-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Leváltások

Go down 
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi


nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Leváltások Empty
2011Aug12
TémanyitásLeváltások

Üdv, mindenki!

Gondoltam nem árt, ha írok egy kis szösszenetet, hogy akkor mégis mik történtek az elmúlt hónapban. Először kezdeném a lemondásokkal, és leváltásokkal:
  • Kawazoe Hanae a héten lemondott moderátori rangjáról, bármennyire is sajnáljuk. Én nem szerettem volna, se senki más, de az ő döntése. És ugyebár mivel lemondott moderátori rangjáról, így jó lenne, ha nem is zaklatnátok efféle ügyekkel. Hamarosan kikerül az összesítésből is, valamint a fejlécből is, amint lesz időm megcsinálni, valamint már gondolkodunk, hogy ki lenne a legalkalmasabb a helyére (legalábbis én már gondolkodom, szóval hamarosan lesz staff gyűlés Surprised).
  • Mivel Abarai Renji moderátorunk is lemondott még néhány hónappal ezelőtt, így az ő kapitányi postja is üresen maradt. Nos, ez most lett betöltve, mégpedig Nara Shiratori személyében, s egyúttal szabadon hagyott egy hadnagyi pozíciót is. Ezúton is gratulálok neki, és sok sikert az osztag irányításához, valamint a töménytelen mennyiségű papírmunka elvégzéséhez. Very Happy
  • Ezen kívül leváltásra került egy kapitány, valamint egy espada is, nagy sajnálatunkra. Tovább már nem tudtuk tartani a helyét, hiszen már elég régóta inaktív a két karakter usere, ezért leváltottuk őket. Watanabe Yuusuke (10. osztag kapitánya) helyét, Shiroichi Anao vette át. Reméljük nem bontja le az osztag épületét. O.o
    Raúl Suspicaz de Afuera (Primera Espada) is leváltásra került. Helyét Natalie Salazar vette át, aki üde színfoltja lesz az eddig se teljesen normális Espadanak.
  • Sajnálatos módon egyik hadnagyunk is lemondott eddigi rangjáról, mégpedig Hana Akamoto, aki jelenleg a 8. osztag eddig se olyan tökéletes rendjének megbontásán ügyködik.


Nos, ennyi minden történt egy hónap alatt, azonban még korán sincs vége.

  • A Csevegő kicsit átalakításra került. Létre hoztam néhány boardot a topikoknak. Kéretik ezekbe megnyitogatni a topikokat.
  • Ezen kívül, mivel eléggé elszabadult mindenki az új helyszínek nyitásával, ezért szemét módon megnyitottuk a Topik nyitós topikot, ahol helyszínt lehet igényelni. Ezt később majd megnyitják a staff tagok, ha úgy vélik, szükség van rá. Máskülönben nem lesz olyan topik, és galád módon töröljük az engedély nélkül nyitott újabb témákat. ˘-˘
  • Valamint végül, de nem utolsó sorban mindenkit figyelmeztetnék, hogy aki még nem tette volna meg, sürgősen jelentse le pontozását a megfelelő helyen! Köszönöm~!


Ennyi lett volna a helyzet jelentés. Ha valaki úgy gondolja, hogy elfelejtettem valamit beírni, az szól, és pótolom.

További kellemes nyarat mindenkinek!
Shihouin Yoruichi
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Share this post on: reddit

Leváltások :: Megjegyzések

No Comment.
 

Leváltások

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet :: Hírek-
Ugrás: