-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A gróf markában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A gróf markában - Page 2 Cl0te15900/30000A gróf markában - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

A gróf markában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A gróf markában   A gróf markában - Page 2 EmptyHétf. Jan. 23, 2012 4:28 am

Sajnálom kedves Illiame, de ez nem a kívánságok helye, és ideje. Az ellenség előttem, és még csak nem is a sajátjaim közül származnak, és mivel egy számomra fontos helyet szennyeztek be, ezért nem érdemelnek kegyelmet. Váljanak hamuvá, és a poraikat a szél fújja majd el, egyesüljenek a világgal. De elsőnek meg kell halniuk, és aki erre az útra fogja terelni ezeket a lényeket, az én leszek. Hiába támadnak, hiába sikerül a harapás, a támadásaim veszélyesek. A villám az egyik legerősebb elem. Gyors, és a nyomában nem jár más, csak a pusztítás. Bár érdekes, hogy nekem ez adatott meg, de nem ellenkezem. A lelkem egy darabja, talán a velem történtek miatt lett ilyen, lényegtelen, most igazán nagy hasznát veszem eme erőnek.
Nincsenek már sokan, elvállaltam az alattvalók lefoglalását, megölését, lényegtelen. Időt kell nyernem, hogy a társam meg tudja menteni a párját. Talán egy avatatlan szem is feltudja ismerni a jeleket, legalábbis nekem sikerült.
Sajnálatosan viszont most nem tudom látni, hogy mi is lesz a történet folytatása. Mert ketten sikeresen elsodortak a közelből. Kellemetlen, kifejezetten problémás, hogy kettő az egy ellen. De, talán ha sikeresen használom a képességeimet, és nem csak a zanpaktoumét, hanem a démonmágiákat is, akkor hamar sikerülhet végrehajtanom az ítéletet, és mehetek vissza, segíteni. Csak a kellemetlenkedő vámpírokat kell valahogyan félreállítani az útból. Annyi előnyöm van, hogy míg nekik kezdetleges, és gyenge kardjaik vannak, nekem egy „kicsit” erősebb.
Egyszerre rohamoznak, és mindkét oldalamat támadják. Hárítok egy jobbról érkező vágást, ezért a balomon sikerült egy kisebb, nem túl mély szúrást beszerezni. Ha nem ugrok hátra, talán többel is bekötöm.
Ismételten egy támadás, de most csak az egyik indult meg, hm, talán terveznek valamit? Lényegtelen.
- Bakudou 39: Enkosen/Körpajzs. – materilázodik a mágia, és így megvéd a vágástól. Ekkor hallom meg a kiáltást mögülem. Tehát ezt akarták? Lefoglalnak szemből, és utána pedig, hátba szúrnak. Igazán gyermeteg próbálkozás. A szabad kezemet az oldalamnál hátranyújtom.
- Hadou 01: Shou/Döfés. – sikeres találat, és kihasználom a kínálkozó alkalmat. Felfordulok és shounpoval indulok meg felé. Alig csapódott neki egy fának, már fel is szegeztem rá. Pontosabban a zanpaktoum áthaladt a homlokát fedő bőrön, a csonton, az agyának a lágy szövetei közt. Csavarok egyet a zanpaktoumon, így felfelé néz az éle. Nem kihúzom, hanem egy felfelé vágó mozdulattal szabadítom meg a fogságából a pengémet. Kettészelve a vámpír fejét. Jöhet az utolsó ellenfelem. Sajnálatos baklövés, de eltelt némi idő ezzel a kis mozzanatommal, így mire megfordulok, érzem, ahogyan keresztülszalad a jobbomon a hideg acél. Nem kellemes ez az érzés, de a harcok már csak azzal járnak, hogy megsérülhetünk, és talán meg is halhatunk. Az élet már csak ilyen, de nem panaszkodok most, ráérek arra később is. Most cselekedni kell, ismételten mágiához kell folyamodnom. Mennyire kár, hogy nem vagyok annyira gyakorlott benne, így a gyengébbekre van erőm, de ezekkel is tudok mit kezdeni a mostani ellenfelem ellen. A gyomrába talpalok, mire hátratántorodik, és nem túl finoman „kihúzta” a vállamból a pengéjét. Nem érek rá a fájdalommal foglalkozni, cselekedek.
- Bakudou 01: Sai/Fogság. – a mozgásban így megakadályoztam, ideje befejeznem. Odasétálok hozzá, és mivel a kardforgató karomat jelenleg nem tudom a legjobban használni…
- Sajnálom, de nincs tovább, ideje befejezned az életedet. Én leszek a hóhérod, aki elvágja az életfonalad. Idake, Ryuushita/Öleld, sárkánynyelv/. – ismételten használom ezt a támadásomat, de most csak egy lefejezés erejéig. Így vége, mindketten meghaltak, legalábbis remélem, a biztonság kedvéért azzal is végrehajtóm ezt a műveletet, akit a fához „szegeztem”. Most pedig indulok vissza. Remélem, hogy Viclyn is sikeresen vette az akadályokat, és mire odaérek, már nem lesz más, csak Ők ketten, lehetőleg ölelkezve, vagy legalábbis valami hasonló helyzetben találom kettejüket. Bár lehet, hogy, amit végezet a sheriffel, már tovább is álltak. Akkor pedig nekem is azt kell tennem, ha nem látom el a sebeimet, talán többel is beköthetem.



Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A gróf markában - Page 2 Cl0te6500/15000A gróf markában - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A gróf markában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A gróf markában   A gróf markában - Page 2 EmptySzer. Jan. 25, 2012 10:15 am

Érezhető, hogy agya lassacskán kezd elborulni. Nem tűri, ha bárki, bárki hozzáér a nőstényéhez, a szolgájához, a tulajdonához! S talán tényleg látható rajta, túlontúl sok gyengéd érzelmet táplál a nőstény iránt, amit szégyell is, de mégis mit tehetne? Nem bírja látni az eseményeket, s maga a gondolat, hogy idegen kezek s idegen test mocskolja be az egyetlen lényt, akihez a maga módján képes ragaszkodni, olyan határtalan haraggal tölti el, mit máskor legfeljebb akkor érez, ha egy démon táplál belé negatív érzeteket. Még sem lesz barbár. Ő nem egy agyatlan vadállat, hanem megfontolt, precíz gyilkos. Tudja, tökéletesen tudja, hogy azzal semmit nem érne el, ha egyszerűen rárontana. Megvannak azonban a maga módszerei, miképpen ölje meg anélkül, hogy Illiameben kárt tenne. Hiszen erre specializálódott. Ez a Victor tényleg teljesen komolyan gondolja, hogy képes lesz őt megállítani egy Illiamehez tartott, vékony penge? Tényleg azt hiszi, ez elég lesz? Tényleg azt feltételezi, hogy ne tudná elérni, hogy az éles fémeszköz még csak meg se karcolja Illiame bőrét, miközben az ő nyakából ömölne a vér? Cöhh… szánalmasak ezek az élőholtak. Mindig is gyűlölte őket. Nem, a gyűlölet nem a megfelelő szó… Undor. Undorodik tőlük. Undorodik, hiszen undorítóak. A legtöbben még csak harci kiképzést sem kaptak, s azt képzelik, a felnagyított erő elég lesz ahhoz, hogy veszélyessé váljanak, s mekkorát tévednek mind! Mit ér a puszta erő és gonoszság, ha azt nem tudod kontrollálni? S velük ellentétben Viclyn képes azt irányítani. Igaz, ő nem is erőből küzd, sokkal inkább ügyességből, pontosságból és precizitásból. Kevés olyan fegyvere van, amihez konkrét fizikai erőt kell kifejtenie, ő maga pedig sokkal célszerűbbnek tartja az esetek nagy százalékában ezen fegyvernemeket. Vegyük példának a nyílpuskákat; nincs is egyszerűbb, mint távolról sérülést okozni az ellenfélnek, s amikor már kardváltásra kerül a sor, semmire se megy vele, hiszen ha nem is ölte meg, de mindenképpen kellőképpen legyengítette őt.
- Cöhh… – csúnyán fintorog Victorra, s elhúzza orrát, mintha valami nagyon büdöset érezne. Grimasza s megvetése jól látható, minden esetre fenyegetőleg megpörgeti kezében egyik kardját. Nyilvánvaló róla, nem csak fenyegetni óhajtja a sheriffet.
Keserű szag csípi meg orrát, s megpillantja, ahogyan a sheriff pengéjét Illiame hasába mélyeszti. Meghagyta neki az esélyt, hogy megadja magát neki, de többé nem, már nem veheti őt félvállról.
Elrugaszkodik a talajtól, s a megbájolt lábbelije által szolgáltatott sebességet használja arra, hogy meglepetést okozzon ellenfelének. Kirántja karjaiból Illiamet, aki hamarosan lendületesen a földön találhatja magát, azonban számára jelenleg ott a legbiztonságosabb. Viclyn kiropogtatja egyszer nyakát, miközben egy pillanatra ellenfele szemébe néz, ki riválisának akarta kikiáltani önmagát, nyilvánvalóan sikertelenül.
Fegyvermesterként nem okoz számára nagy gondot és megerőltetést, hogy jobb legyen a másiknál. Ő mindig is jobb volt nála, hát nem nyilvánvaló? Könnyedén éri el, hogy Victor meghátráljon, s egy lélegzetvételnyi pihenőidőt sem hagy neki, ahogyan újra, újra és újra megpróbálja kicselezni. Mindaddig folytatja, míg fejét el nem választja testétől, s lám ekképpen bevégeztetett számára élőholt léte.
Egy arcába lógó tincset félresöpör, s kardját visszarakja hüvelyébe. Illiame felé lép, s kissé megemeli őt a földről. Letérdel mellé, s fejét ölébe hajtja. Vissza kell térniük az Insignisbe, hogy a lány megkapja a megfelelő ellátást.
- Térj magadhoz, Illiame. – próbálja kicsit visszarángatni a világba a nőstényt; állapota nem olyan súlyos, mint amilyennek tűnt, a vágást megszemlélve fontos szerveket nem ért el, csupán húsát sértette fel kissé. A mögöttük lévő ház hajnalra hamuvá ég, nekik azonban el kéne tűnniük innen. Ismeri már az emberi szokásokat, hogy tudja, elég feltűnő számukra a lángoló ház azért, hogy kijöjjenek kíváncsiskodni és segédkezni. S ami Nocturnt és a tekercsét illeti, Viclynt mindez nem érdekli. Felfoghatná már végre, hogy ő bérgyilkos, nem pedig tolvaj vagy adóbehajtó.
A shinigami is jól végezte dolgát. Nyilvánvaló Viclyn számára, hogy nem képességei, hanem mágikus erővel felvértezett kardja az, mely elég erőt szolgáltatott neki. S ha a halandónak ekkora hatalmat biztosított, az ő kezében még méltóságosabb lehetne.
- Tehát, zanpakuto. – segít Illiamenek feltápászkodni a földről, majd érdeklődve fordul a visszaérkező shinigami felé. - Mennyi aranyat ér Önnek? Vagy öljek meg valakit érte? Megveszem. Neutral – jelentem ki számára szándékomat, és már nyúlok is erszényemért. A pénzzel nincs gondom, és azzal sem, ha egy gyilkosságot kér fizetségként. Kell nekem az a kard. Szükségem van rá, imádom.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
A gróf markában - Page 2 Cl0te20700/30000A gróf markában - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

A gróf markában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A gróf markában   A gróf markában - Page 2 EmptyPént. Jan. 27, 2012 6:03 am

*Hogyan szabadulhatnék ebből a fogságból? Hogyan vessek véget egy olyasminek, ami felettem áll? Valóban gyilkosnak születtem volna? Igen, talán tényleg az lehetek. Valahol mélyen még én is az lehetek vérem által. Ám én szeretnék tisztességes maradni valamennyire. Nem szeretnék senkit sem bántani csak azért, mert. Nem is tudom, hogy kit gyűlölhetnék. Talán Victort? Gyűlöljem őt azért, mert ragaszkodik véréhez? Én is ezt tenném, én is ragaszkodnék ahhoz (ha szabad), aki hozzám hasonló. Hiszen van is, itt van feltehetőleg tőlem nem messze. S végig kell néznie, ahogyan megint csak gondot okozok neki, megint csak a baj van velem. Tehát ő volna az, akit hozzám hasonlónak tarthatok. Bár ő valóban egy gyilkos, mégis van benne valami megmagyarázhatatlan szépség. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy a hatalmas Pók anyát látom benne, nem én mást látok. Viclynben mindig is volt valami erő, ami szemeimben mássá emelte a többitől. Sosem hittem, hogy azért vannak kérőim, mert szép volnék; ám őt nem is lehet hozzá hasonlítani. Úgy érzem, ha nincs velem nem vagyok biztonságban, nem tartozhatok sehová. Én csupán mellette találhatom meg igazán önmagamat, hogy milyennek is kéne valójában lennem. Az emlékeim utáni vágyaim is megcsappannak ama pillanatban, ha arra gondolok, hogy lehet..egy kicsit összetartozunk.
Nem mondhattam ezeknek az érzéseknek a tudatában igent egy vámpírnak. Nekem nem szabad átvágnom mást érzelmekkel. Hiszen az egy nagyon csúnya dolog, s zsarnokság is. Fájdalmas lehet az igazság, tudom, de én tényleg nem akarok senkit sem megbántani. Egyszerűen csak nem tudtam, hogyan kéne helyesen cselekednem. Aztán jöttek a szemek, s most már nincsen vissza út. Így hát ezúttal nem tehetek mást, mint hogy megpróbálok teljes erőmmel kiszabadulni a szörnyeget kezeiből. Minden egyes ütés, a húsomba maró penge és ajkaim fogságba ejtése, egyszerűen fáj. Nem akarom, hogy ez történjen. Miért kellett ezt tennie? Miért kellett erőszakot alkalmaznia? Régi, nagyon régi emlékek törnek elő bennem, s félelmemben ütöm úgy, ahogyan csak bírom. A rémület alatt pedig mozdulataim kontrollálatlanná válnak, s ezáltal az engemet kiragadó kezek által esek a földre. Remélhetőleg ijedtemben nem ütöttem meg az éppen láthatóvá váló Viclynt. Itt- ott felszántja tenyeremet a föld súrlódása, s ékes fájdalom nyilal bele hasi tájékomba. A vér keveredik a homokkal, így pedig fertőzésnek vagyok kitéve. Mire összeszedem magamat, hogy erőtlenül ugyan, de hátamra fordítsak, addigra más segít ebben. Homályosan ugyan, de Viclyn szemeibe pillanthatok kábán. Nem tudom feltérképezni, hogy éppen mi történhet, de a remegésem mellett kicsit megnyugszom, hogy az ő kezeiben lehetek. Nyitogatni kezdem a szememet, hogy a benne lévő könnyet eloszlassam, és látásom kitisztulhasson. Csak nagyon nehezen sikerül egy nyögés mellett fel állnom, hiszen a hasi sebem pillanatok alatt beszúr. Vért köpök ki oldalra, s fájdalmasan pillantok fel az éppen érkező Kurodára.*
- Ne..haragudj...hogy..bajt..hoztam..ég veled...halálisten úr! *Ragadom meg Viclynt pillanatokkal később. Én, én nem akartam így cselekedni, de egyszerűen nem bírok egy olyan helyen maradni, ahol mindezeket a dolgokat át kellett élnem. Nem tudok megnyugodni attól, hogy Victor arcát kell látnom a földön. Én akartam, hogy meghaljon, sem azt, hogy a kastély kigyulladjon. Bűntudatom van mindazért, ami itt történt. S ami még jobban fáj, hogy megint elbuktam. Nem tudtam elhozni azt a tárgyat, használhatatlan vagyok, továbbra is. Egyszerűen, úgy érzem, mintha ezek a dolgok maguk alá temetnének. Utolsó energiámat vetem abba bele, hogy elteleportáljam magunkat a helyszínről, s percek elteltével a főhadiszálláson találjuk magunkat. Ahol..ahol egyszerűen ellököm magamtól Őt, s véres ruhámmal, valamint sebemmel lekuporodok a földre, ott pedig lábaimba temetem arcomat. Nem sírok, s még csak egy árva hangot sem adok ki. Magát a katarzist belül élem át, oda bent, ahol minden jobban fáj, mint ide kint...*


Vége
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A gróf markában - Page 2 Cl0te15900/30000A gróf markában - Page 2 29y5sib  (15900/30000)

A gróf markában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A gróf markában   A gróf markában - Page 2 EmptyPént. Jan. 27, 2012 6:50 am

Nem kerülhettem annyira, messzire a kastélytól, hiszen majdnem érzem a lángok melegét is, ahogyan nyaldossák a testemet. Elszorul a szívem, az egyetlen, ami fent maradt utánam, most a lángok martaléka lesz. Kellemetlen, de nem élhetek folyamatosan a múltban, azon rágódva, hogy mik is történtek velem. Igen, magányos alkat vagyok, aki nem akar senkivel közelebbi kapcsolatot kialakítani. De minden hasztalan kísérletem kudarcra volt utalva. Nem élhetek úgy négyszáz évig valahol, hogy kérlelhetetlenül ne kezdjek el kötődni. Hiába is teszek bármit ez ellen, nincs menekvés. Talán tényleg ez a legjobb, ha elég ez a hely. Így zárva le a múltam egy szakaszát, és foglalkozni a jelenemmel, amiben talán minden marad a régiben, de kevesebbet fogok keseregni… vagy nem, ragaszkodni fogok mindenhez. Nem tudok magamnak feloldozást nyerni, a tehetetlenségem miatt, hogy meghaltak, akiket szerettem. Csoda hogy ezért ellenzem a barátságot, vagy hogy bárki kedveljek is? Újabb halál, egy másik fontos személy halála, az már túl sok lenne. Inkább maradok részben olyan, mint voltam. Szánalmas, gyarló kis halálisten, aki elvesződik a tömegben, és a hiánya sose fog feltűnni senkinek.
Mielőtt kilépek a fák takarásából, lecsapom a vért a zanpaktoum pengéjéről, és a tokjába helyezem. Rég használtam ennyit, remélem egy darabig nem is lesz szükségem újra rá. Pihenjen csak, rá fér, mint a többiekre is. Remélem sikeres volt Viclyn törekvése, és megmentette Illiamet, nem szeretném, hogy legyen egy „másolat” belőlem.
Kilépek a rejtekemből, és azt látom, hogy szerencsére életben van mindkettő. Megnyugvással tölti el a lelkemet, a Viclynért nem is aggódtam, inkább szerencsétlen Illiameért. Nem kellett volna ennek megtörténnie vele. Sajnálatos, de az élet kegyetlen egy szajha… A menésben is megállok, sőt, szerintem a növésben is. Megvenni a zanpaktoumat? Érdekes egy ajánlat…
- Sajnálom, de nem adhatom magának, se aranyért, se másért, és a kezében használhatatlan lenne. Csak egy kard, semmi más. Nem hiába a lelkem egy darabja. Vele vagyok egész, és Ő pedig velem. Együtt harcolunk, ha kell, néha beszélgetünk, ezért tudom használni az erejét, nekem adta, sajnálom, de ez így van. Egy shinigami zanpakuto csak a „gazdájának” a kezében hasznos. – remélem elég magyarázat volt, és letesz azon törekvéséről, hogy megszerezze az oldalamon pihenő fegyvert. S végre Illiame is megszólal… sajnos már késő, elmentek. Lassan az égő kastélyra emelem a tekintetemet, hamu szál az arcomra, a füst szaga már beleivódhatót a ruhám maradékába.
- Nincs semmi baj, én sajnálom, és csak Kojiro. – igaz, már nem hallhatja, amit mondtam, de így nyugtatom a lelkemet. Hátátfordítók Kojiro kastélyának. – Ég veled, lelj békére csodás építmény, ne szenvedj tovább a nevem miatt. – két ujjamat a halántékomhoz tettem, és oldalra intettem velük. Elköszöntem ettől a helytől is, ha megmaradna, remélem más nevet fog kapni. Ideje hazamennem, és kitalálni, valami magyarázatot erre az egészre. Miért sérültem meg, és mi történt? De abban biztos vagyok, nem fogom említeni ezt a fura párost, éljenek csak békében, és remélem Viclyn gondoskodóbb lesz majd, főleg, mert most sérült is a párja. Párja… most, hogy belegondolok, lehet magyarázkodnom kell, majd egy személynek… eh, pech.
Elindultam hát, de a „szemem” helyére éles fájdalom hatolt be, de ahogy jött úgy is ment. Érdekes, talán a pótszemem csinálta, vagy csak a füst miatt? Mindegy, vár rám a negyedik osztag… már megint.

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A gróf markában - Page 2 Cl0te6500/15000A gróf markában - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

A gróf markában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A gróf markában   A gróf markában - Page 2 EmptyPént. Jan. 27, 2012 7:48 am

Mindent megtett azért, hogy a nőstényt mentse. Kiabálni lenne vele kedve, amiért merészelt megsérülni, s mi több, anélkül jött el egy ilyen veszélyes helyre, hogy őt magát értesítette volna róla. Haragját azonban visszafojtja, ahogyan azt általában teszi, hiszen jól tudja, jelen pillanat alkalmatlan efféle időhúzásra. Illiamet vissza kell vinnie az Insignisbe és rábízni valamelyik gyógyítóra. S ami még ennél is fontosabb, hogy szüksége van egy fürdőre. Nem, egyáltalán nem erőltette meg magát, még csak nem is súrolta képességeinek határát, számára mondhatni rutin volt ez a hadviselés. De attól még eleget izzadt, jóformán feleslegesen. Viclyn pedig elhatározza, hogy mostantól nem így lesz. Ha Illiame kellőképpen felépül, első dolga lesz megtiltani neki, hogy bajba sodorja magát. Még Nocturn barátjával is el kell beszélgetnie kicsit, hogy ne merészelje az ő szolgáját olyan helyekre küldeni, ahol meghalhat. Viclyn legalábbis jelen pillanatban úgy véli, hogy egyedül a suhanc mágus az, akinek megfordulhatott a fejében, hogy ide küldje a nőstényt kísérő, Viclyn kísérete nélkül. Mellékes apróság, hogy egy mágikus tekercs nyomán őt magát is elküldette erre a helyre, de kis híján így is elkésett. Hiszen Viclyn számára nyilvánvaló, ő az eset hőse, nélküle Illiame és a shinigami is meghaltak volna. A halálisten is csak mágikus kardjának köszönheti, hogy képes volt helyt állni. S jó, talán kicsit vívni is tud, s annyira nem is tehetségtelen, ha képes volt annyi vérszívóval elbánni…
Azonban a drowt már nem érdeklik a shinigami képességei, alkalmassága, vagy éppen alkalmatlansága. Vörös íriszeit a kardra szegezi, s nyilvánvalóan látszik rajta, tetszik neki, s teljesen komolyan gondolja azt, hogy megveszi. Pénzre neki nincs gondja, annyit is képes lenne fizetni belőle, amiből több olyan kastély ára is kiférne, amilyet az imént gyújtott csak fel, hogy megszabaduljon pár tucat kellemetlen ellenségtől. Mit számít az? Neki a kard kell! Bármit képes lenne kifizetni érte, ha megkaparinthatná. Normál esetben persze gondoskodna egy alapos ellenőrzésről is, hogy letesztelje a kardot. Fegyvermesterként meg tudja állapítani egészen pontosan, melyik kard értékes és melyik nem. Elég lenne néhány alap gyakorlatot elvégeznie, hogy megállapítsa, súlypontja rendben van-e, vagy éppen az éle tényleg azt a hatást ígéri-e, mint amilyennek elsőre látszik, nem beszélve a penge rugalmasságáról. Megannyi dolog határozza meg egy kard tökéletességét, vagy éppen tökéletlenségért, Viclynnek pedig nem kellenek a selejtek. Azonban ez a zanpakuto nevű fegyver minden bizonnyal tesztek nélkül is megfelel a drow minden elvárásának. Látta a shinigamit élesben harcolni, s a kard mágikus tulajdonságai egyszerűen lenyűgözőek! Viclynnek pedig szüksége van rá, kell neki. Talán csak az Excaliburt lenne ennél is nagyobb megtiszteltetés forgatni.
- Mit mond? Neutral – pillant a halálistenre zordan, amikor ő visszautasítja ajánlatát. Egy pillanatra megfordul a fejében, hogy ha megölné, akkor az övé lehetne a kard; nyilvánvalóan nem fogta fel a lélekből született dolgot, számára túlságosan is új ez a dolog. Azonban Illiame is jóformán készül elalélni, s talán kivételesen, most az egyszer meg kéne őt kímélnie a stressztől. Ujjai megremegnek, s pár másodpercig némán, feszülten, gyűlölködve mered a shinigamira, aki merte elutasítani határozottan elutasíthatatlan ajánlatát. Látszik rajta, vívódik önmagában, hogy mi mindent kéne megtennie a kardért, vagy inkább tartsa meg büszkeségét és hagyja az egészet. Egy pillanatra úgy tűnik, meggondolja magát, mert mintha az egyik fegyveréhez nyúlna, ám végül mégis elernyed karja. Nem éri meg a plusz szenvedést.
- Cöhh. – húzza fel orrát pökhendien és dülleszti ki mellkasát. Ha nem, akkor nem. Nem foglalkozik vele többé. Ha ez a shinigami nem is, majd más biztosan eladja neki a kardját. Viclyn ugyanis már elhatározta magát, hogy kell neki egy ilyen, szüksége van rá.
Némán kíséri el Illiamet az Insignisbe; nem szól semmit útjuk közben, s hagyja, hogy az esetleg kimondásra kerülő szavakat a hamarosan kezdődő eső egyszerűen elmossa. Mire visszaérnek a katedrálishoz, már mind a ketten bőrig áznak. Viclyn azonban nem akar többet a nősténnyel egy légtérben tartózkodni. Egyszerűen elirányítja őt szobájához, s út közben rivall rá valamelyik gyógyítóra, hogy mozogjanak és csináljanak valamit. Viclyn jóformán karcolásokkal megúszta, ezeket pedig ő maga is el tudja látni. Nem kellenek nekik gyógyítók. Önmaga egyedül is boldogul. Hiszen mindig is egyedül volt, s most is egyedül van, nem de bár?



- VÉGE -
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

A gróf markában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A gróf markában   A gróf markában - Page 2 EmptyPént. Jan. 27, 2012 10:18 am

Örömmel látom, hogy egy újabb küldetés teljesedett ki és ért véget. Illiame stabilan hosszabb posztokat írt, így a jutalma is egy picivel magasabb lesz, ami egészen pontosan így alakul:

Illiame: 2500 LP és 3000 ryou
Kojiro Kuroda: 2000 LP és 2500 ryou
Viclyn Do'ana: 2000 LP és 2500 ryou

A küldetést LEZÁROM, gratulálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A gróf markában - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A gróf markában   A gróf markában - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A gróf markában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-