-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 ♂ Fogadj örökbe program ♂

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
♂ Fogadj örökbe program ♂ Cl0te15600/30000♂ Fogadj örökbe program ♂ 29y5sib  (15600/30000)

♂ Fogadj örökbe program ♂ _
TémanyitásTárgy: ♂ Fogadj örökbe program ♂   ♂ Fogadj örökbe program ♂ EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 2:27 am

Ej,vége! Már azt hittem felhólyagosodnak a tenyereim. Kemény ez a halálistenkedés. Egész nap ott vergődhettem a placcon. Mehettem jobbra, meg balra, esetleg fordítva. Kit érdekelt! Kutyagolnom KELLETT! Borzalom az Elm utcában. Tudod mit! Csapjuk hozzá azt is „egyógyintézet” utca. Mérgezett egerek! Érted?! Felkavart hangyaboly! Tutira jött valami Gizmó spéci ellenőrzés, csak nekem nem szóltak. Vagy, mégis üzenet lett volna a szobám ajtaján?o-O” Éktelenkedett ott valami budipapír macskakaparás. Azt hittem csekk, úgyhogy nem piszkáltam hozzá. Lehet kellett volna. Most nézegethetem az ajtómat is, nehogy kicsi sárga precíz vietnámi faklumpa berágjon rám és lependerítsen a rettegett pincébe. Egyre jobban böki csőröm az a barlang. Kéne már egy bunker felderítő körutat szervezni. Felpakolni néhány kemény legényt, aztán adjad neki! Most me’van? Nem élhetetek tudatlanul! Durvás a hatodik tisztek élete. Kijár a lazulás. Számokkal azt hittem nő a szabadidő. Fenéket! Egyszer rád aggatnak egyet, nincs menekvés. Bedobnak abba a malom, vagy mókus kerékbe. Micsoda már! Az csoda! Tényleg az lenne, egyetlen zászlóval bélelt helyen túlélni az éjszakát. Atomra kijátszanám. Tökre mindegy hol húzom a lóbőrt. Vagyis! Pörgessük vissza ezt a mondatot! Naná, hogy NEM mellékes! FIZU TÁJM VAN, gyerekek! Ezt a szétszórtságot! Hova tettem a zsivajra, elbűvölő pipikre, lóvé herdálásra szakosodott eszemet?! Nézzenek oda meg vissza! Nem henyélhetek…azt a guillotine-nal nyisszantott szivar végit! Mi a frászt keresek fán?O_O BABUSKA! Hozd a mamuskát!O_O Ez befosatós! Poénosak a sárkányos viccek, ettől még maradnék a föld anya harmattól gyöngyöző bársonyos bőrén! Nem nekem való a magasság! Hogy a francba jutott egyáltalán ötlet börzdére FELMÁSSZAK egy GAZRA?! Okés, elszelelek a meló elől, de pont egy korhadt tölgyet kipcézni! Alacsonyabb vackot nem találhattam volna?! Gondolkozhattam volna előre. Mit képzelegtem? Lehoznak lifttel? Tutkeráj lenne. Gáz, hogy csak lenne. Kénytelen leszek faszagyerek lábakra rugózva lebotorkálni. Gratulálok magamnak. Ezután a nap után nem hiányzik más, mint, hogy egy mohás kéreg kéjes macaként szántsa végig a hátamat. Szemét szukája! Nem izgat! Kijár a bulizás! Ezután?! Alap! Zúzunk az éjszakába, én meg Maxi king! Felőlem, össze is állhatunk, mint két kicsi legó. Handelanda nyelven is tolhatod, míg a torkomat kóstolgatod. Ez az, béjbi! Nagyon kenem ezt a floureszkálást!
Dübbenve édes egy anyukánk pihe puha ölelő keblein, mehetett a nagy Vegas bizsergetés! Irányba lőttem a szobámat. Bevetted? NYOMI RÉPA! Volt még pár óra a kilövésig. Rá kell szundizni, vagy oda a frissesség. Majd befejelem a pultot. Persze! Álmodjon a párizsi pázsit! Húzás előtt elpendítem szunya vonósát. Nehogy már szégyent hozzak lottón nyert apuskára, nem ütöm meg a szintet. Ma hozzám kell igazodni, tata! Kíváncsian várom mit fog előpenderíteni a bűvész kalapból. Leragyoglak a porondról, ollé-opp! Parázhatsz Maximus. Addig csucsuka! Lepacsiztam Kyo-val kiver az ágyból, amikor muszáj. Az mikor van? Tudom is én! Érkezek, amikor érkezek! Pontos legyek? Haggyá már! Hatásosan szép terepre siklani. Minél többet késel, annál királyabb! Nevelő őstulok feltalálja magát. Legurít néhány körös tequila partit formába öntött tünderke köldökéből. HÉJ! NE MÁR! Nehogy kimaradjak belőle! Ajánlom neki, mást találjon ki. A tutibb nyomulással várjon be. Szét ne csússzon, mielőtt beesek. Hova a tökömbe is beszéltük le?O_O ZSÍR! Tippem sincs. Követem a züllése nyomvonalát, aztán szevasz.
Könnyű menet, mi?! Lópikulát! Ez a bevadult tangabugyi, már délután tizenegyre végigügette a fél várost. Így találjam be a szórakozott picsáját? Kössz, öreg! Lopod a drága időm, amit gyári szpoilerek tesztelésével tölthetnék a felajzott hátsód keresése helyett. Annyira jó fej vagy, tényleg! Kerülj csak a kezeim közé. Olyat kapsz, beszarsz! Erre meg nem kell sokat költenem. Néhány zöldellő bankó minden gubancot kicsomóz. Lepacsiztam egy éjszakai pillangóval, aki secpec kinyomozta merre terpeszkedik. Szóval, irány surány Krucifixhez! Úgy is vágom, valamelyik drága lebujban vonaglik. Viccelsz?! Nézz rá! Szűz Mária is rápislant kapásból azt kajabálja rúdra született. Tiszta gáz, ezzel a fószerral nyomulok. Hát, már mindegy. Nem akasztom ki magam feleslegesen bandukoltam kőkemény öt percet az érkezési zónámtól. A kis halálcsóró krapek nagyon kente hova akarok érkezni. Nem véletlen perkálok annyit, hova küldözgessen Karakura-ba…
-Csákosz, amigos!-Meg vagy, suttyó! Naná akkora gyilkos örömmel roppantom meg ujjaimat, mint ide Toronto. Jöhetett az illemtudó köszöntés. Erre gyúrtam kőkemény hét és fél percen keresztül. Hosszú volt a keresés. Berágtam! Majd lepacsizunk a szívatásomra? Frászt! Meglegyintem a tenyeremmel, koccolja lefelé az asztal lapját. Problem?! NINCS! Egyértelműen jeleztem, begurult az est sztárvendége. Ennyi a történet.
-Veszem ám a lapot, mennyire érzed a boogie-t, Lurkó! NAH! Helyet a kölyködnek…és jöhet valami engesztelő pia. Tudod meddig kutattam az alkesz picsádat?!-
Tartom az öklömet haveri köszöntésre. Azért tapló nem vagyok…teljesen. Fenyítés után jöhet a rendes téma. Rápusszanthatna a saját mancsával, ne maradjon gázban a gettó üdvözlégy Máriám. Meg a helyem! Ne kelljen már többet álldogálnom. A szomszédos asztal széke egy lépésnyire van. Ne csessz már ki velem el kell érte mennem. Nem veszel rá! Addig fogok szobrozni, míg arrébb nem tolod a szottyadt tested. Nekem is jár a bőr cuccból. Kismiskák majd csüccsennek székre. Én nagyban játszom!
-Gyönyörűm! Két scotch rendel.- Kacsintok rá a szexi köténykés aranyoskára unaloműzésből. Tegyük magunk hasznossá, ha már várom a sorom, mi fenét kezd magával aranyapus. –Mi a stájsz veled, Kruccer? Család? Tripper? Vetkőzés? Felnyársaltál már valakit az ékszer játszókuckóddal?-
Vissza az elejére Go down
Lucifer Curiel
Hollow
Hollow
Lucifer Curiel

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Tartózkodási hely : Eras nyomában *.*
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Eras gazdi legtökéletesebb nyálzó utánfutója *q*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
♂ Fogadj örökbe program ♂ Cl0te8000/15000♂ Fogadj örökbe program ♂ 29y5sib  (8000/15000)

♂ Fogadj örökbe program ♂ _
TémanyitásTárgy: Re: ♂ Fogadj örökbe program ♂   ♂ Fogadj örökbe program ♂ EmptyVas. Jún. 10, 2012 11:36 am

Huuuh, egy Kölyök? O___o

Nagyon éreztem valamit, ami olyan volt, mint egy láb, és folyamat a seggemet rugdalta, hogy húzzak el kirúgni a hámból, mert ha nem, akkor nagy bajok lesznek, például bezambitisz sarokitisz, meg hasonló betegségek, amik mind rossz hatással vannak a sájnos szépfiúénemre, és ha az megbetegszik, akkor cseszhetem a csini csajok, meg jó üzletemberek társaságát, pedig hát, az sosem árt, ha van kivel ágyba bújni. szemöldökrángatás Na de itten nem az a lényeg ám, hogy perverz vagyok, mert az vagyok, hanem az is, hogy mekkora egy szexuállatságos férfiisten sájnmasina vagyok. Very Happy De régen is voltak azok a szép idők, mikor a Férjemurammal egy ágyban henteregtünk, és közben tollak repkedtek, úgy rémlik, hogy talán tegnap estétől ma hajnalig folyt a banzáj, aztán mindenki vánszorgott a maga irányába, mert az külön volt, mint amerre a másiké, és akkor szóval kezdtem unatkozni, és amikor én bebandzsítva reszelem a szememmel az ablakot, akkor ott már vetkőzési kényszerproblémák léphetnek fel a járókelőkben.
Szóval inkább én magam kerekedtem el, hogy kenődjek már fel valakire, aztán ne egymagamban szexualizáljak, ha egyszer már a világon vagyok, mert nem lehetek önző, meg csak nőző, ezért leszek hímező is, meg ollózó, meg nem csak segget vakaró, pedig kicsi ideig még el is vagyok a sajátommal, mert olyan jól néz ki, hogy muszáj nézegetni, olyan szép kerek, formás, rámosolyog az emberre, nem is értem, hogy bírják a metrón, meg mindenféle egyéb szűk helyen, ne fogdossák állandóan, én bezzeg nagy ravaszan a zsebembe süllyesztem a kezem, hogy csak a farom közelében éljen, meg hát úgy jobban kivan az a tutkerájos mellkasom is, meg faszacsávósan lazább a tartásom, így aztán döglenek a nők meg pasik utána, mint a legyek.
De elég a legyeskedésből, ott tartott a téma, hogy az egyetlen szexuálistenség, aki az utcán virgonckodik, ma este én leszek, és megyek, amerre az élet meg a pia visz, majd felcsavarodok néhány lábszárra, lejtek egy kis bugit, aztán meg jöhet az ungi-bungi. Naná, hogy alig estem-keltem be egy menő helyre, és csavartam magamon egyet-kettőt, lehet, mégiscsak sok lett majd meg vakultam, úgy sájnoltam itt a rudas bevetésem közben, de befutott a kifutó kispajtás, és muszáj volt lekászálódnom a tökéjletes helyemről. Tudta a hóhér, mit akar itt minimanó ilyen időpontban, mikor a kölköknek már ágyban a helyük, hogy ne lássák, hogy harcol a papi a bácsikkal, nénikkel az ágyban, de a Kölyöknek jó gyomra volt, mert akárhányszor összevert minket a sors kalapácsa, bizony ivott rendesen, és volt, amit én fizettem. Surprised Sebaj, ha olyan jó tanítvány lesz majd, miután én kipusztulok, ami lássuk be elég sok idő múlva következik be, mert ez itt nem olyan végső állomás, lesz még folytatása az estének, akkor Kölyöknek egy mese után már nem a Pedomaci lesz az alvótársa.
- Szeresd a testem, Béjbé… - dalolásztam a kölöknek egy sort, mikor bemutatta nekem közelebbről is, milyen csodás a bárpult, majdnem meg is ijedtem, hogy öregedni kezdtem, mert ilyen könnyen lepacsizott a kicsi, de aztán betudtam a szexuállatságomnak, amibe még én magam is totálisan belezúgtam, mint vak az árokba, nem csodáltam, hogy a pultoscsaj csodanyálam is rám csöppent ki éppen, muszáj volt hát engedelmesen megmutatni neki minden részem. Kölyök úgyis helyet kért, persze előtte még köszöntöttem öklét az enyémmel, semmit sem kell elsietni, ráérünk, aztán a cuki kézpetting után felpakoltam magam, meg a szexi seggem a pultra, és olyan tiszta macsós pózba befetrengtem a csajé előtt, a látvány még úgyis ingyé van.
- Kispajtás, azt’ a nagypapesz tud róla, hogy ide cibáltad már megint a feneked? – vigyorogtam rá totál ártatlanul, mert hát nehogy már nekem itt rányomuljon erre a ropogós pipire, mikor az engem nézett ki. Kölyök úgyse nagy denszmásín, meg mit se tud ez még a nőkről, majd ha már kinőtte a gumimacáját, akkor játszhat az igazival, addig csak lesse a mestert a sarokból, csücsüljön csak a kicsi fenekén, és várja ki, míg lenyugdíjaznak. – Kölyök, nem látod, hogy itt ez a nőstény csorgatja a nyálát utánam, aztán ilyenkor nem vágod a ”befogod a szád” szitut, hát mit tanultál te az iskolában?! El sem hiszem, hogy a kölyköd voltam, véredből lettem… - kezdtem ütemre vonaglani a húspiacon, ha nem a nőci, majd más megvásárol magának, aztán le vagyok tudva addig is teljesen, míg meg nem jön a Férjem, bár nem biztos, hepitájmolni fog, ha valami ismeretlen űrlényt talál az ágyban, de velem az élet már csak ilyen, ne válogasson, vagy ha elmegy, lehet övé a gyerek. Majd elosztozunk valahogy, nehogy még itt a nyakamon maradjon a kissrác. – Te, Pajti, úgy hallom, csörög a pizsid, vedd csak fel, aztán tentizzél. Wink – próbáltam finoman rávezetni a kiskomát, hogy ovisoknak még kell a délutáni szunya, meg hát most úgyse veszem hasznát a kjút bájainak, csak elvonja a csaposnéni figyelmét, aztán a végén még nekiül itt letejelni a kisbabának, hát az nem lenne fair velem szemben, aki tökéletes görögszoborizé. Muszáj volt sájnolnom, amíg még nekem csorgott a tuti, mert ha a Kölyöknek is csurran-cseppen a mézből, aztán az életbe nem vakarom le a helyről, meg a nőciről a pult mögött, ha kitiltanak, akkor meg nekem is fújtak, nem csak neki, ha már a fiam lett, csak emlékeznék rá, mikor szültem egy ekkora kölköt. Surprised
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
♂ Fogadj örökbe program ♂ Cl0te15600/30000♂ Fogadj örökbe program ♂ 29y5sib  (15600/30000)

♂ Fogadj örökbe program ♂ _
TémanyitásTárgy: Re: ♂ Fogadj örökbe program ♂   ♂ Fogadj örökbe program ♂ EmptyHétf. Jún. 18, 2012 7:08 am

Nesze nekem, alig teszi be a lábát már elszabadul a ringyó láz. Ott se tartottam lecsekkolom a pultos tünemény szoknyájának hosszát, kapásból kitakarta látképem a visszataszítóan rúdtáncos hátsójával. Mekkora szenyaság! Húzzuk már be a lejtős gatyaféket! Nem őt jöttem bámulni! Dögösen méretre formált szép homokóra idomokat jöttem minőség ellenőrizni. Erre belóg a szakmai zsűri képébe? Ne már! Ez valami rossz vicc! Nem lehet ekkora feltűnési viszketegségtől rühes nyamvadék! Ugyan már, papi! Elhiszem tepersz a hírnévre, nehogy lemaradj az árnyékom mögött, de azért ez költői prózában is túlzás. Meg öregem! Ez a pulton fetrengés kissé kínos! Lehet a diszkó lázas trapéz nadrágok korában ultra menő teperés volt. Manapság csak a hidegtálat szolgálják fel ekkora tálcán. Jéj, tényleg! Mintha felszedett volna pár kandikáló réti kilót! Ejnye-ejnye! Kezdek kibillenni a gyakorlatból, Maxiking! Nem kenyerem az ítélkezés, kora esti éjfél előtt, de gázul festesz. Szívás lehet az őszüléssel, szenilitással, megereszkedett bőrrel és kapuzárási pánikkal küszködni. Részvétem, Krucifix! Ennél jobb úgy se lesz!
-És a te házsártos férjed, svédasztalként kéreted a ráncosodó picsukád, tata?-
Kedves bekínálást vissza nem pattintok. Megpróbál beégetni, elegánsan fejbe kólintom a saját lasztijával. Engem aztán szenesedésbe nem zavargat a szövegelésével. Bírom én a buráját, kivéve, amikor le akar bőgetni dögös macák előtt. Majd hagyom magam! Persze! Álmaimban Amerika nem csak integet, de telószámért kunyerál. Naná, lepattant a plafonról mit kezdjek Kingsize tatussal. Lazán tettem a tinót, had kornyikáljon magának Austin Powers. Addig én bedobtam laza mosolyom és pult alatt bebújva közelítettem meg Tündérszép Ilonát. Vágom, szelem, aprítom, domestos-szal kezel, tilos ide a bejárás. Mindenkinek. Csak én nem vagyok tömegcucc. Mielőtt szexuális világosításra emelné kicsike száját Aranyfonat, felvillantom műszempillái sűrűjének kicsike haverjaim. Elegánsan becsusszantok pár roppantós zöldest a dekor köri görögdinnyék között külön díjazott, bár pár centivel mélyebben is kivágott felsőjébe, aztán intek a szívinek, hajoljon közelebb. Ennyi a téma! A muri helyes melósok secpec lekezelik mit akarsz. Pénz csicsereg, ők meg hűségesen pitiznek. Nem bonyolult történet. Gáz akkor van, ha elit a hely és többet kell osztani az üres ígéreteket, mire bedobja a kulcsot csini buksza. Királyság, ebben a bár, pub, valami nótafa klub térségben nem pont kéretős csinibabát fogtam ki. Rögtön könnyebb a leányzó fekvése, ha egyetlen szóra megy a közös hang. Na, de remekül ott tartottam, közelebb tipegett, édipofi és nagyon bizalmasan leadhattam a forródrótot.
-Tiéd, szépségem, ha telerakod ennek a pultos félnótásnak az oldalát sörrel! Menni fog?-
Kacsintok megnyerően a tömören gyönyör cukorfalatra, mielőtt visszasasszéznék műnapozó balekhoz. Kész agyrém! Már kajak az hiányzott széttépje az ingét és elcsépelt nyálbanda tagként, budipapírt tépkedve üvöltözze a shy guys valamelyik bekakkulós vinnyogását. Akkor menekülnék világgá! Eskü letagadnám közöm van hozzá. Már ez a vergődés is elég cinkes. Lássa kivel van dolga. Nem spuriztam el a csudába. Érdeklődve sandítottam oldalra, mit alkot fürge ujjas teremtés. Lassan jöhettek volna a korsók Tutifix virgácsára. Legalább bekajálná, a szívike téll rá van gerjedve és már folyékony kenyérrel teríti be, szerelme zálogaként. Mekkora felsülés! Hulljon ki az összes szál hajam, de majd becsurrantok a kárörvendő izgalomtól, mikor nyeríthetem képen. Legszebb öröm a károrom! Nem tom, melyik alkesz állat fejéből pattant ki, nagyon igaza volt! Úgy se vágom, mit csípek őszapóban. Dumája se valami atomos. Homlokom sanyarítom tenyeressel, miután rázendített szövegelni. Szent rabbi pajesza! Még a mondókába is belezagyvult. Mondom én, gázok vannak koponya környéken. Lekattogott felette az idő, csak nem esik le neki.
-Kruccer, Kruccer!- Csóválom meg fejem együtt érzően. Azért nem vagyok hálátlan kölyke. Szánom az öreget.-Lemaradt a kataflán, hogy kevered szezont a fazonnal, vagy nyugdíjas korral járó szenilitásban szenvedsz?-
Emelem rá a poharam, mert rendes gyerkőc vagyok. Nem most zakóztam le a falvédőről, ne vágjam ezen most be fog durranni. Ettől még hoztam a nyugis poronty szerepkört. Felhörpintettem az adagom és jeleztem tubarózsának, küldjön még egy körrel. Szigorúan azután beteríti magaslati kéjencet sörrel, meg azelőtt leborulna mellettem a földre. Csórija! Nem bírja a vérnyomása ezt a szintet. Lehet nem scotch-ot, hanem ásványvizet kellett volna rendelnem.
-Pizsi nélkül alszom, bébidoll…de ha ez kell!-
Miért rontanám el a murit? Nem vagyok ünneprontó. Félrehúzom a számat, megvonom a vállam, aztán elegánsan kimászok a felsőmből. Ettől boldogabb lesz! Részemről okés. Lássa mekkora szófogadó poronty vagyok. Belemásztam a pizsimbe. Krucifer vesztére! Elég natúr szeletként süttetem a hátsóm holdfényes éjszakákon, meg verőfényes nappalokon. Inkább utóbbi, de ebbe ne másszunk bele. Lényegtelen mikor húzom a lóbőrt. Egy a tuti! Mindig minimalista stílusban terítek magamra textilt. Kiütést ne kapjak! Ki tudja miket szőnek bele! A címkére bármit rá lehet hazudni. Velem ellentétben, hamis a baba! Én ezer százalékig gyári termék vagyok. Megkereshető a szériaszám. Nyugodtan lehet felfedezőt játszani, merre lehet. Kivéve tatusnak. Bár, ahogy nézem! Korosa már attól kifeküdt végignyúltam felső nélkül a bárszéken. Valami tényleg nem klappol az öregnél. Mi lesz később? Hívhatom a rohammentőket, mert kipurcan a szíve?!
-Vágom szédítő látvány vagyok, papus! Azért még felkászálódhatnál. Égő vagy!-
Dobom fejére a felsőmet. Keménykedhet, ha akar. Nem bánom. Ledurrantom, mint chilis bab szellentése a félszarvú rinocéroszt. Biztos, ami biztos lesandítok, mire készül, vagy sem. Sose lehet tudni, mikor adja be a kulcsot. Így legalább bekíméltem a látványomtól. Lett extra ideje összekanalazhassa magát. Micsoda dolog lenne már nem jutunk tovább! Ennyire le van épülve, szedjen vitamint!
Vissza az elejére Go down
Lucifer Curiel
Hollow
Hollow
Lucifer Curiel

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Tartózkodási hely : Eras nyomában *.*
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Eras gazdi legtökéletesebb nyálzó utánfutója *q*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
♂ Fogadj örökbe program ♂ Cl0te8000/15000♂ Fogadj örökbe program ♂ 29y5sib  (8000/15000)

♂ Fogadj örökbe program ♂ _
TémanyitásTárgy: Re: ♂ Fogadj örökbe program ♂   ♂ Fogadj örökbe program ♂ EmptyPént. Okt. 26, 2012 8:45 am

- Óóó, cicauram tökéletesen tudja, merre nem vagyok, az épp elég. Very Happy De nem gond, bogár kisfiam, majd csatlakozik ő is hozzánk, azt hitted, kihagyom a tollboáját? Wink – még szép, hogy hiányzott neki is az én kis cuncim, a drága férjecském, hát bizony, még igazán nem voltunk azok, de már nagyon terveztük a házasodik a családunkat, és tényleg komolyan papás-mamást akartunk játszani, mint férj és feleség, magamra vállalva a nemes feladatot, hogy menyasszony lehessek, hét komolyan, mióta megismertem drága uracskámat, folyamat arról a sájnos fehér ruháról álmodozom, hogy abban csillogjam be a teret a szexistenségemmel, hát de komolyan, ez úgy pont nekem való szerep, így van, vagy így van.
De az volt a helyzet, hogy a gyerek sehogy sem illett a képbe, mert nem volt eltervezve, hogy egyből a lecsóba csapunk, és hát szegénynek nélkülöznie kell majd az anyját, szerény személyemet bizonyos időközönként, mikor is a legfontosabb munkát végzem az univerzumban, a La alátartok a vendégeimnek, de hát majd ha a kölyök megtanulta a szakmát, és meghaltam, akkor tuti, felválthat, addig meg csak pihenjen, meg csitteljen meg, hoppá-hoppá, mit is akar az én nőmtől, hát tenyerelem képen, ha rástartol az enyhén pörkölt pipire a bárpult mögött, mert nem véletlen, hogy én vagyok itt az elsőszámú ohmájszekszigád görögszoboratyaúristen, majd ha már letette magát az asztalra annyiszor, mint én, majd akkor…
Hogy akkora lendülettel még senki nem tette le magát az asztalról a földre, mint én, de mit nekem egy kis zivatar, ha egyszer olyan tökéletes vagyok, mint amennyire megteremtettek, hát nincs mit tenni, de komolyan, elvégre is a vége majd csak akkor lesz, ha már feladtam és ilyen csak akkor lesz, miután megdöglöttem, ami még jó soká lesz, mivel a világnak szükséges van rám, meg a sajnos seggemre Hello Kittyvel egyetemben, mert ő aztán egy igazán fontos és levakarhatatlan eleme lett a hátsó rendszámtáblámnak, amióta féligférjezett asszony lettem. Azonban nem zavarta meg a lelkem ez a gyönge kis showműsor, amilyen még a gravitáció is engem akart magának, hogy rép mí, mert megtettem volna, ha lehetett volna, de így csak tovább hagytam fájdulni a szívét, és helyette mindenki másnak mutattam meg, hogy mennyire de még mindig a régi vagyok, akármit is akar megmagyarázni a suttyó kölköm, hát csak büszke a papusra, tutira tudom, szóval benyomtam a figurát, és sörtusban nekivágtam az éneknek, mint annak rendje és módja.
- Sempéjn sávör, sempéjn sávör… - ráztam meg a jól formált idomaimat, hogy lássa a cicuska a túloldalt, még ilyen helyzetekben is tökéletesen hozom magam, aztán érdekelt is engem, Kölyök meg épp szívrohamot kap, csórikám, mennyire büszke lehet rám, tuti, be is könnyezett, hogy ilyen extrakúlos pótfaterja van, hát én is kivoltam magamtól egy kicsit, elvégre mégiscsak én vagyok én, és hát hú, láttam már magam a tükörben, csuda, hogy eddig nem erőszakítottam meg öntestem sájnolásában, mert igazán nagyon fasza gyerek vagyok. Razz
De mivel a kölyök annyira büszke volt rám, hogy totál kivolt, muszájak éreztem letenni magam, nehogy aztán valaki majd jöjjön, és fel akarjon csípni, mert akkor nekem tuti, el kell vele mennem, mert egyszerűen ilyen a híres szexistenférfiak élete, szóval levágódtam vissza a legelső eredeti helyemre, ahova ültem, mikor Ryuu megjött, mert megjött nekem, naná, és azért voltam most ilyen szenzitív, mint a bébitörlőkendő, hogy ennyire odafigyeltem, mit akarnak mások, szóval leteperedtem magamban a székre, és szárítgattam a fénylő testem, mikor egyszer csak hipp-hopp, hát nem édes a gyerek, ha hallgat a mamira, de komolyan, csak ne most tenné a kis szégyentelen porontya. Surprised
Édes fiam aputól tanultakat bevetve, illetve már nem is tudom, hogy most mi vagyok, vagy mi nem neki, de hát majd ha megjön a drága férjecském, egészen biztosan tisztába tudjuk majd rakni a helyzetet, meg a gyereket is, mert nem tudja, micsodát csinál, csak követi mamipapi példáját a kis számító, és próbálkozik elorozni a szexi hírnevem, bár még így sem volt olyan sájningállat, mint én, de hát majd jó örökös lesz ezer év múlva, ha megdöglök túlszexuállatságoskodásban.
Szóval hát, sztirppel a gyerek, azt még csodálkozik, hogy lecsúszott a picsám a székről, mikor ilyen mutatványos barbigörlnek álcázza magát, hát adok én majd neki még mit nem, hogy itt véletlen megerőszakolják fizetség nélkül, ha kell majd én kiállok itten striccernek, abban is biztos pont olyan profi vagyok, mint bármi másban, ami nem a fejemen landoló pulcsi, mert az olyan kis pincsi, hogy nem látok, aztán ha én nem látok, más se lásson már, főleg nem ingyen píkel a népség, majd még az kéne, erre a helyzetre valami életmentő mentőötlet kéne szerintem, mert tuti, az a legjobb megoldás, mert a meg az úgy oldva van, hogy a cukor is olyan a kávéban, és hát akkor most végül is itt nem tudom, mi van.
Kidugtam az orrom bébidogim felsője alól, és lehetőséget kerestem a szűzies kis gyermekem eladására, meg arra az esetre, hogy végül is mindenki más láthatta, szóval még a nagymellű cirmos is a pult mögött, és hát nem mehetett az úgy, ahogy ő akarta, mert én voltam az apjaanyja, és a bevétel az első, meg az élvezet, de a bevétel, mert én mindent élvezek, szóval addig voltam az ügyön, hogy gyerekéletet mentsek, míg ki nem találtam, hogy borul a bili, és szépen úgy kigurítottam a világot a Kölyök segge alól, hogy egyből a gravitáció szerető karjai között találta magát, még én sem tudtam megállni, ne engedjem szabadjára teljes megelégedésemet a tervemmel, és olyan jó ízűen nevettem a kicsire, mintha ma született bárány lennék, egészen belesájnoltam. Cuppantanám pofikán, ha kicsit még édesebb lenne, hát el se tudja hinni, mennyire cukkerbogyó, hogy így nyekkent, még szerencse, nem én vágtam a földre, mert akkor már semmilyen ruha nem lenne rajta, de hát én vagyok az anyjafaterja, ha szóval hát… szerintem vagy fel kéne öltöznie, vagy kezdhetnénk már az aukciót.
- Na, fiam, mennyiért adod magad? ;P

Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
♂ Fogadj örökbe program ♂ Cl0te15600/30000♂ Fogadj örökbe program ♂ 29y5sib  (15600/30000)

♂ Fogadj örökbe program ♂ _
TémanyitásTárgy: Re: ♂ Fogadj örökbe program ♂   ♂ Fogadj örökbe program ♂ EmptyPént. Ápr. 05, 2013 9:36 am

Agyam hajítottam zaciba. Fogta a kufferját, aztán adjad neki, pezsgőfürdő. Elmés. Vastapsot az alakításért. Egy a böki, apafej. Ez nem SEMPÉNJ SÁVÖR, de még nem is remény lavor. Szürke árnyalatos sörpad. Semmi extra. Vágeszolom ennyi idősen keveri szezont a fazonnal. Egye feneke, de azért pacsuli váddal illetni a csapolt folyékony kenyeret. Nagy hiba! Egyikre luxus költeni, másikat luxus pocsékolni. Öcsém! Azt hittem menten félre nyelem a pohár szélét. Magára önti. ÉRTED?! Fogja a drága piát és magára borítja! Nem, nem issza meg! Seggét áztatja benne! Há, menten neki megyek! Lekoccolom, akár nuncsaku a kamcsatka csúcsát! Ekkora bűnt Ádám kosztűmje óta nem látott a Paradicsom! Mi ez? Kérdem, én! Mi a fészkes fenét képzel, Kufirca?! Állítsa már lefelé magát! Ez nem kóser! Nem pálya, szétcsúszott sellőként kéreti magát a komló ültetvények csodálatos terményének értékes nedűjében. GYALÁZAT! Akkora behatárolhatatlan bűn, mint kólával felvizezni a whiskey-t! Pfü~j! Vétek! Erre az apácák se harapnának. Orron talpalta az alkeszok lexikonját. VÁGOD?! Alaptörvénybe farolt! Nincs bocsánat! Lucerna! Ettől a pillanattól fogva halott vagy a szemeimben. Ja, ha nem mászol gödörbe…technikailag is besegítek. Kamu csak elméletben tolom profin. Minden átmenetnek vége szakad egyszer. Helyében nem tapogatnám mennyire meleg a puding. Végén parafa dugesz visszcsap és pisloghat, mint hal a szatyeszban. Kor ide vagy inkább oda, secpec elkenem a száját. Rátolok néhány lapáttal hamarabb begyűjthesse az öregkolesz beutalóját.
-Tilosba fordult a tablettás bor? Cinkesen beterpesztettél, véncsóka. Kapd fel a farod, mielőtt rád hívják az epilepsziás pincsi mentőket.-
Erre kötelező felvonás italt gurítani. Csinoskának rögvest lőttem a nemzetközi egyezményes kacsintást dobjon hozzám új kört. Egyensúlyba kellett lökni a szépérzékem. Maximus rendesen odapakolt neki. Kiégette a csíráját. Adósom volt. Megnyomorította az ifjonti lelkem. Erre kötelező progi adni az élvezeteknek. Úgy döntöttem, hogy döntöttem jól vagyok és Lupita kótájára vedelek. Naná, nem lazulom el a alkesz motor bepöccentését. Kicsengetem az összes felvágós löttyöt. Fájjon az aranykoronája pocsolya verébnek. Kárpótlást ítél a bíróság. Bebukta a műsort. Ez van! Így járnak a vének. Vegye jelzésnek. Eljárt felette az idő. Szögre kéne akasztani a balerina cipőket. Nem megy már neki a kurvulás. Ha eddig gördült. Sose lehet tudni. Legendák bárkiről keringhetnek. Mostan lenyom nekem XIV. Lajcsis műsort, eskü bekajálom ő a császár. Leborulok meg minden körítés. Addig…marad a pia! Csalódás az öreg. Többet vártam. Példázatért jöttem nem lebőgését. Erre nincs mese, iszok egy sört! Hopesz! Azt még se. Elvette fílingjét a varjú lubickolásával. Marad a vodka! Az se rossz! Jöhetett üvegestől. Aranyfonat kezéből úgy kiszedtem, ahogy a parancsolatban le vagyon vésetve. Dobattam az „á-áááá”-t és tessék! Varázslatosan tenyérbarát édesem felszínét máris ujjaim simogatták. Ideje volt inni! Döntöttem a flaskát rendesen. Csordogáljon szünetmentesen lefelé.
Dehogy totojáztam! Nagyban játszunk! Megküldtem gyomornak a kraftot. Havernak meg bevállaltam valami rum löttyöt. Passziánsz, hogy került oda, de már csak volt! Lecsapattam iziben. Keserű vicek. Nem lájkoltam. Jöhetett az öblítés. Beborítottam a szeszes csapvizet. Dögivel tuningoltam lendülettel. Biccentettem rendesen hátra. Szárnyaltam ezerrel. Úgy repdestem üvegről is lekoccantam. Szétcsaptam a karjaim és nyomattam a frídómot. Erre belepiszkítanak a magán légterembe. Apafej kipöccintette alólam a talajt. Há, baszod nem vagyok yoda lebegjek. Dőltem a picsába. Félre nyakaltam a cuccot. Itallapot borítottam magamra. És. ÉS…ÉÉÉÉS! Ami a legkiakasztóbb! Tod mi? Na? Szerinted? Az üveg! Drága üveg! Az a gyönyörűséges bestia milis szilánkokra pattant a betonkockán. Vége volt. Érted? Kifingott! Kész! Végem! Lefagytam. Menő pillanatképként sokkolódtam teteme felett. Golflabdacsra dülledtek a szemeim. Nem hittem el. Oda volt! Oda volt az egész! Elpocsékolták a piát! Elpárolgott…
-Hé! HÉ….HÉÉÉÉH! Te…te…te…NORMÁLIS-VAGY-AZ-ALKOHOLOK-ISTENE-VERJEN-AGYON-MŰANYAG-KANNÁVAL?!-
Hallod. Kibuktam. Ottan purcantam ki. Azt se tudtam sírjak, sírjak, vagy izibe kapjam szét fapapucsot klumpának! Gyorsba mérlegeltem a témát. Keménykedés! Tragika pityergést elnapoltam. Szeszfájt round one-t hirdettem! Nincs kecmec! Ezért meglakol, Latex! Rögvest átcsapott az ideg. Fújtató bikaként másztam fel. Kézbe gyűjtöttem vodka földi maradványait. Bemutattam neki. Lássa, milyen megbocsáthatatlan bűnt követett el az alkoholisták szövetsége ellen! Ezt sosem teszi jóvá.
-FUHAAAA~H!-Szívtam fel a tüdőmet. Átváltottam. Tolhattam a terminátor üzemmódot. Vége a dalnak. Bekeményítettem. Felcsatoltam a gyilkos ábrázatot. -Vodka bosszú lvl9000! Szétkaplak, pia gyalázó!-
Becsapattam az alapállásom. Földre eresztettem szilkékat, kivéve egyet. Mocskos tahó vagyok. Piszkosan játszom. Elrejtettem az öklömben. Első találat őt ílette. Bosszúért mindent. Pofájába kapja. Itt már nincs tötyimötyi. Élesben toljuk. Szökkentem a ráncos bőrének. Levegőbe tornáztam magam a pultról. Belendítettem jobbost és puff neki. Premier plánból oda neki. Eleresztettem a teljes mellszélességgel szabadságra küldött öklösöm. Had roppantsa helyre az állkapcsát. Üvegdarabka, meg karistolhat. Kaszabolja a bababőrikéjét. Ha-ha-ha! Rápacsált!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




♂ Fogadj örökbe program ♂ _
TémanyitásTárgy: Re: ♂ Fogadj örökbe program ♂   ♂ Fogadj örökbe program ♂ Empty

Vissza az elejére Go down
 

♂ Fogadj örökbe program ♂

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Küzdőterek-