-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Scar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Scar Cl0te5000/15000Scar 29y5sib  (5000/15000)

Scar _
TémanyitásTárgy: Scar   Scar EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:10 am

Engedély a változtatásra: Szépséges Yoru-chan megadta a rá, és Anaonak külön köszönet a segítségért ^^ .

Jelszó:crabt

~ Adatlap

Név:Scar Rabbit
Nem: Férfi
Kaszt:Módosított lélek
Szül. ideje: 1960
Kor:51.
  • Emberként: -
  • Lélekként: -



~ Előtörténet

Én is egy kis üvegben lebegve ébredtem fel, mint minden más testvérem. Egy fura kalapos fazon volt, aki „megszült”. Valami olyasmit magyarázott, hogy csak egy mesterséges lélek vagyok, vagy micsoda. Csak a szavai szerint defektes vagyok, nem olyan lettem, amilyennek remélt. De hogy lehetnék mesterséges, amikor vannak érzéseim, és gondolataim? Én is éltem, mint mindegyik más testvérem. Ez számomra fura volt és szokatlan, és haraggal töltött el. Sokáig olyan volt mintha be lennék tépve, csak lebegtem és lebegtem. Egészen addig a napig, míg az életem elérkezett egy fordulóponthoz. A tartályomat hátravitték a raktárba, nem tudom mi is, lehetett az oka rá, de nem is érdekelt. Untam már ezt a testetlen létet, nem számított, hogy megsemmisít, vagy testet ad. A lényeg az volt, hogy végre szabad legyek. A szeleburdiságának köszönhetően sikeresen leverte a kis üvegemet, ami hangos csörömpöléssel tőrt szét. Én pedig elgurultam egy zacskóba, valami fura, száraz dolgok közzé. Csak vártam újra, teltek az órák, a napok, még végül mozogni kezdet ez a különös világ. Majd zuhanni kezdtem, és ismét csak a mozdulatlanság. A rémület fogott el, amikor megláttam egy hatalmas fehér szörnyet. Nagyra tátotta a száját, amikben hatalmas „agyarak” voltak, és bekapott engem, és a száraz, szótlan barátaimat. Érdekes dolog történt, nem haltam meg, sőt, az ellenkezője, újjá születtem, én lettem a hatalmas fehér szörnyeteg. Most aztán reszkethet mindenki, eljött az én uralkodásom ideje. Vihogva kezdtem el szaladni egyenesen. De közbejött valami, egy „energiatér”, amire felkenődtem. Hátráltam majd az orromat kezdtem el dörzsölgetni.
- Úgy, tehát már is bezártatok? Szavamra, ennek meglesz még a böjtje. Heee? – a torkomhoz kaptam. – Ez meg mi? Ez a hangom? Szavamra, ez kegyetlenség. Nem elég, hogy szegény testvéreimet is bezárva tartják, még a hatalmas, szörnyű testemnek a hangja is ilyen? Ettől rettegnie kellene mindenkinek, nem pedig nevetni. – Mert biztosra vettem, hogy nevetség tárgya lesz a hangom (mindenki látott már olyan videót, amiben egy nyúl „beszél”, na ez is olyan). Nekinyomtam a pofimat az „energiamezőnek”, de az csak nem engedett. Rá kellet jönnöm, hogy innen nincs menekvés. Még nincs, ha egyszer kikerülők, akkor megtudja a világ, kit nem kellet volna bezárni. Felszabadítom elnyomott testvéreimet, és az egész világ az enyém lesz. Twisted Evil Lehuppanok a hátsómra, és gondolkozni kezdek, de így túlságosan is unalmas. Ezért, hogy közben valamivel szórakoztassam is magamat, körbenéztem, és egy sárga hosszúkás valami akadt meg a szemem. Odamentem érte és elsőnek csak szagolgatni kezdtem, majd megnyaltam, és az íze igazán jónak tűnt. Egye-fene, rágcsálni kezdtem, és utána már zabálni, nagyon is finom volt. Amikor pedig elfogyott elszomorodtam, nem volt már mit ennem. A száraz barátaimat nem akartam, nem vagyok kannibál, de az éhség nagyobb volt, mint az akaraterőm. Szörnyeteg lettem, felzabáltam mindet, a ropogtatásuk közben tisztán hallottam a sikolyaikat, könnyekkel küszködve, szenvedve fejeztem be az evést. Bekuporodtam a sarokba és elaludtam. Nem tudom mennyit is, lehettem az álmok világában, de amikor magamhoz tértem egy új helyen találtam magamat. Rácsokkal körbevéve, ketrecbe zártak. Tehát igaz lett az, amit gondoltam? Elakarnak zárni, hogy megakadályozzák a törekvéseimet a világuralom megszerzése érdekében. De nem fog sikerülni, megerősödök, és felszabadítom magamat. Így teltek a napjaim, folyamatos edzésekben (már amire képes lehettem egy ketrecben). Néhanapján egy fajtám bélit is belöktek, legalábbis amilyen a testem volt, annak lehetett az ellenkező nemű megfelelője. Nem tudtam, hogy mit is kéne csinálnom, a testem magától cselekedet. Elsötétült minden, amikor pedig magamhoz értem furán kielégült voltam. Eleget vártam, eljött az idő a szökésre, rágni kezdtem a rácsokat, minden nap, amikor csak tehettem. Végül sikerült, szabadság, eljött a hőn áhított szabadulás. Szavamra, már csak azt a hatalmas ajtót kellet valahogyan legyűrnöm. Elbújtam és vártam, vártam, hogy jöjjön a háremem újabb darabja. Felmásztam egy szekrény tetejére, és amikor nyílt az ajtó, az ember fejére kezdtem mindent dobálni, ami a kezem ügyébe akadt. S amikor eszméletlenül elterült, hangosan kacagva ugrottam a mellkasára.
- Szavamra ember, most mér a foglyom vagy. De életben hagylak, hogy terjeszd a rettegést, a Szörnyeteg szabad.
Ördögi kacaj közben hagytam el ezt az embert. Szabad lettem végre. Valami fura növényt láttam magam előtt. Kemény volt, és a színe szürkés, de biztonságosnak látszott, tehát az áthaladásomat semmi se gátolta. Legalábbis ezt hittem, valami kemény és fémes ízé nekem jött. Fájdalom járta át a testemet, és vér szivárgott a fejemből. Mindenki a terveimet akarta akadályozni. Lógó nyelvvel, kiterülten feküdtem. Amikor pedig felébredtem, ismét ketrecbe voltam zárva. Egy fehér ruhás ember magyarázott valami olyasmit, hogy elvesztettem a szememet, és jobb ha elaltatnak. Minek aludnék? Most keltem fel? Tudtam, hogy itt se maradhatok sokáig. Új tervet szőttem, megvártam, hogy benyúljanak értem, és kivegyenek. Ekkor haraptam meg az ember kezét, aki a fájdalom miatt az asztalra dobott, az ablak nyitva volt, én pedig ismét szabad voltam. Elsőnek megnéztem magamat egy tükröződő felületen, egy szemem nem volt meg, és egy heg is volt a másiknál. Igen balszerencsés lény voltam, de ezek a sérülések se tántorítottak el a tervemtől. Szereztem a szememre egy kötést, egy apró övet, és egy bicskát, kész voltam a harcra. Az első rettegett cselekedettem a következő volt. Besunnyogva egy kertbe kinyitottam a csapokat, igen, özönvízzel fogom elárasítani a világot, és akkor csak én és a testvéreim fognak megmaradni. Rejtőzve néztem, hogy mit is fognak csinálni a pánikkóló emberek. Nem számítottam arra, hogy megtalálják az ellenszert, elzárták a csapot.
- Szavamra, még mindig figyelnek, keményebb harc lesz ez mit gondoltam.
Visszatértem az „otthonomba” és új tervet eszeltem ki. Éveket töltöttem el vele, míg végül megszületett a terv. Ez olyan ördögi és gonosz volt, hogy én is féltem tőle. Mindent beszereztem, egy mikrot, egy pár gumikesztyűt, kenyérpirítót, kábeleket, majd nekikezdtem az építésnek. Több napig is eltartott, de kész lett, már csak be kellet volna indítani. Remegő kézzel nyúltam a kapcsoló felé, amikor minden megremegett, és az épület, amiben laktam leomlott. Amikor végre sikerült kimásznom a törmelékek alól, és minden piszkot kiköptem, ami a számba került, akkor láttam meg Őt. Azt a fekete ruhás nőt, aki lerombolta ahol éltem, és a gépemet. Előkapva a bicskámat, azonnal elé rohantam, és mérges tekintettel néztem a szemébe. Bár amikor odaértem, akkor tűnt fel, hogy milyen magas is ez a nő. Szájtátva néztem, majd megráztam a fejemet, és beszélni kezdtem.
- Te asszony, igen, Te óriás, neked beszélek. Szavamra hogy megfizetsz ezért. Tönkretetted a gépemet. Készülj hát fel a harcra. –*elkezdtem rohangálni a lábba körül és néha bele-bele rúgtam. De láthatólag ezt a lila hajú lányt nem érdekelte.
- Felvágták ám' a nyelvedet nyulambulam oO De nem lehetne valami békés megoldás útján megoldani a dolgot? T-T Kárpótollak bármilyen gép is volt az, tudod... van sok Kavicsom hátha azzal tudok segíteni T///T * igyekszik el - elugrálni a nyúl rúgásaitól, miközben halálos komolysággal szívére veszi az ügyet.
- Íííí, csak ne nyulambulamoz, meg mi az a nyulambulam? Szavamra, nekem nem kavics kell, hanem a Tubroturmix gépem. –* még mérgesebb lettem, és a bicskámmal hadonászni kezdtem a lábánál.
- Valami nyúl továbbragzodás (ragozás) azt hiszem, mintha Micchan lányom mondogatott volna ilyesmit.. :O Azt a mix gépet pedig, ízé... T-T... valahogy beszerzem neked vagy, vagy nem tudom!! T-T - *megrettentve fenyegető hadonászásától ugrálok magasabbra előle* - Tyűűű O_o vidd innen azt a veszélyes fogvájót! Oo *osztok ki neki egy tockost ijedtemben, hogy leálljon.
- Mi az a nyúl? Én Szörnyeteg vagyok. Menekülsz gyáva óriás? Hah, tudtam én, hogy félelmetes vagyok. –* csípőre teszem a kezemet, és nagybüszkén kinyomom a mellkasomat – Ez nem fogvájó, hanem az én Kegyetlenem. Most megérzed az erejét. – vihogva ugrok felé, amikor megkapom a tockost, amitől egy „ÍHHH” hangot ejtek ki, és elterülők a földön. – Szavamra, aljas támadásaid hasztalanok ellenem. Csak, mert nagyobb vagy, nem jelenti hogy erősebb. Küzdj meg velem, hódolj be nekem, és hozz répát. – *talán fenyegető is lehetett volna, ha nem arccal a porban feküdnék.
- De... te... te nyúl vagy, vagyis nyúl-szörnyeteg. Elnézést!! T.T - *kérek bocsánatot a nagyúr előtt, bár ritkán viccesnek találom egyeduralmas törekvéseit, micsoda ambíciók! *o* * - Jajj, bocsánat nem akartam ekkorát ütni! T.T - *kaparom fel a földről szerencsétlent, ha már ennyire eltúloztam az ütés erejét.* - Mi, hogy répát? Répa... hm... répa... az van! Az van!! Otthon van, nálunk van a 10. osztagnál minden van!! Cékla, saláta, répa, minden! *o* - *mondom lelkesen ugrándozva, ahogy a répa szó hatására fellebegett előttem a zöldes képe a veteményesből (az mellékes, hogy a vízióban látott ehető zöld cukini volt.. :O )
- Nem vagyok nyúl, igen, ez a név jobb. Nyúl-szörnyeteg, de akkor se bocsátok meg neked. –* sajnos a hatalmas támadásom meg lett hiúsítva, de valamiért felkapar. Mérgesen nézek rá egészen addig, míg nem említi meg a répát. Az egyetlen szemem elkerekedik, az orrocskám mozogni kezd.* – Rééépa. Szavamra, azonnal vigyél oda te, Nő. Megengedem, hogy a szolgám legyél. Érezd magad megtisztelve. –* hamar felmászok a vállára, a fején megtámaszkodva mutatok előre.* – Na, gyerünk már.
- Hát ha szeretnéd, akkor így szólítalak... Nyúl-szörnyeteg... :O - *mondja kicsit habozva, mert nem érti, hogy egy ilyen aranyos nyúl, mint Ő miért várja el ezt a csúnya megnevezést? Szerencsére haragja hamar elpárolog, ezekszerint minden nagy hódítónak van gyengéje neki ez esetben répa *<* * - Teljesen megtisztelve érzem magamat kedves Nyúl-szörnyeteg.. ehh... valami más neved nincs? :O Valami kedvesebb, aranyosabb így mindenki meg fog előled ijedni! :O - *mondom még indulás előtt, csak nem baj, hogy hazaviszem... szegény éhes meg szomjas minden bizonnyal T.T így ez korlátozza őt a hódításban! Micchan lányom nevében sem hagyhatok egy nyulat szenvedni!*
- Igen, nevez így, vagy akár hívhatsz Felségnek is.* – fészkelődök egy kicsit, és átmászok a fejére. A jobb kilátás érdekében.* – Hm, igen-igen, kellhet egy jó név, ami a népem majd félelemmel ejt ki. Sebhelyes vagyok, hmmm, Scar Rabbit. –* amikor meg jelen valami ajtó, akkor hátrasimulnak a füleim, és becsukom a szememet (néha egy nagyúr is félhet), legközelebb már csak akkor nyitom ki, amikor friss levegőt érzek a bundámon. Elkerekedik a szemem, amikor meglátom azt a helyet, ahova hoztak.* – E..e..e..ez meg mi? Szavamra asszony, hol vagyok?
- Ne aggódj Scar Rabbit! Ez lesz a te otthonod! *o* - *mondja lelkesen, amint kilép a senkaimonból és szinte pár lépésből megérkezett a Juubantaihoz, nyuszival a fején. Nem zavarja, hiszen sokkmindent cipelt már magán, ha elbírja miért ne tehetné? Surprised* - Arra ott, van soook répa *o* *bökök a nemrég kialakított veteményes irányába, ahol nyugodtan lakmározhat *.* ~ *
- Otthonom? – *egy másik világ? *.* Egy új elfoglalásra váró birodalom, ami majd megérzi, hogy milyen is az, ha vasmarokkal irányítják. Nem törődve az új jövevénnyel, hiszen majd a szolgám lesz Ő is, ráérek később foglalkozni vele.* – Arra? – *nézek arra, amerre bökött. Lovagló ülésbe helyezkedek, és megfogom a haját.* – Nyeee, cccc, gyí te, arra van ami nekünk kell. Vigyél oda de sürgősen. –* ráncigálni kezdem a haját a veteményes felé.*
*Kicsit meglepődök parancsolatán, dehát... biztos játszani akar, rendben hát legyen.. :O de csak most az egyszer T///T~ Szó nélkül indul meg a veteményes irányába* - Reszkess zöldséges!! Hajolj meg a nagyúr előtt! - száguld egyenesen a répának hitt céklához, mivel eltévesztette a sorokat (no meg a zöldségeknél sincs képben) *
- Hova mész? Ostoba nőszemély. Curik nye, vissza, nem kapsz ezért kockacukrot. – *húzom hátrafelé a haját, hogy végre irányba álljon.* – Ej, micsoda buta egy alárendelt, mi a neved? Tudjam kit kell büntetneeeeem. – *elakad a szavam, mert meglátok egy szép nagy répát(?). Nem is törődve tovább a nővel, leugrok a fejéről, egyenesen a veteményesbe. Boldogan gurulok jobbra-balra a répák közt.* – Igen, még, igen mind az enyém. Rendben van, most nem kapsz büntetést, helyette szedj ki nekem párat, és vigyél a szállásomra.
- Hát én ízé a répához,, áúú ííí T.T - *igyekszem azt tenni, melyet hajamat alkalmazva parancsol, majd a póréhagymák felé (répa) irányába állva döntöm kérdőn oldalra fejemet, hogy most mégis miért ezekben úszkál nagy örömest, de merem én kérdőre vonni a nagy hatalmas uraságot? :O * - Hm... ízé... A Nao vagyok! *o* - *húzom ki magamat, 3D-s napszemcsit magamra téve* - A helyi nagyfőnök, de odase neki. Jajj, hogy huzam ki? Máris, máris Scar Rabbit! - *rángatok ki egy - két zöldséget neki, szinte rutin mozdulatokkal téve azt amit teszek, majd kezébe adom, egy napszemcsivel karöltve* - A szállásod ízé... :O Hm... arra, arra! *<* - *nem látom akadályát, hogy külön szobát kapjon, mégis egy nagyúrról, vagyis hódító uraságról van szó! :O *
- Nem, ezek nem répák, ej de buta vagy. -* mondom én, miközben nem tudtam felismerni egy répát, mindegy. Én tévedhetetlen vagyok, a hatalmasság.* - A Nao? Rendben Nao, te leszel a jobb kezem, mától le vagy váltva, az új nagyfőnök Scar. Gyerünk, ha így végzed a dolgodat, még barátok is lehetünk. -* mondtam vigyorogva, és már csak egy cowboy kalap kéne, a kezembe meg egy korbács. Meglep amikor ad egy szemüveget is, megrágcsálom, majd felveszem. – Az enyém egyedi. Akkor indulás, mutasd az utat. De ajánlom, hogy közelben legyél te is. – persze nem azért mondtam ezt, mert végre valaki kedvesen is foglalkozik velem, persze hogy nem. Neutral
*Nem értem, hogy mi baja a répákkal, amiket mondta, hogy húzogassak ki neki vagy mi (a répák valójában paradicsomok), de valamiért nem nyerte el tetszését T///T szerencsére, hamar elterelte a témát, s lám' mit ad a jóisten, nagyon játékos ez a tapsifüles! Surprised* - ÚÚ jobb kéz? *o* Rendben legyen! Leszek, köszönöm a kínevezést! - *mondom lelkesen a csodás rangért, melyet kaptam hatalmas Scar Rabbittől, s milyen kreatív, hogy megrágcsálta a napszemcsit, így mindkettőnké menő! *o* * - Igen, egyedi, egyedi, az enyém is az ám' *w* - *mutatom neki a Kavics kirakást benne, majd 180°-os fordulattal nagy léptekkel indultam el* - Rendben akkor tudom is melyik szoba lesz az *o* - *mondjuk én épp hol vagyok, de egy hely biztos és van a közelben egy szabad hálószoba, remélem megfelel neki szállásnak *o* * - Ha kell valami csak kiálts beszerzem, vagy pénzt adok és megveheted, rendben? *o*
- Jójó, nem kell ennyire örülni, most jó kedvemben találtál. Megbocsátom azt is, hogy a gyenge ütéseddel eltaláltál. Öööö, majd egy kis jeget is kérnék, persze nem a fejemre Neutral -*nem szabad megtudnia, hogy a bálványa sebezhető. *- Nekünk csak ilyen járhat, velem vagy, így mienk lesz az egész világ. – csípőre tett kézzel, és gonosz hangon nevetni kezdek( az mellékes, hogy ebben a testben a hangom minden, csak nem gonosz).* - Mutasd az utat. -*egyenes háttal követem végig a folyosókon, egészen a szobámig.*- Rendben van, és nem kell pénz, nekünk ingyen fog járni minden, mi leszünk az Urak. Most pedig elmehetsz. -*intek neki, és amint egyedül maradok, vidáman ugrándozni kezdek, nevetni, boldogság van a kis szívemben. Van otthonom, „barátom” és még egy új birodalmat is meg tudok hódítani. Szavamra, eljött a gonosz... akárhol is vagyok, ide. *.* *
*Milyen kedves Scar Rabbittól, hogy elnézi nekem nagy örömömet, melyet nem tudok megállítani, hogy ne törjön elő belőlem. Hát jól szórakozom, na... vicces ez a játék *o* * - Persze, jég, jég! Ízé ~ igyekszem beszerezni, persze! *o* - *fogalma, de nincsen arról, hogy mit szeretne vele, de persze, hogy hoz neki, majd kér segítséget a többiektől miközben elújságolja a csodás hírt nekik! A pénzt illetően való elutasítása igazán lovagias, bár ez nem jelenti azt, hogy nem fogom elárasztani mindenféle jóval őt is, nem kivételezhetek, mindenki kap valamit mindig! *o* Mert, miért ne? :O * Igenis Scar Rabbit nagyúr! *o* - *hajolok meg lelkesen, mint valami szolga a király előtt és már lépdeltem is elfele jégért, illetve a hír továbbadásáért, hogy új lakóval gazdagodtunk! *.* *
Még hallottam a lépteit, ahogy egyre halkulnak, mindegy is már, új élet itt, és kalandok. Reszkess világ, akárhol is vagyok, az új vezéred itt van.

~ Kinézet

Két lábon állva 70cm magas, 7kg a súlya, bal szemén egy szemkötő van, jobb szemén pedig egy heg húzódik végig (egy balesetben szerezte mindkettőt). Az egyetlen szemének a színe ezüst, 20 centis fülei vannak, és vastag piszkosfehér bundája. Ha ruhának lehet nevezni, akkor egy övet hord, amiben a bicskája van, és a cigis doboza, amiben répák vannak.


~ Jellem

Első látásra egy megalomániás, idegesítő, hataloméhes, magát nagyon erősnek, okosnak képzelő nyúl. S ez nem is olyan nagy tévedés, tényleg elég beképzelt, szerinte mindenki csak azért létezik, hogy szolgálják. De ez csak a látszat, ha valaki valójában törődik vele, akkor azt képes szeretni és a barátjának tekinteni. Sőt, bevetni hatalmas erejét, és megvédeni, letarolni azt, aki árt a barátainak. Bár nem tudja levetkőzni teljesen a beképzeltséget, de nem is törekedik rá nagyon. Bevág egy aranyos nyuszi arcot, és már is elolvad mindenki.


~ Zanpakuto/képesség

~ Képesség(ek)

Neve: Jishou/Anyag/.
Típusa: Elemek manipulálása.
Eleme: -
Támadások: Rimokon/Távirányitás: Lényegében, azt az anyagot irányítja amivé vált, és képes vele támadni, vagy a testét formálni. A kézfejét egy kalapácsfejjé alakítani, stb.
Leírása: Minden anyag amit megérint, képes átvenni a szerkezetét, a jellemzőit. Víznél az egész teste vízből lesz, homoknál homok, stb. Viszont megvan a korlátja ennek a képességnek. Minél tömörebb az anyag, amivé válik, annál megterhelőbb a számára, és kevesebb ideig is képes fent tartani az állapotot, továbbá ha egy folyóba vagy tóba esik bele, az nem jelenti azt, hogy akkor az a vízmennyiség teljesen Scar lesz, egyszerre több anyagot pedig nem képes „használni”. Mindig csak egyet. Az elején csak egy kis körben lesz képes irányítani a vízet/homokot/port, a levegővé pedig nem képes átalakulni.

1-5 pontig: Fél méteres körben képes irányítani azt amivé vált.
6-10 pontig: 1 méteres körben.
11-15 pontig: 1,5 méteres körben.
16-20 pontig: 2 méteres körben.
21-24 pontig: 2,5 méteres körben.




~ Szeret-nem szeret


Szeret:
- Répa
- Módosított lelkek
- Bicskája
- Anao
- Hatalom

Nem szeret:
- Rácsokat
- Kutyák
- Vihar(ilyenkor megy Anaohoz aludni, azzal a magyarázattal, hogy nehogy elárulja a jobb keze)
- Gépkocsik
- Fürdés

~ Felszerelés(ek)

Bicska, és a cigis doboz benne répával.

Térdre előttem szánalmas halandók, Scar nagyúr eljött közétek. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Scar _
TémanyitásTárgy: Re: Scar   Scar EmptySzer. Okt. 26, 2011 3:18 am

Üdvözlet!

Személy szerint tetszett a történet, a helyesírásra is odaügyeltél, így elenyésző volt a hibák száma, amiért különösképpen örülök. Smile Az előtörténetedet ELFOGADOM.

Szint: 1. szint
Lélekenergia: 4000 LP
Kezdőtőke: 4000 ryou

Ezen kívül eloszthatsz 13 pontot az alábbi képzettségeid között:
  • Fegyveres harc
  • Pusztakezes harc
  • Reiatsu kezelés
  • Helyváltoztató képesség
  • Különleges képesség


Jelentsd be a pontozásod, készítsd el az adatlapod! Kellemes játékot!
Vissza az elejére Go down
 

Scar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Módosított lélek-