-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 IV. Név-más

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyVas. Júl. 22, 2012 10:52 pm

Ezen játék ideje alatt egy kis változtatást eszközölünk a profilokon, a játék idejére minden júzer változtathat felhasználónevet. Természetesen csak a játék érdekében - hiszen nem más a feladat, mintsem a lehető legviccesebb, karakteredre legtalálóbb nevet kitalálni.
Ha átírtad a neved, ebben a topicban jelezheted részvételedet, vagyis ide is beírod, hogy mire változtattad a neved, és miért pont erre. Mindezt azért, hogy azok is értsék, akik nem ismerik a karakteredet.
A játék ideje alatt a profilban egy új kitöltendő fület is találtok majd, hogy ne legyen káosz a megváltozott felhasználónevekből. Tehát aki jelentkezik a játékra, az emlékezzen arra, hogy a karakter rendes nevét is beírja a megfelelő helyre.

Minden júzer egyetlen karakterével jelentkezhet a játékra. A jutalmazás is megváltozik a megszokottaktól.
  • 1. helyezett - 20.000 ryou
  • 2. helyezett - 15.000 ryou
  • 3. helyezett - 10.000 ryou


A játék lejárta után minden név vissza lesz írva az eredetire. Határidő: augusztus 31. éjfél.
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te23400/30000IV. Név-más 29y5sib  (23400/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyKedd Aug. 07, 2012 7:40 am

IV. Név-más Simancsak

A Simán Csak Művek
és
Keisuke Isami
bemutatja:
SIMÁN CSAK KEISUKE-SAMA

Miután elhangzik az intróként felcsendülő dal, melyet a Tapsi Hapsiból mindannyian jól ismerünk, a kép drámaian elsötétül, hogy ezután egy régi emléket tüntessen fel flashback-ként. Képzeljünk hát el egy olyan világot, amikor még nem volt romokban a 10. osztag, s az akkori kapitány még nem is sejtette, hogy osztaga hanyatlásnak indult, amikor felvette Keisukét hadnagynak. Naonao még ártatlan lelkületű, bájos teremtés volt, igaz, Nagano-taichou már akkor látta benne az ördögöt a szerencsétlenül elhelyezett hollow csapdáknak hála. Persze akkoriban még senki sem hitt neki.
A szabályoktól és korlátozásoktól megcsömörlött Shiroichi Anao elsőként találkozik Keisukével, miután egy hógolyóval sikeresen eloltja az irodában lángra kapott irathalmazt. Életében utoljára tett ilyet. Minden megváltozott azóta, hogy meghallotta hadnagyának bemutatkozását: Nevezz Simán csak Keisukének!...




Készült:
A 10. osztag
Keisuke Isami
és a KFC*
támogatásával
és a jogtulajdonos
beleegyezésével

Minden jog fenntartva;
Simán Csak Keisuke-sama
és a hozzá tartozó részletek
semmilyen formában
nem sokszorosíthatóak
a jogtulajdonos,
Sakai Kotomi
engedélye nélkül

KFC=KeisukeKavics Fan Club;
érdeklődés a klubelnököknél,
Shiroichi Anaonál
és Rosui Kagehiménél
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te18700/30000IV. Név-más 29y5sib  (18700/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzer. Aug. 08, 2012 3:20 am

A dadogós magát adja.. aztán Minashaku jött volna, de inkább énekeltem helyette..
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te40700/45000IV. Név-más 29y5sib  (40700/45000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzer. Aug. 08, 2012 9:15 am

- KAVICSKAPITÁNY -


Bár a név sok mindent elárul, viszont vannak, akik rossz következtetéseket vonnak le ebből, ezért itt elmondom mindenkinek, hogy mit is jelent valójában, mielőtt tévhitekben élnétek! Surprised

S ím' egy részlet a KFC egyik csütörtök délutáni programjából, egy titkos felvétel:

*Nagy adag éghetetlen papírt toronyba szedve, mint valami pódium áll rá, Himmecchantól megvilágítást kért, majd kisebb köhintéssel jelzi az egylet tagjai számára, hogy szólni kíván.*
- A kavicskapitány rangot nem mindenki kaphatja meg, de nem ám'! Ezt ki kell érdemelni, meg ismerni kell hozzá Simán Csak Keisuke-samat (ha még nem ismered, akkor nagy hiba, de a 10. osztag hadnagyi irodájában bármikor meglátogathatod, amikor ott van, mert ha nincs, akkor nem ér rá és békén kell hagyni). Nos, most térjünk rá a lépésekre, hogy miképpen is lehet elnyerni ezt a címet, így volt a legkönnyebb összegezni. Surprised És képzeljétek tíz lépésbe sikerült összeszedni! *w*
*Hadarja el a nagy hírt, majd zárja azt a legörömtelibb dologgal, ami létezik. Tizedik osztag, tíz lépés, tízes a legjobb szám! De a kínos csend hallatán és a sok rászegeződő tekintettől, kissé kétségbeesetten emeli föl bal tenyerét, amin mindenféle irkafirka van... persze nem puska, csak jegyzet, nehogy elfelejtsen valamit!*
- Na, szóval, ízé... kezdem... thehehe... *-*" Különben is, csak egyszer mondom el! >o<;;;
*Szedi össze magát még éppen időben, mert a reflektorfény már kezdett elvonulni éppen más irányába...*

1. lépés: Találj egy kavicsot és győzödj meg róla, hogy az a világ legeslegmenőbb és legjobb és legszebb és legerősebb és... [...] kavics a világon, ami létezik!
2. lépés: Tedd zsebre a kavicsot és vigyázz rá, jobban mint mások vagy a saját életedre!
3. lépés: Miután hazavitted mindenkinek mutogasd, dicsérd, meséld el a hatalmas hőstetteket, amiket véghezvittél vele és amit még meg tudsz vele csinálni, mert akkor mindenki irigykedni fog, bruhaha Twisted Evil
4. lépés: Kezdj el gyűjteni az isteni kavics mellé más kavicsokat is. Legyen szín, forma, érték, bármi, ami miatt különlegesnek találod, hogy gazdagítsa gyűjteményedet. Ez mindenki maga dolga eldönteni. Surprised
5. lépés: Alakíts ki a gyűjteményednek egy teret, de ne picikét! A gyűjtést nem szabad abbahagyni! Sőt, nem is tudod, ha igazán kavics imádó vagy! Nagy hely kell hozzá, de még mekkora! Nagyjából egy kapitányi iroda méretű. De tényleg! A legjobb, ha ilyet keresel hozzá, a főnököd biztos megérti, hogy telerakod az irodáját kavicsokkal. ^o^
6. lépés: Lépj kapcsolatba a kavicsokkal, ezen a szinten már elkezdenek beszélni hozzád! Ne félj válaszolni nekik!
7. lépés: Kezdj el nevet adni a kavicsoknak, általában már ő maguk is elárulják, hogy hívják őket, majd családfát is alakíts ki nekik. Általában minden kavics testvér, eléggé keszekusza, de amint belerázódtál, simán át lehet látni a helyzetet. Surprised
8. lépés: Várj öt hónapot, közben aktívan foglalkozz a kavicsokkal és szeresd őket meg gyűjtsd.
9. lépés: Csinálj valamit, amivel felhívod magad mások figyelmét, főleg Simán Csak Keisuke-samaét. Aztán a legkavicsosabb álmaiddal aludj el, majd várd meg míg felkeltenek, ha Simán Csak Keisuke-samat látod, akkor jó úton haladsz! Ha megajándékoz minden jóval, főleg kavicsokkal, akkor az már nem álom, hanem az igazság! Ja, és mindez egy tengerparton kell, hogy történjen! ^_^
10. lépés: Szeresd továbbra is a kavicsokat, mondogass mindenféle kavicsos dolgot és ha ismered Simán Csak Keisuke-samat, akkor előbb - utóbb elnevez Kavicskapitánynak! *o*

*Szónoklata után büszkén kihúzza magát, várja a tapsokat és véleményt meg mindent, amivel értékelni lehet ezt az egyszer elárult kincset és kavicsot érő információfoszlányt. Persze azt nem osztja meg a tagokkal, hogy a Kavicskapitányság nem tesz egy holmi Bolygókapitánnyá - csak jobbá Arrogáns -, illetve nem lesz nagyobb ennek köszönhetően a halálisten fizetése. Meg arról is megfeledkezik szólni, hogy nagyobb eséllyel érdemli ki az ezt a rangot, akinek van fehér lepelje Masa-jiitől, amelyet meg kell védenie mindenféle veszélytől. S a legeslegfontosabbat is elfelejtette hangoztatni... miszerint: Kavicskapitány csak egy van... ő egyedül, az első és leutánozhatatlan! De miért ne ösztönözhetné ilyesmivel a nagy kavicsrajongókat? Surprised Most amúgy is annyi a dolga, hogy széles vigyorral nézze, ahogy örülnek a többiek, amiért mindezt elárulta nekik.^.^*
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te25900/30000IV. Név-más 29y5sib  (25900/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyPént. Aug. 17, 2012 6:50 am

Sziasztok!
Elhatároztam magam, hogy nevet változtatok. Hogy vicces? Az lenne a cél, bár ez az új nevemre nem annyira jellemző. Inkább a karakterem mentalitását jellemzi.

Elszalad?! de Bolond

Azt hiszem nem kell készletezni, hogy miért azonos E de B akár monogram is lehetne, és ez a formáció megmaradt. Elszaladás nem az én stílusom. Nem érdekel, hogy milyen erős az ellenfelem, akit a sors elém sodor, én akkor is megküzdök vele. Nem fogok senki elől elszaladni. A becsületem nem engedi. Egyébként is őrültebb vagyok attól, hogy futásnak eredjek. Aki pedig eszerint cselekszik azt megvetem. Jobb elszaladni és élni elvet követők akár reszkethetnek is tőlem. Az ilyen férgeket, akik elszaladnak, azokat szívbaj nélkül megölöm. Ha hátat fordít, akkor a hátába vágom a kaszámat, és véget vetek a patkány életének. A bolond az még egész enyhe vélemény ezekről a személyekről. De névnek éppen megfelel. Smile
Ennyi lenne a rövidke kis magyarázatom ezzel kapcsolatban. Remélem azért majd tetszeni fog másoknak is...
Vissza az elejére Go down
Vayuolos
Módosított lélek
Módosított lélek
Vayuolos

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Hitomi lakásán
Registration date : 2011. Jul. 29.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te7000/12000IV. Név-más 29y5sib  (7000/12000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyHétf. Aug. 20, 2012 2:09 am

- Nos, Rawri, lásd, kivel van dolgod, felvettem néhány napra hivatalosan is azt a nevet, amivel mindig illetsz Neutral Nem is értem amúgy, miért, hiszen nem is vagyok kövér (csak egészségesen telt, szóval van rajtam mit fogni, de hát egyébként is csúnya a sovány!), ráadásul megnyerő modoromnál is csak a szerénységem nagyobb, mint tudod, hukk :/
*Elrejti a szakés üveget, mielőtt még a plüsskutya is kérne belőle, vagy pedig szolgálólánya kobozná el tőle, majd büszkén elriszál szundikálni pár órácskát, hiszen annyit dolgozott már ma, igazán megérdemli a pihenést...*


A hozzászólást Cartnyan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 21, 2012 10:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te25500/30000IV. Név-más 29y5sib  (25500/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyHétf. Aug. 20, 2012 5:41 am

Teremtsünk kapcsolatot! Facebook-ra Teo-val!

IV. Név-más Teofrszbuk

*Hűvös tekintettel néz végig az elé kerülő, vezetékekkel és különböző elemekkel felszerelt, tv képernyőjére hasonlító kijelzőre. Arcizmai meg sem rezdülnek az állítólagosan képével díszített oldalt látva, melyen felháborítóan obszcén üzeneteket küldenek neki, ennél is szemérmetlenebbül fiatal, valószínűsíthetően kétségbeesetten hormonális szükségleteiket levezetni kívánó tizenévesek. Azon röpke tényre ki sem tér, kinek köszönhető közönséges megnevezése...*
-Ebben a vérlázító borzalomban nem kívánok részt venni!-
*Rideg hangon közölt véleményét a helység kimért léptekkel történő elhagyásával nyomatékosítja.*

Név származása:
- Lucifer Curiel-től, ki az érintett privaron espada által viselt alsónadrág márkájával ruházta fel Teo-t.
- Räv La Luz-tól, ki rögeszmésen meg volt róla győződve, édesapjára talált.
Vissza az elejére Go down
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te18000/30000IV. Név-más 29y5sib  (18000/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 6:38 am

eddig Édi voltam, de most már Cuki vagyok!
Nézzük, csak mi is történt „Taki”-val. Az általános viselkedése néhány környezetben mondhatni tökéletesen „édi”, aki nem hiszi, az kérdezze csak Hime-chant, bár készüljön fel a fogadott fia kisugárzásának megkérdőjelezése miatti reakcióra. Ám a 7pecsétes titok, melyet nemigazán sikerül nevéhez híven kezelnie, hogy cuki Tsuki igen nagy hatással van rá. A végső löketet egy abszurd helyzetben is visszhangot verő dallam adta meg, mely még máig kísért engem. Ez nem más, mint cuki Tsuki nagy sikerű betétdala. Meghallgatás csak és kizárólag saját felelősségre.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te33500/40000IV. Név-más 29y5sib  (33500/40000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 10:43 am

Pockymon

A célom, hogy megegyelek
Hű társam oldalán,
Oly sok a harc, a küzdelem,
De mit nekem már fánk!

Kalandra hív a Daitenshi
Így megismerhetem,
A pocky-m csudijó ízét
Mely ingerel odabenn!

Pockymon! Megeszem hát mind!
Vayu nem, csak én,
Jól lakok a legvégén!
Pockymon!
Ó, te finom barát,
A nyálam csorog rád.

IV. Név-más Pocky_monster_by_wild_angelz-d2yo80w
Éljen a Pocky Monster *o*
Vissza az elejére Go down
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te19200/30000IV. Név-más 29y5sib  (19200/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:55 am

Shiratori-sama #1 Fangirl

Gondolom nem nagyon kell magyarázni, hogy miért is ez lett Haruki neve, de azért megteszem. Az egész oldalon ő rejong legjobban Shiratoriért, ezért kiérdemelte a "Shiratori Legnagyobb Rajongója" címet. A cím feljogosítja, hogy eltávolítson Shiratori közeléből bárkit, aki közeledni akar hozzá, még ha csak be is képzeli azt (Tsuki).
Ezért a félreértésért, akár képes lenne befesteni a saját haját is rózsaszínre, mert bevallása szerint ő sokkal jobb rózsaszínhajú kislány lenne, mint Tsuki, ha akarna. Ezt pedig a lentebb látható képpel bizonyítja.

IV. Név-más Kurusu.Kanako.240.1083857


A hozzászólást Shiratori-sama #1 Fangirl összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 01, 2012 6:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te13500/26000IV. Név-más 29y5sib  (13500/26000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:05 am

Kávé nem Langaléta


*Bezizzen a terembe, lenézőn mindenkire rátekint, már amennyire ezt 138,9 centiméteres magassága megengedi*
Sokak sajnos nincsenek teljes mértékben tisztában a nevem jelentésével, s holmi forró vizes nedűhöz hasonlítják, de ennek ezúttal vége, pőcsikzargató rózsabogárlárvák! .__. Kihirdettetik, hogy ez nem ócska koffein pótló lé neve, hanem isteni lényem megtestesülése! .__. Thea istennőt jelent, agyhely kongatóra száradt szúnyogaszalmányok! Aki ezt legközelebb sem tudja, arra nem csak hesszelőm pislant majd csúnyán!

IV. Név-más Scaled.php?server=407&filename=lelouchoftherebellionfu

Tudom ám azt is, hogy eme öltözetet szeretnéd rajtam zabbantatni meredőddel, Vex! Azonban nem részesülsz abban a kegyben, hiszen nem vagyok én holmi felszolgáló, muslincapöndő! Ha a kép bárhova kikerül, halál szitakötőtekerője vagy! .__.
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yoriko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yoriko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 21
Tartózkodási hely : Seireitei - 12. osztag, családi otthon, látogatóban Kobaa-channál vagy Tsuki-nee-channál *.*
Registration date : 2012. Jan. 27.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya *.*, ügyeletes hologramfelelős *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te13500/15000IV. Név-más 29y5sib  (13500/15000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:10 am

-= Hologramfelelős Kisangyal =-


Mi? Miért kell elmagyarázni nekik, Yuko-nee-chan? Egyértelmű, nem? Nem? Hát jó... *az újólag kifejlesztett robopillét maga elé tereli, hogy közvetítse a hologramot a vételre alkalmas szerkezeteknek a 12. osztagon belül, és a rendes pokolpilléknek szerte Seireitei utcáin, bár azok nem fogják látni csudimesés hologramocskáját, csak a 12. osztag holokommunikátorral már rendelkező tagjai, az osztagon belüli többi shinigami pedig egy videót fog látni a monitorokon, és sajnos-majnos a többi shini-chan bácsi és néni csak a hangját fogja hallani, de nem baj, akkor magyarázatra fel. A vétel elindítása kész, a próbamonitoron működik a dilgi-dolgocska, tehát akkor kezdésre fel! Egyik kezét a szája elé emeli, aprót köhint, és széles mosollyal kezd bele a magyarázatba.* Üdv mindenkinek! A nevem Yoshida Yoriko, avagy a Hologramfelelős Kisangyal a 12. osztagban, mert természetesen oda tartozom ám, és mert itt a csudiklasszocska tudósok között a hologramok is működnek ám már, de ez persze szakmai titok, úgyhogy aki nem hozzánk tartozik, az felejtse el gyorsan-morsan, mert különben lesz nagy dirr-durr és piff-puff meg csitt-csatt, de természetesen ez csak vicc, mert mi nem bántunk senkit és mind kisangyalok vagyunk, különösen én, mert én sosem bántigálnék ám senkit, ahogy a többiek sem, hiszen itt mindenki rendes-bendes, szóval ne tessék ám a fenyegetőzéseket komolyan vendigélni. ^ v ^ Oh, majd elfelejtettem, hogy én vagyok az osztagon belül a hologramozás koronázatlan kishercegnője, aki az egészért felel, még ha van egy csapat másik tudós-mudós is, aki a keze alá dolgozzon, elvégre mindenkinek kell néha segítség, de jobban szeretem magam csinálni a projektjeimet, szóval leginkább én dolgozom a szipi-szupi és hiperfontos fejlesztéseimen, mert a hologramok igenis fontosak, tehát tessék rájuk odafigyelni... *és belekezd egy hosszadalmas előadásba a modern technológiáról az emberek világában, amiket aztán összehasonlít az osztagon belüli fejlesztésekkel és a saját hologramjaival elért eredményeivel.*

khm, magyarázat emberien, ehehehe ^ ^"::
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 1:58 am

A játékra az (el)nevezést ezennel lezárom, mostantól egy hét áll mindenki rendelkezésére arra, hogy a neki legjobban tetsző hármat megnevezze. Minden résztvevőnek kötelező szavaznia, ellenkező esetben a jutalmat nem kapja meg.
Határidő: jövő vasárnap, szeptember 9. éjfél
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te23400/30000IV. Név-más 29y5sib  (23400/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 2:30 am

Ismét csak felsorolom a hármat, amit a legjobbnak tartok, bár szívem szerint mindenkinek adnék egy-egy piros pontot. xD
  • Kavicskapitány aka Shiroichi Anao
  • Cartnyan aka Vayuolos
  • Dadogós Mmmi..mmmii.. lla aka Rainmaru Minashaku
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te17600/30000IV. Név-más 29y5sib  (17600/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 2:36 am

- Konichiwa! Hogyha nem baj, jöttem, hogy megnevezzem a számomra három, leginkább tetsző nevezést. ^^ - Egy papírt nyújt át, rajta három névvel.
"Kavicskapitány
Kelvin Klájn Papi
Pockymon"

- Sayonara! - Meghajol, s távozik.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te18700/30000IV. Név-más 29y5sib  (18700/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 2:41 am

Én cetlim:
Kávé nem langaléta,
Hologramfelelős Kisangyal
Kelvin Klájn Pappi
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te25900/30000IV. Név-más 29y5sib  (25900/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 3:01 am

Akkor megnevezem azokat a személyeket, melyeknek a neve elnyerte a tetszésemet.
A három név:

Shiroichi Anao (Kavicskapitány)
Sakai Hitomi (Pockymon)
Yoshida Yoriko (Hologramfelelős Kisangyal)
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yoriko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yoriko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 21
Tartózkodási hely : Seireitei - 12. osztag, családi otthon, látogatóban Kobaa-channál vagy Tsuki-nee-channál *.*
Registration date : 2012. Jan. 27.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya *.*, ügyeletes hologramfelelős *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te13500/15000IV. Név-más 29y5sib  (13500/15000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 3:52 am

Ajaj, csak három nevet mondhatok? Miért? T^T Na jó, hát akkor ha nagyon muszáj...

Kavicskapitány - Shiroichi Anao
Kelvin Klájn Pappi - Tadeo Dellomeurtre
Most már Cuki vagyok! - Kaminari Taka


*Több nevet is tudna mondani, de csak ennyit engedtek neki, úgyhogy a többiekért most sír T^T *
Vissza az elejére Go down
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te18000/30000IV. Név-más 29y5sib  (18000/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 4:15 am

hajaj, nos akkor lássuk a medvét, *elvonul sarokba, onnan szavaz tovább*
-Pockymon
-Simán Csak Keisuke-sama
- Kavicskapitány
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te25500/30000IV. Név-más 29y5sib  (25500/30000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 4:27 am

*Nincs hozzáfűzni valója az adott témához. Asztalra helyezi kötelezően kitöltendő szavazó lapját, majd csendesen távozik.*

  • Kávé nem langaléta - Thea del Matanza
  • Most már Cuki vagyok! - Kaminara Taka
  • Elszalad?! de Bolond - Eliana del Barros
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te13500/26000IV. Név-más 29y5sib  (13500/26000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 6:31 am

*Bemasíroz, és minden szó nélkül egy papírt tűz az asztalra szögbelövővel .__. *

Shiratori-sama #1 Fangirl - teljes mértékben átengedve számára a tisztség .__. (Shiranui Haruki)
Kavicskapitány - totálisan érthetetlen rajongás, megfigyelésre esetlegesen alkalmas személy .__. (Shiroichi Anao)
Simán Csak Keisuke~sama - egyértelműen valami, kideríteni, micsoda .__. (Keisuke Isami)
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:56 am

Ismét kitett magáért a 10. osztag és tőlem is bekebelezett két szavazatot és még egy arrancar is elcsórt egyet.

Szavazatok:
  • Simán Csak Keisuke-sama - Keisuke Isami
  • Kavicskapitány - Shiroichi Anao
  • Elszalad?! de Bolond - Eliana del Barros*
*Megjegyzés: Ha azt akarod, hogy még jobban hasonlítson az eredeti nevedre, akkor tudok neked segíteni: Elillan?! de Barom Anyahajó
Vissza az elejére Go down
Tsuchiya Ayameko
11. Osztag
11. Osztag
Tsuchiya Ayameko

nő
Aries Goat
Hozzászólások száma : 21
Age : 33
Tartózkodási hely : 11. osztag területén
Registration date : 2012. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 11. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te6000/15000IV. Név-más 29y5sib  (6000/15000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:38 pm

Kelvin Klájn Pappi: GRÁH! *őrülten csapkodja a számítógépnek nevezett ördögi 12. osztagos találmányt, hogy töltse be gyorsabban a lapot, hogy bejelölhesse ismerősének a vörös hajú arrancart*
~ Ayameko nyelvfordítás: Facebook PAPPINAK *o*~ Ha tényleg lenne neki, rögtön bejelölném. ._. Nagyon kész x”D
Simán Csak Keisuke-sama: HAH! Miket nem vezetnek már be Sereteiben, mozi! *végigméri a vásznat, amin kivetítik a filmet* azért megnézem. Neutral
~ Ayameko nyelvfordítás: Simán Csak nyelven – Simán Csak nagyon jó x””D
Shiratori-sama #1 Fangirl: HMP! Tetszik a benned lángoló harci szellem! Én nem hoztam volna ilyen áldozatokat, rózsaszín… pff… de ne feledd egy küzdelemben a katana a legjobb barátod, használd!
~ Ayameko nyelvfordítás: Awww *-* nagyon édi, hogy mennyire elvakultan rajong és mikre nem képes vetemedni. <3 Imádom <3

Tényleg kegyetlen ez a TOP3 felállítás... valóban TOP5 kellene, Meicchannak igaza van. T

Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
IV. Név-más Cl0te33500/40000IV. Név-más 29y5sib  (33500/40000)

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyKedd Szept. 04, 2012 5:04 am

*Pocky-halmok tetején ül diadalittasan, miután elkobozta és kisajátította az oldin található összes ízesített ropit. Szájában egy epres példánnyal szór le egy lapot, melyen voksai szerepelnek, aztán nyammog tovább önfeledten és boldogan*

  • Kavicskapitány
  • Elszalad?! de Bolond
  • Hologramfelelős Kisangyal
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más EmptyKedd Szept. 11, 2012 4:39 am

A voksolást ezennel LEZÁROM. Köszönjük mindenkinek a szavazatát, hamarosan végeredményt hirdetünk ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




IV. Név-más _
TémanyitásTárgy: Re: IV. Név-más   IV. Név-más Empty

Vissza az elejére Go down
 

IV. Név-más

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Bleach Nyereményjáték :: 2012 Születésnapi nyereményjáték-