-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Móka paint módra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Yuzuri Kouhei
Fullbringer
Fullbringer
Yuzuri Kouhei

Férfi
Pisces Pig
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Jun. 09.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Seitokai titkár
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te6500/15000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 28, 2012 3:11 am

Eto... én Tsukatani Midori rajzaira szeretnék első helyen szavazni, olyat lehet? Nagyon szépek, meg minden, bár én nem értek a rajzokhoz, szóval... Embarassed N-n-n-na ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak azért találom szépnek, mert én biztos laikus vagyok o.O" Csak hogy... nem tudom kiemelni, miért tetszik :/ ... Ne-nem lehet? Azokból kell választanom, amiket ide betettek? Oh, kár :/ G-Gomennasai, Tsukatani-san Embarassed


Akkoooor... most user átveszi a szót *zavarában vakarja a fejét*

Wang Liu Mei: Azt hiszem tisztában vagy vele, hogy mennyire odavagyok a rajzaidért, Mei-chan Embarassed A Yoriko-képpel szerintem abszolút sikerült hoznod egy profi rajzprogram szintjét, és a monochrome kép is szexi tetszetős lett a szemnek. Kiyót meg majd lefoglalom Rickel, ha esetleg bántani akarná a usert. Ha csak a Kiyo-képpel neveztél volna, szerintem akkor is meg lenne a top 3 Surprised

Yamasaki Shizuka: Lélegzetelállító munka, nehéz elhinni hogy ez tényleg Paint, komolyan Surprised Nekem az eddigi összes rajzod közül ez tetszik talán a legjobban. Szóval le a kalappal Smile

Vayuolos: Sokat töprengtem a harmadik szavazatomon, végül rád esett a választásom amiatt, mert képregényt csináltál a feladatból Surprised A rajz is jó lett, még ha a kezed tropára is ment benne, vicces is, kreatív is, a POCKYMHOZ MEG HOZZÁ NE MERJ NYÚLNI MÉG EGYSZER!!! *user gyorsan kivépézi Hitomit egy tál pogácsával, mielőtt botrányt csinál ._.*

Justin Awesome: Nem szeretnék kockás hasakról meg meztelen férfi felsőtestekről áradozni, de most muszáj, mert ennek a képnek ez a legjobb pontja rajzszempontból. Élethűnek tűnik laikus szemmel, szóval a nehézsége miatt meg is kapja a szavazatom.

szerk: mivel Vayuolos usere nyerte a Guess who-t, és itt ezért nem nyerhet, így változtatok a szavazatomon is ._.


A hozzászólást Yuzuri Kouhei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 29, 2012 7:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te23500/26000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (23500/26000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 28, 2012 10:15 pm

Szépen, ügyesen, okosan...jöttem én is szavazni!>w< *Umi csillogó szemekkel feszeng. Tiszta izgatott. Azt se tudja mire voksoljon és miért. Mindegyik munka tök szép és annyira ügyes itt mindenki. Teljesen kétségbe van esve. Nem tud dönteni. A rá nehezedő hatalmas tehertől, nyöszörögve csócsálja hello kitty-s tollát. Nincs szíve bárkit is kiemelni a tömegből. Ő mindenkinek díjat adna. Neki mindenki győztes. Pont ezért, óriási boci szemekkel mered a szavazólapra és remegő praclival szuggerálja legyen már rajta több rubrika. Persze nem történik csoda. Maradt a három hely. A szomorú igazságon nagyot szusszanva terül ki az asztalon. Neki ez nem akart menni. El is határozta megfutamodik, de Nacchan mérges krákogása hathatós indokként szolgált, vigyázzba vágva magát meredjen a lapjára. A rá váró kegyetlen határozathoz segítségül hívta harcos pocok fejét. Hörcsöggént felfújva pofiját szorította ökölbe mancsait, mert ő igen, meg fogja csinálni!*

Vayuolos: Egyértelmű! Kőkemény tíz percen keresztül sírva nevettem a mini képregényen. Imádtam! Nagyon ötletes, humoros és lényegében az, amiről ez a fajta rajzolás -egyrészt -szól, szórakoztat! Másrészt nagyra értékelem a sok munkát és vesződést, amit beleöltél. Mivel egérrel rajzolok átérzem a problémát és le a kalappal jobb kézzel ilyet tudtál összehozni. Én tutira elvéreztem volna ballal, de a kedvedért megpróbálok valamit rajzolni...x"D

-Olyan aranyos abban a szemüvegben!- Kapásból szerelembe zuttyanva nyűglődik a kép előtt és eszébe se jutnak a macskás hasonlatok...

Justin Awesome: Majd nem teljes alakos kép! Azért egy embert bevállalni paint-ben, nagy bátorság, főleg félmeztelenül. Az anatómia alattomos jószág és ilyenkor nem lehet csalni ruhával. Elismerésem érte.>w<

-VHOA!- Hatalmasakat pislogva elakad a lélegzete is. -A szőke srácokban tényleg vannak hasonlóságok...- Elmélyülten forgatja a képet. Neki teljesen bejött a látvány. Annyira elvarázsolták, kénytelen zsepivel takargatni az orrából kifolyó vércsíkocskát. Másrészt, nem szeret kategóriákat felállítani, de akárhonnan vizsgálta ugyanoda jutott ki. A végeredményt, pedig orra alatt dörmögve sikeresen közzé is teszi. -Hmmm...magasak, izmosak és szeretni valóan, na meg kibírhatatlanul egoisták! Vajon neki is van macskája?- Száját bökdösve gondolkozik. (Nasi farkincájával körözve, világmegváltó terveket szövögetve üldögél Justin ablakábanxDXDXD)

Tsukatani Aoi: Szép, letisztázott, egyszerű, de mutatós kép lett. Nekem tetszik, annak ellenére, hogy meglévő kari lett átmásolva.>w<

-Milyen helyes fiú! Biztos nagy szívtipró lesz belőle! De...mi történt a szemével?- Aggodalmasan bökdösi a képet és szörnyülködik légből kapott ötleteken. Gyönyörűen lesápasztja magát, úgyhogy kénytelen a papír kötegekkel legyezgetni arcát. Idő közben némán tüntet gyerekeket ne engedjenek harcolni, mert megsérülnek és még ez a fiú is annyira fiatal egy ilyen maradandó sérüléshez.

u.i: Mei chan a technika, amit használok: két kezi munka!:3 Nem veszek igénybe semmilyen szgépes technikát vagy segédeszközt, ahogy tablet-em sincs. Kizárólag egérrel rajzolok. A képeimhez csak az eszköztár ecsetét, radírját és színpalettáját alkalmazom.^w^
A legutolsó képem ps-ben, nagyjából így készült. Ehhez csak ecset fajtákkal és típusokkal szórakoztam.:3



Mindenkinek gratula a munkákhoz! Remélem ti is annyira élveztétek a pacsmagolást, mint én! (≧∇≦)/□☆□\(≧∇≦ )
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te15800/30000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptyVas. Ápr. 29, 2012 12:40 am

Hát akkor íme az én szavazataim is:

Yamasaki Shizuka: Gratula, nagyon tetszik mint ahogy a többi munkád is. Very Happy

Wang Liu Mei: huh, nagyon jók lettek, főleg az utolsó az angyon tetszik.

Justin Awesome: Ez is nagyon jó lett. Engem egy kicsit a Tiger&Bunny-ból Barnaby-ra emlékeztet.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Kamioka Shinrou
12. Osztag
12. Osztag
Kamioka Shinrou

Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2012. Apr. 16.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai, fukutaichou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te28700/30000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (28700/30000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptyVas. Ápr. 29, 2012 6:23 am

Szerintem a szavazataim nélkül is nyerni fognak az arra méltó pályamunkák. De mivel kötelező szavazni, ezért én azokat jelölném meg, akik a nem létező különdíjért indultak. Very Happy

1., Hitomi. Mivel a különdíjért te voltál az első induló, te vagy a favorit.
2., Haruki. A nem létező különdíj, második befutója te vagy.
3., Rosa-chan! Ez jelenleg a harmadik helyre volt elegendő. De reméljük, hogy a következő jobb lesz. Miyakonak- meg vegyél kifestőt, hogy gyakoroljon nagyon sokat. xD
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te8500/12000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 4:26 am

Vayuolos - Az ötlet óriási, mivel előttem már ellőtték, amit mondani akartam, ezért csak gratulálni tudok. Úgy látszik minden macska egoista... ~ (ha az user nyert már másik játékban akkor őt vegyétek figyelmen kívül *összezavarodott xD*)

Umi-chan - Már csak a sztori miatt is csöpögtem, miután meg láttam a képet legszívesebben én is medveöleltem volna a karaktert!

Daemon - Úgy látszik ez a nap a macskákról szól... Arra való tekintettel, hogy kedves user sosem rajzolt még paintben szerintem felismerhető a karakter. Plusz ez a macskamán dolog... epic.

És ha nem élne Vayu szavazata, akkor jelölném Rosa alkotását, mert hát olyan kis cuki Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te15000/26000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 5:49 am

Kavics! Anyahajó

*Elsötétül minden, majd egy reflektor által megvilágított ponton fekete kalapos és ruhás egyén, rózsával a kezével kezd bele a vidám beszédbe...* - Karakura-Raizer Tuxedo-cat jött leadni szavazatát! *3*

Wan voks: Hoshi Ikari ~ Awww~ *3* Shii~nii-chan olyan kyuuto! Micsoda háttérsutooriiet knowolhatott meg the fuan közönség az egyik sereburiteiiekkel foglalkozó újságból. Valószínűleg hónapokig hallgathatom Mido~onee-chantól, ahogy áradozik erről. De ez the kyuuto imeeji megérdemli ennek ellenére is the szavazatomat! *w*

Tsuu voks: Daemon Nagai ~ KYATTOOOOO! *___* Újabb sereburiteiiről and újabb imeejiről hallhatom Mido~onee-chant sayelni, but the kyutto kyatto kosupureiyaes booi kap tőlem szavazatot, I is szeretem the kyattokat! *^* *égnek emeli Miyavi-nyant biggu happiin*

Surii voks: Shiranui Haruki ~ Wháá bigguon guddo lett and még, hogy no knowolsz paintoolni, hmpf! ˇ^ˇ Buta, dehogynem! *w* Bár Aoi még no ismeri Supuringu~nee-chant, but igenis kítünő alkotás lett, nekem tetszik! *3* I is szeretnék ilyen byuuteifuru ribonokat... Embarassed
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te40100/45000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (40100/45000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 12:01 pm

Én is jöttem leadni a voksom a szerintem legjobb munkákra:

1.Wang Liu Mei: amikor először láttam, nem találtam szavakat, szerintem simán rajzolhatnál saját mangát is. El sem tudom képzelni, hogy mit alkothatsz egy komolyabb programmal. Smile Őszintén gratulálok, remekül sikerültek!
2.Yamasaki Shizuka: sokat gondolkoztam, hogy melyikőtök kapja az első, és melyikőtök a második helyet nálam, igazság szerint két művészi alkotást nem is lenne szabad összehasonlítani (kivéve, ha valami látványosan a közelében sincs, például az én mesterművem Razz), Mei rajzai talán egy árnyalatnyival tetszettek csak jobban. A te rajzodon elsősorban a két alak tekintete ragadott meg, szinte olyan volt, mintha egy fényképet néznék, annyira kifejezőre sikerültek, az árnyékolás is gyönyörű lett. Le a kalappal!
3.RawR: nagyon aranyosak az arcok, és bár nem volt eddig lehetőségem minden rajta szereplő karaktereddel játszani (remélem, hogy még lesz a jövőben Smile), azokat, akiket ismerek, név nélkül is azonnal meg lehet ismerni csak az arckifejezésük alapján, Slarin különösen aranyosra sikerült. Razz Szívesen megnéztem volna egy egész alakos rajzot is, szerintem az is nagyon jó lett volna. Neked is csak gratulálni tudok.

Ezeken kívül több rajz is tetszett, de ez a három ragadott meg a leginkább Smile
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te17600/30000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 11:14 pm

- Elnézést a zavarásért! Gondoltam én is jövök és leadom a voksaimat, ha már a paintet megnyitni se volt képem >.> xD Illetve különcködnék, és a voksaimat nem magyaráznám, mert a lista megmagyarázhatatlan érzések alapján állítódott össze.

Első voks: Mei-chan számára adnám.
Második voks: Shizuka-fukutaicho-san számára adnám.
Harmadik voks: Rosa-san által beadott Miya-chan mű számára adnám.
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptyKedd Május 01, 2012 3:31 am

Összeült a háromtagú szavazó bizottságom és a következőképpen alakult a szavazás menete:
  • [Yumi mode]Bár egyik rajz sem lett olyan szép, mint amilyen én vagyok, durcás valakire mégis le kellett adnom a szavazatomat. Csak az egyik rajzon ragadtam le, mivel elvarázsolt Nakano-san szeme.[/Yumi mode] (Első szavazat: Yuzuri Kouhei)
  • Kohaku-dono jelenléte feljavította a kép értékét, így megérdemli a szavazatomat. Razz (Második szavazat: RawR!)
  • Hajime! Very Happy Ez az én fiam. Cool (Harmadik szavazat: Tsukatani Aoi)
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te30900/45000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (30900/45000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptyCsüt. Május 03, 2012 6:18 am

Sziasztok!
Én is megjelennék, hogy voksoljak! (már azt hittem, hogy lecsúsztam róla)

1. Nihaochan (Mei) - A fekete-fehér rajz gyönyörű, Yoriko meg egyszerűen haláli!
2. Momo~ (Anao) - Hajime nézése olyan, mintha épp tömeg gyilkolna, de az a vigyor valahogy.... kifejező
3. Daemon Nagai - HELYES CICAFIÚÚÚÚÚÚÚ *.* (jól vagyok)
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te16400/30000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (16400/30000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptyCsüt. Május 03, 2012 9:06 am

Én nem fogok sokat köntörfalazni. ._. Gondolom ezzel senkinek sem lesz semmi kifogása. ._.

I. : Mei-chan
II. : Umi ._.
III. : Kouhei-kun ._.

Ennyi lettem volna. ._.

Bai-bai~ ._.
Vissza az elejére Go down
Eliana del Barros
Arrancar
Arrancar
Eliana del Barros

nő
Hozzászólások száma : 304
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2010. May. 21.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 24. Arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Móka paint módra - Page 2 Cl0te25900/30000Móka paint módra - Page 2 29y5sib  (25900/30000)

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptyCsüt. Május 03, 2012 10:45 am

Csuda szépek az alkotások. Smile Akkor én is megmondom, hogy számomra kik a befutók.
I. Yamasaki Shizuka - Csak ámultam és bámultam. Elösször nem akartam elhinni, hogy ez Pain-t varázslat. Le a kalappal. Csodálatos.
II. Wang Liu Mei - Talán a harmadik kép tetszett nekem a legjobban. De a többi is igazán szép volt, gratulálok hozzá.
III. Tsukatani Aoi - Mindkettő nagyon szép munka. Nagyon cukik Smile De talán az elsőbe jobban beleszerettem volna Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 EmptySzomb. Május 12, 2012 6:09 am

Hát uff!

Mivel ennek a játéknak is a végére értünk, így következik az eredményhirdetés. Sok szép alkotást küldtek be, amivel valószínűleg nagyon sokat dolgoztatok, viszont csak hárman értek el helyezést, ők pedig a következők:

1. Wang Liu Mei - 3500 lp és 3000 ryou + engedély (Bankai, Bankai II, Kapitányi poszt... stb. amelyiket választja a júzer, és amelyikkel még nem rendelkezik!)
2. Yamasaki Shizuka - 2500 lp és 2000 ryou
3. Hoshi Ikari - 1500 lp és 1000 ryou

Gratulálunk a nyerteseknek, nyereményüket bármelyik karakterüknek felajánlhatják, csak küldjenek egy püt a választott kari nevével Smile

Azonban a többi résztvevő se csüggedjen, hiszen ők is kapnak egy általuk kiválasztott kidout, mely megfelel a szintjüknek, valamint a pontjaiknak.

Köszönjük a részvételt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Móka paint módra - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Móka paint módra   Móka paint módra - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Móka paint módra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Bleach Nyereményjáték :: 2012 - Húsvéti nyereményjáték-