is, így az abból kiszálló Shakkahou a Misty mögötti falnak csapódott. Egy kicsit még mindig rá vagyok állva a kidou szórásra, nem is véletlen, hogy az az elsőszámú harci stílusom. Ezután pedig sikeresen a földre huppantam, hiszen elvesztettem az egyensúlyomat a mozdulat közben.
A következőkben már minden jobban ment, mint eddig, hiszen már kiaknáztam, mit is tudok elhibázni. Lassan szinte már tökéletesen mutattam be az ellentámadást, így továbbléphettünk a következő lépcsőfokra, vagyis a nehezítésre, amit Haruki javasolt. Első hallásra ez sem tűnt olyan nehéznek, de már megtanultam, hogy ne becsüljem le a feladatok nehézségét, hiszen én úgyis találok rá módot, hogy elrontsam.
- Az előzőt te kezdtem, ezért ezt most én fogom. – közlöm Mistyvel a logikámat, majd nekilátok a gyakorlatnak. A fordulást meg a rúgást rendesen végrehajtom, de amikor érkezik vissza, hála a rövidtávú memóriámnak megfeledkezek róla, hogy most folytatnom kéne, így sikeresen elbambultam.
- Bocsi, figyelmetlen voltam. – mondom el kifogásaimat, miért elrontottam a sorozatot, már az első kör után. – Próbáljuk meg újra. Nem adjuk fel! – próbáltam magam egy kicsit lelkesíteni előbbi botlásom miatt. Nem adom fel ilyen könnyen eleinte a zanjutsu sem ment, most meg az a második leghasználtabb képzettségem. Bár a hakuda sosem lesz nekem olyan, mint a zanjutsu, de azért lehet próbálkozni.
Újra nekilátunk a feladatnak és ezúttal elég sokáig sikerült folytatnunk a sorozatot, de ekkor már búslakodtam, ez már igazán jó eredmény. Sajnos nem tudtam számolni, hány kört sikerült megcsinálnunk, mivel nagyon koncentráltam a feladatra, de ez nem is baj, amúgy sem terveztem, hogy kérkedek az eredményemmel másoknak. Tovább folytattuk a gyakorlást egy egyre jobban ment, bár egy-két hiba így is becsúszott, azért jó volt újra együtt dolgozni Mistyvel.
- Találtál már a helyemre egy új hadnagyot? – miután abbahagytuk a gyakorlatot, beszélgetést kezdeményeztem, mivel érdekelt, ki lesz Misty új társa. Mondandóm közben egy kicsit szüneteltettem a lihegést, mivel egészen kimelegedtem és a víz is folyt a homlokomról.
Már csak az volt hátra, hogy végighallgatom Harukit, ahogy lezárja az edzést. Örültem, hogy végre túl vagyok rajta és lepihenhetek egy kicsit. Most tényleg jól fog esni a Misty által hozott süti és már éreztem is az ízét a számban, de amikor nyúltam volna érte valami megakadályozott benne. Nem valami volt, hanem Haruki akart magával vonszolni, de ezt én nem hagytam csak úgy annyiban. Ahogy ő megragadta az én kezemet, én úgy fogtam meg Misty csuklóját és húztam magam után. Ha már eddig eljött miattam, akkor nem mehet csak úgy el, mielőtt még beszélgettünk volna egy jót. Remélem ő is látta, ahogy korábban a süti felé nyúltam és magához veszi és hozza az irodába, ahol elfogyaszthatjuk.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te25700/30000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyPént. Márc. 02, 2012 6:21 am

Csöndben végig hallgatom Haruki szavait, hogy mi az amin javítanom kellene. Kiderül, hogy hatékonyabb a mozdulat, ha kisebb ívben emelem a lábam. Hát rendben. Bal lábamat tengelyként használom, hogy akörül forduljak meg. Lassan kezdem először a mozdulatot, ahogy elkezdek elfordulni a tengelyem körül, kis ívben kezdem emelni a lábam. Először térdem hajlítom, majd majd bokámat, lábfejemet szinte spiccbe tartom, a fordulatnak a felénél tarthatok, amikor elkezdem a képzeletbeli ellenfél felé nyújtani a lábam. A fordulat végén pedig tökéletesen egyenes a lábam. Belegondolva Harukinak igaza van, ha kisebb ívben emelem a lábam, sokkal tovább vagyok képes megőrizni behajlított lábamban az erőt, hogy az ellenfél gyomrához érve, mint a rugós kés pengéje vágódjon ki lábam és mérjek ezzel csapást ellenfelemre. A forgás miatt muszáj gyorsan végrehajtani, különben az ellenfélnek van ideje védekezni. Akkor pedig meg is foghatja a lábam. Ez a technika hasonló az Ashigehez, annyiban biztosan, hogy gyors végrehajtás szükségeltetik. Elpróbálom még néhányszor a mozdulatot. Kis ívben emelem, lassan fordulok, végül teljes erőből, mint valami rugós kés nyújtom ki a lábam. Kíváncsivá tesz, hogy Haruki tudja-e, hogy miként lehet ellene védekezni. Vagy kitalálta-e már, hogy pontosan mi is erre az ellenlépés. Nem marad a kérdés nyitott előttem sokáig, ugyanis Haruki felszólít, hogy segítsek neki. Előlépek hát, két kezemet lábaim mellé zárom és meghajolok előtte.
- Hai, Shiranui-san.
Válaszolom a kérésére és bemutatom rajta a rúgást. Ahogyan mondta. Bal lábamat tengelynek használva, jobbomat lassan és kis ívben emelem, miközben elkezdek fordulni. A fordulat felénél kezdem behajlított lábamat kinyújtani és a kisebb ív miatt, a lábam lentről felfelé irányul. Odáig is eljutok, hogy rugós késként vágódik előre a lábam, egyenesen Haruki hasát célozva. A lány azonban tudja, hogy mit kell tennie. Kezével eltéríti a lábamat, és pár indítja is ugyan ezt a mozdulatot. Ügyes és okos kis mozdulatot fabrikált össze. Bár ennél van egy jobb módszer is. Én azon agyalok, hogy A beérkező rúgást elkapom jobb kézzel. Ekkor ugyanis képes lehetek egy félköríves rúgást végrehajtani a támadóm feje ellen. Jobb kezemmel elkapom az ellenfelem lábát, majd ugyan ebben a pillanatban jobb láb előre, amit tengelyként használva elfordulok és bal lábammal a nyert lendülettel végrehajtom a rúgást. Kissé kockázatos manőver, de kellő gyorsasággal ezt is végre lehet hajtani. Visszatérve a gyakorlathoz, ugyanis fejben elkalandoztam, ez annyira meg is látszik, hogy amikor Tsuga először próbálja ki ellenem a védekezést, a földre is kerülök.
- Elgondolkodtam egy kicsit.
Mondom csak úgy magam elé. Tényleg eléggé belemélyültem a dolgokba. Végül azonban igyekszem olyan ritmusban és gyorsaságban csinálni, hogy Tsuga végre tudja hajtani a védekező mozdulatsort. Remek. Ezután hagyom, hogy Tsuga támadjon, ahogyan Harukitól láttam, kézzel hárítom a támadást, majd bal lábra támaszkodok, jobb lábamat kis ívben emelem, félfordulatnál elkezdem kinyújtani a lábam. Gyakorlatilag egy kontratámadás, bár ennek az elképzelésnek van egy kis szépséghibája. Az ellenfél támadása ugyanis képes lehet arra, hogy eltörje a kezünket. A lendületet és az erőt beleszámítva simán előfordulhat, ha rosszul hajtjuk végre a védekezést, akkor a kezünket töri a rúgás ereje. A sorozat már keményebb dió lesz. Igyekszem a lehető legpontosabban és óvatosan végrehajtani. Nem szeretném Tsugát lerúgni. Ez a gyakorlat egyensúlyérzéket s igénybe veszi. A hosszabb sorozat azért nekem is betesz, a rúgás stílusát tekintve inkább mozdulna tovább az ember, de mivel páros gyakorlat oda kell figyelni a másikra. Határozottan fárasztó a dolog. De, amint rájövök, hogy gyakorlatilag a rugós szerkezetté kell "válnom" és így kicsapni az ellenfél sérülékeny pontjára, már teljességben egyszerűbb a gyakorlat.
- Tsuga, csak könnyedén. Bal lábat tengelyként használva, megpördülsz és jobb lábaddal a fordulat közepétől kezdve kirúgsz.
Az edzés végén, mielőtt Haruki távozna kapitánya oldalán, oda lépek hozzá. Könnyedén meghajolok, majd megszólalok.
- Köszönöm, hogy részt vehettem Shiranui-san edzésén. Nagy tehetséget mutatott a hakudához. Megtisztelne, ha kerítenénk egy alkalmat tehetségünk összeméréséhez. Engedelmével felkeresném valamikor, az eseménnyel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te12200/15000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (12200/15000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 7:13 pm

Mindenki edzése Harukival
Az edzés kissé érdekesen indult, mert elég sokan tévedtek be a terembe. Először én, majd Genki Takashi a 2. osztagból, végül, de nem utolsó sorban pedig Yurenai Mistique kapitány. Szépen összejött a kis csapat. Haruki megmutatta, hogy pontosan mit fogunk csinálni, majd mindenki szépen lassan neki állt, és egyenként bemutatta, hogy ő miként gondolja, vagy éppen, hogy milyen jól tudja megcsinálni. Egy darabig csak bámultam őket, sosem szerettem első lenni, ám Haruki felszólítására beálltam, mert nem akartam magamra haragítani. Mégis csak a fentebb valóm, vagy mi a szösz.
- De de, bocsánat Haruki-sama, csak próbáltam minél jobban memorizálni a mozdulatot. – mondtam az alkalmi tanárunknak. Odaálltam a próba bábúhoz, majd eleinte lassan, darabosan kezdtem bele, majd szépen fokozatosan építettem fel, míg végül egy folyamatos mozdulattá állt össze a mozdulat. Nem volt nehéz feladat, de egyszerre koncentrálni a pontos mozdulatra, és arra, hogy csak a lábfejedbe koncentráld a reiatsu-d, ahhoz azért kellett némi koncentráció. Ezt gyakorolnom kell majd, különben felesleges volt ez az edzés. Volt egy olyan érzésem, hogy nem tettem valami jó első benyomást Haruki-ra, mert mintha velem keményebb lett volna, mint a többiekkel. Bár nem bántam, mert az én felfogásom az volt, hogy azt szekálják folyton, akiben látnak valamilyen potenciált. Ezzel felvértezve folytattam a gyakorlatot, majd szépen lassan áttértünk a következő feladatra. Sosem voltam jó hakudából. A zanjutsu és a Zanpakutommal való küzdelem valamivel közelebb állt hozzám, tekintve, az igazi alakját. Ahogy körül néztem, a kapitányok, de még Genki is jól haladt a mozdulat sorral, nekem még egyszer-egyszer darabos volt, és próbáltam felépíteni magamban, memorizálni és elraktározni az agyamban, hogy mikor szükségem lesz erre a rúgásra, akkor elő tudjam venni, mint egy aktát az agyam egyik fiókjából. Egy újabb tipp szerint, ha kisebb ívben visszük a rúgást, akkor sokkal hatékonyabb. És tényleg! Hiszek Harukinak, hisz mégis csak olyan tanítja, aki valószínűleg ért hozzá. Félre értés ne essék, jól magyarázott, és könnyű volt így elsajátítani ezt a ruhát, a kérdés már csak az, hogy éles helyzetben meg állja-e majd a helyét. Miután végeztünk az egyéni gyakorlással, Haruki párokba állított, kapitány a kapitánnyal, tiszt a tiszttel. Előtte Haruki megmutatja, hogy miként lehet blokkolni ezt a rúgást, majd a saját javunkra fordítani és visszatámadni az ellenfelünkre. A gyakorlás okán szervez minket párokba. Takashi-val először szintén lassan kezdtük, darabosan, hogy hozzászokjunk ahhoz, hogy a másik fél blokkol és visszatámad. A tempó jó volt, majd szépen lassan belehúztunk és nem sokára már egy kellemes közepesen gyors tempóban küldtük egymás felé a rúgásokat, és blokkoltuk a támadást, majd revansot vettünk. A rúgásból kimaradt a lábfejbe irányított reiatsu, mert ez mégis csak edzés, és nem akarunk kárt tenni egymásban.
- Haruki-sama, ha valami nem jó, akkor javíts ki kérlek. – kértem alkalmi tanárunkat. Nekem még mindig az ívvel volt gondom. Ahogy telt az idő, egyre jobban kezdtem ráhangolódni a dologra, és egyre tisztábban voltam képes kivitelezni a rúgást, amit Haruki mutatott. Ennek ellenére az átmeneti – legalábbis remélem, hogy átmeneti – ellenszenvét még mindig nem tudtam hova tenni. Takashi-val remekül végeztük el a feladatot, de az edzés végül a végéhez közeledett. Mindenki leállt, abba hagyta a feladatot, és megköszönte Harukinak az edzést.
- Örülök, hogy megtanítottál erre. – léptem a lányhoz én is, majd elköszöntem és a többiek után kiléptem a teremből, hogy a jól megérdemelt pihenőmet tegyem meg. Munka után édes a pihenés, szokták mondani, majd meglátjuk, hogy mennyire lesz édes most.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te12200/15000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (12200/15000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 1:41 pm


Spoiler:
Zanpakuto edzés a kapitánnyal - Megmakacsolta magát a Társam


Rég voltam itt. Az utóbbi időben egy kicsit felhalmozódtak a Seireitei és a Gotei 13 körüli teendők, és nem igen volt időm lejárni az edzőterembe, pedig nagyon muszáj lett volna. Ötödik tisztként, ami azért valljuk meg nem kis pozíció, hisz azt jelenti, hogy én vagyok az ötödik legjobb ember az osztagban, nem árt, ha egy kicsit önállóan is képzem magam. Ám ez most nem ez a pillanat volt. Az utolsó kiküldetésen, nem messze volt valahol a negyvenötödik körzet közelében egy erdős, tisztás területen. Néhány erősebb hollow beszabadult, bár az okát, és a mikéntjét senki sem tudja, és eddig sem sikerült rájönnünk. A hollow-okkal végeztünk, de nem volt sétagalopp. Az első, talán még a második hollow ellen is minden klappolt. Egy csapásra készültem, ami a hollow maszkját célozta volna meg. Ez lett volna a kegyelem döfés, és ekkor ütött be a krach. A Zanpakuto-m shikai alakja eltűnt. Mintha soha nem is létezett volna. Bárhogy szólongattam, bárhogy hívtam, kedvesen, haragosan, dühösen, búsan, végigmentem az emberi – shinigami-i – érzelem skálán, de sehogysem akart előjönni a shikai alak. Hallottam már ilyenről, hogy a Zanpakuto megmakacsolja magát, de én azt hittem, hogy a köztünk kialakult kötelék okán ez nem igen fog bekövetkezni. Legalábbis nem egyik pillanatról a másikra. Éppen megint aktiválni akartam a shikai-t, és egy pillanatra sikerült is, de elszabadított egy villámcsapást, amit a karomon keresztül vezetett fel, majd ismét eltűnt. Jött és ment, mint a szélvész.
~ Mi a fene bajod van neked? – néztem a Zanpakutom-at. Tanácstalan voltam, mert ilyen még nem történt, de még csak hasonló sem, sőt, közeli ismerősről sem tudok, hogy onnan ihletet merítsek, hogy pontosan mit kellene csinálnom. Itt álltam egy magam egy használhatatlan Zanpakuto-val, ami ráadásul még meg is támadott, és már a kétségbeesés kerülgetett. Nem tudtam, kihez forduljak ilyen problémával. Ekkor mintha villanyt gyújtottak volna az elmémben, rájöttem: a kapitány! Nagyon reméltem, hogy nem lesz túlságosan elhavazva a jelentésekkel és a papírmunkával, és tud rám fordítani egy időt. Mázlimra a többiek elintézték a hollow-okat és elindultunk vissza Seireitei-be. Yazumi odajött mellém, és megkérdezte, hogy nem-e megyek velük, meglátogatják Kenpachi ivóját.
- Nem kösz, most van egy kis elintézni valóm. – utasítottam el udvariasan. Yazumi megvonta a vállát, majd a többiek után shunpo-zott, míg én tovább sétáltam és gondolkodtam, hogy pontosan mi történhetett. Féltem, hogy soha többé nem leszek képes rendesen használni, ez pedig nagy valószínűséggel egyenes út ahhoz, hogy kirakjanak a Gotei 13-ból. Borús gondolatok, de pont ilyen a kedvem is.
A kilencedig osztag kapitányi irodájához érve bekopogtam, ahogy szokás, majd vártam bebocsájtásra. Mikor meghallottam a női hangot, már sejtettem, hogy a kapitány nincs az irodájában.
- Bocsánat, csak a kapitányt kerestem. Kérdésem lenne felé, de látom nincs itt. Átadná neki, hogy az edzőteremben leszek. Sürgős lenne. – daráltam el unott és letört hangon. Haruki-chan csak felnézett a papírkupacból, amin épp dolgozott, majd bólintott. Sarkon fordultam és megindultam az edzőterem felé, ahol ismét próbáltam rendes viselkedésre bírni a Zanpakuto-mat. Nem ment. Ahogy a tisztáson is, itt is hiába próbáltam szólítani, esze ágában sem volt előjönnie. Próbáltam lemerülni a belső világomba, de ott sem akart beszélni velem. A belső világomat képes voltam elérni, bár mintha valami megváltozott volna. A kígyó, akivel korábban találkoztam sehol nem volt. Végül felhagytam vele, és megvártam a kapitányt, ő sokkalta képzettebb ebben a dologban, mint én. Lesz megoldása erre. Tudom. Leültem és a falnak vetettem a hátam, Zanpakuto-m pedig mellettem hevert a földön a hüvelyében. Pár perccel később a kapitány meg is érkezett. Felkaptam a fegyverem, felálltam, és tiszteletem jeléül mélyen meghajoltam előtte.
- Üdvözlöm Shiratori kapitány. Már vártam magát. – köszöntöttem.
- Elnézést, hogy iderángattam, biztosan jobb dolga is lenne. A minap a Zanpakutom megmakacsolta magát, és akárhogy hívom, nem akar shikai-ba lépni. Egyszer még meg is támadott. Megrázott, hogy pontos legyek. – vázoltam fel neki a helyzetemet, és vártam a reakciójára.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te40600/45000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 28, 2012 3:34 am

Megmakacsolt zanpakutou edzése

A mai egy átlagos napnak ígérkezett, csiripeltek a madarak, szépen sütött a nap és Tomokoval éppen a Seiretei Communications ügyes-bajos dolgait tárgyaltuk az irodájában. Talán az én irodám alkalmasabb lett volna, hiszen az sokkal nagyobb, de akkor át kellett volna cipelni a hadnagyi irodából egy csomó fontos papírt, ami a megbeszéléshez kellett. Igazából csak bólogatnom kellett, meg elkönyvelni magamban, hogy már ezt is tudom, vagyis tudnom kéne, mert két nap múlva már biztos elfelejtem az egészet. Valójában csak Tomoko lelkiismeretéről volt szó, hogy ne csináljon semmit se a hátam mögött. Ennyit megtehetek neki, hogy végighallgatom a mondandóját, még ha úgyis el fogom felejteni a legnagyobb részét.
Gyorsan eltelt az az egy-két óra, legalábbis valakinek biztos gyorsan eltelt, aki valami élvezetesebb dolgot csinált. Na, de mindegy, legalább ezt is letudtam. Visszaérve az irodámba Haruki informált, hogy Nakamura-san keresett, amíg távol voltam és az edzőteremben vár engem. Még mielőtt elindultam volna leraktam a helyére a néhány papírost, amit Tomokotól hoztam, majd útnak eredtem.
Menet közben elgondolkodtam rajta, hogy vajon, mit akarhat tőlem Nakamura-san, de nem nagyon találtam választ kérdésemre. Első épkézláb ötlet, ami az eszembe jutott, hogy kihagyta a reggeli edzést és azt akarja bepótolni most. Pontosan nem emlékszem, hogy ott volt-e a sok tiszt között az edzésen, pedig még vezetem is magamnak, hogy ki melyik edzésen vesz részt, de arra sem emlékszem, hogy kiket írtam fel ma. Ilyenkor olyan reménytelennek érzem magam. Mindegy, ha tényleg erről van szó, akkor akár el is küldhetném mondva, hogy holnap is ugyanúgy van edzés, de most az agyzsibbasztás után egy kis fizikai megerőltetés jól esne.
- Ossu! - beérve az edzőterembe egy egyszerű köszönéssel és egy intéssel köszöntem a falnak dőlő Nakamurának. Erre ő egyből felpattant és meghajolt előttem, amit igazából én nem várok el a tisztjeimtől, de azt sem mondom nekik, hogy ne csinálják. Én nem vagyok annyira szigorú kapitány, mint a többi, nem bánom, ha a tisztjeim nem annyira tiszteletteljesek. De persze azt nem tűröm el, ha tiszteletlenül kezelik a feletteseiket, vagy szégyent hoznak az osztagra.
- Nincs semmi baj. - fogadom el Nakamura-san bocsánatkérését, majd meghallgatom, mi is a problémája. Sajnos nem az volt, hogy nem tudott elmenni az edzésre, de mindegy, ezt is megoldom. - Elmesélnéd egy kicsit részletesebben, hogy mi történt? - kértem pontosabb információkat az esetről, hogy minden apróságot felhasználhassak az ügy megoldásához.
- Hát igazából, több dolog miatt is lehet. Bár velem még ilyen nem történt, de aki már elérte a bankai szintet, az tudja, hogy egy zanpakutou, mit vár el a shinigamijától. Viszont ez még nem jelent semmit, mivel mindegyik zanpakutou különböző, így az elvárásaik is különbözhetnek. - mondtam el pár általános dolgot, amiből ki lehetne indulni. De még talán egy kicsivel több információból, könnyebb dolgunk lenne.
- Most mondok néhány dolgot, ami eszembe jutott és átgondolhatsz. Miről beszélgettetek utoljára? Veszekedtetek? Volt valami, amit ellenzett, de te nem hallgattál rá? Vagy egyáltalán álltál valami fontosabb választás előtt, ami talán nem tetszett a zanpakutoudnak? - soroltam fel hirtelen a fejemen átfutó dolgokat. Igazából én csak segíthetek Nakamura-sannak, de helyette nem oldhatom meg ezt a talányt. Az ő zanpakutoujáról van szó, amit ő ismer a legjobban és csak ő találhatja ki, mit is gondolhat.


A hozzászólást Nara Shiratori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 22, 2012 8:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te12200/15000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (12200/15000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyHétf. Okt. 01, 2012 1:30 pm

Shiratori kapitány nagyjából tizenöt, húsz perccel utánam érkezett az edzőterembe. Az üdvözlése után nem szóltam, végig hallgattam, hogy mit mond arra, ami velem történt, illetve, amit mondtam. Közben azon járt az agyam, hogy bár nem olyan szigorú, mint a többi kapitány, én mégis kicsit régimódi vagyok, és jól neveltek, így ha valaki nálam magasabb pozícióban van, annak megadom a kellő tiszteletet, akár elvárja, akár nem. Nem számít mennyivel lazább a többi kapitánynál.
- Ossu! – köszöntött, majd rögtön folytatta is. Először próbált megnyugtatni, és így észrevettem, hogy lehet, hogy egy kicsit túlzásba vittem az aggódást.
- Nincs semmi baj. – vettem egy mély levegőt és megnyugodtam. Innentől már egy kicsit könnyebb volt megemészteni az ezután következő infokat, és odafigyelni arra, és pontosan megjegyezni azt, amit mond.
- Hát igazából, több dolog miatt is lehet. Bár velem még ilyen nem történt, de aki már elérte a bankai szintet, az tudja, hogy egy zanpakutou, mit vár el a shinigamijától. Viszont ez még nem jelent semmit, mivel mindegyik zanpakutou különböző, így az elvárásaik is különbözhetnek. – kezdett bele. Figyelmesen kísértem végig a gondolatmenetét, és a vége felé egyetértően bólintottam.
- Igen, ezt valahogy sejtettem. – válaszoltam erre a kapitánynak.
- Most mondok néhány dolgot, ami eszembe jutott és átgondolhatsz. Miről beszélgettetek utoljára? Veszekedtetek? Volt valami, amit ellenzett, de te nem hallgattál rá? Vagy egyáltalán álltál valami fontosabb választás előtt, ami talán nem tetszett a zanpakutoudnak? – elgondolkoztam a szavain. Volt-e mostanság ilyesmi.
- Nos, nem igen emlékszem ilyesmire. Az utolsó beszélgetésünk alkalmával szóba került a bankai, valamint a shikai tökéletes hasztnálata. Azt gondolja, hogy nem vagyok méltó hozzá, én pedig minden egyes alkalommal próbálom bizonyítani ezt. – fejeztem be.
- Ha jól tudom, ez két, talán három hete lehetett. Akkor beszéltünk utoljára. És ma, amikor egy kisebb hollow csapatot számoltunk fel nem messze Rukongai egyik körzetétől, akkor dobta be végleg a törölközőt. Ez egy komolyabb harc közben végzetes is lehetett volna. – tettem még hozzá a végén. Mostmár egy kicsit nyugodtabb voltam. Jó kezekben vagyunk, még akkor is, ha csak útmutatást kapunk. A Zanpakutom-ra néztem, hátha eszembe jut valami, de semmi. Vártam, hogy erre mit tud majd mondani a kapitány.
- Egy kicsit talán furcsa kérdés: egy Zanpakuto meg tudja támadni a saját társát? Képes ellene fordulni? – bár már tudtam a választ, de jó lett volna valami féle megerősítést kapni, hogy ilyen lehetséges-e egyáltalán, vagy, amit én éreztem, azt már csak a saját tudatom művelte és hitette el velem.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te40600/45000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 8:57 am

Megmakacsolt zanpakutou edzése

Nem tudom milyen érzés lehet, ha egyik pillanatról a másikra nem tudod előhívni a zanpakutoud shikai alakját mivel, mint már korábban említettem, még nem történt ilyen velem, de biztos nem lehet jó. Legalábbis egy nem bankai használónak biztos nem, mert szerintem bankai használókkal nagyon nagyon kicsi az esélye, hogy ez megtörténjen, hiszen ott már szoros a zanpakutou és a shinigami kapcsolata. Nem mintha amúgy nem lenne kicsi az esélye az ilyen eseteknek.
Velem nem valószínű, hogy történne ilyen, hiszen Shintenou-val jól megvagyunk egymás mellett társakként. Ha nem reagálna az első hívásomra, akkor megpróbálnám még egyszer, hiszen lehet, hogy csak elaludt, vagy valami. Ha mégsem ez lenne a helyzet, akkor meg nekem amúgy is képesnek kell lennem shikai nélkül is harcolnom, hiszen kapitány vagyok. Nem esek kétségbe ilyen apróságokon, hogy nem tudom aktiválni a kardomat.
- Ha a zanpakutoud azt mondja, hogy még nem vagy készen a bankai használatára, akkor az úgy van. A lélekölőkardok is azt akarják, hogy minél erősebb legyen a halálistenük, de csak úgy nem adják oda a bankait, mert ha nem vagy készen a használatára, akkor elveszted felette az irányítást és megölhetsz másokat vagy akár magadat is. - kezdek el a bankairól beszélni Nakamura-sannak. Hát igen a bankai megszerzése sokakban felmerül, de az nem megy egyik pillanatról a másikra. Hosszú évek kemény edzésére van szükség hozzá és akkor még csak elérted a bankai szinted, utána még használni is meg kell tanulni és az sem megy gyorsan. - A bankai csak keveseknek adatik meg, ezt a számok is alátámasztják. Ezer shinigamiból jó, ha 1-2% eléri ezt a szintet. - a végén még hozzá kellett tennem egy kis érdekességet, amivel megcsillanthattam tudásomat.
- Egy kicsit még részletesebben elmondanád a hollow csapat felszámolást. Az szép és jó, hogy tegnap ma vagy holnap történt, meg hogy a Rukongai X. kerületében, de ezek nem annyira fontosak a te problémád szempontjából. De nem tudhattad, hogy pontosan mire gondolok. Mondjuk, vegyük azt az időszakot, amikor útnak indultatok, és amíg be nem következett a baj. Min gondolkoztál közben vagy egyáltalán tettél valamit oda út közben vagy harc közben, hogy viselkedtél. Persze nem kell elmondanod, ha nem akarod, át is gondolhatod magadban, hiszen nekem lehet, hogy nem is mond semmit. Lehet, hogy apróságról van szó, ami fölött más könnyedén átsiklik, de hozzád van valami kapcsolata. - az előbbi kérésemmel nem valami pontosan fogalmaztam ezek szerint, de nincs semmi baj, tudom, hogy Nakamura-san nem tud gondolatot olvasni. Az előbbi hibámat ezzel kijavítottam és talán egy kicsit részletes is lett, amit elmondtam, de ezzel sincs semmi baj, így már biztosra vehetem, hogy Nakamura-san megérti, hogy mit szeretnék.
- Hát normál körülmények között nem lehetne képes megtámadni a shinigamiját, hiszen ha az a támadás véletlen halálos lenne, akkor a zanpakutou is ugyanúgy meghalna. - válaszoltam kerek-perec Nakamura-san kérdésére. Azt mindenki tudja, hogy a shinigamivá válás előfeltétele, hogy legyen egy zanpakutounk, így mondhatjuk, hogy együtt születünk a zanpakutounkkal. Ebből pedig következik, hogy ha meghalunk, akkor a zanpakutounk is meghal, hiszen egymás részei vagyunk.
- Lehet, hogy egy nagyon támaszkodsz a zanpakutoud képességeire és ezért vonta meg tőled az erejét. - vontam le a következtetésemet az eddig hallottakból. Nem tudom, hogy Nakamura-san hogyan szokott harcolni egy igazi harcban, hiszen az edzéseken általában egy-egy harci stílust gyakorlunk és nem egyszerre az összest, de lehet, hogy majd valamikor olyan is lesz. - Próbálj meg velem harcolni, hátha rájössz közben valamire. Persze én csak védekezni fogok, de nem kell visszafognod magad. - rukkoltam elő egy ötlettel, hogy mutassa be, hogyan is harcol, ha nem tud shikaira váltani. Lehet, hogy ez lesz a probléma megoldásának kulcs momentuma. Ki tudja?


A hozzászólást Nara Shiratori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 29, 2012 7:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyPént. Nov. 02, 2012 6:04 am

Üdv!

Genki Takashi: Bár az első poszt az edzés szempontjából nem volt az igazi, a másodikban korrigáltál részletes leírásokkal, szóval az 500 LP-t bőven megérdemled.

Nara Shiratori: Kidoukat azért hakuda-edzés közben nem fogsz a lábadból kilőni, hiába kell hozzá némi reiatsu. Ez azonban az edzés lényegi részét nem érintette, a leírt folyamatok pedig kellően részletesek voltak ahhoz, hogy 1000 LP jutalmat tudjak adni számodra.

Tsugahara Nakamura: Akárcsak Takashinál, az első posztod önmagában nem ért volna sikert, de a másodikkal kiegészítve azért 500 LP-t megadok. Próbálj részletesebb lenni legközelebb, például fedezz fel hibákat és javítsd ki őket, mutasd meg a tanulás folyamatát.

Yurenai Mistique: Ugyan a második poszt lemaradt, az első volt annyira tartalmas és részletes, hogy meg tudjam adni rá az 500 LP-t.

Shiranui Haruki: Egy kicsivel több részlet a mozdulatok bemutatásánál nem ártott volna véleményem szerint, de egyébként ügyesen levezetted az edzést és segítettél is tanácsokkal, szóval sikeresnek ítélem meg. Legközelebbi alkalommal jutalmast is kaphatsz.

LEZÁROM az edzést!
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem - Page 2 Cl0te12200/15000Edzőterem - Page 2 29y5sib  (12200/15000)

Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 11:19 am

A kapitány, ahogy azt el lehet tőle várni, a rá jellemző hidegvérrel kezelte a dolgot, és amíg beszélt, próbáltam átpörgetni az agyamon a lehetséges eseményeket, tetteket, amik idáig vezettek. Játszi könnyedséggel beszélt szinte mindenről, amire kíváncsi voltam, és közben elmerengtem a dolgokon, de semmi komoly nem jutott eszembe, hogy mi lehetett a gond.
- Félre értés ne essék, Shiratori-sama, nem kívántam görcsösen a magasabb szintet és a nagyobb erőt, csupán szerettem volna egy aprócska lépést megtenni a fejlődés irányáb. – pontosítottam kicsit a kijelentésemen. A gondolat, hogy ön-, és közveszélyes is lehet úgy a Zanpakuto, teljesen ledermesztett. Elhallgatva a kapitány elmélkedését valamiféle felismerés-szerű kezdett alakot ölteni az elmémben, de nem voltam benne biztos, hogy valóban ez lesz a megoldás kulcsa. Közben Shiratori-sama tovább folytatta a fejtegetését, hogy hol lehetne még keresni a problémát. A fejemben megszületett egy elmélet, amit úgy gondoltam, jobb, ha megosztok vele.
- Egy kicsit még részletesebben elmondanád a hollow csapat felszámolást. Az szép és jó, hogy tegnap ma vagy holnap történt, meg hogy a Rukongai X. kerületében, de ezek nem annyira fontosak a te problémád szempontjából. De nem tudhattad, hogy pontosan mire gondolok. Mondjuk, vegyük azt az időszakot, amikor útnak indultatok, és amíg be nem következett a baj. Min gondolkoztál közben vagy egyáltalán tettél valamit oda út közben vagy harc közben, hogy viselkedtél. Persze nem kell elmondanod, ha nem akarod, át is gondolhatod magadban, hiszen nekem lehet, hogy nem is mond semmit. Lehet, hogy apróságról van szó, ami fölött más könnyedén átsiklik, de hozzád van valami kapcsolata. – pontosított az előbbi kérésén. Így már másképp fest a dolog, de a válaszom készen, már csak elő kell állnom vele.
- A szokásos menetrendet csináltam végig, amit eddig mindig. Ekkor érkezett a pokollepke, hogy Rukongai-ban hollowok kezdtek garázdálkodni. Csak simán felkaptam a Zanpakutom, ahogy mindig is szoktam, és már indultam is a helyszínre. A harc elején egyáltalán nem támaszkodtam a Zanpakutom képességeire, sőt, a Shikai-t előhívni is csak nagyjából a csata vége fele hívtam elő. Így gyakorlatilag egyáltalán nem használtam ki minden erejét. – vezetem fel, majd egy pillanatnyi szünet után rögtön folytatom. – Mennyire változhat meg egy Zanpakuto belső világa? – teszem fel a kérdésem, ami fontos lehet a továbbiakhoz. Megvárom a válaszát, majd felajánlja, hogy küzdjünk meg, hátha így fény derülhet a dologra. Felhúztam a szemöldököm, nem voltam benne biztos, hogy ez jó ötlet, még akkor sem, ha a kapitány csak védekezik.
- Biztos? – kérdezem félve, a biztonság kedvéért. Megvárva a válaszait, és közben végigpörgetve az agyamban, hogy mik lehettek a kiváltó okok, nagyjából összeállt a kép, már csak valami vélemény, vagy megerősítés kéne, amivel biztosra mehetek, hogy „igen, ez a gond.”
- Ha megváltozhat a Zanpakuto belső világa, akkor talán először oda kellene alámerülni, mielőtt komolyabban bevizsgáljuk a küzdelmet. Mármint ne értse félre, kapitány, nem félek vagy ilyesmi – csak amennyire kell, mégiscsak kapitány – de talán, ha közvetlenül a Zanpakuto-val tudnék beszélni, akkor lehet, hogy előrébb jutnánk. – mondtam el a véleményem, és vártam az övér, hogy mit gondol erről, lehetséges-e ilyen, vagy sem, illetve, hogy ez lehet-e megoldás, vagy tényleg a küzdelemmel kell felmérni, és megtudni, hogy mi játszódik most le a Zanpakuto világában.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Edzőterem - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Edzőterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 9. Osztag-