-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Thaiföldi Erawan vízesés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Thaiföldi Erawan vízesés Cl0te13100/15000A Thaiföldi Erawan vízesés 29y5sib  (13100/15000)

A Thaiföldi Erawan vízesés _
TémanyitásTárgy: A Thaiföldi Erawan vízesés   A Thaiföldi Erawan vízesés EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 11:08 pm

Minden kezdet nehéz


Sok vándorlás, és csalódás után végre elérkeztem arra a helyre, ami mind harmóniában, mind nyugalomban közel állt hozzám. Kevés ember járt erre, és azok is rendszerint turisták voltak. Sajnos megint csak nem tudok a föld felszínén lakást kialakítani. Az sajnos túl feltűnő lenne. Nem jó. Kénytelen vagyok lejjebb húzódni, a föld alá. Késő este volt, és csak a hold biztosított valami fényforrást. Senki nem járt erre. Ez volt a legjobb időpont, hogy megtegyem, amit akarok. Erre felé nem igazán találtam számomra megfelelő barlangot, vagy egyáltalán barlangot. Szomorú de igaz. Ezért nekem kell ezt kialakítani. A kis tószerűség tövében a fák takarásában kezdtem meg a munkálatot. Ástam, és ástam. Követ törtem, barákkal vájtam járatot magamnak, majd úgy elrejtette az ágakkal, hogy ne vegyék észre. Az első éjszaka sikerült kialakítanom a rejteket, és a barlang száját. Nem sokat haladtam azonban befelé. A föld teleszívta magát nedvességgel, és alig volt hajlandó megtartani a saját súlyát. Éppen ezért elég szűkre kellett terveznem a bejáratot. Tulajdonképpen ha behúzom a hasamat, és egy elég embertelen pózt erőltetek magamra, akkor be férek. Hát ez legalább elveszi a kedvét az embereknek, ha valahogy mégis rá találnának. Tökéletesen kimerülve húzódtam valami menedék félébe. Bíztam benne, hogy nem keltettem nagy feltűnést az energiáimmal, bár az is igaz, hogy erre fele nem volt sok halálisten. Egy kettő felbukkant ugyan, de csak átutazóba. A második éjszaka folytattam, amit elkezdtem, és minden erőmet latba vetve ástam, kapartam, bombáztam. Mocskosan, vizesen fejeztem be a nap első fényeire. Alig haladtam. El fog tartani egy darabig, mire kialakítom ezt a helyet. Végül is egy holdtöltébe került, mire sikerült kialakítanom egy takaros kis lakrészt. Mindenféle kényelmet nélkülözött, de legalább már lakható volt. A barlang szája kicsit emelkedett, mert különben elárasztottam volna az egészet vízzel. Az pedig feltűnő, és kellemetlen lett volna. Így volt egy fél lábnyi emelkedő a víz szint fölé, aztán egyenesen a mélybe. A sok föld, amit átcsoportosítottam végül is a vízbe került. Ezzel kicsit megemeltem a víz szintet, de láthatóan senkit nem érdekel olyan nagyon a dolog. Egy két hozzá értő manus csodálkozott csak, de hamar tovább álltak. Nem szenteltek neki túl nagy figyelmet. A föld alá vezető kis járatban semmi lég áramlás nem volt. Nehéz, és párás volt a levegő ráadásul lépten-nyomon mindenféle gyökérbe ütközött az ember. A nagy terem, ami jelenleg hálóteremként funkcionált, ebből a szempontból jobb volt, de a plafonról még mindig gyökerek lógtak alá. Igazából ez kötötte meg a fejem fölött az egész földet. Nem voltam ám nagyon mélyen, és csodálkoztam is, hogy nem szakadt be még minden. A plafon megtámasztása még váratott magára. Addig reménykedtem, hogy kitart. Száraz falevelekből kreáltam magamnak rögtönzött ágyat egy mélyedésben. Kényelmetlen volt, és göcsörtös, de az ember hozzá tudott szokni. Ágy nem fért be. Ez azokra az időkre emlékeztetett, amikor még éltem, és a törzsünk nem is ismerte a kényelmes ágy fogalmát. Régi szép idők. Egyelőre beérem azzal, amit most kreáltam, és majd később alakítok ki nagyobb járatokat. Ha mázlim van elég mélyen leszek ahhoz, hogy ne érezzék meg a lélekjelenlétemet. A víz elnyom minden szagot, és ennek őszintén örülök. Lehet, hogy van víz, és tudok fürödni, de semmi nem fedheti el ezt a tömény testszagot ami belőlem származik. Legalább valamilyen szinten tisztán tarthatom magam. A ruhák amiket magammal hoztam, már rég szét szakadtak, és elrongyosodtak. Most barna bőrnadrágot viseltem, és zöldes barnás szakadt felsőt. Az ember azt is mondhatná, hogy csöves vagyok, és talán nem is tévedne olyan nagyot. Itt nem kellett senkinek megfelelni, és az igények sem tartoztak fő erényeim közé. Mezit láb közlekedtem. A hierrom megvédett az éles kövektől, törött ágaktól, de az érzés még mindig meg volt bennem, hogy óvatosan kell járkálnom, bár már erősen halványult. Rozzant, és szegényes, de szabadság. Szabadság, amit én vívtam ki magamnak, miután önnön akaratomból vonultam fogdába. De most itt vagyok, és lehet, hogy nem a legjobb felszerelésben, az is meglehet, hogy egyáltalán nincs semmilyen felszerelésem a két szépséges pengémen kívül, de itt vagyok, és szabad vagyok. Szabad! Nem köt meg semmi, és senki. Keserű szabadság ez. Magányos, és keserű.

A Thaiföldi Erawan vízesés Erawan_vizeses_1280

// Engedély a topic megnyitására van! Ez tulajdonképpen olyan, mint egy személyes szoba Las Nochesben, semmi több, csak egy egy szoba! Aki el akar érni, itt érhet el! //
Vissza az elejére Go down
Desmond
Espada
Espada
Desmond

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 87
Age : 63
Registration date : 2010. Dec. 01.
Hírnév : 32

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Thaiföldi Erawan vízesés Cl0te45000/65000A Thaiföldi Erawan vízesés 29y5sib  (45000/65000)

A Thaiföldi Erawan vízesés _
TémanyitásTárgy: Re: A Thaiföldi Erawan vízesés   A Thaiföldi Erawan vízesés EmptySzer. Okt. 31, 2012 8:05 am

Régen halott?

Talán nem is lényeges, mi az, mely erre a helyre vezeti őt. Talán azok a legendák, melyek ezt a helyet nevezik meg forrásuknak. Talán azok az emlékek, melyek a dzsungel sűrűjében segítenék őt tájékozódni. Talán csak az a tömény szag, mely egy magasabb rendű létforma, talán egy erősebb adjuchas táplálékával kecsegteti őt. De talán nem is lényeges. Az ő elméjén már akkor erőt vesz a táj szépsége, amikor még csak az erdő sűrűjébe sem lép.
Nem tehet róla, imád adózni a szépségnek. Hiszen ő maga is valamiféle kifacsart művészlélek lenne, vagy mi. Csupán egyetlen apróság az, ami elválasztja őt attól, hogy azzá váljon: nincsen lelke, ahogyan egyetlen arrancarnak sincs. De ezt az egyetlen, lényegtelen és jellegtelen dolgot leszámítva nincs semmi, amiben élete különbözik a többi éhező művészétől. A gyönyört pedig így is lehet csodálni, körbejárva rágódni mindazon a káprázaton, melyet a legtökéletesebb mester, a természet maga teremtett meg számukra.
Az ismerős szag mégis felkelti figyelmét. Kizökkenti őt abból, ahogyan egy távoli rokonának vadászatát figyelte a levelek közül. Hiába, a levegő és a környezet itt tökéletes számára, szervezete annyira idomult a kígyókéhoz, annyira hasonlatossá vált hozzájuk, hogy azóta is megsínyli az állandó hideget Hueco Mundo porában.
A fanyar illat egyáltalán nem hasonlatos egyetlen gyümölcséhez sem, amit ismer. Nem beszélve arról, hogy lassacskán egyetlen gyümölcsöt sem ismer, hiszen nem igazán fogyaszt efféléket, amióta lidérccé vált. Inkább egy olyan reiatsut legyint meg előtte, melyben biztos, valamiért egészen biztos, hogy ismeri, és abban is, hogy bizonyára megfelelő falat lesz számára. Neki pedig szüksége lenne táplálékra, erős táplálékra, mielőtt elgyengül. De akárhogyan is gondolkozik, egyáltalán nem emlékszik, mihez tudná hasonlítani, az pedig meg se fordul a fejében, hogy személyhez kösse eredetét.
Mindennek forrásaként egy vízeséshez ér, a barlangot azonban nem fedezi fel. Balgatag módon nem a környezetet figyeli, hanem a lehetséges célpontot. Hogy becserkéssze áldozatát, szinte már kígyóként csúszik tovább, holott még át sem változott valódi alakjába, hogy így tegyen. Osonásával meglepheti vacsoráját, aki már azelőtt halott, mielőtt ráeszmélne, mi történt. Megkímélné a fájdalomtól, de igazán.
Mikor azonban meglát egy emberforma, mégis hollow reishit árasztó alakot, s rávetné magát, tör belé a felismerés, hogy miért is olyan ismerős neki ez az energia. Ahogyan ösztöne akaratával találkozik, a kettő ütközése vált ki belőle hangos zuhanást, igaz, edzett karjaival kitartja magát, mielőtt feje a földnek ütközne.
- Alexander Stark? Mi a fene... - kapaszkodik fel a földről. Arca éppoly semmitmondó, üres és kifejezéstelen, mint mindig. Bár aki igazán ügyes, az képes lehet szemeiből kiolvasni a lehetetlent.
- Azt hittem, rég meghaltál. Smile - arcán ennek kontrasztjaként jelenik meg az a mosoly, mely arcát visszavarázsolja egy tizenkilenc évesére. Már-már olyan, mintha élet is lenne benne.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Thaiföldi Erawan vízesés Cl0te13100/15000A Thaiföldi Erawan vízesés 29y5sib  (13100/15000)

A Thaiföldi Erawan vízesés _
TémanyitásTárgy: Re: A Thaiföldi Erawan vízesés   A Thaiföldi Erawan vízesés EmptySzer. Dec. 05, 2012 11:39 pm

Éppen a főhadiszállás elrejtésén dolgozom. Mégis valamiért úgy érzem, hogy valami nincs rendben. Talán... Talán az, hogy miért ez a neve? Ki ellen harcolok? Hát ez az... Senki ellen, az a másik, hogy minek építem ezt a vacok ekkorára, amikor senki nincs itt... Senki nem jött, nem követett, csak én mentem el.
Önkéntes száműzetésem eredménye ez a búvóhely, még is inkább érzem magam egy kisgyereknek, aki bunkert épít, mint egy renegátnak, akinek komoly céljai vannak. Talán vissza kéne mennem... De akkor meg ott van Eras. Az isten mentsen meg attól, hogy találkozzak azzal a nőszeméllyel még egyszer...
Éppen a vízesés előtt flangáltam, amikor valami furcsát éreztem... Igen ismerős érzés ez... Az bizony, de vajon honnan. Mintha... Meg van! Ez éhség!
Még egyet kordult a gyomrom, és azzal oda is kaptam a rakoncátlankodó testrészhez. Talán többet kéne ennem. De egyszerűen nem visz rá a lélek.
Nem értem miért vagyok arrancar... A fene se kérte. Én csak meg akartam halni... Csupán ennyit akartam, és még mindig itt vagyok. Talán tényleg vissza kéne mennem Las Nochesbe, és kiprovokálni. Ahogy ismerem őket biztos lassú és fájdalmas lenne, de végül is a végeredményért csinálom... Az addig megjárt út már annyira mindegy...
Fel alá baktatva gondolkodtam a dolgon, hiszen manapság ilyen öngyilkos gondolatok egyre gyakrabban fordultak meg a fejemben. Talán meguntam az életem, talán csak vissza kéne kapnom a régit, ami soha nem lehetséges. Ami most van abból pedig nem akarom kihozni a legtöbbet... Minek? Pusztítással? Fölösleges... Nekem ezer éve meg kellet volna halnom. Ott amikor elnyelt az a lidérc. Talán... Akár most is megtörténhet ez, és talán jót tehetek egy lidérc társamnak. Vajon ha egy arrancart el nyelnek az nagy erőbónusz? Vagy csak egy finom ebéd, és semmi nem változik? Kiábrándító lenne, ha így történne.
Gondolataim viharában, tör rám valaki, akiről azt hiszem először, hogy egy random ember, majd amikor megszólít, és még én is felismerem akkor kidülledt szemekkel csodálkozó képpel fordulok felé.

- Desmond! Hát te meg mit keresel itt? Azért jöttél, hogy megölj mi? Gyere essünk túl rajta, legalább te megtudod, hogy milyen amikor egy magasabb lélekenergiájú lényt nyelsz el, nem egy átlagosat!
Lemondóan nézem a földet, és ha megtámadna, talán még segítenék is neki, hogy megöljön...
Vissza az elejére Go down
Desmond
Espada
Espada
Desmond

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 87
Age : 63
Registration date : 2010. Dec. 01.
Hírnév : 32

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Thaiföldi Erawan vízesés Cl0te45000/65000A Thaiföldi Erawan vízesés 29y5sib  (45000/65000)

A Thaiföldi Erawan vízesés _
TémanyitásTárgy: Re: A Thaiföldi Erawan vízesés   A Thaiföldi Erawan vízesés EmptyHétf. Dec. 24, 2012 11:24 pm

Ha léteznének színészi képességei, se tagadhatná, mennyire megdöbben azon, hogy éppen itt találja az arrancart. Bár monoton arckifejezéséből ritkán olvasni le bármit, s nem azért, mert annyira elsüppedne az apátia mélységeibe. Éppen csak pupillái tágulnak ki kissé, s egyik vékony szemöldöke ráng meg Lanven láttán. Igazából sosem gondolkozott el azon, hogy miért tűnt el az arrancar. Meg ami azt illeti, igazából fel se tűnt neki. Nem azért, mert oly sok elfoglaltsága lenne espadaként, egyszerűen csak nem foglalkozott vele. Túl sokat figyel önmagára, ezért túl keveset környezetére. Meg aztán, nem úgy emlékszik az arrancarra, mint kebelbarátjára. Neki akkor és ott akkor is úgy tűnt, mintha meg akarná azt a shinigamit védeni. Pedig milyen szép csemege lett volna! Érezte az ártatlanságot bőre illatán át... Csiklandozta, felcsigázta, éhségét előcsalogatta! Finom falat lett volna, de igazán.
- Én... Hátöööö...... - próbál hosszas magyarázatot keresni arra, hogy ő tulajdonképpen mit is keres itt. Úgy érzi egy pillanatra magát, mint akit komolyan számon kérnek, és úgy hiszi, ilyen sok fordult vele elő életében. De az is lehet, hogy másokéval. Nem tudja igazán. Nála az emlékek mindig is csalókák voltak.
Abban az egyben azért talán biztos, hogy nem áll szándékában megölni Alexandert. Azzal ellent mondana saját tanításainak. A maga útját kell, hogy járja, s roppantul megalázó lenne önmaga számára, ha éppen azt a tanítást szegné meg, amit önmaga érdekében hozott meg. Tarkóját vakargatja álmosan azon gondolkozván, ebből vajon hogy húzza ki magát, hiszen nem tud semmit se kitalálni, amivel igazat adhatna magának, és amivel talán Alexander is békében megnyugodna. Talán a legjobb lesz, ha egyszerűen elmondja az igazat. Bár mi lesz, ha abból is csak a baj lenne?
- Megettem a Primera Espadát. Smile - válaszol reflex-szerűen, s jelenti be a lehetetlent. Pedig ő megtette... s egyben hű maradt ezennel önmagához, hiszen szavaiban egy cseppnyi hazugság sincsen. Ő valóban megette Natalie Salazaar Granzot, közös kis kalandjuk útján. Más kérdés, hogy mindezt nem az erejéért tette, hanem azért, hogy megmentse őt. Valamiért helyes döntésnek érezte. S a mai napig nem bánja, hogy így tette. S ki másnak lenne Las Nochesben nagyobb lélekenergiája, mint magának a Primerának?
Úgy hiszi, ezzel kellőképpen cáfolta Alexander feltételezését, miszerint ő csupán azért érkezett ide, hogy megkeresse őt és felfalja. Fejét oldalra billenti kissé, és tanácstalanul nézi az arrancart. Nem érti, hogy akkor ez most mit akar. Provokálni kívánta őt, testmozdulataiban még sem talál semmit, amivel ártó szándékot látna. De lehet, csak ő túl ostoba az emberekhez. Hiszen még önmagát sem érti. Vagyis ami azt illeti, önmagát érti a legkevésbé.
- Én csak... szóval erre jártam, és akkor... aztán megláttam azt a virágot... valamelyik részemnek odabent nagyon tetszett... aztán gondoltam... és... hát igazából fogalmam nincs, mit keresek itt. - szabadkozik mosolyával arcán. - Veled nem fordul elő, hogy néha csak úgy ott teremsz valamerre, és nem tudod, mit akarsz? Nem...? Hát akkor... sajnálom. Én megpróbáltam. - mindig szembesülnie kell saját tehetetlenségével, ha magyarázkodnia kell. Sosem a beszéd volt a legnagyobb erénye.
- Na és veled... tudod... ööö... mi újság? Már nem láttalak, mióta egy óriás futónövény meg nem akart enni. Smile - kezdeményez baráti beszélgetést cseverésző hangon. Nem, Desmond nem az a személy, aki képben van az evilági hírekkel.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Thaiföldi Erawan vízesés Cl0te13100/15000A Thaiföldi Erawan vízesés 29y5sib  (13100/15000)

A Thaiföldi Erawan vízesés _
TémanyitásTárgy: Re: A Thaiföldi Erawan vízesés   A Thaiföldi Erawan vízesés EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:07 pm

Desmond szavai bőven elegek voltak ahhoz, hogy elkeseredettségembe tengerébe némi reményt csempésszen. Érdekes. Megette a Primérát? Az lehetetlen. Arra még talán Vex se lenne képes... Te jó ég, mi történhetett, amíg nem voltam Las Nochesben? Lehet hogy már egy tuti hely a magamfajta számára? Áh kizárt, ilyen messze ne menjünk el...
Kicsit lemondóan lebiggyesztett fejjel, ült le egy közeli fatörzsre. Intettem Desmondnak, hogy üljön le mellém. Aztán belekezdtem a mondandómba.

- Hát akkor gondolom arról sem hallottál, hogy elhagytam Las Nochest. Persze amikor ezt tettem, a mindent tudó kivégző osztag egy pillanat alatt a nyakamra küldte Erast. Hát... Egy hosszas haláltusa után végül is sikerült meglépnem, éppen csak egy hajszálon múlott, hogy meghaljak. Máig nem tudom, hogy ezt most direkt csinálta e, vagy sem.
Itt egy kis szünetet tartva nyeltem egyet, majd megszívtam a fogam, és folytattam.
- Tudod, azért hagytam el Las Nochest, mert nem éreztem magam otthon. Sőt mi több, kifejezetten ellenséges volt a légkör. Valamiért, én nem tudok úgy nézni a shinigamikra, mint finom étel, vagy az emberekre... Nekem ez nem öröm... Felfalni egy lelket. Csupán azért teszem, hogy életben maradjak. Elszöktem, hogy a pacifizmusomat kiaknázzam magamban, és új szervezetet teremtsek, amelyik segít az olyan szerencsétlenül járt párákon, akik menekülni kényszerültek saját fajtájuk elől. És most itt vagyok. Már el telt egy pár hónap, mióta itt vagyok. De semmi nem változott. Csak annyi, hogy már mindenki utál.
Talán ami a legjobban fájt, az a meg nem értettség volt, ami körül övezett. Senki nem volt rá képes. Mindenkinek idegen érzés volt az, amit én éreztem, számomra mégis olyan természetes. Talán selejtes vagyok, és tényleg a halál az amivel jobban járnék. Franc se tudja, de önmagam már nem lennék rá képes.
- Szóval ez van... És mi van odahaza? Ha megetted a Primérát, akkor minden bizonnyal te vagy most a legerősebb arrancar a világon. Igazán büszke lehetsz akkor magadra.
Próbáltam terelni a témát, hiszen semmi kedvem nem volt egy másik társamat, aki nem akar megölni, hasonlóan mély melankóliába rántani, mint amilyenben vagyok én.
Vissza az elejére Go down
Desmond
Espada
Espada
Desmond

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 87
Age : 63
Registration date : 2010. Dec. 01.
Hírnév : 32

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Thaiföldi Erawan vízesés Cl0te45000/65000A Thaiföldi Erawan vízesés 29y5sib  (45000/65000)

A Thaiföldi Erawan vízesés _
TémanyitásTárgy: Re: A Thaiföldi Erawan vízesés   A Thaiföldi Erawan vízesés EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:38 pm

Úgy tűnik, megdöbbentő kijelentése, s tétova viselkedése eléri célját. Lanven visszább ad előzőleg agresszív, provokatív viselkedéséből, s már nem célja az, hogy Desmondot önmagára uszítsa. Már azt hitte, csalódnia kell benne... bízott benne, ha más nem, legalább ő van annyira eszes, hogy ne éljen ezekkel az alja módszerekkel, amiket annyi arrancar használ. Egy hollow célja a tökéletesedés, ezt pedig a legtöbben azt hiszik, úgy érik el, ha minél több erőt gyűjtenek, minél több erős lelket falnak fel. Az átok, mi az espadát sújtja, legalább arra lehetővé teszi őt, hogy másképpen gondolkozzon a világról és annak rendjéről. Bár tulajdonképpen ő már akkor is így vélekedett önmagáról és környezetéről, mikor még csak lidérccé sem vált. Egyéb, mellékes kis apróság, hogy nem emlékszik, melyik is a saját élete, hogy milyen is lehetett pontosan emberként. De nem adja fel. Tudja jól, hogy ott van önmagában mindaz, mi valaha volt, s csak ki kell aknáznia, hogy a létező legmagasabbra törjön, amivé valaha is válhat. Minden ott van benne, a képessége, az identitása, mégis mire várna még? Ő valóban a tökéletesség útjára lépett, éppen csak új fogalmat ad neki. Valamit, ami arrancar szemmel talán elfogadhatatlan. Ő mégis hisz abban, hogy ezzel társai felé emelkedik. A tökéletesség ugyanis önmagunk megismerésével kezdődik. Ha ismeri önmagát, ismeri saját félelmeit, vágyait, motivációit, érzéseit, akkor nemes egyszerűséggel el tud vonatkoztatni tőlük, s képes valóban azokat a döntéseket meghozni, ami számára a legjobb. Ezáltal válik ő valóban a legnemesebb arrancarrá.
- Valóban? Öhm... Sajnálom. - nem igazán tudja, mit is mondhatna erre. Ő az a személy Las Nochesben, aki utoljára értesül a dolgokról, és utoljára tud meg minden. Kész csoda, hogy Esoadává való kinevezését nem másoktól tudta meg. Nem fog hazudni, nem tűnt fel neki Lanven hiánya. Éppen az ilyen földi dolgok azok, amiket rendszerint szem elől téveszt annak ellenére is, hogy azért ő igyekszik, tényleg próbál odafigyelni a részletekre.
- Pedig kecsegtető tervek... Nem igazán értelek. Akkor miért nem tetted meg? - foglal helyet lótuszülésben a földön. A környezet rendszeresen elvonja figyelmét az arrancartól, nem tudja titkolni, tetszik neki. Különben is szembenézési problémái vannak, éppen csak néhány pillanatra tekint bele a másik szemeibe, majd újra elfordítja fejét, hogy a lehető leglényegtelenebbnek tűnő dolgokat kezdje el vizsgálni. Kérdésére úgy sejti, nem fog kielégítő választ kapni. Ha neki terve van, azt ő általában véghez viszi. Az egyetlen probléma, hogy ő igazán ritkán szövöget terveket. Inkább csak egyszerűen elvan magának.
- Mondd, te mit érzel, amikor megeszed valaki lelkét? Érzel-e egyáltalán? Miért gondolod, hogy ez bűn? Ha megválaszolod, elárulom számodra titkom. Smile - egyenesíti ki magát ültében. Nem adja jelét, hogy kényelmetlen lenne számára így ülni.
- Én csak meg akartam menteni Nataliet... Sikerült. Smile - érdekes, ha mosolyog, mintha tíz évet fiatalodna. Mintha még bőrszíne is egészségesebbnek tűnne, s szeme alól is eltűnnének azok a sötét karikák. Szemeiben a keserűséget felváltja a már-már kisfiús ragyogás.
- A büszkeség korlát. Tudod, én meg akarok valamit valósítani, ehhez pedig nincs szükségem reiatsura. Csak a saját lelki erőmre, hogy elérjem a valódi bölcsességet. Hogy véletlenül nekem adtak egy tornyot emiatt, hát az csak úgy összejött. Smile - távol áll tőle, hogy ilyen kicsinyes céljai legyenek, mint például erősebbé válni. Csak a saját erejét akarja kiaknázni olyan értelemben, amivel arrancar előtte még sohasem próbálkozott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Thaiföldi Erawan vízesés _
TémanyitásTárgy: Re: A Thaiföldi Erawan vízesés   A Thaiföldi Erawan vízesés Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Thaiföldi Erawan vízesés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-