-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyülekezőtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptySzomb. Szept. 06, 2008 5:41 am

A főépület előtt található hatalmas, nyílt tér szolgál az osztag gyülekezőhelyéül. Akár 200 shinigami, azaz a teljes osztag elfér kényelmesen. Általában itt hirdetik ki az egész osztagot érintő eseményeket, alkalmasint pedig némi átrendezés után akár partikat is lehet tartani a téren. Ez a helyszíne a Kenpachi címért folyó élet-halál összecsapásoknak is, melyeknek győzteséből kerül ki az osztag kapitánya.
Vissza az elejére Go down
Suei Nagai
11. Osztag
11. Osztag
Suei Nagai

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 34
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest XVIII. ker
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te13000/25000Gyülekezőtér 29y5sib  (13000/25000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyVas. Nov. 09, 2008 12:29 am

Suei Nagai kiállt a pódium közepére és várta, hogy a segítő társait, akikkel elkaphatják a gyilkost. A szél erősen fújt, de még ez se tudta megszüntetni haragját, amelyet az tény adott, hogy egy gyilkos mellett sétálhatott el és ő még eszre se vett semmit.:
~ Bizonyosan valami féle erős alak volt, aki szakavatott a szellemi energia elrejtésében. És két embert ölt meg különösebb gond nélkül, ráadásul a titkos mozgó alakulatból. Remélem azért még nem egy kapitány szintű, erre még egy hadnagy is képes~ felbámult az égre ~kivéve az enyémet.~ hagyta, hogy a szél felborzolja kedéjeit:
- Törpe, léci told ide a seggedet és fogad a többieket, amí én elkészülök valami féle beszéddel.
Vissza az elejére Go down
Heijo Kim
11. Osztag
11. Osztag
Heijo Kim

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 16
Age : 30
Tartózkodási hely : SKH
Registration date : 2008. Oct. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te6700/10000Gyülekezőtér 29y5sib  (6700/10000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyVas. Nov. 09, 2008 12:39 am

A kislány az ágyán ugrál, mint valami nyuszi. Közben a kardját és a babáját dobálta:
~ Milyen rettenetesen nagyszerű vagyok: egy hete nem eszek mást, mint cukor tartalmú ételeket. Le kell adnom valahogyan a feles energiáimat. - ebben a pillanatban meghallotta a kapitányának hívását:
- De jó, én fogom őket fogadni és mindenkinek megmutatom, hogy a vércukor szintem a normális fölött van- villámgyorsan a kapitány mellett termet:
- Ne félj! Én mindent elintézek, én és Hanakoshi fodagjuk a kedves nyomozó úrakat és hölgyeket, majd...majd...majd mindenkitől kérek valamit, mert mostantól az osztagon kívüli személyektől belépődíjat fogok szedni- mosolygott, de ezt nem viszonozták- jól van bejöhetnek ingyen, de csak akkor ha hoztak nekem kaját- elfutot a szobájába egy tábláért, majd ki a bejárati kapuhoz.
A táblán ez állt: KAJÁT VAGY ÉLETET!
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te40500/45000Gyülekezőtér 29y5sib  (40500/45000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyVas. Nov. 09, 2008 1:20 am

Aznap éjjel mikor értesültem az esetről nem tudtam aludni. Egész éjszaka az ablakban ücsörögtem és azon gondolkodtam hogy történhetett ez. Ismertem a fiút, igaz új tag volt még az osztagnál, de már bemutatkozott nekem. Nem gondoltam volna hogy az lesz az első és egyetlen találkozásunk. Alig vártam hogy beköszöntsön a reggel és elkezdhessük a nyomozást. Mindenképp kötelességemnek érzem hogy végére járja az ügynek.
Reggel a megbeszélt időben elindultam a 11. osztag gyülekezője felé. Mikor odaértem meglepetten vettem észre a táblát tartó handnagyot.
*KAJÁT VAGY ÉLETET! ?* -Öhm jó reggelt hadnagy, étellel jelenleg nem szolgálhatok, de... -kezdtem el kotorászni a zsebemben- Néhány cukorkát adhatok, ha megfelel?
-Nyomtam a kezébe majd bementem
*Nahát nem gondoltam volna hogy Amaya cukorkáinak hasznát veszem egyszer*
Vissza az elejére Go down
Heijo Kim
11. Osztag
11. Osztag
Heijo Kim

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 16
Age : 30
Tartózkodási hely : SKH
Registration date : 2008. Oct. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te6700/10000Gyülekezőtér 29y5sib  (6700/10000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyHétf. Nov. 10, 2008 9:38 pm

Az első vendég hamar megérkezett:
~ Remélem a suliban megtanulnt olvasni! Már kezdek álmos lenni! ~ láthatóan tudott olvasni, és még teljesítette a táblának a kérését:
-CUKOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- MAJDNEM PAPÍROSTÚL BEKAPTA:
~ Ja, ezt ki kéne csomagolni! ~ kicsomagolta és az egészet a szájába tömte:
~ Ha ez így megy tovább bizonyosan megint bele fogok hányni az irodai kukába!~ // :lol!: // beszaladt a kapitányhoz:
- Boszi kapitány megérkezett az első nyomozó és adott cukrot. Ha rajtam múlik az összes megérkezik!

// Ez egy üzenet, eddig tényleg az én hibámból nem írhtatók, de mostmár kiadthatjátok magatokból a grafomániátokat! cheers rabbit //
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te13300/15000Gyülekezőtér 29y5sib  (13300/15000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyKedd Nov. 11, 2008 5:44 am

Értesültem a hírekről, és a 11. osztagához mentem Gennivel, aki most elég feszült és nyugtalan volt.
-MI bajod van?-kérdeztem kedvesen.
-Félek....
-Mitől?
-Hogy megölnekTT_TT
-Nyugi, tudod, hogy itt leszek...
-Nem attól félek, hogy a kapitányt ölik meg...
-Hukk!- -.-'''''''''. Miután ezt végighallgattam, és végre elértük az osztagot, egy táblára ,,KAJÁT VAGY ÉLETET " felirat volt kiírva. - -''jó poén, na mindegy, a lényeg, hogy ott volt valaki, aki egyből kérte a "kaját". Nálam nem volt, de mivel Geni Cukormániás, egy pár szemet odadobott mosolyogva.
-Én még nem voltam erre. Merre me...jéé ott a kapitány-^^
-Az tényleg Nagai! Hanae is ott van. Menjünk!-azzal odamentünk Hanaehoz. Köszöntem, majd megkérdeztem, hogy pontosan mi is történt itt........



Mikor végighallgattam az egészet, helyeselően bólintottam, és a hadnagyom után rohantam, ugyanis elszaladt mellőlem.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te45500/65000Gyülekezőtér 29y5sib  (45500/65000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyKedd Nov. 11, 2008 6:17 am

*Mi tagadás, nem hatotta meg túlzottan a - számára - ismeretlen tiszt meggyilkolásának híre. Inkább az zavarja, hogy esetleg saját osztagában is megjelenhet a rejtélyes gyilkos... Ezért is megy el a tizenegyedik osztag gyülekezőterére segíteni.
Ahol aztán legelőször egy kislányba botlik. Nem ismeri a shinigamit - ugyan honnan is tudná, ha még egyszer sem találkozott vele? Nem sokkal később azonban észreveszi a hadnagyi karszalagot.*
~ Csak ezt ne. ~
*Fut át agyán. Elég neki egy Amaya-típusú hadnagy egyszerre... Remélhetőleg ez a lány nem akar Akane nyakába ugrani vagy éppen a sálját megrángatni... Végül félhangosan elolvassa a Kim közelében lévő táblát.*
- Kaját vagy életet? Egyikkel se szolgálhatok...
*Válaszol, meg sem állva a kapunál. Nem törődik a kislány reakciójával, csak higgadtan megy egyenesen tovább. Ha a hadnagy számon kéri rajta az illegális határsértést, a szokásosnál szúrósabb tekintetével válaszol, és nyomatékosításként előhúzza kicsit zanpakuto-ját is, épp annyira, hogy látszódjon a pengéje. A vérvörös fém és a kapitány fél szemének látványa - valamint esetleg a rangja is - talán elijeszti Kimet ez esetben...*
Vissza az elejére Go down
Heijo Kim
11. Osztag
11. Osztag
Heijo Kim

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 16
Age : 30
Tartózkodási hely : SKH
Registration date : 2008. Oct. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te6700/10000Gyülekezőtér 29y5sib  (6700/10000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptySzer. Nov. 12, 2008 12:34 am

Kim boldog volt, hogy már két alaktól kapott cukrot. Egy újabb egyén jelent meg a színen. Haptágba állt, hogy azért mutassa tiszteletét a kapitány irányába. Mikor az egy kissé haragosan viselkedet vele egy kissé megsértődött:
~ Velem ilyet nem lehet csinálni! Én vagyok itt a hadnagy, aká mekkora kapitány őaz osztagában, itt én vagyok az alkapitány, ezt még meg fogja kapni, persze csak bizonyos határokon belül!~ Lángolt a szemében a harag, de................. még mindig nincs itt mindenki! Pedig egy fontos dolgot kell megoldani!!
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te53000/65000Gyülekezőtér 29y5sib  (53000/65000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyPént. Nov. 14, 2008 4:34 am

A kétszínű füves megint engem bízott meg azzal, hogy elszállítsam a kacatokat a feketepiacot két vállra fektető halálosztókhoz. Több lomot képesek suttyomban összehordani mint egy kleptomániás. Jelen esetben is annyi felesleges holmi volt nálam, hogy nem bírtam el a két kezemben. Egy dugig megrakodott sporttáskát kellett előkotornom a vén bolond holmijai közül. Na, és vajon milyet találtam?! Még szép, hogy zöld, Green Peace-es rémet. Azt hittem a fejéhez vágom,de a testőreit ott ette a penész, meg ha akkor meg is úsztam volna a dolgot, a legközelebbi találkozásnál garantált lett volna a törlesztés, úgyhogy egy morgás kíséretében távoztam.
A melóm vége felé közeledtem és tartottam az utolsó állomáshoz, ami nem volt más mint a tizenharmadik osztag. Kezdetben le sem esett, hogy miért van deja vu-m. Elég sok mitugrász rohangászott keresztbe kasul az egész kibaszott osztag területén. Még én se tűntem fel nekik, pedig nem a megszokott egyen rémben voltam. Nyugisan battyogtam a nagyobb épülethez, remélve, hogy ott lesz a kapitányi iroda. Ahogy csoszogtam a lépcsőn, valaminek nekimentem. Egy "mi-a-f*sz-van" arckifejezéssel lenéztem és láttam, hogy egy apró tisztbe botlottam.
-Á..á-á-á...áll...-
-Kinyögöd még ma?-förmedtem rá azonnal, amitől majd nem összeesett a padlón.-Cöh..-forgatom meg a szemeimet és kikerülve a tagot folytattam az utamat.
-Nem hallotta! Álljon meg!-üvölt utánam némi fenyegetést erőltetve a hangjába.
-Huh,de félek...-dörmögöm az orrom alatt, még mindig előre haladva.
-Állj!-fogja meg a sporttáskát és rántja hátra.
-Az istenit!-fordulok meg indulatosan.-Mi a szar van már megint?-
-Ki maga? Mit akar itt?-
-Ááááh...vagy úgy...-engedem el a táskát,amitől a csöpp alak majdnem hátra esett.-Óvatosan! Még a végén beleesel a saját fegyveredbe...-vigyorodok el.

-A kapitányod, ma szabad napos? Vagy a sötétben ír jelentéseket?-semmi válasz.
-Akkor mégis hol van? Nyögd már ki! Nincs kedvem itt szobrozni...-nagy nehezen kinyögte, hogy Kawazoe kapitány a tizenegyedikben dekkol,de nyomatékosította, hogy betolakodó vagyok, ezét a feletteséhez kell vinnie. Minden logikám szerint ez a kapitány személye lesz, úgyhogy nem tanusítottam ellenállást. Szépen lépkedtem mellette zsebre dugott kezekkel.
-Ez szörnyen unalmas lesz így...-tűnt el a meglepett tiszt mellől egy shunpo-val. "Ezt kövesd tökmag!" Gondoltam, hogy nem fogja feladni a dolgot és loholni fog utánam, ezért a táskát sem vettem vissza, addig se nekem kellett legalább cipelnem. Végre elérve a célhelyszínt befékeztem és majdnem orra estem, amikor rájöttem kik vannak már ott.
-Na, ne...Primadonna a célszemélyem?-merengtem el egy kicsit. -Fasza!-vigyorodtam el,de az ajtóban újabb akadály.-Jesszus! Még egy szarcsimbók...-csapok a homlokomra.
-Ide a kajával!-
-Tudok jobbat, te kis nyomorék!-szedek elő a zsebemből egy zacskó gumicukrot.-Kapd el!-dobom el jó messzire. A kis alak egy ideig durcisan méregetett, majd utána vette magát az édességnek. Egy elégedett mosoly után, türelmesen bevártam az üldözőmet. Nagy sokára majd kiköpve a tüdejét be is futott.
-Már azt hittem elmentél útközben zabálni...-kapom ki a kezéből táskámat. Aztán következett némi harc az szobába való bejutásért, de a magasságom győzedelmeskedett, na meg az is, hogy jó helyre vágtam a táskát.
-Primadonna...Szedd már le rólam a pitbullod!-néztem azonnal a kapitány felé.-Amúgy császtok!-ütögetem közben a tökmag fejét.-Harcias házőrző....jól idomított példány! Nem adnál egyet nekem is kölcsön?-
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 33
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te19000/30000Gyülekezőtér 29y5sib  (19000/30000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyVas. Nov. 16, 2008 2:10 am

//Remélem nem baj,ha becsatlakozom,ha igen akkor rugdoss ki Kim-melXD//

Az egyik tiszt kopogtatott, bár nekem inkább dörömbölésnek tűnt ebben a csendes esti órában. A papírkupac felett könyökölve hintettem el, egy laza tessék-et, fel se pillantva, hogy ki akar ennyire utol érni és miért. A hajamat markolászva vártam, hogy végre szóra nyissa a száját, de helyette csak a hangos lihegését hallottam. Tiszára olyan volt, mintha egy vérszomjas pitbull várná ki a pillanatot, hogy rávesse magát a sarokba szorított áldozatára. Fejet felkapva nézek rá enyhén véraláfutásos szemeimmel. A papírok felett görnyedés mindig ezt hozza ki belőlem, egy üres tekintetű zombit.
- Igen?- kérdezek rá biztos, ami biztos, hogy tudja még élek, csak nem látszik ez a tény.
- Uram. -vesz nagy levegőt, hogy a következő mondatokat egy szuszra el tudja regélni.- A 13. osztag területén gyilkosság történt. Az ügy kivizsgálása végett Suei Nagai, a 11. osztag kapitánya gyülekezőt hirdetett és pokollepkét küldött minden osztaghoz, hogy aki tud vegyen részt a feladatban.- Egyetlen kis kijelentéssel volt problémám, én semmilyen pokollepkét nem kaptam. Ebből az következik, hogy az vagy célegyenesen a kapitánynak ment, vagy nemes egyszerűséggel rólunk elfelejtkeztek.
-Én nem kaptam egy pokollepkét sem.-
-Mert valaki gombostűre akasztva hagyta a kapitány iroda ajtaján.-
-De szellemes volt valaki...- dörmögtem az orrom alatt.- Rendben. Elvonszolom magam a helyszínre. Köszönöm, most már elmehet.- miután a tiszt bezárta maga mögött az ajtót az asztalra feküdtem. Ennyit a nyugalomról, bár még mindig jobb nyomozni, mint egy asztal mögött elszenvedni egy gerincferdülést. Kitolva magam az asztal alól hosszas nyújtózkodásba kezdtem. Minden pocikámat végigropogtattam, ami kivételesen jó érzéssel töltött el.
Gyorsan távoztam az irodámból, aztán az épületből, végül pedig az osztagom területéről. Hosszú kutyagolásnak tűnt mire elértem a rettegett 11. osztag területét. Most reméltem, hogy megúszom a kötözködést, de azért a biztonság kedvéért shunpo-ra kapcsoltam. Az épület lépcsője előtt megálltam és kifújtam magam. Az ajtót eltolva léptem be és köszöntem automatikusan, mielőtt felnéztem volna, hogy kik vannak ott.
- Jó estét!- ekkor egy rózsaszín apróság rontott nekem. Fejével olyan tempóval fúródott a hasamba, hogy minden levegőmet kipréselte. A művelet után vidáman ugrált előttem valami feliratról magyarázva. Köpni-nyelni se tudtam pár percig. Végül felvilágosítottak, hogy a kinti felirat szerint kajával jövök a törpének.
-Cukorka is jó lesz? Mézes negro van csak nálam...megteszi?-
Vissza az elejére Go down
Suei Nagai
11. Osztag
11. Osztag
Suei Nagai

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 34
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest XVIII. ker
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te13000/25000Gyülekezőtér 29y5sib  (13000/25000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptySzomb. Nov. 22, 2008 1:11 am

// Ezennel én lezárom, mert nem szeretném nagyon elhúzni azt a kalandot!//

Nagai belépet a várakozó vendégek elé:
- Gondolom mindenki tudja miért vagyunk itt! Feltett szándékomban áll elfogni a bűnöst, majd ha lehet véres bosszút állni- összedörzsölte a kezét - na, jó azért annyira nem, de az alaknak felelnie kell tettért. A nyomókban találtunk némi szellemi energiát, ami hollow eredetű. Valamint nagyon úgy tűnik a földre menekült a szerencsétlen. A rejtélyes anyag ami végzett az egyik áldozattal bizonyára a képességeinek az arzenáljába tartozik. Ezek szerint átkozottul kell figyelni mi rágcsál meg. Nincs kedvem véres halált halni.- leugrott a pódiumról és szólt- TÖRPE! TOLD IDE A HÁTSÓDAT!- a kis hadnagy ott volt szélsebesen- Intézd el a megfelelő orvosi ellátást ha kell, mert az ellenfelünk harapós kedvében lesz.- majd a többiekhez fordult- 24 óra van a felkészülésre, aki nem jelenik meg időben azt itt hagyom. Na viszlát!- hátat fordított, Kim pedig eltűnt pillanatok alatt eltűnt.

// Tali-
Küldetések az Emberek Világában- Gyilkosság//
Vissza az elejére Go down
Heijo Kim
11. Osztag
11. Osztag
Heijo Kim

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 16
Age : 30
Tartózkodási hely : SKH
Registration date : 2008. Oct. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te6700/10000Gyülekezőtér 29y5sib  (6700/10000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptySzomb. Nov. 22, 2008 1:28 am

Majdnem mindenki adott neki cukrot, amit pillanatok alatt eltüntetett. Persze ezt meg is érezte a gyomrában:
~ Azt hiszem mindjárt hányni fogok.~ Miközben ment a beszéd begurult az irodába, és a kuka fölé hajolva megjelölte azt.~ Huh remélem Na-chen ezt nem fogja észre venni, majd meghallotta, hogy őt szólítják. Gyorsan odament és elé állt:
- Mi a hézag! Egy parancs nagyszerű- végig hallgatta. Mikorra felfogta a feladatát pillanatok alatt eltűnt és a negyedik osztaghoz ment:
- Hé öcsi bogyók, Nagai azt mondja legyetek készen, mert lehet meghalnak valami harapós balek miatt.- épp indult volna amikor- ja és, ezt a saját fejemből húztam ki, legyen nálatok nyugtató Na-chen számára, mert tuti, hogy megőrül.- nevetett, majd amilyen gyorsan jött, olyan hamar el is tűnt.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te40500/45000Gyülekezőtér 29y5sib  (40500/45000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyPént. Nov. 28, 2008 7:06 am

Nem sokan jöttek nyomozni, de meglepődésemre egyikük Masaki volt.
*Nahát, ő miért jött ide? Ha megkérdezték volna erre gondolok legutoljára, de végül is így biztos nem fogunk unatkozni ^^""* -néztem meglepetten a berontó vaizard felé.
-Primadonna...Szedd már le rólam a pitbullod!-nézett felém.-Amúgy császtok!-ütögete közben a tökmag fejét.
A tiszt hajlongva szabadkozott és össze vissza hebegett habogott.
-Semmi gond, innentől átveszem a vendégünk kalauzolását, már elmehetsz. -intettem neki. Nem kellett kétszer mondanom, villámgyorsan el is tűnt a helyszínről, de előtte még revansul a vaizard lábára ejtette a sporttáskáját.
-Jó napot neked is Masaki. -köszöntem vissza *Primadonna?? ezt meg mivel érdemeltem ki? Hát jól nézünk ki* -vágtam kicsit sértődött arcot, de ekkor megjelent Suei kapitány aki megosztottam velünk az eddig ismert részleteket.
-....akkor 24 óra múlva az emberek világában ismét gyülekezünk. -fejezte be végül. -én bólintottam. Néhány dolgot még meg akartam kérdezni, de a kapitány rögtön el is tűnt.
-Amúgy milyen megtisztelő feladattal bíztak már meg megint? -néztem a Masaki lábán heverő táskára
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te5000/15000Gyülekezőtér 29y5sib  (5000/15000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 am

Family reunion

Mindenfelé romos épületek voltak, néhányból folyamatosan füst szállt a vörös ég felé. Akárhányszor járt erre, ez sose változott meg. Most is, mint megannyiszor egy betondarabon ült, szemben a zanpakutojának a lelkével. Minden mozdulat nélkül néztek egymás szemébe, lassan, türelmesen folyt végig a verejték Motochika arcán, a szemei meg-megremegtek, még végül pislantott.
- Whoo-OOO! Győztem megint! Én mindig kibaszottúl nyerek! Na ki a faszagyerek!?- örömittasan kérdezte Bagabondo, miközben gyorsan forgatta a szájában a büdös szivarját, vörös szemeiből nem lehetett kiolvasni semmit, de a falfehér arcán tisztán látszottak a reakciói.
- Rendben van, megint nyertél. TE, vagy a faszagyerek.- mondta unottan, majd végre többet is pisloghatott, közben pedig a tarkóját dörzsölte. Bár még örülhet is, hogy most ezt játszották, néha jobban szeret Bagabondo durvulni.
- A francba Mo. Itt ülök mindig, kurvára unatkozva, nézek ki a koponyámból, és nézem a vesztes mókus pofád. Nekem is jár valami szórakozás, na gyerünk, csináld azt a rohadt pukedlizést.- fájdalmasan sóhajtott Motochika, miközben lemászott a beton törmelékről, majd megfogta a kabátja két végét, és gyorsan pukedlizett. Bagabondo pedig hangos, kárörvendő röhögésben tört ki.
- Jól áll neked ez a szerep… kiscsaj. Na húzzál el, dolgom van, menj oszt vegyél egy zuhanyt, tuti mocskosnak érzed magad. Holnap várlak a visszavágóra. Remélem tudsz is valamit, vagy választhatsz. Köcsögöm, vagy csicskám leszel?
- Ja, én is rohadtul örültem a találkozásnak. Majd holnap te fasz.- és még Motochikát gondolták mocskos szájúnak, pedig Bagabondo mellett igazán eltörpült, de legalább most már mehetett a dolgára.
Ma nem volt szolgálatban és jobb dolga nem volt, ezért úgy döntött, hogy lenéz valami kocsmába, hogy ott töltse el az idejét, meg jó eséllyel találkozhat valami jó kis balhés társasággal. Elrakta Bagabondot a tokjába, fel a másik kardja felé, és kilépet az udvarra, az útja pedig egyeneses átvezetett a gyülekezőtéren. Ahol megpillantott valakit, bár az arcát nem látta a sok csomagnak köszönhetően, de annyit ki tudott venni, hogy nőből van. Nem sok jelentőséget tulajdonított az egésznek, még akkor se, amikor mellé ért. Csak akkor foglalkozott vele, amikor el akart esni a csomagos csaj. Kitartotta a karját, hogy legalább a nőt megtartsa, a többi nem nagyon érdekelte. De lehet jobb lett volna, ha hagyja elesni, és tovább megy. Mert amikor megpillantotta a szőke fürtöket, és az ismerős arcot, a gyomra görcsbe rándult, a szája kiszáradt, és gombóc került a torkába. Pont Vele kellett találkoznia? Pedig eddig sikerült jól elkerülnie minden lehetőséget arra, hogy a közelébe legyen. Legalábbis annál közelebb, mint amikor néhanapján ránézett, hogy jól van-e. Mint amikor megszülettek a gyerekei, vagy a férje éppen elment. Akkor szeretett volna odamenni, és megvigasztalni, elmondani, hogy számíthat a testvérére. De elég esélyes, hogy csak összezavarta volna az egésszel. Motochika emlékezik Himére, de fordítva… nos fordítva ez már nem éppen volt igaz. Na meg Baa~channak is megígérte, hogy nem fog belekeveredni a húgicája életébe, hagyja, hogy egyedül boldoguljon, hogy magától élje az életét. Bár egy apró mosolyra csak futotta, legalább még mindig olyan kis sete-suta volt, mint régen.
- Minden rendben?- próbálta a lehető legkomolyabb hangon, és ridegen kérdezni, de talán nem pont úgy sikerült, ahogy tervezte. Némi öröm vegyülhetett a hangjába.

Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te24700/30000Gyülekezőtér 29y5sib  (24700/30000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 8:18 am

CsaládEgyesítés


Vidám léptekkel haladtam keresztül Seireitei utcáin, Chiyo~chan osztaga felé, tudva, hogy most bizonyosan nem tévedek majd el, elvégre jóformán a szomszédba megyek. Cool Feltornyozva néhány növényápoló szert vittem, hiszen mióta segített a virágmerénylő kártettét kijavítani, úgy tűnt maga is szívesen foglalkozik a növényekkel, így gondoltam segítek neki egy kicsikét. A Juuichibantai amúgyis olyan zordnak tetszik kívülről, a sok haragos tekintetű tagtól, nem is baj, ha feldobjuk kicsikét! *w*
Fel sem merült bennem, hogy nem látnak szívesen, hiszen ki ne látna engem szívesen, mikor ennyi segítséget hozok, meg kedvesen mosolygok? :3 Mondjuk ez pont nem látszik a nagy kupac mögött, de ha valaki rákérdez, majd elárulom neki, hogy igenis nagyon szép mosolyom van, ezt bárki megmondhatja, és nem olyan ijesztő, mint Verashu~taichounak, amiről Shiroichi~taichou mesélt. O_O Óvatosan egyensúlyoztam a halom alatt, nehogy elessek valamiben, mint legtöbbször, mondjuk a saját lábamban, vagy egy álnok mumus csapdájában. >.> Ennek megelőzésének érdekében még egy dalt is dúdoltam, hogy még csak eszükbe se juthasson engem megközelíteni, akár csak egy védőpajzs, úgy ölelt körbe. Cool Bizonyosan büszke lett volna rám SimánCsakKisuke~sama, ha látja, miként előzöm meg a bajokat előre látóan. ˘o˘
Persze mindenre én sem lehettem felkészülve, elvégre csupán zseni voltam, ahogy Koooooody megmondta, nem pedig jövőbe látó, így a következő pillanatban már éreztem is, ahogy az ádáz hakama szár megadja magát a zorimnak. Neutral Epikusabb képet lefesteni sem lehetett volna egy vászonra, ahogy nagy boldogságomban arcra bukom a saját ruhám szárában. T~T Tudtam ám, hogy nem minden esetben tartozom a sors kegyeltjei közé, de hogy ilyenkor még direkt ki is pécéz magának, és bosszút áll minden korábbi szerencséért, azt kicsit túlzásnak éreztem ám. :/ Valahogy mégsem éreztem a kemény föld csapódását, csupán a feltornyozott mindenféle esett műanyagos kongással a földre, és gurult el egyik-másik a szélrózsa minden irányába, mintha csak kergettem volna őket. Pedig én nem is! szomorú Ahogy megéreztem a mellkasomnak feszülő kart, tudtam, hogy nem a tökéletes egyensúlyom tartott végül meg, hanem valaki ismételten a segítségemre sietett, mint hasonló esetekben oly sokszor. Olyan ismerősnek tetszett a fogása is, de igazából a legtöbb férfikar számomra egyformának tűnt, lehet ezért! Surprised Mert abban biztos voltam, hogy férfiemberhez tartozik ez a végtag, mert vastag volt, és egy lánynak még a Juuichibantaiban sincs ilyen karja! Ugye?! OwO
Fel is pillantottam, hogy nyugtázzam a teóriám, mert nem akartam én megbántani senkit, de persze igazam volt ismételten! Cool Viszonoztam a mosolyt, ami szintén ismerős volt, és azt azért nem mondhattam, hogy minden férfi mosolya egyforma, mert nem! Surprised Például Takashi~kun nagyon kedvesen mosolygott, de mindig visszafogottan, mintha még azt is kontrollálná, SimánCsakKisuke~sama pedig úgy mosolyog, mint a filmes plakátokon szoktak, szóval ez már egyből kétféle mosoly. Az engem megmentő inkább zavartnak rémlett, bár azt nem tudtam volna megállapítani, miért is, de lehet nem is zavart, hanem mérges… T_T
- Igen, sajnálom! ToT – Pislogtam rá nagy szemekkel, szinte már-már elsírva magam, mert én igazán nem szerettem volna megbántani, vagy megzavarni az elesésemmel, sőt, igazából elesni sem akartam, de tényleg. – Nem akartam felmérgesíteni!
Félrebillentett fejjel pislogtam fel rá, mert fel kellett, legalább olyan magas volt, mint SimánCsakKeisuke~sama, de sokkal nagyobbnak rémlett, és Juuichibantais, biztosan azt hiszi, hogy valami rosszban sántikálok, és meg akar majd enni! O_O Vagyis nem… Chiyo~chan sem akart semmi ilyet, de más még lehet nem hozzá hasonló, aki csak úgy megtámadja a szegény, védtelen shinigamikat, akik csak kertészkedni szeretnének. Bár ahogy jobban szemügyre vettem, egyre inkább ismerősnek gondoltam. Összehúzott szemekkel vizslattam, majd megdörgöltem a szemöldökeim közét, hogy kisimuljanak ott a ráncok, nehogy azt feltételezze, mérges vagyok rá, pedig csak gondolkoztam ám! Surprised
- Jajj, udvariatlan vagyok, pedig megmentette a buksimat a puklitól! Köszönöm szépen! – Hajoltam meg mélyen felé, ahogy sikerült előbb megtalálnom saját lábamon az egyensúlyom, és most, hogy így csak a lábait láttam, még ismerősebbnek tűnt.
Valami nagyon gyanús, én mondom! >.> Kicsit talán hosszú ideig is maradtam éppen ezért így, ahogy vizslattam a lábait, és próbáltam emlékeket felidézni… Nem tudom miért, de úgy gondoltam, hogy jó emlékek fűződnek hozzá, és már a nyelvem hegyén kellett volna, hogy legyen, hogy mi, mikor és merre, de valamiért egyáltalán nem ment, így felegyenesedtem azzal a lendülettel.
- Mondd el, mért nem emlékszem rád?! >w< - Szegeztem neki a kérdést, és csak ezután jöttem rá, hogy egyáltalán nem értheti, mire is gondolok, de már nem visszakozhattam. Ha gyengeséget mutatok felé, akkor végem van, így határozottan kihúztam magam, mintha a legegyértelműbb kérdést tettem volna fel. Maximum majd futnom kell, de abban jó vagyok Cool
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te5000/15000Gyülekezőtér 29y5sib  (5000/15000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyPént. Feb. 28, 2014 12:51 am

CsaládEgyesítés

~Cabrón, ahogy elnézem nem sokat változott, mióta nem láttad. Max csak kikerekedett itt-ott. De még mindig elég béna a csaj.
~ Hogy neked mindig bele kell fűznőd valaki mellét abba, amit mondasz.
~ Tehetek róla, hogy ilyen vagyok? A részed vagyok baszod, szóval te is ilyen vagy Cabrón. Én meg mondhatom, hogy csöcsös, mert nem rokonom faszi.- inkább nem is mond semmit Bagabondonak, túl sokáig tartana az a beszélgetés, és akkor itt állna, mint valami fasz, ami várja, hogy végre jól kiverjék. Figyelmét inkább Himére összpontosítja, aki szerencsére nem ismerte fel Motochikát, sőt, helyette könnyes macskaszemeket használ. De még mindig jobb, mint a felismerés, ezzel még tud is valamit kezdeni.
- Nyugika, csigavér. Mit sajnálsz, meg minek? És nem lettem mérges.- de lehet jobb lett volna, ha azt mondja, hogy mérges, mert akkor hamar vége is lett volna a beszélgetésnek, mindenki ment volna a saját dolgára. Amire már Motochika nem is emlékszik, sikerült kivernie Himenek a fejéből. Nincs mese, kocsmába kell mennie, hogy ismét az eszébe jusson, és utána nyugodt szívvel foglalkozhasson az egésszel.
- Nem kell hajlongani… Mi van ott?- valamennyire lehajolt Motochika is, hogy megnézze, mi is lehet a lábfején, de semmit se lát, semmi bogarat, vagy éppen valami más mocskot, sőt, még egész tiszta is a lábbelije. Elgondolkozva méregeti a lábát, talán ezért is reagált lassan arra, hogy Hime hamar egyenesedett, és fájdalmas koccanás történt. Motochika orra találkozott Hime fejével. Naaagyon nem jó érzés, sikerült is leülnie tőle. Micsoda egy nap, találkozik a húgával, és máris lesérült. Jól mondják, ha az embernek családja van, gyakoriak a sérülések. De hogy ez úgy történik meg, hogy a másik nem is tud róla, na ahhoz kell már a tehetség.
- Uhuhuuu.- ráfogott az orrára, amiből már folyt is a vér. A fejét hátravetette, hátha segít valamit.
- Francba Hime, még mindig hamardi vagy… a francba.- szűrte ki a fogai közt. Pont Motochika volt az, aki most gyorsan cselekedett, vagyis a szája járt. Bár talán azzal nem buktatta le magát, hogy tudja Hime nevét.
- Akarom mondani… biztos láttál már erre, amikor erre jártál, biztos.- ha még mindig olyan Hime, mint régen, akkor talán ezt el is hiszi. De az biztos, ha még egyszer találkoznak, és hajlongás lesz a vége, akkor Motochika a feje elé teszi a karjait, hogy az alkarvédője valamit védjen is, mert hiába van most is rajta, sokat nem segített.
- Nincs egy zsebkendőd, vagy valamid? Remélem nem tört el.- nincs kedve menni a 4. osztaghoz, Tollas megint kiröhögné, a majmáról meg nem is beszélve. Egyszer biztosan bezárja valami kerekbe, és jó messzire elgurítja azt a szőrös ördögöt.
~ Cabrón, mekkora két szerencsétlenség vagytok. Lehet nem vér szerint, de testvérek vagytok, az már biztos.- hangos nevetésben tört ki Bagabondo, igaz, ezt csak Motochika hallotta, és most valahogy meg is tudta érteni a lélek vidámságának az okát. Más helyzetekben nem járna így Motochika, de itt a húga, és tessék, már át is ragadt egy kevés a szerencsétlenségből.

Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te24700/30000Gyülekezőtér 29y5sib  (24700/30000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyHétf. Márc. 31, 2014 10:00 am

CsaládEgyesítés

Nem igazán értettem, hogy miként furakodhat az ismerős gondolat a fejembe, miközben egyáltalán nem is akar eszembe jutni, hogy honnan ismerem. Ez annyira, de annyira gonosz, mintha valaki felmosna, de nem szólna senkinek, és amikor mindenki elcsúszik a veszélyes részen, még ki is nevetné őket! Vagy legalább annyira, mint a Juuniibantai által létrehozott ördögűzhetetlen papírosok, azok nagyon-nagyon rémséges teremtmények! >.>
- Biztos? – Döntöttem félre fejemet, nem igazán akartam elhinni, hogy nem mérges, mert ahogy eddig láttam az itteni tiszteket mindegyik olyan mérgesen nézett, mintha kavics lenne a zorijában! Surprised Pedig a kavicsok egyébként békések, és kedvesek Shiroichi~taichou szerint, csak azért szúrnak a cipőben, hogy jelezzék, nem szakad rájuk taposni, mert az nem esik nekik ám jól! ˘o˘
Észre sem vettem ám, hogy fölém hajolt, mert akkor bizonyosan nem lendülettel kelek fel, meg nem is kelek fel, mert az igazán fájdalmas, pontosan annyira, mint amennyire fájt is. T_T Könnybe lábadtak a szemeim, ahogy megéreztem orrát a fejbúbomon, ami majdnem keresztül is hatolt a koponyámon! >w> Persze nem rajta múlott, hogy nem, hanem azon, hogy én zseni vagyok, ahogy SimánCsakKeisuke~sama is megmondta, így a rengeteg sok eszem megvédett attól, hogy ez megtörténhessen, úgy ám! Cool
Kezemet fejtetőmre szorítottam, mintha ezzel képes lennék visszanyomni a kialakuló puklit, de valahogy meg volt az a kellemetlen érzésem, hogy ez egyáltalán nem sikerül. :/ Bár legalább a hajam így is eltakarja, mert egy monoklival mégis csak nehezebb dolgom lett volna, és magyarázkodni kellett volna úton útfélen, így azért mégis csak más. Surprised A könnyeim mögött próbáltam kivenni a másikat, miközben magam is visszakuporodtam guggolásba, mert mintha így kevésbé fájt volna, de ez a kevés is sok volt. ToT De közben láttam azt is, hogy szegény megmentőm sokkal nagyobb bajban volt, mint én, mert csak úgy fröcsögött a vére, aminek pedig a testben a helye, nem kívül, így fél kézzel tologattam visszafelé a púpot, míg a másikkal zsebkendő után kutattam egyenruhám rejtett zugaiban, de mielőtt meglelhettem volna, elhangzott a nevem, pedig tudtam ám, hogy nem mutatkoztam be! >w>
Először kénytelen voltam azt feltételezni, hogy egy mumus, mert hát honnan máshonnan tudná a nevemet, ha nem onnan, hogy kémkedne, és hallotta, és arra a mumusok vetemednek csakis! ˘o˘ De aztán jobban belegondolva ő sérült meg inkább, szóval nem lehet olyan ravaszdi, így ismét kénytelen voltam félre billenteni a fejem, mert bizonyított tény, hogy az embernek így jobban meg ám a gondolkodás! Surprised
- Nem szoktam erre járni, először vagyok itt… >_> - Pillantottam rá összehúzott szemmel, ahogy Takashi~kun is nézett, amikor éppen úgy gyanította, titkolok valamit. Olyan ismerős volt még az is, ahogy a nevemet kimondta, de egyszerűen nem forgott arra az eszem, merről is…
Közben sikerül előkerítenem a zsebkendőt, így felé nyújtottam, hogy elállíthassa a vérzést, meg kicsit közelebb is araszoltam, hogy segítsek, ha esetleg szükséges volna. Lekuporodtam a lábai elé, sarkaimra ülve, immár elengedve a kobakomat, mert így annyira nem is sajgott már, amikor bevillant egy kép, amin mintha hasonló mód ültünk volna… Kezemet magam elé emeltem, nyitott tenyérrel, amivel kitakartam arcár, és felsőtestének egy részét, amikor is szinte belém csapott a felismerés. O_O Hogy felejthettem el egy ilyen fontos dolgot?!
- Motto~nii! o_O – Szinte csak leheltem a nevet, ahogy egyre több és több emlék kúszott elő, szinte a homályból kitisztulva. – De mikor… hogy… és… - Nem igazán tudtam összeszedni a gondolataimat, szóval csak megráztam a fejem, hogy kitisztuljon, és ismét sikerüljön járatni a gondolkozómat. Aztán már nem is akartam, mert végülis minek, ő rokon! *w* Azzal a lendülettel előre is lendültem, hogy megöleljem, mert olyan réges-régen nem láttam, hogy még csak a derekáig értem talán, mikor elment otthonról. SurprisedMért nem látogattál meg sose? T_T Szégyellsz? TwT – Pislogtam rá aztán szinte sírva, mert milyen gonosz dolog, hogy elfeledkezett rólam! Vagyis hagyta, hogy én feledkezzek meg róla, de a lényeg az, hogy az ő hibája, és ez gonosz dolog! ˘w˘
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te5000/15000Gyülekezőtér 29y5sib  (5000/15000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 6:27 am

CsaládEgyesítés

~ Hiába néz így, ezek a szűkült szemek. Nem tudom, miért hiszik sokan azt, hogy valamit el is érnek ezzel a beszaratós nézéssel, vagy mi fasz az. Na meg vannak akiknek még csak jól sem áll, mint a húgod, Cabron- ezzel bizony így igaz. Hime az, akinek nem szabad csúnyán, vagy fenyegetően néznie. Neki mosolyognia kell, vidámnak lennie, hogy az a lány legyen, akire Motochika emlékszik, és amilyennek mindig is látta, amikor néha ránézett itt.
- Pedig elég jó a környék erre. Már ha valaki bírja a sok tesztoszteront, meg a verekedéseket, és ilyenek. Bár nem hiszem, hogy neked ez annyira bejönne.- motyogta az ujjai közt, mert éppen azzal volt elfoglalva, hogy ne vérezze jobban össze magát. Érdekes azért, vagdalják, kaszabolják, de vér alig. Ám vágja valaki orrba, és már is jön az árvér.
~ Észlény vagy, Cabron. Nem elég, hogy lebuktatod magad, még ilyen hülyeséget is mondasz. Biztos nem vér szerint vagytok rokonok? Szerintem naaagyon hasonlít rád a szerencsétlenségében.- gúnyolódik Bagabondo, és ebben kicsit igazat is kell adnia Motochikának. Lebuktatja magát, és zavarában elég hülyeségeket mond. De lehet sok ütést kapott már a fejére, meg az is lehet, hogy Hime közelsége miatt is ezt csinálta. De legalább már van zsebkendő, amit el is vesz, és az orrára szorítja. Talán ez segít valamit, és reméli, hogy akad még Himénél egy pár darab, legalább egy százas csomagra szüksége lenne, mert ez az egy bizony hamar át fog ázni.
~ Ajaj, egyre közelebb guggolászik. Cseszed Cabron, mibe fogadjunk, hogy most egy hamar felismerésben lesz része. Tuti valami az eszébe fog jutni, és akkor bizony tényleg bukta van. Biztos az lesz, minden szarban ez van, amit olvasol, vagy nézel.
~ Menj már, csak nem… Oké, igazad volt.- már az arcfelszabadításnál levágta, hogy ez van, de biztos nem szép látvány. Az orrától lefelé, az álláig véres volt, és még valami béna mosolyt is magára erőszakolt, amitől talán a látvány még rosszabb, mint volt. Ám a mosoly el is tűnt, maradt a szokásos ábrázata, némi vörössel kiegészülve.
- Én.- mondta beletörődve, hogy ha ezt megtudja Baa~chan, akkor egy alapos letolást fog kapni. Szerencse, hogy már elég idős, ezért nem fogják lerángatni a nadrágját, és elverni egy fakanállal… legalábbis reméli.
- Haj… Most, fejeléssel, és elszóltam magam.- sejtette, hogy nem ez volt a kérdés lényege, de most nagyon nem tud magyarázkodni. Ahogy ismeri Himét, itt valami családi összeborulás lesz, aminek azért örül, sőt, nagyon is örül. Legalább végre bemutatják az unokaöcsének, és az unokahúgainak. Sőt, még kiköveteli, hogy a legkisebbnek a keresztapja legyen, vagy a fiúnak, esetleg a lánynak, vagy mind a háromnak.
~ Szerintem szólj neki, hogy véres lesz a haja. A vörös nem az ő színe, Cabron.- Motochika csak átkarolta Himét, és lassan simogatta a hátát.
- Nah, csak sorban, legalábbis nagyjából. Gyakran visszamentem meglátogatni benneteket, csak éppen te elbújtál, mert fiú vagyok, meg ijesztő és ilyenek. Szégyellni pedig nem szégyelltelek, de megígértem Baa~channak, hogy nem folyok bele az életedbe. Hagytuk, hogy egyedül éld az életedet, hogy legyél egy erős felnőtt nő. Tudod, megteremteni a saját életed, meg ezek a marhaságok. De azért ne gondolod, hogy nem tudtam rólad. Oh, de nagyon is sokat tudtam. Gyakran láttalak, néztem, hogyan boldogulsz, meg a gyerekeidet is. Éééés ez a fejemben nem hangzott ilyen szarul… Na, de engedj el, mert ha így nézel felfele, a vérem rád fog folyni.- kicsit megpaskolta Hime hátát, hátha tényleg fel is fog állni, bár Motochikának így is elég jó.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te24700/30000Gyülekezőtér 29y5sib  (24700/30000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptySzomb. Május 10, 2014 2:25 am

CsaládEgyesítés

Régen látott bátyám nem nyújtott éppen fényes látványt, ahogy a vért teljesen elmaszatolta az arcán. Látszik, hogy kevés időt töltött velem és Kanae-val, mert ha nem így lenne, akkor tudná, hogy nem így kell elállítani az orrvérzést, és a vért nedves kendővel sokkalta könnyebb leszedni. :/ Mély sóhajjal fújtam ki a levegőt, mintha csak Nacchant látnám magam előtt, bár ő sarat és koszt szokott eképpen szétteríteni magán.
Szorosan öleltem csak, mintha ez segítene bármit is a helyzeten, vagy pótolná az elvesztegetett időt, bár azt hiszem, hogy ez így nem lenne teljesen igaz. Surprised Az emlékek homályosak voltak, mert nagyon hosszú idő telt el azóta, hogy utoljára láttam, és akkor még nagyon kicsi is voltam, ráadásul kicsit féltem is tőle, így nem volt túl jó a viszonyunk. De arra pontosan emlékszem, hogy amikor már sokadszor estem le a fáról, amire nem is szabadott volna felmásznom, akkor nem mondott meg Kanae-nak, hanem segített kitisztítani a horzsolást a térdemen, amit bevertem. ^_^” Bár akkor végig sírtam azt a folyamatot, mert a szappan nagyon csípett, és féltem attól is, Motto~nii levágja a lábamat, amiért megint lepotyogtam. T_T
- Értem. Surprised – Pislogtam fel rá kicsit bambán, mert egyáltalán nem értettem.
Mi az, hogy egyedül kell boldogulnom, mikor itt volt végig? >.> Ez olyan gonoszság tőle, nem is csoda, hogy gyerekként inkább elbújtam előle, bizonyosan akkor is csínytevéseken járt az esze, és ez nekem nem tetszett, úgy ám! ˘o˘ Az embernek azért van családja, hogy azokra minden pillanatban számíthasson, és velük legyen, akár jó, akár rossz jön. Én biztosan a gyermekeim mellett leszek akkor is, ha már idősebbek lesznek, és saját életet kezdenek, mert elvégre ez a dolgom, és az anyaság, és kötelék az évekkel nem szűnhet ám meg! ˘_˘
Kérésének engedelmeskedve hátrébb húzódtam, és leellenőriztem, hogy sehol sem lettem véres, aztán újabb zsebkendőket halásztam elő, mert úgy tűnt, az előzőt már csúnyán elhasználta. :/ Hogy folyhat ki egy ilyen kicsi helyről ennyi vér? o_O Az emberi test nagyon érdekes, de főleg az, hogy olyan dolgok is megtörténnek vele, ami mindig ámulatba ejt! Surprised Például egyszer elvágtam az ujjamat főzés közben, és sokkal jobban vérzett, mint amikor egy lidérc ellen harcolva felhasadt a sípcsontomnál a lábam! Pedig az sokkal nagyobb vágás volt, amit aztán Airisu~kunnak kellett ellátnia, és még meg is szidott, hogy sokkal jobban kellene vigyáznom magamra, pedig én aztán vigyáztam, meg el is ugrottam, mert ha nem ugrottam volna arrább, akkor már lábam sem lett volna! Surprised Persze ezt nem mondhattam neki, mert akkor lehet el is tiltott volna a szolgálattól. ToT
- Szóval kukkoltál, értem én. :/ - Vágtam komoly arcot, pedig csak vicceltem. Rolling Eyes - Egyáltalán nem vagy jó saját magad ellátásában, úgy veszem észre… .__. – Hajoltam ismét közelebb, és egy kis galacsint csináltam az egyik zsebkendőből, amit a vérző orrába tömtem, aztán ugyan ezt csináltam a másikkal is, biztos, ami biztos. ˘_˘ - Szinte biztos vagyok benne, ha nem járok erre, akkor már elvéreztél volna. :/ - Az meg sem fordult a fejemben, hogy ebben az esetben meg sem sérült volna, elvégre ő orrolt meg, nem pedig fordítva, bizonyosan mással is képes lett volna megtenni! >.> Az ujjamra fektettem egy zsebkendőt, a számhoz emeltem, és kicsit megnedvesítettem, majd az arca felé nyúltam, hogy az odaszáradt vért ilyen módon töröljem le onnan, de aztán a mozdulatsor felénél meg is álltam, mert azért ő még sem Nacchan, és ez túlzásnak találná. – Khm… keressünk egy csapot, és mossuk meg az arcodat, mert teljesen összemaszatoltad! Surprised
Azzal fel is keltem, és a kezem nyújtottam felé, hogy felsegítsem, elvégre az én fejem már nem is fájt, ő meg a sok vérveszteségtől lehet, hogy szédül is. Ráadásul meg is akartam mutatni neki, hogy én már nem is vagyok olyan törékeny, mint kislányként voltam, elvégre felnőttem, és shinigami vagyok, nem is akármilyen, hiszen a tizedik osztagban csupa erős, és okos shinigami van. Cool
- Azt hiszem, abban az irányban kell lennie egy külső csapnak! – Mutattam az egyik épület sarka felé, majd lassan felszedegettem a dolgaimat a földről, mert mégsem hagyhattam csak úgy az út közepén őket. Ahogy sikerült felkupacolnom mindent, ismét félig vakon indultam el abba az irányba, amerre a megmentő csapot gondoltam. – Szeretném, ha eljönnél hozzánk, akár már ma! *w* - Kezdtem bele lelkesen. – Kárpótolnod kell engem, amiért ennyi ideig bújócskáztál, és még csak nem is köszöntél nekem egyetlen egyszer sem, és nem gratuláltál, amikor elvégeztem az akadémiát, és akkor sem, amikor az ikrek születtek, vagy amikor Suzzucchan! ˘w˘ Ez már nagyon-nagyon sok vacsorát jelent nálunk. Örülnék, ha találkoznál a gyerekekkel. ^w^ - Nem lenne rossz, ha több felnőtt férfi példáját láthatnák a gyerekek, ha már Takashi~kun nem jöhet haza.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te5000/15000Gyülekezőtér 29y5sib  (5000/15000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyHétf. Jún. 02, 2014 1:20 am

CsaládEgyesítés

~ He, Cabron. Van még benned szufla? Annyira szorongat, hogy már a csontjaid ropogását is hallom. Vagy a fingot szorítja ki belőled?- kérdezte röhögve, röfögve vagy röhögöröfögöként Bagabondo. Látszólag nagyon is élvezte a kialakult helyzetet, de annyi baj legyen, majd visszakapja valahogyan.
Legalább Hime most hallgatott Motochikára, ritkaság. Akkor is mindig visszamászott arra a tiltott fára, hiába esett le gyakran, csak hajtotta a vére, vagy valami. Pedig mondta MOtochika, hogy ennek nem lesz jó a vége, de csak nem nyugodott. De persze utána Motochika volt lebaszva, mert minek hagyta Himét fára mászni. Utána már inkább nem is mondta el Baa~channak, hanem lekezelte maga Himét. Igaz, nem csak azért, mert nem volt kedve a letoláshoz, hanem mert csak a húga volt, és mint bátyó, illik is figyelni rá, na meg vigyázni. S’ hiába játszotta a keményet Motochika, vagy akármi, szereti Himét, ezért is segített, és nem mondta el Baa~channak.
- Nemnem, mármint igen, de nem úgy, hanem csak azt néztem, hogy jól élsz meg ilyenek. Nem azt, ahogy fürdesz és egyéb marhaságok…- hadarta jó gyorsan. Ne akarják már itt megvádolni semmi perverzzel, főleg, mert a húgával az ember nem csinál perverzségeket, az megint más, ha az aktuális csajával igen, sőt, az jó is.- Hééé, azért panaszra sincs okom. Neutral Minden testrészem a helyén van, és elfogadható mennyiségben vannak rajtam hegek, meg vágások, és minden egyéb szarság. Mi a…- kicsit meglepetten nézett Himére, aki már dugja is befelé az orrlyukát. Nincs azért hozzászokva az ilyen bánásmódhoz. Ha valamikor vérzett, akkor lerendezte annyival, hogy majd megáll, meg egy férfinak nincs szüksége ilyenekre. Egy férfi elviseli a fájdalmat, és a vérzést.
- Jah… szerintem is, biztos itt véreztem volna el…- csak akkor hogyan is törte volna be az orrát? Mitől ült volna le a seggére? Igen, ezek ám a fontos kérdések, márt akárhogyan is nézi, Hime volt az, aki sikeresen betörte a szaglószervét, és fakasztotta a vérfolyamot. Ebből az egészből csak egy jó dolog sült ki, hogy lelepleződött Motochika, bár az orrvérzéstől akkor is eltekintett volna.
- He O.o?- magasba szaladtak a szemöldökei, amikor Hime már nyálas zsepivel kezdte mosni az arcát, azééért ennyire nem kéne, hogy kibújjon az anya belőle. Egészséges, nagykorú férfi Motochika, aki már nem kiskanállal eszi a nokedlit. Erre itt mosdatják.
- Öhm, igen, jó lesz az a csapos megoldás… én maszatoltam? Te kented el a vért!- mondta egy kicsit felháborodott arccal. Azért ha Hime nem esik neki az arcának, akkor nem lett volna itt összekenés vérrel. Majd ha megszáradt volna, akkor Motochika lekaparja, és kész.
- Köszi.- elfogadta a felkínált kezet, bár sok szüksége nem volt rá, de legyen egy jó napja Himének is. Mutassa csak meg, milyen erős is lett. Habár… az ölelése elég erős volt, talán a teste is edzettebb lett az idők folyamán.
- Szerintem is van arra egy, mintha részegen már ittam volna belőle. Vagy az egy másik volt? Passz…- fogalma se volt, de ha már arra gondolják mindketten, akkor egy próbát megér, mert ha ott lesz, akkor Motochika rakja is alá az arcát, és mossa lefelé a vért, na meg az orrára is hasznos lehet.- Ma? Hát… végül is semmi dolgom nincsen, semmi, ami de nagyon fontos lenne. Egy látogatás belefér.- meg talán egy jó kis vacsora is, ha már Anya lett Himéből, akkor tuti, hogy jól is főz, nyami.- Héhéhé… azért ez nem egészen így történt. Amikor elvégezted az Akadémiát, és elmondtad Baa~channak, ott voltam, csak nem láttál. Hát, még nem születtek meg az ikrek, nem is vágtam le, hogy terhes vagy. Elég hamar jöttek, időm se volt semmit se küldeni. Ami pedig Suzzut illeti, ha már az ikreknek nem küldtem semmit, akkor nem kivételezek. De láttam már őket is, nem csak rajtad tartottam a fél szememet, a másikat már rajtuk. De okééés, akkor azt a sok vacsorát bepótoljuk, kezdjük ma, az Akadémiással, majd utána megy tovább. Meg legalább a kölykök is tudni fogják, hogy van egy nagybátyjuk, apropó. Ha jól tudom, van egy keresztanya féleség is. Chiyo a neve, vöröske, és jó kis bögyöske. Na, majd szólj pár jó szót az érdekemben nála…- mondta vigyorogva, de a vigyora már annak is szólt, hogy megvolt a csap. Meg is nyitotta, és kiszedte az orrából a galacsinokat és megkezdte a mosdást, hűtést.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te24700/30000Gyülekezőtér 29y5sib  (24700/30000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyVas. Jún. 08, 2014 2:37 pm

CsaládEgyesítés

Természetesen Moto~nii sem vitatkozhatott a tényekkel, miszerint kénytelen rám támaszkodni, ha a sebesülések ellátásról van szó! Cool Ha elvágta volna valamijét, most tudnék neki kiscicás sebtapaszt is rárakni, de azt az orrára nem tehetem, mert akkor nem igazán kapna levegőt. :/ Tehát marad a galacsin, ami szintén eltömíti az orrát, de jobban szellőzik, mint a sebtapasz! Surprised
- Ugye-ugye?! Jobban kellene vigyáznod magadra, mert hiába tudom, hogy itt vagy, nem vigyázhatok végig rád, mert gyerekeim vannak! Surprised – Így igaz, egy pillanatra sem lehettem figyelmetlen, vagy veszíthettem el éberségemet, ha róluk volt szó, bármikor készek voltak valami csintalanságra… - Nem én kentem el, te tapogattad, és ezért oda is száradt! >w> - Fújtam fel arcomat, mert én aztán igazán nem kentem szét semmit! ˘o˘
Megfeszítettem izmaimat, hogy felhúzzam a férfit, bár azt éreztem, hogy lehet a kelleténél több karácsonyi sütit ehetett a legutóbb Kanae~sannál, mert igazán nehéznek bizonyult. Persze megjegyzést nem tehettem erre, mert egy család vagyunk, és hová lenne a kedvesség belőlem, ha ilyesmiket mondanék? Majd ha jön hozzánk, főzök valami igazán egészségeset, hogy ne csupa olyasmit egyen, amiben csak kalória van, de vitamin egy csepp sem!
Szerencsére nem tévedtem, valóban jól emlékeztem, hogy valamerre lennie kell csapnak, hiszen hogy máshogy locsolná Chiyo~san a virágait? ^w^ Mire ráadásul utol értem bátyámat a feje a csap alatt is volt, pedig szívesen segítettem volna neki kinyitni, vagy megmosni, mert ő amúgy se nagyon látja, hol is véres, mert itt tükör nincs! Surprised Bár ahogy teli kézzel toporogtam, én sem láttam belől sokkal többet a csomagok a látóterem nagy részét kitették, így lepakoltam őket a földre, hogyha kell, legyen szabad kezem segíteni.
- Egy? >w> - Pillantottam rá laposan, mert egyetlen eggyel nem ússza meg, igenis minden egyes alkalmat be kell pótolnia, ahogy korábban mondtam, ez nem így működik! ˘_˘ - Ez gyenge magyarázat, Moto~nii, nem bújhatsz ki az ígéret alól, tartsd a kisujjadat! – Mutattam fel az enyémet is, ahogy Suzucchannal szoktuk, mert ez a legerősebb módja, hogy a másik betartsa a szavát! Bele akasztottam ujjába az enyémet, majd megráztam, esélye sem volt tiltakozni. CoolÍgy ni, most már megszeghetetlen az ígéret, mert meg van pecsételve kisujj esküvel, tehát muszáj jönnöd, és nincs fellebbezés!
Bár az kicsit elgondolkoztatott, hogy a gyerekekre is figyelt, és ezt senki sem vette észre. Persze nem vele volt a baj, elvégre ő mégis csak a bátyám, Kanae~san mellett nőtt fel, sosem tenne semmi rosszat a gyerekekkel, de lehetett volna bárki más is! Ha erre nem figyelünk jobban oda, akkor akár nagy baj is lehet, és azt már nem lehet visszacsinálni, szóval ezentúl még jobban nyitva kell tartanom a szemem.
- Chiyo~sannak? Surprised – Pislogtam rá, majd elpirulva vágtam tarkón megjegyzésére. – Ilyet nem illik egy hölgyről mondani, főleg nem Chiyo~sanról, mert ő már sokszor segített nekem, és nagyon kedvelem, és különben is a barátom, ne mondj ilyet egy barátomról! >w> - Morogtam neki egy szuszra, hiszen tarthatatlan, hogy ilyesmi megjegyzéseket tegyen, mikor a lány olyan kedves volt, hogy még a virágos kertet is segített rendbe hozni, mikor egy merénylő összetörte a virágaimat! T_T
Nem értettem, hogy mért vigyorgott, mint a tejbe tök, én biztosan nem mondok semmi olyan Chiyo~sannak, ami nem igaz, így azt sem fogom, hogy Moto~nii jó! Bár rossz sem volt, mert velem sosem gonoszkodott, csak ijesztő volt, meg nagy, meg mindig ráncolta a homlokát, amitől úgy tűnt, mintha minden pillanatban mérges lenne, bár lehet az is volt. Sosem lehet ezt tudni, lévén vannak olyan emberek, akik tényleg folyton-folyvást mérgesek a legkisebb apróságok miatt is! Surprised
- Egyébként éppen hozzá igyekeztem… - Gondolkodtam el aztán, miközben mosakodott, majd arcomra széles mosoly kúszott. – De nagyon sok dolgom van, elvégre vacsoravendégeket várok, így rád bíznám ezeket, hogy add át neki, rendben? ^w^ - Láthatta rajtam, hogy esélye sincs tiltakozni, így közelebb is toltam hozzá a dolgokat. – Tudni fogja, hogy mire használja őket, így rád bízom, Moto~nii! :3 Este hétre pedig várlak, ha nem jössz, megtalállak! ^.^ - Azzal integettem, és visszaindultam a tizedik osztag felé, halkan dudorászva, miközben az esti menün gondolkoztam. Vajon ugyanazokat szereti, mint régen? Mindegy, a lényeg úgyis azon lesz, hogy ismét együtt legyen a család! ^o^

/Köszönöm a játékot! *o* Vacsinál találkozunk Wink /
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyülekezőtér Cl0te5000/15000Gyülekezőtér 29y5sib  (5000/15000)

Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér EmptyPént. Júl. 25, 2014 5:51 am


CsaládEgyesítés

Még hogy vigyázzon jobban? O.o Elvégre pont azért vérzik az orra, mert Hime olyan lazán megfejelte, hogy az bárkinek a becsületére válna. Néha azt gondolta, hogy üres volt a húga feje, de most már biztos abban, hogy nem. Ha más nincs is benne, de tuti, hogy betonnal van töltve.
- Azért az szép is lenne, ha ennyitől kidőlnék. Nem sok keresni valóm lenne ebben az osztagban, nem? Meg ha azok a gyerkőcök rád ütöttek, akkor gyakran padlót fognak fogni, de hogy nem lesz tőle bajuk, az is tuti.- emlékszék azért, hogy Hime gyakran eset-kelt, és néha sírt is, de hamar kutyabaja volt. Mindegy mit mondanak róla, vagy mi van. Kemény csaj volt a húga, az már biztos. Ha csak fele ennyire is kemények a gyerekei, akkor rájuk se lesz semmi gond.
- Ami nem és vérzett volna, ha nem fejelsz fel. Azért ezt tegyük hozzá, te Hamardi.- motyogta magának, de a nem létező bajsza alatt ott bujkált egy csibészes mosoly. Mindegy, hogy így sikerült a találkozásuk, a lényeg, hogy sikerült. Rohadt boldog volt attól, hogy ismét egy család lehetnek, és Baa~chan se panaszkodhat majd. Hiszen véletlen volt, és Hime ismerte fel, meg egyébként is. Bika lett Hime, tehát vigyázni se kell már rá nagyon. Honnan tudja, hogy erős lett? Hogy olyan lazán segítette fel, mintha cukorból lenne. Megérzi Motochika, ha valaki erős volt, és Hime az volt, sőt, bármilyen szar ezt beismernie, de erősebb volt.
~ Húúúúúúúú, Cabron, ez már szívás. Szerintem úgy beletudna verni a talajba, hogy az embereknél bukkannál elő. Vagy lehet virág lenne belőled, amit sokan levizelnek. Bár korpa az elég rendesen van a fejeden.- krákogva röhögött Bagabondo. Mert mint mindig, most is roppant kedves, és megértő volt.
~ Ja, de vágod, hogy ez neked is szívás. Ha nálam erősebb, akkor bizony a kardja nálad is erősebb. Szoptad, haver.- jól esett a visszavágás, bár attól ez még a tényen nem változtat. Aprószar volt Motochika, és kész.
~ De… - emelte az ujját is Bagabondo, hogy tiltakozzon, de lassan le is engedte, majd zsebre rakta a kezeit, és az orra alatt morgott.~ Nyalj sót, Cabron.- ezzel ez le is volt zárva, ahogy a csap el lett zárva.
- Egyszerre nem elég egy?- nézett elég meglepetten Himére, majd felvonta a szemöldökét, megforgatta a szemeit, sóhajtott egy nagyot, és tartotta az ujját.- Na örüjjé, megvan ez az eskü is.- de azért tuti, hogy heti egy alkalmas cuccok lesznek ezek. Az kéne még, hogy minden nap ott legyen. Mert mi van, ha a gyerekek nem fogják kedvelni, vagy túl durva lesz játék közben? Nem lesz olyan nagybácsi, akivel a fiú majd mehet kocsmázni, vagy olyan, aki elveri a lányok kéretlen udvarlóit.
- Hát… ha úgy nézzük, akkor vérszerződés is volt már.- motyogott.- De okés, majd megyek, nincs fellebbezés.- nem mintha keresne, legalábbis az első alól nem, utána majd eldől minden.
- Igen…- vigyorgott, de hamar leolvadt az arcáról. Utána kicsit megjátszott felháborodással szólalt meg.- Hééé!! A faszomat már! Ne csapkodj, mert megmondalak majd Baa~channak.- igen, ez volt a legdurvább fenyegetése, de aki ismeri Baa~chant, az tudja is, hogy ez pont elég. Csak jelen helyzetben hasztalan.- Jójó, neked segített, meg barátod, de én meg férfi vagyok. Mi így beszélünk, meg ilyeneket mondunk, szóval neeeeeeeeem kell csak úgy csapkodni. A szarból se tudod kiszedni a rossz szagot, így a férfiakból se ezt.- kész, meg van ez magyarázva. Erről ennyit.
- Na, akkor ha mész, akkor kezdheted is a fényezésem…- mire kettőt pislantott, már ki is lett adva a feladat. Nem sikerült a gyors kapcsolás.- Hogy mi van…? Várjál már… Jó, okés, ott leszek…- fáradttan sóhajtott egyet, majd hanyagul megvonta a vállait, és felszedte a Hime által itt hagyott holmikat, irány Vörösbögyös keresése.

//Köszönöm a játékot húgi, vacsinál találkozunk ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyülekezőtér _
TémanyitásTárgy: Re: Gyülekezőtér   Gyülekezőtér Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyülekezőtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 11. Osztag-