-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kérdezz-Felelek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te6000/15000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzer. Jún. 20, 2012 9:22 pm

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: Sokivaníliás fánk kakaóval.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Konzerves pisi. Nem értem, a felnőttek mit seretnek benne.
3. Amit szívesen főzöl: Sisamint! Nagyon visses gyúrni, olyan, mint a gyurma, sak jobban ragad. :3
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Tavas, mert akkor ugrálnak a nyusikák, és dél, mert olyankor még nem kell aludni menni.
5. Kedvenc számod: Tizentíz! Surprised
6. Kedvenc színed: Kék, mert az ég is kék, meg a víz is, meg a delfinek is.
7. Kedvenc ruhadarabod: Kék. :3
8. Amit jelenleg viselsz: Kék. :3 *feszít abban a ruhájában, ami már egy hete rajta van... nem hajlandó épp mást felvenni ezt a kedvencét kivéve*
9. Amit otthon viselsz: Kéket! *-*
10. Amiben alszol: Ágyikóban, de néha a nővérke ágyában. *ásít*
11. Kedvenc alvópózod: Nyusipóz.
12. Amivel alszol: Plüssökkel, meg néha nővérkével.
13. Rossz alvási szokásod: Ninsen olyan, mert tudom jól, hogy a plüssök éjszaka megvédenek a gonosoktól, sak nappal úgy tesnek, mintha nem is, ezért nem mozognak sak. De ez titok, pssst! Surprised
14. Amivel másokat ébresztesz: Bosánat, véletlen volt! TT^TT
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Napsugárral, arra mindig felébredek.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Megdörsölöm a semem.
17. Amivel eltöltöd a napod: Megyek a zoviba, vagy Yuyu bássival Rimpimikkibe, jássok Miyokoval meg Nayokoval meg mindenkivel, parókát sinálok Masi bássi felmosójából, rajzolok nővérkének, Shun néninek meg Sefi néninek, meg sok sokit esek.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Seretek rajsolni.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Miniriniribe! Tele van delfinekkel! *>*
20. Ahol szívesen élnél: Rimikiben! Tele van delfinekkel! *<*
21. Legnagyobb álmod: Hersegnős volt! *o* Le is rajsoltam. Surprised *megmutatja*
22. Három kívánságod az élettől: Sak egy van, nagyon seretnék egy kisösit. Embarassed
23. Rituáléd, szokásod: Minden este felolvastatok valakivel egy mesét. :3
24. Rossz szokásod: Judit bássi kisikisett, azt mondta, nem tudok besélni. sírás
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Mindig elostogatom a sokimat, és nekem nem marad.
26. Ami legjobban felbosszant: Ha valaki nem tud jássani. Vagy nem hisik el, hogy az a sabály a jó, amit én mondok, pedig de.
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Nayoko, néha nem adja vissza Tüfüt. T^T
28. Aki leginkább ad szavadra: Yuyu bássi, a lovagom, meg Miyoko, a legjobb barátnőm. :3
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Meghúzgálom a ruhájuk sélét.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Sírok. sírás
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Nem voltam még olyan.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Sírok. sírás
33. Ami felvidít: Misisonka és a nyusijai! *-* Főleg Pimpinkin. :3
34. Ami elszomorít: Ha valaki somorú, akit seretek, vagy ha rám sólnak valamiért.
35. Testrészed, amit szeretsz: A kezem?
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: *nem érti a kérdést, miért kéne elégedetlennek lennie önmagával*
37. Amikor legcukibbnak érzed magad: Nem soktam magam így érezni...
38. Kedvenc testrészed: A fej, azt könnyű rajsolni.
39. Első dolog, amit megnézel másokon: A mosolyt. :3
40. Férfiideálod: *kérdőjelek pislákolnak a feje felett*
41. Első csókod: Tudom én, hogy néha a fiúk és a lányok bevesik a sájukba a másik nyelvét! Nyers hús, és nyálas is, olyan undik, fúúúúúúj! Surprised Nem értem a felnőtteket. Előbb a konzervpisi, aztán a nyálas husi...
42. Legcikisebb helyzeted: Egyser popóra estem, amikor tánsolni akartam. Remélem, senki sem látta.
43. Amire a legbüszkébb vagy: Kisíneztem Keo bássi falát levelekkel! *.*
44. A fogkrémes tubus közepe vagy vége: Ha mentolos, akkor a vége, mert azt nem seretem, de ha nem mentolos, hanem a rágógumis, aminek finom az íze... Embarassed Nem én ettem meg, eskü! TTT^TTT
45. Titkod, amit megosztasz: Van egy súnya kislány, aki olyan, mint én... Néha bántani sokott.
46. Mi leszel, ha nagy leszel: Királylány, bár igaziból már az vagyok, meg játékból is, amikor kalózosat jássunk, vagy superhősöset a karuzákkal, amiknek nehéz kimondani a nevüket, meg tűzoltó, meg állatorvos, de főleg állatorvos, mert nagyon seretem az állatokat. :3
47. Amivel foglalkoznál, ha nem vaizard lennél: De hisen nem is vagyok varásló. Surprised *ismét ott villognak a feje felett az érthetetlenségét jelző kérdőjelek*
48. Amivé változnál állatként: Delfin! Delfin akarok lenni! ****-****
49. Amit tennél állatként: Úsnék a sellőkkel meg Miyokoval, a pipihallal a vísben. *-*
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Sose vegyetek sipőfűsős sipőt, átverés az egés. *szenved egyet a cipőfűzőjével, és sikeresen összeköti a két cipőjét*
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-&quot;
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te13300/15000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzer. Jún. 20, 2012 10:43 pm

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

Na, jöttem már én is megcsinálni ezt a telibecseszett szar kérdezősdit, de most megmondom, hogy ha valami faszságot kérdeztek, balhézni fogok, köcsögök! -.-

1. Kedvenc ételed/ italod: madártej ._. leszarom, hogy a madár nem tejel, de a neve akkor is jól hangzik, és kurvára szeretem a vaníliát ._.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: faszt fogom majd neked elmondani… még a végén a képembe toljátok valami szaros valóságszarban, aztán ússzak benne, vagy tudomisén mit csináljak vele -.-
3. Amit szívesen főzöl: anyád roston sütve, gyökér -.-
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: nyár bazd meg… szeretem a meleget, meg a strandot >.>
5. Kedvenc számod: kimondhatatlanul kezded felbaszni az agyvizem *elkezd rángani a szemöldöke*
6. Kedvenc színed: barna… *még jobban rángani kezd a szemöldöke*
7. Kedvenc ruhadarabod: amit rajtam látsz, baromarcú ._.
8. Amit jelenleg viselsz: az előbb mondtam, seggarcú… mennyé má el valami fogyi dokihoz, ha ekkora idióta vagy -.-
9. Amit otthon viselsz: na ne fárassz, mert beleépítelek a falba vakolatnak, köcsög! Nyalogasd a húsvéti sün golyóit karácsonykor! *kezd egyre feszültebb lenni, már az ér is kezd dagadni a homlokán Surprised*
10. Amiben alszol: ágyban, baszod… -.-
11. Kedvenc alvópózod: plafonról csüngve… Rolling Eyes *kezdi már icipicit unni Surprised*
12. Amivel alszol: takaróval, meg egy párnával -.- mi mással… tuti nem fogok befeküdni egy tetves Micimackó, meg néhányszáz kenguru közé -.-’’’
13. Rossz alvási szokásod: berúgom a pofád, ha nem lépünk tovább a durmolás témáról!
14. Amivel másokat ébresztesz: szeretnéd, hogy rád is rád rúgjam az ajtót, mert megteszem hajnal kettőkor, ha tovább basztatsz a kurvára izgalmas kérdéseiddel -.-
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: azt csak Eras tudja, de már ő se sokáig -.- azt is felrúgdosom, aztán boncolgathat csigákat a csilláron csüngve -.-
16. Amit elsőként teszel ébredés után: lecsekkolom a gazokat a sarokban *a mini kertre bök, amit a sarokban helyezett el Surprised*
17. Amivel eltöltöd a napod: titokban könyvtárba járok… *halál nyugodt pofával* be ne vedd már gyépés… Rolling Eyes gondozom azokat a szarokat a sarokban, meg balhézok mindenkivel aki csak az utamba kerül -.- szeretnél te is egy maflást? boldogan leosztok egyet… -.-
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Eras nyakán csüngök és együtt megyünk partizni a közeli dizsibe… amúgy megy anyád!
19. Ahova elutaznál nyaralni: pff… közöd?! *heves szemöldökrángatások és érdagadások közepette* még a végén rám uszítanátok azt a sok papaköcsögöt ._.
20. Ahol szívesen élnél: óóó hogy bazd meg a mocskos… fúúú te köcsög állat kinyírlak a kérdés sor után, esküszöm -.- pálmafán, bazd meg… azon, ha ennyire érdekel -.-
21. Legnagyobb álmod: hogy végre rád zuhan egy 100 tonnás üllő -.-
22. Három kívánságod az élettől: 1. bár a torkodon akadna valami, hogy végre befejezzük ezt a szarfost ._. 2. Eras hagyjon már élni, mert kurvára kinyiffantom egyszer ._. 3. újra Teo-samát szolgálni >.> (*3*) *próbálja leplezni a Teo-sama felé irányuló fankodását, de némi pír még így is látszik az arcán ._.*
23. Rituáléd, szokásod: szeretném végre betörni a pofád
24. Rossz szokásod: nem bírom a képedet -.-
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: pff.. ki nem szarja le?! -.-
26. Ami legjobban felbosszant: az hogy még mindig itt basszuk a rezet -.-
27. Aki legkevésbé hallgat rád: mindenki szarik a fejemre, pedig már rájöhettek volna hogy nálam nagyobb és okosabb zseni nem létezik HM-ben -.-
28. Aki leginkább ad szavadra: én bazd meg
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: vakarom seggem -.-
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: ütök, rúgok, kiabálok, balhézok, soroljam tovább?
31. Amit teszel, ha ideges vagy: *dudorodik az ér a homlokán újfent Surprised*
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: *levág egy tockost a riporternek ._.*
33. Ami felvidít: ez most kibaszottul jól esett Twisted Evil
33. Ami elszomorít: semmi közöd hozzá -.-
35. Testrészed, amit szeretsz: nem vagyok önimádó kőbunkó paraszt ._.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: tökéletes vagyok, jól van, köcsög >.> *a melleire mutogat xD*
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: mikor belelépek a szádba és felhúzlak bakancsnak -.-
38. Kedvenc testrészed: anyádnak a segglyukát húzom fel az orrodra, ha nem lépünk tovább -.-
39. Első dolog, amit megnézel másokon: a pofájuk… a tiéd elég ocsmányra sikerült, gyökér…
40. Nőideálod Férfi ideálod: Ha?! *értetlen fej*
41. Első csókod: faszom se emlékszik már arra… -.-
42. Legkínosabb randid: pff… -.-
43. Tökéletes randevú: lapozzunk -.-
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: nem mondom még egyszer agysorvadt tujagyökér -.-
45. Álmaid családja: … -.- *felrúgja a riportert székestől*
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: óóó… balerina, bazd meg… Rolling Eyes
47. Mi lennél, ha nem hermafrodita lennél: anyád a hermaizé, köcsög… mindjárt megetetem veled az öklömet, aztán mehetsz szotyizni a nagymamik közé a földalá -.-
48. Amivé változnál állatként: minden resumnál állattá változom -.-
49: Amit tennél állatként: letépném a fejed, megrágnám, aztán kiköpném a keselyűknek, vagy Erasnak, hogy még ők is megrágjanak párszor -.-
50: Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: ha még egyszer a nyakamra külditek ezt a köcsögöt, titeket is utána küldelek!!! -.-
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te40700/45000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 5:49 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske
1. Kedvenc ételed/ italod: Citrom! *o* Citromos süti, de kizárólag Kohaku-sama és Kocchan féle, álcázott hamis sütik nem kellenek! ˇ<ˇ Meg a citromos sör! Nem Keisuke-sama, az nem limonádé! >.>
2. Amit soha ne ennél/ innál meg: Őőőő… ._. *erősen gondolkodik, szokott enni és inni mást a citromos sütemény és a citromos sörön kívül?*
3. Amit szívesen főzöl: Hát eddig nyúlpörkölttel próbálkoztunk, de sajnos nem tudtuk megkóstolni, mert a konyhát is mellé sütöttük… :/ Pedig biztosan pikánsabb lett volna úgy az íze... Surprised
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Tél, mert akkor vicces játszani a hóban és ok nélkül Ördög űzhetünk fűtés címszó alatt! *<*
5. Kedvenc számod: 10! Cool
6. Kedvenc színed: Azt hiszem a lila és a sárga, olyan jól mutat a kettő együtt! Surprised *ki hinné, hogy kontraszt színek? Rolling Eyes *
7. Kedvenc ruhadarabod: Zokni! Mindig is szerettem volna olyan bolyhos, térdig érő, csíkos zoknit… Embarassed
8. Amit jelenleg viselsz: Fekete kimono ._., fehér kabát, ne is tudd, milyen meleg van bennük! Surprised
9. Amit otthon viselsz: … ugyanezt Surprised
10. Amiben alszol: .____. miért ez a tízes számú kérdés? Surprised
11. Kedvenc alvópózod: A micsimicsodám?! O_o
12. Amivel alszol: PONPOOOOON! *<*
13. Rossz alvási szokásod: Ilyen létezik? °o°”
14. Amivel másokat ébresztesz: Még nem kellett másokat keltenem, de biztos valami kedves módon *w* *háttérben Keisuke-samat igyekszik kirángatni az ágyból, hogy vigye el őt, Himmecchant és Ricchant, meg a többieket állatkertbe, most! >.>*
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Bármivel, amúgy nem szeretek korán kelni, de jobb lenne szerintem, ha senki se próbálja ki… Surprised *rejtegeti az ágya alá rejtett hívatlan ébresztők ellen felszerelkezett papírrepülő és béka zöldséghadseregét*
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Kimászok az ágyból, PonPon-t vonszolva… ne is tudjátok, hogy milyen nehéz feladat! Surprised
17. Amivel eltöltöd a napod: Öhm… nos… *látszik rajta, hogy nagyon töri a fejét, közben kézujjait hívja segítségül a számoláshoz*… hát szoktam Ördög űzni; citromos sütit enni; Ördög űzni; háborúzni KatsuSaval; Ördög űzni; szigorúan Keisuke-samaval mumus kergetni, mert csak ő tudja végig a zene szövegét; Ördög űzni; testőrködni Keo-báró-samanak; Ördög űzni; megpróbálni mosolyt csalni Kawashima tájcsó arcára; Ördög űzni…
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Ördög űzni! *.* Citromos sütit enni! *w*
19. Ahova elutaznál nyaralni: Hát a Cseppkőbarlangba! Surprised
20. Ahol szívesen élnél: Otthon? Surprised
21. Legnagyobb álmod: Eddig mindegyik belefért a kobakomba... Surprised
22. Három kívánságod az élettől: Kifogyhatatlan Kohaku-sama és Kocchan féle citromos süti készlet; a Stonehanget az osztag udvarába *o* és világbékét! Surprised Mert Keisuke-sama, azt mondta, hogy ezt is kell mondani… Surprised
23. Rituáléd, szokásod: Az Ördögűzés? De azt minden 10. osztagos csinálja! *w*
24. Rossz szokásod: Keisuke-sama azt mondta, hogy a kavics szeretetem, pedig olyan szépek, hát nem? *.*>.> Utállak, Keisuke-sama! T^T (x”DD)
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Kavicsoook~ *<* *vidáman mutogatja kisebb kavicsokból álló gyűjteményét*
26. Ami a legjobban felbosszant: Semmi, egy kisangyal vagyok! Surprised *a háttérben éppen látja, hogy Masa (Katsu) a kapitányi székre pályázik* El onnééét!!! >____> *papírrepülő és béka zöldségtámadást zúdít rá*
27. Aki legkevésbé hallgat rád: SSSuwuntájcsó *retteg, mint a nyárfalevél* meg Kohaku-sama T^T… meg Shizuk-chan… mindig bánt, nem is értem, hogy miért! T_T
28. Aki leginkább ad szavadra: PonPon *w*
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Megszólítom őket? Surprised
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Csapkodj a két kezeddel, mint egy madár, az mindig bejön! Surprised
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Semmit, nem szoktam ideges lenni! Surprised *látja, hogy KatsuSat nem hatotta meg a zöldségflottája, ezért felkap egy asztalt és elindul felé, hogy hozzávágja, hangos csataüvöltéssel*
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: *makacsul hallgat, nem mondja el, hogy PonPont ölelgeti és, hogy a haori végébe fújja az orrát, mert sose talál zsebkendőt akkor, amikor kellene neki >.>”*
33. Ami felvidít: PonPon, citromos süti, Ördögűzés
34. Ami elszomorít: Ha mások is szomorúak vagy, hogy nem kapok citromos sütit! T_T
35. Testrészed, amit szeretsz: A szám, mert azzal eszem a citromos sütit! *w*
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: A lábaim! Folyton elbotlok, ha nagyon sietnem kell… T_T
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Cool *felveszi a kavics és száraz virággal tarkított napszemcsijét, ami megvillan a napfényben, hogy növelje imaget*
38. Kedvenc testrészed: A kezem, mert abba kapom másoktól a kavicsokat! *w*
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Van e náluk süti vagy kavics természetesen, mert ha nincs, akkor tuti nem engem keresnek… Surprised
40. Férfiideálod: Ezmegez olyan, mint a kavicsból lévő Dávid szobor? Surprised
41. Első csókod: Az mi? O.o *miután Keisuke-sama elmagyarázza neki, kis villanykörte villan fel feje mellette* Jajj, de az százszor megvolt! PonPon mindig kap! *<*
42. Legkínosabb randid: Nekem csak tökéletes volt! *w*
43. Tökéletes randevú: A tengerparton, citromos sütivel és citromos sörrel PonPonnal… *w* *áradozik, valamilyen rejtélyes ok során kifelejtette az asszisztáló Keisuke-samát Neutral*
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: MI? Meg kellene kérnem PonPon kezét?! °o°
45. Álmaid családja: De hát az van! *w* Jó… lehet, hogy néha utálom Keisuke-samat, meg KatsuSat, de nem gondolom komolyan! De tényleg nem! T^T
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Hát már nem is emlékszem… ._. Várj csak! Azt mondod, hogy öreg vagyok?! ToT” Utállak, megmondalak Keisuke-samanak! T_T
47. Amivel foglalkoznál, ha nem énekes lennél: Bevallom, szoktam énekelni Ördögűzés során, de nincs végzettségem, de anélkül nagyon unalmas lenne, szóval nem is tudom…! T_T *kétségbeesik, fogalma sincs, hogy mit tenne akkor*
48. Amivé változnál állatként: Madárrá! *w*
49. Amit tennél állatként: Repülnék természetesen! Surprised
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Kaviiiics *3* Anyahajó
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te14000/15000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 7:23 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: Mapou tofu! *.*
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Gomba Kérdezz-Felelek - Page 2 4079864673
3. Amit szívesen főzöl: Epertortát, már tapasztalatom is van benne!
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Tavaszi naplemente *.*
5. Kedvenc számod: Hét
6. Kedvenc színed: Halvány színeket szeretem
7. Kedvenc ruhadarabod: Yukata
8. Amit jelenleg viselsz: Egy nyári yukatát, halványkék, hatalmas virágmintákkal
9. Amit otthon viselsz: Alkalomtól függően yukatát vagy kimonót
10. Amiben alszol: Ilyet nem illik kérdezni Embarassed
11. Kedvenc alvópózod: Háton fekve alszok
12. Amivel alszol: A pandával, amit Masaru-ama lőtt nekem a vidámparkban!
13. Rossz alvási szokásod: Nincs… a-azt hiszem
14. Amivel másokat ébresztesz: Azzal, hogy felébredek ^^”
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Önmagamtól kell felkelnem
16. Amit elsőként teszel ébredés után: A helyes megfogalmazás az, hogy mit tesznek velem a szobalányok ^^”
17. Amivel eltöltöd a napod: Rengeteg dolgom van, nehéz és hosszú felsorolni… gomennasai
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Szeretek a hangszereimen játszani (:
19. Ahova elutaznál nyaralni: Bárhová az Emberek Világába, olyan érdekes hely *.*
20. Ahol szívesen élnél: Hálás vagyok azért, hogy ilyen körülmények közé születhettem, nem lenne illő másra vágyni
21. Legnagyobb álmod: Egy korrupciómentes nemesi világ…
22. Három kívánságod az élettől: Boldogság, egészség, gondtalanság
23. Rituáléd, szokásod: A bocsánatkérés Embarassed
24. Rossz szokásod: Kicsit ügyetlen vagyok Embarassed
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Nem vagyok mindig kellően határozott. A jót másoktól kérdezze, kérem Embarassed
26. Ami legjobban felbosszant: Ha lehet ilyet mondani, az ostobaság ^^”
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Eto… nem tudom
28. Aki leginkább ad szavadra: Túl sokan bíznak bennem túlságosan, azt hiszem, nem vagyok rá pedig méltó
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Megszólítok, illedelmes hangnemben
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Köhintek, aztán elnézést kérek
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Nem szoktam ideges lenni
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Megpróbálom elterelni a figyelmem arról, ami bánt
33. Ami felvidít: Masaru-sama, Ai-sama, Kei-kun, Anao-kun és a többiek *o*
34. Ami elszomorít: Hogy is mondjam… a szomorú dolgok
35. Testrészed, amit szeretsz: Nincs nekem olyan Embarassed
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Ilyen sincs Embarassed Olyan vagyok, amilyen, szükségtelenül panaszkodni miatta nincs értelme
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Vonzó o.O Ezt biztos tőlem akarta kérdezni?
38. Kedvenc testrészed: Nem tudom, bocsánat :/
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Az öltözetük sokat mond Surprised
40. Férfiideálod: *elpirul* Hősies, bátor és kedves, olyan, mint Masaru-ama Embarassed
41. Első csókod: *még vörösebb válik* A szülinapomon, egy óriáskerék tetején a naplemente fényében Embarassed
42. Legkínosabb randid: Nem volt még olyanom Surprised
43. Tökéletes randevú: Az, ahol az első csókom esett, tökéletes volt Embarassed
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Embarassed
45. Álmaid családja: Embarassed *már rákvörös*
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Szabad, mint más gyerekek…
47. Amivel foglalkoznál, ha nem főnemes lennél: F-fogalmam sincs o.O”
48. Amivé változnál állatként: Panda!
49. Amit tennél állatként: Amit a pandák tesznek ._.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Mindent meg lehet oldani erőszak nélkül, ne feledjétek! Surprised
Vissza az elejére Go down
Kohaku
Shinigami
Shinigami
Kohaku

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : Konyha, pince
Registration date : 2010. Jul. 13.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Démonmágia oktató
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te6000/15000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 10:26 pm

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

*Feszültnek tűnik, ám kérdés, valóban így van, vagy mindig is ilyen volt. Szúrós szemeivel szigorúan pillant rá a riporterre, és egy szemöldökrángással jelzi, hogy megkezdhetik az interjút. Mindezt a Shinigami Nőegylet érdekében, természetesen. Bár nem érti, miért lenne bárki is kíváncsi rá, egy egyszerű shinigamira, nem olyan különleges ő...*

1. Kedvenc ételed/italod: A házias ízeket kedvelem. Egyébként egy szóval sem mondtam, hogy tegezhetsz, mucikám.
2. Amit soha nem enne/ inna meg: A drága éttermi és gyári vackokat! Meg se kóstolják, amit csináltak! A jó szakács mindig megkóstolja a főztjét. Neutral
3. Amit szívesen főz: Főzést hallottam? Neutral *felcsillan a szeme*
4. Kedvenc napszaka/ évszaka: Kora reggel, tavasz.
5. Kedvenc száma: Pi, mint pince.
6. Kedvenc színe: A virágok színei a legszebbek. Neutral Az én időmben még csak a virágokon lehetett rózsaszínt látni...
7. Kedvenc ruhadarabja: A yukatákat nagyon szeretem.
8. Amit jelenleg visel: Miért érdekel?
9. Amit otthon visel: Mi ez, szextelefon?
10. Amiben alszik: Fogom is én elmondani, meg akarsz erőszakolni, mi? Még mit nem. Hiroki, neked meg senki se kíváncsi a pucér seggedre a válaszaidban. Neutral
11. Kedvenc alvópóza: *gyilkosan felvillan a szeme*
12. Amivel alszik: Mucikám, szeretnéd, hogy veled aludjak, mi? Még mit nem. Neutral
13. Rossz alvási szokása: Mennyi van még hátra ebből? *a riporterre pillant*
14. Amivel másokat ébreszt: KÉSZ A REGGELI. *megkongat egy harangot*
15. Amivel Önt könnyen fel lehet ébreszteni: Na azt próbáld meg, édes drága egyetlen kis tündérbogaram... Majd direkt elárulom neked, mi? Neutral
16. Amit elsőként tesz ébredés után: Felkelek.
17. Amivel eltölti a napját: Főzök, takarítok, főzök, Pincét ellenőrzök, főzök, a gyerekeimmel foglalkozok, főzök, Akane lyányommal foglalkozok, főzök, meg a nőegyletben vagyok.
18. Amit szívesen csinál szabadidejében: Főzök... és kóbor macskákat etetek.
19. Ahova elutazna nyaralni: Takeo, megyünk a hétvégén onsenbe. *eldöntötte* Neutral
20. Ahol szívesen élne: *mutogatja az álombirtokát, az igen egzotikus Mizushima birtokot, ahol ott sündörögnek a pávák, Kohaku kedvenc madarai, nem kell neki ennél több*
21. Legnagyobb álma: Unokák. Neutral
22. Három kívánsága az élettől: Unokák, egészség, takaros menyasszony Takeonak. És unokák. *.* Neutral
23. Rituáléja, szokása: *felsorolja 101 titkos Kohaku-féle főzési praktikáját, olyan szőrszálhasogató dolgokat belefoglalva, mint például hogyan törje fel a tojást, vagy egy serpenyőben csakis miféle ételeket főzhet, meg hasonlók*
24. Rossz szokása: *megcsipkedi a riporter arcát*
25. Jó/ Rossz tulajdonságai: Hah! *elég makacs ahhoz, hogy sosem ismerné el a rossz tulajdonságait... önmagát meg nem illik fényezni, majd mások megteszik helyette*
26. Ami Önt a legjobban felbosszantja: Amikor Hanbei megjelenik.
27. Aki legkevésbé hallgat Önre: Van olyan? Neutral
28. Aki leginkább ad az Ön szavára: Mindenki ad a szavamra. Neutral
29. Amit tesz, hogy figyeljenek Önre: *újra megcsillannak gyilkos fénnyel a szemei*
30. Amit tesz, ha nem figyelnek Önre: *akezét a sodrófa markolatára teszi*
31. Amit tesz, ha ideges: FORRÓ LEVEST A NYAKÁBA! Neutral
32. Amit tesz, ha szomorú: Megetetem a macskákat és a pávákat.
33. Ami felvidítja Önt: Takeo és Asuka boldogsága.
34. Ami elszomorítja Önt: Ha nem eszik meg a főztöm. Neutral
35. Testrésze, amit szeret: A kezem. Azzal kapsz a pofádra, ha nem lesz vége a faggatózásnak hamarosan. Neutral
36. Testrésze, amivel elégedetlen: A melleim. Elszottyadtak. Hahahahaha...
37. Amikor legvonzóbbnak érzi magát: Tudtam én, hogy a testem kell neked, mucikám. Neutral
38. Kedvenc testrésze: A csirkemell, könnyű vele dolgozni.
39. Első dolog, amit megnéz másokon: Ha rossz napom van, azt, hogy mibe tudok a leginkább belekötni. Neutral
40. Férfiideálja: Engedelmesen dolgozik a Pincében. Neutral
41. Első csókja: Szeretnél tőlem egy pusszantósat? Neutral
42. Legkínosabb randevúja: Életem első chili paprikájával volt. *felnevet* Neutral
43. Tökéletes randevú: Hanbeinek esélye sincsen. *gyilkos tekintet* Neutral
44. Tökéletes lánykérés/esküvő: Ó, igen, az enyém tökéletes volt. Kivéve az ebédet, bárki főzte, borzalmas volt.
45. Álmai családja: Néhány kisunokának örülnék, hogy újra teljes legyen a család.
46. Ami gyerekkorában szeretett volna lenni: Ápolónő, az is lettem.
47. Amivel foglalkozna, ha nem Soul Society Nagyasszonyanyája lenne: Hogy mi vagyok? *értetlenül rápillant Akanére* Neutral
48. Amivé változna állatként: Hattyúvá. A legszebb állat. Mint a páva.
49. Amit tenne állatként: Hát többé nem főznék, az hótziher.
50. Amit üzen a kérdéssor olvasóinak: Na ne kotnyeleskedj itt nekem! Elég ebből, mész a Pincébe!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com/t1837-a-pince
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te43000/45000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 11:30 pm

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: Ital sör, étel sör. Kérsz?*felszisszent egyet.*
2. Amit soha nem ennél/ innál meg:Minden, ami egy tudóstól származik( ki tudja mit rak bele?)
3. Amit szívesen főzöl: Vajas kenyér.
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Néz ki az ablakon, és találd ki.*mutogat HM-re*
5. Kedvenc számod: 69.
6. Kedvenc színed: A basznikék.
8. Amit jelenleg viselsz: Ruha, de ha érdekel nézd meg a profilom. Csak nem vörös, hanem fehérbe.
9. Amit otthon viselsz: Bokszer, vagy egy szál fogtömés.
10. Amiben alszol: Ha részeg vagyok, akkor a saját hányásomban, ha nagyon részeg, akkor lehet máséban, de ha szerencsém van, akkor általában ágyban. Ha nagyon szerencsém van, akkor máséban.
12. Amivel alszol: Alkoholos üvegek.
13. Rossz alvási szokásod: Gyakran alva iszok.
14. Amivel másokat ébresztesz: Vagy a másnapos fejfájás miatti nyavalygás, vagy hangos ásítás, de mivel egyedül élek, így ezzel nem kell foglalkoznom.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Próbáld meg elvenni a piámat.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Megnézem, hogy van-e még az üvegben.
17. Amivel eltöltöd a napod: Ha nincs munka, akkor piálás, PS3, és azoknak a személyeknek a fotóját dobálom, akiket utálok.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Olvasd el a 17-est.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Valami shinigami, arrancar meg egyéb mentes helyre.
20. Ahol szívesen élnél: LSD fentebb.
21. Legnagyobb álmod: Sörtenger. *egyre unottabb képet vág a kérdések miatt.*
22. Három kívánságod az élettől: Sör, bor, pálinka. *látszik rajta, hogy nem veszi komolyan*
23. Rituáléd, szokásod: A cigis dobozt bontás előtt megütögetem, az tetejét kétszer az alját is kétszer.
24. Rossz szokásod: Mások szerint, csak az van.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Sokan mondják, hogy nincs jó, de rossz annál több.
26. Ami legjobban felbosszant: Ha valaki egy 50 kérdéses marhasággal fáraszt. *ropogtatja az ujjait.*
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Senki nem hallgat rám.
28. Aki leginkább ad szavadra: A tükörképem, de ő se mindig.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Semmit, vagy figyelnek, vagy nem.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Nem erőszakoskodok, ha akarnak valamit, megtalálnak.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Iszok.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Iszok.
33. Ami felvidít: Ha iszok.
34. Ami elszomorít: Ha nem iszok.
35. Testrészed, amit szeretsz: A kezem, azzal fogom a sört.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: A májam, egyre inkább ellenkezik a pia miatt, ja meg a veséim is.
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Három napos borosta, enyhe hagyma szag, és büfizés a sör miatt. *forgatja a szemeit, de lassan a kérdezőnek fogja.*
38. Kedvenc testrészed: Kezek.
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Ha csaj, akkor szerintem kitalálod. Persze hogy a lelkét. *ironizál.*
40. Férfiideálod: A mim? O.o Akarsz tőlem valamit?
41. Első csókod: Hát, ha a mesterséges lélegeztetés annak számít.
42. Legcikisebb helyzeted: Az életem.
43. Amire a legbüszkébb vagy: A hatalmas kagylógyűjteményemre. Lehet láttad már, a tengerpartokon tartom.
44. A fogkrémes tubus közepe vagy vége: Egyiket se eszem meg Neutral
45. Titkod, amit megosztasz: Egy ártatlan bárányka vagyok, aki a lelke mélyén igen is a mezőkön akar szaladgálni.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Felnőtt.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem alkoholista, szerencsétlen arrancar lennél: Gondolom shinigami, vagy sima arrancar.
48. Amivé változnál állatként: Egyesek szerint így is egy nagy állat vagyok.
49. Amit tennél állatként: Mekegnék.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Buuu. *felkel a székből, megragadja a kérdezőt, és kidobja az ablakon.
Vissza az elejére Go down
Ricco Albarracín
Privaron Espada
Privaron Espada
Ricco Albarracín

Férfi
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol
Registration date : 2011. Aug. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Rejtélyes utazó
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te10500/15000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (10500/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyPént. Jún. 22, 2012 9:22 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: Arrancar vagyok, rád bízom a megfejtést, olvasó.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Nahát… bájos hölgyeket, őket más értelemben kívánom.
3. Amit szívesen főzöl: Szeretek agyakat kisütni, kár hogy erre nincs lehetőségem a jelenlegi eszközökkel.
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Nincs sok választási lehetőségem… *kimutat Las Noches ablakán*
5. Kedvenc számod: Az minden bizonnyal Kiyo Phellera szája lesz.
6. Kedvenc színed: A hupilila, egyszerűen nem bírok betelni a nemlétező színekkel.
7. Kedvenc ruhadarabod: A női fehérnemű, természetesen, különösen az ominózus hölgyről éppen eltávolítva azt.
8. Amit jelenleg viselsz: Tarka bohócruhát csörgős sipkával.
9. Amit otthon viselsz: Jelenleg éppen otthon tartózkodom, így szeretném felhívni a figyelmet az előző kérdésre adott válaszra.
10. Amiben alszol: Nem tudok más választ adni, mint az előző kettő kérdésre.
11. Kedvenc alvópózod: Ülve, fél szemem nyitva van. Van, hogy mindkettő.
12. Amivel alszol: Egy teddy mackó… vagy elhiszed, vagy nem.
13. Rossz alvási szokásod: Leginkább az, hogy ébren vagyok. Legalábbis ez mások számára rossz.
14. Amivel másokat ébresztesz: Tönkreteszek néhány idegreceptort. Nagyon jó szórakozás.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Ha valaki közel jön hozzám, az általában elég motiváció szokott lenni az ébredésre.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Elolvasom a napilapot, szeretek tisztában lenni a nagyvilág híreivel *sunyin elvigyorodik*
17. Amivel eltöltöd a napod: Szivárványszínű vízilófigurákat festek.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Imádok unatkozni. A világ legjobb elfoglaltsága.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Az Antarktisz mindig is érdekelt… szeretek a télben nyaralni.
20. Ahol szívesen élnél: A lapos Föld peremén, a lábamat a semmibe lógatva.
21. Legnagyobb álmod: A tegnapiban egy kékbálna szerepelt. Az elég nagy?
22. Három kívánságod az élettől: Zizi, bambi, körhinta.
23. Rituáléd, szokásod: Pontosan egy óránként megigazítom a szemüvegem. A te hibád, ha nem látod, hol van az.
24. Rossz szokásod: Mindig igazat mondok. Idegesítő, tudom.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Én vagyok az, aki a legkevésbé ismeri önmagamat.
26. Ami legjobban felbosszant: A szivárványszínű vízilófigurák. Eléggé gyomorforgató ízlésre vallanak, nem de?
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Bizalmas információ, nem szeretném ha felhasználnák ellenem.
28. Aki leginkább ad szavadra: A teddy macim, mindig bólogat, ha mozgatom a nyakánál.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Tótágast állok szívecskés pizsamában.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Hisztizni kezdek és bőgni kezdek, nagyon hatásos szokott lenni.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: NEMMM VAGYOK IDEGES!!! >.> *ripityára tör egy poharat a kezében*
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Óóó, én olyankor nevetek a legtöbbet Surprised
33. Ami felvidít: A szivárványszínű vízilófigurák. Ugye milyen aranyosak?
34. Ami elszomorít: A buta szépségkirálynők, akiknek nem a világbéke a legnagyobb álmuk.
35. Testrészed, amit szeretsz: A lábujjam körmei.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Van egy szokatlanul hosszú szőrszál a vállamon. Idegesít.
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Miközben malmozok az ujjaimmal. Legalább háromszáz lány erőszakolt meg mikor ezt csináltam.
38. Kedvenc testrészed: A kecses, karcsú, sima női láb, lehetőleg fedetlenül.
39. Első dolog, amit megnézel másokon: A szemhéjuk belseje. Abban minden benne van. De főleg a szemük.
40. Nőideálod: Hosszú lábak, kecses küllem, dinnyénél kisebb mellek, tengerkék haj, furmányos és manipulatív jellem…
41. Első csókod: Ha szükséged van rá, odaadhatom. Még megvan.
42. Legkínosabb randid: Kiderült, hogy a kiszemelt férfi valójában nő. Ennél nagyobb csalódás még nem ért.
43. Tökéletes randevú: Az erőszak a sikátorban fényes nappal. Kifejezetten romantikus és izgalmas.
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Van egy nagyon meglepő módszerem, ami garantáltan sikert hoz. 20000 ryou az ára és megmondom.
45. Álmaid családja: Nahát… amit én álmodom, abból legfeljebb gyerek lesz, nem család.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Gyerekhentesorvos. Idegesített a többi korombéli élőlény.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem plüssnyuszi lennél: Notórius hazudozó és időutazó lennék minden bizonnyal.
48. Amivé változnál állatként: Kék tengeri meztelen csiga.
49. Amit tennél állatként: Fotoszintetizálnék, kedves olvasó.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: A lányt, aki megfejti, hány kérdésre válaszoltam őszintén, élete legszebb éjszakájában részesítem Wink
Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te14000/15000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 3:28 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

*kissé morgolódva foglal helyet, lenne ennél ezerszer fontosabb dolga is, úgyhogy most legszívesebben kibelezné a usert*
1. Kedvenc ételed/ italod: Közöd? *felvonja a szemöldökét*
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Ismét megkérdem: közöd?
3. Amit szívesen főzöl: A kémia főzés, tehát SAVAKAT *sátáni vigyor*
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Tél este a sarkkörön *szemeit forgatja*
5. Kedvenc számod: 13, nem vagyok babonás.
6. Kedvenc színed: He? Úgy nézek én ki, mint aki odavan a színekért?!
7. Kedvenc ruhadarabod: *végignéz magán* Találd ki! >.>
8. Amit jelenleg viselsz: Nem lehetsz ekkora gyökér… Fészpalm
9. Amit otthon viselsz: Otthon vagyok, te félkegyelmű >.>
10. Amiben alszol: *végignéz magán* Majd pont az orrodra fogom kötni, mi?!
11. Kedvenc alvópózod: Összegömbölyödök, mint egy kiscica -.- Szerinted komolyan erre figyelek olyankor?!
12. Amivel alszol: *épp hülyének nézi a riportert*
13. Rossz alvási szokásod: *még mindig hülyének nézi a riportert*
14. Amivel másokat ébresztesz: Kirúgom őket az ágyból.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Na azt próbáld meg!
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Felöltözöm.
17. Amivel eltöltöd a napod: Dolgozom.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: *hangosan felröhög*
19. Ahova elutaznál nyaralni: Nem tudom, feltűnt-e, te szerencsétlen, de itt nem igazán lehet tudni, mikor van nyár *a szemeit forgatja*
20. Ahol szívesen élnél: Ott vagyok Neutral
21. Legnagyobb álmod: A mim?
22. Három kívánságod az élettől: Kimeríthetetlen felszereléskészlet a laborba, több perpill nem kell >.>
23. Rituáléd, szokásod: Vérrel rajzolgatok. *megint a szemeit forgatja*
24. Rossz szokásod: He?
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Most komolyan ilyen baromságokra vagy kíváncsi?! >.>
26. Ami legjobban felbosszant: *ropogtatja az ujjait*
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Albarracín >< *egyik öklével a másik tenyerébe üt*
28. Aki leginkább ad szavadra: *gyilkos pillantással válaszol*
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Semmit. Neutral
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Komolyan azt hiszed, hogy feltűnési viszketegségben szenvedek?! >.>
31. Amit teszel, ha ideges vagy: *tarkón vágja a riportert*
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: *hangosan felnevet*
33. Ami felvidít: Kísérlet *-* Khm… Miért kéne felvidítania bárminek is? Neutral
34. Ami elszomorít: Nem szoktam szomorú lenni Neutral
35. Testrészed, amit szeretsz: *hülyének nézi a riportert, sokadszorra is, hátha végre felfogja*
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: *továbbra is hülyének nézi*
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: *felvonja a szemöldökét, de még mindig hülyének nézi a riportert, csak már kezdi idegesíteni is*
38. Kedvenc testrészed: Le lehet szállni rólam, barom! *tarkón vágja a kérdezőt*
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Nem szokásom másokat megnézni >.>
40. Férfiideálod: *gyilkos pillantás*
41. Első csókod: *még mindig gyilkos pillantás*
42. Legkínosabb randid: Fordulj fel! >.>
43. Tökéletes randevú: *lekever egy pofont a riporternek*
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: *nem üt, de az ujjait ropogtatja*
45. Álmaid családja: Most már tényleg megdögölhetnél! >.>
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Semmi közöd hozzá! … Amúgy ügyvéd. ._.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem arrancar lennél: Hollowként vadászgatnék, szerinted?!
48. Amivé változnál állatként: denevérré ._.
49. Amit tennél állatként: megkeseríteném az életed *sátáni vigyor*
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Üzenjek is nekik, mi?! Hah, még mit nem! >< *megy usert nyakazni*
Vissza az elejére Go down
Aoyama Tsubakimine Yui
Ember
Ember
Aoyama Tsubakimine Yui

nő
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 18
Age : 26
Tartózkodási hely : Kokoro no Shiro
Registration date : 2012. Jan. 25.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: onmyouji
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te4000/12000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:56 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: … Éhes vagyok *előveszi az ebédjét*
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: … *nem figyel, még az ebédjével foglalatoskodik* Édeset *válaszol másodjára*
3. Amit szívesen főzöl: … Nem főzök.
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: … Nincs.
5. Kedvenc számod: … Nincs.
6. Kedvenc színed: … Nincs.
7. Kedvenc ruhadarabod: … Nincs.
8. Amit jelenleg viselsz: … Macerás felvenni. *blúza nyitva, alatta láthatóan semmi*
9. Amit otthon viselsz: … Ott felöltözetnek.
10. Amiben alszol: … Ing, bugyi. *szeme se rebben*
11. Kedvenc alvópózod: … Nincs.
12. Amivel alszol: … Egyedül.
13. Rossz alvási szokásod: … Átváltozok.
14. Amivel másokat ébresztesz: … Átváltozok.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: … Ébren vagyok.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: … Megdörzsölöm a szemem.
17. Amivel eltöltöd a napod: … Vadászok.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: … Nem szeretem.
19. Ahova elutaznál nyaralni: … Süt a nap.
20. Ahol szívesen élnél: … A kúriában.
21. Legnagyobb álmod: … Álmos vagyok.
22. Három kívánságod az élettől: … Nincs.
23. Rituáléd, szokásod: … Onmyouji szokások.
24. Rossz szokásod: … Nem védekezek.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: … Nem tudom.
26. Ami legjobban felbosszant: … Nem tudom.
27. Aki legkevésbé hallgat rád: … Hallgatlak.
28. Aki leginkább ad szavadra: … Beszélek.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: … Semmit.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: … Semmit.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: … Elfutok.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: … Nem ismerem.
33. Ami felvidít: … Fejsimogatás.
34. Ami elszomorít: … Nem tudom.
35. Testrészed, amit szeretsz: … Nincs.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: … Nincs.
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: … ??? *értetlen arccal bámul*
38. Kedvenc testrészed: … Nincs.
39. Első dolog, amit megnézel másokon: … Youkai.
40. Férfiideálod: … Szomjas vagyok. *iszik*
41. Első csókod: … Mi az?
42. Legkínosabb randid: … Randi? *ezt sem érti, inkább iszik tovább*
43. Tökéletes randevú: … *kiissza az üveget*
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: … Megesküdtem.
45. Álmaid családja: … Papa hol van? *körülnéz*
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: … Gyilkos.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem onmyouji lennél: … Nem tudom.
48. Amivé változnál állatként: … Macska.
49. Amit tennél állatként: … Mert aranyos.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: … Álmos vagyok.

Vissza az elejére Go down
RawR!
Módosított lélek
Módosított lélek
RawR!

nő
Hozzászólások száma : 40
Tartózkodási hely : Diran konyhájában
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Pokol kutyája
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te4000/12000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:59 pm

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: *nagy élvezettel zabál a kanapén, láthatóan nem válogat, élvezettel tunkolja bele a sült csirkét az édes-savanyú szószba, s annyira belemerül, hogy alig veszi észre, hogy már megkezdték az intermicsodát* Mi volt a kérdés?
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Diran cipőit. Bár rágcsának az is jó...
3. Amit szívesen főzöl: Csont eb módra, földalákapart mártással
4. Kedvenc évszakod: Ősz ***>*** Falevelek ***<***
5. Kedvenc számod: He?
6. Kedvenc színed: Nagyon mókás, de még egyszer elmondom, a kutyák nem feketében és fehérben látnak! Hanem zöldben...
7. Kedvenc ruhadarabod: Egyszer az a kislány Urarararánál rám varrt egy masnit, gyűlöltem... Mad
8. Amit jelenleg viselsz: *lecsöppen egy kis szósz a plüsstestére, miközben az előző kérdésnél feltett válasza miatt idegeskedik*
9. Amit otthon viselsz: *letörli magáról a szószt*
10. Amiben alszol: *végül a nyakörvét is megigazítja kicsit*
11. Kedvenc alvópózod: Fekve alszom. Mad
12. Amivel alszol: Hát annak örülök a legjobban, amikor a gyerekek nem velem akarnak aludni... Mad
13. Rossz alvási szokásod: Ha rosszat álmodom, véletlen fel szoktam gyújtani valamit. Mad
14. Amivel másokat ébresztesz: Ha felgyújtok valamit, arra általában felébrednek. Mad
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Mikor mivel. Ha túl sokat ittam, magamtól fel szoktam ébredni. Fránya másnap. Mad
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Megfordulok és alszok tovább. Mad
17. Amivel eltöltöd a napod: Foci, labda, macskákat kergetek, TV, még több foci, még több labda, kaja, cipők, szaké, gumicsont, meg néha Scorpy is ad melót.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Mad *felpattan a kanapén, és megünnepli a kedvenc csapatának a gólját*
19. Ahova elutaznál nyaralni: Hát Kínát kerülöm messze, állatkínzók, az EKNET meg tehetetlen... Mad
20. Ahol szívesen élnél: Mindegy, csak legyen kaja, tévé és labda.
21. Legnagyobb álmod: Szerepelni a Kutyák és barátaikban. Embarassed
22. Három kívánságod az élettől: 1. A Braca nyerje a döntőt, 2. kevesebb reklámot, mert kurvára idegesítő, 3. kihoznád a fagyóból a fagylaltot? Nyugi, nem lesz gond, Dirannal meg ne törődj, nem fog haragudni.
23. Rituáléd, szokásod: Nem vagyok szektás. O.O
24. Rossz szokásod: NEM VAGYOK MÉREGZSÁK! Mad
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Megbízható vagyok és hűséges. Embarassed És játékos, meg szobatiszta. Embarassed *fogadj örökbe fej*
26. Ami legjobban felbosszant: Reklámok. Mad
27. Aki legkevésbé hallgat rád: A dagadt macska. Mad
28. Aki leginkább ad szavadra: A kis blöki két sarokkal arrébb, mindig kikéri a véleményem. napozik
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: 1. Hé... *kihúzza magát, sötét, gyilkos pillantás. | 2. Játék? **>** *nagy, cuki kiskutyaszemek*
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: RAAAAAWR! Mad *vattát habzik a szája, idegesen morog, csapkod, minden baja van* | *fájdalmasan, übercuki kiskutyásan felnyüszít* TTT__TTT
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Nem vagyok ideges. Mad
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: *újra nyüszíteni kezd*
33. Ami felvidít: Labdák! ***w***
34. Ami elszomorít: Ha úgy dobják el a labdát, hogy nem is... *még mindig nem érti, hogy csinálják az emberek*
35. Testrészed, amit szeretsz: Az igazi póttestemet. Mad
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Utálom ezt a póttestet, jó? Mad
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: A kedvenc nyakkendőmmel. *elpirul* Neutral
38. Kedvenc testrészed: Csirkeszárny. *újra enni kezd*
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Általában a lábuk. Mad
40. Nőideálod: Kedves... csendes... édes... *szívecskék repkednek felette*
41. Első csókod: Hát... izé... *szívecskék még mindig keringenek körülötte, meg már kupidó is csatlakozik hozzájuk a kis nyilacskájával*
42. Legkínosabb randid: Elrontottam a viccem... *Kupidó nevetgélni kezd, és becélozza a plüsskutyust*
43. Tökéletes randevú: Hát... hát... *hebeg-habog, a szárnyas izé idegesítően kuncog továbbra is*
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: *a nyíl szíven találja, Rawri pedig rákvörösen elterül*
45. Álmaid családja: Örültem volna, ha olyan házhoz kerülök, ahol gyerek is van, de nekem csak ez a béna Diran jutott.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Megvolt mindenem, ingyen kaja, csini tudós bigék, normális póttest... Most meg... *sóhajt*
47. Amivel foglalkoznál, ha nem titkosügynök lennél: Psszt, erről nem beszélünk. Neutral
48. Amivé változnál állatként: Nagyon vicces...
49. Amit tennél állatként: *szétszaggat idegességében egy párnát*
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Olléééé, ollé, ollé, ollé...

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Cherise_Yseult_Saint-D
Yuzuri Kouhei
Fullbringer
Fullbringer
Yuzuri Kouhei

Férfi
Pisces Pig
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Jun. 09.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Seitokai titkár
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te6500/15000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyKedd Jún. 26, 2012 2:56 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: A tonkatsu.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Eto... a tengeri herkentyűket ^^"
3. Amit szívesen főzöl: Yukinának és Tsukatani-sannak bármit... khm... Embarassed
4. Kedvenc évszakod: A tél, szeretem a havat.
5. Kedvenc számod: Anou... zenei értelemben vagy mint...? Kérdezz-Felelek - Page 2 4079864673
6. Kedvenc színed: Aaaa... kék és a sárga kombinációja.
7. Kedvenc ruhadarabod: A szoknya... Embarassed M-mármint persze nem úgy, hogy rajtam van o.O"
8. Amit jelenleg viselsz: Most jöttem a suliból, szóval az ottani uniformisomat.
9. Amit otthon viselsz: Hátööö... *nem tudja, erre mit kéne válaszolnia*
10. Amiben alszol: Pizsamában? :/ *magában forgatja a szemeit, milyen kérdés ez?*
11. Kedvenc alvópózod: Oldalt vagy hason szeretek feküdni.
12. Amivel alszol: Néha Yukina éjjel még bemászik mellém aludni ^^" *Tsukatani-sanról szóló kívánságairól inkább nem tesz említést Embarassed *
13. Rossz alvási szokásod: Sokat forgolódok ^^"
14. Amivel másokat ébresztesz: Yukinát szoktam ébreszteni, kopogással, hangos megszólítással.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: A vekkerem mindig sikerrel jár.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Felkelek és széthúzom a függönyöket a szobámban.
17. Amivel eltöltöd a napod: Tanulok a suliban és otthon is, végzem a seitokaiban kiszabott feladataimat, olykor-olykor korrepetálok, illetve Yukinával foglalkozok.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Játszok a PSP-mmel, néha eljárok mahjongozni. *azt nem mondja, hogy legszívesebben Tskatani-sannal töltené minden percét Embarassed*
19. Ahova elutaznál nyaralni: Az USA fontosabb városai mindig is érdekeltek.
20. Ahol szívesen élnél: Anyával és apával Belgiumban... hiányoznak :/ *és Tsukatani-sannal Embarassed *
21. Legnagyobb álmod: Nem igazán van ilyesmim ^^"
22. Három kívánságod az élettől: Úgysem érdekel senkit ^^"
23. Rituáléd, szokásod: Túl sok van ^^" Babonás vagyok Embarassed
24. Rossz szokásod: Nem bírom ki, ha valami nem áll esztétikusan ^^"
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Nem vagyok biztos benne, hogy vannak jó tulajdonságaim, de kifejezetten jó csak haszontalan dolgokban vagyok... asszem ez elég rossz tulajdonság ^^" *gyűlöli már ezeket a kérdéseket*
26. Ami legjobban felbosszant: ... *nem válaszol*
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Néha úgy érzem, hogy Yukina ^^"
28. Aki leginkább ad szavadra: Tsukatani-san... remélem Embarassed
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Semmit, amúgy sem vagyok figyelemre érdemes ^^"
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Semmit, ha nem vesznek észre, akkor nem is akarnak. Minek erősködjek? ^^"
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Leginkább magamra haragítom a barátaimat, mint Gouto-senpait is ^^"
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Ezt se mondanám meg szívesen, bocsánat :/
33. Ami felvidít: Ha Yukinát felszabadultnak és boldognak láthatom Smile És ha Tsukatani-sannal lehetek , az is Embarassed
34. Ami elszomorít: Saját magam...
35. Testrészed, amit szeretsz: A fülem. Tudom, fura, de hálás vagyok azért, hogy hallok velük ^^" *inkább befogja a száját, hülyeségeket beszél megint*
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: A szemem, mivel rosszul látok.
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Ehheheee... *hülyének nézi a riportert és zavartan nevetgél*
38. Kedvenc testrészed: Nem publikus... Embarassed *még a gondolatait is elzavarja, megint Tsukatani-san villant be*
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Az arcuk.
40. Nőideálod: Tsukatani-san... khm... kedves, aranyos, szép és csinos. Meg hogy ól érezzem magam mellette... Embarassed *elsüllyed, úgy érzi dögunalmas, amit mondott*
41. Első csókod: *iszonyatosan elvörösödik és megrázza a fejét, cikinek érzi, hogy még nem volt*
42. Legkínosabb randid: Ne kínozz...
43. Tökéletes randevú: Ha a lány boldogan megy haza, azt hiszem Embarassed
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Hol van az még... ^^"""
45. Álmaid családja: Ha újra együtt lehetne az egész családom...
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Profi kosárlabdázó... talán ^^"
47. Amivel foglalkoznál, ha nem seitokai titkár lennél: Talán még kosaraznék.
48. Amivé változnál állatként: F-fogalmam sincs ^^"
49. Amit tennél állatként: *úgy veszi, hogy ezt meg se kérdezték*
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Köszönöm, hogy elolvastátok... már ha volt olyan elvetemült, aki megtette ^^"

Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te25500/30000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 12:10 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: Earl grey és borsmenta tea.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Nincs.
3. Amit szívesen főzöl: Nem érzem szükségét erre áldozni időmet.
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Tél.
5. Kedvenc számod: . . . (Nem fordít ilyesmire energiákat)
6. Kedvenc színed: . . . (Vörös)
7. Kedvenc ruhadarabod: . . . (Be nem vallaná, de kedveli a porosz hadsereg és huszárok egyenruháját)
8. Amit jelenleg viselsz: Kötelező jelleggel, egyenruha. (Tetőtől talpig takaró, hófehér aranyoska ruha)
9. Amit otthon viselsz: Ugyanez. (Általában egyenruhája, de előfordul köntösben és Lúsönke kedvenc Calvin Klein alsógatyájában ücsörög)
10. Amiben alszol: . . . (Erről pszt! Előbb emlegetett boxerXP)
11. Kedvenc alvópózod: . . . (Kicsit keresztbe elnyúlva, karjaival párnát közre fogva, jobb oldalra fordulva, enyhén felhúzott lábakkal)
12. Amivel alszol: . . . (Bogarak is elmenekülnekXD)
13. Rossz alvási szokásod: . . . (Még nem mutatta be, de hajlamos pofozkodni, ha túl közel merészkednek hozzá)
14. Amivel másokat ébresztesz: . . . (Nem foglalkozik másokkal)
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: . . . (Bármilyen nesz! Utálja, amikor engedély nélkül tartózkodnak nála)
16. Amit elsőként teszel ébredés után: . . . (Nyújtózkodik, főz egy finom teát, ablakához lép, kipillant rajta, történt e valami eget rengető változás)
17. Amivel eltöltöd a napod: . . . (Olvasás)
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Olvasás.
19. Ahova elutaznál nyaralni: 1800-as évek Európája.
20. Ahol szívesen élnél: Franciaország.
21. Legnagyobb álmod: . . . (Ember szeretne lenni)
22. Három kívánságod az élettől: . . . (Nem hisz az ilyesmiben)
23. Rituáléd, szokásod: . . . (Analizálni a környezetét)
24. Rossz szokásod: . . . (Némasági fogadalom…>->)
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: . . . (ANTISZOC ÁLLAT!!!!)
26. Ami legjobban felbosszant: . . . (Valaki rájön…XD)
27. Aki legkevésbé hallgat rád: . . . (Nem érdekli)
28. Aki leginkább ad szavadra: . . . (Ez sem érdekli)
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: . . . (Egyszer közli a mondandóját, aztán mossa kezeit)
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: . . . (Otthagyja)
31. Amit teszel, ha ideges vagy: . . . (Lehet tippelniXD)
32: Amit teszel, ha szomorú vagy: . . . (Erre isxD)
33: Ami felvidít: . . . (SzinténXD)
34. Ami elszomorít: . . . (Még mindigxD)
35. Testrészed, amit szeretsz: . . . (Hidegen hagyja ez a történet)
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: . . . (Ahogy ez is)
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: . . . (Teázás közben elég elitista sznob képét nyújtjaX”D)
38. Kedvenc testrészed: . . . (Titok sokadik: szép, nagy, mélybarna, őzike szemekXP)
39: Első dolog, amit megnézel másokon: . . . (Már, ha rájuk nézXD)
40: Nőideálod: . . . (Kíváncsi lennék, mit kezd egy örökmozgó, nagy dumás csajszivalxD)
41. Első csókod: . . . (Nem emlékszik rá szerencsétlen)
42. Legkínosabb randid: . . . (Erre se emlékszik)
43. Tökéletes randevú: . . . (Csak nem az ötórai teaxD)
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: . . . (Erre befizetnék!!!XD)
45. Álmaid családja: . . . (Sose gondolkozott rajta)
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: . . . (És erre se emlékszik)
47. Amivel foglalkoznál, ha nem privaron espada lennél: Pszichológus.
48. Amivé változnál állatként: Tamonten.
49. Amit tennél állatként: . . . (Keressetek ráXP)
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: . . . (Több háttérinfót kellett volna mondanom?XD)
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te25250/30000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyPént. Júl. 06, 2012 10:26 pm

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: Nagyon édesszájú vagyok, a csokoládét imádom.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: A tojásos dolgokért nem vagyok oda.
3. Amit szívesen főzöl: Hátööö, izé... persze, hogy a süteményeket, ehhehe... ^^" *tarkóvakargat*
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Az indiánnyár! Az estéket kedvelem. ^^
5. Kedvenc számod: 2. ^.^
6. Kedvenc színed: Lila.
7. Kedvenc ruhadarabod: Egy halványsárga színű, könnyed, nyári ruha.
8. Amit jelenleg viselsz: Az Onmitsukidou egyenruhám és a haorim.
9. Amit otthon viselsz: Általában kimonot. ^^
10. Amiben alszol: Magánügy.
11. Kedvenc alvópózod: *rókafejjel mosolyog jelezvén, a kérdésre hajlandó válaszolni*
12. Amivel alszol: A férjemmel, néha a gyerekeimmel.
13. Rossz alvási szokásod: Nyugtalan alvó vagyok, nehezen is merülök álomba, és gyakran felébredek.
14. Amivel másokat ébresztesz: A hangommal. ^^
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: A nap besütő fénye általában elég.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Lezuhanyzom, készülgetek.
17. Amivel eltöltöd a napod: Dolgozom.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: A családommal töltöm a szabadidőm.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Európa, megnéznék egy szép kastélyt. ^^
20. Ahol szívesen élnél: A lényeg, hogy a családommal lehessek.
21. Legnagyobb álmod: Megkóstolni a tökéletes csokoládés süteményt. ^.^
22. Három kívánságod az élettől: Miyoko és Chie boldogsága, és hogy együtt lehessen a család.
23. Rituáléd, szokásod: Minden újoncot süteménnyel kínálok.
24. Rossz szokásod: Iszonyúan pedáns vagyok. Nem bírom se a koszt, se a káoszt.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Néha még én is lehetek szétszórt, azt hiszem... A jókat pedig másoktól kérdezzétek meg. ^.^
26. Ami legjobban felbosszant: A felelőtlenség... ^.^
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Az egyik felelőtlen kapitány. ^.^
28. Aki leginkább ad szavadra: Az osztagomban mindig rend és fegyelem van.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: *bemutat egy Onmitskidou kézjelt, ami erre szolgál*
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: ......a nevén szólítom, aki nem figyelt rám. ^.^
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Mosolygok. ^.^
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Átgondolom a helyzetet.
33. Ami felvidít: A kutyám és a csokoládé.
34. Ami elszomorít: Ha a felelőtlenség ostobasággal társul.
35. Testrészed, amit szeretsz: Nincs semmi, amit ki tudnék emelni.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: A körmeim, nem növeszthetem őket, pedig úgy tetszenek a festések... Egyébként elégedett vagyok önmagammal.
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Egy új ruhában, amit a férjem még nem látott rajtam.
38. Kedvenc testrészed: Nem igazán értem a kérdés lényegét.
39. Első dolog, amit megnézel másokon: A reakcióikat figyelem.
40. Férfiideálod: Kai. szerlmes lány
41. Első csókod: Erre a kérdésre nem szeretnék válaszolni.
42. Legkínosabb randid: Amikor el se mentem rá?
43. Tökéletes randevú: Gyertyafényes vacsora hangulatos zenével.
44. Tökéletes lánykérés/esküvő: Nem szeretem a túl nagy felhajtást, szűk létszámú esemény volt.
45. Álmaid családja: Boldog vagyok velük.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Csak egyet tudtam, hogy minél hamarabb fel akartam nőni.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem kapitány lennél: Valószínűleg még mindig a 10. osztag hadnagya lennék... Így egyesek sosem tették volna tönkre az osztagot... ^.^
48. Amivé változnál állatként: Vegyük úgy, hogy ezt a kérdést fel se tetted.
49. Amit tennél állatként: Tessék? Nem hallottam. ^.^
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Miért tennék ilyet?
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te6500/15000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 2:27 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

*Arckifejezése még mogorvább, mint általában, igaz, egyelőre egy pisszenést sem lehet hallani az interjúból. Homlokán dagadó ere, valamint meg-megrezzenő szempillája alapján arra számít az ember, hogy egy légy zümmögése is elég ahhoz, hogy nekirontson a riporternek, valamint a júzert is két centiméteres darabokra szelje néhány könnyed mozdulattal, amiért erre kényszerítik.*

1. Kedvenc ételed/ italod: Nem vagyok válogatós.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Ami mérgezett, értelemszerűen.
3. Amit szívesen főzöl: Mondtam már, nem válogatok.
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Tél, kevesebb a nappal.
5. Kedvenc számod: Cöhh.
6. Kedvenc színed: *Are you kidding me fej, nem érti, ez miért lényeges*
7. Kedvenc ruhadarabod: Khmm, latex.
8. Amit jelenleg viselsz: Te vak vagy?
9. Amit otthon viselsz: Szeretnél az lenni?
10. Amiben alszol: Egy másfélkezes kard, egy nyílpuska és két szablya önvédelmi célokra.
11. Kedvenc alvópózod: Ahogyan a legkönnyebben elérem a szablyáim.
12. Amivel alszol: *visszairányítja a riportert a 10. kérdéshez*
13. Rossz alvási szokásod: *újra megmutatja neki a 10. válaszát*
14. Amivel másokat ébresztesz: Attól függ, meg akarom-e ölni vagy sem.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: *az ominózus 10. válaszra mutat ismét*
16. Amit elsőként teszel ébredés után: *10. válasz újra, majd az olvasó levonja a következtetéseket*
17. Amivel eltöltöd a napod: Edzek.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Fürdök.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Nincs ilyenre szükségem.
20. Ahol szívesen élnél: Egy fényes palotában, ahol mindig nappal van. *ha lenne ilyen hely, se mondaná meg*
21. Legnagyobb álmod: Nem emlékszem.
22. Három kívánságod az élettől: Nyugalom.
23. Rituáléd, szokásod: Minden újholdkor démonokkal beszélgetek, mit gondolsz?
24. Rossz szokásod: Cöhh.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: *kezd ideges lenni*
26. Ami legjobban felbosszant: Jelenleg te, egyébként hosszú a lista.
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Nocturn, de a nőstény is elég makacs.
28. Aki leginkább ad szavadra: Reika.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: *nem szól semmit*
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: *elhúzza a torka előtt kinyújtott mutatóujját*
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Én? Ideges? Cöhh.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Honnan tudjam?
33. Ami felvidít: Latex.
34. Ami elszomorít: Cöhh.
35. Testrészed, amit szeretsz: *ha akár egy kicsit is érdekelné az interjú, megmutatná a legújabb izmát*
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: *ha hajlandó lenne válaszolni, elmondaná, hogy néha szégyelli a fajtáját*
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: *erre sem válaszol, pedig lenne rá válasza Illiame reakcióiból kiindulva...*
38. Kedvenc testrészed: Fej. Könnyű levágni.
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Van-e náluk fegyver.
40. Nőideálod: Latexben.
41. Első csókod: *kezdi zavarni, hogy a riporter ennyire közvetlen helye, tudhatná a helyét a mocskos halandó*
42. Legkínosabb randid: Mi?
43. Tökéletes randevú: Nem fogom törni magam egy nőstény miatt.
44. Tökéletes lánykérés/esküvő: Cöhh...
45. Álmaid családja: Fiúgyermeket akarok.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Bérgyilkos és fegyvermester. Összejött.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem bérgyilkos lennél: Valószínűleg idő előtt meghaltam volna.
48. Amivé változnál állatként: Egyszarvú.
49. Amit tennél állatként: *nem hiszi el, hogy van, aki komolyan vette válaszát*
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Cöhh.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te33500/40000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 4:09 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: Sütiiiiiiiiiiiiiii~ ***.***
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Tejes dolgok Kérdezz-Felelek - Page 2 4079864673
3. Amit szívesen főzöl: Sütiiiiiiiiiiiiiiii~ ***.***
4. Kedvenc évszakod: Téli nappalok Surprised
5. Kedvenc számod: A hatos.
6. Kedvenc színed: Rózsaszín Surprised
7. Kedvenc ruhadarabod: Nem tudom megfelel-e válasznak, de százból 99 alkalommal szoknyát veszek fel ^^"
8. Amit jelenleg viselsz: M-miért fontos ez? >///>
9. Amit otthon viselsz: *vörös fejjel rázza a fejét*
10. Amiben alszol: Pi-pizsama... mintás, rózsaszín >///> *borzasztóan zavarba jött, de nem akarja megsérteni a riportert azzal, hogy ennyi kérdésre nem válaszol*
11. Kedvenc alvópózod: Urusai, baka >///> *fojtott, de ideges válasz zavarában*
12. Amivel alszol: Se...senkivel nem alszom >///> *felcsattan ingerülten, félrehallotta a kérdést is*
13. Rossz alvási szokásod: Nincsen... azt hiszem >.> *kezd megnyugodni*
14. Amivel másokat ébresztesz: Eszem ágában sincs Vayu-chant felébreszteni! :/
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: A horkolás >.> *Vayu-chanra pillant*
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Kibotorkálok a konyhába, és leborítok pár edényt azzal a céllal, hogy kávét csináljak =.=
17. Amivel eltöltöd a napod: Rengeteget dolgozok.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Teru-channal... Embarassed va-vagyis, hogy vele még véletlenül sem szeretek együtt lenni, úgy értem! >///>
19. Ahova elutaznál nyaralni: Valami közeli ázsiai országba Surprised
20. Ahol szívesen élnél: Amíg van süti és a legmodernebb felszerelésű laborban dolgozhatok, addig mindegy *.*
21. Legnagyobb álmod: Békés, nyugodt élet lelkiismeret-furdalás nélkül...
22. Három kívánságod az élettől: Süti, süti és süti! ***.***
23. Rituáléd, szokásod: Minden nap eszek sütit *.*
24. Rossz szokásod: Kétbalkezes vagyok T_T
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Hűséges és szorgalmas vagyok, és soha nem adom fel, illetve... könnyen zavarba jövök Embarassed
26. Ami legjobban felbosszant: A felelőtlenség ^^"
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Vayu-chan és Yuu-chan megosztva kapják ezt a nemes díjat Neutral
28. Aki leginkább ad szavadra: Asu-chan Surprised
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Hát... megszólítom Surprised
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Ha fontos, akkor megrángatom, ha nem, akkor hagyok üzenetet ._.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Ütök Embarassed
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Sírok ^^"
33. Ami felvidít: A süti ***.***
34. Ami elszomorít: Kicsit magányosnak érzem magam néha ^^"
35. Testrészed, amit szeretsz: A hajamat imádom Surprised
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: A sérült testrészeim lehetnének épek is :/
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Hogy... mi? O///O
38. Kedvenc testrészed: A haj? Surprised
39. Első dolog, amit megnézel másokon: A mosolyuk Embarassed
40. Férfiideálod: O///O *elvörösödik, összehúzza magát és lesüti a szemét*
41. Első csókod: *vesz egy mély levegőt, mintha kiabálni akarna, de aztán becsukja a száját inkább és diszkréten vörösödve mereven bámulja a riporter cipőjét*
42. Legkínosabb randid: Urusai, baka >///> *fojtott hanggal, közben félrenéz*
43. Tökéletes randevú: Urusai, urusai, urusai! >.> *felcsattan és a tenyere élével fejbe vágja a riportert*
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: *Fülig vörösödve begurul és megsüti a kérdezőt*
45. Álmaid családja: >///> *meg van sértődve, nem válaszol... nem is tudna*
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Onee-chan csapattársa a nemzeti softball-válogatottban Surprised
47. Amivel foglalkoznál, ha nem genetikus lennél: Fogalmam sincs, más nem nagyon érdekel ^^"
48. Amivé változnál állatként: Elektromos angolna Neutral
49. Amit tennél állatként: Találd ki Neutral *húz egy ívet az ujjai között*
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Hozzatok nekem sütit ***.*** Reggel pedig kávét Kérdezz-Felelek - Page 2 4079864673
Vissza az elejére Go down
Oichi Reika
Kidoushuu
Kidoushuu
Oichi Reika

nő
Pisces Monkey
Hozzászólások száma : 45
Age : 32
Tartózkodási hely : Az osztag területén belül, vagy Kami-kun mellett *3*
Registration date : 2010. Jun. 04.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Kidoushuu osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te6500/15000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 6:58 am

1. Kedvenc ételed/ italod: Tamagoyaki!
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Keserű dolgok.
3. Amit szívesen főzöl: Bármit, a lényeg, hogy kedvem legyen hozzá.
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Késő tavaszi reggelek. ^-^
5. Kedvenc számod: 3.
6. Kedvenc színed: Mindenik *-*
7. Kedvenc ruhadarabod: *bemutatja a sok szép s elegáns és mindenféle ruhadarabokkal teli szekrényét*
8. Amit jelenleg viselsz: Uniformis. Surprised
9. Amit otthon viselsz: A megszokottól eltérően szeretem az emberi világból származó ruhákat, úgyhogy általában farmert és egy akármilyen pólót.
10. Amiben alszol: Pizsamában.
11. Kedvenc alvópózod: Kamihoz bújva *///*
12. Amivel alszol: Egyedül T-T, macikkal ._., Kamival *-*
13. Rossz alvási szokásod: Sokáig tudok aludni. ^-^
14. Amivel másokat ébresztesz: Kami korábban kel. T-T
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Kami csókjával. ^///^
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Nyújtózkodom. Visszacsókolom Kamit. ^///^
17. Amivel eltöltöd a napod: Munka, főzés, Kami körüli legyeskedés.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Sütés-főzés. Ruhavásárlás. Plüssvásárlás. Kamival lenni.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Nászútra…. >///< …Kamival. ^///^
20. Ahol szívesen élnél: Bárhol ahol ott van Kami. ^-^
21. Legnagyobb álmod: 19. kérdésre a válasz. >///<
22. Három kívánságod az élettől: Kami kérje meg a kezemet. >///< Ne utáljon Tsuki-chan. T-T Boldog élet. ^-^
23. Rituáléd, szokásod: Egy pohár bor, főzőcskézés előtt. ._.
24. Rossz szokásod: Szeretetkitörés cuki dolgok láttán. ._.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Kérdezzétek Kamit ^-^
26. Ami legjobban felbosszant: Kami hülyeségei Neutral
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Tsuki-chan T-T
28. Aki leginkább ad szavadra: Kami *-*
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Megszólítom az illetőt.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Kidou. Neutral
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Sírok.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Sírok.
33. Ami felvidít: Kami.
34. Ami elszomorít: Tsuki-chan nem szeret. T-T
35. Testrészed, amit szeretsz: Mindenemet szeretem, azt hiszem.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Kisujjam T-T Olyan egyedül van. T-T
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Tusolás után hálóingben, mikor belibbenek Kamihoz a szobába. Amúgy bármikor, mikor Kami rám néz. >///<
38. Kedvenc testrészed: A derekam. ^-^
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Az arcuk.
40. Férfiideálod: Nálam magasabb, szöke, shinigami, kidoushu kapitány és ha lehet hívják Kawashima Mitsuya Hiroki-nak. ._.
41. Első csókod: Kami. *///*
42. Legkínosabb randid: Nem volt. Razz
43. Tökéletes randevú: Kamival mindenik az. ^-^
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Sok szép ruha *-* Kami *-* sok ember *-* Kami *-* sok virág *-* és Kamiii~ ***-***
45. Álmaid családja: Kami *-* és Tsuki-chan *-*
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Shinigami. *-*
47. Amivel foglalkoznál, ha nem shinigami lennél: Mágus. 8-)
48. Amivé változnál állatként: Katica *-*
49. Amit tennél állatként: Segítenék Kaminak a virágporzásban ._.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: *csak mosolyog és integet*
Vissza az elejére Go down
http://rosablogja.p8.hu/
Desmond
Espada
Espada
Desmond

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 87
Age : 63
Registration date : 2010. Dec. 01.
Hírnév : 32

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te45000/65000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (45000/65000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 7:10 pm

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: Quincyk. Nagyon finomak.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Nyúltáp... amiben nincs hús, tudjátok.
3. Amit szívesen főzöl: Minek?
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: A hueco mundo-i változatos éjszakák, azt hiszem.
5. Kedvenc számod: Az ötös.
6. Kedvenc színed: Fekete, zöld.
7. Kedvenc ruhadarabod: Ha a fülbevalók és a gyűrűk annak számítanak...
8. Amit jelenleg viselsz: A szokásosat.
9. Amit otthon viselsz: Ugyanezt.
10. Amiben alszol: A földön, kényelmesebb.
11. Kedvenc alvópózod: Nem tudom, sokat forgolódok.
12. Amivel alszol: Csak ha rajzolás vagy versírás közben alszok el...
13. Rossz alvási szokásod: Beszélek álmomban, néha idegen nyelveken.
14. Amivel másokat ébresztesz: Addig jó, míg alszanak...
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Rémálmokkal.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Megpróbálok visszaemlékezni az álmomra.
17. Amivel eltöltöd a napod: Én magam sem tudom, az csak úgy eltelik.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Szeretek rajzolni és verseket írni.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Egy olyan országba, ahova nem kötnek emlékek. Smile
20. Ahol szívesen élnél: India. Tetszik a kultúra.
21. Legnagyobb álmod: Erről nem beszélek.
22. Három kívánságod az élettől: Úgy hirtelen nem tudom, mit tudnék erre válaszolni...
23. Rituáléd, szokásod: Mindig magammal viszek egy füzetet, hátha megihlet valami.
24. Rossz szokásod: Hidegvérű vagyok. Ha hideg van, fáradni kezdek, néha meg el is alszom.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Kicsit nehezen beszélek... *jót nem tud mondani*
26. Ami legjobban felbosszant: A leggyakrabban saját magam.
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Az emlékeim. Sose tudom, melyik az enyém.
28. Aki leginkább ad szavadra: Van olyan egyáltalán?
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Nem zavar, ha nem figyelnek rám. Amúgy sem szoktak.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Semmit.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Attól függ, mi minden befolyásolja viselkedésem. De a legtöbbször semmit.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Általában szintúgy.
33. Ami felvidít: Ha Ivela végighallgat valamit tőlem... Ronnie jól érzi magát... Eliana mosolyog... Flavia talál valamit és megmutatja... Vagy Natalie. Smile
34. Ami elszomorít: Kiyo. Megmagyarázhatatlanul viselkedik.
35. Testrészed, amit szeretsz: A vállaim. *mert azok jó izmosak xD*
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: A derekam. *nincs kibékülve vele, hogy aránytalanul keskeny a széles vállaihoz képest*
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Ez általában inkább az emlékeimtől függ...
38. Kedvenc testrészed: *bólogat Ricoval a hosszú női lábak ügyében, neki is lábfétise van*
39. Első dolog, amit megnézel másokon: A viselkedésük.
40. Nőideálod: Hátööö... *tarkóvakargat*
41. Első csókod: Melyik első? Smile
42. Legkínosabb randid: Volt pár... bár nem az enyémek...
43. Tökéletes randevú: Ugyanígy.
44. Tökéletes lánykérés/esküvő: Nem gondolkozom ilyesmin.
45. Álmaid családja: Igen, szoktam álmodni családokról is.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Képregényeket akartam rajzolni.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem espada lennél: gondolom, még mindig fracción.
48. Amivé változnál állatként: Kígyó.
49. Amit tennél állatként: Nem hiszem, hogy olyan sokban különbözne attól, amit most teszek... talán rajzolni nem tudnék azért.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: *láthatóan zavarba jön ettől a kérdéstől, fogalma sincs, mit mondjon erre, végül egy mosolyt erőltet magára és integet egyet*
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te13500/26000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (13500/26000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzomb. Júl. 07, 2012 8:13 pm

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske
*Belép, körbenéz, majd leül. Nem igen érti, hogy mért van itt, de ráér, és ha már ingyen kaja van…*

1. Kedvenc ételed/ italod: ShiniHami *>* *Szájat nyal*
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Kerge ArrcsiFalcsit, egyre többen vannak Neutral
3. Amit szívesen főzöl: Natúr táplálkozom, hernyópunnyadékturkáló .__.
4. Kedvenc évszakod/napszakod: Havas téli éjszaka
5. Kedvenc számod: *Fejet vakar* Talán Di~sama miatt a 6 .___.
6. Kedvenc színed: Vérvörös, fincsi vérillatú vörös *Látszik, hogy nem igazán van már jelen*
7. Kedvenc ruhadarabod: *Kifejezéstelen arc, nincsenek puhány emóciói, holmi anyagdarabok iránt* .__.
8. Amit jelenleg viselsz: Az egyenruhámat vaksi pincebogárlovas Neutral
9. Amit otthon viselsz: Ki fecsegett olyanról, hogy viselek otthon valamit? *Felvont szemöldök, tudni akarja a kukkoló nevét*
10. Amiben alszol: Nem alszom .__. *Hogyne, majd pont egy efféle cincérgabalyítónak árulja el, hogy védtelen is szokott lenni…*
11. Kedvenc alvópózod: Nyitott gúvadóval az ajtóra meredve Neutral Mondtam, hogy nem cselekszem effélét. .__.
12. Amivel alszol: A zanbatommal, amit lehet megélezek a gondolkodód csontjain Neutral
13. Rossz alvási szokásod: Hogy nem alszom.
14. Amivel másokat ébresztesz: Valami gonosz csapdával *Kifejezéstelen arc, enyhe szemvillanás*
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Nem alszom, te pépesített tudatú pócsiklepényező Neutral
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Nem emlékszem mikor keltem utoljára .___.
17. Amivel eltöltöd a napod: Zabbantok, sasolok, néha más sorrendben, olykor egyszerre Neutral
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Minden időm szabad. Másra célzol tán, muslincavakaró? .__.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Bárhova, ahol hesszelhető, érdekes alanyok vannak .__.
20. Ahol szívesen élnél: Nem igen táplálok emóciókat helyek iránt .__.
21. Legnagyobb álmod: *Makacsul hallgat, user azonban életének árán is megsúgja, hogy isteni magasság mindenkinek, vagyis durván 137 cm* Neutral
22. Három kívánságod az élettől: Nem kívánok az élettől, nem tündérnünüke az, te morfondírozón zakkantott .__.
23. Rituáléd, szokásod: Olvass vissza .__. *Célzás a rovaros kifejezésekre*
24. Rossz szokásod: Képtelen vagyok uralni sokszor cselekvőmet .__.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Szerintem megvillantottam az összest Neutral
26. Ami legjobban felbosszant: Az, hogy flamó létedre egészen sokat jár a bagólesőd .__.
27. Aki legkevésbé hallgat rád: A mihók cincérkergető .__. (Vex)
28. Aki leginkább ad szavadra: A flamók, ha szólok, hogy picsogjanak, mindig megteszik .__.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Megjelenek, ennyi bőségesen elegendő Neutral
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Zanbatóval vágok egy mosolyt a tarkójukra is.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Ideges? Kinőttem az efféle emberi emóciókat Neutral
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Mint már említettem, kinőttem…
33. Ami felvidít: Nem érzek ilyesmit.
34. Ami elszomorít: Ezt meg főként nem Neutral
35. Testrészed, amit szeretsz: *Mély sóhaj* Miféle perverz méhivadékokkal beszélsz te, akik érzéseket táplálnak testük részei iránt? .__.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Elégedett vagyok velük, jól funkcionálnak. .__.
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Nő vagyok. Mindig Neutral
38. Kedvenc testrészed: *A 35. kérdésre bök* Neutral
39. Első dolog, amit megnézel másokon: *Fapofával hallgat, user súg, hogy alacsonyabbaknak a vállukat, magasabbaknak csupán a köldöküket Neutral *
40. Férfiideálod: Finom .__. *Nem eltételezi, hogy ételen kívül másnak is jók*
41. Első csókod: *Körbenéz* Egy batár tücsökterelővel, aki nem kérte a beleegyezésem. Vagyis csupán erre emlékszem Neutral
42. Legkínosabb randid Nem randizom, nincs rá méltó lény .__.
43. Tökéletes randevú: Ha lenne rá méltó lény, talán még morfondíroznék is rajta .__.
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: *Faarccal ül, hiszen egyelőre nincs méltó, nem kell ezen gondolkoznia* .__.
45. Álmaid családja: Nem álmodom, mivel nem is alszom, te gyopárnyűvő Neutral
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Nem emlékszem a gyerekkoromra .__.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem arrancar lennél: Ostoba kérdezőket sorozatgyilkolnék .__.
48. Amivé változnál állatként: *Megereszt egy ressut*
49. Amit tennél állatként: *Megeszi a riportert*
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Az agyhiányos léleknek nincs túl jó íze, de legalább a zabbantón belül már nem vernyog Neutral
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te25000/30000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyVas. Júl. 08, 2012 5:58 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske2

Elkapott a kreatív agyhalál ebben a hőségben, amiért előre is bocsánat, mert post-olás helyett szórakoztam ezzel. Ennek ellenére fogyasszátok egészséggel!^^ Ketté választottam a sort, mert hosszú és a sok színkód megöl!#-#

Kicsike magyarázat:

1. Kedvenc ételed/ italod:
Taka: - Magvak!*w*
Otaki: - Friss forrásvíz.
Fuyou: - KI FRANCOT ÉR…jaj…nem úgy értettem! Sa-sa-sajnálom! *hajlong* ÉDESSÉG, BASZKI, ÉDESSÉG! *tépi saját haját*
Hakkin: -*morog* Kibelezhetlek…
Raion: -Én meg őt belezem ki! *bök Hakkin felé*
Wameku: -Chateau Lafite. *félálomban ücsörög*
Shinseikaji: -Én meg mindenkit kivéreztetek! *bájos mosoly*

2. Amit soha nem ennél/ innál meg:
-Kávé! Miért teszed ezt magaddal, Nobu~h?T-T
- *ad neki zsepit* Mesterségesen előállított ételek és italok.
-Tudom is én, ami nem süti! *még mindig tépi saját magát* Guren! Fejezd már be! Ez fáj! *fejbe vágja magát* Kussolsz!
-*fogait piszkálja a körmével* Az a palimadár nem kéne! *Taka-ra bök*
- *gyilkos szándékkal méregeti Hakkin-t*
- *vér emlegetésére kissé élénkebben ásítozik*
-Művér! Pfe~j!

3. Amit szívesen főzöl:
-Nem tudok főzni! *villámló felhő alatt roskadozik*
- Természetben található friss alapanyagokból bármit!
-Akkor egy steak rendel, léha geisha *csettinget* Ne, legyél illetlen, Guren! *megint fejbe csapja magát* Téged senki se kérdezett!
-*csikorgatja a fogait* Ryuu, nyársra húzva!
-Az ott! *Hakkin-ra bök*
-Tartes aux fruits.
-Hagymás vér! *csöpög a nyála és egyre nagyobb erőkkel szemez Taka-val*

4. Kedvenc napszakod/ évszakod:
-Naplemente, mert én vagyok Horus és ő nagyon-nagyon ott, szóval fent ragyog és az annyira szép! Meg azt mondják, hogy a fáraó minden este megküzd a gonosszal, hogy másnap egyesülhessen a nappal Ra-val és most tudom ez így nem kapcsolódik ide, de úgy szeretem a Napot!*w*
-Tavaszi nappalok és őszi éjszakák.
-Ez a csávó kattant! *kiakadva néz Taka-ra* Gonosz vagy, Guren! Szerintem tök aranyos! *kedvesen mosolyog rá* IDIÓTA! AZ VAGY! *megint tépi magát* Ne-ne-ne! Fáá~j! *sírósan jajveszékel* Pont az a lényeg, barom!-
-Amikor Ryuu nemesebbnek hit fele lefagy a mínusz húsz fokban! *kárörvendően röhög*
-Naplemente után. Vadászhatok! *kivillantja karmait Hakkin-ra*
-Forró nyári éjszakák. Könnyebb a szép hölgyek kecses nyakához férni. *kikandikál sejtelmes vigyora mögül hosszú szemfoga*
-Tavasz! Hormonok a mennyekben! Sok-sok őrült fiatal! *görcsösen rángatóznak ujjai*

5. Kedvenc számod:
-Hetes-hetes-hetes! *izgatottan rugózik*
-Négyes, de Amaya kedvéért a kilences is.
-Nem érdekel. Mondj valamit, te szerencsétlen! *megrázza magát* Há-há-hármas!@-@
-Ryuu temetésének dátuma. *hátrasandít Raion-ra, mert kezdi idegesíteni, hogy figyeli*
-*fenyegető morgással viszonozza a pillantást*
-Hmm…1431. (Vlad Tepes Havasalföld ura lesz)
-Kilenc!

6. Kedvenc színed:
-LILA!*w*
-Egyetértek.
-Vörös! Nem-nem az! Kék! Pofád befogod! *nyúzza tovább magát*
-Vörös.
-Vörös.
-Vörös.
-VÉÉÉRvörös!

7. Kedvenc ruhadarabod:
-Anou~h….?
-Houmongi kimono.
-Obi! Azzal könnyű ezt a nyomorékot megfojtani! *ingerülten fújtat* Guren-nel ellentétben nagyon szeretem Hana furisode gyűjteményét!
-Nudistával vagyok összezárva….mit gondolsz?! *nyűgösen dünnyög*
-Tigris bundából készült stóla!
-Fűző! *sejtelmes mosoly*
-*üdítős vért szürcsöl nem ér rá válaszolni*

8. Amit jelenleg viselsz:
-Ühm, hát ez az a hosszú sál, vagy micsodának hívják és ilyen fehér nadrág, rajta magas, fűzős ez a bakancs! Jaj, nem! Szandál?O-o Öhe~m, aztán öv meg így alatta valami lógós anyag, meg ujjatlan felső és fogalmam sincs ezeknek mi a nevük. *orrát lógatva rugdos egy kavicsot*
-Sötétzöld alapon arany és vörös mintával díszített houmongi kimono.
-Látod, nem?! Akkor?! *kedvesen arcon csípi magát* Ugyan már, Guren! Ne legyél undok! Hófehér furisode van rajtunk, vörös szegélydíszítéssel!
-Ryuu-val ellentétben ismerem a ruha fogalmát. MINDIG rendesen fel vagyok öltözve!
-Tigris bunda! *végighúzza karmait az asztalon*
-*békésen horpaszt a koporsónak kikiáltott asztal alatt és cseppet se zavarja felette műsorozik Raion*
-Amihez kedvem tartja. *ledobja bőrszerkóját és vértócsává változik*

9. Amit otthon viselsz:
-Öhü…hem?O-O
-Ugyanezt.
-Tökfödőt! *nyöszörög* Ne rinyálj már! Hülye kérdésre hülye válasz dukál! *húzgálja arcát*
-RUHÁT! *harapós kedvében kezd lenni az oroszlán zaklatásától*
-Szőrmebunda!
-*édesdeden alszik*
-*visszacsorog szerkójába és újra emberi testben, bevágja a maradék zacskós vérét*

10. Amiben alszol:
-Amiben szoktam lenni és most nem értem, miért fontos ez. *zavartan fejvakargat*
-Nem változtatok megjelenésemen.
-Büdös banya! Ne fürgyé le akciót tartasz?! *próbálja saját száját befogni*
-Platina csarnokom. *Raion felé rúg egy gyertyatartót*
-Szőrmebundán! *kikerüli széles vigyorral*
-*lefejeli az asztalt, mert őt kapta telibe a repülő tárgy. Kómás ábrázattal vizsgálgatja a kovácsoltvas tartót* Elfogadnak egy javaslatot? Legközelebb karóval próbálkozzanak! *unottan ásít*
-Vérfürdő!

11. Kedvenc alvópózod:
-Aludni mindenhogy lehet! Tényleg!*w*
-*kedvesen mosolyog, mert erre a kérdésre nem adhat értékelendő választ*
-Pont a palimadárnak!
-Egyetértek.
-Szintén.
-Szívemből szólt tollas barátunk!
-*szürcsöli tovább itókáját*

12. Amivel alszol:
-Én úgy nem alszom senkivel, hacsak az nem számít, hogy Nobu része vagyok és így vele, szóval, ez a mindig így a mellette, vagyis benne, de vele alszom.
-*még mindig elbűvölően mosolyog*
-Kit érdekel, ha van helyem?! Ezt a Byaki-t kéne lepattintani és boldog leszek! *bánatosan szipog* Olyan vagy…
-Bosszúvágy! *idegesen dobol lábával*
-Szőrmebunda! *telibe vigyorogja Hakkin-t*
-Mon dieu! *fájdalmasan sóhajtva beletúr hosszú hajába* Egy habzó szájú négylábúval, pszichopata őrülttel és a náluk is bonyolultabb virágnyelven káromkodó tulajdonosunkkal!
-VÉR!

13. Rossz alvási szokásod:
-Fel, szóval lendületesen felrúgok álmomban, aztán valamit mindig leverek, pedig nem szándékosan csinálom és sajnálom! *gubbaszt egy sötét felhő alatt*
-*továbbra is bájosan mosolyog*
-Van egy Byaki-m! *szemforgat* Valld be! Hiányoznék, ha nem lennék! *karba tett kezekkel duzzog* Szörnyen, mint púp a hátamra!
-*Hakkin és Raion egymás felé szórják a villámokat*
-Kezdek éhes lenni…*Shinseikaji véres zacsijaira pillant *
-Kivéreztetek valakit.

14. Amivel másokat ébresztesz:
-Anou…eto…Kit?*fonalat vesztve pislog maga köré*
-*legördül egy kínos csepp a homlokán*
-HÁH?!
-*Hakkin és Raion egyszerre néznek értetlen fejjel a riporterre*
-Vicces kérdés. Igazán vicces.
-Megvágom!

15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni:
-Nem tudom! *mély döbbenet*
-*nagyot szusszan*
-Byaki sipítozása! *morogva felkönyököl az asztalra* Nem igaz! Ne hazudj!
-Oroszlán pörkölt illata! *közel hajol Raion-hoz*
-Tigris becsinált! *Hakkin-énak feszíti homlokát*
-Oh, az én csodálatos világom urának mély és dobhártyát szaggató orgánuma…*közben nagyban seftel Shinseikaji-val adjon neki vértXD*
-Vér illata~h!

16. Amit elsőként teszel ébredés után:
- Nem tudom! *kétségbe van esve* Nem emlékszem!O_O
-*elment sétálni*
-Megtépem Byaki-t! *bemutatja*
-Szétrúgom egy oroszlán hátsóját!
-Helyben hagyok egy haszontalan tigrist!
-Tévedés, nem ébredek fel! *suttogva hozzáfűzi* Néha hasznos megoldás a színlelés!
-Vért iszok!

17. Amivel eltöltöd a napod:
- Sokat szoktam beszélgetni Nobu-val, kivéve, ha Michi-vel van, vagy dolgozik, vagy próbál, vagy nem ér rá…*szomorúan gubbaszt*
-Sétálok a vízesésnél és figyelek Amaya lelki békéjére.
-Guren mindig csúnyán beszél velem és bánt! *vállon csípi magát* Ne siránkozz! Én meg egész nap a nyavalygásod hallgatom! Nálad az a két dísz kan is elviselhetőbb!
-Kiporolom néhány szemtelen oroszlán bundáját.
-Tigriseket tanítok móresre…és meggondolatlanul fecsegő papnőket fogyasztok tízóraira! *háttérben Guren rázza az öklét, de Byakuren igyekszik lefogni*
-Az alvás egészséges! *ásít egyet és kicsikét arrébb húzza székét a harcias fiatalság közeléből*
-VÉRlázítóan viselkedek.

18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben:
-Tulajdonképpen nem szoktam sok mindent csinálni, csak ha szükség van rám, de azt nem tudhatom mikor van és addig általában, hát, szóval….alszom. *egymáshoz ütögeti mutatóujjait*
-Vízesést hallgatom.
-Próbálok kijönni Guren-nel. *kiakadva felpattan székéről* Inkább menj a havasokba cérnametéltet gyártani…*sértődötten elfordítja fejét *
-VADÁSZOK! *egyszerre vágja rá a két harci kakas*
-*elszunnyadt*
-*átszurkálja bőrén az asztalon talált gemkapcsokat*

19. Ahova elutaznál nyaralni:
-Egyiptomba!*w*
-Venezuela, Angel- vízesés.
-Ahol nincs ez a láma! *pityereg* Ne bömbölj, szamár! *ütögeti fejét*
-Afrika!
-India!
-*felhorkan* Erdély!
-Kongó.

20. Ahol szívesen élnél:
-Egyiptom!*w*
-Nem vágyom máshova.
-*leköti, hogy magával veszekszik*
-Még nem végeztem Afrikával!
-Én se Indiával!
-Eladták már a kastélyom?
-Ahol sok a vér.

21. Legnagyobb álmod:
-Teljesüljön Nobu minden kívánsága!
-Amaya álmai az én álmaim is.
-*még mindig önmagát kínozza*
-Koronáját vesztett oroszlán a küszöbömre!
-Tigris a trónom alá lábtörlőnek!
-*unottan figyeli az egymást maró fiatalságot* Békésebb szomszédokat.
-Sok vér!

22. Három kívánságod az élettől:
-Nobu legyen boldog, Michi legyen boldog és…és…mindhárman legyünk boldogok!
-Ugyanazt mondhatom, mint az előző kérdésre.
-Lelécelni a nőktől! Idegesítőek! *próbálja fejbe vágni a két egymást kóstolgató állatot, de kigáncsolja saját magát*
-Ryuu holtan, állatok királyának trónfosztása és Ryuu-t még egyszer megölni!
-Tigris begyűjtése, tigris megalázása, tigris gúnyos kiröhögése!
-Egyetlen nap Kemono, Wamman és Masaki nélkül! Hmm…az csodálatos lenne!
-Vér, vér, vér!

23. Rituáléd, szokásod:
-Gyűjtöm a szárnyaimból kihulló tollakat, hogy nagyon szép, ezeket a szobrocskákat meg képeket csinálhassak belőlük, amiket megmutathatok Nobu-nak!*w*
-Minden nap kiállok a híd közepére, behunyom szemeim és teljes csendben hallgatom az engem körülvevő világot.
-Lassan fogadhatnánk, melyik kemény legény győz! Ki van benne? *fogát piszkálja* Az illetlenség lenne, Guren! *fejbe csapja magát* Kuss! Téged senki se kérdezett!
-*fiatalság egymásnak feszülve vicsorog*
-Éhen veszek…*könyörgő szemekkel mered Shinseikaji-ra*
-*másik vértasakocskát szürcsöl*

24. Rossz szokásod:
-Sokat szoktam ügyetlenkedni, meg gyakran nem figyelek a bejárati ajtóra, hogy így közeledik, aztán egyszer csak nekem jön én pedig kiterülök és sose férek ki a résen, mert túl…túl…hát, szóval nagyok a szárnyaim. *villámló felhő alatt kucorog*
-Szűkszavúság. Szeretem, ha Amaya magától jön rá egy probléma megoldására.
-Héj, állatok! Szkander versenyhez mit szólnátok? *hirtelen megszeppenve fékez be* I-i-i…ijesztőek! ÉS?! Mozdulj, beszari!*tarkón legyinti magát*
-*roppant kedvesen sandítanak Fuyou-ra*
-*nagyban egyezkednek a véren*

25. Jó/ Rossz tulajdonságaid:
-Erről úgy Nobu chan többet tudna beszélni, szerintem, mármint ő még is én vagyok, meg így nem én, vagyis én, csak valamivel pártatlanabb…azt hiszem, nem hiszem, így hiszem most belekavarodtam!@-@
-Külső szemlélőnek valóban reálisabb látása van erre a kérdésre.
-*Fuyou, Hakkin és Raion hármas nagyban szervezik a versenyt*
-*Shinseikaji-t még mindig leköti Wameku, aki csak rezzenéstelen arccal figyeli a kattant zanpu lélek egyszer csak a riporterre kezd bökdösni száját nyalogatva*

Folyt. köv ...
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te25000/30000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 2:43 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske2

Tessék-lássék a második felvonás.

Kicsike magyarázat:

26. Ami legjobban felbosszant:
-Nobu chan nem figyel rám, amikor nagyon sokszor elmondtam neki, ne játsszon Soureina-n, ha a szobában vagyok. Nem akarom eltiltani a-a-a kedvenc hobbijától, csak nem…én nem szeretem hallani.
-Amaya nyugtalan.
-*feldobja lábát az asztalra* Jöhetnek a tétek! *körmét rágva rémüldözik* Szerintem ez rossz ötlet, Guren! *meghúzzák a fülét* Befogod!
-*bemelegítenek a nagy meccsre*
-*lemondó sóhajjal elvesz egy hátrahagyott vér tasakocskát, mert ő a riporter kivéreztető akciójában lusta részt venni.* Kedves faggatónk pénztárcája a vörös sarok versenyzőjére!*meglóbálja a senki se tudja mikor elkunyerált tárgyat, de mivel közlik vele csak fehér és zöld van, némileg elkenődött pofával tárja szét karjait* Fehér a makulátlanság színe…*Raion sértődötten rámorran*
-*leköti a riportercserkészés*

27. Aki legkevésbé hallgat rád:
-Ano…ez…ez…bi-bi-biztos jó ötlet? *körbe jár tanácstalan tekintete a társaságon*
-Feltétlen muszáj részt vállalnom, zöld oldalt támogatom.
-*kerített egy tároló dobozkát, amibe széles vigyorral gyűjti a téteket*
-*rosszul esik az önérzetének, hogy a társaság egyetlen értékelhető női tagja a sörényes pamacsot választotta*!
-Köszöntem geisha hölgy! *thumbs up*
-*unatkozva forgatja a véres tasakot * Természetesen Masaki, Wamman-kun és Kemono.
-*szefós mosollyal tekereg a riporter mögött*

28. Aki leginkább ad szavadra:
-Ez most nehéz, de mindjárt mondom, mert én is akarok választani, hogy ne maradjak ki. Egyedül így nem, szóval nem jó lecsúszni a mókázásból! Legyen…a…a…szeretem és a fehér nem szín, vagy is világos és akkor már hasonlít a napra, de a zöld meg annyira természet és tavasz, hogy így nem tudom, de FEHÉR!*w*
-Amaya mindig meghallgatja véleményem. Ez nem jelenti folyton megfogadná tanácsaim, de sokat ad szavaimra.
-*lóbálja Taka előtt a dobozkát, méltóztasson hozzájárulni a fogadáshoz*
-Felkészültél a vereségre, ordas? *ropogtatja ujjait*
-És te a falra függesztésre? *megpöcköli Hakkin vállát*
-*elment üvegpohárét, mert ő úriasan hajlandó csak inni a tasakos itókát*
-*szabadon ereszt egy horrorfilmbe illő „bú”-t szerencsétlen riporter fülénél, amitől sikítva borul ki székéből*

29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád:
*gondolkozik mit adhatna zálogba*
-Esetleg a nyakéked? *próbál segíteni*
-*türelmetlenül dobol, szemforgat, közben bűnbánóan hintázik*
-*harci kakasok egymás felé szórják a villámokat*
-*élvezi a pohárba töltött üdítőt*
-*pórul járt riporteren röhög*

30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád:
*trió még mindig egyezkedik*
*duó még mindig egymás idegeit fogyasztja*
-Elmondom, gyémántként ragyogok a napfényben. *mindenki ránéz* Bevált! *folytatja tovább az ivászatot*
-Megszúrom! *bökdösi a riportert egy asztalon talált gumi figurával*

31. Amit teszel, ha ideges vagy:
-*riporter legnagyobb örömére dűlőre jutott a trió*
-Ütök! *egyszerre üvölti a két alfahím jelölt*
-Nem akarod tudni…*kettétörik egy vízzel teli pohár, amire rápillantott*
-Kaszabolok! *belefolyik a riporter ölébe*

32: Amit teszel, ha szomorú vagy:
-Elelnézést a kimaradásért. *szégyenteljesen hajlong* Akkor úgy…szo…morkodom?*tanácstalanul pislog*
-Vihar tombol a kertben.
-*tenyerét dörzsölve bekészül a meccsre*
-Ütök! *megint egyszerre*
-Igyunk! *megemeli poharát*
-Megvágom magam! *dörgölőzik a riporterhez*

33: Ami felvidít:
-Nobu chan meglátogat!*w*
-Amaya boldogsága.
-Lezavarjuk ezt az összecsapást! *suskára éhesen felcsillan szeme* Én akkor se örülök neki. *indulatosan fejbe kólintja magát*
-Nyerek! *újra működik a kórus*
-Bella becsukja száját. *Tvájlájt mérgezést kapott, mert Masaki ezt szidja hónapok óta*
-Vérzek! *tartja az állát, hogy vakargassák meg*

34. Ami elszomorít:
-Sokáig nem jön Nobu chan!
-Amaya érzelmeitől függ.
-Idióták! *rángatja a ruhája ujját, ne legyen közönséges* Kezdődik a meccs! *erélyesen felszólal*
-*két versenyző bikaként fújtatva ül asztalhoz*
-Nincs vérfarkas cselédem! *intenzíven ásítozik*
-Nem vérzek! *karon harapja a riportert, mert nem vakargatta meg az állát*

35. Testrészed, amit szeretsz:
-Szárnyaim!*w*
-Hosszú hajamra különösen büszke vagyok.
-Női testbe vagyok zárva, szerinted?! *melleit megmarkolva háborog* Ere-reszd el, Guren!*fülig vörösödik*
-*vérmes duó várja a startjelzést*
-Eloszlatnám a félreértéseket! Ez a bőrszín nem babahintőportól ilyen! *rájön, nem vámpír tévhitekről kérdezték* Szemfogaim sem rosszak! *végigsimítja ajkát*
-Erek! *szerelmes lovagként barangol ujjaival a riporter karján*

36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy:
-*megsemmisülten mutogatja túlságosan magas az ajtókhoz*
-*vigasztalóan végigsimít Taka vállán*
--Mi nem volt világos az előbbi válaszomban?! *lefogja magát, mielőtt nekirontana a riporternek*
-*egyre türelmetlenebbül várakoznak*
-Gyakorlatilag testem sincs…*elmélkedve hümment*
-Orr! *összecsapja tenyereivel a riporter nóziját, hátha vérezni kezd*

37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad:
-*rémülten végignéz magán, hol van rajta mágnes*
-*elbűvölően mosolyog*
-HARC! *kiadja a vezényszót egy hamutartó felkapásával és ablak kitörésével*
-*nekiesnek a muszklifeszítésnek*
-Est fénypontja, amikor kilépek a koporsómból! *fel se veszi ellepik a szilánkok*
-*dorombol a riporternek*

38. Kedvenc testrészed:
-*segélykérően pislog a riporterre*
-*tovább mosolyog*
-*leköti a meccs alakulása*
-*erőlködnek*
-*kirázza hajából az üveg darabkákat* Női nyak.
-*kicsöpög a riporter öléből, hogy az asztalra fekve piszkálhassa a szkander bajnokokat*

39: Első dolog, amit megnézel másokon:
-Nem szoktam másokkal találkozni. *dípel*
-*kedvesen mosolyog*
-*cümment a riporterre fogja már be*
-*folyik a harc*
-Hőtérkép, csak, hogy tudjam milyen a hangulat.
-Pulzusa! *pöckölgeti Hakkin fülét*

40: Nő/Férfi ideálod:
-Én valahogy ezen még nem…sose gondolkoztam rajta.*bamba fejjel mereng*
-Ízlésem egyezik Amaya-éval.
-*drukkol mindkét félnek*
-*nem jutnak dűlőre*
-Nullás vércsoport kifejezetten finom.
-*Felcsillan a szeme. Wameku mellé folyik és vállát kocogtatva vigyorog rá*

41. Első csókod:
-Nobu chan szerintem mesélt arról a kislányról, aki úgy szétdúlta, aztán semmi se maradt a várból, pedig olyan szép volt és annyit dolgoztunk vele. *lehorgasztja fejét*
-*angyalian mosolyog*
-Mingyá megcsókolod a hátsóm, ha nem hagysz békén! *őrjöngés közben bocsánatkérően hajlong, majd sátáni vigyorral összekoccintja a két vadorzó fejét*
-*agyvérzést kapnak a balesettől és együttes erővel határoznak Fuyou kiirtásáról*
-Az a csodálatos XV. század…*nem zavarja Shinseikaji lábán ücsörög. Világ legtermészetesebb dolgaként simogatja fejét, akár egy házi kedvencnek*
-*boldogan lóbálja lábait vérpajtásán dekkolva*

42. Legkínosabb randid:
-Sok minden történt és nem tudom mi történt, mármint történt az biztos, csak, hogy tényleg történt, vagy csak azt hiszem, hogy történt! Elég zűrös, szivárványló meg villódzó és fantáziadús éveink voltak. *spirálként forognak szemei*
-*kitartóan mosolyog*
-*egyesült erővel kergetik Fuyou-t*
-A hölgy vérbajos volt. *legnagyobb lelki nyugalommal fonja be Shinseikaji haját*
-*boldogan szürcsöl egy újabb vértasakot*

43. Tökéletes randevú:
-Csónakázás...Níluson..áradás idején!*w*
-*lassan arcára fagy a mosoly*
-*elkezdenek egymással veszekedni ki ütheti meg előbb a szekrénybe zárkózott Fuyou-t*
-Bál mélyen kivágott estélyi ruhákkal…tükrök nélkül. Látott már antik torzítós tükröt? Csoda Mona Lisa szépnek hitte magát? *kér szalagot Otaki-tól, amit belepakolhat Shinse hajába* Sok félreértéstől megmenekülhet, ha a hölgyek nem látják magukat.
-Vágóhíd! *szerelmetesen szívecskéket szór*

44. Tökéletes lánykérés/ esküvő:
-Edfu-i Horus templom bejáratánál!*w*
-*előzékenyen segít csodálatos masnit kötni Shinse fonatjára*
-*addig veszekednek Fuyou eliszkol*
-Már elígérkeztem a Sátánnak. Igazán perzselő a kapcsolatunk.
-*esküvői indulót dúdolgatva dülöngél jobbra-balra, amitől Wameku-nak megrándul szemöldöke*

45. Álmaid családja:
-Huuuh, nem tudom, de nagy! És-és-és boldog!*w*
-*megigazítja Shinse fonatát*
-*még mindig vitáznak és fel se tűnik nekik a célpont meglépett*
-Steril életnek is meg van a maga előnye. Nekem sose lesz Edward fiam! *lefogja a buzgón mocorgó sózsákját*
-Minden vércsoportból egy!

46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni:
-Fe-fe…felnőtt? *értetlenül néz*
-*érik benne az elhatározás, megkéri a riportert, ne tegyen fel nekik lehetetlen kérdéseket*
-*idegesen hátranéznek a mögülük érkező torokköszörülésre*
-Havasalföld szép hely...volt.
-Vértócsa!

47. Amivel foglalkoznál, ha nem zanpakutou lélek lennél:
-Nem tudom!O_O
-Nem kedvelem a „ha”-val kezdődő mondatokat.
-Megölném Ryuu-t. *duzzog, mert szétültették Raion-nal*
-Szőrmebundákat gyűjtenék! *neki esik Hakkin és folytatják onnan, ahol abbahagyták*
-Élvezném a vámpírüldözéssel járó felhajtást.
-Vért gyűjtenék!

48. Amivé változnál állatként:
-Sólyom!*w*
-Koi
-Tigris.
-Oroszlán.
-Közhellyel élve, denevér.
-VÉR...*szemforgatva dünnnyög*...cse!

49. Amit tennél állatként:
-Magasból átölelném szárnyaimmal és bolygót és-és-és így-így… óvnám az emberiséget!*w*
-Képességet adnék az embereknek, elérhessék életben kitűzött céljaikat.
-VADÁSZNÉK! *megint a kórus*
Berepülnék csinos hölgyek nyitva hagyott ablakán.
-Vért ennék! *Wameku rezzenéstelen arccal megpaskolja fejét, mert egész biztos erre vágyna egy vércse*

50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak:
-Hirtelen én nem is tudom, annyira váratlan és nekem semmi sincs a fejemben ilyen esetekre, mert nem vagyok hozzászokva, meg mit kéne vagy hogy kéne és mit is akartam? O-o
-Megtiszteltek figyelmükkel! *meghajol*
-Ryuu! Halott vagy!
-Oroszlán a legjobb! *kúlos kacsintás*
-*gyengéd szellő és már sehol sincs*
-*meglepetten nyekken a földön, de vigyorogva hozzáfűzi* A vér finom! Adományozzatok nekem!*csöpög nyála*

The end
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te23500/26000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (23500/26000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzer. Aug. 01, 2012 4:12 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

Kérdezz-Felelek - Page 2 2cxb3md

Olimpiára, hülyeségre, elsősorban hülyeségre és szurkolói lázra tekintettel, itt egy újabb agyrém tőlem. Akik nem tudnák kicsoda-micsoda az illető, azoknak rövidre kurtítva a történetet. Képen szereplő derék legény Hoshi Riku, érintett karakter bátyusa, valamint profi kézis és ennyi!XD Most pedig somfordálok vissza post-olni! *fütyörészik*

1. Kedvenc ételed/ italod: Angela mama főztjénél nincs jobb! Mernék mást mondani nem élnék. Viccet félre téve, komolyan imádom. Eskü, nana! Viva España!
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Valahogy a csigák, ízeltlábúak sose vonzottak. Kiakaszt, van, aki fizet ehesse! ÉRTED?! Vadásszon a kertből, hát istenem, csak lepkeháló kell hozzá meg interaktív balett óra! Minek ezért FIZETNI? Luc és Didier erősen próbálkozott megtéríteni. Nehem jártak sikerrel!
3. Amit szívesen főzöl: Isteni finom, kellően komplikált pirítós baracklekvárral.
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Amikor megnyerjük a spanyol bajnokságot és BL-t!
5. Kedvenc számod: 81, mint a csini mezem száma.
6. Kedvenc színed: Foggalmam sincs! *vállat von* Ika chan majd elmondja. Ő a személyre szabott gardrób felelősöm...lehet ma szörnyet halna.
7. Kedvenc ruhadarabod: Szexi fehérneműnél nincs szebb...rólam volt szó? Upszi! Akkor a legújabb Alízos trikóm! *széles vigyorral mutatja*
8. Amit jelenleg viselsz: Micsoda divatbemutatóra kerültem! Lássuk miből élek…*végignéz magán* Strandpapucs, mert tíz perce jöttem a negyven fokból, térdig érő, szaggatott farmer, csapatpóló, kisöcsém is büszke lehessen rám Fatal Error-os csuklószorító.
9. Amit otthon viselsz: Spanyolországban?! Örülök, ha élek! Kevesebb, itt mindennél jobb.
10. Amiben alszol: Azt elég, ha Fernanda szakavatott szemei, kukkoló szomszédaim, csapattársaim és Ika chan tudja.
11. Kedvenc alvópózod: Hőfoktól, kimerültségtől, sérülésektől függ. Megesett gerincvédővel, állva aludtam. Élmény volt, komolyan ajánlom az összes mazochistának.
12. Amivel alszol: Csodálatos menyasszonyom, kivéve, amikor bent alszom a sportkoliban és valamelyik nagyokos, vagy az összes bemászik mellém. Innen üzenem nekik, befejezhetnék már! Sokkoló kétmaroknyi, harmincas pasi vakító mosolyára ébredni! Garantáltan fél perc alatt magamhoz térek, de gyerekek, néha engedjétek már én is beszállhassak a buliba!
13. Rossz alvási szokásod: Az gáz! Cicababásan pofozkodom.
14. Amivel másokat ébresztesz: Minek bíbelődni?! Kiborítom az ágyból! Ika chan tudna róla mesélni. Évekig landolt a padlón.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Vesztésre állunk, becserélünk, kispadra, lyukas a labda, bombariadó, ég a ház, elveszett a sport vaxom...
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Megnézem az órát nem e romlott el. Manapság biztosra kell menni.
17. Amivel eltöltöd a napod: Ki se látok az edzésekből, meccsekből és skype-os beszélgetésekből. Húúúj! Kapom is magamét Fernanda-tól, ne aggódj!
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Adrenalint az egekbe! Mindenféle őrültséget bevállalok! Megint mennék szakadék felett átívelő hídról bungie-zni.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Haza~h! Látszat ellenére, piszkosul honvágyam van. Főleg az én kicsike öcsikém hiányzik.
20. Ahol szívesen élnél: Ahova a szerződésem szól.
21. Legnagyobb álmod: Kisöcsém legyen kőgazdag, híres és boldog. Nagyjából ugyanezt nekem is. Meg örvendenék olimpiai és vb címnek.
22. Három kívánságod az élettől: Legyen boldog a családom. Többet nem akarok.
23. Rituáléd, szokásod: Változtatom, milyen mintás ragasztót használjak az ujjaimra. Legutóbb Patrick-os volt soron, kizárólag Ika chan kedvéért!
24. Rossz szokásod: Feltűnően játszadozom a piercing-emmel és most szóltam el magam, hogy van.
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Vicces gyerek vagyok. Ez mindkét kategóriának megfelel.
26. Ami legjobban felbosszant: Ika chan sír. Megtudom ki miatt, azaz ember írhatja a végrendeletét! *ropogtatja az ujjait*
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Señor Dujshebaev – Atletico Madrid edzője - ! Hiába mondom neki jobb kezes vagyok, mindig a balt emlegeti. Én elhiszem kétbalkezesnek néz…Nem baj, tényleg!
28. Aki leginkább ad szavadra: Az én egyetlen és utánozhatatlan dalos pacsirtám…*hatásszünet* Ika chan.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Hónom alá csapom és felvázolom a dolgokat.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Elgondolkozom szegény pára süket, néma, esetleg mindkettő. Kicsit hozzászoktam a spanyol temperamentumhoz és hangosan, széles gesztusokkal beszélek. Azt nem észre venni! Tehetség!
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Csak a szokásos...beleverek az asztalba, eldobok egy ásványvizes palackot, lehetőleg telibe találva azt, akire haragszom, spanyolul káromkodom...
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Jó öreg fagyi mindenre megoldás!
33. Ami felvidít: Győzünk! Ika chan boldog. Fernanda nem mérges rám.
34. Ami elszomorít: Előzőek fordítottja. INFIERNO! *rémült fej*
35. Testrészed, amit szeretsz: Kinek készítik ezt az interjút? *körbesandít, mert rosszat sejt* Hmm…mindegy! *legyint egyet* Bal bokám! Büszke vagyok a rajta virító varrás és csavarozási hegekre! Nagyon szexi! *kacsint*
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Most, hogy említed...a jobb szemöldököm! Kicsivel megtörik az íve és ez totál idegesítő. Most tényleg! Mi ez az egész? *széttárt karokkal néz* Valami globálszexuális kérdőívre fizettem be?
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Edzésen két liter szénsavmentes ásványvizet borítva félmeztelen felsőtestemre. Elég megnyerő?*vonogatja szemöldökét*
38. Kedvenc testrészed: Sajttal-sonkával töltött pulykamell! *hülye gyerek vigyor*
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Szúnyogcsípései!
40. Nőideálod: Szeretem az európai nőket, mert eszméletlen dög…ö…sehe… elsősorban a menyasszonyom!
41. Első csókod: Egy pusszancs a legcsinosabb általános sulis osztálytársnak, cserébe megcsinálta a matek házim. Hosszútávon bejött. Nem mínuszoltam tantárgyat és a pofon generálta vörösödés hamar elmúlt.
42. Legkínosabb randid: Tizenöt évesen. Hazakísértem álmaim nőjét, készültem a nagy szüzesség űző alkalomra, mert azt magyarázta, anyukája nem sokára megy dolgozni. Tiszta boldog voltam, majd bepisiltem. Gyorsan el is pattantam ügyet intézni, csak eltévesztettem a fordulót és mamira nyitottam öltözködés közben. Huah! *kirázza a hideg* Gyilkos volt! Azóta háromszor kopogok, ha be akarok menni egy ajtón! Ika chan is tudna mesélni, de nem akarom kelleténél jobban égetni! *number one bátyuskacsintás*
43. Tökéletes randevú: Szerintem tökéletes nem létezik. Az már túl mesterkélt. Úgy jó, ha van baki és lehet min röhögni évekkel később. Hangulat legyen tetőfokon más nem kell.
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Csak ezt ne...*fogja a fejét*
45. Álmaid családja: Az van…köszönöm! *fájdalmasan sóhajt*
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Tűzoltó.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem profi kézilabdás lennél: Talán edző. Most kínosan kezdem érezni magam nincsenek „b” terveim…
48. Amivé változnál állatként: Bika
49. Amit tennél állatként: Remek kabala állata lennék valamelyik sportklubnak.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Itt az Olimpia! Szurkoljatok a spanyol kézilabda válogatottnak! Hazaiakról se felejtkezzetek el! Hallgassatok Fatal Error-t és mozogjatok sokat, mert labdát kergetni vicces!
Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te15100/30000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (15100/30000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzomb. Aug. 11, 2012 11:14 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

User felkért, hogy válaszoljunk a riporter kérdéseire. De a válaszokért nem vállalunk felelősséget. Twisted Evil Vagyis a felelősség a usert terheli. Neutral

1. Kedvenc ételed/ italod: Sake Meg, amit én főzők. ^.^
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: *Éppen válaszolna, de Sakura befogja a száját.* Sake. ^-^
3. Amit szívesen főzöl: *Mielőtt válaszolna Sakura válaszol helyette.* Én főzök, ezt a bakat vétek konyha közelébe engedni.
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Az ősz, és az alkonyat. *Meg lett kérve, hogyha már megszólal, akkor magáról mondjon dolgokat.* Tavasz. ^^
5. Kedvenc számod: *Nem válaszol.* A kettő! szerelmes
6. Kedvenc színed: *Nem válaszol* A szép, világos színek. ^^
7. Kedvenc ruhadarabod: *Sakuran mutat végig.* Az ujjatlan felsők és minden ami szép. ^.^
8. Amit jelenleg viselsz: *Nem válaszol* Az egyenruháinkat viszeljük, te vak barom. mattaku
9. Amit otthon viselsz: *Nem válaszol* *Csak kuncog egyet.* Kérdezz-Felelek - Page 2 464751818
10. Amiben alszol: *Morcosan néz és nem válaszol* Ilyen intim kérdéseket nem illik feltenni, ezért nem válaszolunk erre, te baka balfék!
11. Kedvenc alvópózod: Fekvő. Neutral Ölelős. Kérdezz-Felelek - Page 2 464751818
12. Amivel alszol: *Megint Sakurara mutat.* Értelem nélküli baka béka vagy, ha ennyire se vagy képes, hogy azzal az agycsökevényeddel rájöjjél. *Yashura mutat*
13. Rossz alvási szokásod: *Nem válaszolnak*
14. Amivel másokat ébresztesz: mattaku Maradjunk annyiban te féreg, hogy meg vannak a módszereim.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Sake *Yashura mutat* Kérdezz-Felelek - Page 2 464751818
16. Amit elsőként teszel ébredés után: *Nem válaszol* -=Cenzúrázva=-
17. Amivel eltöltöd a napod: Teszem a dolgom. Én is.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Iszok, gyakorlok, meg egyebek. Segítek ennek a bakanak.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Hát a Féregbolyon kívül gyakorlatilag mondhatni bárhova. Valami nyugodt, kellemes helyre, ami távol van a magadfajta bakaktól. *Szúrósan méregeti a riportert.*
20. Ahol szívesen élnél: Mondjuk, hogy már ott élek. *Átöleli Yashut.*
21. Legnagyobb álmod: Hogy megszabaduljak minden szörnytől. Egy szép nagy család, Yashuval.
22. Három kívánságod az élettől: Hogyha elmondanám oda lenne a varázslat. Még ennyit se tudsz, te idióta baka barom? mattaku
23. Rituáléd, szokásod: Sake Tarkón vágja Yashut.*
24. Rossz szokásod: A dühszörnyetege. Meg a sake is rossz szokásod. Neutral
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Sake, Harc, Sakura Hagyjál ezekkel a baka kérdésekkel, te bakamono!
26. Ami legjobban felbosszant: Hogyha olyat bántanak, akit kedvelek. A magadfajta értetlen bakamonok bakasaga, főleg, hogyha ránk erőszakolják. Mad
27. Aki legkevésbé hallgat rád: *Nem válaszol* *Yashura mutat*
28. Aki leginkább ad szavadra: *Nem válaszol* *Yashura mutat*
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Megszólítok, ha nem válik be, akkor felemelem a hangom, hogyha ez se, akkor oda csapok. Neutral Elég hatásos belépőim vannak. Domina
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Az előző kérdésnél kifejtettem a dolgokat. Bakamono.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: -.> *Nem válaszol* Gyakorlok Kérdezz-Felelek - Page 2 464751818
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Sake *Újabb tockost oszt le Yashunak* Szomorkodok >.>\"
33. Ami felvidít: Sake, Harc, Sakura Édesség, virág, harc, meg... még pár dolog Kérdezz-Felelek - Page 2 464751818
34. Ami elszomorít: -.> *Nem válaszol* Bakamono
35. Testrészed, amit szeretsz: Sakura Embarassed *Igazít egyet a dekoltázsán.*
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Én Yashu
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: -.> *Nem válaszol* Mindig. Kérdezz-Felelek - Page 2 464751818
38. Kedvenc testrészed: Sakura Neutral * Kérdezz-Felelek - Page 2 464751818 *
39. Első dolog, amit megnézel másokon: A tekintetük, és fegyverzetük. Amit először meglátok. mattaku
40. Női/Férfideálod: Sakura Yashu
41. Első csókod: Még éltem. Egy szép alkonyaton volt.
42. Legkínosabb randid: *Nem válaszolnak*
43. Tökéletes randevú: *Nem válaszolnak*
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Majd megejtem. Amin Yashu megkér, elvesz. szerelmes
45. Álmaid családja: *Nem válaszol* Egy nagy család Yashuval.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: A klánom vezetője, aki elhozza a kán számára a békét, egy jó samurai. Yashu boldog felesége.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem egy alkoholistashinigami / shinigami lennél: alkoholista voltam Neutral Chiruochiba aggódó nővérkéje
48. Amivé változnál állatként: Farkas Egy madár
49. Amit tennél állatként: Farkasként élnék és a falkám hasznára válnék Neutral szabadon szállnék ^^
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Kampai! Ne legyetek bakamonok!
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te31700/45000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyVas. Aug. 12, 2012 6:47 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske
1. Kedvenc ételed/ italod: Nem vagyok válogatós, a nagyon modern ételeket nem ismerem. De a teákat nagyon szeretem.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Ismeret hiányában passzolok
3. Amit szívesen főzöl:onigiri, bár a nyársra húzott halat is el tudom készíteni!
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Talán az éjszaka, mert olyankor alhatok. A kedvenc évszakom pedig ... a TAVASZ. A sok virág megbabonáz!
5. Kedvenc számod: A mim?
6. Kedvenc színed:A vérvörös és a fekete, illeteve ezek együtt Cool
7. Kedvenc ruhadarabod:Az a kedvencem, ha nem kell ruhát fölvenni. Igazán szadista volt, aki az öltözködést kitalálta és elrendelte! Rolling Eyes
8. Amit jelenleg viselsz: Az egyenruhám nadrágja. A fásli fölül ruhának számít? Mondd csak amúgy minden rendben van a szemeddel? Márcsak mert itt ülök előtted!
9. Amit otthon viselsz:Jobbára csak fehérneműt. Ha hidegebb van akkor nadrágot.
10. Amiben alszol: ruha nélkül természetesen
11. Kedvenc alvópózod: ha az jó ahogy ébredek, akkor az egyik kezemmel a katanám ölelem magamhoz, amúgy a hátamon szétvetett kezekkel és lábakkal. A többit azoktól kérdezétek, akik velem aludtak * nem hajlandó elárulni többet*
12. Amivel alszol: Gingitsune Smile
13. Rossz alvási szokásod:Hát Shion mindig azért panaszkodott, hogy rendszeresen olyan helyen rugdaltam meg alvás közbe, amit amúgy nagyon féltett. Csodálom is, hogy azért össze tudott hozni a végére néhány porontyot. Egyszóval verekszem álmomban...is.
14. Amivel másokat ébresztesz: ha barát az illető, akkor csak megtekerem a nagy lábaujját. Ha nem akkor nem ébred föl többet.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: kipróbálod?
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Meditálok. Megegyeztem a rókával, hogy a reggeleim az övéi.
17. Amivel eltöltöd a napod:alvás, evés, edzés.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben:edzek Very Happy
19. Ahova elutaznál nyaralni: nyaralni? Az milyen ízű? Embarassed
20. Ahol szívesen élnél: tökéletes helyem van. Szívesen élek itt! Razz
21. Legnagyobb álmod: Ha álmodok, az Gingitsune műve, és nem szeretnéd tudni, milyen hangulatba kerülök tőle. Egyéb kérdés?
22. Három kívánságod az élettől: Talán hogy mindig legyen olyan ellenfél, akivel megküzdhetek, hogy mindig legyen rizs amit megehetek, és hogy ... a harmadik most nem jut az eszembe. Talán kicsit később
23. Rituáléd, szokásod: Nos a meditáció reggelente. Hime-chan becserkészése késő délután.
24. Rossz szokásod:* Kezd ideges lenni, de csak megrázza a fejét... egyelőre*
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: *megvakarja a fejét, miközben szórakozottan húzza ki majd toljva vissza Gingitsunét * Talán másokat kérdezz meg erről.
26. Ami legjobban felbosszant: Gingitsune őstehetség ebben! Amúgy ha akaratom ellenére ruhába erőltetnek.
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Szintúgy Gingitsune! Inkább azt várja el, hogy én hallgassak rá.
28. Aki leginkább ad szavadra: Ezt még nem figyeltem ki
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Áltlában már az fel szokta kelteni a figyelmet, amikor belibbenek fölső nélkül valahova.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Előhúzom Gingitsunét.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Használom is Gingitsunét az idegességem forrásán Very Happy
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: meditálok, és miután végeztem vagy röhögős jókedvem lesz, vagy szomorúság helyett dühös leszek Gingitsunéra. Vagy elmegyek Hime-chanhoz virágnézőbe.
33. Ami felvidít: A kardom... és Hime-chan
35. Testrészed, amit szeretsz: Kell külön testrész? Az egész kiválóan funkcionál minden értelemben, köszönöm Wink
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Nincs olyan. Olvass vissza...
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Hát talán kivont katanával. Olyankor valamiért mindig vonzom azokat a szerencsétlen barmokat, akik előttem érthetetlen okokból belém akarnak kötni. Cool
38. Kedvenc testrészed: ez a kérdés már volt nem?
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Ha van fegyverük, akkor azt! Ha nincs nem valószínű, hogy érdekeljen annyira, hogy megnézzem.
40. Nő akarom mondani férfiideálod: Hát igazából Shion és Gingitsune keveréke lenne... asszem.
41. Első csókod: * a katana kicsusszan a hüvelyéből és a riporter nyakához perdül a hegye* Magánügy! Neutral
42. Legkínosabb randid: Szintúgy Shocked
43. Tökéletes randevú: nem szeretem ennyiszer ismételni magam! Shocked
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Ezt nem ajánlom senkinek, hogy rajtam kipróbálja! Láttátok ti azt a ruhát, amibe olyankor a nőket bele gyömöszkölik? O.O
45. Álmaid családja: Shion és Gingitsune meg Hime-chan. Ő olyan nővér féle nekem. Embarassed
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Az igazi nővérem
47. Amivel foglalkoznál, ha nem shinigami lennél:* kissé már kezdi nagyon fárasztani a faggatózás. Beletúr a szabad kezével a hajába, miközben célzás értékkel kezdi el a riportert bámulni* Következő?
48. Amivé változnál állatként: Ezt most komolyan kérded? * kiropogtatja a nyakát, miközben a katanájának a hegye még mindig a riporter nyakát cirógatja*
49. Amit tennél állatként: * csak meredten bámulja a riportert. Talán a cirogatás mértéke erősödött föl egy kicsit*
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Ha meglátjátok ezt a fazont, vagy támadjatok vagy meneküljetek! * A riporternek int, hogy kelljen föl, majd a kardot még mindig a nyakánál tartva az ajtóhoz vezeti, és miközben Gingistunét elrakja, egy kecses rugással kierőszakolja az ajtón a másikat, majd nagy elánnal be is vágja a becses nyílászárót.* integet


A hozzászólást Aikawa Chiyo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 04, 2013 2:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te16000/30000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 6:00 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

1. Kedvenc ételed/ italod: Pizza./Frissen facsart narancslé.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Répa, banán, uborka.../Bio-ként csúfolt gyümölcslevek.
3. Amit szívesen főzöl: *kanapén szétterpeszkedve int kezével, tovább* (Hasuki shi…hát…öhm*kínosan vakarja fejét* nem igazán tud főzni és nem igazán foglalkoztatja a dolog, de rendesen eszik!)
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: *újabb kézmozdulat* (Főnök nagyon szereti a hűvös hajnali órákat. Imádja azt a néhány percet, amikor pirkad, de még nem látod a napot. Meg a telet, hóesést, jégesőt…bár ezeket inkább a lakás takarásából. Nem szeret elázni! *suttogva hozzáfűzi*)
5. Kedvenc számod: Hmm…*állát vakarva színlel elmélkedést* 99, 99999 *könnyedén jelzi a végtelenséget karjával*
6. Kedvenc színed: Hófehér. *gúnyos mosoly*
7. Kedvenc ruhadarabod: Nem érdekel a divat. Funkciónak és alkalomnak megfeleljen. (Mindig, mindig, mindig kapucnis, kenguru zsebes pulóvereket keres!*lemondóan sóhajt*)
8. Amit jelenleg viselsz: *végigmutat fehér ingén és hozzá választott fekete öltönyén*
9. Amit otthon viselsz: *felmorranva elhúzza száját, majd „tovább”-ot jelez* (Ami tiszta…*kínosan elmosolyodva vakarássza fejét*Elég nagy felé a kupi és mosni se nagyon szokott…)
10. Amiben alszol: *unottan pózt vált* (Attól függ mennyire fáradt! Ha teljesen kimerítik, le se vetkőzik, vagy igen és nah, hát úgy semmiben dől ki. *kezeivel hadonászva elvörösödik* Hamar hazaér, akkor trikó és alsónadrág. Melege van, csak alsónadrág. Fázik, hosszú ujjú és bemelegítő alsó. Nincs tiszta ruhája, akkor elvesz tőlem, amiben viccesen néz ki! *kuncogva mutatja, enyhén kicsi rá*)
11. Kedvenc alvópózod: Helyzet függvénye. *sokat mondóan elvigyorodik* (Többnyire hason szétterülve. Feje fölött, párnán pihenteti karjait és az egyik lábát mindig behajlítja.)
12. Amivel alszol: Helyzet függvénye. *széttárja karjait* (Panda-val. Az a kis pamacska, állandóan a hátán trónolva alszik.*felháborodottan szusszan*)
13. Rossz alvási szokásod: *bevált kézmozdulat* (Morogva, olyan indulatosan beszél álmában. Nem lehet érteni, csak érzed, jobb, ha nem piszkálod. Sokszor ébred feldúltan is, mert gyakran vannak rémálmai.)
14. Amivel másokat ébresztesz: Felesleges macera, míg nem fűződik hozzá érdekem. (Ne firtassuk!*kínosan meghúzza magát* Hasuki shi nem ismer tréfát. Maradjunk annyiban, garantáltan fáj az illetőnek!)
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Nem könnyítem meg a vállalkozó kedvűek dolgát. (Belefújnak, vagy belesúgnak fülébe! Nagyon érzékenyek a fülei! *szélesen mosolyogva kacsint*)
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Nyújtózkodom. (Hazudik! Dünnyögve megvakarja az oldalát!)
17. Amivel eltöltöd a napod: Mint minden embernek, munka. (Fordított napirend. Főnök délelőtt alszik, délután klubban döglik, vagy Panda-val kocog, vagy lejön velem edzeni. Este pedig dolgozik.)
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Rejtvényt fejtek, Panda-val futok, edzek. (És én?*magába zuhanva lehorgasztja fejét*)
19. Ahova elutaznál nyaralni: Fokváros. (Állandóan azt emlegeti: MÁSIK UNIVERZUM!*monoton hangon, unott fejjel eljátssza*)
20. Ahol szívesen élnél: Távol a civilizációtól.
21. Legnagyobb álmod: Nincs időm álmodozni.
22. Három kívánságod az élettől: Nem szorulok rá a csodákra. Életed te alakítod, nem az idióta hiedelmek.
23. Rituáléd, szokásod: Maximumért mindent.
24. Rossz szokásod: *Fintorogva elhúzza száját* (Ami nem érdekli, az egyszerűen nem érdekli. Szörnyen érzéketlen fráter tud lenni!)
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Mindenki döntse el maga. Nem tartozom számvetéssel. (Odaadó főnök! Lehet rá számítani és vigyáz ránk! Végtelenül türelmes. Aztán…önfejű, makacs, karót nyelt, kissé beképzelt, lenéző, szűk látókörű…*fejvakarászik* Kedves is tud lenni!)
26. Ami legjobban felbosszant: Emberi fertő. (Főnök rosszul van a részegektől, drogosoktól, örömlányoktól és lidércektől, vagy miktől. Gyűlöli az ártó szellemeket. Én nem igazán értem miről szokott beszélni...)
27. Aki legkevésbé hallgat rád: *hűvösen elmosolyodik* (Az már nem lélegzik...)
28. Aki leginkább ad szavadra: Akinek érdekében áll.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Ajánlatot teszek.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Figyelmeztetek. Cselekszem.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: *újabb kézmozdulat* (Hasuki shi általában úgy vezeti le a feszültséget, összetör valamit. Hagyja felgyűlni és egyszer csak kitörik belőle.)
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: *újabb kézmozdulat* (Főnök…hmm…sosincs jó kedve.*fejvakar*)
33. Ami felvidít: *újabb kézmozdulat* (Rejtvényfejtés. Nem mondanám jobb lesz a kedve, csak leköti, meg eltereli a figyelmét.)
34. Ami elszomorít: *nyűgösen felsóhajt* (Ellentétek a családjában. Sose beszél róla, de nehezen viseli Kazuki san lépéseit.)
35. Testrészed, amit szeretsz: Nem foglalkoztat a külsőm. (*sűrűn bólogat,hogy ez így van*)
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Előző válasz. (Szemei. Elképesztően zavarják, pedig annyira különleges tulajdonság!)
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Lásd fentebb! (Egyértelműen öltönyben!)
38. Kedvenc testrészed: Változó. Kinél mi.
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Arckifejezésük.
40. Nőideálod: *újabb kézmozdulat* (Kínos kérdés! Igaziból én se tudom.)
41. Első csókod: Hat évesen. Hálából kaptam. (Öhm…az úgy volt…szóval…baleset!)
42. Legkínosabb randid: Nincs rá időm. (Nincs is rá szüksége! Sokan feküdnek csettintésre az ágyába.)
43. Tökéletes randevú: Nem érdekel.
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Egyelőre nem érdekel.
45. Álmaid családja: *felmorranva továbbhaladást szorgalmaz*
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Sosem érdekelt.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem milliárdos bártulajdonos lennél: Hidegen hagynak a „ha” kezdetű mondatok.
48. Amivé változnál állatként: Az ember is ide tartozik…
49. Amit tennél állatként: Ugyanezt.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Nincs üzenetem.

Köszönet a közreműködésért Min ki-nek!
Kérdezz-Felelek - Page 2 Daomufanart73
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kérdezz-Felelek - Page 2 Cl0te8500/12000Kérdezz-Felelek - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 EmptyKedd Okt. 30, 2012 11:38 am

Kérdezz-Felelek - Page 2 Krdsecske

Majdhogynem elfelejtettem a Devil Smile szőke dobosát! Surprised Voilá!

1. Kedvenc ételed/ italod: Steak, BBQ / Whiskey-kóla, Jägermeister

2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Osztriga / Blue Curaçao likőr

3. Amit szívesen főzöl: Mirelit kajákat.

4. Kedvenc napszakod/ évszakod: A nyári nappalokat jobban szeretem.

5. Kedvenc számod: Nincs kifejezetten.

6. Kedvenc színed: Kék, fekete.

7. Kedvenc ruhadarabod: Legyen sportos, vagy laza.

8. Amit jelenleg viselsz: Szürke garbó pulóver, alatta fehér póló, fekete szűkszárú farmer, fekete tornacipő, szegecses öv, ezüst nyaklánc, a fejemen pedig kötött fekete sapka.

9. Amit otthon viselsz: Tréningruhát, vagy egyszerű pólót, nadrágot.

10. Amiben alszol: Bokszer, ha fázom még atléta.

11. Kedvenc alvópózod: Hanyatt, egyik lábam felhúzva, ellentétes kezem pedig a homlokomon.

12. Amivel alszol: Volt már rá példa, elaludtam képregény olvasás közben.

13. Rossz alvási szokásod: Azt hiszem, horkolok. Nem tudom…

14. Amivel másokat ébresztesz: Felkapcsolom a villanyt és a nevén szólítom.

15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Ha megrázzák a matracot.

16. Amit elsőként teszel ébredés után: Óriásit ásítok. Akkorát, hogy a könnyem is kicsordul.

17. Amivel eltöltöd a napod: Napközben az együttes ügyeit rendezgetem, este pedig dolgozom.

18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Gördeszkázom, kosarazok, biciklizek, dobolok, az együttessel lógok.

19. Ahova elutaznál nyaralni: Tömérdek hely van Japánban, amit még nem láttam. Ezen kívül szívesen visszamennék New York-ba is.

20. Ahol szívesen élnél: Ha nem kötne ide annyi ember, biztosan Amerikában.

21. Legnagyobb álmod: Mint zenészként elismerést, de hétköznapi emberként saját lakást. Élni szeretném, a saját kis életemet. *nevet*

22. Három kívánságod az élettől: Az én vágyaimat saját önerőmből kell megteremteni. Mindent megteszek értük! *elszánt képpel ökölbe szorítja kezét*

23. Rituáléd, szokásod: Koncertek, versenyek előtt ugrándozok, bemelegítek, és rengeteg energiaitalt elfogyasztok.

24. Rossz szokásod: Ha lehet így fogalmazni, akkor túlhajtom magamat. *elmosolyodva oldalra néz*

25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Azt hiszem, kitartó vagyok, ez jó. A rossz az, hogy rettentő csökönyös is egyben. A többiről meg kérdezzék az ismerőseimet!

26. Ami legjobban felbosszant: Kiakasztanak ezek a japán méretezések! Ami jó hosszban, annak rövid az ujja. Mintha kinőttem volna az ovis pulcsimat! *felnevet*

27. Aki legkevésbé hallgat rád: Nem szeretnék senkit megbántani.

28. Aki leginkább ad szavadra: A kis csapatom.

29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Általában ha elkezdek beszélni, rám terelődik a tekintet.

30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: A többiek látószögébe állok.

31. Amit teszel, ha ideges vagy: Azt mondják, előjön az akcentusom. Elég ciki lehetek ordibálás közben. *fejét vakarászva vigyorog*

32. Amit teszel, ha szomorú vagy: A dobolás és a sport eltereli a figyelmemet a gondokról.

33. Ami felvidít: Ha a színpadon lehetek a skacokkal, és együtt örülünk.

34. Ami elszomorít: Rossz a hangosítás.

35. Testrészed, amit szeretsz: A rendszeres sportolás meghozta gyümölcsét. *kacsint egyet, majd elneveti magát*

36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Olyan csíkszemem van…

37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Mikor saját magamat adhatom.

38. Kedvenc testrészed: Szem, ajkak.

39. Első dolog, amit megnézel másokon: Ha nőről van szó arc, aztán alak. Egyébként meg a ruháját.

40. Nőideálod: Mondjuk egy Justin női kiadásban! *felröhög* De komolyan! Pörögjön, legyen kis vadóc csaj, aki minden poénban benne van.

41. Első csókod: Általános iskola felső osztály, könyvtár.

42. Legkínosabb randid: Összekevertem az ikerlányokat, aztán nem győztem őket levakarni magamról. *nevet*

43. Tökéletes randevú: Nem bírom a tömény romantikát. Egy sportfesztivál, vagy koncert. Fesztivál, sátrazással, vagy egyszerű mozi.

44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Húha, most megfogtál. Egyelőre nem válaszolnék, legyen meglepetés.

45. Álmaid családja: Fitt és sportos család. *nevet* Ha srácom lesz, biztosan vinném amerikai focizni. A kislányomat megtanítanám dobolni! Az anyjuk pedig mindenben támogatna.

46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Rendőr.

47. Amivel foglalkoznál, ha nem zenész lennél: Azt hiszem Japánban elkezdtem volna a rendőr sulit. Mellette a deszkázás, küzdősport és dobolás ugyan úgy menne.

48. Amivé változnál állatként: *erősen töri a fejét* Aligátor.

49. Amit tennél állatként: Láttátok, mekkora erő van egy olyan állatban? Leterít egy több mázsás gnút!

50: Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Tegyetek az álmaitokért!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kérdezz-Felelek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz-Felelek   Kérdezz-Felelek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kérdezz-Felelek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Kifordítva-