-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Jack O'latern

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Jack O'latern - Page 2 Cl0te23400/30000Jack O'latern - Page 2 29y5sib  (23400/30000)

Jack O'latern - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Jack O'latern   Jack O'latern - Page 2 EmptyPént. Márc. 30, 2012 1:57 am

Nem számítok arra, hogy valakinek eszébe is jut gondolkozni kettőnk közül, s félreértés ne essék, nincsenek fenntartásaim a szőke nőkkel kapcsolatban, meg tulajdonképpen be is jönnek, de ez a jelenlegi helyzet feledteti velem azokat az apróságokat, hogy gondolkozni kéne. A magam részéről eszembe sem jutott volna, hogy bármiféle kérdést feltegyek ezeknek az alakoknak, pedig be kell, hogy lássam, van logika abban, hogy megkérdezek tőlük pár dolgot, mielőtt cselekedni kezdenék. Gondolná az ember, értelmes kérdésekre válaszokat is kap, de nem! S mi történik ehelyett? Na mi? Körberöhögnek! Neutral Fapofával méregetem a közönséget és a csókát is, kezdem úgy érezni, szándékosan készítették belőlem a nevetség tárgyát, pedig kivételesen úgy egészen véletlenül tényleg nem poénkodtam. Meg egyáltalán mégis mit képzelnek magukról, hogy csak úgy kinevetnek?
Döbbenetem ellenére nem húzom magam össze, fontosabb annál önérzetem, mintsem megszégyenítsem magam. Szemem forgatva fordulok vissza Shizukához, hogy jelezzem elkeseredett helyzetünket, azt hiszem, kezd kezeim közül kicsúszni az irányítás, egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele.
- Azért igazán lehettetek volna olyan kedvesek, hogy válaszoltok Shizuka-channak… – jegyzem meg bosszúsan, és szuggerálom tovább ismét a színpadon álló fickót és a nőt. Az egyik hátsó sorban kuksoló lénytől valamiért csak még idegesebb leszek, nem tetszik nekem az a vigyor, ami a képén fekszik, rosszabb, mintha a soutaichou maga vigyorogna, amikor éppen nem a szaké hatása alatt áll, s kivételesen józan pillanatában készül a papírmunkánk behajtani. Olyankor nem igazán csípem az öreget, tisztára mintha megkattanna, még a humorérzékét is elveszíti, vagy nem is tudom, de mindig ráhozza a frászt az egész osztagomra. Neutral
Fontosabb tényező azonban, hogy ezen a helyen valami nem stimmel. Érzem, hogy be fogok kattanni, ha nem lesz ennek az egésznek vége hamarosan, mintha kicsúszna kezeim közül az irányítás. A leginkább akkor döbbenhetek, amikor a közönség közül néhányan apró fénygömbökké vagy mikké változnak, s lidércfényként repülnek bele a kezemben tartott kosárkámba. Olyanok, mint apró szentjánosbogarak, talán csak kicsit fényesebbek és nagyobbak. Ekkor már kezdem úgy érezni, hogy valamit cseszettül félreértettem ezzel a lélekbefogással kapcsolatban. Néhány néma másodpercig csak hunyorítok szemeimmel, látszik rajtam, hogy tanácstalan vagyok. Nem kell nekem az, hogy ez a zombinő, már nem Shizuka, hanem a másik, a zongorás még táncolgatni és énekelgetni is kezdjen. A kosaramat leeresztem, fejemet kissé lehajtom, szabad kezemmel pedig tarkómat vakargatom, nem tudom, mitévő legyek.
- Szerinted meg kell nevettetnünk őket? – ismét Shizukához beszélek, barna szemeimmel pedig az övéit vizslatom, bármiféle tanácsra várván. Remélem, hallani fogok belőle valamit, ugyanis elég nagy zsibongás keletkezik, amiért az egész közönség ünnepelni meg énekelni kezd. Tisztára, mint egy drogos hippi szekta, de komolyan. Neutral
Nem tudom, mi lenne a helyes és a jó, teljesen tanácstalan vagyok, úgy érzem, nem tudok mit kezdeni ezzel az egész helyzettel. Az lenne a jó, ha kibújnék a póttestemből, s gigaiomat hátrahagyva kezdeném el kaszabolni, vagy éppen lélektemetni őket? Nem, az se jó, ebben a vacak jelmezben nem találom a zsebem, és az eszközt, amivel kibújhatok a testből. Neutral Vagy álljak le humorizálni? Táncoljak nekik? Valami ilyesmiről szól az énekük végtére is. >.> feszülten sóhajtok néhányat, szemeimmel hol a táncolgató nőt, hol pedig a közönséget vizslatom. Azt hiszem, shinigamiként elbuktam ezt a küldetést, mert bántani sem akarom őket, de azt sem tudom, miként segítsek nekik, pláne, hogy itt ez az egész kitalált sztori erről a Jackoról… Túl homályos ez az egész, nem értem, ezek a fényszellemek miért nem tudnak tisztán és érthetően fogalmazni. Neutral

//Bocsánat a határidőre érkező posttól és a karakter tehetetlenségéért, nem nagyon tud mit kezdeni a helyzettel.//
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Jack O'latern - Page 2 Cl0te15000/26000Jack O'latern - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Jack O'latern - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Jack O'latern   Jack O'latern - Page 2 EmptyPént. Márc. 30, 2012 8:24 am

Ahogy wan csapásra elbizonytalanodtam the válaszomban, leghaatoesebben the Karakura Raizer többi tagját magam mellett szerettem volna knowolni, hiszen együtt biztosan knowoltunk volna the helyes választ. T_T But így aizube kellett rukkuznem Holmes-mesutaval and Mei~nee-sannal the uitchi felháborodásával, ami persze, hogy érthető, hiszen így Jacko~nii-sannak egyáltalán no herupuzünk.
- Igazad van! Soooorrryyy~ TToTT – ijedten bújok el Holmes-mesuta mögé, hogy védjen meg the uitchitól, akit jobban megnézve hasonlít the Henzeru and Gureeteruban the mézeskalácshausu uitchiára, sőt még knowolnék sayelni pár hasonlatot, csak now no jut eszembe wan sem, amiért furu rémisztő volt. Vajon ki találta ki ezt the fuirumut? T3T Now megijedtem! T^T
- Szerintetek no hasonlít the shoppu édességeken szereplő uitchira? ._.rukkuzek hol fel Holmes-mesutara, hol pedig Mei~nee-san irányába, hátha ők is észrevették azt the hasonlatot, amit I. Még wan harouiin chokoreeto peepaaral is tanúsítani knowlom, hogy yes is, hasonlítanak!
Lelkesen kutatom elő ruhám zsebeiből the peepaat and mutatom fel guddo magasra, hogy mindkettőjük lássa, hogy igenis igazam van, and tényleg hasonlít the uitchi the chokoreetos peepaaon lévővel. *o* Wan big hírességgel szerepelhetünk wan kuuru harouiini, horror fuirumuben, but guddo! *_* Ha ezt elmesélem the sukuuruban the többieknek, no fogják elhinni, the Raizerek pedig tiszta irigyek lesznek, heheheTwisted Evil
- Nebaa?! °o° - meglepetten kapok arcomhoz, no is hiszek fülemnek, hogy ezt sayelte. Hiszen, wan hét múlva big megsayelés lesz the ESUO-ESU kurabuban! o.o I no maradhatok itt örökre! Különben is, ha itt ragadunk az azt jelentené, hogy no knowoltunk herupuzni Jacko~nii-sannak, ami no történhet meg, mert mi igenis herupuzunk neki, ez the Karakura Raizerek and the Karakura Raizer herupu dolga! Cool - Össze, összegyűjtjük őket, igaz? Igaz! – szalutálok parancsára. Jacko~nii-sanért meg kell tennünk, bármi áron! No hibázhatunk!
The hangos, fülsüketítő reccsenés hallatán értetlenül rukkuzek the forrásának irányába and amikor meghallom the reddo vizet bugyogni oda is vetek wan pillantást. Ez után, pedig no knowolom eldönteni, hogy melyiket tartsam aizumel. The recsegést vagy the vizet? @_@
The döntésképtelenségben szédelegve váratlanul ér the hatalmas orrszerű valami kinövése the falból, melyet big meglepett aizuekkel, tátott szájjal vettem aizuügyre. Hisz, milyen kuuru már! Furu fel voltak készülve the fuirumunek erre the darabjára and elérték the ueitolt shokkuhatást! Akár wan guddol megpeintolt manga csattanója! *o* This is kuuru! *_*
Tekintetemmel már the kyamerakat is keresem, hogy vajon hol veszik the adást, mert szeretnék integetni the felvevőnek, but no látom, így ezt the lelkes mozzanatot hanyagolnom kell. T3T Míg ezt emésztettem, no hallottam, hogy mit saylet pontosan the uitchi, csak the nevetésére figyeltem fel. I pedig értetlenül rukkuztem, ahogy varázslatos módon eltűnik. °o°
- Gumishugaa! – szólalok fel happiin, miközben the vízben úszkáló aizuek irányába mutatok. Láttam már ilyet ingurisshuban and knowolom, hogy létezik! Ráadásul finom is, and guddol is jönne the Karakura Raizer shugaagyűjtő kontesutohez is, hogyha elsők akarunk lenni Holmes-mesutaval! *.* - Holmes-mesuta! Puriiiizuuu, hozd ki őket! *_*rukkuzek rá big könyörgő aizuekkel, miközben lelkesen léptem is volna felé, viszont megbotlottam the saját kosuchuumuben and véletlenül – yes, véletlenül, no szándékosan! T^T” – belelöktem Holmes-mesutat the medencébe.
- Sooorry, Holmes-mesuta~ no akartam! T_T” But purizzuu, hozd ki the aizueket! *o* Ugye, knowolsz úszni Holmes-mesuta? – az I dadeiim kuuru így biztosan, hogy knowol úszni, e felől no kételkedem. *.* I is knowolok ám’ úszni, csak Miyavi-nyan no szeret, and ha belementem volna the vízbe, biztos megharagudott volna rám and azt pedig no akarom. T_T”
- Amúgy mit is kell ezekkel csinálni, Chainiizu doragon-chan? – teszem fel the kérdést tanácstalanul, mert I no figyeltem arra mit is sayelt the uitchi. Szerencsére Mei~nee-san knowolta, így elsayelte nekem mi is the teendő the aizuekkel. But kár, pedig azt hittem már, hogy begyűjthetjük, majd megehetjük őket. T-T But miért kell battoeket bántani? ToT” Lehet, hogy ezek no is igazi battoek, hanem műből vannak? O.o Yes, biztos ez the megfelelő magyarázat! *-*
- Sankyuuu~, Holmes-mesuta~!herupuzem ki the medencéből, amit kihalászta the aizueket nekünk. Ez után egyet rögtön the handombe is fogok, majd elhajítom viszont meg se ütött wan battot, elszontyolodva rukkuzem meg Mei~nee-san példáját emiatt, hogy now mégis mit ronthattam el? But guddo, hiszen ez olyan, mint the kidobós! *o* Sőt, mint the ritorubooru hajítás the sukuuruban ! *w* Kingu, mintha csak tesi órán lennék! Kár, hogy Key~nii-sensei nincs itt, hogy kaphassak ötöst, ha sikerül… ToT
The hasonlatnak köszönhetően sokkal bátrabban dobtam el the gumishugaat, mely the víz miatt ritorut ragacsos lett, vagyis gondolom, hogy emiatt… Mindenesetre igyekeztem the ritorubooru hajítás módján eltalálni the battoeket. Mohh, but baddo, hogy nincsen itt the többi Raizer, biztosan élveznék ezt the geemut… TwT El sem fogják hinni, majd the mesénket the főhadiszálláson holnap erről! Surprised
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Jack O'latern - Page 2 Cl0te0/0Jack O'latern - Page 2 29y5sib  (0/0)

Jack O'latern - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Jack O'latern   Jack O'latern - Page 2 EmptyPént. Júl. 27, 2012 1:35 am

Jack O'latern - Page 2 29xt2c9
Kattog az óra, az idő pedig egyre csak múlik. Mindkét oldalon kissé göcsörtösen zajlik a feladat megoldása. Habár Mei-ék remekül haladnak előre a feladattal, hiszen az eltalált denevérekből lassacskán tellik az a kosárka. Azonban Shizukáék szinte bepánikolva állnak a színpadon. Legalább is úgy tűnhet azoknak, akik várják az előadást. Egy darabig a közönség nevet a két shinigamin, de rövidesen minden elcsöndesül körülöttük és a háttér elsötétül. Ugyanebben az időben pedig a másik csapat helyszínén is megszűnik a lelkek fosztása. Lassú kattogás ütheti meg füleiteket egy kivehetetlen irányból. Ha kíváncsiak vagytok mi lehet ez, hiába mentek egy adott irányba, a kattogás mindig a másik irányból hallatszódék. Egy hangos bim-bamozás ijesztően hangzik fel a nagy csendben, ti pedig ettől mintha csak egy ütést kaptatok volna. A világ lassan elhomályosult, összeestek éppen ott, ahol vagytok. Egy olyan helyre kerültök először, ahol csak ti magatok vagytok. Az álmaitok mindössze egyben hasonlatos, a halkan csengő, majd egyre hangosabbá váló dübörgésben. Némelyikőtöknek rémálma, míg a másiknak szinte hasfájásig vicces álma fakad. Aztán, mint a hipnotizált beteg, egy csettintésre felriadtok a tér betonzatán, testeteken egy hatalmas tökkel. Emlékeztek, nem igaz? Mintha csak egy halloween tök esett volna rátok, s most igazán megkérdőjeleződik, hogy mi igaz az eddig történtekből?
Ha megpróbálnátok megemelni a tököt, hogy ezáltal kiszabaduljatok, akkor meglepetésként az egész egy hatalmas cukorrá változik. A dübörgés pedig egyre csak erősebb és erősebb lesz. Az utca túlvégéről jön, mintha csak valaki mérges lenne. Hangja tán az egész utcát bezenghetné, de valamiért az emberek egyáltalán nem figyelnek fel erre. Ahogyan halad felétek, lassan felfedezhettek egy égő lámpást a kezében. Aszott lábait furcsa, mintha csak leláncolt öltözete fedné el. A feje pedig egy már romlott, rémtörténetekre hasonlító halloweenkor ismeretes dísztök. Szemei helyén pedig nincsen semmi. Megáll hozzátok közel, s horrorisztikus kezét megemeli rátok.
- Hallowennek két perc múlva vége, kérem a lelkeket végre. Hol van már a kajám, hogy újjá születhessek mindjárt? Menni akarok, mennyi akarok el..hogy többé ne születhessen meg az ünnep. Unalmas a Halloween éj, nyugodni lenne a tökély! -

Rémséges hangján szólal fel Jack, s a lelkeket követeli, amelyek igazából nincsenek is nálatok. Hiszen sem kosár, sem pedig lélek. Az egésznek vége lett, még mielőtt teljesíthettétek volna. Vagy valójában mi is volt a cél ebben a küldetésben? Egy hangos, orrhangon jövő visítozás szakítja meg párbeszédeteket, amikor a boszorka, seprűn érkezve lebeg Jack elé. Egy fényes, zöld varázspálcát tart a kezében, de már maga is tudja, hogy nincs sok ideje hátra.
Még, még..ki ért...ki kapja a tököt, mely segít?
Ki menti meg Jacket, e éjszakán?
Hogy a lámpásban nyugodhass már!
Sót, borsót, kenyeret,
Elviszem én a cukros tehenet.
Cukrot vagy csínyt? Véres bárót hát,
Vidd ezeket az egész városon át!
Kéz, kéz, szeretet..nem becsülöm a szegényet,
Hozd el nékem a varázst, mely megtöri az ördög átkát!

De mi van akkor, ha a boszorka becsap,
Lenyúlja nyulat, halat, hajnalt?
Mit akar az aszalódott szív egy ilyen éjszakán; örök életet talán?
Nem él a rondaság tovább, ha Jack nyugodni kíván már.
Így a csínynek nem lehet vége, hisz végtelen az ördög pénze.
Becsaplak téged Jack O'latern, hogy jövőre újra táncoljunk e játékban!


Fejezi be végül igaz versét a boszorka, melyre Jack végtelen haragra gerjedve, lámpásával a boszorkány szemébe kíván világítani. De nem oly' botor az a nő, rögvest találó varázslattal lő. Jack teste a semmivé foszlik, az éjféli harang pedig felcsengni látszik. Vége van a halloweennek, ő maga végre nyugalomra térhet. De a mesének még koránt sem vége, hiszen a ti jutalmatok a városháza kincse. Hogy mit kezdtek a hatalmas cukorral? Az igazán nem okozhat bajt. A boszorkány köszönetképpen int még nektek egyet, vége van a mesének..jó éjt, gyermekek!

The End

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Jack O'latern - Page 2 Cl0te23400/30000Jack O'latern - Page 2 29y5sib  (23400/30000)

Jack O'latern - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Jack O'latern   Jack O'latern - Page 2 EmptyPént. Júl. 27, 2012 2:39 am

Még mindig nem kapok válaszokat a kérdéseimre, ahogyan Yamasaki-sant se méltatják válaszra. Legalábbis semmi olyanra, amiből bármit ki is tudnánk venni, efféle pillantásokból és nevetgésekből meg őrjítő kacagásokból nem sok értelmet tudok kihámozni, hogy őszinte legyek. Nem vagyok bolond, csupán emberi, és szeretem, ha emberi nyelven beszélnek hozzám homályos, kétes utalások helyett. Nem tudom, mit csináljak még ahhoz, hogy végre valami értelmet nyerjen ez az egész. Na meg, első sorban azt szeretném tudni, ez a dolog veszélyes-e. Na nem rám, inkább másokra nézve, hiszen tudok én magamra vigyázni, kérdés, hogy mások hogy vannak vele. Bízom abban, Wang-san még képes elboldogulni saját rémeivel, amiket hozzám hasonlóan a képébe kapott. Mert valahogy biztos vagyok benne, ha nekem is ezekkel a... hát nem is tudom, minek célszerű neveznem őket, sosem láttam még ilyet. Tehát biztosan Wang-sannak és a többieknek is meg kell birkózniuk ezekkel a rémekkel, vagy legalábbis távoli rokonaikkal biztosan, s igazán remélem, hogy a birkózást csak képletesen kell értenem.
Fejem csóválva sóhajtok egyet, egyszerűen reménytelen ez az egész helyzet. Az is csak halványan rémlik, hogy kerülök ide, a bohócjelmez is csak feszélyez, és bármit teszek, nem jutok előrébb vele. S mintha csak eme gondolat kapna testi öltést, mintha csak ez kellett volna ahhoz, hogy megnyúljon fejemből, alakot öltve materializálódjon, kezd el mindent felemészteni, mely eddig ebben az érthetetlen környezetben ott volt. Kongások figyelmeztetnek valakit, hogy az idő ketyeg, a homok pereg, tehát hamarosan itt a vége, bármi is legyen ennek a dolognak a célja. Fel se fogván, mi történik, nézek körbe mindenféle irányba, a kattogás pedig olyan, mintha mindig közvetlenül a hátam mögött szólna. S végül az idő eléri a határt, én pedig társammal együtt válok eme ismeretlen erő eledele.
Az álom, amit látok, egyáltalán nem félelmetes. Ugyanakkor nem is vicces. Inkább... csak nyomasztó. Azt a bizonyos nehéz súlyt érzem magamban, amit általában az ilyen álmokkor, igaz, elég ritka az, ha emlékszem rájuk, viszont ez, ez még rosszabb annál, mintha félelmetes lenne. Egy csarnok leghátsó sorában ülve várom az előadást, valamiféle tánc, talán jégtánc vagy balett, nem tudom pontosan. Egyébként az efféle táncok általában sosem érdekelnek, most viszont kíváncsi vagyok rá, mert tudom jól, hogy egy olyan személyt láthatok majd táncolni, aki számomra kedves, s mert neki fontos, hogy végignézzem, s mert megígértem. Több száz emberrel telítődött a tömeg, s éppen csak sikerült helyet kerítenem a nézősorban, majd egy pillantást vetve az előadás kezdetére áll elém két test, eltakarva mindent, melyet láthatnék. Két test, de valahogy amennyire emberinek, annyira morbidnak is tűnnek, ahogyan kezükön állva, mégis fent lévő mellkassal, fej nélkül, arc nélkül makacskodnak, mintha mindenképp azt akarnák megakadályozni, bármit is láthassak az előadásból. Tehetek bármit, kérhetek, szólhatok, könyöröghetek vagy agresszívkodhatok, makacsságuk kitart, s amennyire szürreális az egész, ugyanannyira tűnik valóságosnak is. Hiszen éppen ezért álom. S éppen ezért akaratom sehogy sem érvényesül.
Kicsit kiver a verejték, amikor végre sikerül felébrednem, s hosszú másodpercekig tart feldolgozni, hogy ez csak egy ostoba álom, s ilyen testek még csak nem is létezhetnek. Az elnyúló, rugalmas bőr gondolatáról a rajtam fekvő, óriási tök az, ami elvonja figyelmem az álomról; természetesen első dolgom, hogy megpróbáljam megemelni, mely legnagyobb döbbenetemre esik szét cukorkákká. Mintha pedig egy új helyre kerültem volna, körbepillantva pedig megtalálom társaimat, akikkel együtt kerültünk el ebbe a... hát nem is tudom, minek nevezzem ezt a káoszt. Talán végre választ kapunk a kérdéseinkre.
A megjelenő tökfejre sikerül olyan képet vágnom, mintha egy különösen ronda lidérccel találkoztam volna az imént. Azonnal felállok a földről, és ha valaki kéri, akkor őt is talpra segítem. Azt mondják, csak két percük maradt... Két percük mire? Meg mi ez az ostoba vers? Csak azt ne mondja, éhes, amikor teleraktak minket cukorkákkal...
Feszülten, rezzenéstelen arccal figyelem végig ezt a produkciót, ettől az ostoba álomtól is nyomott a kedvem, nem hogy így. Nem avatkozok bele a történésekbe, ugyanis azokból jóformán semmit sem fogok fel. Ami viszont inkább lényeges, hogy úgy tűnik, mindenki rendben van, és senkinek se görbült egy haja szála sem. Talán csak én vagyok túl földhözragadt, hogy megértsem, mi történt ezen az éjjelen.
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Jack O'latern - Page 2 Cl0te15000/26000Jack O'latern - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Jack O'latern - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Jack O'latern   Jack O'latern - Page 2 EmptySzomb. Aug. 04, 2012 6:53 am

Miközben the battoeket dobálom, szinte kizárom magam körül the külwaarudot, csupán the furcsa távoli kattogó saundo kelti fel the figyelmemet. The dobásomat berekesztem and kérdőn rukkuzek körül az igazi Harouiin helyen. Pillantásommal keresem the zaj forrását, but hol az egyik, hol pedig the másik irányból hallom felzendülni, végül hangos kongó dallam csendül fel, mintha wan bigu templom harangja töltené be the teret. Azt se knowolom, honnan jön, vagy esetleg mi vagyunk templomban? Surprised Az no lehet, hiszen uszodába jöttünk, no? Már éppen rákérdeznék Meii~nee-sannál vagy Holmes-mesuta~nál, hogy van e valami ötletük, amikor egyszer csak minden elsötétül előttem.
A főhadiszálláson találom magam the többi Raizerrel, éppen the széken állva tartom beszámolómat, akárcsak Harouiin előtti deii, amikor the kontesutot and párosokat beszéltük meg. But itt valami bigu hősi beszámoló folyik the csodálkozó and hitetlenkedő arcokat látva. Mindez kitölti the kukkiieatelés is, bár Silence-chan falja elsősorban the kukkiiket, másoknak annyira no is hagyva. Azonban the vidámság no tart sokáig, mert the főhadiszállás uindooján howaito roozu szúródik be the faház padlójába, kintről ismerős zene hangzódik fel. Rögtön odaszaladok az uindoohoz, hogy kinézve láthassam az elkövetőt, bár mélyen belül sejtem, hogy ki az. The szemközti fán az I csuda guddo kosuchuumuhez hasonlatos booi integet felém. Lehet, hogy howaito the doresuja, but akkor is másolós! Utálom, utálom, utálom! >.>
- Silence-chan no hagyd futni, kapd el! Holmes-mesuta, megint itt van, ő az the howaito kalapos! – csapkodok and vergődők, mikor hirtelen felpattan the aizum and wan perpillanat ijesztőnek látszódó pampukinnel rukkuzek szembe, ami no hagy megmozdulni. Ajkamat harapdálva rukkuzök rá, amikor rájövök, hogy nincs itt wan howaito kalapos booi se, aki lopja Tuxedo-cat kosuchuumumet. But no knowolom, hogy hova lettek the battok, meg az uszoda and mi történt az előbb the harang hanggal meg, hogy hogyan kerültünk ide? O.o
Megpróbálom leemelni magamról the pampukint, mely azon nyomban biguuu adag kyandeeve változik. Meglepetten pislogok erre, meg örülni is kezdek, mert ennyi kyandeeval biztos megnyertük the kontesutot Holmes-mesuta~val! The kyandeetengerben sikerül felülnöm and körülrukkuznem, tekintetem örül, hogy látom the többieket Key~nii-senseit and Silence-chant is, akik eddig el voltak tűnve, azonban aizummel now the furcsa dobogó hang forrását saachilem. No is kell sokat saachilnem, szinte azonnal meglátom the Harouiini pampukinfejű alakot. Kobakomat sem kell sokat törnöm azon, hogy rájöjjek, ki is lehet ő valójában.
- Jacko~nii-san! – mutatok rá, meglepettséggel átitatott aizukkel rukkuzve rá. No hittem volna, hogy találkozni is fogunk vele, azt hittem, hogy the uitchi maga viszi el the gyűjtött lelkeket neki. Azonban lehervad arcomról the mosoly, amikor hallom, hogyha megkapja the lelkeket, akkor no lesz ünnep. Pedig herupuzni szerettem volna neki, but mi lenne ünnep nélkül? T_T
- Jacko~nii-san mérges lenne, ha megkapná the lelkeket, but megtartanánk az ünnepet? – kérdezem tőle habozva. Nagyon ijesztően sayelte az előbbit, szóval no knowolom, hogy mit reagálhat erre. But mi lenne itt Harouiin nélkül! Harouiin nélkül the Harouiin no fuanii!
Kérdőn pillantok the felbukkanó uitchire, olyan kuuru, hogy knowol repülni ezen the seprűn, tiszta olyan, mintha wan TV sorozatba kerültünk volna, but tényleg! Ezek után egyre inkább ez az érzésem, csoda guddo effektek, meg minden, tök guddo! The többiek el se fogják hinni, hogy mibe kerültünk Holmes-mesuta~val and Silence-channal. *o*
- Hahaha! But guddo, szóval mindez wan Harouiini csíny volt! – tapsolom meg the uitchit, széles vigyorral az arcomon. Megmentette the Harouiint, baddo no lehet, ugye? Ráadásul, milyen fuanii módon csapta be Jacko~nii-sant. Igazából örülök is, hogy herupuzhettem the uitchinek. *w*
- Sorutot, piisut, bureddot, elviszem the kyandees tehenet! – ismétlem el nevetgélve, mikor the aizuimet the kyandeera vezetem. - Holmes-mesuta~, Holmes-mesuta~, hogyan visszük el ezt the sok kyandeet the főhadiszállásra? Surprised – megyek oda Holmes-mesuta~hoz, közben rácsimpaszkodom karjára, hogy elsayelje, mi tévők legyünk, mert Holmes-mesuta~ nagyon okos and ő biztosan knowolja. Ez volt az életem eddigi legfuaniibb Harouiinja!
Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Jack O'latern - Page 2 Cl0te24000/30000Jack O'latern - Page 2 29y5sib  (24000/30000)

Jack O'latern - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Jack O'latern   Jack O'latern - Page 2 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 2:26 am

Szégyenletes, hogy semmi mást nem tehetek a jelenlegi helyzetünkben, mint amit az a különös utasítás javall. Nincs más irány, a keresztutakat elhagytuk, és besétáltunk a zsákutcába. Hogy mi lesz ez után, egyáltalán jó döntéseket hozunk-e, és helyes-e, amit teszünk, azt már csak az idő döntheti el. Félek, nem a kötelességemet követem, hanem egy őrült, szeszélyes játék részesévé váltam. Mint egy egyszerű marionett bábu. Más mozgatja a szálakat, és nem lehetek ura a cselekedeteimnek, mert olyan ideák feszülnek egymásnak, amik közül nem lehet jól választani. Az emberek vagy a lelkek védelme? Nem tudom. Nem tudom, mi volna a kisebbik rossz, milyen irányba vezet az út. A híd, melyen vissza lehetett volna fordulni, leomlott a hátam mögött. Hogy mikor, azt nem vettem észre. De most, hogy menekülnék, már nincs merre. Aoi-san és az apja érdekében haladnom kell azon az ösvényen, mely itt van – más, ismeretlen erők által – kijelölve a lábam alatt. Ezt a cselekvésmódot már ismerem, bár korántsem állíthatom, hogy kedvelem is. Mégsem látok más ésszerű lehetőséget. Csak remélni tudom, az idő majd engem igazol. Abból amúgy sem lehet már sok. Előbb-utóbb véget ér az este. Mintha csak gondolataimnak adna hangot a folyamatos kattogás, mely bezengi a termet. Nem tudom, mióta állok mozdulatlanul, és próbálom beazonosítani, honnan eredhet e zaj, de már egy ideje nem foglalkozom a denevérekkel. Amúgy sem végeztem velük valami nagy munkát. Mégis valamilyen szinten megnyugvással tölt el, hogy e rémes feladattal már nem kell többet foglalkoznom. Azonban a kattogó hang, mely leginkább a régi ingaórákra emlékeztet, közel sem tölt el bizalommal. Lassan már bele sem merek gondolni, miféle őrület következhet ez után.
A fejem kissé kóvályogni kezd, mikor az „óra elüti az egészet”. Még teszek egy tétova lépést Aoi-sanék felé a lassacskán elmosódó világban. A színek mintha megszűnnének létezni, mialatt a körvonalak már réges-rég eltűntek. Aztán szép lassan elhomályosul minden, és nem marad más, mint a jótékony sötétség. Az idő pedig lassacskán telik. Én egyedül vagyok a sötét, végeláthatatlan homályban. Magány, kitaszítottság. Ezek az érzések kavarognak bennem, ahogy teszek egy lépést a fekete némaságban. Lánc csörren. Hol lehetek? Mi lehet ez? Mi lehet az örök sötét, ahol most vagyok? Újabb lépés, újabb csörrenés. És mégsem vagyok leláncolva, mégsem én váltom ki a hangot. Hiszen állok egyhelyben, és újra hallom ismét. Lassan kinyílik egy ajtó, és belép egy ismeretlen. Lát vajon? Aligha. Valahogy az az érzésem, mintha most tehetnék, amit csak kedvem tartja, és mehetnék, amerre akarok – nem fog észrevenni senki. Így hát az én utam is előre vezet, egy tágasabb helyiségbe. Meg sem nézem, hol voltam korábban, csak megyek a hölgy mögött, amerre mutatja. Nem telhetett még el sok idő… Ráadásul olyan az egész, mintha valami összejövetel zajlana. Mindenki nevet, szinte levegőért kapkodnak, hogy legyen elég oxigén a tüdejükben mindeközben. Én nem értem az okát… a történet, melyet mesélnek, cseppet sem tűnik viccesnek. A hangulat azonban átragad, és olyasmin kezdek nevetni, amit magam sem értek. Talán csak egyszerűbb így, hogy nem lógom ki a sorból. Legalább az elején. Aztán ahogy telik az idő a társasággal, már-már magam is mulatságosnak találom az ismeretlen, értelmetlen anekdotákat, és szívből nevetek azokkal, akik számára nem vagyok több egy árnyéknál. Az egész helyzetnek ez adja a bizarr színezetet. Meg a folyamatosan erősödő, szűnni nem akaró dübörgés…
Szinte megkönnyebbülésként ér, bármily abszurdnak tűnik is, a pillanat, amikor mint egy varázsütésre kikerülök abból a különös világból. Valóság volt vagy káprázat? Nem tudnám megmondani, s nem is kívánnám. Most az első gondolatom, hogy ezt a tököt leszedjem magamról. Hát mégis eltalált volna? Azonban a látszat néha csal, és a tök sem tök, hanem hatalmas cukor. Ki érti ezt még? Én már inkább feladom. Nem szeretném megérteni. Csak tudni szeretném, hogyan végződik eme kerge karnevál. A korábbi – álombéli tán? – dübörgés még most is csak erősödik, de legalább már behatárolhatóvá válik. Körülnézek, hogy lássam, van-e itt valaki? Halk sóhajjal nyugtázom: mindenki megvan, senkinek nem esett baja. Innentől már nem számít, mi történik. Meg tudjuk oldani. Legalábbis azt hiszem. Bízom a társaimban, még ha nem is mindig látszik. A megjelenő lény azonban engem is megdöbbent. Szavaira azon nyomban gyanakodva kezdem méregetni. Miféle lény volna, hogy lelkeket és táplálékot együtt emleget? Ez lidércre vallana, de valamiért nem emlékeztet rájuk. Fülsértő nevetés zengi be a környéket, ahogy a korábbi női személy megjelenik. Ki tudja miért, most még díjazom is jelenlétét. Még ha ebből a közjátékból nem is értek semmit, azért az világos, hogy ő tartja a kezében, és ő mozgatta mindvégig a szálakat. Távozásával vége is a megpróbáltatásoknak, így hát nem marad más hátra, mint tovább vinni a szolgálatot az est hátralévő részében. Aoi-sanék úgy látom meglesznek. Keisuke-sannak intek egyet, jómagam pedig Shizuka-san mellé lépek.
– Nos, merre tovább, Shizuka fukutaichou?
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Jack O'latern - Page 2 Cl0te0/0Jack O'latern - Page 2 29y5sib  (0/0)

Jack O'latern - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Jack O'latern   Jack O'latern - Page 2 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 10:26 pm

Heyho!

Gratulálok a küldetés teljesítéséhez! Bár a boszorkány végül kiszúrt mindenkivel, de azért épségben megúsztátok a küldetést. Átlagban nagyon szépnek és izgalmasnak találtam a postjaitok, bár akadtak a küldetésen olyan tagok is; akik ilyen- olyan okból kifolyólag nem vették ki rendesen a részük. Nos, ez nyilvánvalóan a küldetés értékelésén is ki fog ütközni. Akkor csapjunk bele:

Keisuke, Mei, Aoi :
3000 Lp és 3000 ryouval távoznak kitartó munkájukért.
Yamasaki Shizuka: 2000 Lp és 2000 ryout kap az aktivitás különbözete okán.
Hayashi Yuuta: 1500 Lp és 2000 ryout kap az aktivitás különbözete okán.
Diran és Hidekazu: Mivel egyáltalán nem vettetek részt a küldetésen, így nem kaptok jutalmat.

~ További kellemes játékot! ~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Jack O'latern - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Jack O'latern   Jack O'latern - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Jack O'latern

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-