-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Edzőterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Edzőterem   Edzőterem EmptyHétf. Okt. 06, 2008 9:07 am

Az Akadémia első emeletén található - a többi tanteremhez hasonlóan -, viszonylag kicsi helyiség. Itt tartják a pusztakezes harcoktatást, egy-egy osztály csak csoportbontásban fér el benne. Az ablak alatt található egy asztal, valamint mellette egy szék a tanár számára. A terem közepén egy kisebb emelvény helyezkedik el, ezt használják küzdőtérnek. A sarokba támasztva néhány bot található, hogy ezekkel is megtanulhassanak harcolni a diákok.
Vissza az elejére Go down
Zeru Ezeki
Akadémista
Akadémista
Zeru Ezeki

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 19
Age : 32
Tartózkodási hely : Lelkek világa
Registration date : 2009. Sep. 26.
Hírnév : -13

Karakterinformáció
Rang: Tanuló
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te2500/5000Edzőterem 29y5sib  (2500/5000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 3:30 am

*Beszöktem az edzőterembe, edzeni a kardforgatásomat mert nem vagyok valami jó benne, és nehogy megbukjak, ideges voltam nehogy egy shinigami ellenőrizni jöjjön. Előhúztam a zanpakutom, majd elkezdtem gyakorolni, mikor hallom hogy nyitódik az ajtó, nagyon megijedtem, hiszen fene tudja milyen büntetést szabnak ki rám. Elég lassan jött, volt időm elbújni, néztem hogy hova bújhatnék el, de megláttam a shinigami arcát majd ijedten megkérdeztem*:
-Mi a neved? Ne bánts kérlek.
Vissza az elejére Go down
http://naruto-kun.hu/news.php
Kumiro
10. Osztag
10. Osztag
Kumiro

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Sep. 18.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/10000Edzőterem 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 4:21 am

*Kumiro nosztalgiázva sétálgat az akadémián. Lassan lépked a magas férfi a folyosókon, léptei kimértek, de nem célirányosak. Most csak úgy kóborol és egyáltalán nincs célja. Shinigami egyenruhát visel most is, oldalán pedig Chisi Gai, a zanpakutoja lóg. Miközben lépked egyszer csak megtorpan egy ajtó előtt. Az ajtó az edzőteremhez vezet. Kumiro elmosolyodik a kellemes emlékeken, amik ehhez a teremhez fűzik. Lassan nyitja ki az ajtót és lép be. Mikor belép észre vesz egy fiút aki úgy néz ki edz. A fiú kicsit szemtelenül kérdezi meg a nevét, de látszik Zeru, hogy csak fél.*
-Nyugalom nem bántalak. A nevem Kumiro, a 10. osztag tisztje vagyok. Légyszíves mutatkozz be te is. Látom edzel, jól teszed.-mondja mosolyogva a fiúnak.
*Közben bejeb lép a terembe és becsukja az ajtót. Oda megy a fal mellé és nekitámaszkodik. Szemével felméri a fiút és közben azon gondolkodik vajon milyen zanpakutoja van a diáknak.*
Vissza az elejére Go down
Zeru Ezeki
Akadémista
Akadémista
Zeru Ezeki

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 19
Age : 32
Tartózkodási hely : Lelkek világa
Registration date : 2009. Sep. 26.
Hírnév : -13

Karakterinformáció
Rang: Tanuló
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te2500/5000Edzőterem 29y5sib  (2500/5000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 5:33 am

Megszólalt a shinigami:
-Nyugalom nem bántalak. A nevem Kumiro, a 10. osztag tisztje vagyok. Légyszíves mutatkozz be te is. Látom edzel, jól teszed.
*Majd közelebb lépett és nagyon nézte a zanpakutom, elmosolyodott.*
-Az én nevem Zeru Ezeki, nagyon sajnálom hogy beszöktem, de edzenem kell a vizsgára, tudom hogy messze van még, de a kardforgatásban nagyon le vagyok maradva. Kérem ne szabjon ki nehéz büntetést, vállalok mindenért felelősséget.-*Ijedten feleltem, majd elkezdtem hátra fele lépkedni, közben nagyon ideges voltam.*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-kun.hu/news.php
Kumiro
10. Osztag
10. Osztag
Kumiro

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Sep. 18.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/10000Edzőterem 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 6:33 am

*Kumiro belenéz a fiú szemébe. Látszik, hogy fél, de mégis komolyan gondolja minden szavát Zeru. Kumiro a fal mellé aminek eddig támaszkodott, most leül. Zanpakutoját maga mellé helyezi.*
-Nyugodj meg nem kapsz büntetést. Én nem szeretek másokat büntetni, nem jó dolog. Szóval Zerunak hívnak. Legközelebb azért búj el.-ejt meg egy vigyort a fiú felé- És még egy jó tanács. Ha beszöksz ide akkor lehetőleg kora reggel tedd.
*Kumiro a földön üldögélve nézi a fiú kardját. A shinigami arca vidám, de aki jobban megnézi az mégis lát benne egy kis bánatot.*
Vissza az elejére Go down
Zeru Ezeki
Akadémista
Akadémista
Zeru Ezeki

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 19
Age : 32
Tartózkodási hely : Lelkek világa
Registration date : 2009. Sep. 26.
Hírnév : -13

Karakterinformáció
Rang: Tanuló
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te2500/5000Edzőterem 29y5sib  (2500/5000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 7:37 am

Megszólalt a szövegem után:
-Nyugodj meg nem kapsz büntetést. Én nem szeretek másokat büntetni, nem jó dolog. Szóval Zerunak hívnak. Legközelebb azért búj el.-Ejt meg egy vigyort felém- És még egy jó tanács. Ha beszöksz ide akkor lehetőleg kora reggel tedd.
*Majd leült és a zanpakutoját maga mellé tette le.*
-Kumiro, uram hagyjuk el az edzőtermet, sétáljunk egyet a parkban miközben majd elárulom a zanpakutom. Rendben? -*Majd bátrabb lettem halán hogy nem kapok büntetést, örültem neki, majd elindultam az edzőterem kijárata felé.*

// Következő post lehet a parkban vagy marathatunk, ezt rád bízom. //
Vissza az elejére Go down
http://naruto-kun.hu/news.php
Kumiro
10. Osztag
10. Osztag
Kumiro

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Sep. 18.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/10000Edzőterem 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Okt. 03, 2009 7:37 am

-Maradjunk itt. Ez egy békésebb hely, legalábbis nekem.
*Mondja a fiúnak mielőtt az kilépne az ajtón. Amíg a fiú visszamegy a terembe addig ő más pózt vesz fel, ami kényelmesebb.*
-Zeru milyen zanpakutod, vagy még nem tudod? Az enyém erő típusú és ha akarod mesélek róla. Milyen az akadémia? -teszi fel a kérdéseket a fiúnak.
*Miközben várja Zeru válaszát feláll és elsétál a terem másik végébe, aztán vissza. A zanpakutoját ott hagyta a fal mellett. Mikor visszaér akkor megint leül. Most előveszi a kardját a tokból és egyenruhájával megtörli egyszer. Ezután vissza teszi a tokba.*
Vissza az elejére Go down
Zeru Ezeki
Akadémista
Akadémista
Zeru Ezeki

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 19
Age : 32
Tartózkodási hely : Lelkek világa
Registration date : 2009. Sep. 26.
Hírnév : -13

Karakterinformáció
Rang: Tanuló
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te2500/5000Edzőterem 29y5sib  (2500/5000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Okt. 03, 2009 8:08 am

Vissza hív, majd megszólal:
*Mondja nekem mielőtt kilépnék az ajtón. Ameddig visszamegyek a terembe addig ő más pózt vesz fel, ami kényelmesebb.*
-Zeru milyen zanpakutod, vagy még nem tudod? Az enyém erő típusú és ha akarod mesélek róla. Milyen az akadémia? -Teszi fel a kérdéseket.
*Miközben várja válaszomat feláll és elsétál a terem másik végébe, aztán vissza. A zanpakutoját ott hagyta a fal mellett. Mikor visszaér akkor megint leül. Most előveszi a kardját a tokból és egyenruhájával megtörli egyszer. Ezután vissza teszi a tokba.*
-Kumiro, még nem árulta el a zanpakutom a nevét, de nagyon igyekszek hogy elérjem. -*Majd visszamentem a terembe s én is leültem, majd megszólaltam.:
-Az akadémia nagyon szép, legalábbis nekem nagyon tetszik, szépen van berendezve, a tanárok szigorúak; de az jó mert erős shinigami leszek. És kérlek a zanpakutod elmesélnéd? Esetleg megmutatnád a kardod erejét? Ha igen, nagyon megköszönném.-Befejeztem a szövegem, majd vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
http://naruto-kun.hu/news.php
Kumiro
10. Osztag
10. Osztag
Kumiro

Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Sep. 18.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/10000Edzőterem 29y5sib  (5000/10000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyVas. Okt. 04, 2009 7:21 am

*A fiú leül Kumiro mellé és rögtön elmondja a szövegét. Kumiro kicsit elgondolkozik, majd megszólal.*
-Akkor jó shinigami leszel. Hát amint mondtam erő típusú a kardom. Én nagyon szeretem, mert szerintem illik hozzám. A shikiai formáját pont a vizsga alatt érte el. Abban az alakban egy kasza formáját veszi fel és sokkal nagyobb sebeket lehet ejteni vele mint a sima alakjában. Most nem hívom elő, mivel annak ha egy shinigami előhívja a shikiai vagy a baknai formát oka van. Legalábbis szerintem. -itt tart egy kis szüntet.-Még nem is kérdeztem, hogy melyik osztagnak szeretnél majd a tagja lenni. Szóval hova akarsz menni ha befejezted az akadémiát?
*Kumiro hangja végig kedves, bár amikor a zanpakutojáról beszél akkor igencsak sok komolyság van a férfi hangjában.*
Vissza az elejére Go down
Zeru Ezeki
Akadémista
Akadémista
Zeru Ezeki

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 19
Age : 32
Tartózkodási hely : Lelkek világa
Registration date : 2009. Sep. 26.
Hírnév : -13

Karakterinformáció
Rang: Tanuló
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te2500/5000Edzőterem 29y5sib  (2500/5000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyVas. Okt. 04, 2009 7:40 am

-Akkor jó shinigami leszel. Hát amint mondtam erő típusú a kardom. Én nagyon szeretem, mert szerintem illik hozzám. A shikiai formáját pont a vizsga alatt érte el. Abban az alakban egy kasza formáját veszi fel és sokkal nagyobb sebeket lehet ejteni vele mint a sima alakjában. Most nem hívom elő, mivel annak ha egy shinigami előhívja a shikiai vagy a baknai formát oka van. Legalábbis szerintem. -Itt tart egy kis szüntet.-Még nem is kérdeztem, hogy melyik osztagnak szeretnél majd a tagja lenni. Szóval hova akarsz menni ha befejezted az akadémiát?
-Hát izéé.. Nem tudom melyik osztagba megyek ha végeztem az akadémiával, de szívem szerint az 1. osztagba mennék, Yamamoto-taichou hoz. Az ő osztagában szolgálni nagy megtiszteltetés lenne nekem. És te? Melyik osztagban szolgálsz? Talán a 7. ben? Vagy a 8. ban? -Hangzottak a kérdések, válaszok. *Majd érdeklődően néztem rá.*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-kun.hu/news.php
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te18000/30000Edzőterem 29y5sib  (18000/30000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyHétf. Júl. 15, 2013 2:01 pm

Suzume, az Ikrek, Taki, meg a Hakuda
Szokásos kora reggeli ébredés, elkészülődés, egy rövid ismétlő edzés, egy kis festegetés, majd a szolgálat felvétele az osztagomnál. Egy teljesen átlagos nap kezdete, mely ma elmaradt. A mai kezdés valahogy másabb volt. Nem kellett bemennem, de nem ez volt a legszokatlanabb, hanem az, hogy elaludtam. Valamint Raimei-el eltöltött fertály órámon kívül, melyre már nem is tekintettem edzésként semmihez sem éreztem kedvet. Csak tengtem-lengtem, és pocsékoltam a szabadnapom, egészen addig a pontig, míg eszembe nem jutott valami. Régen jártam már az akadémián, valamint Suzume húgival sem találkoztam egy ideje. Be a fürdőbe, a hennát gyorsan, de minőségre figyelve megcsináltam, a keményen elaludt frizurámmal vagy negyed órán át birkóztam, mire elfogadható állapotba került. Beleugrok a shinigami egyenruhámba, aztán szinte száguldva indulok meg kifelé az osztagomból. Meg sem állok az Okashi édességboltig. Itt eltöltök egy negyed órát, mire bezsákmányolok mindenféle édességet, melynek egy részét odafele kívánkozok elfogyasztani. Vígan lépkedve, immáron jócskán megcsappant sebességgel haladtam az akadémia felé. Bár arról fogalmam sem volt, hogy pontosan miért is megyek oda, de úgy gondoltam, szimplán elég a látogatási szándék is. Enyhe mosoly fog el, amikor az a hely mellett haladok el, ahol legutóbb edzést kaptam, még mindig tartozok egy doboz cica, nem cigaretta vagy mivel. A kis nosztalgia után lehervadt a mosoly az arcomról, mikor eszembe jutott, hogy ötletem sincs, merre is kereshetném az akadémia területén. Szép lassan járkálva, néztem be ide-oda, s ahol találtam valakit egy kínos mosollyal meghajoltam, s tovább is álltam. Röpke fél óra alatt meg is találtam, igaz már másodszorra haladtam el a gyakorlóterem előtt, nem értem miért nem vettem észre. Csillant egyet a szemem, s halkan nagyobb résre tártam az ajtót, majd egy gyors shunpóval mögötte termettem, s jól megölelgettem, közben boldogan üdvözölve.
-Szia Suzume-chaaan! Hihihi, nah mit hoztam neked?
Letettem, s bíztam benne, hogy az édességekkel jóvátehetem az iménti tréfát. Körbenéztem, hogy hol is vagyunk pontosan. Hümmögök és gondolkozom. Mi lenne, ha segítenék neki egy picit? Talán nem is rossz ötlet, és akkor máris megvan az a plusz kis ok, amiért jöttem. A hakuda jó is lenne, de a legcélszerűbb, ha megkérdezem. Persze előtte hagyok neki szünetet, hogy foglalkozzon azzal, hogy ideértem, meg az imént zsákmányolhatott édességével is. Nah, meg nekem is rá kellene készülnöm erre. Eddig csak egyszer próbáltam valakinek segíteni, akkor is éppen zanpakutoval, s nem is a legeredményesebben.
-Suzume-chan, szeretnéd, ha segítenék egy picit hakuda fejlődésben?
Bár ötletem sincs, miként fogadja így hirtelen a dolgokat, de máris járattam az agyamat azon, hogy mit is mutathatnék neki, hisz én sem vagyok egy profi hakudás, de azért tudok egy-s-mást. A gyakorlóbábuk elhelyezésével kezdtem. Először egyet felállítottam neki, egy másikat pedig úgy, hogy lássa, mit csinálok vele. Az alap dolgokat átismételni sosem baj.
-Akkor Suzume-chan. Készen állsz?
Igyekszem mosolyogni, de igazság szerint kicsit idegeskedem, valahogy mindig zavarba jövök, ezen már nagyon változtatnom kellene. Mindenesetre talán az lenne a legjobb, ha magával az ütésnek a technikájával kezdenénk.
-Üss egyet bele a bábúba!
Mondom, hogy lássam miként is teszi meg, s az én tudásom szerint, hogyan is lehetne rajta javítani.
-Most jöhet egy rúgást!
Hümmögök, majd bólogatok is, ahogy kell. Majd erőt veszek magamon, s inkább a részletekbe merülök bele, próbálok megfeledkezni a helyzetről, hogy a zavarom elmúljon. Ez többé kevésbé sikerül is.
-Fontos a testtartás, az ütésnél az egyik lábaddal kicsit előrébb helyezkedsz el, majd felső testtel is belemozdulsz egy kicsit, s az öklöddel egy fél-háromnegyed kört írj le, így kisebb erőkifejtéssel is nagyobb csapást mérhetsz a másikra.
Be is mutatom az ütést, ahogy az imént elmagyaráztam, bár igyekszem nem eltörni az eszközt.
-A rúgásnál is hasznos, ha belefordulsz. Minél gyorsabb, annál jobb, bocsi, kicsit nehezen magyarázok, de talán a bemutatása tisztába teszi.
A lábam egy negyed kört ír le, és vízszintesen találja el a műanyag testet. Felső testemmel is fordulok, hogy nagyobb lendületet vegyek, és a végén a félig behajlított térdemmel is megindítom a lábfejemet, így próbálom maximalizálni az erejét a rúgásnak.
-Próbáld újra most. Szerintem érezed majd egy picit a különbséget.
Próbálok figyelni, és koncentrálni, ez szinte már teljesen elvonta a figyelmemet, s nem hagy időt és erőt a zavarba jövéshez. Sokkal inkább jó érzést kelt bennem, hogy valakinek én is tudok segíteni. Persze itt nem állunk majd le, de egyelőre ennyi elég, szép lassan fokozatosan haladni.
Vissza az elejére Go down
Rosui Suzume
Akadémista
Akadémista
Rosui Suzume

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 70
Age : 11
Tartózkodási hely : Papa vagy a mama mellett; Lélektovábbképző Akadémia
Registration date : 2012. Oct. 12.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: másodéves tanuló
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te3500/5000Edzőterem 29y5sib  (3500/5000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Aug. 31, 2013 12:50 am

Taki-ani edzést tart
Az iskolácska nem egyszerű, de én nagyon szeretek ide járni, mert sok-sok dogot tanulok, aminek segítségével olyan nagy és erős leszek, mint a papa és olyan nagyon okos, mint a mama! Riko-senpai pedig nagyon segít a máigácskák megtanulásában, mert azok nehezecskék néha, főleg a szöveges része, de megcsinálni őket könnyű, én már tudok Byakurait és a mama is tud Byakurait! De a 2. osztagocska tisztjei nagyon jó harcosok és én is szeretnék olyan ügyes lenni, mint amilyen Suwun kapitány, vagy Soifon kapitány, vagy Shihouin kapitány! *^* A papának is Suwun kapitány a főnököcskéje, Soifon és Shihouin kapitányról pedig tanultunk az iskolában, megjegyeztem őket, mert ők voltak eddig a legeslegnagyobb és legügyesebb kapitányok egész Sereteiben! *-*
Ezért is gyakoroltam nagyon, nagyon, hogy a papának megmutathassam mit tanultam, egyedül! Mert én ezt láttam egyszer, valakitől és nagyon megtetszett és már akkor elhatároztam, hogy tudni akarom. *-* De valahogy nem nagyon mendigélt benne valami, de nem akartam segítséget kérni a tanár-néniktől vagy bácsiktól, mert az nem olyan. A következő próbálkozásomnál majdnem elvesztettem az egyensúlyocskámat és hátraestem, amikor valami, vagyis valaki elkapott és elemelt a földtől. Nagyon meglepődtem még fel is sikkantottam, mert hirtelen azt hittem, hogy egy nagyon csúnya mumus az, aki el akar rabolni a mamától és a papától! Hiszen az ő szokácskájuk hátulról támadni! Először mikor meghallottam Taki-ani hangját azt hittem, hogy ez egy olyan csúnyácska alakváltós mumusocska, aki Taki-aninek akarja kiadni magát, de a gonosz mumusok nem képesek a nevetgélésre, ezért Taki-ani, csak Taki-ani lehet! *-*
- Taki-ani~ ^-^ – fordulok felé, rámosolyogva, miután letett, vissza a földecskére, így legalább nem estem el, amiért elvesztettem az egyensúlyocskámat. - Mit, mit hoztál? *w* – nyújtózkodok, hogy a háta mögé lássak, hátha ott van az, amit hozott, de mikor átnyújtotta az édességecskét még az eddiginél is nagyobb mosoly terült szét arcocskámon.
- Süti! *.* – csillogó szemekkel néztem az édességet, csak az a baj, hogy mozgás közben és az előtt nem szabad enni, mert akkor fáj utána az ember pocakja és az nem kellemes érzés, ezért félre kell tennem későbbre.
- Taki-ani segítene Suzumenak? *.* – kapom fel a fejecskémet, ahogy meghallom Taki-ani kérdécskéjét. Nem is tudtam, hogy Taki-ani ügyeske hakudácskában, bár Taki-ani hajacskája is olyan, mint a papáé, szóval Taki-ani nagyon hasonlít a papára és biztos ugyan olyan ügyeske, mint a papa, ha hakudácskáról van szó! - Taki-ani csak azért jött, hogy segítsen Suzumenak? *-* – ugrálom körbe Taki-anit, tanár-néni és bácsi segítségét nem kértem volna, de Taki-ani más, ő segíthet nekem, mert ő az egyik bátyuskám!
Félreraktam a sütit, nehogy baja essen a gyakorlás közben, majd már izgatottan vártam, hogy Taki-ani felállítsa a babákat, amiken gyakorolni szoktunk tanóra közben és külön – külön is, ha valaki nem ért valamicskét, vagy nem tudta megcsinálni olyan ügyeskén, ahogy azt kell.
- Igen, készen, Taki-ani *-* – néztem nagy szemekkel Taki-anira, kíváncsian várva, hogy most mi lesz, mint amikor a tanár-nénik és bácsik is új dolgokat mutogatnak nekünk az órácskájukon.
Egy bólintással jelzem, hogy értettem a feladatot, majd a bábucska felé fordultam, stabil állást vettem fel, egyik lábacskám előrébb volt a másiknál, majd jobb öklöcskémmel megütöttem a figurát, mivel még nem vagyok olyan magas, mint a papa így ezért csak a bábucska aljacskáját találtam el. Alig inogott ki a helyéről az ütésemtől, pedig az órácskán sokkal jobban ment, meg akkor is, amikor a papával gyakorolok. Aztán Taki-ani kérésére meg is rúgtam, de nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna, megint hátraestem és beütöttem magamat. T-T
- Áúcs T^T
– motyogom, miközben lábra kászálódom. A rúgásocskák sokkal nehezebbecskék az ütéseknél, mert egy lábon nehezen lehet megtartani az egyensúlyocskánkat, az ugróiskolácska játékocska is pontosan emiatt nehézecske, de én akkor is nagyon szeretem! Surprised
Miközben Taki-ani mondja a nagy okosságokat, amit mond és én eddig nem is tudocskáltam, közben igyekszem figyelni a bemutatócskájára mikor az ajtó nyitódására és az ismerős hangokra felkapom a buksimat. Aniue és Aneue érkeztek meg! Mondták, hogy ők is jönnek csak valami fontosságosat meg kellet csinálniuk előtte.
- Aneue, Aniue *-* – integetek feléjük. - Képzeljétek, Taki-ani azért jött, hogy segítsen! Meg hozott édességet ebéd utánra. – mondtam, amint mellénk jöttek, hatalmas mosollyal az arcomon.
- És nézzétek Suzume mit tud már! – lelkesen álltam fel a bábucska elé, pontosan úgy, ahogy Taki-ani is mutatta. Én máshogy csináltam, mint Taki-ani mutatta és gondolom, azért nem sikerült sajnoska úgy megütnöm a bábucskát és ezért huppantam folyton eddig a földöcskén a rúgásocskám végén.
Stabil állásocskával, úgy, hogy az egyik lábam előrébb volt a másiknál, határozott arcocskával álltam a bábucska előtt, most nagyon ügyeskének kell lennem, mert Aneue és Aniue is nézik! Jobb lábacskámat elemeltem a földtől sajnos mivel alacsonyka vagyok Taki-aninál, ezért én csak lejjebb tudom eltalálni a bábucskát, de igyekeztem mindent, de tényleg mindent beleadni, úgy ahogy Taki-ani is mutatta nekem az előbb.
A negyed köröcskét, amit a lábacskám tett meg a levegőben elég erőt gyűjtöttem ahhoz, hogy jó erős rúgásocska érje a bábut, és jobban kilengjen, mint az előbbi próbálkozásomnál! Ahogy Taki-ani mutatta az előbb, én is fordítottam a felső testecskémet, a rúgás közben behajlítottam térdecskémet félig, hogy nagyobbacska legyen a lendülete. Mert ha jól vettem ki, akkor Taki-ani ezért is volt ennyire sikerecske, én az előbb ilyet nem csináltam ám’! Surprised Majd egy nagy puff hanggal találom el lábfejecskémmel a bábucskát, mely meg is inogott az ütésecskémtől. Ugyan icipicit kibillenek utána a tartásocskámból, de mivel Aniue ott volt nem messze mögöttem így nem estem a földecskére, hanem meg tudtam kapaszkodni.
- Láttátok? *-* – nézek Aneuera és Aniuera nagy boldogan, mert most jobban ment, mint az előbb én tudom! - Csak azt nem értem, hogy miért dülöngélek utána mindig, szerinted miért, Taki-ani? Suzume tudni szeretné! – érdeklődve lesek az idősebbik bátyuskám felé. Ha olyan nagy 2. osztagos szeretnék lenni, mint amilyen Suwun kapitány, vagy Soifon kapitány volt, akkor nem szabad eldölöngélnem! De tényleg ügyesebbecske voltam, mint az előbb, és azt hiszem éreztem azt, amire Taki-ani igyekezett felhívni a figyelmecskémet. *w*
Vissza az elejére Go down
Genki Naoki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : Otthon, hai
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/15000Edzőterem 29y5sib  (5000/15000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzomb. Aug. 31, 2013 10:08 am

Edzés Takihai-nii-val Surprised

A mai nap különleges lesz a Hitsugayalulásunk útján, Taki-nii megtanít engem, Natsuchant és Suzit hakudálni, hai. És mivel neki olyan szép fehér haja van, mint Toushiro-samának, ezért ő mindenben olyan kúl is, tehát tőle tudunk a legtöbbet tanulni. De anyu valamiért nem akarja, hogy Hitsugayák legyünk idő előtt, ugyanis ránk parancsolt, hogy írjuk meg a kidou házinkat, amíg Suzu-chan elkezd gyakorolni Taki-niival. szomorú De szerencsére, támadt egy ötletem. Cool
- Natsuchan, cseréljük ki a füzetünket, és írjuk meg egymás háziját, hogy gyorsabban végezzünk, hai!- a briliáns tervet viszont mumus szabotálhatta, mert nem készültünk el gyorsabban tőle, hai. Szokás szerint Natsuki végzett, azután segített nekem megírni a sajátjából, ami hátra volt. De azért még így is időben végeztünk, hogy fél óra után Suzu-chan után mehessünk. bounce
Ahogy megérkezünk, tudatosul bennünk, hogy már lekéstünk valamiről, azok miatt a buta kidou feladatok miatt. szomorú Legalábbis, Suzi-chan ügyesebb lett, mint legutóbb volt, tehát Taki-nii már mutatott neki valamit. De azért biztos segíteni fog nekünk is, ha szépen kérjük rá, hai. Remélem. Surprised Persze, mi már ismerjük a Neko stylet, és a cicaszemeknek nem lehet ellenállni, hai. Cool
- Taki-nii, taníts minket is, hai! Lééégyszi, hai!- miután beleegyezett, én is megpróbálkozok a gyakorlóbábuval, nyújtott lábbal belerúgok oldalról, mintha bordán rúgnám. Cool Ez mindig használni szokott, főleg, ha jól érkezik a lábam, de a gyakorlóbábu mégsem törött szét, vagy dőlt el, ahogy vártam, és lassan elkezdtem érezni, hogy fáj a lábam. szomorú
- Aucccs… ez a bábu biztos mumus, hogy nem tört el, hai. Natsuhai, megpróbálod te is, hai?- miközben figyelem, kiderül, hogy ez nem mumus, csak rosszul rúgtam meg, azért nem tört el. Pedig olyan jól megy a hakuda, nem értem, hogy ez most miért nem sikerült, hai. szomorú De legalább Taki-nii segít.
- Taki-nii, megmutatod, hogy kell megrúgni, hogy eltörjön, hai? Surprised- Taki-nii majdnem akkorát rúg, mint apu, úgyhogy ő biztosan el tudná törni, ha akarná. Tehát, meg tudja mutatni, hogy hogyan tudjuk eltörni mi is Natsuval, és ha megtanuljuk, akkor mi is zsenik leszünk, akik egy év alatt végeztek az Akadémián. Hai. Cool

Vissza az elejére Go down
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te18000/30000Edzőterem 29y5sib  (18000/30000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyVas. Jan. 26, 2014 7:36 pm

Suzume, az Ikrek,  Taki, meg a Hakuda
Picit megijedt, de nem sokkal később már örült nekem. Az édességeket egyelőre félrerakta, majd nagy lelkesedéssel állt neki a feladatnak, amit adtam. Az ütés nem volt rossz, de a rúgással voltak problémái. Nehéz volt megállni, hogy ne kapjam el, de akkor nem edzés, ha nem maga csinálja. Egy kis leülés talán nem veszi el a kedvét, s így is volt. Erősen törtem a fejemet, miként is tudnék neki segíteni, és épp befejeztem egy magyarázatot, mikor beállítottak Naokiék. Suzu-chan megpróbálta ezúttal úgy, ahogy mutattam neki, de még mindig nem volt az igazi, az erő megvolt, az egyensúly nem. Már most is emeltem a kezem, meg csúsztattam egy centit a lábam, hogy gyors elkapom, de szerencsére még csak el sem esett.
-Rendben, még nem maradtatok le sokról. Mutasd meg, hogy te miként rúgsz.
A rúgás láttán halványan meggörnyedek, ez tuti nem volt kellemes. Naokinak már jobb volt az egyensúlya, így neki mást is kell mondanom, ami meg Suzumenak ment jobban. Kezdtem egyre jobban élvezni azt, hogy az alapok ismétlésével segítek, és a tesók, mint máskor is felnéznek rám, valami baromi jó érzés, majdnem olyan, mint amikor zavarba jövök, csak nem jövök, szóval nah. Odalépek Naokihoz, leguggolok, majd megnézem a lábát.
-Had nézzem, nem fáj?
Kérdeztem rá, mikor megmozgattam neki. Aztán mutattam, hogy melyik részével is kellene eltalálnia a célt
-Látod, a lábad ezen részével kell eltalálnod a bábút, ne túl mereven, de határozottan, ha tétován éred el, akkor is sérülhet. Most te jössz Suzu-chan
Suzumehez fordultam, majd neki azt mutattam meg, hogyan tarthatja meg az egyensúlyát. Lassan hajtottam végre a rúgást, hogy jól megfigyelhesse, hogyan is tartom meg magam. Ahogy fordultam, és emeltem a lábam, úgy mozdítottam a kezeimet is, majd visszafele hasonló íven és mozdulattal tettem vissza a lábam. Hogy őszinte legyek, ilyen lassan még nehezebb is, mint gondoltam.
-Ahhoz, hogy lábon maradhass nem elég rúgni, és visszahúzni a lábad, hanem figyelned kell az egyensúlyodra. Ezt legjobban a karjaid mozdításával tudod elérni, és figyelned kell, hogy amíg el nem éred a bábut, addig merre kell lendítened, viszont a rúgás végeztével a másik irányba lököd el magad, így vissza kell fordulnod, és a kezeiddel is segíteni magad.
Mindenkivel szembefordulok, majd gondolkozóan az állam alá helyezem az egyik öklömet. Erősen töröm a fejemet, hogy mit is tudnék még nekik tanítani a rúgásról, talán azt, hogy honnan jön az ereje. Igen, de először teszteljük le, hogy eddig sikerül-e követniük.
-Oké, akkor most lássuk, hogy megy. Először csináljatok néhány erőtlen rúgást, hogy érezzétek az egyensúlyt, a helyet amit el tudtok jól találni, a lábatok helyes helyezését, nehogy megsérüljetek. Ha megy, akkor jöhet egy igazi rúgás, ne kíméljétek a bábukat. Én nem fogok egyet sem eltörni, de ha nektek sikerül, az betudjuk hatalmas fejlődésnek.
Alaposan figyelem a gyakorló rúgásokat, és odamegyek egyenként hozzájuk, hogy segítsek nekik. Suzut kezét tartom, és a helyen irányba mozgatom, míg rúg, és érezheti, hogy nagyjából hogyan is fogja tudni megtartani magát. Tanácsokkal látom el, „kicsit jobban fordulj hozzá”,... „a kezeidet úgy fordítsd, ahogy neked jobban áll”. Naokinak a lábát igazítom a gyakorlóeszközhöz,  megmutatom neki, hogyan tudja helyesen ráfordítani rúgás közben, hogy ne húzza meg a lábát, vagy rúgjon félre. Aztán a kemény rúgás után ismét beszélek egy keveset.
-Rendben! Egész szépen haladtok, de a pihenés is az edzés része. Fújjatok egyet, képletesen, kicsit üljetek le, beszélgessetek picit, aztán ha kipihentétek magatokat jöhet a folytatás, még hátra van egy kevés ahhoz, hogy igazán kemény rúgással hagyjátok le a csoporttársaitokat.
Vissza az elejére Go down
Rosui Suzume
Akadémista
Akadémista
Rosui Suzume

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 70
Age : 11
Tartózkodási hely : Papa vagy a mama mellett; Lélektovábbképző Akadémia
Registration date : 2012. Oct. 12.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: másodéves tanuló
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te3500/5000Edzőterem 29y5sib  (3500/5000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyHétf. Jan. 27, 2014 10:57 am

Taki-ani edzést tart!
Mosolyogva néztem a tesóimra és kíváncsian vártam és néztem, hogy nekik hogyan megy a feladatocska, mert ők a tesóim biztos nagyon ügyesecskék, ahogy a papa és a mama. De a bábucska gonoszocska! Bántotta Aniuet! Elsötétült az arcom és bár nem illik mutogatni és akkor is megtettem. Jobb kezecskémen a meglőtte ujjacskámmal rácélzok a csúnya bábucskára.
- Juugeki Byakurai! – mondom, ahogy a mama tanította és lövöm ki a piros villámocskát a mumus-bábúra. A mama azt mondta, ezt akkor használhatom, ha a tesóimat bántják, mert nekik nem megy a mágiácska. Miután csak a bábu darabocskái maradtak, és rámosolyogtam a darabkákra végképp elűztem a mumuskákat, ha nálam lenne a szemüvegecske, akkor most biztos látnám, ahogy félve elrohan, ahogy azt tennie is kell, mert az én tesócskáimat csak ne bántsák a mumusok, különben nagyon megbánják! ^_^
- Aniue, minden rendben? Nem bántott a csúnya mumuska? Surprised
– kérdezem meg a bátyusomat biztonság kedvéért. Ha Aniue jól volt, akkor nem foglalkoztam a gonoszka mumus által megszállt bábucskával, hanem Taki-anira figyeltem, mint ahogy az Akadémiácskán a tanárnénikre és bácsikra szoktam. Végignéztem, hogyan csinálja Taki-ani a rúgást és mivel lassan mutatta be, így könnyebb volt megfigyelnem az egész mozdulatocskát. Először megpróbáltam magamtól, bábucska nélkül, hogy megyecskél, és úgy nem estem el, szóval oda mertem menni a bábucskához, olyanhoz, amiben nincs mumuska.
Odaléptem a bábucska elé és rúgni kezdtem felé, behajtottam a lábamat, a kezemet mellkas magasságban tartottam és elindítottam a jobb lábamat, de megint meginogtam. Értetlenül álltam a bábucska előtt és néztem megszeppenve Taki-anira, ki megfogott engem, hogy ne pottyanjak el.
De Taki-ani nagy okosságosságokat mondott nekem ezután. És már tudom mit rontottam el megintecske! Nehéz egyszerre a lábacskámra és a kezecskéimre figyelgetnem, pedig az Akadémicskán tudok Anjuval kézjelekkel beszélgetni és a tanárnéni, vagy bácsira is figyelni, szóval ez se nehéz csak annak tűnik. De mivel a papa nagy és erős, a mama nagyon szép és okos, ezért nekem biztosan menni fog, mert olyan vagyok, mint ők csak piciben és ahhoz, hogy olyan legyek még jobban, meg kell oldanom Taki-ani feladatocskáját.
Megint stabil állásocskát vettem fel, felemeltem jobb lábacskámat és negyed kört írtam le, ahogy előre rúgtam vele a bábucskára. Most a kezeimet is úgy fordítottam, ahogy Taki-ani mondigálta, nem csak mellkas magasságban tartottam őket. Mint a madaracskák a repülésnél! A madaracskák is a farktollacskájukkal segítenek maguknak, amikor repülnek, és mivel az én nevem verebecske, ezért madaracskaként is nézhetem a feladatocskát. Párszor elismételtem és harmadikra már nem is dülöngéltem ki az egyensúlyocskámból, még ott voltak gondocskáim, mikor visszahúztam a lábacskámat, de a gyakorló rúgásocskáknál, amiket Taki-ani kért már az is mendegélt. Azt az elvecskét követtem, hogy elemeltem a lábacskámat a földtől, amivel a bábucskát készültem megrúgni, és ahogy fordultam nem csak a mellkasomhoz emeltem a kezemet, mert igazából szerintem emiatt billentem ki eddig az egyensúlyocskámból, hanem azzal segítettem magamat. Úgy tartottam mindig, ahogy éreztem, hogy tartanom kell, picit távolabbacska a testemtől, egyiket lejjebb a másikat magassabbacskán és minél többször ismételgettem el, annál jobban érzetem, hogyan kell csinálgatnom. De Taki-ani segítsége nagyon jól jött nekecském az elején, mikor mindig mozgatta a kezecskéimet, ahogy fordultam a rúgáshoz és így nem pottyantam a popsimra.
Mielőtt Taki-ani megengedte, hogy lecsücsüljünk pihenécskezni szabályos légzés gyakorlatocskával fújtam ki a levegőt, mert fáradt voltam, és ha csak lecsüccsennék, akkor szúrna a tüdőcském és izomlázacskám lenne, ami nem jó érzés. Ezért tanította ezt a papa és biztos, hogy a tesócskáim is csinálni fogják. Lassan emeltem mindkét kezecskémet a levegőcskébe, naaagy levegőt vettem közben elszámoltam háromig, majd lassan kifújtam és leeresztettem mindkét kezecskémet a magasból. Ezt háromszor elismételgettem, míg úgy nem éreztem, hogy lassabban dübörög a szívecském a mellkasomban.
- Én nekem úgy sikerült megtalálnom az egyensúlyocskámat, és elérnem, hogy ne dülöngéljek el a végén, hogy verebecskének képzeltem magamat, mint ahogy nevecskémben is benne van! *_* – meséltem el Aneuenak és Aniuenak, meg Taki-aninak. - És mivel még nem vagyok olyan magas, mint a papa vagy a mama, ezért csak aluk tudom megrúgni a bábucskát – mondtam picit szomorkásan. De örültem, mert Taki-ani új dolgocskát tanított nekem most, amit az Akadémiácskán senki nem fog tudni rajtunk kívül Aniueval és Aneueval!
Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/15000Edzőterem 29y5sib  (5000/15000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyHétf. Feb. 03, 2014 8:54 am

Edzés Taki-niival Very Happy

Végre el jött az ideje, hogy tanuljunk, és ne csak a füzeteket bujjuk! Taki-nii úgy döntött, hogy tanít minket, és mindannyian tudtuk, hogy Taki-nii majdnem olyan erős, mint Apu vagy Anyu. Az egyetlen baj csak az volt, hogy még meg kellett írnunk a házinkat. Nao~chan megkért, hogy cseréljük ki a füzetünket, így aztán neki is láttunk a feladatoknak. Az edzésért néha bizony meg kell szenvedni hai! De azért gyorsan végeztünk, hisz mi leszünk az új Hitsugaya kapitány, szóval egy kis házi nem foghat ki rajtunk! Ezután már mentünk is Taki-nii után. Naoki ment be a terembe elsőnek, én pedig, mint az árnyéka, hangtalanul utána. Gyönyörködve figyeltem, hogy Nao~chan lelkesen a feladatoktól, nagy lendületet vett, majd az egyik kikészített gyakorlóbábuba. Persze akkor még egyikünk se tudta, hogy az valójában egy csúnya mumus volt! Naoki~chan belerúgott, majd ahelyett, hogy a bábunak lett volna baja, Naokinak futották el a szemecskéit a férfias könnyek hai! Én is elkezdtem érezni a zsibbadást, majd a fájdalmat ugyanabba a lábamba, és én is megkönnyeztem. Egy könyvben olvastam, hogy sok féle könny van, és ha ez igaz, akkor Naokinak egész biztos, hogy aranyosan férfiasak a könnyei hai! bounce
Arra a kérdésre, hogy én is megpróbálom~e, nem is kellett válaszolnom! Egy mumus ami megtámadta Nao~chant? Még szép, hogy felveszem vele a harcot! :arrogant:Szóval én neki futásból ugrottam. Előre nyújtottam a lábam, mikor felogrottam a levegőbe, és igyekeztem ott megrúgni, ahol a legvékonyabbnak látszott. A mumus azonban még előttem darabjaira hullott, én meg  lepottyantam a fenekecskémre. Újfent könyekkel a szememben húzódtam be Nao~chan mögé, de azért figyelmesen hallgattam a bátyóskánk magyarázatát. Az egyensúlyról, meg a rúgásokról. Ezek után, nem volt mese, meg kellett próbálni!
Óvatosan először Nao~chan bábuját vizsgáltam meg, hogy van~e benne mumus, majd mikor úgy találtam, hogy nincs, lelkesen rámosolyogtam az öcsémre.
- Natsuki szerint mumus mentes hai! - mondtam neki, majd a sajátomhoz indultam, hogy azt is megnézzem. Miután azt is tisztának találtam, már igazán nem lehetett gond. Éreztem, hogy az öcsém milyen lelkes, hogy új dolgokat tanulhatott, ezért én is lelkesen elmosolyodtam, miközben megpróbáltam követni Taki-nii utasításait.
Hogy is volt? Rúgok, majd mozdítom a karom, majd ellököm magam, majd... majd megint fenékre tottyanok? :cry:Ez nagyon nem volt méltó a jövendőbeli Hitsugayához, de nem sajnálhattam magam. Inkább újra próbáltam, most más sorrendbe... csak a vége lett megint lecsüccsenés. Végül a harmadik próbálkozásra sikerült a helyes sorrendet eltalálnom, és vele együtt a bábut is, sőt állva is sikerült maradnom! Bár abban már nem voltam biztos, hogy ez az én érdemem volt, vagy Nao~chané. De végül is mindegy is, hisz mi ketten alkotunk egy egészet hai! bounce
Húgocskánk lelkesedésére, hisz neki is nagyon ügyesen sikerült a dolog, oda szaladtam hozzá is, és körbe ölelgettem. Meg azért is, mert meg akarta ő is menteni Naokit a mumustól. Fölkaptam, perdültem vele, majd még mindig magamhoz ölelve leraktam.
- Ügyes vagy Suza~chan! - súgtam boldogan a fülébe 
Vissza az elejére Go down
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te18000/30000Edzőterem 29y5sib  (18000/30000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyHétf. Jún. 23, 2014 11:33 pm

Suzume, az Ikrek, Taki, meg a Hakuda
[
Büszkén nézem a tesók ügyeskedéseit, hisz ilyen fiatalon, az akadémia elején már ilyen jól megy nekik. Sőt(!), rohamosan fejlődnek is. Persze nem olyan egyszerű, hogy egy dolgot megtanulunk, aztán jók lettünk. Azonban fontos a sikerélmény, főleg az elején. Ahogy elnéztem őket, meg ahogy akaratlanul is elmentünk a rúgások felé, megfordult a fejemben, hogy talán épp ez kell most nekik. Egy valami, amivel kiugranak, és az majd ad nekik akkora lendületet, hogy a többit is pompásan fogják teljesíteni. Ahogy haladtunk valami feltűnt. Naoki furcsán rúg. Hiába tűnt úgy, hogy jól van, ez nekem gyanús volt. Még egyszer megvizsgáltam, és nem kellett hozzá mesternek lennem, hogy tudjam még sincs olyan jól. Talán nem vészes a sérülés, de az ilyennel nem szabad játszani.
-Naoki, majd bepótoljuk, jó? Most viszont ülj le, és pihenj.- Ezzel a lendülettel nem túl könnyen, de megidéztem egy pokollepkét. -Helló Airisu, meg tudnálak kérni, hogy az egyik ügyesebb szabad embered elküldöd az akadémia edzőtermébe? Egy kis lábsérülésről van szó, de csak így diszkréten. Köszönöm, Kaminari.
Kis húzódás, vagy csak rossz helyen ütötte meg, a lényeg a lényeg, hogy jobb, ha valaki olyan is megnézi, aki ért hozzá. Az meg nem kell, hogy valakinek megforduljon a fejében itt az akadémián, hogy Naoki, nem hű, de ügyes, mert az, csak mindenkinek lehet rossz napja. A bábut megmenteni nem tudtam, és nem is tudom, hogy ezek a mumusok, hogyan is működnek pontosan. Mire rájöttem, hogy mire is készül, meg előkerítettem a memóriám sarkából a kidout, amivel elnyelhetem, már késő volt. Nagy levegő...sóhajtás. Azonban jött még egy érdekes információ. Natsuki ugrott. Van néhány dolog, ami meghatározó. A testi alkat, a természetes stílus, ami mindenkinél különbözik, és így tovább. Ahogy haladtunk, úgy jöttek az újabb, és újabb információk. Viszonylag hamar rájöttek a hibáikra segítséggel, és anélkül is, ezt követően pedig villámgyorsan kijavították. Őszintén szólva nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan fog menni ez az egész, bár az is tény, hogy jól elfáradtak, és Naoki már rögtön az elején kiesett...  Remélem azért az elmélet kicsit segít neki, meg nem érzi úgy, hogy vele akkor nem is foglalkozok. Suzume légzéstechnikáját látva leesik, hogy  még én sem szoktam használni, pedig ez egy nagyon alap dolog lenne. Ha Natsuki elfelejtené, akkor felhívom rá a figyelmét, természetesen úgy, mintha tisztában lettem volna vele.  Vidáman bólogatok Suzumenak, hisz ez e lényege, hogy megtalálja a maga útját. Sok mindent lehet tanulni, tanítani, de az illetőnek kell rájönnie, hogyan is tudja kivitelezni hatékonyan. Amíg pihennek én alaposan töröm a fejemet a következő lépésen. Az előbbi gondolatmenetet folytatva nem is feltétlen kell mindegyiküknek ugyanazt a rúgást gyakorolnia. Öt-tíz perc múlva, mikor úgy látom, hogy kellőképpen kipihenték magukat megkérdezem.
-Nos, folytathatjuk?- Nemleges válasznál, még hagyom őket pihenni picit, aztán amikor folytatjuk egy rövid változtatással kezdek. -Nos, akkor már van egyensúly, és tudjátok hogyan is kell eltalálni valamit. Viszont szerintem fontos, hogy passzoljon hozzátok az, ahogy rúgtok. Natsuki-chan megvizsgálod ezet a bábut is?
Viszek oda neki, egy nehezebbet, ami kicsit stabilabban is áll. Kicsit csalunk, hogy a végén nagyobb sikerélmény legyen. Miután mumusmentesnek bizonyul, vagy találunk egyet, ami az, akkor  jöhet a további része.
-Natsukichan, te gyere ide a falhoz. Neked valami új gyakorlatot mutatok.
Egy-két lépésnyire megállok a faltól, felveszem az állást, nekiindulok, de nem oldalirányba lendítem a lábam, hanem előre, s a másikkal el is rugaszkodom. Talppal a falon érkezem, aztán visszalököm magam, az állást biztosító lábammal érkezem, és rúgó lábamat hátra helyezem le, így visszatérve az eredeti állásba.
-Hasonlóan kell eljárni itt is. Meg kell lennie az egyensúlyodnak, és jól kell eltalálni.
Megmutatom neki még egyszer, aztán odasétálok a falhoz, és ráteszem a lábamat megmutatva neki, hogyan érkezzen fel rá úgy, hogy ne húzza meg a bokáját. Csináltatok vele egy tesztet, aztán ha sikerül úgy, hogy ne essen el érkezéskor, akkor hagyom gyakorolni, míg hozzászokik, s megyek Suzume-hoz.
-Suzume-chan, te ezen a bábun fogsz gyakorolni, de most nem magasra rúgunk, hanem úgy, mint amikor egy veréb lecsap az étkére.
Próbáltam a hasonlatához találni valamit, s talán többé-kevésbé sikerült is, vagyis hát, izé...remélem. Megmutatom neki a mozdulatot, úgy kezdődik, mint az előző, de félúton megindul lefelé, és a bábu bokáját találom el. Röviden a láb elkaszálását tanítom meg neki. Azért volt szükség a másik bábura, mert az előzőt könnyedén elintézte volna, legalábbis abból ítélve, amit eddig láttam. Tőle is kérek egy próbarúgást, aztán mehet egy erősebb. Ha ezt a bábut is feldönti, akkor igazán büszke leszek rá. Visszamegyek Natsukihoz, segítek neki, ha rászorul, majd egy öt perc múlva Suzuménál is.
-Jól van! Fújjatok egyet, megnézzük, mennyire is fogjátok faképnél hagyni az osztálytársaitokat.
A pihenő után visszarakom a régi bábukat nekik, majd mehet a menet.  A két bábu reményeim szerint hatalmasat fog csattanni a földön, de bármi is legyen kapnak egy nagy tapsot.
-Remek! Szerintem mára ennyi elég is lesz, nem szabad túlzásba vinni a dolgot. Otthon meg majd eldicsekedtek, hogy milyen ügyesek voltatok Natsuki, Suzume, és bátrak ugyebár Naoki.
Mosolygok rá mindegyikükre. Ekkor érkezik meg a negyedik osztagos, aki mondja meghajol és mondja, hogy Kaminari Taka-t keresi. Elmagyarázom neki a helyzetet, majd gyorsan megvizsgálja Naokit, és befáslizza a lábát. Szerencsére semmi komoly, csak rosszul találta el. Egy nap-két nap pihentetés, és olyan lesz mint régen.
-Én még elintézem a bábukat, meg a töröttet, aztán mehetünk is haza.
Szerintem ennyi az annyi. Ha esetleg szeretnétek még menni, vagy valami akkor írjatok rám, és ezer bocsi a megcsúszott poszttért. Smile
Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te5000/15000Edzőterem 29y5sib  (5000/15000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptySzer. Júl. 16, 2014 11:03 pm

Edzés Taki~niival hai!
Újabb csúnya bábuk lettek hozva arról a helyről, amit senki nem ismer, csak Taki~nii. Szóval muszáj volt megvizsgálni, hogy biztos ne rejtezzen benne egy gonoszdi mumus se, aki a testvérkéimre pályázhatna, és biztos meg is tenné, mert a mumusok mind csúnyák, undorítóak, büdösek, és undorítóak hai! Szóval megkértem Suzi~chant, hogy segítsen nekem mumusűző dalocskát énekelni, mert a szemüvegecskénk nem volt itt, amit anyutól kaptunk, és lehet vele a mumusokat látni hai! Viszont ha nem is láttuk, mi már tapasztalt mumusűző-riasztó nagy gyerekek voltunk, szóval rajtunk nem lehetett kifogni olyan könnyen. Ezt a bátyó is tudta, ezért is kért meg minket a mumustalanításra hai! Nyújtottam a kezecskémet a hugocskámnak, hogy közösen szembeszálljunk a gonoszdi mumussal. Csak az ének után lehetett folytatni, és Taki~nii újabb újdonságokkal lepett meg minket.
Taki~nii nagyon ügyes! Tényleg nagyon ügyes hai! Olyat csinált, amit Apu szokott tudni, bár még nem láttam tőle, de Apu nagyon erős, szóval ő is tudja biztos. Felugrott a falacskára, és mint egy cica, már ugrott is a bábú elé, hogy megrúgja. Egyszerűen nagyon ügyes volt hai! Igyekeztem minden mozdulatát nagyon megfigyelni, hisz ezt csak az én kedvemért mutatta meg, hogy tovább tudjam fejleszteni a mumus-űző technika táram. Egész majdnem olyan volt, mint a Genki-neko style, ami Naokival a saját fejlesztésű harcmodorunk volt, csak sokkal nehezebb. Meg bólogattam azt is, hogy miként kell a falra érkeznem, remélve, hogy ezzel meg is tanulom, majd ki is kellett próbálni. Mély levegőt vettem, fel ugrottam a falra... és hirtelen az volt az érzésem, hogy mindjárt potyogok is le, szóval inkább ugrottam, mert a mumusoknak nem szabad a gyengeségünk mutogatni. És ki tudja nem ólálkodik~e itt valahol egy, utánunk kémkedve hai! így aztán nem oda estem, ahova Taki~nii, hanem sokkal közelebb a falhoz, és nem is tudtam rúgni utána, ugyanis a cicától ellesett mozdulattal, négykézláb landoltam, így kerülve el, hogy megütögessem megint a fenekem hai! Vigyáznom kellett ilyenekre, hisz Naokinak már így is fájt a lába, ezt éreztem, nem akartam neki még több fájdalmat okozni, hisz ha megütöm magam, azt meg ő is érzi!
- Natsuki szeretné újra megpróbálni! - jelentettem ki, majd neki futottam megint. Ám a falba is lehet mumus lakott, mert megint le akart dobni magáról. Újfent el kellett ugranom, mert nem tartott meg másképp. Megint cica állásba érkeztem, ám most kicsit messzebb, mint korábban. Ezen aztán elgondolkodtam. Ha tényleg mumus lakik a falba is, meg a bábuba is, akkor két ellenféllel kell megküzdenem. Szóval ki kellett találnom, mit csinálna ilyenkor Apu hai. Valószínűleg, már attól elmenekülnének, vagy meghalnának a mumusok, hogy bejönne a szobába, és rájuk nézne. Ez így nem volt jó, nekem valami más kellett. Anyu mit csinálna? Vagy szólna Apunak, vagy Kei~bának, vagy lekardozná a mumusokat. Kei~bá? Hisz ő volt a fő mumusűző AoNao néni mellett hai! Keibá minden bizonnyal hozna jó sok olyan "Top Secret" meg "Jelentés" firkálatos papírkát, csákókat, meg hajócskákat hajtogatna belőle, és kifüstölné-égetné a szobát. Ha nagyon nagy a mumus, fel is robbantaná. Viszont most robbantgatni se lehetett, hisz Naokinak fájt a lába! Jajj Cica segíts. Ekkor beugrott egy ötlet. És mivel mumusról volt szó, újfent próbálkozhattam, nem volt baj, ha esetleg fáj neki hai. Neki futottam, két lábbal landoltam a mumusfalon, majd mikor éreztem, hogy le akar pottyantani, mind a két lábammal elrúgtam magam. Nem messze landoltam a bábútól, ahonnan már egy Holy castrationt is meg lehett volna ejteni, de a mumusok immunisak rá, szóval inkább csak jól megrúgtam a galádot. Két mumus legyőzése kipipálva. Oda ugráltam Naokihoz, és szorosan magamhoz öleltem, mert olyan ügyes volt hai!
Ezután egy bemutató következett, mert a mumusoknak tudniuk kell, hogy félni kell tőlünk hai! A mumus bábú kicsit közelebb került, megint felugrottam a gonoszkodó falra, és elrúgtam magam, mikor az dobálózni akart volna, ám most nem a földön, hanem a bábún landoltam, ami erre eldőlt, meg el is tört. De meg is érdemelte hai! Újfent csak cicaállásban tudtam csak talpon maradni hai. Suzi~chan is ijesztegette kicsit a mumusokat, majd jöttek az orvos bácsik Naokihoz, és mivel ugye mi ketten voltunk egy egész, én is mentem hozzá, hogy nehogy féloldalas legyen az ellátás hai!

oro:
Vissza az elejére Go down
Rosui Suzume
Akadémista
Akadémista
Rosui Suzume

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 70
Age : 11
Tartózkodási hely : Papa vagy a mama mellett; Lélektovábbképző Akadémia
Registration date : 2012. Oct. 12.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: másodéves tanuló
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőterem Cl0te3500/5000Edzőterem 29y5sib  (3500/5000)

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyPént. Aug. 08, 2014 1:41 am

Taki-ani edzést tart!


Remélecskélem, hogy Aniuenak nem esett nagyocska bajocskája. Tudocskálom, hogy én vagyigálok a legkisebbecske, de Suzume is erősecske, mert akadémiácskára is járhat és a mama szerint is ügyesecske vagyigálok, szóvalacska semmi gondocska nincs azzal, hogy a bátyócskámnak segédkeztem. De ha nem időcskében segédkeztem volna, az viszont gondocska lenne már, mert akkor Aniue betegecske lesz és orvosocskákhoz kell vinni és az nem jócska, még ha az orvosbácsicska a mama ismerőcskéje és nagyon finomacska süticskét szokott adogatni nekünkecske.
- Taki-ani a pillécskével szólt az orvosbácsinak? – kérdezgélem kíváncsian, nehogy elfelejtgélje, az nem lenne jócska Aniuenak, mert ha betegecske lett, akkor gyorsan meg kell gyógyítgatni.
Amígocska Taki-ani Aneuenak mutatgat valamicskét, én Aniue mellett álldigálok.
- Nagyonacska bibisecske lett, Aniue? :/ – kérdezgélem aggódgálva, ahogy a felnőttecskék szokták, amikor elesünk. Persze eleskézni véletlenül szoktunk és sokszorocska nem is fájdogál annyira, ahogy azt a nagyocskák hiszik! Surprised
Megvárigáltam, amíg Taki-ani elmondigálja Aneuenak a dolgocskákat, majd amikor odajött hozzám az idősebbik bátyuskám, kíváncsian nézegettem fel reácska, mert még magasabbacska Suzuménál.
- Miért csak Aneuenak mutogattad azt meg, Taki-ani? – kérdezgélem. Amikor elmondigálja, hogy Suzuménak is nagyon különlegesecske feladatocskája lesz, nagyonacska fellelkesülgetek. Mosolyogva nézigélek hol az egyik-hol a másik bátyusomra. Suzume úgy fog csinálni, mint egy verebecske! - De jócska! – rikkantom. - Csináljuk! Mit kelligél csinálgatnia Suzuménak Taki-ani? – nézecskélek rá és várom, hogy elmondigálja mit kell tennigélni és hogyanacska, mert az iskolácskában ilyet nem tanítgattak még.
Nagyon örülgéltem, hogy madaracskás feladatocska lesz, mert az előbbecske is egy verebecske helyére képzelgettem magacskámat, hogy könnyebben mendigéljen a feladatocska.
Amit Taki-ani mutatgat nekem először könnyűcskének tűnigél, de igazából sokkal nehezebbecske. Erre akkorka jövök reácska, amikor megpróbálgatom Taki-ani után csinálgatni a rúgásocskát. Sokkal-mokkal nehezebbecske, mert a lábacskám irányát meg kell változgatattni, ez még nem is lenne nehezecske, de amikor elkezdtem rúgni és lefelé vinni a lábacskámat megbillentem, éppen, hogy el tudtam kapni Taki-anit. Szerencsécske, hogy mellettem maradgált az első próbálkozásocskánál! T-T
- Suzuménak menni fogocskál! – jelentem ki, majd a bábucskára nézecskéltem. Nem hagyocskálom magacskámat, meg tudom csinálgatni!
Lassan ismételtem el a rúgásocskát, most odafigyelgéltem az egyensúlyocskámra, amivel megint bajocska volt, mert amikor lefelé viszem a lábacskámat, az egyensúlyocskámat elveszítgetem, úgy kell ellen tartogatnom kezecskémmel, mint az előbb, csak most még jobbacskán, és a lábacskámnál se mindegyecske, hogy a lábfejecskémre, vagy a sarkacskámra helyezem a súlyocskámat. Az egyiknél jobban billegek, a másiknál kevesebbecskét billenecskélek ide-odácska. A rúgásocskát lassan ismételgetem, hogy kitapasztgáljam hova helyezzem inkább súlyocskámat, amikor a lábacskámat elkezdem a rúgásocska közben lefelé vinnicskélni. Rájövöcskélek, ha az álló lábacskámat is csúsztatom picit a rúgás irányocskájába már a lábacskám fejecskéjét, akkor könnyedecskében megtartigálom egyensúlyocskámat.
Meg is mutatom Taki-aninek, hogy mire jöttem reácska és ha nem bajocska, akkor így próbálgatom a rúgásocskát, az egyik próbálkozásomnál nem is billegtem nagyonacska, ezért bátracskán álltam ki a főfeladatocskához!
Ez egy mumus bábucska, amit le kell győzigélnem, az egyik már bántottgadta Aniuet, a többieknek nem eshet bajucskák miatta. Nagy levegőcskét vettem, felvettem az alapállásocskát. Elindítottam a lábacskámat, törzsecskémet is fordítgattam a rúgás irányocskájába, ahogy az előző feladatocskánál, kezecskéimmel rásegítettem az egyensúlyocskám megtartására lábacskámnak. Amikor lefelé kezdtem vinnigélni a lábacskámat, a lábacskámmal, amelyiken álldogáltam, azt picit abba az irányba csúsztattam, amelyik irányocskába rúgtam. A bábucska lábai volt a cél, és most arra ment a rúgásocskám. Éreztem, hogy kezecskéimmel valamit nem csinálgatok jól, de már megrúgtam a bábucskát, ami fel is dűlt, próbálgattam egyensúlyozni, de végül én is elesgéltem. Azt hiszem nagyonacska szerettem volna megleckéztetni a mumus bábú szövetségeskéjét és nagy erőcskével akartam megrúgni, nagyobbacskával, mint amit eddigecske csinálgattam és ezért nem tudigáltam lekövetni a mozgásocskámat, nem helyeztem időben az egyensúlyocskámat át a lábacskámnál, ezért dülöngéltem el. Talán ha előbb észreveszigélem, hogy hol hibázgattam, akkor segítgetni tudigáltam volna a kezecskéimmel.
Pocok pufi arcot öltöttem magacskámra, és csúnyácskán néztem a bábucskára, miközben felálldogáltam. Nem így akargadtam… T-T De Taki-ani meg volt elégedve így is velecskéje.
- Suzuménak gyakorolgatnia kell még – jelentgetem ki. Az órácskán nem eshetek majd el, akkor kinevetgélnének, és én azt nem szeretgélném. - Nem baj, ha Suzume még marad gyakorolgatni? – kérdezem Aneuet és Aniuet, mert megjött a doktorbácsicska, és ha kell, akkor Suzume is megy velücskék, nehogy baj legyenecske, mert Aniue betegecske és meg kell gyógyulgatnia mielőbb és a testvérecskék dolga ilyenkor egymás melletecskéjük lennigélni. Ha nem kell velücskéjük mennigélnem, akkor segítek Taki-aninak, de előtte még párszor elgyakorolgatom a rúgásocskát, hogy rendesen megyegessen legközelebb, most nem fogocskálok kapkodni!

// Köszönöm a játékot! :3 És ne haragudjatok a kései postért! >.< //
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem EmptyKedd Aug. 19, 2014 10:42 am

Üdv!
  • Rosui Suzume: Mivel minden körben szép postokat írtál, ezért nem is tudok mást mondani, minthogy 1000 LP a jutalmad
  • Rosui Naoki: Edzésed sikertelenre értékelem.
  • Rosui Natsuki: Mivel csak később tudtál becsatlakozni az edzésbe, ezért csak 500 LP jutalmat tudok adni.
  • Kaminari Rosui Taka: Mindenkivel próbáltál foglalkozni jó tanárhoz híven, ezért sikeresnek ítélem meg az edzésedet. A következő alkalommal te is kapsz jutalmat.
A pontokat mindenkinek hakudára kell raknia.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Edzőterem _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem   Edzőterem Empty

Vissza az elejére Go down
 

Edzőterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Lélektovábbképző Akadémia-